Výsledky do novin
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
1. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:0, Zaplatílek Ctibor 2:0, Záboj Matěj 2:0, Šembera Karel 1:0, WO 1:0, body hostů: Brunclík Marek 0:2, Procházka Roman 0:2, Doležal Martin 0:1, Lhoták Lubor 0:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Niems Dušan 3:0, Čeřovský Petr st. 2:1, Kouřil Lubomír 0:3, Pácha Robin 0:3, WO 5:0, body hostů: Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 2:2, Krásl Libor 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liberský Karel 1:3, Štus Radek 1:3, Vala Martin 1:2, Majer Pavel 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Boháč Milan 2:2, Bittner Miloslav 3:1, Břetenář Petr 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Neratovice "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Luboš 2:2, Kastner Patrik 2:2, Hoďák Václav 3:0, Antoš Petr 2:2, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Michal Jiří 1:3, Sauer Ondřej 0:3), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Aero Odolena Voda 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 1:3, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 3:1, Bleha Lukáš 3:1, body hostů: Hudečková Hana 4:0, Schmelz Richard 1:3, Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:3), TJ Sadská "C" - Sokol Přezletice 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 1:0, Vojáček Jiří 2:0, Fedačka Michal 3:0, WO 4:0, body hostů: Tichý Jiří 0:3, Slunéčko Radek 0:2, Dvořák Jan 0:1, WO 0:4),
2. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 3:1, Lhoták Jakub 2:1, Šembera Karel 0:4, Zaplatílek Ctibor 2:2, WO 1:0, body hostů: Krásl Libor 2:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 2:2, Paroulek Milan 1:2, WO 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Vladislav 3:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Kouřil Lubomír 2:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, body hostů: Ulrich Radek 0:3, Kloz Daniel 0:3, Mošna Petr 1:2, Svoboda Pavel 1:1), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Neratovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 1:3, Liberský Karel 2:2, Štus Radek 3:1, Vala Martin 3:1, body hostů: Michal Jiří 1:3, Dvořák Jan nejml. 3:1, Dvořák Jan ml. 2:2, Sauer Ondřej 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Krchleby 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníček Luboš 1:1, Kastner Patrik 1:1, Hoďák Václav 3:0, Antoš Petr 3:0, body hostů: Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 1:2, Boháč Milan 0:2, Břetenář Petr 0:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - Sokol Přezletice 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Radek 1:1, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 2:1, Bleha Lukáš 1:1, WO 4:0, body hostů: Tichý Jiří 1:2, Slunéčko Radek 2:1, Dvořák Jan 1:2, WO 0:4), TJ Sadská "C" - TJ Aero Odolena Voda 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Jiří 2:2, Fedačka Michal 0:4, Beran Martin 1:3, Švarc Ondřej 3:1, body hostů: Hudečková Hana 3:1, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hendrych Jan 3:1),
3. kolo:
TJ Aero Odolena Voda - ST EUROMASTER Kolín "C" 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 1:2, David Jan 0:2, Schmelz Richard 1:2, Hudečková Hana 0:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:0, Záboj Matěj 3:0, Lhoták Jakub 2:1, Mazurkiewicz Ivo 1:1), Sokol Přezletice - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan 1:2, Hataš Martin 0:3, Slunéčko Radek 1:2, Vilhelm Oldřich 3:1, body hostů: Niems Dušan 4:0, Kouřil Lubomír 2:1, Čeřovský Petr ml. 0:3, Pácha Robin 0:1, Čeřovský Petr st. 2:0), TJ Sokol Krchleby - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav ml. 3:0, Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 3:0, Bittner Miloslav 1:2, body hostů: Slavík Radek 1:2, Hameta Oldřich 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 2:2, Sauer Ondřej 3:1, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 1:3, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 3:1, Vydra Milan 1:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Kutná Hora 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Pavel 1:2, Kloz Daniel 1:2, Ulrich Radek 2:1, Ptáček František ml. 0:2, Mošna Petr 0:1, body hostů: Majer Pavel 0:3, Štus Radek 3:0, Vala Martin 2:1, Liberský Karel 3:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krásl Libor 2:2, Pekárek František 2:2, Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Hoďák Václav 2:2, Trávníček Luboš 1:3, Kastner Patrik 3:1, Pleticha Vladimír 0:4),
4. kolo:
TJ Aero Odolena Voda - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 1:3, Hendrych Jan 0:4, Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 3:1, body hostů: Niems Dušan 3:1, Šťastný Vladislav 2:2, Čeřovský Petr ml. 2:2, Čeřovský Petr st. 2:1), Sokol Přezletice - ST EUROMASTER Kolín "C" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 0:2, Hataš Martin 0:2, Slunéčko Radek 0:3, Tichý Jiří 2:1, body hostů: Zaplatílek Ctibor 3:0, Záboj Matěj 3:0, Lhoták Jakub 1:1, Šembera Karel 1:1), TJ Sokol Krchleby - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav ml. 3:0, Sádlo Josef 2:1, Kučera Pavel 3:0, Bittner Miloslav 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 0:4, Beran Martin 2:1, Vojáček Jiří 1:2, Fedačka Michal 0:3), TJ Neratovice "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan ml. 4:0, body hostů: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 1:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mošna Petr 0:2, Kloz Daniel 0:2, Svoboda Pavel 0:2, Ulrich Radek 0:2, body hostů: Antoš Petr 2:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:0, Pleticha Vladimír 2:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Kutná Hora 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásl Libor 1:3, Pekárek František 1:3, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Majer Pavel 4:0, Vala Martin 3:1, Štus Radek 2:2, Liberský Karel 0:3),
5. kolo:
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sadská "C" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 2:2, Herout Tomáš 1:2, Slavík Radek 2:1, Bleha Lukáš 1:3, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 2:1, Vydra Milan 1:2), TJ Aero Odolena Voda - Sokol Přezletice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 2:1, Schmelz Richard 3:0, body hostů: Tichý Jiří 2:1, Vilhelm Oldřich 1:2, Slunéčko Radek 0:2, Hataš Martin 0:3, Dvořák Jan 0:1), TJ Sokol Krchleby - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 1:1, Boháč Milan 1:1, Bittner Miloslav 3:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Dvořák Jan nejml. 0:3, Michal Jiří 0:2, Sauer Ondřej 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mošna Petr 2:2, Kloz Daniel 1:3, Svoboda Pavel 2:2, Ptáček František ml. 3:1, body hostů: Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František 2:2, Heřmanský Miroslav 0:4), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 1:3, Štus Radek 2:2, Majer Pavel 2:1, Vala Martin 4:0, body hostů: Kastner Patrik 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Pleticha Vladimír 0:4, Knobloch Pavel 1:2), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:2, Zaplatílek Ctibor 3:1, Lhoták Jakub 2:2, Jindra Josef 1:2, Šembera Karel 0:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Šťastný Vladislav 2:2, Čeřovský Petr ml. 0:4, Čeřovský Petr st. 4:0),
6. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Kutná Hora 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šembera Karel 0:4, Záboj Matěj 2:1, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Lhoták Jakub 3:1, body hostů: Vala Martin 2:2, Majer Pavel 3:1, Štus Radek 3:0, Liberský Karel 1:2), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 3:0, Pácha Robin 1:2, Čeřovský Petr ml. 0:2, Šťastný Vladislav 4:0, Čeřovský Petr st. 1:0, body hostů: Antoš Petr 1:3, Trávníček Luboš 1:2, Hoďák Václav 1:2, Kastner Patrik 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hameta Oldřich 1:2, Slavík Radek 2:1, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 3:1, body hostů: Svoboda Pavel 0:4, Ptáček František ml. 1:2, Mošna Petr 3:0, Kloz Daniel 1:2), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Motl Milan 1:3, Chlumský Petr 0:4, Vojáček Jiří 3:1, body hostů: Krásl Libor 1:3, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 2:2, Paroulek Milan 3:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Krchleby 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 1:2, Hudečková Hana 1:2, Kulíšek Marek 2:1, Schmelz Richard 0:3, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Boháč Milan 1:2, Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 2:1), Sokol Přezletice - TJ Neratovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 1:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Tichý Jiří 3:1, Hataš Martin 0:2, body hostů: Dvořák Jan nejml. 2:2, Michal Jiří 1:3, Dvořák Jan ml. 3:1, Sauer Ondřej 2:2),
7. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záboj Matěj 4:0, Lhoták Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Zaplatílek Ctibor 2:2, body hostů: Antoš Petr 3:1, Hoďák Václav 3:1, Kastner Patrik 0:4, Pleticha Vladimír 1:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Kutná Hora 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Niems Dušan 1:1, Čeřovský Petr st. 2:0, Šťastný Vladislav 2:1, Pácha Robin 1:1, WO 3:0, body hostů: Štus Radek 2:1, Majer Pavel 1:2, Liberský Karel 0:3, WO 0:3), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Jandejsek Pavel 2:2, Slavík Radek 1:3, body hostů: Krásl Libor 0:4, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 3:1), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Martin 3:0, Švarc Ondřej 2:1, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 2:1, body hostů: Ptáček František ml. 0:3, Svoboda Pavel 3:0, Kloz Daniel 1:2, Doležal Martin 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Neratovice "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 1:1, Schmelz Richard 1:1, Kulíšek Marek 3:0, Hudečková Hana 3:0, body hostů: Dvořák Jan nejml. 0:3, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 0:2, Sauer Ondřej 1:1), Sokol Přezletice - TJ Sokol Krchleby 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:2, Slunéčko Radek 1:2, Tichý Jiří 1:2, Hrstka Tomáš 1:2, body hostů: Bittner Miloslav 2:1, Boháč Milan 1:2, Kučera Pavel 2:1, Procházka Miroslav ml. 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Krchleby - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:1, Sádlo Josef 1:1, Břetenář Petr 1:2, Bittner Miloslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Lhoták Jakub 4:0, Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 0:3, WO 0:4), TJ Neratovice "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, body hostů: Niems Dušan 2:1, Šťastný Vladislav 2:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:0), TJ Sokol Velký Osek - TJ Aero Odolena Voda 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 0:3, Kloz Daniel 1:2, Mošna Petr 1:2, Ptáček František ml. 2:2, body hostů: Hudečková Hana 4:0, Schmelz Richard 1:2, Kulíšek Marek 2:1, Hendrych Jan 2:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - Sokol Přezletice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krásl Libor 3:0, Pekárek František st. 2:0, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Tichý Jiří 1:2, Vilhelm Oldřich 0:1, Slunéčko Radek 1:2, Hataš Martin 0:2, Poláček Petr 1:1), TJ Sokol Kutná Hora - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 4:0, Liberský Karel 1:1, Majer Pavel 1:2, Vala Martin 3:1, Tivodar Michal 0:1, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Kamarýt Jiří 2:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sadská "C" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 2:1, Trávníček Luboš 0:2, Kastner Patrik 3:0, Antoš Petr 3:0, body hostů: Švarc Ondřej 2:1, Trejdl Dušan 1:2, Vydrová Lucie 0:3, Vydra Milan 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Krchleby - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 0:4, Boháč Milan 1:2, Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Niems Dušan 2:2, Šťastný Vladislav 3:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Čeřovský Petr st. 2:1), TJ Neratovice "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 0:3, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, body hostů: Záboj Matěj 3:0, Lhoták Jakub 3:0, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Zaplatílek Ctibor 3:0), TJ Sokol Velký Osek - Sokol Přezletice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloz Daniel 3:1, Svoboda Pavel 3:1, Mošna Petr 0:3, Ptáček František ml. 3:1, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Hrstka Tomáš 2:2, Vilhelm Oldřich 1:3, Slunéčko Radek 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Aero Odolena Voda 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 2:1, Krásl Libor 1:1, Pekárek František st. 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Hudečková Hana 2:1, Schmelz Richard 1:2, Kulíšek Marek 0:3, Hendrych Jan 0:2), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská "C" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 4:0, Tivodar Michal 0:2, Majer Pavel 1:2, Vala Martin 4:0, Liberský Karel 0:1, body hostů: Švarc Ondřej 2:2, Vojáček Jiří 2:2, Motl Milan 0:3, Beran Martin 1:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kastner Patrik 2:1, Hoďák Václav 3:0, Dusil Petr 0:3, Antoš Petr 4:0, body hostů: Hameta Oldřich 1:3, Kamarýt Jiří 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 1:2),
10. kolo:
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Radek 1:3, Bleha Lukáš 0:4, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Záboj Matěj 3:0, WO 0:1), TJ Sadská "C" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 0:4, Švarc Ondřej 1:3, Fedačka Michal 2:2, Vojáček Jiří 4:0, body hostů: Fuka Martin 1:3, Šťastný Vladislav 3:1, Pácha Robin 2:2, Čeřovský Petr st. 3:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Kutná Hora 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 2:2, body hostů: Vala Martin 2:2, Štus Radek 4:0, Liberský Karel 1:3, Majer Pavel 1:3), Sokol Přezletice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan 0:2, Hataš Martin 0:2, Slunéčko Radek 0:3, Vilhelm Oldřich 1:1, body hostů: Antoš Petr 3:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:0, Pleticha Vladimír 1:1), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Velký Osek 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Pavel 1:0, Boháč Milan 2:0, Bittner Miloslav 2:1, Procházka Miroslav ml. 1:1, WO 3:0, body hostů: Kloz Daniel 0:3, Brunclík Marek 0:3, Moravec Stanislav 2:0, WO 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan nejml. 2:1, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan ml. 1:3, body hostů: Pekárek František st. 3:1, Kaipr Petr 3:0, Krásl Libor 2:1, Paroulek Milan 1:2),
11. kolo:
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Kamarýt Jiří 2:2, body hostů: Niems Dušan 0:4, Fuka Martin 1:3, Pácha Robin 3:1, Čeřovský Petr st. 4:0), TJ Sadská "C" - ST EUROMASTER Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 2:2, Fedačka Michal 2:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Šembera Karel 1:3, Záboj Matěj 3:1), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 1:3, Kulíšek Marek 3:0, Schmelz Richard 2:1, Hudečková Hana 4:0, body hostů: Antoš Petr 2:2, Hoďák Václav 0:4, Kastner Patrik 1:2, Pleticha Vladimír 1:2), Sokol Přezletice - TJ Sokol Kutná Hora 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 0:3, Tichý Jiří 1:2, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Vala Martin 4:0, Štus Radek 4:0, Majer Pavel 0:3, Liberský Karel 1:2), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kučera Pavel 2:1, Boháč Milan 1:2, Procházka Miroslav ml. 2:1, Bittner Miloslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Pekárek František st. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 0:4, WO 0:4), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan nejml. 3:1, Michal Jiří 2:1, Sauer Ondřej 2:1, Dvořák Jan ml. 2:2, body hostů: Ptáček František ml. 3:1, Kloz Daniel 1:3, Mošna Petr 1:2, Procházka Roman 0:3),
12. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 3:0, Jindra Josef 2:1, Mazurkiewicz Ivo 0:3, Zaplatílek Ctibor 3:1, body hostů: Herout Tomáš 1:3, Hameta Oldřich 3:0, Slavík Radek 1:2, Jandejsek Pavel 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sadská "C" 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pácha Robin 1:2, Školník Luboš 1:1, Niems Dušan 2:1, Kouřil Lubomír 1:2, WO 5:0, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Trejdl Dušan 0:4, Beran Martin 3:0, WO 0:5), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Aero Odolena Voda 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Radek 0:3, Majer Pavel 0:2, Vala Martin 1:2, Štus Radek 1:2, body hostů: Hudečková Hana 3:0, Hendrych Jan 2:1, Schmelz Richard 2:1, Kulíšek Marek 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Přezletice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 3:0, Pleticha Vladimír 0:2, Kastner Patrik 3:0, Antoš Petr 2:1, body hostů: Vilhelm Oldřich 1:2, Hrstka Tomáš 2:1, Slunéčko Radek 0:3, Bartoň Tomáš 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Krchleby 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloz Daniel 1:1, Svoboda Pavel 0:2, Brunclík Marek 0:3, Mošna Petr 0:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 2:0, Boháč Milan 2:0, Břetenář Petr 1:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 3:0, Pekárek František st. 1:0, Krásl Libor 1:2, Kaipr Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan nejml. 0:2, Michal Jiří 1:2, Dvořák Jan ml. 1:2, Sauer Ondřej 0:2, WO 1:0),
13. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 2:2, Pácha Robin 0:3, Kouřil Lubomír 0:3, Šťastný Vladislav 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:2, Jandejsek Pavel 3:0), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záboj Matěj 2:1, Jindra Josef 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Lhoták Jakub 2:1, WO 1:1, body hostů: Vojáček Jiří 0:3, Švarc Ondřej 0:3, Fedačka Michal 3:0, Beran Martin 0:2, WO 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 2:1, Pleticha Vladimír 0:3, Kastner Patrik 2:1, Antoš Petr 4:0, body hostů: Hudečková Hana 3:1, Hendrych Jan 1:2, Schmelz Richard 0:3, Kulíšek Marek 1:2), TJ Sokol Kutná Hora - Sokol Přezletice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Martin 4:0, Majer Pavel 0:4, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 3:1, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Hrstka Tomáš 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 1:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 0:2, Krásl Libor 0:2, Pekárek František st. 0:2, Kaipr Petr 1:2, WO 0:1, body hostů: Kučera Pavel 2:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, Bittner Miloslav 1:1, Boháč Milan 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mošna Petr 2:2, Kloz Daniel 2:2, Svoboda Pavel 0:2, Ptáček František ml. 3:1, Doležal Martin 0:2, body hostů: Dvořák Jan nejml. 3:1, Dvořák Jan ml. 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, Michal Jiří 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Velký Osek - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Pavel 2:1, Mošna Petr 2:1, Ptáček František ml. 2:1, Kloz Daniel 2:1, body hostů: Vokounová Adéla 0:3, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Lhoták Jakub 2:1, Holman Martin 1:2), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trajhan Jaroslav 0:3, Krásl Libor 2:1, Paroulek Milan 1:2, WO 0:4, body hostů: Niems Dušan 2:1, Čeřovský Petr ml. 0:2, Šťastný Vladislav 2:0, Čeřovský Petr st. 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Kutná Hora 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 3:0, Boháč Milan 1:2, Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 4:0, body hostů: Štus Radek 1:3, Maruščák Tomáš 1:2, Ulrich Radek 1:2, Majer Pavel 1:2), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Guth Michael 0:4, Dvořák Jan ml. 2:1, Šlechta Jaroslav 2:1, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 4:0, Trávníček Luboš 2:1, Pleticha Vladimír 1:2), TJ Aero Odolena Voda - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 0:4, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 4:0, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Herout Tomáš 1:3, Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:3), Sokol Přezletice - TJ Sadská "C" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Vilhelm Oldřich 0:3, Tichý Jiří 4:0, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Švarc Ondřej 2:2, Fedačka Michal 2:2, Beran Martin 2:1),
15. kolo:
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - ST EUROMASTER Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trajhan Jaroslav 1:2, Pekárek František 0:3, Pekárek František st. 0:1, Paroulek Milan 3:0, WO 5:2, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Holman Martin 2:1, Mazurkiewicz Ivo 2:1, WO 2:5), TJ Sokol Velký Osek - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mošna Petr 1:2, Kloz Daniel 1:1, Svoboda Pavel 0:3, Ptáček František ml. 1:2, WO 0:1, body hostů: Pácha Robin 2:1, Čeřovský Petr ml. 2:1, Šťastný Vladislav 3:0, Čeřovský Petr st. 1:1, WO 1:0), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Kutná Hora 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekarovič David 0:3, Dvořák Jan ml. 2:1, Šlechta Jaroslav 0:3, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Vala Martin 3:1, Štus Radek 2:1, Ulrich Radek 2:1, Tivodar Michal 1:2), TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:0, Boháč Milan 2:0, Kučera Pavel 3:0, Břetenář Petr 1:1, body hostů: Kastner Patrik 0:3, Trávníček Luboš 0:2, Pleticha Vladimír 0:2, Grill Josef 1:1), Sokol Přezletice - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Slunéčko Radek 0:4, Vilhelm Oldřich 2:1, Tichý Jiří 1:3, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Herout Tomáš 3:1, Slavík Radek 2:2, Bleha Lukáš 1:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sadská "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Kulíšek Marek 2:2, Schmelz Richard 2:2, Hudečková Hana 2:2, body hostů: Švarc Ondřej 3:1, Vydra Milan 0:4, Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 2:2),
16. kolo:
TJ Sadská "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Vojáček Jiří 4:0, Fedačka Michal 0:3, Švarc Ondřej 2:2, body hostů: Slavík Radek 2:2, Herout Tomáš 1:3, Bleha Lukáš 2:2, Jandejsek Pavel 1:2), Sokol Přezletice - TJ Aero Odolena Voda 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka Tomáš 0:2, Poláček Petr 0:2, Slunéčko Radek 0:3, Vilhelm Oldřich 1:2, body hostů: Hudečková Hana 3:0, Bochňák David 3:0, Kulíšek Marek 1:1, Hendrych Jan 2:0), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Krchleby 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jan ml. 3:0, Michal Jiří 0:3, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Boháč Milan 3:1, Bittner Miloslav 2:1, Kučera Pavel 1:2, Procházka Miroslav ml. 2:1), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Velký Osek 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 3:0, Trajhan Jaroslav 1:1, Pekárek František st. 1:1, Kaipr Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Mošna Petr 0:2, Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Brunclík Marek 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Kutná Hora 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Petr 1:3, Kastner Patrik 3:1, Hoďák Václav 2:1, Trávníček Luboš 3:1, body hostů: Štus Radek 4:0, Majer Pavel 1:3, Vala Martin 1:3, Liberský Karel 0:3), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Lubomír 1:0, Čeřovský Petr st. 2:0, Niems Dušan 2:0, Pácha Robin 1:0, WO 3:0, body hostů: Vokounová Adéla 0:2, Lhoták Jakub 0:2, Holman Martin 0:2, WO 0:3),
17. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Aero Odolena Voda 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Jakub 1:2, Šembera David 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Záboj Matěj 1:2, WO 0:2, body hostů: Bochňák David 2:1, Hudečková Hana 2:1, Kulíšek Marek 3:1, Hendrych Jan 1:2, WO 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - Sokol Přezletice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeřovský Petr ml. 1:0, Pácha Robin 2:0, Kouřil Lubomír 1:2, Čeřovský Petr st. 3:0, Šťastný Vladislav 2:0, body hostů: Hrstka Tomáš 1:2, Vilhelm Oldřich 1:2, Slunéčko Radek 0:3, Bartoň Tomáš 0:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Krchleby 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Radek 0:2, Herout Tomáš 0:2, Jandejsek Pavel 0:2, Hameta Oldřich 0:2, body hostů: Sádlo Josef 2:0, Bittner Miloslav 2:0, Kučera Pavel 2:0, Procházka Miroslav ml. 2:0), TJ Sadská "C" - TJ Neratovice "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fedačka Michal 1:3, Vydra Milan 1:3, Beran Martin 2:2, Vojáček Jiří 3:1, body hostů: Dvořák Jan ml. 4:0, Michal Jiří 2:2, Sauer Ondřej 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Velký Osek 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 1:2, Štus Radek 3:0, Vala Martin 3:0, Majer Pavel 2:1, body hostů: Mošna Petr 1:2, Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Brunclík Marek 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoďák Václav 3:0, Trávníček Luboš 2:1, Kastner Patrik 1:2, Antoš Petr 2:1, body hostů: Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František st. 0:3, Trajhan Jaroslav 0:3),
18. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Robin 1:3, Čeřovský Petr st. 4:0, Čeřovský Petr ml. 2:2, Šťastný Vladislav 2:2, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Bochňák David 3:1, Kulíšek Marek 1:3, Hendrych Jan 1:3), ST EUROMASTER Kolín "C" - Sokol Přezletice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 4:0, Záboj Matěj 3:0, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Holman Martin 1:3, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Tichý Jiří 0:4, Vilhelm Oldřich 2:1, Slunéčko Radek 1:2), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Krchleby 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vydra Milan 0:2, Beran Martin 0:2, Fedačka Michal 2:1, Švarc Ondřej 0:3, body hostů: Boháč Milan 3:0, Bittner Miloslav 2:1, Kučera Pavel 1:1, Procházka Miroslav ml. 2:0), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 4:0, Herout Tomáš 1:3, Jandejsek Pavel 0:4, Hameta Oldřich 1:3, body hostů: Dvořák Jan nejml. 2:2, Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 3:1, Sauer Ondřej 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Luboš 1:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:0, Antoš Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Doležal Martin 0:2, Svoboda Pavel 0:2, Kloz Daniel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:2, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 3:1, Vala Martin 2:2, body hostů: Paroulek Milan 1:3, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František 0:4, Pekárek František st. 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:1, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 2:1, Vala Martin 3:0, body hostů: Zaplatílek Ctibor 2:1, Lhoták Jakub 0:3, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Holman Martin 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoďák Václav 4:0, Trávníček Luboš 1:3, Kastner Patrik 0:3, Antoš Petr 2:2, body hostů: Niems Dušan 2:2, Čeřovský Petr ml. 1:3, Šťastný Vladislav 3:1, Čeřovský Petr st. 2:1), TJ Sokol Velký Osek - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Kloz Daniel 3:0, Svoboda Pavel 2:1, Mošna Petr 1:3, body hostů: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 1:3, Bleha Lukáš 2:1, Jandejsek Pavel 0:3), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 3:0, Krásl Libor 2:1, Pekárek František st. 1:2, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Beran Martin 2:2, Vydra Milan 0:3, Vojáček Jiří 1:2, Dědek Martin 1:2), TJ Sokol Krchleby - TJ Aero Odolena Voda 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Pavel 2:0, Sádlo Josef 2:0, Bittner Miloslav 1:2, Procházka Miroslav ml. 3:0, body hostů: Hudečková Hana 1:2, Bochňák David 1:2, Kulíšek Marek 0:2, Hendrych Jan 0:2), TJ Neratovice "B" - Sokol Přezletice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 3:1, Sauer Ondřej 0:4, Dvořák Jan nejml. 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Vilhelm Oldřich 3:1, Slunéčko Radek 2:2, Havazík Roman 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - ST EUROMASTER Kolín "C" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Luboš 1:0, Kastner Patrik 2:0, Antoš Petr 2:0, Hoďák Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Lhoták Jakub 0:2, Mazurkiewicz Ivo 0:2, Holman Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majer Pavel 2:2, Vala Martin 2:0, Ulrich Radek 2:2, Štus Radek 3:1, Liberský Karel 0:2, body hostů: Niems Dušan 0:4, Čeřovský Petr ml. 1:3, Šťastný Vladislav 2:2, Čeřovský Petr st. 4:0), TJ Sokol Libice nad Cidlinou - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 4:0, Trajhan Jaroslav 1:2, Pekárek František 0:3, Kaipr Petr 4:0, body hostů: Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Bleha Lukáš 1:2, Jandejsek Pavel 0:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sadská "C" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brunclík Marek 1:2, Kloz Daniel 2:0, Svoboda Pavel 3:0, Mošna Petr 3:0, body hostů: Švarc Ondřej 1:2, Vydra Milan 0:3, Dědek Martin 0:3, Beran Martin 1:1), TJ Neratovice "B" - TJ Aero Odolena Voda 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sauer Ondřej 1:3, Michal Jiří 3:1, Dvořák Jan ml. 1:3, Dvořák Jan nejml. 3:1, body hostů: Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 4:0, Hendrych Jan 2:2, Hudečková Věra 0:4), TJ Sokol Krchleby - Sokol Přezletice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Miroslav ml. 1:0, Bittner Miloslav 1:1, Sádlo Josef 2:1, Kučera Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Hrstka Tomáš 2:1, Slunéčko Radek 0:3, Bartoň Tomáš 0:2, WO 0:3),
21. kolo:
ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Sokol Krchleby 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Mazurkiewicz Ivo 0:2, Holman Martin 0:3, Záboj Matěj 1:0, WO 0:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:1, Boháč Milan 2:0, Kučera Pavel 2:0, Sádlo Josef 0:2, WO 2:0), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Neratovice "B" 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuka Martin 0:4, Čeřovský Petr st. 4:0, Čeřovský Petr ml. 2:1, Pácha Robin 2:2, body hostů: Dvořák Jan ml. 1:3, Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 1:2), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Velký Osek 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 3:1, Hendrych Jan 2:1, Kulíšek Marek 3:0, Procházka Petr ml. 0:4, body hostů: Mošna Petr 1:3, Svoboda Pavel 1:3, Kloz Daniel 2:1, Doležal Martin 2:1), Sokol Přezletice - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:3, Bartoň Tomáš 0:3, Slunéčko Radek 0:3, Hrstka Tomáš 4:0, body hostů: Paroulek Milan 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 2:1, Pekárek František 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Kutná Hora 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Marek 1:3, Slavík Radek 2:2, Jandejsek Pavel 3:1, Herout Tomáš 3:1, body hostů: Vala Martin 3:1, Štus Radek 3:1, Ulrich Radek 1:3, Majer Pavel 0:4), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Martin 0:2, Švarc Ondřej 1:1, Vydra Milan 0:3, WO 4:3, body hostů: Kastner Patrik 2:1, Hoďák Václav 2:0, Antoš Petr 2:0, WO 3:4),
22. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Krchleby 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niems Dušan 1:3, Čeřovský Petr st. 4:0, Čeřovský Petr ml. 2:2, Pácha Robin 0:4, body hostů: Procházka Miroslav ml. 2:2, Kučera Pavel 2:2, Boháč Milan 2:2, Bittner Miloslav 3:1), ST EUROMASTER Kolín "C" - TJ Neratovice "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:1, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Holman Martin 2:1, Záboj Matěj 1:0, Šembera Karel 1:1, body hostů: Michal Jiří 1:2, Guth Michael 0:3, Pekarovič David 1:2, Šlechta Jaroslav 1:1), Sokol Přezletice - TJ Sokol Velký Osek 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilhelm Oldřich 1:1, Slunéčko Radek 1:1, Dvořák Jan 3:0, Hrstka Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Mošna Petr 2:1, Svoboda Pavel 1:2, Kloz Daniel 0:3, WO 0:3), TJ Aero Odolena Voda - TJ Sokol Libice nad Cidlinou 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:3, Vyvial Pavel 0:4, Bochňák David 4:0, body hostů: Paroulek Milan 2:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František st. 3:1, Pekárek František 1:3), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Kutná Hora 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Fiedler Michael 1:2, Vydra Milan 0:3, Vojáček Jiří 2:2, Trejdl Dušan 0:1, body hostů: Štus Radek 4:0, Ulrich Radek 1:3, Liberský Karel 3:1, Majer Pavel 1:2), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herout Tomáš 0:3, Němec Marek 0:2, Hameta Oldřich 2:1, Slavík Radek 0:3, WO 3:0, body hostů: Antoš Petr 3:1, Hoďák Václav 4:0, Kastner Patrik 2:1, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Kutná Hora 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 2:1, Boháč Milan 3:0, Sádlo Josef 1:2, Bittner Miloslav 3:0, body hostů: Vala Martin 2:1, Štus Radek 1:2, Ulrich Radek 0:3, Liberský Karel 0:2, Majer Pavel 0:1), TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niems Dušan 1:3, Čeřovský Petr st. 2:1, Pácha Robin 0:3, Čeřovský Petr ml. 2:2, body hostů: Antoš Petr 4:0, Hoďák Václav 3:1, Kastner Patrik 2:1, Trávníček Luboš 0:3), TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Velký Osek 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan ml. 4:0, Sauer Ondřej 1:2, Dvořák Jan nejml. 1:3, body hostů: Mošna Petr 2:2, Doležal Martin 2:2, Kloz Daniel 1:3, Moravec Stanislav 2:1), TJ Sadská "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 2:2, Švarc Ondřej 1:3, Fedačka Michal 0:2, Vojáček Jiří 2:2, Vydra Milan 1:0, body hostů: Slavík Radek 3:1, Hameta Oldřich 3:1, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby 1:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberský Karel 0:2, Ulrich Radek 0:2, Štus Radek 0:2, Majer Pavel 0:2, body hostů: Boháč Milan 2:0, Bittner Miloslav 2:0, Kučera Pavel 2:0, Břetenář Petr 2:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 9:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 2:1, Trávníček Luboš 1:2, Kastner Patrik 2:1, Antoš Petr 3:0, body hostů: Čeřovský Petr ml. 1:2, Niems Dušan 1:2, Čeřovský Petr st. 2:1, Pácha Robin 0:3), TJ Sokol Velký Osek - TJ Neratovice "B" 3:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mošna Petr 2:0, Kloz Daniel 0:2, Svoboda Pavel 1:2, Doležal Martin 0:3, body hostů: Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 2:1, Dvořák Jan nejml. 2:0, Sauer Ondřej 1:1), SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" - TJ Sadská "C" 9:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Radek 3:1, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 0:3, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 2:2, Švarc Ondřej 1:3, Vydra Milan 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Kutná Hora -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" -:-, TJ Neratovice "B" - TJ Sokol Velký Osek -:-, TJ Sadská "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Pavel 0:2, Boháč Milan 0:2, Břetenář Petr 0:3, Bittner Miloslav 2:1, body hostů: Antoš Petr 3:0, Hoďák Václav 3:0, Kastner Patrik 1:1, Trávníček Luboš 1:1), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Velký Osek 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 4:0, Motl Milan 1:2, Vojáček Jiří 1:3, body hostů: Mošna Petr 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Doležal Martin 1:3, Kloz Daniel 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TJ Sokol Krchleby 9:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoďák Václav 3:0, Trávníček Luboš 1:1, Kastner Patrik 2:1, Antoš Petr 2:1, body hostů: Bittner Miloslav 1:2, Boháč Milan 1:2, Kučera Pavel 1:2, Sádlo Josef 0:2), TJ Sokol Velký Osek - TJ Sadská "C" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 2:2, Kloz Daniel 1:2, Svoboda Pavel 1:2, Mošna Petr 2:2, body hostů: Beran Martin 4:0, Vojáček Jiří 3:1, Švarc Ondřej 0:3, Motl Milan 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" -:-, TJ Sadská "C" - TJ Sokol Velký Osek -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy