Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
1. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 1:2, Kočiš Ludovít 0:3, Čuba Milan 1:2, Šlechta Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Čech Jiří 2:1, Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Roztoky "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:2, Jakoubek Jakub 0:3, Vodňanský Martin 1:3, Žáček Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 3:1, Halama Jiří 2:2, Donát Zdeněk 0:1, Danaj Milan 0:1, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Balák Kryštof 3:0, Ivan Milan 1:2, Šejvl Jakub 3:0, WO 3:1, body hostů: Špitálský Ladislav 1:2, Táborský Luboš 0:3, Král Jindřich 1:2, Havel Martin 0:3, WO 1:3), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:3, Balcar Miroslav 3:0, Slobodzian Jakub 1:2, Kapras Karel 4:0, WO 0:2, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 1:3, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tkačuk Roman 3:0, Richter Vojtěch 1:3, Richter Jaroslav ml. 3:1, Šulc Dalibor 3:1, WO 0:1, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 2:1, Grill Josef 1:3, Švasta Jindřich 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Petr 4:0, Bízek Zdeněk 3:1, Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 4:0, body hostů: Dusil Petr 1:3, Mareš Jan 0:4, Kučera Josef 0:4, Dlask Ladislav 1:3),
2. kolo:
TJ Neratovice "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 2:2, Kočiš Ludovít 0:1, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 1:3, Pekarovič David 1:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 3:1, Danaj Milan 1:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 0:3, Matějíček Marián 0:3, Žáček Josef 2:1, Jakoubek Jakub 0:1, WO 3:0, body hostů: Durdis Petr ml. 4:0, Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 2:1, Horsák Oldřich 1:2, WO 0:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 4:0, WO 2:0, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 1:2, Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 1:3, WO 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 0:4, Balcar Miroslav 4:0, Elstner Lukáš 0:4, Kapras Karel 4:0, body hostů: Havel Martin 2:2, Král Jindřich 2:2, Špitálský Ladislav 2:2, Táborský Luboš 2:2), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tkačuk Roman 2:1, Richter Vojtěch 3:1, Podrápský Jaroslav 3:1, Šulc Dalibor 2:1, WO 0:2, body hostů: Dusil Petr 0:3, Mareš Jan 1:2, Bajtalonová Jitka 1:3, Dlask Ladislav 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Petr 2:2, Moulis Pavel 2:2, Rubín Pavel 0:3, Bízek Zdeněk 1:3, Urban Milan 0:1, body hostů: Grill Josef 2:2, Pleticha Vladimír 4:0, Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav 2:2, Knobloch Pavel 3:1, Pleticha Vladimír 2:1, Kroupa Milan 2:2, Grill Josef 0:1, body hostů: Kloučková Jana 2:2, Čuba Milan 0:2, Kočiš Ludovít 2:2, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Roztoky "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černovský Pavel 1:3, Mareš Jan 2:2, Dusil Petr 3:0, Dlask Ladislav st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Žáček Josef 3:1, Vodňanský Martin 3:1, Švarc Martin 1:3, Ghariani Sebastian 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 1:3, Sádlo Josef 1:3, Táborský Luboš 1:2, Břetenář Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Tkačuk Roman 3:1, Richter Jaroslav ml. 2:2, Šulc Dalibor 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Všetaty 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 1:3, Piroutek Květoslav 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Kulíšek Milan 1:3, Moulis Pavel 2:2, Rubín Pavel 3:1), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Brandýs nad Labem "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 2:2, Horsák Oldřich 0:3, Veselý Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Mühlfeit Luboš 1:3, Mifka Alexius 2:2, Balák Kryštof 1:3, Ivan Milan 2:1, WO 1:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 2:2, Hrdý Radek 1:3, Hrdý Miroslav 1:3, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Postelt Vladimír 1:3, Elstner Lukáš 2:2, Kaňka Jakub 3:1, Kaňka Luděk ml. 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 4:0, Koloc Jaroslav 3:0, Knobloch Pavel 4:0, Grill Josef 2:1, WO 2:0, body hostů: Vodňanský Martin 0:3, Švarc Martin 0:4, Matějíček Marián 1:2, Ghariani Sebastian 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusil Petr 3:1, Mareš Jan 2:2, Bajtalonová Jitka 2:2, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Kloučková Jana 0:1, Čuba Milan 0:4, Kočiš Ludovít 2:2, Šlechta Jaroslav 4:0, Pekarovič David 1:2), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Všetaty 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Martin 3:1, Sádlo Josef 3:1, Táborský Luboš 2:2, Břetenář Petr 3:1, body hostů: Malý Petr 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Moulis Pavel 2:2, Bízek Zdeněk 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Libčice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokojan Tomáš 2:0, Šimek Jiří 2:1, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 3:0, WO 3:2, body hostů: Šulc Dalibor 1:2, Tkačuk Roman 1:2, Podrápský Jaroslav 0:2, Slaměník Richard 0:3, WO 2:3), TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:0, Horsák Oldřich 1:1, Veselý Pavel 2:1, Durdis Petr ml. 3:0, WO 6:0, body hostů: Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Jakub 0:3, Postelt Vladimír 0:2, Kaňka Luděk ml. 0:2, WO 0:6), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdý Radek 2:2, Hrdý Miroslav 1:3, Halama Jiří 3:1, Danaj Tomáš 3:1, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:2, Zatřepálková Lenka 0:4, Mifka Alexius 3:1, Ivan Milan 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Všetaty 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 2:2, Podrápský Jaroslav 0:4, Šulc Dalibor 1:3, Kraml Václav 4:0, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 2:2, Moulis Pavel 1:3, Rubín Pavel 3:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav 3:1, Pleticha Vladimír 4:0, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 4:0, body hostů: Mareš Jan 1:3, Dusil Petr 1:3, Bajtalonová Jitka 0:4, Dlask Ladislav 1:3), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 4:0, Špitálský Ladislav 2:2, Havel Martin 2:2, Táborský Luboš 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 3:1, Kokojan Tomáš 1:3, Kyncl Miloslav 2:2, Šimek Jiří 0:4), TJ Sokol Kosmonosy - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 2:0, Čech Jiří 2:0, Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, WO 0:7, body hostů: Hrdý Miroslav 0:3, Halama Jiří 0:2, Danaj Tomáš 1:1, Danaj Milan 0:2, WO 7:0), TTC Brandýs nad Labem "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:2, Mifka Alexius 3:0, Ivan Milan 2:1, Šejvl Jakub 3:1, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 3:1, Kaňka Luděk ml. 0:3, Kaňka Jakub 0:3, Slobodzian Jakub 1:2, WO 0:3), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 4:0, Čuba Milan 2:1, Šlechta Jaroslav 1:2, Pekarovič David 2:2, WO 2:0, body hostů: Žáček Josef 3:1, Matějíček Marián 2:2, Vodňanský Martin 0:3, Švarc Martin 0:3, WO 0:2),
6. kolo:
TJ Neratovice "C" - TTC Brandýs nad Labem "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 0:2, Čuba Milan 1:2, Pekarovič David 2:1, Šlechta Jaroslav 1:3, Guth Michael 0:1, WO 3:0, body hostů: Balák Kryštof 3:1, Mühlfeit Luboš 1:2, Mifka Alexius 2:1, Ivan Milan 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Vladimír 1:2, Ghariani Sebastian 2:1, Matějíček Marián 2:1, Žáček Josef 3:1, WO 0:3, body hostů: Balcar Miroslav 4:0, Postelt Vladimír 0:3, Blecha David 0:3, Balcar Jaromír 1:2, WO 3:0), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Kosmonosy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 1:3, Slaměník Richard 0:2, Richter Jaroslav ml. 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 1:1, body hostů: Durdis Petr ml. 3:1, Veselý Pavel 3:1, Čech Jiří 1:3, Horsák Oldřich 1:3), TJ Sokol Všetaty - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 0:2, Malý Petr 2:2, Růžička Zdeněk 2:2, Kulíšek Milan 1:1, body hostů: Hrdý Miroslav 1:3, Danaj Tomáš 4:0, Halama Jiří 1:3, Danaj Milan 0:1, Hrdý Radek 2:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Jaroslav 2:2, Pleticha Vladimír 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2, body hostů: Sádlo Josef 3:1, Havel Martin 2:2, Táborský Luboš 3:1, Špitálský Ladislav 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 4:0, Dusil Petr 3:1, Mareš Jan 0:4, Dlask Ladislav st. 2:1, WO 1:0, body hostů: Piroutek Květoslav 1:2, Kyncl Miloslav 1:3, Kokojan Tomáš 3:1, Šimek Jiří 1:3, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Neratovice "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuba Milan 3:1, Pekarovič David 2:2, Šlechta Jaroslav 3:1, Guth Michael 0:4, body hostů: Slobodzian Jakub 3:1, Postelt Vladimír 2:2, Elstner Lukáš 1:3, Blecha David 2:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:3, Vodňanský Martin 0:3, Matějíček Marián 1:3, Žáček Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Balák Kryštof 2:2, Mühlfeit Luboš 2:2, Mifka Alexius 3:0, Ivan Milan 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Libčice - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Tkačuk Roman 0:3, Šulc Dalibor 3:0, Richter Jaroslav ml. 1:3, WO 0:2, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Radek 2:2, Halama Jiří 1:2, Hrdý Miroslav 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubín Pavel 2:2, Moulis Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 0:4, Malý Petr 3:1, body hostů: Durdis Petr ml. 2:2, Veselý Pavel 4:0, Čech Jiří 2:2, Horsák Oldřich 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 3:1, Koloc Jaroslav 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 0:4, body hostů: Piroutek Květoslav 4:0, Kyncl Miloslav 2:2, Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Krchleby "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dusil Petr 1:3, Mareš Jan 0:3, Bajtalonová Jitka 0:3, Dlask Ladislav st. 0:4, WO 1:1, body hostů: Břetenář Petr 4:0, Sádlo Josef 4:0, Havel Martin 3:0, Špitálský Ladislav 2:1, WO 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Neratovice "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Luboš 2:1, Sádlo Josef 2:1, Břetenář Petr 3:0, Král Jindřich 2:1, WO 5:0, body hostů: Pekarovič David 1:3, Kočiš Ludovít 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:2, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 2:2, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Žáček Josef 3:1, Matějíček Marián 2:2, Ghariani Sebastian 1:3, Vodňanský Martin 0:4), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich 1:1, Čech Jiří 2:0, Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 2:0, WO 0:7, body hostů: Kroupa Milan 0:3, Koloc Jaroslav 0:2, Knobloch Pavel 0:2, Grill Josef 1:1, WO 7:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 1:3, Hrdý Radek 4:0, Hrdý Miroslav 3:1, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Mareš Jan 0:4, Maděra Zdeněk 2:2, Bajtalonová Jitka 1:3, Dlask Ladislav st. 1:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Libčice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 2:2, Ivan Milan 2:1, Balák Kryštof 3:1, Zatřepálková Lenka 1:1, WO 1:2, body hostů: Richter Vojtěch 1:3, Slaměník Richard 3:1, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 0:2, WO 2:1), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Všetaty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 2:2, Balcar Miroslav 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Kapras Karel 2:2, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Rubín Pavel 3:1, Moulis Pavel 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Roztoky "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havel Martin 1:2, Táborský Luboš 1:2, Král Jindřich 1:2, Břetenář Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Žáček Josef 4:0, Matějíček Marián 2:2, Ghariani Sebastian 2:2, WO 0:5), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, body hostů: Kloučková Jana 2:2, Pekarovič David 3:1, Kočiš Ludovít 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 2:0, Čech Jiří 2:1, Horsák Oldřich 3:0, WO 0:5, body hostů: Dusil Petr 2:1, Bajtalonová Jitka 0:3, Maděra Zdeněk 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halama Jiří 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Hrdý Radek 4:0, Danaj Tomáš 4:0, body hostů: Kroupa Milan 1:3, Koloc Jaroslav 1:3, Knobloch Pavel 0:4, Grill Josef 2:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Všetaty 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:1, Ivan Milan 1:3, Zatřepálková Lenka 1:2, Balák Kryštof 4:0, WO 0:1, body hostů: Malý Petr 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Rubín Pavel 3:1, Bízek Zdeněk 1:2, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Libčice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:2, Balcar Miroslav 2:0, Slobodzian Jakub 2:1, Kapras Karel 3:0, Postelt Vladimír 0:1, WO 1:3, body hostů: Tkačuk Roman 1:2, Richter Vojtěch 0:3, Šulc Dalibor 2:1, Slaměník Richard 1:2, WO 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tkačuk Roman 2:2, Kraml Václav 3:0, Richter Vojtěch 1:3, Šulc Dalibor 3:0, WO 0:2, body hostů: Kloučková Jana 2:1, Kočiš Ludovít 2:2, Čuba Milan 0:3, Šlechta Jaroslav 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Roztoky "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubín Pavel 2:2, Růžička Zdeněk 2:2, Moulis Pavel 2:2, Malý Petr 3:1, body hostů: Žáček Josef 3:1, Matějíček Marián 4:0, Ghariani Sebastian 0:4, Novotný Vladimír 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Brandýs nad Labem "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Jaroslav 1:1, Grill Josef 0:3, Knobloch Pavel 0:4, Pleticha Vladimír 0:3, WO 2:2, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:0, Balák Kryštof 3:0, Mifka Alexius 2:0, Ivan Milan 3:1, WO 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 0:3, Dusil Petr 1:2, Kučera Josef 0:3, Černovský Pavel 1:3, WO 3:0, body hostů: Blecha David 2:2, Balcar Miroslav 3:0, Slobodzian Jakub 4:0, Kapras Karel 2:0, WO 0:3), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Kosmonosy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroň Daniel 1:3, Král Jindřich 1:3, Sádlo Josef 2:1, Táborský Luboš 1:3, WO 0:1, body hostů: Durdis Petr ml. 4:0, Veselý Pavel 2:2, Horsák Oldřich 2:2, Čuban Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Kyncl Miloslav 4:0, Kokojan Tomáš 1:3, Piroutek Květoslav 1:3, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Halama Jiří 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Roztoky "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 3:0, Kraml Václav 2:0, Šulc Dalibor 4:0, Richter Jaroslav ml. 3:1, Richter Vojtěch 2:0, WO 0:1, body hostů: Vodňanský Martin 0:4, Ghariani Sebastian 0:3, Jakoubek Jakub 1:3, Eibich Jan 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Neratovice "C" 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 2:1, Malý Petr 4:0, Rubín Pavel 3:1, Růžička Zdeněk 2:1, WO 2:0, body hostů: Kloučková Jana 0:3, Kočiš Ludovít 0:3, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Horst 0:3, Koloc Jaroslav 1:1, Knobloch Pavel 0:3, Grill Josef 1:3, WO 4:0, body hostů: Blecha David 3:1, Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Luděk ml. 3:0, Kapras Karel 2:0, WO 0:4), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC Brandýs nad Labem "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černovský Pavel 1:1, Mareš Jan 0:2, Dusil Petr 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 7:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:1, Balák Kryštof 2:0, Mifka Alexius 2:0, Ivan Milan 2:0, WO 0:7), TJ Sokol Krchleby "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 3:1, Táborský Luboš 1:3, Sádlo Josef 3:1, Břetenář Petr 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 1:3, Hrdý Miroslav 0:4, Halama Jiří 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Kosmonosy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:2, Šimek Jiří 2:2, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Veselý Pavel 3:1, Horsák Oldřich 2:1, Čuban Jiří 1:3, Soumar Vladimír 0:4, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 0:4, Šlechta Jaroslav 1:2, Pekarovič David 1:2, WO 2:0, body hostů: Tkačuk Roman 2:1, Slaměník Richard 3:1, Šulc Dalibor 2:2, Podrápský Jaroslav 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Všetaty 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubek Jakub 1:3, Ghariani Sebastian 1:3, Matějíček Marián 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Malý Petr 2:2, Rubín Pavel 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 4:0, Ivan Milan 1:3, Mifka Alexius 4:0, Balák Kryštof 1:2, WO 0:1, body hostů: Koloc Jaroslav 1:2, Kroupa Milan 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 1:3, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 2:0, Šlapáček Martin 3:0, Kapras Karel 2:0, WO 2:4, body hostů: Dusil Petr 0:3, Mareš Jan 0:2, Kučera Josef 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 4:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Durdis Petr ml. 1:1, Horsák Oldřich 2:1, Čech Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Král Jindřich 1:2, Táborský Luboš 1:2, Havel Martin 0:3, Hlinovský Dominik 0:2, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 0:4, Legát Lukáš 3:1, Hrdý Radek 3:1, Danaj Tomáš 3:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 3:1, Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 0:1, Jakoubek Jakub 0:4, Ghariani Sebastian 0:3, Matějíček Marián 3:1, Žáček Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Kraml Václav 4:0, Slaměník Richard 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2, Šulc Dalibor 1:2, WO 0:1), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Všetaty 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 0:2, Čuba Milan 0:3, Šlechta Jaroslav 2:1, Pekarovič David 0:4, WO 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Rubín Pavel 2:0, WO 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Postelt Vladimír 0:4, Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 4:0, Kapras Karel 3:1, body hostů: Koloc Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 2:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlfeit Luboš 3:0, Zatřepálková Lenka 0:3, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 3:1, WO 2:0, body hostů: Dusil Petr 3:1, Mareš Jan 1:2, Maděra Zdeněk 0:3, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 0:2), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Krchleby "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 1:3, Halama Jiří 0:3, Hrdý Radek 1:3, Danaj Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Břetenář Petr 4:0, Sádlo Josef 4:0, Táborský Luboš 2:1, Havel Martin 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 3:0, Čech Jiří 2:0, Zajíček Petr 3:0, Durdis Petr ml. 2:1, WO 0:5, body hostů: Plachý Pavel 0:3, Kokojan Tomáš 1:2, Mlejnek Antonín st. 0:3, Sobotka Jiří 0:2, WO 5:0),
14. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Neratovice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 3:0, Horsák Oldřich 1:3, WO 0:3, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 1:2, Pekarovič David 0:3, Šlechta Jaroslav 1:2, WO 3:0), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 3:1, Halama Jiří 2:2, Legát Lukáš 2:1, Danaj Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Matějíček Marián 4:0, Jakoubek Jakub 0:4, Vodňanský Martin 0:4, Novotný Vladimír 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 1:2, Táborský Luboš 4:0, Sádlo Josef 4:0, Břetenář Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 1:3, Mifka Alexius 1:2, Balák Kryštof 0:4, Ivan Milan 2:2, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:2, Kokojan Tomáš 1:3, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Kapras Karel 3:1, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 3:1, Postelt Vladimír 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Libčice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 1:3, Švasta Jindřich 0:4, Knobloch Pavel 0:3, Grill Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Richter Vojtěch 4:0, Slaměník Richard 4:0, Šulc Dalibor 4:0, Podrápský Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Všetaty 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlask Ladislav st. 1:3, Mareš Jan 0:3, Maděra Zdeněk 0:4, WO 0:6, body hostů: Malý Petr 3:0, Růžička Zdeněk 3:0, Rubín Pavel 2:0, Moulis Pavel 2:1, WO 6:0),
15. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Neratovice "C" 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Pavel 2:0, Durdis Petr ml. 2:0, Čech Jiří 3:0, Horsák Oldřich 2:0, WO 0:7, body hostů: Vodňanský Martin 0:3, Jakoubek Jakub 0:2, Zwiefelhofer Jiří 0:2, Eibich Jan 0:2, WO 7:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Jiří 0:3, Kokojan Tomáš 1:2, Kyncl Miloslav 2:1, Piroutek Květoslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 2:2, Balák Kryštof 3:1, Ivan Milan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Krchleby "B" - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 1:3, Táborský Luboš 1:2, Břetenář Petr 2:2, Sádlo Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Kapras Karel 4:0, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 1:2, Postelt Vladimír 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Libčice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černovský Pavel 2:1, Mareš Jan 1:2, Dusil Petr 0:4, Dlask Ladislav st. 2:2, WO 1:1, body hostů: Richter Vojtěch 3:1, Tkačuk Roman 1:2, Šulc Dalibor 2:1, Richter Jaroslav ml. 3:1, WO 1:1), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Všetaty 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Grill Josef 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 0:4, Rubín Pavel 0:4, Kulíšek Milan 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Libčice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 2:2, Kulíšek Milan 0:4, Rubín Pavel 3:1, Malý Petr 2:2, body hostů: Slaměník Richard 1:3, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 2:2, Richter Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Jan 0:3, Černovský Pavel 2:2, Dusil Petr 1:3, Dlask Ladislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Koloc Jaroslav 3:1, Kroupa Milan 1:2, Knobloch Pavel 2:2, Pleticha Vladimír 4:0, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mlejnek Antonín st. 0:3, Mucha Lubomír 0:2, Šimek Jiří 1:2, Kokojan Tomáš 2:1, Kyncl Miloslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 3:1, Hlinovský Dominik 2:2, WO 0:5), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danaj Tomáš 2:1, Šimon Vladimír 0:1, Hrdý Radek 1:2, Hrdý Miroslav 1:2, Danaj Milan 0:2, WO 4:0, body hostů: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 2:1, Čech Jiří 2:1, Horsák Oldřich 1:2, WO 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TTC Brandýs nad Labem "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 0:4, Šlapáček Martin 2:2, Blecha David 1:3, Kapras Karel 4:0, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:1, Balák Kryštof 3:1, Mifka Alexius 1:3, Ivan Milan 2:2), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakoubek Jakub 0:4, Žáček Josef 1:0, Ghariani Sebastian 3:1, Matějíček Marián 2:2, Vodňanský Martin 1:2, body hostů: Kloučková Jana 4:0, Čuba Milan 1:3, Pekarovič David 1:3, Šlechta Jaroslav 3:1),
17. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 1:3, Šlechta Jaroslav 3:1, Pekarovič David 0:4, body hostů: Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 1:3, Knobloch Pavel 2:2, Grill Josef 4:0), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 3:0, Švarc Martin 2:0, Matějíček Marián 3:0, Žáček Josef 2:1, WO 1:4, body hostů: Černovský Pavel 0:3, Mareš Jan 0:3, Bajtalonová Jitka 1:2, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Libčice - TJ Sokol Krchleby "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Vojtěch 4:0, Kraml Václav 4:0, Tkačuk Roman 1:2, Šulc Dalibor 2:2, WO 0:1, body hostů: Špitálský Ladislav 0:4, Král Jindřich 2:2, Břetenář Petr 2:2, Táborský Luboš 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moulis Pavel 2:1, Kulíšek Milan 2:1, Růžička Zdeněk 2:1, Malý Petr 4:0, WO 2:1, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav 0:3, Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 1:2, WO 1:2), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mifka Alexius 1:2, Mühlfeit Luboš 0:3, Ivan Milan 1:2, Balák Kryštof 3:1, WO 3:0, body hostů: Veselý Pavel 4:0, Durdis Petr ml. 1:2, Čech Jiří 2:1, Bříška Jan 1:2, WO 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blecha David 1:3, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Kapras Karel 3:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Hrdý Miroslav 3:1, Halama Jiří 2:2, Šimon Vladimír 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakoubek Jakub 1:3, Zwiefelhofer Jiří 0:4, Ghariani Sebastian 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 2:2, Koloc Jaroslav 1:3, Knobloch Pavel 3:1), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 3:1, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 1:3, body hostů: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 1:3, Dusil Petr 3:1, Dlask Ladislav st. 0:4), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Krchleby "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moulis Pavel 0:4, Kulíšek Milan 1:3, Malý Petr 2:2, Růžička Zdeněk 0:4, body hostů: Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 4:0, Sádlo Josef 3:1, Břetenář Petr 3:1), TJ Sokol Libčice - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaměník Richard 4:0, Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 4:0, Šulc Dalibor 4:0, body hostů: Šimek Jiří 0:4, Mlejnek Antonín st. 0:4, Plachý Pavel 0:4, Sobotka Jiří 0:4), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Kosmonosy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha David 1:3, Balcar Miroslav 1:3, Šlapáček Martin 4:0, Kapras Karel 3:1, body hostů: Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 2:2, Bříška Jan 1:3, Horsák Oldřich 1:3), TTC Brandýs nad Labem "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Zatřepálková Lenka 1:3, Ivan Milan 0:3, Balák Kryštof 3:1, WO 0:1, body hostů: Hrdý Miroslav 1:3, Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Radek 4:0, Halama Jiří 2:1, WO 1:0),
19. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Neratovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 1:3, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 3:1, body hostů: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 1:3, Pekarovič David 3:1, Šlechta Jaroslav 2:2), TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Roztoky "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 3:0, Balcar Miroslav 2:0, Šlapáček Martin 2:1, Kapras Karel 3:0, WO 0:5, body hostů: Ghariani Sebastian 0:3, Jakoubek Jakub 0:3, Matějíček Marián 1:2, Švarc Martin 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Libčice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 3:1, Durdis Petr ml. 2:1, Veselý Pavel 2:1, Bříška Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Richter Vojtěch 0:4, Slaměník Richard 3:1, Šulc Dalibor 1:2, Richter Jaroslav ml. 0:3, WO 0:2), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Všetaty 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 1:3, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 2:2, body hostů: Malý Petr 3:1, Růžička Zdeněk 0:4, Moulis Pavel 1:3, Kulíšek Milan 3:1), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jindřich 3:1, Táborský Luboš 3:0, Sádlo Josef 3:0, Břetenář Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Kroupa Milan 0:4, Koloc Jaroslav 0:4, Pleticha Vladimír 1:2, Grill Josef 2:1, WO 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 2:1, Kokojan Tomáš 1:1, Kyncl Miloslav 3:0, Piroutek Květoslav 3:0, WO 2:3, body hostů: Černovský Pavel 2:1, Mareš Jan 0:3, Bajtalonová Jitka 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 3:2),
20. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Neratovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 1:1, Šlapáček Martin 3:0, Kapras Karel 3:0, WO 0:5, body hostů: Kloučková Jana 1:2, Čuba Milan 0:3, Pekarovič David 0:3, Šlechta Jaroslav 0:2, WO 5:0), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 4:0, Ivan Milan 2:2, Balák Kryštof 3:1, Zatřepálková Lenka 2:2, body hostů: Novotný Vladimír 1:3, Vodňanský Martin 1:3, Ghariani Sebastian 2:2, Jakoubek Jakub 1:3), Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy - TJ Sokol Libčice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 0:4, Halama Jiří 0:3, Hrdý Miroslav 0:4, Danaj Tomáš 2:1, WO 2:0, body hostů: Slaměník Richard 3:0, Richter Vojtěch 4:0, Šulc Dalibor 2:1, Richter Jaroslav ml. 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Všetaty 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel 2:0, Bříška Jan 1:2, Čech Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Malý Petr 0:3, Růžička Zdeněk 1:2, Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 0:2, WO 5:0), TJ Lokomotiva Nymburk "A" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jiří 0:4, Kokojan Tomáš 3:1, Kyncl Miloslav 3:1, Piroutek Květoslav 2:2, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 2:2, Kroupa Milan 1:3, Grill Josef 3:1), TJ Sokol Krchleby "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sádlo Josef 4:0, Hlinovský Dominik 4:0, Táborský Luboš 4:0, Břetenář Petr 4:0, body hostů: Dusil Petr 0:4, Mareš Jan 0:4, Maděra Zdeněk 0:4, Dlask Ladislav st. 0:4),
21. kolo:
TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Krchleby "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Čuba Milan 3:1, Šlechta Jaroslav 1:3, Pekarovič David 1:3, body hostů: Táborský Štěpán 0:4, Král Jindřich 2:2, Břetenář Petr 3:1, Táborský Luboš 3:1), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 0:2, Vodňanský Martin 0:2, Ghariani Sebastian 1:2, Jakoubek Jakub 0:3, WO 0:6, body hostů: Piroutek Květoslav 3:0, Kyncl Miloslav 3:0, Šimek Jiří 1:1, Kokojan Tomáš 2:0, WO 6:0), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Vladimír 0:2, Koloc Jaroslav 0:1, Knobloch Pavel 2:1, Grill Josef 0:3, Kroupa Milan 0:1, WO 3:3, body hostů: Bříška Jan 2:1, Čech Jiří 2:1, Durdis Petr ml. 2:0, Veselý Pavel 2:0, WO 3:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černovský Pavel 3:1, Mareš Jan 1:3, Dusil Petr 3:1, Dlask Ladislav st. 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Hrdý Miroslav 2:2, Legát Lukáš 1:3, Halama Jiří 1:3), TJ Sokol Libčice - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaměník Richard 1:3, Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 2:2, Šulc Dalibor 0:4, body hostů: Mühlfeit Luboš 3:1, Mifka Alexius 3:1, Balák Kryštof 1:3, Ivan Milan 2:2), TJ Sokol Všetaty - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšek Milan 0:3, Růžička Zdeněk 0:3, Moulis Pavel 0:3, Malý Petr 3:1, WO 3:0, body hostů: Kapras Karel 3:1, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 3:0, Kaňka Luděk ml. 2:1, WO 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Krchleby "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ghariani Sebastian 2:1, Vodňanský Martin 1:1, Eibich Jan 0:4, Jakoubek Jakub 0:4, WO 1:2, body hostů: Janda Martin 2:2, Paclt Milan 3:0, Král Jindřich 3:0, Břetenář Petr 2:1, WO 2:1), TJ Neratovice "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloučková Jana 2:2, Čuba Milan 2:2, Šlechta Jaroslav 2:2, Pekarovič David 3:1, body hostů: Mucha Lubomír 1:0, Piroutek Květoslav 3:1, Kyncl Miloslav 2:2, Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 0:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TJ Sokol Kosmonosy 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dusil Petr 0:2, Mareš Jan 0:2, Maděra Zdeněk 0:3, Dlask Ladislav st. 0:2, WO 7:0, body hostů: Čech Jiří 3:0, Bříška Jan 2:0, Durdis Petr ml. 2:0, Veselý Pavel 2:0, WO 0:7), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Grill Josef 2:2, body hostů: Danaj Tomáš 4:0, Hrdý Radek 3:1, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Milan 1:3), TJ Sokol Všetaty - TTC Brandýs nad Labem "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Milan 3:1, Moulis Pavel 1:3, Růžička Zdeněk 0:4, Malý Petr 1:3, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Mühlfeit Luboš 3:1, Balák Kryštof 4:0, Ivan Milan 3:1), TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Vojtěch 3:0, Šulc Dalibor 3:0, Richter Jaroslav ml. 2:1, Slaměník Richard 2:1, WO 4:0, body hostů: Balcar Miroslav 0:1, Kaňka Luděk ml. 2:1, Blecha David 0:4, Postelt Vladimír 0:4, WO 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bříška Jan 1:3, Durdis Petr ml. 3:0, Čech Jiří 3:0, Veselý Pavel 1:3, body hostů: Kapras Karel 2:2, Balcar Miroslav 0:4, Šlapáček Martin 2:1, Kaňka Luděk ml. 2:1), TTC Brandýs nad Labem "C" - TJ Sokol Libčice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mühlfeit Luboš 1:3, Mifka Alexius 3:1, Ivan Milan 1:3, Balák Kryštof 2:2, body hostů: Kraml Václav 4:0, Richter Vojtěch 1:3, Richter Jaroslav ml. 2:2, Šulc Dalibor 2:2), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Všetaty 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Vladimír 2:2, Koloc Jaroslav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Kroupa Milan 2:2, body hostů: Malý Petr 4:0, Růžička Zdeněk 2:2, Kulíšek Milan 2:2, Moulis Pavel 1:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Neratovice "C" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Vladimír 1:2, Matějíček Marián 1:2, Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 1:3, body hostů: Kloučková Jana 4:0, Šlechta Jaroslav 1:2, Čuba Milan 1:2, Pekarovič David 3:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Kosmonosy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:1, Balcar Miroslav 2:0, Šlapáček Martin 2:1, Kapras Karel 3:0, body hostů: Čech Jiří 0:3, Durdis Petr ml. 1:2, Bříška Jan 0:2, Veselý Pavel 1:1), TJ Sokol Libčice - TTC Brandýs nad Labem "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Jaroslav ml. 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 1:3, Richter Vojtěch 1:3, body hostů: Mifka Alexius 3:1, Mühlfeit Luboš 1:3, Balák Kryštof 3:1, Ivan Milan 1:3), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 3:1, Kulíšek Milan 2:1, Moulis Pavel 3:0, Růžička Zdeněk 1:3, body hostů: Pleticha Vladimír 2:2, Kroupa Milan 0:4, Knobloch Pavel 2:1, Koloc Jaroslav 1:2), TJ Neratovice "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloučková Jana 3:1, Šlechta Jaroslav 2:2, Čuba Milan 0:3, Pekarovič David 1:3, body hostů: Matějíček Marián 2:2, Žáček Josef 3:1, Ghariani Sebastian 2:2, Vodňanský Martin 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kosmonosy - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 5:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bříška Jan 1:2, Durdis Petr ml. 1:2, Čech Jiří 1:2, Veselý Pavel 2:2, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Kapras Karel 2:1, Kaňka Luděk ml. 0:3, Šlapáček Martin 3:0), TJ Sokol Libčice - TTC Brandýs nad Labem "C" -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Všetaty -:-, TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Neratovice "C" 9:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodňanský Martin 1:2, Ghariani Sebastian 2:1, Matějíček Marián 1:2, Žáček Josef 4:0, body hostů: Pekarovič David 1:3, Kloučková Jana 2:1, Šlechta Jaroslav 2:1, Čuba Milan 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaměník Richard 0:4, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 2:2, Richter Vojtěch 2:2, body hostů: Kapras Karel 2:2, Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Kaňka Luděk ml. 1:3), TJ Sokol Roztoky "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 2:1, Matějíček Marián 2:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Grill Josef 0:2, Pleticha Vladimír 2:1, Knobloch Pavel 1:2, Koloc Jaroslav 1:2, Kroupa Milan 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá pod Bezdězem "B" - TJ Sokol Libčice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk ml. 1:3, Balcar Miroslav 3:1, Šlapáček Martin 3:1, Kapras Karel 2:2, body hostů: Richter Vojtěch 2:2, Kraml Václav 4:0, Šulc Dalibor 0:4, Richter Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Roztoky "B" 4:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 1:2, Pleticha Vladimír 0:2, Knobloch Pavel 1:2, Koloc Jaroslav 1:2, body hostů: Žáček Josef 3:0, Matějíček Marián 3:0, Ghariani Sebastian 2:1, Vodňanský Martin 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Libčice - TTC Bělá pod Bezdězem "B" -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TJ Sokol Roztoky "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy