Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP IV. třídy
1. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Pouzdřany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Radek 0:4, Němeček Radek 3:1, Maněk Marek 4:0, Klenovec Ondřej 4:0, body hostů: Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 2:2, Halámek Radek 1:3, Geier Jiří 1:3), Sportovní klub Zaječí B - TJ Pálava Mikulov B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barvíř Tomáš 0:4, Létal Dušan 1:3, Kleinová Klára 0:4, Krčka Matěj 0:1, Hanák František 0:3, body hostů: Gajan Pavel st. 4:0, Sobota Luděk 4:0, Gogolka Karel 4:0, Mach Ludvík 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Rakvice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesovský Tadeáš 4:0, Matyáš Ivo 4:0, Dostál Dominik 1:3, Dostál Daniel 2:2, body hostů: Pyskatý Roman 2:2, Straka Vlastimil 2:2, Straka Daniel 0:4, Zlámal Vojtěch 1:3), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Furch František 4:0, Mrhal Zdeněk 3:1, Hrnčíř Leoš 3:1, Hrnčíř Dominik 2:2, body hostů: Krýsa Daniel 1:3, Čermák Ladislav 0:4, Kolínský Michal 1:3, Klaška Jaroslav 2:2), Moravan Lednice D - TJ Sokol Brumovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zechmeister Jan 3:1, Hrnčiar Stanislav 3:1, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Šimon Peter 3:1, body hostů: Miklík Pavel 2:2, Polák Milan 0:4, Weiss Lukáš 2:2, Miklík Pavel ml. 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Kobylí D 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Karel 0:4, Šišma Ondřej 1:3, Šišma Marek 1:3, Miklík Pavel ml. 0:4, body hostů: Mrázek Petr 2:2, Nevřivý Rudolf 4:0, Novák Jiří st. 4:0, Studýnka Antonín 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Moravan Lednice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Ladislav 0:4, Nováček Jaroslav 2:2, Vlach Petr 1:3, Slabyhoudek Václav 3:1, body hostů: Zechmeister Jan 3:1, Šimon Peter 4:0, Hrnčiar Stanislav 2:2, Loukota Zdeněk ml. 1:1, Lebloch Pavel 0:2), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Velké Němčice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 1:1, Straka Daniel 2:2, Pyskatý Roman 2:2, Cibulka Radek 2:2, Zlámal Vojtěch 1:1, body hostů: Furch František 4:0, Hrnčíř Leoš 0:4, Smetana Jaroslav 4:0, Hrnčíř Dominik 0:4), TJ Pálava Mikulov B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Caban Peter 3:1, Gogolka Karel 3:1, Gajan Pavel st. 1:3, Sobota Luděk 1:3, body hostů: Dostál Dominik 2:2, Dostál Daniel 0:4, Matyáš Ivo 2:2, Vodáková Aneta 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - Sportovní klub Zaječí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Radek ml. 4:0, Halámek Michal 2:2, Halámek Radek 1:3, Geier Jiří 1:3, body hostů: Radkovič Zdeněk 3:1, Jarůšek Ladislav 2:2, Létal Dušan 2:2, Barvíř Tomáš 1:3),
3. kolo:
Sportovní klub Zaječí B - MSK Břeclav B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barvíř Tomáš 3:1, Jarůšek Ladislav 3:1, Klein Kamil 3:1, Radkovič Zdeněk 3:1, body hostů: Janoušek Radek 0:4, Maněk Marek 4:0, Klenovec Ondřej 0:4, Němeček Radek 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Pouzdřany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Ivo 3:1, Lesovský Tadeáš 4:0, Klímek Ondřej 3:0, Vodáková Aneta 4:0, Pilát Ondřej 1:0, body hostů: Halámek Radek 0:4, Svoboda Robert 0:4, Geier Jiří 1:3, Geier Josef 0:4), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Pálava Mikulov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Furch František 4:0, Hrnčíř Dominik 0:4, Mrhal Zdeněk 1:3, Hrnčíř Leoš 3:1, body hostů: Gajan Pavel st. 2:2, Sobota Luděk 2:2, Mach Ludvík 1:3, Caban Peter 3:1), Moravan Lednice D - TJ Sokol Rakvice D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrnčiar Stanislav 2:1, Šimon Peter 3:0, Loukota Zdeněk ml. 1:1, Zechmeister Jan 1:2, Lebloch Pavel 0:1, WO 5:0, body hostů: Pyskatý Roman 3:1, Cibulka Radek 1:3, Straka Vlastimil 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Petr 0:4, Matějovič David 0:4, Studýnka Antonín 3:0, Nevřivý Rudolf 0:4, WO 0:1, body hostů: Kolínský Michal 3:1, Slabyhoudek Václav 3:1, Nováček Jaroslav 3:1, Čermák Ladislav 3:0, WO 1:0),
4. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Brumovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 3:1, Janoušková Nikola 3:1, Maněk Marek 3:1, Klenovec Ondřej 3:1, body hostů: Šišma Ondřej 0:4, Šišma Marek 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel 4:0), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Kobylí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Radek 4:0, Vymazal Vít 1:3, Straka Vlastimil 3:1, Straka Daniel 0:2, WO 0:2, body hostů: Novák Jiří st. 1:2, Mrázek Petr 0:3, Matějovič David 2:2, Studýnka Antonín 3:1, WO 2:0), TJ Pálava Mikulov B - Moravan Lednice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gogolka Karel 0:4, Mach Ludvík 1:3, Gajan Pavel st. 2:2, Sobota Luděk 0:4, body hostů: Zechmeister Jan 3:1, Hrnčiar Stanislav 3:1, Loukota Zdeněk ml. 3:0, Šimon Peter 4:0, Lebloch Pavel 0:1), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Velké Němčice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 1:3, Halámek Michal 0:4, Geier Jiří 1:3, Geier Josef 0:4, body hostů: Hrnčíř Dominik 2:2, Mrhal Zdeněk 4:0, Hrnčíř Leoš 4:0, Smetana Jaroslav 4:0), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarůšek Ladislav 1:3, Klein Kamil 2:2, Létal Dušan 0:4, Barvíř Tomáš 1:3, body hostů: Dostál Dominik 2:2, Dostál Daniel 2:2, Matyáš Ivo 4:0, Vodáková Aneta 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna C - MSK Břeclav B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Dominik 2:2, Páleník Jiří 4:0, Klímek Ondřej 2:0, Lesovský Tadeáš 3:1, Dostál Daniel 1:1, body hostů: Maněk Marek 3:1, Němeček Radek 1:3, Janoušek Radek 0:4, Kober Milan 0:4), TJ Sokol Velké Němčice C - Sportovní klub Zaječí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Furch František 4:0, Hrnčíř Dominik 1:3, Hrnčíř Leoš 3:1, Mrhal Zdeněk 4:0, body hostů: Radkovič Zdeněk 1:3, Klein Kamil 1:3, Barvíř Tomáš 0:2, Jarůšek Ladislav 2:2, Létal Dušan 0:2), Moravan Lednice D - TJ Sokol Pouzdřany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčiar Stanislav 4:0, Lebloch Pavel 1:3, Loukota Zdeněk ml. 4:0, Šimon Peter 4:0, body hostů: Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 0:4, Halámek Radek 1:3, Geier Jiří 1:3), TJ Sokol Kobylí D - TJ Pálava Mikulov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevřivý Rudolf 0:4, Novák Jiří st. 1:3, Studýnka Antonín 3:1, Mrázek Petr 0:4, body hostů: Gogolka Karel 3:1, Caban Peter 3:1, Mach Ludvík 4:0, Gajan Pavel st. 2:2), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Karel 2:2, Polák Milan 1:3, Šišma Ondřej 0:2, Weiss Lukáš 1:3, Šišma Marek 0:2, body hostů: Klaška Jaroslav 4:0, Slabyhoudek Václav 4:0, Nováček Jaroslav 3:1, Čermák Ladislav 1:3),
6. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janoušek Radek 0:3, Klenovec Ondřej 0:3, Maněk Marek 3:0, Němeček Radek 1:2, WO 5:0, body hostů: Kolínský Michal 3:1, Nováček Jaroslav 3:1, Krýsa Daniel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Brumovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Vlastimil 2:0, Cibulka Radek 1:3, Pyskatý Roman 2:2, Zlámal Vojtěch 0:4, Straka Daniel 0:2, body hostů: Miklík Pavel 2:2, Weiss Lukáš 4:0, Polák Milan 2:2, Zítka Karel 3:1), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Kobylí D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 2:2, Geier Jiří 3:1, Halámek Michal 3:1, Halámek Radek 3:1, body hostů: Studýnka Antonín 4:0, Nevřivý Rudolf 1:3, Mrázek Petr 0:4, Matějovič David 0:4), Sportovní klub Zaječí B - Moravan Lednice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radkovič Zdeněk 2:2, Jarůšek Ladislav 1:3, Klein Kamil 1:3, Barvíř Tomáš 0:2, Létal Dušan 1:1, body hostů: Lebloch Pavel 0:4, Hrnčiar Stanislav 4:0, Loukota Zdeněk ml. 4:0, Šimon Peter 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Velké Němčice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Dominik 1:1, Klímek Ondřej 2:2, Páleník Jiří 2:2, Lesovský Tadeáš 2:2, Dostál Daniel 0:2, body hostů: Mrhal Zdeněk 1:3, Hrnčíř Leoš 1:3, Smetana Jaroslav 3:1, Furch František 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - MSK Břeclav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Sedláček Petr 1:3, Hrnčíř Leoš 3:1, Mrhal Zdeněk 3:1, body hostů: Němeček Radek 1:3, Maněk Marek 4:0, Klenovec Ondřej 1:3, Janoušková Nikola 0:4), Moravan Lednice D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčiar Stanislav 2:2, Zechmeister Jan 3:1, Šimon Peter 2:2, Loukota Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Klímek Ondřej 1:3, Páleník Jiří 4:0, Dostál Dominik 1:3, Dostál Daniel 0:4), TJ Sokol Kobylí D - Sportovní klub Zaječí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studýnka Antonín 4:0, Novák Jiří st. 4:0, Matějovič David 1:3, Mrázek Petr 0:4, body hostů: Jarůšek Ladislav 2:2, Radkovič Zdeněk 1:3, Klein Kamil 2:2, Barvíř Tomáš 1:1, Létal Dušan 1:1), TJ Sokol Brumovice C - TJ Pálava Mikulov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haüsler Karel 0:2, Šišma Ondřej 0:4, Polák Milan 1:3, Miklík Pavel 2:2, Šemora Stanislav 0:2, body hostů: Gajan Pavel st. 4:0, Sobota Luděk 2:2, Mach Ludvík 3:1, Caban Peter 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Rakvice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vávra Tomáš 1:3, Nováček Jaroslav 3:1, Kolínský Michal 3:1, Krýsa Daniel 1:3, body hostů: Cibulka Radek 3:1, Straka Vlastimil 2:2, Pyskatý Roman 3:1, Straka Daniel 0:4),
8. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Rakvice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušková Nikola 0:4, Němeček Radek 3:1, Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 4:0, body hostů: Cibulka Radek 2:2, Pyskatý Roman 2:2, Straka Vlastimil 3:1, Straka Daniel 2:2), TJ Pálava Mikulov B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gogolka Karel 3:1, Mikulinec Roman 4:0, Gajan Pavel st. 3:1, Caban Peter 4:0, body hostů: Kolínský Michal 2:2, Nováček Jaroslav 0:4, Krýsa Daniel 0:4, Čermák Ladislav 0:4), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 2:2, Halámek Michal 2:2, Halámek Radek 0:2, Geier Jiří 1:3, Svoboda Robert 0:2, body hostů: Polák Milan 2:2, Zítka Karel 4:0, Miklík Pavel 4:0, Šišma Ondřej 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Kobylí D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Dominik 2:2, Dostál Daniel 3:1, Blažek Petr 3:0, Vodáková Aneta 4:0, WO 1:0, body hostů: Matějovič David 1:3, Mrázek Petr 0:4, Nevřivý Rudolf 0:4, Studýnka Antonín 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Velké Němčice C - Moravan Lednice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Mrhal Zdeněk 1:3, Hrnčíř Leoš 2:2, Hrnčíř Dominik 0:4, body hostů: Zechmeister Jan 4:0, Hrnčiar Stanislav 2:2, Loukota Zdeněk ml. 2:2, Šimon Peter 2:2),
9. kolo:
Moravan Lednice D - MSK Břeclav B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 3:1, Lebloch Pavel 1:3, Šimon Peter 4:0, Hrnčiar Stanislav 3:1, body hostů: Maněk Marek 3:1, Němeček Radek 1:3, Klenovec Ondřej 1:3, Janoušek Radek 0:4), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Velké Němčice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějovič David 0:4, Studýnka Antonín 4:0, Mrázek Petr 0:4, Nevřivý Rudolf 0:4, body hostů: Hrnčíř Dominik 3:1, Mrhal Zdeněk 3:1, Smetana Jaroslav 3:1, Hrnčíř Leoš 3:1), TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šišma Ondřej 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Polák Milan 2:2, Haüsler Karel 0:4, body hostů: Létal Dušan 2:0, Klein Kamil 3:1, Jarůšek Ladislav 3:1, Radkovič Zdeněk 4:0, Barvíř Tomáš 2:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Pouzdřany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolínský Michal 3:1, Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 2:2, Nováček Jaroslav 3:1, body hostů: Halámek Radek 1:3, Halámek Michal 1:3, Halámek Radek ml. 2:2, Geier Jiří 2:1, Geier Josef 0:1), TJ Sokol Rakvice D - TJ Pálava Mikulov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Radek 2:2, Pyskatý Roman 1:3, Straka Vlastimil 0:2, Zlámal Vojtěch 1:3, Straka Daniel 0:2, body hostů: Mikulinec Roman 4:0, Mach Ludvík 2:2, Gajan Pavel st. 4:0, Sobota Luděk 2:2),
10. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Pálava Mikulov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušková Nikola 0:4, Maněk Marek 4:0, Klenovec Ondřej 0:4, Němeček Radek 4:0, body hostů: Mikulinec Roman 2:2, Mach Ludvík 2:2, Gajan Pavel st. 2:2, Sobota Luděk 2:2), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Rakvice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Michal 0:4, Geier Jiří 1:2, Halámek Radek 2:2, Geier Josef 0:1, body hostů: Cibulka Radek 3:1, Straka Vlastimil 4:0, Pyskatý Roman 3:1, Straka Daniel 3:1), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radkovič Zdeněk 3:1, Jarůšek Ladislav 2:2, Létal Dušan 0:4, Barvíř Tomáš 3:1, body hostů: Krýsa Daniel 1:3, Čermák Ladislav 2:2, Kolínský Michal 3:1, Nováček Jaroslav 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Brumovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Ondřej 3:1, Blažek David 4:0, Blažek Petr 4:0, Matyáš Ivo 4:0, body hostů: Šišma Ondřej 1:3, Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Zítka Lukáš 0:4), Moravan Lednice D - TJ Sokol Kobylí D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčiar Stanislav 3:1, Zechmeister Jan 1:0, Šimon Peter 3:1, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Lebloch Pavel 2:1, body hostů: Matějovič David 0:4, Mrázek Petr 0:4, Nevřivý Rudolf 0:4, Studýnka Antonín 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Kobylí D - MSK Břeclav B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří st. 1:3, Matějovič David 0:4, Studýnka Antonín 2:1, Mrázek Petr 0:4, WO 0:1, body hostů: Maněk Marek 4:0, Koberová Klára 3:1, Němeček Radek 3:1, Klenovec Ondřej 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Velké Němčice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šišma Ondřej 0:4, Polák Milan 1:3, Weiss Lukáš 1:3, Miklík Pavel 1:1, Šemora Stanislav 0:2, body hostů: Mrhal Zdeněk 4:0, Hrnčíř Dominik 3:1, Hrnčíř Leoš 2:2, Smetana Jaroslav 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jaroslav 3:1, Krýsa Daniel 0:2, Slabyhoudek Václav 3:1, Kolínský Michal 2:2, Čermák Ladislav 0:2, body hostů: Matyáš Ivo 3:1, Dostál Dominik 1:1, Blažek Petr 1:3, Blažek David 3:1, Dostál Daniel 0:2), TJ Sokol Rakvice D - Sportovní klub Zaječí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 4:0, Vymazal Vít 0:4, Cibulka Radek 4:0, Pyskatý Roman 4:0, body hostů: Radkovič Zdeněk 1:3, Klein Kamil 1:3, Jarůšek Ladislav 1:3, Barvíř Tomáš 0:2, Létal Dušan 1:1), TJ Pálava Mikulov B - TJ Sokol Pouzdřany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Caban Peter 4:0, Gogolka Karel 4:0, Mikulinec Roman 3:1, Sobota Luděk 3:1, body hostů: Halámek Radek ml. 1:3, Geier Jiří 0:4, Halámek Radek 1:1, Halámek Michal 0:4, Svoboda Robert 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany B - MSK Břeclav B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 0:2, Halámek Michal 0:4, Geier Josef 0:4, Geier Jiří 1:3, Geier David 0:2, body hostů: Maněk Marek 4:0, Němeček Radek 4:0, Klenovec Ondřej 3:1, Koberová Klára 4:0), TJ Pálava Mikulov B - Sportovní klub Zaječí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Caban Peter 3:1, Gogolka Karel 4:0, Mikulinec Roman 4:0, Sobota Luděk 2:2, body hostů: Jarůšek Ladislav 0:4, Klein Kamil 1:3, Barvíř Tomáš 2:2, Létal Dušan 0:4), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásný Matěj 0:3, Pohanka Vojtěch 0:4, Straka Vlastimil 2:2, Cibulka Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Páleník Jiří 4:0, Vodáková Aneta 3:0, Blažek Petr 2:2, Blažek David 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Velké Němčice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jaroslav 1:3, Slabyhoudek Václav 3:1, Kolínský Michal 2:2, Čermák Ladislav 1:3, body hostů: Hrnčíř Leoš 0:3, Mrhal Zdeněk 3:1, Smetana Jaroslav 3:1, Furch František 3:1, Hrnčíř Dominik 0:1), TJ Sokol Brumovice C - Moravan Lednice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Karel 1:3, Weiss Lukáš 0:4, Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel 3:1, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 3:1, Šimon Peter 3:1, Zechmeister Jan 4:0, Hrnčiar Stanislav 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Brumovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 4:0, Novák Jiří st. 3:1, Matějovič David 3:1, Nevřivý Rudolf 3:1, body hostů: Zítka Karel 0:4, Šišma Marek 0:4, Šišma Ondřej 0:4, Polák Milan 3:1), Moravan Lednice D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebloch Pavel 0:4, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Juras Oldřich 3:0, Hrnčiar Stanislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Čermák Ladislav 1:3, Krýsa Daniel 1:3, Slabyhoudek Václav 3:1, Nováček Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Rakvice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 1:1, Hrnčíř Leoš 3:1, Furch František 4:0, Mrhal Zdeněk 4:0, Hrnčíř Dominik 1:1, body hostů: Straka Vlastimil 1:3, Cibulka Radek 2:2, Straka Daniel 0:4, Zlámal Vojtěch 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Pálava Mikulov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodáková Aneta 2:2, Blažek David 1:3, Blažek Petr 2:2, Klímek Ondřej 3:0, Páleník Jiří 1:0, body hostů: Caban Peter 3:1, Gogolka Karel 2:2, Mikulinec Roman 1:3, Mach Ludvík 1:3), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Pouzdřany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radkovič Zdeněk 4:0, Jarůšek Ladislav 1:3, Barvíř Tomáš 3:1, Létal Dušan 0:2, Klein Kamil 2:0, body hostů: Halámek Radek ml. 2:2, Geier Josef 0:4, Halámek Michal 2:2, Geier Jiří 2:2),
14. kolo:
MSK Břeclav B - Sportovní klub Zaječí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušková Nikola 0:4, Maněk Marek 4:0, Koberová Klára 4:0, Němeček Radek 4:0, body hostů: Létal Dušan 1:3, Barvíř Tomáš 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Radkovič Radek 1:3), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 1:3, Geier Jiří 2:2, Svoboda Robert 0:4, Geier Josef 0:4, body hostů: Dostál Dominik 3:1, Dostál Daniel 2:2, Klímek Ondřej 4:0, Vodáková Aneta 4:0), TJ Pálava Mikulov B - TJ Sokol Velké Němčice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulinec Roman 2:2, Gogolka Karel 3:1, Caban Peter 4:0, Gajan Pavel st. 2:0, Sobota Luděk 1:1, body hostů: Mrhal Zdeněk 0:4, Hrnčíř Leoš 1:3, Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 2:2), TJ Sokol Rakvice D - Moravan Lednice D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cibulka Radek 2:2, Cibulka Tomáš 0:4, Straka Vlastimil 2:2, WO 0:5, body hostů: Lebloch Pavel 1:2, Loukota Zdeněk ml. 2:1, Zechmeister Jan 3:0, Hrnčiar Stanislav 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Kobylí D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolínský Michal 3:1, Slabyhoudek Václav 4:0, Čermák Ladislav 3:1, Krýsa Daniel 2:2, body hostů: Matějovič David 2:2, Mrázek Petr 0:4, Hoch Miroslav 1:3, Nevřivý Rudolf 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - MSK Břeclav B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítka Karel 0:4, Weiss Lukáš 1:3, Šišma Ondřej 0:4, Šišma Marek 0:2, Miklík Pavel ml. 0:2, body hostů: Maněk Marek 4:0, Klenovec Ondřej 3:1, Koberová Klára 4:0, Němeček Radek 4:0), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Rakvice D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Jiří st. 1:0, Matějovič David 2:1, Nevřivý Rudolf 2:1, Mrázek Petr 1:2, Hoch Miroslav 1:1, WO 5:0, body hostů: Straka Daniel 2:2, Zlámal Vojtěch 3:1, Cibulka Tomáš 0:4, WO 0:5), Moravan Lednice D - TJ Pálava Mikulov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčiar Stanislav 1:3, Lebloch Pavel 0:4, Šimon Peter 4:0, Loukota Zdeněk ml. 1:3, body hostů: Gogolka Karel 3:1, Mach Ludvík 1:3, Gajan Pavel st. 3:1, Caban Peter 3:1), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Pouzdřany B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 1:0, Mrhal Zdeněk 4:0, Hrnčíř Leoš 4:0, Hrnčíř Dominik 4:0, Smetana Jaroslav 3:0, body hostů: Geier Jiří 0:4, Geier Josef 0:4, Křížek Tomáš 0:4, Geier David 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Sportovní klub Zaječí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klímek Ondřej 4:0, Dostál Dominik 1:3, Dostál Daniel 3:1, Vodáková Aneta 4:0, body hostů: Barvíř Tomáš 1:1, Jarůšek Ladislav 1:3, Klein Kamil 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Létal Dušan 0:2),
16. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koberová Klára 3:1, Němeček Radek 2:2, Klenovec Ondřej 0:4, Maněk Marek 3:1, body hostů: Vodáková Aneta 4:0, Klímek Ondřej 2:2, Dostál Dominik 1:3, Dostál Daniel 1:3), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Velké Němčice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Létal Dušan 0:4, Barvíř Tomáš 0:4, Klein Kamil 0:4, Jarůšek Ladislav 0:4, body hostů: Mrhal Zdeněk 4:0, Hrnčíř Leoš 4:0, Smetana Jaroslav 4:0, Furch František 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - Moravan Lednice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 0:4, Geier Jiří 3:1, Geier Josef 0:4, body hostů: Hrnčiar Stanislav 3:1, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Lebloch Pavel 2:2, Zechmeister Jan 4:0), TJ Pálava Mikulov B - TJ Sokol Kobylí D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gogolka Karel 4:0, Sobota Luděk 4:0, Caban Peter 4:0, Gajan Pavel st. 4:0, body hostů: Matějovič David 0:4, Hoch Miroslav 0:4, Mrázek Petr 0:4, Nevřivý Rudolf 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Brumovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsa Daniel 2:2, Kolínský Michal 3:1, Nováček Jaroslav 3:1, Čermák Ladislav 3:1, body hostů: Šemora Stanislav 0:4, Šišma Marek 0:4, Haüsler Karel 1:3, Weiss Lukáš 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky B - MSK Břeclav B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krýsa Daniel 0:4, Nováček Jaroslav 0:3, Kolínský Michal 2:2, Čermák Ladislav 1:3, Slabyhoudek Václav 1:0, body hostů: Maněk Marek 4:0, Koberová Klára 4:0, Němeček Radek 2:2, Klenovec Ondřej 2:2), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Rakvice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Weiss Lukáš 3:1, Miklík Pavel 4:0, body hostů: Straka Vlastimil 2:2, Cibulka Radek 3:1, Straka Daniel 2:2, Zlámal Vojtěch 2:2), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Pouzdřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Miroslav 1:3, Studýnka Antonín 4:0, Matějovič David 2:2, Mrázek Petr 1:3, body hostů: Halámek Michal 2:2, Geier Josef 0:4, Halámek Radek ml. 3:1, Geier Jiří 3:1), Moravan Lednice D - Sportovní klub Zaječí B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčiar Stanislav 4:0, Lebloch Pavel 0:2, Šimon Peter 4:0, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Zechmeister Jan 2:0, body hostů: Létal Dušan 1:3, Barvíř Tomáš 1:3, Klein Kamil 0:4, Jarůšek Ladislav 1:3), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Klobouky u Brna C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:0, Furch František 3:1, Hrnčíř Leoš 3:1, Mrhal Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Páleník Jiří 2:2, Blažek David 1:2, Šubík Lubomír 0:4, Blažek Petr 2:2, WO 1:0),
18. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Němčice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klenovec Ondřej 2:2, Maněk Marek 3:1, Němeček Radek 1:3, Koberová Klára 3:1, body hostů: Mrhal Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 2:2, Hrnčíř Leoš 2:2, Furch František 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Moravan Lednice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Daniel 1:3, Dostál Dominik 1:3, Šubík Lubomír 0:4, Blažek Petr 2:2, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 1:3, Šimon Peter 4:0, Hrnčiar Stanislav 3:1, Zechmeister Jan 4:0), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Kobylí D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarůšek Ladislav 1:1, Barvíř Tomáš 2:2, Klein Kamil 3:1, Radkovič Zdeněk 3:1, Létal Dušan 1:1, body hostů: Novák Jiří st. 4:0, Hoch Miroslav 0:4, Matějovič David 2:2, Mrázek Petr 0:4), TJ Pálava Mikulov B - TJ Sokol Brumovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Caban Peter 3:1, Mikulinec Roman 3:1, Sobota Luděk 3:1, Mach Ludvík 2:2, body hostů: Šišma Ondřej 0:4, Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel 3:1, Weiss Lukáš 2:2), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Radek 3:1, Straka Vlastimil 4:0, Cibulka Tomáš 1:3, Krásný Matěj 0:2, Pohanka Vojtěch 0:2, body hostů: Krýsa Daniel 1:3, Čermák Ladislav 2:2, Nováček Jaroslav 2:2, Svoboda Bohuslav 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Rakvice D - MSK Břeclav B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulka Radek 4:0, Straka Vlastimil 4:0, Zlámal Vojtěch 2:2, Straka Daniel 2:2, body hostů: Němeček Radek 2:2, Klenovec Ondřej 2:2, Garčicová Karolína 0:4, Janoušek Radek 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Pálava Mikulov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Ladislav 1:3, Nováček Jaroslav 1:3, Kolínský Michal 0:4, Slabyhoudek Václav 3:1, body hostů: Gogolka Karel 4:0, Mikulinec Roman 3:1, Gajan Pavel st. 3:1, Sobota Luděk 1:3), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Pouzdřany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miklík Pavel 4:0, Zítka Karel 4:0, Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, body hostů: Halámek Michal 2:2, Geier Josef 2:2, Halámek Radek ml. 2:2, Geier Jiří 2:2), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějovič David 0:4, Studýnka Antonín 2:0, Nevřivý Rudolf 0:4, Mrázek Petr 0:4, Hoch Miroslav 0:2, body hostů: Blažek Petr 3:1, Dostál Dominik 3:1, Šubík Lubomír 4:0, Knappeová Aneta 4:0), Moravan Lednice D - TJ Sokol Velké Němčice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčiar Stanislav 1:3, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Šimon Peter 4:0, Juras Oldřich 1:3, body hostů: Mrhal Zdeněk 2:2, Smetana Jaroslav 3:1, Hrnčíř Leoš 0:4, Furch František 2:2),
20. kolo:
MSK Břeclav B - Moravan Lednice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klenovec Ondřej 1:3, Němeček Radek 2:2, Koberová Klára 3:1, Maněk Marek 4:0, body hostů: Zechmeister Jan 3:1, Hrnčiar Stanislav 2:2, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Lebloch Pavel 0:4), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Kobylí D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Hrnčíř Leoš 1:3, Furch František 3:1, Hrnčíř Dominik 0:4, body hostů: Studýnka Antonín 4:0, Novák Jiří st. 3:1, Matějovič David 2:2, Nevřivý Rudolf 1:3), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Brumovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radkovič Radek 3:1, Klein Kamil 3:1, Barvíř Tomáš 2:2, Létal Dušan 2:2, body hostů: Šemora Stanislav 0:4, Šišma Ondřej 0:4, Zítka Karel 2:2, Miklík Pavel 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 2:2, Geier Josef 0:4, Geier David 0:4, Geier Jiří 4:0, body hostů: Kolínský Michal 3:1, Nováček Jaroslav 2:2, Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 3:1), TJ Pálava Mikulov B - TJ Sokol Rakvice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gogolka Karel 4:0, Mikulinec Roman 2:1, Gajan Pavel st. 4:0, Sobota Luděk 2:1, Mach Ludvík 0:1, WO 1:0, body hostů: Cibulka Radek 2:2, Cibulka Tomáš 0:1, Straka Vlastimil 1:3, Straka Daniel 0:3, Pohanka Vojtěch 0:3, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Pálava Mikulov B - MSK Břeclav B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Ludvík 1:3, Mikulinec Roman 1:3, Gogolka Karel 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, body hostů: Maněk Marek 4:0, Koberová Klára 2:2, Němeček Radek 3:1, Janoušek Radek 0:4), TJ Sokol Rakvice D - TJ Sokol Pouzdřany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Daniel 2:2, Cibulka Radek 4:0, Zlámal Vojtěch 2:2, Straka Vlastimil 4:0, body hostů: Halámek Radek ml. 1:3, Halámek Michal 0:4, Geier Jiří 2:2, Halámek Radek 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Sportovní klub Zaječí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jaroslav 3:1, Kolínský Michal 3:1, Vlach Petr 3:1, Čermák Ladislav 0:2, Slabyhoudek Václav 1:1, body hostů: Radkovič Zdeněk 2:2, Klein Kamil 0:4, Barvíř Tomáš 3:1, Jarůšek Ladislav 1:1, Létal Dušan 0:2), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna C 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šišma Marek 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Šišma Ondřej 1:3, Weiss Lukáš 2:2, body hostů: Vodáková Aneta 4:0, Dostál Dominik 3:1, Dostál Daniel 4:0, Pilát Ondřej 2:2), TJ Sokol Kobylí D - Moravan Lednice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějovič David 0:4, Studýnka Antonín 0:2, Mrázek Petr 0:4, Nevřivý Rudolf 0:4, Novák Jiří st. 1:1, body hostů: Zechmeister Jan 4:0, Šimon Peter 4:0, Loukota Zdeněk ml. 4:0, Hrnčiar Stanislav 3:1),
22. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Kobylí D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klenovec Ondřej 2:2, Kober Milan 0:2, Koberová Klára 3:1, Němeček Radek 4:0, Vlach Marcel 0:2, body hostů: Matějovič David 2:2, Nevřivý Rudolf 1:3, Studýnka Antonín 3:1, Mrázek Petr 1:3), TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Brumovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Leoš 3:1, Furch František 4:0, Mrhal Zdeněk 2:2, Sedláček Petr 1:1, Smetana Jaroslav 1:1, body hostů: Šišma Ondřej 0:4, Zítka Karel 2:2, Weiss Lukáš 1:3, Miklík Pavel 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodáková Aneta 4:0, Blažek Petr 4:0, Šubík Lubomír 2:2, Blažek David 1:3, body hostů: Kolínský Michal 0:4, Vlach Petr 1:3, Nováček Jaroslav 2:2, Čermák Ladislav 2:2), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Rakvice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarůšek Ladislav 2:2, Radkovič Radek 3:1, Létal Dušan 2:2, Barvíř Tomáš 2:2, body hostů: Cibulka Radek 4:0, Pohanka Vojtěch 0:4, Straka Vlastimil 3:1, Straka Daniel 0:4), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Pálava Mikulov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 2:2, Geier David 0:4, Geier Josef 1:3, Geier Jiří 2:2, body hostů: Mach Ludvík 2:2, Gogolka Karel 4:0, Mikulinec Roman 4:0, Černý Mikuláš 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy