Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Jevišovka-Drnholec C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 4:0, Berka Petr 2:0, Darmovzal Jan 4:0, Vala Jaroslav 4:0, Průdek Danek 2:0, body hostů: Lisý Jaroslav 0:4, Lisý Tomáš 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Mrenica Ondřej 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ SPORT Němčičky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 1:3, Halm Josef 0:4, Ševela František 2:2, body hostů: Sláma Adam 1:3, Stávek Jaroslav 3:1, Hycl David 4:0, Ulica Jaromír 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Perná A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 3:1, Ryšavý Luděk 2:2, Hrabec Lukáš 4:0, Svoboda Aleš 3:0, WO 0:1, body hostů: Kolínek Vladimír 2:1, Čulen Vlastimil 0:4, Kolínek Zdeněk 1:3, Bačovský David 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Perná B - SK Boleradice 1935 A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filusztek Marek 3:1, Smejkal Oldřich 1:3, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, body hostů: Vojtěšek Tomáš 0:2, Hos Tomáš 2:2, Pregrt Jiří 3:1, Novotňák František ml. 3:1, Demela Jindřich 0:2), TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Brumovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Josef Jaroslav 3:1, Adámek Radek 4:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Dyrčíková Lucie 4:0, body hostů: Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 0:4, Fidor Marek 2:2, Jakubčík František 0:4), MSK Břeclav A - TJ Sokol Šakvice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koberová Klára 0:4, Bruckner Tomáš 3:1, Krejčiřík Stanislav 3:1, Cerovská Nikol 1:3, body hostů: Dostoupil Jiří 4:0, Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 2:2, Šmíd Zdeněk 1:3),
2. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Šakvice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrenica Ondřej 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Tomáš 0:4, Lisý Jaroslav 3:1, body hostů: Charoušek Richard 3:1, Smutek Pavel 3:1, Jakubčík Jiří 3:1, Šafařík Roman 4:0), TJ Sokol Brumovice B - MSK Břeclav A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 1:3, Jakubčík František 3:1, Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 0:4, body hostů: Vacek Jan 3:1, Cerovská Nikol 2:2, Bruckner Tomáš 4:0, Maněk Marek 3:1), SK Boleradice 1935 A - TJ Pálava Mikulov A 3:15 (čtyřhry 0:4, body domácích: Demela Jindřich 0:4, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 2:2, Hos Tomáš 1:3, body hostů: Josef Jaroslav 2:2, Adámek Radek 3:1, Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 4:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Perná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, Bačovský David 2:2, body hostů: Filusztek Marek 1:3, Matula Arnošt 0:4, Horák Radek 2:2, Hoffmann Dušan 1:3), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levčík Miroslav 0:4, Hycl David 3:1, Ulica Jaromír 0:3, Sláma Adam 0:4, WO 0:1, body hostů: Hrabec Lukáš 4:0, Šubík Jiří 3:1, Svoboda Aleš 3:1, Ryšavý Luděk 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 3:1, Darmovzal Jan 1:3, Berka Petr 3:1, Vala Jaroslav 0:4, body hostů: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 2:2, Halm Josef 2:2, Ševela František 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Jevišovka-Drnholec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Miklík Pavel 4:0, Halm Josef 4:0, Ševela František 3:1, body hostů: Lisý Tomáš 1:3, Benešová Zuzana 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, Borovička Daniel 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 4:0, Ryšavý Luděk 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 4:0, body hostů: Straka Dominik 0:4, Průdek Filip 0:4, Berka Petr 2:2, Darmovzal Jan 0:4), TJ Sokol Perná B - TJ SPORT Němčičky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Oldřich 0:4, Matula Arnošt 2:2, Horák Radek 3:1, Hoffmann Dušan 2:2, body hostů: Ulica Jaromír 2:2, Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 2:2, Hycl David 4:0), TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Perná A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Josef Jaroslav 3:1, Adámek Radek 4:0, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 0:4, Bačovský David 0:4, Kolínek Zdeněk 1:3), MSK Břeclav A - SK Boleradice 1935 A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčiřík Stanislav 2:1, Vacek Jan 3:0, Koberová Klára 1:2, Bruckner Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Novotňák František ml. 2:2, Hos Tomáš 1:3, Novotňák František st. 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Brumovice B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smutek Květoslav 0:4, Smutek Pavel 0:4, Šmíd Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Jakubčík František 3:0, Fidor Marek 3:0, Zítka Karel 2:1, Lossel Martin 3:0, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Brumovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lisý Jaroslav 2:2, Benešová Zuzana 1:3, Mrenica Ondřej 0:4, Mikulík Jan 0:4, body hostů: Fidor Marek 4:0, Jakubčík František 4:0, Zítka Karel 3:1, Lossel Martin 2:2), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Šakvice A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pregrt Jiří 3:0, Hos Tomáš 2:1, Novotňák František ml. 3:0, Vojtěšek Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Smutek Pavel 2:2, Smutek Květoslav 0:4, Šmíd Zdeněk 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Perná A - MSK Břeclav A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, Bačovský David 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Koberová Klára 0:4, Němeček Radek 0:4, Janoušek Radek 0:4), TJ SPORT Němčičky B - TJ Pálava Mikulov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levčík Miroslav 2:2, Hycl David 3:1, Sláma Adam 0:4, Ulica Jaromír 1:3, body hostů: Josef Jaroslav 2:2, Dyrčíková Lucie 3:1, Gajan Pavel ml. 2:2, Adámek Radek 3:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Perná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Petr 3:1, Valoušek František 3:1, Darmovzal Jan 2:2, Vala Jaroslav 3:0, Průdek Danek 1:0, body hostů: Mikulinec Roman 0:4, Matula Arnošt 2:2, Horák Radek 2:2, Hoffmann Dušan 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 1:3, Halm Josef 0:4, Ševela František 1:3, body hostů: Hrabec Lukáš 3:1, Šubík Jiří 4:0, Svoboda Aleš 4:0, Matyáš Ivo 1:3),
5. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Jevišovka-Drnholec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 4:0, Ryšavý Luděk 2:0, Svoboda Aleš 4:0, Hrabec Lukáš 4:0, Klímek Ondřej 1:1, body hostů: Tomola Jaroslav 0:4, Mrenica Ondřej 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 1:3), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Brumovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Radek 4:0, Filusztek Marek 3:1, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 0:4, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Krátký Milan 1:3, Ševela František 2:2, Halm Josef 2:2), TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Rakvice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Radek 2:2, Dyrčíková Lucie 4:0, Josef Jaroslav 3:1, Gajan Pavel ml. 2:2, body hostů: Berka Petr 2:2, Vala Jaroslav 0:4, Valoušek František 2:2, Darmovzal Jan 1:3), MSK Břeclav A - TJ SPORT Němčičky B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčiřík Stanislav 2:1, Bruckner Tomáš 3:0, Vacek Jan 0:2, Cerovská Nikol 1:2, Koberová Klára 0:1, WO 5:0, body hostů: Sláma Adam 1:3, Hycl David 3:1, Ulica Jaromír 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Perná A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostoupil Jiří 4:0, Charoušek Richard 0:4, Jakubčík Jiří 1:3, Šmíd Zdeněk 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Bačovský David 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Brumovice B - SK Boleradice 1935 A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lossel Martin 2:2, Fidor Marek 2:2, Jakubčík František 3:1, Zítka Karel 0:4, body hostů: Vojtěšek Tomáš 1:3, Hos Tomáš 2:2, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 4:0),
6. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - SK Boleradice 1935 A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lisý Jaroslav 2:2, Soukup Michal 2:2, Benešová Zuzana 1:3, Mrenica Ondřej 0:4, body hostů: Demela Jindřich 1:3, Pregrt Jiří 3:1, Vojtěšek Tomáš 3:1, Hos Tomáš 4:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 0:4, Kolínek Vladimír 4:0, Kolínek Zdeněk 3:0, Bačovský David 3:1, WO 0:1, body hostů: Jakubčík František 1:3, Fidor Marek 2:2, Lossel Martin 1:3, Zítka Karel 1:2, WO 1:0), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Šakvice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 1:3, Hycl David 4:0, Ulica Jaromír 0:4, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Dostoupil Jiří 3:1, Charoušek Richard 2:2, Jakubčík Jiří 1:3), TJ Sokol Rakvice B - MSK Břeclav A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vala Jaroslav 2:1, Berka Petr 1:1, Valoušek František 3:0, Darmovzal Jan 2:1, Průdek Filip 1:0, WO 5:0, body hostů: Bruckner Tomáš 2:2, Koberová Klára 0:4, Němeček Radek 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice A - TJ Pálava Mikulov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halm Josef 0:4, Krátký Milan 1:3, Prachař Štěpán 2:2, Miklík Pavel 0:4, body hostů: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 2:2, Josef Jaroslav 4:0, Adámek Radek 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Perná B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 4:0, Matyáš Ivo 4:0, Ryšavý Luděk 2:0, Hrabec Lukáš 4:0, Blažek Petr 0:2, body hostů: Hoffmann Dušan 1:3, Filusztek Marek 0:4, Horák Radek 0:4, Matula Arnošt 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Perná B - TJ Jevišovka-Drnholec C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Radek 4:0, Filusztek Marek 4:0, Matula Arnošt 4:0, Hoffmann Dušan 3:0, Smejkal Oldřich 1:0, body hostů: Borovička Daniel 0:4, Lisý Jaroslav 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Tomola Jaroslav 0:4), TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Josef Jaroslav 2:2, Adámek Radek 4:0, Gajan Pavel ml. 2:2, Dyrčíková Lucie 4:0, body hostů: Hrabec Lukáš 1:3, Šubík Jiří 2:2, Matyáš Ivo 0:4, Svoboda Aleš 1:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Stanislav 1:3, Bruckner Tomáš 4:0, Vacek Jan 2:2, Cerovská Nikol 2:2, body hostů: Krátký Milan 1:3, Halm Josef 3:1, Ševela František 2:2, Miklík Pavel 1:3), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Rakvice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostoupil Jiří 4:0, Jakubčík Jiří 0:2, Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 2:2, Jusko Andrej 0:2, body hostů: Vala Jaroslav 2:2, Průdek Filip 1:3, Berka Petr 3:1, Darmovzal Jan 2:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ SPORT Němčičky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Karel 1:3, Lossel Martin 2:2, Jakubčík František 2:2, Fidor Marek 0:4, body hostů: Sláma Adam 2:2, Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 3:1, Ulica Jaromír 2:2), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Perná A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demela Jindřich 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 4:0, Pregrt Jiří 0:2, Hos Tomáš 0:2, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Bačovský David 1:3, Kolínek Zdeněk 3:1),
8. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Perná A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Benešová Zuzana 1:3, Soukup Michal 0:4, Lisý Jaroslav 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 4:0, Bačovský David 4:0, Kolínek Zdeněk 3:1), TJ SPORT Němčičky B - SK Boleradice 1935 A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ulica Jaromír 1:2, Sláma Adam 1:2, Levčík Miroslav 2:1, Stávek Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Vojtěšek Tomáš 0:4, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Brumovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Jan 1:3, Vala Jaroslav 0:3, Berka Petr 4:0, Průdek Filip 0:4, WO 0:1, body hostů: Valný Vladimír 3:1, Fidor Marek 3:1, Zítka Karel 2:1, Lossel Martin 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Šakvice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miklík Pavel 2:2, Krátký Milan 3:1, Ševela František 2:2, Halm Josef 3:1, body hostů: Dostoupil Jiří 4:0, Jakubčík Jiří 2:2, Jusko Andrej 0:4, Smutek Pavel 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna B - MSK Břeclav A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 4:0, Klímek Ondřej 3:1, Ryšavý Luděk 4:0, Hrabec Lukáš 3:1, body hostů: Vacek Jan 2:2, Němeček Radek 0:4, Maněk Marek 0:4, Koberová Klára 0:4), TJ Sokol Perná B - TJ Pálava Mikulov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Radek 1:3, Filusztek Marek 0:4, Matula Arnošt 1:3, Smejkal Oldřich 0:4, body hostů: Gajan Pavel ml. 3:1, Dyrčíková Lucie 4:0, Josef Jaroslav 3:1, Adámek Radek 4:0),
9. kolo:
TJ Pálava Mikulov A - TJ Jevišovka-Drnholec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajan Pavel ml. 3:1, Josef Jaroslav 4:0, Adámek Radek 4:0, Dyrčíková Lucie 4:0, body hostů: Lisý Jaroslav 1:3, Soukup Michal 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Tomola Jaroslav 0:4), MSK Břeclav A - TJ Sokol Perná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčiřík Stanislav 2:2, Bruckner Tomáš 4:0, Koberová Klára 1:3, Vacek Jan 3:1, body hostů: Horák Radek 2:2, Filusztek Marek 1:3, Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Šakvice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleník Jiří 4:0, Hrabec Lukáš 4:0, Ryšavý Luděk 3:1, Klímek Ondřej 4:0, body hostů: Smutek Pavel 0:4, Charoušek Richard 1:3, Šmíd Zdeněk 0:4, Jusko Andrej 0:4), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Brumovice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Pavel ml. 0:4, Weiss Lukáš 0:4, Šemora Stanislav 0:4, Haüsler Karel 0:4, body hostů: Krátký Milan 4:0, Prachař Štěpán 4:0, Halm Josef 4:0, Ševela František 4:0), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Rakvice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pregrt Jiří 1:1, Vojtěšek Tomáš 0:2, Novotňák František ml. 3:0, Hos Tomáš 2:1, Demela Jindřich 0:1, WO 6:0, body hostů: Průdek Filip 2:2, Vala Jaroslav 2:1, Průdek Danek 1:3, WO 0:6), TJ Sokol Perná A - TJ SPORT Němčičky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:2, Bačovský David 2:2, Kvěch Jan 1:3, body hostů: Hycl David 4:0, Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 1:3),
10. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ SPORT Němčičky B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benešová Zuzana 0:4, Mrenica Ondřej 0:4, Borovička Daniel 0:4, Mikulík Jan 0:4, body hostů: Levčík Miroslav 4:0, Hycl David 4:0, Sláma Adam 4:0, Ulica Jaromír 4:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Perná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Jan 2:2, Berka Petr 2:1, Valoušek František 4:0, Vala Jaroslav 2:1, Průdek Filip 1:0, WO 0:1, body hostů: Čulen Vlastimil 1:2, Kolínek Vladimír 1:3, Bačovský David 1:3, Kvěch Jan 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice A - SK Boleradice 1935 A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Milan 3:1, Miklík Pavel 1:3, Halm Josef 1:3, Ševela František 2:2, body hostů: Hos Tomáš 4:0, Vojtěšek Tomáš 1:3, Pregrt Jiří 1:3, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Brumovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 4:0, Svoboda Aleš 3:1, Páleník Jiří 2:2, Klímek Ondřej 2:2, body hostů: Fidor Marek 2:2, Jakubčík František 3:1, Lossel Martin 0:4, Zítka Karel 0:4), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Šakvice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filusztek Marek 3:1, Horák Radek 2:2, Matula Arnošt 2:2, Hoffmann Dušan 1:3, body hostů: Smutek Květoslav 0:4, Jakubčík Jiří 2:2, Smutek Pavel 2:2, Dostoupil Jiří 4:0), TJ Pálava Mikulov A - MSK Břeclav A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel st. 3:1, Josef Jaroslav 4:0, Gajan Pavel ml. 4:0, body hostů: Maněk Marek 1:3, Němeček Radek 0:4, Klenovec Ondřej 0:4, Janoušek Radek 0:4),
11. kolo:
MSK Břeclav A - TJ Jevišovka-Drnholec C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koberová Klára 4:0, Vacek Jan 2:0, Maněk Marek 2:2, Bruckner Tomáš 4:0, Němeček Radek 1:1, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Mikulík Jan 0:4, Benešová Zuzana 2:2, Tomola Jaroslav 1:3), TJ Sokol Šakvice A - TJ Pálava Mikulov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Zdeněk 0:4, Jusko Andrej 0:4, Smutek Pavel 0:4, Dostoupil Jiří 1:3, body hostů: Dyrčíková Lucie 4:0, Josef Jaroslav 3:1, Gajan Pavel ml. 4:0, Adámek Radek 4:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Perná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Karel 0:4, Fidor Marek 4:0, Jakubčík František 2:2, Lossel Martin 3:1, body hostů: Filusztek Marek 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, Matula Arnošt 2:2, Horák Radek 1:3), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěšek Tomáš 0:4, Hos Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 3:1, Demela Jindřich 0:4, body hostů: Klímek Ondřej 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Páleník Jiří 3:1, Svoboda Aleš 4:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 1:2, Kvěch Jan 2:2, Bačovský David 3:1, WO 0:1, body hostů: Ševela František 1:3, Krátký Milan 2:2, Halm Josef 2:1, Miklík Pavel 1:3, WO 1:0), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Rakvice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Adam 3:1, Hycl David 3:0, Levčík Miroslav 4:0, Ulica Jaromír 2:2, WO 0:1, body hostů: Berka Petr 2:2, Darmovzal Jan 1:3, Průdek Danek 0:3, Průdek Filip 0:4, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Rakvice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulík Jan 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, Benešová Zuzana 1:3, Lisý Jaroslav 1:2, WO 1:0, body hostů: Průdek Danek 3:0, Průdek Filip 3:1, Vala Jaroslav 4:0, Pluháček Radek 3:1, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Brumovice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláma Adam 3:1, Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 0:4, WO 0:5, body hostů: Krátký Milan 1:2, Miklík Pavel 2:1, Ševela František 2:1, Halm Josef 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Bačovský David 0:4, Kvěch Jan 1:3, body hostů: Šubík Jiří 3:1, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Páleník Jiří 4:0), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Perná B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 3:1, Pregrt Jiří 2:1, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 1:3, Demela Jindřich 1:0, body hostů: Horák Radek 1:3, Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 0:4, Filusztek Marek 2:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ Pálava Mikulov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Karel 1:3, Fidor Marek 1:3, Jakubčík František 1:3, Lossel Martin 1:3, body hostů: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 4:0, Josef Jaroslav 4:0, Gajan Pavel st. 0:4), TJ Sokol Šakvice A - MSK Břeclav A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostoupil Jiří 3:1, Charoušek Richard 2:2, Smutek Pavel 3:1, Jakubčík Jiří 2:0, Jusko Andrej 0:2, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Maněk Marek 2:2, Koberová Klára 0:4, Němeček Radek 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Jevišovka-Drnholec C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostoupil Jiří 4:0, Šmíd Zdeněk 3:1, Charoušek Richard 3:1, Jusko Andrej 3:1, body hostů: Mrenica Ondřej 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 3:1), MSK Břeclav A - TJ Sokol Brumovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 2:2, Maněk Marek 4:0, Koberová Klára 0:4, Bruckner Tomáš 4:0, body hostů: Fidor Marek 2:2, Lossel Martin 1:3, Zítka Karel 1:3, Valný Vladimír 2:2), TJ Pálava Mikulov A - SK Boleradice 1935 A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajan Pavel ml. 3:1, Josef Jaroslav 4:0, Mikulinec Roman 1:3, Dyrčíková Lucie 4:0, body hostů: Demela Jindřich 0:4, Hos Tomáš 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Perná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulinec Roman 0:4, Matula Arnošt 1:3, Filusztek Marek 3:1, Hoffmann Dušan 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kolínek Zdeněk 3:1, Bačovský David 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ SPORT Němčičky B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klímek Ondřej 3:0, Páleník Jiří 2:1, Svoboda Aleš 2:1, Hrabec Lukáš 4:0, WO 3:0, body hostů: Sláma Adam 0:4, Hycl David 0:3, Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Rakvice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Ševela František 2:2, Halm Josef 2:2, Miklík Pavel 2:2, body hostů: Pluháček Radek 2:2, Berka Petr 2:2, Vala Jaroslav 2:2, Darmovzal Jan 0:4),
14. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Brumovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 1:3, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 2:2, body hostů: Krátký Milan 4:0, Halm Josef 4:0, Ševela František 3:1, Miklík Pavel 2:2), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Jan 2:2, Vala Jaroslav 3:1, Pluháček Radek 2:0, Průdek Filip 2:2, Berka Petr 0:2, body hostů: Páleník Jiří 4:0, Blažek Petr 0:4, Dostál Dominik 0:4, Hrabec Lukáš 3:1), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Perná B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 4:0, Sláma Adam 2:2, Stávek Jaroslav 4:0, Hycl David 4:0, body hostů: Horák Radek 0:4, Matula Arnošt 1:3, Hoffmann Dušan 0:4, Filusztek Marek 1:3), TJ Sokol Perná A - TJ Pálava Mikulov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 1:3, Bačovský David 1:3, Kolínek Zdeněk 0:3, WO 0:1, body hostů: Dyrčíková Lucie 3:0, Josef Jaroslav 3:1, Mikulinec Roman 2:2, Gajan Pavel ml. 4:0, WO 1:0), SK Boleradice 1935 A - MSK Břeclav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 3:1, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 3:1, Pregrt Jiří 2:1, Demela Jindřich 0:1, body hostů: Bruckner Tomáš 4:0, Němeček Radek 0:4, Maněk Marek 2:2, Koberová Klára 1:3), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Šakvice A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Karel 2:1, Jakubčík František 1:1, Fidor Marek 2:1, Lossel Martin 2:1, WO 5:1, body hostů: Šafařík Roman 3:1, Jakubčík Jiří 0:4, Charoušek Richard 1:2, WO 1:5),
15. kolo:
TJ Sokol Brumovice B - TJ Jevišovka-Drnholec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Karel 3:1, Jakubčík František 3:1, Fidor Marek 3:1, Lossel Martin 3:1, body hostů: Mikulík Jan 0:4, Mrenica Ondřej 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 4:0), TJ Sokol Šakvice A - SK Boleradice 1935 A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmíd Zdeněk 0:3, Charoušek Richard 1:2, Dostoupil Jiří 2:1, Jusko Andrej 0:3, WO 5:0, body hostů: Vojtěšek Tomáš 2:2, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5), MSK Břeclav A - TJ Sokol Perná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Radek 1:3, Krejčiřík Stanislav 1:3, Vacek Jan 3:1, Cerovská Nikol 0:3, Janoušek Radek 0:1, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Zdeněk 2:2, Bačovský David 2:2, Kvěch Jan 3:1), TJ Pálava Mikulov A - TJ SPORT Němčičky B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulinec Roman 0:3, Josef Jaroslav 3:0, Dyrčíková Lucie 3:0, Gajan Pavel ml. 1:1, WO 6:0, body hostů: Hycl David 1:2, Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 1:3, WO 0:6), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Rakvice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smejkal Oldřich 1:3, Filusztek Marek 1:2, Matula Arnošt 2:2, Hoffmann Dušan 0:4, WO 1:0, body hostů: Pluháček Radek 4:0, Berka Petr 2:2, Vala Jaroslav 3:0, Darmovzal Jan 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Brumovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 4:0, Ryšavý Luděk 0:2, Šubík Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Krátký Milan 0:3, Halm Josef 2:2, Ševela František 2:2, Miklík Pavel 0:3, WO 2:0),
16. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:3, Mikulík Jan 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 2:2, body hostů: Šubík Jiří 4:0, Ryšavý Luděk 2:0, Klímek Ondřej 3:1, Hrabec Lukáš 4:0, Dostál Daniel 0:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Perná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševela František 2:2, Halm Josef 2:2, Miklík Pavel 2:2, Krátký Milan 2:2, body hostů: Horák Radek 3:1, Matula Arnošt 2:2, Filusztek Marek 3:1, Smejkal Oldřich 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Pálava Mikulov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 2:2, Pluháček Radek 3:1, Berka Petr 2:2, Darmovzal Jan 2:2, body hostů: Dyrčíková Lucie 4:0, Josef Jaroslav 3:1, Gajan Pavel st. 0:4, Caban Peter 0:4), TJ SPORT Němčičky B - MSK Břeclav A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 2:2, WO 0:5, body hostů: Vacek Jan 2:1, Koberová Klára 0:3, Němeček Radek 0:3, Maněk Marek 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Šakvice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Kvěch Jan 2:2, Bačovský David 3:1, body hostů: Smutek Pavel 1:3, Jusko Andrej 0:4, Dostoupil Jiří 3:1, Charoušek Richard 1:3), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Brumovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 4:0, Pregrt Jiří 1:3, Novotňák František ml. 3:1, Vojtěšek Tomáš 1:3, body hostů: Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 2:2, Jakubčík František 3:1, Fidor Marek 2:2),
17. kolo:
SK Boleradice 1935 A - TJ Jevišovka-Drnholec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hos Tomáš 4:0, Vojtěšek Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0, Pregrt Jiří 2:0, Demela Jindřich 2:0, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 1:3), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Perná A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lossel Martin 3:1, Jakubčík František 3:1, Fidor Marek 3:0, Zítka Karel 0:4, WO 1:0, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 1:3, Bačovský David 2:2, Kolínek Zdeněk 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ SPORT Němčičky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jusko Andrej 1:3, Dostoupil Jiří 4:0, Charoušek Richard 1:3, Jakubčík Jiří 3:1, body hostů: Hycl David 2:2, Levčík Miroslav 3:1, Ulica Jaromír 1:3, Sláma Adam 1:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Rakvice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maněk Marek 2:2, Vacek Jan 2:0, Koberová Klára 0:3, Bruckner Tomáš 4:0, Němeček Radek 0:2, WO 1:0, body hostů: Berka Petr 1:3, Valoušek František 2:2, Vala Jaroslav 3:1, Darmovzal Jan 1:2, WO 0:1), TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Brumovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajan Pavel ml. 3:1, Mikulinec Roman 0:2, Josef Jaroslav 3:1, Dyrčíková Lucie 4:0, Caban Peter 0:2, body hostů: Krátký Milan 2:2, Miklík Pavel 1:3, Ševela František 1:3, Halm Josef 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Radek 2:2, Hoffmann Dušan 3:1, Matula Arnošt 3:1, Filusztek Marek 1:3, body hostů: Ryšavý Luděk 1:3, Dostál Daniel 0:2, Páleník Jiří 4:0, Dostál Dominik 0:4, Svoboda Aleš 2:0),
18. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Perná B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Mikulík Jan 0:4, Benešová Zuzana 1:3, Lisý Jaroslav 2:2, body hostů: Filusztek Marek 2:2, Matula Arnošt 4:0, Hoffmann Dušan 4:0, Smejkal Oldřich 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Pálava Mikulov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klímek Ondřej 2:2, Páleník Jiří 3:1, Ryšavý Luděk 3:1, Svoboda Aleš 3:1, body hostů: Gajan Pavel ml. 1:3, Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel st. 0:4, Mikulinec Roman 0:4), TJ Sokol Brumovice A - MSK Břeclav A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 2:2, Halm Josef 3:1, Ševela František 2:1, Prachař Štěpán 2:1, Miklík Pavel 1:0, WO 0:1, body hostů: Koberová Klára 0:4, Maněk Marek 2:2, Němeček Radek 0:4, Bruckner Tomáš 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Šakvice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 2:0, Pluháček Radek 4:0, Vala Jaroslav 2:2, Berka Petr 2:2, Darmovzal Jan 2:0, body hostů: Smutek Pavel 2:2, Charoušek Richard 0:4, Šmíd Zdeněk 0:4, Jakubčík Jiří 2:2), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Brumovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hycl David 4:0, Ulica Jaromír 4:0, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 4:0, body hostů: Zítka Karel 0:4, Lossel Martin 1:3, Fidor Marek 0:4, Jakubčík František 1:3), TJ Sokol Perná A - SK Boleradice 1935 A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 4:0, Bačovský David 1:3, Kvěch Jan 3:1, body hostů: Demela Jindřich 1:3, Pregrt Jiří 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Jevišovka-Drnholec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Bačovský David 4:0, Kvěch Jan 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Mrenica Ondřej 0:4, Benešová Zuzana 0:4, Lisý Jaroslav 2:2), SK Boleradice 1935 A - TJ SPORT Němčičky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demela Jindřich 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 2:2, Hos Tomáš 2:2, body hostů: Levčík Miroslav 1:3, Hycl David 3:1, Ulica Jaromír 4:0, Sláma Adam 2:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Rakvice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 2:2, Zítka Karel 1:3, Valný Vladimír 1:2, Lossel Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Valoušek František 4:0, Berka Petr 3:1, Darmovzal Jan 2:2, Vala Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Roman 3:1, Jakubčík Jiří 1:1, Smutek Pavel 1:3, Dostoupil Jiří 3:1, Charoušek Richard 0:2, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Halm Josef 2:2, Miklík Pavel 1:3, Ševela František 2:2), MSK Břeclav A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klenovec Ondřej 1:3, Maněk Marek 2:2, Bruckner Tomáš 4:0, Němeček Radek 2:2, body hostů: Klímek Ondřej 3:1, Páleník Jiří 3:1, Blažek Petr 1:3, Dostál Dominik 0:4), TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Perná B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, Josef Jaroslav 4:0, body hostů: Filusztek Marek 0:4, Horák Radek 1:3, Matula Arnošt 1:3, Hoffmann Dušan 1:3),
20. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Pálava Mikulov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomolová Anna 0:4, Benešová Zuzana 1:3, Tomola Jaroslav 0:4, Lisý Jaroslav 3:1, body hostů: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, Mikulinec Roman 3:1), TJ Sokol Perná B - MSK Břeclav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filusztek Marek 3:1, Horák Radek 2:2, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, body hostů: Maněk Marek 2:2, Koberová Klára 0:4, Bruckner Tomáš 4:0, Němeček Radek 1:3), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smutek Pavel 1:3, Jusko Andrej 0:2, Charoušek Richard 1:3, Jakubčík Jiří 3:1, Dostoupil Jiří 2:0, body hostů: Šubík Jiří 4:0, Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 1:3, Ryšavý Luděk 2:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Brumovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 4:0, Ševela František 4:0, Halm Josef 4:0, body hostů: Weiss Lukáš 0:4, Haüsler Karel 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Šemora Stanislav 0:4), TJ Sokol Rakvice B - SK Boleradice 1935 A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 2:1, Darmovzal Jan 1:3, Berka Petr 3:0, Vala Jaroslav 2:2, WO 2:0, body hostů: Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 1:2, Hos Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 3:0, WO 0:2), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulica Jaromír 2:2, Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 4:0, Hycl David 2:2, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 1:3, Bačovský David 1:3, Kvěch Jan 2:2),
21. kolo:
TJ SPORT Němčičky B - TJ Jevišovka-Drnholec C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláma Adam 3:0, Hycl David 3:0, Levčík Miroslav 3:0, Blaško Květoslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Mrenica Ondřej 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4, Benešová Zuzana 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kvěch Jan 0:2, Bačovský David 2:2, Kolínek Zdeněk 0:2, body hostů: Valoušek František 4:0, Darmovzal Jan 1:3, Berka Petr 2:2, Vala Jaroslav 3:1), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Brumovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pregrt Jiří 0:1, Hos Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 2:1, Vojtěšek Tomáš 0:4, Demela Jindřich 0:3, WO 0:1, body hostů: Halm Josef 2:2, Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 3:1, Miklík Pavel 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lossel Martin 0:4, Jakubčík František 4:0, Fidor Marek 3:1, Zítka Karel 2:2, body hostů: Klímek Ondřej 1:3, Matyáš Ivo 1:3, Svoboda Aleš 3:1, Ryšavý Luděk 2:2), TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Perná B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Roman 3:1, Dostoupil Jiří 4:0, Jakubčík Jiří 2:0, Smutek Pavel 3:0, Jusko Andrej 0:1, WO 2:0, body hostů: Horák Radek 0:2, Matula Arnošt 1:3, Smejkal Oldřich 0:4, Hoffmann Dušan 1:3, WO 0:2), MSK Břeclav A - TJ Pálava Mikulov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 1:3, Bruckner Tomáš 3:1, Koberová Klára 2:2, Maněk Marek 2:2, body hostů: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Gajan Pavel st. 1:3, Mikulinec Roman 0:4),
22. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - MSK Břeclav A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomolová Anna 1:3, Tomola Jaroslav 3:1, Benešová Zuzana 2:2, Lisý Jaroslav 4:0, body hostů: Maněk Marek 2:2, Janoušková Nikola 0:4, Koberová Klára 2:2, Němeček Radek 2:2), TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Šakvice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajan Pavel ml. 3:1, Gajan Pavel st. 3:1, Dyrčíková Lucie 4:0, Josef Jaroslav 4:0, body hostů: Smutek Pavel 0:4, Dostoupil Jiří 2:2, Charoušek Richard 0:4, Jusko Andrej 0:4), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Brumovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Radek 2:2, Smejkal Oldřich 0:4, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 2:2, body hostů: Valný Vladimír 3:1, Fidor Marek 1:3, Lossel Martin 2:2, Zítka Karel 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - SK Boleradice 1935 A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 4:0, Páleník Jiří 3:1, Ryšavý Luděk 2:2, Svoboda Aleš 4:0, body hostů: Pregrt Jiří 1:3, Hos Tomáš 1:3, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František st. 1:3), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 2:2, Ševela František 2:2, Halm Josef 2:2, body hostů: Kolínek Vladimír 2:2, Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Zdeněk 1:3, Bačovský David 2:2), TJ Sokol Rakvice B - TJ SPORT Němčičky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Jan 1:2, Valoušek František 2:1, Berka Petr 2:1, Vala Jaroslav 3:0, WO 2:2, body hostů: Levčík Miroslav 3:0, Sláma Adam 0:3, Ulica Jaromír 1:2, Blaško Květoslav 0:3, WO 2:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Brumovice A 9:0wo, TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice B 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Aleš 2:0, Páleník Jiří 2:0, Klímek Ondřej 2:0, Šubík Jiří 2:0, body hostů: Valoušek František 0:2, Berka Petr 0:2, Vala Jaroslav 0:2, Darmovzal Jan 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Pálava Mikulov A 0:9wo, TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valoušek František 3:1, Darmovzal Jan 1:3, Vala Jaroslav 0:3, Berka Petr 3:1, body hostů: Šubík Jiří 3:1, Páleník Jiří 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Klímek Ondřej 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Brumovice A -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Rakvice B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 9:0wo,
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Pálava Mikulov A 0:9wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Pálava Mikulov A - TJ Sokol Klobouky u Brna B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy