Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor II muži
1. kolo:
TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludačka Josef 3:1, Pileček Josef st. 2:2, Kočer Jiří 2:2, Varyš Milan 1:3, body hostů: Zima Jiří 3:1, Burda Ondřej 3:1, Vichérek Libor 2:2, Sigmund Tomáš 0:4), TJ Sokol Lišov B - SKST Týn nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Víta Jan 3:1, Pešel Martin 3:1, Šachl Jiří 1:3, Šibřina Zdeněk 1:3, body hostů: Langr Radek 2:2, Skaláková Denisa 1:3, Hrůza Pavel 2:2, Hrůza Jan 3:1), SK Pedagog ČB D - TJ Spartak Trhové Sviny A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smažík David 4:0, Kudrna Arnošt 3:1, Prskavec Petr 4:0, Pešl Ladislav 2:2, body hostů: Břicháček Martin 0:4, Pavel Miloš 1:3, Marek Luboš ml. 2:2, Tomek Zdeněk 0:4), KST Orel ČB E - KST Štěpánovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrys Ondřej 0:3, Nedvěd Matyáš 0:3, Šmejkalová Jana 1:3, Heřmánková Andrea 2:2, WO 2:0, body hostů: Ondič Marian 3:1, Němec Miroslav 4:0, Čtvrtník Miroslav 2:0, Klásek Miroslav 2:2, WO 0:2), TJ Start ČB B - SK Eso Doubravice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosol Věroslav 2:2, Luxa Josef 1:3, Šulc Vladimír 0:4, Vicek Miloslav 2:2, body hostů: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 3:1, Šulda Petr 2:2, Prchal Jiří 3:1), SK Dasný A - TJ Calofrig Borovany D 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bárta Vlastimil 3:1, Florián Antonín 2:2, Kukla Aleš 0:4, WO 0:5, body hostů: Turek František 3:0, Janoch Jiří 2:1, Krýsl Jiří 1:2, Ferda Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blábolil Milan 0:3, Troup Miroslav 1:1, Troják Jan 1:2, Šafář František 0:3, WO 4:1, body hostů: Návara Filip 3:0, Joun Luděk 2:1, Prokop Václav 2:1, Návara Karel 2:0, WO 1:4),
2. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Ondřej 4:0, Řeháková Vlasta 1:3, Vichérek Libor 2:2, Trávníček Miroslav 2:2, body hostů: Návara Filip 1:3, Joun Luděk 0:4, Návara Karel 3:1, Čapek Petr 3:1), TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Petr 3:1, Bravenec Vojtěch 2:1, Pršín Karel 0:2, Turek František 4:0, Janoch Jiří 1:1, WO 1:0, body hostů: Troup Miroslav 1:3, Blábolil Milan 3:1, Šafář František 1:2, Vrábek Otto 0:4, WO 0:1), SK Eso Doubravice A - SK Dasný A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 1:3, Šulda Petr 2:2, Jungwirth Jan st. 0:4, body hostů: Florián Antonín 1:3, Pazderová Klára 2:2, Bárta Vlastimil 4:0, Bárta Vlastimil ml. 3:1), KST Štěpánovice A - TJ Start ČB B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondič Marian 1:3, Klásek Miroslav 3:1, Čtvrtník Miroslav 3:1, Němec Miroslav 1:3, body hostů: Horák Václav 3:1, Vicek Miloslav 0:4, Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny A - KST Orel ČB E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 3:1, Pavel Miloš 4:0, Marek Luboš ml. 3:1, Tomek Zdeněk 2:2, body hostů: Nedvěd Matyáš 2:2, Nedvěd Tomáš 0:4, Vondrys Ondřej 2:2, Šmejkalová Jana 0:4), SKST Týn nad Vltavou D - SK Pedagog ČB D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Stanislav 2:2, Langr Radek 3:1, Syrovátka Radek 1:3, Skaláková Denisa 2:2, body hostů: Kudrna Arnošt 2:2, Pešl Ladislav 2:2, Lojka Ladislav 2:2, Kučera Václav 2:2), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Lišov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blahovec Milan 3:0, Welser Jiří 3:0, Ludačka Josef 3:0, Pileček Josef st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Šachl Jiří 0:4, Šibřina Zdeněk 0:4, Šachlová Hana 0:4, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Lišov B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Víta Jan 4:0, Bicková Lucie 1:3, Šachl Jiří 0:4, Šibřina Zdeněk 0:4, body hostů: Trávníček Miroslav 3:1, Zima Jiří 3:1, Burda Ondřej 3:1, Řeháková Vlasta 2:2), SK Pedagog ČB D - TJ Slovan Černý Dub C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Václav 0:4, Kudrna Arnošt 3:1, Adam Jan 4:0, Pešl Ladislav 2:2, body hostů: Pileček Josef st. 3:1, Blahovec Milan 2:2, Varyš Milan 1:3, Ludačka Josef 1:3), KST Orel ČB E - SKST Týn nad Vltavou D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrys Ondřej 2:2, Nedvěd Matyáš 1:3, Šmejkalová Jana 0:4, Heřmánková Andrea 4:0, body hostů: Skaláková Denisa 2:2, Moravec Stanislav 1:3, Bartoš Stanislav 3:1, Syrovátka Radek 3:1), TJ Start ČB B - TJ Spartak Trhové Sviny A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vicek Miloslav 2:2, Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 2:2, Horák Václav 3:1, body hostů: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 2:2, Pavel Miloš 1:3, Pavel František 0:4), SK Dasný A - KST Štěpánovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Bárta Vlastimil ml. 4:0, Bárta Vlastimil 1:3, Florián Antonín 0:4, body hostů: Klásek Miroslav 1:3, Ondič Marian 2:2, Čtvrtník Miroslav 2:2, Němec Miroslav 3:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - SK Eso Doubravice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Troup Miroslav 2:2, Troják Jan 0:4, Hnilička Jiří 1:3, Blábolil Milan 2:2, body hostů: Diviš Roman 4:0, Červený Rudolf st. 1:3, Šulda Petr 3:1, Suchý Tomáš 3:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - TJ Calofrig Borovany D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Petr 3:1, Joun Luděk 2:2, Návara Filip 3:1, Návara Karel 3:1, body hostů: Mach Petr 2:2, Frolíková Yvona 3:1, Krýsl Jiří 0:4, Ferda Zdeněk 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Calofrig Borovany D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Ondřej 2:2, Vichérek Libor 1:3, Pečenka Pavel 3:1, Trávníček Miroslav 3:1, body hostů: Turek František 4:0, Janoch Jiří 1:3, Bravenec Vojtěch 2:2, Pršín Karel 0:4), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 1:3, Šulda Petr 3:1, Prchal Jiří 1:3, body hostů: Návara Filip 4:0, Návara Karel 2:2, Joun Luděk 1:3, Prokop Václav 1:3), KST Štěpánovice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondič Marian 4:0, Čtvrtník Miroslav 4:0, Němec Miroslav 3:1, Hájek Radek 1:3, body hostů: Troup Miroslav 2:2, Blábolil Milan 1:3, Hnilička Jiří 1:3, Bartyzal Josef 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny A - SK Dasný A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břicháček Martin 3:1, Pavel Miloš 4:0, Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 3:1, body hostů: Florián Antonín 0:4, Kukla Aleš 0:4, Bárta Vlastimil 2:2, Bárta Vlastimil ml. 0:4), SKST Týn nad Vltavou D - TJ Start ČB B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Stanislav 3:1, Langr Radek 2:2, Syrovátka Radek 2:2, Skaláková Denisa 3:1, body hostů: Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 2:2, Vicek Miloslav 2:2, Šulc Vladimír 0:4), TJ Slovan Černý Dub C - KST Orel ČB E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pileček Josef st. 2:2, Ludačka Josef 2:2, Kočer Jiří 3:1, Babouček František 1:2, WO 0:1, body hostů: Vondrys Ondřej 3:1, Nedvěd Matyáš 0:4, Šmejkalová Jana 1:2, Heřmánková Andrea 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Lišov B - SK Pedagog ČB D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Víta Jan 2:2, Bicková Lucie 2:2, Šibřina Zdeněk 0:4, Šachl Jiří 1:3, body hostů: Adam Jan 2:2, Adam Václav 3:1, Pešl Ladislav 3:1, Prskavec Petr 3:1),
5. kolo:
SK Pedagog ČB D - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prskavec Petr 2:2, Smažík David 4:0, Kudrna Arnošt 1:3, Pešl Ladislav 2:2, body hostů: Zima Jiří 2:2, Burda Ondřej 3:1, Trávníček Miroslav 1:3, Vichérek Libor 1:3), KST Orel ČB E - TJ Sokol Lišov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 4:0, Nedvěd Tomáš 0:4, Vondrys Ondřej 2:2, Šmejkalová Jana 0:4, body hostů: Víta Jan 2:2, Pešel Martin st. 3:1, Bicková Lucie 3:1, Šachl Jiří 1:1, Šibřina Zdeněk 1:1), TJ Start ČB B - TJ Slovan Černý Dub C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 3:1, Vicek Miloslav 1:3, Horák Václav 2:1, WO 0:1, body hostů: Pileček Josef st. 2:1, Kočer Jiří 4:0, Blahovec Milan 1:3, Welser Jiří 0:4, WO 1:0), SK Dasný A - SKST Týn nad Vltavou D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 4:0, Bárta Vlastimil 3:1, Bárta Vlastimil ml. 2:1, Florián Antonín 1:2, WO 2:0, body hostů: Langr Radek 0:3, Skaláková Denisa 0:4, Slepička Jan 2:2, Syrovátka Radek 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Spartak Trhové Sviny A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blábolil Milan 2:2, Troup Miroslav 4:0, Bartyzal Josef 0:4, Troják Jan 1:3, body hostů: Pavel Miloš 2:2, Břicháček Martin 2:2, Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - KST Štěpánovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návara Filip 4:0, Prokop Václav 2:2, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:1, Návara Karel 3:0, body hostů: Němec Miroslav 2:2, Hájek Radek 1:3, Šícha Martin 1:3, Ondič Marian 3:1), TJ Calofrig Borovany D - SK Eso Doubravice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Petr 2:2, Bravenec Vojtěch 2:2, Bartoš František 0:4, Turek František 3:1, body hostů: Diviš Roman 4:0, Červený Rudolf st. 1:3, Šulda Petr 1:3, Prchal Jiří 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - SK Eso Doubravice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pečenka Pavel 0:2, Vichérek Libor 2:2, Řeháková Vlasta 2:2, Trávníček Miroslav 2:2, Burda Ondřej 2:0, body hostů: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 0:4, Šulda Petr 1:3, Suchý Tomáš 4:0), KST Štěpánovice A - TJ Calofrig Borovany D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondič Marian 4:0, Čtvrtník Miroslav 3:1, Němec Miroslav 2:2, Hájek Radek 1:3, body hostů: Turek František 3:1, Mach Petr 2:2, Janoch Jiří 0:4, Pršín Karel 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 4:0, Pavel Miloš 4:0, Břicháček Martin 4:0, body hostů: Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:4, Prokop Václav 0:4, Hošna Jiří 0:4), SKST Týn nad Vltavou D - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Stanislav 2:2, Langr Radek 2:2, Slepička Jan 2:2, Skaláková Denisa 2:2, body hostů: Blábolil Milan 4:0, Troup Miroslav 4:0, Tripes Milan st. 0:4, Bartyzal Josef 0:4), TJ Slovan Černý Dub C - SK Dasný A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Welser Jiří 1:3, Varyš Milan 2:2, Pileček Josef st. 3:1, Ludačka Josef 3:1, body hostů: Bárta Vlastimil ml. 2:2, Florián Antonín 1:3, Bárta Vlastimil 4:0, Kukla Aleš 0:4), TJ Sokol Lišov B - TJ Start ČB B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešel Martin st. 3:1, Bicková Lucie 4:0, Šachl Jiří 0:4, Šibřina Zdeněk 0:4, body hostů: Horák Václav 2:2, Vicek Miloslav 3:1, Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 2:2), SK Pedagog ČB D - KST Orel ČB E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudrna Arnošt 3:1, Prskavec Petr 4:0, Pešl Ladislav 4:0, Smažík David 3:1, body hostů: Vondrys Ondřej 1:3, Nedvěd Matyáš 1:3, Šmejkalová Jana 0:4, Nedvěd Tomáš 0:4),
7. kolo:
KST Orel ČB E - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrys Ondřej 1:3, Nedvěd Tomáš 1:3, Šmejkalová Jana 1:3, Heřmánková Andrea 4:0, body hostů: Burda Ondřej 3:1, Vichérek Libor 3:1, Trávníček Miroslav 3:1, Sigmund Tomáš 0:4), TJ Start ČB B - SK Pedagog ČB D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosol Věroslav 0:4, Doležel Miroslav 1:2, Vicek Miloslav 1:2, Horák Václav 2:2, WO 0:2, body hostů: Adam Jan 4:0, Prskavec Petr 3:1, Kudrna Arnošt 1:2, Pešl Ladislav 2:1, WO 2:0), SK Dasný A - TJ Sokol Lišov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 4:0, Bárta Vlastimil 3:1, Bárta Vlastimil ml. 4:0, Florián Antonín 2:2, body hostů: Pešel Martin st. 0:2, Víta Jan 2:2, Šachl Jiří 0:4, Šibřina Zdeněk 0:4, Pešel Martin 1:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Slovan Černý Dub C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blábolil Milan 1:3, Troup Miroslav 3:1, Hnilička Jiří 2:2, Troják Jan 1:3, body hostů: Varyš Milan 0:4, Pileček Josef st. 3:1, Ludačka Josef 3:1, Kočer Jiří 3:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - SKST Týn nad Vltavou D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Petr 3:1, Prokop Václav 0:4, Návara Karel 2:1, Návara Filip 3:0, WO 1:1, body hostů: Bartoš Stanislav 1:2, Langr Radek 3:1, Skaláková Denisa 1:3, Syrovátka Radek 1:2, WO 1:1), TJ Calofrig Borovany D - TJ Spartak Trhové Sviny A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bravenec Vojtěch 0:4, Frolíková Yvona 1:3, Ferda Zdeněk 1:3, Janoch Jiří 4:0, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 3:1, Pavel Miloš 3:1, Plachý Dušan 1:3), SK Eso Doubravice A - KST Štěpánovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 4:0, Červený Rudolf st. 2:2, Šulda Petr 3:1, Prchal Jiří 1:3, body hostů: Ondič Marian 2:2, Klásek Miroslav 2:2, Němec Miroslav 1:3, Hájek Radek 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - KST Štěpánovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Ondřej 3:1, Vichérek Libor 2:2, Trávníček Miroslav 1:3, Sigmund Tomáš 0:4, body hostů: Ondič Marian 3:1, Hájek Radek 1:3, Čtvrtník Miroslav 3:0, Němec Miroslav 3:1, Nyiri Filip 0:1), TJ Spartak Trhové Sviny A - SK Eso Doubravice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 2:2, Pavel Miloš 3:1, Pavel František 2:1, Plachý Dušan 0:1, body hostů: Diviš Roman 4:0, Prchal Jiří 1:3, Šulda Petr 2:2, Vančura Stanislav 0:4), SKST Týn nad Vltavou D - TJ Calofrig Borovany D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Stanislav 2:2, Langr Radek 2:2, Syrovátka Radek 2:2, Skaláková Denisa 2:2, body hostů: Krýsl Jiří 4:0, Ferda Zdeněk 4:0, Svoboda Josef 0:4, Bravenec Vojtěch 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - TJ Slovan Černý Dub C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Návara Karel 0:3, Čapek Petr 2:1, Návara Filip 3:0, Joun Luděk 0:4, WO 2:1, body hostů: Varyš Milan 2:2, Pileček Josef st. 2:1, Ludačka Josef 2:1, Kočer Jiří 2:1, WO 1:2), TJ Sokol Lišov B - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Víta Jan 3:1, Bicková Lucie 2:2, Šachl Jiří 1:3, Šibřina Zdeněk 1:3, body hostů: Troup Miroslav 3:1, Blábolil Milan 4:0, Hnilička Jiří 2:2, Šafář František 0:4), SK Pedagog ČB D - SK Dasný A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prskavec Petr 2:1, Adam Jan 4:0, Kudrna Arnošt 3:0, Pešl Ladislav 2:2, WO 1:1, body hostů: Florián Antonín 0:4, Kukla Aleš 1:3, Bárta Vlastimil 1:2, Bárta Vlastimil ml. 1:2, WO 1:1), KST Orel ČB E - TJ Start ČB B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondrys Ondřej 2:1, Nedvěd Matyáš 3:1, Šmejkalová Jana 0:3, Heřmánková Andrea 3:0, WO 3:0, body hostů: Horák Václav 3:0, Vicek Miloslav 1:2, Rosol Věroslav 1:3, Doležel Miroslav 0:3, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Start ČB B - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosol Věroslav 1:3, Doležel Miroslav 2:2, Vicek Miloslav 3:1, Horák Václav 2:2, body hostů: Zima Jiří 3:1, Burda Ondřej 2:2, Vichérek Libor 3:1, Sigmund Tomáš 0:4), SK Dasný A - KST Orel ČB E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Aleš 1:3, Bárta Vlastimil ml. 3:1, Bárta Vlastimil 4:0, Florián Antonín 0:4, body hostů: Vondrys Ondřej 3:1, Nedvěd Matyáš 2:2, Šmejkalová Jana 1:3, Heřmánková Andrea 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - SK Pedagog ČB D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blábolil Milan 1:2, Hnilička Jiří 1:3, Šafář František 0:3, Troják Jan 1:3, WO 1:1, body hostů: Prskavec Petr 3:1, Kudrna Arnošt 2:1, Adam Václav 3:1, Adam Jan 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - TJ Sokol Lišov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošna Jiří 1:3, Joun Luděk 2:2, Návara Karel 2:2, Návara Filip 3:1, body hostů: Víta Jan 4:0, Pešel Martin 2:2, Šachl Jiří 2:2, Šibřina Zdeněk 0:4), TJ Calofrig Borovany D - TJ Slovan Černý Dub C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek František 3:1, Bravenec Vojtěch 2:2, Krýsl Jiří 1:3, Mach Petr 2:2, body hostů: Pileček Josef st. 3:1, Varyš Milan 0:4, Ludačka Josef 3:1, Kočer Jiří 2:2), SK Eso Doubravice A - SKST Týn nad Vltavou D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Suchý Tomáš 3:1, Šulda Petr 3:1, Hrubý Petr 2:2, body hostů: Langr Radek 0:4, Skaláková Denisa 2:2, Bartoš Stanislav 2:2, Slepička Jan 1:3), KST Štěpánovice A - TJ Spartak Trhové Sviny A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondič Marian 1:3, Hájek Radek 0:4, Němec Miroslav 1:3, Čtvrtník Miroslav 2:2, body hostů: Marek Luboš st. 1:3, Tomek Zdeněk 4:0, Pavel Miloš 4:0, Marek Luboš ml. 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Spartak Trhové Sviny A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pečenka Pavel 2:2, Trávníček Miroslav 0:2, Řeháková Vlasta 0:4, Vichérek Libor 1:3, Sigmund Tomáš 0:2, body hostů: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 3:1, Pavel Miloš 2:2, Plachý Dušan 4:0), SKST Týn nad Vltavou D - KST Štěpánovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Stanislav 2:2, Langr Radek 0:4, Syrovátka Radek 3:1, Volková Marcela 0:4, body hostů: Ondič Marian 2:2, Čtvrtník Miroslav 3:1, Hájek Radek 3:1, Němec Miroslav 3:1), TJ Slovan Černý Dub C - SK Eso Doubravice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varyš Milan 3:1, Ludačka Josef 0:4, Kočer Jiří 3:1, Pileček Josef st. 2:2, body hostů: Diviš Roman 2:2, Suchý Tomáš 2:2, Šulda Petr 2:2, Hrubý Petr 2:2), TJ Sokol Lišov B - TJ Calofrig Borovany D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Martin st. 4:0, Šachl Jiří 1:3, Šibřina Zdeněk 0:4, Víta Jan 2:2, body hostů: Mach Petr 3:1, Bravenec Vojtěch 3:1, Pršín Karel 2:2, Ferda Zdeněk 1:3), SK Pedagog ČB D - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Jan 4:0, Kudrna Arnošt 1:3, Adam Václav 2:2, Pešl Ladislav 2:2, body hostů: Návara Filip 3:1, Návara Karel 2:2, Joun Luděk 1:3, Prokop Václav 1:3), KST Orel ČB E - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 4:0, Nedvěd Tomáš 1:3, Melmer Zbyněk 1:3, Šmejkalová Jana 1:3, body hostů: Blábolil Milan 3:1, Troják Jan 3:1, Šafář František 1:3, Vrábek Otto 2:2), TJ Start ČB B - SK Dasný A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Vladimír 0:4, Rosol Věroslav 1:3, Doležel Miroslav 3:1, Horák Václav 3:1, body hostů: Florián Antonín 1:3, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 4:0, Bárta Vlastimil ml. 2:2),
11. kolo:
SK Dasný A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Václav 3:1, Bárta Vlastimil ml. 2:2, Bárta Vlastimil 2:2, Florián Antonín 1:3, body hostů: Zima Jiří 3:1, Burda Ondřej 3:1, Řeháková Vlasta 0:4, Vichérek Libor 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Start ČB B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnilička Jiří 2:2, Šafář František 1:3, Blábolil Milan 2:1, Troják Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Horák Václav 3:1, Doležel Miroslav 3:1, Rosol Věroslav 3:1, Fousek Pavel 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - KST Orel ČB E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Petr 4:0, Návara Filip 4:0, Návara Karel 4:0, Joun Luděk 3:1, body hostů: Nedvěd Matyáš 1:3, Nedvěd Tomáš 0:4, Šmejkalová Jana 0:4, Melmer Zbyněk 0:4), TJ Calofrig Borovany D - SK Pedagog ČB D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoch Jiří 0:4, Pršín Karel 1:1, Bravenec Vojtěch 1:3, Turek František 3:1, Mach Petr 0:2, body hostů: Adam Jan 3:1, Adam Václav 1:3, Pešl Ladislav 4:0, Prskavec Petr 3:1), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Lišov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 4:0, Suchý Tomáš 4:0, Šulda Petr 2:2, Prchal Jiří 4:0, body hostů: Víta Jan 0:2, Bicková Lucie 0:4, Pešel Martin st. 1:3, Pešel Martin 1:3, Šibřina Zdeněk 0:2), KST Štěpánovice A - TJ Slovan Černý Dub C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondič Marian 3:1, Čtvrtník Miroslav 4:0, Němec Miroslav 1:3, Hájek Radek 0:4, body hostů: Varyš Milan 2:2, Ludačka Josef 1:3, Pileček Josef st. 2:2, Kočer Jiří 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny A - SKST Týn nad Vltavou D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 2:2, Pavel Miloš 3:1, Plachý Dušan 2:2, body hostů: Langr Radek 2:2, Skaláková Denisa 0:4, Bartoš Stanislav 2:2, Slepička Jan 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - SKST Týn nad Vltavou D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zima Jiří 4:0, Vichérek Libor 2:2, Pečenka Pavel 3:1, Trávníček Miroslav 2:2, body hostů: Langr Radek 0:4, Skaláková Denisa 0:4, Syrovátka Radek 3:1, Bartoš Stanislav 2:2), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Spartak Trhové Sviny A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varyš Milan 3:1, Pileček Josef st. 1:3, Kočer Jiří 3:1, Ludačka Josef 3:1, body hostů: Marek Luboš st. 1:3, Tomek Zdeněk 2:2, Pavel Miloš 0:4, Marek Luboš ml. 3:1), TJ Sokol Lišov B - KST Štěpánovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Víta Jan 2:2, Pešel Martin st. 1:3, Pešel Martin 3:0, Šachl Jiří 0:2, Šibřina Zdeněk 0:2, WO 1:0, body hostů: Ondič Marian 2:2, Hájek Radek 1:3, Němec Miroslav 3:1, Čtvrtník Miroslav 3:0, WO 0:1), SK Pedagog ČB D - SK Eso Doubravice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Václav 0:4, Adam Jan 1:3, Kudrna Arnošt 1:2, Pešl Ladislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Diviš Roman 4:0, Vančura Stanislav 2:2, Prchal Jiří 2:2, Šulda Petr 3:0, WO 1:0), KST Orel ČB E - TJ Calofrig Borovany D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tupý Vojtěch 0:4, Míka Filip 0:4, Nedvěd Matyáš 4:0, Nedvěd Tomáš 0:4, body hostů: Turek František 3:1, Krýsl Jiří 3:1, Bravenec Vojtěch 3:1, Pršín Karel 3:1), TJ Start ČB B - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxa Josef 3:1, Doležel Miroslav 2:2, Rosol Věroslav 1:3, Horák Václav 3:1, body hostů: Čapek Petr 1:3, Návara Filip 4:0, Návara Karel 1:3, Prokop Václav 1:3), SK Dasný A - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matouš Václav 3:1, Bárta Vlastimil 2:1, Bárta Vlastimil ml. 3:0, Pazderová Klára 4:0, WO 2:0, body hostů: Blábolil Milan 1:3, Hnilička Jiří 1:3, Vrábek Otto 0:4, Šafář František 0:2, WO 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnilička Jiří 3:0, Troup Miroslav 4:0, Troják Jan 2:2, Blábolil Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Vichérek Libor 2:2, Trávníček Miroslav 1:2, Řeháková Vlasta 1:3, Sigmund Tomáš 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - SK Dasný A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokop Václav 1:3, Návara Filip 3:1, Návara Karel 1:2, Joun Luděk 0:4, WO 0:1, body hostů: Pazderová Klára 3:1, Bárta Vlastimil ml. 4:0, Bárta Vlastimil 1:3, Matouš Václav 2:1, WO 1:0), TJ Calofrig Borovany D - TJ Start ČB B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bravenec Vojtěch 2:2, Ferda Zdeněk 1:3, Pršín Karel 2:2, Turek František 4:0, body hostů: Doležel Miroslav 3:1, Rosol Věroslav 2:2, Havel Milan 1:3, Šulc Vladimír 1:3), SK Eso Doubravice A - KST Orel ČB E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 2:2, Suchý Tomáš 3:1, Šulda Petr 2:2, Hrubý Petr 3:1, body hostů: Nedvěd Matyáš 3:1, Vondrys Ondřej 0:4, Šmejkalová Jana 0:4, Heřmánková Andrea 3:1), KST Štěpánovice A - SK Pedagog ČB D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondič Marian 1:2, Němec Miroslav 1:3, Hájek Radek 1:3, Čtvrtník Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Smažík David 3:1, Prskavec Petr 2:1, Kudrna Arnošt 2:2, Pešl Ladislav 3:1, WO 0:1), TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Lišov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 4:0, Tomek Zdeněk 3:1, Pavel Miloš 4:0, Plachý Dušan 2:2, body hostů: Pešel Martin st. 2:2, Pešel Martin 0:4, Šachl Jiří 0:4, Šibřina Zdeněk 1:3), SKST Týn nad Vltavou D - TJ Slovan Černý Dub C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Jan 2:2, Hrůza Jan 4:0, Hrůza Pavel 3:1, Skaláková Denisa 1:3, body hostů: Pileček Josef st. 1:3, Varyš Milan 0:4, Ludačka Josef 3:1, Kočer Jiří 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Slovan Černý Dub C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Ondřej 4:0, Trávníček Miroslav 3:1, Vichérek Libor 1:3, Řeháková Vlasta 1:3, body hostů: Welser Jiří 2:2, Varyš Milan 2:2, Ludačka Josef 0:4, Kočer Jiří 3:1), SKST Týn nad Vltavou D - TJ Sokol Lišov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skaláková Denisa 2:2, Šálený Zdeněk 3:1, Hrůza Pavel 3:1, Langr Radek 3:1, body hostů: Víta Jan 1:3, Vávra Václav 3:1, Bicková Lucie 1:3, Šachl Jiří 0:2, Šibřina Zdeněk 0:2), TJ Spartak Trhové Sviny A - SK Pedagog ČB D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Luboš st. 1:3, Tomek Zdeněk 4:0, Pavel Miloš 3:1, Pavel František 2:1, WO 0:1, body hostů: Bruckmüller Josef 1:2, Prskavec Petr 2:2, Kudrna Arnošt 0:4, Pešl Ladislav 2:2, WO 1:0), KST Štěpánovice A - KST Orel ČB E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondič Marian 0:4, Němec Miroslav 3:1, Čtvrtník Miroslav 2:2, Hájek Radek 1:3, body hostů: Heřmánková Andrea 3:1, Nedvěd Matyáš 2:2, Vondrys Ondřej 1:3, Blažek Bohumír 4:0), SK Eso Doubravice A - TJ Start ČB B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Roman 2:1, Červený Rudolf st. 3:0, Šulda Petr 1:3, Hanzalová Eva 2:1, WO 3:0, body hostů: Horák Václav 2:1, Doležel Miroslav 0:3, Vicek Miloslav 2:1, Rosol Věroslav 1:3, WO 0:3), TJ Calofrig Borovany D - SK Dasný A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Petr 4:0, Bravenec Vojtěch 2:2, Janoch Jiří 3:1, Turek František 3:1, body hostů: Florián Antonín 0:4, Matouš Václav 0:4, Bárta Vlastimil ml. 3:1, Bárta Vlastimil 1:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joun Luděk 3:1, Prokop Václav 2:2, Jirák Radek 0:4, Návara Filip 4:0, body hostů: Vrábek Otto 3:1, Troják Jan 2:2, Blábolil Milan 1:1, Tripes Milan st. 1:3, Bartyzal Josef 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Nová Ves u ČB D - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návara Filip 4:0, Prokop Václav 1:3, Návara Karel 1:3, Joun Luděk 2:2, body hostů: Burda Ondřej 3:1, Trávníček Miroslav 3:1, Vichérek Libor 0:4, Řeháková Vlasta 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Calofrig Borovany D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 3:1, Hnilička Jiří 2:2, Blábolil Milan 3:1, Troják Jan 1:3, body hostů: Turek František 3:1, Mach Petr 2:2, Pršín Karel 0:4, Krýsl Jiří 2:2), SK Dasný A - SK Eso Doubravice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vlastimil ml. 2:2, Matouš Václav 3:1, Bárta Vlastimil 3:1, Florián Antonín 1:3, body hostů: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 2:2, Hrubý Petr 2:2, Hanzalová Eva 0:4), TJ Start ČB B - KST Štěpánovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosol Věroslav 1:3, Doležel Miroslav 2:2, Vicek Miloslav 2:2, Horák Václav 3:1, body hostů: Ondič Marian 3:1, Hájek Radek 0:4, Němec Miroslav 2:1, Čtvrtník Miroslav 3:1, Nyiri Filip 0:1), KST Orel ČB E - TJ Spartak Trhové Sviny A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Bohumír 3:1, Nedvěd Matyáš 4:0, Vondrys Ondřej 3:1, Heřmánková Andrea 4:0, body hostů: Marek Luboš st. 0:4, Tomek Zdeněk 1:3, Pavel Miloš 1:3, Pavel František 0:4), SK Pedagog ČB D - SKST Týn nad Vltavou D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lojka Ladislav 1:3, Kučera Václav 0:4, Kudrna Arnošt 4:0, Pešl Ladislav 4:0, body hostů: Bartoš Stanislav 2:2, Langr Radek 2:2, Syrovátka Radek 2:2, Skaláková Denisa 1:3), TJ Sokol Lišov B - TJ Slovan Černý Dub C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Víta Jan 2:2, Vávra Václav 3:1, Šachl Jiří 1:1, Bicková Lucie 4:0, Šibřina Zdeněk 0:2, body hostů: Welser Jiří 1:3, Varyš Milan 2:2, Ludačka Josef 0:4, Kočer Jiří 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol Lišov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Ondřej 4:0, Vichérek Libor 2:2, Trávníček Miroslav 2:2, Řeháková Vlasta 0:3, Sigmund Tomáš 0:1, body hostů: Bicková Lucie 2:2, Víta Jan 3:1, Vávra Václav 2:2, Pešel Martin 1:3), TJ Slovan Černý Dub C - SK Pedagog ČB D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varyš Milan 3:1, Pileček Josef st. 1:3, Kočer Jiří 3:1, Ludačka Josef 1:3, body hostů: Bruckmüller Josef 4:0, Adam Jan 2:2, Pešl Ladislav 1:3, Adam Václav 1:3), SKST Týn nad Vltavou D - KST Orel ČB E 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langr Radek 0:4, Slepička Jan 2:2, Bartoš Stanislav 1:3, Skaláková Denisa 1:3, body hostů: Blažek Bohumír 4:0, Heřmánková Andrea 3:1, Vondrys Ondřej 2:2, Nedvěd Matyáš 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Start ČB B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Zdeněk 2:2, Pavel Miloš 1:3, Marek Luboš st. 4:0, Marek Luboš ml. 2:2, body hostů: Horák Václav 3:1, Doležel Miroslav 1:3, Vicek Miloslav 1:3, Rosol Věroslav 2:2), KST Štěpánovice A - SK Dasný A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondič Marian 3:1, Němec Miroslav 1:3, Hájek Radek 1:3, Čtvrtník Miroslav 2:2, body hostů: Pazderová Klára 4:0, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil ml. 2:2, Bárta Vlastimil 1:3), SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 0:4, Prchal Jiří 1:3, Hanzalová Eva 2:2, body hostů: Paleček Vladimír 4:0, Hnilička Jiří 2:2, Blábolil Milan 1:3, Troják Jan 3:1), TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Petr 3:1, Janoch Jiří 3:0, Bravenec Vojtěch 1:3, Turek František 2:1, WO 2:0, body hostů: Návara Karel 0:3, Čapek Petr 3:1, Joun Luděk 1:2, Prokop Václav 1:3, WO 0:2),
17. kolo:
TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Petr 2:2, Janoch Jiří 2:2, Krýsl Jiří 2:0, Turek František 4:0, Pršín Karel 0:2, body hostů: Burda Ondřej 3:1, Trávníček Miroslav 0:4, Vichérek Libor 2:2, Řeháková Vlasta 1:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - SK Eso Doubravice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapek Petr 2:2, Návara Filip 0:2, Prokop Václav 1:2, Joun Luděk 1:3, Návara Karel 1:1, WO 0:1, body hostů: Suchý Tomáš 4:0, Prchal Jiří 2:2, Hanzalová Eva 1:3, Diviš Roman 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - KST Štěpánovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blábolil Milan 1:3, Paleček Vladimír 4:0, Vrábek Otto 2:2, Troják Jan 0:2, Hnilička Jiří 1:1, body hostů: Ondič Marian 3:1, Hájek Radek 0:4, Čtvrtník Miroslav 3:1, Němec Miroslav 2:2), SK Dasný A - TJ Spartak Trhové Sviny A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vlastimil ml. 4:0, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 2:2, Kukla Aleš 0:4, body hostů: Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 1:3, Pavel Miloš 3:1, Marek Luboš ml. 2:2), TJ Start ČB B - SKST Týn nad Vltavou D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Miroslav 0:3, Rosol Věroslav 1:2, Vicek Miloslav 0:3, Horák Václav 2:1, WO 5:0, body hostů: Bartoš Stanislav 3:1, Langr Radek 3:1, Syrovátka Radek 3:1, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub C - KST Orel ČB E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varyš Milan 0:4, Ludačka Josef 1:3, Kočer Jiří 3:1, Pileček Josef st. 1:3, body hostů: Blažek Bohumír 4:0, Nedvěd Matyáš 2:2, Vondrys Ondřej 2:2, Heřmánková Andrea 3:1), SK Pedagog ČB D - TJ Sokol Lišov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruckmüller Josef 4:0, Adam Václav 2:2, Pešl Ladislav 3:1, Adam Jan 3:1, body hostů: Vávra Václav 1:3, Víta Jan 3:1, Pešel Martin 0:4, Šachl Jiří 0:2, Šibřina Zdeněk 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - SK Pedagog ČB D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Ondřej 3:1, Trávníček Miroslav 1:3, Vichérek Libor 0:4, Řeháková Vlasta 3:1, body hostů: Bruckmüller Josef 4:0, Kučerová Barbora 2:2, Pešl Ladislav 2:2, Kudrna Arnošt 1:3), TJ Sokol Lišov B - KST Orel ČB E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bicková Lucie 2:2, Víta Jan 1:2, Pešel Martin 0:3, Vávra Václav 1:3, Šibřina Zdeněk 0:1, WO 0:1, body hostů: Blažek Bohumír 4:0, Heřmánková Andrea 4:0, Nedvěd Matyáš 2:1, Šmejkalová Jana 1:3, WO 1:0), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Start ČB B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočer Jiří 3:1, Ludačka Josef 1:3, Babouček František 1:3, Pileček Josef st. 3:1, body hostů: Doležel Miroslav 3:1, Vicek Miloslav 2:2, Rosol Věroslav 2:2, Šulc Vladimír 1:3), SKST Týn nad Vltavou D - SK Dasný A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slepička Jan 2:1, Langr Radek 4:0, Šálený Zdeněk 4:0, Bartoš Stanislav 1:2, WO 0:2, body hostů: Florián Antonín 1:3, Bárta Vlastimil ml. 0:2, Matouš Václav 1:3, Bárta Vlastimil 1:3, WO 2:0), TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 2:2, Pavel Miloš 2:2, Marek Luboš ml. 3:1, body hostů: Paleček Vladimír 4:0, Blábolil Milan 0:4, Hnilička Jiří 2:2, Vrábek Otto 1:3), KST Štěpánovice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondič Marian 2:2, Němec Miroslav 3:1, Čtvrtník Miroslav 3:1, Hájek Radek 0:4, body hostů: Prokop Václav 1:3, Návara Filip 4:0, Návara Karel 2:2, Joun Luděk 1:3), SK Eso Doubravice A - TJ Calofrig Borovany D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 3:1, Suchý Tomáš 2:2, Šulda Petr 3:1, Prchal Jiří 2:2, body hostů: Turek František 4:0, Mach Petr 2:2, Ferda Zdeněk 0:4, Pršín Karel 0:4),
19. kolo:
SK Eso Doubravice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Roman 4:0, Červený Rudolf st. 2:1, Šulda Petr 2:2, Prchal Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Trávníček Miroslav 3:1, Burda Ondřej 1:3, Vichérek Libor 1:2, Řeháková Vlasta 0:4, WO 0:1), TJ Calofrig Borovany D - KST Štěpánovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Petr 3:1, Frolíková Yvona 2:2, Krýsl Jiří 2:2, Turek František 3:1, body hostů: Ondič Marian 1:3, Němec Miroslav 2:2, Čtvrtník Miroslav 3:1, Hájek Radek 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - TJ Spartak Trhové Sviny A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návara Filip 2:2, Joun Luděk 3:1, Návara Karel 3:1, Prokop Václav 2:2, body hostů: Marek Luboš st. 2:2, Tomek Zdeněk 2:2, Pavel Miloš 2:2, Pavel František 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - SKST Týn nad Vltavou D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnilička Jiří 2:2, Troják Jan 1:3, Blábolil Milan 0:4, Paleček Vladimír 4:0, body hostů: Langr Radek 2:2, Bartoš Stanislav 3:1, Skaláková Denisa 2:2, Syrovátka Radek 2:2), SK Dasný A - TJ Slovan Černý Dub C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Vlastimil ml. 2:1, Matouš Václav 3:1, Bárta Vlastimil 3:1, Florián Antonín 0:4, WO 0:1, body hostů: Welser Jiří 1:3, Pileček Josef st. 1:2, Ludačka Josef 2:2, Kočer Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Start ČB B - TJ Sokol Lišov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležel Miroslav 3:1, Rosol Věroslav 2:2, Vicek Miloslav 2:2, Horák Václav 3:1, body hostů: Víta Jan 4:0, Vávra Václav 2:2, Šachl Jiří 0:4, Šibřina Zdeněk 0:4), KST Orel ČB E - SK Pedagog ČB D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Bohumír 3:1, Nedvěd Matyáš 3:1, Vondrys Ondřej 3:1, Heřmánková Andrea 1:3, body hostů: Adam Václav 0:4, Adam Jan 2:2, Bruckmüller Josef 3:1, Pešl Ladislav 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - KST Orel ČB E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Miroslav 0:3, Vichérek Libor 2:2, Řeháková Vlasta 0:4, Burda Ondřej 2:2, WO 0:1, body hostů: Heřmánková Andrea 4:0, Blažek Bohumír 3:0, Vondrys Ondřej 2:2, Nedvěd Matyáš 2:2, WO 1:0), SK Pedagog ČB D - TJ Start ČB B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adam Václav 1:2, Adam Jan 2:1, Bruckmüller Josef 3:0, Pešl Ladislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Vicek Miloslav 1:3, Doležel Miroslav 1:3, Rosol Věroslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Lišov B - SK Dasný A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicková Lucie 3:1, Víta Jan 2:2, Šachl Jiří 2:2, Vávra Václav 0:2, Šibřina Zdeněk 0:2, body hostů: Florián Antonín 1:3, Bárta Vlastimil ml. 4:0, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 2:2), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varyš Milan 3:1, Ludačka Josef 2:2, Kočer Jiří 1:2, Pileček Josef st. 0:4, WO 1:0, body hostů: Hnilička Jiří 4:0, Paleček Vladimír 3:1, Blábolil Milan 1:3, Vrábek Otto 1:2, WO 0:1), SKST Týn nad Vltavou D - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skaláková Denisa 2:2, Bartoš Stanislav 2:2, Langr Radek 3:1, Slepička Jan 2:2, body hostů: Návara Filip 4:0, Návara Karel 3:1, Joun Luděk 0:4, Prokop Václav 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Calofrig Borovany D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 2:2, Marek Luboš st. 3:1, Tomek Zdeněk 1:3, Pavel Miloš 3:1, body hostů: Janoch Jiří 0:4, Turek František 4:0, Krýsl Jiří 1:3, Pršín Karel 2:2), KST Štěpánovice A - SK Eso Doubravice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Radek 0:4, Němec Miroslav 2:2, Ondič Marian 3:1, Čtvrtník Miroslav 3:1, body hostů: Diviš Roman 4:0, Červený Filip 2:2, Šulda Petr 1:3, Hanzalová Eva 1:3),
21. kolo:
KST Štěpánovice A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondič Marian 2:2, Hájek Radek 0:2, Němec Miroslav 2:1, Čtvrtník Miroslav 4:0, Šícha Martin 0:3, body hostů: Burda Ondřej 3:1, Trávníček Miroslav 2:2, Vichérek Libor 1:3, Řeháková Vlasta 2:2), SK Eso Doubravice A - TJ Spartak Trhové Sviny A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Roman 4:0, Hanzalová Eva 0:4, Šulda Petr 3:1, Prchal Jiří 2:2, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Pavel Miloš 2:2, Pavel František 1:3, Plachý Dušan 1:3), TJ Calofrig Borovany D - SKST Týn nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Petr 3:1, Pršín Karel 1:1, Bravenec Vojtěch 1:3, Turek František 2:2, Krýsl Jiří 0:2, body hostů: Langr Radek 3:1, Slepička Jan 1:3, Skaláková Denisa 1:3, Syrovátka Radek 4:0), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babouček František 1:3, Ludačka Josef 2:2, Kočer Jiří 3:1, Pileček Josef st. 2:2, body hostů: Návara Filip 3:1, Návara Karel 1:3, Joun Luděk 2:2, Prokop Václav 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - TJ Sokol Lišov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paleček Vladimír 4:0, Vrábek Otto 2:1, Blábolil Milan 3:0, Hnilička Jiří 3:0, WO 2:1, body hostů: Víta Jan 0:2, Vávra Václav 1:3, Šachl Jiří 0:3, Šibřina Zdeněk 0:4, WO 1:2), SK Dasný A - SK Pedagog ČB D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Vlastimil ml. 3:1, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 1:3, Florián Antonín 2:2, body hostů: Bruckmüller Josef 3:1, Prskavec Petr 0:4, Pešl Ladislav 1:3, Adam Jan 4:0), TJ Start ČB B - KST Orel ČB E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Petr ml. 1:3, Rosol Věroslav 1:3, Doležel Miroslav 0:3, Horák Václav 2:1, WO 0:2, body hostů: Heřmánková Andrea 3:0, Blažek Bohumír 2:0, Vondrys Ondřej 2:2, Nedvěd Matyáš 3:0, Nedvěd Tomáš 0:2, WO 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Start ČB B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Ondřej 3:1, Vichérek Libor 2:2, Trávníček Miroslav 3:1, Řeháková Vlasta 2:2, body hostů: Horák Václav 4:0, Doležel Miroslav 0:4, Vicek Miloslav 1:3, Rosol Věroslav 1:3), KST Orel ČB E - SK Dasný A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Bohumír 3:1, Nedvěd Matyáš 4:0, Vondrys Ondřej 2:1, Heřmánková Andrea 3:1, Nedvěd Tomáš 0:1, body hostů: Florián Antonín 0:4, Bárta Vlastimil ml. 1:3, Matouš Václav 0:4, Bárta Vlastimil 3:1), SK Pedagog ČB D - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Jan 4:0, Adam Václav 2:2, Prskavec Petr 1:3, Lojka Ladislav 1:3, body hostů: Blábolil Milan 3:1, Troják Jan 2:2, Tripes Milan st. 1:3, Vrábek Otto 2:2), TJ Sokol Lišov B - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bicková Lucie 4:0, Vávra Václav 1:3, Šibřina Zdeněk 0:4, Víta Jan 3:1, body hostů: Čapek Petr 3:1, Návara Filip 2:2, Návara Karel 2:2, Prokop Václav 1:3), TJ Slovan Černý Dub C - TJ Calofrig Borovany D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varyš Milan 2:1, Ludačka Josef 2:1, Kočer Jiří 3:0, Pileček Josef st. 2:1, WO 4:0, body hostů: Turek František 0:1, Mach Petr 0:3, Janoch Jiří 3:1, Pršín Karel 0:4, WO 0:4), SKST Týn nad Vltavou D - SK Eso Doubravice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Radek 2:2, Langr Radek 2:2, Bartoš Stanislav 2:2, Skaláková Denisa 2:2, body hostů: Červený Rudolf st. 4:0, Prchal Jiří 4:0, Diviš Roman 0:4, Hanzalová Eva 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny A - KST Štěpánovice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavel František 1:2, Marek Luboš st. 2:1, Plachý Dušan 0:3, Pavel Miloš 3:0, WO 5:0, body hostů: Ondič Marian 2:2, Němec Miroslav 1:3, Čtvrtník Miroslav 3:1, WO 0:5),
23. kolo:
TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavel František 1:2, Marek Luboš st. 3:0, Pavel Miloš 3:0, Plachý Dušan 1:2, WO 5:0, body hostů: Vichérek Libor 2:2, Řeháková Vlasta 2:2, Sigmund Tomáš 0:4, WO 0:5), KST Štěpánovice A - SKST Týn nad Vltavou D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondič Marian 1:3, Hájek Radek 1:3, Němec Miroslav 0:4, Čtvrtník Miroslav 3:1, body hostů: Slepička Jan 2:2, Skaláková Denisa 3:1, Bartoš Stanislav 3:1, Langr Radek 3:1), SK Eso Doubravice A - TJ Slovan Černý Dub C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 4:0, Červený Rudolf st. 0:4, Šulda Petr 1:3, Suchý Tomáš 1:3, body hostů: Varyš Milan 2:2, Pileček Josef st. 3:1, Ludačka Josef 2:2, Kočer Jiří 3:1), TJ Calofrig Borovany D - TJ Sokol Lišov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pršín Karel 1:3, Ferda Zdeněk 0:4, Janoch Jiří 2:2, Mach Petr 4:0, body hostů: Pešel Martin 3:1, Vávra Václav 3:1, Šachl Jiří 1:3, Šibřina Zdeněk 2:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - SK Pedagog ČB D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošna Jiří 2:2, Návara Karel 1:2, Návara Filip 1:3, Joun Luděk 2:2, WO 0:1, body hostů: Bruckmüller Josef 3:1, Adam Václav 1:3, Kudrna Arnošt 1:2, Adam Jan 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - KST Orel ČB E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 3:1, Hnilička Jiří 1:3, Blábolil Milan 1:3, Vrábek Otto 2:2, body hostů: Nedvěd Matyáš 2:2, Blažek Bohumír 3:1, Heřmánková Andrea 4:0, Šmejkalová Jana 0:4), SK Dasný A - TJ Start ČB B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pazderová Klára 3:1, Bárta Vlastimil ml. 1:1, Bárta Vlastimil 3:0, Matouš Václav 3:1, Florián Antonín 0:2, WO 1:0, body hostů: Doležel Miroslav 0:4, Vicek Miloslav 1:3, Rosol Věroslav 1:3, Horák Václav 3:0, WO 0:1),
24. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - SK Dasný A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Miroslav 1:3, Vichérek Libor 2:2, Burda Ondřej 2:1, Řeháková Vlasta 1:3, WO 0:1, body hostů: Bárta Vlastimil ml. 2:2, Matouš Václav 2:2, Bárta Vlastimil 3:1, Pazderová Klára 2:1, WO 1:0), TJ Start ČB B - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 2:2, Vicek Miloslav 2:1, Horák Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Paleček Vladimír 4:0, Hnilička Jiří 0:4, Blábolil Milan 0:4, Vrábek Otto 2:1, WO 1:0), KST Orel ČB E - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Bohumír 3:0, Nedvěd Matyáš 2:1, Vondrys Ondřej 2:2, Heřmánková Andrea 3:0, WO 3:0, body hostů: Čapek Petr 0:3, Návara Filip 1:2, Návara Karel 1:2, Prokop Václav 1:3, WO 0:3), SK Pedagog ČB D - TJ Calofrig Borovany D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckmüller Josef 4:0, Adam Václav 1:3, Adam Jan 3:1, Kudrna Arnošt 2:0, Pešl Ladislav 1:1, body hostů: Janoch Jiří 2:2, Turek František 2:2, Pršín Karel 0:4, Krýsl Jiří 1:3), TJ Sokol Lišov B - SK Eso Doubravice A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vávra Václav 2:1, Víta Jan 3:0, Šachl Jiří 0:2, Bicková Lucie 2:1, Šibřina Zdeněk 0:1, WO 5:0, body hostů: Červený Rudolf st. 1:3, Šulda Petr 2:2, Hrubý Petr 2:2, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub C - KST Štěpánovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varyš Milan 2:2, Ludačka Josef 1:3, Kočer Jiří 3:1, Welser Jiří 2:2, body hostů: Ondič Marian 3:1, Nyiri Filip 0:4, Němec Miroslav 1:3, Čtvrtník Miroslav 4:0), SKST Týn nad Vltavou D - TJ Spartak Trhové Sviny A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrovátka Radek 3:1, Langr Radek 2:2, Bartoš Stanislav 2:2, Skaláková Denisa 1:3, body hostů: Marek Luboš st. 3:1, Pavel Miloš 3:1, Pavel František 1:3, Plachý Dušan 1:3),
25. kolo:
SKST Týn nad Vltavou D - TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrovátka Radek 1:3, Langr Radek 1:3, Bartoš Stanislav 3:1, Skaláková Denisa 3:1, body hostů: Sigmund Tomáš 2:2, Trávníček Miroslav 4:0, Vichérek Libor 2:2, Řeháková Vlasta 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Slovan Černý Dub C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 2:2, Marek Luboš st. 3:1, Pavel Miloš 3:1, Plachý Dušan 1:3, body hostů: Varyš Milan 1:3, Pileček Josef st. 3:1, Ludačka Josef 0:4, Kočer Jiří 3:1), KST Štěpánovice A - TJ Sokol Lišov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondič Marian 3:1, Hájek Radek 0:4, Němec Miroslav 3:1, Nyiri Filip 1:3, body hostů: Víta Jan 3:1, Bicková Lucie 3:1, Vávra Václav 2:2, Šibřina Zdeněk 1:3), SK Eso Doubravice A - SK Pedagog ČB D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Roman 4:0, Červený Rudolf st. 2:2, Suchý Tomáš 2:2, Prchal Jiří 2:2, body hostů: Adam Václav 0:4, Bruckmüller Josef 3:1, Kudrna Arnošt 1:3, Adam Jan 2:2), TJ Calofrig Borovany D - KST Orel ČB E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoch Jiří 1:3, Ferda Zdeněk 0:1, Krýsl Jiří 1:3, Turek František 3:1, Mach Petr 2:1, body hostů: Blažek Bohumír 4:0, Heřmánková Andrea 3:1, Nedvěd Matyáš 2:2, Šmejkalová Jana 0:4), TJ Sokol Nová Ves u ČB D - TJ Start ČB B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Joun Luděk 2:1, Čapek Petr 2:1, Návara Karel 3:1, Návara Filip 2:1, WO 3:0, body hostů: Horák Václav 2:1, Vicek Miloslav 0:3, Doležel Miroslav 0:3, Rosol Věroslav 2:2, WO 0:3), TJ Sokol Nová Ves u ČB C - SK Dasný A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Vladimír 4:0, Hnilička Jiří 2:2, Vrábek Otto 2:2, Troják Jan 1:3, body hostů: Florián Antonín 0:4, Bárta Vlastimil ml. 2:2, Matouš Václav 3:1, Bárta Vlastimil 2:2),
26. kolo:
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D - TJ Sokol Nová Ves u ČB C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Ondřej 1:2, Sigmund Tomáš 0:3, Vichérek Libor 1:2, Řeháková Vlasta 0:3, WO 4:0, body hostů: Paleček Vladimír 4:0, Hnilička Jiří 3:1, Vrábek Otto 3:1, WO 0:4), SK Dasný A - TJ Sokol Nová Ves u ČB D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderová Klára 3:0, Bárta Vlastimil ml. 1:1, Bárta Vlastimil 3:0, Matouš Václav 4:0, WO 4:0, body hostů: Prokop Václav 0:4, Návara Filip 1:2, Návara Karel 0:3, Čapek Petr 0:2, WO 0:4), TJ Start ČB B - TJ Calofrig Borovany D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosol Věroslav 2:2, Doležel Miroslav 1:3, Vicek Miloslav 2:2, Horák Václav 4:0, body hostů: Mach Petr 2:2, Turek František 3:1, Krýsl Jiří 1:3, Ferda Zdeněk 1:3), KST Orel ČB E - SK Eso Doubravice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Bohumír 3:1, Nedvěd Matyáš 2:2, Vondrys Ondřej 3:1, Heřmánková Andrea 4:0, body hostů: Suchý Tomáš 1:3, Diviš Roman 3:1, Červený Rudolf st. 0:4, Prchal Jiří 0:4), SK Pedagog ČB D - KST Štěpánovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Václav 1:3, Adam Jan 2:2, Bruckmüller Josef 2:2, Kudrna Arnošt 3:1, body hostů: Ondič Marian 3:1, Nyiri Filip 0:4, Němec Miroslav 1:3, Čtvrtník Miroslav 4:0), TJ Sokol Lišov B - TJ Spartak Trhové Sviny A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bicková Lucie 3:1, Vávra Václav 4:0, Víta Jan 3:1, Šibřina Zdeněk 0:4, body hostů: Marek Luboš st. 1:3, Pavel Miloš 3:1, Pavel František 1:3, Jindra Lubomír 1:3), TJ Slovan Černý Dub C - SKST Týn nad Vltavou D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varyš Milan 2:2, Ludačka Josef 2:2, Kočer Jiří 2:2, Pileček Josef st. 2:2, body hostů: Bartoš Stanislav 2:2, Skaláková Denisa 2:2, Langr Radek 2:2, Syrovátka Radek 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy