Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy B
1. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Cemo Mokrá A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebeček Antonín 2:2, Vojáček Jaromír 0:4, Bubla Jaroslav st. 1:3, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 3:1, Rotrekl Lukáš 2:2, Vojtěch Martin 2:2), TJ Sokol Moravské Prusy A - Orel Silůvky C 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák Petr ml. 1:2, Reška Vladislav ml. 1:1, Reška Vladislav st. 1:2, WO 0:4, body hostů: Škorpík Jan 0:2, Křupala Vladislav 1:1, Záděra Kamil 2:0, Kolbert Radek 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Drnovice A - TJ Velešovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 1:3, Kalousek Viktor 1:3, Srna Antonín 1:2, Sedláček Radek 3:1, body hostů: Mráz David 3:1, Rulíšek Karel 2:2, Jelínek Marek 4:0, Fianta René 0:3), MK Řeznovice C - STK Zbraslavec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jindřich 1:1, Netolička Lubomír 2:0, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 2:0, body hostů: Krása Petr st. 1:2, Moravec Zdeněk 0:2, Odehnal Vladimír 0:2, Sekanina Jan 0:2), TJ Holásky B - SK Kuřim A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, Sýkora Josef 2:1, body hostů: Vermouzek František 0:3, Šípka Zdeněk 1:2, Vlček Dalibor 2:1, Jízdný Martin 0:3), Orel Boskovice A - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Petr 2:1, Henek Dominik 1:2, Héna Jaroslav 0:3, Horváth Tomáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Konečný Štěpán 3:0, Obalil Jiří 1:2, Dvořák Leoš 0:3, WO 1:0),
2. kolo:
TJ Sokol Otnice A - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Antonín 3:0, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 3:0, Šebeček Marek 2:1, body hostů: Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 2:1, Křupala Vladislav 0:3, Záděra Kamil 0:3), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Cemo Mokrá A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav ml. 0:4, Zbořil Martin 0:3, Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav st. 3:1, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 2:2, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Martin 3:0), STK Zbraslavec B - TJ Velešovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Jan 2:1, Moravec Zdeněk 2:1, Krása Petr st. 1:2, Křepela Lubomír 4:0, body hostů: Rulíšek Karel 0:4, Jelínek Marek 2:1, Fianta René 1:2, Kordiovský Zbyněk 1:2), MK Řeznovice C - TJ Sokol Drnovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Libor 1:0, Netolička Lubomír 1:1, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 2:0, Jedlička Jindřich 1:0, body hostů: Sedláček Radek 1:2, Kalousek Viktor 0:2, Srna Antonín 0:2, Beránek Pavel 0:2), TJ Holásky B - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Javůrek Tomáš 0:3, Javůrek Martin 1:1, Sýkora Josef 0:3, Vičík Oldřich 2:1, body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Kutil Libor 3:0, Konečný Štěpán 2:1, Obalil Jiří 1:1), Orel Boskovice A - SK Kuřim A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:1, Horváth Tomáš 0:3, Zachoval Leoš 0:3, Héna Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Vlček Dalibor 2:2, Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 3:1, Fučík Petr 1:1, WO 0:1),
3. kolo:
SK Kuřim A - TJ Sokol Otnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jízdný Martin 3:0, Vermouzek František 1:1, Fučík Petr 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Šebeček Marek 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Vojáček Jaromír 0:3, Šebeček Antonín 0:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 3:0, Konečný Štěpán 1:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav st. 0:3, Reška Vladislav ml. 0:3, Pecka Zbyněk 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Holásky B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Radek 1:2, Trávníček Michal 0:2, Srna Antonín 0:3, Beránek Pavel 2:1, body hostů: Vičík Oldřich 3:0, Javůrek Martin 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, Sýkora Josef 0:2), STK Zbraslavec B - Orel Boskovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cetkovský Martin 1:0, Krása Petr st. 1:1, Křepela Lubomír 2:1, Moravec Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Suchý Petr 1:2, Polívka Ondřej 1:2, Petr Michal 0:2, WO 0:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rotrekl Lukáš 3:0, Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 2:1, body hostů: Jelínek Marek 0:3, Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 0:3, Spáčil Petr 0:2), MK Řeznovice C - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 1:2, Jedlička Jindřich 0:3, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 4:0, body hostů: Škorpík Jan 2:2, Kolbert Radek 1:2, Křupala Vladislav 1:2, Záděra Kamil 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - SK Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav ml. 1:3, Hanák Petr st. 0:4, Reška Vladislav st. 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vlček Dalibor 2:2, Vermouzek František 2:2, Fučík Petr 2:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Otnice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 2:0, Konečný Štěpán 1:1, Obalil Jiří 3:0, Bezděk Luboš 2:0, body hostů: Šebeček Antonín 0:3, Bubla Jaroslav st. 1:1, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Jan 0:2), TJ Sokol Drnovice A - Orel Boskovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 0:3, Beránek Pavel 1:2, Sedláček Radek 1:2, body hostů: Suchý Petr 3:0, Polívka Ondřej 3:0, Petr Michal 2:1, Zachoval Leoš 1:2), STK Zbraslavec B - TJ Holásky B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:3, Křepela Lubomír 1:2, body hostů: Vičík Oldřich 3:0, Javůrek Martin 3:0, Javůrek Tomáš 2:0, Sýkora Josef 1:1), TJ Cemo Mokrá A - MK Řeznovice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Lukáš 0:3, Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Martin 0:3, Paták Radek 2:1, body hostů: Štěpán Libor 2:1, Veber Marek 2:1, Filák Tomáš 2:1, Netolička Lubomír 2:0), Orel Silůvky C - TJ Velešovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škorpík Jan 4:0, Křupala Vladislav 2:2, Záděra Kamil 1:3, Kolbert Radek 2:2, body hostů: Jelínek Marek 3:1, Rulíšek Karel 1:3, Mráz David 2:2, Spáčil Petr 1:3),
5. kolo:
TJ Holásky B - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vičík Oldřich 2:1, Javůrek Tomáš 1:1, Vysloužil Jan 2:1, Javůrek Martin 3:0, body hostů: Suchý Petr 2:1, Zachoval Leoš 1:2, Horváth Tomáš 0:3, Héna Jaroslav 0:2), SK Kuřim A - TJ Šošůvka A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Dalibor 1:2, Fučík Petr 0:3, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 0:3, Konečný Štěpán 2:1), TJ Sokol Drnovice A - STK Zbraslavec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 3:0, Srna Antonín 0:2, Kalousek Viktor 2:1, Sedláček Radek 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:2, Moravec Zdeněk 1:2, Krása Petr st. 1:2, Cetkovský Martin 0:2), TJ Cemo Mokrá A - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:1, Rotrekl Lukáš 1:2, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 3:0, body hostů: Škorpík Jan 3:0, Křupala Vladislav 1:2, Kolbert Radek 0:3, Záděra Kamil 0:3), MK Řeznovice C - TJ Velešovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 1:1, Jedlička Jindřich 1:1, Filák Tomáš 3:0, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 1:2, Jelínek Marek 1:2, Mráz David 0:2, Spáčil Tomáš 0:2), TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebeček Antonín 2:2, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Reška Vladislav st. 2:2, Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Velešovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Vojáček Jaromír 1:3, Bubla Jaroslav st. 0:3, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Jelínek Marek 4:0, Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 3:1, Spáčil Petr 0:3), TJ Sokol Moravské Prusy A - MK Řeznovice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 1:2, Reška Vladislav st. 1:3, body hostů: Veber Marek 3:1, Jedlička Jindřich 3:1, Antl Pavel 1:3, Bíla Jindřich 2:1), TJ Holásky B - TJ Cemo Mokrá A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 3:0, Javůrek Tomáš 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Vysloužil Jan 1:2, body hostů: Paták Radek 1:2, Kvapil Zdeněk 0:3, Rotrekl Lukáš 2:1, Vojtěch Martin 1:2), Orel Boskovice A - Orel Silůvky C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Petr 2:2, Polívka Ondřej 4:0, Henek Dominik 2:2, Petr Michal 2:2, body hostů: Škorpík Jan 2:2, Kolbert Radek 1:3, Křupala Vladislav 2:2, Záděra Kamil 1:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 3:1, Vlček Dalibor 1:3, Vermouzek František 3:1, Šípka Zdeněk 1:3, body hostů: Sedláček Radek 2:2, Beránek Pavel 3:1, Trávníček Michal 1:2, Kalousek Viktor 2:2, Srna Antonín 0:1), TJ Šošůvka A - STK Zbraslavec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 1:1, Konečný Štěpán 3:0, Bezděk Luboš 2:0, body hostů: Krása Petr st. 1:2, Křepela Lubomír 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Otnice A - MK Řeznovice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebeček Antonín 0:2, Heřmanský Martin 0:2, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Marek 0:2, body hostů: Štěpán Libor 2:0, Striegler Tomáš 2:0, Filák Tomáš 2:0, Bíla Jindřich 2:0), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Velešovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 0:4, Reška Vladislav st. 3:1, body hostů: Rulíšek Karel 3:1, Jelínek Marek 2:2, Mráz David 2:2, Spáčil Tomáš 2:2), TJ Holásky B - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vičík Oldřich 2:1, Sýkora Josef 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, Vysloužil Jan 2:2, body hostů: Škorpík Jan 0:4, Křupala Vladislav 1:2, Kolbert Radek 1:2, Záděra Kamil 2:1), Orel Boskovice A - TJ Cemo Mokrá A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Ondřej 1:1, Suchý Petr 1:1, Henek Dominik 0:3, Horváth Tomáš 0:3, body hostů: Paták Radek 2:1, Kvapil Zdeněk 2:1, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 2:0), SK Kuřim A - STK Zbraslavec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 1:1, Vermouzek František 2:0, Vlček Dalibor 3:0, Šípka Zdeněk 2:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:2, Krása Petr st. 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Drnovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 2:0, Konečný Štěpán 1:1, Bezděk Luboš 3:0, Krátký Marek 0:1, body hostů: Kalousek Viktor 1:2, Sedláček Radek 1:2, Beránek Pavel 0:2, Srna Antonín 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebeček Antonín 2:1, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 0:1, Šebeček Marek 4:0, Salajka Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Beránek Pavel 2:2, Sedláček Radek 2:1, Srna Antonín 1:2, Kalousek Viktor 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Moravské Prusy A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krása Petr st. 0:3, Moravec Zdeněk 1:2, Křepela Lubomír 3:0, Švancara Vladimír 0:3, WO 5:0, body hostů: Reška Vladislav st. 3:1, Hanák Petr ml. 3:1, Reška Vladislav ml. 2:2, WO 0:5), TJ Cemo Mokrá A - SK Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:3, Rotrekl Lukáš 2:2, Vojtěch Martin 1:3, Paták Radek 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 3:1, Vlček Dalibor 0:4, Fučík Petr 3:1), Orel Silůvky C - TJ Šošůvka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 0:2, Záděra Kamil 0:2, Kolbert Radek 0:2, Škorpík Jan 0:2, body hostů: Kutil Libor 2:0, Bezděk Luboš 2:0, Konečný Štěpán 2:0, Obalil Jiří 2:0), TJ Velešovice A - TJ Holásky B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz David 3:0, Kordiovský Zbyněk 0:3, Honek Tomáš 0:3, Rulíšek Karel 1:3, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Javůrek Tomáš 2:1, Vičík Oldřich 2:1, Vysloužil Jan 2:1), MK Řeznovice C - Orel Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Netolička Lubomír 3:0, Bíla Jindřich 1:1, Striegler Tomáš 1:2, Filák Tomáš 3:0, body hostů: Polívka Ondřej 1:2, Suchý Petr 2:1, Héna Jaroslav 0:3, Sedlák Zdeněk 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beránek Pavel 2:2, Sedláček Radek 3:1, Kalousek Viktor 0:1, Trávníček Michal 1:3, Srna Antonín 2:1, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav st. 1:3, Reška Vladislav ml. 3:1, Hanák Petr st. 0:4), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Petr st. 3:1, Moravec Zdeněk 2:2, Sekanina Jan 0:4, Křepela Lubomír 3:1, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Bubla Jaroslav st. 1:3, Vojáček Jaromír 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2), TJ Cemo Mokrá A - TJ Šošůvka A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:3, Rotrekl Lukáš 3:1, Vojtěch Martin 1:3, Paták Radek 2:2, body hostů: Kutil Libor 3:1, Bezděk Luboš 2:2, Konečný Štěpán 1:3, Obalil Jiří 3:1), Orel Silůvky C - SK Kuřim A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 0:3, Záděra Kamil 0:3, Kolbert Radek 3:0, Škorpík Jan 2:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 2:1, Vlček Dalibor 1:2, Fučík Petr 2:1), TJ Velešovice A - Orel Boskovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 3:0, Spáčil Petr 1:2, Jelínek Marek 1:3, body hostů: Suchý Petr 2:2, Zachoval Leoš 1:3, Polívka Ondřej 2:1, Henek Dominik 1:2), MK Řeznovice C - TJ Holásky B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 2:1, Bíla Jindřich 2:1, Filák Tomáš 2:1, Veber Marek 4:0, body hostů: Javůrek Martin 1:3, Javůrek Tomáš 1:2, Vičík Oldřich 0:3, Vysloužil Jan 1:2),
10. kolo:
TJ Holásky B - TJ Sokol Otnice A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Javůrek Martin 2:0, Vičík Oldřich 2:0, Vysloužil Jan 2:1, Sýkora Josef 0:2, WO 3:0, body hostů: Šebeček Marek 1:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Vojáček Jaromír 1:2, WO 0:3), Orel Boskovice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 2:1, Henek Dominik 2:0, Zachoval Leoš 1:2, Polívka Ondřej 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav st. 1:2, Reška Vladislav ml. 0:3, Pecka Zbyněk 0:2), SK Kuřim A - TJ Velešovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 1:1, Vlček Dalibor 2:0, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Jelínek Marek 0:3, Rulíšek Karel 0:3, Spáčil Tomáš 0:2, Mráz David 1:1), MK Řeznovice C - TJ Šošůvka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netolička Lubomír 0:4, Bíla Jindřich 3:1, Filák Tomáš 3:1, Veber Marek 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 2:2, Konečný Štěpán 1:3, Obalil Jiří 1:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Drnovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofírek Dominik 1:1, Paták Radek 2:2, Rotrekl Lukáš 3:1, Vojtěch Martin 2:2, Levardi Robert 1:1, body hostů: Sedláček Radek 4:0, Kalousek Viktor 0:4, Srna Antonín 3:1, Skála Petr 0:4), STK Zbraslavec B - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Zdeněk 2:1, Krása Petr st. 0:3, Cetkovský Martin 1:2, Křepela Lubomír 1:2, body hostů: Novák Lukáš 3:0, Škorpík Jan 3:0, Kolbert Radek 1:2, Křupala Vladislav 1:2),
11. kolo:
TJ Holásky B - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 0:1, Vičík Oldřich 2:2, Vysloužil Jan 2:1, Sýkora Josef 3:1, Grulich Zdeněk 2:1, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav st. 1:3, Reška Vladislav ml. 0:4, Pecka Zbyněk 1:2), Orel Boskovice A - TJ Sokol Otnice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 2:1, Polívka Ondřej 3:0, Petr Michal 1:2, Henek Dominik 2:1, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Vojáček Jaromír 0:3, Šebeček Antonín 0:3), SK Kuřim A - MK Řeznovice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 1:3, Vlček Dalibor 0:3, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 2:2, body hostů: Veber Marek 4:0, Jedlička Jindřich 2:2, Netolička Lubomír 0:3, Telecká Jana 3:0), TJ Velešovice A - TJ Šošůvka A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Tomáš 0:3, Jelínek Marek 1:1, Rulíšek Karel 0:3, Mráz David 1:2, body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 3:0, Dvořák Leoš 1:1), TJ Sokol Drnovice A - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 1:2, Beránek Pavel 3:0, Sedláček Radek 3:0, Srna Antonín 1:1, Kalousek Viktor 1:1, body hostů: Záděra Kamil 1:3, Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 2:1, Slezák Pavel 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Cemo Mokrá A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krása Petr st. 0:2, Moravec Zdeněk 0:2, Sekanina Jan 0:3, Křepela Lubomír 1:1, body hostů: Paták Radek 3:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 1:1, Kvapil Zdeněk 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Otnice A - TJ Holásky B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Martin 1:2, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Vysloužil Jan 0:3, Sýkora Josef 0:3, Vičík Oldřich 2:1), TJ Sokol Moravské Prusy A - Orel Boskovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav ml. 1:2, Hanák Petr st. 0:3, Reška Vladislav st. 1:3, body hostů: Suchý Petr 4:0, Henek Dominik 1:2, Polívka Ondřej 2:1, Petr Michal 2:1), TJ Velešovice A - SK Kuřim A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honek Tomáš 0:2, Spáčil Tomáš 1:1, Jelínek Marek 1:2, Spáčil Petr 0:3, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 2:1, Fučík Petr 1:1, Jízdný Martin 2:0), TJ Šošůvka A - MK Řeznovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Štěpán 2:1, Kutil Libor 1:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Veber Marek 1:2, Filák Tomáš 2:1, Staněk Milan 0:3, Jedlička Jindřich 0:2), TJ Sokol Drnovice A - TJ Cemo Mokrá A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zubal Ladislav 0:3, Kalousek Viktor 0:2, Beránek Pavel 1:2, Sedláček Radek 2:1, body hostů: Rotrekl Lukáš 3:0, Kvapil Zdeněk 3:0, Vojtěch Martin 1:2, Paták Radek 1:1), Orel Silůvky C - STK Zbraslavec B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jan 2:1, Záděra František 2:1, Křupala Vladislav 1:2, Kolbert Radek 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 2:1, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Zdeněk 0:3, Sekanina Jan 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Holásky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 1:3, Pecka Zbyněk 0:4, Reška Vladislav st. 2:2, body hostů: Vičík Oldřich 3:1, Javůrek Martin 2:2, Sýkora Josef 2:2, Vysloužil Jan 2:2), TJ Sokol Otnice A - Orel Boskovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 0:3, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 1:3, body hostů: Polívka Ondřej 3:1, Petr Michal 2:1, Henek Dominik 1:2, Suchý Petr 3:0), MK Řeznovice C - SK Kuřim A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Netolička Lubomír 1:0, Jedlička Jindřich 2:0, Filák Tomáš 2:1, Veber Marek 2:0, WO 3:0, body hostů: Šípka Zdeněk 0:3, Vermouzek František 1:2, Fučík Petr 0:2, WO 0:3), TJ Šošůvka A - TJ Velešovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Leoš 0:1, Kutil Libor 1:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 3:0, Krátký Marek 1:1, WO 1:0, body hostů: Jelínek Marek 3:0, Spáčil Tomáš 0:3, Spáčil Petr 1:2, Res Oldřich 0:2, WO 0:1), Orel Silůvky C - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolbert Radek 1:1, Záděra František 1:1, Záděra Kamil 1:2, Škorpík Jan 1:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Radek 3:0, Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 1:2, WO 0:5), TJ Cemo Mokrá A - STK Zbraslavec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Paták Radek 2:0, Vojtěch Martin 2:0, body hostů: Křepela Lubomír 0:2, Cetkovský Martin 0:2, Odehnal Vladimír 0:2, Charvát Rudolf 0:2),
14. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Otnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 2:0, Paták Radek 2:0, body hostů: Šebeček Marek 0:2, Bubla Jaroslav st. 0:2, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Antonín 0:2), Orel Silůvky C - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záděra Kamil 2:1, Křupala Vladislav 0:2, Kolbert Radek 2:1, Škorpík Jan 2:1, WO 4:0, body hostů: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav ml. 1:3, Pecka Zbyněk 0:3, WO 0:4), TJ Velešovice A - TJ Sokol Drnovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulíšek Karel 3:0, Mráz David 2:1, Spáčil Petr 0:2, Jelínek Marek 3:0, WO 0:1, body hostů: Sedláček Radek 0:2, Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 1:2, Kalousek Viktor 0:3, WO 1:0), STK Zbraslavec B - MK Řeznovice C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:2, Krása Petr st. 1:1, Křepela Zdeněk 0:3, Křepela Lubomír 0:3, body hostů: Veber Marek 2:1, Filák Tomáš 3:0, Jedlička Jindřich 2:0, Netolička Lubomír 2:0), SK Kuřim A - TJ Holásky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fučík Petr 3:1, Jízdný Martin 0:4, Vermouzek František 1:3, Šípka Zdeněk 4:0, body hostů: Javůrek Martin 2:2, Vičík Oldřich 1:1, Vysloužil Jan 3:1, Javůrek Tomáš 2:2, Sýkora Josef 0:2), TJ Šošůvka A - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obalil Jiří 1:0, Krátký Marek 1:1, Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 1:0, WO 3:0, body hostů: Zachoval Leoš 1:2, Svěrák Martin 0:2, Suchý Petr 0:2, WO 0:3),
15. kolo:
Orel Silůvky C - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 3:1, Záděra František 2:2, Kolbert Radek 2:2, Škorpík Jan 2:2, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Bubla Jaroslav st. 3:1, Vojáček Jaromír 2:2, Šebeček Antonín 0:4), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:1, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 2:0, WO 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 2:1, Reška Vladislav ml. 0:3, Pecka Zbyněk 0:3, WO 0:3), TJ Velešovice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Tomáš 1:3, Rulíšek Karel 3:1, Mráz David 2:2, Jelínek Marek 3:1, body hostů: Křepela Lubomír 4:0, Krása Petr st. 2:2, Cetkovský Martin 1:3, Sekanina Jan 0:4), TJ Sokol Drnovice A - MK Řeznovice C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zubal Ladislav 0:3, Beránek Pavel 1:2, Sedláček Radek 2:1, Kalousek Viktor 0:3, body hostů: Netolička Lubomír 2:1, Jedlička Jindřich 1:2, Filák Tomáš 3:0, Veber Marek 3:0), TJ Šošůvka A - TJ Holásky B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obalil Jiří 1:1, Kutil Libor 1:1, Konečný Štěpán 3:0, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Javůrek Martin 1:2, Javůrek Tomáš 1:2, Sýkora Josef 0:2, Javůrek Leoš 0:2), SK Kuřim A - Orel Boskovice A 10:0wo,
16. kolo:
Orel Boskovice A - TJ Holásky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 3:1, Henek Dominik 1:3, Polívka Ondřej 2:2, Svěrák Martin 2:2, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Javůrek Tomáš 2:2, Vysloužil Jan 3:1, Sýkora Josef 0:4), TJ Šošůvka A - SK Kuřim A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konečný Štěpán 1:0, Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 2:0, Bezděk Luboš 1:0, WO 3:0, body hostů: Šípka Zdeněk 0:2, Vermouzek František 0:2, Fučík Petr 0:2, WO 0:3), STK Zbraslavec B - TJ Sokol Drnovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cetkovský Martin 3:0, Moravec Zdeněk 0:3, Krása Petr st. 2:1, Křepela Lubomír 3:1, body hostů: Sedláček Radek 2:2, Beránek Pavel 2:1, Srna Antonín 0:3, Kalousek Viktor 1:2), Orel Silůvky C - TJ Cemo Mokrá A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Kamil 0:2, Záděra František 0:2, Kolbert Radek 1:2, Škorpík Jan 0:2, body hostů: Paták Radek 3:0, Rotrekl Lukáš 2:0, Vojtěch Martin 1:1, Kvapil Zdeněk 2:0), TJ Velešovice A - MK Řeznovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Tomáš 2:2, Mráz David 1:3, Rulíšek Karel 3:1, Jelínek Marek 2:1, WO 1:0, body hostů: Filák Tomáš 4:0, Veber Marek 1:2, Jedlička Jindřich 0:4, Staněk Milan 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Otnice A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák Petr ml. 4:0, Reška Vladislav st. 2:2, Reška Vladislav ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Šebeček Marek 2:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Antonín 0:3, Vojáček Jaromír 2:1, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Sokol Otnice A - SK Kuřim A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Jaromír 1:1, Salajka Jaroslav ml. 1:1, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 2:1, WO 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 0:3, Fučík Petr 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Šošůvka A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reška Vladislav ml. 0:2, Reška Vladislav st. 0:2, Hanák Petr st. 0:2, WO 0:4, body hostů: Bezděk Luboš 2:0, Konečný Štěpán 1:0, Krátký Marek 2:0, Obalil Jiří 1:0, WO 4:0), TJ Holásky B - TJ Sokol Drnovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:1, Vysloužil Jan 2:0, Sýkora Josef 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, body hostů: Sedláček Radek 2:1, Beránek Pavel 0:3, Kalousek Viktor 0:3, Srna Antonín 0:2), Orel Boskovice A - STK Zbraslavec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petr Michal 3:1, Henek Dominik 3:1, Suchý Petr 2:2, Svěrák Martin 1:3, body hostů: Křepela Lubomír 4:0, Cetkovský Martin 1:3, Krása Petr st. 1:3, Moravec Zdeněk 1:3), TJ Velešovice A - TJ Cemo Mokrá A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mráz David 1:2, Rulíšek Karel 0:2, Spáčil Petr 0:3, Jelínek Marek 2:1, body hostů: Rotrekl Lukáš 2:1, Kvapil Zdeněk 2:1, Paták Radek 3:0, Vojtěch Martin 1:1), Orel Silůvky C - MK Řeznovice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křupala Vladislav 2:1, Záděra František 3:1, Záděra Kamil 1:1, Kolbert Radek 1:2, WO 3:0, body hostů: Filák Tomáš 3:1, Veber Marek 0:1, Netolička Lubomír 1:3, Jedlička Jindřich 1:2, WO 0:3),
18. kolo:
SK Kuřim A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jízdný Martin 1:0, Fučík Petr 2:0, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Reška Vladislav st. 1:2, Reška Vladislav ml. 1:2, Pecka Zbyněk 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Otnice A - TJ Šošůvka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Josef 0:2, Heřmanský Martin 0:2, Vojáček Jaromír 0:2, Šebeček Marek 0:2, body hostů: Konečný Štěpán 2:0, Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 2:0, Bezděk Luboš 2:0), Orel Boskovice A - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polívka Ondřej 2:2, Suchý Petr 2:2, Petr Michal 3:1, Horváth Tomáš 1:1, Zachoval Leoš 0:2, body hostů: Sedláček Radek 4:0, Beránek Pavel 1:3, Srna Antonín 1:3, Kalousek Viktor 2:2), TJ Holásky B - STK Zbraslavec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:1, Vysloužil Jan 2:1, Sýkora Josef 2:1, Javůrek Tomáš 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:2, Cetkovský Martin 0:3, Krása Petr st. 2:1, Moravec Zdeněk 0:3), MK Řeznovice C - TJ Cemo Mokrá A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Netolička Lubomír 0:2, Staněk Milan 0:2, Filák Tomáš 2:1, Jedlička Jindřich 0:3, body hostů: Rotrekl Lukáš 2:1, Kvapil Zdeněk 3:0, Paták Radek 1:1, Vojtěch Martin 2:0), TJ Velešovice A - Orel Silůvky C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 0:3, Spáčil Tomáš 0:3, Mráz David 3:0, Fianta René 0:3, body hostů: Kolbert Radek 2:1, Záděra František 2:1, Škorpík Jan 2:1, Záděra Kamil 3:0),
19. kolo:
TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spáčil Petr 0:4, Mráz David 3:1, Spáčil Tomáš 3:1, Jelínek Marek 2:2, body hostů: Šebeček Marek 2:2, Vojáček Jaromír 3:1, Salajka Jaroslav ml. 2:2, Rafaj Zdeněk st. 1:3), MK Řeznovice C - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Striegler Tomáš 1:0, Frühauf Michael 1:1, Filák Tomáš 3:0, Jedlička Jindřich 1:0, WO 3:0, body hostů: Hanák Petr ml. 0:3, Reška Vladislav st. 1:1, Reška Vladislav ml. 0:2, WO 0:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Holásky B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Lukáš 3:0, Kvapil Zdeněk 2:0, Paták Radek 2:1, Vojtěch Martin 2:1, body hostů: Javůrek Martin 1:2, Vysloužil Jan 0:3, Javůrek Tomáš 1:2, Sýkora Josef 0:2), Orel Silůvky C - Orel Boskovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křupala Vladislav 2:2, Záděra František 4:0, Škorpík Jan 1:3, Záděra Kamil 2:2, body hostů: Polívka Ondřej 3:1, Svěrák Martin 1:3, Petr Michal 3:1, Horváth Tomáš 0:4), TJ Sokol Drnovice A - SK Kuřim A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Radek 1:2, Beránek Pavel 1:2, Kalousek Viktor 1:2, Srna Antonín 0:3, WO 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 4:0, Fučík Petr 3:1, WO 0:4), STK Zbraslavec B - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krása Petr st. 0:3, Moravec Zdeněk 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Křepela Lubomír 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Konečný Štěpán 2:1, Obalil Jiří 1:2, Krátký Marek 1:2),
20. kolo:
MK Řeznovice C - TJ Sokol Otnice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jedlička Jindřich 1:0, Filák Tomáš 2:0, Veber Marek 2:1, Bíla Jindřich 0:1, WO 4:0, body hostů: Šebeček Jan 0:3, Heřmanský Josef 0:2, Šebeček Marek 2:0, WO 0:4), TJ Velešovice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spáčil Petr 1:1, Rulíšek Karel 0:2, Mráz David 3:0, Spáčil Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Reška Vladislav st. 2:2, Reška Vladislav ml. 2:1, Pecka Zbyněk 0:3, WO 0:4), Orel Silůvky C - TJ Holásky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křupala Vladislav 1:3, Záděra František 1:2, Horák Radek 0:3, Záděra Kamil 3:1, body hostů: Javůrek Martin 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Javůrek Tomáš 3:0, Sýkora Josef 0:3), TJ Cemo Mokrá A - Orel Boskovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:0, Rotrekl Lukáš 1:1, Paták Radek 3:0, Vojtěch Martin 2:0, body hostů: Polívka Ondřej 1:2, Suchý Petr 0:2, Zachoval Leoš 0:2, Sedlák Zdeněk 0:2), STK Zbraslavec B - SK Kuřim A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krása Petr st. 0:2, Cetkovský Martin 1:1, Moravec Zdeněk 1:2, Křepela Lubomír 3:0, WO 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 3:1, Vermouzek František 1:2, Fučík Petr 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Drnovice A - TJ Šošůvka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Pavel 0:2, Kalousek Viktor 0:2, Srna Antonín 0:2, Zubal Ladislav 0:2, body hostů: Bezděk Luboš 2:0, Kutil Libor 2:0, Konečný Štěpán 2:0, Obalil Jiří 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Otnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Radek 3:1, Beránek Pavel 3:1, Kalousek Viktor 2:1, Srna Antonín 1:3, body hostů: Šebeček Marek 1:3, Bubla Jaroslav st. 2:2, Vojáček Jaromír 2:2, Salajka Jaroslav ml. 1:2), TJ Sokol Moravské Prusy A - STK Zbraslavec B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Pecka Zbyněk 1:3, Reška Vladislav ml. 1:3, WO 0:4, body hostů: Křepela Lubomír 2:1, Krása Petr st. 0:3, Moravec Zdeněk 2:1, Cetkovský Martin 2:1, WO 4:0), SK Kuřim A - TJ Cemo Mokrá A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 0:3, Vermouzek František 0:2, Šípka Zdeněk 1:2, Jízdný Martin 1:2, body hostů: Rotrekl Lukáš 3:0, Vojtěch Martin 1:2, Kvapil Zdeněk 3:0, Paták Radek 2:0), TJ Šošůvka A - Orel Silůvky C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Šimon 0:3, Konečný Štěpán 3:0, Kutil Libor 2:1, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Kolbert Radek 1:3, Křupala Vladislav 1:2, Záděra František 1:2, Škorpík Jan 1:2), TJ Holásky B - TJ Velešovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javůrek Martin 3:0, Vysloužil Jan 2:0, Javůrek Leoš 1:2, Javůrek Tomáš 2:1, body hostů: Jelínek Marek 1:2, Rulíšek Karel 1:2, Fianta René 0:3, Spáčil Tomáš 1:1), Orel Boskovice A - MK Řeznovice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Petr 1:1, Polívka Ondřej 1:1, Horváth Tomáš 0:3, Sedlák Zdeněk 0:3, body hostů: Telecká Jana 2:1, Filák Tomáš 2:1, Veber Marek 2:0, Bíla Jindřich 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy A - TJ Sokol Drnovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav st. 3:1, Reška Vladislav ml. 1:3, Pecka Zbyněk 1:3, Hanák Petr ml. 3:1, body hostů: Srna Antonín 3:1, Trávníček Michal 0:4, Sedláček Radek 3:1, Kalousek Viktor 2:2), TJ Sokol Otnice A - STK Zbraslavec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřmanský Martin 0:4, Vojáček Jaromír 1:2, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 2:1, WO 3:0, body hostů: Křepela Lubomír 1:0, Moravec Zdeněk 4:0, Cetkovský Martin 2:2, Sekanina Jan 1:3, WO 0:3), TJ Šošůvka A - TJ Cemo Mokrá A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Štěpán 2:1, Obalil Jiří 1:2, Kutil Libor 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Kvapil Zdeněk 2:1, Paták Radek 1:2, Vojtěch Martin 1:2, Rotrekl Lukáš 0:3), SK Kuřim A - Orel Silůvky C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 2:1, Jízdný Martin 1:2, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Kolbert Radek 1:2, Křupala Vladislav 2:1, Záděra František 0:3, Škorpík Jan 1:2), Orel Boskovice A - TJ Velešovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr 3:0, Polívka Ondřej 3:0, Svěrák Martin 0:3, Zachoval Leoš 3:0, body hostů: Rulíšek Karel 1:2, Mráz David 1:2, Spáčil Tomáš 1:2, Spáčil Petr 0:3), TJ Holásky B - MK Řeznovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 2:2, Vysloužil Jan 3:0, Sýkora Josef 1:2, Javůrek Tomáš 3:1, body hostů: Veber Marek 2:2, Netolička Lubomír 2:2, Jedlička Jindřich 0:3, Antl Pavel 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy