Výsledky do novin
Okresní přebor IV.třídy - A
1. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk H - AFK Nymburk D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kardoš Michal 4:0, Farkaš Vojtěch 1:3, Vrba Ondřej 1:3, Kardoš Martin 2:2, body hostů: Kubiš Josef 3:1, Kubiš Daniel 0:4, Kubiš Jakub 3:1, Kněžínek Vojtěch 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk F - STC Opočnice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Jiří 4:0, Rufer David 4:0, Rieger František 3:0, Kokeš František 0:2, Skořepová Eva 2:0, WO 1:0, body hostů: Borovička Vlastimil 0:4, Bartošík Jiří 0:4, Hotovec Zdeněk st. 1:3, Fiedler Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sadská H - TTC Žehuň D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klokočníková Petra 3:1, Žežule Ondřej 4:0, Žežule Pavel 4:0, Vydrová Lucie 4:0, body hostů: Soukup Tomáš 0:4, Soukup Radek 0:4, Bořek Pavel 0:4, Krause Petr 1:3), TJ Sokol Loučeň B - TJ Dvory C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macál Marek 3:1, Podoláková Eliška 3:1, Mäsiarik Miroslav 2:2, Martínek Jaroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Baran Vladimír 1:2, Novák Jakub 0:2, Blábol Vladimír 3:1, Syrový Vítězslav 0:4, Prášil Martin 0:2, WO 1:0),
2. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Dvory C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubiš Daniel 0:2, Kněžínek Vojtěch 1:3, Kubiš Josef 1:3, Kubiš Jakub 3:1, Havelková Elena 0:2, body hostů: Blábol Vladimír 4:0, Baran Vladimír 3:1, Syrový Vítězslav 2:2, Novák Jakub 1:1, Prášil Martin 1:1), TTC Žehuň D - TJ Sokol Loučeň B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bořek Pavel 0:4, Soukup Radek 0:4, Soukup Tomáš 1:3, Vinter Karel 0:4, body hostů: Špoutil Roman 4:0, Mäsiarik Miroslav 3:1, Vašák Jiří st. 4:0, Suchý František 4:0), STC Opočnice C - TJ Sadská H 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiedler Jiří 1:2, Borovička Vlastimil 0:4, Bartošík Jiří 1:3, Hotovec Zdeněk st. 0:4, WO 0:1, body hostů: Truhlář Jaroslav 3:1, Vydrová Lucie 3:0, Žežule Ondřej 4:0, Žežule Pavel 3:1, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Lokomotiva Nymburk F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falber Michal 2:2, Novotný Pavel 0:4, Falber Martin 0:4, Farkaš Vojtěch 0:4, body hostů: Nejedlý Jiří 4:0, Rufer David 4:0, Rieger František 3:1, Jeník Michal 3:1),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk F - AFK Nymburk D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Jiří 4:0, Rufer David 4:0, Rieger František 4:0, Kokeš František 0:1, Skořepová Eva 2:1, body hostů: Kněžínek Vojtěch 0:4, Kubiš Daniel 0:4, Kubiš Josef 1:3, Kubiš Jakub 1:3), TJ Sadská H - TJ Lokomotiva Nymburk H 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vydrová Lucie 4:0, Žežule Ondřej 4:0, Žežule Pavel 4:0, Klokočníková Petra 3:1, body hostů: Falber Martin 0:4, Falber Michal 1:3, Novotný Vojtěch 0:4, Vrba Ondřej 0:4), TJ Sokol Loučeň B - STC Opočnice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý František 3:1, Podoláková Eliška 4:0, Martínek Jaroslav 4:0, Horáková Michaela 3:1, body hostů: Borovička Vlastimil 0:4, Bartošík Jiří 0:4, Kotek Jiří 0:4, Ešner Zbyněk 2:2), TJ Dvory C - TTC Žehuň D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baran Vladimír 4:0, Syrový Vítězslav 2:2, Budka Zbyněk 0:4, Blábol Vladimír 3:1, body hostů: Bořek Pavel 1:3, Pivný Aleš 3:1, Soukup Tomáš 1:3, Soukup Radek 2:2),
4. kolo:
AFK Nymburk D - TTC Žehuň D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kněžínek Vladimír 3:1, Kubiš Daniel 0:2, Kubiš Josef 1:3, Kubiš Jakub 3:1, Havelková Elena 0:2, body hostů: Soukup Radek 1:3, Soukup Tomáš 2:2, Pivný Aleš 4:0, Krause Petr 2:2), STC Opočnice C - TJ Dvory C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 2:2, Hotovec Zdeněk st. 3:1, Ešner Zbyněk 3:1, Kotek Jiří 1:1, Borovička Vlastimil 2:0, body hostů: Prášil Martin 0:4, Novák Jakub 0:4, Blábol Vladimír 4:0, Baran Vladimír 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Sokol Loučeň B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falber Michal 3:1, Novotný Vojtěch 0:3, Farkaš Vojtěch 3:1, Vrba Ondřej 2:2, Falber Martin 1:0, body hostů: Horáková Michaela 3:1, Urban Martin 3:1, Plaček Jiří 0:4, Mäsiarik Miroslav 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sadská H 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skořepová Eva 3:1, Rufer David 2:0, Kokeš František 1:3, Rieger František 3:1, Jeník Michal 1:1, body hostů: Vydrová Lucie 0:4, Žežule Ondřej 1:3, Truhlář Jaroslav 2:2, Žežule Pavel 3:1),
5. kolo:
TJ Sadská H - AFK Nymburk D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klokočníková Petra 4:0, Kuřátko David 1:3, Žežule Ondřej 4:0, Vydrová Lucie 4:0, body hostů: Havelková Elena 0:4, Kněžínek Vojtěch 1:3, Kubiš Jakub 1:3, Kubiš Josef 1:3), TJ Sokol Loučeň B - TJ Lokomotiva Nymburk F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mäsiarik Miroslav 1:3, Špoutil Roman 2:2, Plaček Jiří 0:4, Horáková Michaela 3:1, body hostů: Nejedlý Jiří 3:1, Rieger František 1:3, Rufer David 4:0, Skořepová Eva 2:2), TJ Dvory C - TJ Lokomotiva Nymburk H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vítězslav 1:1, Řezníček Lukáš 2:2, Blábol Vladimír 3:1, Baran Vladimír 2:2, Novák Jakub 0:2, body hostů: Falber Martin 2:2, Falber Michal 3:1, Novotný Vojtěch 1:3, Vrba Ondřej 2:2), TTC Žehuň D - STC Opočnice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořek Pavel 1:3, Soukup Radek 0:4, Vinter Karel 0:4, Pivný Aleš 3:1, body hostů: Borovička Vlastimil 2:2, Bartošík Jiří 4:0, Hotovec Zdeněk st. 3:1, Fiedler Jiří 3:1),
6. kolo:
AFK Nymburk D - STC Opočnice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubiš Josef 0:4, Kubiš Jakub 2:2, Kněžínek Vladimír 1:3, Kněžínek Vojtěch 0:4, body hostů: Ešner Zbyněk 4:0, Hotovec Zdeněk st. 4:0, Bartošík Jiří 3:1, Fiedler Jiří 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk H - TTC Žehuň D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkaš Vojtěch 3:1, Falber Martin 3:0, Vrba Ondřej 3:1, Falber Michal 4:0, Novotný Pavel 1:0, body hostů: Soukup Tomáš 1:3, Soukup Radek 0:4, Vinter Karel 0:4, Bořek Pavel 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Dvory C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeník Michal 3:1, Kokeš František 3:1, Rieger František 3:1, Skořepová Eva 3:1, body hostů: Blábol Vladimír 4:0, Baran Vladimír 0:4, Syrový Vítězslav 0:4, Prášil Martin 0:2, Novák Jakub 0:2), TJ Sadská H - TJ Sokol Loučeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 3:1, Žežule Pavel 1:3, Klokočníková Petra 1:3, Vydrová Lucie 2:2, body hostů: Horáková Michaela 1:3, Mäsiarik Miroslav 1:3, Suchý František 3:1, Martínek Jaroslav 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Loučeň B - AFK Nymburk D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horáková Michaela 2:2, Urban Martin 4:0, Mäsiarik Miroslav 3:1, Špoutil Roman 4:0, body hostů: Sležek Michael 0:4, Kněžínek Vojtěch 0:4, Kubiš Jakub 2:2, Kubiš Josef 1:3), TJ Dvory C - TJ Sadská H 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vítězslav 0:2, Řezníček Lukáš 0:4, Baran Vladimír 2:2, Blábol Vladimír 1:3, Budka Zbyněk 0:2, body hostů: Vydrová Lucie 4:0, Truhlář Jaroslav 2:2, Žežule Ondřej 4:0, Žežule Pavel 3:1), TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivný Aleš 3:1, Soukup Tomáš 0:4, Soukup Radek 0:2, Vinter Karel 0:3, Soukup Lukáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Kokeš František 2:1, Rufer David 4:0, Nejedlý Jiří 3:1, Jeník Michal 3:1, WO 0:1), STC Opočnice C - TJ Lokomotiva Nymburk H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiedler Jiří 3:0, Borovička Vlastimil 1:3, Bartošík Jiří 4:0, Hotovec Zdeněk st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Falber Martin 1:3, Novotný Pavel 1:2, Falber Michal 2:2, Novotný Vojtěch 0:4, WO 1:0),
8. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk H 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kněžínek Vojtěch 2:2, Kubiš Jakub 4:0, Raška Jan 3:1, Kubiš Josef 2:2, body hostů: Novotný Vojtěch 0:4, Vrba Ondřej 0:2, Falber Martin 1:3, Farkaš Vojtěch 3:1, Falber Michal 1:1), STC Opočnice C - TJ Lokomotiva Nymburk F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 0:4, Hotovec Zdeněk st. 0:2, Fiedler Jiří 0:4, Ešner Zbyněk 2:2, Borovička Vlastimil 0:2, body hostů: Nejedlý Jiří 4:0, Rufer David 4:0, Jeník Michal 3:1, Skořepová Eva 3:1), TTC Žehuň D - TJ Sadská H 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Radek 0:4, Bořek Pavel 0:4, Soukup Tomáš 0:4, Pivný Aleš 1:3, body hostů: Vydrová Lucie 3:1, Olmr Miloš 4:0, Žežule Pavel 4:0, Žežule Ondřej 4:0), TJ Dvory C - TJ Sokol Loučeň B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vítězslav 1:3, Řezníček Lukáš 1:3, Baran Vladimír 3:1, Blábol Vladimír 3:1, body hostů: Horáková Michaela 4:0, Plaček Jiří 0:4, Podoláková Eliška 2:2, Suchý František 2:2),
9. kolo:
TJ Dvory C - AFK Nymburk D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vítězslav 1:3, Řezníček Lukáš 0:2, Baran Vladimír 1:3, Blábol Vladimír 3:1, Novák Jakub 0:2, body hostů: Kubiš Josef 2:2, Raška Jan 4:0, Kubiš Jakub 2:2, Kněžínek Vojtěch 3:1), TJ Sokol Loučeň B - TTC Žehuň D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašák Jiří st. 4:0, Plaček Jiří 0:2, Mäsiarik Miroslav 3:1, Horáková Michaela 4:0, Martínek Jaroslav 2:0, body hostů: Bořek Pavel 1:3, Pivný Aleš 2:2, Soukup Radek 0:4, Soukup Tomáš 0:4), TJ Sadská H - STC Opočnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 4:0, Truhlář Jaroslav 3:1, Žežule Pavel 2:2, Vydrová Lucie 2:2, body hostů: Borovička Vlastimil 0:4, Fiedler Jiří 2:2, Ešner Zbyněk 2:2, Bartošík Jiří 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Lokomotiva Nymburk H 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Jiří 3:1, Rufer David 2:0, Kokeš František 3:1, Skořepová Eva 4:0, Rieger František 1:1, body hostů: Vrba Ondřej 0:4, Farkaš Vojtěch 0:4, Novotný Vojtěch 0:4, Falber Martin 1:1, Falber Michal 2:0),
10. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sležek Michael 0:4, Kněžínek Vladimír 1:3, Kněžínek Vojtěch 1:3, Havelková Elena 0:4, body hostů: Nejedlý Jiří 4:0, Skořepová Eva 4:0, Kokeš František 2:2, Rieger František 4:0), TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Sadská H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falber Michal 3:1, Vrba Ondřej 1:3, Falber Martin 2:2, Novotný Vojtěch 1:3, body hostů: Vydrová Lucie 3:1, Kuřátko David 0:4, Žežule Ondřej 4:0, Žežule Pavel 2:2), STC Opočnice C - TJ Sokol Loučeň B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Jiří 1:2, Hotovec Zdeněk st. 2:2, Borovička Vlastimil 0:4, Ešner Zbyněk 1:2, Fiedler Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Martínek Jaroslav 3:0, Mäsiarik Miroslav 1:3, Horáková Michaela 3:1, Vašák Jiří st. 4:0, WO 0:1), TTC Žehuň D - TJ Dvory C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořek Pavel 2:2, Pivný Aleš 4:0, Soukup Tomáš 4:0, Soukup Radek 1:3, body hostů: Blábol Vladimír 2:2, Baran Vladimír 2:2, Syrový Vítězslav 1:3, Prášil Martin 0:2, Novák Jakub 0:2),
11. kolo:
TTC Žehuň D - AFK Nymburk D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bořek Pavel 0:2, Krause Petr 0:4, Soukup Tomáš 2:2, Pivný Aleš 4:0, Pivný Lukáš 0:2, body hostů: Kněžínek Vojtěch 3:1, Kubiš Josef 2:2, Raška Jan 3:1, Kubiš Jakub 2:2), TJ Dvory C - STC Opočnice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vítězslav 0:4, Řezníček Lukáš 0:3, Baran Vladimír 0:4, Blábol Vladimír 2:2, Prášil Martin 0:1, body hostů: Hotovec Zdeněk st. 4:0, Bartošík Jiří 3:1, Fiedler Jiří 4:0, Ešner Zbyněk 3:1), TJ Sokol Loučeň B - TJ Lokomotiva Nymburk H 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špoutil Roman 2:2, Mäsiarik Miroslav 1:3, Horáková Michaela 4:0, Vašák Jiří st. 4:0, body hostů: Falber Michal 2:2, Falber Martin 2:2, Vrba Ondřej 1:3, Farkaš Vojtěch 0:4), TJ Sadská H - TJ Lokomotiva Nymburk F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klokočníková Petra 0:4, Žežule Pavel 1:3, Žežule Ondřej 4:0, Vydrová Lucie 1:3, body hostů: Nejedlý Jiří 3:1, Rufer David 3:1, Rieger František 1:3, Skořepová Eva 3:1),
12. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Sadská H 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubiš Jakub 2:2, Kubiš Josef 2:2, Kněžínek Vojtěch 2:2, Sležek Michael 0:4, body hostů: Žežule Ondřej 4:0, Vydrová Lucie 4:0, Truhlář Jaroslav ml. 1:3, Kuřátko David 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TJ Sokol Loučeň B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Jiří 1:3, Rufer David 3:1, Rieger František 2:2, Skořepová Eva 1:3, body hostů: Podoláková Eliška 2:2, Mäsiarik Miroslav 0:4, Vašák Jiří st. 4:0, Martínek Jaroslav 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Dvory C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Vojtěch 1:3, Farkaš Vojtěch 1:3, Falber Michal 3:1, Novotný Pavel 2:2, body hostů: Blábol Vladimír 3:1, Baran Vladimír 4:0, Syrový Vítězslav 2:2, Prášil Martin 0:2, Novák Jakub 0:2), STC Opočnice C - TTC Žehuň D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotovec Zdeněk st. 3:1, Bartošík Jiří 2:1, Borovička Vlastimil 2:2, Fiedler Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Pivný Aleš 3:1, Krause Petr 0:4, Soukup Radek 0:3, Bořek Pavel 1:3, WO 0:1),
13. kolo:
STC Opočnice C - AFK Nymburk D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Jiří 4:0, Hotovec Zdeněk st. 3:1, Borovička Vlastimil 0:4, Ešner Zbyněk 2:2, body hostů: Kubiš Jakub 2:2, Raška Jan 3:1, Kubiš Josef 1:3, Kněžínek Vojtěch 1:3), TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivný Aleš 4:0, Pivný Lukáš 1:3, Bořek Pavel 0:4, Krause Petr 0:4, body hostů: Novotný Pavel 2:2, Falber Martin 3:1, Falber Michal 3:1, Vrba Ondřej 3:1), TJ Dvory C - TJ Lokomotiva Nymburk F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budka Zbyněk 0:2, Novák Jakub 0:4, Baran Vladimír 1:3, Blábol Vladimír 2:2, Prášil Martin 0:2, body hostů: Rufer David 4:0, Skořepová Eva 4:0, Rieger František 3:1, Jeník Michal 2:2), TJ Sokol Loučeň B - TJ Sadská H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašák Jiří st. 3:1, Mäsiarik Miroslav 0:4, Martínek Jaroslav 3:1, Podoláková Eliška 1:3, body hostů: Vydrová Lucie 2:2, Žežule Pavel 2:2, Truhlář Jaroslav 1:3, Žežule Ondřej 4:0),
14. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Sokol Loučeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kněžínek Vojtěch 2:2, Raška Jan 4:0, Kubiš Jakub 1:3, Kubiš Josef 1:3, body hostů: Vašák Jiří st. 3:1, Suchý František 2:2, Podoláková Eliška 3:1, Plaček Jiří 0:4), TJ Sadská H - TJ Dvory C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Truhlář Jaroslav 4:0, Žežule Pavel 4:0, Žežule Ondřej 4:0, Truhlář Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Prášil Martin 1:3, Syrový Vítězslav 1:3, Novák Jakub 1:3, Řezníček Lukáš 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk F - TTC Žehuň D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rieger František 4:0, Skořepová Eva 4:0, Nejedlý Jiří 2:0, Kokeš František 4:0, Rufer David 2:0, body hostů: Soukup Lukáš 0:4, Soukup Radek 0:4, Soukup Tomáš 0:4, Krause Petr 0:4), TJ Lokomotiva Nymburk H - STC Opočnice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vojtěch 0:4, Falber Michal 2:2, Farkaš Vojtěch 1:3, Falber Martin 2:2, body hostů: Borovička Vlastimil 1:3, Ešner Zbyněk 3:1, Bartošík Jiří 4:0, Hotovec Zdeněk st. 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS