Výsledky do novin
OP V. třídy
1. kolo:
Orel Bystřice n.P. B - Bory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plánka Ladislav 3:1, Krásenský Antonín 1:3, Horký Martin 4:0, Mičunek Pavel 1:3, body hostů: Ochrana Miroslav 2:2, Dufek František 3:1, Krejčí Vladimír 1:3, Křehlík Šťepán 1:3), Dolní Heřmanice B - Velké Meziříčí D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požár Lukáš 1:3, Pelánek Leoš 2:2, Vejmělek Michal 1:3, Borůvka Jaroslav 0:4, body hostů: Zelený Tomáš 3:1, Vodák Petr 3:1, Zelený David 4:0, Juda Zdenek 2:2), Poděšín C - Velká Bíteš C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maša Petr 3:1, Maša Stanislav 4:0, Smolík Jaromír 4:0, WO 0:5, body hostů: Dvořák Jiří ml. 0:3, Mayer Miloš 0:3, Vaculík Ladislav 0:3, Vaculík Miloslav 1:2, WO 5:0), Orel Nové Město A - TJ Žďár n/Sáz. G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kula Jiří 3:1, Gazi Miroslav 2:2, Miko Marek 2:2, Lukeš Stanislav 2:2, body hostů: Firiščak Jaroslav 4:0, Blažíček Dominik 0:4, Válka Vojtěch 2:2, Boček Martin 1:3), Velká Losenice A - Borovnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frai Vlastimil 3:1, Zástěra Petr 2:2, Štíbal Lukáš 3:1, Bratršovský Ivo 0:4, body hostů: Šikula Pavel ml. 1:3, Růžička Milan 1:3, Kovář Josef 4:0, Semerád Jiří 2:2),
2. kolo:
Bory A - Borovnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek František 4:0, Chalupa Vojtěch 0:2, Ochrana Miroslav 0:4, Krejčí Vladimír 2:2, Chalupa Ondřej 1:1, body hostů: Šikula Pavel ml. 2:2, Růžička Milan 2:2, Kovář Josef 3:1, Semerád Jiří 2:2), TJ Žďár n/Sáz. G - Velká Losenice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažíček Dominik 3:1, Freiwald Michal 2:2, Válka Vojtěch 2:2, Boček Martin 3:1, body hostů: Zástěra Petr 0:4, Frai Vlastimil 2:2, Zástěra Petr ml. 0:4, Štíbal Lukáš 4:0), Velká Bíteš C - Orel Nové Město A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří ml. 0:4, Netrda Lukáš 0:4, Vaculík Miloslav 2:2, Vaculík Ladislav 1:3, body hostů: Miko Marek 3:1, Gazi Miroslav 4:0, Svoboda Jiří 2:2, Kula Jiří 4:0), Velké Meziříčí D - Poděšín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodák Petr 3:1, Juda Zdenek 3:1, Zelený David 4:0, Zelený Tomáš 3:1, body hostů: Maša Petr 0:4, Maša Pavel 0:4, Smolík Jaromír 2:2, Maša Stanislav 1:3), Orel Bystřice n.P. B - Dolní Heřmanice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásenský Antonín 1:3, Horký Martin 2:1, Plánka Ladislav 3:1, Soukalová Alena 4:0, Zítka Jan 1:0, body hostů: Požár Lukáš 1:3, Borůvka Jaroslav 1:3, Vejmělek Michal 0:4, Pelánek Leoš 3:1),
3. kolo:
Dolní Heřmanice B - Bory A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmělek Michal 3:1, Pelánek Leoš 3:1, Borůvka Jaroslav 0:4, Požár Lukáš 3:1, body hostů: Chalupa Vojtěch 1:3, Křehlík Šťepán 1:3, Dufek František 4:0, Krejčí Vladimír 1:3), Poděšín C - Orel Bystřice n.P. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maša Petr 3:1, Smolík Jaromír 2:2, Maša Pavel 1:3, Maša Stanislav 1:3, body hostů: Horký Martin 3:1, Zítka Jan 2:2, Plánka Ladislav 4:0, Mičunek Pavel 0:4), Orel Nové Město A - Velké Meziříčí D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kula Jiří 2:2, Lukeš Stanislav 3:1, Gazi Miroslav 2:2, Svoboda Jiří 1:3, body hostů: Zelený David 3:1, Liška Radim 0:4, Zelený Tomáš 1:3, Vodák Petr 4:0), Velká Losenice A - Velká Bíteš C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zástěra Petr 4:0, Štíbal Lukáš 4:0, Bratršovský Ivo 4:0, Frai Vlastimil 4:0, body hostů: Vaculík Ladislav 0:4, Netrda Lukáš 0:4, Dvořák Jiří ml. 0:4, Mayer Miloš 0:4), Borovnice B - TJ Žďár n/Sáz. G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Josef 4:0, Semerád Jiří 0:4, Růžička Milan 2:2, Šikula Pavel ml. 0:4, body hostů: Boček Martin 2:2, Válka Vojtěch 3:1, Firiščak Jaroslav 3:1, Blažíček Dominik 2:2),
4. kolo:
Bory A - TJ Žďár n/Sáz. G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek František 3:1, Ochrana Miroslav 3:1, Chalupa Ondřej 2:2, Krejčí Vladimír 4:0, body hostů: Firiščak Jaroslav 1:3, Boček Martin 0:4, Freiwald Michal 2:2, Blažíček Dominik 1:3), Velká Bíteš C - Borovnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Péťa Milan 2:2, Geisselreiter Jiří 2:2, Vaculík Miloslav 3:1, Vaculík Ladislav 0:4, body hostů: Růžička Milan 4:0, Šikula Pavel ml. 1:3, Kovář Josef 3:1, Šikula Pavel st. 1:3), Velké Meziříčí D - Velká Losenice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodák Petr 2:2, Zelený David 4:0, Juda Zdenek 2:2, Zelený Tomáš 4:0, body hostů: Zástěra Petr 1:3, Štíbal Lukáš 2:2, Zástěra Petr ml. 0:4, Frai Vlastimil 1:3), Orel Bystřice n.P. B - Orel Nové Město A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukalová Alena 1:3, Horký Martin 3:1, Krásenský Antonín 1:3, Plánka Ladislav 2:2, body hostů: Lukeš Stanislav 3:1, Miko Marek 2:2, Kula Jiří 4:0, Svoboda Jiří 0:4), Dolní Heřmanice B - Poděšín C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vejmělek Michal 0:3, Pelánek Leoš 0:3, Borůvka Jaroslav 0:3, Požár Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Maša Pavel 3:1, Maša Stanislav 4:0, Maša Petr 3:1, WO 0:5),
5. kolo:
Poděšín C - Bory A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maša Petr 4:0, Maša Pavel 1:3, Smolík Jaromír 3:1, Maša Stanislav 3:1, body hostů: Krejčí Vladimír 3:1, Ochrana Miroslav 1:3, Křehlík Šťepán 0:4, Chalupa Vojtěch 1:3), Orel Nové Město A - Dolní Heřmanice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Kula Jiří 3:1, Lukeš Stanislav 3:1, Gazi Miroslav 2:2, body hostů: Vejmělek Michal 0:4, Pelánek Leoš 3:1, Požár Lukáš 2:2, Borůvka Jaroslav 1:3), Velká Losenice A - Orel Bystřice n.P. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zástěra Petr 2:2, Štíbal Lukáš 3:1, Frai Vlastimil 3:1, Bratršovský Ivo 0:4, body hostů: Zítka Jan 2:2, Krásenský Antonín 1:3, Plánka Ladislav 1:3, Horký Martin 4:0), Borovnice B - Velké Meziříčí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef 4:0, Šikula Pavel st. 0:4, Růžička Milan 2:2, Šikula Pavel ml. 1:3, body hostů: Zelený Tomáš 2:2, Vodák Petr 2:2, Zelený David 3:1, Juda Zdenek 2:2), TJ Žďár n/Sáz. G - Velká Bíteš C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Válka Vojtěch 2:2, Blažíček Dominik 4:0, Boček Martin 3:1, Firiščak Jaroslav 2:2, body hostů: Vaculík Ladislav 0:4, Péťa Milan 2:2, Netrda Lukáš 0:4, Vaculík Miloslav 3:1),
6. kolo:
Bory A - Velká Bíteš C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Vladimír 3:1, Chalupa Ondřej 3:1, Ochrana Miroslav 3:1, Dufek František 4:0, body hostů: Vaculík Ladislav 0:4, Vaculík Miloslav 1:3, Péťa Milan 1:3, Geisselreiter Jiří 1:3), Velké Meziříčí D - TJ Žďár n/Sáz. G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený David 3:1, Vodák Petr 2:2, Zelený Tomáš 1:3, Juda Zdenek 1:3, body hostů: Váša Lukáš 4:0, Boček Martin 0:4, Blažíček Dominik 2:2, Firiščak Jaroslav 3:1), Orel Bystřice n.P. B - Borovnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Martin 4:0, Soukalová Alena 3:1, Plánka Ladislav 3:1, Zítka Jan 1:3, body hostů: Šikula Pavel ml. 1:3, Šikula Pavel st. 0:4, Růžička Milan 2:2, Kovář Josef 2:2), Dolní Heřmanice B - Velká Losenice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmělek Michal 0:4, Pelánek Leoš 2:2, Požár Lukáš 0:4, Borůvka Jaroslav 0:4, body hostů: Zástěra Petr 3:1, Štíbal Lukáš 4:0, Frai Vlastimil 4:0, Bratršovský Ivo 3:1), Poděšín C - Orel Nové Město A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maša Petr 1:3, Maša Pavel 1:3, Smolík Jaromír 4:0, Maša Stanislav 3:1, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Gazi Miroslav 2:2, Lukeš Stanislav 2:2, Miko Marek 1:3),
7. kolo:
Orel Nové Město A - Bory A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kula Jiří 4:0, Svoboda Jiří 3:1, Gazi Miroslav 3:1, Lukeš Stanislav 3:1, body hostů: Krejčí Vladimír 3:1, Křehlík Šťepán 0:4, Chalupa Vojtěch 0:4, Chalupa Ondřej 0:4), Velká Losenice A - Poděšín C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zástěra Petr 1:3, Štíbal Lukáš 3:1, Frai Vlastimil 2:2, Bratršovský Ivo 2:2, body hostů: Maša Pavel 2:2, Maša Petr 0:4, Smolík Jaromír 2:2, Maša Stanislav 4:0), Borovnice B - Dolní Heřmanice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Milan 2:2, Šikula Pavel ml. 2:2, Kovář Josef 3:1, Šikula Pavel st. 2:2, body hostů: Pelánek Leoš 3:1, Vejmělek Michal 2:2, Požár Lukáš 2:2, Borůvka Jaroslav 0:4), TJ Žďár n/Sáz. G - Orel Bystřice n.P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váša Lukáš 2:2, Boček Martin 2:2, Blažíček Dominik 1:3, Firiščak Jaroslav 3:1, body hostů: Horký Martin 3:1, Soukalová Alena 1:3, Krásenský Antonín 0:4, Plánka Ladislav 4:0), Velká Bíteš C - Velké Meziříčí D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Péťa Milan 1:3, Dvořák Jiří ml. 0:4, Vaculík Miloslav 2:2, Vaculík Ladislav 0:4, body hostů: Vodák Petr 4:0, Zelený Tomáš 3:1, Zelený David 4:0, Juda Zdenek 2:2),
8. kolo:
Bory A - Velké Meziříčí D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Ondřej 2:2, Krejčí Vladimír 0:4, Ochrana Miroslav 2:2, Dufek František 0:2, Křehlík Šťepán 0:2, body hostů: Vodák Petr 4:0, Zelený Tomáš 2:2, Juda Zdenek 3:1, Zelený David 3:1), Orel Bystřice n.P. B - Velká Bíteš C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plánka Ladislav 3:1, Krásenský Antonín 2:2, Horký Martin 3:1, Zítka Jan 3:1, body hostů: Vaculík Ladislav 0:4, Vaculík Miloslav 3:1, Dvořák Jiří ml. 1:3, Péťa Milan 1:3), Dolní Heřmanice B - TJ Žďár n/Sáz. G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejmělek Michal 2:2, Pelánek Leoš 3:1, Borůvka Jaroslav 0:4, Skryja Jan 1:3, body hostů: Blažíček Dominik 1:3, Boček Martin 3:1, Firiščak Jaroslav 2:2, Váša Lukáš 4:0), Poděšín C - Borovnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maša Petr 2:2, Maša Pavel 2:2, Smolík Jaromír 4:0, Maša Stanislav 3:1, body hostů: Šikula Pavel st. 1:3, Šikula Pavel ml. 1:3, Růžička Milan 0:4, Kovář Josef 3:0, Slavíček Zdeněk 0:1), Orel Nové Město A - Velká Losenice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kula Jiří 3:1, Svoboda Jiří 0:4, Gazi Miroslav 0:4, Miko Marek 1:3, body hostů: Štíbal Lukáš 4:0, Zástěra Petr 2:2, Frai Vlastimil 3:1, Bratršovský Ivo 3:1),
9. kolo:
Velká Losenice A - Bory A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zástěra Petr 2:2, Štíbal Lukáš 3:1, Frai Vlastimil 3:1, Bratršovský Ivo 2:2, body hostů: Krejčí Vladimír 3:1, Ochrana Miroslav 3:1, Křehlík Šťepán 0:4, Chalupa Ondřej 0:4), Borovnice B - Orel Nové Město A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikula Pavel st. 0:4, Kovář Josef 1:3, Růžička Milan 3:1, Šikula Pavel ml. 2:2, body hostů: Gazi Miroslav 3:1, Kula Jiří 2:2, Miko Marek 3:1, Lukeš Stanislav 2:2), TJ Žďár n/Sáz. G - Poděšín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Firiščak Jaroslav 4:0, Válka Vojtěch 2:2, Blažíček Dominik 1:3, Boček Martin 1:3, body hostů: Maša Petr 2:2, Maša Pavel 0:4, Smolík Jaromír 3:1, Maša Stanislav 3:1), Velká Bíteš C - Dolní Heřmanice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Péťa Milan 2:2, Dvořák Jiří ml. 1:3, Vaculík Miloslav 4:0, Vaculík Ladislav 1:3, body hostů: Vejmělek Michal 3:1, Borůvka Jaroslav 0:4, Požár Lukáš 2:2, Skryja Jan 3:1), Velké Meziříčí D - Orel Bystřice n.P. B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený David 3:1, Vodák Petr 3:1, Zelený Tomáš 2:2, Juda Zdenek 1:3, body hostů: Plánka Ladislav 3:1, Horký Martin 3:1, Krásenský Antonín 1:3, Mičunek Pavel 0:4),
10. kolo:
Bory A - Orel Bystřice n.P. B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Vojtěch 1:3, Křehlík Šťepán 0:4, Ochrana Miroslav 3:1, Krejčí Vladimír 4:0, body hostů: Soukalová Alena 2:2, Zítka Jan 3:1, Plánka Ladislav 2:2, Krásenský Antonín 1:3), Velké Meziříčí D - Dolní Heřmanice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodák Petr 3:0, Juda Zdenek 3:0, Zelený Tomáš 3:0, Zelený David 3:0, WO 5:0, body hostů: Skryja Jan 0:4, Vejmělek Michal 0:4, Pelánek Leoš 0:4, WO 0:5), Velká Bíteš C - Poděšín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří ml. 0:3, Péťa Milan 2:1, Netrda Lukáš 0:3, Geisselreiter Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Maša Petr 2:2, Smolík Jaromír 4:0, Maša Stanislav 3:1, WO 0:4), TJ Žďár n/Sáz. G - Orel Nové Město A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válka Vojtěch 2:2, Freiwald Michal 1:3, Boček Martin 2:2, Blažíček Dominik 1:3, body hostů: Kula Jiří 3:1, Miko Marek 3:1, Lukeš Stanislav 3:1, Gazi Miroslav 1:3), Borovnice B - Velká Losenice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semerád Jiří 2:2, Kovář Josef 2:2, Šikula Pavel ml. 1:3, Růžička Milan 2:2, body hostů: Zástěra Petr 3:1, Frai Vlastimil 4:0, Zástěra Petr ml. 0:4, Bratršovský Ivo 2:2),
11. kolo:
Borovnice B - Bory A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šikula Pavel ml. 2:2, Kovář Josef 4:0, Šikula Pavel st. 2:2, Růžička Milan 1:3, body hostů: Krejčí Vladimír 2:2, Ochrana Miroslav 3:1, Chalupa Vojtěch 1:3, Chalupa Ondřej 1:3), Velká Losenice A - TJ Žďár n/Sáz. G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zástěra Petr 1:3, Štíbal Lukáš 4:0, Frai Vlastimil 1:3, Bratršovský Ivo 0:4, body hostů: Váša Lukáš 2:2, Válka Vojtěch 3:1, Blažíček Dominik 2:2, Firiščak Jaroslav 3:1), Orel Nové Město A - Velká Bíteš C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 4:0, Kula Jiří 4:0, Lukeš Stanislav 4:0, Gazi Miroslav 4:0, body hostů: Vaculík Ladislav 0:4, Vaculík Miloslav 0:4, Geisselreiter Jiří 0:4, Dvořák Jiří ml. 0:2, Netrda Lukáš 0:2), Poděšín C - Velké Meziříčí D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejvoda František 0:4, Maša Petr 0:4, Maša Stanislav 1:3, Maša Pavel 0:4, body hostů: Vodák Petr 4:0, Zelený Tomáš 4:0, Juda Zdenek 3:1, Zelený David 4:0), Dolní Heřmanice B - Orel Bystřice n.P. B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejmělek Michal 2:2, Pelánek Leoš 4:0, Borůvka Jaroslav 1:3, Skryja Jan 4:0, body hostů: Soukalová Alena 1:3, Horký Martin 2:2, Kopecký Michal 0:4, Plánka Ladislav 2:2),
12. kolo:
Bory A - Dolní Heřmanice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Ondřej 3:1, Dufek František 4:0, Ochrana Miroslav 3:1, Krejčí Vladimír 4:0, body hostů: Skryja Jan 1:3, Musil Kamil 0:4, Vejmělek Michal 0:4, Pelánek Leoš 1:3), Orel Bystřice n.P. B - Poděšín C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krásenský Antonín 0:3, Horký Martin 3:0, Soukalová Alena 1:2, Plánka Ladislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Maša Petr 2:2, Smolík Jaromír 1:3, Maša Stanislav 2:2, WO 0:5), Velké Meziříčí D - Orel Nové Město A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodák Petr 3:1, Zelený David 3:1, Zelený Tomáš 2:2, Juda Zdenek 1:3, body hostů: Miko Marek 3:1, Kula Jiří 2:2, Gazi Miroslav 0:4, Lukeš Stanislav 2:2), Velká Bíteš C - Velká Losenice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Miloslav 2:2, Mayer Miloš 0:1, Netrda Lukáš 2:2, Dvořák Jiří ml. 0:4, Sítař Luděk 1:2, body hostů: Zástěra Petr 3:1, Štíbal Lukáš 3:1, Bratršovský Ivo 2:2, Frai Vlastimil 3:1), TJ Žďár n/Sáz. G - Borovnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Firiščak Jaroslav 3:1, Boček Martin 2:2, Freiwald Michal 1:3, Blažíček Dominik 2:2, body hostů: Slavíček Zdeněk 4:0, Šikula Pavel st. 0:4, Růžička Milan 2:2, Šikula Pavel ml. 2:2),
13. kolo:
TJ Žďár n/Sáz. G - Bory A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boček Martin 1:3, Blažíček Dominik 1:3, Váša Lukáš 3:1, Firiščak Jaroslav 2:2, body hostů: Dufek František 2:2, Ochrana Miroslav 1:3, Krejčí Vladimír 3:1, Chalupa Ondřej 3:1), Borovnice B - Velká Bíteš C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šikula Pavel st. 3:1, Neděla Aleš 3:1, Šikula Pavel ml. 3:1, Růžička Milan 4:0, body hostů: Vaculík Ladislav 1:3, Netrda Lukáš 2:2, Dvořák Jiří ml. 0:4, Mayer Miloš 0:4), Velká Losenice A - Velké Meziříčí D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zástěra Petr 1:3, Štíbal Lukáš 4:0, Bratršovský Ivo 1:3, Frai Vlastimil 3:1, body hostů: Zelený David 2:2, Vodák Petr 1:3, Zelený Tomáš 3:1, Juda Zdenek 1:3), Orel Nové Město A - Orel Bystřice n.P. B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kula Jiří 4:0, Miko Marek 4:0, Gazi Miroslav 3:1, Lukeš Stanislav 3:1, body hostů: Plánka Ladislav 2:2, Kopecký Michal 0:4, Krásenský Antonín 0:4, Mičunek Pavel 0:3, Zítka Jan 0:1), Poděšín C - Dolní Heřmanice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maša Petr 2:2, Smolík Jaromír 2:2, Maša Stanislav 4:0, Maša Pavel 2:2, body hostů: Požár Lukáš 3:1, Borůvka Jaroslav 0:4, Musil Kamil 0:4, Skryja Jan 3:1),
14. kolo:
Bory A - Poděšín C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ochrana Miroslav 1:2, Dufek František 2:1, Chalupa Ondřej 2:1, Krejčí Vladimír 2:1, WO 5:0, body hostů: Maša Petr 0:4, Smolík Jaromír 1:3, Maša Stanislav 4:0, WO 0:5), Dolní Heřmanice B - Orel Nové Město A 3:15 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejmělek Michal 0:4, Pelánek Leoš 1:3, Musil Kamil 0:4, Požár Lukáš 0:4, body hostů: Kula Jiří 4:0, Miko Marek 3:1, Gazi Miroslav 4:0, Lukeš Stanislav 4:0), Orel Bystřice n.P. B - Velká Losenice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký Martin 3:1, Zítka Jan 1:3, Plánka Ladislav 2:2, Kopecký Michal 1:3, body hostů: Zástěra Petr 2:2, Bratršovský Ivo 1:3, Frai Vlastimil 2:2, Štíbal Lukáš 4:0), Velké Meziříčí D - Borovnice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodák Petr 4:0, Zelený David 4:0, Zelený Tomáš 4:0, Prachař Václav 3:1, body hostů: Šikula Pavel st. 0:4, Kovář Josef 0:4, Šikula Pavel ml. 0:4, Růžička Milan 1:3), Velká Bíteš C - TJ Žďár n/Sáz. G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Netrda Lukáš 1:3, Péťa Milan 1:3, Mayer Miloš 1:3, Dvořák Jiří ml. 1:3, body hostů: Blažíček Dominik 3:1, Firiščak Jaroslav 2:2, Váša Lukáš 4:0, Boček Martin 3:1),
15. kolo:
Velká Bíteš C - Bory A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geisselreiter Jiří 0:4, Dvořák Jiří ml. 0:4, Vaculík Miloslav 3:1, Péťa Milan 0:4, body hostů: Dufek František 3:1, Ochrana Miroslav 3:1, Chalupa Ondřej 4:0, Krejčí Vladimír 3:1), TJ Žďár n/Sáz. G - Velké Meziříčí D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boček Martin 0:4, Havel Jaroslav 0:2, Válka Vojtěch 1:3, Firiščak Jaroslav 1:3, Blažíček Dominik 1:1, body hostů: Vodák Petr 3:1, Zelený Tomáš 4:0, Zelený David 3:1, Juda Zdenek 3:1), Borovnice B - Orel Bystřice n.P. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikula Pavel ml. 1:3, Kovář Josef 3:1, Růžička Milan 3:1, Šikula Pavel st. 1:3, body hostů: Krásenský Antonín 0:4, Soukalová Alena 2:2, Plánka Ladislav 2:2, Horký Martin 4:0), Velká Losenice A - Dolní Heřmanice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frai Vlastimil 3:1, Bratršovský Ivo 1:3, Zástěra Petr 3:1, Štíbal Lukáš 3:1, body hostů: Vejmělek Michal 1:3, Pelánek Leoš 3:1, Skryja Jan 2:2, Musil Kamil 0:4), Orel Nové Město A - Poděšín C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Jiří 0:3, Gazi Miroslav 1:2, Miko Marek 2:1, Kula Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Maša Petr 2:2, Smolík Jaromír 3:1, Maša Stanislav 3:1, WO 0:5),
16. kolo:
Bory A - Orel Nové Město A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ochrana Miroslav 3:1, Chalupa Ondřej 1:3, Krejčí Vladimír 2:2, Křehlík Šťepán 0:4, body hostů: Kula Jiří 4:0, Lukeš Stanislav 3:1, Miko Marek 1:3, Gazi Miroslav 2:2), Poděšín C - Velká Losenice A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maša Petr 1:3, Smolík Jaromír 2:2, Maša Stanislav 3:1, WO 0:5, body hostů: Bratršovský Ivo 2:1, Zástěra Petr 0:3, Štíbal Lukáš 2:1, Frai Vlastimil 2:1, WO 5:0), Dolní Heřmanice B - Borovnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skryja Jan 2:2, Musil Kamil 1:3, Vejmělek Michal 0:4, Pelánek Leoš 2:2, body hostů: Růžička Milan 4:0, Šikula Pavel ml. 2:2, Kovář Josef 4:0, Semerád Jiří 0:3, Šikula Pavel st. 1:0), Orel Bystřice n.P. B - TJ Žďár n/Sáz. G 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plánka Ladislav 1:3, Krásenský Antonín 0:4, Zítka Jan 1:3, Kopecký Michal 0:4, body hostů: Blažíček Dominik 4:0, Boček Martin 4:0, Váša Lukáš 4:0, Firiščak Jaroslav 2:2), Velké Meziříčí D - Velká Bíteš C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodák Petr 3:1, Zelený Tomáš 3:1, Juda Zdenek 4:0, Minařik Jakub 2:2, body hostů: Vaculík Ladislav 1:3, Vaculík Miloslav 1:3, Péťa Milan 2:2, Netrda Lukáš 0:4),
17. kolo:
Velké Meziříčí D - Bory A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelený David 3:1, Juda Zdenek 2:2, Prachař Václav 0:4, Zelený Tomáš 1:3, body hostů: Dufek František 4:0, Chalupa Ondřej 2:2, Krejčí Vladimír 2:2, Ochrana Miroslav 2:2), Velká Bíteš C - Orel Bystřice n.P. B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří ml. 0:4, Péťa Milan 0:2, Vaculík Miloslav 0:4, Vaculík Ladislav 1:3, Mayer Miloš 0:2, body hostů: Soukalová Alena 4:0, Horký Martin 4:0, Plánka Ladislav 4:0, Kopecký Michal 3:1), TJ Žďár n/Sáz. G - Dolní Heřmanice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažíček Dominik 2:2, Firiščak Jaroslav 0:4, Váša Lukáš 4:0, Válka Vojtěch 3:1, body hostů: Vejmělek Michal 1:3, Pelánek Leoš 3:1, Musil Kamil 2:2, Skryja Jan 1:3), Borovnice B - Poděšín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikula Pavel ml. 2:2, Růžička Milan 1:3, Šikula Pavel st. 2:2, Kovář Josef 3:1, body hostů: Myslivec Tomáš 0:4, Maša Petr 1:3, Smolík Jaromír 3:1, Maša Stanislav 4:0), Velká Losenice A - Orel Nové Město A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zástěra Petr 2:2, Štíbal Lukáš 3:1, Bratršovský Ivo 0:4, Frai Vlastimil 1:3, body hostů: Svoboda Jiří 0:1, Kula Jiří 3:1, Miko Marek 1:3, Gazi Miroslav 4:0, Lukeš Stanislav 2:1),
18. kolo:
Bory A - Velká Losenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek František 0:1, Chalupa Ondřej 2:2, Krejčí Vladimír 1:3, Ochrana Miroslav 3:1, Chalupa Vojtěch 2:1, body hostů: Štíbal Lukáš 4:0, Zástěra Petr 0:4, Bratršovský Ivo 1:3, Frai Vlastimil 3:1), Orel Nové Město A - Borovnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kula Jiří 3:1, Miko Marek 1:3, Lukeš Stanislav 2:2, Gazi Miroslav 2:2, body hostů: Šikula Pavel st. 2:2, Kovář Josef 2:2, Růžička Milan 2:2, Šikula Pavel ml. 2:2), Poděšín C - TJ Žďár n/Sáz. G 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maša Petr 2:2, Smolík Jaromír 2:2, Maša Stanislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Vavřík Lukáš 0:3, Havel Jaroslav 0:3, Váša Lukáš 3:0, Blažíček Dominik 3:0, WO 5:0), Dolní Heřmanice B - Velká Bíteš C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejmělek Michal 3:1, Pelánek Leoš 3:1, Skryja Jan 3:1, Musil Kamil 4:0, body hostů: Netrda Lukáš 0:4, Vaculík Miloslav 3:1, Dvořák Jiří ml. 0:4, Vaculík Ladislav 0:4), Orel Bystřice n.P. B - Velké Meziříčí D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukalová Alena 2:2, Kopecký Michal 1:3, Plánka Ladislav 3:1, Zítka Jan 1:3, body hostů: Zelený Tomáš 2:2, Kobylka Lukáš 0:4, Zelený David 4:0, Juda Zdenek 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline