Výsledky do novin
3. třída B muži (RS-1B)
1. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK Dolní Měcholupy A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 0:2, Hladík Ivo 0:2, Kalaš Vladislav 0:3, Bielina Václav 1:2, body hostů: Martinek Patrik 3:0, Randáček Miroslav 3:0, Vojta Martin 1:1, Procházka Radek 2:0), TTC Klánovice C - TTC Elizza Praha H 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Luděk st. 2:1, Jiroš Martin 1:1, Brothánek Jan 3:0, Raiser Dan 2:1, body hostů: Šimeček Jan 2:1, Lev Daniel 0:3, Hoke Daniel 1:2, Kotlorz Lukáš 0:2), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Látal Jan 3:1, Bláha Tomáš 3:0, Košek Lukáš 1:2, Hubač Martin 3:1, body hostů: Červeňák Marian 1:3, Slováček Jakub 1:3, Elčkner Miroslav ml. 1:2, Ruml Jiří 1:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Pavlovský Tomáš 3:1, Koubek Arnošt 0:4, Dlouhý Karel 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 4:0, Kruchina Jiří 1:3, Nousek Jiří 1:3, Pešek Miroslav 3:1), Slovan KST Bohnice F - SK HAMR A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komín Ondřej 0:3, Slavata Josef 0:2, Dobeš Tomáš 0:3, Radouš Jaromír 3:0, body hostů: Dorko Tomáš 3:0, Hořejší Jiří 2:1, Hamáček Jan 2:1, Maršíková Martina 1:1), TJ Kyje A - Avia Čakovice G 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Ivan 1:3, Kotrbáček Petr 0:3, Laštůvka Petr 2:1, Krauz Samuel 2:2, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Peršl Martin 3:1, Kašpar Ladislav 1:2, Chocová Alena 1:2),
2. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - Avia Čakovice G 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Vojta Martin 3:1, Brož Josef 1:1, Martinek Patrik 1:2, Mára Karel 0:1, WO 2:0, body hostů: Mach Jakub 2:2, Chocová Alena 1:3, Přáda Jaroslav 2:2, Peršl Martin 1:1, WO 0:2), SK HAMR A - TJ Kyje A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 2:0, Hořejší Jiří 1:1, Maršíková Martina 3:0, Dorko Tomáš 3:0, body hostů: Ševčík Ivan 1:2, Laštůvka Petr 0:3, Kotrbáček Petr 0:2, Hadrava Miloslav 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - Slovan KST Bohnice F 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Miroslav 2:2, Dyršmíd Milan 2:1, Kruchina Jiří 1:2, Nousek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Radouš Jaromír 4:0, Matuna Václav 3:1, Pinkas Jan 0:3, Komín Ondřej 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Žižkov B - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 1:2, Červeňák Marian 1:2, Slováček Jakub 3:0, Ako David 4:0, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Fabian Jiří 0:3, Berný Lukáš 0:3, Koubek Arnošt 2:1), TTC Elizza Praha H - AC Sparta Praha H 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vít 3:0, Lev Daniel 0:2, Šimeček Jan 3:0, Marat Filip 3:0, body hostů: Látal Jan 1:2, Košek Lukáš 1:2, Hubač Martin 0:3, Dunder Jiří 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TTC Klánovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 2:0, Hladík Ivo 1:1, Bielina Václav 2:1, Nevmeržický Vadim 3:0, body hostů: Hrdlic Roman 1:2, Michálek David 1:2, Jiroš Martin 0:2, Hájek Luděk st. 0:2),
3. kolo:
TTC Klánovice C - SK Dolní Měcholupy A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 2:2, Jiroš Martin 2:1, Michálek David 0:3, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Vojta Martin 1:3, Randáček Miroslav 1:2, Procházka Radek 1:2), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Jan 3:1, Dunder Jiří 2:2, Hubač Martin 1:3, Bláha Tomáš 3:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Hladík Ivo 2:2, Bielina Václav 2:2, Kalaš Vladislav 1:3), SK OAZA Praha B - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Čapek Karel 3:1, Koubek Arnošt 2:2, Pavlovský Tomáš 2:2, body hostů: Marat Filip 2:2, Kadlec Vít 4:0, Šimeček Jan 1:3, Kotlorz Lukáš 1:3), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Žižkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komín Ondřej 0:4, Matuna Václav 1:2, Radouš Jaromír 3:0, Slavata Josef 1:1, Pinkas Jan 0:2, body hostů: Ako David 3:1, Slováček Jakub 2:2, Vláčil Jiří 2:1, Červeňák Marian 2:1), TJ Kyje A - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrbáček Petr 3:1, Laštůvka Petr 1:3, Krauz Samuel 1:3, Ševčík Ivan 2:2, body hostů: Pešek Miroslav 4:0, Dyršmíd Milan 2:2, Kruchina Jiří 2:2, Vytisk Václav 1:3), Avia Čakovice G - SK HAMR A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Jakub 0:3, Chocová Alena 0:2, Kašpar Ladislav 0:3, Lomský Gustav 3:0, body hostů: Hamáček Jan 3:0, Hořejší Jiří 2:1, Maršíková Martina 2:1, Dorko Tomáš 1:1),
4. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - SK HAMR A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Radek 3:1, Brož Josef 2:2, Zajíček Jaroslav 1:3, Martinek Patrik 3:1, body hostů: Dorko Tomáš 2:2, Maršíková Martina 1:3, Hamáček Jan 4:0, Hořejší Jiří 0:4), TJ Sokol Nové Vysočany A - Avia Čakovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nousek Jiří 2:2, Dyršmíd Milan 1:3, Pešek Miroslav 3:1, Kruchina Jiří 3:1, body hostů: Peršl Martin 0:4, Chocová Alena 2:2, Hanzlík Tomáš 3:1, Přáda Jaroslav 2:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Kyje A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 2:2, Červeňák Marian 1:2, Slováček Jakub 2:1, Ako David 3:1, body hostů: Ševčík Ivan 2:2, Krauz Samuel 3:1, Kotrbáček Petr 0:3, Laštůvka Petr 1:2), TTC Elizza Praha H - Slovan KST Bohnice F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sága Marián 1:3, Kadlec Vít 4:0, Marat Filip 4:0, Šimeček Jan 1:3, body hostů: Matuna Václav 2:2, Slavata Josef 2:2, Pinkas Jan 1:3, Komín Ondřej 1:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK OAZA Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 2:2, Hladík Ivo 1:2, Bielina Václav 2:1, Nevmeržický Vadim 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Pavlovský Tomáš 2:2, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 1:2), TTC Klánovice C - AC Sparta Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdlic Roman 1:2, Jiroš Martin 2:1, Kratochvíl Karel 0:1, Brothánek Jan 4:0, Raiser Dan 1:1, body hostů: Látal Jan 2:2, Bláha Tomáš 1:2, Dunder Jiří 1:2, Hubač Martin 1:2),
5. kolo:
AC Sparta Praha H - SK Dolní Měcholupy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košek Lukáš 3:1, Kubišta Jan 0:4, Hubač Martin 1:3, Látal Jan 3:1, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Randáček Miroslav 1:3, Procházka Radek 3:1, Brož Josef 2:2), SK OAZA Praha B - TTC Klánovice C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 0:2, Koubek Arnošt 0:2, Stočes Petr 0:3, Čapek Karel 1:1, body hostů: Raiser Dan 3:0, Kratochvíl Karel 2:0, Jiroš Martin 2:0, Michálek David 1:1), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavata Josef 2:0, Pinkas Jan 2:0, Cankař Radek 2:0, Matuna Václav 2:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 0:2, Konopásek Luboš 0:2, Bielina Václav 0:2, Hladík Ivo 0:2), TJ Kyje A - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrbáček Petr 2:2, Laštůvka Petr 2:2, Hadrava Miloslav 4:0, Krauz Samuel 1:3, body hostů: Marat Filip 1:3, Kadlec Vít 3:1, Sága Marián 0:4, Šimeček Jan 3:1), Avia Čakovice G - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taraňko Mikhail 4:0, Kašpar Ladislav 0:3, Chocová Alena 1:2, Mach Jakub 4:0, body hostů: Ako David 1:3, Slováček Jakub 2:2, Vláčil Jiří 1:2, Červeňák Marian 1:2), SK HAMR A - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 2:1, Maršíková Martina 1:2, Hořejší Jiří 1:2, Hamáček Jan 4:0, body hostů: Pešek Miroslav 1:3, Kruchina Jiří 2:1, Dyršmíd Milan 2:1, Kartaš Zdeněk 0:3),
6. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Brož Josef 2:1, Randáček Miroslav 3:0, Martinek Patrik 1:3, body hostů: Dyršmíd Milan 2:2, Kruchina Jiří 0:4, Pešek Miroslav 2:1, Kartaš Zdeněk 1:2), TJ Sokol Žižkov B - SK HAMR A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 1:3, Červeňák Marian 1:2, Slováček Jakub 0:3, Ako David 3:1, body hostů: Dorko Tomáš 4:0, Hamáček Jan 3:1, Hořejší Jiří 1:2, Maršíková Martina 1:2), TTC Elizza Praha H - Avia Čakovice G 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sága Marián 0:2, Kotlorz Lukáš 0:2, Fausek Jiří 1:2, Průša Ondřej ml. 1:2, body hostů: Hanzlík Tomáš 3:0, Peršl Martin 3:0, Kašpar Ladislav 0:2, Chocová Alena 2:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Kyje A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:2, Hladík Ivo 0:2, Kalaš Vladislav 0:3, Bielina Václav 1:2, body hostů: Ševčík Ivan 3:0, Kotrbáček Petr 3:0, Laštůvka Petr 2:1, Krauz Samuel 1:1), TTC Klánovice C - Slovan KST Bohnice F 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brothánek Jan 2:0, Kratochvíl Karel 2:0, Hrdlic Roman 2:1, Michálek David 0:2, WO 3:0, body hostů: Cankař Radek 1:2, Slavata Josef 1:2, Kouba Jan 1:2, WO 0:3), AC Sparta Praha H - SK OAZA Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košek Lukáš 2:0, Hubač Martin 2:0, Dunder Jiří 1:2, Látal Jan 3:0, body hostů: Pavlovský Tomáš 1:2, Dlouhý Karel 1:2, Berný Lukáš 0:2, Stočes Petr 0:2),
7. kolo:
SK OAZA Praha B - SK Dolní Měcholupy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 3:1, Pavlovský Tomáš 2:2, Ulrych Jiří 3:1, Koubek Arnošt 0:4, body hostů: Martinek Patrik 2:2, Randáček Miroslav 1:3, Procházka Radek 4:0, Brož Josef 1:3), Slovan KST Bohnice F - AC Sparta Praha H 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 2:1, Pinkas Jan 2:0, Matuna Václav 3:0, Cankař Radek 2:1, body hostů: Látal Jan 1:2, Hubač Martin 0:3, Dunder Jiří 1:2, Kubišta Jan 0:2), TJ Kyje A - TTC Klánovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krauz Samuel 2:1, Hadrava Miloslav 1:2, Kotrbáček Petr 3:0, Ševčík Ivan 3:1, body hostů: Kratochvíl Karel 1:3, Jiroš Martin 2:1, Hrdlic Roman 0:3, Michálek David 1:2), Avia Čakovice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 3:0, Kašpar Ladislav 1:1, Mach Jakub 2:1, Chocová Alena 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Konopásek Luboš 2:1, Bielina Václav 0:3, Hladík Ivo 0:2), SK HAMR A - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 4:0, Hamáček Jan 2:2, Hořejší Jiří 0:2, Šinákl Jan 1:3, Maršíková Martina 0:2, body hostů: Kadlec Vít 3:1, Marat Filip 2:2, Průša Ondřej ml. 1:3, Vožický Bohumil 3:1), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Žižkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 2:1, Dyršmíd Milan 2:1, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 3:0, body hostů: Ako David 1:2, Elčkner Miroslav ml. 1:2, Červeňák Marian 0:3, Fišer Josef 1:2),
8. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Brož Josef 2:2, Vojta Martin 2:2, Martinek Patrik 2:2, body hostů: Ako David 3:1, Slováček Jakub 3:1, Vláčil Jiří 0:4, Červeňák Marian 1:3), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Vít 2:0, Marat Filip 2:0, Kotlorz Lukáš 3:0, Šimeček Jan 1:1, body hostů: Kruchina Jiří 0:3, Dyršmíd Milan 0:2, Pešek Miroslav 1:1, Kartaš Zdeněk 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - SK HAMR A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:2, Hladík Ivo 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Bielina Václav 1:2, body hostů: Dorko Tomáš 3:0, Šinákl Jan 2:1, Hamáček Jan 3:0, Maršíková Martina 1:2), TTC Klánovice C - Avia Čakovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlic Roman 2:2, Michálek David 1:3, Kratochvíl Karel 2:2, Brothánek Jan 4:0, body hostů: Peršl Martin 3:1, Hanzlík Tomáš 2:2, Chocová Alena 2:2, Kašpar Ladislav 0:4), AC Sparta Praha H - TJ Kyje A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Jan 2:2, Hubač Martin 2:2, Dunder Jiří 1:2, Kantor Jan 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 2:2, Kotrbáček Petr 2:2, Krauz Samuel 1:3, Laštůvka Petr 1:2), SK OAZA Praha B - Slovan KST Bohnice F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Pavlovský Tomáš 2:1, Koubek Arnošt 1:2, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Matuna Václav 3:1, Cankař Radek 2:2, Pinkas Jan 2:1, Kouba Jan 1:2),
9. kolo:
Slovan KST Bohnice F - SK Dolní Měcholupy A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavata Josef 2:2, Bednárik Martin 0:4, Pinkas Jan 2:1, Cankař Radek 2:2, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Randáček Miroslav 1:3, Procházka Radek 4:0, Brož Josef 1:2), TJ Kyje A - SK OAZA Praha B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ivan 4:0, Krauz Samuel 1:3, Laštůvka Petr 2:2, Kotrbáček Petr 1:3, body hostů: Pavlovský Tomáš 3:1, Čapek Karel 1:3, Berný Lukáš 2:2, Koubek Arnošt 2:2), Avia Čakovice G - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 3:1, Kašpar Ladislav 1:3, Mach Jakub 1:3, Chocová Alena 2:2, body hostů: Merkl Roman 2:2, Bláha Tomáš 1:3, Látal Jan 3:1, Hubač Martin 3:1), SK HAMR A - TTC Klánovice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamáček Jan 2:0, Šinákl Jan 1:1, Maršíková Martina 3:0, Dorko Tomáš 2:1, body hostů: Brothánek Jan 0:3, Kratochvíl Karel 1:2, Jiroš Martin 1:1, Hrdlic Roman 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Miroslav 2:0, Dyršmíd Milan 1:1, Nousek Jiří 3:0, Kruchina Jiří 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Konopásek Luboš 0:3, Bielina Václav 1:1, Hladík Ivo 0:2), TJ Sokol Žižkov B - TTC Elizza Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 2:1, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Slováček Jakub 1:2, Ako David 3:0, body hostů: Marat Filip 3:0, Šimeček Jan 1:2, Fausek Jiří 0:3, Kotlorz Lukáš 0:3),
10. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TTC Elizza Praha H 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:1, Mára Karel 0:3, Vojta Martin 0:3, Martinek Patrik 1:2, body hostů: Kadlec Vít 3:0, Marat Filip 3:0, Šimeček Jan 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Žižkov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevmeržický Vadim 3:1, Merhautová Alena 1:3, Hladík Ivo 1:3, Boš Petr 4:0, body hostů: Ako David 3:1, Slováček Jakub 2:2, Vláčil Jiří 2:2, Elčkner Miroslav ml. 0:4), TTC Klánovice C - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdlic Roman 3:1, Michálek David 2:1, Kratochvíl Karel 1:2, Brothánek Jan 3:1, body hostů: Pešek Miroslav 2:2, Dyršmíd Milan 2:2, Nousek Jiří 1:2, Černý Ondřej 0:3), AC Sparta Praha H - SK HAMR A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košek Lukáš 1:3, Bláha Tomáš 2:1, Kantor Jan 1:2, Látal Jan 2:2, body hostů: Dorko Tomáš 1:3, Šinákl Jan 3:1, Hamáček Jan 3:0, Maršíková Martina 1:2), SK OAZA Praha B - Avia Čakovice G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 1:2, Pavlovský Tomáš 1:2, Koubek Arnošt 1:2, Dlouhý Karel 1:2, body hostů: Peršl Martin 1:2, Přáda Jaroslav 2:1, Hanzlík Tomáš 2:1, Mach Jakub 3:0), Slovan KST Bohnice F - TJ Kyje A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Jan 1:2, Kouba Jan 0:3, Cankař Radek 0:3, Matuna Václav 3:1, body hostů: Ševčík Ivan 4:0, Krauz Samuel 2:1, Laštůvka Petr 1:2, Kotrbáček Petr 2:1),
11. kolo:
TJ Kyje A - SK Dolní Měcholupy A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrbáček Petr 3:1, Laštůvka Petr 3:1, Hadrava Miloslav 2:2, Ševčík Ivan 2:2, body hostů: Randáček Miroslav 2:2, Procházka Radek 4:0, Vojta Martin 0:4, Mára Karel 0:4), Avia Čakovice G - Slovan KST Bohnice F 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 2:0, Chocová Alena 1:1, Přáda Jaroslav 2:0, Taraňko Mikhail 3:0, WO 0:1, body hostů: Matuna Václav 0:2, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 0:2, Dobeš Tomáš 0:2, WO 1:0), SK HAMR A - SK OAZA Praha B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršíková Martina 2:0, Dorko Tomáš 2:0, Hořejší Jiří 2:0, Hamáček Jan 2:0, Šinákl Jan 1:0, body hostů: Dlouhý Karel 0:3, Pavlovský Tomáš 0:2, Berný Lukáš 0:2, Koubek Arnošt 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - AC Sparta Praha H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kartaš Zdeněk 0:3, Dyršmíd Milan 1:1, Nousek Jiří 1:2, Pešek Miroslav 1:2, body hostů: Kantor Jan 3:0, Látal Jan 2:1, Hubač Martin 1:2, Dunder Jiří 2:0), TJ Sokol Žižkov B - TTC Klánovice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 1:2, Elčkner Miroslav ml. 1:2, Slováček Jakub 3:0, Ako David 3:0, body hostů: Jiroš Martin 1:2, Kratochvíl Karel 1:2, Michálek David 1:2, Verner Pavel 1:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vít 3:0, Kotlorz Lukáš 1:1, Marat Filip 3:0, Šimeček Jan 2:1, body hostů: Nevmeržický Vadim 1:2, Konopásek Luboš 1:2, Hladík Ivo 0:3, Merhautová Alena 0:2),
12. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 1:0, Brož Josef 2:0, Randáček Miroslav 3:0, Martinek Patrik 2:0, Mára Karel 0:1, body hostů: Celler Jiří 0:3, Konopásek Luboš 0:2, Hladík Ivo 0:2, Kalaš Vladislav 1:1), TTC Elizza Praha H - TTC Klánovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Vít 4:0, Kotlorz Lukáš 1:3, Fausek Jiří 2:2, Šimeček Jan 1:3, body hostů: Jiroš Martin 0:4, Kratochvíl Karel 2:2, Hrdlic Roman 3:1, Michálek David 3:1), TJ Sokol Žižkov B - AC Sparta Praha H 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčil Jiří 2:0, Hladík Petr 1:1, Slováček Jakub 3:0, Ako David 3:0, body hostů: Merkl Roman 1:2, Barna Izabela 0:3, Honč Ondřej 0:2, Mikšátko Martin 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - SK OAZA Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 3:0, Dyršmíd Milan 1:1, Kartaš Zdeněk 2:1, Kruchina Jiří 3:0, body hostů: Pavlovský Tomáš 1:2, Dlouhý Karel 0:3, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 0:2), SK HAMR A - Slovan KST Bohnice F 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamáček Jan 3:0, Šinákl Jan 1:2, Hořejší Jiří 2:1, Dorko Tomáš 4:0, body hostů: Matuna Václav 0:4, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 1:2, Slavata Josef 1:2), Avia Čakovice G - TJ Kyje A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanzlík Tomáš 1:2, Kašpar Ladislav 0:2, Němický Jiří 0:3, Mach Jakub 2:1, body hostů: Ševčík Ivan 3:0, Kotrbáček Petr 3:0, Laštůvka Petr 2:1, Krauz Samuel 0:2),
13. kolo:
Avia Čakovice G - SK Dolní Měcholupy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzlík Tomáš 3:0, Kašpar Ladislav 0:3, Chocová Alena 0:3, Peršl Martin 1:3, body hostů: Randáček Miroslav 3:1, Procházka Radek 3:0, Brož Josef 2:0, Vojta Martin 1:2, Mára Karel 0:1), TJ Kyje A - SK HAMR A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrbáček Petr 1:3, Žambokréthyová Milena 1:2, Hadrava Miloslav 1:2, Ševčík Ivan 2:2, body hostů: Dorko Tomáš 4:0, Maršíková Martina 2:2, Hamáček Jan 3:0, Hořejší Jiří 0:3), Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Nové Vysočany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednárik Martin 1:1, Kouba Jan 2:0, Slavata Josef 2:0, Dobeš Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Kobras Ludvík 0:2, Nousek Jiří 0:2, Kalíšek Jiří 0:2, Vytisk Václav 1:1, WO 0:1), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Žižkov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Dlouhý Karel 4:0, Koubek Arnošt 2:1, Pavlovský Tomáš 2:2, body hostů: Ako David 1:3, Slováček Jakub 3:1, Vláčil Jiří 0:4, Elčkner Miroslav ml. 1:2), AC Sparta Praha H - TTC Elizza Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merkl Roman 3:1, Barna Izabela 2:2, Honč Ondřej 0:4, Látal Jan 3:1, body hostů: Průša Ondřej ml. 3:1, Šimeček Jan 3:1, Vožický Bohumil 1:3, Kotlorz Lukáš 1:3), TTC Klánovice C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Luděk st. 1:2, Jiroš Martin 1:1, Kratochvíl Karel 3:0, Brothánek Jan 3:0, body hostů: Celler Jiří 2:1, Merhautová Alena 0:3, Jágr Martin 0:3, Hladík Ivo 1:1),
14. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TTC Klánovice C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Radek 1:2, Brož Josef 0:2, Randáček Miroslav 1:2, Martinek Patrik 2:1, Mára Karel 0:1, body hostů: Brothánek Jan 3:0, Kratochvíl Karel 1:2, Jiroš Martin 1:2, Hrdlic Roman 3:0), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:3, Hladík Ivo 3:1, Konopásek Luboš 2:2, Celler Jiří 1:2, WO 2:0, body hostů: Látal Jan 3:1, Košek Lukáš 3:1, Dunder Jiří 2:2, Merkl Roman 0:3, WO 0:2), TTC Elizza Praha H - SK OAZA Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša Ondřej ml. 3:0, Kadlec Vít 2:0, Šimeček Jan 2:1, Fausek Jiří 1:2, body hostů: Čapek Karel 1:2, Dlouhý Karel 1:2, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 0:2), TJ Sokol Žižkov B - Slovan KST Bohnice F 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 2:1, Elčkner Miroslav ml. 2:1, Slováček Jakub 2:1, Ako David 2:1, body hostů: Matuna Václav 3:0, Slavata Josef 1:2, Pinkas Jan 0:3, Bednárik Martin 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany A - TJ Kyje A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Miroslav 2:2, Dyršmíd Milan 1:3, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 2:2, body hostů: Ševčík Ivan 4:0, Kotrbáček Petr 2:2, Krauz Samuel 2:2, Laštůvka Petr 1:2), SK HAMR A - Avia Čakovice G 10:0wo,
15. kolo:
SK HAMR A - SK Dolní Měcholupy A 10:0wo, Avia Čakovice G - TJ Sokol Nové Vysočany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzlík Tomáš 1:3, Chocová Alena 1:2, Kašpar Ladislav 0:3, Peršl Martin 3:1, body hostů: Pešek Miroslav 2:2, Kruchina Jiří 2:2, Dyršmíd Milan 3:0, Nousek Jiří 2:1), TJ Kyje A - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrbáček Petr 4:0, Hadrava Miloslav 0:2, Laštůvka Petr 2:1, Ševčík Ivan 3:1, Žambokréthyová Milena 0:1, body hostů: Ako David 3:1, Slováček Jakub 1:3, Elčkner Miroslav ml. 0:3, Vláčil Jiří 1:2), Slovan KST Bohnice F - TTC Elizza Praha H 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavata Josef 1:2, Kouba Jan 3:0, Cankař Radek 1:2, Matuna Václav 3:1, body hostů: Šimeček Jan 2:2, Fausek Jiří 0:3, Průša Ondřej ml. 2:1, Hoke Daniel 1:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlovský Tomáš 2:0, Čapek Karel 2:0, Ulrych Jiří 2:1, Dlouhý Karel 3:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 0:3, Konopásek Luboš 0:3, Celler Jiří 1:1, Hladík Ivo 0:2), AC Sparta Praha H - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Jan 0:4, Košek Lukáš 3:1, Bláha Tomáš 2:2, Merkl Roman 3:1, body hostů: Raiser Dan 3:1, Jiroš Martin 2:2, Michálek David 1:3, Hrdlic Roman 2:2),
16. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - AC Sparta Praha H 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:0, Brož Josef 2:0, Randáček Miroslav 3:0, Martinek Patrik 2:1, body hostů: Bláha Tomáš 0:3, Košek Lukáš 0:3, Látal Jan 1:1, Hubač Martin 0:2), TTC Klánovice C - SK OAZA Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Martin 2:2, Kratochvíl Karel 2:2, Michálek David 0:3, Raiser Dan 2:2, body hostů: Dlouhý Karel 2:2, Čapek Karel 2:2, Ulrych Jiří 4:0, Koubek Arnošt 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - Slovan KST Bohnice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalaš Vladislav 2:2, Hladík Ivo 2:2, Celler Jiří 2:2, Nevmeržický Vadim 1:3, body hostů: Kouba Jan 2:2, Cankař Radek 3:1, Slavata Josef 3:1, Handl Erich 1:3), TTC Elizza Praha H - TJ Kyje A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marat Filip 4:0, Kadlec Vít 0:2, Šimeček Jan 4:0, Kotlorz Lukáš 0:4, Kadlec Tomáš 1:0, WO 0:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 2:2, Krauz Samuel 2:1, Laštůvka Petr 1:3, Kotrbáček Petr 1:2, Hadrava Miloslav 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Žižkov B - Avia Čakovice G 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 0:4, Elčkner Miroslav ml. 0:3, Slováček Jakub 1:2, Ako David 3:1, body hostů: Peršl Martin 3:1, Hanzlík Tomáš 3:1, Chocová Alena 2:1, Kašpar Ladislav 2:1), TJ Sokol Nové Vysočany A - SK HAMR A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Miroslav 3:1, Dyršmíd Milan 3:1, Kruchina Jiří 1:3, Nousek Jiří 1:3, body hostů: Dorko Tomáš 3:1, Krajč Rudolf 1:3, Hamáček Jan 3:1, Hořejší Jiří 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany A - SK Dolní Měcholupy A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Miroslav 1:2, Dyršmíd Milan 3:0, Kartaš Zdeněk 0:3, Kruchina Jiří 1:3, body hostů: Martinek Patrik 3:1, Randáček Miroslav 2:1, Procházka Radek 2:1, Brož Josef 1:2), SK HAMR A - TJ Sokol Žižkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 3:1, Krajč Rudolf 3:1, Hořejší Jiří 0:3, Dorko Tomáš 3:1, body hostů: Vláčil Jiří 1:3, Ako David 3:1, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Fišer Josef 1:2), Avia Čakovice G - TTC Elizza Praha H 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peršl Martin 2:0, Chocová Alena 2:0, Kašpar Ladislav 1:2, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Klímková Veronika 0:3, Šimeček Jan 1:2, Fausek Jiří 1:1, Kotlorz Lukáš 0:2), TJ Kyje A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Kotrbáček Petr 2:0, Krauz Samuel 1:0, Laštůvka Petr 3:0, Hadrava Miloslav 0:2, body hostů: Konopásek Luboš 1:2, Hladík Ivo 1:2, Kalaš Vladislav 0:3, Nevmeržický Vadim 0:2), Slovan KST Bohnice F - TTC Klánovice C 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matuna Václav 2:2, Pinkas Jan 0:3, Kouba Jan 1:2, Cankař Radek 3:1, WO 0:1, body hostů: Brothánek Jan 3:1, Kratochvíl Karel 2:2, Hrdlic Roman 1:2, Jiroš Martin 2:1, WO 1:0), SK OAZA Praha B - AC Sparta Praha H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Pavlovský Tomáš 1:3, Koubek Arnošt 1:2, Dlouhý Karel 3:1, body hostů: Kantor Jan 3:1, Annayev Sanjar 4:0, Hubač Martin 2:2, Dunder Jiří 0:3),
18. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - SK OAZA Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 3:0, Brož Josef 2:0, Randáček Miroslav 2:1, Martinek Patrik 1:2, body hostů: Dlouhý Karel 1:2, Pavlovský Tomáš 1:2, Berný Lukáš 0:3, Koubek Arnošt 1:1), AC Sparta Praha H - Slovan KST Bohnice F 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Annayev Sanjar 2:1, Košek Lukáš 3:0, Merkl Roman 2:1, Kantor Jan 3:0, body hostů: Matuna Václav 1:2, Cankař Radek 0:3, Kouba Jan 1:2, Pinkas Jan 0:3), TTC Klánovice C - TJ Kyje A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek David 2:0, Jiroš Martin 1:1, Raiser Dan 2:1, Kratochvíl Karel 3:0, body hostů: Ševčík Ivan 2:1, Krauz Samuel 0:3, Laštůvka Petr 0:2, Trnka Miloš 0:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - Avia Čakovice G 10:0wo, TTC Elizza Praha H - SK HAMR A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocánek Jiří 0:3, Kotlorz Lukáš 0:3, Kadlec Vít 2:1, Marat Filip 1:2, body hostů: Dorko Tomáš 2:1, Krajč Rudolf 3:0, Hamáček Jan 2:1, Bruk Martin 1:1, Šinákl Jan 1:0), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nové Vysočany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 2:2, Elčkner Miroslav ml. 0:4, Slováček Jakub 1:3, Ako David 3:1, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Pešek Miroslav 3:1, Kruchina Jiří 2:2, Nousek Jiří 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - SK Dolní Měcholupy A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vláčil Jiří 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:2, Fišer Josef 1:2, Slováček Jakub 0:2, body hostů: Kohout Pavel 3:0, Randáček Miroslav 2:0, Procházka Radek 1:1, Brož Josef 2:0), TJ Sokol Nové Vysočany A - TTC Elizza Praha H 10:0wo, SK HAMR A - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorko Tomáš 3:0, Hořejší Jiří 1:1, Bruk Martin 1:2, Uhl Jiří 3:0, body hostů: Konopásek Luboš 2:1, Hladík Ivo 1:2, Bielina Václav 0:3, Gargulák František 0:2), Avia Čakovice G - TTC Klánovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 2:1, Chocová Alena 1:1, Mach Jakub 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Brothánek Jan 3:0, Kratochvíl Karel 0:3, Jiroš Martin 0:3, Michálek David 0:2), TJ Kyje A - AC Sparta Praha H 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krauz Samuel 2:1, Kotrbáček Petr 1:2, Laštůvka Petr 1:2, Ševčík Ivan 2:1, WO 4:0, body hostů: Annayev Sanjar 3:1, Kantor Jan 3:1, Dunder Jiří 0:4, WO 0:4), Slovan KST Bohnice F - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cankař Radek 2:1, Kouba Jan 2:1, Matuna Václav 3:0, Slavata Josef 0:2, Pinkas Jan 1:0, body hostů: Dlouhý Karel 2:1, Pavlovský Tomáš 0:3, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 1:2),
20. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - Slovan KST Bohnice F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Brož Josef 1:3, Randáček Miroslav 2:2, Martinek Patrik 1:3, body hostů: Matuna Václav 2:2, Cankař Radek 3:1, Kouba Jan 2:2, Pinkas Jan 1:3), SK OAZA Praha B - TJ Kyje A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 1:3, Koubek Arnošt 1:2, Stočes Petr 0:3, Dlouhý Karel 3:1, body hostů: Laštůvka Petr 1:3, Ševčík Ivan 4:0, Krauz Samuel 2:1, Kotrbáček Petr 2:1), AC Sparta Praha H - Avia Čakovice G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Jan 4:0, Látal Jan 1:3, Košek Lukáš 3:1, Bláha Tomáš 1:3, body hostů: Peršl Martin 2:2, Mach Jakub 1:3, Hanzlík Tomáš 2:2, Chocová Alena 2:2), TTC Klánovice C - SK HAMR A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiroš Martin 3:1, Hrdlic Roman 0:2, Raiser Dan 1:2, Brothánek Jan 4:0, Michálek David 0:1, body hostů: Dorko Tomáš 1:3, Uhl Jiří 2:2, Hamáček Jan 2:1, Hořejší Jiří 1:2), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TJ Sokol Nové Vysočany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 2:2, Hladík Ivo 1:3, Bielina Václav 4:0, Konopásek Luboš 1:3, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Kruchina Jiří 3:1, Nousek Jiří 0:4, Dyršmíd Milan 2:2), TTC Elizza Praha H - TJ Sokol Žižkov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlorz Lukáš 1:3, Sága Marián 1:2, Hoke Daniel 1:2, Klímková Veronika 2:2, body hostů: Slováček Jakub 3:1, Fišer Josef 2:2, Vláčil Jiří 3:0, Elčkner Miroslav ml. 1:2),
21. kolo:
TTC Elizza Praha H - SK Dolní Měcholupy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klímková Veronika 1:2, Sága Marián 2:1, Kadlec Vít 3:0, Šimeček Jan 2:1, body hostů: Martinek Patrik 2:1, Randáček Miroslav 1:2, Procházka Radek 1:2, Zajíček Jaroslav 0:3), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčil Jiří 3:0, Elčkner Miroslav ml. 0:3, Slováček Jakub 1:2, Ako David 4:0, body hostů: Nevmeržický Vadim 2:2, Bielina Václav 1:2, Hladík Ivo 1:2, Kalaš Vladislav 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany A - TTC Klánovice C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Miroslav 3:0, Dyršmíd Milan 3:0, Nousek Jiří 2:1, Kruchina Jiří 2:1, body hostů: Raiser Dan 1:2, Jiroš Martin 1:2, Hrdlic Roman 0:3, Michálek David 0:3), SK HAMR A - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruk Martin 0:4, Hamáček Jan 4:0, Hořejší Jiří 1:3, Dorko Tomáš 4:0, body hostů: Annayev Sanjar 2:2, Košek Lukáš 2:2, Látal Jan 2:2, Kubišta Jan 1:3), Avia Čakovice G - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Jakub 2:1, Chocová Alena 2:1, Kašpar Ladislav 2:1, Peršl Martin 3:1, body hostů: Pavlovský Tomáš 3:1, Ulrych Jiří 0:3, Koubek Arnošt 0:3, Berný Lukáš 1:2), TJ Kyje A - Slovan KST Bohnice F 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčík Ivan 0:1, Laštůvka Petr 1:1, Krauz Samuel 2:1, Kotrbáček Petr 2:0, WO 4:0, body hostů: Matuna Václav 2:1, Cankař Radek 1:2, Pinkas Jan 0:2, WO 0:4),
22. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Kyje A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:1, Randáček Miroslav 2:1, Vojta Martin 2:1, Martinek Patrik 3:0, body hostů: Ševčík Ivan 1:2, Kotrbáček Petr 1:2, Krauz Samuel 1:2, Laštůvka Petr 0:3), Slovan KST Bohnice F - Avia Čakovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouba Jan 1:3, Slavata Josef 2:0, Cankař Radek 1:3, Matuna Václav 3:1, Pinkas Jan 0:2, body hostů: Peršl Martin 2:2, Chocová Alena 1:3, Kašpar Ladislav 3:1, Hanzlík Tomáš 3:1), SK OAZA Praha B - SK HAMR A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 0:2, Stočes Petr 0:2, Hezina Jiří 0:3, Koubek Arnošt 1:1, body hostů: Dorko Tomáš 3:0, Uhl Jiří 2:0, Hamáček Jan 2:0, Bruk Martin 1:1), AC Sparta Praha H - TJ Sokol Nové Vysočany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košek Lukáš 2:2, Látal Jan 2:2, Hubač Martin 0:4, Kantor Jan 3:1, body hostů: Pešek Miroslav 3:1, Dyršmíd Milan 4:0, Kruchina Jiří 1:3, Nousek Jiří 1:3), TTC Klánovice C - TJ Sokol Žižkov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raiser Dan 2:1, Hrdlic Roman 0:2, Kratochvíl Karel 2:1, Brothánek Jan 4:0, Michálek David 1:0, body hostů: Ako David 3:1, Slováček Jakub 1:2, Elčkner Miroslav ml. 0:3, Vláčil Jiří 0:3), TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D - TTC Elizza Praha H 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Ivo 2:1, Konopásek Luboš 1:2, Bielina Václav 3:0, Nevmeržický Vadim 3:0, body hostů: Klímková Veronika 1:2, Fausek Jiří 1:2, Kotlorz Lukáš 0:3, Marat Filip 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy