Výsledky do novin
2. třída B muži (KS-2B)
1. kolo:
Avia Čakovice F - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skříčková Ivana 0:2, Mach Jakub 2:1, Zázvorka Jan 1:2, Žydel Jan 3:1, Taraňko Mikhail 2:0, body hostů: Abrahám Petr 3:1, Huleš Jiří 2:2, Dušek Zdeněk 0:3, Matoušek Pavel 1:2), AC Sparta Praha G - Slovan KST Bohnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 2:2, Košek Lukáš 3:1, Kočí Štěpán 3:1, Hubač Martin 1:3, body hostů: Rychlý Tomáš 4:0, Bláha Milan 2:2, Fridrich Miloslav 0:4, Pinkas Jan 1:3), TJ Střížkov C - TJ Sokol Michle Praha F 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 3:0, Kočvara Vlastimil 3:0, Kolda Petr 1:2, Provazník Petr 2:2, body hostů: Chovanec Jakub 0:3, Drbohlav Marek 1:2, Ryšavý Filip 2:1, Kubeš Václav 1:2, Valeš Zbyněk 0:1), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ ABC Branik A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dalešický Josef 3:1, Kugler Filip 2:1, Štencek Jiří 1:2, Forgáč Andrej 4:0, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Kohout Radek 0:4, Krenk Tomáš 1:2, Skoumal Adam 0:3), TJ Slavoj Praha C - TJ Malešice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimovič Filip 3:1, Hozman Antonín 0:4, Tvrdý Miroslav 1:2, Linert Martin 3:1, body hostů: Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 2:2, Vorel Martin 3:1, Šimberský Jiří 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Pankrác D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:3, Laube Petr 3:1, Pícha David 1:3, Hozman Bohumil 2:2, body hostů: Fišer Petr 2:2, Tůma Ladislav 1:3, Lipták Milan 4:0, Fišer Martin 2:2),
2. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Pankrác D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 3:1, Huleš Jiří 2:2, Matoušek Pavel 0:3, Dušek Zdeněk 4:0, body hostů: Lipták Milan 2:2, Fišer Martin 2:2, Fišer Petr 1:3, Tůma Ladislav 1:2), TJ Malešice A - TJ Sokol Petrovice I. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vorel Martin 2:1, Šimberský Jiří 0:3, Vedral František 3:1, body hostů: Laube Petr 2:2, Hozman Bohumil 1:2, Hanzal Petr 2:1, Marek Vladimír 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Slavoj Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Ludvík ml. 3:0, Krenk Tomáš 1:2, Kohout Radek 1:2, Čihák Josef st. 3:0, body hostů: Tvrdý Miroslav 2:1, Linert Martin 2:1, Klimovič Filip 0:3, Hozman Antonín 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chovanec Jakub 1:0, Valeš Zbyněk 2:0, Kubeš Václav 2:1, Ryšavý Filip 1:0, WO 3:0, body hostů: Vokál Roman 0:3, Vaněk Martin 0:2, Štencek Jiří 1:1, WO 0:3), Slovan KST Bohnice C - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 2:2, Bartoňová Jitka 3:1, Fridrich Miloslav 0:4, Rychlý Tomáš 2:2, body hostů: Provazník Petr 3:1, Stehlík Martin 3:1, Kočvara Vlastimil 2:2, Doležal Karel 1:3), Avia Čakovice F - AC Sparta Praha G 10:0wo,
3. kolo:
AC Sparta Praha G - TJ Orion Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Tomáš 0:3, Nguyen Dominik 1:2, Kočí Štěpán 3:0, Hubač Martin 0:4, body hostů: Rucký Přemysl 3:1, Abrahám Petr 2:1, Dušek Zdeněk 2:1, Huleš Jiří 2:1), TJ Střížkov C - Avia Čakovice F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stehlík Martin 2:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Kolda Petr 1:2, Provazník Petr 2:2, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Skříčková Ivana 2:2, Žydel Jan 1:2, Zázvorka Jan 1:2), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - Slovan KST Bohnice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kugler Filip 3:1, Štencek Jiří 3:1, Vaněk Martin 0:3, Forgáč Andrej 3:1, body hostů: Rychlý Tomáš 1:3, Bláha Milan 4:0, Fridrich Miloslav 1:3, Matuna Václav 0:3), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Michle Praha F 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulveit Jonáš 2:2, Tvrdý Miroslav 1:3, Hozman Antonín 0:3, Linert Martin 4:0, body hostů: Chovanec Jakub 3:1, Ryšavý Filip 1:3, Drbohlav Marek 2:2, Kubeš Václav 2:1), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Vladimír 1:3, Laube Petr 1:2, Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 3:1, body hostů: Čihák Josef st. 4:0, Kohout Radek 3:1, Krenk Tomáš 1:2, Čihák Josef ml. 0:3), TJ Pankrác D - TJ Malešice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 1:3, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 1:3, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 4:0, Vorel Martin 1:2, Šimberský Jiří 1:2),
4. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Malešice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 0:3, Matoušek Pavel 1:2, Dušek Zdeněk 1:3, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 4:0, Vorel Martin 2:1, Šimberský Jiří 1:2), TJ ABC Branik A - TJ Pankrác D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ludvík ml. 1:3, Krenk Tomáš 1:3, Kohout Radek 4:0, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Fišer Petr 1:3, Tůma Ladislav 3:1, Fišer Martin 1:3, Lipták Milan 2:2), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Sokol Petrovice I. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Filip 2:1, Hrdlička Jakub 1:2, Valeš Zbyněk 2:1, Chovanec Jakub 4:0, body hostů: Laube Petr 0:4, Hozman Bohumil 2:1, Hanzal Petr 0:3, Marek Vladimír 2:1), Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 4:0, Bartoňová Jitka 1:2, Fridrich Miloslav 3:0, Rychlý Tomáš 1:1, WO 0:2, body hostů: Linert Martin 1:2, Pašek Adam 1:2, Tvrdý Miroslav 1:2, Hozman Antonín 0:3, WO 2:0), Avia Čakovice F - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 2:1, Žydel Jan 1:1, Skříčková Ivana 3:0, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Kugler Filip 2:1, Forgáč Andrej 0:3, Štencek Jiří 0:3, Vokál Roman 0:2), AC Sparta Praha G - TJ Střížkov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merkl Roman 0:2, Hubač Martin 0:2, Kočí Štěpán 1:2, Sýs Alan 0:3, body hostů: Provazník Petr 3:0, Stehlík Martin 3:0, Kočvara Vlastimil 1:1, Kolda Petr 2:0),
5. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Orion Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 2:2, Kočvara Vlastimil 3:1, Kolda Petr 1:3, Provazník Petr 3:1, body hostů: Sedláček Luděk 2:2, Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 2:1, Matoušek Pavel 1:3, Dušek Zdeněk 0:1), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - AC Sparta Praha G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štencek Jiří 0:3, Sochor Adam 0:2, Vaněk Martin 1:2, Forgáč Andrej 2:1, body hostů: Kočí Štěpán 3:0, Nguyen Dominik 1:2, Košek Lukáš 2:1, Hubač Martin 2:0), TJ Slavoj Praha C - Avia Čakovice F 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulveit Jonáš 4:0, Klimovič Filip 1:2, Tvrdý Miroslav 2:1, Linert Martin 2:2, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Skříčková Ivana 1:3, Mach Jakub 0:3, Žydel Jan 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - Slovan KST Bohnice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Vladimír 2:2, Hozman Bohumil 3:1, Hanzal Petr 2:2, Laube Petr 2:2, body hostů: Bláha Milan 1:3, Rychlý Tomáš 4:0, Fridrich Miloslav 1:3, Filip Michal 1:3), TJ Pankrác D - TJ Sokol Michle Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 3:1, Fišer Petr 0:4, Fišer Martin 2:2, Tůma Ladislav 3:1, body hostů: Chovanec Jakub 0:1, Valeš Zbyněk 3:1, Hrdlička Jakub 2:2, Reuter Christoph 2:2, Ryšavý Filip 1:2), TJ Malešice A - TJ ABC Branik A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 3:0, Vedral František 2:2, Šimberský Jiří 0:2, WO 2:0, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Kohout Radek 2:2, Skoumal Adam 0:3, Petira Martin 1:1, WO 0:2),
6. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ ABC Branik A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Petr 1:2, Sedláček Luděk 3:0, Matoušek Pavel 1:2, Rucký Přemysl 3:0, body hostů: Čihák Josef st. 1:2, Kohout Radek 0:3, Krenk Tomáš 2:1, Skoumal Adam 1:2), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Malešice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlička Jakub 0:4, Chovanec Jakub 3:1, Reuter Christoph 2:2, Ryšavý Filip 2:2, body hostů: Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 3:1, Vorel Martin 2:2, Šimberský Jiří 2:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Pankrác D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 3:1, Bartoňová Jitka 3:1, Fridrich Miloslav 1:2, Rychlý Tomáš 1:3, body hostů: Tůma Ladislav 3:1, Lipták Milan 3:1, Fišer Martin 0:4, Fišer Petr 1:2), Avia Čakovice F - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 1:2, Skříčková Ivana 3:0, Mach Jakub 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Hozman Bohumil 2:1, Laube Petr 0:3, Hanzal Petr 0:3, Marek Vladimír 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Slavoj Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 2:2, Sýs Alan 1:2, Kočí Štěpán 2:1, Nguyen Dominik 0:4, body hostů: Tvrdý Miroslav 3:1, Linert Martin 3:1, Kulveit Jonáš 2:1, Klimovič Filip 1:2), TJ Střížkov C - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 2:1, Kočvara Vlastimil 3:0, Kolda Petr 0:3, Provazník Petr 4:0, body hostů: Forgáč Andrej 2:2, Kugler Filip 1:2, Štencek Jiří 1:2, Vokál Roman 0:3),
7. kolo:
TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ Orion Praha B 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štencek Jiří 1:3, Vaněk Martin 1:3, Kugler Filip 2:1, Forgáč Andrej 2:2, WO 1:0, body hostů: Abrahám Petr 0:4, Dušek Zdeněk 3:1, Huleš Jiří 3:1, Sedláček Luděk 3:0, WO 0:1), TJ Slavoj Praha C - TJ Střížkov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimovič Filip 0:3, Hozman Antonín 0:2, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 3:0, body hostů: Provazník Petr 3:0, Stehlík Martin 2:1, Kočvara Vlastimil 2:1, Kolda Petr 1:1), TJ Sokol Petrovice I. B - AC Sparta Praha G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Vladimír 2:1, Laube Petr 1:2, Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 4:0, body hostů: Kočí Štěpán 3:1, Košek Lukáš 0:3, Sýs Alan 1:2, Merkl Roman 1:2), TJ Pankrác D - Avia Čakovice F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 4:0, Fišer Petr 1:3, Fišer Martin 1:3, Tůma Ladislav 2:2, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Skříčková Ivana 1:3, Žydel Jan 3:1, Zázvorka Jan 2:2), TJ Malešice A - Slovan KST Bohnice C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:1, Vorel Martin 2:2, Šimberský Jiří 1:2, Vedral František 2:2, body hostů: Bláha Milan 0:4, Rychlý Tomáš 3:1, Fridrich Miloslav 2:2, Filip Michal 2:1), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Michle Praha F 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Ludvík ml. 1:2, Krenk Tomáš 1:2, Kohout Radek 2:1, Čihák Josef st. 4:0, body hostů: Ryšavý Filip 3:1, Reuter Christoph 0:3, Kubeš Václav 0:3, Valeš Zbyněk 2:1),
8. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Sokol Michle Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Petr 3:0, Huleš Jiří 3:0, Matoušek Pavel 0:3, Dušek Zdeněk 2:1, body hostů: Valeš Zbyněk 1:2, Hrdlička Jakub 1:2, Kubeš Václav 1:2, Reuter Christoph 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ ABC Branik A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 3:1, Filip Michal 3:1, Fridrich Miloslav 2:2, Rychlý Tomáš 1:3, body hostů: Čihák Josef st. 2:2, Kohout Radek 1:3, Krenk Tomáš 2:2, Černá Martina 2:2), Avia Čakovice F - TJ Malešice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žydel Jan 3:1, Mach Jakub 2:2, Zázvorka Jan 1:3, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Hofman Jaroslav 3:1, Vedral František 2:2, Vorel Martin 1:3, Šimberský Jiří 0:4), AC Sparta Praha G - TJ Pankrác D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 3:1, Košek Lukáš 1:3, Bláha Tomáš 1:3, Kočí Štěpán 2:2, body hostů: Lipták Milan 4:0, Tůma Ladislav 2:2, Fišer Martin 1:3, Fišer Petr 2:2), TJ Střížkov C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 1:2, Kočvara Vlastimil 2:1, Kolda Petr 2:1, Provazník Petr 4:0, body hostů: Hozman Bohumil 1:3, Laube Petr 0:3, Marek Vladimír 2:1, Hanzal Petr 1:2), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ Slavoj Praha C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kugler Filip 2:1, Sochor Adam 3:0, Štencek Jiří 1:2, Forgáč Andrej 4:0, body hostů: Tvrdý Miroslav 0:4, Linert Martin 1:2, Kulveit Jonáš 2:1, Klimovič Filip 0:3),
9. kolo:
TJ Slavoj Praha C - TJ Orion Praha B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Petr 1:2, Hozman Antonín 0:3, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 3:0, body hostů: Abrahám Petr 3:0, Dušek Zdeněk 2:1, Huleš Jiří 2:1, Matoušek Pavel 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Vladimír 3:0, Laube Petr 1:2, Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 3:1, body hostů: Forgáč Andrej 2:2, Kugler Filip 2:1, Štencek Jiří 1:2, Vokál Roman 0:3), TJ Pankrác D - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Petr 2:2, Tůma Ladislav 3:1, Lipták Milan 2:2, Fišer Martin 1:3, body hostů: Provazník Petr 3:1, Stehlík Martin 1:3, Kočvara Vlastimil 1:3, Kolda Petr 3:1), TJ Malešice A - AC Sparta Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 3:0, Vorel Martin 1:2, Šimberský Jiří 1:2, Vedral František 3:0, body hostů: Kočí Štěpán 2:1, Klouček Pavel 1:2, Merkl Roman 1:2, Košek Lukáš 0:3), TJ ABC Branik A - Avia Čakovice F 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Ludvík ml. 0:4, Krenk Tomáš 1:3, Kohout Radek 0:3, Čihák Josef st. 4:0, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Zázvorka Jan 2:2, Skříčková Ivana 3:1, Žydel Jan 2:1), TJ Sokol Michle Praha F - Slovan KST Bohnice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 2:2, Reuter Christoph 1:3, Hrdlička Jakub 2:2, Chovanec Jakub 3:1, body hostů: Bláha Milan 3:1, Rychlý Tomáš 3:1, Filip Michal 1:3, Fridrich Miloslav 1:3),
10. kolo:
TJ Orion Praha B - Slovan KST Bohnice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Petr 2:1, Sedláček Luděk 3:0, Huleš Jiří 1:2, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Bláha Milan 1:3, Rychlý Tomáš 2:1, Filip Michal 0:3, Fridrich Miloslav 2:1), Avia Čakovice F - TJ Sokol Michle Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydel Jan 1:1, Skříčková Ivana 2:0, Zázvorka Jan 3:0, Balák Pavel 2:0, body hostů: Reuter Christoph 1:2, Drbohlav Marek 0:2, Hrdlička Jakub 0:2, Kubeš Václav 0:2), AC Sparta Praha G - TJ ABC Branik A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýs Alan 1:3, Hubač Martin 0:3, Kubišta Jan 0:3, Kočí Štěpán 4:0, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Černá Martina 3:1, Krenk Tomáš 2:1, Petira Martin 1:2), TJ Střížkov C - TJ Malešice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 2:1, Kočvara Vlastimil 3:0, Obraz Martin 1:1, Provazník Petr 3:0, Kolda Petr 0:1, body hostů: Hofman Jaroslav 2:1, Vedral František 0:3, Vorel Martin 1:2, Hájek Bedřich 0:3), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ Pankrác D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kugler Filip 2:1, Štencek Jiří 1:2, Vaněk Martin 1:2, Forgáč Andrej 1:3, body hostů: Tůma Ladislav 4:0, Lipták Milan 2:1, Fišer Petr 2:1, Fišer Martin 0:3), TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Petrovice I. B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulveit Jonáš 3:0, Klimovič Filip 1:2, Tvrdý Miroslav 3:0, Linert Martin 3:0, body hostů: Hozman Bohumil 1:2, Laube Petr 1:2, Marek Vladimír 0:3, Hanzal Petr 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 2:2, Laube Petr 3:0, Hanzal Petr 1:2, Hozman Bohumil 3:1, body hostů: Abrahám Petr 3:1, Dušek Zdeněk 0:4, Huleš Jiří 2:1, Matoušek Pavel 0:3), TJ Pankrác D - TJ Slavoj Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipták Milan 4:0, Tůma Ladislav 1:3, Fišer Petr 3:1, Fišer Martin 1:3, body hostů: Linert Martin 2:2, Kulveit Jonáš 3:1, Klimovič Filip 1:3, Tvrdý Miroslav 1:3), TJ Malešice A - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 2:0, Vorel Martin 0:2, Šimberský Jiří 3:0, Vedral František 3:0, body hostů: Forgáč Andrej 1:2, Sochor Adam 1:2, Štencek Jiří 0:2, Vaněk Martin 0:2), TJ ABC Branik A - TJ Střížkov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ludvík ml. 1:3, Krenk Tomáš 1:2, Kohout Radek 0:3, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Provazník Petr 4:0, Kočvara Vlastimil 3:1, Stehlík Martin 2:1, Obraz Martin 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Václav 0:1, Ryšavý Filip 1:3, Valeš Zbyněk 3:1, Chovanec Jakub 2:2, Reuter Christoph 2:1, body hostů: Kočí Štěpán 3:1, Klouček Pavel 0:4, Košek Lukáš 1:3, Kantor Jan 4:0), Slovan KST Bohnice C - Avia Čakovice F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Milan 1:1, Pinkas Jan 0:2, Fridrich Miloslav 0:3, Rychlý Tomáš 0:2, body hostů: Taraňko Mikhail 3:0, Skříčková Ivana 2:0, Žydel Jan 2:0, Zázvorka Jan 1:1),
12. kolo:
TJ Orion Praha B - Avia Čakovice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rucký Přemysl 3:1, Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 1:3, Dušek Zdeněk 1:3, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Skříčková Ivana 2:2, Žydel Jan 1:3, Zázvorka Jan 2:2), Slovan KST Bohnice C - AC Sparta Praha G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Filip Michal 1:3, Fridrich Miloslav 0:3, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Kočí Štěpán 2:2, Klouček Pavel 2:2, Kantor Jan 3:1, Sýs Alan 2:1), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Střížkov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drbohlav Marek 1:2, Reuter Christoph 0:2, Valeš Zbyněk 1:2, Chovanec Jakub 1:2, body hostů: Provazník Petr 2:1, Stehlík Martin 2:1, Kočvara Vlastimil 2:1, Kolda Petr 2:0), TJ ABC Branik A - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černá Martina 1:3, Krenk Tomáš 4:0, Kohout Radek 2:2, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Kugler Filip 3:1, Forgáč Andrej 2:2, Štencek Jiří 1:3, Vaněk Martin 0:4), TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 4:0, Vorel Martin 1:3, Šimberský Jiří 0:4, Vedral František 2:2, body hostů: Linert Martin 3:1, Vaněk Petr 2:2, Klimovič Filip 2:2, Tvrdý Miroslav 2:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Petrovice I. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Petr 1:3, Tůma Ladislav 1:3, Fišer Martin 2:2, Lipták Milan 4:0, body hostů: Hozman Bohumil 1:3, Laube Petr 2:2, Marek Vladimír 2:2, Hanzal Petr 3:1),
13. kolo:
TJ Pankrác D - TJ Orion Praha B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Martin 1:3, Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 2:1, Lipták Milan 2:2, body hostů: Abrahám Petr 4:0, Dušek Zdeněk 3:1, Huleš Jiří 1:2, Bláha Jaroslav 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Malešice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Vladimír 2:1, Hanzal Petr 1:1, Laube Petr 3:0, Hozman Bohumil 2:1, body hostů: Hofman Jaroslav 2:1, Vedral František 1:2, Tomek Jakub 0:3, Šimberský Jiří 0:2), TJ Slavoj Praha C - TJ ABC Branik A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Petr 2:1, Klimovič Filip 2:1, Tvrdý Miroslav 2:1, Linert Martin 3:0, body hostů: Čihák Josef st. 2:1, Kohout Radek 0:3, Krenk Tomáš 1:2, Černá Martina 0:3), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ Sokol Michle Praha F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forgáč Andrej 1:3, Štencek Jiří 4:0, Vaněk Martin 1:2, Kugler Filip 3:1, body hostů: Valeš Zbyněk 3:1, Drbohlav Marek 2:2, Hrdlička Jakub 0:4, Kubeš Václav 1:2), TJ Střížkov C - Slovan KST Bohnice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Martin 2:0, Kočvara Vlastimil 2:0, Kolda Petr 1:2, Provazník Petr 3:0, body hostů: Rychlý Tomáš 0:3, Bláha Milan 1:2, Filip Michal 1:1, Fridrich Miloslav 0:2), AC Sparta Praha G - Avia Čakovice F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Pavel 1:2, Dunder Jiří 0:3, Hubač Martin 1:2, Kočí Štěpán 2:1, body hostů: Taraňko Mikhail 3:0, Žydel Jan 1:2, Zázvorka Jan 1:2, Mach Jakub 3:0),
14. kolo:
TJ Orion Praha B - AC Sparta Praha G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 1:3, Huleš Jiří 1:2, Matoušek Pavel 1:2, Sedláček Luděk 2:2, body hostů: Kočí Štěpán 4:0, Kantor Jan 4:0, Klouček Pavel 1:2, Bláha Tomáš 0:3), Avia Čakovice F - TJ Střížkov C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 2:2, Skříčková Ivana 1:3, Zázvorka Jan 1:2, Taraňko Mikhail 2:2, body hostů: Provazník Petr 1:3, Stehlík Martin 3:1, Kočvara Vlastimil 4:0, Obraz Martin 1:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 2:1, Filip Michal 3:0, Fridrich Miloslav 1:2, Rychlý Tomáš 2:1, body hostů: Forgáč Andrej 2:1, Štencek Jiří 1:2, Sochor Adam 0:3, Vokál Roman 1:2), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Slavoj Praha C 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drbohlav Marek 2:1, Hrdlička Jakub 1:2, Kubeš Václav 2:1, Valeš Zbyněk 1:2, WO 3:0, body hostů: Vaněk Petr 4:0, Klimovič Filip 1:3, Tvrdý Miroslav 0:3, Linert Martin 1:0, WO 0:3), TJ ABC Branik A - TJ Sokol Petrovice I. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoumal Adam 1:3, Krenk Tomáš 2:2, Kohout Radek 1:3, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Hozman Bohumil 1:3, Hanzal Petr 2:2, Laube Petr 3:1, Marek Vladimír 3:1), TJ Malešice A - TJ Pankrác D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 1:2, Vorel Martin 3:0, Šimberský Jiří 2:1, Vedral František 2:1, body hostů: Fišer Petr 1:2, Lipták Milan 0:3, Tůma Ladislav 3:0, Fišer Martin 0:3),
15. kolo:
TJ Malešice A - TJ Orion Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 3:1, Šimberský Jiří 1:3, Vedral František 2:2, body hostů: Sedláček Luděk 2:2, Abrahám Petr 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, Matoušek Pavel 1:3), TJ Pankrác D - TJ ABC Branik A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Petr 1:3, Fišer Martin 1:3, Lipták Milan 4:0, Tůma Ladislav 3:1, body hostů: Krenk Tomáš 3:1, Kohout Radek 2:2, Skoumal Adam 0:4, Nosál Martin 2:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Sokol Michle Praha F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 2:2, Hozman Bohumil 3:1, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 0:4, body hostů: Valeš Zbyněk 2:2, Kubeš Václav 3:1, Drbohlav Marek 1:3, Hrdlička Jakub 2:2), TJ Slavoj Praha C - Slovan KST Bohnice C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kulveit Jonáš 1:0, Vaněk Petr 0:2, Tvrdý Miroslav 3:0, Linert Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Filip Michal 1:2, Bláha Milan 1:2, Fridrich Miloslav 0:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - Avia Čakovice F 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Martin 1:1, Sochor Adam 0:2, Vokál Roman 0:3, Štencek Jiří 0:1, WO 0:1, body hostů: Taraňko Mikhail 3:0, Skříčková Ivana 2:0, Žydel Jan 1:0, Zázvorka Jan 1:1, WO 1:0), TJ Střížkov C - AC Sparta Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Martin 1:2, Kočvara Vlastimil 3:0, Kolda Petr 1:2, Provazník Petr 3:0, body hostů: Kočí Štěpán 2:1, Hubač Martin 1:2, Látal Jan 0:3, Merkl Roman 1:2),
16. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Petr 2:1, Huleš Jiří 2:1, Matoušek Pavel 1:2, Dušek Zdeněk 3:0, body hostů: Provazník Petr 2:1, Stehlík Martin 1:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Kolda Petr 0:3), AC Sparta Praha G - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Pavel 2:0, Merkl Roman 2:0, Kantor Jan 2:1, Kočí Štěpán 3:0, body hostů: Forgáč Andrej 0:3, Štencek Jiří 1:2, Vaněk Martin 0:2, Vokál Roman 0:2), Avia Čakovice F - TJ Slavoj Praha C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žydel Jan 2:1, Mach Jakub 0:2, Skříčková Ivana 1:2, Taraňko Mikhail 3:0, WO 4:0, body hostů: Vaněk Petr 3:1, Tvrdý Miroslav 2:2, Hozman Antonín 0:3, WO 0:4), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Petrovice I. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Filip Michal 2:2, Fridrich Miloslav 2:2, Rychlý Tomáš 2:2, body hostů: Hozman Bohumil 1:3, Laube Petr 1:3, Pícha David 3:1, Marek Vladimír 3:1), TJ Sokol Michle Praha F - TJ Pankrác D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reuter Christoph 1:1, Kubeš Václav 0:2, Hrdlička Jakub 1:2, Valeš Zbyněk 0:3, body hostů: Lipták Milan 3:0, Tůma Ladislav 3:0, Fišer Petr 1:1, Fišer Martin 1:1), TJ ABC Branik A - TJ Malešice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoumal Adam 2:2, Nosál Martin 1:3, Kohout Radek 2:2, Krenk Tomáš 3:1, body hostů: Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 1:3, Šimberský Jiří 1:3, Tomek Jakub 2:2),
17. kolo:
TJ ABC Branik A - TJ Orion Praha B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Jan 0:3, Nosál Martin 0:2, Krenk Tomáš 1:2, Kohout Radek 1:2, body hostů: Abrahám Petr 3:0, Dušek Zdeněk 2:1, Huleš Jiří 3:0, Sedláček Luděk 1:1), TJ Malešice A - TJ Sokol Michle Praha F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jaroslav 4:0, Šimberský Jiří 3:1, Hanšpach Daniel 0:3, Vedral František 1:3, body hostů: Chovanec Jakub 3:1, Valeš Zbyněk 2:2, Kubeš Václav 2:2, Hrdlička Jakub 0:3), TJ Pankrác D - Slovan KST Bohnice C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lipták Milan 2:2, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 1:2, Pejchal Vlastimil 2:2, body hostů: Rychlý Tomáš 2:2, Bláha Milan 3:1, Filip Michal 2:1, Fridrich Miloslav 1:2), TJ Sokol Petrovice I. B - Avia Čakovice F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pícha David 1:3, Marek Vladimír 3:1, Laube Petr 3:1, Hozman Bohumil 1:3, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Skříčková Ivana 0:4, Žydel Jan 2:2, Mach Jakub 2:2), TJ Slavoj Praha C - AC Sparta Praha G 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulveit Jonáš 2:1, Klimovič Filip 2:1, Tvrdý Miroslav 0:3, Bohumský Petr 4:0, body hostů: Klouček Pavel 1:3, Kočí Štěpán 2:1, Kantor Jan 2:1, Sýs Alan 0:3), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ Střížkov C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štencek Jiří 2:2, Vaněk Martin 1:3, Forgáč Andrej 4:0, WO 0:5, body hostů: Provazník Petr 2:1, Stehlík Martin 2:1, Kolda Petr 0:3, Kočvara Vlastimil 1:2, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 3:1, Matoušek Pavel 2:1, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Forgáč Andrej 3:1, Štencek Jiří 3:1, Vaněk Martin 0:4, Vokál Roman 0:3), TJ Střížkov C - TJ Slavoj Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 1:3, Kočvara Vlastimil 3:1, Kolda Petr 2:1, Provazník Petr 3:1, body hostů: Kulveit Jonáš 3:1, Vaněk Petr 1:3, Klimovič Filip 1:3, Tvrdý Miroslav 1:2), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Petrovice I. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Dominik 1:3, Sýs Alan 2:2, Klouček Pavel 3:1, Kočí Štěpán 1:3, body hostů: Laube Petr 1:3, Hanzal Petr 3:1, Marek Vladimír 3:1, Hozman Bohumil 2:2), Avia Čakovice F - TJ Pankrác D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydel Jan 2:0, Mach Jakub 1:1, Skříčková Ivana 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Tůma Ladislav 1:2, Fišer Petr 1:2, Fišer Martin 0:2, Jendruščák Jaroslav 0:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Malešice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 1:3, Filip Michal 1:2, Fridrich Miloslav 0:3, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Hofman Jaroslav 4:0, Vedral František 3:1, Šimberský Jiří 2:1, Skoupý Libor 0:3), TJ Sokol Michle Praha F - TJ ABC Branik A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valeš Zbyněk 3:0, Drbohlav Marek 0:2, Kubeš Václav 1:2, Chovanec Jakub 3:0, Hrdlička Jakub 1:0, body hostů: Krenk Tomáš 1:2, Skoumal Adam 2:1, Nosál Martin 1:2, Čihák Josef ml. 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Michle Praha F - TJ Orion Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubeš Václav 0:2, Reuter Christoph 1:1, Hrdlička Jakub 1:2, Valeš Zbyněk 0:3, body hostů: Abrahám Petr 2:1, Dušek Zdeněk 2:1, Huleš Jiří 2:0, Sedláček Luděk 2:0), TJ ABC Branik A - Slovan KST Bohnice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosál Martin 2:2, Kohout Radek 2:2, Král Ludvík ml. 2:2, Krenk Tomáš 3:1, body hostů: Rychlý Tomáš 1:3, Bláha Milan 1:3, Filip Michal 2:2, Fridrich Miloslav 3:1), TJ Malešice A - Avia Čakovice F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Jaroslav 1:1, Vorel Martin 1:1, Hanšpach Daniel 0:3, Vedral František 0:3, body hostů: Taraňko Mikhail 3:0, Žydel Jan 2:1, Skříčková Ivana 2:0, Zázvorka Jan 1:1), TJ Pankrác D - AC Sparta Praha G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Martin 1:3, Tůma Ladislav 3:1, Lipták Milan 3:1, Fišer Petr 1:3, body hostů: Kantor Jan 2:2, Kočí Štěpán 4:0, Klouček Pavel 0:4, Sýs Alan 2:2), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Střížkov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 2:2, Laube Petr 2:1, Hozman Bohumil 0:3, Hanzal Petr 1:3, body hostů: Provazník Petr 3:1, Stehlík Martin 3:1, Kočvara Vlastimil 3:0, Lüder Jan 0:3), TJ Slavoj Praha C - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněk Petr 1:0, Bohumský Petr 2:0, Tvrdý Miroslav 2:0, Kulveit Jonáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Štencek Jiří 0:2, Vaněk Martin 0:2, Vokál Roman 0:2, WO 0:3),
20. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Slavoj Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 1:3, Matoušek Pavel 2:2, Dušek Zdeněk 2:2, body hostů: Vaněk Petr 2:2, Bohumský Petr 4:0, Hozman Antonín 0:4, Tvrdý Miroslav 3:1), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ Sokol Petrovice I. B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Forgáč Andrej 3:1, Kugler Filip 1:3, Sochor Adam 2:1, Štencek Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Hanzal Petr 2:2, Hozman Bohumil 2:2, Laube Petr 2:2, Marek Vladimír 3:0, WO 1:0), TJ Střížkov C - TJ Pankrác D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 1:1, Kočvara Vlastimil 2:0, Kolda Petr 3:0, Provazník Petr 3:0, body hostů: Fišer Martin 0:3, Fišer Petr 0:3, Tůma Ladislav 0:2, Lipták Milan 1:1), AC Sparta Praha G - TJ Malešice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Pavel 1:2, Annayev Sanjar 2:1, Sýs Alan 1:2, Kočí Štěpán 4:0, body hostů: Hofman Jaroslav 2:2, Vedral František 1:2, Šimberský Jiří 0:3, Tomek Jakub 2:1), Avia Čakovice F - TJ ABC Branik A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydel Jan 2:1, Skříčková Ivana 1:1, Zázvorka Jan 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Krenk Tomáš 2:1, Skoumal Adam 0:3, Černá Martina 1:2, Nosál Martin 0:2), Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Michle Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Milan 2:1, Filip Michal 3:0, Matuna Václav 2:1, Rychlý Tomáš 1:2, body hostů: Chovanec Jakub 2:1, Reuter Christoph 1:2, Drbohlav Marek 1:2, Hrdlička Jakub 0:3),
21. kolo:
Slovan KST Bohnice C - TJ Orion Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Milan 2:2, Matuna Václav 2:1, Fridrich Miloslav 2:1, Rychlý Tomáš 3:1, body hostů: Abrahám Petr 2:2, Dušek Zdeněk 0:4, Huleš Jiří 2:1, Matoušek Pavel 1:2), TJ Sokol Michle Praha F - Avia Čakovice F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubeš Václav 1:2, Hrdlička Jakub 1:2, Reuter Christoph 1:2, Valeš Zbyněk 1:3, body hostů: Taraňko Mikhail 2:2, Žydel Jan 2:1, Skříčková Ivana 2:1, Zázvorka Jan 3:0), TJ ABC Branik A - AC Sparta Praha G 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Martin 0:2, Krenk Tomáš 1:1, Kohout Radek 0:3, Čihák Josef st. 0:2, WO 0:1, body hostů: Klouček Pavel 2:1, Kočí Štěpán 2:0, Kantor Jan 2:0, Annayev Sanjar 2:0, WO 1:0), TJ Malešice A - TJ Střížkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Jaroslav 2:2, Vorel Martin 2:2, Šimberský Jiří 3:0, Vedral František 2:2, body hostů: Provazník Petr 3:1, Kočvara Vlastimil 2:2, Kolda Petr 0:4, Doležal Karel 1:2), TJ Pankrác D - TJ Stadion Žižkov - Ulita B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Martin 0:1, Tůma Ladislav 2:0, Fišer Petr 2:1, Lipták Milan 2:0, WO 3:0, body hostů: Forgáč Andrej 2:1, Vaněk Martin 0:3, Vokál Roman 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Petrovice I. B - TJ Slavoj Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Vladimír 1:2, Laube Petr 2:1, Hanzal Petr 3:0, Hozman Bohumil 3:0, body hostů: Linert Martin 2:1, Klimovič Filip 0:3, Hozman Antonín 0:3, Tvrdý Miroslav 1:2),
22. kolo:
TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice I. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Huleš Jiří 2:2, Matoušek Pavel 4:0, Sedláček Luděk 0:4, body hostů: Satrapa Jan 1:3, Hanzal Petr 3:1, Laube Petr 3:1, Marek Vladimír 1:3), TJ Slavoj Praha C - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimovič Filip 2:2, Hozman Antonín 0:3, Tvrdý Miroslav 3:1, Vaněk Petr 3:1, Linert Martin 1:0, body hostů: Tůma Ladislav 2:2, Lipták Milan 3:1, Fišer Petr 1:3, Fišer Martin 1:3), TJ Stadion Žižkov - Ulita B - TJ Malešice A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sochor Adam 1:2, Vaněk Martin 1:2, Štencek Jiří 2:1, WO 0:4, body hostů: Hofman Jaroslav 2:0, Vedral František 1:1, Tomek Jakub 1:2, Šimberský Jiří 1:1, WO 4:0), TJ Střížkov C - TJ ABC Branik A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Martin 3:0, Kočvara Vlastimil 2:0, Doležal Karel 0:3, Provazník Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Krenk Tomáš 1:2, Černá Martina 1:2, Skoumal Adam 1:2, Čihák Josef ml. 0:2, WO 0:1), AC Sparta Praha G - TJ Sokol Michle Praha F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Jan 1:2, Annayev Sanjar 2:1, Kočí Štěpán 2:1, Klouček Pavel 3:0, body hostů: Chovanec Jakub 2:1, Valeš Zbyněk 1:2, Kubeš Václav 0:2, Reuter Christoph 0:3, Drbohlav Marek 1:0), Avia Čakovice F - Slovan KST Bohnice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 0:4, Skříčková Ivana 1:3, Mach Jakub 1:2, Taraňko Mikhail 4:0, body hostů: Rychlý Tomáš 3:1, Bláha Milan 1:3, Filip Michal 3:1, Fridrich Miloslav 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy