Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP dorostu
1. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - MSK Břeclav A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Vítek 1:2, Kubík Josef 3:0, Mrázek Petr 0:3, body hostů: Bruckner Tomáš 2:1, Krejčiřík Stanislav 1:2, Maněk Marek 2:1), TJ Pálava Mikulov Šampioni - TJ Pálava Mikulov Speedři 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulinec Matěj 3:0, Dohnálek Zbyněk 3:0, Minařík David 3:0, body hostů: Kalousová Sandra 0:3, Huserek Lukáš 0:3, Čech Tadeáš 0:3), Sportovní klub Zaječí A - TJ Jevišovka-Drnholec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčka Matěj 0:3, Kleinová Klára 0:3, Babáčková Klára 0:3, body hostů: Mikulík Jan 3:0, Borovička Daniel 3:0, Cvingráf Adam 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vranovice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knappeová Aneta 2:1, Pilát Ondřej 2:1, Dostál Dominik 2:0, Dostál Daniel 1:0, body hostů: Furch Jan 0:3, Dvořáčková Nela 2:1, Beneš Jakub 0:3),
2. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulík Jan 0:3, Himal Tomáš 3:0, Borovička Daniel 0:3, body hostů: Lesovský Tadeáš 2:1, Klímek Ondřej 2:1, Šubík Jiří 2:1), TJ Pálava Mikulov Speedři - Sportovní klub Zaječí A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalousová Sandra 1:1, Huserek Lukáš 0:2, Čech Tadeáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Kleinová Klára 3:0, Krčka Matěj 2:1, WO 0:3), MSK Břeclav A - TJ Pálava Mikulov Šampioni 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Radek 3:0, Klenovec Ondřej 3:0, Koberová Klára 3:0, body hostů: Minařík David 0:3, Mikulinec Matěj 0:3, Kubíček Tomáš 0:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krásný Matěj 1:2, Pohanka Vojtěch 1:2, Vymazal Vít 1:2, body hostů: Hoch Vítek 3:0, Mrázek Petr 0:3, Kubík Josef 3:0),
3. kolo:
TJ Pálava Mikulov Šampioni - TJ Sokol Rakvice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulinec Matěj 0:3, Minařík David 3:0, Dohnálek Zbyněk 1:2, body hostů: Vašek Václav 1:2, Pohanka Vojtěch 2:1, Krásný Matěj 2:1), Sportovní klub Zaječí A - MSK Břeclav A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babáčková Klára 0:3, Krčka Matěj 0:3, Kleinová Klára 0:3, body hostů: Němeček Radek 3:0, Koberová Klára 3:0, Klenovec Ondřej 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Pálava Mikulov Speedři 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knappeová Aneta 3:0, Pilát Ondřej 3:0, Dostál Daniel 2:0, Dostál Dominik 1:0, body hostů: Čech Tadeáš 0:3, Huserek Lukáš 0:3, Kalousová Sandra 0:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Jevišovka-Drnholec A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Jakub 0:3, Mazuch Michal 0:3, Dvořáčková Nela 1:2, body hostů: Mikulík Jan 3:0, Borovička Daniel 3:0, Cvingráf Adam 2:1),
4. kolo:
TJ Pálava Mikulov Speedři - TJ Sokol Vranovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalousová Sandra 0:3, Blaha David 0:3, Čech Tadeáš 0:2, Huserek Lukáš 0:1, body hostů: Dvořáčková Nela 3:0, Mazuch Michal 3:0, Furch Jan 3:0), MSK Břeclav A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Radek 3:0, Maněk Marek 2:1, Koberová Klára 2:1, body hostů: Klímek Ondřej 2:1, Dostál Daniel 0:3, Dostál Dominik 0:3), TJ Sokol Rakvice A - Sportovní klub Zaječí A 7:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krásný Matěj 2:0, Pohanka Vojtěch 2:0, WO 2:2, body hostů: Kleinová Klára 0:2, Babáčková Klára 0:2, WO 2:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Pálava Mikulov Šampioni 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0, Matějovič David 2:1, body hostů: Mikulinec Matěj 0:3, Minařík David 1:2, Šedivý Viktor 0:3),
5. kolo:
Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Kobylí A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kleinová Klára 0:2, Babáčková Klára 0:2, Hanák František 0:2, WO 3:0, body hostů: Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klímek Ondřej 2:0, Dostál Dominik 1:0, Pilát Ondřej 0:1, Dostál Daniel 2:0, WO 3:0, body hostů: Krásný Matěj 1:2, Pohanka Vojtěch 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Vranovice A - MSK Břeclav A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Furch Jan 0:3, Dvořáčková Nela 0:3, Mazuch Michal 0:3, body hostů: Maněk Marek 3:0, Koberová Klára 3:0, Němeček Radek 3:0), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Pálava Mikulov Speedři 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cvingráf Adam 3:0, Borovička Daniel 3:0, Mikulík Jan 3:0, body hostů: Huserek Lukáš 0:3, Blaha David 0:3, Kalousová Sandra 0:3),
6. kolo:
MSK Břeclav A - TJ Jevišovka-Drnholec A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koberová Klára 2:1, Němeček Radek 2:1, Maněk Marek 2:0, Bruckner Tomáš 1:0, body hostů: Himal Tomáš 2:1, Borovička Daniel 0:3, Cvingráf Adam 0:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vranovice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašek Václav 2:1, Krásný Matěj 1:2, Pohanka Vojtěch 2:1, body hostů: Dvořáčková Nela 2:1, Mazuch Michal 2:1, Beneš Jakub 0:3), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Vítek 2:1, Kubík Josef 2:1, Matějovič David 1:1, Mrázek Petr 0:1, body hostů: Šubík Jiří 3:0, Klímek Ondřej 1:2, Lesovský Tadeáš 0:3), TJ Pálava Mikulov Šampioni - Sportovní klub Zaječí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Minařík David 1:2, Mikulinec Matěj 0:3, Šedivý Viktor 1:2, body hostů: Kleinová Klára 3:0, Krčka Matěj 3:0, Babáčková Klára 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Pálava Mikulov Šampioni 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knappeová Aneta 3:0, Lesovský Tadeáš 3:0, Pilátová Lucie 0:1, Klímek Ondřej 2:0, body hostů: Minařík David 0:3, Burda Ibrahim 0:3, Dohnálek Zbyněk 1:2), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Kobylí A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáčková Nela 2:1, Mazuch Michal 1:2, Kříž Vojtěch 0:3, body hostů: Matějovič David 2:1, Nevřivý Rudolf 1:2, Hoch Vítek 3:0), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Rakvice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulík Jan 2:1, Himal Tomáš 3:0, Borovička Daniel 3:0, body hostů: Vašek Václav 1:2, Krásný Matěj 0:3, Pohanka Vojtěch 0:3), TJ Pálava Mikulov Speedři - MSK Břeclav A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalousová Sandra 0:3, Čech Tadeáš 0:3, Huserek Lukáš 0:3, body hostů: Koberová Klára 3:0, Maněk Marek 3:0, Němeček Radek 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Pálava Mikulov Speedři 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martiník Jakub 0:2, Pohanka Vojtěch 3:0, Krásný Matěj 3:0, Vašek Václav 1:0, body hostů: Kalousová Sandra 1:2, Čech Tadeáš 0:3, Huserek Lukáš 1:1, Blaha David 0:1), TJ Sokol Kobylí A - TJ Jevišovka-Drnholec A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0, Matějovič David 2:1, body hostů: Mikulík Jan 0:3, Borovička Daniel 1:2, Cvingráf Adam 0:3), TJ Pálava Mikulov Šampioni - TJ Sokol Vranovice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulinec Matěj 2:1, Minařík David 3:0, Šedivý Viktor 0:3, body hostů: Dvořáčková Nela 2:1, Mazuch Michal 1:2, Furch Jan 1:2), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kleinová Klára 0:3, Krčka Matěj 0:3, Hanák František 0:3, body hostů: Dostál Dominik 3:0, Dostál Daniel 3:0, Klímek Ondřej 3:0),
9. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - Sportovní klub Zaječí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazuch Michal 3:0, Beneš Jakub 0:3, Dvořáčková Nela 3:0, body hostů: Kleinová Klára 1:2, Krčka Matěj 1:2, Babáčková Klára 1:2), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Pálava Mikulov Šampioni 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulík Jan 0:1, Borovička Daniel 3:0, Himal Tomáš 3:0, Cvingráf Adam 2:0, body hostů: Minařík David 1:2, Mikulinec Matěj 0:3, Dohnálek Zbyněk 0:3), TJ Pálava Mikulov Speedři - TJ Sokol Kobylí A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalousová Sandra 1:2, Huserek Lukáš 0:3, Blaha David 0:3, body hostů: Mrázek Petr 2:1, Nevřivý Rudolf 3:0, Matějovič David 3:0), MSK Břeclav A - TJ Sokol Rakvice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klenovec Ondřej 3:0, Maněk Marek 1:0, Němeček Radek 3:0, Koberová Klára 2:0, body hostů: Vašek Václav 0:3, Krásný Matěj 0:3, Pohanka Vojtěch 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy