Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
SKST Hodonín D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřík Adam 0:4, Podrazil David 0:3, Brateyko Solomiya 3:0, Ilčík Ondřej 3:1, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Nechvátal Petr 2:2, Palatka Stanislav 1:2, Vybíral Pavel 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - Orel Silůvky A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 0:3, Novák Martin 1:1, Tureček Petr 0:2, Ličbinský Roman 1:2, Komorovský Róbert 0:1, body hostů: Kolbert David 2:1, Novák Lukáš 3:0, Záděra Luboš 3:0, Vališ Petr 1:1), TTC Koral Tišnov B - KST Oltec Brno A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pololáník Jiří 0:2, Dankovič Jozef 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, body hostů: Horák Filip 2:0, Svoboda Jaromír 2:0, Fábo Ján 2:0, Pelikán Jan 2:0), MK Řeznovice B - TJ Sokol Lanžhot A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nastoupil Petr 0:2, Peterka Ondřej 1:2, Štěpán Libor 2:1, Seďa Jakub 2:1, WO 3:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Metelička Dávid 0:3, Baláž Branislav 0:1, Koníček Michal 2:1, WO 0:3), SK Slatina - Brno A - KST Blansko B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zetocha Martin 1:2, Havel Vojtěch 2:0, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Přikryl Aleš 2:1, Kvíčala David 0:3, Zukal Adam 0:3, Polívka Martin ml. 1:1), TJ Sokol Brno I A - TJ Jiskra Strážnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galatík Pavel 2:2, Dočekal Petr 1:3, Charitonov Vitalij 2:2, Mocek Jan 3:1, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Marek Jaroslav 3:1, Morávek Radim 0:4, Marek Jan st. 2:2),
2. kolo:
SKST Hodonín D - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jan 1:3, Brychta Edo 2:2, Podrazil David 3:0, Brateyko Solomiya 4:0, body hostů: Kolbert David 1:3, Novák Lukáš 2:2, Vališ Petr 1:3, Záděra Luboš 1:2), TTC Moravská Slavia Brno D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Martin 1:2, Střítežský Roman 0:3, Tureček Petr 1:2, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Ondrovčák Miroslav 4:0, Nechvátal Petr 2:1, Vybíral Pavel 0:3, Vybíral Matouš 2:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Lanžhot A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pololáník Jiří 0:2, Dankovič Jozef 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, body hostů: Darmovzal Zdeněk 2:0, Koníček Michal 2:0, Metelička Dávid 2:0, Gajdoschík Adrián 2:0), MK Řeznovice B - KST Oltec Brno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 1:3, Nastoupil Petr 3:1, Štěpán Libor 1:3, Horák Aleš 2:2, body hostů: Horák Filip 1:3, Svoboda Jaromír 2:2, Fábo Ján 4:0, Pelikán Jan 2:2), SK Slatina - Brno A - TJ Jiskra Strážnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 2:2, Havel Vojtěch 3:1, Orság David 1:2, Jeřábek Vladimír 3:1, body hostů: Morávek Zdeněk 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Morávek Radim 1:3, Marek Jan st. 0:3), TJ Sokol Brno I A - KST Blansko B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galatík Pavel 3:1, Dočekal Petr 1:3, Charitonov Vitalij 3:1, Mocek Jan 2:2, body hostů: Kvíčala David 1:3, Přikryl Aleš 3:1, Polívka Martin ml. 1:3, Zukal Adam 2:2),
3. kolo:
KST Blansko B - SKST Hodonín D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Stanislav 2:1, Voráč Pavel 1:2, Kvíčala David 1:2, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Buriánek Patrik 2:2, Podrazil David 2:1, Brhel Štěpán 1:2, Kraus Jan 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 3:1, Jamný Petr 0:3, Marek Jaroslav 3:0, Kubina Jaromír 3:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Šefr Filip 1:3, Pavelka Jakub 0:3, Ličbinský Roman 1:2), KST Oltec Brno A - SK Slatina - Brno A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jaromír 1:3, Horák Filip 1:3, Pelikán Jan 0:3, Fábo Ján 3:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:2, Havel Vojtěch 4:0, Orság David 3:1, Tůma Karel 0:2, Zetocha Martin 1:0), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Brno I A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 3:0, Vašíček Jan 2:1, Gajdoschík Adrián 2:1, body hostů: Dočekal Petr 1:2, Mocek Jan 1:2, Charitonov Vitalij 0:3, Galatík Pavel 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 2:0, Ondra Milan 2:0, Vybíral Pavel 2:0, Vybíral Matouš 2:0, body hostů: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dankovič Jozef 0:2), Orel Silůvky A - MK Řeznovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 0:2, Záděra Luboš 1:1, Vališ Petr 0:3, Kolbert David 0:2, Pikula Radek 0:1, body hostů: Seďa Jakub 2:1, Horák Aleš 3:0, Peterka Ondřej 2:0, Štěpán Libor 2:0),
4. kolo:
KST Blansko B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Adam 1:3, Kvíčala David 2:2, Mikula Stanislav 3:1, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Šefr Filip 1:3, Ličbinský Roman 1:3, Pavelka Jakub 1:1, Tureček Petr 0:2), TJ Jiskra Strážnice A - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Zdeněk 3:0, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 1:2, body hostů: Ilčík Ondřej 1:2, Buriánek Patrik 1:2, Podrazil David 0:3, Novotná Jana 1:1), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Brno I A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 1:1, Pelikán Jan 0:3, Fábo Ján 2:1, body hostů: Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 2:1, Charitonov Vitalij 2:1, Dočekal Petr 1:1), TJ Sokol Lanžhot A - SK Slatina - Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 3:1, Vašíček Jan 1:3, Koníček Michal 0:4, Gajdoschík Adrián 4:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:2, Havel Vojtěch 3:1, Orság David 2:2, Zetocha Martin 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - MK Řeznovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 2:1, Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Pavel 3:0, Palatka Stanislav 1:3, body hostů: Telecká Jana 0:4, Horák Aleš 1:2, Štěpán Libor 2:1, Peterka Ondřej 1:2), Orel Silůvky A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vališ Petr 2:0, Novák Lukáš 2:0, Pikula Radek 2:0, Záděra Luboš 2:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dankovič Jozef 0:2),
5. kolo:
SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřábek Vladimír 0:3, Orság David 0:3, Tůma Karel 0:3, Havel Vojtěch 2:1, body hostů: Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 2:1, Charitonov Vitalij 3:0, Motyčka Jan 2:1), KST Blansko B - TJ Jiskra Strážnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Jiří 2:2, Zukal Adam 2:2, Mikula Stanislav 1:2, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Morávek Radim 1:3, Marek Jaroslav 1:3, Jamný Petr 1:2), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Lanžhot A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Jan 2:2, Horák Filip 1:3, Svoboda Jaromír 0:3, Fábo Ján 3:1, body hostů: Koníček Michal 3:1, Gajdoschík Adrián 3:1, Darmovzal Zdeněk 3:1, Vašíček Jan 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - Orel Silůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Pavel 0:2, Palatka Stanislav 2:2, Ondra Milan 1:1, body hostů: Kolbert David 2:2, Novák Lukáš 3:1, Pikula Radek 2:2, Vališ Petr 0:4), TTC Koral Tišnov B - MK Řeznovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 1:2, Pololáník Jiří 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 1:2, Hruška Pavel 1:2, body hostů: Horák Aleš 2:1, Seďa Jakub 3:0, Filák Tomáš 3:0, Staněk Milan 1:2), SKST Hodonín D - TTC Moravská Slavia Brno D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 2:2, Brateyko Solomiya 4:0, Veselý Jan 2:1, Buriánek Patrik 1:3, body hostů: Ličbinský Roman 3:1, Novák Martin 0:4, Střítežský Roman 2:2, Pavelka Jakub 1:2),
6. kolo:
SKST Hodonín D - TTC Koral Tišnov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Patrik 2:1, Možíš Karel 2:1, Hašlík Jakub 2:1, Cupák Zdeněk 2:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 2:1, Hruška Pavel 2:1, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3), TTC Moravská Slavia Brno D - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ličbinský Roman 2:2, Šefr Filip 2:2, Pavelka Jakub 2:2, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Peterka Ondřej 2:2, Seďa Jakub 1:3, Filák Tomáš 2:2, Štěpán Libor 2:2), SK Slatina - Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 1:3, Kuča Jan 3:1, Zetocha Martin 2:2, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Ondra Milan 0:2, Vybíral Pavel 2:2, Vybíral Matouš 1:1), TJ Sokol Brno I A - Orel Silůvky A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:0, Motyčka Jan 0:2, Galatík Pavel 3:0, Charitonov Vitalij 3:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Novák Lukáš 1:2, Pikula Radek 0:2, Vališ Petr 0:2), KST Blansko B - KST Oltec Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 0:3, Kvíčala David 0:2, Kaluža Tomáš 0:3, Přikryl Aleš 2:1, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:1, Horák Filip 2:1, Pelikán Jan 2:0), TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Lanžhot A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 3:1, Jamný Petr 1:3, Marek Jaroslav 1:2, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Koníček Michal 4:0, Gajdoschík Adrián 2:2, Darmovzal Zdeněk 1:3, Vašíček Jan 2:1),
7. kolo:
SKST Hodonín D - MK Řeznovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřík Adam 0:2, Novotná Jana 0:2, Podrazil David 0:3, Buriánek Patrik 1:1, body hostů: Horák Aleš 3:0, Seďa Jakub 2:0, Štěpán Libor 1:1, Nastoupil Petr 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - TTC Koral Tišnov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ličbinský Roman 2:1, Střítežský Roman 1:2, Pavelka Jakub 2:1, Svoboda Libor 4:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:1, Hruška Pavel 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 1:2), SK Slatina - Brno A - Orel Silůvky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:0, Orság David 2:0, Tůma Karel 1:2, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Novák Lukáš 1:2, Záděra Luboš 0:1, Vališ Petr 0:2, Pikula Radek 0:2), TJ Sokol Brno I A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mocek Jan 3:1, Motyčka Jan 3:1, Galatík Pavel 1:2, Charitonov Vitalij 2:2, body hostů: Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Pavel 2:2, Palatka Stanislav 0:3), KST Blansko B - TJ Sokol Lanžhot A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Stanislav 1:2, Přikryl Aleš 2:1, Kvíčala David 0:3, Zukal Adam 0:3, body hostů: Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, Vašíček Jan 3:0), TJ Jiskra Strážnice A - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Morávek Radim 1:3, Kubina Jaromír 1:2, Jamný Petr 1:0, body hostů: Fábo Ján 3:1, Svoboda Jaromír 3:1, Horák Filip 0:4, Pelikán Jan 2:2),
8. kolo:
KST Oltec Brno A - SKST Hodonín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Jan 1:3, Horák Filip 1:3, Svoboda Jaromír 3:1, Fábo Ján 3:1, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Buriánek Patrik 2:2, Juřík Adam 2:2, Brhel Štěpán 0:4), TJ Sokol Lanžhot A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:0, Gajdoschík Adrián 2:0, Vašíček Jan 2:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Šefr Filip 0:2, Tureček Petr 0:2, Pavelka Jakub 0:2, Střítežský Roman 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Blansko B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 1:2, Ondrovčák Miroslav 3:0, Palatka Stanislav 1:2, Vybíral Pavel 3:1, body hostů: Mikula Stanislav 2:2, Přikryl Aleš 2:1, Kvíčala David 1:2, Zukal Adam 0:3), Orel Silůvky A - TJ Jiskra Strážnice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 0:2, Záděra Luboš 1:1, Kolbert David 0:3, Novák Lukáš 2:1, Vališ Petr 0:1, body hostů: Morávek Radim 3:0, Jamný Petr 1:2, Morávek Zdeněk 2:1, Marek Jaroslav 2:0), TTC Koral Tišnov B - SK Slatina - Brno A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf 3:0, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Hruška Pavel 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Zetocha Martin 2:1), MK Řeznovice B - TJ Sokol Brno I A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Aleš 1:3, Štěpán Libor 2:2, Peterka Ondřej 0:3, Seďa Jakub 2:2, body hostů: Charitonov Vitalij 3:1, Mocek Jan 3:1, Galatík Pavel 4:0, Motyčka Jan 0:3),
9. kolo:
KST Oltec Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Jan 1:2, Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 1:2, Fábo Ján 1:2, body hostů: Svoboda Libor 3:0, Ličbinský Roman 2:1, Tureček Petr 3:0, Šefr Filip 0:2, Pavelka Jakub 1:0), TJ Sokol Lanžhot A - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:1, Gajdoschík Adrián 1:1, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 0:3, Brhel Štěpán 0:3, Kraus Jan 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Jiskra Strážnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Miroslav 4:0, Vybíral Pavel 2:2, Vybíral Matouš 1:2, Andorko Pavel 0:1, body hostů: Morávek Zdeněk 3:1, Morávek Radim 2:2, Marek Jaroslav 3:1, Jamný Petr 0:4), Orel Silůvky A - KST Blansko B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pikula Radek 1:2, Záděra Luboš 0:1, Kolbert David 1:2, Novák Lukáš 2:2, Vališ Petr 1:1, body hostů: Přikryl Aleš 4:0, Mikula Stanislav 2:1, Kvíčala David 1:2, Svoboda Lukáš 1:2), TTC Koral Tišnov B - TJ Sokol Brno I A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf 2:0, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Hruška Pavel 0:3, body hostů: Mocek Jan 2:1, Motyčka Jan 3:0, Charitonov Vitalij 2:0, Prachař Marek 1:1), MK Řeznovice B - SK Slatina - Brno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seďa Jakub 1:2, Nastoupil Petr 1:2, Peterka Ondřej 2:1, Horák Aleš 0:4, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:2, Jeřábek Vladimír 2:1),
10. kolo:
SK Slatina - Brno A - SKST Hodonín D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Vojtěch 1:1, Orság David 1:1, Zetocha Martin 3:0, Jeřábek Vladimír 3:0, body hostů: Buriánek Patrik 1:2, Brychta Edo 0:3, Kraus Jan 0:2, Brhel Štěpán 1:1), TJ Sokol Brno I A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 1:1, Herník Miloslav 1:1, Charitonov Vitalij 3:0, Galatík Pavel 3:0, body hostů: Svoboda Libor 2:1, Ličbinský Roman 0:3, Střítežský Roman 0:2, Novák Martin 0:2), KST Blansko B - TTC Koral Tišnov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvíčala David 2:1, Voráč Pavel 2:1, Mikula Stanislav 2:0, Přikryl Aleš 3:0, Zukal Adam 0:1, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Dospíšil Jiří 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - MK Řeznovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 4:0, Morávek Radim 0:3, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 3:1, body hostů: Štěpán Libor 2:2, Horák Aleš 1:3, Filák Tomáš 1:2, Peterka Ondřej 1:2), KST Oltec Brno A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fábo Ján 4:0, Pelikán Jan 1:2, Svoboda Jaromír 2:1, Horák Filip 2:2, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Palatka Stanislav 0:3, Adam Petr 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - Orel Silůvky A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koníček Michal 2:0, Gajdoschík Adrián 1:1, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:1, WO 3:0, body hostů: Kolbert David 1:2, Záděra Luboš 2:1, Záděra Kamil 0:3, WO 0:3),
11. kolo:
SK Slatina - Brno A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 3:1, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:2, Havel Vojtěch 3:1, body hostů: Svoboda Libor 4:0, Střítežský Roman 1:3, Chmelík Daniel 0:3, Schwarz Milan 0:3), TJ Sokol Brno I A - SKST Hodonín D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mocek Jan 2:1, Galatík Pavel 2:1, Charitonov Vitalij 1:2, Motyčka Jan 3:0, body hostů: Ilčík Ondřej 2:1, Buriánek Patrik 0:3, Juřík Adam 1:2, Podrazil David 1:2), KST Blansko B - MK Řeznovice B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvíčala David 4:0, Zukal Adam 0:3, Mikula Stanislav 2:1, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Peterka Ondřej 1:3, Horák Aleš 2:2, Filák Tomáš 0:3, Štěpán Libor 1:2), TJ Jiskra Strážnice A - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamný Petr 2:1, Morávek Radim 1:1, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:0, Dospíšil Jiří 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2), KST Oltec Brno A - Orel Silůvky A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fábo Ján 3:0, Pelikán Jan 3:0, Svoboda Jaromír 1:2, Horák Filip 3:0, body hostů: Novák Lukáš 1:2, Kolbert David 1:2, Záděra Luboš 0:3, Pikula Radek 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 2:0, Gajdoschík Adrián 2:0, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 2:0, body hostů: Nechvátal Petr 0:3, Ondrovčák Miroslav 1:1, Palatka Stanislav 0:2, Adam Petr 0:2),
12. kolo:
SKST Hodonín D - SK Slatina - Brno A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazil David 0:2, Brhel Štěpán 1:1, Lorenc David 0:3, Buriánek Patrik 0:2, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 2:0, Zetocha Martin 2:0, Orság David 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Brno I A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střítežský Roman 2:2, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 0:4, Svoboda Libor 3:1, body hostů: Mocek Jan 4:0, Motyčka Jan 2:2, Charitonov Vitalij 2:2, Dočekal Petr 1:3), TTC Koral Tišnov B - KST Blansko B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Jiří 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dankovič Jozef 0:2, body hostů: Mikula Stanislav 2:0, Voráč Pavel 2:0, Přikryl Jiří 2:0, Zukal Adam 2:0), MK Řeznovice B - TJ Jiskra Strážnice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpán Libor 3:0, Horák Aleš 1:2, Peterka Ondřej 0:3, Filák Tomáš 0:3, body hostů: Kubina Jaromír 1:2, Morávek Zdeněk 3:0, Morávek Radim 2:1, Marek Jaroslav 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nechvátal Petr 2:2, Palatka Stanislav 2:2, Ondrovčák Miroslav 4:0, Vybíral Pavel 2:2, body hostů: Fábo Ján 2:2, Svoboda Jaromír 3:1, Horák Filip 1:3, Pelikán Jan 0:4), Orel Silůvky A - TJ Sokol Lanžhot A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert David 2:1, Vališ Petr 0:3, Pikula Radek 1:2, Novák Lukáš 0:3, body hostů: Vašíček Jan 2:1, Gajdoschík Adrián 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, Baláž Branislav 2:1),
13. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - SK Slatina - Brno A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střítežský Roman 1:1, Novák Martin 0:2, Pavelka Jakub 0:3, Ličbinský Roman 1:2, body hostů: Havel Vojtěch 3:0, Jeřábek Vladimír 3:0, Zetocha Martin 2:0, Tůma Karel 0:2), SKST Hodonín D - TJ Sokol Brno I A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 1:3, Brhel Štěpán 3:1, Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Mocek Jan 1:3, Motyčka Jan 3:1, Charitonov Vitalij 2:2, Dočekal Petr 0:3), MK Řeznovice B - KST Blansko B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka Ondřej 2:1, Horák Aleš 2:0, Seďa Jakub 2:1, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Přikryl Aleš 1:2, Svoboda Lukáš 0:3, Voráč Pavel 0:3, Zukal Adam 1:1), TTC Koral Tišnov B - TJ Jiskra Strážnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Jiří 0:2, Dospíšil Pavel ml. 1:1, Hruška Pavel 0:3, Dankovič Jozef 0:2, body hostů: Kubina Jaromír 3:0, Jamný Petr 1:1, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 2:0), Orel Silůvky A - KST Oltec Brno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 2:2, Pikula Radek 2:2, Záděra Luboš 1:3, Kolbert David 3:1, body hostů: Fábo Ján 3:1, Svoboda Jaromír 1:3, Horák Filip 2:2, Pelikán Jan 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Lanžhot A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrovčák Miroslav 3:0, Vybíral Pavel 2:1, Palatka Stanislav 0:3, Vybíral Matouš 0:4, body hostů: Vašíček Jan 2:2, Gajdoschík Adrián 2:1, Darmovzal Zdeněk 2:1, Baláž Branislav 2:1),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKST Hodonín D 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 0:3, Palatka Stanislav 0:3, Ondrovčák Miroslav 2:1, Vybíral Pavel 0:3, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Buriánek Patrik 2:1, Juřík Adam 2:1, Kraus Jan 3:0), Orel Silůvky A - TTC Moravská Slavia Brno D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Lukáš 2:2, Vališ Petr 0:4, Kolbert David 3:1, Záděra Luboš 3:1, body hostů: Svoboda Libor 3:1, Ličbinský Roman 2:2, Střítežský Roman 0:2, Novák Martin 2:2, Pavelka Jakub 1:1), KST Oltec Brno A - TTC Koral Tišnov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelikán Jan 1:1, Svoboda Jaromír 1:1, Fábo Ján 3:0, Horák Filip 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 2:1, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2), TJ Sokol Lanžhot A - MK Řeznovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdoschík Adrián 3:0, Baláž Branislav 0:2, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Peterka Ondřej 1:2, Horák Aleš 1:2, Filák Tomáš 1:2, Pečinka Lukáš 0:2), KST Blansko B - SK Slatina - Brno A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Stanislav 0:2, Kvíčala David 1:1, Polívka Martin ml. 0:3, Přikryl Aleš 2:1, Voráč Pavel 0:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:1, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Zetocha Martin 1:1), TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Brno I A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 2:2, Jamný Petr 1:2, Marek Jaroslav 1:2, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Mocek Jan 4:0, Motyčka Jan 4:0, Charitonov Vitalij 1:2, Dočekal Petr 0:3),
15. kolo:
Orel Silůvky A - SKST Hodonín D 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolbert David 1:2, Pikula Radek 0:3, Záděra Luboš 0:3, Novák Lukáš 2:2, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Buriánek Patrik 3:0, Ilčík Ondřej 1:2, Podrazil David 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 2:2, Šalamoun Lubomír 0:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Pavel 2:2, Palatka Stanislav 2:0, body hostů: Svoboda Libor 4:0, Ličbinský Roman 2:2, Šefr Filip 0:3, Tureček Petr 1:3, Střítežský Roman 0:1), TJ Sokol Lanžhot A - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoschík Adrián 3:0, Baláž Branislav 1:1, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:1, body hostů: Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Cvrkal Richard 2:1, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2), KST Oltec Brno A - MK Řeznovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelikán Jan 1:3, Horák Filip 2:2, Svoboda Jaromír 4:0, Fábo Ján 3:1, body hostů: Horák Aleš 2:2, Filák Tomáš 2:2, Jelínek Stanislav 2:2, Seďa Jakub 0:2, Pečinka Lukáš 0:2), TJ Jiskra Strážnice A - SK Slatina - Brno A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Zdeněk 2:2, Jamný Petr 3:1, Marek Jaroslav 2:1, Kubina Jaromír 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 1:3, Orság David 0:2, Zetocha Martin 2:1, Tůma Karel 0:2), KST Blansko B - TJ Sokol Brno I A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvíčala David 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Voráč Pavel 1:3, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Mocek Jan 2:2, Motyčka Jan 2:2, Charitonov Vitalij 3:1, Dočekal Petr 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Brno I A - SK Slatina - Brno A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mocek Jan 2:2, Poledňa Martin 0:2, Charitonov Vitalij 3:1, Motyčka Jan 2:2, Prachař Marek 1:1, body hostů: Havel Vojtěch 3:1, Zetocha Martin 1:3, Orság David 3:1, Jeřábek Vladimír 1:3), TJ Jiskra Strážnice A - KST Blansko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 3:1, Morávek Zdeněk 3:0, Jamný Petr 1:2, Morávek Radim 2:2, body hostů: Přikryl Aleš 3:1, Zukal Adam 1:3, Polívka Martin ml. 1:2, Procházka Ondřej 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - KST Oltec Brno A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Jan 2:1, Gajdoschík Adrián 2:1, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Fábo Ján 2:1, Horák Filip 1:2, Pelikán Jan 0:3, Galanda František 0:3), Orel Silůvky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 1:3, Záděra Luboš 2:2, Pikula Radek 2:2, Kolbert David 3:1, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Matouš 2:2, Vybíral Pavel 1:3), MK Řeznovice B - TTC Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 2:1, Horák Aleš 2:0, Peterka Ondřej 2:1, Seďa Jakub 3:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 2:1, Hruška Pavel 0:3, Cvrkal Rudolf ml. 0:3, Dospíšil Pavel 0:2), TTC Moravská Slavia Brno D - SKST Hodonín D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tureček Petr 2:1, Šefr Filip 1:1, Novák Martin 2:1, Svoboda Libor 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 3:0, Podrazil David 0:3, Lorenc David 0:3, Benda Vojtěch 0:2),
17. kolo:
SKST Hodonín D - KST Blansko B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ilčík Ondřej 0:1, Brhel Štěpán 1:2, Kraus Jan 0:3, Buriánek Patrik 2:1, Podrazil David 1:1, body hostů: Přikryl Aleš 3:0, Mikula Stanislav 2:1, Kaluža Tomáš 1:2, Polívka Martin ml. 2:1), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Jiskra Strážnice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 0:3, Pavelka Jakub 0:2, Tureček Petr 1:2, Novák Martin 1:2, body hostů: Kubina Jaromír 3:0, Morávek Zdeněk 2:1, Morávek Radim 2:1, Marek Jaroslav 2:0), SK Slatina - Brno A - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zetocha Martin 3:1, Havel Vojtěch 2:2, Orság David 2:2, Jeřábek Vladimír 2:2, body hostů: Fábo Ján 3:1, Svoboda Jaromír 3:1, Horák Filip 0:4, Pelikán Jan 1:3), TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Lanžhot A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galatík Pavel 1:3, Dočekal Petr 0:4, Charitonov Vitalij 3:1, Mocek Jan 3:1, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Vašíček Jan 3:1, Baláž Branislav 1:3, Darmovzal Zdeněk 3:1), TTC Koral Tišnov B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Cvrkal Richard 0:2, Hruška Pavel 0:3, Dospíšil Pavel ml. 0:2, body hostů: Ondrovčák Ladislav 3:0, Vybíral Pavel 2:0, Nechvátal Petr 2:0, Ondrovčák Miroslav 2:0), MK Řeznovice B - Orel Silůvky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 1:3, Horák Aleš 3:1, Peterka Ondřej 3:1, Jelínek Stanislav 0:3, Filák Tomáš 1:0, body hostů: Záděra Luboš 1:3, Kolbert David 3:1, Pikula Radek 3:1, Novák Lukáš 1:3),
18. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - KST Blansko B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střítežský Roman 1:2, Pavelka Jakub 1:2, Tureček Petr 0:3, Novák Martin 1:2, body hostů: Přikryl Aleš 3:0, Kvíčala David 2:1, Svoboda Lukáš 3:0, Polívka Martin ml. 1:2), SKST Hodonín D - TJ Jiskra Strážnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřík Adam 0:2, Veselý Jan 1:1, Podrazil David 0:2, Buriánek Patrik 1:2, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Morávek Zdeněk 3:0, Kubina Jaromír 2:1, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 1:1), TJ Sokol Brno I A - KST Oltec Brno A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galatík Pavel 2:1, Prachař Marek 0:3, Charitonov Vitalij 1:2, Mocek Jan 2:2, body hostů: Fábo Ján 4:0, Svoboda Jaromír 3:0, Horák Filip 0:3, Pelikán Jan 1:2), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Lanžhot A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zetocha Martin 1:2, Havel Vojtěch 3:0, Orság David 2:1, Jeřábek Vladimír 4:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Vašíček Jan 0:3, Darmovzal Zdeněk 1:2, Koníček Michal 0:2, Baláž Branislav 0:1), MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Stanislav 3:1, Peterka Ondřej 2:2, Filák Tomáš 3:1, Pečinka Lukáš 1:3, body hostů: Nechvátal Petr 1:3, Ondrovčák Miroslav 4:0, Andorko Pavel 0:4, Vybíral Pavel 2:2), TTC Koral Tišnov B - Orel Silůvky A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrkal Rudolf 0:1, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Hruška Pavel 0:2, Cvrkal Rudolf ml. 0:2, Cvrkal Richard 0:1, body hostů: Kolbert David 2:0, Novák Lukáš 2:0, Pikula Radek 2:0, Záděra Luboš 2:0),
19. kolo:
TTC Koral Tišnov B - SKST Hodonín D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Jiří 0:3, Nováček Libor 3:0, Krištof Lukáš nejml. 0:2, Dospíšil Pavel ml. 1:3, Hruška Pavel 0:1, body hostů: Buriánek Patrik 3:1, Juřík Adam 2:1, Hašlík Jakub 3:0, Kraus Jan 1:2), MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Stanislav 2:1, Pečinka Lukáš 0:2, Peterka Ondřej 3:0, Horák Aleš 2:1, Filák Tomáš 1:0, body hostů: Svoboda Libor 2:1, Tureček Petr 1:2, Pavelka Jakub 0:3, Šefr Filip 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SK Slatina - Brno A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechvátal Petr 1:1, Vybíral Matouš 2:1, Vybíral Pavel 2:1, Ondrovčák Miroslav 4:0, Palatka Stanislav 0:1, body hostů: Jeřábek Vladimír 2:2, Havel Vojtěch 0:3, Zetocha Martin 1:2, Kuča Jan 1:2), Orel Silůvky A - TJ Sokol Brno I A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Lukáš 1:2, Záděra Luboš 0:3, Pikula Radek 0:3, Kolbert David 2:1, body hostů: Mocek Jan 3:0, Motyčka Jan 2:1, Charitonov Vitalij 3:0, Galatík Pavel 1:2), KST Oltec Brno A - KST Blansko B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelikán Jan 1:2, Fábo Ján 1:2, Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 1:3, body hostů: Svoboda Lukáš 3:1, Přikryl Aleš 3:0, Mikula Stanislav 3:0, Kvíčala David 1:2), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Jiskra Strážnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Jan 1:1, Baláž Branislav 2:0, Gajdoschík Adrián 3:0, Koníček Michal 2:0, body hostů: Kubina Jaromír 1:2, Jamný Petr 0:2, Tomeček Tomáš 0:2, Žajdlík Ludvík 0:2),
20. kolo:
MK Řeznovice B - SKST Hodonín D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 3:1, Horák Aleš 2:1, Peterka Ondřej 2:1, Filák Tomáš 2:2, body hostů: Brateyko Solomiya 4:0, Buriánek Patrik 0:4, Juřík Adam 1:2, Kraus Jan 0:3), TTC Koral Tišnov B - TTC Moravská Slavia Brno D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 0:2, Dospíšil Jiří 0:2, Hruška Pavel 0:2, Krištof Lukáš nejml. 0:2, body hostů: Tureček Petr 2:0, Šefr Filip 2:0, Pavelka Jakub 2:0, Novák Martin 2:0), Orel Silůvky A - SK Slatina - Brno A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Lukáš 2:1, Záděra Luboš 1:2, Pikula Radek 2:1, Kolbert David 3:0, body hostů: Jeřábek Vladimír 3:0, Havel Vojtěch 1:2, Zetocha Martin 0:3, Orság David 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Brno I A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Pavel 3:1, Nechvátal Petr 0:4, Vybíral Matouš 0:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, body hostů: Mocek Jan 2:2, Motyčka Jan 3:1, Charitonov Vitalij 2:2, Galatík Pavel 2:1), TJ Sokol Lanžhot A - KST Blansko B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 3:1, Vašíček Jan 1:2, Gajdoschík Adrián 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:2, body hostů: Přikryl Aleš 3:1, Kvíčala David 2:2, Polívka Martin ml. 0:3, Voráč Pavel 0:3), KST Oltec Brno A - TJ Jiskra Strážnice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fábo Ján 2:0, Pelikán Jan 0:2, Horák Filip 0:3, Svoboda Jaromír 0:3, body hostů: Kubina Jaromír 2:1, Morávek Zdeněk 3:0, Morávek Radim 2:0, Marek Jaroslav 1:1),
21. kolo:
SKST Hodonín D - KST Oltec Brno A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Ondřej 0:2, Veselý Jan 0:2, Podrazil David 0:3, Buriánek Patrik 0:2, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:0, Horák Filip 2:0, Galanda František 2:0), TTC Moravská Slavia Brno D - TJ Sokol Lanžhot A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Petr 1:2, Pavelka Jakub 0:2, Šefr Filip 0:3, Novák Martin 1:1, Střítežský Roman 0:1, WO 3:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Vašíček Jan 4:0, Baláž Branislav 1:2, WO 0:3), KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Stanislav 3:0, Svoboda Lukáš 1:1, Kvíčala David 1:2, Přikryl Aleš 3:0, body hostů: Vybíral Matouš 0:3, Ondrovčák Miroslav 2:1, Palatka Stanislav 1:2, Nechvátal Petr 0:2), TJ Jiskra Strážnice A - Orel Silůvky A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Radim 1:3, Marek Jaroslav 2:2, Morávek Zdeněk 1:0, Kubina Jaromír 4:0, Jamný Petr 1:1, body hostů: Kolbert David 1:3, Novák Lukáš 2:2, Pikula Radek 1:3, Záděra Luboš 2:1), SK Slatina - Brno A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havel Vojtěch 1:0, Tůma Karel 2:0, Jeřábek Vladimír 2:0, Orság David 1:0, WO 3:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Krištof Lukáš nejml. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Brno I A - MK Řeznovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charitonov Vitalij 3:0, Motyčka Jan 2:1, Mocek Jan 3:0, Galatík Pavel 1:2, body hostů: Pečinka Lukáš 0:3, Horák Aleš 2:1, Filák Tomáš 0:3, Peterka Ondřej 1:2),
22. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno D - KST Oltec Brno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Petr 0:3, Pavelka Jakub 0:2, Šefr Filip 2:1, Novák Martin 0:2, Střítežský Roman 0:1, body hostů: Fábo Ján 3:0, Svoboda Jaromír 2:1, Horák Filip 2:1, Pelikán Jan 2:0), SKST Hodonín D - TJ Sokol Lanžhot A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmeťová Veronika 3:1, Brychta Edo 3:1, Brhel Štěpán 0:4, Buriánek Patrik 2:2, body hostů: Koníček Michal 2:2, Vašíček Jan 2:2, Kalivoda Petr 2:2, Baláž Branislav 2:2), TJ Jiskra Strážnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Zdeněk 4:0, Jamný Petr 1:3, Morávek Radim 2:1, Vránová Radana 1:3, WO 1:0, body hostů: Vybíral Matouš 1:3, Ondrovčák Miroslav 3:1, Palatka Stanislav 1:3, Nechvátal Petr 2:1, WO 0:1), KST Blansko B - Orel Silůvky A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 1:2, Voráč Pavel 1:2, Kvíčala David 3:0, Přikryl Aleš 4:0, body hostů: Kolbert David 2:2, Novák Lukáš 1:2, Pikula Radek 0:3, Záděra Luboš 1:2), TJ Sokol Brno I A - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motyčka Jan 1:0, Mocek Jan 2:0, Charitonov Vitalij 2:0, Galatík Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Krištof Lukáš nejml. 0:2, WO 0:3), SK Slatina - Brno A - MK Řeznovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuča Jan 2:2, Tůma Karel 0:2, Orság David 0:4, Havel Vojtěch 4:0, Jeřábek Vladimír 1:1, body hostů: Pečinka Lukáš 2:2, Horák Aleš 3:1, Filák Tomáš 1:3, Peterka Ondřej 3:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Jiskra Strážnice A 9:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Vašíček Jan 4:0, Baláž Branislav 0:2, Gajdoschík Adrián 3:1, Darmovzal Zdeněk 1:0, body hostů: Morávek Zdeněk 1:3, Kubina Jaromír 2:2, Morávek Radim 2:2, Marek Jaroslav 1:2), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I A 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 3:1, Zetocha Martin 1:2, Orság David 2:1, Havel Vojtěch 3:1, body hostů: Charitonov Vitalij 1:3, Galatík Pavel 1:3, Motyčka Jan 1:2, Mocek Jan 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Lanžhot A 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Morávek Radim 4:0, Morávek Zdeněk 0:3, Marek Jaroslav 3:1, Kubina Jaromír 1:3, Jamný Petr 0:1, body hostů: Koníček Michal 2:2, Gajdoschík Adrián 3:1, Vašíček Jan 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:2), TJ Sokol Brno I A - SK Slatina - Brno A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Motyčka Jan 1:3, Charitonov Vitalij 3:1, Galatík Pavel 3:0, Mocek Jan 1:3, body hostů: Havel Vojtěch 3:1, Jeřábek Vladimír 2:2, Kuča Jan 1:3, Orság David 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Jiskra Strážnice A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 2:1, Vašíček Jan 1:1, Koníček Michal 2:1, Gajdoschík Adrián 3:0, body hostů: Kubina Jaromír 1:2, Morávek Zdeněk 0:2, Morávek Radim 1:2, Marek Jaroslav 1:1, Jamný Petr 0:1), SK Slatina - Brno A - TJ Sokol Brno I A 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeřábek Vladimír 1:3, Orság David 1:3, Zetocha Martin 0:1, Havel Vojtěch 4:0, Kuča Jan 1:1, body hostů: Mocek Jan 1:3, Motyčka Jan 3:1, Galatík Pavel 3:1, Charitonov Vitalij 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Brno I A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:1, Vašíček Jan 2:0, Koníček Michal 3:0, Gajdoschík Adrián 2:0, body hostů: Mocek Jan 1:2, Galatík Pavel 0:2, Poledňa Martin 0:2, Motyčka Jan 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Lanžhot A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Galatík Pavel 3:0, Charitonov Vitalij 2:1, Motyčka Jan 1:2, Mocek Jan 2:1, body hostů: Gajdoschík Adrián 1:2, Koníček Michal 1:2, Vašíček Jan 2:1, Darmovzal Zdeněk 0:3),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Brno I A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 2:2, Vašíček Jan 2:2, Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 3:1, body hostů: Mocek Jan 3:1, Motyčka Jan 1:3, Charitonov Vitalij 1:3, Galatík Pavel 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy