Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
1. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Náchod C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejzlar Jaromír 1:3, Pisch Petr 1:3, Bouček Stanislav 3:1, Pábl Josef 1:3, body hostů: Solovic Martin 3:1, Trudičová Ludmila 2:2, Cvetanov Krasimir 4:0, Hoferka Dušan 1:3), TJ Sokol Bukovice A - TTC Nové Město nad Metují B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 3:1, Thér Jaroslav 3:1, Pohner Pavel 2:0, Šubíř Pavel 4:0, Kollert Václav 1:1, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 0:4, Truchlík František 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Česká Skalice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Jiří 2:2, Dobiáš Lubomír 2:2, Rolínek Petr 1:3, Liška Jiří 4:0, body hostů: Pham Ngoc Binh 2:2, Hamzová Klárka 2:2, Ošťádal Jaroslav 1:3, Kolátor Vladimír 2:2), TJ Slovan Broumov B - TJ Knauf Lipí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piesla Tomazs 4:0, Gombarčík Karel st. 2:2, Šuda Radek 2:2, Černý Miroslav 1:3, body hostů: Macoun Petr 3:1, Dušek Jaroslav 3:1, Kozák Zdeněk 1:3, Zelený Petr 0:4), TJ Náchod B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyntar Petr 3:1, Špelda Jiří 1:3, Ptáček Ladislav 2:2, Trejtnar Ladislav 3:1, body hostů: Mifek Milan 3:1, Rýgl Petr ml. 1:3, Dudek Petr 1:3, Kříž Zdeněk 2:2), TJ Sokol Žďárky A - TJ Jiskra Jaroměř B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 3:1, Sedláček Vlastimil 2:2, Sedláček Radek 0:4, Urban Martin 4:0, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Petráško Milan 2:2, Hrobský Petr 1:3, Jirásek Petr 1:3),
2. kolo:
TJ Náchod C - TJ Jiskra Jaroměř B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 4:0, Trudičová Ludmila 2:2, Cvetanov Krasimir 2:2, Hoferka Dušan 2:2, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 3:1, Hrobský Petr 0:4, Petráško Milan 0:2, Jirásek Petr 0:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Žďárky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Petr ml. 1:3, Dudek Petr 2:2, Svatoš Radek 1:3, Mifek Milan 1:3, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 3:1, Sedláček Radek 0:4), TJ Knauf Lipí A - TJ Náchod B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Petr 3:1, Dušek Jaroslav 2:2, Kozák Zdeněk 3:1, Zelený Petr 0:1, Schwarz Vít 0:3, body hostů: Dyntar Petr 2:2, Špelda Jiří 2:2, Kuře Otakar 1:3, Trejtnar Ladislav 3:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Slovan Broumov B 2:16 (2 skreče, čtyřhry 0:2, body domácích: Šorfová Irena 0:3, Hamzová Klárka 0:4, Ošťádal Jaroslav 0:4, Kolátor Vladimír 0:3, WO 2:0, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Gombarčík Karel st. 2:0, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 4:0, WO 0:2), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Červený Kostelec-Horní A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Zdeněk 0:4, Ptáček Antonín 3:1, Truchlík František 0:2, Zmátlo Jan 3:1, Zelený Milan 0:2, body hostů: Liška Jiří 3:1, Rolínek Petr 3:1, Dobiáš Lubomír 2:2, Hlávka Jiří 2:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Bukovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejzlar Jaromír 3:1, Bouček Stanislav 2:2, Pisch Petr 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 3:1, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Thér Jaroslav 2:2, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Bukovice A - TJ Náchod C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Libor 2:2, Thér Jaroslav 1:3, Pohner Pavel 2:2, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Solovic Martin 3:1, Trudičová Ludmila 2:2, Hoferka Dušan 2:2, Rojt Jan 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Jiskra Jaroměř C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 2:2, Dobiáš Lubomír 2:2, Rolínek Petr 3:1, Liška Jiří 2:2, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 4:0, Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 0:4, Špreňarová Miroslava 1:3), TJ Slovan Broumov B - TTC Nové Město nad Metují B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gombarčík Karel st. 2:2, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 2:2, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Zmátlo Jan 4:0, Ptáček Antonín 0:4, Barták Zdeněk 1:3, Truchlík František 1:3), TJ Náchod B - TJ Sokol Česká Skalice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyntar Petr 3:1, Špelda Jiří 3:1, Ptáček Ladislav 0:2, Trejtnar Ladislav 4:0, Kuře Otakar 0:2, body hostů: Hamzová Klárka 1:3, Šorfová Irena 2:2, Kolátor Vladimír 1:3, Ošťádal Jaroslav 2:2), TJ Sokol Žďárky A - TJ Knauf Lipí A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 0:3, Urban Martin 4:0, Kanozsay Martin 0:1, body hostů: Dušek Jaroslav 2:2, Macoun Petr 2:2, Kozák Zdeněk 1:3, Zelený Petr 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrobský Josef 3:1, Jirásek Petr 1:3, Petráško Milan 3:1, Hrycík Ladislav 3:1, body hostů: Dudek Petr 1:3, Mifek Milan 4:0, Rýgl Petr ml. 1:3, Krejsar Jiří 0:4),
4. kolo:
TJ Náchod C - TJ Sokol Vysoká Srbská A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 4:0, Trudičová Ludmila 0:4, Hoferka Dušan 2:2, Cvetanov Krasimir 3:1, body hostů: Dudek Petr 1:3, Mifek Milan 2:2, Rýgl Petr ml. 2:2, Krejsar Jiří 2:2), TJ Knauf Lipí A - TJ Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Petr 2:2, Dušek Jaroslav 4:0, Kozák Zdeněk 2:2, Zelený Petr 0:1, Schwarz Vít 0:3, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Jirásek Petr 0:2, Hrycík Ladislav 2:2, Petráško Milan 1:3, Hrobský Petr 2:0), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Žďárky A 5:13 (1 skreč, čtyřhry 0:2, body domácích: Šorfová Irena 1:3, Kolátor Vladimír 1:3, Hamzová Klárka 0:3, Ošťádal Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 3:1, Jerman Vladimír 0:3, WO 0:1), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Náchod B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Antonín 2:2, Truchlík František 0:2, Barták Zdeněk 0:2, Zmátlo Jan 4:0, Matouš Josef 0:2, WO 0:2, body hostů: Trejtnar Ladislav 3:1, Dyntar Petr 2:2, Špelda Jiří 1:2, Kuře Otakar 2:1, WO 2:0), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Slovan Broumov B 5:13 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Špreňarová Miroslava 0:3, Pisch Petr 1:3, Bouček Stanislav 1:3, Hejzlar Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Gombarčík Karel st. 2:1, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Bukovice A - TJ Červený Kostelec-Horní A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 2:2, Thér Jaroslav 2:2, Kollert Václav 1:3, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Rolínek Petr 2:2, Liška Jiří 3:1, Dobiáš Lubomír 2:2, Vaněk František 0:4),
5. kolo:
TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Náchod C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávka Jiří 3:1, Dobiáš Lubomír 1:3, Škoda Jiří 1:3, Rolínek Petr 3:1, body hostů: Solovic Martin 3:1, Trudičová Ludmila 2:2, Hoferka Dušan 2:2, Burdych Viktor 1:3), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Bukovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuda Radek 3:1, Gombarčík Karel st. 2:2, Černý Miroslav 2:2, Brzecki Pawel 3:1, body hostů: Šubíř Pavel 3:1, Průša Libor 1:3, Thér Jaroslav 2:2, Pohner Pavel 0:4), TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špelda Jiří 3:1, Ptáček Ladislav 1:3, Kuře Otakar 1:3, Dyntar Petr 4:0, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 2:2, Špreňarová Miroslava 2:2, Bouček Stanislav 2:2, Pisch Petr 1:3), TJ Sokol Žďárky A - TTC Nové Město nad Metují B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jaroslav ml. 3:1, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 0:4, Urban Martin 3:1, body hostů: Zmátlo Jan 4:0, Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 2:2, Truchlík František 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Česká Skalice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrycík Ladislav 3:0, Hrobský Josef 2:0, Jirásek Petr 1:2, Hrobský Petr 1:2, Petráško Milan 1:0, WO 5:0, body hostů: Ošťádal Jaroslav 0:4, Kolátor Vladimír 2:2, Hamzová Klárka 2:2, WO 0:5), TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jaroslav 3:1, Macoun Petr 2:2, Kozák Zdeněk 2:2, Schwarz Vít 0:3, Zelený Petr 0:1, body hostů: Mifek Milan 2:2, Krejsar Jiří 1:3, Rýgl Petr ml. 4:0, Dudek Petr 2:2),
6. kolo:
TJ Náchod C - TJ Knauf Lipí A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rojt Jan 1:3, Trudičová Ludmila 2:2, Solovic Martin 1:3, Hoferka Dušan 2:2, body hostů: Dušek Jaroslav 4:0, Macoun Petr 2:2, Zelený Petr 0:3, Kozák Zdeněk 4:0, Schwarz Vít 0:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 0:18wo (nesehráno, body domácích: body hostů), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Jiskra Jaroměř B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 1:2, Truchlík František 1:3, Ptáček Antonín 3:1, Zmátlo Jan 4:0, Zelený Milan 0:1, body hostů: Hrobský Josef 2:2, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 0:2, Petráško Milan 3:1, Jirásek Petr 0:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Žďárky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 1:3, Špreňarová Miroslava 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 2:2, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 3:1, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 1:3), TJ Sokol Bukovice A - TJ Náchod B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Libor 2:2, Thér Jaroslav 1:3, Pohner Pavel 1:1, Šubíř Pavel 4:0, Kollert Václav 0:2, body hostů: Trejtnar Ladislav 2:2, Dyntar Petr 3:1, Špelda Jiří 1:3, Kuře Otakar 2:2), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Slovan Broumov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ligač Jozef 1:3, Dobiáš Lubomír 1:3, Hlávka Jiří 3:1, Liška Jiří 1:3, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Šuda Radek 3:1, Gombarčík Karel st. 2:1, Černý Miroslav 1:3, Ďoubek Jiří 0:1),
7. kolo:
TJ Slovan Broumov B - TJ Náchod C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuda Radek 3:1, Gombarčík Karel st. 2:2, Černý Miroslav 3:1, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Solovic Martin 3:1, Trudičová Ludmila 1:3, Hoferka Dušan 0:4, Rojt Jan 0:4), TJ Náchod B - TJ Červený Kostelec-Horní A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyntar Petr 2:2, Špelda Jiří 3:1, Kuře Otakar 0:4, Trejtnar Ladislav 3:1, body hostů: Liška Jiří 1:3, Rosa Zdeněk 2:2, Dobiáš Lubomír 1:3, Hlávka Jiří 4:0), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 0:4, Jerman Vladimír 0:4, Urban Martin 4:0, body hostů: Šubíř Pavel 2:2, Průša Libor 2:2, Thér Jaroslav 2:2, Pohner Pavel 2:2), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Jiskra Jaroměř C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrobský Josef 2:2, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 2:2, Petráško Milan 1:3, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 4:0, Bouček Stanislav 0:4, Hejzlar Jaromír 2:2, Pisch Petr 3:1), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TTC Nové Město nad Metují B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejsar Jiří 1:2, Rýgl Petr ml. 2:1, Dudek Petr 4:0, Mifek Milan 4:0, WO 1:1, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Ptáček Antonín 0:3, Truchlík František 1:2, Barták Zdeněk 0:4, WO 1:1), TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Česká Skalice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Vít 1:2, Dušek Jaroslav 4:0, Kozák Zdeněk 2:2, Macoun Petr 4:0, Zelený Petr 0:1, body hostů: Pham Ngoc Binh 2:2, Ošťádal Jaroslav 1:3, Hamzová Klárka 2:2, Hrubeš Jaroslav 0:4),
8. kolo:
TJ Náchod C - TJ Sokol Česká Skalice B 14:4 (1 skreč, čtyřhry 2:0, body domácích: Solovic Martin 3:0, Trudičová Ludmila 3:1, Cvetanov Krasimir 3:1, Hoferka Dušan 2:2, WO 1:0, body hostů: Pham Ngoc Binh 2:2, Šorfová Irena 0:3, Hamzová Klárka 0:4, Ošťádal Jaroslav 2:2, WO 0:1), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Knauf Lipí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Antonín 2:2, Barták Zdeněk 3:1, Truchlík František 2:2, Zmátlo Jan 3:1, body hostů: Macoun Petr 1:3, Dušek Jaroslav 3:1, Zelený Petr 0:2, Kozák Zdeněk 2:2, Schwarz Vít 0:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Vysoká Srbská A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejzlar Jaromír 1:3, Bouček Stanislav 2:2, Špreňarová Miroslava 1:3, Pábl Josef 2:2, body hostů: Mifek Milan 3:1, Krejsar Jiří 1:3, Rýgl Petr ml. 3:1, Dudek Petr 3:1), TJ Sokol Bukovice A - TJ Jiskra Jaroměř B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thér Jaroslav 1:1, Pohner Pavel 2:2, Kollert Václav 1:3, Šubíř Pavel 4:0, Trojtl Josef 0:2, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 2:2, Petráško Milan 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Žďárky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk František 1:3, Hlávka Jiří 3:1, Dobiáš Lubomír 2:2, Liška Jiří 3:1, body hostů: Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 1:3, Sedláček Radek 0:4), TJ Slovan Broumov B - TJ Náchod B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šuda Radek 3:0, Gombarčík Karel st. 3:0, Černý Miroslav 3:0, Brzecki Pawel 3:0, WO 5:0, body hostů: Mareš Stanislav st. 0:4, Madarász Štefan 0:4, Prokop Michal 0:4, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Náchod B - TJ Náchod C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špelda Jiří 3:1, Dyntar Petr 2:2, Ptáček Ladislav 3:1, Trejtnar Ladislav 3:1, body hostů: Cvetanov Krasimir 3:1, Trudičová Ludmila 1:1, Fišarová Lenka 0:4, Zetek Libor 0:4, Hoferka Dušan 1:1), TJ Sokol Žďárky A - TJ Slovan Broumov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 1:3, Jerman Miloš 1:3, Jerman Vladimír 1:3, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 3:1, Ďoubek Jiří 0:4), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Červený Kostelec-Horní A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrycík Ladislav 3:1, Hrobský Petr 2:2, Petráško Milan 2:2, Hrobský Josef 1:3, body hostů: Rosa Zdeněk 1:3, Liška Jiří 3:1, Hlávka Jiří 3:1, Dobiáš Lubomír 1:3), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Petr 2:2, Tér Libor 0:2, Kříž Zdeněk 1:3, Mifek Milan 3:1, Krejsar Jiří 2:0, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Thér Jaroslav 3:1, Kollert Václav 1:3, Trojtl Josef 0:4), TJ Knauf Lipí A - TJ Jiskra Jaroměř C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macoun Petr 4:0, Dušek Jaroslav 2:2, Kozák Zdeněk 2:2, Zelený Petr 0:1, Schwarz Vít 0:3, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 3:1, Pábl Josef 2:2, Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TTC Nové Město nad Metují B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šorfová Irena 3:1, Dvořáček Jiří 1:3, Hamzová Klárka 3:1, Pham Ngoc Binh 4:0, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Ptáček Antonín 1:3, Truchlík František 1:3, Barták Zdeněk 0:4),
10. kolo:
TJ Náchod C - TTC Nové Město nad Metují B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solovic Martin 2:2, Trudičová Ludmila 2:2, Burdych Viktor 3:1, Hoferka Dušan 0:4, body hostů: Zmátlo Jan 4:0, Ptáček Antonín 2:2, Truchlík František 1:2, Barták Zdeněk 2:2, Zelený Milan 0:1), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Sokol Česká Skalice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pábl Josef 3:1, Hejzlar Jaromír 0:4, Bouček Stanislav 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 4:0, body hostů: Pham Ngoc Binh 2:2, Šorfová Irena 1:3, Dvořáček Jiří 2:2, Ošťádal Jaroslav 3:1), TJ Sokol Bukovice A - TJ Knauf Lipí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 1:3, Thér Jaroslav 2:2, Pohner Pavel 1:3, Šubíř Pavel 3:1, body hostů: Macoun Petr 3:1, Dušek Jaroslav 3:1, Schwarz Vít 0:4, Kozák Zdeněk 3:1), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 2:2, Rolínek Petr 2:2, Dobiáš Lubomír 1:3, Liška Jiří 1:3, body hostů: Mifek Milan 3:1, Krejsar Jiří 0:4, Rýgl Petr ml. 3:1, Dudek Petr 4:0), TJ Slovan Broumov B - TJ Jiskra Jaroměř B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gombarčík Karel st. 3:1, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 1:3, Čepelka Jan 4:0, body hostů: Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Josef 1:3, Hrobský Petr 0:4, Petráško Milan 2:2), TJ Náchod B - TJ Sokol Žďárky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špelda Jiří 0:4, Dyntar Petr 2:2, Ptáček Ladislav 1:3, Trejtnar Ladislav 3:1, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 3:1, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Žďárky A - TJ Náchod C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 4:0, Jerman Vladimír 2:2, Urban Martin 4:0, body hostů: Solovic Martin 1:3, Trudičová Ludmila 0:4, Hoferka Dušan 0:4, Rojt Jan 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Náchod B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petráško Milan 1:3, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 0:4, Hrycík Ladislav 3:1, body hostů: Trejtnar Ladislav 1:3, Špelda Jiří 2:2, Ptáček Ladislav 2:2, Dyntar Petr 3:1), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Slovan Broumov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rýgl Petr ml. 2:2, Dudek Petr 1:3, Krejsar Jiří 0:2, Mifek Milan 3:1, Kříž Zdeněk 0:2, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Čepelka Jan 3:1, Šuda Radek 3:1, Gombarčík Karel st. 0:2, Černý Miroslav 1:1), TJ Knauf Lipí A - TJ Červený Kostelec-Horní A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwarz Vít 1:3, Dušek Jaroslav 4:0, Kozák Zdeněk 1:3, Macoun Petr 3:1, body hostů: Liška Jiří 2:2, Dobiáš Lubomír 1:3, Hlávka Jiří 3:1, Rolínek Petr 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorfová Irena 1:3, Dvořáček Jiří 3:1, Pham Ngoc Binh 3:1, Hamzová Klárka 1:3, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Průša Libor 1:3, Thér Jaroslav 2:2, Pohner Pavel 1:3), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Jiskra Jaroměř C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Truchlík František 0:2, Ptáček Antonín 2:1, Barták Zdeněk 2:1, Zmátlo Jan 3:0, Zelený Milan 0:1, WO 5:0, body hostů: Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 2:2, Pisch Petr 1:3, WO 0:5),
12. kolo:
TJ Náchod C - TJ Jiskra Jaroměř C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvetanov Krasimir 3:1, Trudičová Ludmila 2:2, Solovic Martin 1:3, Hoferka Dušan 3:1, body hostů: Pábl Josef 3:1, Vojtíšek Radomír ml. 2:2, Hejzlar Jaromír 0:1, Špreňarová Miroslava 2:2, Bouček Stanislav 0:3), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Antonín 2:2, Truchlík František 1:3, Barták Zdeněk 1:3, Zmátlo Jan 4:0, body hostů: Průša Libor 3:1, Thér Jaroslav 3:1, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 1:3), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Červený Kostelec-Horní A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šorfová Irena 0:4, Dvořáček Jiří 2:2, Pham Ngoc Binh 4:0, Hamzová Klárka 1:3, body hostů: Liška Jiří 3:1, Rolínek Petr 1:3, Dobiáš Lubomír 2:2, Hlávka Jiří 3:1), TJ Knauf Lipí A - TJ Slovan Broumov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Petr 1:3, Dušek Jaroslav 3:1, Kozák Zdeněk 0:4, Hepnar Jan 0:1, Zelený Petr 1:2, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Čepelka Jan 2:2, Gombarčík Karel st. 3:0, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 0:1), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Náchod B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Petr 1:3, Rýgl Petr ml. 2:2, Krejsar Jiří 1:3, Mifek Milan 4:0, body hostů: Dyntar Petr 1:3, Trejtnar Ladislav 3:1, Špelda Jiří 3:1, Ptáček Ladislav 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Žďárky A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrycík Ladislav 1:2, Hrobský Josef 1:2, Petráško Milan 0:3, Hrobský Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Náchod C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petráško Milan 4:0, Hrobský Josef 4:0, Hrobský Petr 4:0, Hrycík Ladislav 4:0, body hostů: Solovic Martin 0:4, Trudičová Ludmila 0:4, Hoferka Dušan 0:4, Rojt Jan 0:4), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Jerman Vladimír 1:3, Jerman Miloš 0:4, Sedláček Vlastimil 3:1, body hostů: Mifek Milan 3:1, Rýgl Petr ml. 2:2, Dudek Petr 2:2, Krejsar Jiří 1:3), TJ Náchod B - TJ Knauf Lipí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špelda Jiří 1:3, Dyntar Petr 3:1, Kuře Otakar 2:2, Trejtnar Ladislav 3:1, body hostů: Macoun Petr 1:3, Zelený Petr 1:3, Kozák Zdeněk 1:3, Dušek Jaroslav 4:0), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Česká Skalice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuda Radek 4:0, Ďoubek Jiří 0:4, Gombarčík Karel st. 2:0, Brzecki Pawel 4:0, Černý Miroslav 2:0, body hostů: Šorfová Irena 1:3, Dvořáček Jiří 1:3, Ošťádal Jaroslav 1:3, Hamzová Klárka 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní A - TTC Nové Město nad Metují B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk František 0:4, Rolínek Petr 3:1, Dobiáš Lubomír 2:2, Liška Jiří 3:1, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Ducháč Martin 3:1, Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 1:3), TJ Sokol Bukovice A - TJ Jiskra Jaroměř C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Libor 2:2, Thér Jaroslav 4:0, Pohner Pavel 1:3, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Pábl Josef 2:2, Hejzlar Jaromír 0:4, Špreňarová Miroslava 2:2, Bouček Stanislav 1:3),
14. kolo:
TJ Náchod C - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 1:3, Trudičová Ludmila 2:2, Hoferka Dušan 3:1, Cvetanov Krasimir 2:2, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Průša Libor 1:3, Thér Jaroslav 3:1, Kollert Václav 0:4), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Červený Kostelec-Horní A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špreňarová Miroslava 2:2, Hejzlar Jaromír 1:3, Bouček Stanislav 2:2, Pábl Josef 4:0, body hostů: Liška Jiří 1:3, Rolínek Petr 2:2, Dobiáš Lubomír 2:2, Hlávka Jiří 2:2), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Slovan Broumov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Zdeněk 2:2, Ptáček Antonín 2:2, Zelený Milan 0:4, Zmátlo Jan 3:1, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Čepelka Jan 2:2, Šuda Radek 2:2, Gombarčík Karel st. 0:2, Černý Miroslav 1:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Náchod B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ošťádal Jaroslav 2:2, Dvořáček Jiří 3:1, Šorfová Irena 1:3, Pham Ngoc Binh 2:2, body hostů: Trejtnar Ladislav 3:1, Dyntar Petr 3:1, Špelda Jiří 2:2, Kuře Otakar 0:4), TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Žďárky A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macoun Petr 0:3, Kozák Zdeněk 0:3, Dušek Jaroslav 1:2, Zelený Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Jiskra Jaroměř B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mifek Milan 3:1, Rýgl Petr ml. 2:2, Dudek Petr 1:3, Krejsar Jiří 3:0, WO 0:1, body hostů: Hrobský Josef 3:0, Petráško Milan 0:4, Hrycík Ladislav 1:3, Hrobský Petr 2:2, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Náchod C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mifek Milan 4:0, Rýgl Petr ml. 2:2, Dudek Petr 4:0, Krejsar Jiří 2:1, WO 0:1, body hostů: Solovic Martin 1:2, Trudičová Ludmila 0:4, Hoferka Dušan 0:4, Zetek Libor 2:2, WO 1:0), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Knauf Lipí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráško Milan 2:2, Hrobský Josef 3:1, Hrobský Petr 1:3, Hrycík Ladislav 1:3, body hostů: Macoun Petr 2:2, Kozák Zdeněk 4:0, Hepnar Jan 0:1, Dušek Jaroslav 3:1, Zelený Petr 0:3), TJ Sokol Žďárky A - TJ Sokol Česká Skalice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 1:3, Kanozsay Martin 0:4, Urban Martin 4:0, body hostů: Dvořáček Jiří 2:2, Pham Ngoc Binh 2:2, Hamzová Klárka 2:2, Ošťádal Jaroslav 1:3), TJ Náchod B - TTC Nové Město nad Metují B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trejtnar Ladislav 3:1, Špelda Jiří 2:2, Ptáček Ladislav 2:2, Dyntar Petr 3:1, body hostů: Zmátlo Jan 2:2, Ducháč Martin 4:0, Ptáček Antonín 0:1, Barták Zdeněk 0:4, Truchlík František 0:3), TJ Slovan Broumov B - TJ Jiskra Jaroměř C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čepelka Jan 4:0, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 1:3, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Pábl Josef 2:2, Špreňarová Miroslava 1:3, Hejzlar Jaromír 0:4, Bouček Stanislav 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Sokol Bukovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Jiří 2:2, Vaněk František 1:3, Dobiáš Lubomír 2:2, Liška Jiří 3:1, body hostů: Thér Jaroslav 3:1, Průša Libor 3:1, Kollert Václav 1:3, Trojtl Josef 1:3),
16. kolo:
TJ Náchod C - TJ Červený Kostelec-Horní A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solovic Martin 3:1, Trudičová Ludmila 3:1, Hoferka Dušan 2:2, Zetek Libor 0:4, body hostů: Liška Jiří 1:3, Rolínek Petr 2:2, Hlávka Jiří 3:1, Dobiáš Lubomír 2:2), TJ Sokol Bukovice A - TJ Slovan Broumov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Libor 0:2, Thér Jaroslav 3:1, Pohner Pavel 1:3, Šubíř Pavel 4:0, Kollert Václav 0:2, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Čepelka Jan 2:2, Šuda Radek 2:2, Gombarčík Karel st. 1:1, Černý Miroslav 0:2), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Náchod B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pábl Josef 2:2, Špreňarová Miroslava 2:2, Hejzlar Jaromír 0:2, Vojtíšek Radomír ml. 3:1, Bouček Stanislav 1:1, body hostů: Ptáček Ladislav 1:3, Trejtnar Ladislav 2:2, Špelda Jiří 2:2, Dyntar Petr 3:1), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Žďárky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Antonín 2:2, Barták Zdeněk 2:2, Truchlík František 1:3, Zmátlo Jan 3:1, body hostů: Urban Jaroslav ml. 4:0, Urban Martin 3:1, Sedláček Vlastimil 1:3, Sedláček Radek 0:4), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Jiskra Jaroměř B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šorfová Irena 1:3, Pham Ngoc Binh 3:1, Hamzová Klárka 2:2, Dvořáček Jiří 4:0, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 2:2, Petráško Milan 1:3, Hrobský Petr 0:4), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Knauf Lipí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mifek Milan 4:0, Rýgl Petr ml. 2:2, Krejsar Jiří 2:2, Dudek Petr 3:1, body hostů: Kozák Zdeněk 0:4, Macoun Petr 2:2, Hepnar Jan 0:4, Dušek Jaroslav 3:1),
17. kolo:
TJ Knauf Lipí A - TJ Náchod C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Petr 2:2, Dušek Jaroslav 3:1, Kozák Zdeněk 1:3, Hepnar Jan 0:1, Zelený Petr 0:3, body hostů: Cvetanov Krasimir 3:1, Trudičová Ludmila 3:1, Solovic Martin 2:2, Hoferka Dušan 2:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Česká Skalice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mifek Milan 2:2, Dudek Petr 2:2, Rýgl Petr ml. 3:1, Krejsar Jiří 1:3, body hostů: Dvořáček Jiří 4:0, Pham Ngoc Binh 3:1, Šorfová Irena 1:3, Ošťádal Jaroslav 0:4), TJ Jiskra Jaroměř B - TTC Nové Město nad Metují B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Josef 2:2, Petráško Milan 1:3, Hrobský Petr 1:3, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Barták Zdeněk 3:1, Ptáček Antonín 4:0, Truchlík František 0:3, Ducháč Milan 0:1), TJ Sokol Žďárky A - TJ Jiskra Jaroměř C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 3:1, Sedláček Radek 0:4, Urban Martin 3:1, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 3:1, Pábl Josef 1:3, Bouček Stanislav 1:3, Hejzlar Jaromír 1:3), TJ Náchod B - TJ Sokol Bukovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trejtnar Ladislav 1:3, Špelda Jiří 2:2, Ptáček Ladislav 2:2, Dyntar Petr 2:2, body hostů: Šubíř Pavel 4:0, Průša Libor 3:1, Thér Jaroslav 1:3, Pohner Pavel 1:3), TJ Slovan Broumov B - TJ Červený Kostelec-Horní A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brzecki Pawel 4:0, Čepelka Jan 4:0, Gombarčík Karel st. 2:0, Šuda Radek 3:1, Černý Miroslav 2:0, body hostů: Dobiáš Lubomír 0:4, Mýl Karel 1:3, Hlávka Jiří 0:4, Škoda Jiří 0:4),
18. kolo:
TJ Náchod C - TJ Slovan Broumov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solovic Martin 2:2, Trudičová Ludmila 2:2, Hoferka Dušan 1:3, Rojt Jan 1:3, body hostů: Brzecki Pawel 4:0, Šuda Radek 3:1, Gombarčík Karel st. 2:2, Černý Miroslav 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Náchod B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 3:1, Dobiáš Lubomír 1:3, Rolínek Petr 3:1, Liška Jiří 2:2, body hostů: Dyntar Petr 2:2, Špelda Jiří 2:2, Trejtnar Ladislav 3:1, Madarász Štefan 0:4), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Žďárky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 2:2, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 1:3, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Urban Martin 3:1, Urban Jaroslav ml. 3:1, Sedláček Vlastimil 1:3, Jerman Vladimír 1:3), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Jiskra Jaroměř B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisch Petr 0:4, Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 4:0, body hostů: Hrobský Josef 3:1, Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Petr 1:3, Petráško Milan 3:1), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháč Martin 3:1, Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 1:2, Zmátlo Jan 4:0, Ducháč Milan 0:1, body hostů: Mifek Milan 3:1, Rýgl Petr ml. 2:2, Krejsar Jiří 0:4, Dudek Petr 2:2), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Knauf Lipí A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šorfová Irena 2:2, Ošťádal Jaroslav 1:3, Prosa Stanislav 0:2, Hamzová Klárka 2:2, Hrubeš Jaroslav 0:2, body hostů: Dušek Jaroslav 3:1, Macoun Petr 4:0, Zelený Petr 2:2, Kozák Zdeněk 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Náchod C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jiří 4:0, Pham Ngoc Binh 3:1, Perutek Josef 1:3, Hamzová Klárka 2:2, body hostů: Solovic Martin 1:3, Trudičová Ludmila 3:1, Hoferka Dušan 2:2, Zetek Libor 0:4), TJ Knauf Lipí A - TTC Nové Město nad Metují B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Petr 1:3, Dušek Jaroslav 4:0, Kozák Zdeněk 2:2, Zelený Petr 2:2, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Truchlík František 0:1, Ptáček Antonín 1:3, Barták Zdeněk 1:3, Ducháč Milan 2:1), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Jiskra Jaroměř C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mifek Milan 3:1, Rýgl Petr ml. 2:2, Dudek Petr 3:1, Krejsar Jiří 2:2, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 3:1, Pábl Josef 2:2, Špreňarová Miroslava 0:4, Bouček Stanislav 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráško Milan 1:3, Hrobský Josef 3:1, Hrobský Petr 1:3, Hrycík Ladislav 3:1, body hostů: Průša Libor 3:1, Thér Jaroslav 3:1, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 1:3), TJ Sokol Žďárky A - TJ Červený Kostelec-Horní A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 4:0, Sedláček Vlastimil 2:2, Jerman Vladimír 1:3, Urban Martin 4:0, body hostů: Hlávka Jiří 2:2, Vaněk František 1:3, Dobiáš Lubomír 2:2, Drapač Petr st. 0:4), TJ Náchod B - TJ Slovan Broumov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyntar Petr 4:0, Špelda Jiří 2:2, Kuře Otakar 0:4, Trejtnar Ladislav 2:2, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Gombarčík Karel st. 1:3, Šuda Radek 2:2, Černý Miroslav 2:2),
20. kolo:
TJ Náchod C - TJ Náchod B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Solovic Martin 3:0, Trudičová Ludmila 3:0, Hoferka Dušan 3:0, Cvetanov Krasimir 3:0, WO 5:0, body hostů: Madarász Štefan 0:4, Mareš Stanislav st. 0:4, Prokop Michal 0:4, WO 0:5), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Žďárky A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuda Radek 2:2, Gombarčík Karel st. 1:3, Černý Miroslav 1:3, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Urban Jaroslav ml. 3:1, Urban Martin 3:1, Sedláček Vlastimil 1:3, Jerman Vladimír 1:3), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 1:3, Dobiáš Lubomír 1:3, Liška Jiří 3:1, Rolínek Petr 3:1, body hostů: Hrycík Ladislav 3:1, Hrobský Petr 2:2, Hrobský Josef 2:2, Petráško Milan 1:3), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Vysoká Srbská A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 3:1, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 1:3, Thér Jaroslav 3:1, body hostů: Rýgl Petr ml. 3:1, Dudek Petr 3:1, Krejsar Jiří 2:2, Kříž Zdeněk 0:4), TJ Jiskra Jaroměř C - TJ Knauf Lipí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pábl Josef 4:0, Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 3:1, body hostů: Macoun Petr 2:2, Dušek Jaroslav 3:1, Zelený Petr 0:4, Kozák Zdeněk 0:4), TTC Nové Město nad Metují B - TJ Sokol Česká Skalice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Antonín 0:4, Barták Zdeněk 0:2, Ducháč Martin 3:1, Zmátlo Jan 4:0, Ducháč Milan 0:2, body hostů: Hamzová Klárka 2:2, Dvořáček Jiří 3:1, Pham Ngoc Binh 2:2, Šorfová Irena 2:2),
21. kolo:
TTC Nové Město nad Metují B - TJ Náchod C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Truchlík František 1:3, Ptáček Antonín 2:2, Ducháč Milan 2:2, Zmátlo Jan 4:0, body hostů: Rojt Jan 0:4, Trudičová Ludmila 2:2, Hoferka Dušan 2:2, Solovic Martin 3:1), TJ Sokol Česká Skalice B - TJ Jiskra Jaroměř C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamzová Klárka 0:4, Pham Ngoc Binh 3:1, Dvořáček Jiří 3:1, Ošťádal Jaroslav 0:4, body hostů: Vojtíšek Radomír ml. 3:1, Pábl Josef 3:1, Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 2:2), TJ Knauf Lipí A - TJ Sokol Bukovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Zdeněk 2:2, Zelený Petr 1:3, Dušek Jaroslav 4:0, Hepnar Jan 1:3, body hostů: Thér Jaroslav 3:1, Průša Libor 3:1, Pohner Pavel 1:3, Kollert Václav 1:3), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Červený Kostelec-Horní A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudek Petr 3:1, Rýgl Petr ml. 2:2, Krejsar Jiří 2:2, Mifek Milan 3:1, body hostů: Hlávka Jiří 3:1, Liška Jiří 2:2, Rolínek Petr 0:4, Dobiáš Lubomír 1:3), TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Slovan Broumov B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrycík Ladislav 2:2, Hrobský Josef 1:3, Jirásek Petr 0:4, Hrobský Petr 1:3, body hostů: Brzecki Pawel 3:1, Gombarčík Karel st. 4:0, Šuda Radek 4:0, Černý Miroslav 1:3), TJ Sokol Žďárky A - TJ Náchod B 9:9 (1 skreč, čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav ml. 3:1, Sedláček Vlastimil 2:2, Sedláček Radek 0:4, Urban Martin 3:0, WO 0:1, body hostů: Trejtnar Ladislav 3:0, Dyntar Petr 1:3, Špelda Jiří 1:3, Kuře Otakar 2:2, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Náchod C - TJ Sokol Žďárky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoferka Dušan 2:2, Trudičová Ludmila 3:1, Solovic Martin 3:1, Cvetanov Krasimir 3:1, body hostů: Urban Martin 4:0, Sedláček Vlastimil 1:3, Sedláček Radek 0:4, Špaček Václav 0:4), TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř B 13:5 (1 skreč, čtyřhry 0:2, body domácích: Dyntar Petr 3:1, Špelda Jiří 3:1, Kuře Otakar 3:1, Trejtnar Ladislav 3:0, WO 1:0, body hostů: Hrobský Josef 1:2, Hrycík Ladislav 0:4, Hrobský Petr 2:2, Jirásek Petr 0:4, WO 0:1), TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Vysoká Srbská A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuda Radek 4:0, Gombarčík Karel st. 3:1, Černý Miroslav 3:1, Brzecki Pawel 4:0, body hostů: Dudek Petr 1:3, Rýgl Petr ml. 1:3, Kříž Zdeněk 0:4, Svatoš Radek 0:4), TJ Červený Kostelec-Horní A - TJ Knauf Lipí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 4:0, Mýl Karel 0:4, Dobiáš Lubomír 1:3, Liška Jiří 3:1, body hostů: Macoun Petr 1:3, Zelený Petr 2:2, Kozák Zdeněk 3:1, Dušek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Bukovice A - TJ Sokol Česká Skalice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Libor 3:1, Thér Jaroslav 3:1, Trojtl Josef 0:4, Šubíř Pavel 4:0, body hostů: Hamzová Klárka 1:3, Dvořáček Jiří 2:2, Pham Ngoc Binh 2:2, Šorfová Irena 1:3), TJ Jiskra Jaroměř C - TTC Nové Město nad Metují B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejzlar Jaromír 2:2, Bouček Stanislav 2:2, Špreňarová Miroslava 2:2, Vojtíšek Radomír ml. 3:1, body hostů: Zmátlo Jan 3:1, Ptáček Antonín 2:2, Barták Zdeněk 1:3, Ducháč Milan 0:1, Truchlík František 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy