Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I muži
1. kolo:
TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Jiří 2:2, Urbánek Dušan 2:2, Bonuš Karel 0:4, Burian Václav 0:4, body hostů: Jan Jabůrek 4:0, Řeháková Vlasta 2:2, Zima Jiří 2:2, Palivec Zdeněk 4:0), TJ Calofrig Borovany C - SK Byňov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Milan 3:1, Janda Vojtěch 1:3, Janoch Jiří 1:2, Turek František 0:4, Mach Petr 0:1, body hostů: Bašta Josef 4:0, Jindra Michal 1:3, Dvořák Rudolf 3:1, Navara Václav 3:1), TJ Slovan Černý Dub B - KST Orel ČB D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 2:2, Pešl Miroslav 2:2, Sekyra Zbyněk 2:2, Charvát Karel 4:0, body hostů: Vrzal Petr 2:2, Heřmánková Andrea 2:2, Vondrys Ondřej 1:3, Nečasová Natálie 1:3), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol České Budějovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 3:1, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 3:0, Kašparů Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Morávek Milan 0:2, Truhlář Jiří 0:4, Čapek Petr 1:3, Tunka Tomáš 0:3, Tenglová Jaroslava 0:2, WO 1:0), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Lišov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Richard 4:0, Čelikovský Jakub 4:0, Bruckmüller Josef 2:1, Smažík David 3:1, WO 1:0, body hostů: Fanta Rudolf 1:2, Nekovář Michal 1:3, Vávra Václav 0:4, Pešel Martin 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Zliv A - SKST Týn nad Vltavou C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Pavel 3:1, Sýkora Václav 2:2, Hovorka Zdeněk 1:3, Michálek Jiří 0:4, body hostů: Bečvář Václav 4:0, Mikšátko Jan 1:3, Hrůza Jan 3:1, Hrůza Pavel 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - SKST Týn nad Vltavou C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zima Jiří 3:1, Burda Ondřej 3:1, Jan Jabůrek 4:0, Palivec Zdeněk 2:2, body hostů: Bečvář Václav 2:2, Skaláková Denisa 0:4, Moravcová Lucie 1:3, Bartoš Stanislav 1:3), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol Zliv A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 3:0, Fanta Rudolf 3:1, Nekovář Michal 3:1, Vávra Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Štěpán Pavel 0:4, Ptáček Petr 0:3, Michálek Jiří 0:4, Hovorka Zdeněk 2:2, WO 1:0), TJ Sokol České Budějovice C - SK Pedagog ČB C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Vojtěch 1:3, Tunka Tomáš 1:3, Pazderová Klára 2:2, Tenglová Jaroslava 1:1, Truhlář Jiří 0:2, body hostů: Čelikovský Jakub 3:1, Němeček Richard 3:1, Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 2:2), KST Orel ČB D - TJ Sokol České Budějovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Petr 2:2, Nečasová Natálie 2:2, Blažek Bohumír 2:2, Heřmánková Andrea 1:3, body hostů: Kaisler Robert 2:2, Volavková Kateřina 1:3, Mazur Jiří 3:1, Kašparů Pavel 3:1), SK Byňov A - TJ Slovan Černý Dub B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašta Josef 2:0, Jindra Michal 4:0, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 3:1, Dvořák Jan 0:2, body hostů: Švestka Pavel 0:4, Pešl Miroslav 1:3, Charvát Karel 2:2, Sekyra Zbyněk 0:4), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Calofrig Borovany C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 2:0, Burian Václav 1:1, Hlávka Jiří 3:0, Urbánek Dušan 3:0, WO 6:0, body hostů: Janda Vojtěch 0:3, Turek František 1:2, Pršín Karel 0:2, Janoch Jiří 0:2, WO 0:6),
3. kolo:
TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíčková Helena 3:1, Hosnedl František 1:3, Janda Vojtěch 1:3, Matějka Milan 4:0, body hostů: Palivec Zdeněk 1:3, Vichérek Libor 1:3, Zima Jiří 3:1, Burda Ondřej 2:2), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Kněžské Dvory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švestka Pavel 4:0, Pešl Miroslav 2:2, Sekyra Zbyněk 3:1, Charvát Karel 3:1, body hostů: Pennerová Kamila 2:2, Urbánek Dušan 0:4, Mašek Rudolf 0:4, Hlávka Jiří 2:2), TJ Sokol České Budějovice D - SK Byňov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 1:3, Kaisler Robert 1:3, Kašparů Pavel 2:2, Mazur Jiří 2:2, body hostů: Bašta Josef 2:2, Jindra Michal 0:3, Navara Václav 4:0, Dvořák Rudolf 4:0, Dvořák Jan 0:1), SK Pedagog ČB C - KST Orel ČB D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smažík David 4:0, Bruckmüller Josef 4:0, Čelikovský Jakub 3:1, Němeček Richard 3:1, body hostů: Blažek Bohumír 2:2, Nečasová Natálie 0:4, Heřmánková Andrea 0:4, Vrzal Petr 0:4), TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol České Budějovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čipera Jiří 3:1, Hovorka Zdeněk 0:1, Štěpán Pavel 3:1, Sýkora Václav 4:0, Michálek Jiří 1:2, body hostů: Tunka Tomáš 1:3, Čapek Petr 2:2, Fišer Vojtěch 1:3, Pazderová Klára 1:3), SKST Týn nad Vltavou C - TJ Sokol Lišov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Jan 2:2, Bečvář Václav 3:1, Hrůza Pavel 2:2, Šálený Zdeněk 2:2, body hostů: Běhounek Petr 4:0, Fanta Rudolf 3:1, Nekovář Michal 0:4, Vávra Václav 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol Lišov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec Zdeněk 3:1, Vichérek Libor 2:2, Zima Jiří 3:1, Burda Ondřej 3:1, body hostů: Fanta Rudolf 2:2, Běhounek Petr 2:2, Vávra Václav 1:3, Pešel Martin 0:4), TJ Sokol České Budějovice C - SKST Týn nad Vltavou C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tunka Tomáš 2:2, Fišer Vojtěch 3:1, Pazderová Klára 2:2, Morávek Milan 2:0, Myler Matěj 0:2, body hostů: Bečvář Václav 3:1, Mikšátko Jan 2:2, Moravcová Lucie 2:2, Hrůza Jan 0:4), KST Orel ČB D - TJ Sokol Zliv A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečasová Natálie 2:2, Heřmánková Andrea 3:1, Šašek Vladimír 2:1, Blažek Bohumír 3:1, WO 1:0, body hostů: Štěpán Pavel 0:4, Sýkora Václav 4:0, Michálek Jiří 0:4, Čipera Jiří 1:2, WO 0:1), SK Byňov A - SK Pedagog ČB C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašta Josef 3:1, Jindra Michal 3:1, Dvořák Rudolf 2:1, Navara Václav 3:1, Dvořák Jan 0:1, body hostů: Adam Václav 0:4, Adam Jan 0:4, Čelikovský Jakub 3:1, Smažík David 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol České Budějovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Dušan 4:0, Hlávka Jiří 1:3, Bonuš Petr 3:1, Mašek Rudolf 0:1, WO 0:3, body hostů: Havránek Ladislav 1:2, Volavková Kateřina 1:2, Kaisler Robert 1:2, Kašparů Pavel 2:2, WO 3:0), TJ Calofrig Borovany C - TJ Slovan Černý Dub B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíčková Helena 1:3, Janda Vojtěch 0:4, Mach Petr 3:1, Matějka Milan 3:1, body hostů: Pešl Miroslav 2:2, Varyš Milan 1:3, Charvát Karel 4:0, Sekyra Zbyněk 2:2),
5. kolo:
TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švestka Pavel 1:3, Pešl Miroslav 3:1, Sekyra Zbyněk 2:2, Charvát Karel 3:1, body hostů: Jan Jabůrek 4:0, Palivec Zdeněk 1:3, Zima Jiří 2:2, Burda Ondřej 0:4), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Calofrig Borovany C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 2:2, Kaisler Robert 3:1, Mazur Jiří 3:1, Kašparů Pavel 4:0, body hostů: Turek František 0:4, Havlíčková Helena 3:1, Hosnedl František 0:4, Janda Vojtěch 1:3), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík David 3:1, Čelikovský Jakub 4:0, Pešl Ladislav 2:2, Němeček Richard 4:0, body hostů: Urbánek Dušan 2:2, Vik Daniel 0:4, Burian Václav 0:4, Hlávka Jiří 1:3), TJ Sokol Zliv A - SK Byňov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Jiří 0:2, Štěpán Pavel 2:2, Čipera Jiří 0:3, Sýkora Václav 2:2, Hovorka Zdeněk 0:2, WO 0:1, body hostů: Bašta Josef 2:2, Dvořák Rudolf 4:0, Dvořák Jan 2:1, Navara Václav 3:0, Koiš David 0:1, WO 1:0), SKST Týn nad Vltavou C - KST Orel ČB D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravcová Lucie 0:4, Bečvář Václav 2:2, Šálený Zdeněk 2:2, Mikšátko Jan 1:3, body hostů: Blažek Bohumír 4:0, Vrzal Petr 3:1, Heřmánková Andrea 3:1, Nečasová Natálie 1:3), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol České Budějovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 4:0, Fanta Rudolf 4:0, Nekovář Michal 1:3, Vávra Václav 2:2, body hostů: Fišer Vojtěch 0:4, Truhlář Jiří 2:2, Pazderová Klára 1:3, Tunka Tomáš 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol České Budějovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jan Jabůrek 4:0, Palivec Zdeněk 4:0, Zima Jiří 3:0, Burda Ondřej 3:1, Vichérek Libor 0:1, body hostů: Tunka Tomáš 0:4, Tenglová Jaroslava 0:4, Fišer Vojtěch 1:3, Čapek Petr 1:3), KST Orel ČB D - TJ Sokol Lišov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašek Vladimír 2:0, Heřmánková Andrea 0:4, Blažek Bohumír 3:1, Nečasová Natálie 2:2, Vrzal Petr 2:0, body hostů: Fanta Rudolf 2:2, Vávra Václav 1:3, Nekovář Michal 2:2, Pešel Martin st. 2:2), SK Byňov A - SKST Týn nad Vltavou C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašta Josef 3:1, Dvořák Jan 2:0, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 4:0, Koiš David 0:2, body hostů: Bečvář Václav 1:3, Slepička Jan 0:4, Šálený Zdeněk 1:3, Bartoš Stanislav 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol Zliv A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Dušan 3:1, Hlávka Jiří 3:1, Pennerová Kamila 3:1, Bonuš Petr 3:1, body hostů: Štěpán Pavel 4:0, Michálek Jiří 0:4, Hovorka Zdeněk 0:4, Kučera Ladislav 0:4), TJ Calofrig Borovany C - SK Pedagog ČB C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíčková Helena 1:3, Turek František 0:2, Hosnedl František 1:3, Matějka Milan 4:0, Janoch Jiří 1:1, body hostů: Němeček Richard 3:1, Čelikovský Jakub 3:1, Smažík David 3:1, Pešl Ladislav 0:4), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol České Budějovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešl Miroslav 3:1, Varyš Milan 2:2, Sekyra Zbyněk 1:3, Charvát Karel 2:2, body hostů: Volavková Kateřina 2:2, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 1:3, Kašparů Pavel 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 0:3, Kaisler Robert 1:2, Mazur Jiří 3:1, Kašparů Pavel 1:2, WO 3:0, body hostů: Palivec Zdeněk 1:3, Jan Jabůrek 3:1, Řeháková Vlasta 0:1, Zima Jiří 4:0, WO 0:3), SK Pedagog ČB C - TJ Slovan Černý Dub B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík David 4:0, Kučerová Barbora 2:1, Čelikovský Jakub 4:0, Němeček Richard 4:0, WO 0:1, body hostů: Pešl Miroslav 1:3, Varyš Milan 0:4, Charvát Karel 0:3, Sekyra Zbyněk 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Zliv A - TJ Calofrig Borovany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Jiří 1:3, Kučera Ladislav 0:2, Hovorka Zdeněk 1:3, Štěpán Pavel 4:0, Vobr Václav 0:2, body hostů: Matějka Milan 3:1, Havlíčková Helena 3:1, Mach Petr 3:1, Pršín Karel 1:3), SKST Týn nad Vltavou C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravcová Lucie 2:2, Bartoš Stanislav 1:3, Melounek Pavel 3:1, Mikšátko Jan 2:2, body hostů: Urbánek Dušan 4:0, Hlávka Jiří 2:2, Pennerová Kamila 2:2, Bonuš Karel 0:4), TJ Sokol Lišov A - SK Byňov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicková Lucie 1:3, Běhounek Petr 4:0, Nekovář Michal 0:4, Vávra Václav 0:4, body hostů: Bašta Josef 2:2, Jindra Michal 3:1, Navara Václav 3:1, Dvořák Rudolf 3:1), TJ Sokol České Budějovice C - KST Orel ČB D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Fišer Vojtěch 0:4, Tunka Tomáš 1:3, Tenglová Jaroslava 0:4, body hostů: Vrzal Petr 3:1, Šašek Vladimír 2:2, Heřmánková Andrea 4:0, Nečasová Natálie 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - KST Orel ČB D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jan Jabůrek 4:0, Palivec Zdeněk 2:2, Burda Ondřej 1:3, Zima Jiří 3:1, body hostů: Blažek Bohumír 3:1, Nečasová Natálie 1:3, Šašek Vladimír 0:4, Heřmánková Andrea 2:2), SK Byňov A - TJ Sokol České Budějovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Michal 4:0, Dvořák Jan 1:3, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 4:0, body hostů: Pazderová Klára 1:3, Fišer Vojtěch 1:3, Tenglová Jaroslava 0:4, Čapek Petr 1:3), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol Lišov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Dušan 3:0, Pennerová Kamila 2:2, Bonuš Petr 3:1, Hlávka Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Běhounek Petr 1:3, Fanta Rudolf 0:3, Nekovář Michal 2:2, Vávra Václav 1:3, WO 0:1), TJ Calofrig Borovany C - SKST Týn nad Vltavou C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějka Milan 3:0, Havlíčková Helena 3:0, Hosnedl František 2:2, Janda Vojtěch 2:2, WO 2:0, body hostů: Bečvář Václav 2:2, Melounek Pavel 2:1, Mikšátko Jan 0:3, Moravcová Lucie 0:4, WO 0:2), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Zliv A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešl Miroslav 4:0, Varyš Milan 1:3, Sekyra Zbyněk 1:3, Charvát Karel 3:1, body hostů: Sýkora Václav 3:1, Štěpán Pavel 2:2, Ptáček Petr 1:3, Čipera Jiří 1:3), TJ Sokol České Budějovice D - SK Pedagog ČB C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 1:3, Kaisler Robert 3:1, Mazur Jiří 2:2, Kašparů Pavel 2:2, body hostů: Němeček Richard 3:1, Čelikovský Jakub 3:1, Pešl Ladislav 1:3, Kučerová Barbora 1:3),
9. kolo:
SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smažík David 3:0, Kučerová Barbora 1:2, Čelikovský Jakub 3:0, Němeček Richard 3:0, WO 5:0, body hostů: Burda Ondřej 1:3, Vichérek Libor 1:3, Řeháková Vlasta 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol České Budějovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Ladislav 0:2, Hovorka Zdeněk 0:4, Štěpán Pavel 3:1, Michálek Jiří 0:4, Vobr Václav 0:2, body hostů: Kašparů Pavel 3:1, Volavková Kateřina 3:1, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 3:1), SKST Týn nad Vltavou C - TJ Slovan Černý Dub B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Zdeněk 0:4, Bečvář Václav 1:3, Melounek Pavel 2:2, Hrůza Pavel 2:2, body hostů: Pešl Miroslav 4:0, Varyš Milan 1:3, Charvát Karel 4:0, Sekyra Zbyněk 2:2), TJ Sokol Lišov A - TJ Calofrig Borovany C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Petr 2:2, Fanta Rudolf 2:2, Nekovář Michal 3:1, Pešel Martin st. 3:1, body hostů: Matějka Milan 4:0, Havlíčková Helena 2:2, Hosnedl František 0:4, Janda Vojtěch 0:4), TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Fišer Vojtěch 3:1, Tunka Tomáš 2:2, Tenglová Jaroslava 2:2, body hostů: Pennerová Kamila 3:1, Hlávka Jiří 1:3, Urbánek Dušan 2:2, Burian Václav 0:4), KST Orel ČB D - SK Byňov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Petr 3:1, Nečasová Natálie 0:4, Heřmánková Andrea 2:2, Blažek Bohumír 1:3, body hostů: Jindra Michal 2:2, Bašta Josef 2:2, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - SK Byňov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zima Jiří 2:2, Jan Jabůrek 2:2, Burda Ondřej 1:3, Palivec Zdeněk 3:1, body hostů: Bašta Josef 3:1, Jindra Michal 0:3, Dvořák Rudolf 3:1, Navara Václav 2:2, Dvořák Jan 0:1), TJ Sokol Kněžské Dvory A - KST Orel ČB D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Dušan 3:1, Pennerová Kamila 4:0, Bonuš Karel 0:4, Hrdina Karel 2:2, body hostů: Vondrys Ondřej 1:3, Šašek Vladimír 2:2, Heřmánková Andrea 1:3, Nečasová Natálie 3:1), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol České Budějovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Petr 0:4, Hosnedl František 1:3, Janda Vojtěch 1:3, Matějka Milan 4:0, body hostů: Tunka Tomáš 3:1, Fišer Vojtěch 3:1, Tenglová Jaroslava 3:1, Myler Matěj 1:3), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol Lišov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludačka Josef 1:3, Pešl Miroslav 3:1, Sekyra Zbyněk 1:3, Charvát Karel 3:1, body hostů: Fanta Rudolf 3:1, Vávra Václav 2:2, Nekovář Michal 2:2, Pešel Martin st. 1:3), TJ Sokol České Budějovice D - SKST Týn nad Vltavou C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 3:1, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 4:0, Kašparů Pavel 4:0, body hostů: Bečvář Václav 0:4, Mikšátko Jan 1:3, Moravcová Lucie 0:4, Melounek Pavel 0:4), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol Zliv A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nestroj Jan 0:2, Bruckmüller Josef 2:2, Čelikovský Jakub 4:0, Němeček Richard 4:0, Prskavec Petr 1:1, body hostů: Sýkora Václav 1:3, Štěpán Pavel 2:2, Čipera Jiří 1:3, Michálek Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čipera Jiří 1:2, Sýkora Václav 2:2, Michálek Jiří 0:4, Štěpán Pavel 4:0, Hovorka Zdeněk 0:1, body hostů: Zima Jiří 2:2, Jan Jabůrek 3:1, Burda Ondřej 3:1, Vichérek Libor 1:3), SKST Týn nad Vltavou C - SK Pedagog ČB C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Jan 2:2, Bečvář Václav 3:1, Melounek Pavel 2:2, Mikšátko Jan 1:3, body hostů: Němeček Richard 1:3, Čelikovský Jakub 4:0, Bruckmüller Josef 3:1, Lojka Ladislav 0:4), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol České Budějovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Petr 3:1, Fanta Rudolf 2:1, Nekovář Michal 3:1, Vávra Václav 2:2, WO 0:1, body hostů: Volavková Kateřina 0:4, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 0:3, Kašparů Pavel 1:3, WO 1:0), TJ Sokol České Budějovice C - TJ Slovan Černý Dub B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tunka Tomáš 2:2, Tenglová Jaroslava 2:2, Myler Matěj 1:3, Fišer Vojtěch 2:2, body hostů: Pešl Miroslav 4:0, Welser Jiří 0:4, Charvát Karel 3:1, Sekyra Zbyněk 2:2), KST Orel ČB D - TJ Calofrig Borovany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečasová Natálie 3:1, Vrzal Petr 3:1, Šašek Vladimír 3:1, Vondrys Ondřej 2:2, body hostů: Matějka Milan 4:0, Hosnedl František 0:4, Janda Vojtěch 1:3, Mach Petr 0:4), SK Byňov A - TJ Sokol Kněžské Dvory A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindra Michal 1:3, Dvořák Jan 1:3, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 2:2, body hostů: Bonuš Petr 3:1, Pennerová Kamila 2:2, Urbánek Dušan 1:3, Hlávka Jiří 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zima Jiří 1:3, Vichérek Libor 0:4, Pečenka Pavel 1:3, Burda Ondřej 2:2, body hostů: Pennerová Kamila 4:0, Bonuš Petr 4:0, Urbánek Dušan 3:1, Hlávka Jiří 1:3), SK Byňov A - TJ Calofrig Borovany C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Jindra Michal 4:0, Dvořák Rudolf 4:0, Bašta Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Matějka Milan 0:3, Hosnedl František 0:4, Mach Petr 1:3, Janda Vojtěch 0:4, WO 0:1), KST Orel ČB D - TJ Slovan Černý Dub B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Petr 4:0, Nečasová Natálie 1:3, Šašek Vladimír 2:2, Heřmánková Andrea 2:2, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Varyš Milan 1:3, Charvát Karel 3:1, Sekyra Zbyněk 0:4), TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol České Budějovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 2:2, Fišer Vojtěch 2:2, Čapek Petr 2:2, Tunka Tomáš 2:2, body hostů: Kaisler Robert 2:2, Kašparů Pavel 2:2, Mazur Jiří 2:2, Volavková Kateřina 2:2), TJ Sokol Lišov A - SK Pedagog ČB C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 3:1, Fanta Rudolf 2:2, Nekovář Michal 1:3, Pešel Martin st. 0:4, body hostů: Němeček Richard 3:1, Čelikovský Jakub 4:0, Bruckmüller Josef 2:2, Kučerová Barbora 1:3), SKST Týn nad Vltavou C - TJ Sokol Zliv A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Jan 3:1, Bečvář Václav 2:2, Melounek Pavel 2:2, Mikšátko Jan 2:2, body hostů: Štěpán Pavel 4:0, Čipera Jiří 1:3, Michálek Jiří 1:3, Hovorka Zdeněk 1:3),
13. kolo:
SKST Týn nad Vltavou C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Jan 3:1, Bečvář Václav 4:0, Melounek Pavel 3:1, Mikšátko Jan 2:2, body hostů: Zima Jiří 1:3, Trávníček Miroslav 1:3, Burda Ondřej 2:2, Řeháková Vlasta 0:4), TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol Lišov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Pavel 3:1, Čipera Jiří 1:3, Hovorka Zdeněk 0:3, Ptáček Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Fanta Rudolf 3:1, Nekovář Michal 3:1, Pešel Martin st. 3:1, Vávra Václav 2:1, WO 0:1), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol České Budějovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučerová Barbora 2:2, Bruckmüller Josef 3:1, Čelikovský Jakub 4:0, Němeček Richard 4:0, body hostů: Pazderová Klára 0:4, Fišer Vojtěch 0:4, Čapek Petr 1:3, Tunka Tomáš 2:2), TJ Sokol České Budějovice D - KST Orel ČB D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volavková Kateřina 2:1, Kaisler Robert 2:1, Mazur Jiří 3:0, Kašparů Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Nečasová Natálie 2:2, Šmejkalová Jana 0:4, Zeis Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub B - SK Byňov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 0:4, Pešl Miroslav 2:2, Sekyra Zbyněk 0:4, Charvát Karel 3:1, body hostů: Bašta Josef 2:2, Jindra Michal 4:0, Dvořák Rudolf 3:1, Navara Václav 1:1, Dvořák Jan 1:1), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Kněžské Dvory A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíčková Helena 3:1, Hosnedl František 2:2, Mach Petr 2:1, Matějka Milan 4:0, Bravenec Vojtěch 1:0, body hostů: Urbánek Dušan 1:3, Vik Daniel 1:3, Hlávka Jiří 1:3, Zeman Tomáš 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Calofrig Borovany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Ondřej 1:3, Vichérek Libor 2:2, Zima Jiří 3:1, Trávníček Miroslav 1:3, body hostů: Matějka Milan 4:0, Havlíčková Helena 3:1, Hosnedl František 0:4, Mach Petr 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Slovan Černý Dub B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Dušan 1:3, Pennerová Kamila 2:2, Bonuš Petr 3:1, Hlávka Jiří 2:2, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Švestka Pavel 2:2, Charvát Karel 3:1, Sekyra Zbyněk 0:4), SK Byňov A - TJ Sokol České Budějovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašta Josef 1:3, Jindra Michal 0:4, Dvořák Rudolf 3:1, Navara Václav 3:1, body hostů: Volavková Kateřina 2:2, Kaisler Robert 2:2, Mazur Jiří 3:1, Kašparů Pavel 2:2), KST Orel ČB D - SK Pedagog ČB C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Petr 1:1, Nečasová Natálie 1:3, Šašek Vladimír 1:2, Heřmánková Andrea 1:3, WO 0:3, body hostů: Němeček Richard 3:1, Čelikovský Jakub 3:0, Bruckmüller Josef 3:0, Kučerová Barbora 0:3, WO 3:0), TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Zliv A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pazderová Klára 2:2, Morávek Milan 4:0, Fišer Vojtěch 3:1, Tunka Tomáš 1:2, Tenglová Jaroslava 1:0, body hostů: Sýkora Václav 1:3, Šimek Josef 2:2, Čipera Jiří 2:2, Ptáček Petr 0:4), TJ Sokol Lišov A - SKST Týn nad Vltavou C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Petr 3:1, Fanta Rudolf 3:1, Nekovář Michal 1:2, Pešel Martin st. 4:0, WO 1:0, body hostů: Hrůza Jan 3:1, Mikšátko Jan 0:4, Melounek Pavel 1:3, Bečvář Václav 0:3, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhounek Petr 4:0, Fanta Rudolf 2:2, Nekovář Michal 2:2, Pešel Martin st. 1:3, body hostů: Trávníček Miroslav 2:2, Vichérek Libor 2:2, Řeháková Vlasta 0:4, Zima Jiří 3:1), SKST Týn nad Vltavou C - TJ Sokol České Budějovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Pavel 1:3, Bečvář Václav 2:2, Melounek Pavel 1:3, Hrůza Jan 2:2, body hostů: Morávek Milan 3:1, Pazderová Klára 2:2, Truhlář Jiří 2:2, Čapek Petr 1:1, Tenglová Jaroslava 2:0), TJ Sokol Zliv A - KST Orel ČB D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Josef 1:1, Sýkora Václav 3:1, Čipera Jiří 1:3, Štěpán Pavel 1:3, Ptáček Petr 2:0, body hostů: Vrzal Petr 4:0, Nečasová Natálie 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Heřmánková Andrea 2:2), SK Pedagog ČB C - SK Byňov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Founě Jiří 2:2, Smažík David 3:1, Čelikovský Jakub 4:0, Němeček Richard 1:1, Bruckmüller Josef 1:1, body hostů: Bašta Josef 0:4, Jindra Michal 2:2, Navara Václav 1:3, Dvořák Rudolf 2:1, Dvořák Jan 0:1), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Kněžské Dvory A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 1:3, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 3:1, Kašparů Pavel 3:1, body hostů: Zeman Jan 1:3, Zeman Tomáš 1:3, Bonuš Karel 0:4, Urbánek Dušan 3:1), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Calofrig Borovany C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešl Miroslav 4:0, Švestka Pavel 1:3, Sekyra Zbyněk 1:3, Charvát Karel 1:3, body hostů: Matějka Milan 3:1, Havlíčková Helena 3:1, Hosnedl František 1:3, Janda Vojtěch 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Slovan Černý Dub B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zima Jiří 1:3, Vichérek Libor 1:3, Pečenka Pavel 2:2, Trávníček Miroslav 2:2, body hostů: Švestka Pavel 3:1, Pešl Miroslav 4:0, Charvát Karel 3:1, Sekyra Zbyněk 0:4), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol České Budějovice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíčková Helena 0:2, Hosnedl František 0:4, Janda Vojtěch 0:4, Matějka Milan 3:1, Mach Petr 2:0, body hostů: Kaisler Robert 4:0, Volavková Kateřina 2:2, Mazur Jiří 2:2, Kašparů Pavel 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory A - SK Pedagog ČB C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Dušan 2:2, Hlávka Jiří 1:3, Bonuš Petr 2:2, Pennerová Kamila 1:3, body hostů: Čelikovský Jakub 4:0, Smažík David 2:2, Founě Jiří 4:0, Bruckmüller Josef 0:4), SK Byňov A - TJ Sokol Zliv A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašta Josef 3:1, Jindra Michal 3:1, Dvořák Rudolf 3:1, Navara Václav 3:1, body hostů: Štěpán Pavel 2:2, Čipera Jiří 2:2, Hovorka Zdeněk 0:4, Michálek Jiří 0:4), KST Orel ČB D - SKST Týn nad Vltavou C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečasová Natálie 3:1, Šašek Vladimír 3:1, Zeis Vladimír 0:4, Heřmánková Andrea 3:1, body hostů: Bečvář Václav 3:1, Melounek Pavel 2:2, Hrůza Pavel 1:3, Hrůza Jan 1:3), TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Lišov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Morávek Milan 3:1, Fišer Vojtěch 3:1, Tunka Tomáš 1:3, Čapek Petr 2:2, body hostů: Běhounek Petr 2:2, Fanta Rudolf 3:1, Pešel Martin st. 2:2, Vávra Václav 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol České Budějovice C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Vojtěch 3:0, Pazderová Klára 3:0, Čapek Petr 2:1, Tunka Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Vichérek Libor 0:4, Řeháková Vlasta 2:2, Sigmund Tomáš 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Lišov A - KST Orel ČB D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Petr 3:1, Nekovář Michal 1:3, Pešel Martin st. 1:3, Víta Jan 1:3, body hostů: Vrzal Petr 4:0, Nečasová Natálie 0:4, Šašek Vladimír 3:1, Heřmánková Andrea 3:1), SKST Týn nad Vltavou C - SK Byňov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 2:2, Bečvář Václav 1:3, Melounek Pavel 0:4, Šálený Zdeněk 1:3, body hostů: Bašta Josef 1:2, Dvořák Jan 3:1, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 4:0, Koiš David 0:1), TJ Sokol Zliv A - TJ Sokol Kněžské Dvory A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Josef 2:2, Čipera Jiří 1:2, Štěpán Pavel 2:2, Ptáček Petr 0:2, Hovorka Zdeněk 0:2, WO 0:1, body hostů: Pennerová Kamila 3:1, Hlávka Jiří 3:1, Urbánek Dušan 2:1, Zeman Tomáš 2:2, WO 1:0), SK Pedagog ČB C - TJ Calofrig Borovany C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík David 4:0, Bruckmüller Josef 3:1, Čelikovský Jakub 4:0, Němeček Richard 3:0, WO 0:1, body hostů: Matějka Milan 1:2, Havlíčková Helena 0:4, Hosnedl František 0:4, Janda Vojtěch 0:4, WO 1:0), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Slovan Černý Dub B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volavková Kateřina 3:1, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 2:2, Kašparů Pavel 3:1, body hostů: Švestka Pavel 0:4, Sekyra Zbyněk 0:4, Charvát Karel 3:1, Pešl Miroslav 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol České Budějovice D 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zima Jiří 1:3, Tischler Petr 0:3, Burda Ondřej 0:3, Trávníček Miroslav 0:2, Vichérek Libor 1:1, WO 1:1, body hostů: Volavková Kateřina 3:1, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 3:0, Havránek Ladislav 2:1, WO 1:1), TJ Slovan Černý Dub B - SK Pedagog ČB C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švestka Pavel 2:2, Pešl Miroslav 3:1, Sekyra Zbyněk 0:4, Charvát Karel 1:2, WO 1:0, body hostů: Němeček Richard 1:2, Bruckmüller Josef 1:3, Čelikovský Jakub 4:0, Smažík David 3:1, WO 0:1), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Zliv A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíčková Helena 3:0, Matějka Milan 4:0, Janda Vojtěch 1:3, Mach Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Štěpán Pavel 1:3, Michálek Jiří 0:4, Šimek Josef 2:2, Čipera Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kněžské Dvory A - SKST Týn nad Vltavou C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pennerová Kamila 3:1, Bonuš Petr 4:0, Urbánek Dušan 2:2, Hlávka Jiří 3:1, body hostů: Bartoš Stanislav 1:3, Melounek Pavel 1:3, Šálený Zdeněk 1:3, Hrůza Pavel 1:3), SK Byňov A - TJ Sokol Lišov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Rudolf 4:0, Dvořák Jan 2:2, Koiš David 1:3, Bašta Josef 4:0, body hostů: Nekovář Michal 1:3, Pešel Martin st. 1:3, Vávra Václav 1:3, Běhounek Petr 2:2), KST Orel ČB D - TJ Sokol České Budějovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrzal Petr 4:0, Nečasová Natálie 2:2, Šašek Vladimír 2:2, Heřmánková Andrea 3:1, body hostů: Fišer Vojtěch 0:4, Tenglová Jaroslava 2:2, Čapek Petr 1:3, Tunka Tomáš 2:2),
19. kolo:
KST Orel ČB D - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrzal Petr 3:1, Nečasová Natálie 1:3, Šašek Vladimír 4:0, Heřmánková Andrea 3:0, WO 1:0, body hostů: Trávníček Miroslav 1:2, Zima Jiří 2:2, Vichérek Libor 1:3, Řeháková Vlasta 0:4, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice C - SK Byňov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Truhlář Jiří 2:2, Fišer Vojtěch 3:1, Tunka Tomáš 1:3, Tenglová Jaroslava 1:3, body hostů: Koiš David 0:2, Navara Václav 2:2, Dvořák Jan 3:1, Dvořák Rudolf 4:0, Bašta Josef 0:2), TJ Sokol Lišov A - TJ Sokol Kněžské Dvory A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šibřina Zdeněk 0:4, Nekovář Michal 1:3, Pešel Martin st. 0:4, Vávra Václav 0:4, body hostů: Pennerová Kamila 4:0, Zeman Tomáš 4:0, Urbánek Dušan 3:1, Hlávka Jiří 4:0), SKST Týn nad Vltavou C - TJ Calofrig Borovany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Stanislav 2:1, Bečvář Václav 3:0, Melounek Pavel 3:0, Šálený Zdeněk 1:2, WO 3:1, body hostů: Havlíčková Helena 0:3, Hosnedl František 0:3, Janda Vojtěch 1:2, Mach Petr 2:1, WO 1:3), TJ Sokol Zliv A - TJ Slovan Černý Dub B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Josef 0:4, Sýkora Václav 3:1, Michálek Jiří 1:3, Štěpán Pavel 0:4, body hostů: Švestka Pavel 4:0, Pešl Miroslav 3:1, Charvát Karel 3:1, Sekyra Zbyněk 2:2), SK Pedagog ČB C - TJ Sokol České Budějovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Founě Jiří 4:0, Bruckmüller Josef 2:2, Čelikovský Jakub 4:0, Němeček Richard 4:0, body hostů: Volavková Kateřina 0:4, Kašparů Pavel 1:3, Mazur Jiří 1:3, Vazač Miloslav 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - SK Pedagog ČB C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zima Jiří 1:3, Trávníček Miroslav 1:3, Pečenka Pavel 0:4, Řeháková Vlasta 0:4, body hostů: Němeček Richard 4:0, Founě Jiří 2:2, Smažík David 4:0, Čelikovský Jakub 4:0), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Zliv A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volavková Kateřina 4:0, Kaisler Robert 4:0, Mazur Jiří 4:0, Kašparů Pavel 4:0, body hostů: Štěpán Pavel 0:4, Ptáček Petr 0:4, Michálek Jiří 0:4, Hovorka Zdeněk 0:4), TJ Slovan Černý Dub B - SKST Týn nad Vltavou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 1:3, Pešl Miroslav 2:2, Sekyra Zbyněk 1:3, Charvát Karel 3:1, body hostů: Bečvář Václav 3:1, Melounek Pavel 1:3, Šálený Zdeněk 2:2, Hrůza Pavel 3:1), TJ Calofrig Borovany C - TJ Sokol Lišov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíčková Helena 3:0, Hosnedl František 3:0, Matějka Milan 2:1, Mach Petr 1:3, WO 2:1, body hostů: Nekovář Michal 2:2, Fanta Rudolf 1:2, Pešel Martin st. 1:2, Vávra Václav 0:3, WO 1:2), TJ Sokol Kněžské Dvory A - TJ Sokol České Budějovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pennerová Kamila 1:3, Urbánek Dušan 3:1, Bonuš Petr 4:0, Hlávka Jiří 1:3, body hostů: Morávek Milan 2:2, Truhlář Jiří 3:1, Pazderová Klára 2:2, Tunka Tomáš 0:3, Tenglová Jaroslava 0:1), SK Byňov A - KST Orel ČB D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Michal 1:3, Bašta Josef 2:2, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 2:0, Dvořák Jan 0:2, body hostů: Vrzal Petr 3:1, Nečasová Natálie 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Heřmánková Andrea 2:2),
21. kolo:
SK Byňov A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koiš David 1:3, Dvořák Jan 4:0, Dvořák Rudolf 4:0, Navara Václav 4:0, body hostů: Sigmund Tomáš 0:4, Trávníček Miroslav 1:3, Pečenka Pavel 1:3, Vichérek Libor 1:3), KST Orel ČB D - TJ Sokol Kněžské Dvory A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrzal Petr 3:1, Nečasová Natálie 2:2, Šašek Vladimír 2:2, Heřmánková Andrea 1:3, body hostů: Zeman Tomáš 3:1, Urbánek Dušan 4:0, Bonuš Karel 0:4, Hlávka Jiří 1:3), TJ Sokol České Budějovice C - TJ Calofrig Borovany C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Vojtěch 2:2, Tunka Tomáš 0:2, Pazderová Klára 2:2, Morávek Milan 4:0, Truhlář Jiří 2:0, body hostů: Matějka Milan 3:1, Havlíčková Helena 3:1, Hosnedl František 0:4, Mach Petr 0:4), TJ Sokol Lišov A - TJ Slovan Černý Dub B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běhounek Petr 3:1, Fanta Rudolf 1:3, Nekovář Michal 3:1, Pešel Martin st. 2:2, body hostů: Pešl Miroslav 3:1, Švestka Pavel 1:3, Charvát Karel 2:2, Sekyra Zbyněk 1:3), SKST Týn nad Vltavou C - TJ Sokol České Budějovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 2:2, Bečvář Václav 0:4, Melounek Pavel 2:2, Hrůza Jan 2:2, body hostů: Volavková Kateřina 3:1, Kaisler Robert 3:1, Mazur Jiří 1:3, Kašparů Pavel 3:1), TJ Sokol Zliv A - SK Pedagog ČB C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Petr 0:4, Sýkora Václav 1:3, Michálek Jiří 0:4, Štěpán Pavel 1:3, body hostů: Němeček Richard 4:0, Bruckmüller Josef 2:2, Čelikovský Jakub 4:0, Founě Jiří 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou C - TJ Sokol Zliv A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pečenka Pavel 0:1, Trávníček Miroslav 1:3, Zima Jiří 2:2, Burda Ondřej 2:2, Vojta František 3:0, body hostů: Sýkora Václav 3:1, Šimek Josef 2:2, Štěpán Pavel 2:2, Ptáček Petr 1:3), SK Pedagog ČB C - SKST Týn nad Vltavou C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík David 4:0, Founě Jiří 4:0, Čelikovský Jakub 4:0, Němeček Richard 2:0, Bruckmüller Josef 1:1, body hostů: Bečvář Václav 1:3, Šálený Zdeněk 0:4, Hrůza Jan 0:4, Melounek Pavel 0:4), TJ Sokol České Budějovice D - TJ Sokol Lišov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volavková Kateřina 1:1, Kaisler Robert 3:0, Mazur Jiří 2:1, Kašparů Pavel 3:0, Havránek Ladislav 1:0, WO 4:0, body hostů: Běhounek Petr 2:1, Fanta Rudolf 0:3, Nekovář Michal 0:4, Pešel Martin st. 0:2, WO 0:4), TJ Slovan Černý Dub B - TJ Sokol České Budějovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Pavel 3:1, Pešl Miroslav 3:1, Sekyra Zbyněk 2:2, Charvát Karel 4:0, body hostů: Myler Matěj 1:3, Tunka Tomáš 1:3, Tenglová Jaroslava 2:2, Hučík Eduard 0:4), TJ Calofrig Borovany C - KST Orel ČB D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíčková Helena 4:0, Hosnedl František 2:2, Mach Petr 1:3, Matějka Milan 3:1, body hostů: Nedvěd Matyáš 2:2, Šašek Vladimír 0:4, Vrzal Petr 1:3, Heřmánková Andrea 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory A - SK Byňov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Jiří 1:3, Urbánek Dušan 3:1, Pennerová Kamila 3:1, Bonuš Petr 2:2, body hostů: Bašta Josef 2:2, Dvořák Jan 1:3, Navara Václav 2:2, Dvořák Rudolf 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy