Výsledky do novin
Krajská soutěž I. třídy
1. kolo:
TTC Komořany A - TJ Sokol Brno I B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 0:3, Busta Stanislav 1:2, Daněk Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Prachař Marek 3:0, Rakovický Milan 3:0, Kvarda Lubomír 0:3, Musil Ondřej 2:1), SKST Hodonín E - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Šimon 1:3, Mádel Ladislav 3:1, Mesaroš Petr 3:0, Brychta Edo 2:2, body hostů: Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 1:3, Třináctý Richard 1:3, Fila Martin 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Oltec Brno B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 0:2, Hladký Rostislav 0:4, Šafařík Jan 4:0, Melichar Libor 4:0, Kuchař Pavel 0:2, body hostů: Galanda František 2:2, Novotný Petr 2:2, Mach Ondřej 2:2, Dědek Zdeněk 2:2), STK Zbraslavec A - KST Blansko C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Lubomír 0:4, Křepela Radim 3:1, Krása Petr ml. 1:3, Pačinek Jakub 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Polívka Martin ml. 3:1, Kaluža Tomáš 1:3, Přikryl Jiří 3:1), SK Slatina - Brno B - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Karel 2:2, Tůma Pavel 0:4, Oleksík Václav 1:2, Kuča Jan 2:2, body hostů: Kamenický Tomáš 3:1, Adámek Aleš 3:1, Weiser Daniel 3:1, Trávníček Tomáš 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 3:0, Kovář Jakub 2:0, Procházka Miroslav 2:1, Müller Zdeněk st. 2:1, body hostů: Peška Ladislav 1:2, Klíma Miloš 0:3, Šlapanský Jan 0:3, Feith Erik 1:1),
2. kolo:
TTC Komořany A - SK Slatina - Brno C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 2:1, Hejdušek Ivan 2:1, Busta Stanislav 0:3, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 2:1, Třináctý Richard 1:2, Tupec Pavel 0:3), SKST Hodonín E - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřík Adam 2:2, Mádel Ladislav 2:2, Mesaroš Petr 3:1, Brychta Edo 2:2, body hostů: Prachař Marek 2:2, Dočekal Petr 2:2, Toufar Zdeněk 2:2, Musil Ondřej 1:3), TJ Agrotec Hustopeče B - STK Zbraslavec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Jan 1:3, Hladký Rostislav 0:2, Himal Tomáš 0:3, Růžička Filip 4:0, Melichar Libor 1:0, body hostů: Křepela Radim 3:1, Pačinek Jakub 3:1, Krása Petr ml. 2:1, Moravec Zdeněk 0:3), KST Blansko C - KST Oltec Brno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 2:2, Svoboda Lukáš 4:0, Polívka Martin ml. 3:1, Kaluža Tomáš 0:4, body hostů: Galanda František 3:1, Mach Ondřej 1:3, Dědek Zdeněk 1:3, Novotný Petr 2:2), SK Slatina - Brno B - Orel Ivančice A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tůma Karel 2:2, Tůma Pavel 2:2, Oleksík Václav 3:0, Kuča Jan 3:1, body hostů: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 2:2, Klíma Miloš 0:4, Šlapanský Jan 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Brno-Bystrc A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 2:2, Kovář Jakub 3:0, Procházka Miroslav 1:2, Müller Zdeněk st. 0:4, body hostů: Kamenický Tomáš 2:2, Adámek Aleš 3:1, Weiser Daniel 2:1, Trávníček Tomáš 1:2),
3. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - TTC Komořany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikuš Juraj 2:2, Weiser Daniel 3:1, Trávníček Tomáš 0:4, Adámek Aleš 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Hejdušek Ivan 2:2, Kmoníček Pavel 2:2, Busta Stanislav 2:2), Orel Ivančice A - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 3:1, Klíma Miloš 1:2, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Mesaroš Petr 3:1, Skala Ján 1:3, Mádel Ladislav 3:1, Kováč Šimon 0:3), KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:2, Galanda František 0:2, Mach Ondřej 1:2, Dědek Zdeněk 0:3, body hostů: Kuča Jan 3:0, Tůma Karel 2:1, Oleksík Václav 3:0, Křeček Michal 1:1), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 3:0, Krása Petr ml. 1:1, Křepela Radim 3:0, Cetkovský Martin 1:2, body hostů: Procházka Miroslav 1:2, Kovář Jakub 1:2, Šmetka Miroslav 1:2, Müller Zdeněk st. 0:2), TJ Sokol Brno I B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 2:0, Laicman Petr 2:0, Kvarda Lubomír 1:2, Prachař Marek 2:0, WO 1:0, body hostů: Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 0:2, Wirth Imrich 1:1, Hladký Rostislav 0:2, WO 0:1), SK Slatina - Brno C - KST Blansko C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 3:1, Tupec Pavel 2:2, Třináctý Richard 1:2, Táborský Jindřich 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Polívka Martin ml. 1:3, Zukal Adam 1:3, Polívka Ondřej 2:1),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weiser Daniel 3:1, Trávníček Rudolf 1:2, Trávníček Tomáš 2:1, Adámek Aleš 3:1, Mikuš Juraj 1:0, body hostů: Brychta Edo 1:1, Skala Ján 0:4, Kováč Šimon 0:4, Mesaroš Petr 3:0, Mádel Ladislav 1:1), Orel Ivančice A - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 1:2, Minstr Jan 0:3, Císarík Pavel 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Hejdušek Ivan 2:2, Kmoníček Pavel 2:1, Busta Stanislav 1:2), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Hlubočany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Zdeněk 2:2, Galanda František 3:1, Novotný Petr 1:2, Mach Ondřej 1:3, body hostů: Procházka Miroslav 0:4, Kovář Jakub 3:1, Pořízek Josef 4:0, Müller Zdeněk st. 1:2), STK Zbraslavec A - SK Slatina - Brno B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Křepela Radim 2:2, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 1:3, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Karel 2:2, Oleksík Václav 3:1, Křeček Michal 1:2), TJ Sokol Brno I B - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinčík Tomáš 0:1, Poledňa Martin 3:0, Prachař Marek 2:1, Laicman Petr 3:0, Kvarda Lubomír 1:1, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 1:2, Přikryl Jiří 0:3, Voráč Pavel 1:2), SK Slatina - Brno C - TJ Agrotec Hustopeče B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fila Martin 3:1, Tupec Pavel 2:2, Třináctý Richard 1:2, Táborský Jindřich 3:1, body hostů: Melichar Libor 3:1, Šafařík Jan 1:3, Wirth Imrich 2:2, Hladký Rostislav 0:3),
5. kolo:
SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Hlubočany A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Karel 1:1, Tůma Pavel 2:0, Oleksík Václav 3:0, Kuča Jan 3:0, body hostů: Navrátil Václav 0:3, Kovář Jakub 0:3, Kobolka Luboš 0:2, Pořízek Josef 1:1), TJ Brno-Bystrc A - Orel Ivančice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamenický Tomáš 3:0, Adámek Aleš 1:2, Mikuš Juraj 2:1, Weiser Daniel 3:0, body hostů: Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 0:3, Klíma Miloš 0:3), KST Oltec Brno B - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:1, Galanda František 2:1, Mach Ondřej 0:3, Bezděkovský Jan 0:4, body hostů: Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 2:1, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 3:0), TJ Sokol Brno I B - SK Slatina - Brno C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 2:0, Poledňa Martin 2:0, Prachař Marek 2:1, Laicman Petr 2:0, body hostů: Fila Martin 0:3, Táborský Jindřich 1:1, Třináctý Richard 0:2, Tupec Pavel 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Blansko C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Libor 3:0, Wirth Imrich 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Studýnka František 3:1, body hostů: Kaluža Tomáš 1:3, Polívka Martin ml. 3:0, Polívka Ondřej 0:3, Petr Michal 1:2), TTC Komořany A - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frimmer Ján 1:3, Busta Stanislav 3:1, Hejdušek Ivan 1:2, Daněk Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Mesaroš Petr 3:1, Kováč Šimon 0:2, Brychta Edo 2:2, Mádel Ladislav 1:2, Skala Ján 0:2),
6. kolo:
TTC Komořany A - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoníček Pavel 1:3, Hejdušek Ivan 2:2, Busta Stanislav 3:1, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Šafařík Jan 0:4, Melichar Libor 3:1, Wirth Imrich 2:2, Hladký Rostislav 2:2), SKST Hodonín E - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Šimon 0:3, Brychta Edo 3:0, Mádel Ladislav 3:0, Mesaroš Petr 3:0, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, Voráč Pavel 1:2, Procházka Ondřej 1:2), SK Slatina - Brno B - TJ Sokol Brno I B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tůma Karel 0:4, Tůma Pavel 2:1, Oleksík Václav 0:2, Kuča Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Poledňa Martin 2:1, Prachař Marek 1:2, Martinčík Tomáš 2:1, Toufar Zdeněk 2:1, Laicman Petr 1:0, WO 1:0), TJ Sokol Hlubočany A - SK Slatina - Brno C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 3:1, Pořízek Josef 4:0, Navrátil Václav 2:1, Procházka Miroslav 0:4, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 1:3, Třináctý Richard 1:3, Tupec Pavel 2:1), TJ Brno-Bystrc A - KST Oltec Brno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adámek Aleš 1:0, Mikuš Juraj 2:0, Trávníček Tomáš 2:0, Kamenický Tomáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Dědek Zdeněk 0:2, Šmídek Roman 0:2, Novotný Petr 0:2, WO 0:3), Orel Ivančice A - STK Zbraslavec A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 1:1, Klíma Miloš 0:3, Císarík Pavel 0:3, body hostů: Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 3:0, Těžký Pavel 1:1),
7. kolo:
TTC Komořany A - KST Blansko C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 2:1, Hejdušek Ivan 1:2, Busta Stanislav 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Svoboda Lukáš 1:2, Polívka Martin ml. 1:2, Voráč Pavel 1:2, Fiala Karel 0:3), SKST Hodonín E - TJ Agrotec Hustopeče B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brychta Edo 3:1, Skala Ján 1:3, Mesaroš Petr 2:1, Mádel Ladislav 3:1, body hostů: Janoušek Přemek 4:0, Studýnka František 1:3, Melichar Libor 0:4, Šafařík Jan 1:2), SK Slatina - Brno B - SK Slatina - Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křeček Michal 0:3, Tůma Karel 0:2, Tůma Pavel 1:2, Oleksík Václav 1:2, body hostů: Táborský Jindřich 3:0, Fila Martin 2:1, Tupec Pavel 2:1, Třináctý Richard 2:0), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 1:1, Procházka Miroslav 0:2, Šmetka Miroslav 0:3, Baričák Marek 0:3, body hostů: Rakovický Milan 2:1, Poledňa Martin 3:0, Laicman Petr 2:0, Martinčík Tomáš 2:0), TJ Brno-Bystrc A - STK Zbraslavec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Aleš 1:1, Trávníček Tomáš 0:2, Trávníček Rudolf 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, body hostů: Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 2:0, Těžký Pavel 1:1), Orel Ivančice A - KST Oltec Brno B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 1:2, Klíma Miloš 2:1, Císarík Pavel 3:0, body hostů: Novotný Petr 2:1, Galanda František 2:1, Dědek Zdeněk 0:3, Mach Ondřej 0:3),
8. kolo:
KST Oltec Brno B - TTC Komořany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 0:4, Novotný Petr 2:1, Dědek Zdeněk 1:2, Galanda František 2:2, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Kmoníček Pavel 1:3, Hejdušek Ivan 3:0, Frimmer Ján 1:2), STK Zbraslavec A - SKST Hodonín E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:1, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Skala Ján 0:3, Mádel Ladislav 1:2, Kováč Šimon 0:2, Mesaroš Petr 1:1), TJ Sokol Brno I B - TJ Brno-Bystrc A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laicman Petr 2:2, Martinčík Tomáš 2:1, Toufar Zdeněk 2:1, Poledňa Martin 3:1, body hostů: Kamenický Tomáš 3:1, Mikuš Juraj 0:3, Adámek Aleš 2:1, Weiser Daniel 0:3, Trávníček Tomáš 0:1), SK Slatina - Brno C - Orel Ivančice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Jindřich 1:3, Tupec Pavel 3:1, Třináctý Richard 1:2, Fila Martin 3:1, body hostů: Císarík Pavel 1:3, Peška Ladislav 4:0, Šlapanský Jan 1:3, Klíma Miloš 1:2), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wirth Imrich 2:1, Šafařík Jan 1:1, Hladký Rostislav 2:1, Melichar Libor 3:0, body hostů: Kuča Jan 3:0, Tůma Pavel 0:3, Tůma Karel 0:3, Svoboda Ondřej 0:2), KST Blansko C - TJ Sokol Hlubočany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 1:2, Polívka Martin ml. 3:0, Kaluža Tomáš 0:3, Svoboda Lukáš 1:3, body hostů: Navrátil Václav 3:1, Kovář Jakub 2:1, Pořízek Josef 3:0, Kobolka Luboš 0:3),
9. kolo:
KST Oltec Brno B - SKST Hodonín E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:3, Dědek Zdeněk 0:3, Bezděkovský Jan 2:1, Galanda František 1:2, body hostů: Mádel Ladislav 2:1, Mesaroš Petr 3:0, Kováč Šimon 0:2, Brychta Edo 3:0, Skala Ján 1:0), STK Zbraslavec A - TTC Komořany A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 0:3, Krása Petr ml. 0:3, Křepela Radim 2:1, Pačinek Jakub 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 2:1, Hejdušek Ivan 1:2, Kmoníček Pavel 3:0), TJ Sokol Brno I B - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rakovický Milan 1:2, Laicman Petr 2:0, Poledňa Martin 3:0, Toufar Zdeněk 3:0, body hostů: Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 0:3, Klíma Miloš 0:3, Císarík Pavel 1:1), SK Slatina - Brno C - TJ Brno-Bystrc A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 2:1, Táborský Jindřich 1:2, Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 0:3, body hostů: Kamenický Tomáš 1:2, Adámek Aleš 3:0, Weiser Daniel 2:1, Mikuš Juraj 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Hlubočany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Himal Tomáš 2:2, Wirth Imrich 2:2, Melichar Libor 2:1, Studýnka František 3:1, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Pořízek Josef 4:0, Kobolka Luboš 0:4, Procházka Miroslav 0:3), KST Blansko C - SK Slatina - Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 2:1, Svoboda Lukáš 3:0, Přikryl Jiří 2:1, Zukal Adam 2:1, body hostů: Kuča Jan 2:1, Tůma Karel 0:3, Tůma Pavel 1:2, Svoboda Ondřej 0:3),
10. kolo:
SK Slatina - Brno B - TTC Komořany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulhánek Jaroslav 1:3, Tůma Pavel 0:4, Tůma Karel 2:1, Kuča Jan 4:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:1, Busta Stanislav 2:2, Kmoníček Pavel 2:2, Hejdušek Ivan 1:2), SKST Hodonín E - TJ Sokol Hlubočany A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kováč Šimon 0:4, Mádel Ladislav 1:1, Brychta Edo 3:0, Mesaroš Petr 3:1, Skala Ján 0:2, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 1:3, Pořízek Josef 3:1, Procházka Miroslav 2:1), TJ Brno-Bystrc A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Aleš 2:1, Kamenický Tomáš 2:1, Weiser Daniel 3:0, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Studýnka František 0:1, Wirth Imrich 0:3, Hladký Rostislav 1:2, Himal Tomáš 3:0, Melichar Libor 0:3), Orel Ivančice A - KST Blansko C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 2:2, Klíma Miloš 0:4, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 3:1, Voráč Pavel 1:3, Polívka Martin ml. 3:1, Zukal Adam 1:3), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Brno I B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slivečka Michal 0:3, Novotný Petr 1:1, Dědek Zdeněk 1:2, Kubín Jiří 0:3, body hostů: Musil Ondřej 1:2, Kvarda Lubomír 3:0, Prachař Marek 3:0, Laicman Petr 2:0), STK Zbraslavec A - SK Slatina - Brno C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:1, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Křepela Radim 3:0, body hostů: Fila Martin 1:2, Táborský Jindřich 1:2, Traxler Jan 0:2, Třináctý Richard 0:2),
11. kolo:
SK Slatina - Brno B - SKST Hodonín E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Jaroslav 2:2, Tůma Karel 2:2, Tůma Pavel 1:2, Kuča Jan 4:0, body hostů: Mesaroš Petr 2:2, Mádel Ladislav 3:1, Kováč Šimon 0:4, Brychta Edo 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Komořany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Miroslav 0:2, Pořízek Josef 0:2, Kovář Jakub 1:2, Kobolka Luboš 0:2, body hostů: Busta Stanislav 3:0, Daněk Zdeněk ml. 2:0, Kmoníček Pavel 1:1, Hejdušek Ivan 2:0), TJ Brno-Bystrc A - KST Blansko C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 0:2, Adámek Aleš 0:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Kamenický Tomáš 1:2, body hostů: Svoboda Lukáš 3:0, Polívka Martin ml. 3:0, Zukal Adam 1:1, Přikryl Jiří 2:0), Orel Ivančice A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 2:1, Klíma Miloš 2:1, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Studýnka František 0:4, Melichar Libor 0:4, Hladký Rostislav 2:1, Himal Tomáš 2:1), KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Jiří 0:4, Dědek Zdeněk 0:3, Novotný Petr 2:1, Galanda František 3:1, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 4:0, Traxler Jan 1:2, Třináctý Richard 2:1), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Brno I B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:4, Pačinek Jakub 3:1, Krása Petr ml. 2:2, Křepela Radim 4:0, body hostů: Rakovický Milan 2:2, Laicman Petr 3:1, Martinčík Tomáš 1:3, Prachař Marek 1:3),
12. kolo:
TTC Komořany A - SK Slatina - Brno B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hejdušek Ivan 2:0, Kmoníček Pavel 0:2, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 2:0, WO 4:0, body hostů: Kuča Jan 2:1, Tůma Karel 1:2, Křeček Michal 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Hlubočany A - SKST Hodonín E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 1:3, Pořízek Josef 3:0, Procházka Miroslav 0:3, Kobolka Luboš 1:3, body hostů: Mádel Ladislav 3:1, Brychta Edo 3:1, Mesaroš Petr 3:0, Kováč Šimon 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Brno-Bystrc A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 0:3, Šafaříková Sandra 0:3, Hladký Rostislav 2:1, Melichar Libor 1:2, body hostů: Adámek Aleš 2:1, Weiser Daniel 3:0, Mikuš Juraj 2:1, Kamenický Tomáš 2:1), KST Blansko C - Orel Ivančice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Tomáš 0:4, Polívka Martin ml. 1:2, Procházka Ondřej 2:1, Svoboda Lukáš 2:2, body hostů: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 2:1, Klíma Miloš 1:2), TJ Sokol Brno I B - KST Oltec Brno B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laicman Petr 2:0, Prachař Marek 2:0, Toufar Zdeněk 2:0, Poledňa Martin 2:0, body hostů: Novotný Petr 0:2, Galanda František 0:2, Šmídek Roman 0:2, Mach Ondřej 0:2), SK Slatina - Brno C - STK Zbraslavec A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tupec Pavel 1:2, Třináctý Richard 0:3, Zaplatil Radek 1:2, Táborský Jindřich 2:1, body hostů: Křepela Radim 3:0, Pačinek Jakub 3:0, Krása Petr ml. 0:3, Těžký Pavel 2:1),
13. kolo:
SKST Hodonín E - SK Slatina - Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádel Ladislav 2:2, Kováč Šimon 0:1, Mesaroš Petr 3:1, Brychta Edo 3:1, Skala Ján 0:3, body hostů: Kuča Jan 3:1, Tůma Pavel 2:2, Tůma Karel 2:2, Křeček Michal 1:3), TTC Komořany A - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:0, Kmoníček Pavel 1:2, Hejdušek Ivan 3:0, body hostů: Kovář Jakub 1:2, Pořízek Josef 1:2, Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:2), KST Blansko C - TJ Brno-Bystrc A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Kaluža Tomáš 2:2, Zukal Adam 2:2, body hostů: Adámek Aleš 2:2, Weiser Daniel 2:2, Mikuš Juraj 3:1, Kamenický Tomáš 0:2, Trávníček Tomáš 1:1), TJ Agrotec Hustopeče B - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Jan 2:2, Šafaříková Sandra 1:3, Hladký Rostislav 2:2, Melichar Libor 3:1, body hostů: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 2:2, Klíma Miloš 1:3), SK Slatina - Brno C - KST Oltec Brno B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 0:3, Tupec Pavel 1:1, Třináctý Richard 0:3, Táborský Jindřich 2:1, body hostů: Novotný Petr 2:1, Galanda František 3:0, Šmídek Roman 2:1, Mach Ondřej 1:1), TJ Sokol Brno I B - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laicman Petr 2:1, Toufar Zdeněk 0:3, Poledňa Martin 3:0, Rakovický Milan 3:0, Prachař Marek 1:0, body hostů: Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 1:2, Krása Petr ml. 0:3, Těžký Pavel 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Brno I B - TTC Komořany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laicman Petr 2:2, Rakovický Milan 2:2, Toufar Zdeněk 1:2, Poledňa Martin 4:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 2:2, Busta Stanislav 2:2, Hejdušek Ivan 0:4, Kmoníček Pavel 2:1), SK Slatina - Brno C - SKST Hodonín E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třináctý Richard 2:2, Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 3:1, Fila Martin 2:2, body hostů: Brychta Edo 3:1, Mádel Ladislav 4:0, Malík Vladimír 0:4, Hájek Pavel 0:4), KST Oltec Brno B - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Mach Ondřej 1:3, Kolbaba Bohumír 2:2, Galanda František 3:1, body hostů: Studýnka František 4:0, Melichar Libor 2:2, Himal Tomáš 0:4, Šafařík Jan 2:2), KST Blansko C - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 0:3, Polívka Martin ml. 2:1, Zukal Adam 3:0, Přikryl Jiří 4:0, body hostů: Krása Petr ml. 2:2, Křepela Radim 0:3, Pačinek Jakub 1:2, Těžký Pavel 1:2), TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikuš Juraj 1:2, Trávníček Tomáš 2:1, Pernička Pavel 1:1, Weiser Daniel 1:3, Chlíbek David 0:1, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Pavel 1:2, Tůma Karel 3:0, Oleksík Václav 0:3), Orel Ivančice A - TJ Sokol Hlubočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 3:0, Minstr Jan 0:3, Císarík Pavel 4:0, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 1:3, Pořízek Josef 2:1, Procházka Miroslav 0:3),
15. kolo:
SK Slatina - Brno C - TTC Komořany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třináctý Richard 1:2, Tupec Pavel 0:2, Fila Martin 2:1, Táborský Jindřich 0:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:1, Kmoníček Pavel 2:1, Hejdušek Ivan 1:1), TJ Sokol Brno I B - SKST Hodonín E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 1:1, Laicman Petr 2:0, Toufar Zdeněk 2:1, Poledňa Martin 3:0, body hostů: Brychta Edo 1:2, Mádel Ladislav 1:2, Hájek Pavel 0:2, Mikulecký Marek 0:2), STK Zbraslavec A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:2, Křepela Radim 3:0, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Melichar Libor 1:2, Šafařík Jan 1:2, Hladký Rostislav 1:2, Himal Tomáš 1:2), KST Oltec Brno B - KST Blansko C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:3, Mach Ondřej 1:2, Kolbaba Bohumír 0:1, Galanda František 3:0, WO 0:2, body hostů: Svoboda Lukáš 1:1, Polívka Martin ml. 1:1, Kaluža Tomáš 2:1, Petr Michal 2:1, WO 2:0), Orel Ivančice A - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 0:3, Minster Roman 0:3, Císarík Pavel 3:1, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Karel 2:1, Tůma Pavel 1:2, Oleksík Václav 2:1), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Hlubočany A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kleinhampl Miroslav 0:3, Trávníček Tomáš 3:0, Kucin Michal 2:1, WO 0:5, body hostů: Šmetka Miroslav 1:2, Kobolka Luboš 0:2, Pořízek Josef 2:0, Kovář Jakub 1:1, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - SK Slatina - Brno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jakub 1:2, Navrátil Václav 2:1, Pořízek Josef 2:1, Šmetka Miroslav 0:4, body hostů: Kuča Jan 4:0, Tůma Karel 1:2, Tůma Pavel 1:2, Oleksík Václav 2:1), Orel Ivančice A - TJ Brno-Bystrc A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 1:3, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 3:1, Štěpán Libor 4:0, body hostů: Adámek Aleš 3:1, Weiser Daniel 2:2, Trávníček Tomáš 2:2, Kamenický Tomáš 0:1, Kucin Michal 0:3), STK Zbraslavec A - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Těžký Pavel 1:0, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 1:2, Křepela Radim 2:0, WO 3:0, body hostů: Šmídek Roman 1:2, Mach Ondřej 1:2, Voznica František 0:2, WO 0:3), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Brno I B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 2:1, Traxler Jan 0:3, Tupec Pavel 2:2, body hostů: Prachař Marek 3:1, Poledňa Martin 4:0, Toufar Zdeněk 1:2, Dočekal Petr 0:3), KST Blansko C - TJ Agrotec Hustopeče B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Tomáš 2:2, Voráč Pavel 2:2, Polívka Ondřej 1:3, Svoboda Lukáš 3:1, body hostů: Studýnka František 3:1, Melichar Libor 1:3, Hladký Rostislav 1:3, Šafařík Jan 3:1), SKST Hodonín E - TTC Komořany A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brychta Edo 1:2, Mádel Ladislav 0:3, Malík Vladimír 0:3, Mesaroš Petr 3:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Busta Stanislav 2:1, Kmoníček Pavel 1:2, Hejdušek Ivan 2:1),
17. kolo:
TTC Komořany A - TJ Brno-Bystrc A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 3:0, Hejdušek Ivan 2:1, Busta Stanislav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Trávníček Rudolf 0:3, Adámek Aleš 3:0, Kucin Michal 0:3, Trávníčková Eliška 0:3), SKST Hodonín E - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brychta Edo 3:0, Brhel Richard 2:0, Mádel Ladislav 3:0, Mesaroš Petr 2:1, body hostů: Štěpán Libor 0:3, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:2), SK Slatina - Brno B - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhánek Jaroslav 0:2, Oleksík Václav 2:0, Tůma Karel 3:0, Kuča Jan 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 0:3, Novotný Petr 0:2, Mach Ondřej 1:1), TJ Sokol Hlubočany A - STK Zbraslavec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baričák Marek 0:2, Navrátil Václav 0:2, Kobolka Luboš 0:2, Šmetka Miroslav 0:2, body hostů: Křepela Radim 2:0, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Těžký Pavel 2:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Brno I B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlancar Jiří 1:2, Melichar Libor 1:1, Hladký Rostislav 1:2, Šafařík Jan 0:3, WO 0:1, body hostů: Prachař Marek 0:3, Poledňa Martin 3:0, Toufar Zdeněk 3:0, Laicman Petr 2:0, WO 1:0), KST Blansko C - SK Slatina - Brno C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Jiří 2:1, Kaluža Tomáš 2:1, Voráč Pavel 2:1, Svoboda Lukáš 3:1, body hostů: Fila Martin 2:2, Táborský Jindřich 0:3, Tupec Pavel 1:2, Traxler Jan 1:2),
18. kolo:
SKST Hodonín E - TJ Brno-Bystrc A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 2:1, Brhel Richard 1:1, Mádel Ladislav 2:0, Mesaroš Petr 2:1, Skala Ján 1:0, body hostů: Mikuš Juraj 0:3, Adámek Aleš 2:1, Pernička Pavel 0:3, Kamenický Tomáš 1:1), TTC Komořany A - Orel Ivančice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejdušek Ivan 3:0, Kmoníček Pavel 2:1, Busta Stanislav 1:2, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Štěpán Libor 2:1, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - KST Oltec Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 3:0, Navrátil Václav 3:0, Pořízek Josef 2:1, Procházka Miroslav 1:2, body hostů: Šmídek Roman 0:3, Galanda František 2:1, Mach Ondřej 0:3, Kubín Jiří 1:2), SK Slatina - Brno B - STK Zbraslavec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhánek Jaroslav 1:3, Oleksík Václav 2:2, Tůma Karel 2:2, Kuča Jan 3:1, body hostů: Křepela Radim 2:2, Pačinek Jakub 2:2, Krása Petr ml. 2:2, Těžký Pavel 2:2), KST Blansko C - TJ Sokol Brno I B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zukal Adam 1:2, Polívka Martin ml. 0:3, Petr Michal 2:1, Voráč Pavel 2:2, body hostů: Poledňa Martin 3:1, Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 0:3, Laicman Petr 3:0), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Slatina - Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Rostislav 1:3, Melichar Libor 2:2, Šafařík Jan 1:3, Studýnka František 3:1, body hostů: Třináctý Richard 1:3, Fila Martin 3:1, Táborský Jindřich 2:2, Tupec Pavel 3:1),
19. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TTC Komořany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 1:3, Melichar Libor 3:1, Blažek Jiří 3:1, Šafařík Jan 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 1:3, Hejdušek Ivan 2:2, Daněk Zdeněk st. 1:3), KST Blansko C - SKST Hodonín E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 2:2, Přikryl Jiří 2:2, Kaluža Tomáš 1:3, Polívka Martin ml. 2:2, body hostů: Mesaroš Petr 1:3, Mádel Ladislav 4:0, Kováč Šimon 0:2, Brychta Edo 4:0, Skala Ján 0:2), TJ Sokol Brno I B - SK Slatina - Brno B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Toufar Zdeněk 2:0, Prachař Marek 1:1, Rakovický Milan 1:2, Laicman Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Tůma Pavel 1:2, Tůma Karel 3:0, Svoboda Ondřej 0:3, WO 0:4), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Hlubočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fila Martin 2:1, Tupec Pavel 2:0, Třináctý Richard 2:1, Táborský Jindřich 2:1, body hostů: Kovář Jakub 2:1, Procházka Miroslav 1:2, Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:2), KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín Jiří 0:3, Slivečka Michal 0:1, Mach Ondřej 1:2, Galanda František 1:2, body hostů: Adámek Aleš 2:0, Kamenický Tomáš 3:0, Weiser Daniel 1:2, Trávníček Tomáš 2:0), STK Zbraslavec A - Orel Ivančice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:2, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:1, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Štěpán Libor 1:2, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 1:1),
20. kolo:
KST Blansko C - TTC Komořany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Martin ml. 3:1, Zukal Adam 3:1, Kaluža Tomáš 2:2, Svoboda Lukáš 1:3, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Busta Stanislav 2:2, Hejdušek Ivan 1:3, Daněk Zdeněk st. 0:4), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Hodonín E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Libor 1:2, Studýnka František 2:1, Šafařík Jan 2:1, Hort Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Brhel Richard 2:1, Mesaroš Petr 0:3, Mádel Ladislav 2:1, Kováč Šimon 0:3, WO 0:1), SK Slatina - Brno C - SK Slatina - Brno B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fila Martin 4:0, Tupec Pavel 3:0, Kluska Aleš 0:4, WO 1:5, body hostů: Tůma Pavel 1:2, Tůma Karel 1:2, Peprný Aleš 1:1, Svoboda Ondřej 1:2, WO 5:1), TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Hlubočany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinčík Tomáš 2:1, Laicman Petr 3:0, Rakovický Milan 1:2, Toufar Zdeněk 3:0, body hostů: Kovář Jakub 2:1, Procházka Miroslav 1:2, Kobolka Luboš 0:3, Šmetka Miroslav 0:3), STK Zbraslavec A - TJ Brno-Bystrc A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 0:3, Křepela Radim 1:1, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 0:3, body hostů: Adámek Aleš 3:0, Kamenický Tomáš 2:1, Weiser Daniel 2:1, Mikuš Juraj 2:0), KST Oltec Brno B - Orel Ivančice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín Jiří 0:2, Slivečka Michal 0:2, Mach Ondřej 2:1, Galanda František 0:3, body hostů: Štěpán Libor 3:0, Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 1:1, Šlapanský Jan 2:0),
21. kolo:
TTC Komořany A - KST Oltec Brno B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejdušek Ivan 1:0, Kmoníček Pavel 2:0, Busta Stanislav 1:2, Daněk Zdeněk ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Galanda František 1:2, Šmídek Roman 0:3, Mach Ondřej 1:1, WO 0:3), SKST Hodonín E - STK Zbraslavec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesaroš Petr 2:1, Skala Ján 0:3, Mádel Ladislav 2:1, Brychta Edo 4:0, body hostů: Křepela Radim 3:1, Pačinek Jakub 1:2, Krása Petr ml. 0:3, Těžký Pavel 1:2), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Brno I B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníčková Eliška 0:2, Trávníčková Lucie 0:2, Trávníček Tomáš 2:1, Trávníček Rudolf 0:3, body hostů: Musil Ondřej 2:1, Dočekal Petr 3:0, Kvarda Lubomír 1:1, Rakovický Milan 1:0, Prachař Marek 1:0), Orel Ivančice A - SK Slatina - Brno C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 1:2, Klíma Miloš 2:1, Císarík Pavel 3:0, body hostů: Táborský Jindřich 1:2, Traxler Jan 1:2, Tupec Pavel 2:1, Konečný Rostislav 0:3), SK Slatina - Brno B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tůma Pavel 1:1, Oleksík Václav 2:0, Tůma Karel 1:2, Kuča Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Šafařík Jan 2:1, Hladký Rostislav 1:2, Melichar Libor 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - KST Blansko C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 4:0, Navrátil Václav 2:1, Kovář Jakub 2:1, Procházka Miroslav 1:3, body hostů: Polívka Martin ml. 1:3, Zukal Adam 3:1, Kaluža Tomáš 0:3, Polívka Ondřej 1:2),
22. kolo:
SKST Hodonín E - KST Oltec Brno B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skala Ján 1:0, Mádel Ladislav 2:1, Mesaroš Petr 3:0, Brychta Edo 3:0, Kováč Šimon 0:2, body hostů: Galanda František 1:2, Mach Ondřej 0:3, Šmídek Roman 1:2, Voznica František 1:2), TTC Komořany A - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Zdeněk st. 1:2, Kmoníček Pavel 0:3, Hejdušek Ivan 0:3, Daněk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Křepela Radim 4:0, Pačinek Jakub 2:1, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 1:2), Orel Ivančice A - TJ Sokol Brno I B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 1:2, Feith Erik 0:3, Císarík Pavel 0:3, body hostů: Laicman Petr 1:2, Martinčík Tomáš 3:0, Toufar Zdeněk 1:0, Poledňa Martin 2:1, Prachař Marek 2:0), TJ Brno-Bystrc A - SK Slatina - Brno C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kamenický Tomáš 2:0, Weiser Daniel 2:0, Trávníček Tomáš 3:0, WO 2:2, body hostů: Táborský Jindřich 0:3, Fila Martin 0:2, Tupec Pavel 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Agrotec Hustopeče B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 2:1, Navrátil Václav 1:2, Kovář Jakub 1:2, Procházka Miroslav 0:4, body hostů: Hort Pavel 4:0, Studýnka František 3:0, Melichar Libor 1:2, Hladký Rostislav 1:2), SK Slatina - Brno B - KST Blansko C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhánek Jaroslav 3:1, Tůma Pavel 3:1, Tůma Karel 1:2, Kuča Jan 2:2, body hostů: Zukal Adam 3:1, Polívka Martin ml. 2:2, Petr Michal 0:4, Kaluža Tomáš 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy