Výsledky do novin
Okresní přebor IV.třídy - B
1. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk I - TJ Lokomotiva Nymburk G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hána Sebastián 3:1, Rajko Alexandr 1:3, Veselý František 0:4, Veselý Ladislav 1:1, Minařík Martin 0:2, body hostů: Stejskal Tomáš 4:0, Hájek Lukáš 3:1, Jansta David 1:1, Svoboda Tomáš 3:1, Plachá Barbora 0:2), TTC Poděbrady C - TTC Žehuň C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vršovský Petr 3:1, Černý Štěpán 2:2, Maršon Vojtěch 0:4, WO 0:5, body hostů: Košnerová Alena 3:0, Gatyáš Jiří 1:1, Fiala Aleš 2:1, Konvalina Tomáš 1:2, Konvalina Štěpán 0:1, WO 5:0), ACS Přední Lhota - TJ Sokol Poříčany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašinda Ivan 4:0, Novotný Miroslav 3:1, Chlad Jan 4:0, Ulvr Petr 1:3, body hostů: Vlček Jan 1:3, Vosecký Petr 0:4, Vosecký Martin 1:3, Novotný Pavel 2:2), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Dvory B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Jan 0:2, Zahradníček Roman 3:1, Červený Jan 0:4, Rucki Martin 0:4, Vítek Pavel 0:2, body hostů: Čermák Martin 3:1, Somr Oldřich 3:1, Miškovský Jaroslav 3:1, Soukal Pavel 4:0),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Dvory B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Lukáš 0:4, Jansta David 0:2, Stejskal Tomáš 3:1, Svoboda Tomáš 1:3, Stejskal Filip 0:2, body hostů: Somr Oldřich 3:1, Soukal Pavel 3:1, Čermák Martin 2:2, Miškovský Jaroslav 4:0), TJ Sokol Poříčany B - TJ Sokol Kostomlaty 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichová Barbora 1:1, Vlček Jan 3:1, Novotný Pavel 2:2, Vosecký Martin 2:2, Vosecký Petr 1:1, body hostů: Vácha Petr 3:1, Zahradníček Roman 3:1, Petráček Marek 0:4, Kyncl Jan 1:3), TTC Žehuň C - ACS Přední Lhota 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košnerová Alena 3:1, Konvalina Zdeněk 1:2, Fiala Aleš 1:3, Konvalina Tomáš 0:4, Konvalina Štěpán 0:1, body hostů: Mašinda Ivan 3:1, Chlad Jan 4:0, Novotný Miroslav 3:1, Ulvr Petr 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk I - TTC Poděbrady C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rajko Alexandr 1:3, Minařík Martin 1:3, Veselý František 1:3, Veselý Ladislav 2:2, body hostů: Černý Štěpán 3:1, Maršon Vojtěch 0:4, Pešek Jan Ing. 4:0, Gebauer Lubomír 4:0),
3. kolo:
TTC Poděbrady C - TJ Lokomotiva Nymburk G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Štěpán 0:4, Janišš Pavel 4:0, Maršon Vojtěch 0:4, Pešek Jan Ing. 4:0, body hostů: Stejskal Tomáš 2:2, Jansta David 2:2, Hájek Lukáš 2:2, Svoboda Tomáš 2:2), ACS Přední Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk I 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Miroslav 4:0, Váňová Marta 3:0, Chlad Jan 4:0, Ulvr Petr 2:2, Mašinda Ivan 1:0, body hostů: Hána Sebastián 1:3, Rajko Alexandr 0:4, Veselý František 1:3, Veselý Ladislav 0:1, Minařík Martin 0:3), TJ Sokol Kostomlaty - TTC Žehuň C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Jan 0:4, Rucki Martin 1:3, Vítek Pavel 2:2, Zahradníček Roman 3:1, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Konvalina Tomáš 3:1, Fiala Aleš 1:2, Konvalina Zdeněk 2:2, Gatyáš Jiří 0:1), TJ Dvory B - TJ Sokol Poříčany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Somr Oldřich 2:2, Miškovský Jaroslav 4:0, Polák Michal 4:0, Soukal Pavel 4:0, body hostů: Melichová Barbora 1:3, Vlček Jan 1:3, Vosecký Petr 0:4, Novotný Pavel 0:4),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Poříčany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 4:0, Hájek Lukáš 3:1, Svoboda Tomáš 3:1, Jansta David 0:4, body hostů: Melichová Barbora 3:1, Šmejkal Tomáš 1:3, Vosecký Petr 1:3, Novotný Pavel 1:3), TTC Žehuň C - TJ Dvory B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košnerová Alena 3:1, Konvalina Zdeněk 0:2, Fiala Aleš 0:4, Konvalina Tomáš 2:2, Konvalina Štěpán 0:2, body hostů: Soukal Pavel 4:0, Somr Oldřich 2:2, Miškovský Jaroslav 3:1, Čermák Martin 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk I - TJ Sokol Kostomlaty 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minařík Martin 0:4, Veselý František 1:3, Hána Sebastián 3:1, Veselý Ladislav 1:1, Rajko Alexandr 0:2, body hostů: Rucki Martin 1:3, Vítek Pavel 3:1, Vácha Petr 4:0, Petráček Marek 3:1), TTC Poděbrady C - ACS Přední Lhota 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janišš Pavel 3:0, Pešek Jakub 2:0, Pešek Jan Ing. 1:0, Gebauer Lubomír 3:1, Maršon Vojtěch 0:3, WO 0:3, body hostů: Chlad Jan 2:2, Novotný Miroslav 1:2, Váňová Marta 0:3, Ulvr Petr 1:2, WO 3:0),
5. kolo:
ACS Přední Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulvr Petr 3:1, Váňová Marta 1:3, Mašinda Ivan 4:0, Novotný Miroslav 3:1, body hostů: Stejskal Tomáš 3:1, Jansta David 1:3, Hájek Lukáš 0:4, Svoboda Tomáš 1:3), TJ Sokol Kostomlaty - TTC Poděbrady C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Pavel 2:2, Petráček Marek 0:4, Kyncl Jan 1:3, Rucki Martin 2:2, body hostů: Gebauer Lubomír 4:0, Pešek Jan Ing. 2:0, Černý Štěpán 1:3, Vršovský Petr 4:0, Maršon Vojtěch 0:2), TJ Dvory B - TJ Lokomotiva Nymburk I 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Somr Oldřich 4:0, Čermák Martin 4:0, Polák Michal 4:0, Miškovský Jaroslav 4:0, body hostů: Hána Sebastián 0:4, Veselý Ladislav 0:4, Minařík Martin 0:4, Rajko Alexandr 0:4), TJ Sokol Poříčany B - TTC Žehuň C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichová Barbora 3:1, Vosecký Martin 0:4, Novotný Pavel 1:3, Vlček Jan 3:1, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Konvalina Zdeněk 2:0, Konvalina Tomáš 2:2, Fiala Aleš 1:3, Konvalina Štěpán 0:2),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Žehuň C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jansta David 0:2, Stejskal Tomáš 3:1, Hájek Lukáš 2:2, Svoboda Tomáš 3:1, Plachá Barbora 0:2, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Fiala Aleš 1:3, Konvalina Tomáš 2:2, Konvalina Zdeněk 1:1, Konvalina Štěpán 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk I - TJ Sokol Poříčany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Ladislav 0:2, Veselý František 0:4, Rajko Alexandr 1:3, Minařík Martin 0:4, Hána Sebastián 1:1, body hostů: Melichová Barbora 4:0, Novotný Pavel 4:0, Vosecký Martin 2:2, Vlček Jan 4:0), TTC Poděbrady C - TJ Dvory B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janišš Pavel 4:0, Pešek Jakub 2:1, Gebauer Lubomír 3:0, Černý Štěpán 0:4, Maršon Vojtěch 0:1, WO 0:1, body hostů: Břetenář Aleš 1:3, Čermák Martin 1:3, Miškovský Jaroslav 2:2, Soukal Pavel 2:1, WO 1:0), ACS Přední Lhota - TJ Sokol Kostomlaty 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašinda Ivan 4:0, Váňová Marta 2:2, Ulvr Petr 3:1, Chlad Jan 4:0, body hostů: Rucki Martin 1:3, Kyncl Jan 0:4, Zahradníček Roman 2:2, Vácha Petr 0:2, Petráček Marek 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Kostomlaty - TJ Lokomotiva Nymburk G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Petr 2:2, Zahradníček Roman 3:1, Vítek Pavel 1:3, Petráček Marek 0:4, body hostů: Stejskal Tomáš 4:0, Hájek Lukáš 2:2, Svoboda Tomáš 3:1, Stejskal Filip 1:3), TJ Dvory B - ACS Přední Lhota 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břetenář Aleš 2:2, Miškovský Jaroslav 4:0, Polák Michal 3:1, Soukal Pavel 4:0, body hostů: Mašinda Ivan 2:2, Chlad Jan 1:3, Ulvr Petr 0:4, Novotný Miroslav 0:4), TJ Sokol Poříčany B - TTC Poděbrady C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vosecký Martin 0:3, Novotný Pavel 0:2, Melichová Barbora 1:2, Vlček Jan 0:3, Vosecký Petr 0:1, WO 5:0, body hostů: Pešek Jakub 4:0, Vršovský Petr 3:1, Gebauer Lubomír 4:0, WO 0:5), TTC Žehuň C - TJ Lokomotiva Nymburk I 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Tomáš 3:1, Fiala Aleš 3:1, Košnerová Alena 4:0, Konvalina Zdeněk 1:0, Konvalina Štěpán 0:3, body hostů: Rajko Alexandr 1:3, Veselý František 1:3, Hána Sebastián 1:3, Veselý Ladislav 2:2),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Lokomotiva Nymburk I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 2:0, Jansta David 3:1, Hájek Lukáš 1:3, Svoboda Tomáš 3:1, Stejskal Filip 0:2, body hostů: Rajko Alexandr 1:3, Veselý František 1:3, Hána Sebastián 4:0, Veselý Ladislav 1:3), TTC Žehuň C - TTC Poděbrady C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košnerová Alena 3:1, Konvalina Zdeněk 1:1, Fiala Aleš 1:2, Konvalina Tomáš 0:4, Konvalina Štěpán 0:2, WO 1:0, body hostů: Gebauer Lubomír 3:1, Černý Štěpán 1:2, Pešek Jan Ing. 4:0, Vršovský Petr 2:1, Maršon Vojtěch 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Poříčany B - ACS Přední Lhota 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichová Barbora 2:2, Vlček Jan 2:1, Novotný Pavel 0:4, Vosecký Petr 0:4, Hudec Petr 0:1, body hostů: Váňová Marta 0:1, Chlad Jan 4:0, Mašinda Ivan 4:0, Novotný Miroslav 2:2, Ulvr Petr 2:1), TJ Dvory B - TJ Sokol Kostomlaty 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Martin 2:2, Miškovský Jaroslav 4:0, Polák Michal 3:1, Břetenář Aleš 2:2, body hostů: Vácha Petr 2:2, Zahradníček Roman 1:3, Škornička Luboš 2:2, Červený Jan 0:4),
9. kolo:
TJ Dvory B - TJ Lokomotiva Nymburk G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břetenář Aleš 1:3, Miškovský Jaroslav 3:1, Polák Michal 3:1, Soukal Pavel 3:1, body hostů: Stejskal Tomáš 4:0, Svoboda Tomáš 1:3, Hájek Lukáš 1:3, Stejskal Filip 0:4), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Sokol Poříčany B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Pavel 2:2, Škornička Luboš 3:1, Vácha Petr 2:2, Zahradníček Roman 2:2, body hostů: Melichová Barbora 3:1, Vosecký Petr 1:3, Vlček Jan 3:1, Vosecký Martin 0:4), ACS Přední Lhota - TTC Žehuň C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Jan 3:1, Novotný Miroslav 1:3, Ulvr Petr 0:4, Mašinda Ivan 1:3, body hostů: Kvasnička Daniel st. 4:0, Fiala Aleš 1:3, Košnerová Alena 3:1, Konvalina Josef 2:1, Konvalina Zdeněk 1:0), TTC Poděbrady C - TJ Lokomotiva Nymburk I 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Štěpán 3:1, Vršovský Petr 2:0, Gebauer Lubomír 4:0, Pekárek František 4:0, Pešek Jan Ing. 2:0, body hostů: Veselý František 0:4, Hána Sebastián 1:3, Veselý Ladislav 0:2, Rajko Alexandr 0:4, Minařík Martin 0:2),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Poděbrady C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Lukáš 0:4, Jansta David 0:4, Svoboda Tomáš 1:3, Stejskal Filip 0:4, body hostů: Gebauer Lubomír 4:0, Vršovský Petr 4:0, Černý Štěpán 3:1, Pešek Jan Ing. 4:0), TJ Lokomotiva Nymburk I - ACS Přední Lhota 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hána Sebastián 2:2, Minařík Martin 0:4, Veselý František 1:3, Veselý Ladislav 0:2, Rajko Alexandr 0:2, body hostů: Chlad Jan 4:0, Mašinda Ivan 4:0, Novotný Miroslav 3:1, Váňová Marta 2:2), TTC Žehuň C - TJ Sokol Kostomlaty 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Daniel st. 4:0, Konvalina Zdeněk 3:1, Fiala Aleš 3:1, Košnerová Alena 3:1, body hostů: Kyncl Jan 0:4, Vácha Petr 1:3, Zahradníček Roman 0:4, Škornička Luboš 2:2), TJ Sokol Poříčany B - TJ Dvory B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vosecký Martin 1:3, Vosecký Petr 0:4, Vlček Jan 2:2, Melichová Barbora 3:1, body hostů: Břetenář Aleš 1:3, Somr Oldřich 2:2, Miškovský Jaroslav 3:1, Polák Michal 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Poříčany B - TJ Lokomotiva Nymburk G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jan 3:1, Šmejkal Tomáš 0:4, Vosecký Petr 2:2, Vosecký Martin 1:3, body hostů: Stejskal Tomáš 4:0, Svoboda Tomáš 2:2, Hájek Lukáš 3:1, Stejskal Filip 1:3), TJ Dvory B - TTC Žehuň C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somr Oldřich 3:1, Miškovský Jaroslav 3:1, Polák Michal 2:2, Soukal Pavel 4:0, body hostů: Košnerová Alena 3:1, Konvalina Zdeněk 0:4, Konvalina Tomáš 0:2, Fiala Aleš 1:3, Konvalina Štěpán 0:2), TJ Sokol Kostomlaty - TJ Lokomotiva Nymburk I 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škornička Luboš 4:0, Vácha Petr 2:1, Vítek Pavel 4:0, Kyncl Jan 2:2, Petráček Marek 1:0, body hostů: Veselý Ladislav 0:4, Hána Sebastián 2:2, Minařík Martin 0:4, Veselý František 1:3), ACS Přední Lhota - TTC Poděbrady C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašinda Ivan 1:3, Novotný Miroslav 0:3, Ulvr Petr 0:4, Chlad Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Gebauer Lubomír 3:1, Janišš Pavel 4:0, Pešek Jakub 3:0, Černý Štěpán 2:2, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - ACS Přední Lhota 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Tomáš 4:0, Svoboda Tomáš 0:4, Plachá Barbora 0:4, Stejskal Filip 0:4, body hostů: Chlad Jan 3:1, Mašinda Ivan 3:1, Novotný Miroslav 3:1, Ulvr Petr 3:1), TTC Poděbrady C - TJ Sokol Kostomlaty 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Jan Ing. 3:0, Pešek Jakub 2:0, Gebauer Lubomír 4:0, Černý Štěpán 4:0, Maršon Vojtěch 0:2, WO 0:1, body hostů: Petráček Marek 0:4, Zahradníček Roman 0:3, Kyncl Jan 1:3, Rucki Martin 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk I - TJ Dvory B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rajko Alexandr 0:4, Minařík Martin 1:3, Veselý Ladislav 1:3, Veselý František 0:4, body hostů: Soukal Pavel 4:0, Somr Oldřich 4:0, Polák Michal 4:0, Břetenář Aleš 2:2), TTC Žehuň C - TJ Sokol Poříčany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konvalina Josef 1:0, Košnerová Alena 4:0, Fiala Aleš 3:1, Konvalina Zdeněk 2:2, Konvalina Štěpán 0:3, body hostů: Melichová Barbora 2:2, Vosecký Petr 1:3, Vlček Jan 2:2, Vosecký Martin 1:3),
13. kolo:
TTC Žehuň C - TJ Lokomotiva Nymburk G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Daniel st. 3:1, Košnerová Alena 3:1, Konvalina Josef 2:0, Konvalina Zdeněk 3:1, Fiala Aleš 1:1, body hostů: Stejskal Tomáš 4:0, Hájek Lukáš 0:4, Svoboda Tomáš 0:4, Stejskal Filip 0:4), TJ Sokol Poříčany B - TJ Lokomotiva Nymburk I 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vosecký Martin 2:2, Vosecký Petr 2:2, Melichová Barbora 3:1, Vlček Jan 2:0, Hudec Petr 0:2, body hostů: Minařík Martin 3:1, Veselý František 1:3, Veselý Ladislav 1:3, Hána Sebastián 2:2), TJ Dvory B - TTC Poděbrady C 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čermák Martin 0:4, Miškovský Jaroslav 1:3, Soukal Pavel 2:2, WO 0:5, body hostů: Vymazal Lukáš 3:0, Pekárek František 3:0, Černý Štěpán 1:2, Gebauer Lubomír 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Kostomlaty - ACS Přední Lhota 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradníček Roman 3:1, Vácha Petr 0:2, Škornička Luboš 3:1, Apjar Marek 1:3, Vítek Pavel 2:0, body hostů: Mašinda Ivan 4:0, Novotný Miroslav 2:2, Ulvr Petr 0:4, Váňová Marta 1:3),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Kostomlaty 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Filip 1:3, Hájek Lukáš 4:0, Stejskal Tomáš 4:0, Svoboda Tomáš 3:1, body hostů: Zahradníček Roman 1:3, Rucki Martin 1:3, Petráček Marek 2:2, Červený Jan 0:4), ACS Přední Lhota - TJ Dvory B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašinda Ivan 3:1, Novotný Miroslav 2:2, Ulvr Petr 0:4, Chlad Jan 3:1, body hostů: Čermák Martin 1:3, Somr Oldřich 1:3, Soukal Pavel 4:0, Polák Michal 2:2), TTC Poděbrady C - TJ Sokol Poříčany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Jakub 4:0, Gebauer Lubomír 3:0, Černý Štěpán 2:2, Pešek Jan Ing. 1:0, Maršon Vojtěch 0:3, WO 0:1, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Melichová Barbora 2:2, Vosecký Petr 1:2, Vlček Jan 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk I - TTC Žehuň C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý František 1:3, Minařík Martin 1:3, Hána Sebastián 2:2, Veselý Ladislav 1:3, body hostů: Košnerová Alena 4:0, Konvalina Štěpán 0:4, Konvalina Zdeněk 3:1, Fiala Aleš 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline