Výsledky do novin
2. liga mužů skupina A
1. kolo:
SKST Liberec B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 1:2, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Dusík Stanislav 3:0, Vítovec Martin 0:3, Šablatura Michal 1:2, Šálený David 0:3), KMST Liberec - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahoda Martin 1:3, Rakušan Ondřej 0:4, Pařízek Martin 2:2, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 2:2, Copák František 2:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 2:2), SK Pedagog ČB - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel 0:3, Čelikovský Jakub 0:2, Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 1:1), TTC Libín Prachatice - TJ Tatran KRPA Hostinné 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunz Jaroslav 0:3, Kaštánek Petr 1:2, Šimek Marek 2:1, Bauer Miroslav 1:3, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Štrobl Rudolf 2:1, Rýgl Vojtěch 3:0, Kalenský Jaroslav 2:1), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajbar Michal 0:3, Juklík Tomáš 1:1, Kubát Jan ml. 1:2, Kuchař Jan 1:2, body hostů: Marat Petr 1:2, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 2:1, Thang Do Trong 2:0), ST EUROMASTER Kolín - Avia Čakovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Luboš 2:0, Čamr František 1:0, Miffek Daniel 2:0, Čížek Jiří 2:0, Hořejší Radim 1:0, body hostů: Petřík Aleš 0:2, Vaňásek Jiří 0:2, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2),
2. kolo:
SKST Liberec B - TJ Sokol Bor Eissmann 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:1, Šilhán Petr 2:1, Blinka Michal 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Copák František 1:2, Belopotočan Roman 2:1, Dráždil Roman 0:3, Pour Pavel ml. 0:3), KMST Liberec - SF SKK EL Niňo Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 3:1, Rakušan Ondřej 1:2, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Dusík Stanislav 2:2, Šablatura Michal 1:3, Šálený David 2:2, Vítovec Martin 1:2), SK Pedagog ČB - TJ Tatran KRPA Hostinné 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2, Čelikovský Jakub 0:3, Kortus Pavel ml. 1:1, body hostů: Voňka Jakub 3:0, Štrobl Rudolf 2:0, Kalenský Jaroslav 2:0, Rýgl Vojtěch 1:1), TTC Libín Prachatice - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kunz Jaroslav 1:3, Kaštánek Petr 1:2, Bauer Miroslav 1:3, body hostů: Macela Petr 4:0, Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Sedláček Jan ml. 1:2), AC Sparta Praha B - Avia Čakovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Jan ml. 3:1, Lánský Jakub 1:3, Juklík Tomáš 0:4, Kuchař Jan 3:1, body hostů: Petřík Aleš 3:1, Hüttl Michal 1:3, Vaňásek Jiří 3:1, Šulc Martin 2:2), ST EUROMASTER Kolín - TTC Elizza Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 2:1, Miffek Daniel 0:3, Hořejší Radim 0:3, Čížek Jiří 1:2, body hostů: Thang Do Trong 3:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Marat Petr 1:2, Hlaváček Tomáš 2:1),
3. kolo:
TTC Elizza Praha B - SKST Liberec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:3, Thang Do Trong 0:3, Hrnčiřík Jan 3:0, Průša David 1:3, body hostů: Borůvka Jakub 3:1, Šilhán Petr 2:2, Gireth Pavel 1:2, Blinka Michal 3:0), Avia Čakovice - KMST Liberec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 1:3, Hüttl Michal 1:2, Šulc Martin 1:2, Petřík Aleš 2:2, body hostů: Jahoda Martin 4:0, Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 1:2, Brožík Karel 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 3:0, Postelt Tomáš 0:2, Sedláček Jan ml. 2:1, Macela Petr 3:0, body hostů: Kuchař Jan 1:2, Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 0:3, Juklík Tomáš 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné - ST EUROMASTER Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 2:2, Štrobl Rudolf 1:3, Rýgl Vojtěch 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Pěnkava Luboš 2:2, Miffek Daniel 2:2, Hořejší Radim 1:3), SF SKK EL Niňo Praha D - SK Pedagog ČB 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šálený David 2:1, Ezr Václav 0:3, Stach Matěj 0:3, Šablatura Michal 2:2, body hostů: Baron Michal 4:0, Kortus Pavel ml. 3:0, Fausek Matěj 1:2, Kortus Filip 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Libín Prachatice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 2:0, Dráždil Roman 1:1, Pour Pavel ml. 2:1, Belopotočan Roman 3:0, Chvátal Martin 1:0, body hostů: Bauer Miroslav 2:1, Kaštánek Petr 0:3, Bauer Jan st. 0:3, Nitrianský Igor 0:2),
4. kolo:
TTC Elizza Praha B - KMST Liberec 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša David 3:0, Marat Petr 1:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Novotný Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Borůvka Lukáš 1:1, Pařízek Martin 0:3, Smetana Josef 0:3, Huk Martin 0:2, WO 1:0), Avia Čakovice - SKST Liberec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 0:3, Šulc Martin 0:2, Hüttl Michal 1:2, Petřík Aleš 1:2, body hostů: Šilhán Petr 3:0, Borůvka Jakub 3:0, Gireth Pavel 1:2, Blinka Michal 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - ST EUROMASTER Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 2:2, Sedláček Jan ml. 1:3, Macela Petr 3:1, body hostů: Pěnkava Luboš 3:1, Čížek Jiří 3:1, Miffek Daniel 2:2, Hořejší Radim 0:4), TJ Tatran KRPA Hostinné - AC Sparta Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 2:0, Štrobl Rudolf 0:2, Rýgl Vojtěch 3:0, Kalenský Jaroslav 3:0, body hostů: Kuchař Jan 1:2, Kubát Jan ml. 1:2, Bartošek Vít 0:2, Juklík Tomáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 1:2, Stach Matěj 3:0, Ezr Václav 1:2, Šablatura Michal 3:0, body hostů: Šimek Marek 1:2, Bauer Miroslav 1:2, Kaštánek Petr 2:1, Nitrianský Igor 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - SK Pedagog ČB 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Copák František 0:2, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Belopotočan Roman 3:1, Chvátal Martin 0:2, body hostů: Baron Michal 4:0, Kortus Pavel ml. 1:3, Fausek Matěj 2:2, Kortus Filip 2:2),
5. kolo:
AC Sparta Praha B - ST EUROMASTER Kolín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubát Jan ml. 3:0, Bartošek Vít 0:2, Juklík Tomáš 0:3, Kuchař Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 2:1, Hořejší Radim 0:2, WO 1:0), TTC Elizza Praha B - Avia Čakovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:0, Marat Petr 2:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Hlaváček Tomáš 2:0, body hostů: Petřík Aleš 0:2, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2, Novotný Petr 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Tatran KRPA Hostinné 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 0:3, Postelt Tomáš 0:3, Sedláček Jan ml. 0:3, Macela Petr 3:0, body hostů: Voňka Jakub 3:0, Rýgl Vojtěch 2:1, Štrobl Rudolf 2:1, Kalenský Jaroslav 2:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šablatura Michal 1:3, Vítovec Martin 2:2, Šálený David 2:2, Dusík Stanislav 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 1:3, Pour Pavel ml. 3:1, Chvátal Martin 0:4), SK Pedagog ČB - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 3:0, Kortus Pavel 1:2, Fausek Matěj 2:1, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 1:2, Šimek Marek 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Nitrianský Igor 0:3), SKST Liberec B - KMST Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blinka Michal 4:0, Masák Jan 2:2, Šilhán Petr 0:4, Borůvka Jakub 2:2, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Jahoda Martin 1:3, Pařízek Martin 3:1, Brožík Karel 1:3),
6. kolo:
SKST Liberec B - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:1, Blinka Michal 2:1, Šilhán Petr 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Baron Michal 3:0, Kortus Pavel ml. 0:3, Cholínský Jan 0:3, Kortus Filip 0:3), KMST Liberec - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pařízek Martin 2:1, Jahoda Martin 2:1, Brožík Karel 1:2, Borůvka Lukáš 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 3:0, Krotký Marek 0:3, Kaštánek Petr 1:2, Bauer Jan st. 0:3), AC Sparta Praha B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juklík Tomáš 1:3, Lánský Jakub 1:3, Kuchař Jan 4:0, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Vítovec Martin 2:2, Stach Matěj 0:4, Šálený David 2:2, Šablatura Michal 3:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 3:1, Čamr František 0:1, Miffek Daniel 1:3, Čížek Jiří 4:0, Hořejší Radim 1:2, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 1:3), TTC Elizza Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:1, Marat Petr 2:0, Hlaváček Tomáš 1:0, Průša David 2:0, WO 3:0, body hostů: Postelt Tomáš 1:2, Školník Luboš 0:2, Sedláček Jan ml. 0:2, WO 0:3), Avia Čakovice - TJ Tatran KRPA Hostinné 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Jiří 1:1, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 1:2, Petřík Aleš 0:2, WO 0:1, body hostů: Štrobl Rudolf 3:0, Voňka Jakub 1:1, Rýgl Vojtěch 2:0, Kalenský Jaroslav 1:1, WO 1:0),
7. kolo:
SKST Liberec B - TTC Libín Prachatice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 1:0, Borůvka Jakub 2:0, Šilhán Petr 2:0, Blinka Michal 1:0, WO 2:0, body hostů: Bauer Miroslav 0:2, Krotký Marek 0:2, Šimek Marek 0:1, Kaštánek Petr 0:1, WO 0:2), KMST Liberec - SK Pedagog ČB 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 2:1, Jahoda Martin 2:1, Kodým Jiří 2:1, Borůvka Lukáš 3:0, body hostů: Baron Michal 3:0, Cholínský Jan 0:3, Kortus Pavel ml. 0:3, Kortus Filip 0:3), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Bor Eissmann 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Lukáš 0:3, Juklík Tomáš 1:1, Kuchař Jan 0:3, Kubát Jan ml. 1:2, body hostů: Pour Pavel ml. 2:1, Dráždil Roman 2:1, Belopotočan Roman 3:0, Chvátal Martin 2:0), ST EUROMASTER Kolín - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 3:0, Miffek Daniel 1:1, Hořejší Radim 1:2, Čížek Jiří 3:0, Čamr František 1:0, body hostů: Šablatura Michal 1:2, Vítovec Martin 2:1, Šálený David 0:3, Stach Matěj 0:3), TTC Elizza Praha B - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 2:0, Průša David 2:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Hrnčiřík Jan 2:0, body hostů: Voňka Jakub 0:2, Kalenský Jaroslav 0:2, Rýgl Vojtěch 0:2, Štrobl Rudolf 0:2), Avia Čakovice - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Jiří 0:1, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2, Petřík Aleš 0:1, WO 0:2, body hostů: Macela Petr 2:0, Vilímek Miroslav 2:0, Postelt Tomáš 1:0, Sedláček Jan ml. 1:0, WO 2:0),
8. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Liberec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Sedláček Jan ml. 2:2, Postelt Tomáš 0:3, Macela Petr 2:2, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Blinka Michal 1:3, Šilhán Petr 4:0, Gireth Pavel 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné - KMST Liberec 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Jakub 1:1, Rýgl Vojtěch 1:1, Kalenský Jaroslav 3:0, Šváb Richard 3:0, body hostů: Borůvka Lukáš 2:1, Pařízek Martin 0:3, Brožík Karel 0:2, Huk Martin 0:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šablatura Michal 0:3, Vítovec Martin 2:0, Šálený David 0:3, Dusík Stanislav 1:2, body hostů: Průša David 2:1, Marat Petr 1:1, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 2:0, Šedivý Zdeněk 0:1), TJ Sokol Bor Eissmann - Avia Čakovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dráždil Roman 2:0, Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 2:1, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Petřík Aleš 0:3, Vaňásek Jiří 2:1, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 0:2), SK Pedagog ČB - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Filip 3:1, Kortus Pavel 0:4, Fausek Matěj 2:2, Kortus Pavel ml. 2:2, body hostů: Kubát Jan ml. 4:0, Bartošek Vít 1:3, Juklík Tomáš 2:2, Lánský Jakub 2:2), TTC Libín Prachatice - ST EUROMASTER Kolín 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 2:1, Gruber Josef 0:3, Bauer Miroslav 2:2, body hostů: Pěnkava Luboš 4:0, Čížek Jiří 3:1, Čamr František 1:2, Dolejší Stanislav 0:3),
9. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - KMST Liberec 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 2:0, Macela Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Borůvka Lukáš 3:0, Pařízek Martin 0:4, Brožík Karel 1:2, Smetana Josef 0:3, WO 1:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - SKST Liberec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Jakub 1:3, Rýgl Vojtěch 1:3, Štrobl Rudolf 1:2, Kalenský Jaroslav 3:1, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Šilhán Petr 3:1, Blinka Michal 2:2, Gireth Pavel 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - Avia Čakovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 2:1, Šablatura Michal 3:0, Dusík Stanislav 3:0, Šálený David 2:1, body hostů: Vaňásek Jiří 1:2, Petřík Aleš 0:3, Hüttl Michal 1:2, Šulc Martin 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - TTC Elizza Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 1:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Marat Petr 0:4, Hlaváček Tomáš 2:2, Novotný Petr 2:2, Hrnčiřík Jan 4:0), SK Pedagog ČB - ST EUROMASTER Kolín 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel 0:3, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 3:1, body hostů: Čamr František 3:1, Dolejší Stanislav 2:1, Pěnkava Luboš 2:1, Čížek Jiří 2:1), TTC Libín Prachatice - AC Sparta Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 3:0, Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 1:2, Bauer Miroslav 2:1, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 2:1, Juklík Tomáš 0:3, Lánský Jakub 0:3),
10. kolo:
AC Sparta Praha B - SKST Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Vít 1:2, Juklík Tomáš 1:2, Lánský Jakub 0:3, Kuchař Jan 2:1, body hostů: Borůvka Jakub 3:0, Šilhán Petr 1:2, Gireth Pavel 3:0, Protiva Luboš 1:2), ST EUROMASTER Kolín - KMST Liberec 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miffek Daniel 1:2, Čamr František 0:3, Dolejší Stanislav 0:3, Čížek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 2:2, Jahoda Martin 3:1, WO 0:5), TTC Elizza Praha B - SK Pedagog ČB 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 2:0, Průša David 1:1, Marat Petr 3:0, Hrnčiřík Jan 2:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 1:2, Kortus Filip 0:2, Škopek Pavel 0:2, Kortus Pavel 0:2), Avia Čakovice - TTC Libín Prachatice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 3:1, Hüttl Michal 2:2, Šulc Martin 1:3, Petřík Aleš 1:3, body hostů: Šimek Marek 2:2, Bauer Miroslav 3:1, Kaštánek Petr 3:1, Heinzl Lukáš 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SF SKK EL Niňo Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:0, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 0:2, Macela Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Vítovec Martin 0:2, Šálený David 1:2, Krejcar Vilém 1:2, Šablatura Michal 0:1, WO 1:1), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Bor Eissmann 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrobl Rudolf 2:2, Rýgl Vojtěch 2:2, Kalenský Jaroslav 2:1, Voňka Jakub 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 1:3, Pour Pavel ml. 1:3, Chvátal Martin 0:3),
11. kolo:
AC Sparta Praha B - KMST Liberec 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Vít 2:2, Kuchař Jan 2:2, Juklík Tomáš 1:2, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 2:2, Dvořák Petr 0:3), ST EUROMASTER Kolín - SKST Liberec B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Luboš 1:3, Čamr František 2:2, Trajhan Miroslav 0:4, Čížek Jiří 3:1, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Gireth Pavel 2:2, Šilhán Petr 3:1, Protiva Luboš 1:3), TTC Elizza Praha B - TTC Libín Prachatice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Tomáš 3:1, Hrnčiřík Jan 3:0, Průša David 1:2, Slobodzian Adam 1:3, body hostů: Bauer Miroslav 3:1, Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 1:2, Heinzl Lukáš 0:3), Avia Čakovice - SK Pedagog ČB 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 0:3, Hüttl Michal 0:2, Šulc Martin 1:2, Petřík Aleš 1:2, body hostů: Baron Michal 3:0, Kortus Pavel ml. 3:0, Cholínský Jan 1:2, Kortus Filip 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TJ Sokol Bor Eissmann 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Sedláček Jan ml. 2:1, Postelt Tomáš 1:2, Macela Petr 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Pour Pavel ml. 1:2, Dráždil Roman 0:3, Chvátal Martin 0:3), TJ Tatran KRPA Hostinné - SF SKK EL Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:1, Rýgl Vojtěch 2:2, Bartoš Petr st. 0:2, Voňka Jakub 3:1, Šváb Richard 2:0, WO 1:0, body hostů: Krejcar Vilém 0:4, Šablatura Michal 2:1, Vítovec Martin 1:3, Šálený David 3:1, WO 0:1),
12. kolo:
SKST Liberec B - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 3:0, Gireth Pavel 0:2, Masák Jan 2:1, Borůvka Jakub 3:0, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 1:2, Juklík Tomáš 0:3, Kuchař Jan 0:2), KMST Liberec - ST EUROMASTER Kolín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahoda Martin 2:2, Pařízek Martin 2:2, Brožík Karel 0:4, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Čamr František 2:2, Trajhan Miroslav 2:2, Čížek Jiří 3:1, Miffek Daniel 1:3), SK Pedagog ČB - TTC Elizza Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Filip 0:2, Kortus Pavel 0:2, Čelikovský Jakub 0:3, Kortus Pavel ml. 1:1, body hostů: Průša David 3:0, Hlaváček Tomáš 2:0, Novotný Petr 2:0, Šedivý Zdeněk 1:1), TTC Libín Prachatice - Avia Čakovice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaštánek Petr 2:1, Heinzl Lukáš 0:2, Bauer Miroslav 3:0, Šimek Marek 3:0, WO 1:0, body hostů: Šulc Martin 2:1, Novotný Petr 1:2, Melichar Jiří 0:3, Vojáček Miloš 0:2, WO 0:1), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šablatura Michal 0:4, Dusík Stanislav 1:2, Vítovec Martin 1:2, Šálený David 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 2:2, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Pavel ml. 1:3, Dráždil Roman 2:1, Chvátal Martin 0:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Rýgl Vojtěch 3:0, Štrobl Rudolf 0:3),
13. kolo:
KMST Liberec - AC Sparta Praha B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahoda Martin 2:1, Pařízek Martin 2:0, Brožík Karel 2:1, Borůvka Lukáš 3:0, WO 1:0, body hostů: Kubát Jan ml. 2:1, Bartošek Vít 0:3, Juklík Tomáš 0:3, Kuchař Jan 0:2, WO 0:1), SKST Liberec B - ST EUROMASTER Kolín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gireth Pavel 2:1, Borůvka Jakub 2:0, Protiva Luboš 0:3, Šilhán Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Čamr František 1:3, Pěnkava Luboš 1:2, Čížek Jiří 2:1, Miffek Daniel 0:2, WO 0:1), TTC Libín Prachatice - TTC Elizza Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Marek 0:2, Kaštánek Petr 1:1, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 0:2, body hostů: Průša David 3:0, Hlaváček Tomáš 1:1, Novotný Petr 2:0, Šedivý Zdeněk 2:0), SK Pedagog ČB - Avia Čakovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:1, Kortus Filip 3:0, Škopek Pavel 1:2, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Šulc Martin 2:1, Novotný Petr 0:3, Melichar Jiří 1:2, Vojáček Miloš 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 2:2, Dráždil Roman 1:3, Chvátal Martin 0:3, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 3:1, Postelt Tomáš 2:2, Sedláček Jan ml. 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - TJ Tatran KRPA Hostinné 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dusík Stanislav 2:2, Vítovec Martin 2:2, Šablatura Michal 1:2, Šálený David 2:2, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 2:2, Štrobl Rudolf 1:3, Rýgl Vojtěch 3:0),
14. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha D - SKST Liberec B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 2:1, Dusík Stanislav 0:2, Ezr Václav 0:3, Šálený David 2:1, WO 0:1, body hostů: Borůvka Jakub 2:0, Šilhán Petr 3:0, Gireth Pavel 1:2, Protiva Luboš 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Bor Eissmann - KMST Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Martin 1:3, Pour Pavel ml. 2:2, Dráždil Roman 3:1, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 2:2, Brožík Karel 0:4), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SK Pedagog ČB 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 1:1, Macela Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 1:1, Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:3, Čelikovský Jakub 0:2, WO 1:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - TTC Libín Prachatice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rýgl Vojtěch 1:0, Kalenský Jaroslav 2:0, Voňka Jakub 2:0, Štrobl Rudolf 1:0, WO 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 0:2, Kaštánek Petr 0:2, Nitrianský Igor 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marat Petr 2:0, Novotný Petr 0:1, Hlaváček Tomáš 3:0, Merta David 2:0, Šedivý Zdeněk 1:0, body hostů: Kubát Jan ml. 0:3, Bartošek Vít 1:1, Kuchař Jan 0:2, Stano Peter 0:2), Avia Čakovice - ST EUROMASTER Kolín 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Jiří 1:2, Šulc Martin 1:1, Suchomel Tomáš 0:3, Hüttl Michal 1:2, body hostů: Čamr František 2:1, Trajhan Miroslav 2:1, Čížek Jiří 3:0, Pěnkava Luboš 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Bor Eissmann - SKST Liberec B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Martin 0:4, Dráždil Roman 2:1, Pour Pavel ml. 1:2, Belopotočan Roman 3:1, body hostů: Borůvka Jakub 3:1, Šilhán Petr 3:1, Gireth Pavel 1:2, Protiva Luboš 1:2), SF SKK EL Niňo Praha D - KMST Liberec 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítovec Martin 2:2, Ezr Václav 2:1, Stach Matěj 1:2, Šálený David 3:1, WO 1:0, body hostů: Borůvka Lukáš 3:1, Pařízek Martin 3:1, Jahoda Martin 0:3, Brožík Karel 0:3, WO 0:1), TJ Tatran KRPA Hostinné - SK Pedagog ČB 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrobl Rudolf 1:1, Rýgl Vojtěch 1:1, Kalenský Jaroslav 3:0, Voňka Jakub 3:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 0:3, Čelikovský Jakub 0:2, Kortus Pavel 0:2), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Libín Prachatice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 2:1, Macela Petr 2:1, body hostů: Bauer Miroslav 1:2, Kaštánek Petr 2:1, Bauer Jan st. 0:3, Nitrianský Igor 0:2), Avia Čakovice - AC Sparta Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:2, Šulc Martin 1:3, Novotný Petr 2:2, Hüttl Michal 3:1, body hostů: Kubát Jan ml. 3:1, Kuchař Jan 2:2, Bartošek Vít 1:3, Lánský Jakub 2:2), TTC Elizza Praha B - ST EUROMASTER Kolín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Zdeněk 1:0, Merta David 2:1, Hrnčiřík Jan 2:0, Novotný Petr 1:2, Marat Petr 0:2, WO 2:0, body hostů: Pěnkava Luboš 0:2, Čížek Jiří 2:1, Čamr František 2:1, Trajhan Miroslav 1:2, WO 0:2),
16. kolo:
ST EUROMASTER Kolín - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miffek Daniel 1:1, Pilner Jaroslav 1:3, Dolejší Stanislav 1:3, Pěnkava Luboš 3:1, Čížek Jiří 2:0, body hostů: Kubát Jan ml. 4:0, Bartošek Vít 2:2, Kuchař Jan 2:2, Adam Lukáš 0:3, Juklík Tomáš 0:1), Avia Čakovice - TTC Elizza Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hüttl Michal 1:1, Šulc Martin 0:2, Vojáček Miloš 0:3, Novotný Petr 1:2, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, Šedivý Zdeněk 2:0, Marat Petr 0:2), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Vojtěch 2:2, Štrobl Rudolf 0:4, Kalenský Jaroslav 3:1, Voňka Jakub 3:1, body hostů: Sedláček Jan ml. 1:3, Macela Petr 4:0, Postelt Tomáš 1:3, Vilímek Miroslav 2:2), TJ Sokol Bor Eissmann - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 3:0, Dráždil Roman 1:2, Chvátal Martin 1:2, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Dusík Stanislav 2:1, Vítovec Martin 2:1, Šablatura Michal 0:3, Ezr Václav 0:3), TTC Libín Prachatice - SK Pedagog ČB 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaštánek Petr 0:3, Šimek Marek 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Bauer Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Baron Michal 4:0, Kortus Pavel ml. 2:1, Fausek Matěj 2:1, Kortus Filip 1:2, WO 1:0), KMST Liberec - SKST Liberec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 2:1, Brožík Karel 0:3, Jahoda Martin 0:3, Borůvka Lukáš 2:2, body hostů: Borůvka Jakub 4:0, Šilhán Petr 3:0, Blinka Michal 1:2, Gireth Pavel 1:2),
17. kolo:
SKST Liberec B - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilhán Petr 1:2, Blinka Michal 1:1, Gireth Pavel 0:3, Borůvka Jakub 1:2, body hostů: Merta David 2:1, Průša David 1:2, Šedivý Zdeněk 3:0, Hrnčiřík Jan 2:0), KMST Liberec - Avia Čakovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jahoda Martin 3:0, Pařízek Martin 3:0, Brožík Karel 0:3, Borůvka Lukáš 3:0, body hostů: Hüttl Michal 1:2, Vaňásek Jiří 1:2, Šulc Martin 1:2, Novotný Petr 0:3), AC Sparta Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Vít 0:2, Novák Robert 1:1, Kuchař Jan 0:3, Kubát Jan ml. 1:2, body hostů: Macela Petr 3:0, Vilímek Miroslav 2:1, Postelt Tomáš 2:0, Sedláček Jan ml. 1:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 4:0, Miffek Daniel 1:3, Čamr František 0:3, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Rýgl Vojtěch 2:2, Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 1:3, Štrobl Rudolf 1:2), SK Pedagog ČB - SF SKK EL Niňo Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Filip 0:3, Kortus Pavel 0:3, Fausek Matěj 1:2, Kortus Pavel ml. 3:0, body hostů: Vítovec Martin 3:0, Dusík Stanislav 1:2, Šablatura Michal 2:1, Šálený David 2:1), TTC Libín Prachatice - TJ Sokol Bor Eissmann 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 2:2, Kunz Jaroslav 2:2, Bauer Miroslav 3:1, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 3:1, Pour Pavel ml. 0:4, Chvátal Martin 0:4),
18. kolo:
KMST Liberec - TTC Elizza Praha B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jahoda Martin 0:1, Brožík Karel 0:2, Borůvka Lukáš 0:2, WO 1:4, body hostů: Průša David 2:0, Šedivý Zdeněk 1:0, Novotný Petr 1:0, Merta David 1:0, WO 4:1), SKST Liberec B - Avia Čakovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blinka Michal 2:0, Borůvka Jakub 2:0, Šilhán Petr 2:1, Gireth Pavel 2:1, body hostů: Hüttl Michal 0:3, Vaňásek Jiří 0:3, Šulc Martin 1:1, Novotný Petr 1:1), ST EUROMASTER Kolín - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pěnkava Luboš 2:1, Miffek Daniel 3:0, Čamr František 1:2, Čížek Jiří 3:0, body hostů: Macela Petr 0:3, Vilímek Miroslav 1:2, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 0:2, Školník Luboš 0:1), AC Sparta Praha B - TJ Tatran KRPA Hostinné 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Jakub 0:2, Adam Lukáš 0:2, Stano Peter 0:3, Juklík Tomáš 0:2, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:0, Štrobl Rudolf 2:0, Voňka Jakub 2:0, Rýgl Vojtěch 2:0), TTC Libín Prachatice - SF SKK EL Niňo Praha D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Marek 2:2, Kaštánek Petr 3:1, Kunz Jaroslav 1:3, Bauer Miroslav 1:3, body hostů: Šablatura Michal 3:1, Šálený David 3:1, Vítovec Martin 3:1, Dusík Stanislav 0:4), SK Pedagog ČB - TJ Sokol Bor Eissmann 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 3:1, Cholínský Jan 1:3, Kortus Filip 1:3, Baron Michal 4:0, body hostů: Belopotočan Roman 3:1, Dráždil Roman 2:2, Pour Pavel ml. 0:4, Chvátal Martin 2:2),
19. kolo:
SK Pedagog ČB - SKST Liberec B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 1:2, Kortus Pavel 0:2, Čelikovský Jakub 0:3, Kortus Pavel ml. 1:2, body hostů: Borůvka Jakub 3:0, Šilhán Petr 3:0, Blinka Michal 3:0, Gireth Pavel 0:2), TTC Libín Prachatice - KMST Liberec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bauer Miroslav 2:2, Kaštánek Petr 1:2, Heinzl Lukáš 0:3, Šimek Marek 2:2, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 3:1, Jahoda Martin 2:1, Brožík Karel 0:3), SF SKK EL Niňo Praha D - AC Sparta Praha B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 4:0, Šálený David 3:0, Šablatura Michal 2:1, Dusík Stanislav 1:3, body hostů: Kubát Jan ml. 2:2, Bartošek Vít 1:3, Kuchař Jan 1:2, Šenk Jakub 0:3), TJ Sokol Bor Eissmann - ST EUROMASTER Kolín 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 2:2, Chvátal Martin 2:1, Dráždil Roman 2:1, Belopotočan Roman 2:2, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Čamr František 0:4, Pěnkava Luboš 2:1, Trajhan Miroslav 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - TTC Elizza Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 1:2, Sedláček Jan ml. 0:3, Postelt Tomáš 1:2, Macela Petr 2:2, body hostů: Merta David 4:0, Hlaváček Tomáš 2:1, Novotný Petr 0:3, Hrnčiřík Jan 3:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - Avia Čakovice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 2:0, Rýgl Vojtěch 2:0, Voňka Jakub 3:0, Štrobl Rudolf 2:0, body hostů: Melichar Jiří 0:3, Charamza Ondřej st. 0:2, Charamza Ondřej ml. 0:2, Šulc Martin 0:2),
20. kolo:
TTC Libín Prachatice - SKST Liberec B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaštánek Petr 1:2, Bauer Miroslav 2:1, Heinzl Lukáš 0:3, Šimek Marek 2:2, body hostů: Šilhán Petr 3:1, Borůvka Jakub 3:0, Blinka Michal 2:1, Gireth Pavel 0:3), SK Pedagog ČB - KMST Liberec 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Filip 2:2, Kortus Pavel 0:3, Čelikovský Jakub 1:2, Kortus Pavel ml. 2:2, body hostů: Borůvka Lukáš 4:0, Pařízek Martin 4:0, Brožík Karel 0:3, Jahoda Martin 1:2), TJ Sokol Bor Eissmann - AC Sparta Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 1:1, Chvátal Martin 1:1, Dráždil Roman 3:0, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Kubát Jan ml. 1:2, Bartošek Vít 1:2, Kuchař Jan 0:2, Panský Lukáš 0:2), SF SKK EL Niňo Praha D - ST EUROMASTER Kolín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený David 1:1, Šablatura Michal 2:0, Stach Matěj 3:0, Vítovec Martin 2:1, body hostů: Čamr František 0:3, Trajhan Miroslav 0:3, Pěnkava Luboš 0:2, Čížek Jiří 2:0), TJ Tatran KRPA Hostinné - TTC Elizza Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Vojtěch 0:3, Štrobl Rudolf 0:2, Voňka Jakub 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Merta David 3:0, Průša David 2:1, Hlaváček Tomáš 2:1, Hrnčiřík Jan 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - Avia Čakovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 2:1, Školník Luboš 1:2, Sedláček Jan ml. 2:1, Macela Petr 4:0, body hostů: Šulc Martin 2:2, Charamza Ondřej ml. 1:2, Charamza Ondřej st. 1:2, Vojáček Miloš 0:3),
21. kolo:
SKST Liberec B - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gireth Pavel 0:2, Šilhán Petr 2:0, Blinka Michal 3:0, Borůvka Jakub 2:0, WO 1:0, body hostů: Sedláček Jan ml. 1:2, Macela Petr 0:2, Vilímek Miroslav 0:2, Postelt Tomáš 1:1, WO 0:1), KMST Liberec - TJ Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízek Martin 1:3, Jahoda Martin 1:2, Dominh Martin 0:3, Borůvka Lukáš 3:1, body hostů: Voňka Jakub 3:1, Kalenský Jaroslav 4:0, Rýgl Vojtěch 1:2, Štrobl Rudolf 1:2), TTC Elizza Praha B - SF SKK EL Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marat Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 3:0, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, body hostů: Ezr Václav 1:2, Půlpán David 0:3, Krejcar Vilém 1:2, Stach Matěj 1:2), Avia Čakovice - TJ Sokol Bor Eissmann 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 2:1, Novotný Petr 0:3, Šulc Martin 1:2, Hüttl Michal 1:3, body hostů: Belopotočan Roman 4:0, Dráždil Roman 3:0, Pour Pavel ml. 1:2, Chvátal Martin 1:2), AC Sparta Praha B - SK Pedagog ČB 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jan 4:0, Novák Robert 1:2, Bartošek Vít 1:2, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Kortus Pavel ml. 2:2, Fausek Matěj 2:2, Kortus Filip 1:2, Čelikovský Jakub 0:3), ST EUROMASTER Kolín - TTC Libín Prachatice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miffek Daniel 2:1, Dolejší Stanislav 2:1, Čamr František 2:1, Pěnkava Luboš 3:0, body hostů: Bauer Miroslav 2:1, Šimek Marek 1:2, Kaštánek Petr 0:3, Kunz Jaroslav 0:3),
22. kolo:
KMST Liberec - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jahoda Martin 1:3, Pařízek Martin 1:2, Brožík Karel 0:3, Borůvka Lukáš 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Vilímek Miroslav 3:1, Postelt Tomáš 2:1, Sedláček Jan ml. 0:3), SKST Liberec B - TJ Tatran KRPA Hostinné 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blinka Michal 4:0, Gireth Pavel 1:3, Svědík Miroslav 0:4, Šilhán Petr 3:1, body hostů: Voňka Jakub 2:2, Kalenský Jaroslav 3:1, Rýgl Vojtěch 2:2, Štrobl Rudolf 1:3), Avia Čakovice - SF SKK EL Niňo Praha D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňásek Jiří 0:3, Novotný Petr 0:3, Šulc Martin 3:0, Hüttl Michal 1:3, body hostů: Krejcar Vilém 3:1, Půlpán David 2:1, Ezr Václav 2:1, Stach Matěj 2:1), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Bor Eissmann 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedivý Zdeněk 3:0, Marat Petr 0:2, Hrnčiřík Jan 3:0, Hlaváček Tomáš 3:0, body hostů: Dráždil Roman 1:2, Belopotočan Roman 1:2, Pour Pavel ml. 0:3, Chvátal Martin 0:2), ST EUROMASTER Kolín - SK Pedagog ČB 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miffek Daniel 2:0, Čížek Jiří 2:0, Čamr František 2:0, Pěnkava Luboš 2:0, body hostů: Kortus Pavel ml. 0:2, Fausek Matěj 0:2, Kortus Filip 0:2, Čelikovský Jakub 0:2), AC Sparta Praha B - TTC Libín Prachatice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchař Jan 3:1, Bartošek Vít 3:1, Šenk Jakub 1:2, Kubát Jan ml. 3:1, body hostů: Bauer Miroslav 2:2, Šimek Marek 1:3, Kaštánek Petr 2:2, Kunz Jaroslav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec B - TTC Elizza Praha B 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Jakub 1:2, Gireth Pavel 0:3, Blinka Michal 1:2, Šilhán Petr 2:1, body hostů: Hrnčiřík Jan 3:0, Merta David 2:1, Šedivý Zdeněk 1:2, Hlaváček Tomáš 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Elizza Praha B - SKST Liberec B 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Merta David 3:1, Hlaváček Tomáš 3:1, Šedivý Zdeněk 1:3, Průša David 2:2, body hostů: Blinka Michal 3:1, Šilhán Petr 2:2, Borůvka Jakub 2:2, Gireth Pavel 0:4),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Elizza Praha B - SKST Liberec B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline