Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
1. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 3:1, body hostů: Čebiš Luboš 0:4, Procházka Roman 2:2, Brunclík Marek 1:3, Lhoták Lubor 3:1), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Ježo Ivan 1:2, Zrcek Miroslav 3:0, Šturc Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 1:2, Beran Tomáš 0:2, Širák Daniel 0:1, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Velké Popovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitka Kryštof 1:2, Sysel Vojtěch 2:1, Hendrych Ladislav 4:0, Strnad Richard 1:2, WO 3:0, body hostů: Lambert Zbyněk 3:1, Randák Adam 2:2, Ouda Pavel 0:1, Maršál Petr 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dusil Filip 2:2, Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 2:1, Sosnovec Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Eliška Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Eliška Radek 0:2, Stejskal Tomáš 0:3, Hájek Lukáš 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav "A" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 2:2, Jirásek Zdeněk 2:2, Cyrus Miroslav 0:4, Lövl Jan 3:1, body hostů: Erlich Luboš 4:0, Uksa Tomáš 3:1, Míka Petr 1:3, Fišer Štefan 1:3), TJ Sadská "D" - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:2, Fiedler Michael 2:2, body hostů: Poláček Petr 0:4, Havazík Roman 0:4, Hataš Martin 4:0, Weishaupt Robert 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:1, Pokorný Jaroslav 4:0, Čihák Milan 2:0, Pokorný Petr 3:1, WO 1:2, body hostů: Hrobař Jaroslav 1:2, Vančura Filip 0:3, Širák Daniel 1:3, Beran Tomáš 0:3, WO 2:1), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Velký Osek "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 0:4, Ježo Ivan 3:1, Povolný Aleš 1:3, body hostů: Čebiš Luboš 1:3, Procházka Roman 3:1, Brunclík Marek 2:2, Lhoták Lubor 4:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelant Jiří 0:1, Sysel Vojtěch 1:2, Hendrych Ladislav 1:3, Doležalová Pavlína 1:2, Strnad Richard 2:0, WO 3:0, body hostů: Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Třešňák Josef 2:1, Eliška Radek 1:1, Stejskal Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velké Popovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Dušan 2:1, Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 2:2, Sosnovec Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Lambert Zbyněk 2:1, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 0:3, Maršál Petr 0:4, WO 3:0), TJ Sokol Čáslav "A" - Sokol Přezletice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 1:3, Mundil Robert 0:4, Lövl Jan 3:1, body hostů: Poláček Petr 3:1, Nováková Ivana 2:2, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 2:2), TJ Sadská "D" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Michael 1:3, Dědek Martin 1:3, Vydra Milan 3:1, Trejdl Dušan 2:2, body hostů: Erlich Luboš 3:1, Uksa Tomáš 4:0, Černý Roman 0:1, Fišer Štefan 0:4, Míka Petr 2:1),
3. kolo:
TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 3:1, Plíhal Martin 0:4, Míka Petr 1:3, Erlich Luboš 3:1, body hostů: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 3:1), Sokol Přezletice "B" - Stolní tenis Benešov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Petr 2:2, Hataš Martin 3:0, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Váňa Miroslav 0:3, Šturc Jiří 2:2, Zrcek Miroslav 2:1, Hrazdíra Jiří 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "A" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Klimek Tomáš 2:1, Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 3:0, WO 4:0, body hostů: Lövl Jan 1:2, Jirásek Zdeněk 1:2, Mucha Ondřej 0:3, Cyrus Miroslav 0:3, WO 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sadská "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Dvořák Jaroslav 4:0, Třešňák Josef 0:4, Eliška Roman 2:1, Hájek Lukáš 0:1, body hostů: Motl Milan 3:1, Fiedler Michael 1:3, Vydra Milan 3:1, Wagner Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:1, Moravec Stanislav 2:1, Lhoták Lubor 2:2, WO 1:1, body hostů: Strnad Richard 2:2, Sysel Vojtěch 3:1, Mitka Kryštof 0:3, Hendrych Ladislav 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 3:1, Vančura Filip 0:4, Beran Tomáš 1:3, Cikán Michal 2:2, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Růžička Dušan 2:2, Uher Petr 4:0, Bureš Bohumil 1:3),
4. kolo:
TTC Říčany "B" - Stolní tenis Benešov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 2:2, Uksa Tomáš 3:1, Míka Petr 1:2, Erlich Luboš 3:1, WO 0:1, body hostů: Šturc Jiří 2:2, Srb Pavel 2:2, Hrazdíra Jiří 0:4, Váňa Miroslav 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 1:3, Hataš Martin 1:1, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 3:1, Nováková Ivana 0:2, body hostů: Burda Roman 0:4, Pokorný Petr 3:1, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 3:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sadská "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:2, Ouda Pavel 2:2, Lambert Zbyněk 3:1, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Fedačka Michal 2:2, Motl Milan 2:2, Fiedler Michael 1:3, Trejdl Dušan 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třešňák Josef 2:0, Hájek Zdeněk 1:1, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 7:0, body hostů: Lövl Jan 1:2, Jirásek Zdeněk 0:2, Mucha Ondřej 0:2, Cyrus Miroslav 0:2, WO 0:7), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brunclík Marek 0:2, Procházka Roman 1:1, Lhoták Lubor 0:3, Doležal Martin 0:3, WO 6:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Faltín Antonín 2:1, Uher Petr 2:0, Bureš Bohumil 2:0, WO 0:6), TJ Sokol Čáslav "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 2:2, Štefl Václav 2:1, Vančura Filip 3:0, Cikán Michal 3:1, WO 0:2, body hostů: Hendrych Ladislav 0:4, Doležalová Pavlína 1:3, Sysel Vojtěch 1:2, Strnad Richard 2:1, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koždoň Roman 2:2, Jirásek Zdeněk 1:2, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 4:0, WO 1:1, body hostů: Motl Milan 2:0, Fiedler Michael 2:2, Vydra Milan 0:3, Dědek Martin 0:3, Wagner Jaroslav ml. 1:1, WO 1:1), TTC Říčany "B" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 1:3, Erlich Luboš 2:2, Míka Petr 1:2, Uksa Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 3:1, Horálek Jiří 0:4, Hataš Martin 3:1, Weishaupt Robert 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimek Tomáš 4:0, Stupavský Milan 1:3, Randák Adam 3:0, Lambert Zbyněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Dvořák Jaroslav 1:3, Eliška Roman 2:2, Třešňák Josef 2:2, Hájek Zdeněk 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čebiš Luboš 1:3, Procházka Roman 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 3:1, body hostů: Cikán Michal 2:2, Štefl Václav 3:1, Hrobař Jaroslav 2:2, Širák Daniel 1:3), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sysel Vojtěch 0:3, Hendrych Ladislav 1:1, Mitka Kryštof 0:3, Doležalová Pavlína 2:1, WO 5:0, body hostů: Sosnovec Martin 2:1, Bureš Bohumil 2:1, Kořínek Milan 2:1, Uher Petr 2:0, WO 0:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Stolní tenis Benešov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Váňa Miroslav 1:2, Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 1:3, Nádvorník Štěpán 0:4, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Brandýs nad Labem "D" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Roman 2:2, Skyva Milan 1:3, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Vošahlík Radek 2:2, Hendrych Ladislav 1:3, Strnad Richard 0:4, Sysel Vojtěch 2:1, WO 1:0), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Miroslav 0:2, Šturc Jiří 1:1, Hrazdíra Jiří 0:3, Nádvorník Štěpán 0:2, WO 7:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Bureš Bohumil 1:1, Růžička Dušan 2:0, Uher Petr 2:0, WO 0:7), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Roman 3:1, Mucha Ondřej 2:2, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 2:2, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 1:1, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:2, Fiedler Michael 4:0, Wagner Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Štefl Václav 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Cikán Michal 2:2, Beran Tomáš 0:4), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velké Popovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Štefan 1:3, Riedl Martin 0:4, Míka Petr 1:2, Šmíd Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Lambert Zbyněk 3:1, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Ouda Pavel 2:1, WO 1:0), Sokol Přezletice "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Petr 0:2, Hataš Martin 0:2, Horálek Jiří 0:3, Weishaupt Robert 2:1, WO 6:0, body hostů: Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Třešňák Josef 2:0, Hájek Zdeněk 1:1, WO 0:6),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Skyva Milan 0:3, Čihák Milan 1:2, Pokorný Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Sosnovec Martin 4:0, Růžička Dušan 2:2, Uher Petr 3:0, Kořínek Milan 1:2, WO 0:2), Stolní tenis Benešov - TTC Brandýs nad Labem "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Zrcek Miroslav 3:0, Šturc Jiří 3:0, Váňa Miroslav 3:1, Nádvorník Štěpán 1:0, WO 0:1, body hostů: Doležalová Pavlína 1:3, Hendrych Ladislav 1:3, Strnad Richard 0:4, Sysel Vojtěch 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 2:2, Jirásek Zdeněk 3:1, Cyrus Miroslav 1:2, Lövl Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Vančura Filip 1:3, Cikán Michal 3:1, Hrobař Jaroslav 2:2, Beran Tomáš 0:2, Širák Daniel 0:1, WO 0:1), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fedačka Michal 0:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 3:1, Fiedler Michael 2:2, Počarovský Pavel 0:2, body hostů: Doležal Martin 1:3, Procházka Roman 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 1:3), TTC Říčany "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Štefan 2:2, Uksa Tomáš 4:0, Míka Petr 1:3, Erlich Luboš 2:0, Riedl Martin 0:2, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 3:1, Hájek Zdeněk 1:3, Hájek Lukáš 0:4), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Velké Popovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horálek Jiří 1:3, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Poláček Petr 2:2, body hostů: Lambert Zbyněk 4:0, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Maršál Petr 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Ouda Pavel 1:3, Lambert Zbyněk 1:2, WO 1:0, body hostů: Burda Roman 2:2, Čihák Milan 3:1, Pokorný Jaroslav 0:4, Pokorný Petr 3:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - Stolní tenis Benešov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 2:2, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 3:0, WO 0:2, body hostů: Váňa Miroslav 2:1, Šturc Jiří 0:4, Zrcek Miroslav 1:3, Hrazdíra Jiří 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 2:2, Lhoták Lubor 3:1, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Erlich Luboš 2:2, Míka Petr 0:4, Šmíd Miroslav 2:2), TJ Sokol Čáslav "B" - Sokol Přezletice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefl Václav 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 2:1, Cikán Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 1:3, Weishaupt Robert 2:1, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Čáslav "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 1:3, Sysel Vojtěch 2:2, Zatřepálek Petr 1:2, Strnad Richard 1:3, WO 1:0, body hostů: Lövl Jan 3:1, Koždoň Roman 4:0, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sadská "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:1, Dusil Filip 1:2, Bureš Bohumil 3:0, Růžička Dušan 2:1, WO 0:4, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 2:1, Fiedler Michael 2:1, Dědek Martin 0:3, Hubáček Jiří 0:3, WO 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - Stolní tenis Benešov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Semrád Petr 3:1, Ouda Pavel 2:1, Lambert Zbyněk 3:0, WO 1:2, body hostů: Váňa Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 0:3, Hrazdíra Jiří 0:4, Šturc Jiří 0:3, WO 2:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 2:1, Třešňák Josef 2:0, Eliška Roman 2:0, Dvořák Jaroslav 1:0, WO 5:3, body hostů: Pokorný Petr 1:1, Burda Roman 0:3, Kleibl Michal 0:3, WO 3:5), TJ Sokol Velký Osek "B" - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 4:0, Procházka Roman 3:1, Čebiš Luboš 1:2, Lhoták Lubor 1:3, Ptáček František ml. 1:0, body hostů: Poláček Petr 2:2, Dvořák Jan 2:2, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 1:3), TJ Sokol Čáslav "B" - TTC Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 1:2, Širák Daniel 0:4, Beran Tomáš 0:3, Cikán Michal 2:2, WO 2:0, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Erlich Luboš 3:0, Šmíd Miroslav 4:0, Míka Petr 1:2, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sadská "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Ladislav 3:1, Sysel Vojtěch 2:2, Zatřepálek Petr 2:2, Strnad Richard 1:3, body hostů: Motl Milan 3:1, Fiedler Michael 1:3, Vydra Milan 3:1, Wagner Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 1:3, Dusil Filip 0:2, Uher Petr 3:1, Bureš Bohumil 2:2, Sosnovec Martin 2:0, body hostů: Lövl Jan 3:1, Mucha Ondřej 2:0, Koždoň Roman 2:2, Jirásek Zdeněk 1:3, Cyrus Miroslav 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Jirásek Zdeněk 3:1, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 3:0, WO 0:2, body hostů: Pokorný Petr 1:2, Vacek Miroslav 0:4, Burda Roman 0:4, Skyva Milan 1:2, WO 2:0), TJ Sadská "D" - Stolní tenis Benešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 2:2, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 3:1, Počarovský Pavel 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Zrcek Miroslav 1:3, Šturc Jiří 3:1, Hrazdíra Jiří 0:3, Nádvorník Štěpán 0:1), TTC Říčany "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Erlich Luboš 1:0, Fišer Štefan 2:0, Šmíd Miroslav 2:1, Míka Petr 2:1, WO 7:1, body hostů: Pelant Jiří 0:4, Vošahlík Radek 0:3, Hendrych Ladislav 2:0, WO 1:7), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Petr 0:3, Hataš Martin 0:2, Weishaupt Robert 0:3, Dvořák Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Uher Petr 3:0, Růžička Dušan 2:1, Bureš Bohumil 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Velký Osek "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Ouda Pavel 0:4, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 3:1, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:2, Ptáček František ml. 1:3, Lhoták Lubor 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 3:1, Třešňák Josef 2:0, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Hájek Lukáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Štefl Václav 1:2, Hrobař Jaroslav 0:3, Vančura Filip 1:3, Širák Daniel 1:2, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Čáslav "A" - Stolní tenis Benešov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 3:0, Cyrus Miroslav 1:3, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 2:1, WO 1:2, body hostů: Váňa Miroslav 1:2, Šturc Jiří 2:1, Zrcek Miroslav 0:2, Hrazdíra Jiří 1:2, Nádvorník Štěpán 0:2, WO 2:1), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 1:3, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Skyva Milan 1:3, Vacek Miroslav 3:1, Burda Roman 1:3, Pokorný Petr 4:0), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Štefan 0:2, Šmíd Miroslav 1:1, Plíhal Martin 0:3, Míka Petr 1:2, WO 6:0, body hostů: Sosnovec Martin 2:1, Uher Petr 3:0, Bureš Bohumil 2:0, Růžička Dušan 1:1, WO 0:6), Sokol Přezletice "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 2:2, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 2:2, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Vošahlík Radek 0:4, Strnad Richard 4:0, Hendrych Ladislav 1:3, Sysel Vojtěch 3:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Klimek Tomáš 2:0, Stupavský Milan 2:1, Lambert Zbyněk 4:0, WO 4:0, body hostů: Hrobař Jaroslav 1:3, Vančura Filip 0:3, Širák Daniel 0:3, Beran Tomáš 0:2, WO 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Doležal Martin 3:1, Čebiš Luboš 0:4, Vendl Jakub 2:2, Lhoták Lubor 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav "A" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skyva Milan 3:0, Pokorný Petr 1:2, Burda Roman 1:2, WO 3:5, body hostů: Lövl Jan 2:1, Jirásek Zdeněk 2:0, Mucha Ondřej 0:2, Cyrus Miroslav 0:2, WO 5:3), Stolní tenis Benešov - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježo Ivan 2:2, Zrcek Miroslav 2:1, Šturc Jiří 2:1, Váňa Miroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Fedačka Michal 1:3, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 2:1, Fiedler Michael 0:3, WO 0:2), TTC Brandýs nad Labem "D" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 1:2, Strnad Richard 2:2, Sysel Vojtěch 2:2, Vošahlík Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Uksa Tomáš 3:1, Šmíd Miroslav 4:0, Erlich Luboš 1:2, Míka Petr 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Přezletice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Růžička Dušan 3:1, Kořínek Milan 2:1, Uher Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 4:0, Poláček Petr 0:4, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Mokříž Bohuslav 1:3, body hostů: Lambert Zbyněk 1:3, Randák Adam 3:1, Ouda Pavel 0:4, Stupavský Milan 3:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefl Václav 0:2, Vančura Filip 2:0, Cikán Michal 1:2, Hrobař Jaroslav 2:0, WO 8:0, body hostů: Eliška Roman 2:1, Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 1:2, WO 0:8),
13. kolo:
Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Pěnkavová Kristýna 3:1, Zrcek Miroslav 2:2, Nádvorník Štěpán 2:2, body hostů: Lövl Jan 1:3, Koždoň Roman 2:2, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 2:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sadská "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Petr 4:0, Skyva Milan 1:3, body hostů: Motl Milan 2:2, Dědek Martin 1:3, Vydra Milan 2:2, Trejdl Dušan 3:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Petr 3:0, Růžička Dušan 1:2, Bureš Bohumil 2:1, Sosnovec Martin 3:0, WO 0:4, body hostů: Uksa Tomáš 2:1, Černý Roman 1:2, Míka Petr 0:3, Riedl Martin 0:3, WO 4:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - Sokol Přezletice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Tomáš st. 1:1, Hendrych Ladislav 2:2, Strnad Richard 0:4, Vošahlík Radek 2:2, Doležalová Pavlína 0:2, body hostů: Dvořák Jan 4:0, Poláček Petr 3:1, Hataš Martin 3:1, Weishaupt Robert 1:3), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Velké Popovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 2:1, Hrobař Jaroslav 4:0, Beran Tomáš 1:3, Cikán Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Lambert Zbyněk 2:2, Randák Adam 1:2, Maršál Petr 0:4, Stupavský Milan 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 4:0, Mokříž Bohuslav 1:3, body hostů: Eliška Roman 3:1, Třešňák Josef 3:1, Hájek Zdeněk 1:3, Stejskal Tomáš 0:2, Eliška Radek 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Lhoták Lubor 2:2, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Pokorný Jaroslav 1:3, Burda Roman 1:3, Vacek Miroslav 2:2), TJ Sokol Čáslav "B" - Stolní tenis Benešov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Filip 1:3, Štefl Václav 2:2, Širák Daniel 0:4, Cikán Michal 3:1, body hostů: Pěnkavová Kristýna 3:1, Šturc Jiří 1:1, Betuštiak Petr 3:1, Ježo Ivan 2:2, Váňa Miroslav 1:1), TJ Sokol Velké Popovice - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 2:2, Ouda Pavel 1:2, Lambert Zbyněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Sysel Vojtěch 2:2, Strnad Richard 0:4, Hendrych Ladislav 4:0, Pelant Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:2, Třešňák Josef 2:1, Eliška Roman 2:1, Dvořák Jaroslav 3:0, WO 1:3, body hostů: Sosnovec Martin 3:0, Bureš Bohumil 0:3, Kořínek Milan 1:2, Kolman Leon 0:3, WO 3:1), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíhal Martin 2:1, Černý Roman 2:1, Fišer Štefan 3:0, Uksa Tomáš 2:2, WO 1:2, body hostů: Koždoň Roman 3:1, Jirásek Zdeněk 0:3, Mucha Ondřej 1:2, Zikmunda Zdeněk 0:3, WO 2:1), Sokol Přezletice "B" - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weishaupt Robert 4:0, Dvořák Jan 2:1, Hataš Martin 3:1, Poláček Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Motl Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:4, Vydra Milan 2:1, Dědek Martin 0:4, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefl Václav 1:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 2:2, Cikán Michal 2:2, Širák Daniel 0:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Burda Roman 3:1, Pokorný Jaroslav 0:2, Vacek Miroslav 3:1, Skyva Milan 0:2), TJ Sokol Velký Osek "B" - Stolní tenis Benešov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 1:2, Procházka Roman 1:2, Moravec Stanislav 1:2, Lhoták Lubor 0:3, Čebiš Luboš 0:1, WO 3:0, body hostů: Pěnkavová Kristýna 4:0, Betuštiak Petr 2:2, Váňa Miroslav 2:0, Šturc Jiří 2:1, WO 0:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 1:3, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Sysel Vojtěch 3:1, Strnad Richard 0:4, Nekola Tomáš st. 2:2, Hendrych Ladislav 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 1:3, Maršál Petr 1:2, Stupavský Milan 2:1, Lambert Zbyněk 1:3, WO 2:0, body hostů: Sosnovec Martin 4:0, Kolman Leon 0:2, Kořínek Milan 0:3, Bureš Bohumil 3:0, Uher Petr 2:0, WO 0:2), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Poláček Petr 2:2, body hostů: Mucha Ondřej 3:1, Koždoň Roman 4:0, Cyrus Miroslav 0:4, Petržílka Ondřej 0:4), TTC Říčany "B" - TJ Sadská "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 2:0, Černý Roman 2:0, Fišer Štefan 4:0, Uksa Tomáš 4:0, WO 0:4, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 0:4, Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 0:2, Fiedler Michael 0:3, WO 4:0),
16. kolo:
TJ Sadská "D" - TJ Sokol Čáslav "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Motl Milan 0:3, Vydra Milan 2:1, Fiedler Michael 0:4, WO 2:0, body hostů: Koždoň Roman 4:0, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 2:1, WO 0:2), Sokol Přezletice "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teplý Stanislav st. 0:4, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 2:1, Poláček Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Uksa Tomáš 4:0, Fišer Štefan 1:3, Černý Roman 1:3, Erlich Luboš 2:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Zdeněk 0:4, Třešňák Josef 3:1, Eliška Roman 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Klimek Tomáš 1:3, Lambert Zbyněk 2:2, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 3:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefl Václav 1:2, Hrobař Jaroslav 3:1, Beran Tomáš 0:3, Cikán Michal 0:3, Širák Daniel 0:1, WO 1:1, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:1, Moravec Stanislav 4:0, Lhoták Lubor 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TTC Brandýs nad Labem "D" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sosnovec Martin 1:0, Růžička Dušan 1:1, Bureš Bohumil 3:0, Uher Petr 3:0, WO 6:2, body hostů: Pelant Jiří 0:4, Sysel Vojtěch 1:2, Hendrych Ladislav 0:2, WO 2:6), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježo Ivan 0:1, Betuštiak Petr 3:1, Váňa Miroslav 2:1, Pěnkavová Kristýna 4:0, Šturc Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Jaroslav 0:4, Burda Roman 0:3, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čihák Milan 1:2, Pokorný Petr 2:1, Vacek Miroslav 1:2, Burda Roman 4:0, WO 3:0, body hostů: Fišer Štefan 1:3, Černý Roman 0:3, Míka Petr 2:1, Erlich Luboš 2:1, WO 0:3), Stolní tenis Benešov - Sokol Přezletice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježo Ivan 3:1, Šturc Jiří 0:4, Váňa Miroslav 2:2, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Poláček Petr 1:3, Hataš Martin 3:1, Weishaupt Robert 2:2), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Koždoň Roman 2:2, Cyrus Miroslav 1:2, Lövl Jan 2:1, WO 0:2, body hostů: Lambert Zbyněk 0:3, Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 3:1, Dvořák Martin 0:3, WO 2:0), TJ Sadská "D" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiedler Michael 1:2, Motl Milan 2:1, Počarovský Pavel 0:4, Dědek Martin 1:3, WO 1:1, body hostů: Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:1, Třešňák Josef 3:0, Hájek Zdeněk 2:2, Hájek Lukáš 0:1, WO 1:1), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 1:3, Sysel Vojtěch 3:1, Zatřepálek Petr 2:2, Strnad Richard 2:2, body hostů: Doležal Martin 4:0, Mokříž Bohuslav 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Čebiš Luboš 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosnovec Martin 4:0, Kolman Leon 1:3, Dusil Filip 0:4, Uher Petr 4:0, body hostů: Cikán Michal 2:2, Kořínek Zdeněk 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Vančura Filip 1:3),
18. kolo:
Stolní tenis Benešov - TTC Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježo Ivan 0:1, Betuštiak Petr 3:0, Váňa Miroslav 0:3, Pěnkavová Kristýna 4:0, Šturc Jiří 2:0, WO 0:3, body hostů: Uksa Tomáš 2:2, Černý Roman 1:2, Fišer Štefan 1:2, Míka Petr 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Přezletice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 2:2, Burda Roman 1:3, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 2:2, Weishaupt Robert 1:3), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:3, Motl Milan 1:1, Počarovský Pavel 0:3, Fiedler Michael 0:3, WO 4:1, body hostů: Lambert Zbyněk 2:1, Klimek Tomáš 3:0, Stupavský Milan 3:0, Randák Adam 2:0, WO 1:4), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Jirásek Zdeněk 1:3, Koždoň Roman 4:0, Lövl Jan 2:2, body hostů: Eliška Roman 3:1, Dvořák Jaroslav 1:3, Třešňák Josef 1:3, Hájek Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:1, Bureš Bohumil 3:0, Kořínek Milan 0:3, Uher Petr 3:0, WO 0:4, body hostů: Svoboda Karel 1:2, Mokříž Bohuslav 1:2, Moravec Stanislav 2:1, Čebiš Luboš 0:3, WO 4:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hendrych Ladislav 3:1, Strnad Richard 4:0, Zatřepálek Petr 2:2, Sysel Vojtěch 2:2, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 1:3, Vančura Filip 2:2, Širák Daniel 0:4),
19. kolo:
TTC Brandýs nad Labem "D" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 2:2, Strnad Richard 1:3, Zatřepálek Petr 2:2, Sysel Vojtěch 3:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Burda Roman 3:1, Čihák Milan 1:3, Vacek Miroslav 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "B" - Stolní tenis Benešov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Dusil Filip 0:4, Růžička Dušan 3:1, Uher Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Šturc Jiří 3:0, Váňa Miroslav 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Martin 0:3, Procházka Roman 1:1, Čebiš Luboš 0:3, Moravec Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Jirásek Zdeněk 3:0, Mucha Ondřej 1:2, Koždoň Roman 3:0, Lövl Jan 1:1, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sadská "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrobař Jaroslav 4:0, Vančura Filip 2:2, Širák Daniel 0:2, Cikán Michal 1:3, Beran Tomáš 2:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Motl Milan 2:2, Počarovský Pavel 2:2, Fiedler Michael 1:2, Trejdl Dušan 0:1), TJ Sokol Velké Popovice - TTC Říčany "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Klimek Tomáš 2:1, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 3:0, WO 1:1, body hostů: Uksa Tomáš 3:0, Fišer Štefan 0:4, Míka Petr 0:3, Riedl Martin 0:4, WO 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - Sokol Přezletice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Zdeněk 0:4, Třešňák Josef 3:0, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 4:0, Hájek Lukáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Hataš Martin 1:3, Poláček Petr 1:2, Weishaupt Robert 2:2, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Bohumil 3:1, Kolman Leon 0:4, Růžička Dušan 2:1, Liberský Karel 1:2, WO 0:2, body hostů: Vacek Miroslav 1:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 2:2, Burda Roman 2:1, WO 2:0), TTC Brandýs nad Labem "D" - Stolní tenis Benešov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Ladislav 0:4, Strnad Richard 0:4, Zatřepálek Petr 4:0, Sysel Vojtěch 2:2, body hostů: Betuštiak Petr 2:2, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 2:2, Zrcek Miroslav 3:1), TJ Sokol Čáslav "B" - TJ Sokol Čáslav "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Filip 2:2, Hrobař Jaroslav 2:2, Širák Daniel 2:2, Cikán Michal 3:1, body hostů: Cyrus Miroslav 2:1, Petržílka Ondřej 0:4, Mucha Ondřej 3:1, Mundil Robert 1:3, Lövl Jan 1:0), TJ Sokol Velký Osek "B" - TJ Sadská "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Martin 3:1, Čebiš Luboš 1:2, Moravec Stanislav 2:1, Procházka Roman 4:0, WO 1:1, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Motl Milan 2:2, Počarovský Pavel 0:3, Fiedler Michael 1:2, WO 1:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TTC Říčany "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Zdeněk 1:1, Třešňák Josef 3:0, Eliška Roman 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 6:1, body hostů: Míka Petr 1:2, Fišer Štefan 0:3, Riedl Martin 0:4, WO 1:6), TJ Sokol Velké Popovice - Sokol Přezletice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Klimek Tomáš 3:0, Stupavský Milan 3:1, Lambert Zbyněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jan 1:3, Poláček Petr 0:4, Kail Roman 1:2, Weishaupt Robert 1:3, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Vacek Miroslav 1:3, Čihák Milan 2:2, Pokorný Petr 4:0, body hostů: Randák Adam 2:2, Lambert Zbyněk 3:1, Šiler Jiří 0:4, Stupavský Milan 3:1), Stolní tenis Benešov - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Miroslav 3:0, Ježo Ivan 1:1, Zrcek Miroslav 1:1, Betuštiak Petr 3:0, Šturc Jiří 0:2, WO 0:4, body hostů: Eliška Roman 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 1:2, WO 4:0), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Míka Petr 0:1, Stárek Karel ml. 1:3, Plíhal Martin 0:3, Erlich Luboš 2:2, Voráč Jiří 3:0, WO 1:0, body hostů: Doležal Martin 3:1, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 1:2, WO 0:1), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Petr 2:2, Hataš Martin 1:3, Weishaupt Robert 3:1, Dvořák Jan 2:2, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 3:1, Štefl Václav 1:3, Vančura Filip 2:2), TJ Sokol Čáslav "A" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 3:1, Koždoň Roman 2:2, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 3:1, body hostů: Sysel Vojtěch 2:2, Hendrych Ladislav 0:4, Strnad Richard 1:3, Zatřepálek Petr 4:0), TJ Sadská "D" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědek Martin 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3, Fiedler Michael 0:3, Trejdl Dušan 2:2, WO 0:1, body hostů: Sosnovec Martin 4:0, Bureš Bohumil 4:0, Růžička Dušan 1:2, Dusil Filip 0:3, Uher Petr 1:0, WO 1:0),
22. kolo:
Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 2:2, Šturc Jiří 2:2, Ježo Ivan 1:3, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Klimek Tomáš 4:0, Lambert Zbyněk 1:3, Stupavský Milan 0:4, Randák Adam 3:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Burda Roman 2:0, Vacek Miroslav 2:1, Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 2:0, WO 7:0, body hostů: Třešňák Josef 1:2, Hájek Zdeněk 0:3, Stejskal Tomáš 0:4, WO 0:7), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Velký Osek "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 0:4, Hataš Martin 2:2, Weishaupt Robert 4:0, Dvořák Jan 2:2, body hostů: Doležal Martin 2:2, Procházka Roman 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Čebiš Luboš 1:3), TTC Říčany "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Miroslav 4:0, Voráč Jiří 3:0, Míka Petr 0:3, Erlich Luboš 2:2, WO 2:0, body hostů: Cikán Michal 2:2, Štefl Václav 1:3, Vančura Filip 2:1, Širák Daniel 0:3, WO 0:2), TJ Sadská "D" - TTC Brandýs nad Labem "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3, Trejdl Dušan 1:2, Motl Milan 4:0, Fiedler Michael 1:0, body hostů: Sysel Vojtěch 3:1, Hendrych Ladislav 0:4, Strnad Richard 2:2, Zatřepálek Petr 2:2), TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 2:1, Jirásek Zdeněk 2:2, Koždoň Roman 4:0, Lövl Jan 2:0, WO 2:1, body hostů: Sosnovec Martin 2:1, Uher Petr 1:1, Dusil Filip 0:4, Kolman Leon 0:4, WO 1:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:0wo, TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "A" 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 2:1, Lambert Zbyněk 3:0, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Koždoň Roman 2:2, Lövl Jan 0:3, Mucha Ondřej 0:3, Jirásek Zdeněk 1:2), Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježo Ivan 3:1, Šturc Jiří 1:3, Váňa Miroslav 1:3, Betuštiak Petr 3:1, body hostů: Cikán Michal 2:2, Hrobař Jaroslav 3:1, Vančura Filip 1:3, Beran Tomáš 2:2), Sokol Přezletice "B" - TJ Sadská "D" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kail Roman 0:1, Hataš Martin 3:0, Weishaupt Robert 2:1, Poláček Petr 2:1, Dvořák Jan 2:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 1:2, Motl Milan 1:2, Fiedler Michael 1:2, Dědek Martin 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora "B" 0:10wo, TJ Sokol Čáslav "A" - TJ Sokol Velké Popovice 4:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrus Miroslav 0:3, Koždoň Roman 1:1, Mucha Ondřej 1:2, Lövl Jan 1:2, body hostů: Klimek Tomáš 3:0, Randák Adam 1:2, Stupavský Milan 3:0, Lambert Zbyněk 1:1), TJ Sokol Čáslav "B" - Stolní tenis Benešov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobař Jaroslav 1:3, Beran Tomáš 1:2, Vančura Filip 1:2, Cikán Michal 2:2, body hostů: Betuštiak Petr 2:2, Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 3:0, Ježo Ivan 0:3), TJ Sadská "D" - Sokol Přezletice "B" 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počarovský Pavel 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:2, Fiedler Michael 1:2, Motl Milan 2:2, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Hataš Martin 3:1, Poláček Petr 1:2, Weishaupt Robert 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-, TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Čáslav "A" -:-, Stolní tenis Benešov - TJ Sokol Čáslav "B" -:-, Sokol Přezletice "B" - TJ Sadská "D" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velké Popovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 2:1, Růžička Dušan 0:2, Uher Petr 3:0, Sosnovec Martin 3:0, body hostů: Klimek Tomáš 2:1, Lambert Zbyněk 1:2, Stupavský Milan 0:3, Randák Adam 0:2), TJ Sokol Čáslav "B" - Sokol Přezletice "B" 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrobař Jaroslav 2:1, Vančura Filip 2:1, Beran Tomáš 1:2, Cikán Michal 3:1, body hostů: Dvořák Jan 3:1, Hataš Martin 1:2, Kail Roman 0:3, Weishaupt Robert 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 1:3, Klimek Tomáš 3:1, Lambert Zbyněk 2:2, body hostů: Uher Petr 4:0, Sosnovec Martin 2:2, Bureš Bohumil 1:3, Dusil Filip 0:3, Růžička Dušan 0:1), Sokol Přezletice "B" - TJ Sokol Čáslav "B" 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Velké Popovice 0:9wo, TJ Sokol Čáslav "B" - Sokol Přezletice "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy