Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TJ Sokol Němčice - TJ Jiskra Litomyšl C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Aleš 0:2, Beneš Pavel 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Crha Jan 0:2, body hostů: Svatoš Petr 2:0, Syrová Lucie 2:0, Plch Miroslav 2:0, Syrová Vlasta 2:0), TJ Sokol Morašice - TJ Vidlatá Seč B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nepraš Jaroslav st. 0:1, Berky Radek 0:2, Říha Milan 0:3, Rompotl Martin 1:1, Nepraš Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Famfulík Vladislav st. 2:0, Hubinka Jan 1:1, Famfulík Petr ml. 1:0), TJ Svitavy B - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sleaman Gordon 2:0, Ambroz Jiří 2:0, Slabý Petr 2:0, Lacina Martin 2:0, body hostů: Grepl Luboš 0:2, Vykydal Lubomír 0:2, Němečková Eva 0:2, Šimek Martin 0:2), TJ Svitavy A - TJ Sokol Korouhev 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jansa Milan 1:1, Bartošík Lubomír 2:0, Švancara Miroslav 3:0, Charous Jan 3:0, body hostů: Roušar Martin 1:2, Nosál Petr 0:3, Roušar Michal 0:2, Navrátil Jan 0:2), TJ Spartak Polička A - TJ Spartak Polička B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Dostál Ondřej 2:0, Trnka Jakub 2:0, Baláš Josef 2:0, body hostů: Pavlíček František 0:2, Andrlík Jindřich 0:2, Hartman Luboš 0:2, Štofila Miroslav 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Morašice - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Milan 0:2, Nepraš Jaroslav ml. 0:2, Berky Radek 0:3, Rompotl Martin 1:1, body hostů: Baláš Josef 1:0, Fendrych Jiří 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 1:1, Dostál Ondřej 2:0), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Vladislav st. 1:1, Vomočil Jaroslav 2:1, Famfulík Petr ml. 3:0, body hostů: Pavlíček František 0:3, Hartman Luboš 2:1, Andrlík Jindřich 0:3, Štofila Miroslav 0:2), TJ Svitavy B - TJ Svitavy A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slabý Petr 0:2, Lacina Martin 1:1, Ambroz Jiří 0:3, Šprojcar Milan 0:2, body hostů: Charous Jan 3:0, Jansa Milan 1:1, Bartošík Lubomír 2:0, Krátký Ondřej 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Sokol Korouhev 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Richard 3:1, Němečková Eva 1:3, Peša Luděk 0:4, Grepl Luboš 3:1, body hostů: Roušar Martin 3:1, Nosál Petr 1:3, Roušar Michal 3:1, Navrátil Jan 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Morašice - TJ Spartak Polička B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Milan 2:1, Nepraš Jaroslav ml. 0:3, Berky Radek 0:3, Rompotl Martin 2:1, body hostů: Pavlíček František 2:1, Hartman Luboš 2:1, Andrlík Jindřich 3:0, Štofila Miroslav 1:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Spartak Polička A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vomočil Jaroslav 1:2, Hubinka Jan 1:2, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Famfulík Petr ml. 2:2, body hostů: Baláš Josef 4:0, Ševčík Leoš 3:0, Trnka Jakub 2:1, Dostál Ondřej 0:3), TJ Svitavy B - TJ Sokol Korouhev 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lacina Martin 2:1, Jukl Martin 2:1, Hallák Mahmud 0:3, Sleaman Gordon 0:4, body hostů: Roušar Martin 2:2, Nosál Petr 3:0, Roušar Michal 3:0, Navrátil Jan 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Svitavy A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykydal Richard 0:2, Němečková Eva 0:2, Peškar Jindřich 0:2, Kalandra Miloslav st. 0:2, body hostů: Charous Jan 2:0, Jansa Milan 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Švancara Miroslav 2:0),
4. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Svitavy B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:1, Trnka Jakub 2:1, Fendrych Jiří 2:0, Baláš Josef 2:1, Dostál Ondřej 0:1, body hostů: Lacina Martin 3:0, Ambroz Jiří 1:2, Jukl Martin 0:3, Hallák Mahmud 0:3), TJ Spartak Polička B - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 2:1, Pavlíček František 3:0, Štofila Miroslav 1:2, Hartman Luboš 3:0, body hostů: Grepl Luboš 2:1, Vykydal Richard 1:2, Němečková Eva 0:3, Šimek Martin 0:3), TJ Sokol Morašice - TJ Jiskra Litomyšl C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Milan 0:2, Nepraš Jaroslav ml. 0:2, Berky Radek 0:2, Rompotl Martin 0:2, body hostů: Balský Karel 2:0, Syrová Lucie 2:0, Beneš Jiří 2:0, Šváb Adam 2:0), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Němčice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomočil Jaroslav 1:1, Hubinka Jan 2:0, Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Petr ml. 2:0, body hostů: Škeřík Jiří 1:2, Beneš Pavel 0:2, Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2),
5. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Dostál Ondřej 2:0, Trnka Jakub 2:0, Fendrych Jiří 2:0, body hostů: Grepl Luboš 0:2, Vykydal Richard 0:2, Němečková Eva 0:2, Šimek Martin 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Svitavy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 1:3, Pavlíček František 3:1, Štofila Miroslav 2:2, Hartman Luboš 2:2, body hostů: Lacina Martin 4:0, Ambroz Jiří 3:1, Jukl Martin 1:3, Hallák Mahmud 0:4), TJ Vidlatá Seč B - TJ Jiskra Litomyšl C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vomočil Jaroslav 1:3, Famfulík Vladislav st. 1:3, Famfulík Vladislav ml. 3:1, Famfulík Petr ml. 3:1, body hostů: Balský Karel 1:3, Syrová Lucie 3:1, Beneš Jiří 2:2, Šváb Adam 2:2), TJ Sokol Morašice - TJ Sokol Němčice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Milan 3:0, Kalousek Petr 2:1, Berky Radek 0:2, Rompotl Martin 4:0, Nepraš Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Lopaur Zdeněk 1:3, Škeřík Jiří 1:2, Crha Jan 1:2, Beneš Pavel 1:2),
6. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Jiskra Litomyšl C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lacina Martin 0:2, Jukl Martin 0:2, Hallák Mahmud 0:3, Ambroz Jiří 1:1, body hostů: Balský Karel 3:0, Syrová Lucie 2:0, Svatoš Petr 1:1, Beneš Jiří 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Sokol Němčice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durák Lubomír 2:0, Holešovský Bohumil 2:0, Šimek Martin 2:1, Grepl Luboš 2:0, body hostů: Beneš Pavel 0:3, Crha Jan 0:2, Škeřík Jiří 1:1, Lopaur Zdeněk 0:2), TJ Svitavy A - TJ Spartak Polička A 0:10wo, TJ Sokol Korouhev - TJ Spartak Polička B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Petr 0:3, Roušar Michal 0:2, Navrátil Jan 0:3, Roušar Martin 3:1, Trnka Pavel 1:0, body hostů: Hartman Luboš 4:0, Andrlík Jindřich 2:1, Sršeň David 2:1, Štofila Miroslav 1:2),
7. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Sokol Němčice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lacina Martin 2:1, Ambroz Jiří 3:0, Jukl Martin 3:0, Hallák Mahmud 1:2, body hostů: Škeřík Jiří 0:3, Crha Jan 0:3, Beneš Pavel 2:1, Lopaur Zdeněk 1:2), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Jiskra Litomyšl C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grepl Lubomír 0:2, Peškar Jindřich 0:2, Němečková Eva 0:2, Grepl Luboš 0:2, body hostů: Balský Karel 2:0, Syrová Lucie 2:0, Svatoš Petr 2:0, Beneš Jiří 2:0), TJ Svitavy A - TJ Spartak Polička B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0, Charous Jan 2:0, body hostů: Hartman Luboš 0:2, Sršeň David 0:2, Štofila Miroslav 0:2, Andrlík Jindřich 0:2), TJ Sokol Korouhev - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosál Petr 0:2, Trnka Pavel 0:2, Navrátil Jan 0:3, Roušar Martin 1:1, body hostů: Baláš Josef 3:0, Ševčík Leoš 2:0, Fendrych Jiří 1:0, Trnka Jakub 2:0, Dostál Ondřej 0:1),
8. kolo:
TJ Svitavy A - TJ Jiskra Litomyšl C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 1:3, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 1:3, Charous Jan 4:0, body hostů: Valdhans Rudolf 2:2, Balský Karel 3:1, Syrová Lucie 2:2, Svatoš Petr 1:3), TJ Sokol Korouhev - TJ Sokol Němčice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Petr 2:0, Trnka Pavel 1:1, Navrátil Jan 2:0, Roušar Martin 2:0, Roušar Michal 1:0, body hostů: Beneš Pavel 1:2, Crha Jan 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Mikulecký Štěpán 0:2), TJ Sokol Morašice - TJ Svitavy B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Milan 2:2, Novotný Pavel 1:2, Berky Radek 0:2, Rompotl Martin 2:2, Kalousek Petr 1:0, body hostů: Sleaman Gordon 2:2, Ambroz Jiří 4:0, Šprojcar Milan 2:1, Hallák Mahmud 0:3), TJ Vidlatá Seč B - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Vladislav st. 3:0, Hubinka Jan 1:1, Vomočil Jaroslav 2:1, Famfulík Vladislav ml. 2:1, body hostů: Grepl Luboš 1:2, Vykydal Richard 2:1, Šimek Martin 0:3, Němečková Eva 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Korouhev - TJ Jiskra Litomyšl C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosál Petr 0:2, Roušar Michal 0:2, Navrátil Jan 0:1, Roušar Martin 1:1, Trnka Pavel 0:2, body hostů: Valdhans Rudolf 3:0, Balský Karel 2:0, Syrová Lucie 2:0, Svatoš Petr 1:1), TJ Svitavy A - TJ Sokol Němčice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0, Charous Jan 2:0, body hostů: Beneš Pavel 0:2, Crha Jan 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Mikulecký Štěpán 0:2), TJ Sokol Morašice - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalousek Petr 2:1, Novotný Pavel 1:2, Říha Milan 2:1, Rompotl Martin 4:0, body hostů: Grepl Luboš 2:2, Vykydal Richard 0:3, Šimek Martin 0:3, Němečková Eva 2:1), TJ Vidlatá Seč B - TJ Svitavy B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Vladislav st. 3:0, Hubinka Jan 1:1, Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Vladislav ml. 2:1, body hostů: Sleaman Gordon 0:3, Ambroz Jiří 2:1, Šprojcar Milan 0:3, Hallák Mahmud 0:2),
10. kolo:
TJ Svitavy A - TJ Sokol Morašice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Krátký Ondřej 2:0, Charous Jan 2:0, body hostů: Říha Milan 0:2, Novotný Pavel 0:2, Rompotl Martin 0:2, Berky Radek 0:2), TJ Sokol Korouhev - TJ Vidlatá Seč B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosál Petr 1:2, Roušar Michal 0:2, Trnka Pavel 0:3, Roušar Martin 2:1, body hostů: Famfulík Petr ml. 3:0, Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Vladislav st. 2:1, Hubinka Jan 0:2), TJ Spartak Polička A - TJ Jiskra Litomyšl C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Leoš 0:3, Fendrych Jiří 0:2, Trnka Jakub 1:2, Baláš Josef 2:1, Dostál Ondřej 0:1, body hostů: Valdhans Rudolf 3:0, Balský Karel 2:1, Syrová Lucie 2:1, Svatoš Petr 2:1), TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Němčice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 3:0, Sršeň David 2:0, Štofila Miroslav 3:0, Hartman Luboš 1:2, body hostů: Beneš Pavel 0:3, Škeřík Jiří 1:2, Crha Jan 0:3, Lopaur Zdeněk 1:1),
11. kolo:
TJ Svitavy A - TJ Vidlatá Seč B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 1:1, Bartošík Lubomír 2:0, Krátký Ondřej 2:1, Charous Jan 3:0, body hostů: Famfulík Vladislav ml. 1:2, Famfulík Vladislav st. 1:2, Hubinka Jan 0:2, Famfulík Pavel 0:2), TJ Sokol Korouhev - TJ Sokol Morašice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Petr 3:0, Roušar Michal 1:1, Trnka Pavel 2:1, Roušar Martin 3:0, body hostů: Rompotl Martin 2:1, Novotný Pavel 0:3, Říha Milan 0:3, Berky Radek 0:2), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Němčice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Fendrych Jiří 2:0, Baláš Josef 2:0, body hostů: Beneš Pavel 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Jiskra Litomyšl C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrlík Jindřich 0:2, Sršeň David 0:2, Štofila Miroslav 0:2, Hartman Luboš 0:2, body hostů: Valdhans Rudolf 2:0, Balský Karel 2:0, Syrová Lucie 2:0, Svatoš Petr 2:0),
12. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Němčice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balský Karel 1:1, Syrová Lucie 2:0, Beneš Jiří 3:0, Syrová Vlasta 3:0, body hostů: Kučera Aleš 1:2, Beneš Pavel 0:1, Škeřík Jiří 0:2, Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:2), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Morašice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomočil Jaroslav 2:0, Hubinka Jan 2:0, Flídr Josef 2:1, Famfulík Vladislav st. 2:0, body hostů: Famfulík Jiří 0:3, Kovář František 0:2, Říha Milan 1:1, Marek Rudolf 0:2), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Svitavy B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Richard 3:1, Holešovský Bohumil 2:1, Šimek Martin 1:2, Grepl Luboš 3:1, body hostů: Lacina Martin 4:0, Sleaman Gordon 0:4, Jukl Martin 1:2, Hallák Mahmud 0:3), TJ Sokol Korouhev - TJ Svitavy A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosál Petr 0:3, Navrátil Jan 0:2, Trnka Pavel 0:3, Roušar Martin 3:0, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 2:1, Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 1:1), TJ Spartak Polička B - TJ Spartak Polička A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sršeň David 1:2, Štofila Miroslav 1:2, Andrlík Jindřich 2:1, Hartman Luboš 1:3, body hostů: Uttendorfský Karel 2:2, Baláš Josef 1:0, Ševčík Leoš 0:3, Trnka Jakub 3:0, Dostál Ondřej 2:0),
13. kolo:
TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Morašice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Jakub 2:0, Ševčík Leoš 2:0, Uttendorfský Karel 2:0, Fendrych Jiří 2:0, body hostů: Říha Milan 0:2, Kalousek Petr 0:2, Berky Radek 0:2, Marek Rudolf 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Vidlatá Seč B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 0:2, Pavlíček František 0:2, Sršeň David 0:3, Hartman Luboš 1:2, body hostů: Famfulík Petr ml. 3:0, Famfulík Vladislav ml. 3:0, Vomočil Jaroslav 1:1, Hubinka Jan 2:0), TJ Svitavy A - TJ Svitavy B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Lubomír 2:0, Švancara Miroslav 2:0, Jansa Milan 2:0, Charous Jan 2:0, body hostů: Ambroz Jiří 0:2, Jukl Martin 0:2, Sleaman Gordon 0:2, Hallák Mahmud 0:2), TJ Sokol Korouhev - TJ Slovan Moravská Třebová C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nosál Petr 2:2, Roušar Michal 2:2, Navrátil Jan 0:4, Roušar Martin 4:0, body hostů: Grepl Luboš 3:1, Vykydal Richard 1:3, Holešovský Bohumil 3:1, Šimek Martin 1:3),
14. kolo:
TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Morašice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Andrlík Jindřich 1:0, Štofila Miroslav 1:1, Sršeň David 3:0, Hartman Luboš 1:0, WO 3:0, body hostů: Říha Milan 0:3, Kalousek Petr 1:1, Berky Radek 0:2, WO 0:3), TJ Spartak Polička A - TJ Vidlatá Seč B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Leoš 2:1, Trnka Jakub 3:0, Uttendorfský Karel 1:2, Baláš Josef 3:0, body hostů: Famfulík Petr ml. 1:2, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Vomočil Jaroslav 2:1, Hubinka Jan 0:3), TJ Sokol Korouhev - TJ Svitavy B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosál Petr 2:0, Roušar Michal 2:0, Navrátil Jan 3:0, Roušar Martin 3:0, body hostů: Sleaman Gordon 0:3, Ambroz Jiří 0:3, Hallák Mahmud 0:2, Jukl Martin 0:2), TJ Svitavy A - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Lubomír 2:0, Švancara Miroslav 2:0, Jansa Milan 2:0, Charous Jan 2:0, body hostů: Kalandra Miloslav st. 0:2, Peškar Jindřich 0:2, Tichý Miloslav 0:2, Valach Josef 0:2),
15. kolo:
TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lacina Martin 1:2, Sleaman Gordon 0:2, Šprojcar Milan 1:2, Uhlíř Antonín 1:2, body hostů: Baláš Josef 3:0, Ševčík Leoš 3:0, Trnka Jakub 1:2, Uttendorfský Karel 1:1), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Spartak Polička B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykydal Richard 2:2, Holešovský Bohumil 4:0, Šimek Martin 0:4, Grepl Luboš 3:1, body hostů: Pavlíček František 3:1, Andrlík Jindřich 1:3, Sršeň David 1:3, Štofila Miroslav 2:2), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Morašice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balský Karel 2:0, Šebesta Karel 1:1, Svatoš Petr 3:0, Syrová Lucie 2:0, body hostů: Berky Radek 0:3, Famfulík Jiří 1:1, Nepraš Jaroslav ml. 0:2, Rompotl Martin 0:2), TJ Sokol Němčice - TJ Vidlatá Seč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Pavel 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Crha Jan 0:2, Kučera Aleš 0:2, body hostů: Famfulík Petr ml. 2:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Flídr Josef 2:0),
16. kolo:
TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykydal Richard 0:2, Šimek Martin 0:2, Němečková Eva 0:3, Grepl Luboš 1:1, body hostů: Baláš Josef 3:0, Ševčík Leoš 2:0, Fendrych Jiří 1:0, Uttendorfský Karel 2:0, Trnka Jakub 0:1), TJ Svitavy B - TJ Spartak Polička B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sleaman Gordon 1:2, Šprojcar Milan 3:1, Jukl Martin 1:2, Lacina Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Pavlíček František 4:0, Andrlík Jindřich 0:3, Sršeň David 1:3, Štofila Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Vidlatá Seč B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Karel 0:3, Syrová Lucie 2:1, Svatoš Petr 0:3, Balský Karel 1:2, body hostů: Famfulík Petr ml. 2:1, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Vomočil Jaroslav 3:0, Flídr Josef 2:1), TJ Sokol Němčice - TJ Sokol Morašice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Crha Jan 1:2, Škeřík Jiří 2:1, Beneš Pavel 2:1, Mikulecký Štěpán 1:0, Kučera Aleš 2:0, body hostů: Rompotl Martin 3:0, Famfulík Jiří 0:3, Nepraš Jaroslav ml. 0:3, Berky Radek 1:2),
17. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Svitavy B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 2:0, Syrová Vlasta 2:0, Svatoš Petr 2:0, Balský Karel 2:0, body hostů: Lacina Martin 0:2, Sleaman Gordon 0:2, Slabý Petr 0:2, Hallák Mahmud 0:2), TJ Sokol Němčice - TJ Slovan Moravská Třebová C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopaur Zdeněk 0:2, Mikulecký Štěpán 0:2, Škeřík Jiří 0:3, Crha Jan 2:1, body hostů: Grepl Luboš 3:0, Vykydal Richard 3:0, Holešovský Bohumil 1:1, Němečková Eva 1:1), TJ Spartak Polička A - TJ Svitavy A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uttendorfský Karel 0:2, Trnka Jakub 0:2, Ševčík Leoš 1:2, Fendrych Jiří 0:2, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 1:1, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0), TJ Spartak Polička B - TJ Sokol Korouhev 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrlík Jindřich 1:3, Sršeň David 2:2, Štofila Miroslav 3:1, Hartman Luboš 3:1, body hostů: Roušar Martin 4:0, Nosál Petr 1:3, Roušar Michal 2:2, Navrátil Jan 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Němčice - TJ Svitavy B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopaur Zdeněk 0:3, Crha Jan 2:1, Škeřík Jiří 1:2, Beneš Pavel 2:2, body hostů: Lacina Martin 4:0, Sleaman Gordon 0:3, Slabý Petr 3:0, Hallák Mahmud 1:2), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Slovan Moravská Třebová C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 2:0, Syrová Vlasta 2:0, Svatoš Petr 2:1, Balský Karel 3:0, body hostů: Grepl Luboš 1:2, Vykydal Richard 0:3, Peškar Jindřich 0:2, Němečková Eva 0:2), TJ Spartak Polička B - TJ Svitavy A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štofila Miroslav 0:2, Sršeň David 0:2, Andrlík Jindřich 0:2, Hartman Luboš 0:2, body hostů: Charous Jan 2:0, Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0), TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Korouhev 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Leoš 2:2, Trnka Jakub 2:2, Uttendorfský Karel 2:2, Fendrych Jiří 2:2, body hostů: Roušar Martin 4:0, Nosál Petr 1:3, Roušar Michal 3:1, Navrátil Jan 0:4),
19. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Svitavy A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jiří 2:2, Svatoš Petr 1:2, Balský Karel 2:1, Valdhans Rudolf 3:1, body hostů: Charous Jan 3:1, Švancara Miroslav 1:3, Bartošík Lubomír 1:2, Jansa Milan 1:2), TJ Sokol Němčice - TJ Sokol Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Pavel 0:2, Crha Jan 0:2, Lopaur Zdeněk 0:3, Kučera Aleš 1:2, WO 4:0, body hostů: Roušar Martin 4:0, Roušar Michal 3:0, Navrátil Jan 2:1, WO 0:4), TJ Svitavy B - TJ Sokol Morašice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sleaman Gordon 0:2, Šprojcar Milan 0:2, Novák David 0:2, Hallák Mahmud 0:2, body hostů: Nepraš Jaroslav ml. 2:0, Berky Radek 2:0, Marek Rudolf 2:0, Rompotl Martin 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Vidlatá Seč B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykydal Richard 1:1, Šimek Martin 0:2, Němečková Eva 0:3, Grepl Luboš 1:2, body hostů: Famfulík Petr ml. 3:0, Vomočil Jaroslav 3:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Hubinka Jan 0:2),
20. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Sokol Korouhev 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Syrová Lucie 1:0, Svatoš Petr 2:0, Balský Karel 2:0, Beneš Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Roušar Martin 0:2, Roušar Michal 0:2, Navrátil Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Němčice - TJ Svitavy A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lopaur Zdeněk 0:2, Škeřík Jiří 0:2, Beneš Pavel 0:2, Crha Jan 0:2, body hostů: Charous Jan 2:0, Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0), TJ Slovan Moravská Třebová C - TJ Sokol Morašice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grepl Luboš 4:0, Vykydal Richard 3:1, Kalandra Miloslav st. 0:3, Němečková Eva 3:1, body hostů: Nepraš Jaroslav ml. 1:3, Berky Radek 1:3, Marek Rudolf 1:3, Rompotl Martin 2:1), TJ Svitavy B - TJ Vidlatá Seč B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sleaman Gordon 0:2, Šprojcar Milan 0:2, Hallák Mahmud 0:2, Novák David 0:2, body hostů: Famfulík Petr ml. 2:0, Vomočil Jaroslav 2:0, Famfulík Vladislav ml. 2:0, Hubinka Jan 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Morašice - TJ Svitavy A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berky Radek 0:2, Nepraš Jaroslav st. 0:2, Nepraš Jaroslav ml. 0:2, Kovář František 0:2, body hostů: Charous Jan 2:0, Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0), TJ Vidlatá Seč B - TJ Sokol Korouhev 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Flídr Josef 1:0, Hubinka Jan 0:2, Famfulík Vladislav ml. 3:0, Famfulík Petr ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Nosál Petr 1:2, Roušar Michal 1:2, Navrátil Jan 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jiří 1:3, Svatoš Petr 2:2, Balský Karel 2:1, Valdhans Rudolf 3:1, body hostů: Baláš Josef 2:2, Ševčík Leoš 1:3, Trnka Jakub 3:1, Uttendorfský Karel 0:1, Fendrych Jiří 1:1), TJ Sokol Němčice - TJ Spartak Polička B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Aleš 2:1, Crha Jan 1:2, Beneš Pavel 0:3, Mikulecký Štěpán 0:3, body hostů: Hartman Luboš 1:2, Andrlík Jindřich 3:0, Sršeň David 3:0, Štofila Miroslav 2:1),
22. kolo:
TJ Vidlatá Seč B - TJ Svitavy A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 1:2, Flídr Josef 0:2, Vomočil Jaroslav 0:3, Famfulík Petr ml. 2:1, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 2:1, Bartošík Lubomír 3:0, Jansa Milan 0:2), TJ Sokol Morašice - TJ Sokol Korouhev 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nepraš Jaroslav ml. 0:2, Kovář František 0:2, Marek Rudolf 1:2, Berky Radek 0:3, WO 4:0, body hostů: Nosál Petr 3:1, Roušar Michal 3:0, Navrátil Jan 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Němčice - TJ Spartak Polička A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Aleš 1:1, Crha Jan 0:2, Beneš Pavel 0:3, Mikulecký Štěpán 0:2, body hostů: Baláš Josef 3:0, Ševčík Leoš 2:0, Trnka Jakub 2:0, Dostál Ondřej 1:1), TJ Jiskra Litomyšl C - TJ Spartak Polička B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jiří 2:0, Svatoš Petr 1:1, Balský Karel 3:0, Syrová Lucie 2:0, body hostů: Hartman Luboš 0:3, Andrlík Jindřich 1:1, Sršeň David 0:2, Štofila Miroslav 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS