Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Bratříkov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 2:1, Drechsler Matěj 2:1, Boháč Vladimír 1:2, Drechsler Jan 4:0, body hostů: Mastník Radek 1:3, Hujer Tomáš 0:3, Paldus Martin 1:2, Doležal Václav 2:1), Sokol Benešov u Semil A - Orel Studenec u Horek A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svaček Igor 0:3, Strnad Jan 0:3, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 0:3, body hostů: Kuřík Jan st. 2:1, Tesař Miloš 2:1, Suja Jan 2:1, Kuřík Martin 3:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Nový Bor C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lindner Ladislav 2:2, Tamchyna Petr 3:1, Lazar Julius 1:2, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Horník Stanislav 3:1, Nešvera Miroslav 2:2, Hoffman Denis 1:3, Bartoš Jiří 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 2:0, Pavelka Radim 1:1, Holec Jaroslav st. 3:0, Směšný Milan 2:1, body hostů: Knot Jan 0:3, Žid Jaromír 1:2, Absolonová Marie 0:2, Veselka Jiří st. 1:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varcl Jan ml. 2:2, Jiroš Adam 2:1, Vrabec Jakub 2:1, Šonský Patrik 2:2, body hostů: Matoušková Stanislava 0:4, Kopiary Lubomír 0:4, Jáč Miloš 3:0, Longin Milan 3:0), KST Victory Liberec A - TJ Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Milan 1:2, Vaníček Jiří 1:2, Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 3:0, body hostů: Zahradník Petr 2:1, Průša Pavel 1:2, Živnůstka Miroslav 1:2, Šimon Miroslav 0:3),
2. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - KST Victory Liberec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boháč Vladimír 0:1, Blažek Petr 2:1, Sršeň Jiří 0:3, Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 3:0, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 1:2, Cmunt Martin 0:3), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Spartak Chrastava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paldus Martin 0:3, Mastník Radek 1:1, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 2:1, body hostů: Průša Pavel 3:0, Zahradník Petr 2:1, Živnůstka Miroslav 2:1, Šimon Miroslav 1:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Sokol Turnov D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 2:2, Leopold Mikuláš 0:3, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 1:3, body hostů: Vrabec Jakub 2:2, Varcl Jakub 2:2, Jiroš Adam 1:2, Zítko Martin 3:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Jan ml. 0:3, Suja Jan 0:3, Klejch Adam 1:2, Kuřík Jan st. 3:0, body hostů: Anděl Jiří 3:0, Hlaváček Vladimír 1:2, Longin Milan 2:1, Longinová Ilona 2:1), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Tanvald A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetáček Jiří 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:2, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Holec Jaroslav st. 3:1, Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 0:4), TJ Jiskra Nový Bor C - SKST Liberec H 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffman Denis 2:0, Šákr Josef 2:0, Nešvera Miroslav 3:0, Horník Stanislav 2:0, body hostů: Absolonová Marie 0:3, Knot Jan 0:2, Košek Martin 0:2, Žid Jaromír 0:2),
3. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Spartak Chrastava B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 0:3, Drechsler Matěj 1:2, Boháč Vladimír 0:3, Drechsler Jan 2:1, body hostů: Žemlička Karel 3:0, Zahradník Petr 1:2, Průša Pavel 3:0, Živnůstka Miroslav 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - KST Victory Liberec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 0:2, Mastník Radek 0:2, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 1:2, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Vaníček Jiří 3:0, Anton Petr 2:0, Janoušek Milan 1:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 0:3, Leopold Mikuláš 1:2, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 0:2, Strnad Jan 0:1, body hostů: Anděl Jiří 2:1, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 2:1, Jáč Miloš 3:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Turnov D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřík Martin 2:2, Suja Jan 0:3, Klejch Adam 1:2, Kuřík Jan st. 2:2, body hostů: Vondra Pavel 4:0, Vrabec Jakub 2:2, Jiroš Adam 2:1, Varcl Jakub 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Tomáš 2:2, Lazar Julius 2:2, Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 1:3, body hostů: Absolonová Marie 2:2, Žid Jaromír 1:3, Knot Jan 1:3, Košek Martin 3:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Tanvald A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoffman Denis 1:2, Šákr Josef 1:1, Nešvera Miroslav 3:0, Horník Stanislav 3:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Holec Jaroslav st. 0:3, Směšný Milan 0:3, Pavelka Radim 1:1),
4. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Tanvald A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Jiří 4:0, Provazník Tomáš 1:3, Janoušek Milan 0:4, Anton Petr 2:2, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 2:2, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 3:1), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 1:3, Zahradník Petr 3:1, Šimon Miroslav 1:3, Žemlička Karel 3:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Žid Čeněk 2:2, Žid Jaromír 2:2, Absolonová Marie 1:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Doksy - Mimoň A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Jakub 0:2, Červová Jitka 0:2, Jiroš Adam 1:1, Zítko Martin 1:2, Varcl Matěj 0:1, body hostů: Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 3:0, Lučan Ladislav 1:1, Smetáček Jiří 1:1, Bukovec Radek 1:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 1:3, Longinová Ilona 2:2, Kopiary Lubomír 1:3, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Horník Stanislav 3:1, Nešvera Miroslav 0:4, Šákr Josef 3:1, Hoffman Denis 2:2), TJ Jiskra Raspenava B - Sokol Benešov u Semil A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 2:0, Ryšavý Milan 2:0, Drechsler Matěj 2:0, Drechsler Jan 2:0, body hostů: Svaček Igor 0:2, Leopold Mikuláš 0:2, Ouhrabka Petr 0:2, Strnad Jan 0:2), Orel Studenec u Horek A - TJ Sokol Bratříkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 0:3, Tesař Miloš 0:3, Klejch Adam 1:2, Kuřík Jan st. 3:1, body hostů: Doležal Václav 4:0, Mastník Radek 2:1, Paldus Martin 1:2, Hujer Tomáš 2:1),
5. kolo:
KST Victory Liberec A - SKST Liberec H 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 3:0, Provazník Tomáš 2:1, Cmunt Martin 0:3, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Absolonová Marie 1:3, Veselka Jiří st. 1:1, Pařízková Monika 1:2, Knot Jan 1:2, Žid Jaromír 0:1), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Tanvald A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 2:2, Živnůstka Miroslav 1:3, Šimon Miroslav 1:3, Zahradník Petr 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 4:0, Holec Jaroslav st. 1:3, Směšný Milan 2:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Nový Bor C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 0:1, Červová Jitka 0:2, Jiroš Adam 1:2, Zítko Martin 0:2, Varcl Jakub 0:1, body hostů: Horník Stanislav 3:0, Nešvera Miroslav 1:1, Šákr Josef 2:0, Hoffman Denis 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Doksy - Mimoň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longinová Ilona 2:2, Jáč Miloš 2:2, Longin Milan 0:1, Anděl Jiří 4:0, Hlaváček Vladimír 1:2, body hostů: Tamchyna Petr 3:1, Lazar Julius 3:1, Lučan Ladislav 1:3, Smetáček Jiří 0:4), TJ Jiskra Raspenava B - Orel Studenec u Horek A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 3:1, Boháč Vladimír 0:4, Sršeň Jiří 2:2, Drechsler Jan 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 1:3, Kuřík Martin 2:2, Klejch Adam 1:3), TJ Sokol Bratříkov B - Sokol Benešov u Semil A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 2:1, Mastník Radek 2:1, Hujer Tomáš 1:2, Doležal Václav 3:1, body hostů: Svaček Igor 2:2, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 0:3, Leopold Mikuláš 0:3),
6. kolo:
Sokol Benešov u Semil A - KST Victory Liberec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouble Daniel 0:3, Svaček Igor 1:1, Leopold Mikuláš 1:2, Strnad Jan 1:2, body hostů: Provazník Tomáš 3:0, Janoušek Milan 2:1, Cmunt Martin 1:2, Vojtěch Jiří 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Spartak Chrastava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suja Jan 0:2, Tesař Miloš 0:2, Kobrle Zdeněk 0:3, Kuřík Jan st. 1:1, body hostů: Zahradník Petr 3:0, Průša Pavel 2:0, Živnůstka Miroslav 1:1, Šimon Miroslav 2:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Raspenava B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 1:2, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 2:2, Boháč Vladimír 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Bratříkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 2:1, Hoffman Denis 1:1, Nešvera Miroslav 2:1, Horník Stanislav 3:0, body hostů: Mastník Radek 2:1, Hujer Tomáš 1:2, Paldus Martin 0:3, Doležal Václav 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Radim 3:0, Směšný Milan 0:2, Ulvr Otakar 2:1, Macoun Miroslav 3:0, body hostů: Vrabec Jakub 2:1, Jiroš Adam 1:2, Červová Jitka 0:3, Pitro Lukáš 0:2), SKST Liberec H - TJ Sokol Turnov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 0:3, Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 0:3, Košek Martin 3:1, body hostů: Anděl Jiří 4:0, Longinová Ilona 2:1, Jáč Miloš 2:1, Hlaváček Vladimír 1:2),
7. kolo:
Sokol Benešov u Semil A - TJ Spartak Chrastava B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 0:2, Strnad Jan 0:2, Leopold Mikuláš 0:2, Kouble Daniel 0:2, body hostů: Zahradník Petr 2:0, Průša Pavel 2:0, Živnůstka Miroslav 2:0, Šimon Miroslav 2:0), Orel Studenec u Horek A - KST Victory Liberec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Jan st. 1:1, Kobrle Zdeněk 0:2, Suja Jan 0:3, Tesař Miloš 0:2, body hostů: Vojtěch Jiří 2:1, Vaníček Jiří 2:0, Anton Petr 2:0, Rýgl Lukáš 2:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 1:1, Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 3:0, Lučan Ladislav 2:1, body hostů: Mastník Radek 0:3, Paldus Martin 0:3, Hujer Tomáš 0:2, Doležal Václav 2:0), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Raspenava B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 1:3, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 0:4, Horník Stanislav 3:1, body hostů: Drechsler Jan 1:3, Drechsler Matěj 2:2, Ryšavý Milan 2:2, Blažek Petr 4:0), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 1:2, Ulvr Otakar 0:3, Macoun Miroslav 3:1, body hostů: Anděl Jiří 3:1, Longinová Ilona 2:2, Longin Milan 2:1, Jáč Miloš 2:1), SKST Liberec H - TJ Sokol Turnov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žid Jaromír 2:0, Absolonová Marie 2:0, Pařízková Monika 2:0, Košek Martin 2:0, body hostů: Zítko Martin 0:2, Vrabec Jakub 0:2, Jiroš Adam 0:2, Červová Jitka 0:2),
8. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jiří 2:0, Rýgl Lukáš 1:1, Anton Petr 2:0, Vojtěch Jiří 2:0, Provazník Tomáš 1:0, body hostů: Jiroš Adam 0:3, Vrabec Jakub 1:1, Červová Jitka 0:2, Pitro Lukáš 0:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průša Pavel 2:1, Živnůstka Miroslav 0:3, Šimon Miroslav 1:2, Zahradník Petr 1:2, body hostů: Anděl Jiří 2:1, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Tanvald A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drechsler Matěj 2:2, Ryšavý Milan 1:2, Blažek Petr 2:1, Drechsler Jan 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Směšný Milan 0:4, Koucký Vladimír 1:2, Pavelka Radim 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec H 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 1:3, Mastník Radek 2:1, Hujer Tomáš 1:2, Doležal Václav 1:3, body hostů: Košek Martin 4:0, Absolonová Marie 3:1, Knot Jan 0:3, Berger Jan 2:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Doksy - Mimoň A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jan 0:3, Ouhrabka Petr 0:3, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Michal 2:1, body hostů: Urban Tomáš 2:1, Lučan Ladislav 1:2, Bukovec Radek 3:0, Tamchyna Petr 2:1), Orel Studenec u Horek A - TJ Jiskra Nový Bor C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suja Jan 0:3, Kobrle Zdeněk 0:3, Kuřík Jan st. 2:1, Kuřík Martin 2:1, body hostů: Bartoš Jiří 2:1, Hoffman Denis 2:1, Nešvera Miroslav 1:2, Horník Stanislav 3:0),
9. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 2:1, Vaníček Jiří 2:1, Anton Petr 1:2, body hostů: Anděl Jiří 1:2, Longinová Ilona 2:1, Longin Milan 0:3, Hlaváček Vladimír 1:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Pavel 2:0, Živnůstka Miroslav 2:0, Šimon Miroslav 2:1, Zahradník Petr 2:0, body hostů: Mencl Kryštof 0:3, Vrabec Jakub 1:1, Červová Jitka 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec H 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 1:1, Sršeň Jiří 2:0, Drechsler Jan 3:0, Drechsler Matěj 2:0, body hostů: Košek Martin 1:2, Berger Jan 0:2, Žid Jaromír 0:2, Knot Jan 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Tanvald A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paldus Martin 0:2, Mastník Radek 0:2, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 1:1, body hostů: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 2:0, Směšný Milan 1:1, Holec Jaroslav st. 2:0), Sokol Benešov u Semil A - TJ Jiskra Nový Bor C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ouhrabka Petr 0:3, Strnad Jan 0:2, Svaček Igor 1:2, Ouhrabka Michal 2:1, body hostů: Bartoš Jiří 3:0, Hoffman Denis 2:1, Nešvera Miroslav 1:2, Horník Stanislav 2:0), Orel Studenec u Horek A - TJ Doksy - Mimoň A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobrle Zdeněk 1:1, Tesař Miloš 1:2, Kuřík Martin 2:1, Kuřík Jan st. 2:2, Suja Jan 0:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 2:2, Pobuda Josef 2:1, Urban Tomáš 0:3),
10. kolo:
TJ Doksy - Mimoň A - KST Victory Liberec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pobuda Josef 3:0, Tamchyna Petr 1:1, Bukovec Radek 2:1, Lazar Julius 3:0, body hostů: Vaníček Jiří 0:3, Vojtěch Jiří 2:1, Anton Petr 0:3, Provazník Tomáš 0:1, Rýgl Lukáš 0:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Spartak Chrastava B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 2:1, Hoffman Denis 2:0, Šákr Josef 3:0, Horník Stanislav 2:1, body hostů: Živnůstka Miroslav 1:2, Šimon Miroslav 1:2, Průša Pavel 0:3, Zahradník Petr 0:2), TJ Jiskra Tanvald A - Sokol Benešov u Semil A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 2:1, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 2:1, body hostů: Ouhrabka Michal 1:2, Svaček Igor 1:2, Leopold Mikuláš 2:1, Ouhrabka Petr 0:3), SKST Liberec H - Orel Studenec u Horek A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Čeněk 2:0, Absolonová Marie 2:0, Jemelka Ivan 3:0, Košek Martin 2:0, body hostů: Klejch Adam 0:2, Kuřík Jan st. 0:2, Kuřík Martin 0:2, Suja Jan 0:2, Tesař Miloš 0:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Raspenava B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červová Jitka 0:2, Varcl Matěj 0:2, Zítko Martin 0:2, Vrabec Jakub 0:2, body hostů: Drechsler Jan 2:0, Drechsler Matěj 2:0, Ryšavý Milan 2:0, Sršeň Jiří 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Bratříkov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 3:1, Jáč Miloš 2:2, Longin Milan 2:0, Longinová Ilona 2:2, Hlaváček Vladimír 1:0, body hostů: Mastník Radek 2:2, Paldus Martin 1:3, Hujer Tomáš 0:4, Doležal Václav 2:1),
11. kolo:
TJ Doksy - Mimoň A - TJ Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 1:2, Tamchyna Petr 3:0, Pobuda Josef 2:1, Lučan Ladislav 2:1, body hostů: Zahradník Petr 1:2, Průša Pavel 0:3, Živnůstka Miroslav 3:0, Šimon Miroslav 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - KST Victory Liberec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 1:2, Hoffman Denis 1:3, Šákr Josef 1:2, Horník Stanislav 2:2, Pěnkava Pavel 1:0, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Vaníček Jiří 1:3, Anton Petr 3:1, Rýgl Lukáš 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - Orel Studenec u Horek A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 2:0, Pavelka Radim 2:0, Holec Jaroslav st. 2:1, Směšný Milan 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 1:2, Kuřík Martin 0:3, Tesař Miloš 0:2, Exner Tomáš 0:2), SKST Liberec H - Sokol Benešov u Semil A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jemelka Ivan 1:0, Absolonová Marie 1:1, Košek Martin 3:0, Žid Jaromír 1:0, WO 3:0, body hostů: Ouhrabka Michal 0:3, Leopold Mikuláš 1:1, Ouhrabka Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Bratříkov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrabec Jakub 3:1, Jiroš Adam 2:2, Zítko Martin 2:1, Vondra Pavel 1:3, body hostů: Doležal Václav 3:1, Mastník Radek 1:3, Paldus Martin 2:2, Hujer Tomáš 1:2), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Raspenava B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Longinová Ilona 3:1, Hlaváček Vladimír 1:3, Longin Milan 1:2, Anděl Jiří 2:2, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 1:3, Ryšavý Milan 3:1, Sršeň Jiří 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 0:2, Hujer Tomáš 0:3, Doležal Václav 1:2, body hostů: Drechsler Jan 3:0, Drechsler Matěj 3:0, Ryšavý Milan 3:0, Blažek Petr 0:2), Orel Studenec u Horek A - Sokol Benešov u Semil A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klejch Adam 2:2, Kuřík Martin 2:2, Suja Jan 1:3, Kuřík Jan st. 2:2, body hostů: Svaček Igor 2:2, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Petr 3:1, Kouble Daniel 2:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Doksy - Mimoň A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 1:1, Sucharda Jan 0:2, Hoffman Denis 0:3, Nešvera Miroslav 0:2, body hostů: Tamchyna Petr 3:0, Lazar Julius 2:0, Lučan Ladislav 2:0, Pobuda Josef 1:1), SKST Liberec H - TJ Jiskra Tanvald A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Absolonová Marie 1:3, Žid Jaromír 1:3, Košek Martin 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 4:0, Pavelka Radim 2:2, Holec Jaroslav st. 3:1, Grohsgott Jiří 0:4), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Turnov D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušková Stanislava 2:2, Jáč Miloš 2:1, Longin Milan 2:1, Hlaváček Vladimír 2:2, body hostů: Varcl Jan ml. 0:4, Varcl Matěj 0:4, Vrabec Jakub 3:0, Jiroš Adam 3:0), TJ Spartak Chrastava B - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 2:2, Charvát Luboš 1:3, Průša Pavel 3:1, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 2:2, Janoušek Milan 1:3),
13. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Raspenava B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anton Petr 3:0, Vaníček Jiří 2:1, Provazník Tomáš 0:3, Vojtěch Jiří 3:0, body hostů: Drechsler Matěj 2:1, Drechsler Jan 1:2, Blažek Petr 1:2, Pikous Marsel 0:3), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Živnůstka Miroslav 1:0, Zahradník Petr 2:0, Průša Pavel 1:2, Šimon Miroslav 2:0, WO 3:0, body hostů: Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 1:2, Sunek Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Turnov D - Sokol Benešov u Semil A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červová Jitka 2:1, Zítko Martin 3:0, Jiroš Adam 2:1, Vondra Pavel 3:0, body hostů: Ouhrabka Petr 0:3, Svaček Igor 0:3, Ouhrabka Michal 2:1, Leopold Mikuláš 0:3), TJ Sokol Turnov C - Orel Studenec u Horek A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Vladimír 3:1, Kopiary Lubomír 1:3, Longinová Ilona 3:1, Longin Milan 3:1, body hostů: Kuřík Jan st. 2:2, Kuřík Martin 3:1, Suja Jan 1:3, Tesař Miloš 0:4), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Doksy - Mimoň A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Radim 2:2, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 1:2, Macoun Miroslav 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 3:1, Smetáček Jiří 0:4, Vrba Josef 0:3), SKST Liberec H - TJ Jiskra Nový Bor C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 3:1, Absolonová Marie 0:4, Berger Jan 1:2, Jemelka Ivan 2:2, body hostů: Sucharda Jan 1:3, Bartoš Jiří 3:1, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 2:1),
14. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Raspenava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živnůstka Miroslav 2:2, Zahradník Petr 2:1, Šimon Miroslav 0:3, Průša Pavel 1:3, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 3:1, Blažek Petr 2:1, Pikous Marsel 1:2), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtěch Jiří 1:0, Vaníček Jiří 1:1, Provazník Tomáš 2:1, Anton Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Mastník Radek 2:1, Paldus Martin 0:3, Sunek Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Turnov C - Sokol Benešov u Semil A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anděl Jiří 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 2:1, body hostů: Ouhrabka Michal 2:1, Leopold Mikuláš 0:3, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Petr 0:3), TJ Sokol Turnov D - Orel Studenec u Horek A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červová Jitka 0:4, Zítko Martin 2:2, Jiroš Adam 2:2, Vondra Pavel 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Kuřík Martin 3:1, Tesař Miloš 1:3, Suja Jan 1:3), SKST Liberec H - TJ Doksy - Mimoň A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 1:2, Jemelka Ivan 3:0, Absolonová Marie 1:2, Košek Martin 4:0, body hostů: Tamchyna Petr 2:2, Lučan Ladislav 0:3, Lazar Julius 2:1, Vrba Josef 0:3), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Nový Bor C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 4:0, Směšný Milan 0:4, Holec Jaroslav st. 2:2, Macoun Miroslav 3:1, body hostů: Sucharda Jan 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 1:3),
15. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 4:0, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 1:3, Macoun Miroslav 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Vaníček Jiří 1:3, Anton Petr 1:3, Provazník Tomáš 3:1), SKST Liberec H - TJ Spartak Chrastava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:0, Žid Jaromír 0:3, Absolonová Marie 2:1, Košek Martin 4:0, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 1:2, Průša Pavel 0:3, Charvát Luboš 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Turnov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 2:0, Tamchyna Petr 2:0, Urban Tomáš 1:2, Lazar Julius 3:0, body hostů: Jiroš Adam 1:2, Pitro Lukáš 1:2, Vrabec Jakub 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 0:1, Nešvera Miroslav 2:1, Bartoš Jiří 1:2, Hoffman Denis 1:3, Sucharda Jan 0:3, body hostů: Jáč Miloš 2:2, Anděl Jiří 4:0, Longin Milan 2:1, Longinová Ilona 2:1), Sokol Benešov u Semil A - TJ Jiskra Raspenava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leopold Mikuláš 2:2, Svaček Igor 1:3, Hudský Jiří 1:2, Ouhrabka Michal 2:2, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Drechsler Matěj 2:2, Pikous Marsel 2:2, Blažek Petr 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - Orel Studenec u Horek A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastník Radek 2:2, Paldus Martin 2:2, Chlum Jaroslav 0:4, Doležal Václav 3:1, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Kuřík Martin 2:2, Klejch Adam 3:1, Tesař Miloš 0:2, Suja Jan 1:1),
16. kolo:
SKST Liberec H - KST Victory Liberec A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolonová Marie 3:1, Košek Martin 1:1, Knot Jan 1:2, Jemelka Ivan 3:1, Veselka Jiří st. 2:0, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 2:2, Janoušek Milan 0:3), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Spartak Chrastava B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 1:2, Směšný Milan 0:3, Macoun Miroslav 4:0, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 2:2, Průša Pavel 1:2, Šimon Miroslav 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 2:0, Nešvera Miroslav 2:0, Bartoš Jiří 2:0, Hoffman Denis 2:0, body hostů: Jiroš Adam 0:2, Mencl Kryštof 0:2, Varcl Matěj 0:2, Červová Jitka 0:2), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 3:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 3:1, body hostů: Anděl Jiří 1:3, Jáč Miloš 0:4, Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 2:1), Orel Studenec u Horek A - TJ Jiskra Raspenava B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 0:4, Klejch Adam 4:0, Kuřík Martin 3:1, body hostů: Pikous Marsel 1:3, Drechsler Jan 2:2, Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 1:3), Sokol Benešov u Semil A - TJ Sokol Bratříkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Petr 0:4, Leopold Mikuláš 2:2, Svaček Igor 3:1, Ouhrabka Michal 4:0, body hostů: Doležal Václav 3:1, Mastník Radek 2:2, Paldus Martin 1:3, Chlum Lukáš 1:3),
17. kolo:
KST Victory Liberec A - Sokol Benešov u Semil A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Tomáš 3:0, Vaníček Jiří 2:0, Janoušek Milan 0:2, Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 1:0, body hostů: Ouhrabka Michal 0:3, Hudský Jiří 1:2, Svaček Igor 1:2, Leopold Mikuláš 0:2), TJ Spartak Chrastava B - Orel Studenec u Horek A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Průša Pavel 2:2, Šimon Miroslav 2:1, Živnůstka Miroslav 3:1, body hostů: Klejch Adam 2:2, Kuřík Martin 1:3, Kuřík Jan st. 3:1, Tesař Miloš 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Doksy - Mimoň A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 2:1, Drechsler Jan 2:1, Pikous Marsel 0:3, Drechsler Matěj 0:4, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:1, Pobuda Josef 2:1, Bukovec Radek 1:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Nový Bor C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlum Jaroslav 0:2, Sunek Pavel 0:2, Paldus Martin 0:3, Mastník Radek 0:2, body hostů: Horník Stanislav 3:0, Hoffman Denis 2:0, Nešvera Miroslav 2:0, Bartoš Jiří 2:0), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Tanvald A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 0:2, Vrabec Jakub 0:2, Varcl Jakub 0:2, Jiroš Adam 0:2, body hostů: Pavelka Radim 2:0, Macoun Miroslav 2:0, Holec Jaroslav st. 2:0, Směšný Milan 2:0), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jáč Miloš 2:2, Matoušková Stanislava 1:3, Hlaváček Vladimír 2:2, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Košek Martin 3:1, Jemelka Ivan 3:1, Žid Jaromír 1:3, Mikula Oldřich 0:4),
18. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - Sokol Benešov u Semil A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živnůstka Miroslav 2:0, Průša Pavel 2:0, Zahradník Petr 2:0, Šimon Miroslav 2:0, body hostů: Hudský Jiří 0:2, Ouhrabka Michal 0:2, Svaček Igor 0:2, Leopold Mikuláš 0:2), KST Victory Liberec A - Orel Studenec u Horek A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rýgl Lukáš 1:1, Vojtěch Jiří 2:0, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Kuřík Jan st. 2:1, Tesař Miloš 0:3, Suja Jan 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Doksy - Mimoň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mastník Radek 1:2, Chlum Lukáš 0:3, Paldus Martin 2:1, Doležal Václav 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 0:3, Bukovec Radek 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 1:3, Pikous Marsel 3:1, Ryšavý Milan 2:2, Drechsler Jan 2:2, body hostů: Horník Stanislav 3:1, Hoffman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 2:2, Bartoš Jiří 0:4), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Tanvald A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 1:1, Hlaváček Vladimír 0:2, Longinová Ilona 0:3, Longin Milan 0:2, body hostů: Pavelka Radim 3:0, Macoun Miroslav 2:0, Holec Jaroslav st. 2:0, Směšný Milan 1:1), TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec H 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroš Adam 0:2, Mencl Kryštof 0:2, Varcl Jakub 0:2, Varcl Matěj 0:2, body hostů: Absolonová Marie 2:0, Košek Martin 2:0, Žid Jaromír 2:0, Mikula Oldřich 2:0),
19. kolo:
TJ Sokol Turnov D - KST Victory Liberec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Matěj 0:3, Vondra Pavel 2:1, Vrabec Jakub 1:0, Šonský Patrik 2:2, WO 0:2, body hostů: Vojtěch Jiří 2:1, Provazník Tomáš 1:1, Rýgl Lukáš 1:2, Anton Petr 1:0, Janoušek Milan 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 1:0, Hlaváček Vladimír 2:2, Longinová Ilona 2:2, Longin Milan 4:0, WO 0:3, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Živnůstka Miroslav 0:3, Průša Pavel 1:2, Šimon Miroslav 1:2, WO 3:0), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Raspenava B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 2:2, Holec Jaroslav st. 2:2, Směšný Milan 1:3, Pavelka Radim 2:2, body hostů: Drechsler Jan 4:0, Drechsler Matěj 1:3, Pikous Marsel 0:4, Ryšavý Milan 4:0), SKST Liberec H - TJ Sokol Bratříkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košek Martin 2:1, Jemelka Ivan 2:0, Žid Jaromír 1:2, Absolonová Marie 3:0, body hostů: Doležal Václav 2:1, Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 0:3, Sunek Pavel 0:2), TJ Doksy - Mimoň A - Sokol Benešov u Semil A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukovec Radek 2:1, Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 2:1, body hostů: Ouhrabka Michal 1:2, Svaček Igor 0:3, Leopold Mikuláš 2:1, Ouhrabka Petr 0:2), TJ Jiskra Nový Bor C - Orel Studenec u Horek A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Pavel 1:2, Bartoš Jiří 1:2, Nešvera Miroslav 2:1, Hoffman Denis 4:0, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Tesař Miloš 0:3, Exner Tomáš 0:3, Suja Jan 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Turnov C - KST Victory Liberec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anděl Jiří 2:1, Hlaváček Vladimír 0:3, Longinová Ilona 1:2, Longin Milan 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Provazník Tomáš 3:0, Vaníček Jiří 1:2, Anton Petr 1:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Spartak Chrastava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červová Jitka 0:3, Varcl Matěj 0:2, Šonský Patrik 2:1, Vrabec Jakub 1:2, body hostů: Zahradník Petr 3:0, Živnůstka Miroslav 2:1, Průša Pavel 2:1, Šimon Miroslav 1:1), SKST Liberec H - TJ Jiskra Raspenava B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Pařízková Monika 3:1, Absolonová Marie 0:3, Košek Martin 3:1, Žid Jaromír 0:1, body hostů: Drechsler Jan 4:0, Drechsler Matěj 2:2, Pikous Marsel 1:3, Blažek Petr 1:3), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Bratříkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Holec Jaroslav st. 2:0, Směšný Milan 0:3, Pavelka Radim 3:0, body hostů: Doležal Václav 1:2, Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 1:2, Chlum Lukáš 0:2), TJ Jiskra Nový Bor C - Sokol Benešov u Semil A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejcha Karel 0:4, Bartoš Jiří 2:1, Nešvera Miroslav 2:1, Hoffman Denis 3:1, Lepšík Jan 0:1, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Leopold Mikuláš 1:3, Svaček Igor 3:1, Ouhrabka Petr 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - Orel Studenec u Horek A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 2:2, Tamchyna Petr 3:0, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 2:2, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 0:4, Tesař Miloš 2:1, Exner Tomáš 0:3),
21. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Doksy - Mimoň A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 1:1, Anton Petr 2:1, Vaníček Jiří 3:0, body hostů: Lazar Julius 0:3, Bukovec Radek 2:1, Lučan Ladislav 0:3, Motl Ladislav 0:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 2:2, Živnůstka Miroslav 3:1, Šimon Miroslav 1:2, Zahradník Petr 3:1, body hostů: Nešvera Miroslav 4:0, Bartoš Jiří 0:4, Lepšík Jan 2:2, Brejcha Karel 0:3), Sokol Benešov u Semil A - TJ Jiskra Tanvald A WO (oboustranné) (čtyřhry 2:0, body domácích: Ouhrabka Petr 1:3, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Michal 4:0, Svaček Igor 1:3, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 2:2, Grohsgott Jiří 0:4), Orel Studenec u Horek A - SKST Liberec H 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Exner Tomáš 0:4, Suja Jan 0:3, Kuřík Jan st. 2:1, Kuřík Martin 2:1, body hostů: Košek Martin 2:1, Pusch František 3:1, Absolonová Marie 2:1, Jemelka Ivan 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 1:0, Pikous Marsel 2:0, Drechsler Matěj 2:1, Drechsler Jan 2:0, Horák David 1:0, body hostů: Varcl Jakub 0:3, Vrabec Jakub 1:1, Varcl Jan ml. 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastník Radek 2:2, Chlum Lukáš 0:4, Paldus Martin 1:2, Doležal Václav 2:2, body hostů: Hlaváček Vladimír 4:0, Jáč Miloš 3:1, Longinová Ilona 2:2, Kopiary Lubomír 1:2),
22. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Doksy - Mimoň A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipenský Robert 0:3, Živnůstka Miroslav 0:2, Šimon Miroslav 1:2, Zahradník Petr 1:2, body hostů: Pobuda Josef 3:0, Lazar Julius 2:1, Tamchyna Petr 3:0, Bukovec Radek 1:1), KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Nový Bor C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:0, Vaníček Jiří 2:1, Provazník Tomáš 1:2, Anton Petr 3:0, body hostů: Nešvera Miroslav 2:1, Lepšík Jan 0:3, Bartoš Jiří 1:2, Brejcha Karel 0:3), Orel Studenec u Horek A - TJ Jiskra Tanvald A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřík Jan st. 2:2, Tesař Miloš 1:3, Klejch Adam 1:3, Kuřík Martin 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 4:0, Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 1:3, Grohsgott Jiří 1:3), Sokol Benešov u Semil A - SKST Liberec H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Petr 0:4, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Michal 3:1, Svaček Igor 3:1, body hostů: Košek Martin 2:2, Pusch František 3:1, Absolonová Marie 1:3, Jemelka Ivan 2:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mastník Radek 2:2, Chlum Lukáš 0:4, Paldus Martin 2:2, Doležal Václav 4:0, body hostů: Vondra Pavel 1:3, Vrabec Jakub 3:1, Jiroš Adam 3:1, Varcl Jakub 1:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikous Marsel 2:2, Horák David 1:2, Blažek Petr 3:0, Drechsler Jan 3:1, body hostů: Longinová Ilona 0:4, Jáč Miloš 1:3, Longin Milan 2:1, Hlaváček Vladimír 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy