Výsledky do novin
6. třída B muži (RS-4B)
1. kolo:
TTC Praha C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mutl David 3:1, Houček Jaroslav 3:1, Brýna Karel 1:2, Zahradník Václav 2:2, body hostů: Kunert Ladislav 3:1, Stejskal Radek 1:3, Gargulák František 2:2, Hruban Vladimír 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litomiský Petr 2:0, Erben Michal 2:0, Černý Martin 2:1, Nováček Vladimír 2:1, body hostů: Koutník Roman 1:2, Bečan Martin 0:3, Najbertová Lucie 0:2, Krieger Jan 1:1), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Kyje D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frolík Jindřich 1:1, Mládek Bohuslav 2:0, Dušek Jiří 2:1, Kuděj Petr 3:0, body hostů: Trubl Vladimír 1:2, Baťka Petr 0:3, Žerava Miroslav 0:2, Kučera Jan 1:1), TJ Zelená Liška C - SF SKK EL Niňo Praha M 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:0, Samohejl Erich 1:1, Konopa Josef 3:0, Hajný Josef 2:0, body hostů: Khozeuly Yedil 0:3, Svoboda Maxim 1:1, Šrytr Petr 0:2, Brož Patrik 0:2), Avia Čakovice I - TTC Elizza Praha J 10:0wo, Slovan KST Bohnice I - KK Konstruktiva Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaloupek Petr 2:0, Pilný Pavel 2:0, Pražák Bohumil 2:1, Vanka Radek 2:1, body hostů: Bukovský Petr 0:3, Korec Ladislav 0:3, Peller Marek 1:1, Černý Pavel 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - KK Konstruktiva Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruban Vladimír 3:1, Vránová Helena 1:3, Stejskal Radek 1:2, Kunert Ladislav 3:1, body hostů: Ouroda František 4:0, Bukovský Petr 2:2, Černý Pavel 0:4, Peller Marek 1:2), TTC Elizza Praha J - Slovan KST Bohnice I 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vohradský Stanislav 0:4, Kratochvíl David 0:4, Rochowanski Jan 3:0, Průša Ondřej ml. 4:0, body hostů: Chaloupek Petr 2:2, Handlová Natálie 2:2, Pražák Bohumil 2:2, Vanka Radek 2:1), SF SKK EL Niňo Praha M - Avia Čakovice I 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrytr Petr 2:1, Brož Patrik 2:0, Šíp Martin 1:2, Khalaila Adam 3:0, body hostů: Šišková Gabriela 2:1, Dvořáková Anna 1:2, Makovský Zdeněk 0:3, Hájek Alexandr 0:2), TJ Kyje D - TJ Zelená Liška C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav 0:2, Špaček Václav 0:2, Kučera Jan 0:2, Trubl Vladimír 0:2, body hostů: Konopa Josef 2:0, Holštein Jaroslav 2:0, Hajný Josef 2:0, Pavlíček Ladislav 2:0), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Roman 1:1, Vokál Jan 2:0, Koutník Roman 2:1, Krieger Jan 3:0, body hostů: Mládek Bohuslav 2:1, Frolík Jindřich 0:3, Dušek Jiří 0:2, Pecháček David 0:2), TTC Praha C - TJ Sokol Nové Vysočany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houček Jaroslav 3:1, Mutl David 1:3, Brýna Karel 0:4, Zahradník Václav 4:0, body hostů: Litomiský Petr 3:1, Erben Michal 2:2, Černý Martin 1:3, Nováček Vladimír 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Vladimír 1:2, Erben Michal 1:2, Černý Martin 0:3, Litomiský Petr 2:1, body hostů: Kunert Ladislav 3:0, Stejskal Radek 1:2, Vránová Helena 3:0, Hruban Vladimír 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolík Jindřich 0:2, Dušek Jiří 0:2, Pecháček David 0:3, Mládek Bohuslav 1:2, body hostů: Zahradník Václav 3:0, Dvořák Pavel 3:0, Mutl David 1:1, Brýna Karel 2:0), TJ Zelená Liška C - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 3:0, Konopa Josef 2:0, Krieger Karel 2:1, Hajný Josef 2:1, body hostů: Vokál Roman 1:2, Vokál Jan 1:2, Krieger Jan 0:3, Koutník Roman 0:2), Avia Čakovice I - TJ Kyje D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 1:1, Herčík Lubomír 2:0, Petříková Michaela 3:0, Makovský Zdeněk 2:0, body hostů: Trubl Vladimír 1:2, Kára Jiří 0:2, Žerava Miroslav 0:2, Kučera Jan 0:2), Slovan KST Bohnice I - SF SKK EL Niňo Praha M 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Handl Erich 2:1, Handlová Natálie 0:3, Pražák Bohumil 0:3, Chaloupek Petr 1:2, body hostů: Khozeuly Yedil 2:1, Brož Patrik 2:1, Šíp Martin 3:0, Šrytr Petr 2:1), KK Konstruktiva Praha B - TTC Elizza Praha J 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Bedřich 2:0, Bukovský Petr 2:0, Peller Marek 2:0, Ouroda František 2:0, body hostů: Burka Václav 0:2, Kratochvíl David 0:2, Sloup Richard 0:2, Šedivý Stanislav 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TTC Elizza Praha J 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vránová Helena 2:1, Gargulák František 2:1, Papoušek Vladimír 1:2, Kunert Ladislav 3:0, body hostů: Burka Václav 1:2, Kratochvíl David 1:2, Kocánek Jiří 2:1, Šedivý Stanislav 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - KK Konstruktiva Praha B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Patrik 0:2, Šíp Martin 1:1, Koběrský Matěj 0:3, Khozeuly Yedil 0:3, body hostů: Ouroda František 3:0, Toman Bedřich 2:1, Bukovský Petr 2:0, Peller Marek 2:0), TJ Kyje D - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kára Jiří 2:1, Kučera Jan 0:3, Žerava Miroslav 1:2, Trubl Vladimír 2:2, body hostů: Handl Erich 3:1, Chaloupek Petr 2:1, Pilný Pavel 1:2, Pražák Bohumil 2:1), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - Avia Čakovice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutník Roman 1:3, Vokál Jan 3:1, Krieger Jan 2:2, Najbertová Lucie 3:1, body hostů: Dvořáková Anna 4:0, Černý Jakub 1:3, Makovský Zdeněk 2:2, Vaňásek Jiří ml. 0:4), TTC Praha C - TJ Zelená Liška C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houček Jaroslav 3:1, Mutl David 2:1, Brýna Karel 0:3, Zahradník Václav 4:0, body hostů: Konopa Josef 2:2, Pavlíček Ladislav 1:3, Holštein Jaroslav 1:2, Krieger Karel 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erben Michal 3:0, Černý Martin 0:2, Nováček Vladimír 3:0, Litomiský Petr 2:1, body hostů: Kuděj Petr 1:2, Mládek Bohuslav 1:2, Frolík Jindřich 1:2, Dušek Jiří 0:2),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frolík Jindřich 0:3, Mládek Bohuslav 0:2, Dušek Jiří 0:3, Kuděj Petr 2:1, body hostů: Kunert Ladislav 3:0, Stejskal Radek 2:1, Vránová Helena 3:0, Gargulák František 1:1), TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Konopa Josef 1:2, Holštein Jaroslav 3:0, Hajný Josef 2:1, body hostů: Litomiský Petr 2:1, Nováček Vladimír 1:2, Erben Michal 1:2, Černý Martin 0:3), Avia Čakovice I - TTC Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šišková Gabriela 2:2, Makovský Zdeněk 0:4, Vaňásek Jiří ml. 2:1, Petříková Michaela 1:3, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Poulíček Jaroslav 2:2, Zahradník Václav 3:1, Mutl David 2:1), Slovan KST Bohnice I - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Handlová Natálie 1:1, Pilný Pavel 1:1, Pražák Bohumil 3:0, Handl Erich 3:0, body hostů: Krieger Jan 2:1, Koutník Roman 0:3, Najbertová Lucie 0:2, Bečan Martin 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TJ Kyje D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peller Marek 2:0, Černý Pavel 1:1, Toman Bedřich 3:0, Ouroda František 2:0, body hostů: Baťka Petr 0:3, Žerava Miroslav 1:1, Kára Jiří 0:2, Fronk Václav 0:2), TTC Elizza Praha J - SF SKK EL Niňo Praha M 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 1:3, Rochowanski Jan 2:2, Šedivý Stanislav 1:3, Benák Vít 3:1, body hostů: Brož Patrik 2:2, Svoboda Maxim 3:1, Šíp Martin 3:1, Khozeuly Yedil 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - SF SKK EL Niňo Praha M 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargulák František 2:2, Vránová Helena 3:1, Stejskal Radek 1:2, Kunert Ladislav 3:0, WO 0:1, body hostů: Tkačík Ján 3:0, Šrytr Petr 0:4, Šíp Martin 1:3, Koběrský Matěj 1:2, WO 1:0), TJ Kyje D - TTC Elizza Praha J 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kára Jiří 1:1, Fronk Václav 0:2, Kučera Jan 0:3, Trubl Vladimír 1:2, body hostů: Kocánek Jiří 3:0, Průša Ondřej ml. 3:0, Groh Alexander 1:1, Šedivý Stanislav 1:1), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - KK Konstruktiva Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koutník Roman 0:2, Krieger Jan 0:2, Sochor David 1:2, Najbertová Lucie 0:2, body hostů: Ouroda František 3:0, Toman Bedřich 2:0, Bukovský Petr 1:1, Černý Pavel 2:0), TTC Praha C - Slovan KST Bohnice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mutl David 0:2, Poulíček Jaroslav 2:2, Brýna Karel 3:1, Houček Jaroslav 2:2, Zahradník Václav 2:0, body hostů: Handl Erich 3:1, Chaloupek Petr 1:3, Pilný Pavel 0:4, Handlová Natálie 3:1), TJ Sokol Nové Vysočany D - Avia Čakovice I 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Erben Michal 2:0, Litomiský Petr 2:0, Nováček Vladimír 2:0, WO 3:3, body hostů: Šišková Gabriela 0:2, Makovský Zdeněk 0:2, Hájek Alexandr 0:2, WO 3:3), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Zelená Liška C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mládek Bohuslav 0:2, Pecháček David 0:2, Frolík Jindřich 1:2, Kuděj Petr 0:2, body hostů: Konopa Josef 3:0, Krieger Karel 1:1, Pavlíček Ladislav 2:0, Holštein Jaroslav 2:0),
7. kolo:
TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:2, Konopa Josef 2:2, Holštein Jaroslav 2:2, Hajný Josef 2:2, body hostů: Kunert Ladislav 3:1, Vránová Helena 1:3, Stejskal Radek 2:2, Gargulák František 2:2), Avia Čakovice I - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šišková Gabriela 0:3, Herčík Lubomír 3:1, Černý Jakub 2:1, Vaňásek Jiří ml. 3:1, Šrámek Daniel 1:0, body hostů: Kuděj Petr 4:0, Mládek Bohuslav 0:4, Frolík Jindřich 1:3, Adamová Božena 1:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handl Erich 1:2, Pražák Bohumil 1:1, Pilný Pavel 1:2, Chaloupek Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Litomiský Petr 3:1, Nováček Vladimír 0:4, Erben Michal 3:0, WO 0:4), KK Konstruktiva Praha B - TTC Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Bedřich 1:3, Černý Pavel 0:4, Peller Marek 1:2, Ouroda František 4:0, body hostů: Houček Jaroslav 3:1, Zahradník Václav 3:1, Mutl David 2:2, Brýna Karel 1:2), TTC Elizza Praha J - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedivý Stanislav 3:0, Groh Alexander 2:1, Špinar Michal 0:3, Průša Ondřej ml. 4:0, body hostů: Vokál Roman 2:2, Vokál Jan 1:2, Bečan Martin 1:2, Najbertová Lucie 0:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Kyje D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrytr Petr 2:1, Svoboda Maxim 0:3, Šíp Martin 3:0, Brož Patrik 3:1, body hostů: Trubl Vladimír 2:2, Žerava Miroslav 2:1, Kučera Jan 0:3, Fronk Václav 1:2),
8. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Kyje D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruban Vladimír 2:0, Vránová Helena 2:0, Stejskal Radek 2:0, Gargulák František 2:0, body hostů: Trubl Vladimír 0:2, Kára Jiří 0:2, Žerava Miroslav 0:2, Špaček Václav 0:2), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - SF SKK EL Niňo Praha M 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krieger Jan 0:2, Vokál Jan 0:2, Koutník Roman 0:3, Sochor David 1:2, body hostů: Tkačík Ján 3:0, Brož Patrik 3:0, Šrytr Petr 2:0, Gajda Jonáš 1:1), TTC Praha C - TTC Elizza Praha J 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houček Jaroslav 2:0, Mutl David 1:1, Brýna Karel 3:0, Zahradník Václav 2:0, body hostů: Groh Alexander 1:2, Špinar Michal 0:2, Šedivý Stanislav 0:2, Černý Jiří 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - KK Konstruktiva Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 0:4, Nováček Vladimír 2:2, Erben Michal 1:3, Litomiský Petr 4:0, body hostů: Ouroda František 3:1, Toman Bedřich 3:1, Černý Pavel 1:3, Peller Marek 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - Slovan KST Bohnice I 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 3:0, Bláhová Kateřina 0:3, Pecháček David 0:3, Frolík Jindřich 1:3, body hostů: Pilný Pavel 3:1, Handlová Natálie 3:0, Pražák Bohumil 2:1, Vanka Radek 0:1, Kadavý Ondřej 1:1), TJ Zelená Liška C - Avia Čakovice I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Konopa Josef 2:1, Holštein Jaroslav 2:1, Hajný Josef 3:1, body hostů: Černý Jakub 0:4, Dvořáková Anna 3:0, Vaňásek Jiří ml. 1:2, Šišková Gabriela 0:3),
9. kolo:
Avia Čakovice I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jakub 1:3, Hájek Alexandr 1:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Herčík Lubomír 2:2, body hostů: Kunert Ladislav 3:1, Stejskal Radek 4:0, Gargulák František 2:1, Charvátová Zuzana 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Zelená Liška C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Handl Erich 2:1, Handlová Natálie 0:3, Vanka Radek 0:3, Pražák Bohumil 0:3, body hostů: Pavlíček Ladislav 2:1, Hajný Josef 3:0, Holštein Jaroslav 3:0, Krieger Karel 2:1), KK Konstruktiva Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Pavel 1:2, Bukovský Petr 3:0, Toman Bedřich 3:0, Ouroda František 3:0, body hostů: Kuděj Petr 0:3, Pestr Luděk 0:3, Frolík Jindřich 1:2, Dušek Jiří 1:2), TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 3:0, Benák Vít 1:2, Groh Alexander 3:0, Kocánek Jiří 2:1, body hostů: Litomiský Petr 1:2, Erben Michal 1:2, Nováček Vladimír 0:3, Černý Martin 1:2), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Praha C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šíp Martin 3:1, Koběrský Matěj 1:3, Gajda Jonáš 0:4, Tkačík Ján 2:2, body hostů: Zahradník Václav 4:0, Houček Jaroslav 2:2, Mutl David 2:2, Poulíček Jaroslav 2:2), TJ Kyje D - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 2:2, Kára Jiří 1:2, Baťka Petr 1:2, Kučera Jan 1:3, body hostů: Krieger Jan 2:2, Vokál Roman 4:0, Bečan Martin 0:3, Najbertová Lucie 3:0),
10. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vránová Helena 1:0, Gargulák František 2:0, Stejskal Radek 3:0, Kunert Ladislav 1:0, WO 3:0, body hostů: Najbertová Lucie 0:3, Bečan Martin 0:2, Vokál Jan 0:2, WO 0:3), TTC Praha C - TJ Kyje D 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mutl David 1:0, Poulíček Jaroslav 2:0, Brýna Karel 3:0, Zahradník Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Žerava Miroslav 0:3, Kára Jiří 0:2, Fronk Václav 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nové Vysočany D - SF SKK EL Niňo Praha M 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erben Michal 3:1, Černý Martin 0:4, Nováček Vladimír 1:3, Litomiský Petr 3:1, body hostů: Brož Patrik 3:1, Tkačík Ján 3:1, Gajda Jonáš 1:3, Šrytr Petr 2:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Elizza Praha J 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mládek Bohuslav 3:1, Dušek Jiří 1:3, Frolík Jindřich 0:3, Lexa Karel 2:2, body hostů: Kocánek Jiří 4:0, Groh Alexander 3:1, Průša Ondřej ml. 2:2, Špinar Michal 0:3), TJ Zelená Liška C - KK Konstruktiva Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Konopa Josef 1:2, Holštein Jaroslav 1:2, Hajný Josef 0:4, body hostů: Toman Bedřich 3:1, Ouroda František 3:0, Černý Pavel 2:1, Peller Marek 1:2), Avia Čakovice I - Slovan KST Bohnice I 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petříková Michaela 4:0, Černý Jakub 2:2, Makovský Zdeněk 2:2, Herčík Lubomír 1:3, body hostů: Handl Erich 2:2, Chaloupek Petr 2:2, Pilný Pavel 3:1, Pražák Bohumil 0:4),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice I - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 0:2, Pražák Bohumil 0:2, Vanka Radek 0:1, Chaloupek Petr 2:1, Chvátal Zdeněk 0:2, body hostů: Vránová Helena 3:0, Stejskal Radek 3:0, Kunert Ladislav 1:1, Gargulák František 1:1), KK Konstruktiva Praha B - Avia Čakovice I 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bukovský Petr 1:1, Toman Bedřich 0:2, Peller Marek 2:1, Ouroda František 3:0, WO 4:0, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 2:2, Herčík Lubomír 1:2, Černý Jakub 1:2, WO 0:4), TTC Elizza Praha J - TJ Zelená Liška C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Vít 2:1, Černý Jiří 0:2, Groh Alexander 0:3, Kratochvíl David 0:3, body hostů: Pavlíček Ladislav 2:1, Hajný Josef 3:0, Holštein Jaroslav 3:0, Samohejl Erich 1:1), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 3:1, Brož Patrik 3:1, Šrytr Petr 2:2, Koběrský Matěj 1:3, body hostů: Mládek Bohuslav 2:2, Frolík Jindřich 2:2, Pestr Luděk 2:2, Dušek Jiří 1:3), TJ Kyje D - TJ Sokol Nové Vysočany D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav 1:2, Kára Jiří 2:1, Fronk Václav 1:2, Trubl Vladimír 1:3, body hostů: Litomiský Petr 4:0, Erben Michal 1:2, Nováček Vladimír 3:0, Černý Martin 0:3), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - TTC Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Roman 2:1, Vokál Jan 1:2, Sochor David 0:3, Krieger Jan 1:3, body hostů: Houček Jaroslav 4:0, Zahradník Václav 3:0, Brýna Karel 2:1, Mutl David 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TTC Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunert Ladislav 2:1, Konopásek Luboš 3:0, Stejskal Radek 2:1, Gargulák František 1:2, body hostů: Zahradník Václav 1:2, Houček Jaroslav 2:1, Brýna Karel 0:3, Mutl David 1:2), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - TJ Sokol Nové Vysočany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 3:1, Vokál Roman 4:0, Krieger Jan 1:3, Koutník Roman 0:4, body hostů: Litomiský Petr 3:1, Erben Michal 2:2, Nováček Vladimír 2:2, Černý Martin 1:3), TJ Kyje D - TJ Lokomotiva Vršovice G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 1:3, Kára Jiří 1:3, Fronk Václav 3:0, Trubl Vladimír 1:3, body hostů: Kuděj Petr 2:2, Hanek Stanislav st. 0:2, Frolík Jindřich 3:1, Pestr Luděk 3:0, Mládek Bohuslav 1:1), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Zelená Liška C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 4:0, Koběrský Matěj 2:2, Gajda Jonáš 2:1, Brož Patrik 1:3, body hostů: Konopa Josef 2:2, Hajný Josef 2:2, Krieger Karel 1:3, Pavlíček Ladislav 1:2), TTC Elizza Praha J - Avia Čakovice I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Jan 2:0, Benák Vít 2:0, Průša Ondřej ml. 2:1, Rochowanski Jan 2:0, body hostů: Herčík Lubomír 0:3, Makovský Zdeněk 0:2, Štěpánek Tomáš 1:1, Černý Jakub 0:2), KK Konstruktiva Praha B - Slovan KST Bohnice I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovský Petr 2:1, Peller Marek 1:1, Ouroda František 3:0, Toman Bedřich 3:0, body hostů: Handl Erich 2:1, Chaloupek Petr 0:3, Pražák Bohumil 0:3, Kadavý Ondřej 0:2),
13. kolo:
KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Pavel 1:2, Bukovský Petr 1:2, Peller Marek 0:3, Ouroda František 3:1, body hostů: Jágr Martin 4:0, Konopásek Luboš 2:1, Gargulák František 1:2, Kunert Ladislav 1:2), Slovan KST Bohnice I - TTC Elizza Praha J 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Handl Erich 1:1, Chaloupek Petr 2:0, Handlová Natálie 3:0, Pilný Pavel 2:0, body hostů: Groh Alexander 1:2, Špinar Michal 0:2, Černý Jiří 0:2, Šedivý Stanislav 0:2), Avia Čakovice I - SF SKK EL Niňo Praha M 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jakub 2:2, Herčík Lubomír 1:3, Dvořáková Anna 2:2, Šišková Gabriela 3:1, body hostů: Šíp Martin 4:0, Brož Patrik 3:1, Gajda Jonáš 1:3, Šrytr Petr 0:4), TJ Zelená Liška C - TJ Kyje D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:0, Konopa Josef 2:0, Samohejl Erich 2:0, Hajný Josef 2:0, body hostů: Fronk Václav 0:2, Trubl Vladimír 0:2, Kára Jiří 0:2, Špaček Václav 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mládek Bohuslav 2:2, Frolík Jindřich 2:2, Dušek Jiří 2:2, Lexa Karel 2:2, body hostů: Vokál Roman 3:1, Koutník Roman 1:3, Krieger Jan 2:2, Najbertová Lucie 2:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Václav 0:2, Litomiský Petr 1:2, Erben Michal 1:2, Černý Martin 2:2, Nováček Vladimír 0:1, body hostů: Houček Jaroslav 4:0, Zahradník Václav 3:0, Brýna Karel 1:2, Bárta Vít 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunert Ladislav 3:0, Konopásek Luboš 1:1, Stejskal Radek 2:1, Gargulák František 2:1, body hostů: Erben Michal 0:3, Litomiský Petr 3:0, Černý Martin 0:3, Nováček Vladimír 0:2), TTC Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poulíček Jaroslav 2:1, Mutl David 1:1, Brýna Karel 2:1, Zahradník Václav 3:0, WO 1:0, body hostů: Mládek Bohuslav 1:2, Lexa Karel 2:1, Dušek Jiří 0:3, Hanek Stanislav st. 0:2, WO 0:1), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - TJ Zelená Liška C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 4:0, Koutník Roman 0:4, Krieger Jan 1:2, Sochor David 2:2, body hostů: Konopa Josef 2:2, Hajný Josef 2:2, Krieger Karel 2:2, Pavlíček Ladislav 2:1), TJ Kyje D - Avia Čakovice I 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baťka Petr 1:2, Fronk Václav 3:0, Špaček Václav 0:3, Trubl Vladimír 1:3, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 3:1, Makovský Zdeněk 1:2, Šišková Gabriela 2:1, Černý Jakub 2:1), SF SKK EL Niňo Praha M - Slovan KST Bohnice I 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Martin 2:1, Gajda Jonáš 2:0, Šrytr Petr 2:1, Tkačík Ján 3:0, body hostů: Handl Erich 2:1, Chaloupek Petr 0:3, Kadavý Ondřej 0:3, Pražák Bohumil 0:2), TTC Elizza Praha J - KK Konstruktiva Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Jan 3:0, Benák Vít 1:1, Průša Ondřej ml. 3:0, Rochowanski Jan 1:2, body hostů: Toman Bedřich 1:2, Bukovský Petr 1:2, Černý Pavel 1:2, Peller Marek 0:2),
15. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burka Václav 1:3, Kratochvíl David 1:2, Černý Jiří 1:2, Sloup Richard 2:2, body hostů: Kunert Ladislav 4:0, Gargulák František 4:0, Hruban Vladimír 1:2, Charvátová Zuzana 0:3), KK Konstruktiva Praha B - SF SKK EL Niňo Praha M 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovský Petr 1:3, Toman Bedřich 0:1, Černý Pavel 2:2, Ouroda František 3:1, Peller Marek 2:1, body hostů: Šíp Martin 4:0, Gajda Jonáš 2:2, Khozeuly Yedil 0:4, Šrytr Petr 2:2), Slovan KST Bohnice I - TJ Kyje D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadavý Ondřej 1:2, Vanka Radek 0:3, Chvátal Zdeněk 0:3, Handlová Natálie 3:0, WO 5:0, body hostů: Trubl Vladimír 3:1, Žerava Miroslav 2:2, Kára Jiří 3:1, WO 0:5), Avia Čakovice I - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herčík Lubomír 1:2, Černý Jakub 3:0, Štěpánek Tomáš 1:2, Petříková Michaela 3:1, body hostů: Koutník Roman 2:2, Najbertová Lucie 0:3, Vokál Jan 3:0, Bečan Martin 0:3), TJ Zelená Liška C - TTC Praha C 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Samohejl Erich 0:2, Krieger Karel 1:2, Hajný Josef 0:3, WO 0:3, body hostů: Houček Jaroslav 3:0, Brýna Karel 1:1, Mutl David 1:0, Zahradník Václav 2:0, WO 3:0), TJ Lokomotiva Vršovice G - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mládek Bohuslav 1:3, Pestr Luděk 3:1, Dušek Jiří 1:2, Lexa Karel 3:1, WO 1:0, body hostů: Erben Michal 2:2, Nováček Vladimír 2:2, Černý Václav 0:4, Litomiský Petr 3:0, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunert Ladislav 3:0, Vránová Helena 1:1, Gargulák František 3:0, Stejskal Radek 2:1, body hostů: Mládek Bohuslav 1:2, Pestr Luděk 0:3, Lexa Karel 1:2, Dušek Jiří 0:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Zelená Liška C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Martin 0:3, Černý Václav 0:3, Erben Michal 2:1, Nováček Vladimír 2:2, body hostů: Krieger Karel 4:0, Hajný Josef 2:1, Pavlíček Ladislav 1:2, Samohejl Erich 2:1), TTC Praha C - Avia Čakovice I 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brýna Karel 2:1, Poulíček Jaroslav 2:1, Bárta Vít 3:0, Houček Jaroslav 3:0, body hostů: Herčík Lubomír 1:2, Štěpánek Tomáš 0:3, Černý Jakub 0:3, Makovský Zdeněk 1:2), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - Slovan KST Bohnice I 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Jan 4:0, Krieger Jan 1:3, Koutník Roman 1:3, Ťuík Jan 4:0, body hostů: Handl Erich 2:2, Pilný Pavel 1:3, Chaloupek Petr 2:2, Kadavý Ondřej 1:3), TJ Kyje D - KK Konstruktiva Praha B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav 0:2, Trubl Vladimír 0:2, Kára Jiří 0:3, Fronk Václav 1:1, body hostů: Ouroda František 3:0, Peller Marek 2:0, Černý Pavel 1:1, Bukovský Petr 2:0), SF SKK EL Niňo Praha M - TTC Elizza Praha J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:2, Šrytr Petr 2:2, Trinh Viet 0:4, Šíp Martin 4:0, body hostů: Kocánek Jiří 3:1, Průša Ondřej ml. 3:1, Benák Jan 1:3, Benák Vít 1:3),
17. kolo:
SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajda Jonáš 3:0, Šrytr Petr 0:3, Khozeuly Yedil 0:3, Brož Patrik 1:2, body hostů: Kunert Ladislav 2:1, Konopásek Luboš 3:0, Vránová Helena 2:1, Gargulák František 1:2), TTC Elizza Praha J - TJ Kyje D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Vít 2:0, Rochowanski Jan 2:0, Šedivý Stanislav 2:0, Benák Jan 2:0, body hostů: Fronk Václav 0:2, Trubl Vladimír 0:2, Žerava Miroslav 0:2, Kára Jiří 0:2), KK Konstruktiva Praha B - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bukovský Petr 0:2, Černý Pavel 1:1, Peller Marek 3:0, Ouroda František 2:0, WO 4:0, body hostů: Ťuík Jan 2:1, Najbertová Lucie 0:3, Krieger Jan 1:2, WO 0:4), Slovan KST Bohnice I - TTC Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chaloupek Petr 1:2, Kadavý Ondřej 0:2, Pražák Bohumil 0:3, Handlová Natálie 3:1, Vanka Radek 0:1, body hostů: Houček Jaroslav 4:0, Mutl David 2:1, Bárta Vít 1:2, Poulíček Jaroslav 2:1), Avia Čakovice I - TJ Sokol Nové Vysočany D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Jiří ml. 0:3, Hájek Alexandr 0:2, Štěpánek Tomáš 1:2, Petříková Michaela 2:1, body hostů: Litomiský Petr 3:0, Erben Michal 2:1, Nováček Vladimír 2:1, Černý Martin 1:1), TJ Zelená Liška C - TJ Lokomotiva Vršovice G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:2, Konopa Josef 2:2, Krieger Karel 2:2, Hajný Josef 1:3, body hostů: Mládek Bohuslav 2:2, Pestr Luděk 3:1, Lexa Karel 3:1, Dušek Jiří 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - TJ Zelená Liška C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konopásek Luboš 4:0, Vránová Helena 0:3, Stejskal Radek 2:1, Gargulák František 2:2, body hostů: Holštein Jaroslav 2:2, Krieger Karel 2:2, Mikšátko Roman 1:2, Samohejl Erich 1:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - Avia Čakovice I 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pestr Luděk 1:2, Mládek Bohuslav 2:0, Dušek Jiří 2:1, Lexa Karel 3:0, body hostů: Hájek Alexandr 1:2, Herčík Lubomír 1:2, Štěpánek Tomáš 0:3, Petříková Michaela 1:1), TJ Sokol Nové Vysočany D - Slovan KST Bohnice I 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erben Michal 2:2, Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 0:3, Litomiský Petr 4:0, body hostů: Handl Erich 2:2, Chaloupek Petr 3:1, Pilný Pavel 1:1, Pražák Bohumil 0:3, Vanka Radek 0:2), TTC Praha C - KK Konstruktiva Praha B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brýna Karel 2:1, Bárta Vít 1:2, Dvořák Pavel 0:3, Houček Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Ouroda František 4:0, Peller Marek 2:2, Černý Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - TTC Elizza Praha J 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokál Jan 2:0, Krieger Jan 2:0, Koutník Roman 2:0, Ťuík Jan 2:0, body hostů: Černý Jiří 0:2, Sloup Richard 0:2, Špinar Michal 0:2, Šedivý Stanislav 0:2), TJ Kyje D - SF SKK EL Niňo Praha M 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trubl Vladimír 0:3, Žerava Miroslav 0:2, Fronk Václav 3:0, WO 0:4, body hostů: Khozeuly Yedil 2:1, Nogoev Zholdoshbek 1:1, Vícha Matěj 1:1, Šrytr Petr 1:0, WO 4:0),
19. kolo:
TJ Kyje D - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trubl Vladimír 0:2, Kára Jiří 0:2, Fronk Václav 0:2, WO 0:3, body hostů: Kunert Ladislav 2:0, Stejskal Radek 1:0, Gargulák František 2:0, Vránová Helena 1:0, WO 3:0), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Maxim 3:1, Gajda Jonáš 2:1, Tkačík Ján 2:1, Šíp Martin 1:3, body hostů: Ťuík Jan 3:1, Vokál Roman 1:3, Vokál Jan 2:1, Koutník Roman 0:3), TTC Elizza Praha J - TTC Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl David 2:2, Sloup Richard 3:1, Špinar Michal 0:4, Groh Alexander 3:1, body hostů: Brýna Karel 4:0, Bárta Vít 2:2, Buriánek Václav 1:3, Listík Vít 1:3), KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovský Petr 3:1, Toman Bedřich 3:1, Peller Marek 1:2, Černý Pavel 2:2, body hostů: Erben Michal 3:1, Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 0:4, Černý Václav 0:3), Slovan KST Bohnice I - TJ Lokomotiva Vršovice G 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilný Pavel 2:1, Handlová Natálie 3:0, Chaloupek Petr 1:2, Handl Erich 3:0, body hostů: Pestr Luděk 1:2, Mládek Bohuslav 0:3, Lexa Karel 2:1, Dušek Jiří 0:3), Avia Čakovice I - TJ Zelená Liška C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jakub 1:2, Makovský Zdeněk 1:2, Štěpánek Tomáš 0:3, Vaňásek Jiří ml. 3:1, body hostů: Konopa Josef 4:0, Hajný Josef 2:1, Krieger Karel 1:2, Pavlíček Ladislav 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - Avia Čakovice I 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunert Ladislav 2:0, Vránová Helena 1:1, Stejskal Radek 3:0, Gargulák František 2:0, body hostů: Herčík Lubomír 1:2, Štěpánek Tomáš 0:2, Černý Jakub 0:2, Makovský Zdeněk 0:2), TJ Zelená Liška C - Slovan KST Bohnice I 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:1, Konopa Josef 1:1, Holštein Jaroslav 2:1, Hajný Josef 3:0, body hostů: Handl Erich 2:1, Handlová Natálie 1:2, Kadavý Ondřej 0:3, Pražák Bohumil 0:2), TJ Lokomotiva Vršovice G - KK Konstruktiva Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 3:1, Mládek Bohuslav 1:3, Dušek Jiří 1:3, Lexa Karel 3:1, body hostů: Toman Bedřich 2:2, Ouroda František 4:0, Černý Pavel 1:3, Peller Marek 1:3), TJ Sokol Nové Vysočany D - TTC Elizza Praha J 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Vladimír 2:0, Erben Michal 2:0, Černý Martin 2:0, Litomiský Petr 2:0, body hostů: Groh Alexander 0:2, Sloup Richard 0:2, Černý Jiří 0:2, Kratochvíl David 0:2), TTC Praha C - SF SKK EL Niňo Praha M 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brýna Karel 1:2, Poulíček Jaroslav 1:2, Mutl David 2:1, Bárta Vít 2:1, WO 4:0, body hostů: Brož Patrik 3:1, Tkačík Ján 3:1, Nogoev Zholdoshbek 0:4, WO 0:4), TJ Stadion Žižkov - Ulita E - TJ Kyje D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokál Jan 2:0, Koutník Roman 2:0, Sochor David 3:0, Vokál Roman 2:0, body hostů: Fronk Václav 0:3, Trubl Vladimír 0:2, Žerava Miroslav 0:2, Kára Jiří 0:2),
21. kolo:
TJ Stadion Žižkov - Ulita E - TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 2:2, Vokál Jan 2:1, Krieger Jan 1:2, Koutník Roman 1:3, body hostů: Kunert Ladislav 3:1, Stejskal Radek 2:2, Vránová Helena 1:2, Gargulák František 2:1), TJ Kyje D - TTC Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kára Jiří 3:1, Žerava Miroslav 3:1, Špaček Václav 0:4, Trubl Vladimír 2:2, body hostů: Poulíček Jaroslav 2:2, Bárta Vít 2:2, Buriánek Václav 3:1, Listík Vít 1:3), SF SKK EL Niňo Praha M - TJ Sokol Nové Vysočany D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:1, Šrytr Petr 3:0, Koběrský Matěj 1:2, Šíp Martin 3:0, body hostů: Litomiský Petr 2:1, Erben Michal 0:3, Nováček Vladimír 1:2, Černý Martin 0:3), TTC Elizza Praha J - TJ Lokomotiva Vršovice G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vohradský Stanislav 0:2, Burka Václav 0:2, Černý Jiří 0:3, Groh Alexander 1:1, body hostů: Pestr Luděk 3:0, Mládek Bohuslav 2:0, Lexa Karel 2:0, Dušek Jiří 1:1), KK Konstruktiva Praha B - TJ Zelená Liška C 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toman Bedřich 3:0, Černý Pavel 2:0, Peller Marek 2:1, Ouroda František 3:0, body hostů: Konopa Josef 1:2, Pavlíček Ladislav 0:3, Holštein Jaroslav 0:3, Krieger Karel 0:2), Slovan KST Bohnice I - Avia Čakovice I 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilný Pavel 2:1, Kadavý Ondřej 0:3, Pražák Bohumil 0:3, Handlová Natálie 2:1, WO 5:0, body hostů: Vaňásek Jiří ml. 2:2, Černý Jakub 2:2, Hájek Alexandr 4:0, WO 0:5),
22. kolo:
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F - Slovan KST Bohnice I 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jágr Martin 2:0, Konopásek Luboš 2:0, Stejskal Radek 2:1, Gargulák František 3:0, body hostů: Handlová Natálie 1:2, Kadavý Ondřej 0:3, Pražák Bohumil 0:2, Vaca Ondřej 0:2), Avia Čakovice I - KK Konstruktiva Praha B 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Jakub 1:2, Makovský Zdeněk 2:1, Herčík Lubomír 1:2, Štěpánek Tomáš 1:1, WO 5:0, body hostů: Černý Pavel 1:3, Peller Marek 4:0, Bukovský Petr 1:2, WO 0:5), TJ Zelená Liška C - TTC Elizza Praha J 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 2:2, Konopa Josef 2:2, Holštein Jaroslav 3:1, Hajný Josef 2:2, body hostů: Kocánek Jiří 4:0, Průša Ondřej ml. 3:1, Groh Alexander 0:4, Šedivý Stanislav 0:4), TJ Lokomotiva Vršovice G - SF SKK EL Niňo Praha M 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pestr Luděk 2:2, Mládek Bohuslav 0:3, Dušek Jiří 1:2, Lexa Karel 2:2, body hostů: Svoboda Maxim 3:1, Gajda Jonáš 3:1, Koběrský Matěj 2:1, Šrytr Petr 1:2), TJ Sokol Nové Vysočany D - TJ Kyje D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Vladimír 3:1, Černý Martin 0:4, Černý Václav 0:4, Erben Michal 4:0, body hostů: Žerava Miroslav 3:1, Fronk Václav 2:2, Baťka Petr 2:2, Kára Jiří 2:2), TTC Praha C - TJ Stadion Žižkov - Ulita E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brýna Karel 2:1, Buriánek Václav 0:3, Listík Vít 0:3, Houček Jaroslav 2:1, body hostů: Ťuík Jan 3:0, Vokál Roman 3:0, Najbertová Lucie 1:2, Koutník Roman 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy