Výsledky do novin
2. liga žen skupina C
1. kolo:
TJ Sokol Drnovice - T.J. Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bejšovcová Eva 0:2, Trávníčková Regina 2:1, Hudcová Alena 1:2, Křetínská Ivana 0:1, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Pončíková Kateřina 2:1, Hnátková Kateřina 1:2), KST Hluk B - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekešová Zuzana 1:2, Malíková Klára 3:0, Malíková Alžběta 1:2, body hostů: Véghová Viola 2:1, Králová Lucie 1:2, Komárková Kateřina 1:2), SK Frýdlant n. O. - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 3:0, Daňová Barbora 3:0, Rozkydalová Eliška 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:3), TJ Sokol Děhylov - SKST Mart Hodonín D 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Kristýna 0:2, Koblovská Dominika 1:2, Jurdzinová Petra 0:2, Uvírová Nela 1:0, WO 1:0, body hostů: Šprtová Karolína 2:1, Šíblová Sára 1:1, Novotná Jana 3:0, WO 0:1), SK Jihlava - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Motlová Jitka 2:1, Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benešová Dagmar 1:2, Trávníčková Regina 1:2, Hudcová Alena 2:1, body hostů: Králová Lucie 3:0, Véghová Viola 1:2, Komárková Kateřina 1:2), KST Hluk B - T.J. Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, Lekešová Zuzana 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Pončíková Kateřina 2:1, Hnátková Kateřina 1:2), SK Frýdlant n. O. - SKST Mart Hodonín D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotková Daniela 0:3, Daňová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 3:0, body hostů: Šprtová Karolína 1:2, Šíblová Sára 2:1, Novotná Jana 2:1), TJ Sokol Děhylov - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uvírová Nela 3:0, Jurdzinová Petra 3:0, Synková Kristýna 3:0, body hostů: Šuralová Hana 0:3, Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 0:3),
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Drnovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 2:1, body hostů: Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 2:1, Hudcová Alena 2:1), SKST Dubňany - SK Jihlava 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Petra 2:0, Příkaská Lenka 2:1, Lungová Michaela 0:1, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0), T.J. Sokol Vsetín - SK Frýdlant n. O. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hanáková Nela 0:3, Hnátková Barbora 1:2, body hostů: Kurajská Tereza 2:1, Březinová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 2:1), SK Přerov - TJ Sokol Děhylov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prázdná Tereza 0:1, Véghová Viola 1:2, Králová Lucie 0:3, Komárková Kateřina 0:2, body hostů: Jurdzinová Petra 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 2:1),
4. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí B - KST Hluk B 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), SKST Mart Hodonín D - SK Jihlava 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 3:0, Novotná Jana 3:0, Šíblová Sára 2:1, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 1:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Děhylov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 2:1, Hnátková Kateřina 1:2, Pončíková Kateřina 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 2:1, Koblovská Dominika 2:1, Synková Kristýna 2:1), SK Přerov - SK Frýdlant n. O. 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 0:1, Komárková Kateřina 1:2, Králová Lucie 0:3, Prázdná Tereza 0:2, body hostů: Daňová Barbora 3:0, Kurajská Tereza 2:1, Rozkydalová Eliška 3:0),
5. kolo:
SKST Dubňany - SKST Mart Hodonín D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Lungová Michaela 0:3, WO 0:3, body hostů: Šprtová Karolína 2:0, Šíblová Sára 2:0, Novotná Jana 2:0, WO 3:0), T.J. Sokol Vsetín - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tydlačková Simona 2:1, Hnátková Kateřina 1:2, Pončíková Kateřina 1:2, body hostů: Komárková Kateřina 2:1, Králová Lucie 3:0, Véghová Viola 0:2, Prázdná Tereza 0:1), SK Frýdlant n. O. - TJ Sokol Děhylov 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Barbora 0:3, Březinová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 2:1), TJ Sokol Drnovice - KST Hluk B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 1:2, Trávníčková Regina 1:2, Bejšovcová Eva 0:3, body hostů: Vrzalová Štěpánka 2:1, Malíková Klára 2:1, Lekešová Zuzana 3:0),
6. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SK Frýdlant n. O. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 1:2, Benešová Dagmar 2:1, Trávníčková Regina 0:3, body hostů: Březinová Barbora 2:1, Daňová Barbora 2:1, Rozkydalová Eliška 2:1), KST Hluk B - TJ Sokol Děhylov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 2:1, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 2:1), SK Jihlava - T.J. Sokol Vsetín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Tydlačková Simona 2:1, Pončíková Kateřina 2:1, Hnátková Kateřina 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Dubňany 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Barbora 2:1, Cyranyová Lucie 2:1, Částková Eliška 3:0, body hostů: Kotásková Petra 2:1, Lungová Michaela 0:3, Příkaská Lenka 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Drnovice - TJ Sokol Děhylov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 0:3, Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 0:3, body hostů: Jurdzinová Petra 3:0, Koblovská Dominika 3:0, Synková Kristýna 3:0), KST Hluk B - SK Frýdlant n. O. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabcová Helena 2:1, Malíková Klára 2:1, Lekešová Zuzana 0:3, body hostů: Březinová Barbora 2:1, Daňová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 2:1), SK Jihlava - SK Přerov 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 1:2, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Králová Lucie 2:1, Prázdná Tereza 1:2, Komárková Kateřina 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - SKST Mart Hodonín D 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 0:3, Částková Barbora 1:2, body hostů: Šíblová Sára 2:1, Šprtová Karolína 2:1, Novotná Jana 3:0),
8. kolo:
SKST Dubňany - TJ Sokol Drnovice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Michaela 2:1, Kotásková Petra 3:0, Příkaská Lenka 2:1, body hostů: Benešová Dagmar 1:2, Trávníčková Regina 0:3, Hudcová Alena 1:2), SKST Mart Hodonín D - KST Hluk B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprtová Karolína 3:0, Šíblová Sára 2:1, Novotná Jana 3:0, body hostů: Malíková Klára 1:2, Vrzalová Štěpánka 0:3, Lekešová Zuzana 0:3), T.J. Sokol Vsetín - TTC Ústí nad Orlicí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hnátková Kateřina 1:2, Hanáková Nela 2:1, body hostů: Motlová Monika 0:3, Cyranyová Lucie 1:2, Částková Eliška 2:1), SK Frýdlant n. O. - SK Jihlava 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Březinová Barbora 2:1, Daňová Barbora 2:1, Rozkydalová Eliška 2:1, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 0:3, Morkusová Michaela 3:0),
9. kolo:
SKST Dubňany - KST Hluk B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Petra 2:1, Příkaská Lenka 0:3, Kotásková Michaela 1:2, body hostů: Malíková Klára 3:0, Vrzalová Štěpánka 1:2, Lekešová Zuzana 2:1), SKST Mart Hodonín D - TJ Sokol Drnovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šprtová Karolína 3:0, Blechová Barbora 3:0, Novotná Jana 3:0, body hostů: Hudcová Alena 0:3, Trávníčková Regina 0:3, Bejšovcová Eva 0:3), SK Přerov - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 2:1, Véghová Viola 1:2, Komárková Kateřina 1:1, Prázdná Tereza 0:1, body hostů: Cyranyová Lucie 2:1, Motlová Jitka 0:3, Částková Barbora 3:0), TJ Sokol Děhylov - SK Jihlava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Markéta 0:2, Koblovská Dominika 2:1, Segetová Patricie 2:1, Synková Kristýna 0:1, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0),
10. kolo:
SK Jihlava - TJ Sokol Drnovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 1:2, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Hudcová Alena 2:1, Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 2:1), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Frýdlant n. O. 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Kotková Daniela 2:1, Březinová Barbora 1:2, Rozkydalová Eliška 2:1), SKST Dubňany - T.J. Sokol Vsetín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotásková Petra 2:1, Šuralová Hana 0:3, WO 0:3, body hostů: Pončíková Kateřina 1:1, Hnátková Kateřina 1:1, Tydlačková Simona 2:0, WO 3:0), SKST Mart Hodonín D - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 3:0, Šprtová Karolína 3:0, Novotná Jana 3:0, body hostů: Véghová Viola 0:3, Prázdná Tereza 0:3, Králová Lucie 0:3),
11. kolo:
SK Jihlava - KST Hluk B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 2:1, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, Lekešová Zuzana 0:3), TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Děhylov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motlová Monika 0:3, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Uvírová Nela 2:1, Segetová Patricie 2:1, Fronová Sabina 1:2), SKST Dubňany - SK Přerov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Michaela 1:2, Kotásková Petra 3:0, Kladňáková Hana 0:3, body hostů: Véghová Viola 2:1, Prázdná Tereza 1:2, Králová Lucie 2:1), SKST Mart Hodonín D - T.J. Sokol Vsetín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Novotná Jana 3:0, Šprtová Karolína 2:1, body hostů: Tydlačková Simona 2:1, Pončíková Kateřina 0:3, Hnátková Kateřina 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SK Jihlava 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fábryová Markéta 2:1, Benešová Dagmar 2:1, Hudcová Alena 2:1, body hostů: Píšová Adéla 0:3, Bartošová Hana 0:3, Morkusová Michaela 3:0), SK Frýdlant n. O. - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 1:2, Kurajská Tereza 1:2, Daňová Barbora 2:1, body hostů: Částková Barbora 0:2, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 2:1, Motlová Monika 0:1), T.J. Sokol Vsetín - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 2:0, Hanáková Nela 2:0, Hnátková Kateřina 2:0, WO 3:0, body hostů: Kotásková Michaela 0:3, Šuralová Hana 0:3, WO 0:3), SK Přerov - SKST Mart Hodonín D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 0:2, Králová Lucie 2:1, Komárková Kateřina 1:2, WO 1:0, body hostů: Šíblová Sára 2:1, Dohnálková Natálie 0:2, Šprtová Karolína 3:0, WO 0:1),
13. kolo:
KST Hluk B - SK Jihlava 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 2:1, Vrzalová Štěpánka 0:1, Malíková Alžběta 1:2, WO 0:2, body hostů: Růžičková Daniela 1:1, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 2:0, WO 2:0), TJ Sokol Děhylov - TTC Ústí nad Orlicí B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Segetová Patricie 1:2, Synková Markéta 0:3, Synková Kristýna 2:1, body hostů: Částková Eliška 1:1, Cyranyová Lucie 2:1, Částková Barbora 3:0, Motlová Monika 0:1), SK Přerov - SKST Dubňany 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 3:0, Králová Lucie 2:0, Komárková Kateřina 1:2, WO 1:0, body hostů: Kotásková Petra 0:2, Kotásková Michaela 0:3, Příkaská Lenka 1:1, Šuralová Hana 1:0, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín - SKST Mart Hodonín D 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hanáková Nela 1:2, Hnátková Kateřina 2:1, body hostů: Šprtová Karolína 2:1, Šíblová Sára 1:2, Dohnálková Natálie 0:3),
14. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Drnovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Hnátková Kateřina 1:0, Hnátková Barbora 1:2, Hanáková Nela 1:1, body hostů: Fábryová Markéta 1:2, Hudcová Alena 0:3, Benešová Dagmar 2:1), SK Přerov - KST Hluk B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 0:1, Véghová Viola 0:2, Prázdná Tereza 0:2, Komárková Kateřina 0:1, WO 3:0, body hostů: Malíková Klára 3:0, Vrzalová Štěpánka 3:0, WO 0:3), SKST Dubňany - SK Frýdlant n. O. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Michaela 0:3, WO 0:3, body hostů: Kotková Daniela 2:0, Rozkydalová Eliška 2:0, Daňová Barbora 2:0, WO 3:0), SKST Mart Hodonín D - TJ Sokol Děhylov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koplíková Klára 0:1, Novotná Jana 2:1, Šíblová Sára 1:2, Blechová Barbora 1:1, body hostů: Synková Markéta 1:2, Koblovská Dominika 3:0, Uvírová Nela 1:2), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Jihlava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Barbora 2:1, Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 1:2, body hostů: Růžičková Daniela 0:3, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 3:0),
15. kolo:
SK Přerov - TJ Sokol Drnovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Véghová Viola 2:1, Králová Lucie 2:1, Prázdná Tereza 0:2, Komárková Kateřina 0:1, body hostů: Fábryová Markéta 3:0, Benešová Dagmar 1:2, Hudcová Alena 1:2), T.J. Sokol Vsetín - KST Hluk B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 2:0, Hanáková Nela 1:1, Hnátková Kateřina 0:2, WO 3:0, body hostů: Malíková Klára 2:1, Vrzalová Štěpánka 1:2, WO 0:3), SKST Mart Hodonín D - SK Frýdlant n. O. 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Novotná Jana 3:0, Šíblová Sára 2:1, body hostů: Kurajská Tereza 1:2, Kotková Daniela 2:1, Rozkydalová Eliška 1:2), SKST Dubňany - TJ Sokol Děhylov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotásková Petra 2:1, Kůřilová Jana 3:0, Příkaská Lenka 1:2, body hostů: Uvírová Nela 2:1, Koblovská Dominika 1:2, Synková Markéta 0:3),
16. kolo:
SKST Mart Hodonín D - SKST Dubňany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:0, Novotná Jana 2:0, Blechová Barbora 2:0, WO 3:0, body hostů: Lungová Michaela 0:3, Kotásková Michaela 0:3, WO 0:3), SK Přerov - T.J. Sokol Vsetín 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Véghová Viola 1:2, Králová Lucie 2:1, Komárková Kateřina 0:3, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Hnátková Kateřina 1:2, Hnátková Barbora 2:1), TJ Sokol Děhylov - SK Frýdlant n. O. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 1:2, Uvírová Nela 2:1, Synková Kristýna 1:2, body hostů: Daňová Barbora 1:2, Kurajská Tereza 1:1, Březinová Barbora 2:1, Rozkydalová Eliška 1:0), KST Hluk B - TJ Sokol Drnovice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malíková Alžběta 0:3, Vrzalová Štěpánka 1:2, Lekešová Zuzana 2:1, body hostů: Hudcová Alena 1:2, Fábryová Markéta 2:1, Benešová Dagmar 3:0),
17. kolo:
TJ Sokol Drnovice - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 0:3, Fábryová Markéta 0:2, Benešová Dagmar 1:2, Trávníčková Regina 0:1, body hostů: Částková Barbora 2:1, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 3:0), SK Jihlava - SKST Dubňany 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Hana 1:2, Růžičková Daniela 2:1, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Kotásková Petra 2:1, Kotásková Michaela 1:2, Příkaská Lenka 0:3), SK Frýdlant n. O. - T.J. Sokol Vsetín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kurajská Tereza 1:2, Daňová Barbora 2:1, Kotková Daniela 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 2:1), TJ Sokol Děhylov - SK Přerov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koblovská Dominika 2:1, Jurdzinová Petra 3:0, Synková Kristýna 3:0, body hostů: Prázdná Tereza 1:2, Králová Lucie 0:3, Véghová Viola 0:3),
18. kolo:
KST Hluk B - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekešová Zuzana 2:1, Malíková Klára 2:1, Malíková Alžběta 0:3, body hostů: Částková Barbora 2:1, Částková Eliška 2:1, Cyranyová Lucie 1:2), SK Jihlava - SKST Mart Hodonín D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartošová Hana 2:0, Růžičková Daniela 2:0, Morkusová Michaela 2:0, WO 3:0, body hostů: Dohnálková Natálie 0:3, Koplíková Klára 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Děhylov - T.J. Sokol Vsetín 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uvírová Nela 2:1, Jurdzinová Petra 2:1, Synková Kristýna 1:0, Koblovská Dominika 1:1, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 0:3), SK Frýdlant n. O. - SK Přerov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurajská Tereza 1:2, Daňová Barbora 2:1, Kotková Daniela 2:1, body hostů: Véghová Viola 0:3, Prázdná Tereza 1:2, Králová Lucie 3:0),
19. kolo:
SK Frýdlant n. O. - TJ Sokol Drnovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurajská Tereza 3:0, Kotková Daniela 2:1, Březinová Barbora 3:0, body hostů: Trávníčková Regina 0:3, Benešová Dagmar 1:2, Fábryová Markéta 0:3), TJ Sokol Děhylov - KST Hluk B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uvírová Nela 2:1, Jurdzinová Petra 3:0, Synková Kristýna 2:1, body hostů: Malíková Klára 2:1, Lekešová Zuzana 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3), T.J. Sokol Vsetín - SK Jihlava 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 2:1, body hostů: Růžičková Daniela 1:2, Píšová Adéla 1:2, Morkusová Michaela 2:1), SKST Dubňany - TTC Ústí nad Orlicí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kladňáková Hana 0:3, Kotásková Petra 1:2, Kotásková Michaela 0:3, body hostů: Částková Barbora 3:0, Částková Eliška 3:0, Cyranyová Lucie 2:1),
20. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Drnovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uvírová Nela 3:0, Segetová Patricie 1:1, Synková Kristýna 2:0, Synková Markéta 0:1, WO 1:0, body hostů: Benešová Dagmar 1:1, Trávníčková Regina 0:3, Fábryová Markéta 1:2, WO 0:1), SK Frýdlant n. O. - KST Hluk B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurajská Tereza 2:1, Kotková Daniela 0:3, Březinová Barbora 2:1, body hostů: Vrzalová Štěpánka 1:2, Malíková Klára 3:0, Lekešová Zuzana 1:2), SK Přerov - SK Jihlava 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prázdná Tereza 0:3, Véghová Viola 0:2, Králová Lucie 1:2, WO 1:0, body hostů: Růžičková Daniela 2:1, Píšová Adéla 3:0, Morkusová Michaela 2:0, WO 0:1), SKST Mart Hodonín D - TTC Ústí nad Orlicí B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Blechová Barbora 3:0, Šprtová Karolína 1:2, body hostů: Částková Barbora 1:2, Částková Eliška 1:2, Cyranyová Lucie 1:2),
21. kolo:
TJ Sokol Drnovice - SKST Dubňany 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 1:2, Benešová Dagmar 2:1, Trávníčková Regina 1:2, body hostů: Příkaská Lenka 2:1, Kotásková Petra 3:0, Šuralová Hana 0:2, Kotásková Michaela 0:1), KST Hluk B - SKST Mart Hodonín D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lekešová Zuzana 0:3, Malíková Klára 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Šprtová Karolína 3:0, Ševčíková Klára 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - T.J. Sokol Vsetín 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Částková Eliška 2:1, Motlová Monika 1:2, Cyranyová Lucie 1:2, body hostů: Tydlačková Simona 3:0, Krčmářová Magdaléna 0:3, Hnátková Kateřina 2:1), SK Jihlava - SK Frýdlant n. O. 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píšová Adéla 0:3, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 2:1, body hostů: Daňová Barbora 3:0, Rozkydalová Eliška 1:2, Kurajská Tereza 2:1),
22. kolo:
KST Hluk B - SKST Dubňany 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 3:0, Vrzalová Štěpánka 0:3, Lekešová Zuzana 2:1, body hostů: Příkaská Lenka 1:2, Kotásková Petra 2:1, Kotásková Michaela 0:2, Šuralová Hana 1:0), TJ Sokol Drnovice - SKST Mart Hodonín D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hudcová Alena 0:3, Křetínská Ivana 0:3, Trávníčková Regina 1:2, body hostů: Šprtová Karolína 3:0, Šíblová Sára 2:1, Ševčíková Klára 3:0), TTC Ústí nad Orlicí B - SK Přerov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Částková Eliška 3:0, Motlová Monika 3:0, Cyranyová Lucie 3:0, body hostů: Véghová Viola 0:3, Prázdná Tereza 0:3, Komárková Kateřina 0:3), SK Jihlava - TJ Sokol Děhylov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píšová Adéla 1:2, Růžičková Daniela 1:2, Morkusová Michaela 3:0, body hostů: Jurdzinová Petra 1:2, Koblovská Dominika 1:2, Synková Kristýna 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Mart Hodonín D - T.J. Sokol Vsetín 5:1 (body domácích: Šíblová Sára 2:0, Ševčíková Klára 2:0, Šprtová Karolína 1:1, body hostů: Hnátková Kateřina 0:2, Hanáková Nela 0:2, Tydlačková Simona 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
T.J. Sokol Vsetín - SKST Mart Hodonín D 1:5 (body domácích: Hanáková Nela 0:2, Tydlačková Simona 1:1, Hnátková Kateřina 0:2, body hostů: Šíblová Sára 2:0, Šprtová Karolína 1:1, Ševčíková Klára 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKST Mart Hodonín D - T.J. Sokol Vsetín -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline