Výsledky do novin
Regionální přebor III. třídy
1. kolo:
SKST Třešť F - Sportovní klub Jihlava E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambula Michael 1:3, Peštálová Klára 1:3, Palán Tomáš 3:1, Vyhlídal Jan 1:1, Rudolf Vincent 0:2, body hostů: Cetl Josef 4:0, Cahová Zuzana 3:1, Uher Michal 3:1, Bartůšek Lukáš 0:4), TJ Sokol Brtnice C - TJ Zhoř B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos František 3:1, Kosztolányi Pavel 3:1, Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0, body hostů: Pejcha Lukáš 1:3, Kunst Jiří 1:3, Zvolánek Petr 0:4, Klimeš Luboš 0:4), TJ Sokol Kamenice B - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jindřich 4:0, Lély Jan 0:4, Hrdlička Tomáš 1:1, Bumbálek Miroslav 1:3, Solař Jan 2:0, body hostů: Vrzáček Michal 1:3, Holub Ludvík 3:1, Vondrák Radim 2:2, Zejda Ondřej 2:2), SK Bítovčice - TJ Sokol Puklice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wejwoda Petr 3:1, Průcha Libor 0:4, Šťáva Miroslav 0:4, Zimola Stanislav 0:4, body hostů: Vlach Jaroslav 3:1, Ecker Jiří 3:1, Novotný Zdeněk 3:1, Povýšil Vladko 4:0), TJ Sokol Batelov A - TJ Sokol Batelov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaroslav 4:0, Frydrychovský Pavel 4:0, Fraj František 2:0, Šuhaj Ondřej 4:0, Šlesinger Martin 2:0, body hostů: Havlíček Ladislav 0:4, Pecka Vladimír 0:4, Doležal Pavel 0:4, Němeček Petr 0:2, Doležal Bohumír 0:2),
2. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - TJ Sokol Batelov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Michal 4:0, Bartůšek Lukáš 0:4, Cetl Josef 4:0, Cahová Zuzana 3:1, body hostů: Doležal Bohumír 1:3, Havlíček Ladislav 1:3, Pecka Vladimír 1:3, Doležal Pavel 1:1, Němeček Petr 1:1), TJ Sokol Puklice D - TJ Sokol Batelov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík František 3:1, Trávník Milan 2:2, Novotný Zdeněk 2:2, Povýšil Vladko 1:1, Novák Kamil 1:1, body hostů: Frydrychovský Pavel 0:2, Hlaváček Jaroslav 1:3, Fraj František 4:0, Hlaváček Radek 2:2, Šuhaj Ondřej 0:2), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - SK Bítovčice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzáček Michal 0:1, Vondrák Radim 2:2, Holub Ludvík 3:1, Votava Matěj 4:0, Průša Dominik 2:1, body hostů: Doležal Pavel 2:2, Matula Daniel 0:3, Wejwoda Petr 3:1, Průcha Libor 0:4, Hron Jiří 0:1), TJ Zhoř B - TJ Sokol Kamenice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejcha Lukáš 2:2, Pavlíček Petr ml. 1:3, Pytlík Petr 1:3, Musilová Miluše 0:4, body hostů: Hrdlička Tomáš 4:0, Dvořáček Jindřich 4:0, Solař Jan 3:1, Bumbálek Miroslav 1:3), SKST Třešť F - TJ Sokol Brtnice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palán Tomáš 2:2, Bambula Michael 0:4, Peštálová Klára 1:3, Vyhlídal Jan 0:4, body hostů: Hos František 2:2, Kosztolányi Pavel 3:1, Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Brtnice C - Sportovní klub Jihlava E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Roman 4:0, Hos František 3:1, Kosztolányi Pavel 1:3, Vrzal Matěj 3:1, body hostů: Kolátor Karel 1:3, Cahová Zuzana 1:3, Uher Michal 1:3, Cetl Josef 2:2), TJ Sokol Kamenice B - SKST Třešť F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Radek 0:4, Lély Jan 1:3, Večeřa Jaroslav 1:3, Peštál Matyáš 0:4, body hostů: Peštálová Klára 2:2, Palán Tomáš 4:0, Křivánek Jan 4:0, Pittner Jakub 4:0), SK Bítovčice - TJ Zhoř B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Pavel 2:2, Šťáva Miroslav 1:3, Wejwoda Petr 3:1, Průcha Libor 0:4, body hostů: Pejcha Lukáš 4:0, Kunst Jiří 2:2, Pytlík Petr 1:3, Klimeš Karel 3:1), TJ Sokol Batelov A - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaroslav 4:0, Šuhaj Ondřej 0:2, Hlaváček Radek 3:1, Fraj František 4:0, Frydrychovský Pavel 0:2, body hostů: Holub Ludvík 1:1, Vondrák Radim 1:3, Zejda Ondřej 1:3, Votava Matěj 2:2, Jelínek Miloš 0:2), TJ Sokol Batelov B - TJ Sokol Puklice D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milaberský Pavel 0:4, Havlíček Ladislav 0:4, Pecka Vladimír 1:3, Doležal Bohumír 1:0, Doležal Pavel 0:3, body hostů: Ecker Jiří 4:0, Vlach Jaroslav 4:0, Novák Kamil 4:0, Thál Josef 2:2),
4. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - TJ Sokol Puklice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolátor Tomáš 3:1, Cetl Josef 1:3, Uher Michal 1:3, Cahová Zuzana 1:3, body hostů: Povýšil Vladko 4:0, Trávník Milan 3:1, Ecker Jiří 2:0, Thál Josef 0:4, Vlach Jaroslav 1:1), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - TJ Sokol Batelov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Ondřej 4:0, Vondrák Radim 4:0, Průša Dominik 4:0, Vrzáček Michal 4:0, body hostů: Doležal Pavel 0:4, Milaberský Pavel 0:2, Pecka Vladimír 0:4, Doležal Bohumír 0:4, Havlíček Ladislav 0:2), TJ Zhoř B - TJ Sokol Batelov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejcha Lukáš 2:2, Pavlíček Petr ml. 0:4, Zvolánek Petr 0:2, Musilová Miluše 0:4, Klimeš Luboš 0:2, body hostů: Fraj František 2:0, Frydrychovský Pavel 3:1, Hlaváček Jaroslav 3:1, Hlaváček Radek 4:0, Šuhaj Ondřej 2:0), SKST Třešť F - SK Bítovčice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palán Tomáš 4:0, Peštálová Klára 1:3, Vyhlídal Jan 0:4, Rudolf Vincent 1:3, body hostů: Doležal Pavel 3:1, Šťáva Miroslav 3:1, Wejwoda Petr 3:1, Špaček Josef 0:2, Matula Daniel 1:1), TJ Sokol Brtnice C - TJ Sokol Kamenice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Roman 4:0, Hos František 2:2, Kosztolányi Pavel 2:2, Vrzal Matěj 4:0, body hostů: Dvořáček Jindřich 2:2, Solař Jan 2:2, Bumbálek Miroslav 0:4, Pruša Pavel 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Kamenice B - Sportovní klub Jihlava E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Radek 2:2, Lély Jan 2:2, Solař Jan 2:2, Bumbálek Miroslav 2:2, body hostů: Cetl Josef 4:0, Uher Michal 3:1, Bartůšek Lukáš 0:3, Pavlásková Soňa 0:4, Kolátor Karel 1:0), SK Bítovčice - TJ Sokol Brtnice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Pavel 0:4, Wejwoda Petr 2:2, Špaček Josef 0:4, Matula Daniel 1:3, body hostů: Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0, Hos František 3:1, Málek Milan st. 2:2), TJ Sokol Batelov A - SKST Třešť F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šuhaj Ondřej 3:1, Hlaváček Jaroslav 3:1, Frydrychovský Pavel 4:0, Fraj František 4:0, body hostů: Palán Tomáš 2:2, Peštálová Klára 0:4, Bambula Michael 0:4, Vyhlídal Jan 0:4), TJ Sokol Batelov B - TJ Zhoř B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Bohumír 0:4, Milaberský Pavel 3:1, Němeček Petr 0:4, Doležal Pavel 1:3, body hostů: Pytlík Petr 3:1, Kunst Jiří 3:1, Musilová Miluše 2:2, Pavlíček Petr ml. 4:0), TJ Sokol Puklice D - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávník Milan 4:0, Vlach Jaroslav 2:2, Povýšil Vladko 2:0, Ecker Jiří 2:2, Novák Kamil 0:2, body hostů: Zejda Ondřej 1:3, Vondrák Radim 0:4, Holub Ludvík 2:2, Votava Matěj 3:1),
6. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Michal 4:0, Bartůšek Lukáš 0:3, Cahová Zuzana 2:2, Cetl Josef 3:1, Kolátor Karel 0:1, body hostů: Průša Dominik 1:3, Holub Ludvík 3:1, Vondrák Radim 1:3, Votava Matěj 2:2), TJ Zhoř B - TJ Sokol Puklice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejcha Lukáš 4:0, Pytlík Petr 0:4, Musilová Miluše 0:4, Klimeš Luboš 1:3, body hostů: Novotný Zdeněk 3:1, Vlach Jaroslav 2:2, Trávník Milan 3:1, Ecker Jiří 3:1), SKST Třešť F - TJ Sokol Batelov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhlídal Jan 0:2, Bambula Michael 2:2, Palán Tomáš 4:0, Křivánek Jan 4:0, Rudolf Vincent 1:1, body hostů: Milaberský Pavel 1:1, Doležal Bohumír 0:4, Havlíček Ladislav 2:2, Pecka Vladimír 2:2, Doležal Pavel 0:2), TJ Sokol Brtnice C - TJ Sokol Batelov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Matěj 4:0, Hos Roman 3:1, Kosztolányi Pavel 1:3, Hos František 2:2, body hostů: Hlaváček Jaroslav 1:3, Fraj František 3:1, Hlaváček Radek 2:2, Frydrychovský Pavel 0:2, Šuhaj Ondřej 0:2), TJ Sokol Kamenice B - SK Bítovčice 0:18wo,
7. kolo:
SK Bítovčice - Sportovní klub Jihlava E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Pavel 2:2, Šťáva Miroslav 1:3, Wejwoda Petr 4:0, Průcha Libor 1:3, body hostů: Cahová Zuzana 2:2, Cetl Josef 3:1, Uher Michal 3:1, Pavlásková Soňa 0:3, Kolátor Karel 0:1), TJ Sokol Batelov A - TJ Sokol Kamenice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frydrychovský Pavel 1:1, Hlaváček Radek 4:0, Hlaváček Jaroslav 2:2, Fraj František 3:1, Šlesinger Martin 1:1, body hostů: Dvořáček Jindřich 2:2, Solař Jan 3:1, Bumbálek Miroslav 0:4, Pruša Pavel 0:4), TJ Sokol Batelov B - TJ Sokol Brtnice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Ladislav 1:3, Doležal Bohumír 0:4, Pecka Vladimír 0:2, Doležal Pavel 1:3, Němeček Petr 1:1, body hostů: Málek Milan st. 1:3, Kosztolányi Pavel 4:0, Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0), TJ Sokol Puklice D - SKST Třešť F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávník Milan 3:1, Vlach Jaroslav 3:1, Povýšil Vladko 3:0, Novotný Zdeněk 3:1, WO 0:1, body hostů: Rudolf Vincent 0:4, Vyhlídal Jan 0:4, Bambula Michael 0:4, Palán Tomáš 3:0, WO 1:0), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - TJ Zhoř B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Miloš 3:1, Vondrák Radim 3:1, Zejda Ondřej 2:1, Votava Matěj 4:0, Holub Ludvík 1:0, body hostů: Pejcha Lukáš 3:1, Kunst Jiří 0:4, Pytlík Petr 0:4, Pavlíček Petr ml. 0:4),
8. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - TJ Zhoř B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Michal 3:1, Cetl Josef 4:0, Bartůšek Lukáš 0:4, Cahová Zuzana 2:2, body hostů: Pejcha Lukáš 3:1, Pavlíček Petr ml. 2:2, Zvolánek Petr 1:3, Klimeš Luboš 1:3), SKST Třešť F - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštálová Klára 0:4, Bambula Michael 1:3, Palán Tomáš 1:1, Vyhlídal Jan 0:4, Rudolf Vincent 0:2, body hostů: Vrzáček Michal 4:0, Průša Dominik 2:2, Jelínek Miloš 4:0, Votava Matěj 4:0), TJ Sokol Brtnice C - TJ Sokol Puklice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos František 0:4, Hos Roman 2:2, Vrzal Matěj 4:0, Kosztolányi Pavel 2:2, body hostů: Povýšil Vladko 2:0, Novotný Zdeněk 1:3, Trávník Milan 1:3, Slavík František 3:1, Ecker Jiří 1:1), TJ Sokol Kamenice B - TJ Sokol Batelov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Jindřich 4:0, Solař Jan 2:0, Lély Jan 4:0, Peštál Matyáš 1:3, Bumbálek Miroslav 2:0, body hostů: Havlíček Ladislav 1:3, Pecka Vladimír 1:3, Milaberský Pavel 1:3, Doležal Bohumír 0:2, Němeček Petr 0:2), SK Bítovčice - TJ Sokol Batelov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wejwoda Petr 3:1, Matula Daniel 0:4, Doležal Pavel 0:4, Šťáva Miroslav 0:2, Špaček Josef 0:2, body hostů: Frydrychovský Pavel 3:1, Hlaváček Jaroslav 3:1, Fraj František 3:1, Hlaváček Radek 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Batelov A - Sportovní klub Jihlava E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frydrychovský Pavel 1:1, Hlaváček Jaroslav 3:1, Hlaváček Radek 3:1, Fraj František 3:1, Šuhaj Ondřej 2:0, body hostů: Cetl Josef 4:0, Uher Michal 0:4, Cahová Zuzana 0:4, Viktora Miroslav 0:2, Kolátor Karel 0:2), TJ Sokol Batelov B - SK Bítovčice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Ladislav 3:1, Doležal Pavel 2:2, Pecka Vladimír 2:2, Němeček Petr 0:2, Doležal Bohumír 0:2, body hostů: Doležal Pavel 3:1, Průcha Libor 4:0, Matula Daniel 1:3, Zimola Stanislav 1:3), TJ Sokol Puklice D - TJ Sokol Kamenice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávník Milan 4:0, Vlach Jaroslav 4:0, Slavík František 1:1, Povýšil Vladko 3:1, Ecker Jiří 1:1, body hostů: Dvořáček Jindřich 2:2, Solař Jan 1:3, Bumbálek Miroslav 0:4, Lély Jan 0:4), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - TJ Sokol Brtnice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eliáš Martin 0:4, Jelínek Miloš 1:3, Zejda Ondřej 2:2, Votava Matěj 3:1, body hostů: Hos František 1:3, Kosztolányi Pavel 2:2, Hos Roman 3:1, Vrzal Matěj 4:0), TJ Zhoř B - SKST Třešť F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pytlík Petr 2:2, Kunst Jiří 2:2, Pavlíček Petr ml. 2:2, Musilová Miluše 2:2, body hostů: Palán Tomáš 4:0, Peštálová Klára 0:4, Vyhlídal Jan 0:4, Pittner Jakub 4:0),
10. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - SKST Třešť F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetl Josef 4:0, Bartůšek Lukáš 0:4, Cahová Zuzana 3:1, Uher Michal 3:1, body hostů: Palán Tomáš 3:1, Bambula Michael 1:3, Peštálová Klára 1:3, Vyhlídal Jan 1:3), TJ Zhoř B - TJ Sokol Brtnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejcha Lukáš 2:2, Pavlíček Petr ml. 2:2, Zvolánek Petr 0:4, Musilová Miluše 0:4, body hostů: Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0, Hos František 2:2, Málek Milan st. 2:2), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - TJ Sokol Kamenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Ludvík 3:1, Eliáš Martin 2:2, Vondrák Radim 1:2, Votava Matěj 4:0, Vrzáček Michal 0:1, body hostů: Dvořáček Jindřich 3:1, Solař Jan 2:2, Lély Jan 0:4, Neuman Miroslav 1:3), TJ Sokol Puklice D - SK Bítovčice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávník Milan 3:1, Povýšil Vladko 3:1, Ecker Jiří 3:1, Novák Kamil 3:1, body hostů: Doležal Pavel 0:4, Wejwoda Petr 4:0, Matula Daniel 0:4, Hron Jiří 0:4), TJ Sokol Batelov B - TJ Sokol Batelov A 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Bohumír 0:4, Doležal Pavel 0:4, Němeček Petr 0:1, Milaberský Pavel 0:4, Havlíček Ladislav 0:3, body hostů: Hlaváček Jaroslav 4:0, Fraj František 2:0, Frydrychovský Pavel 4:0, Šuhaj Ondřej 4:0, Šlesinger Martin 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Batelov B - Sportovní klub Jihlava E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Ladislav 2:2, Pecka Vladimír 1:3, Doležal Pavel 1:3, Doležal Bohumír 1:3, body hostů: Uher Michal 4:0, Kolátor Karel 3:1, Bartůšek Lukáš 0:4, Cahová Zuzana 4:0), TJ Sokol Batelov A - TJ Sokol Puklice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Radek 4:0, Fraj František 4:0, Hlaváček Jaroslav 2:2, Šuhaj Ondřej 0:2, Frydrychovský Pavel 1:1, body hostů: Ecker Jiří 1:3, Novák Kamil 1:3, Povýšil Vladko 2:2, Trávník Milan 1:3), SK Bítovčice - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimola Stanislav 0:4, Doležal Pavel 1:3, Wejwoda Petr 4:0, Špaček Josef 0:4, body hostů: Vondrák Radim 3:1, Votava Matěj 3:1, Zejda Ondřej 3:1, Průša Dominik 2:2), TJ Sokol Kamenice B - TJ Zhoř B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pruša Pavel 1:3, Lély Jan 2:2, Neuman Miroslav 0:4, Peštál Matyáš 1:3, body hostů: Pytlík Petr 4:0, Pavlíček Petr ml. 4:0, Klimeš Karel 3:1, Klimeš Luboš 1:3), TJ Sokol Brtnice C - SKST Třešť F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Milan st. 3:1, Hos František 3:1, Kosztolányi Pavel 3:1, Vrzal Matěj 4:0, body hostů: Palán Tomáš 3:1, Bambula Michael 0:4, Peštálová Klára 0:4, Vyhlídal Jan 0:4),
12. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - TJ Sokol Brtnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Michal 0:4, Cetl Josef 1:3, Viktora Miroslav 3:1, Cahová Zuzana 2:2, body hostů: Hos Roman 3:1, Vrzal Matěj 4:0, Kosztolányi Pavel 2:2, Málek Milan st. 1:3), SKST Třešť F - TJ Sokol Kamenice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštálová Klára 1:3, Bambula Michael 2:2, Palán Tomáš 4:0, Vyhlídal Jan 1:3, body hostů: Dvořáček Jindřich 3:1, Solař Jan 3:1, Bumbálek Miroslav 2:2, Čáp Radek 0:4), TJ Zhoř B - SK Bítovčice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejcha Lukáš 3:1, Kunst Jiří 2:2, Pytlík Petr 2:2, Pavlíček Petr ml. 3:1, body hostů: Wejwoda Petr 4:0, Průcha Libor 1:3, Šťáva Miroslav 1:3, Matula Daniel 0:4), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - TJ Sokol Batelov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrák Radim 1:3, Holub Ludvík 2:2, Votava Matěj 2:2, Zejda Ondřej 2:2, body hostů: Hlaváček Radek 2:2, Šuhaj Ondřej 0:2, Hlaváček Jaroslav 2:2, Fraj František 4:0, Frydrychovský Pavel 1:1), TJ Sokol Puklice D - TJ Sokol Batelov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povýšil Vladko 4:0, Vlach Jaroslav 4:0, Ecker Jiří 4:0, Thál Josef 1:3, body hostů: Pecka Vladimír 1:3, Havlíček Ladislav 1:3, Doležal Bohumír 0:4, Doležal Pavel 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Puklice D - Sportovní klub Jihlava E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ecker Jiří 2:2, Vlach Jaroslav 3:1, Trávník Milan 1:3, Povýšil Vladko 3:0, WO 0:1, body hostů: Kolátor Tomáš 2:1, Cahová Zuzana 0:4, Uher Michal 2:2, Cetl Josef 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Batelov B - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Vladimír 0:4, Havlíček Ladislav 0:4, Němeček Petr 0:4, Doležal Pavel 1:3, body hostů: Votava Matěj 4:0, Eliáš Martin 3:1, Vondrák Radim 4:0, Průša Dominik 4:0), TJ Sokol Batelov A - TJ Zhoř B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlesinger Martin 1:3, Frydrychovský Pavel 4:0, Hlaváček Jaroslav 4:0, Fraj František 4:0, body hostů: Pytlík Petr 0:4, Pavlíček Petr ml. 1:3, Kunst Jiří 1:3, Klimeš Luboš 1:3), SK Bítovčice - SKST Třešť F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wejwoda Petr 3:1, Doležal Pavel 2:2, Šťáva Miroslav 1:3, Průcha Libor 1:3, body hostů: Vyhlídal Jan 0:4, Palán Tomáš 4:0, Bambula Michael 2:2, Pittner Jakub 3:1), TJ Sokol Kamenice B - TJ Sokol Brtnice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Jindřich 1:1, Lély Jan 1:3, Neuman Miroslav 0:4, Peštál Matyáš 0:4, Solař Jan 0:2, body hostů: Hos František 3:1, Kosztolányi Pavel 3:1, Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0),
14. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - TJ Sokol Kamenice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cahová Zuzana 2:2, Uher Michal 2:2, Cetl Josef 4:0, Pangrác Petr 3:0, Kolátor Karel 0:1, body hostů: Dvořáček Jindřich 2:2, Solař Jan 2:2, Bumbálek Miroslav 0:4, Hrdlička Tomáš 1:3), TJ Sokol Brtnice C - SK Bítovčice 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Matěj 4:0, Hos Roman 4:0, Kosztolányi Pavel 4:0, Málek Milan st. 4:0, body hostů: Průcha Libor 0:4, Doležal Pavel 0:4, Matula Daniel 0:4, Špaček Josef 0:4), SKST Třešť F - TJ Sokol Batelov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyhlídal Jan 0:4, Bambula Michael 0:4, Palán Tomáš 2:2, Rudolf Vincent 0:4, body hostů: Fraj František 4:0, Hlaváček Jaroslav 3:1, Frydrychovský Pavel 1:1, Hlaváček Radek 4:0, Šuhaj Ondřej 2:0), TJ Zhoř B - TJ Sokol Batelov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pejcha Lukáš 4:0, Pavlíček Petr ml. 4:0, Pytlík Petr 4:0, Klimeš Luboš 1:3, body hostů: Němeček Petr 1:3, Milaberský Pavel 0:4, Doležal Pavel 1:3, Havlíček Ladislav 1:3), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - TJ Sokol Puklice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzáček Michal 0:1, Holub Ludvík 1:3, Votava Matěj 4:0, Vondrák Radim 1:2, Průša Dominik 0:3, WO 1:0, body hostů: Povýšil Vladko 2:1, Trávník Milan 3:1, Ecker Jiří 1:3, Vlach Jaroslav 3:1, WO 0:1),
15. kolo:
SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - Sportovní klub Jihlava E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Matěj 2:2, Vondrák Radim 3:1, Průša Dominik 2:2, Polák Martin 0:1, Vrzáček Michal 0:3, body hostů: Kolátor Karel 1:3, Cahová Zuzana 1:3, Cetl Josef 3:1, Pangrác Petr 4:0), TJ Sokol Puklice D - TJ Zhoř B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ecker Jiří 4:0, Vlach Jaroslav 4:0, Povýšil Vladko 4:0, Trávník Milan 4:0, body hostů: Musilová Miluše 0:4, Pytlík Petr 0:4, Klimeš Luboš 0:4, Kunst Jiří 0:4), TJ Sokol Batelov B - SKST Třešť F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havlíček Ladislav 2:2, Pecka Vladimír 1:3, Němeček Petr 1:3, Doležal Bohumír 0:4, body hostů: Palán Tomáš 4:0, Bambula Michael 3:1, Peštálová Klára 4:0, Vyhlídal Jan 1:3), TJ Sokol Batelov A - TJ Sokol Brtnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaroslav 2:2, Fraj František 2:2, Šuhaj Ondřej 0:2, Hlaváček Radek 2:2, Frydrychovský Pavel 1:1, body hostů: Hos František 0:4, Kosztolányi Pavel 1:3, Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0), SK Bítovčice - TJ Sokol Kamenice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Pavel 2:2, Wejwoda Petr 4:0, Šťáva Miroslav 1:3, Průcha Libor 1:3, body hostů: Dvořáček Jindřich 2:2, Solař Jan 3:1, Bumbálek Miroslav 0:4, Hrdlička Tomáš 3:1),
16. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - SK Bítovčice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Michal 4:0, Cetl Josef 4:0, Pangrác Petr 2:0, Cahová Zuzana 2:2, Kolátor Karel 1:1, body hostů: Průcha Libor 2:2, Matula Daniel 0:4, Doležal Pavel 1:3, Šťáva Miroslav 0:4), TJ Sokol Kamenice B - TJ Sokol Batelov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pruša Pavel 0:4, Lély Jan 0:4, Peštál Matyáš 0:4, Neuman Miroslav 0:4, body hostů: Hlaváček Jaroslav 4:0, Hlaváček Radek 4:0, Fraj František 4:0, Šuhaj Ondřej 4:0), TJ Sokol Brtnice C - TJ Sokol Batelov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Matěj 4:0, Hos Roman 4:0, Hos František 4:0, Málek Milan st. 3:0, Kosztolányi Pavel 1:0, body hostů: Milaberský Pavel 0:4, Pecka Vladimír 0:4, Havlíček Ladislav 0:4, Doležal Bohumír 0:4), SKST Třešť F - TJ Sokol Puklice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhlídal Jan 0:4, Peštálová Klára 0:4, Palán Tomáš 2:1, Rudolf Vincent 0:4, WO 1:0, body hostů: Vlach Jaroslav 3:1, Ecker Jiří 3:1, Trávník Milan 4:0, Povýšil Vladko 3:0, WO 0:1), TJ Zhoř B - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejcha Lukáš 4:0, Pavlíček Petr ml. 4:0, Musilová Miluše 0:4, Klimeš Luboš 1:3, body hostů: Eliáš Martin 2:2, Vondrák Radim 2:2, Průša Dominik 2:2, Holub Ludvík 1:3),
17. kolo:
TJ Zhoř B - Sportovní klub Jihlava E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejcha Lukáš 3:1, Pavlíček Petr ml. 2:2, Pytlík Petr 2:2, Kunst Jiří 2:2, body hostů: Cetl Josef 3:1, Uher Michal 3:1, Cahová Zuzana 1:3, Orkhon Munkhzul 0:4), SK BUWOL METAL LUKA n.J B. - SKST Třešť F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Dominik 4:0, Vrzáček Michal 4:0, Eliáš Martin 4:0, Vondrák Radim 4:0, body hostů: Bambula Michael 0:4, Peštálová Klára 0:4, Vyhlídal Jan 0:4, Rudolf Vincent 0:4), TJ Sokol Puklice D - TJ Sokol Brtnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ecker Jiří 2:2, Vlach Jaroslav 2:2, Povýšil Vladko 2:2, Trávník Milan 2:2, body hostů: Málek Milan st. 0:4, Hos František 0:4, Hos Roman 4:0, Vrzal Matěj 4:0), TJ Sokol Batelov B - TJ Sokol Kamenice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Petr 0:4, Havlíček Ladislav 1:3, Milaberský Pavel 1:3, Doležal Pavel 1:3, body hostů: Dvořáček Jindřich 4:0, Solař Jan 4:0, Bumbálek Miroslav 1:3, Pruša Pavel 4:0), TJ Sokol Batelov A - SK Bítovčice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlesinger Martin 3:1, Frydrychovský Pavel 3:1, Šuhaj Ondřej 3:1, Fraj František 2:0, Hlaváček Jaroslav 2:0, body hostů: Špaček Josef 0:4, Hron Jiří 0:4, Doležal Pavel 3:1, Matula Daniel 0:4),
18. kolo:
Sportovní klub Jihlava E - TJ Sokol Batelov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Michal 1:3, Cetl Josef 3:1, Viktora Miroslav 3:1, Cahová Zuzana 0:4, body hostů: Frydrychovský Pavel 1:3, Fraj František 4:0, Hlaváček Jaroslav 2:2, Hlaváček Radek 2:2), SK Bítovčice - TJ Sokol Batelov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průcha Libor 3:1, Wejwoda Petr 4:0, Doležal Pavel 3:1, Šťáva Miroslav 2:2, body hostů: Němeček Petr 1:3, Doležal Bohumír 0:4, Pecka Vladimír 2:2, Milaberský Pavel 1:3), TJ Sokol Kamenice B - TJ Sokol Puklice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pruša Pavel 0:4, Lély Jan 0:4, Peštál Matyáš 0:4, Bumbálek Miroslav 0:2, Neuman Miroslav 0:2, body hostů: Ecker Jiří 4:0, Vlach Jaroslav 4:0, Trávník Milan 4:0, Povýšil Vladko 4:0), TJ Sokol Brtnice C - SK BUWOL METAL LUKA n.J B. 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Roman 4:0, Hos František 1:3, Kosztolányi Pavel 4:0, Vrzal Matěj 4:0, body hostů: Průša Dominik 1:3, Vrzáček Michal 0:4, Zejda Ondřej 1:3, Vondrák Radim 1:3), SKST Třešť F - TJ Zhoř B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palán Tomáš 3:1, Bambula Michael 0:4, Peštálová Klára 1:3, Rudolf Vincent 0:2, Vyhlídal Jan 0:2, body hostů: Pejcha Lukáš 4:0, Pavlíček Petr ml. 3:1, Pytlík Petr 3:1, Klimeš Luboš 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline