Výsledky do novin
DIVIZE mužů
1. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrček Michal 2:1, Jirásek Jiří 1:2, Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 3:1, body hostů: Homolka Pavel 1:3, Šmíd Jan 3:0, Karda Martin 0:3, Koros Pavel 1:2), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Příbram 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:2, Navrátil Tomáš 0:3, Vajcová Kateřina 3:0, Škach Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Bauer Horst 3:1, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 3:1, WO 0:5), TSM Kladno - TTC Kladno "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Krous Martin 1:3, Špalek Miroslav 2:2, Voříšek Tomáš 3:1, body hostů: Ebert Tomáš ml. 3:1, Pavlíček Ondřej 2:2, Novák Petr 3:1, Záhrubský David 0:4), TJ Slovan Lochovice - TJ Neratovice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirkovský Antonín ml. 0:3, Němec Tomáš 0:2, Šmejkal Radek 3:0, Dražan Jiří 0:3, body hostů: Beneš Tomáš 2:1, Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 2:1, Ehl Ladislav 2:0), TJ Sadská "A" - TTC Říčany 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 2:1, Wagner Jaroslav st. 2:0, Kyncl Jiří 1:2, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Štěpánek Aleš 2:1, Jícha David 1:2, Pokorný Roman 0:3, Bříza Josef ml. 0:2), TJ Sadská "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 1:1, Švarc Ondřej 0:2, Motl Milan 0:3, Jirásek Jiří 1:2, body hostů: Blažek Martin 3:0, Berger Miroslav 3:0, Šejvl Jakub 2:0, Mifka Alexius 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Příbram 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 2:1, Jirásek Jiří 1:2, Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 4:0, body hostů: Bauer Horst 3:1, Jaroš Antonín 1:2, Eisenreich Jindřich ml. 0:3, Sýkora Josef 0:3), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Hořovice 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fleislébr Jiří 0:2, Navrátil Tomáš 0:2, Vajcová Kateřina 0:3, WO 0:3, body hostů: Homolka Pavel 3:0, Šmíd Jan 2:0, Chládek Luboš 1:0, Karda Martin 1:0, WO 3:0), TSM Kladno - TJ Neratovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Krous Martin 0:4, Špalek Miroslav 1:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Glogar Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2, Ehl Ladislav 3:1), TJ Slovan Lochovice - TTC Kladno "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Tomáš 2:2, Zitta Přemysl 2:2, Šmejkal Radek 4:0, Dražan Jiří 0:4, body hostů: Ebert Tomáš ml. 3:1, Novák Petr 3:1, Pachman Tomáš 1:3, Záhrubský David 1:3), TJ Sadská "A" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 4:0, Kyncl Jiří 2:1, Pour Tomáš 0:3, Pych Luděk ml. 3:1, body hostů: Berger Miroslav 1:3, Šejvl Jakub 2:2, Gräf Miloš 2:1, Strnad Richard 0:3), TJ Sadská "B" - TTC Říčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 0:2, Fiedler Michael 0:2, Vydra Milan 0:3, Švarc Ondřej 1:1, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 2:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 2:0),
3. kolo:
TTC Říčany - TJ Sokol Roztoky 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jícha David 3:0, Pokorný Roman 0:3, Bříza Josef ml. 2:1, Štěpánek Aleš 3:1, body hostů: Špaček Michal 1:3, Zika Ondřej 2:1, Levenec Petr 0:3, Jirásek Jiří 2:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Kladno "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gräf Miloš 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 1:2, Blažek Martin 3:1, Berger Miroslav 0:1, body hostů: Bajer Jiří 3:1, Škach Martin 2:2, Gábriš Michal 2:1, Navrátil Tomáš 2:1), TTC Kladno "A" - TJ Sadská "A" 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:1, Mencl Jiří 3:0, Ebert Tomáš ml. 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, body hostů: Pych Luděk ml. 2:1, Wagner Jaroslav st. 0:3, Kyncl Jiří 0:3, Melíšek Roman 0:3), TJ Neratovice - TJ Sadská "B" 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Ehl Ladislav 2:0, WO 4:0, body hostů: Martin Petr 3:1, Švarc Ondřej 1:3, Kurel David 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Hořovice - TSM Kladno 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karda Martin 1:3, Chládek Luboš 1:2, Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 1:2, Krous Martin 0:3), TJ Sokol Příbram - TJ Slovan Lochovice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrátný Martin 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Jaroš Antonín 1:2, Bauer Horst 2:2, body hostů: Zítek Patrik 0:1, Šmejkal Radek 4:0, Černý Vít 4:0, Zitta Přemysl 0:3, Budělovský Petr 1:2),
4. kolo:
TTC Říčany - TTC Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:2, Pokorný Roman 1:3, Bříza Josef ml. 2:2, Štěpánek Aleš 3:1, body hostů: Škach Martin 3:1, Bajer Jiří 3:1, Gábriš Michal 2:2, Navrátil Tomáš 0:4), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Roztoky 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 3:1, Šejvl Jakub 2:2, Chalupa Josef ml. 2:1, Blažek Martin 2:2, body hostů: Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 0:4, Levenec Petr 2:2, Žáček Josef 2:1), TTC Kladno "A" - TJ Sadská "B" 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:0, Novák Petr 1:2, Havlíček Tomáš 2:0, Mencl Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Martin Petr 2:1, Švarc Ondřej 1:2, Kurel David 0:3, WO 0:4), TJ Neratovice - TJ Sadská "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glogar Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 1:3, Ehl Ladislav 4:0, Dvořák Jan ml. 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 1:3, Kyncl Jiří 2:2, Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 1:3), TJ Sokol Hořovice - TJ Slovan Lochovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 1:2, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 1:3, body hostů: Budělovský Petr 2:2, Šmejkal Radek 4:0, Černý Vít 3:0, Zitta Přemysl 0:3), TJ Sokol Příbram - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Bauer Horst 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 3:1, Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:4),
5. kolo:
TJ Sadská "A" - TJ Sadská "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fedačka Michal 1:3, Wagner Jaroslav st. 2:1, Kyncl Jiří 3:0, Počarovský Pavel 0:4, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Švarc Ivo 2:2, Švarc Ondřej 2:1, Motl Milan 1:2), TTC Říčany - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Pokorný Roman 2:1, Bříza Josef ml. 1:2, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Blažek Martin 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Gräf Miloš 0:3, Ivan Milan 0:3), TTC Kladno "A" - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:0, Novák Petr 1:1, Ebert Tomáš ml. 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, body hostů: Ehl Ladislav 2:1, Glogar Jaroslav 0:3, Dvořák Zdeněk 0:2, Sauer Ondřej 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Příbram 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 2:0, Chládek Luboš 2:0, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Jaroš Antonín 0:3, Kotrbatý Petr 1:2, Bauer Horst 1:1, Eisenreich Jindřich ml. 0:2), TSM Kladno - TJ Slovan Lochovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 3:0, Špalek Miroslav 2:0, Novotný Jiří 1:1, Voříšek Tomáš 3:0, Krous Martin 0:1, body hostů: Šmejkal Radek 1:2, Budělovský Petr 1:2, Zitta Přemysl 0:3, Jirkovský Antonín st. 0:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Kladno "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:2, Špaček Michal 2:2, Jirásek Jiří 1:3, Zika Ondřej 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 1:3, Bajer Jiří 2:2, Škach Martin 2:2, Navrátil Tomáš 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TSM Kladno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrček Michal 0:1, Levenec Petr 1:2, Špaček Michal 2:1, Zika Ondřej 3:1, Jirásek Jiří 2:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 1:3, Špalek Miroslav 1:2, Novotný Jiří 0:3), TTC Kladno "B" - TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:1, Gábriš Michal 2:1, Škach Martin 1:2, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Černý Vít 3:1, Šmejkal Radek 1:2, Zitta Přemysl 0:3, Dražan Jiří 0:3), TJ Sadská "A" - TJ Sokol Hořovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:3, Pych Luděk ml. 3:0, Kyncl Jiří 1:2, Beran Martin 0:4, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 3:0, Karda Martin 2:1), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Příbram 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 0:2, Kurel David 0:2, Švarc Ondřej 0:2, Jirásek Jiří 0:2, body hostů: Bauer Horst 2:0, Kotrbatý Petr 2:0, Jaroš Antonín 2:0, Eisenreich Jindřich ml. 2:0), TTC Říčany - TTC Kladno "A" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:1, Pokorný Roman 1:3, Bříza Josef ml. 1:2, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Mencl Jiří 2:2, Ebert Tomáš ml. 1:3, Mikulejský Filip 1:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejvl Jakub 2:0, Berger Miroslav 2:0, Blažek Martin 3:0, Chalupa Josef ml. 3:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 0:3, Ehl Ladislav 0:3, Glogar Jaroslav 0:2, Beneš Tomáš 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 2:2, Levenec Petr 2:2, Špaček Michal 2:2, Zika Ondřej 2:2, body hostů: Šmejkal Radek 4:0, Černý Vít 4:0, Budělovský Petr 0:4, Zitta Přemysl 0:4), TTC Kladno "B" - TSM Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gábriš Michal 2:2, Fleislébr Jiří 0:2, Škach Martin 2:2, Bajer Jiří 3:1, Jedlička Stanislav 1:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 2:2, Novotný Jiří 0:2, Krous Martin 0:2), TJ Sadská "A" - TJ Sokol Příbram 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Beran Martin 1:1, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Bauer Horst 1:2, Kotrbatý Petr 2:1, Jaroš Antonín 0:3, Eisenreich Jindřich ml. 0:2), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Hořovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 3:1, Kurel David 2:2, Švarc Ondřej 1:2, Martin Petr 1:3, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Homolka Pavel 4:0, Chládek Luboš 2:2, Karda Martin 0:3), TTC Říčany - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 3:0, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 1:2, Beneš Tomáš 0:3, Dvořák Zdeněk 0:2, Ehl Ladislav 0:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Kladno "A" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šejvl Jakub 2:0, Berger Miroslav 1:1, Chalupa Josef ml. 3:0, Blažek Martin 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 0:3, Novák Petr 1:1, Mencl Jiří 0:2, Záhrubský David 0:2),
8. kolo:
TTC Kladno "A" - TJ Sokol Roztoky 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš ml. 1:3, Mikulejský Filip 0:3, Pavlíček Ondřej 1:2, Havlíček Tomáš 4:0, body hostů: Zika Ondřej 3:1, Špaček Michal 3:1, Smrček Michal 0:1, Levenec Petr 1:2, Jirásek Jiří 1:1), TJ Neratovice - TTC Kladno "B" 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glogar Jaroslav 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Ehl Ladislav 0:3, Beneš Tomáš 1:2, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Škach Martin 3:0, Navrátil Tomáš 2:1, Gábriš Michal 2:1), TJ Sokol Hořovice - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Koros Pavel 4:0, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 3:1, Chládek Luboš 0:1, body hostů: Štěpánek Aleš 1:3, Jícha David 3:1, Bříza Josef ml. 2:2, Pokorný Roman 1:3), TJ Sokol Příbram - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 3:1, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 2:2, body hostů: Blažek Martin 0:4, Berger Miroslav 2:2, Šejvl Jakub 4:0, Mifka Alexius 0:4), TSM Kladno - TJ Sadská "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 1:3, Špalek Miroslav 2:2, Krous Martin 1:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:2, Kyncl Jiří 2:2, Beran Martin 1:3), TJ Slovan Lochovice - TJ Sadská "B" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 4:0, Šmejkal Radek 3:0, Černý Vít 3:0, Jirkovský Antonín ml. 0:4, body hostů: Jirásek Jiří 1:3, Švarc Ivo 1:3, Martin Petr 1:2, Kurel David 1:2),
9. kolo:
TTC Kladno "A" - TTC Kladno "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachman Tomáš 0:3, Vychodil Luděk 1:2, Mencl Jiří 1:2, Novák Petr 1:2, body hostů: Bajer Jiří 1:0, Škach Martin 3:0, Navrátil Tomáš 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, Gábriš Michal 0:2), TJ Neratovice - TJ Sokol Roztoky 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 0:2, Sauer Ondřej 0:3, Beneš Tomáš 1:2, body hostů: Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 2:1, Levenec Petr 3:0, Smrček Michal 1:0, Jirásek Jiří 0:1), TJ Sokol Hořovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Koros Pavel 0:3, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Blažek Martin 4:0, Berger Miroslav 2:1, Šejvl Jakub 2:1, Mifka Alexius 1:2), TJ Sokol Příbram - TTC Říčany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrátný Martin 1:3, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 1:3, Jícha David 3:1, Bříza Josef ml. 1:3, Pokorný Roman 2:2), TSM Kladno - TJ Sadská "B" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 3:0, body hostů: Švarc Ivo 2:1, Martin Petr 1:2, Kurel David 1:2, Jirásek Jiří 0:3), TJ Slovan Lochovice - TJ Sadská "A" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 0:2, Šmejkal Radek 0:2, Černý Vít 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:2, body hostů: Pych Luděk ml. 2:0, Kyncl Jiří 2:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Beran Martin 2:0),
10. kolo:
TJ Sadská "A" - TJ Sokol Roztoky 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 0:3, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 4:0, body hostů: Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 2:1, Levenec Petr 0:3, Jirásek Jiří 2:1), TJ Sadská "B" - TTC Kladno "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 1:1, Vydra Milan 0:2, Švarc Ondřej 1:2, Kurel David 0:3, body hostů: Škach Martin 1:2, Bajer Jiří 3:0, Vajcová Kateřina 2:0, Gábriš Michal 2:0), TTC Říčany - TSM Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:2, Pokorný Roman 2:1, Štěpánek Aleš 3:0, body hostů: Hýža Daniel 1:2, Špalek Miroslav 2:1, Novotný Jiří 0:3, Krous Martin 0:3), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Slovan Lochovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gräf Miloš 2:1, Berger Miroslav 1:1, Šejvl Jakub 2:1, Blažek Martin 3:0, body hostů: Černý Vít 1:2, Šmejkal Radek 2:1, Zitta Přemysl 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:2), TTC Kladno "A" - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 1:2, Mencl Jiří 1:2, Pavlíček Ondřej 2:1, Havlíček Tomáš 4:0, body hostů: Šmíd Jan 1:3, Homolka Pavel 1:2, Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 1:2), TJ Neratovice - TJ Sokol Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:3, Glogar Jaroslav 4:0, Ehl Ladislav 3:1, Beneš Tomáš 1:3, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:3),
11. kolo:
TJ Sadská "A" - TTC Kladno "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:0, Melíšek Roman 1:2, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 1:3, Bajer Jiří 3:0, Jedlička Stanislav 0:3, Gábriš Michal 1:2), TJ Sadská "B" - TJ Sokol Roztoky 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 0:2, Švarc Ivo 1:1, Kadlec Vít 0:3, Martin Petr 0:2, body hostů: Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 2:0, Levenec Petr 2:0, Žáček Josef 2:0), TTC Říčany - TJ Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 2:2, Pokorný Roman 2:2, Bříza Josef ml. 2:2, Štěpánek Aleš 2:2, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Zitta Přemysl 0:4, Jirkovský Antonín ml. 0:4), TTC Brandýs nad Labem "B" - TSM Kladno 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balák Kryštof 2:1, Šejvl Jakub 1:2, Berger Miroslav 3:0, Blažek Martin 2:1, body hostů: Hýža Daniel 2:1, Špalek Miroslav 2:1, Novotný Jiří 0:3, Krous Martin 0:3), TTC Kladno "A" - TJ Sokol Příbram 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 1:3, Pavlíček Ondřej 0:2, Mencl Jiří 1:3, Havlíček Tomáš 4:0, Novák Petr 1:1, body hostů: Bauer Horst 2:2, Jaroš Antonín 3:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Vrátný Martin 2:2), TJ Neratovice - TJ Sokol Hořovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Zdeněk 1:2, Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Jan ml. 2:1, Beneš Tomáš 0:4, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Homolka Pavel 1:2, Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sadská "A" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrček Michal 1:1, Jirásek Jiří 0:2, Levenec Petr 0:3, Zika Ondřej 0:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Kyncl Jiří 2:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Melíšek Roman 1:1), TTC Kladno "B" - TJ Sadská "B" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 3:0, Gábriš Michal 1:1, Vajcová Kateřina 2:1, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Kadlec Vít 0:3, Švarc Ivo 2:1, Švarc Ondřej 0:3, Jirásek Jiří 0:2), TSM Kladno - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 1:3, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 4:0, Novotný Jiří 1:0, body hostů: Štěpánek Aleš 3:1, Jícha David 3:1, Pokorný Roman 3:1, Fišer Štefan 0:4), TJ Slovan Lochovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 0:2, Němec Tomáš 0:2, Dražan Jiří 0:3, Jirkovský Antonín st. 0:2, body hostů: Blažek Martin 3:0, Šejvl Jakub 2:0, Berger Miroslav 2:0, Gräf Miloš 2:0), TJ Sokol Hořovice - TTC Kladno "A" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 1:1, Chládek Luboš 2:0, Koros Pavel 3:0, Šmíd Jan 2:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:2, Novák Petr 0:2, Pachman Tomáš 0:2, Záhrubský David 0:2), TJ Sokol Příbram - TJ Neratovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Jaroš Antonín 3:1, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 2:2, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Dvořák Zdeněk 0:4, Glogar Jaroslav 4:0, Ehl Ladislav 2:2),
13. kolo:
TTC Kladno "B" - TJ Sadská "A" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škach Martin 1:3, Navrátil Tomáš 1:2, Vajcová Kateřina 1:2, Bajer Jiří 3:1, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Kyncl Jiří 4:0, Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 0:3), TJ Sokol Roztoky - TJ Sadská "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levenec Petr 3:0, Jirásek Jiří 0:2, Žáček Josef 2:1, Zika Ondřej 3:0, body hostů: Švarc Ondřej 1:2, Švarc Ivo 2:1, Kurel David 0:3, Jirásek Jiří 0:2), TJ Slovan Lochovice - TTC Říčany 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 1:1, Němec Tomáš 0:2, Dražan Jiří 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:2, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 2:0, Pokorný Roman 2:0, Fišer Štefan 1:1), TSM Kladno - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 2:1, Špalek Miroslav 3:0, Krous Martin 0:2, Voříšek Tomáš 4:0, Novotný Jiří 0:1, body hostů: Berger Miroslav 2:2, Blažek Martin 1:2, Šejvl Jakub 1:2, Mifka Alexius 0:3), TJ Sokol Příbram - TTC Kladno "A" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:1, Jaroš Antonín 1:1, Kotrbatý Petr 3:0, Bauer Horst 3:0, body hostů: Novák Petr 2:1, Ebert Tomáš ml. 0:3, Mencl Jiří 0:2, Záhrubský David 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Neratovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 2:1, Chládek Luboš 2:1, Koros Pavel 1:2, Šmíd Jan 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 2:1, Ehl Ladislav 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2, Beneš Tomáš 0:3),
14. kolo:
TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 3:0, Chládek Luboš 3:0, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Špaček Michal 1:2, Smrček Michal 1:1, Ghariani Sebastian 0:3, Švarc Martin 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Příbram - TTC Kladno "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Jaroš Antonín 1:1, Kotrbatý Petr 2:1, Bauer Horst 3:0, body hostů: Bajer Jiří 3:0, Vajcová Kateřina 0:3, Škach Martin 0:3, Jedlička Stanislav 0:2), TTC Kladno "A" - TSM Kladno 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Petr 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Ebert Tomáš ml. 0:3, Havlíček Tomáš 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:3), TJ Neratovice - TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 2:1, Ehl Ladislav 2:1, Beneš Tomáš 2:2, body hostů: Zítek Patrik 0:4, Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 2:1, Němec Tomáš 0:3), TTC Říčany - TJ Sadská "A" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 3:1, Pokorný Roman 1:3, Bříza Josef ml. 1:2, Štěpánek Aleš 1:3, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Melíšek Roman 0:4, Kyncl Jiří 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sadská "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Martin 2:0, Berger Miroslav 2:0, Gräf Miloš 1:0, Šejvl Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Martin Petr 0:2, Kadlec Vít 0:2, Kurel David 0:2, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:0, Jaroš Antonín 2:1, Kotrbatý Petr 2:1, Bauer Horst 1:2, WO 1:0, body hostů: Špaček Michal 1:2, Jirásek Jiří 1:2, Smrček Michal 2:0, Ghariani Sebastian 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice - TTC Kladno "B" 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 3:1, Chládek Luboš 3:1, Koros Pavel 1:2, Šmíd Jan 3:1, body hostů: Bajer Jiří 4:0, Vajcová Kateřina 1:3, Gábriš Michal 0:4, Škach Martin 0:3), TJ Neratovice - TSM Kladno 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glogar Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2, Ehl Ladislav 2:2, Beneš Tomáš 2:2, body hostů: Voříšek Tomáš 4:0, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Novotný Jiří 0:4), TTC Kladno "A" - TJ Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 2:2, Pavlíček Ondřej 2:2, Ebert Tomáš ml. 2:2, Havlíček Tomáš 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 3:1, Budělovský Petr 0:4, Němec Tomáš 0:4), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sadská "A" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejvl Jakub 3:1, Mifka Alexius 1:2, Berger Miroslav 1:2, Blažek Martin 1:3, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Kyncl Jiří 4:0, Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 0:3), TTC Říčany - TJ Sadská "B" 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jícha David 1:0, Pokorný Roman 1:1, Bříza Josef ml. 2:1, Štěpánek Aleš 1:0, WO 4:0, body hostů: Kadlec Vít 1:2, Švarc Ivo 1:1, Martin Petr 0:2, WO 0:4),
16. kolo:
TJ Sadská "B" - TJ Sadská "A" 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motl Milan 1:3, Vydra Milan 1:3, Švarc Ondřej 1:2, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Kyncl Jiří 4:0, Počarovský Pavel 0:3, Pych Luděk ml. 4:0, Wagner Jaroslav st. 2:1, Fedačka Michal 0:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TTC Říčany 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šejvl Jakub 1:3, Gräf Miloš 1:2, Berger Miroslav 2:1, Blažek Martin 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 2:2, Jícha David 3:1, Bříza Josef ml. 3:0, Pokorný Roman 0:3), TJ Neratovice - TTC Kladno "A" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan nejml. 0:1, Glogar Jaroslav 0:3, Ehl Ladislav 1:2, Dvořák Zdeněk 2:2, Dvořák Jan ml. 2:0, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Pavlíček Ondřej 3:0, Ebert Tomáš ml. 0:3, Novák Petr 1:2), TJ Sokol Příbram - TJ Sokol Hořovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Kotrbatý Petr 3:1, Bauer Horst 2:2, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Chládek Luboš 3:1, Koros Pavel 0:2, Jirouch Tomáš 0:4, Karda Martin 1:1), TJ Slovan Lochovice - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:1, Šmejkal Radek 4:0, Budělovský Petr 2:2, Zítek Patrik 0:2, WO 0:2, body hostů: Hýža Daniel 1:2, Špalek Miroslav 2:1, Krous Martin 1:3, Chaloupka Mikuláš 1:3, WO 2:0), TTC Kladno "B" - TJ Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škach Martin 1:3, Gábriš Michal 2:2, Navrátil Tomáš 2:2, Vajcová Kateřina 2:2, body hostů: Zika Ondřej 2:2, Špaček Michal 3:1, Smrček Michal 3:1, Žáček Josef 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TTC Říčany 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:0, Jirásek Jiří 1:1, Zika Ondřej 2:1, Špaček Michal 3:0, Levenec Petr 1:0, body hostů: Štěpánek Aleš 2:1, Jícha David 0:3, Bříza Josef ml. 0:3, Pokorný Roman 0:2), TTC Kladno "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajcová Kateřina 1:3, Gábriš Michal 2:2, Navrátil Tomáš 1:3, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Berger Miroslav 1:3, Blažek Martin 3:1, Šejvl Jakub 3:1, Gräf Miloš 1:3), TJ Sadská "A" - TTC Kladno "A" 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 0:1, Kyncl Jiří 1:1, Pych Luděk ml. 3:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, WO 4:0, body hostů: Novák Petr 2:1, Ebert Tomáš ml. 0:3, Mencl Jiří 0:2, WO 0:4), TJ Sadská "B" - TJ Neratovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ivo 0:2, Kurel David 1:1, Kadlec Vít 0:3, Martin Petr 0:3, body hostů: Beneš Tomáš 3:0, Dvořák Zdeněk 2:1, Ehl Ladislav 2:0, Glogar Jaroslav 2:0), TSM Kladno - TJ Sokol Hořovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 2:2, Krous Martin 0:4, Voříšek Tomáš 3:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Homolka Pavel 1:3, Chládek Luboš 4:0, Karda Martin 1:3), TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Příbram 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vít 4:0, Budělovský Petr 2:1, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Šmejkal Radek 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Sýkora Josef 1:2, Váňa Miroslav 0:3),
18. kolo:
TTC Kladno "B" - TTC Říčany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škach Martin 2:2, Gábriš Michal 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Štěpánek Aleš 3:1, Jícha David 2:2, Bříza Josef ml. 1:3, Pokorný Roman 2:2), TJ Sokol Roztoky - TTC Brandýs nad Labem "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 1:3, Jirásek Jiří 0:2, Zika Ondřej 2:2, Špaček Michal 2:2, Levenec Petr 2:0, body hostů: Blažek Martin 2:2, Šejvl Jakub 3:1, Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius 2:2), TJ Sadská "B" - TTC Kladno "A" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motl Milan 0:3, Švarc Ivo 2:0, Vydra Milan 0:3, Švarc Ondřej 1:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:1, Novák Petr 2:1, Mencl Jiří 2:1, Ebert Tomáš ml. 2:0), TJ Sadská "A" - TJ Neratovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 1:1, Vojáček Jiří 2:0, Kyncl Jiří 3:0, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Beneš Tomáš 0:3, Dvořák Zdeněk 0:3, Ehl Ladislav 0:2, Glogar Jaroslav 1:1), TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Hořovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:0, Šmejkal Radek 3:0, Budělovský Petr 1:2, Zítek Patrik 2:1, body hostů: Šmíd Jan 0:3, Homolka Pavel 1:2, Chládek Luboš 1:2, Karda Martin 1:2), TSM Kladno - TJ Sokol Příbram 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:2, Voříšek Tomáš 4:0, Novotný Jiří 0:1, body hostů: Bauer Horst 3:1, Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Sýkora Josef 1:3, Váňa Miroslav 1:2),
19. kolo:
TSM Kladno - TJ Sokol Roztoky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 0:4, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Zika Ondřej 3:1, Špaček Michal 3:1, Levenec Petr 2:2, Smrček Michal 1:2), TJ Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 2:2, Budělovský Petr 0:3, Zítek Patrik 3:1, body hostů: Škach Martin 1:3, Bajer Jiří 3:1, Vajcová Kateřina 1:3, Gábriš Michal 1:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Sadská "A" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Koros Pavel 2:1, Chládek Luboš 1:2, Šmíd Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Kyncl Jiří 3:1, Melíšek Roman 2:2, Wagner Jaroslav st. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Příbram - TJ Sadská "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 1:0, Jaroš Antonín 2:0, Kotrbatý Petr 2:0, Bauer Horst 1:0, WO 3:0, body hostů: Sláčal Pavel 0:2, Kurel David 0:2, Švarc Ivo 0:2, WO 0:3), TTC Kladno "A" - TTC Říčany 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:1, Mencl Jiří 0:3, Novák Petr 0:3, Pavlíček Ondřej 2:1, body hostů: Štěpánek Aleš 2:1, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 2:1, Pokorný Roman 1:2), TJ Neratovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Tomáš 0:2, Glogar Jaroslav 0:2, Dvořák Zdeněk 0:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, body hostů: Šejvl Jakub 2:0, Blažek Martin 2:0, Berger Miroslav 2:0, Mifka Alexius 2:0),
20. kolo:
TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Roztoky 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Vít 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Budělovský Petr 1:3, Zitta Přemysl 0:4, WO 0:1, body hostů: Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 2:2, Levenec Petr 2:2, Smrček Michal 2:2, WO 1:0), TSM Kladno - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 3:1, Novotný Jiří 0:1, body hostů: Gábriš Michal 3:1, Bajer Jiří 3:1, Škach Martin 3:1, Navrátil Tomáš 0:2, Vajcová Kateřina 1:1), TJ Sokol Příbram - TJ Sadská "A" 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 0:2, Eisenreich Jindřich ml. 0:2, Jaroš Antonín 0:3, Bauer Horst 1:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:0, Kyncl Jiří 3:0, Wagner Jaroslav st. 2:0, Melíšek Roman 1:1), TJ Sokol Hořovice - TJ Sadská "B" 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 2:0, Chládek Luboš 2:0, Karda Martin 2:0, Šmíd Jan 2:0, body hostů: Kadlec Vít 0:2, Sláčal Pavel 0:2, Kurel David 0:2, Martin Petr 0:2), TJ Neratovice - TTC Říčany 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Tomáš 2:1, Glogar Jaroslav 1:2, Dvořák Zdeněk 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Štěpánek Aleš 2:2, Bříza Josef ml. 3:1, Pokorný Roman 2:2, WO 0:5), TTC Kladno "A" - TTC Brandýs nad Labem "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:2, Mencl Jiří 0:4, Novák Petr 2:1, Pavlíček Ondřej 2:2, body hostů: Šejvl Jakub 4:0, Blažek Martin 2:2, Berger Miroslav 1:3, Mifka Alexius 2:1),
21. kolo:
TJ Sokol Roztoky - TTC Kladno "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrček Michal 1:3, Levenec Petr 2:2, Zika Ondřej 2:2, Špaček Michal 3:1, body hostů: Novák Petr 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Ebert Tomáš ml. 3:1, Mencl Jiří 0:4), TTC Kladno "B" - TJ Neratovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 0:1, Gábriš Michal 1:2, Vajcová Kateřina 3:0, Bajer Jiří 3:1, Škach Martin 2:1, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Glogar Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 0:3, Dvořák Jan ml. 3:0), TTC Říčany - TJ Sokol Hořovice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jícha David 2:1, Bříza Josef ml. 0:3, Pokorný Roman 0:3, Štěpánek Aleš 2:1, WO 5:0, body hostů: Šmíd Jan 3:1, Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 3:1, WO 0:5), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Příbram 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 3:1, Gräf Miloš 1:2, Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 4:0, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:1, Eisenreich Jindřich ml. 0:3), TJ Sadská "A" - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 3:1, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 1:3, Kyncl Jiří 3:1, body hostů: Hýža Daniel 2:2, Voříšek Tomáš 3:1, Špalek Miroslav 2:2, Krous Martin 0:4), TJ Sadská "B" - TJ Slovan Lochovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ivo 0:2, Švarc Ondřej 0:2, Sláčal Pavel 0:3, Martin Petr 1:1, body hostů: Zítek Patrik 3:0, Šmejkal Radek 2:0, Černý Vít 2:0, Budělovský Petr 1:1),
22. kolo:
TTC Kladno "B" - TTC Kladno "A" 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 0:2, Jedlička Stanislav 0:2, Vajcová Kateřina 1:2, Bajer Jiří 0:1, WO 0:2, body hostů: Ebert Tomáš ml. 3:0, Pavlíček Ondřej 2:0, Mencl Jiří 0:1, Novák Petr 2:0, WO 2:0), TJ Sokol Roztoky - TJ Neratovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Josef 2:1, Levenec Petr 2:1, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 4:0, body hostů: Beneš Tomáš 1:3, Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Zdeněk 0:3, Michal Jiří 1:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hořovice 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Martin 1:1, Berger Miroslav 0:2, Mifka Alexius 0:3, Šejvl Jakub 0:3, WO 4:0, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Homolka Pavel 3:0, Chládek Luboš 2:1, WO 0:4), TTC Říčany - TJ Sokol Příbram 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha David 4:0, Bříza Josef ml. 0:4, Pokorný Roman 1:3, Štěpánek Aleš 3:1, body hostů: Bauer Horst 2:2, Kotrbatý Petr 2:2, Jaroš Antonín 2:2, Eisenreich Jindřich ml. 2:2), TJ Sadská "B" - TSM Kladno 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Ivo 2:1, Vydra Milan 1:2, Martin Petr 2:2, WO 0:4, body hostů: Voříšek Tomáš 3:0, Hýža Daniel 2:0, Krous Martin 0:3, Špalek Miroslav 0:2, WO 4:0), TJ Sadská "A" - TJ Slovan Lochovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 0:1, Wagner Jaroslav st. 2:1, Kyncl Jiří 1:2, Pych Luděk ml. 2:2, Vojáček Jiří 0:3, body hostů: Zítek Patrik 2:2, Černý Vít 3:1, Šmejkal Radek 2:1, Budělovský Petr 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sadská "A" - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav st. 2:1, Melíšek Roman 2:1, Kyncl Jiří 2:1, Pych Luděk ml. 3:0, body hostů: Špaček Michal 2:1, Zika Ondřej 0:3, Žáček Josef 0:3, Jirásek Jiří 1:2), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hořovice 10:0wo, TJ Slovan Lochovice - TJ Neratovice 10:0wo, TTC Kladno "A" - TSM Kladno 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 3:1, Mencl Jiří 1:2, Novák Petr 3:0, Pavlíček Ondřej 1:3, body hostů: Voříšek Tomáš 3:1, Hýža Daniel 2:2, Špalek Miroslav 1:2, Krous Martin 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Roztoky - TJ Sadská "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrček Michal 2:0, Levenec Petr 3:1, Zika Ondřej 1:3, Špaček Michal 3:1, Jirásek Jiří 0:2, body hostů: Pych Luděk ml. 2:2, Kyncl Jiří 3:1, Wagner Jaroslav st. 2:2, Melíšek Roman 0:4), TJ Sokol Hořovice - TTC Brandýs nad Labem "B" 0:10wo, TJ Neratovice - TJ Slovan Lochovice 0:10wo, TSM Kladno - TTC Kladno "A" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýža Daniel 3:1, Špalek Miroslav 2:1, Krous Martin 0:3, Voříšek Tomáš 4:0, body hostů: Ebert Tomáš ml. 1:3, Novák Petr 1:3, Pavlíček Ondřej 1:2, Mencl Jiří 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sadská "A" - TJ Sokol Roztoky 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pych Luděk ml. 1:3, Kyncl Jiří 1:3, Wagner Jaroslav st. 3:1, Melíšek Roman 2:2, body hostů: Smrček Michal 1:1, Zika Ondřej 1:3, Levenec Petr 3:1, Špaček Michal 3:1, Jirásek Jiří 1:1), TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Hořovice -:-, TJ Slovan Lochovice - TJ Neratovice -:-, TTC Kladno "A" - TSM Kladno 0:9wo,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Roztoky 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Mifka Alexius 2:2, Blažek Martin 1:2, Šejvl Jakub 2:2, body hostů: Špaček Michal 4:0, Zika Ondřej 1:3, Levenec Petr 0:3, Smrček Michal 2:1, Jirásek Jiří 1:0), TTC Kladno "A" - TJ Neratovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebert Tomáš ml. 2:1, Mencl Jiří 1:1, Novák Petr 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, body hostů: Glogar Jaroslav 2:1, Dvořák Jan ml. 1:2, Dvořák Zdeněk 0:3, Beneš Tomáš 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Roztoky - TTC Brandýs nad Labem "B" 9:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Petr 2:1, Smrček Michal 2:0, Zika Ondřej 1:2, Špaček Michal 3:0, body hostů: Blažek Martin 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Berger Miroslav 1:2, Mifka Alexius 1:1), TJ Neratovice - TTC Kladno "A" 4:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Tomáš 1:2, Dvořák Zdeněk 1:1, Dvořák Jan ml. 1:2, Glogar Jaroslav 1:2, body hostů: Havlíček Tomáš 3:0, Pavlíček Ondřej 1:2, Novák Petr 2:1, Ebert Tomáš ml. 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Sokol Roztoky -:- (řešíAKČAST), TTC Kladno "A" - TJ Neratovice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy