Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor III muži
1. kolo:
TJ Slovan Černý Dub D - TJ Start ČB D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vorbis Jan 2:2, Kubíček Petr st. 1:3, Blahovec Milan 3:1, Welser Jiří 2:2, body hostů: Stašek Rudolf 3:1, Havel Milan 1:3, Šulc Vladimír 2:2, Hančl Pavel 2:2), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Sokol Zliv B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošna Jiří 3:1, Vrábek Otto 2:2, Jirák Jakub 0:2, Bartyzal Josef 1:3, Jirák Radek 0:2, body hostů: Kučera Ladislav 2:2, Vobr Václav 2:2, Michálek Jiří 3:1, Hovorka Zdeněk 3:1), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Motor České Budějovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Petr 4:0, Boháček Lukáš 1:3, Tušl Mikuláš 0:4, Šauerová Adéla 0:2, Myler Matěj 1:1, body hostů: Pešel Jan 3:1, Bečvář Václav 1:3, Kuliš Karel 3:1, Klobušník Lubomír 3:1), KST Štěpánovice B - SK Pedagog ČB E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mračková Veronika 1:3, Klásek Miroslav 2:2, Kosař Petr 0:4, Nyiri Filip 1:3, body hostů: Adam Václav 2:2, Lojka Ladislav 3:1, Nestroj Jan 3:1, Adam Jan 4:0), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol České Budějovice F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 0:2, Plachý Dušan 1:3, Levý Roman 0:4, Bulant Marek 0:4, Pavel Miloš 1:1, body hostů: Truhlář Jiří 4:0, Vazač Miloslav 4:0, Havránek Ladislav 2:2, Suda Stanislav 4:0), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Sokol Kněžské Dvory B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Jan 3:1, Mlsek Jiří 3:1, Hrůza Jan 4:0, Moravec Stanislav 1:3, body hostů: Hlávka Jiří 2:2, Vik Daniel 1:3, Bonuš Karel 0:4, Hrdina Karel 2:2), TJ Start ČB C - TJ Slovan Černý Dub E 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luxa Josef 3:1, Smrž Josef 3:1, Fousek Pavel 2:1, Ondr Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Tetenka Stanislav 1:3, Moudrý Filip 0:4, Varyš Milan 3:1, Larisch Heinrich 0:3, WO 0:1),
2. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Slovan Černý Dub E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hančl Pavel 4:0, Stašek Rudolf 2:0, Havel Milan 2:1, Šulc Vladimír 3:1, WO 0:3, body hostů: Moudrý Filip 0:4, Tetenka Stanislav 0:4, Bromová Jana 1:2, Varyš Milan 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Start ČB C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vik Daniel 3:0, Hrdina Karel 3:0, Bonuš Karel 3:0, Burian Václav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fousek Pavel 0:4, Smrž Josef 0:4, Ondr Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol České Budějovice F - SKST Týn nad Vltavou E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vazač Miloslav 2:2, Tenglová Jaroslava 1:3, Suda Stanislav 4:0, Havránek Ladislav 2:2, body hostů: Moravec Stanislav 0:4, Hrůza Pavel 3:1, Slepička Jan 1:3, Hrůza Jan 3:1), SK Pedagog ČB E - TJ Spartak Trhové Sviny B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Václav 4:0, Lojka Ladislav 2:2, Adam Jan 4:0, Nestroj Jan 4:0, body hostů: Ježek Radek 0:4, Jindra Lubomír 0:4, Plachý Dušan 1:3, Pavel František 1:3), TJ Motor České Budějovice A - SK Eso Doubravice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Václav 2:2, Klobušník Lubomír 2:2, Pešel Jan 2:2, Kuliš Karel 1:3, body hostů: Suchý Tomáš 4:0, Hrubý Petr 4:0, Suchý Marcel ml. 1:3, Erhart Zdeněk ml. 0:4), TJ Sokol Zliv B - TJ Sokol České Budějovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Jiří 4:0, Kučera Ladislav 3:1, Hovorka Zdeněk 2:2, Vobr Václav 2:2, body hostů: Šauerová Adéla 0:4, Tušl Mikuláš 0:4, Myler Matěj 2:2, Fišer Radek 3:1), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol Nová Ves E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Welser Jiří 2:2, Kaše Milan 3:1, Zaibl Miroslav 3:1, Vorbis Jan 2:2, body hostů: Hošna Jiří 3:1, Vrábek Otto 2:2, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Nová Ves E - TJ Start ČB D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hošna Jiří 3:0, Jirák Jakub 2:1, Jirák Radek 1:2, Bartyzal Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Šulc Vladimír 2:2, Havel Milan 2:2, Hančl Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Slovan Černý Dub D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Petr 4:0, Myler Matěj 1:3, Boháček Lukáš 1:3, Tušl Mikuláš 0:4, body hostů: Welser Jiří 2:2, Kaše Milan 3:1, Vorbis Jan 2:2, Zaibl Miroslav 3:1), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol Zliv B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Tomáš 4:0, Vančura Stanislav 2:2, Suchý Marcel ml. 0:4, Erhart Zdeněk ml. 0:4, body hostů: Michálek Jiří 3:1, Hovorka Zdeněk 3:1, Kučera Ladislav 2:2, Vobr Václav 2:2), KST Štěpánovice B - TJ Motor České Budějovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mračková Veronika 2:2, Papaj Miroslav 0:4, Kosař Petr 1:3, Nyiri Filip 0:4, body hostů: Pešel Jan 3:1, Bečvář Václav 4:0, Klobušník Lubomír 2:2, Kuliš Karel 4:0), SKST Týn nad Vltavou E - SK Pedagog ČB E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Jan 4:0, Hrůza Pavel 4:0, Hrůza Jan 3:1, Moravec Stanislav 2:2, body hostů: Adam Václav 1:3, Lojka Ladislav 0:4, Nestroj Jan 0:4, Adam Jan 2:2), TJ Start ČB C - TJ Sokol České Budějovice F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smrž Josef 1:3, Fousek Pavel 0:3, Luxa Josef 1:2, Ondr Pavel 0:3, WO 1:2, body hostů: Truhlář Jiří 2:1, Vazač Miloslav 4:0, Havránek Ladislav 2:1, Tenglová Jaroslava 3:0, WO 2:1), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol Kněžské Dvory B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tetenka Stanislav 3:1, Babouček František 1:3, Varyš Milan 2:2, Larisch Heinrich 2:2, body hostů: Hlávka Jiří 4:0, Vik Daniel 2:2, Bonuš Karel 1:3, Burian Václav 1:3),
4. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Sokol Kněžské Dvory B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hančl Pavel 2:1, Havel Milan 2:1, Stašek Rudolf 2:1, Šulc Vladimír 1:2, WO 5:0, body hostů: Hlávka Jiří 3:1, Pokorný Jiří 0:4, Burian Václav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Slovan Černý Dub E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havránek Ladislav 4:0, Truhlář Jiří 3:0, Suda Stanislav 3:0, Tenglová Jaroslava 4:0, WO 2:0, body hostů: Tetenka Stanislav 0:4, Bromová Jana 0:4, Varyš Milan 0:4, Larisch Heinrich 0:2, WO 0:2), SK Pedagog ČB E - TJ Start ČB C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Václav 2:2, Lojka Ladislav 0:4, Adam Jan 2:2, Nestroj Jan 2:2, body hostů: Luxa Josef 4:0, Smrž Josef 2:2, Fousek Pavel 3:1, Ondr Pavel 1:3), TJ Motor České Budějovice A - TJ Spartak Trhové Sviny B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvář Václav 1:3, Klobušník Lubomír 2:2, Pešel Jan 4:0, Kuliš Karel 3:1, body hostů: Pavel František 3:1, Levý Roman 2:2, Ježek Radek 0:4, Čajan Pavel 1:3), TJ Sokol Zliv B - KST Štěpánovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vobr Václav 4:0, Michálek Jiří 4:0, Hovorka Zdeněk 2:2, Kučera Ladislav 3:1, body hostů: Mračková Veronika 0:4, Šícha Martin 2:2, Kosař Petr 0:4, Nyiri Filip 1:3), TJ Slovan Černý Dub D - SK Eso Doubravice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubíček Petr st. 1:2, Blahovec Milan 3:0, Vorbis Jan 2:1, Welser Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Suchý Marcel ml. 1:3, Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Sokol České Budějovice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošna Jiří 1:3, Jirák Radek 1:3, Vrábek Otto 2:2, Jirák Jakub 0:4, body hostů: Čapek Petr 4:0, Myler Matěj 3:1, Tušl Mikuláš 1:3, Boháček Lukáš 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol České Budějovice E - TJ Start ČB D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čapek Petr 2:1, Boháček Lukáš 1:2, Fišer Radek 0:3, Tušl Mikuláš 0:3, WO 5:0, body hostů: Havel Milan 3:1, Hančl Pavel 3:1, Šulc Vladimír 3:1, WO 0:5), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol Nová Ves E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 4:0, Marek Josef 2:2, Vančura Stanislav 2:2, Erhart Zdeněk ml. 1:3, body hostů: Hošna Jiří 3:1, Vrábek Otto 3:1, Bartyzal Josef 0:4, Jirák Radek 1:3), KST Štěpánovice B - TJ Slovan Černý Dub D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mračková Veronika 1:3, Kosař Petr 0:4, Papaj Miroslav 0:4, Nyiri Filip 2:2, body hostů: Kubíček Petr st. 4:0, Welser Jiří 2:2, Honsa Petr 4:0, Vorbis Jan 3:1), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Zliv B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavel František 3:1, Plachý Dušan 2:1, Levý Roman 0:1, Čajan Pavel 0:4, Bulant Marek 0:3, WO 1:0, body hostů: Vobr Václav 3:1, Kučera Ladislav 2:2, Michálek Jiří 2:1, Hovorka Zdeněk 3:1, WO 0:1), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Motor České Budějovice A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šálený Zdeněk 1:0, Hrůza Jan 3:0, Slepička Jan 3:0, Moravec Stanislav 1:2, Hrůza Pavel 2:0, WO 5:0, body hostů: Kuliš Karel 0:4, Pešel Jan 1:3, Bečvář Václav 1:3, WO 0:5), TJ Slovan Černý Dub E - SK Pedagog ČB E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bromová Jana 2:2, Tetenka Stanislav 3:1, Varyš Milan 3:1, Larisch Heinrich 1:3, body hostů: Major Marián 1:3, Lojka Ladislav 0:4, Adam Jan 4:0, Adam Václav 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol České Budějovice F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávka Jiří 2:1, Bonuš Karel 0:3, Vik Daniel 3:1, Hrdina Karel 1:3, WO 2:0, body hostů: Vazač Miloslav 2:2, Havránek Ladislav 2:1, Tenglová Jaroslava 2:1, Suda Stanislav 2:2, WO 0:2),
6. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Sokol České Budějovice F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hančl Pavel 0:4, Havel Milan 1:2, Stašek Rudolf 1:3, Šulc Vladimír 0:4, WO 0:1, body hostů: Havránek Ladislav 4:0, Tenglová Jaroslava 2:2, Vazač Miloslav 3:0, Truhlář Jiří 4:0, WO 1:0), SK Pedagog ČB E - TJ Sokol Kněžské Dvory B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adam Václav 2:1, Lojka Ladislav 1:2, Adam Jan 3:0, Major Marián 2:1, WO 5:0, body hostů: Bonuš Karel 2:2, Burian Václav 2:2, Pokorný Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Motor České Budějovice A - TJ Start ČB C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvář Václav 0:3, Pavlík Zdeněk 0:4, Pešel Jan 1:1, Kuliš Karel 0:3, WO 4:0, body hostů: Luxa Josef 2:0, Smrž Josef 3:0, Fousek Pavel 3:1, Ondr Pavel 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Zliv B - SKST Týn nad Vltavou E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovorka Zdeněk 2:2, Vobr Václav 0:4, Michálek Jiří 1:2, Kučera Ladislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrůza Pavel 4:0, Moravec Stanislav 1:3, Šálený Zdeněk 3:1, Slepička Jan 3:0, WO 1:0), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Spartak Trhové Sviny B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Welser Jiří 3:1, Kubíček Petr st. 3:1, Vorbis Jan 2:2, Kaše Milan 3:1, body hostů: Pavel František 4:0, Plachý Dušan 1:3, Čajan Pavel 0:4, Bulant Marek 0:4), TJ Sokol Nová Ves E - KST Štěpánovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošna Jiří 4:0, Vrábek Otto 3:1, Jirák Radek 1:3, Jirák Jakub 2:2, body hostů: Mračková Veronika 3:1, Nyiri Filip 1:3, Kosař Petr 2:2, Papaj Miroslav 0:4), TJ Sokol České Budějovice E - SK Eso Doubravice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Petr 4:0, Myler Matěj 2:2, Tušl Mikuláš 0:2, Boháček Lukáš 3:1, Pechoč Šimon 0:2, body hostů: Suchý Tomáš 3:1, Suchý Marcel ml. 1:3, Erhart Zdeněk ml. 2:2, Marek Josef 1:3),
7. kolo:
SK Eso Doubravice B - TJ Start ČB D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 4:0, Vančura Stanislav 2:2, Marek Josef 1:3, Suchý Marcel ml. 2:2, body hostů: Šulc Vladimír 0:4, Hančl Pavel 1:3, Stašek Rudolf 3:1, Havel Milan 3:1), KST Štěpánovice B - TJ Sokol České Budějovice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mračková Veronika 2:2, Kosař Petr 0:4, Nyiri Filip 2:2, Papaj Miroslav 0:4, body hostů: Fišer Radek 3:1, Čapek Petr 4:0, Myler Matěj 3:1, Tušl Mikuláš 2:2), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Nová Ves E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel František 4:0, Levý Roman 0:1, Plachý Dušan 4:0, Čajan Pavel 0:4, Bulant Marek 1:2, body hostů: Hošna Jiří 2:2, Vrábek Otto 2:2, Jirák Radek 1:3, Jirák Jakub 2:2), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Slovan Černý Dub D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Zdeněk 3:1, Hrůza Jan 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Slepička Jan 3:1, body hostů: Welser Jiří 2:2, Vorbis Jan 0:4, Kubíček Petr st. 1:3, Blahovec Milan 3:1), TJ Start ČB C - TJ Sokol Zliv B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luxa Josef 2:1, Smrž Josef 3:0, Fousek Pavel 2:1, Ondr Pavel 2:2, WO 2:1, body hostů: Kučera Ladislav 0:4, Hovorka Zdeněk 0:3, Michálek Jiří 3:0, Čipera Jiří 1:2, WO 1:2), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Motor České Budějovice A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bromová Jana 4:0, Tetenka Stanislav 4:0, Varyš Milan 3:1, Larisch Heinrich 4:0, WO 1:0, body hostů: Bečvář Václav 0:4, Pavlík Zdeněk 0:4, Kuliš Karel 0:4, Pešel Jan 1:3, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice F - SK Pedagog ČB E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vazač Miloslav 4:0, Truhlář Jiří 4:0, Suda Stanislav 4:0, Tenglová Jaroslava 3:1, body hostů: Lojka Ladislav 1:3, Nestroj Jan 0:4, Adam Václav 0:4, Major Marián 0:4),
8. kolo:
TJ Start ČB D - SK Pedagog ČB E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hančl Pavel 2:2, Stašek Rudolf 3:1, Šulc Vladimír 2:2, WO 0:5, body hostů: Major Marián 1:2, Nestroj Jan 1:2, Lojka Ladislav 0:3, Adam Jan 3:0, WO 5:0), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol Kněžské Dvory B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Jan 2:2, Bečvář Václav 0:4, Pavlík Zdeněk 1:1, Kuliš Karel 2:2, Vondrák Zdeněk 0:2, body hostů: Hlávka Jiří 3:1, Vik Daniel 4:0, Bonuš Karel 1:3, Burian Václav 3:1), TJ Sokol Zliv B - TJ Slovan Černý Dub E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobr Václav 3:1, Hovorka Zdeněk 2:2, Michálek Jiří 3:0, Kučera Ladislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Bromová Jana 1:3, Moudrý Filip 0:4, Tetenka Stanislav 2:2, Varyš Milan 2:1, WO 1:0), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Start ČB C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaše Milan 1:2, Kubíček Petr st. 1:3, Vorbis Jan 1:3, Welser Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Smrž Tomáš 4:0, Luxa Josef 2:1, Smrž Josef 3:1, Fousek Pavel 1:2, Ondr Pavel 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Nová Ves E - SKST Týn nad Vltavou E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošna Jiří 1:3, Vrábek Otto 1:3, Jirák Jakub 0:4, Jirák Radek 0:4, body hostů: Slepička Jan 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Hrůza Pavel 4:0, Hrůza Jan 4:0), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Spartak Trhové Sviny B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Petr 3:1, Boháček Lukáš 2:2, Pechoč Šimon 0:4, Fišer Radek 2:0, Supová Táňa 0:2, body hostů: Pavel František 3:1, Plachý Dušan 4:0, Čajan Pavel 1:3, Bulant Marek 0:2, Lenz Jakub 1:1), SK Eso Doubravice B - KST Štěpánovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Tomáš 4:0, Marek Josef 1:3, Vančura Stanislav 4:0, Suchý Marcel ml. 1:3, body hostů: Mračková Veronika 2:2, Šícha Martin 2:2, Nyiri Filip 2:2, Papaj Miroslav 0:4),
9. kolo:
KST Štěpánovice B - TJ Start ČB D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mračková Veronika 1:2, Nyiri Filip 1:2, Kosař Petr 0:3, Papaj Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Hančl Pavel 2:2, Stašek Rudolf 4:0, Šulc Vladimír 4:0, WO 0:5), TJ Spartak Trhové Sviny B - SK Eso Doubravice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 3:1, Plachý Dušan 3:1, Bulant Marek 1:1, Levý Roman 2:2, Čajan Pavel 0:2, body hostů: Hrubý Petr 4:0, Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 2:2, Suchý Marcel ml. 1:3), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Sokol České Budějovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slepička Jan 4:0, Šálený Zdeněk 4:0, Hrůza Jan 4:0, Moravec Stanislav 2:2, body hostů: Čapek Petr 1:3, Boháček Lukáš 0:2, Myler Matěj 1:3, Tušl Mikuláš 0:4, Šauerová Adéla 0:2), TJ Start ČB C - TJ Sokol Nová Ves E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fousek Pavel 3:1, Smrž Josef 2:1, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 4:0, WO 1:0, body hostů: Hošna Jiří 1:3, Vrábek Otto 2:2, Jirák Radek 0:3, Jirák Jakub 0:4, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Slovan Černý Dub D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babouček František 3:1, Bromová Jana 2:2, Larisch Heinrich 1:3, Tetenka Stanislav 2:2, body hostů: Blahovec Milan 2:2, Vorbis Jan 1:3, Kaše Milan 2:2, Welser Jiří 3:0, Kubíček Petr st. 0:1), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol Zliv B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlávka Jiří 3:0, Vik Daniel 4:0, Hrdina Karel 3:1, Burian Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Vobr Václav 0:4, Michálek Jiří 1:2, Hovorka Zdeněk 1:3, Kučera Ladislav 1:3, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Motor České Budějovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vazač Miloslav 3:1, Havránek Ladislav 4:0, Suda Stanislav 2:0, Tenglová Jaroslava 4:0, Truhlář Jiří 2:0, body hostů: Pešel Jan 0:4, Pavlík Zdeněk 0:4, Kuliš Karel 1:3, Vondrák Zdeněk 0:4),
10. kolo:
TJ Motor České Budějovice A - SK Pedagog ČB E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Jan 2:2, Pavlík Zdeněk 1:3, Vondrák Zdeněk 0:4, Kuliš Karel 1:3, body hostů: Nestroj Jan 3:1, Adam Jan 4:0, Major Marián 1:3, Adam Václav 4:0), TJ Sokol Zliv B - TJ Sokol České Budějovice F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Ladislav 0:4, Michálek Jiří 1:2, Hovorka Zdeněk 0:4, Vobr Václav 1:3, WO 1:0, body hostů: Vazač Miloslav 3:1, Suda Stanislav 4:0, Havránek Ladislav 2:1, Tenglová Jaroslava 4:0, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol Kněžské Dvory B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vorbis Jan 0:3, Welser Jiří 1:3, Honsa Petr 0:4, Kubíček Petr st. 1:2, WO 2:0, body hostů: Bonuš Karel 4:0, Burian Václav 1:1, Hrdina Karel 3:1, Pokorný Jiří 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Slovan Černý Dub E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošna Jiří 4:0, Vrábek Otto 2:2, Šafář František 3:0, Jirák Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Bromová Jana 2:2, Tetenka Stanislav 1:3, Varyš Milan 2:2, Larisch Heinrich 0:3, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Start ČB C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauerová Adéla 0:4, Pechoč Šimon 0:4, Supová Táňa 0:4, Hučík Eduard 1:3, body hostů: Smrž Josef 4:0, Fousek Pavel 3:1, Luxa Josef 4:0, Ondr Pavel 4:0), SK Eso Doubravice B - SKST Týn nad Vltavou E 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vančura Stanislav 1:3, Suchý Marcel ml. 0:4, Marek Josef 0:4, WO 0:5, body hostů: Slepička Jan 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Šálený Zdeněk 3:0, Hrůza Pavel 3:0, WO 5:0), KST Štěpánovice B - TJ Spartak Trhové Sviny B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klásek Miroslav 4:0, Nyiri Filip 3:1, Kosař Petr 1:3, Papaj Miroslav 0:4, body hostů: Pavel František 2:2, Plachý Dušan 3:1, Čajan Pavel 2:2, Bulant Marek 1:1, Korec Dominik 0:2),
11. kolo:
TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Start ČB D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavel František 2:1, Plachý Dušan 3:0, Jindra Lubomír 0:2, Čajan Pavel 0:3, Bulant Marek 0:1, WO 5:0, body hostů: Hančl Pavel 2:2, Stašek Rudolf 3:1, Šulc Vladimír 2:2, WO 0:5), SKST Týn nad Vltavou E - KST Štěpánovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Pavel 4:0, Hrůza Jan 4:0, Slepička Jan 4:0, Moravec Stanislav 3:1, body hostů: Mračková Veronika 0:4, Nyiri Filip 1:3, Šícha Martin 0:4, Papaj Miroslav 0:4), TJ Start ČB C - SK Eso Doubravice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrž Josef 2:2, Fousek Pavel 2:2, Luxa Josef 2:2, Ondr Pavel 3:1, body hostů: Hrubý Petr 2:2, Suchý Tomáš 4:0, Vančura Stanislav 1:3, Suchý Marcel ml. 0:4), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol České Budějovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bromová Jana 2:2, Larisch Heinrich 3:1, Varyš Milan 4:0, Tetenka Stanislav 2:2, body hostů: Čapek Petr 3:1, Šauerová Adéla 0:4, Tušl Mikuláš 0:4, Fišer Radek 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol Nová Ves E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vik Daniel 3:0, Hrdina Karel 2:2, Bonuš Karel 3:0, Pokorný Jiří 2:2, WO 1:1, body hostů: 4:10, WO 1:1), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Slovan Černý Dub D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suda Stanislav 4:0, Vazač Miloslav 3:1, Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 4:0, body hostů: Welser Jiří 0:4, Kaše Milan 0:4, Kubíček Petr st. 1:3, Vorbis Jan 0:4), SK Pedagog ČB E - TJ Sokol Zliv B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Václav 4:0, Nestroj Jan 2:2, Adam Jan 3:1, Lojka Ladislav 0:1, Major Marián 0:3, body hostů: Vobr Václav 1:3, Michálek Jiří 2:2, Kučera Ladislav 2:2, Hovorka Zdeněk 2:2),
12. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Motor České Budějovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Petr ml. 1:3, Šulc Vladimír 1:3, Stašek Rudolf 4:0, Hančl Pavel 4:0, body hostů: Pešel Jan 2:2, Pavlík Zdeněk 1:1, Kalinics Michael 2:2, Kuliš Karel 1:3, Vondrák Zdeněk 0:2), TJ Slovan Černý Dub D - SK Pedagog ČB E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Welser Jiří 3:1, Kaše Milan 1:2, Honsa Petr 0:3, Vorbis Jan 1:3, WO 1:1, body hostů: Lojka Ladislav 2:2, Adam Jan 4:0, Nestroj Jan 1:2, Adam Václav 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Sokol České Budějovice F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošna Jiří 0:4, Vrábek Otto 1:3, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:4, body hostů: Tenglová Jaroslava 4:0, Havránek Ladislav 4:0, Vazač Miloslav 3:1, Suda Stanislav 4:0), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol Kněžské Dvory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Petr 3:1, Šauerová Adéla 0:4, Boháček Lukáš 3:1, Tušl Mikuláš 0:4, body hostů: Vik Daniel 4:0, Bonuš Karel 2:2, Burian Václav 2:2, Pokorný Jiří 2:2), SK Eso Doubravice B - TJ Slovan Černý Dub E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 3:1, Suchý Tomáš 4:0, Suchý Marcel ml. 1:3, Vančura Stanislav 2:2, body hostů: Bromová Jana 1:3, Tetenka Stanislav 1:3, Varyš Milan 3:1, Moudrý Filip 1:3), KST Štěpánovice B - TJ Start ČB C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šícha Martin 0:4, Klásek Miroslav 2:0, Mračková Veronika 0:4, Kosař Petr 0:3, WO 0:3, body hostů: Smrž Josef 3:1, Fousek Pavel 3:1, Luxa Josef 3:0, Ondr Pavel 2:0, WO 3:0), TJ Spartak Trhové Sviny B - SKST Týn nad Vltavou E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavel František 0:2, Plachý Dušan 3:1, Jindra Lubomír 0:4, Čajan Pavel 0:4, Lenz Jakub 0:2, body hostů: Slepička Jan 3:1, Hrůza Pavel 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Hrůza Jan 4:0),
13. kolo:
SKST Týn nad Vltavou E - TJ Start ČB D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrůza Pavel 3:0, Hrůza Jan 3:0, Slepička Jan 2:0, Moravec Stanislav 2:1, WO 6:0, body hostů: Hančl Pavel 0:3, Šulc Vladimír 1:3, Škoda Petr ml. 0:4, WO 0:6), TJ Start ČB C - TJ Spartak Trhové Sviny B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fousek Pavel 4:0, Smrž Josef 4:0, Luxa Josef 4:0, Ondr Pavel 4:0, body hostů: Jindra Lubomír 0:4, Čajan Pavel 0:4, Lenz Jakub 0:4, Bulant Marek 0:4), TJ Slovan Černý Dub E - KST Štěpánovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ihrová Stanislava 2:0, Bromová Jana 3:0, Varyš Milan 4:0, Tetenka Stanislav 3:1, Moudrý Filip 1:1, WO 1:0, body hostů: Mračková Veronika 0:4, Nyiri Filip 1:3, Kosař Petr 0:3, Papaj Miroslav 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Kněžské Dvory B - SK Eso Doubravice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 4:0, Hlávka Jiří 4:0, Hrdina Karel 2:2, Pokorný Jiří 1:3, body hostů: Vančura Stanislav 2:2, Marek Josef 0:4, Hrubý Petr 2:2, Suchý Tomáš 1:3), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Sokol České Budějovice E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 3:1, Havránek Ladislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Boháček Lukáš 0:3, Čapek Petr 2:1, Myler Matěj 1:2, Tušl Mikuláš 0:3, WO 5:0), SK Pedagog ČB E - TJ Sokol Nová Ves E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Jan 4:0, Lojka Ladislav 2:2, Adam Václav 3:1, Nestroj Jan 3:0, WO 0:1, body hostů: Hošna Jiří 2:1, Vrábek Otto 1:3, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:4, WO 1:0), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol Zliv B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Zdeněk 0:4, Bečvář Václav 0:4, Kalinics Michael 3:0, Pešel Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Vobr Václav 2:2, Hovorka Zdeněk 2:2, Michálek Jiří 2:2, Čipera Jiří 3:0, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Sokol Zliv B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stašek Rudolf 1:3, Šulc Vladimír 1:3, Škoda Petr ml. 0:4, WO 0:4, body hostů: Vobr Václav 3:0, Michálek Jiří 2:1, Hovorka Zdeněk 2:1, Čipera Jiří 3:0, WO 4:0), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Motor České Budějovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubíček Petr st. 2:2, Vorbis Jan 2:2, Kaše Milan 1:3, Blahovec Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kuliš Karel 1:3, Pešel Jan 3:1, Kalinics Michael 4:0, Pavlík Zdeněk 0:2, Bečvář Václav 0:2, WO 1:0), TJ Sokol České Budějovice E - SK Pedagog ČB E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Petr 3:1, Myler Matěj 2:2, Tušl Mikuláš 0:2, Boháček Lukáš 0:4, Šauerová Adéla 0:2, body hostů: Adam Václav 3:1, Adam Jan 3:1, Lojka Ladislav 3:1, Nestroj Jan 1:1, Major Marián 1:1), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol České Budějovice F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 0:4, Suchý Tomáš 1:3, Suchý Marcel ml. 0:4, body hostů: Suda Stanislav 3:1, Truhlář Jiří 4:0, Tenglová Jaroslava 4:0, Vazač Miloslav 4:0), KST Štěpánovice B - TJ Sokol Kněžské Dvory B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nyiri Filip 0:3, Kosař Petr 0:3, Papaj Miroslav 0:3, Šícha Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Hlávka Jiří 4:0, Bonuš Karel 4:0, Burian Václav 4:0, WO 0:5), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Slovan Černý Dub E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Dušan 4:0, Čajan Pavel 1:3, Bulant Marek 1:3, Lenz Jakub 0:4, body hostů: Ihrová Stanislava 3:1, Tetenka Stanislav 3:1, Moudrý Filip 2:2, Larisch Heinrich 2:2), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Start ČB C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Pavel 4:0, Slepička Jan 2:2, Hrůza Jan 4:0, Moravec Stanislav 0:4, body hostů: Smrž Josef 1:3, Luxa Josef 1:3, Smrž Tomáš 2:2, Fousek Pavel 2:2),
15. kolo:
TJ Start ČB C - TJ Start ČB D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luxa Josef 2:2, Smrž Josef 2:2, Fousek Pavel 2:2, Ondr Pavel 2:2, body hostů: Stašek Rudolf 2:2, Havel Milan 2:2, Šulc Vladimír 2:2, Hančl Pavel 2:2), TJ Slovan Černý Dub E - SKST Týn nad Vltavou E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tetenka Stanislav 1:3, Moudrý Filip 1:3, Varyš Milan 3:1, Larisch Heinrich 0:4, body hostů: Slepička Jan 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Hrůza Pavel 4:0, Hrůza Jan 3:1), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Spartak Trhové Sviny B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 4:0, Hrdina Karel 4:0, Burian Václav 3:1, Bonuš Karel 4:0, body hostů: Jindra Lubomír 0:4, Bulant Marek 0:4, Čajan Pavel 0:4, Lenz Jakub 1:3), TJ Sokol České Budějovice F - KST Štěpánovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tenglová Jaroslava 4:0, Havránek Ladislav 4:0, Vazač Miloslav 4:0, Truhlář Jiří 4:0, body hostů: Nyiri Filip 0:4, Mračková Veronika 0:4, Kosař Petr 0:4, Papaj Miroslav 0:4), SK Pedagog ČB E - SK Eso Doubravice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Václav 2:2, Adam Jan 3:1, Nestroj Jan 2:2, Lojka Ladislav 2:2, body hostů: Hrubý Petr 4:0, Vančura Stanislav 3:1, Erhart Zdeněk ml. 0:4, Suchý Marcel ml. 0:4), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol Nová Ves E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalinics Michael 4:0, Pešel Jan 2:2, Pavlík Zdeněk 1:1, Kuliš Karel 3:1, Bečvář Václav 1:1, body hostů: Hošna Jiří 2:2, Vrábek Otto 3:1, Jirák Jakub 0:4, Jirák Radek 0:4), TJ Sokol Zliv B - TJ Slovan Černý Dub D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Jiří 3:1, Vobr Václav 3:1, Hovorka Zdeněk 1:3, Kučera Ladislav 2:2, body hostů: Blahovec Milan 3:1, Kubíček Petr st. 1:3, Kaše Milan 1:3, Vorbis Jan 2:2),
16. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Slovan Černý Dub D 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hančl Pavel 2:2, Šulc Vladimír 0:4, Stašek Rudolf 4:0, 0:1, WO 0:4, body hostů: Blahovec Milan 3:1, Vorbis Jan 1:2, Kubíček Petr st. 2:1, Honsa Petr 1:1, Welser Jiří 0:1, WO 4:0), TJ Sokol Zliv B - TJ Sokol Nová Ves E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobr Václav 3:1, Michálek Jiří 4:0, Čipera Jiří 3:1, Kučera Ladislav 3:1, body hostů: Hošna Jiří 3:1, Vrábek Otto 0:4, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:4), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol České Budějovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalinics Michael 3:1, Pešel Jan 3:1, Vondrák Zdeněk 1:3, Kuliš Karel 2:2, body hostů: Čapek Petr 4:0, Myler Matěj 2:2, Boháček Lukáš 1:3, Šauerová Adéla 0:2, Tušl Mikuláš 0:2), SK Pedagog ČB E - KST Štěpánovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Jan 4:0, Adam Václav 4:0, Nestroj Jan 3:1, Lojka Ladislav 3:1, body hostů: Mračková Veronika 0:4, Nyiri Filip 1:3, Kosař Petr 0:4, Papaj Miroslav 1:3), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Spartak Trhové Sviny B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vazač Miloslav 3:1, Truhlář Jiří 4:0, Havránek Ladislav 4:0, Tenglová Jaroslava 4:0, body hostů: Jindra Lubomír 0:2, Lenz Jakub 0:4, Pavel František 1:3, Bulant Marek 0:4, Korec Dominik 0:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - SKST Týn nad Vltavou E 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlávka Jiří 3:1, Hrdina Karel 3:1, Vik Daniel 3:1, Bonuš Karel 2:2, body hostů: Šálený Zdeněk 2:2, Moravec Stanislav 0:4, Hrůza Pavel 2:2, Slepička Jan 1:3), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Start ČB C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moudrý Filip 1:3, Bromová Jana 0:4, Varyš Milan 3:0, Larisch Heinrich 3:1, WO 1:0, body hostů: Fousek Pavel 2:2, Smrž Josef 2:2, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 1:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Slovan Černý Dub E - TJ Start ČB D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moudrý Filip 3:1, Bromová Jana 1:3, Varyš Milan 4:0, Larisch Heinrich 3:1, body hostů: Škoda Petr ml. 1:3, Stašek Rudolf 2:2, Hančl Pavel 0:4, Šulc Vladimír 2:2), TJ Start ČB C - TJ Sokol Kněžské Dvory B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fousek Pavel 0:3, Smrž Josef 1:2, Luxa Josef 0:3, Smrž Tomáš 2:2, WO 0:3, body hostů: Vik Daniel 4:0, Hlávka Jiří 3:0, Hrdina Karel 2:1, Burian Václav 1:2, WO 3:0), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Sokol České Budějovice F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 3:0, Šálený Zdeněk 1:3, Hrůza Jan 3:1, Slepička Jan 2:2, Moravec Stanislav 0:1, body hostů: Truhlář Jiří 3:1, Vazač Miloslav 2:2, Tenglová Jaroslava 1:3, Havránek Ladislav 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny B - SK Pedagog ČB E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 0:2, Plachý Dušan 3:1, Jindra Lubomír 1:3, Čajan Pavel 0:4, Bulant Marek 0:2, body hostů: Nestroj Jan 2:2, Lojka Ladislav 1:1, Adam Jan 4:0, Adam Václav 3:1, Major Marián 2:0), SK Eso Doubravice B - TJ Motor České Budějovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Tomáš 2:2, Suchý Marcel ml. 0:4, Vančura Stanislav 3:1, Marek Josef 0:4, body hostů: Kuliš Karel 2:2, Pešel Jan 3:1, Kalinics Michael 4:0, Pavlík Zdeněk 1:1, Bečvář Václav 1:1), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol Zliv B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čapek Petr 1:0, Pechoč Šimon 0:3, Myler Matěj 2:1, Boháček Lukáš 1:2, Šauerová Adéla 0:2, WO 5:0, body hostů: Vobr Václav 1:3, Čipera Jiří 4:0, Michálek Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Slovan Černý Dub D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošna Jiří 2:2, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:4, Bartyzal Josef 1:3, body hostů: Blahovec Milan 3:1, Vorbis Jan 4:0, Kubíček Petr st. 3:1, Honsa Petr 3:1),
18. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Sokol Nová Ves E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hančl Pavel 3:1, Šulc Vladimír 2:2, Stašek Rudolf 3:1, Škoda Petr ml. 1:3, body hostů: Jirák Radek 2:2, Vrábek Otto 2:2, Jirák Jakub 0:4, Hošna Jiří 3:1), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol České Budějovice E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Petr st. 4:0, Welser Jiří 0:2, Kaše Milan 1:3, Honsa Petr 2:2, Vorbis Jan 1:1, body hostů: Čapek Petr 2:2, Fišer Radek 3:1, Hučík Eduard 3:1, Supová Táňa 0:4), TJ Sokol Zliv B - SK Eso Doubravice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Pavel 3:1, Kučera Ladislav 2:2, Michálek Jiří 3:1, Hovorka Zdeněk 3:1, body hostů: Hrubý Petr 2:2, Marek Josef 1:3, Vančura Stanislav 2:2, Suchý Marcel ml. 0:4), TJ Motor České Budějovice A - KST Štěpánovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalinics Michael 4:0, Pešel Jan 3:1, Bečvář Václav 1:1, Kuliš Karel 3:1, Pavlík Zdeněk 2:0, body hostů: Mračková Veronika 1:3, Šícha Martin 1:3, Nyiri Filip 0:4, Papaj Miroslav 1:3), SK Pedagog ČB E - SKST Týn nad Vltavou E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Major Marián 0:4, Adam Jan 3:1, Adam Václav 2:2, Nestroj Jan 2:2, body hostů: Slepička Jan 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Hrůza Pavel 3:1, Hrůza Jan 2:2), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Start ČB C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suda Stanislav 1:0, Truhlář Jiří 1:1, Vazač Miloslav 1:1, Tenglová Jaroslava 1:0, WO 11:0, body hostů: Luxa Josef 0:2, Fousek Pavel 1:1, Ondr Pavel 1:1, WO 0:11), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Slovan Černý Dub E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 4:0, Hrdina Karel 3:0, Bonuš Karel 1:2, Zeman Jan 4:0, WO 2:0, body hostů: Bromová Jana 1:3, Tetenka Stanislav 0:4, Varyš Milan 1:3, Larisch Heinrich 0:2, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Start ČB D 11:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vik Daniel 3:0, Hrdina Karel 2:1, Burian Václav 2:1, WO 3:3, body hostů: Škoda Petr ml. 1:2, Šulc Vladimír 1:2, Hančl Pavel 0:3, WO 3:3), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol České Budějovice F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tetenka Stanislav 0:4, Larisch Heinrich 0:2, Varyš Milan 2:2, Bromová Jana 0:4, WO 0:2, body hostů: Truhlář Jiří 3:1, Suda Stanislav 4:0, Havránek Ladislav 2:1, Tenglová Jaroslava 3:0, WO 2:0), TJ Start ČB C - SK Pedagog ČB E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrž Josef 1:3, Fousek Pavel 3:1, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 2:2, body hostů: Adam Václav 2:2, Adam Jan 3:1, Major Marián 0:4, Nestroj Jan 2:2), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Motor České Budějovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 0:2, Plachý Dušan 2:2, Jindra Lubomír 2:2, Bulant Marek 0:4, Čajan Pavel 0:2, body hostů: Pešel Jan 4:0, Kalinics Michael 4:0, Pavlík Zdeněk 2:2, Kuliš Karel 2:2), KST Štěpánovice B - TJ Sokol Zliv B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mračková Veronika 1:3, Nyiri Filip 1:3, Kosař Petr 0:4, Papaj Miroslav 0:4, body hostů: Čipera Jiří 4:0, Michálek Jiří 4:0, Hovorka Zdeněk 3:1, Kučera Ladislav 3:1), SK Eso Doubravice B - TJ Slovan Černý Dub D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 2:2, Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 0:4, Suchý Marcel ml. 1:3, body hostů: Blahovec Milan 3:1, Welser Jiří 2:2, Honsa Petr 4:0, Vorbis Jan 4:0), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol Nová Ves E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Petr 4:0, Myler Matěj 2:2, Tušl Mikuláš 0:4, Fišer Radek 2:2, body hostů: Hošna Jiří 3:1, Vrábek Otto 2:2, Bartyzal Josef 2:2, Jirák Radek 1:3),
20. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Sokol České Budějovice E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hančl Pavel 2:1, Škoda Petr ml. 1:3, Šulc Vladimír 1:3, WO 0:6, body hostů: Čapek Petr 3:0, Myler Matěj 2:0, Tušl Mikuláš 0:3, Fišer Radek 2:1, WO 6:0), TJ Sokol Nová Ves E - SK Eso Doubravice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hošna Jiří 3:1, Vrábek Otto 3:1, Jirák Radek 3:1, Jirák Jakub 3:1, body hostů: Vančura Stanislav 1:3, Marek Josef 0:4, Suchý Marcel ml. 1:3, Erhart Zdeněk ml. 2:2), TJ Slovan Černý Dub D - KST Štěpánovice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahovec Milan 4:0, Kubíček Petr st. 3:1, Vorbis Jan 4:0, Welser Jiří 4:0, body hostů: Mračková Veronika 1:3, Nyiri Filip 0:4, Kosař Petr 0:4, Klásek Miroslav 0:4), TJ Sokol Zliv B - TJ Spartak Trhové Sviny B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Pavel 2:1, Hovorka Zdeněk 2:2, Michálek Jiří 3:1, Kučera Ladislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Plachý Dušan 4:0, Jindra Lubomír 1:2, Lenz Jakub 0:4, Čajan Pavel 0:4, WO 1:0), TJ Motor České Budějovice A - SKST Týn nad Vltavou E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalinics Michael 2:2, Pešel Jan 1:3, Bečvář Václav 0:2, Pavlík Zdeněk 0:4, Vondrák Zdeněk 0:2, body hostů: Slepička Jan 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Šálený Zdeněk 4:0, Hrůza Jan 3:1), SK Pedagog ČB E - TJ Slovan Černý Dub E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Jan 2:2, Nestroj Jan 2:2, Pešl Ladislav 3:1, Adam Václav 3:1, body hostů: Tetenka Stanislav 1:3, Moudrý Filip 1:3, Varyš Milan 4:0, Larisch Heinrich 0:4), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Sokol Kněžské Dvory B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vazač Miloslav 3:1, Havránek Ladislav 0:4, Tenglová Jaroslava 2:2, Truhlář Jiří 3:1, body hostů: Zeman Jan 3:1, Zeman Tomáš 2:2, Vik Daniel 1:3, Hlávka Jiří 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol České Budějovice F - TJ Start ČB D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suda Stanislav 3:0, Havránek Ladislav 3:0, Vazač Miloslav 3:0, Truhlář Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Hančl Pavel 0:4, Škoda Petr ml. 0:4, Stašek Rudolf 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kněžské Dvory B - SK Pedagog ČB E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jiří 1:3, Hrdina Karel 1:3, Zeman Tomáš 3:1, Hlávka Jiří 4:0, body hostů: Adam Jan 3:1, Major Marián 0:4, Adam Václav 2:2, Nestroj Jan 2:2), TJ Start ČB C - TJ Motor České Budějovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fousek Pavel 1:3, Smrž Josef 2:2, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 1:3, body hostů: Kalinics Michael 4:0, Pešel Jan 3:1, Bečvář Václav 0:2, Kuliš Karel 1:3, Pavlík Zdeněk 1:1), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Sokol Zliv B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slepička Jan 3:0, Šálený Zdeněk 2:1, Hrůza Pavel 3:0, Moravec Stanislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kučera Ladislav 0:4, Hovorka Zdeněk 0:4, Michálek Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Slovan Černý Dub D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 2:2, Plachý Dušan 4:0, Jindra Lubomír 1:3, Čajan Pavel 0:2, Bulant Marek 0:2, body hostů: Vorbis Jan 3:1, Honsa Petr 1:3, Welser Jiří 2:2, Blahovec Milan 3:1), KST Štěpánovice B - TJ Sokol Nová Ves E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mračková Veronika 3:1, Šícha Martin 2:2, Nyiri Filip 2:2, Kosař Petr 1:3, body hostů: Hošna Jiří 4:0, Jirák Radek 1:3, Bartyzal Josef 3:1, Jirák Jakub 0:4), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol České Budějovice E 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štěcha Josef 1:2, Vančura Stanislav 3:0, Erhart Zdeněk ml. 0:3, Suchý Marcel ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Pechoč Šimon 2:2, Tušl Mikuláš 2:2, Šauerová Adéla 2:2, WO 0:5),
22. kolo:
TJ Start ČB D - SK Eso Doubravice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stašek Rudolf 4:0, Šulc Vladimír 1:3, Hančl Pavel 2:2, Škoda Petr ml. 3:1, body hostů: Červený Rudolf st. 3:1, Vančura Stanislav 2:2, Suchý Tomáš 0:4, Marek Josef 1:3), TJ Sokol České Budějovice E - KST Štěpánovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Myler Matěj 1:0, Čapek Petr 3:0, Boháček Lukáš 1:2, Šauerová Adéla 0:3, Tušl Mikuláš 0:2, WO 5:0, body hostů: Mračková Veronika 2:2, Nyiri Filip 3:1, Kosař Petr 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Spartak Trhové Sviny B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošna Jiří 3:1, Jirák Radek 1:3, Jirák Jakub 1:3, Bartyzal Josef 0:1, Vrábek Otto 2:1, body hostů: Pavel František 4:0, Plachý Dušan 2:2, Čajan Pavel 0:2, Bulant Marek 2:2, Lenz Jakub 1:1), TJ Slovan Černý Dub D - SKST Týn nad Vltavou E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Welser Jiří 1:3, Honsa Petr 1:3, Kaše Milan 0:4, Vorbis Jan 1:3, body hostů: Slepička Jan 4:0, Moravec Stanislav 1:3, Hrůza Pavel 4:0, Šálený Zdeněk 4:0), TJ Sokol Zliv B - TJ Start ČB C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michálek Jiří 1:3, Kučera Ladislav 2:2, Hovorka Zdeněk 2:1, WO 1:5, body hostů: Smrž Josef 2:1, Fousek Pavel 1:2, Luxa Josef 2:1, Ondr Pavel 1:1, WO 5:1), TJ Motor České Budějovice A - TJ Slovan Černý Dub E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalinics Michael 3:1, Pešel Jan 2:2, Pavlík Zdeněk 0:2, Kuliš Karel 2:2, Bečvář Václav 0:2, body hostů: Tetenka Stanislav 2:2, Bromová Jana 3:1, Varyš Milan 3:1, Larisch Heinrich 1:3), SK Pedagog ČB E - TJ Sokol České Budějovice F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adam Jan 3:1, Nestroj Jan 2:2, Lojka Ladislav 0:4, Adam Václav 1:3, body hostů: Truhlář Jiří 2:2, Vazač Miloslav 2:2, Tenglová Jaroslava 3:1, Suda Stanislav 3:1),
23. kolo:
SK Pedagog ČB E - TJ Start ČB D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adam Jan 3:0, Adam Václav 3:0, Major Marián 1:2, Nestroj Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Škoda Petr ml. 0:4, Stašek Rudolf 2:2, Hančl Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Motor České Budějovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 3:1, Zeman Jan 4:0, Hrdina Karel 3:1, Bonuš Karel 2:2, body hostů: Kalinics Michael 3:1, Pešel Jan 1:3, Pavlík Zdeněk 0:4, Kuliš Karel 0:2, Bečvář Václav 0:2), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol Zliv B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tetenka Stanislav 1:3, Bromová Jana 0:4, Varyš Milan 3:1, Ihrová Stanislava 3:1, body hostů: Vobr Václav 1:3, Kučera Ladislav 2:2, Michálek Jiří 3:1, Čipera Jiří 3:1), TJ Start ČB C - TJ Slovan Černý Dub D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fousek Pavel 3:1, Smrž Tomáš 2:0, Luxa Josef 4:0, Ondr Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Welser Jiří 0:3, Blahovec Milan 0:4, Kaše Milan 0:3, Vorbis Jan 1:2, Kubíček Petr st. 1:0, WO 2:0), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Sokol Nová Ves E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slepička Jan 4:0, Hrůza Jan 4:0, Volková Marcela 2:2, Moravec Stanislav 2:2, body hostů: Jirák Jakub 0:4, Hošna Jiří 2:2, Jirák Radek 0:4, Hnilička Jiří 2:2), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol České Budějovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel František 3:1, Plachý Dušan 3:1, Jindra Lubomír 1:2, Bulant Marek 1:3, WO 1:0, body hostů: Čapek Petr 4:0, Myler Matěj 2:2, Šauerová Adéla 0:4, Fišer Radek 1:2, WO 0:1), KST Štěpánovice B - SK Eso Doubravice B 0:18wo,
24. kolo:
TJ Start ČB D - KST Štěpánovice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šulc Vladimír 2:1, Stašek Rudolf 1:2, Hančl Pavel 3:0, Škoda Petr ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Mračková Veronika 3:1, Nyiri Filip 1:3, Papaj Miroslav 1:3, WO 0:5), SK Eso Doubravice B - TJ Spartak Trhové Sviny B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančura Stanislav 3:1, Suchý Tomáš 4:0, Marek Josef 1:3, Suchý Marcel ml. 2:2, body hostů: Plachý Dušan 1:1, Jindra Lubomír 1:3, Bulant Marek 2:2, Čajan Pavel 1:3, Lenz Jakub 1:1), TJ Sokol České Budějovice E - SKST Týn nad Vltavou E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapek Petr 2:2, Boháček Lukáš 0:2, Myler Matěj 2:2, Tušl Mikuláš 0:4, Šauerová Adéla 0:2, body hostů: Hrůza Jan 1:1, Hrůza Pavel 4:0, Šálený Zdeněk 4:0, Mlsek Jiří 2:2, Moravec Stanislav 1:1), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Start ČB C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošna Jiří 2:1, Vrábek Otto 2:2, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:4, WO 1:0, body hostů: Smrž Josef 3:1, Fousek Pavel 2:1, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 3:1, WO 0:1), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Slovan Černý Dub E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Petr st. 1:3, Vorbis Jan 2:2, Kaše Milan 3:1, Welser Jiří 3:1, body hostů: Babouček František 1:3, Tetenka Stanislav 2:2, Varyš Milan 4:0, Larisch Heinrich 0:4), TJ Sokol Zliv B - TJ Sokol Kněžské Dvory B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michálek Jiří 1:3, Kučera Ladislav 2:2, Hovorka Zdeněk 2:2, Vobr Václav 1:3, body hostů: Vik Daniel 4:0, Zeman Tomáš 3:1, Hrdina Karel 3:1, Burian Václav 0:4), TJ Motor České Budějovice A - TJ Sokol České Budějovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlík Zdeněk 0:4, Pešel Jan 1:3, Kalinics Michael 3:1, Bečvář Václav 0:4, body hostů: Vazač Miloslav 2:2, Truhlář Jiří 4:0, Havránek Ladislav 3:1, Suda Stanislav 3:1),
25. kolo:
SK Pedagog ČB E - TJ Motor České Budějovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Jan 4:0, Adam Václav 3:1, Nestroj Jan 2:2, Lojka Ladislav 1:3, body hostů: Kalinics Michael 3:1, Pavlík Zdeněk 1:3, Bečvář Václav 0:4, Pešel Jan 2:2), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Sokol Zliv B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suda Stanislav 3:0, Havránek Ladislav 2:0, Tenglová Jaroslava 3:0, Truhlář Jiří 3:0, Vazač Miloslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Vobr Václav 0:4, Kučera Ladislav 0:4, Michálek Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Slovan Černý Dub D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vik Daniel 4:0, Zeman Jan 3:1, Bonuš Karel 1:2, Burian Václav 1:3, WO 0:1, body hostů: Blahovec Milan 3:1, Kubíček Petr st. 0:4, Welser Jiří 2:2, Vorbis Jan 1:2, WO 1:0), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Sokol Nová Ves E 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bromová Jana 2:2, Ihrová Stanislava 4:0, Varyš Milan 4:0, Tetenka Stanislav 3:1, body hostů: Jirák Radek 0:4, Bartyzal Josef 0:4, Vrábek Otto 2:2, Jirák Jakub 1:3), TJ Start ČB C - TJ Sokol České Budějovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrž Josef 4:0, Fousek Pavel 2:1, Luxa Josef 4:0, Ondr Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Boháček Lukáš 1:3, Myler Matěj 1:1, Pechoč Šimon 0:3, Tušl Mikuláš 0:4, Šauerová Adéla 0:2, WO 1:0), SKST Týn nad Vltavou E - SK Eso Doubravice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Jan 4:0, Hrůza Pavel 4:0, Hrůza Jan 4:0, Moravec Stanislav 4:0, body hostů: Marek Josef 0:4, Erhart Zdeněk ml. 0:4, Suchý Marcel ml. 0:4, Jungwirth Jan st. 0:4), TJ Spartak Trhové Sviny B - KST Štěpánovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavel František 4:0, Jindra Lubomír 1:1, Bulant Marek 3:1, Čajan Pavel 1:3, Lenz Jakub 1:1, body hostů: Šícha Martin 0:4, Mračková Veronika 2:2, Kosař Petr 2:2, Papaj Miroslav 2:2),
26. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Spartak Trhové Sviny B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hančl Pavel 4:0, Stašek Rudolf 4:0, Šulc Vladimír 3:1, Škoda Petr ml. 3:1, body hostů: Jindra Lubomír 2:2, Čajan Pavel 0:4, Lenz Jakub 0:4, Korec Dominik 0:4), KST Štěpánovice B - SKST Týn nad Vltavou E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mračková Veronika 0:4, Kosař Petr 0:4, Papaj Miroslav 0:4, Nyiri Filip 0:4, body hostů: Hrůza Pavel 4:0, Slepička Jan 4:0, Moravec Stanislav 4:0, Šálený Zdeněk 4:0), SK Eso Doubravice B - TJ Start ČB C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Tomáš 4:0, Vančura Stanislav 2:2, Suchý Marcel ml. 0:4, Marek Josef 0:4, body hostů: Smrž Josef 3:1, Fousek Pavel 2:2, Luxa Josef 3:1, Ondr Pavel 2:2), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Slovan Černý Dub E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Myler Matěj 4:0, Hučík Eduard 2:2, Fišer Radek 1:3, WO 0:5, body hostů: Bromová Jana 0:3, Tetenka Stanislav 2:1, Varyš Milan 2:1, Larisch Heinrich 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Sokol Kněžské Dvory B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošna Jiří 2:2, Jirák Radek 0:4, Bartyzal Josef 0:4, Jirák Jakub 0:4, body hostů: Hlávka Jiří 4:0, Hrdina Karel 3:1, Zeman Jan 3:1, Zeman Tomáš 4:0), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol České Budějovice F 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubíček Petr st. 1:3, Vorbis Jan 0:4, Welser Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Truhlář Jiří 3:0, Vazač Miloslav 2:1, Tenglová Jaroslava 3:0, Havránek Ladislav 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Zliv B - SK Pedagog ČB E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Jiří 2:2, Kučera Ladislav 3:1, Hovorka Zdeněk 3:1, Vobr Václav 2:2, body hostů: Major Marián 0:4, Adam Václav 1:3, Nestroj Jan 1:3, Adam Jan 4:0),
27. kolo:
TJ Motor České Budějovice A - TJ Start ČB D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešel Jan 2:2, Pavlík Zdeněk 1:1, Kalinics Michael 4:0, Kuliš Karel 2:2, Bečvář Václav 0:1, WO 1:0, body hostů: Škoda Petr ml. 1:3, Stašek Rudolf 3:1, Šulc Vladimír 0:3, Hančl Pavel 2:2, WO 0:1), SK Pedagog ČB E - TJ Slovan Černý Dub D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Jan 4:0, Lojka Ladislav 1:3, Adam Václav 2:2, Nestroj Jan 3:1, body hostů: Welser Jiří 1:3, Blahovec Milan 3:1, Vorbis Jan 1:3, Kubíček Petr st. 1:3), TJ Sokol České Budějovice F - TJ Sokol Nová Ves E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Truhlář Jiří 4:0, Vazač Miloslav 4:0, Tenglová Jaroslava 4:0, Havránek Ladislav 4:0, body hostů: Bartyzal Josef 0:4, Vrábek Otto 0:4, Jirák Radek 0:4, Jirák Jakub 0:4), TJ Sokol Kněžské Dvory B - TJ Sokol České Budějovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 4:0, Zeman Tomáš 4:0, Zeman Jan 4:0, Bonuš Karel 2:2, body hostů: Čapek Petr 1:3, Myler Matěj 1:3, Tušl Mikuláš 0:4, Fišer Radek 0:4), TJ Slovan Černý Dub E - SK Eso Doubravice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tetenka Stanislav 2:2, Bromová Jana 3:1, Varyš Milan 3:1, Larisch Heinrich 2:2, body hostů: Vančura Stanislav 2:2, Hrubý Petr 4:0, Erhart Zdeněk ml. 0:4, Marek Josef 0:4), TJ Start ČB C - KST Štěpánovice B 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smrž Josef 3:0, Fousek Pavel 3:0, Luxa Josef 3:0, Ondr Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Mračková Veronika 0:4, Nyiri Filip 0:4, Papaj Miroslav 0:4, WO 0:5), SKST Týn nad Vltavou E - TJ Spartak Trhové Sviny B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šálený Zdeněk 4:0, Hrůza Jan 4:0, Slepička Jan 4:0, Moravec Stanislav 3:1, body hostů: Jindra Lubomír 0:4, Čajan Pavel 0:4, Bulant Marek 1:3, Lenz Jakub 0:4),
28. kolo:
TJ Start ČB D - SKST Týn nad Vltavou E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hančl Pavel 1:3, Šulc Vladimír 1:3, Stašek Rudolf 1:3, Škoda Petr ml. 0:4, body hostů: Slepička Jan 4:0, Hrůza Jan 4:0, Moravec Stanislav 1:3, Hrůza Pavel 4:0), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Start ČB C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 4:0, Plachý Dušan 3:0, Jindra Lubomír 1:2, Čajan Pavel 0:2, Bulant Marek 1:1, WO 2:0, body hostů: Smrž Josef 2:2, Fousek Pavel 0:4, Luxa Josef 2:1, Ondr Pavel 1:2, WO 0:2), KST Štěpánovice B - TJ Slovan Černý Dub E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mračková Veronika 1:3, Kosař Petr 0:4, Papaj Miroslav 1:3, Nyiri Filip 2:2, body hostů: Bromová Jana 2:2, Ihrová Stanislava 2:2, Tetenka Stanislav 4:0, Varyš Milan 4:0), SK Eso Doubravice B - TJ Sokol Kněžské Dvory B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 3:1, Suchý Tomáš 4:0, Vančura Stanislav 2:2, Suchý Marcel ml. 1:3, body hostů: Vik Daniel 2:2, Zeman Jan 2:2, Hrdina Karel 2:2, Burian Václav 0:4), TJ Sokol České Budějovice E - TJ Sokol České Budějovice F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapek Petr 3:1, Tušl Mikuláš 0:4, Šauerová Adéla 0:4, WO 0:4, body hostů: Suda Stanislav 2:1, Tenglová Jaroslava 2:1, Truhlář Jiří 3:0, Vazač Miloslav 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Nová Ves E - SK Pedagog ČB E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartyzal Josef 1:3, Jirák Radek 0:4, Hošna Jiří 3:1, Jirák Jakub 1:3, body hostů: Major Marián 1:3, Adam Jan 4:0, Nestroj Jan 3:1, Adam Václav 3:1), TJ Sokol Zliv B - TJ Motor České Budějovice A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michálek Jiří 2:2, Hovorka Zdeněk 2:2, Vobr Václav 2:2, WO 0:5, body hostů: Kalinics Michael 2:1, Pešel Jan 3:0, Pavlík Zdeněk 0:1, Kuliš Karel 1:2, Bečvář Václav 0:2, WO 5:0),
29. kolo:
TJ Sokol Zliv B - TJ Start ČB D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čipera Jiří 3:0, Michálek Jiří 3:0, Vobr Václav 1:2, Kučera Ladislav 3:0, WO 4:0, body hostů: Hančl Pavel 1:3, Škoda Petr ml. 1:3, Šulc Vladimír 0:4, WO 0:4), TJ Motor České Budějovice A - TJ Slovan Černý Dub D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalinics Michael 3:1, Pešel Jan 2:2, Pavlík Zdeněk 0:4, Kuliš Karel 0:4, body hostů: Blahovec Milan 3:1, Welser Jiří 4:0, Kubíček Petr st. 2:2, Vorbis Jan 2:2), SK Pedagog ČB E - TJ Sokol České Budějovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Václav 2:2, Lojka Ladislav 2:2, Adam Jan 3:1, Nestroj Jan 2:2, body hostů: Myler Matěj 3:1, Čapek Petr 4:0, Tušl Mikuláš 0:4, Pechoč Šimon 0:4), TJ Sokol České Budějovice F - SK Eso Doubravice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suda Stanislav 1:3, Truhlář Jiří 4:0, Vazač Miloslav 1:3, Tenglová Jaroslava 4:0, body hostů: Hrubý Petr 2:2, Suchý Tomáš 2:2, Marek Josef 0:4, Vančura Stanislav 2:2), TJ Sokol Kněžské Dvory B - KST Štěpánovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vik Daniel 4:0, Hlávka Jiří 4:0, Zeman Tomáš 4:0, Bonuš Karel 3:0, WO 0:1, body hostů: Kosař Petr 0:3, Nyiri Filip 0:4, Papaj Miroslav 0:4, Šícha Martin 0:4, WO 1:0), TJ Slovan Černý Dub E - TJ Spartak Trhové Sviny B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bromová Jana 1:3, Tetenka Stanislav 1:3, Varyš Milan 4:0, Larisch Heinrich 2:2, body hostů: Plachý Dušan 3:1, Bulant Marek 2:2, Čajan Pavel 0:4, Lenz Jakub 3:1), TJ Start ČB C - SKST Týn nad Vltavou E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luxa Josef 1:2, Fousek Pavel 0:3, Ondr Pavel 0:3, Smrž Tomáš 3:1, WO 0:4, body hostů: Slepička Jan 2:2, Hrůza Pavel 2:1, Moravec Stanislav 2:1, Hrůza Jan 3:0, WO 4:0),
30. kolo:
TJ Start ČB D - TJ Start ČB C 9:9, SKST Týn nad Vltavou E - TJ Slovan Černý Dub E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slepička Jan 2:0, Hrůza Jan 4:0, Hrůza Pavel 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Volková Marcela 0:2, body hostů: Bromová Jana 0:4, Tetenka Stanislav 1:3, Larisch Heinrich 1:3, Varyš Milan 1:3), TJ Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Kněžské Dvory B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel František 4:0, Plachý Dušan 3:1, Bulant Marek 2:2, Jindra Lubomír 0:2, Lenz Jakub 1:1, body hostů: Pokorný Jiří 1:3, Burian Václav 1:3, Bonuš Karel 1:3, Zeman Tomáš 3:1), KST Štěpánovice B - TJ Sokol České Budějovice F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mračková Veronika 1:3, Nyiri Filip 0:4, Kosař Petr 0:4, Papaj Miroslav 1:3, body hostů: Vazač Miloslav 4:0, Tenglová Jaroslava 1:0, Truhlář Jiří 4:0, Havránek Ladislav 4:0, Škoda Miroslav 1:2), SK Eso Doubravice B - SK Pedagog ČB E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Tomáš 2:2, Marek Josef 0:4, Suchý Marcel ml. 1:3, Vančura Stanislav 3:1, body hostů: Adam Václav 3:1, Lojka Ladislav 2:2, Adam Jan 3:1, Nestroj Jan 2:2), TJ Sokol Nová Ves E - TJ Motor České Budějovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartyzal Josef 2:2, Vrábek Otto 3:1, Hošna Jiří 3:1, Jirák Jakub 0:4, body hostů: Kalinics Michael 4:0, Pavlík Zdeněk 1:2, Kuliš Karel 1:3, Pešel Jan 2:2, Bečvář Václav 0:1), TJ Slovan Černý Dub D - TJ Sokol Zliv B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Petr st. 1:3, Vorbis Jan 2:2, Honsa Petr 3:1, Welser Jiří 1:3, body hostů: Kučera Ladislav 1:3, Michálek Jiří 3:1, Vobr Václav 3:1, Hovorka Zdeněk 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy