Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP III. třídy
1. kolo:
Orel Šitbořice B - Moravan Lednice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodáková Aneta 1:3, Halasová Ludmila 0:4, Vokál Radek 1:3, Slavík Ondřej 2:2, body hostů: Klenovec Josef 4:0, Hejmala Karel 4:0, Jelínek Jaromír 3:1, Juras Oldřich 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Rakvice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:3, Tomolová Anna 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomola Jaroslav 1:3, body hostů: Cibulka Radek 3:1, Průdek Filip 3:1, Průdek Danek 4:0, Vala Jaroslav 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Bohuslav 1:3, Bílek Jan 3:1, Libenský Svatoslav 3:1, Rišnovský Robert 4:0, body hostů: Smetana Jaroslav 0:4, Šafařík Václav st. 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Frömmel Zdeněk 1:3), Moravan Lednice C - Sportovní klub Zaječí A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 2:2, Kováč Josef 3:1, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, body hostů: Šlancar Zbyněk 2:2, Zhejbal Jiří 1:3, Radkovič Radek 0:4, Jarůšek Ladislav 0:4), TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Pouzdřany A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suský Josef 2:1, Stávek Filip 2:1, Stávek Josef 3:0, Blaško Květoslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Halámek Zdeněk 1:3, Geier Ivo 0:4, Vybíral Zdeněk 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 2:0, Goliáš Petr 3:1, Zmrzlík Pavel 1:3, Faron Roman 1:1, body hostů: Geier Ivo 2:2, Halámek Zdeněk 1:3, Ponížil David 3:1, Vybíral Zdeněk 3:1), Sportovní klub Zaječí A - TJ SPORT Němčičky C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhejbal Jiří 0:4, Radkovič Radek 0:3, Šlancar Zbyněk 1:3, Hasilík Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Stávek Filip 4:0, Blaško Květoslav 4:0, Suský Josef 3:0, Stávek Josef 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Moravan Lednice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Bohuslav 0:3, Rišnovský Robert 3:1, Slabyhoudek Václav 3:1, Libenský Svatoslav 2:2, Klaška Jaroslav 0:1, body hostů: Mikuš Josef 4:0, Gregor Miroslav 1:3, Lunzar Ladislav 2:2, Kováč Josef 1:3), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Velké Němčice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Radek 1:3, Průdek Filip 0:4, Vala Jaroslav 0:3, Průdek Danek 2:2, WO 0:1, body hostů: Hruška Jaroslav st. 3:1, Šafařík Václav st. 4:0, Frömmel Zdeněk 3:1, Hlávka Stanislav 2:1, WO 1:0), Moravan Lednice B - TJ Jevišovka-Drnholec D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Vlastimil 4:0, Loukota Zdeněk ml. 2:0, Hejmala Karel 4:0, Klenovec Josef 4:0, Jelínek Jaromír 1:1, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomola Jaroslav 1:3, Tomolová Anna 0:4),
3. kolo:
Orel Šitbořice B - TJ Sokol Vranovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halasová Ludmila 3:1, Halasová Anna 0:4, Vokál Radek 2:2, Hanák František 4:0, body hostů: Goliáš Petr 3:1, Zmrzlík Pavel 2:2, Veselá Pavlína 1:3, Dvořáčková Nela 1:3), Moravan Lednice B - TJ Sokol Velké Němčice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Jaromír 0:2, Hejmala Karel 3:1, Hruška Vlastimil 2:2, Juras Oldřich 1:3, Loukota Zdeněk ml. 0:2, body hostů: Hlávka Stanislav 2:2, Šafařík Václav st. 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Frömmel Zdeněk 4:0), Moravan Lednice C - TJ Sokol Rakvice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Josef 2:2, Gregor Miroslav 0:4, Lunzar Ladislav 3:0, Mikuš Josef 3:0, WO 2:0, body hostů: Vala Jaroslav 2:0, Průdek Danek 1:3, Straka Dominik 1:3, Průdek Filip 2:2, WO 0:2), TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Josef 1:1, Blaško Květoslav 2:2, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4, WO 0:2, body hostů: Bílek Jan 2:0, Rišnovský Robert 3:0, Libenský Svatoslav 2:1, Svoboda Bohuslav 2:2, Klaška Jaroslav 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Pouzdřany A - Sportovní klub Zaječí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 4:0, Vybíral Zdeněk 1:3, Halámek Michal 1:3, Geier Ivo 3:1, body hostů: Zhejbal Jiří 3:1, Hasilík Milan 1:3, Šlancar Zbyněk 2:2, Radkovič Radek 1:3),
4. kolo:
Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhejbal Jiří 1:3, Šlancar Zbyněk 3:1, Radkovič Radek 1:2, Hasilík Milan 1:3, WO 1:0, body hostů: Goliáš Petr 4:0, Veselá Pavlína 0:4, Zmrzlík Pavel 3:1, Šťastný Pavel 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil David 3:1, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 2:2, Vybíral Zdeněk 1:3, body hostů: Libenský Svatoslav 4:0, Svoboda Bohuslav 2:2, Slabyhoudek Václav 2:2, Klaška Jaroslav 2:2), TJ Sokol Rakvice C - TJ SPORT Němčičky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Filip 3:1, Cibulka Radek 2:2, Vala Jaroslav 2:2, Průdek Danek 3:1, body hostů: Suský Josef 4:0, Blaško Květoslav 1:3, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4), Moravan Lednice B - Moravan Lednice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juras Oldřich 3:1, Hejmala Karel 3:1, Klenovec Josef 2:2, Dostál Ladislav 1:3, body hostů: Drobilič Zdeněk 2:2, Gregor Miroslav 0:4, Kováč Josef 1:3, Mikuš Josef 4:0), Orel Šitbořice B - TJ Jevišovka-Drnholec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halasová Ludmila 3:1, Slavík Ondřej 4:0, Vokál Radek 3:1, Hanák František 4:0, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 2:2),
5. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Vranovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:3, Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 1:3, Tomola Jaroslav 2:2, body hostů: Goliáš Petr 4:0, Pavelka Ondřej 1:3, Pavelka Daniel 3:1, Šťastný Pavel 4:0), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Velké Němčice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halasová Ludmila 0:4, Slavík Ondřej 2:2, Vokál Radek 0:4, Skála Marek 1:3, body hostů: Furch František 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, Hruška Jaroslav st. 2:2, Hlávka Stanislav 3:1), TJ SPORT Němčičky C - Moravan Lednice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 2:2, Stávek Filip 2:2, Stávek Josef 1:3, Blaško Květoslav 1:3, body hostů: Hruška Vlastimil 2:2, Jelínek Jaromír 1:3, Hejmala Karel 3:1, Klenovec Josef 4:0), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Rakvice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 1:3, Geier Ivo 3:1, Vybíral Zdeněk 1:3, body hostů: Cibulka Radek 0:4, Průdek Danek 2:2, Průdek Filip 2:2, Vala Jaroslav 3:1), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasilík Milan 0:4, Hanák František 3:1, Zhejbal Jiří 1:3, Radkovič Radek 0:4, body hostů: Bílek Jan 1:1, Vacula Karel 4:0, Svoboda Bohuslav 3:1, Slabyhoudek Václav 3:1, Klaška Jaroslav 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmrzlík Pavel 1:3, Šťastný Pavel 3:0, Pavelka Daniel 0:2, Pavelka Ondřej 1:3, Veselá Pavlína 0:2, WO 1:0, body hostů: Libenský Svatoslav 3:1, Klaška Jaroslav 1:3, Svoboda Bohuslav 3:0, Slabyhoudek Václav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice C - Sportovní klub Zaječí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průdek Danek 2:2, Pyskatý Roman 2:2, Vala Jaroslav 2:1, Průdek Filip 3:1, WO 0:1, body hostů: Šlancar Zbyněk 2:2, Hasilík Milan 0:2, Zhejbal Jiří 1:3, Hanák František 3:0, Radkovič Radek 0:2, WO 1:0), Moravan Lednice B - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Vlastimil 2:2, Jelínek Jaromír 2:2, Klenovec Josef 2:2, Dostál Ladislav 2:1, Hejmala Karel 0:1, body hostů: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 4:0, Vybíral Zdeněk 0:4), Orel Šitbořice B - Moravan Lednice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halasová Ludmila 1:3, Slavík Ondřej 2:2, Vokál Radek 1:3, Vodáková Aneta 1:3, body hostů: Kováč Josef 1:1, Zechmeister Jan 1:3, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Gregor Miroslav 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Velké Němčice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4, body hostů: Hruška Jaroslav st. 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, Frömmel Zdeněk 4:0, Hlávka Stanislav 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Velké Němčice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faron Roman 1:3, Pavelka Daniel 1:3, Zmrzlík Pavel 3:1, Veselá Pavlína 0:4, body hostů: Hrnčíř Dominik 1:3, Hlávka Stanislav 3:1, Hruška Jaroslav st. 3:1, Furch František 4:0), Moravan Lednice C - TJ Jevišovka-Drnholec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 3:1, Lunzar Ladislav 4:0, Kováč Josef 3:1, Mikuš Josef 4:0, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomola Jaroslav 2:2, Mikulík Jan 0:4), TJ SPORT Němčičky C - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Josef 3:1, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4, Stávek Filip 3:1, body hostů: Halasová Ludmila 2:2, Slavík Ondřej 4:0, Janko Dominik 1:3, Vokál Radek 2:2), Sportovní klub Zaječí A - Moravan Lednice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhejbal Jiří 0:4, Šlancar Zbyněk 1:3, Hasilík Milan 0:2, Hanák František 4:0, Radkovič Radek 0:2, body hostů: Jelínek Jaromír 2:2, Hejmala Karel 3:1, Klenovec Josef 3:1, Hruška Vlastimil 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Rakvice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 2:2, Slabyhoudek Václav 1:3, Klaška Jaroslav 1:3, Libenský Svatoslav 4:0, body hostů: Straka Dominik 2:2, Průdek Filip 3:1, Průdek Danek 1:3, Vala Jaroslav 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Rakvice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmrzlík Pavel 0:4, Šťastný Pavel 2:2, Veselá Pavlína 0:4, Goliáš Petr 4:0, body hostů: Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 2:2, Vala Jaroslav 3:1, Průdek Filip 3:1), Moravan Lednice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Vlastimil 1:3, Klenovec Josef 3:1, Dostál Ladislav 0:3, Hejmala Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Rišnovský Robert 2:2, Bílek Jan 2:1, Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 2:1, Slabyhoudek Václav 0:1, WO 0:1), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Pouzdřany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halasová Ludmila 1:3, Vodáková Aneta 2:2, Halas Pavel ml. 0:3, Skála Marek 1:3, WO 1:0, body hostů: Geier Ivo 3:1, Vybíral Zdeněk 3:1, Halámek Zdeněk 2:2, Ponížil David 3:0, WO 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ SPORT Němčičky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomolová Anna 0:4, Svoboda Zdeněk 0:3, Mrenica Ondřej 0:3, Tomola Vladimír 0:4, WO 2:0, body hostů: Stávek Filip 4:0, Stávek Josef 4:0, Blaško Květoslav 4:0, Suský Josef 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Velké Němčice B - Moravan Lednice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3, Frömmel Zdeněk 3:1, Hrnčíř Leoš 0:4, body hostů: Zechmeister Jan 3:1, Kováč Josef 1:2, Lunzar Ladislav 3:1, Mikuš Josef 4:0, Gregor Miroslav 0:1),
9. kolo:
Moravan Lednice C - TJ Sokol Vranovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kováč Josef 2:2, Mikuš Josef 3:0, Lunzar Ladislav 2:1, Zechmeister Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Goliáš Petr 3:1, Faron Roman 0:4, Pavelka Daniel 0:3, Šťastný Pavel 1:2, WO 0:2), TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Velké Němčice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Josef 2:2, Blaško Květoslav 1:3, Stávek Josef 2:2, Stávek Filip 2:2, body hostů: Hruška Jaroslav st. 0:4, Šafařík Václav st. 4:0, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 4:0), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Jevišovka-Drnholec D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 4:0, Geier Ivo 4:0, Vybíral Zdeněk 4:0, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 0:4), Sportovní klub Zaječí A - Orel Šitbořice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zhejbal Jiří 2:2, Radkovič Radek 0:2, Šlancar Zbyněk 2:2, Hanák František 3:1, Hasilík Milan 0:2, body hostů: Halasová Ludmila 3:1, Vokál Radek 1:3, Vodáková Aneta 3:1, Janko Dominik 0:2, Slavík Ondřej 2:0), TJ Sokol Rakvice C - Moravan Lednice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 2:2, Vala Jaroslav 0:4, Průdek Filip 3:1, Průdek Danek 2:2, body hostů: Hruška Vlastimil 1:3, Jelínek Jaromír 2:2, Hejmala Karel 1:1, Klenovec Josef 4:0, Juras Oldřich 1:1),
10. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - Moravan Lednice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 2:2, Zmrzlík Pavel 1:3, Pavelka Ondřej 0:4, body hostů: Jelínek Jaromír 3:1, Hruška Vlastimil 3:1, Hejmala Karel 3:1, Klenovec Josef 4:0), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ondřej 3:1, Janko Dominik 0:4, Vokál Radek 0:4, Skála Marek 0:4, body hostů: Svoboda Bohuslav 3:1, Slabyhoudek Václav 3:1, Libenský Svatoslav 4:0, Rišnovský Robert 3:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sportovní klub Zaječí A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 2:2, Svoboda Zdeněk 1:3, body hostů: Šlancar Zbyněk 3:1, Radkovič Radek 1:1, Hanák František 4:0, Zhejbal Jiří 3:1, Hasilík Milan 2:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Pouzdřany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Stanislav 4:0, Šafařík Václav st. 3:1, Frömmel Zdeněk 4:0, Hruška Jaroslav st. 3:1, body hostů: Halámek Zdeněk 0:4, Halámek Michal 0:4, Geier Ivo 2:2, Vybíral Zdeněk 0:4), Moravan Lednice C - TJ SPORT Němčičky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Miroslav 0:1, Kováč Josef 1:3, Mikuš Josef 3:1, Lunzar Ladislav 3:1, Zechmeister Jan 1:2, body hostů: Stávek Filip 2:2, Stávek Josef 0:4, Blaško Květoslav 3:1, Suský Josef 3:1),
11. kolo:
TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Vranovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Filip 3:1, Stávek Josef 1:3, Suský Josef 4:0, Blaško Květoslav 2:2, body hostů: Hanuš Michal 3:1, Goliáš Petr 2:2, Pavelka Ondřej 0:4, Veselá Pavlína 1:3), TJ Sokol Pouzdřany A - Moravan Lednice C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ponížil David 2:1, Geier Ivo 1:3, Vybíral Zdeněk 0:3, Halámek Zdeněk 0:4, WO 0:2, body hostů: Kováč Josef 0:2, Zechmeister Jan 3:1, Mikuš Josef 3:0, Lunzar Ladislav 3:0, Gregor Miroslav 2:0, WO 2:0), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Velké Němčice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radkovič Radek 0:4, Šlancar Zbyněk 1:3, Hanák František 2:2, Hasilík Milan 0:4, body hostů: Hruška Jaroslav st. 2:2, Šafařík Václav st. 3:1, Hlávka Stanislav 4:0, Frömmel Zdeněk 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Jevišovka-Drnholec D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Bílek Jan 4:0, Klaška Jaroslav 3:0, Libenský Svatoslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Mikulík Jan 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Rakvice C - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průdek Filip 2:2, Vala Jaroslav 2:2, Straka Vlastimil 0:2, Průdek Danek 2:2, Straka Dominik 0:2, body hostů: Slavík Ondřej 4:0, Lengál Ivo 2:2, Halasová Ludmila 2:2, Skála Marek 2:2),
12. kolo:
Moravan Lednice B - Orel Šitbořice B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Jaromír 2:1, Klenovec Josef 3:0, Juras Oldřich 2:1, Hejmala Karel 1:0, Hrnčiar Stanislav 2:0, WO 5:0, body hostů: Slavík Ondřej 2:2, Halas Pavel ml. 0:4, Halasová Ludmila 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice C - TJ Jevišovka-Drnholec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Danek 3:1, Průdek Filip 4:0, Cibulka Radek 2:0, Pyskatý Roman 4:0, Straka Vlastimil 1:0, WO 0:1, body hostů: Tomola Vladimír 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 0:2, Hlávka Stanislav 1:3, Hruška Jaroslav st. 0:4, WO 0:2, body hostů: Bílek Jan 4:0, Rišnovský Robert 4:0, Libenský Svatoslav 3:0, Svoboda Bohuslav 1:1, Slabyhoudek Václav 0:1, WO 2:0), Sportovní klub Zaječí A - Moravan Lednice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zhejbal Jiří 0:4, Šlancar Zbyněk 1:3, Hanák František 2:2, Hasilík Milan 0:4, body hostů: Zechmeister Jan 3:1, Mikuš Josef 4:0, Gregor Miroslav 1:1, Lunzar Ladislav 4:0, Kováč Josef 1:1), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ SPORT Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Radek ml. 0:4, Geier Ivo 2:1, Vybíral Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 3:1, Hyclová Pavlína 1:3, Suský Josef 3:0, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Vranovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Zdeněk 1:1, Halámek Michal 0:4, Geier Ivo 3:1, Vybíral Zdeněk 2:2, Halámek Radek ml. 0:2, body hostů: Goliáš Petr 4:0, Hanuš Michal 3:1, Šťastný Pavel 2:2, Zmrzlík Pavel 1:3), TJ SPORT Němčičky C - Sportovní klub Zaječí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 2:2, Stávek Josef 3:1, Hyclová Pavlína 0:4, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Hanák František 3:1, Šlancar Zbyněk 2:2, Hasilík Milan 1:3, Zhejbal Jiří 1:3), Moravan Lednice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunzar Ladislav 4:0, Zechmeister Jan 3:1, Gregor Miroslav 2:0, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 0:2, body hostů: Klaška Jaroslav 1:3, Svoboda Bohuslav 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, Libenský Svatoslav 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Rakvice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav st. 3:1, Frömmel Zdeněk 4:0, Hlávka Stanislav 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, body hostů: Straka Dominik 0:4, Průdek Danek 0:4, Průdek Filip 1:3, Mrkvica Miloš 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec D - Moravan Lednice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 1:3, body hostů: Hrnčiar Stanislav 3:1, Šimon Peter 4:0, Jelínek Jaromír 4:0, Hejmala Karel 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - Orel Šitbořice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselá Pavlína 1:3, Šťastný Pavel 3:1, Zmrzlík Pavel 3:1, Goliáš Petr 4:0, body hostů: Vokál Radek 1:3, Lengál Ivo 2:2, Halasová Ludmila 1:3, Janko Dominik 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - Moravan Lednice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Stanislav 2:2, Frömmel Zdeněk 4:0, Hruška Jaroslav st. 1:3, Šafařík Václav st. 3:1, body hostů: Šimon Peter 0:4, Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 3:1, Klenovec Josef 2:2), TJ Sokol Rakvice C - Moravan Lednice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průdek Danek 2:2, Cibulka Radek 0:4, Průdek Filip 1:3, Pyskatý Roman 1:3, body hostů: Mikuš Josef 4:0, Lunzar Ladislav 2:0, Zechmeister Jan 4:0, Gregor Miroslav 2:2, Kováč Josef 0:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ SPORT Němčičky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rišnovský Robert 3:1, Bílek Jan 3:1, Libenský Svatoslav 2:0, Svoboda Bohuslav 1:3, Klaška Jaroslav 1:1, body hostů: Stávek Filip 4:0, Blaško Květoslav 1:3, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Pouzdřany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhejbal Jiří 2:2, Šlancar Zbyněk 2:2, Hanák František 2:1, Hasilík Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Ponížil David 4:0, Geier Ivo 2:2, Halámek Zdeněk 2:2, Vybíral Zdeněk 1:2, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - Sportovní klub Zaječí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 2:1, Zmrzlík Pavel 2:2, Goliáš Petr 4:0, Dvořáčková Nela 0:1, body hostů: Zhejbal Jiří 2:2, Hasilík Milan 1:3, Radkovič Radek 2:2, Hanák František 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Pouzdřany A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jaroslav 1:3, Klaška Jaroslav 2:1, Libenský Svatoslav 4:0, Slabyhoudek Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Geier Ivo 2:2, Vybíral Zdeněk 1:3, Halámek Zdeněk 1:2, Halámek Radek ml. 0:4, WO 1:0), TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Rakvice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 2:2, Stávek Filip 3:0, Stávek Josef 2:1, Blaško Květoslav 4:0, WO 1:1, body hostů: Straka Vlastimil 0:4, Pyskatý Roman 0:4, Průdek Danek 2:1, Průdek Filip 1:2, WO 1:1), Moravan Lednice C - Moravan Lednice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 0:4, Lunzar Ladislav 4:0, Mikuš Josef 4:0, Kováč Josef 1:3, body hostů: Jelínek Jaromír 2:2, Hruška Vlastimil 1:3, Klenovec Josef 2:2, Hejmala Karel 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec D - Orel Šitbořice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Vladimír 0:2, Svoboda Zdeněk 1:3, Tomolová Anna 1:3, Tomola Jaroslav 1:3, Kovář Pavel 0:2, body hostů: Lengál Ivo 4:0, Janko Dominik 1:3, Slavík Ondřej 4:0, Vodáková Aneta 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Jevišovka-Drnholec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselá Pavlína 3:1, Šťastný Pavel 2:0, Dvořáčková Nela 2:2, Goliáš Petr 4:0, Faron Roman 1:1, body hostů: Tomola Vladimír 0:4, Kovář Pavel 0:4, Tomola Jaroslav 3:1, Tomolová Anna 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - Orel Šitbořice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hruška Jaroslav st. 3:0, Frömmel Zdeněk 3:0, Hlávka Stanislav 3:0, Šafařík Václav st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Vodáková Aneta 0:4, Halasová Ludmila 0:4, Halas Pavel ml. 0:4, WO 0:5), Moravan Lednice B - TJ SPORT Němčičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jaromír 1:3, Hejmala Karel 2:2, Klenovec Josef 2:1, Hruška Vlastimil 1:3, WO 1:0, body hostů: Stávek Filip 4:0, Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 0:4, Suský Josef 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Pouzdřany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 2:2, Průdek Filip 2:2, Průdek Danek 2:2, Pyskatý Roman 1:3, body hostů: Ponížil David 4:0, Halámek Zdeněk 1:3, Geier Ivo 4:0, Vybíral Zdeněk 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Sportovní klub Zaječí A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Svoboda Bohuslav 4:0, Libenský Svatoslav 4:0, Bílek Jan 4:0, body hostů: Zhejbal Jiří 0:4, Šlancar Zbyněk 0:4, Hasilík Milan 0:4, Radkovič Radek 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Vranovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 3:1, Klaška Jaroslav 0:4, Libenský Svatoslav 3:1, Slabyhoudek Václav 2:2, body hostů: Goliáš Petr 2:2, Zmrzlík Pavel 1:3, Hanuš Michal 3:1, Šťastný Pavel 2:2), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Rakvice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radkovič Radek 1:3, Zhejbal Jiří 1:3, Hanák František 3:1, Hasilík Milan 1:3, body hostů: Průdek Danek 3:1, Průdek Filip 4:0, Pyskatý Roman 0:4, Straka Vlastimil 1:0, Straka Dominik 2:1), TJ Sokol Pouzdřany A - Moravan Lednice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geier Ivo 4:0, Vybíral Zdeněk 0:4, Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Radek ml. 0:4, body hostů: Hejmala Karel 3:1, Jelínek Jaromír 3:1, Hruška Vlastimil 3:1, Juras Oldřich 2:2), Moravan Lednice C - Orel Šitbořice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zechmeister Jan 1:2, Gregor Miroslav 0:1, Kováč Josef 0:3, Mikuš Josef 2:0, Lunzar Ladislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Slavík Ondřej 2:2, Halasová Ludmila 2:2, Lengál Ivo 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Jevišovka-Drnholec D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jaroslav st. 4:0, Hrnčíř Leoš 4:0, Hlávka Stanislav 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, Kovář Pavel 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Vranovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frömmel Zdeněk 4:0, Šafařík Václav st. 3:1, Hlávka Stanislav 2:1, Hruška Jaroslav st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Veselá Pavlína 0:4, Dvořáčková Nela 0:4, Goliáš Petr 3:1, Šťastný Pavel 1:2, WO 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - Moravan Lednice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Pavel 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, body hostů: Gregor Miroslav 2:0, Mikuš Josef 4:0, Lunzar Ladislav 4:0, Zechmeister Jan 4:0, Kováč Josef 2:0), Orel Šitbořice B - TJ SPORT Němčičky C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halasová Anna 0:4, Vokál Radek 1:2, Halas Pavel ml. 0:3, Slavík Ondřej 0:2, WO 2:2, body hostů: Stávek Filip 3:0, Stávek Josef 2:1, Blaško Květoslav 4:0, Suský Josef 2:0, WO 2:2), Moravan Lednice B - Sportovní klub Zaječí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jaromír 2:1, Hejmala Karel 2:2, Klenovec Josef 4:0, Hruška Vlastimil 3:1, Šimon Peter 1:0, body hostů: Radkovič Radek 0:4, Šlancar Zbyněk 1:3, Hanák František 3:1, Hasilík Milan 0:4), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průdek Filip 2:2, Straka Dominik 0:3, Průdek Danek 1:3, Straka Vlastimil 0:1, Cibulka Radek 0:3, WO 1:0, body hostů: Bílek Jan 4:0, Libenský Svatoslav 4:0, Svoboda Bohuslav 3:1, Klaška Jaroslav 1:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Vranovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 1:2, Straka Dominik 1:3, Průdek Filip 2:2, Průdek Danek 0:4, Zlámal Vojtěch 0:1, body hostů: Zmrzlík Pavel 1:3, Hanuš Michal 4:0, Šťastný Pavel 3:1, Goliáš Petr 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Moravan Lednice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klaška Jaroslav 1:3, Rišnovský Robert 1:3, Slabyhoudek Václav 3:1, Libenský Svatoslav 3:1, body hostů: Hruška Vlastimil 2:2, Jelínek Jaromír 2:2, Hejmala Karel 1:3, Klenovec Josef 3:1), TJ Sokol Pouzdřany A - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 1:3, Vybíral Zdeněk 1:1, Halámek Radek ml. 0:4, Ponížil David 3:0, Halámek Michal 0:2, WO 0:1, body hostů: Vokál Radek 2:1, Lengál Ivo 3:1, Skála Marek 3:1, Janko Dominik 2:2, WO 1:0), TJ SPORT Němčičky C - TJ Jevišovka-Drnholec D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 2:0, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Filip 3:1, Stávek Josef 2:0, Hyclová Pavlína 0:2, WO 0:2, body hostů: Tomola Vladimír 1:3, Kovář Pavel 1:2, Tomolová Anna 0:3, Tomola Jaroslav 1:3, WO 2:0), Moravan Lednice C - TJ Sokol Velké Němčice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikuš Josef 4:0, Zechmeister Jan 1:3, Kováč Josef 0:4, Lunzar Ladislav 2:2, body hostů: Hruška Jaroslav st. 1:3, Šafařík Václav st. 2:2, Hlávka Stanislav 3:1, Frömmel Zdeněk 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - Moravan Lednice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmrzlík Pavel 2:2, Goliáš Petr 3:1, Šťastný Pavel 1:2, Veselá Pavlína 0:4, Dvořáčková Nela 0:1, body hostů: Gregor Miroslav 1:3, Mikuš Josef 4:0, Zechmeister Jan 3:1, Kováč Josef 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ SPORT Němčičky C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Stanislav 4:0, Frömmel Zdeněk 4:0, Hruška Jaroslav st. 4:0, Šafařík Václav st. 3:0, WO 1:0, body hostů: Suský Josef 0:3, Blaško Květoslav 0:4, Stávek Josef 0:4, Hyclová Pavlína 0:4, WO 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Pouzdřany A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Vladimír 0:4, Kovář Pavel 0:4, Tomolová Anna 1:3, Tomola Jaroslav 2:2, body hostů: Geier Ivo 4:0, Vybíral Zdeněk 3:1, Halámek Zdeněk 3:1, Halámek Michal 3:1), Orel Šitbořice B - Sportovní klub Zaječí A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Ivo 2:1, Vokál Radek 0:4, Janko Dominik 1:3, Halasová Ludmila 2:2, WO 1:0, body hostů: Zhejbal Jiří 2:2, Hasilík Milan 1:2, Hanák František 4:0, Šlancar Zbyněk 3:1, WO 0:1), Moravan Lednice B - TJ Sokol Rakvice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejmala Karel 2:2, Jelínek Jaromír 2:2, Klenovec Josef 1:3, Hruška Vlastimil 0:2, Hrnčiar Stanislav 1:1, body hostů: Straka Dominik 1:3, Pyskatý Roman 1:3, Průdek Danek 4:0, Průdek Filip 4:0),
21. kolo:
Moravan Lednice B - TJ Sokol Vranovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Vlastimil 2:2, Šimon Peter 2:0, Jelínek Jaromír 2:1, Hejmala Karel 3:1, Loukota Zdeněk ml. 1:1, WO 1:0, body hostů: Goliáš Petr 3:1, Zmrzlík Pavel 0:4, Veselá Pavlína 0:4, Šťastný Pavel 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Orel Šitbořice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 3:1, Bílek Jan 2:2, Slabyhoudek Václav 2:2, Klaška Jaroslav 2:2, body hostů: Vokál Radek 0:4, Slavík Ondřej 4:0, Janko Dominik 0:4, Lengál Ivo 3:1), Sportovní klub Zaječí A - TJ Jevišovka-Drnholec D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasilík Milan 2:0, Zhejbal Jiří 4:0, Šlancar Zbyněk 4:0, Hanák František 4:0, Radkovič Radek 1:1, body hostů: Kovář Pavel 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Tomola Jaroslav 1:3, Tomolová Anna 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Velké Němčice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Zdeněk 0:2, Halámek Radek 0:4, Vybíral Zdeněk 0:4, Geier Ivo 3:1, Halámek Michal 0:2, body hostů: Hruška Jaroslav st. 3:1, Šafařík Václav st. 3:1, Frömmel Zdeněk 3:1, Hlávka Stanislav 4:0), TJ SPORT Němčičky C - Moravan Lednice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 1:2, Blaško Květoslav 3:0, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4, WO 1:1, body hostů: Gregor Miroslav 0:1, Mikuš Josef 2:1, Lunzar Ladislav 3:0, Zechmeister Jan 2:2, Kováč Josef 2:1, WO 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ SPORT Němčičky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 2:2, Dvořáčková Nela 0:4, Hanuš Michal 4:0, Goliáš Petr 3:1, body hostů: Stávek Filip 2:2, Blaško Květoslav 2:2, Stávek Josef 1:3, Suský Josef 2:2), Moravan Lednice C - TJ Sokol Pouzdřany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikuš Josef 2:0, Lunzar Ladislav 2:0, Zechmeister Jan 3:0, Gregor Miroslav 0:1, Kováč Josef 2:0, WO 0:6, body hostů: Halámek Michal 0:3, Halámek Radek ml. 0:3, Vybíral Zdeněk 0:2, Geier Ivo 1:1, WO 6:0), TJ Sokol Velké Němčice B - Sportovní klub Zaječí A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčíř Leoš 3:1, Šafařík Václav st. 4:0, Hlávka Stanislav 4:0, Furch František 3:0, WO 0:1, body hostů: Hasilík Milan 1:2, Radkovič Radek 0:4, Klein Kamil 0:4, Létal Dušan 0:4, WO 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Vladimír 0:4, Kovář Pavel 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 1:3, body hostů: Libenský Svatoslav 4:0, Slabyhoudek Václav 4:0, Svoboda Bohuslav 4:0, Klaška Jaroslav 3:1), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Rakvice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Ivo 4:0, Slavík Ondřej 1:3, Vokál Radek 0:1, Vodáková Aneta 4:0, Janko Dominik 0:3, body hostů: Průdek Filip 2:2, Straka Dominik 2:2, Straka Vlastimil 1:3, Průdek Danek 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy