Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Radek 3:1, Němec Stanislav 0:4, Matějka Josef 0:3, Fischer Karel 4:0, body hostů: Adam Petr 2:2, Andorko Pavel 3:1, Ondrovčák Ladislav 2:2, Vybíral Matouš 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 2:1, Svoboda Petr 2:0, Sedláček Zdeněk 1:2, Volek Pavel 3:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 1:2, Hruška Petr 0:3, Kazdera Pavel 1:2, Kovář Josef st. 1:1), SK Kuřim B - TJ Sokol Brno-Židenice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 2:1, Šťastný Pavel 0:3, body hostů: Krejčí Dalibor 2:1, Rotrekl David 3:0, Robek Petr 1:1, Macek Ondřej 2:0), Orel Silůvky B - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 1:3, Paták Zdeněk 4:0, Ertl Jakub 3:1, WO 0:5, body hostů: Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 0:3, Mikuš Juraj 1:2, WO 5:0), TJ Holásky C - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Milan 3:1, Škvařil Petr 3:1, Pospíšil Josef 1:2, Klimeš René 3:1, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 0:4, Konečný Jaroslav 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 3:0, Matějka Josef 1:1, Šenkýř Jiří 2:1, Fischer Karel 3:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 2:1, Kazdera Pavel 0:3, Kovář Josef st. 0:3, Koc František 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 3:1, Sedláček Zdeněk 1:2, Volek Pavel 2:2, body hostů: Andorko Pavel 4:0, Ondrovčák Ladislav 2:2, Šalomoun Ivo 0:4, Adam Petr 0:3), SK Kuřim B - TJ Sokol Křepice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 2:2, Doležal Jiří 0:1, Šplíchal Jiří 1:2, Štěpánek Luděk 0:4, Štourač Milan 2:1, body hostů: Zástěra Libor 3:1, Pokorný Radek 4:0, Maška Roman 2:2, Sedláček Aleš 1:2), Orel Silůvky B - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vališ Petr 2:2, Vašulín Karel 3:0, Záděra Josef 0:3, Ertl Jakub 1:3, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 3:0, Konečný Jaroslav 0:3), TJ Holásky C - TJ Brno-Bystrc B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Josef 0:3, Šturm Jan 1:2, Žilka Milan 1:2, Škvařil Petr 2:2, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 1:2),
3. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 0:2, Mikuš Juraj 1:2, WO 2:0, body hostů: Černý Libor 0:2, Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 2:1, Černý Radek 2:1, WO 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 1:3, Himal Tomáš 3:1, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Svoboda Petr 1:3, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Sokol Křepice A - Orel Silůvky B 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Pavel 1:1, Sedláček Aleš 0:2, Maška Roman 0:3, WO 0:3, body hostů: Vališ Petr 3:0, Ertl Jakub 2:0, Paták Zdeněk 1:0, Vašulín Karel 0:1, WO 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Holásky C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 1:1, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 2:1, body hostů: Handl Jiří 0:3, Škvařil Petr 2:1, Žilka Milan 0:3, Plhák Jaromír 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SK Kuřim B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimek Jaroslav 2:2, Goldmann Tomáš 2:2, Kazdera Pavel 3:0, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Šplíchal Jiří 2:2, Šťastný Pavel 1:3, Štěpánek Luděk 1:3, Doležal Jiří 0:2, Štourač Milan 1:0),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 0:3, Mikuš Juraj 4:0, body hostů: Volek Pavel 2:2, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Svoboda Petr 3:1, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Jaroslav 1:3, Himal Tomáš 1:2, Zajíc René 1:2, Damborský Bohumil 2:2, body hostů: Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 1:2, Sedláček Josef 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Křepice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvařil Petr 2:0, Handl Jiří 2:0, Žilka Milan 2:0, Klimeš René 2:0, body hostů: Zástěra Libor 0:2, Maška Roman 0:2, Sedláček Aleš 0:2, Novotný Pavel 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel Silůvky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 1:3, Macek Ondřej 1:3, body hostů: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 2:2, Záděrová Linda 3:1, Vašulín Karel 2:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - SK Kuřim B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Matouš 2:0, Andorko Pavel 2:0, Ondrovčák Ladislav 2:0, Adam Petr 2:0, body hostů: Šťastný Pavel 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:1, Šplíchal Jiří 0:1),
5. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Holásky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal ml. 2:1, Vašulín Karel 1:2, Vališ Petr 1:2, Paták Zdeněk 4:0, body hostů: Klimeš René 1:3, Škvařil Petr 2:1, Handl Jiří 1:2, Šturm Jan 1:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Jevišovka-Drnholec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 1:3, Mikuš Juraj 4:0, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 1:3, Konečný Jaroslav 2:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Křepice A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 2:0, Robek Petr 2:0, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 2:0, body hostů: Pokorný Radek 0:3, Zástěra Libor 0:2, Sedláček Aleš 0:2, Novotný Pavel 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalomoun Ivo 0:3, Vybíral Matouš 2:0, Ondrovčák Ladislav 3:0, Andorko Pavel 3:0, Adam Petr 1:0, body hostů: Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 0:3, Kovář Josef st. 1:2, Goldmann Tomáš 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:1, Mišejka Luboš 1:2, Černý Radek 1:2, Fischer Karel 4:0, body hostů: Volek Pavel 3:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Svoboda Petr 1:2, Sedláček Zdeněk 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - SK Kuřim B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Sedláček Zdeněk 3:0, Volek Pavel 2:0, body hostů: Šťastný Pavel 0:3, Štourač Milan 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Šplíchal Jiří 0:2), Orel Silůvky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Kratochvíl Michal ml. 0:3, Vašulín Karel 0:3, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Vybíral Matouš 4:0, Andorko Pavel 3:0, Ondrovčák Ladislav 1:2, Adam Petr 1:2), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plhák Jaromír 1:1, Pospíšil Josef 2:0, Handl Jiří 2:1, Žilka Milan 1:1, WO 4:0, body hostů: Kazdera Pavel 2:1, Kovář Josef st. 0:3, Zimek Jaroslav 1:2, WO 0:4), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Křepice A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pernička Pavel 1:0, Chlíbek David 2:0, Mrkvan Miroslav 3:0, Mikuš Juraj 1:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Radek 0:3, Zástěra Libor 0:2, Sedláček Aleš 0:2, WO 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Himal Tomáš 2:2, Konečný Jaroslav 0:4, Damborský Bohumil 1:2, Zajíc René 3:1, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 2:2, Macek Ondřej 2:1),
7. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - SK Kuřim B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Mišejka Luboš 2:0, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 2:0, body hostů: Šťastný Pavel 0:3, Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 1:1, Štourač Milan 0:2), Orel Silůvky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 2:0, Kratochvíl Michal ml. 0:2, Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 1:1, WO 3:0, body hostů: Kazdera Pavel 1:2, Zimek Jaroslav 2:1, Kovář Josef st. 0:3, WO 0:3), TJ Holásky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 2:2, Škvařil Petr 2:1, Žilka Milan 0:3, Handl Jiří 1:3, body hostů: Adam Petr 2:2, Ondrovčák Ladislav 3:1, Vybíral Matouš 1:2, Andorko Pavel 3:0), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 0:4, Mrkvan Miroslav 3:1, Mikuš Juraj 3:1, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 2:2, Macek Ondřej 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Křepice A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
8. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Křepice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Sedláček Josef 0:2, Černý Radek 3:0, Fischer Karel 3:0, body hostů: Pokorný Radek 1:2, Zástěra Libor 1:2, Sedláček Aleš 0:2, Novotný Pavel 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Robek Petr 1:3, Rotrekl David 3:1, Macek Ondřej 2:2, body hostů: Volek Pavel 3:1, Svoboda Petr 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Sedláček Zdeněk 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Brno-Bystrc B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:1, Adam Petr 2:0, Vybíral Matouš 3:0, Andorko Pavel 2:0, body hostů: Pernička Pavel 0:3, Chlíbek David 0:2, Mrkvan Miroslav 0:2, Strmiska Tomáš 1:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Jevišovka-Drnholec A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mečl Zdeněk 0:3, Kovář Josef st. 0:2, Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 1:2, WO 4:0, body hostů: Damborský Bohumil 4:0, Himal Tomáš 4:0, Konečný Jaroslav 1:2, WO 0:4), SK Kuřim B - TJ Holásky C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štourač Milan 0:1, Šťastný Pavel 1:2, Štěpánek Luděk 1:2, Šplíchal Jiří 1:2, Doležal Jiří 0:2, body hostů: Škvařil Petr 2:1, Handl Jiří 2:1, Žilka Milan 2:1, Pospíšil Josef 3:0),
9. kolo:
TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Aleš 0:2, Papež Radek 0:2, Maška Roman 1:2, Zástěra Libor 1:2, body hostů: Volek Pavel 3:0, Svoboda Petr 3:0, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Sedláček Zdeněk 1:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Rebešovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 2:2, Rotrekl David 2:2, Macek Ondřej 2:2, body hostů: Fischer Karel 4:0, Černý Radek 4:0, Mišejka Luboš 0:1, Sedláček Josef 0:4, Černý Libor 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:0, Ondra Milan 1:1, Adam Petr 3:0, Andorko Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Damborský Bohumil 1:2, Himal Tomáš 0:2, Konečný Jaroslav 0:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Brno-Bystrc B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Josef st. 0:4, Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 2:1, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 1:2, Mrkvan Miroslav 1:2), SK Kuřim B - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Luděk 1:2, Doležal Jiří 0:3, Šťastný Pavel 1:2, Šplíchal Jiří 2:1, body hostů: Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 3:0, Vašulín Karel 1:2, Kratochvíl Michal ml. 1:2),
10. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Sokol Rebešovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Kratochvíl Michal ml. 1:2, Paták Zdeněk 0:3, Vališ Petr 1:3, body hostů: Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 3:0, Černý Radek 2:1, Mišejka Luboš 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 0:4, Handl Jiří 1:3, Žilka Milan 3:1, Škvařil Petr 3:1, body hostů: Volek Pavel 4:0, Svoboda Petr 2:2, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Sedláček Zdeněk 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - SK Kuřim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Damborský Bohumil 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:1, Konečný Jaroslav 2:1, body hostů: Štourač Milan 1:2, Šplíchal Jiří 0:3, Šťastný Pavel 1:1, Štěpánek Luděk 0:2), TJ Sokol Křepice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Aleš 0:3, Papež Radek 0:2, Zástěra Libor 3:0, Pokorný Radek 0:2, WO 0:1, body hostů: Andorko Pavel 2:1, Ondrovčák Ladislav 1:1, Adam Petr 2:1, Ondra Milan 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:0, Robek Petr 2:1, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 1:2, body hostů: Kazdera Pavel 1:2, Zimek Jaroslav 1:2, Kovář Josef st. 0:3, Tuhý Roman 1:2),
11. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Paták Zdeněk 2:1, Vališ Petr 2:1, Vašulín Karel 3:1, body hostů: Volek Pavel 2:2, Svoboda Petr 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Sedláček Zdeněk 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Rebešovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvařil Petr 0:2, Klimeš René 0:2, Žilka Milan 0:3, Handl Jiří 0:2, body hostů: Fischer Karel 3:0, Svoboda Jan 2:0, Černý Radek 2:0, Mišejka Luboš 2:0), TJ Brno-Bystrc B - SK Kuřim B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 3:0, Henáč Ladislav 0:3, Mikuš Juraj 3:0, Chlíbek David 3:1, body hostů: Šťastný Pavel 1:3, Doležal Jiří 1:2, Štěpánek Luděk 0:3, Štourač Milan 2:1), TJ Sokol Křepice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Radek 2:0, Sedláček Aleš 1:1, Maška Roman 2:1, Zástěra Libor 3:0, body hostů: Kazdera Pavel 0:3, Zimek Jaroslav 1:2, Koc František 1:1, Tuhý Roman 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 0:4, Rotrekl David 2:2, Macek Ondřej 1:3, body hostů: Ondra Milan 2:2, Andorko Pavel 3:1, Ondrovčák Ladislav 1:3, Vybíral Matouš 1:0, Adam Petr 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Sekanina Jiří 0:2, Fischer Karel 2:0, Černý Radek 1:1, WO 4:0, body hostů: Vašulín Karel 1:2, Ertl Jakub 2:1, Paták Zdeněk 0:2, WO 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Holásky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 3:1, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Sedláček Zdeněk 0:4, Svoboda Petr 3:1, body hostů: Pospíšil Josef 2:2, Škvařil Petr 1:3, Žilka Milan 2:2, Handl Jiří 4:0), SK Kuřim B - TJ Jevišovka-Drnholec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:3, Šťastný Pavel 1:1, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Himal Tomáš 2:0, Zajíc René 1:1, Konečný Jaroslav 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Křepice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andorko Pavel 1:0, Ondra Milan 1:1, Ondrovčák Ladislav 2:1, Adam Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Sedláček Aleš 0:3, Novotný Pavel 0:2, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 1:3, Hruška Petr 3:1, Kazdera Pavel 2:2, Šalamoun Lubomír 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Robek Petr 1:3, Ječmínek Radek 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - Orel Silůvky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 2:2, Sedláček Zdeněk 0:4, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Vališ Petr 1:3, Ertl Jakub 2:2, Paták Zdeněk 3:1, Vašulín Karel 2:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Holásky C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 3:0, Mišejka Luboš 0:2, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 3:0, body hostů: Škvařil Petr 1:2, Šturm Jan 1:2, Žilka Milan 1:2, Handl Jiří 0:2), SK Kuřim B - TJ Brno-Bystrc B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Luděk 1:2, Šťastný Pavel 2:1, Šplíchal Jiří 0:3, Štourač Milan 1:3, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Křepice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zimek Jaroslav 1:1, Hruška Petr 2:0, Kazdera Pavel 2:1, Šalamoun Lubomír 1:1, WO 3:0, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Sedláček Aleš 1:2, Novotný Pavel 0:3, WO 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:1, Ondra Milan 2:2, Adam Petr 2:2, Andorko Pavel 3:1, Vybíral Matouš 0:1, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 4:0, Robek Petr 0:4, Macek Ondřej 0:4),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Rebešovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 1:3, Vybíral Matouš 1:2, Adam Petr 1:2, Andorko Pavel 1:3, body hostů: Fischer Karel 4:0, Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 2:1, Mišejka Luboš 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kazdera Pavel 3:1, Kovář Josef st. 1:3, Hruška Petr 3:1, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Svoboda Petr 3:1, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Šubík Jiří 1:3, Hrabec Lukáš 0:4), TJ Sokol Brno-Židenice A - SK Kuřim B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 2:1, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 2:1, body hostů: Šplíchal Jiří 2:1, Štourač Milan 2:1, Štěpánek Luděk 0:3, Doležal Jiří 0:3), TJ Brno-Bystrc B - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 0:3, Mrkvan Miroslav 0:3, Mikuš Juraj 2:1, body hostů: Paták Zdeněk 2:1, Ertl Jakub 3:0, Vašulín Karel 1:2, Záděrová Linda 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Holásky C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 2:0, Zajíc René 2:0, Himal Tomáš 2:0, Damborský Bohumil 2:0, body hostů: Klimeš René 0:2, Handl Jiří 0:2, Škvařil Petr 0:2, Žilka Milan 0:2),
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Rebešovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef st. 0:2, Šalamoun Lubomír 0:2, Hruška Petr 0:3, Kazdera Pavel 0:2, body hostů: Fischer Karel 3:0, Svoboda Jan 2:0, Černý Radek 2:0, Mišejka Luboš 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:1, Adam Petr 1:2, Vybíral Matouš 2:1, Andorko Pavel 3:1, body hostů: Volek Pavel 2:2, Svoboda Petr 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Šubík Jiří 1:2), TJ Sokol Křepice A - SK Kuřim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 2:2, Maška Roman 2:2, Sedláček Aleš 2:2, Zástěra Libor 2:2, body hostů: Šťastný Pavel 4:0, Šplíchal Jiří 2:2, Štěpánek Luděk 0:4, Štourač Milan 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - Orel Silůvky B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 0:4, Zajíc René 1:3, Himal Tomáš 1:2, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 4:0, Vališ Petr 3:1, Vašulín Karel 1:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Holásky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2, Mikuš Juraj 2:1, body hostů: Pospíšil Josef 1:2, Vysloužil Vítězslav 0:3, Žilka Milan 2:1, Handl Jiří 1:2),
16. kolo:
TJ Holásky C - Orel Silůvky B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žilka Milan 0:2, Handl Jiří 0:2, Pospíšil Josef 0:3, Škvařil Petr 2:1, body hostů: Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 3:0, Vališ Petr 1:1, Vašulín Karel 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Brno-Bystrc B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Jaroslav 1:1, Zajíc René 1:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 3:0, body hostů: Mikuš Juraj 1:2, Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 0:2, Strmiska Tomáš 0:2), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zástěra Libor 0:2, Pokorný Radek 0:2, Maška Roman 0:2, Sedláček Aleš 0:2, body hostů: Krejčí Dalibor 2:0, Rotrekl David 2:0, Robek Petr 2:0, Macek Ondřej 2:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalamoun Lubomír 1:0, Kovář Josef st. 0:2, Goldmann Tomáš 1:2, Zimek Jaroslav 0:3, Tuhý Roman 0:2, body hostů: Šalomoun Ivo 2:1, Andorko Pavel 3:0, Vybíral Matouš 2:1, Ondrovčák Ladislav 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rebešovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Petr 2:1, Kratochvíl Jaroslav 0:3, Hrabec Lukáš 1:2, Volek Pavel 2:2, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Černý Radek 3:0, Sedláček Josef 0:3, Černý Libor 0:2, Mišejka Luboš 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 4:0, Mišejka Luboš 0:3, Černý Radek 1:2, Fischer Karel 3:1, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 0:3, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 3:0, Hrabec Lukáš 0:2, Kratochvíl Jaroslav 3:0, Volek Pavel 3:0, body hostů: Damborský Bohumil 1:2, Zajíc René 1:2, Himal Tomáš 0:3, Konečný Jaroslav 0:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Křepice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašulín Karel 1:0, Vališ Petr 1:1, Paták Zdeněk 3:0, Ertl Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Radek 0:3, Zástěra Libor 1:1, Sedláček Aleš 0:2, WO 0:3), TJ Holásky C - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvařil Petr 3:1, Žilka Milan 1:3, Pospíšil Josef 2:2, Klimeš René 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Rotrekl David 4:0, Ječmínek Radek 2:2, Macek Ondřej 0:4), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Luděk 1:2, Doležal Jiří 0:3, Štourač Milan 1:2, Šťastný Pavel 2:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:0, Kazdera Pavel 3:0, Zimek Jaroslav 1:2, Kovář Josef st. 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Hrabec Lukáš 0:3, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel 4:0, body hostů: Mikuš Juraj 3:1, Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 0:3, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 3:0, Němec Stanislav 0:2, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Damborský Bohumil 2:2, Zajíc René 1:2, Himal Tomáš 0:3, Konečný Jaroslav 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Křepice A - TJ Holásky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Radek 2:2, Sedláček Aleš 1:3, Maška Roman 0:4, Zástěra Libor 4:0, body hostů: Klimeš René 2:2, Škvařil Petr 3:1, Žilka Milan 2:2, Šturm Jan 2:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vališ Petr 3:0, Záděrová Linda 1:1, Vašulín Karel 1:2, Ertl Jakub 3:0, body hostů: Krejčí Dalibor 2:1, Rotrekl David 1:2, Ječmínek Radek 0:3, Macek Ondřej 0:2), SK Kuřim B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Jiří 0:2, Štourač Milan 0:2, Štěpánek Luděk 1:2, Šťastný Pavel 0:3, body hostů: Šalomoun Ivo 2:1, Adam Petr 3:0, Vybíral Matouš 2:0, Ondrovčák Ladislav 2:0),
19. kolo:
SK Kuřim B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, WO 0:3, body hostů: Svoboda Petr 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Hrabec Lukáš 1:0, Volek Pavel 1:0, WO 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - Orel Silůvky B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Ladislav 2:2, Ondra Milan 1:3, Adam Petr 1:2, Andorko Pavel 1:3, body hostů: Paták Zdeněk 1:3, Vališ Petr 3:1, Ertl Jakub 3:1, Vašulín Karel 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Holásky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimek Jaroslav 1:2, Kazdera Pavel 1:2, Hruška Petr 3:0, Šalamoun Lubomír 3:1, body hostů: Škvařil Petr 2:0, Handl Jiří 1:2, Plhák Jaromír 0:3, Pospíšil Josef 2:1, Vysloužil Vítězslav 0:2), TJ Sokol Křepice A - TJ Brno-Bystrc B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zástěra Libor 2:1, Sedláček Aleš 0:3, Novotný Pavel 0:3, Pokorný Radek 2:2, body hostů: Mikuš Juraj 4:0, Pernička Pavel 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2, Burda Radim 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Ječmínek Radek 3:1, Rotrekl David 3:1, Macek Ondřej 0:4, body hostů: Damborský Bohumil 1:3, Himal Tomáš 1:3, Zajíc René 3:1, Konečný Jaroslav 2:2),
20. kolo:
SK Kuřim B - TJ Sokol Rebešovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štourač Milan 0:2, Doležal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, WO 0:3, body hostů: Fischer Karel 1:0, Mišejka Luboš 1:0, Němec Stanislav 2:0, Svoboda Jan 1:0, Černý Libor 1:0, WO 3:0), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimek Jaroslav 0:3, Kazdera Pavel 1:2, Hruška Petr 1:2, Šalamoun Lubomír 1:2, body hostů: Paták Zdeněk 3:0, Vališ Petr 1:2, Ertl Jakub 3:0, Vašulín Karel 2:1), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Holásky C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Andorko Pavel 1:0, Adam Petr 2:0, Ondra Milan 2:0, Ondrovčák Ladislav 2:0, WO 1:0, body hostů: Škvařil Petr 0:2, Vysloužil Vítězslav 0:2, Plhák Jaromír 0:2, Handl Jiří 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Brno-Bystrc B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Dalibor 3:1, Ječmínek Radek 1:3, Rotrekl David 3:0, Macek Ondřej 0:4, body hostů: Mikuš Juraj 2:2, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 3:1, Mrkvan Miroslav 1:2), TJ Sokol Křepice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Aleš 0:2, Zástěra Libor 0:2, Pokorný Radek 0:2, WO 0:3, body hostů: Damborský Bohumil 1:0, Zajíc René 2:0, Konečný Jaroslav 2:0, Himal Tomáš 1:0, WO 3:0),
21. kolo:
TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Rebešovice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Aleš 0:3, Rubeš Jakub 0:2, Zástěra Libor 1:2, Pokorný Radek 2:1, body hostů: Fischer Karel 3:0, Černý Radek 3:0, Mišejka Luboš 1:2, Němec Stanislav 1:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 3:1, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Hrabec Lukáš 1:2, Volek Pavel 4:0, body hostů: Krejčí Dalibor 2:2, Robek Petr 0:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 1:2, Šindelář Pavel 0:2), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 2:1, Mrkvan Miroslav 3:0, Mikuš Juraj 2:2, body hostů: Andorko Pavel 0:4, Vybíral Matouš 1:2, Šalomoun Ivo 2:1, Adam Petr 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 0:4, Konečný Jaroslav 2:2, Himal Tomáš 3:1, Damborský Bohumil 3:1, body hostů: Šalamoun Lubomír 3:1, Kazdera Pavel 1:3, Zimek Jaroslav 3:1, Kovář Josef st. 1:3), TJ Holásky C - SK Kuřim B 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handl Jiří 3:1, Pospíšil Josef 2:1, Škvařil Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Štourač Milan 2:1, Štěpánek Luděk 0:3, Doležal Jiří 0:2, Šťastný Pavel 0:3, WO 5:0),
22. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Křepice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Petr 0:1, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Hrabec Lukáš 2:1, Volek Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Zástěra Libor 2:1, Rubeš Jakub 0:3, Sedláček Aleš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Brno-Židenice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Radek 1:3, Šenkýř Jiří 1:3, Němec Stanislav 0:3, Fischer Karel 4:0, body hostů: Krejčí Dalibor 3:1, Rotrekl David 3:1, Ječmínek Radek 3:1, Šindelář Pavel 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 1:3, Konečný Jaroslav 3:1, Himal Tomáš 3:0, Damborský Bohumil 1:3, body hostů: Adam Petr 3:1, Andorko Pavel 0:4, Vybíral Matouš 2:2, Ondrovčák Ladislav 2:1), TJ Brno-Bystrc B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Chlíbek David 3:0, Mrkvan Miroslav 1:2, Mikuš Juraj 3:0, body hostů: Šalamoun Lubomír 0:3, Hruška Petr 1:2, Zimek Jaroslav 2:1, Kazdera Pavel 0:3), Orel Silůvky B - SK Kuřim B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 1:2, Vališ Petr 3:0, Vašulín Karel 4:0, body hostů: Štěpánek Luděk 1:3, Šťastný Pavel 1:3, Doležal Jiří 1:2, Štourač Milan 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy