Výsledky do novin
2. liga mužů skupina B
1. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 4:0, Rybár Petr 2:1, Janoštík Petr 0:3, Tomica Daniel 3:1, body hostů: Koldas Tomáš 1:3, Onderka František 2:2, Plachta Jakub 2:1, Palásek Michal 0:3), TJ Nový Jičín - SKST Baník Havířov C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kowal René 2:0, Knybel Kamil 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kratochvíl Michal 2:0, body hostů: Volný Karel 0:2, Siwiec Matěj 0:2, Gorecki Jan 0:2, Boháč Jan 0:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Frýdlant 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkapoul Petr 2:1, Štofka Filip 2:1, Flíbor Zbyněk 0:3, Skála Radek 4:0, body hostů: Maršálek Vladimír 3:1, Kotek Dominik 1:2, Gřunděl Matěj 1:2, Vévoda Ondřej 0:3), KST Blansko - ASK Tatra Kopřivnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 2:1, Bako Radim 1:2, Vybíral Filip 2:1, Svoboda Lukáš 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 1:2, Záškodný Marek 0:3), SK Přerov - TT Moravský Krumlov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Dalibor 1:2, Olejník Jakub 1:2, Olejník Petr ml. 0:3, Vlach Martin 1:2, body hostů: Chrást Roman 3:0, Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 3:0), KST Zlín - TJ Agrotec Hustopeče 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:4, Nedbálek Michal 0:3, Smoček Libor 3:0, Smýkal Tomáš 3:1, body hostů: Mesároš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 3:1, Růžička Filip 1:2, Hoferik Petr 2:1),
2. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš 0:3, Tomica Daniel 0:4, body hostů: Mikolašík Michal 4:0, Volný Karel 3:0, Siwiec Matěj 2:1, Gorecki Jan 1:2), TJ Nový Jičín - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 3:1, Knybel Kamil 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kratochvíl Michal 2:2, body hostů: Plachta Jakub 2:2, Onderka František 1:3, Koldas Tomáš 2:1, Palásek Michal 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - ASK Tatra Kopřivnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 4:0, Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Skála Radek 2:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Polášek Radovan 0:4, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 2:1), KST Blansko - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudík Luboš 0:1, Svoboda Lukáš 3:0, Bako Radim 3:0, Vybíral Filip 3:1, Veselý Lukáš 1:2, body hostů: Maršálek Vladimír 2:2, Gřunděl Matěj 0:4, Kotek Dominik 1:2, Vévoda Ondřej 1:2), SK Přerov - TJ Agrotec Hustopeče 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Adam 0:2, Olejník Petr ml. 1:1, Skalský Ondřej 0:3, Olejník Jakub 1:2, body hostů: Mesároš Jakub 2:1, Růžička Filip 3:0, Janoušek Přemek 1:1, Hoferik Petr 2:0), KST Zlín - TT Moravský Krumlov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smoček Libor 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Nedbálek Michal 0:3, Smýkal Tomáš 3:0, body hostů: Chrást Roman 3:0, Souček Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 1:2, Musil David 2:1),
3. kolo:
TT Moravský Krumlov - EXITERIA KST Jeseník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 3:0, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Chrást Roman 4:0, body hostů: Tomica Daniel 1:3, Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Nový Jičín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mesároš Jakub 0:3, Dvořáček Petr 1:2, Růžička Filip 1:2, Janoušek Přemek 2:1, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Kowal René 1:2, Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1), TTC Frýdlant - SK Přerov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 2:1, Kotek Dominik 2:1, Vévoda Ondřej 2:1, Tobola Petr 3:0, body hostů: Skalský Ondřej 1:2, Vlach Martin 1:2, Olejník Petr ml. 1:2, Olejník Jakub 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 2:1, Masnica Michal 1:2, Záškodný Marek 0:3, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Smoček Libor 2:1, Dorňák Zdeněk 1:2, Dufek Jakub 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 3:0, Onderka František 2:1, Martinko Tomáš 3:1, body hostů: Šenkapoul Petr 1:3, Štofka Filip 1:2, Vybíral Marek 1:2, Flíbor Zbyněk 0:3), SKST Baník Havířov C - KST Blansko 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Siwiec Matěj 2:2, Gorecki Jan 1:2, Volný Karel 2:1, Mikolašík Michal 4:0, body hostů: Svoboda Lukáš 3:1, Vybíral Filip 0:4, Bako Radim 1:2, Veselý Lukáš 1:2),
4. kolo:
TT Moravský Krumlov - TJ Nový Jičín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 1:3, Musil David 1:3, Kolůch Jaroslav 0:4, Chrást Roman 4:0, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kowal René 2:2, Kratochvíl Michal 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:2), TJ Agrotec Hustopeče - EXITERIA KST Jeseník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 1:3, Mesároš Jakub 2:2, Dvořáček Petr 2:2, Hoferik Petr 3:1, body hostů: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Tomica Daniel 4:0, Matějíček Miloš 0:4), TTC Frýdlant - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Petr 2:1, Vévoda Ondřej 2:1, Kotek Dominik 1:2, Maršálek Vladimír 4:0, body hostů: Smoček Libor 3:1, Smýkal Tomáš 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Dufek Jakub 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - SK Přerov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Masnica Michal 2:0, Záškodný Marek 3:0, Ondryáš Daniel 1:2, body hostů: Skalský Ondřej 0:2, Bělík Šimon 1:2, Vlach Martin 0:3, Olejník Petr ml. 1:1, Soukup Adam 0:1), TJ Ostrava KST C - KST Blansko 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Onderka František 0:3, Plachta Jakub 3:0, Martinko Tomáš 2:1, Koldas Tomáš 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 1:3, Bako Radim 2:1, Vybíral Filip 1:2, Veselý Lukáš 1:2), SKST Baník Havířov C - TTC Moravská Slavia Brno B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 3:0, Siwiec Matěj 1:1, Gorecki Jan 2:1, Mikolašík Michal 3:0, body hostů: Vybíral Marek 1:2, Šenkapoul Petr 1:2, Štofka Filip 0:3, Flíbor Zbyněk 0:2),
5. kolo:
SK Přerov - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:3, Olejník Petr ml. 2:2, Skalský Ondřej 3:1, Vlach Martin 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Smoček Libor 3:1, Dorňák Zdeněk 0:4, Oharek David 1:3), TT Moravský Krumlov - TJ Agrotec Hustopeče 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Martin 0:3, Štěpán Libor 0:3, Musil David 2:1, Chrást Roman 1:2, body hostů: Mesároš Jakub 2:1, Hoferik Petr 3:0, Hort Pavel 1:2, Janoušek Přemek 3:0), TTC Frýdlant - ASK Tatra Kopřivnice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vévoda Ondřej 0:3, Vaňous Jiří 0:2, Kotek Dominik 2:1, Tobola Petr 1:2, body hostů: Ondryáš Daniel 2:1, Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 3:0, Záškodný Marek 2:0), TJ Ostrava KST C - SKST Baník Havířov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 1:3, Martinko Tomáš 2:1, Plachta Jakub 1:2, Onderka František 1:3, body hostů: Mikolašík Michal 3:1, Volný Karel 2:2, Siwiec Matěj 3:0, Gorecki Jan 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 2:1, Vaculík Miloslav 1:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Štofka Filip 2:0, WO 1:0, body hostů: Dudík Luboš 2:1, Svoboda Lukáš 0:2, Bako Radim 0:3, Veselý Lukáš 0:2, WO 0:1), EXITERIA KST Jeseník - TJ Nový Jičín 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 0:2, Rybár Petr 0:2, Matějíček Miloš 0:3, Tomica Daniel 0:2, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kowal René 2:0),
6. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TTC Moravská Slavia Brno B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 1:2, Tomica Daniel 3:1, body hostů: Štofka Filip 1:3, Skála Radek 3:1, Vybíral Marek 0:4, Flíbor Zbyněk 3:0), TJ Nový Jičín - KST Blansko 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 3:1, Kowal René 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kratochvíl Michal 2:2, body hostů: Veselý Lukáš 0:4, Bako Radim 2:2, Vybíral Filip 1:2, Dudík Luboš 2:1), SK Přerov - TJ Ostrava KST C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejník Jakub 0:3, Olejník Petr ml. 1:1, Vlach Martin 0:3, Skalský Ondřej 1:2, body hostů: Martinko Tomáš 3:0, Koldas Tomáš 1:2, Plachta Jakub 3:0, Onderka František 2:0), KST Zlín - SKST Baník Havířov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smoček Libor 0:2, Dorňák Zdeněk 0:2, Dufek Jakub 0:3, Smýkal Tomáš 1:1, body hostů: Volný Karel 3:0, Mikolašík Michal 2:0, Siwiec Matěj 1:1, Gorecki Jan 2:0), TT Moravský Krumlov - TTC Frýdlant 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil David 2:2, Horák Aleš 0:4, Souček Martin 3:1, Chrást Roman 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 1:3, Vévoda Ondřej 2:2, Gřunděl Matěj 1:3), TJ Agrotec Hustopeče - ASK Tatra Kopřivnice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mesároš Jakub 2:2, Hoferik Petr 3:1, Hort Pavel 1:3, Růžička Filip 0:4, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Masnica Michal 2:2, Polášek Radovan 2:2, Záškodný Marek 3:1),
7. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - KST Blansko 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Martin 2:1, Rybár Petr 2:1, Matějíček Miloš 2:1, Tomica Daniel 2:1, body hostů: Dudík Luboš 3:0, Bako Radim 0:3, Vybíral Filip 0:3, Veselý Lukáš 1:2), TJ Nový Jičín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 2:1, Kowal René 1:1, Kratochvíl Tomáš 3:0, Kratochvíl Michal 3:0, body hostů: Skála Radek 1:2, Flíbor Zbyněk 0:3, Štofka Filip 0:3, Vybíral Marek 1:1), SK Přerov - SKST Baník Havířov C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:2, Olejník Petr ml. 0:2, Vlach Martin 0:3, Skalský Ondřej 1:2, body hostů: Volný Karel 3:0, Gorecki Jan 3:0, Siwiec Matěj 2:0, Medvecký Ján 1:1), KST Zlín - TJ Ostrava KST C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:2, Smýkal Tomáš 2:0, Dufek Jakub 0:3, Smoček Libor 0:3, body hostů: Martinko Tomáš 2:1, Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 2:0, Onderka František 2:0), TT Moravský Krumlov - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil David 3:0, Kolůch Jaroslav 2:0, Souček Martin 2:1, Chrást Roman 3:0, body hostů: Ondryáš Daniel 0:3, Masnica Michal 1:2, Polášek Radovan 0:3, Záškodný Marek 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Frýdlant 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesároš Jakub 3:0, Růžička Filip 2:1, Hort Pavel 1:2, Hoferik Petr 3:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Gřunděl Matěj 0:3, Vévoda Ondřej 1:2, Tobola Petr 0:3),
8. kolo:
TTC Frýdlant - EXITERIA KST Jeseník 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršálek Vladimír 4:0, Vévoda Ondřej 0:4, Hrabec Michal 0:3, Tobola Petr 3:1, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 1:2), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 0:3, Ondryáš Daniel 1:1, Polášek Radovan 1:2, Záškodný Marek 0:3, body hostů: Knybel Kamil 3:0, Kowal René 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1, Kratochvíl Michal 2:0), TJ Ostrava KST C - TT Moravský Krumlov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 2:1, Martinko Tomáš 3:0, Onderka František 2:1, body hostů: Chrást Roman 1:2, Souček Martin 1:2, Kolůch Jaroslav 0:3, Musil David 1:2), SKST Baník Havířov C - TJ Agrotec Hustopeče 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Jan 3:1, Boháč Jan 2:2, Rusnák Aleš 0:4, Siwiec Matěj 3:1, body hostů: Janoušek Přemek 2:2, Hoferik Petr 3:1, Mesároš Jakub 2:2, Hort Pavel 1:3), TTC Moravská Slavia Brno B - SK Přerov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Vaculík Miloslav 1:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Šenkapoul Petr 3:1, body hostů: Olejník Petr ml. 3:1, Vlach Martin 1:3, Olejník Jakub 1:2, Zlámal Jaromír 0:3), KST Blansko - KST Zlín 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 3:1, Dudík Luboš 3:1, Bako Radim 2:1, Vybíral Filip 1:3, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Smoček Libor 1:3, Nedbálek Michal 1:3, Dorňák Zdeněk 1:2),
9. kolo:
TTC Frýdlant - TJ Nový Jičín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňous Jiří 0:2, Vévoda Ondřej 0:2, Kotek Dominik 0:2, Gřunděl Matěj 0:2, body hostů: Knybel Kamil 2:0, Kowal René 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kratochvíl Michal 2:0), ASK Tatra Kopřivnice - EXITERIA KST Jeseník 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 1:1, Schwarz Ota 0:2, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 0:3, body hostů: Tomica Daniel 3:0, Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 1:1, Matějíček Miloš 1:1), TJ Ostrava KST C - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinko Tomáš 2:2, Plachta Jakub 4:0, Onderka František 0:3, Koldas Tomáš 3:1, body hostů: Janoušek Přemek 3:1, Hoferik Petr 2:2, Mesároš Jakub 1:3, Hort Pavel 0:3), SKST Baník Havířov C - TT Moravský Krumlov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 3:1, Boháč Jan 0:3, Rusnák Aleš 0:3, Siwiec Matěj 2:2, body hostů: Chrást Roman 2:2, Souček Martin 4:0, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 2:1), TTC Moravská Slavia Brno B - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 1:3, Štofka Filip 0:1, Flíbor Zbyněk 2:2, Skála Radek 4:0, Šenkapoul Petr 1:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Smoček Libor 3:1, Dorňák Zdeněk 1:3, Nedbálek Michal 1:3), KST Blansko - SK Přerov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:2, Bako Radim 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Bělík Šimon 3:1, Olejník Petr ml. 2:2, Olejník Jakub 1:3, Vlach Martin 0:3),
10. kolo:
SK Přerov - EXITERIA KST Jeseník 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Martin 2:2, Olejník Petr ml. 3:0, Olejník Jakub 0:3, Skopal Dalibor 1:3, body hostů: Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 3:1, Rybár Petr 3:0, Matějíček Miloš 0:3), KST Zlín - TJ Nový Jičín 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 0:3, Střelec Marek 0:3, Topič Arnošt 0:3, Smýkal Tomáš 3:0, body hostů: Kowal René 3:0, Kratochvíl Tomáš 2:1, Kratochvíl Michal 2:1, Knybel Kamil 2:1), TT Moravský Krumlov - TTC Moravská Slavia Brno B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:0, Musil David 1:1, Souček Martin 3:0, Chrást Roman 3:0, body hostů: Skála Radek 0:3, Šenkapoul Petr 1:2, Flíbor Zbyněk 0:2, Štofka Filip 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoferik Petr 2:2, Mesároš Jakub 2:2, Růžička Filip 0:4, Janoušek Přemek 3:1, body hostů: Dudík Luboš 4:0, Veselý Lukáš 2:2, Bako Radim 2:2, Vybíral Filip 1:3), TTC Frýdlant - TJ Ostrava KST C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Vladimír 2:0, Vévoda Ondřej 1:1, Kotek Dominik 2:1, Tobola Petr 3:0, body hostů: Plachta Jakub 2:1, Kovačik Jakub 0:3, Kupec Rostislav 0:2, Bajger Jiří 0:2), ASK Tatra Kopřivnice - SKST Baník Havířov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Záškodný Marek 1:3, Ondryáš Daniel 4:0, Masnica Michal 0:2, Schwarz Ota 0:2, body hostů: Volný Karel 2:2, Siwiec Matěj 3:1, Gorecki Jan 2:2, Boháč Jan 1:3),
11. kolo:
SK Přerov - TJ Nový Jičín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Martin 0:2, Olejník Petr ml. 0:2, Skopal Dalibor 0:2, Soukup Adam 0:2, body hostů: Knybel Kamil 2:0, Kowal René 2:0, Kratochvíl Tomáš 2:0, Kratochvíl Michal 2:0), KST Zlín - EXITERIA KST Jeseník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Zdeněk 2:2, Nedbálek Michal 1:3, Topič Arnošt 0:3, Smýkal Tomáš 4:0, Střelec Marek 0:1, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Matějíček Miloš 2:2), TT Moravský Krumlov - KST Blansko 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:2, Musil David 2:2, Souček Martin 2:1, Chrást Roman 3:1, body hostů: Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 1:3, Bako Radim 0:4, Vybíral Filip 2:1), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Moravská Slavia Brno B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Přemek 1:3, Růžička Filip 2:2, Mesároš Jakub 2:1, Hoferik Petr 3:1, body hostů: Skála Radek 2:2, Šenkapoul Petr 2:2, Flíbor Zbyněk 1:3, Štofka Filip 2:1), TTC Frýdlant - SKST Baník Havířov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gřunděl Matěj 0:2, Vévoda Ondřej 1:1, Kotek Dominik 0:3, Tobola Petr 1:2, body hostů: Volný Karel 2:1, Siwiec Matěj 3:0, Gorecki Jan 2:0, Rusnák Aleš 1:1), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Radovan 3:0, Záškodný Marek 0:2, Masnica Michal 2:1, Ondryáš Daniel 3:0, body hostů: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 1:2, Kupec Rostislav 0:3, Kovačik Jakub 0:2),
12. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 2:0, Rybár Petr 1:1, Matějíček Miloš 3:0, Tomica Daniel 3:0, body hostů: Soukup Adam 1:2, Skopal Dalibor 0:3, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2), TJ Nový Jičín - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 2:1, Mikeska Jakub 1:2, Kowal René 4:0, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Topič Arnošt 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Dufek Jakub 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - TT Moravský Krumlov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 1:2, Toufar Jan 0:2, Štofka Filip 0:3, Flíbor Zbyněk 1:2, body hostů: Chrást Roman 3:0, Souček Martin 2:1, Musil David 3:0, Kolůch Jaroslav 1:1), KST Blansko - TJ Agrotec Hustopeče 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Lukáš 2:2, Vybíral Filip 0:3, Bako Radim 1:2, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Schwarzer Antonín 4:0, Mesároš Jakub 2:2, Hoferik Petr 1:2, Růžička Filip 1:2), TJ Ostrava KST C - TTC Frýdlant 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 2:1, Plachta Jakub 1:1, Onderka František 3:0, Martinko Tomáš 3:0, body hostů: Maršálek Vladimír 2:1, Hrabec Michal 0:3, Tobola Petr 0:3, Vévoda Ondřej 0:2), SKST Baník Havířov C - ASK Tatra Kopřivnice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gorecki Jan 3:0, Volný Karel 2:1, Siwiec Matěj 1:2, Mikolašík Michal 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 1:3, Polášek Radovan 2:1, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 0:3),
13. kolo:
TJ Nový Jičín - SK Přerov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 1:1, Mikeska Jakub 3:0, Kowal René 2:0, body hostů: Soukup Adam 1:2, Skopal Dalibor 0:2, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2), EXITERIA KST Jeseník - KST Zlín 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 1:1, Rybár Petr 2:0, Matějíček Miloš 2:1, Matějíček Martin 3:0, body hostů: Smoček Libor 0:3, Topič Arnošt 1:2, Dorňák Zdeněk 0:2, Smýkal Tomáš 1:1), KST Blansko - TT Moravský Krumlov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 1:3, Bako Radim 2:2, Vybíral Filip 2:2, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Chrást Roman 2:2, Souček Martin 2:2, Musil David 3:1, Kolůch Jaroslav 1:3), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Agrotec Hustopeče 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šenkapoul Petr 0:2, Štofka Filip 0:2, Flíbor Zbyněk 1:2, WO 0:3, body hostů: Mesároš Jakub 3:0, Hort Pavel 1:1, Růžička Filip 1:0, Hoferik Petr 1:0, WO 3:0), SKST Baník Havířov C - TTC Frýdlant 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:0, Volný Karel 1:0, Rusnák Aleš 1:1, Siwiec Matěj 3:0, WO 2:0, body hostů: Maršálek Vladimír 0:1, Tobola Petr 1:2, Hrabec Michal 0:2, Vévoda Ondřej 0:2, WO 0:2), TJ Ostrava KST C - ASK Tatra Kopřivnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinko Tomáš 3:0, Plachta Jakub 2:0, Kovačik Jakub 1:2, Koldas Tomáš 2:1, body hostů: Ondryáš Daniel 1:2, Polášek Radovan 1:2, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 1:1),
14. kolo:
TJ Ostrava KST C - EXITERIA KST Jeseník 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Michal 1:3, Plachta Jakub 1:2, Koldas Tomáš 0:1, Onderka František 3:1, Martinko Tomáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Matějíček Martin 1:2, Rybár Petr 1:2, Matějíček Miloš st. 2:1, WO 1:0), SKST Baník Havířov C - TJ Nový Jičín 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Medvecký Ján 0:3, Volný Karel 1:2, Gorecki Jan 1:2, WO 0:3, body hostů: Knybel Kamil 1:1, Kratochvíl Michal 3:0, Kratochvíl Tomáš 1:1, Kowal René 2:0, WO 3:0), TTC Frýdlant - TTC Moravská Slavia Brno B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Petr 0:3, Kotek Dominik 0:2, Hrabec Michal 1:2, Maršálek Vladimír 3:0, Vévoda Ondřej 0:1, body hostů: Skála Radek 3:0, Šenkapoul Petr 2:1, Flíbor Zbyněk 1:2, Štofka Filip 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - KST Blansko 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 2:2, Ondryáš Daniel 4:0, Záškodný Marek 1:2, Polášek Radovan 2:2, body hostů: Vybíral Filip 1:3, Veselý Lukáš 2:2, Bako Radim 3:1, Zukal Adam 0:3), TT Moravský Krumlov - SK Přerov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 2:0, Musil David 1:1, Souček Martin 3:0, Chrást Roman 2:0, body hostů: Vlach Martin 1:2, Skopal Dalibor 0:2, Olejník Jakub 0:2, Netesal Jiří 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - KST Zlín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hort Pavel 1:3, Mesároš Jakub 1:3, Hoferik Petr 2:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Smýkal Tomáš 3:1, Topič Arnošt 2:2, Dorňák Zdeněk 0:4, Smoček Libor 3:1),
15. kolo:
SKST Baník Havířov C - EXITERIA KST Jeseník 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 3:1, Horut Daniel 0:3, Rusnák Aleš 1:3, Gorecki Jan 4:0, Mikolašík Michal 1:0, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 1:3, Matějíček Miloš st. 1:3), TJ Ostrava KST C - TJ Nový Jičín 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koldas Tomáš 2:2, Plachta Jakub 1:3, Onderka František 1:2, Martinko Tomáš 2:2, body hostů: Kowal René 4:0, Knybel Kamil 3:1, Kratochvíl Michal 2:2, Kratochvíl Tomáš 0:3), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Moravská Slavia Brno B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 0:4, Záškodný Marek 1:2, Ondryáš Daniel 3:1, body hostů: Skála Radek 4:0, Šenkapoul Petr 2:2, Flíbor Zbyněk 2:2, Štofka Filip 1:2), TTC Frýdlant - KST Blansko 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Vladimír 4:0, Vévoda Ondřej 2:2, Tobola Petr 1:3, Hrabec Michal 2:2, body hostů: Bako Radim 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Vybíral Filip 2:2, Zukal Adam 0:4), TJ Agrotec Hustopeče - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoferik Petr 2:0, Mesároš Jakub 2:0, Hort Pavel 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, body hostů: Bělík Šimon 0:2, Skalský Ondřej 0:2, Vlach Martin 0:2, Skopal Dalibor 0:2), TT Moravský Krumlov - KST Zlín 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 3:0, Musil David 1:2, Souček Martin 2:1, Chrást Roman 3:0, body hostů: Smýkal Tomáš 2:1, Topič Arnošt 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, Smoček Libor 0:3),
16. kolo:
KST Zlín - SK Přerov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smoček Libor 2:0, Dorňák Zdeněk 1:1, Smýkal Tomáš 3:0, Topič Arnošt 3:0, body hostů: Skalský Ondřej 0:3, Soukup Adam 1:2, Valašík Lukáš 0:2, Vlach Martin 0:2), TJ Agrotec Hustopeče - TT Moravský Krumlov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarzer Antonín 3:1, Hort Pavel 0:2, Hoferik Petr 4:0, Janoušek Přemek 2:2, Růžička Filip 0:2, body hostů: Chrást Roman 1:3, Souček Martin 2:2, Musil David 2:2, Kolůch Jaroslav 2:2), ASK Tatra Kopřivnice - TTC Frýdlant 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 2:2, Masnica Michal 3:1, Záškodný Marek 1:3, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Tobola Petr 1:1, Hrabec Michal 1:3, Vévoda Ondřej 2:2, Kotek Dominik 0:2), SKST Baník Havířov C - TJ Ostrava KST C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Karel 2:2, Rusnák Aleš 0:4, Gorecki Jan 3:1, Mikolašík Michal 4:0, body hostů: Onderka František 2:2, Plachta Jakub 1:3, Martinko Tomáš 3:1, Křenek Tomáš 1:3), KST Blansko - TTC Moravská Slavia Brno B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Adam 0:4, Dudík Luboš 3:1, Bako Radim 3:0, Veselý Lukáš 3:1, body hostů: Šenkapoul Petr 3:1, Flíbor Zbyněk 1:3, Štofka Filip 1:3, Vaculík Miloslav 1:2), TJ Nový Jičín - EXITERIA KST Jeseník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knybel Kamil 4:0, Kratochvíl Michal 3:1, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kowal René 1:3, body hostů: Tomica Daniel 2:2, Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 2:2, Janoštík Petr 0:3),
17. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TT Moravský Krumlov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 1:2, Janoštík Petr 1:2, Tomica Daniel 2:2, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 4:0, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2), TJ Nový Jičín - TJ Agrotec Hustopeče 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knybel Kamil 0:2, Kratochvíl Michal 0:2, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kowal René 1:2, body hostů: Schwarzer Antonín 3:0, Janoušek Přemek 3:0, Mesároš Jakub 1:1, Hoferik Petr 1:1), SK Přerov - TTC Frýdlant 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámal Jaromír 0:2, Šikl Richard 0:2, Šoc Milan 1:2, Vlach Martin 1:2, body hostů: Maršálek Vladimír 3:0, Hrabec Michal 2:1, Tobola Petr 1:1, Vévoda Ondřej 2:0), KST Zlín - ASK Tatra Kopřivnice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 0:3, Smoček Libor 3:0, Topič Arnošt 3:1, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Polášek Radovan 1:3, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 1:1, Schwarz Ota 1:0), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Ostrava KST C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkapoul Petr 1:3, Štofka Filip 3:1, Flíbor Zbyněk 2:2, Skála Radek 1:3, body hostů: Onderka František 4:0, Martinko Tomáš 3:1, Plachta Jakub 2:2, Palásek Michal 0:4), KST Blansko - SKST Baník Havířov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:1, Veselý Lukáš 1:2, Dudík Luboš 3:0, Bako Radim 3:0, body hostů: Gorecki Jan 2:1, Volný Karel 1:2, Siwiec Matěj 0:3, Boháč Jan 0:3),
18. kolo:
TJ Nový Jičín - TT Moravský Krumlov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajnoch Tomáš 0:2, Kratochvíl Michal 2:1, Knybel Kamil 1:2, Mikeska Jakub 2:2, Vincek Martin 0:1, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 2:1, Musil David 2:1, Kolůch Jaroslav 1:2), EXITERIA KST Jeseník - TJ Agrotec Hustopeče 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 2:1, Janoštík Petr 0:3, Tomica Daniel 2:2, body hostů: Schwarzer Antonín 4:0, Janoušek Přemek 3:1, Mesároš Jakub 1:2, Hoferik Petr 1:2), KST Zlín - TTC Frýdlant 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 3:1, Dorňák Zdeněk 1:2, Smoček Libor 2:1, Topič Arnošt 3:1, body hostů: Maršálek Vladimír 4:0, Hrabec Michal 1:3, Tobola Petr 0:3, Vévoda Ondřej 0:3), SK Přerov - ASK Tatra Kopřivnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:4, Vlach Martin 1:2, Skalský Ondřej 0:1, Bělík Šimon 4:0, Skopal Dalibor 0:2, body hostů: Ondryáš Daniel 3:1, Polášek Radovan 3:1, Masnica Michal 2:1, Záškodný Marek 1:1, Schwarz Ota 0:1), KST Blansko - TJ Ostrava KST C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Lukáš 1:2, Dudík Luboš 2:1, Vybíral Filip 0:3, Bako Radim 1:3, body hostů: Onderka František 3:1, Martinko Tomáš 3:0, Plachta Jakub 3:0, Palásek Michal 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenkapoul Petr 1:2, Juroška Ivan 1:1, Flíbor Zbyněk 0:3, Štofka Filip 1:2, body hostů: Gorecki Jan 1:2, Siwiec Matěj 2:1, Volný Karel 3:0, Boháč Jan 2:0),
19. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - EXITERIA KST Jeseník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 2:2, Štofka Filip 2:2, Flíbor Zbyněk 3:0, Skála Radek 2:2, body hostů: Tomica Daniel 3:1, Matějíček Martin 1:3, Rybár Petr 0:4, Janoštík Petr 2:1), KST Blansko - TJ Nový Jičín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudík Luboš 2:2, Voráč Pavel 0:4, Veselý Lukáš 3:1, Bako Radim 3:1, body hostů: Knybel Kamil 3:1, Kowal René 3:1, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl Tomáš 1:3), TJ Ostrava KST C - SK Přerov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačik Jakub 2:1, Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 2:1, Plachta Jakub 3:0, body hostů: Bělík Šimon 2:1, Vlach Martin 0:3, Skopal Dalibor 0:3, Soukup Adam 0:2), SKST Baník Havířov C - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Jan 2:1, Volný Karel 1:2, Siwiec Matěj 3:0, Mikolašík Michal 3:1, body hostů: Smýkal Tomáš 2:2, Smoček Libor 2:1, Pelnář Václav 0:3, Dorňák Zdeněk 0:3), TTC Frýdlant - TT Moravský Krumlov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gřunděl Matěj 0:4, Kotek Dominik 1:2, Vévoda Ondřej 1:2, Maršálek Vladimír 3:1, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 3:1, Musil David 1:2, Kolůch Jaroslav 2:1), ASK Tatra Kopřivnice - TJ Agrotec Hustopeče 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záškodný Marek 1:3, Masnica Michal 1:3, Ondryáš Daniel 2:1, Polášek Radovan 2:2, body hostů: Schwarzer Antonín 4:0, Hoferik Petr 2:2, Hort Pavel 0:2, Mesároš Jakub 2:1, Růžička Filip 1:1),
20. kolo:
KST Blansko - EXITERIA KST Jeseník 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudík Luboš 1:2, Kaluža Tomáš 0:3, Veselý Lukáš 1:2, Bako Radim 2:1, body hostů: Tomica Daniel 3:0, Matějíček Martin 3:0, Rybár Petr 1:2, Janoštík Petr 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Nový Jičín 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenkapoul Petr 2:1, Štofka Filip 2:1, Flíbor Zbyněk 1:2, Skála Radek 4:0, body hostů: Kratochvíl Michal 1:3, Knybel Kamil 2:1, Kowal René 1:2, Mikeska Jakub 0:3), SKST Baník Havířov C - SK Přerov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynář Vojtěch 2:1, Gorecki Jan 3:0, Rusnák Aleš 2:1, Siwiec Matěj 2:1, body hostů: Bělík Šimon 2:1, Vlach Martin 0:3, Skopal Dalibor 0:3, Soukup Adam 1:2), TJ Ostrava KST C - KST Zlín 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačik Jakub 1:2, Kupec Rostislav 1:2, Plachta Jakub 1:2, Onderka František 2:0, WO 0:2, body hostů: Smýkal Tomáš 3:0, Topič Arnošt 2:0, Smoček Libor 1:2, Dorňák Zdeněk 0:3, WO 2:0), ASK Tatra Kopřivnice - TT Moravský Krumlov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Radovan 3:1, Záškodný Marek 0:4, Masnica Michal 1:2, Ondryáš Daniel 2:2, body hostů: Chrást Roman 3:1, Souček Martin 3:1, Musil David 1:3, Kolůch Jaroslav 2:1), TTC Frýdlant - TJ Agrotec Hustopeče 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vévoda Ondřej 0:2, Gřunděl Matěj 0:2, Kotek Dominik 0:2, WO 0:3, body hostů: Hort Pavel 2:0, Schwarzer Antonín 2:0, Mesároš Jakub 1:0, Růžička Filip 1:0, WO 3:0),
21. kolo:
EXITERIA KST Jeseník - TTC Frýdlant 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějíček Martin 1:0, Rybár Petr 2:0, Janoštík Petr 2:0, Tomica Daniel 1:0, WO 3:0, body hostů: Sedláček Michael 0:2, Vévoda Ondřej 0:2, Kotek Dominik 0:2, WO 0:3), TJ Nový Jičín - ASK Tatra Kopřivnice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:1, Knybel Kamil 2:1, Mikeska Jakub 2:1, Kratochvíl Tomáš 3:0, body hostů: Ondryáš Daniel 3:0, Polášek Radovan 0:3, Masnica Michal 0:3, Záškodný Marek 0:3), TT Moravský Krumlov - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolůch Jaroslav 3:1, Musil David 1:2, Souček Martin 1:2, Chrást Roman 3:1, body hostů: Martinko Tomáš 4:0, Plachta Jakub 1:3, Koldas Tomáš 1:2, Palásek Michal 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Baník Havířov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mesároš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 1:2, Hoferik Petr 2:1, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Mikolašík Michal 2:2, Gorecki Jan 1:3, Siwiec Matěj 2:1, Volný Karel 0:3), SK Přerov - TTC Moravská Slavia Brno B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 0:4, Vlach Martin 0:3, Skopal Dalibor 2:1, Bělík Šimon 3:1, body hostů: Skála Radek 4:0, Šenkapoul Petr 2:2, Flíbor Zbyněk 1:2, Štofka Filip 2:1), KST Zlín - KST Blansko 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topič Arnošt 2:2, Pelnář Václav 1:3, Smoček Libor 1:2, Smýkal Tomáš 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Dudík Luboš 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Vybíral Filip 0:3),
22. kolo:
TJ Nový Jičín - TTC Frýdlant 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knybel Kamil 1:0, Kratochvíl Michal 2:0, Kratochvíl Tomáš 1:2, Kowal René 3:0, Mikeska Jakub 1:0, body hostů: Kotek Dominik 0:3, Hrabec Michal 1:2, Vévoda Ondřej 1:1, Vaňous Jiří 0:2), EXITERIA KST Jeseník - ASK Tatra Kopřivnice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějíček Martin 2:2, Rybár Petr 3:1, Janoštík Petr 1:2, Tomica Daniel 4:0, body hostů: Ondryáš Daniel 2:2, Polášek Radovan 0:4, Masnica Michal 2:2, Záškodný Marek 1:2), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Přemek 3:0, Mesároš Jakub 1:1, Hoferik Petr 2:1, Schwarzer Antonín 3:0, body hostů: Martinko Tomáš 1:2, Koldas Tomáš 1:2, Plachta Jakub 0:3, Palásek Michal 0:2), TT Moravský Krumlov - SKST Baník Havířov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolůch Jaroslav 0:3, Musil David 1:2, Souček Martin 1:2, Chrást Roman 2:2, body hostů: Mikolašík Michal 2:2, Gorecki Jan 3:0, Siwiec Matěj 2:1, Volný Karel 2:1), KST Zlín - TTC Moravská Slavia Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smýkal Tomáš 2:1, Smoček Libor 3:0, Dorňák Zdeněk 0:2, Topič Arnošt 4:0, Pelnář Václav 0:1, body hostů: Skála Radek 2:2, Šenkapoul Petr 1:2, Štofka Filip 1:2, Flíbor Zbyněk 0:3), SK Přerov - KST Blansko 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:2, Vlach Martin 1:2, Skopal Dalibor 0:3, Bělík Šimon 2:2, body hostů: Bako Radim 4:0, Dudík Luboš 2:1, Veselý Lukáš 1:2, Vybíral Filip 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Nový Jičín - TJ Agrotec Hustopeče 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Michal 0:2, Knybel Kamil 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:2, Kowal René 1:1, Mikeska Jakub 0:1, body hostů: Schwarzer Antonín 3:0, Hoferik Petr 2:0, Mesároš Jakub 2:0, Janoušek Přemek 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Agrotec Hustopeče - TJ Nový Jičín 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoferik Petr 3:1, Mesároš Jakub 1:2, Janoušek Přemek 1:2, Schwarzer Antonín 4:0, body hostů: Kowal René 1:3, Kratochvíl Michal 2:2, Knybel Kamil 2:1, Mikeska Jakub 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Nový Jičín - TJ Agrotec Hustopeče -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy