Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Hředle - Sokol Lány "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Jan 2:2, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 2:2, Šapovalov Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Hrbek Jiří 3:1, Moravec Petr ml. 1:3, Jirkovský Václav 0:3, Szabo Jiří 2:2, WO 1:0), TTC Kladno "D" - Sokol Rakovník 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 3:1, Čierný Jan 0:3, Pírka Josef 2:1, WO 2:0, body hostů: Kubový Petr 0:2, Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Stochov Honice - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3, Fencl Petr 1:3, Velc Tomáš 1:3, body hostů: Černý Martin 0:4, Vaktor Ivan 3:1, Pánek Jan 3:1, Poláček Vladimír 4:0), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 2:2, Škoda Jiří 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Štěpán Pavel 0:4, Hnidka Marian 1:3, Krejčí Tomáš 3:1, Pesl Václav 4:0), KST Rakovník "D" - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 2:2, Adamczuk Janusz 1:1, Lepka Martin ml. 3:1, Macek Zdeněk ml. 4:0, Adamczuk Jan 0:2, body hostů: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 0:4, Jangl Zdeněk 1:3, Sokolovský Petr 2:2), Sokol Nižbor "A" - TTC Slovan Kladno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:1, WO 3:0, body hostů: Plecitý Lukáš 1:3, Havel Jaroslav 1:2, Šavel Pavel 1:2, Preis František 0:3, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Hředle - Sokol Rakovník 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 4:0, Novák Tomáš 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:2, Šapovalov Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Jansa Stanislav ml. 1:3, Jansa Stanislav st. 1:3, Čermák Luboš 1:3, Stibor Josef 0:3, WO 0:1), TTC Kladno "D" - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 1:3, Čierný Jan 0:4, Pírka Josef 4:0, body hostů: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, Trpák Radek 1:3, Szabo Jiří 3:1), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Buštěhrad 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Petr 1:2, Janoušek Zdeněk 1:2, Hudeček Josef 0:3, Jedlička Jaroslav 2:2, WO 0:3, body hostů: Pesl Václav 2:2, Krejčí Tomáš 2:1, Hnidka Marian 3:0, Řezníček Lukáš 2:1, WO 3:0), SK Viktorie Ořech - STC Slaný 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:0, Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 2:2, Ptáčník Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Poláček Vladimír 0:4, Bouška Jiří 3:0, Pánek Jan 1:2, Černý Martin 0:4, WO 0:2), KST Rakovník "D" - TTC Slovan Kladno 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 2:2, Adamczuk Jan 1:3, Lepka Martin ml. 3:1, Adamczuk Janusz 0:4, body hostů: Plecitý Lukáš 2:2, Havel Jaroslav 3:1, Špalek Jiří 4:0, Šavel Pavel 1:3), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Mach Libor 1:2, Urban Jiří 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Zbírkovský Milan 0:3, WO 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Hředle 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 1:3, Urban Jiří 1:2, Blažek Petr 0:4, Zbírkovský Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 3:1, Šapovalov Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 3:1, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaroslav 2:2, Plecitý Lukáš 1:3, Slabý Jiří 2:2, Špalek Jiří 4:0, body hostů: Pírka Josef 3:1, Jedlička Stanislav 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:4), STC Slaný - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Vladimír 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Pánek Jan 1:3, Černý Martin 2:2, body hostů: Macek Zdeněk ml. 2:2, Adamczuk Jan 0:4, Pisár Jan 4:0, Cír Radek 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Nižbor "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasík Martin 0:2, Krejčí Tomáš 1:2, Řezníček Lukáš 0:3, Hnidka Marian 1:2, WO 4:1, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Pech Jan 1:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 1:4), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Stochov Honice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 3:1, Szabo Jiří 3:1, Spiegl Richard 3:1, Moravec Petr ml. 2:1, WO 0:1, body hostů: Hudeček Josef 0:3, Gniewek Michal 0:4, Janoušek Zdeněk 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, WO 1:0), Sokol Rakovník - SK Viktorie Ořech 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Kubový Petr 4:0, Jansa Stanislav st. 1:3, Stibor Josef 1:3, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Škoda Jiří 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Unhošť - TTC Kladno "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sokolovský Petr 1:3, Mach Libor 2:2, Urban Jiří 2:2, Fryš Zdeněk 2:2, body hostů: Pírka Josef 4:0, Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 3:1, Čierný Jan 1:3), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Hředle 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Jaroslav 1:3, Kříž Petr 0:4, Preis František 0:4, WO 0:5, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 3:0, Pacourek Jan 1:0, Mrázek Jindřich st. 3:0, Polášek Milan 1:1, WO 5:0), STC Slaný - Sokol Nižbor "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:1, Macák Petr 1:1, Materna George 1:0, Poláček Vladimír 2:0, Vaktor Ivan 2:0, WO 1:6, body hostů: Pech Jan 0:3, Šmíd Miroslav 1:1, Frühauf Jindřich 0:2, Šturc Jaroslav 1:1, WO 6:1), TJ Sokol Buštěhrad - KST Rakovník "D" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:2, Krejčí Tomáš 0:2, Stolz Daniel 0:3, Hnidka Marian 0:4, WO 1:3, body hostů: Pisár Jan 4:0, Macek Zdeněk ml. 3:0, Lepka Martin ml. 2:1, Cír Radek 2:0, WO 3:1), Sokol Lány "B" - SK Viktorie Ořech 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Spiegl Richard 4:0, Moravec Petr ml. 4:0, Hrbek Jiří 3:1, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 0:4, Novák Marek 1:3, Škoda Jiří 0:4), Sokol Rakovník - TJ Sokol Stochov Honice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:1, Jansa Stanislav st. 3:0, Stibor Josef 2:1, Kubový Petr 3:0, Čermák Luboš 0:1, WO 3:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 1:2, Žák Roman 0:3, Janoušek Zdeněk 0:3, WO 0:3),
5. kolo:
KST Rakovník "D" - Sokol Nižbor "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 0:3, Hejda Václav ml. 0:2, Lepka Martin ml. 0:3, Adamczuk Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 3:0, Pech Jan 3:0, Šturc Jaroslav 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Unhošť - TTC Slovan Kladno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 1:3, Fryš Zdeněk 1:2, Urban Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Macák Milan 2:1, Heral František 1:1, Havel Jaroslav 1:2, Plecitý Lukáš 1:1, WO 0:2), STC Slaný - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macák Petr 1:0, Pánek Jan 2:0, Černý Martin 0:3, Vaktor Ivan 1:1, WO 5:4, body hostů: Pesl Václav 1:2, Krejčí Tomáš 1:2, Hnidka Marian 2:0, WO 4:5), Sokol Lány "B" - Sokol Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, Spiegl Richard 0:3, Hrbek Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Kubový Petr 4:0, Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Stochov Honice - SK Viktorie Ořech 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velc Tomáš 4:0, Janoušek Zdeněk 2:2, Žák Roman 1:2, Jedlička Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 1:3, Novák Marek 2:2, Škoda Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Hředle - TTC Kladno "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Tomáš 4:0, Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 3:0, Šapovalov Jiří 2:1, WO 0:2, body hostů: Jedlička Stanislav 0:3, Šulc Ladislav 1:3, Pachman Tomáš 0:4, Čierný Jan 0:3, WO 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Stochov Honice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 3:0, Novák Tomáš 0:3, Mrázek Jindřich st. 2:1, Šapovalov Jiří 4:0, Lédl Jiří 1:0, WO 2:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Fencl Petr 0:3, Velc Tomáš 1:2, WO 0:2), TTC Kladno "D" - SK Viktorie Ořech 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Čierný Jan 0:4, Pachman Tomáš 1:3, Jedlička Stanislav 4:0, body hostů: Novák Marek 3:1, Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 3:1), KST Rakovník "D" - Sokol Lány "B" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczuk Janusz 0:4, Froněk Petr 0:3, Lepka Martin ml. 0:4, Macek Zdeněk ml. 1:2, WO 0:2, body hostů: Moravec Petr ml. 3:0, Hrbek Jiří 4:0, Szabo Jiří 2:1, Spiegl Richard 4:0, WO 2:0), Sokol Nižbor "A" - Sokol Rakovník 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Šturc Jaroslav 2:1, Pech Jan 1:2, Šmíd Miroslav 2:2, WO 0:3, body hostů: Jansa Stanislav ml. 1:3, Jansa Stanislav st. 3:0, Stibor Josef 1:2, Cibulka Josef 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Unhošť - STC Slaný 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jangl Zdeněk 0:2, Fryš Zdeněk 0:3, Sokolovský Petr 0:3, Urban Jiří 0:2, WO 5:1, body hostů: Vaktor Ivan 3:0, Bouška Jiří 2:0, Pánek Jan 2:0, Černý Martin 3:0, WO 1:5), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Buštěhrad 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Milan 4:0, Havel Jaroslav 2:1, Plecitý Lukáš 1:3, Špalek Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Pesl Václav 2:2, Řezníček Lukáš 0:4, Hnidka Marian 1:2, Krejčí Tomáš 1:3, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Sokol Hředle - SK Viktorie Ořech 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pacourek Jan 4:0, Hájek Miroslav 0:2, Novák Tomáš 3:1, Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 1:1, body hostů: Ptáčník Martin 2:2, Skřivánek Jiří 1:3, Novák Marek 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Stochov Honice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Čierný Jan 1:3, Pachman Tomáš 2:2, Jedlička Stanislav 3:1, body hostů: Velc Tomáš 3:1, Fencl Petr 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3), KST Rakovník "D" - Sokol Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav ml. 1:3, Pisár Jan 4:0, Lepka Martin ml. 1:3, Macek Zdeněk ml. 1:1, Adamczuk Janusz 0:2, body hostů: Kubový Petr 3:1, Jansa Stanislav ml. 2:2, Jansa Stanislav st. 2:2, Stibor Josef 2:2), Sokol Nižbor "A" - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 1:3, Pech Jan 1:3, Šturc Jaroslav 2:2, body hostů: Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 1:3, Szabo Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1), TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Buštěhrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jangl Zdeněk 1:3, Fryš Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 3:1, Urban Jiří 2:2, body hostů: Pesl Václav 1:3, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 2:2, Řezníček Lukáš 2:2), TTC Slovan Kladno - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Jan 0:4, Plecitý Lukáš 0:4, Macák Milan 2:2, Špalek Jiří 4:0, body hostů: Černý Martin 3:1, Pánek Jan 2:2, Poláček Vladimír 2:2, Macák Petr 0:1, Vaktor Ivan 3:0),
8. kolo:
STC Slaný - TJ Sokol Hředle 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 0:4, Poláček Vladimír 1:2, Macák Petr 2:1, Vaktor Ivan 1:3, WO 0:2, body hostů: Šapovalov Jiří 3:1, Pacourek Jan 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:2, Lédl Jiří 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 3:1, Pesl Václav 2:2, Krejčí Tomáš 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3, Čierný Jan 1:3), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Unhošť 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 3:0, Spiegl Richard 2:1, Szabo Jiří 2:1, Hrbek Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 1:2, Sokolovský Petr 0:3, Tájek Jaroslav 0:3, WO 0:4), Sokol Rakovník - TTC Slovan Kladno 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 1:3, Kubový Petr 1:2, Jansa Stanislav st. 1:2, Stibor Josef 0:3, WO 1:2, body hostů: Špalek Jiří 2:1, Havel Jaroslav 3:1, Plecitý Lukáš 2:1, Macák Milan 3:0, WO 2:1), TJ Sokol Stochov Honice - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:3, Žák Roman 0:4, Karmazín Pavel 3:1, Jedlička Jaroslav 4:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 3:1, Hejda Václav ml. 1:3, Adamczuk Jan 2:2, Froněk Petr 2:2), SK Viktorie Ořech - Sokol Nižbor "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Jiří 0:4, Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 1:2, Ptáčník Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 2:2, Šmíd Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
STC Slaný - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Vladimír 0:1, Černý Martin 1:3, Macák Petr 3:1, Pánek Jan 2:2, Vaktor Ivan 3:0, body hostů: Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 1:3, Čierný Jan 0:4), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Hředle 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 0:3, Řezníček Lukáš 1:3, Pesl Václav 2:2, WO 0:1, body hostů: Šapovalov Jiří 3:1, Pacourek Jan 2:2, Novák Tomáš 1:1, Mrázek Jindřich st. 2:2, Lédl Jiří 1:0, WO 1:0), Sokol Lány "B" - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 3:1, Hrbek Jiří 2:2, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Frolík Petr 0:4, Macák Milan 2:2, Plecitý Lukáš 0:4), Sokol Rakovník - TJ Sokol Unhošť 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav st. 4:0, Stibor Josef 2:2, Cibulka Josef 1:3, Mladý Václav 0:2, Čermák Luboš 1:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Jangl Zdeněk 1:3, Sokolovský Petr 2:2, Fryš Zdeněk 3:1), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Nižbor "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 1:2, Žák Roman 2:1, Velc Tomáš 4:0, WO 0:2, body hostů: Rákosník Petr 2:2, Pech Jan 2:2, Šturc Jaroslav 0:3, Šmíd Miroslav 1:2, WO 2:0), SK Viktorie Ořech - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 3:1, Skřivánek Jiří 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Cír Radek 2:2, Macek Zdeněk ml. 0:2, Adamczuk Jan 1:3, Lepka Martin ml. 2:2, Štepka Vladimír 2:0),
10. kolo:
KST Rakovník "D" - TJ Sokol Hředle 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejda Václav ml. 3:1, Adamczuk Janusz 0:4, Lepka Martin ml. 1:2, Adamczuk Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Lédl Jiří 4:0, Pacourek Jan 2:1, Novák Tomáš 3:1, Šapovalov Jiří 2:1, Mrázek Jindřich st. 0:1, WO 0:1), Sokol Nižbor "A" - TTC Kladno "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 3:0, Pech Jan 0:3, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Jedlička Stanislav 1:2, Šulc Ladislav 1:2, Pachman Tomáš 1:2, Čierný Jan 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Stochov Honice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 2:2, Jangl Zdeněk 2:2, Fryš Zdeněk 1:3, Urban Jiří 2:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 4:0, Velc Tomáš 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Žák Roman 2:2), TTC Slovan Kladno - SK Viktorie Ořech 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heral František 1:3, Plecitý Lukáš 2:2, Slabý Jiří 1:3, Macák Milan 4:0, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Novák Marek 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Škoda Jiří 0:4), STC Slaný - Sokol Lány "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pánek Jan 3:1, Černý Martin 0:4, Macák Petr 1:2, Vaktor Ivan 2:2, WO 0:1, body hostů: Moravec Petr ml. 3:1, Jirkovský Václav 3:1, Szabo Jiří 2:2, Hrbek Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pesl Václav 2:2, Řezníček Lukáš 1:3, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Jansa Stanislav ml. 4:0, Jansa Stanislav st. 2:2, Čermák Luboš 0:1, Stibor Josef 2:2, Cibulka Josef 0:3),
11. kolo:
KST Rakovník "D" - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cír Radek 3:1, Adamczuk Janusz 1:0, Lepka Martin ml. 2:2, Hejda Václav ml. 2:2, Adamczuk Jan 0:3, body hostů: Jedlička Stanislav 4:0, Šulc Ladislav 1:3, Pachman Tomáš 1:3, Čierný Jan 2:2), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Petr 2:2, Šturc Jaroslav 1:3, Pech Jan 2:2, Kovanda Milan 3:1, body hostů: Novák Tomáš 0:4, Šapovalov Jiří 2:2, Pacourek Jan 2:2, Lédl Jiří 4:0), TJ Sokol Unhošť - SK Viktorie Ořech 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jiří 1:3, Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Fryš Zdeněk 2:2, WO 0:2, body hostů: Ptáčník Martin 4:0, Novák Marek 3:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Škoda Jiří 1:2, WO 2:0), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Stochov Honice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Jiří 4:0, Havel Jaroslav 2:2, Plecitý Lukáš 2:2, Macák Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Žák Roman 2:2, Hudeček Josef 0:4, WO 1:0), STC Slaný - Sokol Rakovník 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Martin 3:1, Pánek Jan 0:1, Macák Petr 1:2, Poláček Vladimír 3:0, Vaktor Ivan 2:0, WO 0:3, body hostů: Jansa Stanislav ml. 0:3, Jansa Stanislav st. 3:1, Čermák Luboš 1:2, Stibor Josef 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Lány "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček Lukáš 2:2, Pesl Václav 1:3, Krejčí Tomáš 1:3, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Moravec Petr ml. 3:1, Szabo Jiří 3:1, Jirkovský Václav 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Hředle - KST Rakovník "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šapovalov Jiří 2:1, Pacourek Jan 2:2, Novák Tomáš 2:1, Mrázek Jindřich st. 3:0, WO 3:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 3:0, Adamczuk Janusz 0:3, Lepka Martin ml. 0:4, Froněk Petr 1:2, WO 0:3), TTC Kladno "D" - Sokol Nižbor "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 1:3, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 0:4, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 2:2), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Zdeněk 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Fencl Petr 0:3, Velc Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:3, Jangl Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 1:2, WO 0:1), SK Viktorie Ořech - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 0:1, Novák Marek 2:2, Ptáčník Martin 3:1, Pavlín Jiří 0:3, body hostů: Plecitý Lukáš 1:3, Havel Jaroslav 4:0, Kříž Petr 2:2, Frolík Petr 1:3), Sokol Lány "B" - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 3:1, Moravec Petr ml. 2:2, Hrbek Jiří 3:0, Szabo Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Vaktor Ivan 2:2, Macák Petr 3:1, Pánek Jan 1:3, Černý Martin 0:3, WO 1:0), Sokol Rakovník - TJ Sokol Buštěhrad 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 1:3, Stibor Josef 1:3, Čermák Luboš 1:3, body hostů: Krejčí Tomáš 4:0, Hnidka Marian 3:1, Pesl Václav 3:1, Sláma Jan 0:4),
13. kolo:
TTC Kladno "D" - KST Rakovník "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 4:0, Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 0:4, Lážnovský Jiří 1:3, body hostů: Cír Radek 3:1, Macek Zdeněk ml. 2:2, Adamczuk Jan 1:3, Adamczuk Janusz 2:2), TJ Sokol Hředle - Sokol Nižbor "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 2:0, Pacourek Jan 1:2, Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 2:1, Mrázek Jindřich st. 1:0, WO 3:1, body hostů: Pech Jan 1:2, Kovanda Milan 2:1, Šturc Jaroslav 0:3, Rákosník Petr 0:3, WO 1:3), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Unhošť 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 1:1, Novák Marek 2:1, Ptáčník Martin 3:1, WO 3:0, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:3, Jangl Zdeněk 1:2, Sokolovský Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Jaroslav 2:1, Janoušek Zdeněk 1:2, Fencl Petr 1:2, Velc Tomáš 0:1, WO 5:2, body hostů: Macák Milan 3:0, Plecitý Lukáš 1:2, Kříž Petr 2:2, WO 2:5), Sokol Rakovník - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav st. 2:2, Jansa Stanislav ml. 4:0, Stibor Josef 0:4, Čermák Luboš 3:1, body hostů: Černý Martin 1:3, Pánek Jan 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Macák Petr 2:2), Sokol Lány "B" - TJ Sokol Buštěhrad 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ml. 3:0, Hrbek Jiří 0:3, Szabo Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Pesl Václav 2:2, Krejčí Tomáš 1:3, Hnidka Marian 2:1, Stolz Daniel 1:2, WO 0:2),
14. kolo:
Sokol Lány "B" - TJ Sokol Hředle 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szabo Jiří 3:1, Spiegl Richard 1:3, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, body hostů: Šapovalov Jiří 1:3, Pacourek Jan 2:2, Mrázek Jindřich st. 0:4, Lédl Jiří 4:0), Sokol Rakovník - TTC Kladno "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:1, Jansa Stanislav st. 1:2, Čermák Luboš 0:3, Mladý Václav 0:4, WO 3:0, body hostů: Šulc Ladislav 4:0, Jedlička Stanislav 3:0, Lážnovský Jiří 2:2, Tuček Miroslav 1:1, WO 0:3), STC Slaný - TJ Sokol Stochov Honice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Martin 1:3, Vajnar Luboš 1:3, Macák Petr 3:1, Vaktor Ivan 4:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 2:2), TJ Sokol Buštěhrad - SK Viktorie Ořech 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 2:1, Pesl Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Novák Marek 0:4, Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Unhošť - KST Rakovník "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 0:4, Jangl Zdeněk 0:4, Fryš Zdeněk 1:3, Zbírkovský Milan 0:4, body hostů: Pisár Jan 4:0, Kapoun Ondřej 4:0, Macek Zdeněk ml. 3:1, Adamczuk Jan 2:0, Adamczuk Janusz 2:0), TTC Slovan Kladno - Sokol Nižbor "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Lukáš 0:2, Macák Milan 0:2, Havel Jaroslav 0:4, Slabý Jiří 0:2, WO 6:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:0, Pech Jan 2:0, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:6),
15. kolo:
Sokol Rakovník - TJ Sokol Hředle 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 3:0, Mladý Václav 0:4, Jansa Stanislav st. 1:3, Čermák Luboš 1:3, WO 1:0, body hostů: Šapovalov Jiří 1:1, Lédl Jiří 3:0, Pacourek Jan 3:1, Novák Tomáš 3:1, Mrázek Jindřich st. 0:2, WO 0:1), Sokol Lány "B" - TTC Kladno "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirkovský Václav 1:2, Moravec Petr ml. 3:0, Spiegl Richard 3:1, Hrbek Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Šulc Ladislav 0:4, Jedlička Stanislav 0:3, Lážnovský Jiří 2:1, Čierný Jan 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Stochov Honice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stolz Daniel 3:1, Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Karmazín Pavel 2:2, Hudeček Josef 0:4), STC Slaný - SK Viktorie Ořech 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macák Petr 2:1, Bouška Jiří 3:0, Vajnar Luboš 0:3, Vaktor Ivan 4:0, WO 0:3, body hostů: Ptáčník Martin 1:3, Skřivánek Jiří 1:2, Krasničan Jaroslav 1:2, Novák Marek 1:2, WO 3:0), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůza Jan 2:1, Plecitý Lukáš 1:2, Slabý Jiří 0:3, Macák Milan 2:2, WO 3:0, body hostů: Kapoun Ondřej 1:3, Macek Zdeněk ml. 3:0, Adamczuk Jan 3:0, Lepka Martin ml. 0:2, Adamczuk Janusz 1:0, WO 0:3), TJ Sokol Unhošť - Sokol Nižbor "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 1:2, Jangl Zdeněk 1:2, Fryš Zdeněk 1:2, Zbírkovský Milan 0:4, WO 3:0, body hostů: Rákosník Petr 4:0, Pech Jan 1:2, Šmíd Miroslav 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:3),
16. kolo:
Sokol Nižbor "A" - KST Rakovník "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 2:2, Šmíd Miroslav 2:1, Šturc Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Lepka Martin ml. 2:2, Adamczuk Jan 2:2, Adamczuk Janusz 0:4, Kapoun Ondřej 2:1, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Unhošť 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Milan 2:1, Jůza Jan 2:0, Plecitý Lukáš 2:1, Havel Jaroslav 2:2, WO 1:3, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Sokolovský Petr 1:1, WO 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Lukáš 0:3, Kasík Martin 1:2, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 1:2, WO 4:0, body hostů: Materna George 1:2, Vaktor Ivan 3:0, Pánek Jan 1:2, Macák Petr 3:0, WO 0:4), Sokol Rakovník - Sokol Lány "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 1:2, Čermák Luboš 1:3, Jansa Stanislav st. 1:3, Stibor Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Moravec Petr ml. 3:1, Hrbek Jiří 3:0, Szabo Jiří 3:1, Spiegl Richard 3:1, WO 1:0), SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Stochov Honice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 2:2, Pavlín Jiří 0:3, Ptáčník Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, Fencl Petr 1:2, WO 0:1), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Hředle 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 0:3, Jedlička Stanislav 1:1, Pachman Tomáš 1:3, Lážnovský Jiří 2:2, WO 1:2, body hostů: Pacourek Jan 2:2, Šapovalov Jiří 3:0, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 1:2, WO 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 2:2, Hájek Miroslav 2:2, Novák Tomáš 3:0, Šapovalov Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Urban Jiří 1:3, Mach Libor 2:2, Jangl Zdeněk 0:4, Fryš Zdeněk 1:2, WO 1:0), TTC Kladno "D" - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 2:2, Tuček Miroslav 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Plecitý Lukáš 1:3, Špalek Jiří 3:1, Havel Jaroslav 3:1, Kříž Petr 2:2), KST Rakovník "D" - STC Slaný 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 2:1, Lepka Martin ml. 2:1, Adamczuk Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Vajnar Luboš 1:3, Materna George 1:3, Horský Jindřich 1:2, Poláček Vladimír 1:2, WO 0:2), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 3:0, Pech Jan 1:2, Šturc Jaroslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Pesl Václav 1:3, Hnidka Marian 2:2, Řezníček Lukáš 0:3, Stolz Daniel 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Lány "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, Hudeček Josef 0:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Velc Tomáš 0:1, body hostů: Spiegl Richard 3:1, Szabo Jiří 2:2, Jirkovský Václav 1:3, Běloušek David 2:2), SK Viktorie Ořech - Sokol Rakovník 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 0:4, Novák Marek 0:4, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Kubový Petr 3:1, Jansa Stanislav ml. 3:1, Čermák Luboš 3:1, Jansa Stanislav st. 3:1),
18. kolo:
TTC Kladno "D" - TJ Sokol Unhošť 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 3:0, Jedlička Stanislav 3:1, Čierný Jan 1:2, Lážnovský Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 2:1, Jangl Zdeněk 0:4, Fryš Zdeněk 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Hředle - TTC Slovan Kladno 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 4:0, Novák Tomáš 4:0, Pacourek Jan 4:0, body hostů: Preis František 0:4, Charvát Zdeněk 0:4, Havel Jaroslav 0:4, Šimo Vladimír 0:4), Sokol Nižbor "A" - STC Slaný 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 1:3, body hostů: Pánek Jan 3:1, Horský Jindřich 0:4, Poláček Vladimír 2:2, Vajnar Luboš 3:1), KST Rakovník "D" - TJ Sokol Buštěhrad 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 3:0, Adamczuk Jan 3:1, Lepka Martin ml. 1:2, Pisár Jan 4:0, WO 1:1, body hostů: Pesl Václav 1:3, Řezníček Lukáš 2:1, Hnidka Marian 0:4, Stolz Daniel 0:3, WO 1:1), SK Viktorie Ořech - Sokol Lány "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 4:0, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Moravec Petr ml. 2:2, Hrbek Jiří 2:2, Szabo Jiří 1:3, Spiegl Richard 2:2), TJ Sokol Stochov Honice - Sokol Rakovník 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karmazín Pavel 2:2, Fencl Petr 1:3, Velc Tomáš 0:2, Jedlička Jaroslav 3:1, Janoušek Zdeněk 1:1, body hostů: Jansa Stanislav ml. 3:1, Jansa Stanislav st. 2:2, Čermák Luboš 3:1, Stibor Josef 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Hředle 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:2, Fencl Petr 0:3, Hudeček Josef 0:3, Jedlička Jaroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Šapovalov Jiří 2:1, Lédl Jiří 3:0, Novák Tomáš 2:1, Mrázek Jindřich st. 2:1, WO 0:4), SK Viktorie Ořech - TTC Kladno "D" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Jiří 0:4, Skřivánek Jiří 4:0, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 4:0, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Šulc Ladislav 1:3, Jedlička Stanislav 2:2, Tuček Miroslav 2:2), Sokol Lány "B" - KST Rakovník "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirkovský Václav 0:3, Spiegl Richard 1:3, Hrbek Jiří 2:1, Běloušek David 0:3, WO 3:0, body hostů: Kapoun Ondřej 2:1, Cír Radek 3:0, Adamczuk Jan 2:2, Adamczuk Janusz 3:0, WO 0:3), Sokol Rakovník - Sokol Nižbor "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 0:2, Čermák Luboš 0:2, Jansa Stanislav st. 1:2, Stibor Josef 0:2, WO 7:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:0, Pech Jan 1:1, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:7), STC Slaný - TJ Sokol Unhošť 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 2:0, Macák Petr 2:0, Vaktor Ivan 2:1, Poláček Vladimír 3:0, WO 0:6, body hostů: Mach Libor 1:2, Urban Jiří 0:3, Fryš Zdeněk 0:2, Jangl Zdeněk 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Slovan Kladno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Lukáš 1:3, Pesl Václav 1:2, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 1:3, WO 2:0, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Plecitý Lukáš 0:4, Havel Jaroslav 2:1, Macák Milan 3:0, WO 0:2),
20. kolo:
SK Viktorie Ořech - TJ Sokol Hředle 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Jiří 0:4, Skřivánek Jiří 2:1, Novák Marek 0:3, Ptáčník Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Lédl Jiří 3:1, Šapovalov Jiří 3:1, Pacourek Jan 2:1, Novák Tomáš 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Kladno "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 3:1, Fencl Petr 2:2, Velc Tomáš 2:1, Jedlička Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Lážnovský Jiří 3:1, Jedlička Stanislav 1:3, Šulc Ladislav 2:2, Pachman Tomáš 0:3, WO 1:0), Sokol Rakovník - KST Rakovník "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Jansa Stanislav st. 1:3, Čermák Luboš 1:2, Kubový Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Adamczuk Jan 2:2, Cír Radek 4:0, Kapoun Ondřej 2:2, Macek Zdeněk ml. 1:2, WO 1:0), Sokol Lány "B" - Sokol Nižbor "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běloušek David 1:3, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ml. 2:1, Hrbek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 3:1, Pech Jan 1:3, Šturc Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnidka Marian 3:0, Pesl Václav 0:3, Krejčí Tomáš 2:1, Řezníček Lukáš 4:0, WO 2:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 1:2, Jangl Zdeněk 0:3, Sokolovský Petr 1:2, WO 1:2), STC Slaný - TTC Slovan Kladno 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaktor Ivan 1:0, Vajnar Luboš 1:1, Černý Martin 3:0, Macák Petr 1:0, WO 5:5, body hostů: Havel Jaroslav 0:3, Plecitý Lukáš 1:1, Šimo Vladimír 0:2, WO 5:5),
21. kolo:
TJ Sokol Hředle - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Tomáš 2:2, Hájek Miroslav 1:3, Vyskočil Jiří 1:3, Mrázek Jindřich st. 4:0, body hostů: Černý Martin 3:1, Vaktor Ivan 3:1, Pánek Jan 2:2, Horský Jindřich 0:4), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Buštěhrad 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levenec Alexandr 3:0, Jedlička Stanislav 2:1, Šulc Ladislav 3:0, Lážnovský Jiří 3:1, WO 2:1, body hostů: Hnidka Marian 0:4, Řezníček Lukáš 2:1, Pesl Václav 0:3, Krejčí Tomáš 0:3, WO 1:2), TJ Sokol Unhošť - Sokol Lány "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 2:2, Fryš Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 3:1, Urban Jiří 2:1, Zbírkovský Milan 0:1, body hostů: Szabo Jiří 3:1, Trpák Radek 2:2, Běloušek David 2:2, Spiegl Richard 0:4), TTC Slovan Kladno - Sokol Rakovník 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macák Milan 2:0, Havel Jaroslav 2:1, Plecitý Lukáš 2:1, Špalek Jiří 2:1, WO 1:4, body hostů: Jansa Stanislav ml. 0:3, Čermák Luboš 1:2, Jansa Stanislav st. 1:1, Stibor Josef 1:2, WO 4:1), KST Rakovník "D" - TJ Sokol Stochov Honice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 2:1, Cír Radek 2:1, Macek Zdeněk ml. 2:2, WO 2:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Velc Tomáš 1:3, Janoušek Zdeněk 0:3, Fencl Petr 1:2, WO 0:2), Sokol Nižbor "A" - SK Viktorie Ořech 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Šmíd Miroslav 0:4, Pech Jan 1:2, Šturc Jaroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 1:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 2:1, WO 2:0),
22. kolo:
TTC Kladno "D" - STC Slaný 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tuček Miroslav 1:1, Lážnovský Jiří 2:0, Šulc Ladislav 2:1, Jedlička Stanislav 2:1, WO 6:1, body hostů: Černý Martin 0:4, Vajnar Luboš 0:3, Pánek Jan 3:0, WO 1:6), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Buštěhrad 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Miroslav 2:2, Novák Tomáš 3:0, Vitner Tomáš 0:2, Mrázek Jindřich st. 1:3, Vyskočil Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 2:1, Pesl Václav 2:2, WO 1:0), TTC Slovan Kladno - Sokol Lány "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macák Milan 2:0, Havel Jaroslav 1:2, Plecitý Lukáš 3:1, Špalek Jiří 3:0, WO 0:4, body hostů: Spiegl Richard 1:2, Szabo Jiří 1:2, Běloušek David 0:2, Libovický Radek 1:3, WO 4:0), TJ Sokol Unhošť - Sokol Rakovník 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 1:3, Fryš Zdeněk 2:2, Jangl Zdeněk 2:2, body hostů: Jansa Stanislav ml. 1:3, Čermák Luboš 3:1, Jansa Stanislav st. 4:0, Mladý Václav 0:4), Sokol Nižbor "A" - TJ Sokol Stochov Honice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jan 1:3, Rákosník Petr 3:1, Kovanda Milan 3:1, Frühauf Jindřich 0:4, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Fencl Petr 3:1), KST Rakovník "D" - SK Viktorie Ořech 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapoun Ondřej 0:3, Adamczuk Janusz 3:1, Lepka Martin ml. 2:2, Adamczuk Jan 1:2, WO 0:2, body hostů: Ptáčník Martin 3:0, Skřivánek Jiří 2:1, Novák Marek 1:3, Krasničan Jaroslav 2:0, Heřman Miroslav 0:2, WO 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Hředle - STC Slaný 10:0wo, Sokol Nižbor "A" - Sokol Lány "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 2:2, Pech Jan 2:2, Šmíd Miroslav 1:3, body hostů: Moravec Petr ml. 3:1, Hrbek Jiří 3:1, Szabo Jiří 1:3, Spiegl Richard 1:3), TJ Sokol Stochov Honice - TTC Kladno "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Zdeněk 1:3, Fencl Petr 1:3, Velc Tomáš 3:1, Jedlička Jaroslav 3:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Šulc Ladislav 2:2, Jedlička Stanislav 1:3, Tuček Miroslav 3:1), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řezníček Lukáš 3:0, Krejčí Tomáš 1:2, Pesl Václav 0:3, Hnidka Marian 4:0, body hostů: Kubový Petr 2:2, Jansa Stanislav ml. 2:1, Jansa Stanislav st. 1:2, Čermák Luboš 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
STC Slaný - TJ Sokol Hředle 0:10wo, Sokol Lány "B" - Sokol Nižbor "A" 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Szabo Jiří 2:1, Hrbek Jiří 2:1, Moravec Petr ml. 4:0, body hostů: Kovanda Milan 3:1, Rákosník Petr 0:4, Pech Jan 0:3, Šturc Jaroslav 1:1, Šmíd Miroslav 0:1), TTC Kladno "D" - TJ Sokol Stochov Honice 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tuček Miroslav 1:1, Šulc Ladislav 2:0, Jedlička Stanislav 1:2, Lážnovský Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 2:1, Janoušek Zdeněk 1:2, Hudeček Josef 0:3, WO 0:3), Sokol Rakovník - TJ Sokol Buštěhrad 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Stanislav ml. 2:2, Čermák Luboš 2:2, Stibor Josef 0:3, Jansa Stanislav st. 2:2, body hostů: Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 3:1, Pesl Václav 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Hředle - STC Slaný -:-, Sokol Nižbor "A" - Sokol Lány "B" -:-, TJ Sokol Stochov Honice - TTC Kladno "D" -:-, TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rakovník -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Lány "B" - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Szabo Jiří 2:2, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Petr ml. 3:1, body hostů: Novák Tomáš 2:2, Lédl Jiří 4:0, Mrázek Jindřich st. 0:4, Šapovalov Jiří 1:3), TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Buštěhrad 0:10wo,
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Hředle - Sokol Lány "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 2:1, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 1:2, Novák Tomáš 3:1, body hostů: Moravec Petr ml. 2:2, Hrbek Jiří 1:2, Szabo Jiří 1:2, Spiegl Richard 0:3), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Stochov Honice 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Hředle - Sokol Lány "B" -:-, TJ Sokol Stochov Honice - TJ Sokol Buštěhrad -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy