Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP I. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Křepice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 4:0, Křivka Jan 4:0, Tetur Stanislav 2:2, Klabusay Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Maška Roman 1:2, Papež Radek 0:1, Novotný Pavel 1:3, Rubeš Jakub 0:4, Strouhal Jiří 0:3, WO 0:1), Orel Šitbořice A - Moravan Lednice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Jiří 1:3, Halas Pavel st. 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jakub 0:4, body hostů: Bobrzyk David 4:0, Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 4:0), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Rakvice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Marek 3:1, Polášek Michal 1:3, Sláma Miroslav 0:2, Polášek Zdenek 2:2, Tomek Jan 1:1, body hostů: Suský Stanislav 1:3, Hanák Jiří 4:0, Valoušek František 3:1, Vala Vítězslav 1:3), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 3:1, Godany Milan 3:1, Sýkora Daniel 2:2, Fiala Jiří 2:2, body hostů: Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 0:4, Pešek Oldřich 4:0, Vaculík František 0:2, Sirbu Jakub 1:1), TJ SPORT Němčičky A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 2:2, Stávek Radim 2:2, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Šlancar Jiří 3:1, Hušek Jindřich 2:2, Blažek Jiří 1:3, Kuchař Pavel 2:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Kobylí C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hřebačka Tomáš 4:0, Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 3:1, Mocek Milan 4:0, body hostů: Vajbar Antonín 2:2, Otáhal Jan 0:4, Dufek Vladimír 0:4, Oslzlý Michal 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Kobylí C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrkvica Aleš 1:2, Křivka Jan 2:1, Klabusay Martin 1:2, Tetur Stanislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Vajbar Antonín 3:1, Otáhal Jan 3:1, Oslzlý Michal 1:3, WO 0:5), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Kobylí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Jindřich 1:3, Hušek Jan 2:2, Kuchař Pavel 1:3, Šlancar Jiří 2:2, body hostů: Mocek Milan 4:0, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 0:4, Soukal Jiří st. 4:0), TJ Sokol Troskotovice A - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukša Břetislav 0:3, Sirbu Jakub 2:2, Pešek Oldřich 1:2, Sirbu Jan 0:4, WO 1:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 2:1, Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Stanislav 4:0, Valoušek František 1:3, Hanák Jiří 4:0, Fridrich Bronislav 2:2, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Citterbard Oldřich 2:2, Godany Milan 0:4, Sýkora Daniel 2:2), Moravan Lednice A - TJ Sokol Lanžhot C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 3:1, Bobrzyk David 2:2, Pagáč Martin 2:2, body hostů: Koníček Marek 3:1, Polášek Michal 2:2, Polášek Zdenek 2:2, Tomek Jan 0:4), TJ Sokol Křepice B - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 2:2, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 4:0, Maška Roman 4:0, body hostů: Halas Pavel st. 1:3, Slavík Jakub 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jiří 2:2),
3. kolo:
Orel Šitbořice A - TJ Sokol Vranovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 1:3, Halas Pavel st. 2:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Mrkvica Aleš 2:2, Křivka Jan 2:2, Tetur Stanislav 3:1, Hanuš Michal 1:3), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Křepice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Miroslav 4:0, Polášek Michal 4:0, Polášek Zdenek 3:0, Koníček Marek 3:0, Tomek Jan 0:1, WO 0:1, body hostů: Papež Radek 1:3, Strouhal Jiří 0:4, Lang Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice A - Moravan Lednice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 0:4, Godany Milan 0:4, Sýkora Daniel 1:2, Citterbard Oldřich 1:3, WO 1:0, body hostů: Baťka Stanislav 3:1, Bobrzyk David 4:0, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 2:1, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Rakvice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 1:3, Šíblová Sára 1:3, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Suský Stanislav 2:2, Hanák Jiří 4:0, Valoušek František 1:3, Vala Vítězslav 3:1), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří st. 3:1, Hoch Vítek 2:2, Hřebačka Tomáš 4:0, Kubík Josef 2:2, body hostů: Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jan 0:4, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Agrotec Hustopeče C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vajbar Antonín 0:4, Oslzlý Michal 1:3, Otáhal Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Šlancar Jiří 2:1, Blažek Jiří 3:0, Kuchař Pavel 2:1, Hušek Jindřich 3:0, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Agrotec Hustopeče C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 0:4, Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 0:4, Klabusay Martin 3:1, body hostů: Šlancar Jiří 4:0, Hušek Jindřich 2:2, Blažek Jiří 3:1, Kuchař Pavel 2:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 3:0, Sirbu Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Vajbar Antonín 2:2, Dufek Vladimír 0:4, Otáhal Jan 1:3, Oslzlý Michal 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Stanislav 1:3, Fridrich Bronislav 0:3, Hanák Jiří 1:2, Vala Vítězslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Kubík Josef 4:0, Hřebačka Tomáš 4:0, Soukal Jiří st. 1:2, Hoch Vítek 2:1, WO 2:0), Moravan Lednice A - TJ SPORT Němčičky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 4:0, Bobrzyk David 3:1, Baťka Stanislav 3:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 0:4, Stávek Radim 1:3, Pinkas Václav 2:2, Šalášek Jiří 0:4), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Velké Němčice A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 2:2, Rubeš Jakub 0:4, Maška Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Fiala Jiří 2:2, Citterbard Oldřich 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Godany Milan 2:2, WO 1:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Lanžhot C 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jakub 1:3, Slavík Jiří 1:3, Halas Pavel st. 0:4, body hostů: Polášek Zdenek 4:0, Koníček Marek 4:0, Polášek Michal 2:2, Sláma Miroslav 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Vranovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Marek 2:2, Polášek Zdenek 2:2, Polášek Michal 3:1, Sláma Miroslav 1:3, body hostů: Hanuš Michal 1:3, Tetur Stanislav 1:3, Klabusay Martin 3:1, Bednařík Marcel 3:1), TJ Sokol Velké Němčice A - Orel Šitbořice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jiří 3:1, Godany Milan 3:1, Sýkora Daniel 4:0, Citterbard Oldřich 3:1, body hostů: Slavík Jiří 1:3, Vozdecký Jaromír 0:4, Slavík Jakub 0:4, Halas Pavel st. 2:2), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Křepice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 3:0, Stávek Radim 3:0, Šalášek Jiří 2:1, Prokeš Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Novotný Pavel 0:4, Papež Radek 1:3, Rubeš Jakub 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí B - Moravan Lednice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří st. 2:2, Hřebačka Tomáš 3:1, Soukal Jiří ml. 1:3, Kubík Josef 3:1, body hostů: Baťka Stanislav 0:4, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1, Bobrzyk David 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Rakvice A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufek Vladimír 0:3, Otáhal Jan 1:3, Vajbar Antonín 3:1, WO 1:5, body hostů: Suský Stanislav 2:1, Vala Vítězslav 1:2, Valoušek František 2:1, Hanák Jiří 2:0, WO 5:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Troskotovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Jiří 3:1, Hušek Jindřich 3:1, Hušek Jan 2:2, Blažek Jiří 3:1, body hostů: Sirbu Jan 0:4, Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jakub 2:2, Pešek Oldřich 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkvica Aleš 0:4, Křivka Jan 2:2, Hanuš Michal 1:2, Tetur Stanislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Stanislav 2:2, Hanák Jiří 4:0, Valoušek František 1:3, Vala Vítězslav 1:3, body hostů: Šafaříková Sandra 3:1, Šlancar Jiří 1:3, Kuchař Pavel 1:3, Hušek Jindřich 3:1), Moravan Lednice A - TJ Sokol Kobylí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejmala Karel 0:2, Baťka Stanislav 3:0, Bobrzyk David 2:0, Svoboda Michal 3:0, WO 4:2, body hostů: Vajbar Antonín 1:1, Dufek Vladimír 0:3, Oslzlý Michal 0:2, Otáhal Jan 1:2, WO 2:4), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Kobylí B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Maška Květoslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Soukal Jiří st. 3:0, Hoch Vítek 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0, Kubík Josef 3:0, WO 5:0), Orel Šitbořice A - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jakub 0:4, Slavík Jiří 2:2, Halas Pavel st. 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 4:0, Pinkas Václav 4:0, Šalášek Jiří 2:2), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 4:0, Tomek Jan 1:3, Koníček Marek 3:1, body hostů: Godany Milan 0:4, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Vranovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Frömmel Zdeněk 0:4, Godany Milan 0:3, Sýkora Daniel 3:1, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 4:0, Mrkvica Aleš 2:2, Klabusay Martin 2:1, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 4:0, Šíblová Sára 2:2, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Polášek Michal 0:4, Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 0:4, Sláma Miroslav 1:3), TJ Sokol Kobylí B - Orel Šitbořice A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří st. 4:0, Soukal Jiří ml. 1:3, Hoch Vítek 3:1, Kubík Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Slavík Jiří 1:3, Slavík Ondřej 1:3, Slavík Jakub 2:2, Halasová Ludmila 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Křepice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Vladimír 2:2, Vajbar Antonín 4:0, Otáhal Jan 4:0, Oslzlý Michal 4:0, body hostů: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 1:3, Maška Květoslav 0:1, Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:3), TJ Agrotec Hustopeče C - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Jan 3:1, Šafaříková Sandra 2:2, Blažek Jiří 3:1, Kuchař Pavel 1:3, body hostů: Baťka Stanislav 1:3, Bobrzyk David 1:3, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Rakvice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukša Břetislav 1:2, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 1:2, Sirbu Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Vala Vítězslav 2:2, Hanák Jiří 1:2, Valoušek František 3:1, Suský Stanislav 2:1, WO 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Rakvice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 0:4, Tetur Stanislav 1:3, Křivka Jan 1:2, Klabusay Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Vala Vítězslav 1:3, Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 3:1, Valoušek František 2:1, WO 0:1), Moravan Lednice A - TJ Sokol Troskotovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobrzyk David 2:2, Baťka Stanislav 3:1, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 3:1, body hostů: Sirbu Jan 0:4, Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jakub 4:0, Pešek Oldřich 1:3), TJ Sokol Křepice B - TJ Agrotec Hustopeče C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 0:4, Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 0:4, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Hušek Jindřich 4:0, Hušek Jan 4:0, Kuchař Pavel 4:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jakub 0:4, Slavík Jiří 2:2, Halas Pavel st. 2:2, body hostů: Vajbar Antonín 4:0, Dufek Vladimír 3:1, Oslzlý Michal 2:2, Otáhal Jan 3:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Kobylí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Miroslav 0:3, Tomek Jan 1:3, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Zdenek 3:1, WO 0:1, body hostů: Kubík Josef 4:0, Hřebačka Tomáš 2:0, Hoch Vítek 1:3, Soukal Jiří st. 2:2, Soukal Jiří ml. 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ SPORT Němčičky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 1:3, Citterbard Oldřich 1:3, Hruška Jaroslav st. 0:4, Sýkora Daniel 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 3:1),
9. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Vranovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 2:2, Šalášek Jiří 1:2, Prokeš Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 0:4, Mrkvica Aleš 1:3, Klabusay Martin 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Velké Němčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoch Vítek 2:2, Kubík Josef 4:0, Soukal Jiří st. 4:0, Soukal Jiří ml. 0:4, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 2:2, Godany Milan 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Lanžhot C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Vladimír 3:1, Otáhal Jan 2:2, Vajbar Antonín 3:1, Studýnka Antonín 0:3, WO 0:1, body hostů: Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 1:3, Tomek Jan 1:3, Koníček Marek 1:2, WO 1:0), TJ Agrotec Hustopeče C - Orel Šitbořice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 3:1, Kuchař Pavel 4:0, Hušek Jan 4:0, Blažek Jiří 3:1, body hostů: Slavík Ondřej 1:3, Halas Pavel st. 0:4, Slavík Jiří 1:3, Slavík Jakub 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Křepice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukša Břetislav 4:0, Sirbu Jakub 4:0, Novosad Jiří 4:0, Sirbu Jan 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:4, Novotný Pavel 0:4, Maška Květoslav 0:4, Rubeš Jakub 0:4), TJ Sokol Rakvice A - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 2:2, Suský Stanislav 1:2, Hanák Jiří 3:0, Vala Vítězslav 2:2, WO 1:1, body hostů: Bobrzyk David 1:3, Pagáč Martin 3:1, Svoboda Michal 1:2, Baťka Stanislav 1:2, WO 1:1),
10. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - Moravan Lednice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Klabusay Martin 3:0, WO 0:1, body hostů: Bobrzyk David 1:2, Baťka Stanislav 1:3, Pagáč Martin 2:2, Svoboda Michal 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Rakvice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 0:3, Strouhal Jiří 0:3, Rubeš Jakub 0:3, Novotný Pavel 0:3, WO 4:0, body hostů: Vala Vítězslav 4:0, Fridrich Bronislav 2:0, Valoušek František 4:0, Hanák Jiří 2:0, WO 0:4), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ondřej 1:3, Slavík Jakub 3:1, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 0:4, Sirbu Jakub 4:0, Vaculík František 1:1, Sýkora Marek 0:2), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Agrotec Hustopeče C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Marek 3:1, Polášek Michal 2:2, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Zdenek 2:2, body hostů: Šlancar Jiří 0:4, Blažek Jiří 3:1, Kuchař Pavel 2:2, Horák Ondřej 1:3), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Kobylí C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Godany Milan 0:4, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 2:2, body hostů: Oslzlý Michal 3:1, Vajbar Antonín 4:0, Otáhal Jan 2:2, Dufek Vladimír 3:1), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Kobylí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 0:4, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Soukal Jiří st. 1:3, Hoch Vítek 1:3, Soukal Jiří ml. 1:3, Kubík Josef 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Vranovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří st. 2:2, Hřebačka Tomáš 3:0, Kubík Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 1:3, Křivka Jan 1:3, Hanuš Michal 0:4, Klabusay Martin 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ SPORT Němčičky A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Jan 2:2, Dufek Vladimír 1:3, Vajbar Antonín 3:1, WO 0:5, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:0, Šíblová Sára 1:2, Šalášek Jiří 0:3, Pinkas Václav 2:1, WO 5:0), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Velké Němčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 4:0, Kuchař Pavel 3:1, Hušek Jan 3:1, Hušek Jindřich 4:0, body hostů: Godany Milan 1:3, Sýkora Daniel 0:4, Citterbard Oldřich 0:4, Fiala Jiří 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Lanžhot C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 1:3, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 3:1, Sirbu Jan 1:3, body hostů: Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 3:1, Pfeffer Milan 0:4), TJ Sokol Rakvice A - Orel Šitbořice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Petr 2:2, Valoušek František 4:0, Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 4:0, body hostů: Slavík Jiří 1:3, Slavík Jakub 0:4, Vozdecký Jaromír 0:4, Halas Pavel st. 1:1, Slavík Ondřej 0:2), Moravan Lednice A - TJ Sokol Křepice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobrzyk David 4:0, Pagáč Martin 4:0, Svoboda Michal 4:0, Baťka Stanislav 4:0, body hostů: Papež Radek 0:4, Strouhal Jiří 0:4, Novotný Pavel 0:4, Rubeš Jakub 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Vranovice A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 1:3, Rubeš Jakub 1:3, WO 0:5, body hostů: Tetur Stanislav 3:0, Křivka Jan 3:0, Mrkvica Aleš 0:3, Bednařík Marcel 3:0, WO 5:0), Moravan Lednice A - Orel Šitbořice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Peter 0:4, Baťka Stanislav 4:0, Svoboda Michal 4:0, Bobrzyk David 3:0, Loukota Zdeněk ml. 0:1, body hostů: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 1:3, Vozdecký Jaromír 1:3, Halas Pavel st. 1:1, Slavík Ondřej 0:2), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Lanžhot C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Stanislav 4:0, Valoušek František 2:2, Hanák Jiří 2:1, Vala Vítězslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 1:3, Polášek Michal 0:4, Sláma Miroslav 0:1, Tomek Jan 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Němčice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 2:2, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 4:0, Sirbu Jan 1:3, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Godany Milan 1:3, Citterbard Oldřich 2:2, Sýkora Daniel 2:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ SPORT Němčičky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Jan 2:2, Šlancar Jiří 2:2, Hušek Jindřich 1:3, Kuchař Pavel 3:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 1:3, Šalášek Jiří 0:4), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Kobylí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Vladimír 0:4, Otáhal Jan 1:3, Oslzlý Michal 1:3, Vajbar Antonín 1:3, body hostů: Mocek Milan 4:0, Hřebačka Tomáš 4:0, Soukal Jiří st. 3:1, Soukal Jiří ml. 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Vranovice A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oslzlý Michal 0:4, Otáhal Jan 3:1, Dufek Vladimír 1:2, WO 0:6, body hostů: Bednařík Marcel 3:0, Tetur Stanislav 1:2, Křivka Jan 2:1, Mrkvica Aleš 1:1, WO 6:0), TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 2:2, Šťavík Ondřej 3:1, Hřebačka Tomáš 2:1, Kubík Josef 3:1, Soukal Jiří ml. 0:1, body hostů: Šlancar Jiří 2:2, Kuchař Pavel 1:3, Blažek Jiří 1:3, Horák Ondřej 2:2), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Troskotovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 2:2, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Sirbu Jan 0:4, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 0:4, Pešek Oldřich 2:2), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Rakvice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Furch František 1:3, Godany Milan 1:3, Fiala Jiří 1:3, Sýkora Daniel 2:2, body hostů: Fridrich Bronislav 0:2, Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 2:2, Suský Stanislav 4:0, Valoušek František 1:1), TJ Sokol Lanžhot C - Moravan Lednice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Jan 0:4, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Zdenek 2:1, Koníček Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Baťka Stanislav 2:2, Bobrzyk David 2:2, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 3:0, WO 1:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Křepice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Halas Pavel st. 3:0, Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 0:1, body hostů: Papež Radek 3:1, Novotný Pavel 1:3, Rubeš Jakub 2:2, Lang Jiří 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivka Jan 2:2, Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 2:2, Klabusay Martin 3:1, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Halas Pavel st. 2:2, Slavík Jakub 1:3, Slavík Ondřej 0:4), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Lanžhot C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 1:3, Lang Jiří 1:3, Rubeš Jakub 0:4, body hostů: Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 4:0, Tomek Jan 2:2), Moravan Lednice A - TJ Sokol Velké Němčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 3:1, Baťka Stanislav 3:1, Bobrzyk David 3:0, Pagáč Martin 3:1, Loukota Zdeněk ml. 0:1, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Citterbard Oldřich 0:2, Sýkora Daniel 1:3, Godany Milan 2:2, Frömmel Zdeněk 0:2), TJ Sokol Rakvice A - TJ SPORT Němčičky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 0:4, Suský Stanislav 2:2, Hanák Jiří 3:0, Vala Vítězslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 2:2, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 1:3, Lukša Břetislav 0:3, Sirbu Jakub 1:2, Pešek Oldřich 3:1, WO 2:0, body hostů: Kubík Josef 3:1, Šťavík Ondřej 3:1, Hoch Vítek 1:2, Soukal Jiří st. 2:1, WO 0:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Kobylí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 3:0, Blažek Jiří 2:1, Kuchař Pavel 2:1, Horák Ondřej 3:0, WO 4:0, body hostů: Dufek Vladimír 0:4, Otáhal Jan 1:3, Vajbar Antonín 1:3, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Vranovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Jan 3:1, Blažek Jiří 3:1, Šlancar Jiří 2:2, Kuchař Pavel 2:2, body hostů: Bednařík Marcel 4:0, Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 0:4, Mrkvica Aleš 0:4), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oslzlý Michal 3:1, Vajbar Antonín 3:1, Dufek Vladimír 1:3, Otáhal Jan 1:3, body hostů: Sirbu Jakub 4:0, Vaculík František 2:2, Novosad Jiří 0:4, Sirbu Jan 2:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rakvice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 0:4, Hoch Vítek 2:2, Šťavík Ondřej 2:1, Soukal Jiří st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Vala Vítězslav 2:2, Valoušek František 2:2, Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 1:2, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky A - Moravan Lednice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 1:3, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Bobrzyk David 2:2, Pagáč Martin 1:3, Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 2:2), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Křepice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Godany Milan 4:0, Citterbard Oldřich 3:1, Fiala Jiří 3:1, Sýkora Daniel 4:0, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Rubeš Jakub 0:4, Strouhal Jiří 1:3, Lang Jiří 0:4), TJ Sokol Lanžhot C - Orel Šitbořice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Zdenek 4:0, Tomek Jan 3:1, Sláma Miroslav 4:0, Koníček Marek 4:0, body hostů: Slavík Jakub 0:4, Slavík Jiří 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Lengál Ivo 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Lanžhot C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 1:3, Tetur Stanislav 3:1, body hostů: Polášek Zdenek 3:1, Polášek Michal 2:2, Tomek Jan 2:2, Polášek Miroslav 1:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Velké Němčice A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halas Pavel st. 1:3, Slavík Jiří 1:3, Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Ondřej 0:4, WO 0:1, body hostů: Citterbard Oldřich 3:1, Sýkora Daniel 4:0, Godany Milan 3:1, Fiala Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Křepice B - TJ SPORT Němčičky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 2:2, Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 4:0, Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 2:2), Moravan Lednice A - TJ Sokol Kobylí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Michal 2:2, Bobrzyk David 2:2, Baťka Stanislav 1:2, Pagáč Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Hoch Vítek 2:2, Hřebačka Tomáš 3:0, Sedláček Zdeněk 0:4, Šťavík Ondřej 3:0, Soukal Jiří st. 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suský Stanislav 3:0, Hanák Jiří 3:0, Valoušek František 2:1, Vala Vítězslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Vajbar Antonín 1:3, Otáhal Jan 1:3, Studýnka Antonín 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Agrotec Hustopeče C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 3:1, Sirbu Jan 1:3, body hostů: Hušek Jan 2:2, Šlancar Jiří 2:2, Horák Ondřej 3:1, Hušek Jindřich 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Vranovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík František 2:2, Sirbu Jan 2:1, Sirbu Jakub 3:0, Pešek Oldřich 4:0, WO 2:0, body hostů: Tetur Stanislav 1:3, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 0:3, Šťastný Pavel 0:3, WO 0:2), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Rakvice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 2:2, Šlancar Jiří 2:1, Blažek Jiří 1:1, Hušek Jindřich 2:2, Horák Ondřej 2:0, WO 1:0, body hostů: Vala Vítězslav 2:2, Valoušek František 0:4, Hanák Jiří 3:0, Suský Stanislav 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Kobylí C - Moravan Lednice A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vajbar Antonín 2:2, Oslzlý Michal 3:1, Otáhal Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Svoboda Michal 1:2, Bobrzyk David 1:1, Baťka Stanislav 2:1, Pagáč Martin 2:1, Šimon Peter 0:1, WO 5:0), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Křepice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:0, Šťavík Ondřej 2:0, Soukal Jiří ml. 3:0, Hoch Vítek 2:1, Soukal Jiří st. 1:0, WO 5:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:4, Papež Radek 0:4, Novotný Pavel 1:3, WO 0:5), TJ SPORT Němčičky A - Orel Šitbořice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíblová Sára 3:1, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Slavík Jiří 1:3, Halas Pavel st. 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Vozdecký Jaromír 2:2), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Lanžhot C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 0:4, Citterbard Oldřich 1:3, Fiala Jiří 0:4, Sýkora Daniel 4:0, body hostů: Polášek Zdenek 3:1, Koníček Marek 3:1, Sláma Miroslav 2:2, Tomek Jan 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Velké Němčice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klabusay Martin 4:0, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Tetur Stanislav 3:1, body hostů: Citterbard Oldřich 2:2, Godany Milan 1:3, Sýkora Daniel 2:2, Fiala Jiří 1:3), TJ Sokol Lanžhot C - TJ SPORT Němčičky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek František 0:4, Polášek Michal 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Zdenek 3:1, body hostů: Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 1:3, Šíblová Sára 2:2, Šalášek Jiří 1:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 0:4, Vozdecký Jaromír 0:4, Slavík Jiří 2:2, Halas Pavel st. 0:4, body hostů: Šťavík Ondřej 4:0, Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 1:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Soukal Jiří st. 2:0), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Kobylí C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Jan 0:4, Lang Jiří 0:4, Maška Květoslav 0:4, Rubeš Jakub 0:4, body hostů: Vajbar Antonín 4:0, Oslzlý Michal 4:0, Dufek Vladimír 4:0, Otáhal Jan 4:0), Moravan Lednice A - TJ Agrotec Hustopeče C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 2:2, Bobrzyk David 1:3, body hostů: Hušek Jindřich 3:1, Šlancar Jiří 2:2, Hušek Jan 2:2, Kuchař Pavel 1:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 2:2, Suský Stanislav 3:1, Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 1:3, body hostů: Sirbu Jakub 3:1, Vaculík František 0:4, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vranovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 1:3, Suský Stanislav 3:1, Hanák Jiří 3:0, Vala Vítězslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Hanuš Michal 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Troskotovice A - Moravan Lednice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jakub 3:1, Pešek Oldřich 0:1, Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 1:2, body hostů: Šimon Peter 0:4, Svoboda Michal 4:0, Baťka Stanislav 2:2, Pagáč Martin 3:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Křepice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jindřich 3:1, Horák Ondřej 4:0, Ebach Petr 2:2, Šlancar Jiří 4:0, body hostů: Papež Radek 1:3, Strouhal Jiří 0:4, Novotný Pavel 1:3, Rubeš Jakub 1:3), TJ Sokol Kobylí C - Orel Šitbořice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Vladimír 3:1, Vajbar Antonín 4:0, Otáhal Jan 4:0, Oslzlý Michal 3:1, body hostů: Slavík Jiří 1:3, Halas Pavel st. 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Vozdecký Jaromír 0:4), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Lanžhot C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťavík Ondřej 3:0, Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 2:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Soukal Jiří st. 0:1, WO 0:1, body hostů: Polášek Michal 0:4, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Zdenek 3:1, Tomek Jan 0:3, WO 1:0), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Velké Němčice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Šíblová Sára 3:1, Šalášek Jiří 0:4, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 2:2, Fiala Jiří 1:3, Godany Milan 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ SPORT Němčičky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klabusay Martin 3:1, Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 2:2, Pinkas Václav 1:3, Šalášek Jiří 0:4), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Kobylí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Leoš 0:4, Godany Milan 0:4, Citterbard Oldřich 0:4, Sýkora Daniel 3:1, body hostů: Soukal Jiří st. 3:1, Soukal Jiří ml. 3:1, Sedláček Zdeněk 4:0, Kubík Josef 3:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Kobylí C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pfeffer Milan 1:2, Sláma Miroslav 3:0, Koníček Marek 3:0, Polášek Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Vajbar Antonín 2:2, Novák Jiří st. 0:4, Otáhal Jan 1:3, WO 0:5), Orel Šitbořice A - TJ Agrotec Hustopeče C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Slavík Jiří 1:2, Vozdecký Jaromír 0:3, Halas Pavel st. 0:3, Lengál Ivo 0:3, WO 5:0, body hostů: Melichar Libor 4:0, Blažek Jiří 3:1, Horák Ondřej 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Radek 1:2, Novotný Pavel 2:1, Strouhal Jiří 0:3, Rubeš Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Sirbu Jan 3:1, Vaculík František 3:1, Sýkora Marek 3:1, WO 0:5), Moravan Lednice A - TJ Sokol Rakvice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 0:2, Pagáč Martin 2:2, Bobrzyk David 0:3, Šimon Peter 0:2, WO 0:1, body hostů: Vala Vítězslav 2:1, Valoušek František 2:2, Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 4:0, WO 1:0),
21. kolo:
Moravan Lednice A - TJ Sokol Vranovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 2:0, Bobrzyk David 3:1, Svoboda Michal 1:3, Pagáč Martin 2:2, Šimon Peter 1:1, body hostů: Bednařík Marcel 3:1, Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 1:3, Mrkvica Aleš 1:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Křepice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 1:1, Fridrich Bronislav 2:1, Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 4:0, Vala Vítězslav 2:0, WO 0:1, body hostů: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 1:3, Papež Jan 0:3, Rubeš Jakub 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Troskotovice A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sirbu Jan 1:2, Lukša Břetislav 1:2, Sirbu Jakub 2:1, Novosad Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Slavík Jiří 4:0, Halas Pavel st. 3:1, Vozdecký Jaromír 0:4, WO 0:5), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Lanžhot C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 3:1, Šafaříková Sandra 3:1, Kuchař Pavel 1:3, Horák Ondřej 4:0, body hostů: Koníček Marek 2:2, Polášek Zdenek 1:3, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Michal 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Němčice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří st. 0:4, Vajbar Antonín 4:0, Otáhal Jan 0:4, Oslzlý Michal 2:2, body hostů: Godany Milan 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 2:2, Fiala Jiří 2:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ SPORT Němčičky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťavík Ondřej 4:0, Kubík Josef 2:2, Hřebačka Tomáš 3:1, Sedláček Zdeněk 0:2, Hoch Vítek 0:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 2:2, Pinkas Václav 1:3, Hycl David 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křivka Jan 0:3, Mrkvica Aleš 1:2, Hanuš Michal 0:3, Klabusay Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 3:1, Soukal Jiří st. 3:1, Soukal Jiří ml. 3:1, WO 0:5), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Kobylí C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Vajbar Antonín 1:3, Otáhal Jan 1:3, Studýnka Antonín 0:4, Novák Jiří st. 0:4), TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Agrotec Hustopeče C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 0:4, Fiala Jiří 0:4, Frömmel Zdeněk 1:3, Sýkora Daniel 1:3, body hostů: Šlancar Jiří 4:0, Kuchař Pavel 2:2, Blažek Jiří 4:0, Horák Ondřej 4:0), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Jaroslav 1:3, Pfeffer Milan 2:2, Polášek Michal 3:1, Polášek Miroslav 2:2, body hostů: Sýkora Marek 0:4, Sirbu Jan 3:1, Novosad Jiří 1:3, Lukša Břetislav 4:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Rakvice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 0:4, Vozdecký Jaromír 0:4, Halas Pavel st. 1:3, body hostů: Fridrich Bronislav 2:2, Vala Vítězslav 3:1, Valoušek František 3:1, Suský Stanislav 4:0), TJ Sokol Křepice B - Moravan Lednice A 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Radek 0:3, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 2:2, WO 1:5, body hostů: Baťka Stanislav 3:0, Bobrzyk David 1:1, Pagáč Martin 3:0, Šimon Peter 2:1, WO 5:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kobylí B - TJ SPORT Němčičky A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří st. 3:0, Hřebačka Tomáš 2:0, Hoch Vítek 0:2, Šťavík Ondřej 3:0, Soukal Jiří ml. 0:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 1:2, Stávek Radim 1:2, Pinkas Václav 1:2, Šalášek Jiří 0:2), TJ Sokol Rakvice A - TJ Agrotec Hustopeče C 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 1:2, Hanák Jiří 3:0, Valoušek František 1:3, body hostů: Hušek Jindřich 1:3, Horák Ondřej 3:1, Šlancar Jiří 2:1, Hušek Jan 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Kobylí B 4:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 0:3, Hycl David 0:3, Stávek Radim 1:2, Prokeš Zdeněk 2:1, body hostů: Šťavík Ondřej 3:0, Soukal Jiří st. 1:2, Hřebačka Tomáš 3:0, Hoch Vítek 2:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Rakvice A 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlancar Jiří 2:2, Hušek Jindřich 2:2, Blažek Jiří 0:2, Horák Ondřej 4:0, Kuchař Pavel 1:1, body hostů: Hanák Jiří 3:1, Suský Stanislav 1:3, Vala Vítězslav 2:2, Valoušek František 1:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kobylí B - TJ SPORT Němčičky A -:-, TJ Sokol Rakvice A - TJ Agrotec Hustopeče C -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče C 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří st. 0:2, Hoch Vítek 0:2, Hřebačka Tomáš 2:1, Soukal Jiří ml. 0:3, body hostů: Horák Ondřej 2:1, Melichar Libor 3:0, Kuchař Pavel 1:1, Šlancar Jiří 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Kobylí B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlancar Jiří 1:1, Kuchař Pavel 2:0, Hušek Jan 3:0, Melichar Libor 2:0, body hostů: Šťavík Ondřej 1:2, Hoch Vítek 0:2, Soukal Jiří ml. 0:2, Soukal Jiří st. 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy