Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor B
1. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - Orel Orlice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sourada Milan 3:1, Kaplan Vojtěch 2:2, Svoboda Leoš 1:3, Pavel Jan 1:3, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Miroslav ml. 1:3, Hubálek Zdeněk 2:2, Adamec Lukáš 3:1), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TTC Ústí nad Orlicí C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příhoda Tomáš 2:1, Beneš Václav 0:2, Oliva Vladimír 1:2, Absolon Martin 0:3, body hostů: Slavíček Martin 2:1, Lamač Martin 2:1, Jedlička Richard 3:0, Bezdíčková Lenka 1:1), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Lukáš 4:0, Vojnar Jiří 1:3, Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 0:4, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Martin 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 2:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Svitavy 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Josef 0:2, Famfulík Vladislav ml. 0:2, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Petr ml. 0:2, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 2:0, Bartošík Lubomír 2:0, Jansa Milan 2:0), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Lanškroun A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Radim 3:1, Hrdina Lukáš 0:4, Pražák Zdeněk 0:4, Šedová Eliška 3:1, body hostů: Jányš Ondřej 2:2, Bako Adam 4:0, Langr Lukáš ml. 2:2, Kleiner Marek 2:2), TJ Sokol Borová - TJ Jiskra Litomyšl B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrof Jaroslav 3:0, Lorenc Milan 2:1, Langr Lukáš 2:1, Chadima Tomáš 1:3, body hostů: Valdhans Rudolf 1:3, Balský Karel 2:1, Syrová Lucie 1:2, Syrová Vlasta 1:2),
2. kolo:
Orel Orlice - TJ Sokol Borová 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Lukáš 0:3, Kolomý Tomáš 0:3, Adamec Václav 3:1, body hostů: Vrba Jan 4:0, Langr Lukáš 2:1, Štrof Jaroslav 2:1, Lorenc Milan 1:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaplan Vojtěch 2:0, Pavel Jan 2:0, Sourada Milan 2:1, Svoboda Miloš 2:1, body hostů: Syrová Lucie 0:3, Balský Karel 1:2, Valdhans Rudolf 1:1, Štarman Karel 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TTC Ústí nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jan 4:0, Příhoda Tomáš 1:3, Absolon Martin 2:2, Beneš Václav 2:2, body hostů: Svojanovský Radim 3:1, Šedová Eliška 2:2, Hrdina Lukáš 1:3, Pražák Zdeněk 1:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Lanškroun A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamač Martin 2:2, Jedlička Richard 2:2, Bezdíčková Lenka 1:2, Slavíček Martin 4:0, body hostů: Bako Adam 3:1, Jányš Ondřej 2:2, Langr Lukáš ml. 1:3, Kleiner Marek 0:3), TJ Vidlatá Seč - Orel Vysoké Mýto A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osecký Lukáš 1:2, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Famfulík Petr ml. 1:2, body hostů: Fišer Lukáš 3:0, Dvořák Martin 2:1, Synek Martin 3:0, Vojnar Jiří 2:1), TJ Svitavy - TJ Sokol Sudslava A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Miroslav 2:1, Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 1:2, Charous Jan 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 2:1, Dostálek Martin 0:3, Syrový Karel 0:3),
3. kolo:
Orel Orlice - TJ Jiskra Litomyšl B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Kolomý Tomáš 2:2, Adamec Václav 3:1, body hostů: Syrová Lucie 0:4, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 4:0, Štarman Karel 1:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Borová 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavel Jan 3:0, Kaplan Vojtěch 2:0, Sourada Milan 1:2, Svoboda Miloš 3:0, body hostů: Vrba Jan 1:2, Langr Lukáš 1:2, Štrof Jaroslav 0:3, Lorenc Milan 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příhoda Tomáš 1:1, Dostál Jan 3:0, Absolon Martin 0:3, Beneš Václav 1:3, Oliva Vladimír 0:1, body hostů: Bako Adam 3:1, Jányš Ondřej 2:1, Langr Lukáš ml. 3:0, Kleiner Marek 0:3), TTC Ústí nad Orlicí C - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Richard 3:1, Lamač Martin 3:1, Hortlík Tomáš 1:2, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Hrdina Lukáš 2:2, Pražák Zdeněk 3:1, Kadrman Miloslav 0:4, Neťuka Pavel 0:3), TJ Svitavy - Orel Vysoké Mýto A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Miroslav 2:2, Bartošík Lubomír 1:3, Jansa Milan 0:3, Charous Jan 4:0, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Dvořák Martin 3:1, Synek Martin 2:2, Vojnar Jiří 0:3), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Sudslava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Lukáš 2:2, Famfulík Petr st. 3:1, Famfulík Vladislav ml. 1:3, Famfulík Petr ml. 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Dostálek Martin 3:1, Syrový Karel 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Borová - TJ Vidlatá Seč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Tomáš 1:3, Štrof Jaroslav 3:1, Langr Lukáš 3:1, Lorenc Milan 2:2, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Petr ml. 1:3, Osecký Josef 3:1, Famfulík Petr st. 0:4), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Svitavy 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Dostál Jiří 1:0, Valdhans Rudolf 2:1, Štarman Karel 2:2, WO 0:3, body hostů: Charous Jan 3:0, Švancara Miroslav 0:4, Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 1:1, WO 3:0), TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Vysoké Mýto A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 1:3, Doležal Tomáš 0:4, Šedová Eliška 4:0, Svojanovský Radim 4:0, body hostů: Fišer Lukáš 1:3, Dvořák Martin 2:2, Synek Martin 2:2, Vojnar Jiří 2:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Sudslava A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš ml. 1:3, Kleiner Marek 1:3, Jányš Ondřej 3:0, Bako Adam 4:0, body hostů: Syrový Vojtěch 1:3, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 1:3, Dostálek Martin 2:1), Orel Orlice - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Lukáš 2:1, Adamec Václav 2:0, body hostů: Příhoda Tomáš 0:3, Absolon Martin 1:1, Oliva Vladimír 0:2, Trkal Jaroslav 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 1:3, Pavel Jan 3:1, Sourada Milan 4:0, Schreiber Michal 1:3, body hostů: Jedlička Richard 3:1, Lamač Martin 1:3, Bezdíčková Lenka 1:3, Hortlík Tomáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Borová - TJ Svitavy 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrich Ondřej 1:2, Štrof Jaroslav 2:0, Langr Lukáš 2:1, Lorenc Milan 3:0, body hostů: Charous Jan 2:1, Švancara Miroslav 0:3, Bartošík Lubomír 0:3, Jansa Milan 1:1), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Vidlatá Seč 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrová Lucie 1:3, Valdhans Rudolf 3:1, Štarman Karel 1:2, Dostál Jiří 3:1, body hostů: Osecký Lukáš 4:0, Hubinka Jiří 1:3, Famfulík Petr ml. 1:3, Osecký Josef 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 1:3, Pražák Zdeněk 2:2, Šedová Eliška 3:1, Svojanovský Radim 2:2, body hostů: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 4:0, Dostálek Martin 2:2, Syrový Karel 0:4), TJ Lanškroun A - Orel Vysoké Mýto A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 0:4, Kleiner Marek 2:1, Jányš Ondřej 0:1, Bako Adam 3:1, Chládek Pavel 1:1, body hostů: Fišer Lukáš 2:2, Dvořák Martin 2:2, Synek Martin 3:0, Vojnar Jiří 1:2), Orel Orlice - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:1, Hubálek Zdeněk 2:0, Adamec Lukáš 2:1, Adamec Václav 3:0, body hostů: Jedlička Richard 2:1, Hortlík Tomáš 0:3, Lamač Martin 0:3, Bezdíčková Lenka 0:2), TJ Sokol Žamberk A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:0, Pavel Jan 2:0, Sourada Milan 2:0, Schreiber Michal 2:0, body hostů: Příhoda Tomáš 0:2, Absolon Martin 0:2, Oliva Vladimír 0:2, Trkal Jaroslav 0:2),
6. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Sokol Borová 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolon Martin 0:3, Trkal Jaroslav 0:3, Oliva Vladimír 0:3, Příhoda Tomáš 3:0, body hostů: Langr Lukáš 3:0, Štrof Jaroslav 2:1, Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Jiskra Litomyšl B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Hortlík Tomáš 0:4, Lamač Martin 1:3, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Valdhans Rudolf 3:1, Dostál Jiří 3:1, Štarman Karel 2:2, Balský Karel 2:2), Orel Orlice - Orel Vysoké Mýto A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Kolomý Tomáš 0:3, Adamec Václav 4:0, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Fišer Lukáš 3:1, Vojnar Jiří 1:3, Kučera Martin 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Sudslava A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 0:2, Pavel Jan 2:1, Sourada Milan 3:0, Schreiber Michal 1:3, Kaplan Vojtěch 2:0, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Jaroslav 1:3, Dostálek Martin 1:2, Syrový Karel 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Vidlatá Seč 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:0, Pražák Zdeněk 2:0, Šedová Eliška 3:0, Svojanovský Radim 2:0, body hostů: Osecký Josef 0:3, Famfulík Petr ml. 0:2, Famfulík Petr st. 0:2, Famfulík Vladislav ml. 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Svitavy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš ml. 2:2, Kleiner Marek 2:2, Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 0:1, Chládek Pavel 0:3, body hostů: Charous Jan 3:1, Švancara Miroslav 1:3, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 2:2),
7. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Jiskra Litomyšl B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolon Martin 2:2, Beneš Václav 0:3, Trkal Jaroslav 1:2, Příhoda Tomáš 2:2, body hostů: Syrová Lucie 2:2, Dostál Jiří 4:0, Štarman Karel 1:2, Balský Karel 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Borová 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 0:3, Lamač Martin 0:2, Hortlík Tomáš 0:3, Slavíček Martin 2:1, body hostů: Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 0:1, Štrof Jaroslav 1:0), TJ Sokol Žamberk A - Orel Vysoké Mýto A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 2:1, Kaplan Vojtěch 2:0, Pavel Jan 2:1, Sourada Milan 3:0, body hostů: Dvořák Martin 2:1, Fišer Lukáš 0:3, Vojnar Jiří 0:3, Kučera Martin 0:2), Orel Orlice - TJ Sokol Sudslava A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Miroslav ml. 2:0, Hubálek Zdeněk 2:0, Kolomý Tomáš 3:0, Adamec Václav 2:0, body hostů: Syrový Vojtěch 0:3, Dostálek Jaroslav 0:2, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 0:2), TJ Lanškroun A - TJ Vidlatá Seč 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleiner Marek 2:1, Chládek Pavel 2:0, Langr Lukáš ml. 1:2, Bako Adam 3:0, body hostů: Famfulík Petr ml. 1:2, Osecký Josef 0:3, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Famfulík Petr st. 1:1), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Svitavy 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:0, Pražák Zdeněk 2:0, Šedová Eliška 3:0, Svojanovský Radim 2:1, body hostů: Charous Jan 0:3, Švancara Miroslav 0:3, Bartošík Lubomír 1:1, Jansa Milan 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Borová - TTC Ústí nad Orlicí D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Milan 2:0, Štrof Jaroslav 1:1, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 2:0, body hostů: Šedová Eliška 1:2, Hrdina Lukáš 0:2, Svojanovská Jana 0:2, Pražák Zdeněk 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Lanškroun A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 2:2, Štarman Karel 2:2, Valdhans Rudolf 1:3, Dostál Jiří 4:0, body hostů: Langr Lukáš ml. 1:3, Jányš Ondřej 3:1, Kleiner Marek 0:4, Bako Adam 3:1), Orel Orlice - TJ Vidlatá Seč 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubálek Zdeněk 1:0, Kolomý Tomáš 2:0, Adamec Lukáš 3:0, Adamec Václav 2:0, Adamec Miroslav ml. 0:1, body hostů: Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Petr ml. 0:2, Osecký Lukáš 0:2, Famfulík Vladislav ml. 1:1), TJ Sokol Žamberk A - TJ Svitavy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 1:1, Svoboda Miloš 1:1, Sourada Milan 3:0, Pavel Jan 3:0, body hostů: Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 0:3, Ambroz Jiří 0:2, Krátký Ondřej 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - Orel Vysoké Mýto A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Jan 4:0, Beneš Václav 0:4, Absolon Martin 2:2, Příhoda Tomáš 1:3, body hostů: Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 3:1, Fišer Lukáš 2:2, Kučera Martin 2:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Sudslava A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Lamač Martin 1:1, Hortlík Tomáš 3:0, Slavíček Martin 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 0:3, Dostálek Jaroslav 1:2, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Borová - TJ Lanškroun A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrich Ondřej 0:2, Štrof Jaroslav 3:1, Langr Lukáš 1:3, Vrba Jan 4:0, Lorenc Milan 0:2, body hostů: Kleiner Marek 1:3, Jányš Ondřej 2:2, Bako Adam 3:1, Langr Lukáš ml. 2:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balský Karel 0:4, Štarman Karel 3:1, Valdhans Rudolf 2:1, Dostál Jiří 4:0, body hostů: Šedová Eliška 1:3, Hrdina Lukáš 2:2, Svojanovská Jana 2:2, Pražák Zdeněk 1:2), Orel Orlice - TJ Svitavy 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Lukáš 2:0, Kolomý Tomáš 2:0, Adamec Miroslav ml. 2:0, Adamec Václav 2:0, body hostů: Bartošík Lubomír 0:2, Jansa Milan 0:2, Ambroz Jiří 0:2, Krátký Ondřej 0:2), TJ Sokol Žamberk A - TJ Vidlatá Seč 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schreiber Michal 2:0, Svoboda Miloš 2:0, Sourada Milan 2:0, Pavel Jan 2:0, body hostů: Osecký Lukáš 0:2, Famfulík Petr ml. 0:2, Famfulík Vladislav ml. 0:2, Famfulík Petr st. 0:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Sokol Sudslava A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Jan 2:1, Beneš Václav 1:2, Absolon Martin 1:2, Příhoda Tomáš 1:1, WO 0:2, body hostů: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 1:1, Dostálek Martin 1:2, Syrový Karel 2:1, WO 2:0), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Vysoké Mýto A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 2:2, Lamač Martin 1:2, Hortlík Tomáš 2:1, Slavíček Martin 4:0, body hostů: Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 0:4, Fišer Lukáš 1:2, Kučera Martin 2:1),
10. kolo:
Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Borová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Lukáš 1:2, Vojnar Jiří 0:2, Kučera Martin 0:3, Dvořák Martin 2:1, body hostů: Vrba Jan 3:0, Langr Lukáš 3:0, Štrofová Tereza 1:1, Lorenc Milan 0:2, Štrof Jaroslav 1:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Syrový Vojtěch 1:1, Dostálek Jaroslav 2:0, Dostálek Martin 3:0, Syrový Karel 1:1, WO 3:0, body hostů: Valdhans Rudolf 1:2, Štarman Karel 1:2, Syrová Vlasta 0:3, WO 0:3), TJ Vidlatá Seč - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 2:2, Osecký Lukáš 4:0, Osecký Josef 0:1, Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Vladislav ml. 0:3, body hostů: Příhoda Tomáš 3:1, Absolon Martin 1:3, Beneš Václav 2:2, Trkal Jaroslav 2:2), TJ Svitavy - TTC Ústí nad Orlicí C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošík Lubomír 1:1, Švancara Miroslav 0:2, Jansa Milan 0:3, Charous Jan 1:2, body hostů: Slavíček Martin 3:0, Lamač Martin 3:0, Motl Daniel 2:0, Hortlík Tomáš 0:2), TTC Ústí nad Orlicí D - Orel Orlice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdina Lukáš 1:3, Šeda Václav 1:2, Pražák Zdeněk 1:2, Svojanovský Radim 3:1, body hostů: Adamec Václav 4:0, Adamec Miroslav ml. 2:2, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Lukáš 1:2), TJ Lanškroun A - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chládek Pavel 2:0, Langr Lukáš ml. 1:1, Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 2:0, body hostů: Svoboda Miloš 0:3, Sourada Milan 1:1, Pavel Jan 0:2, Schreiber Michal 0:2),
11. kolo:
Orel Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Martin 3:1, Jůza Václav 0:4, Fišer Lukáš 3:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Dostál Jiří 4:0, Valdhans Rudolf 2:2, Štarman Karel 1:3, Syrová Vlasta 1:3), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Borová 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Vojtěch 0:3, Syrový Karel 1:1, Dostálek Martin 0:3, Dostálek Jaroslav 2:1, body hostů: Vrba Jan 3:0, Štrof Jaroslav 1:2, Štrofová Tereza 3:0, Lorenc Milan 1:1), TJ Vidlatá Seč - TTC Ústí nad Orlicí C 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 0:2, Famfulík Petr st. 0:2, Osecký Lukáš 1:1, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:1, body hostů: Slavíček Martin 3:0, Lamač Martin 2:1, Motl Daniel 2:0, Hortlík Tomáš 2:0), TJ Svitavy - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Lubomír 2:1, Jansa Milan 2:1, Charous Jan 2:1, Švancara Miroslav 3:0, body hostů: Příhoda Tomáš 1:2, Absolon Martin 0:3, Beneš Václav 1:2, Trkal Jaroslav 1:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Žamberk A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 3:0, Šeda Václav 2:1, Pražák Zdeněk 1:2, Svojanovský Radim 3:1, body hostů: Sourada Milan 1:3, Pavel Jan 2:1, Svoboda Miloš 1:2, Schreiber Michal 0:3), TJ Lanškroun A - Orel Orlice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langr Lukáš ml. 2:2, Chládek Pavel 1:2, Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 2:2, WO 1:1, body hostů: Adamec Václav 2:2, Hubálek Zdeněk 2:2, Adamec Miroslav ml. 1:2, Adamec Lukáš 1:2, WO 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Žamberk A - Orel Orlice 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Josef 0:2, Schreiber Michal 0:4, Suchomel Michael 1:3, Kaplan Vojtěch 3:0, Sourada Milan 1:1, body hostů: Hubálek Zdeněk 3:1, Kolomý Tomáš 3:1, Adamec Lukáš 1:2, Adamec Václav 3:1), TTC Ústí nad Orlicí C - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 1:2, Bezdíčková Lenka 0:3, Jedlička Richard 2:1, Lamač Martin 0:3, body hostů: Dostál Jan 3:0, Příhoda Tomáš 2:1, Beneš Václav 2:1, Absolon Martin 2:1), TJ Sokol Sudslava A - Orel Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 1:3, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:3, Dostálek Martin 3:1, body hostů: Fišer Lukáš 3:1, Synek Martin 2:2, Dvořák Martin 2:2, Vojnar Jiří 1:3), TJ Svitavy - TJ Vidlatá Seč 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charous Jan 3:0, Bartošík Lubomír 1:1, Jansa Milan 1:2, Švancara Miroslav 3:0, body hostů: Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr ml. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Hubinka Jiří 0:2), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langr Lukáš ml. 2:2, Kleiner Marek 1:2, Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 3:1, body hostů: Hrdina Lukáš 1:3, Svojanovská Jana 2:2, Pražák Zdeněk 1:2, Motlová Monika 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Borová 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balský Karel 1:0, Valdhans Rudolf 2:0, Dostál Jiří 1:0, WO 5:0, body hostů: Lorenc Milan 0:2, Štrof Jaroslav 0:1, Langr Lukáš 0:1, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Sokol Borová - Orel Orlice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrofová Tereza 2:1, Štrof Jaroslav 1:1, Langr Lukáš 2:1, Vrba Jan 3:0, body hostů: Adamec Václav 2:1, Adamec Lukáš 1:2, Hubálek Zdeněk 0:3, Kolomý Tomáš 0:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Žamberk A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valdhans Rudolf 1:3, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 0:3, Dostál Jiří 2:2, body hostů: Pavel Jan 3:1, Sourada Milan 4:0, Kaplan Vojtěch 3:0, Suchomel Michael 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šedová Eliška 3:0, Hrdina Lukáš 3:0, Pražák Zdeněk 1:2, Svojanovský Radim 3:0, body hostů: Příhoda Tomáš 1:2, Beneš Václav 1:2, Průcha Vladimír 0:3, Oliva Vladimír 0:3), TJ Lanškroun A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 0:3, Langr Lukáš ml. 2:2, body hostů: Slavíček Martin 2:2, Lamač Martin 1:3, Jedlička Richard 2:1, Hortlík Tomáš 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TJ Vidlatá Seč 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Martin 0:3, Vojnar Jiří 1:2, Fišer Lukáš 1:2, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Osecký Lukáš 2:2, Hubinka Jiří 2:1, Famfulík Petr ml. 2:1, Famfulík Vladislav ml. 3:0), TJ Sokol Sudslava A - TJ Svitavy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:3, Dostálek Martin 3:1, body hostů: Charous Jan 3:1, Švancara Miroslav 1:3, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 1:3),
14. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Orlice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balský Karel 1:2, Dostál Jiří 1:2, Štarman Karel 1:2, Valdhans Rudolf 2:2, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Lukáš 1:2, Adamec Miroslav ml. 3:0, Kolomý Tomáš 1:1, Hubálek Zdeněk 0:1), TJ Sokol Borová - TJ Sokol Žamberk A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 1:2, Langr Lukáš 2:1, Vrba Jan 3:0, body hostů: Kaplan Vojtěch 3:0, Pavel Jan 1:2, Sourada Milan 0:3, Suchomel Michael 0:3), TJ Lanškroun A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 3:0, Langr Lukáš ml. 2:1, Kleiner Marek 2:1, Jányš Ondřej 2:1, body hostů: Beneš Václav 0:3, Příhoda Tomáš 3:0, Průcha Vladimír 0:3, Oliva Vladimír 0:3), TTC Ústí nad Orlicí D - TTC Ústí nad Orlicí C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svojanovský Radim 3:1, Hrdina Lukáš 2:1, Pražák Zdeněk 2:1, Šedová Eliška 3:1, body hostů: Hortlík Tomáš 2:2, Novák Ladislav 0:4, Krupa Michal 0:3, Lamač Martin 2:1), Orel Vysoké Mýto A - TJ Svitavy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojnar Jiří 1:3, Synek Martin 3:0, Fišer Lukáš 2:1, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Charous Jan 2:2, Švancara Miroslav 0:4, Bartošík Lubomír 3:0, Jansa Milan 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Vidlatá Seč 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 2:1, body hostů: Hubinka Jiří 0:2, Famfulík Petr ml. 1:2, Famfulík Vladislav ml. 1:2, Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr st. 0:1),
15. kolo:
TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Borová 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Vladislav ml. 1:3, Famfulík Petr st. 1:2, Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr ml. 1:3, body hostů: Štrof Jaroslav 3:1, Langr Lukáš 4:0, Štrofová Tereza 2:1, Lorenc Milan 0:3), TJ Svitavy - TJ Jiskra Litomyšl B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošík Lubomír 2:2, Švancara Miroslav 0:3, Krátký Ondřej 0:3, Charous Jan 2:2, body hostů: Dostál Jiří 4:0, Syrová Lucie 4:0, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 1:2), Orel Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Lukáš 1:3, Vojnar Jiří 2:2, Herel Miroslav 1:3, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Svojanovská Jana 4:0, Pražák Zdeněk 1:3, Hrdina Lukáš 2:2, Šeda Václav 2:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Lanškroun A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 0:3, Dostálek Jaroslav 0:2, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 1:2, Dokoupil Marek 2:0), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - Orel Orlice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průcha Vladimír 3:1, Absolon Martin 1:2, Beneš Václav 2:1, Příhoda Tomáš 3:1, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Miroslav ml. 0:4, Hubálek Zdeněk 1:2, Adamec Lukáš 1:2), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Richard 1:1, Bezdíčková Lenka 2:0, Lamač Martin 3:0, Slavíček Martin 2:0, body hostů: Schreiber Michal 1:2, Suchomel Michael 0:2, Puchmeltr Michal 0:2, Duben Josef 0:2),
16. kolo:
TJ Svitavy - TJ Sokol Borová 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošík Lubomír 1:3, Švancara Miroslav 2:2, Krátký Ondřej 0:3, Charous Jan 3:1, body hostů: Štrof Jaroslav 2:2, Langr Lukáš 4:0, Štrofová Tereza 2:2, Lorenc Milan 1:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Jiskra Litomyšl B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubinka Jiří 3:1, Osecký Lukáš 0:3, Famfulík Vladislav ml. 2:1, Famfulík Petr ml. 3:1, Osecký Josef 1:0, body hostů: Dostál Jiří 3:1, Balský Karel 1:3, Syrová Lucie 1:3, Štarman Karel 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí D 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 3:1, Syrový Karel 1:2, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Svojanovská Jana 4:0, Hrdina Lukáš 2:2, Pražák Zdeněk 1:3, Šedaj Jakub 0:3), Orel Vysoké Mýto A - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojnar Jiří 0:3, Herel Miroslav 0:3, Fišer Lukáš 1:2, Dvořák Martin 2:1, body hostů: Bako Adam 3:0, Jányš Ondřej 3:0, Dokoupil Marek 1:2, Kleiner Marek 2:1), TTC Ústí nad Orlicí C - Orel Orlice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Richard 1:3, Bezdíčková Lenka 1:3, Lamač Martin 0:3, Slavíček Martin 4:0, body hostů: Adamec Václav 3:1, Adamec Lukáš 2:2, Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Miroslav ml. 1:2), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Sokol Žamberk A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průcha Vladimír 2:2, Absolon Martin 2:2, Beneš Václav 2:2, Příhoda Tomáš 2:2, body hostů: Schreiber Michal 4:0, Kaplan Vojtěch 4:0, Duben Josef 0:4, Puchmeltr Michal 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Borová - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc Milan 1:2, Štrof Jaroslav 2:1, Langr Lukáš 2:1, Vrba Jan 3:0, body hostů: Příhoda Tomáš 1:2, Dostál Jan 2:1, Beneš Václav 1:2, Absolon Martin 0:3), TJ Jiskra Litomyšl B - TTC Ústí nad Orlicí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 1:3, Balský Karel 2:2, Valdhans Rudolf 4:0, Syrová Lucie 2:2, body hostů: Slavíček Martin 3:1, Jedlička Richard 3:1, Bezdíčková Lenka 1:3, Lamač Martin 0:4), Orel Vysoké Mýto A - Orel Orlice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Martin 0:4, Vojnar Jiří 0:2, Fišer Lukáš 1:2, Dvořák Martin 3:1, Synek Martin 1:0, body hostů: Adamec Václav 4:0, Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Lukáš 1:2, Kolomý Tomáš 1:2), TJ Sokol Sudslava A - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostálek Martin 1:0, Dostálek Jaroslav 2:0, Syrový Vojtěch 3:0, Syrový Karel 1:0, WO 3:0, body hostů: Myšák Martin 0:3, Puchmeltr Michal 0:2, Provazník Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Vidlatá Seč - TTC Ústí nad Orlicí D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Famfulík Petr st. 1:3, Osecký Lukáš 2:2, Famfulík Vladislav ml. 3:1, Famfulík Petr ml. 2:2, body hostů: Šedová Eliška 4:0, Hrdina Lukáš 0:4, Svojanovská Jana 3:1, Pražák Zdeněk 1:3), TJ Svitavy - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 1:2, Bartošík Lubomír 1:2, Jansa Milan 0:3, Charous Jan 2:2, body hostů: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 1:2),
18. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 0:4, Balský Karel 0:4, Valdhans Rudolf 3:0, Dostál Jiří 3:1, body hostů: Dostál Jan 2:2, Příhoda Tomáš 3:1, Beneš Václav 2:2, Absolon Martin 2:1), TJ Sokol Borová - TTC Ústí nad Orlicí C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Milan 2:1, Štrof Jaroslav 1:1, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, body hostů: Slavíček Martin 2:1, Jedlička Richard 0:3, Bezdíčková Lenka 0:3, Lamač Martin 0:2), Orel Vysoké Mýto A - TJ Sokol Žamberk A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojnar Jiří 1:0, Synek Martin 2:0, Fišer Lukáš 3:0, Dvořák Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Myšák Martin 0:3, Puchmeltr Michal 0:2, Provazník Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Sudslava A - Orel Orlice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 0:2, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 1:2, body hostů: Adamec Václav 3:0, Hubálek Zdeněk 3:0, Kolomý Tomáš 3:0, Adamec Lukáš 0:2), TJ Vidlatá Seč - TJ Lanškroun A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osecký Lukáš 2:1, Famfulík Petr st. 0:3, Famfulík Vladislav ml. 0:3, Famfulík Petr ml. 1:2, body hostů: Bako Adam 2:1, Jányš Ondřej 3:0, Kleiner Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 3:0), TJ Svitavy - TTC Ústí nad Orlicí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Miroslav 0:4, Bartošík Lubomír 4:0, Jansa Milan 0:4, Charous Jan 3:1, body hostů: Šedová Eliška 3:1, Svojanovská Jana 2:2, Pražák Zdeněk 2:2, Hrdina Lukáš 2:2),
19. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Sokol Borová 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Lukáš 2:2, Svojanovská Jana 1:2, Pražák Zdeněk 0:3, Šedová Eliška 2:2, body hostů: Vrba Jan 4:0, Langr Lukáš 4:0, Štrof Jaroslav 1:2, Lorenc Milan 0:3), TJ Lanškroun A - TJ Jiskra Litomyšl B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bako Adam 3:0, Kleiner Marek 1:2, Jányš Ondřej 2:1, Langr Lukáš ml. 2:1, body hostů: Valdhans Rudolf 2:1, Syrová Lucie 1:2, Balský Karel 1:2, Štarman Karel 0:3), TJ Vidlatá Seč - Orel Orlice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Famfulík Petr ml. 1:3, Hubinka Jiří 3:1, Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Lukáš 4:0, body hostů: Hubálek Zdeněk 3:1, Kolomý Tomáš 1:3, Adamec Lukáš 0:4, Adamec Miroslav ml. 1:2), TJ Svitavy - TJ Sokol Žamberk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charous Jan 2:2, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 1:3, Švancara Miroslav 2:2, body hostů: Kaplan Vojtěch 4:0, Schreiber Michal 0:4, Sourada Milan 4:0, Suchomel Michael 1:3), Orel Vysoké Mýto A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojnar Jiří 0:3, Baťa Roman 1:2, Herel Miroslav 0:3, Fišer Lukáš 3:0, body hostů: Dostál Jan 3:0, Příhoda Tomáš 1:2, Beneš Václav 2:1, Absolon Martin 2:1), TJ Sokol Sudslava A - TTC Ústí nad Orlicí C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:1, Dostálek Jaroslav 3:0, Syrový Karel 0:3, Dostálek Martin 3:0, body hostů: Jedlička Richard 2:1, Motl Daniel 1:2, Lamač Martin 1:2, Bezdíčková Lenka 0:3),
20. kolo:
TJ Lanškroun A - TJ Sokol Borová 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bako Adam 3:1, Kleiner Marek 2:2, Langr Lukáš ml. 2:1, Jányš Ondřej 2:1, Vybíral Jakub 0:1, body hostů: Vrba Jan 4:0, Langr Lukáš 1:3, Štrofová Tereza 1:1, Štrof Jaroslav 0:3, Lorenc Milan 0:2), TTC Ústí nad Orlicí D - TJ Jiskra Litomyšl B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojanovský Radim 2:0, Pražák Zdeněk 1:1, Hrdina Lukáš 2:1, Šedová Eliška 3:0, body hostů: Valdhans Rudolf 2:1, Syrová Lucie 0:3, Štarman Karel 0:2, Syrová Vlasta 0:2), TJ Svitavy - Orel Orlice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charous Jan 4:0, Bartošík Lubomír 2:2, Jansa Milan 0:4, Švancara Miroslav 1:3, body hostů: Hubálek Zdeněk 3:1, Adamec Miroslav ml. 1:3, Kolomý Tomáš 2:2, Adamec Lukáš 3:1), TJ Vidlatá Seč - TJ Sokol Žamberk A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Famfulík Petr ml. 2:2, Hubinka Jiří 0:3, Famfulík Petr st. 2:1, Osecký Lukáš 1:3, body hostů: Schreiber Michal 2:2, Kaplan Vojtěch 4:0, Suchomel Michael 0:3, Sourada Milan 3:0), TJ Sokol Sudslava A - KST SK US Steinerová Choceň z.s. C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Vojtěch 2:2, Dostálek Jaroslav 2:2, Syrový Karel 0:4, Dostálek Martin 2:2, body hostů: Dostál Jan 4:0, Příhoda Tomáš 1:3, Beneš Václav 2:2, Absolon Martin 3:1), Orel Vysoké Mýto A - TTC Ústí nad Orlicí C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťa Roman 0:3, Vojnar Jiří 2:1, Fišer Lukáš 1:2, Herel Miroslav 1:3, body hostů: Jedlička Richard 4:0, Motl Daniel 2:1, Lamač Martin 2:1, Bezdíčková Lenka 1:2),
21. kolo:
TJ Sokol Borová - Orel Vysoké Mýto A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Tomáš 0:3, Štrof Jaroslav 3:0, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, body hostů: Fišer Lukáš 1:2, Synek Martin 0:3, Dvořák Martin 1:2, Vojnar Jiří 1:2), TJ Jiskra Litomyšl B - TJ Sokol Sudslava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štarman Karel 2:2, Valdhans Rudolf 2:2, Syrová Lucie 1:3, Dostál Jiří 3:1, body hostů: Syrový Vojtěch 3:1, Dostálek Martin 2:2, Syrový Karel 2:2, Dostálek Jaroslav 1:3), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Vidlatá Seč 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příhoda Tomáš 3:1, Absolon Martin 1:2, Beneš Václav 2:1, Dostál Jan 2:2, body hostů: Famfulík Petr st. 0:2, Hubinka Jiří 2:2, Famfulík Petr ml. 0:3, Osecký Lukáš 3:0, Famfulík Vladislav ml. 1:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Svitavy 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jedlička Richard 2:0, Lamač Martin 1:1, Bezdíčková Lenka 1:2, Slavíček Martin 2:0, WO 4:0, body hostů: Charous Jan 2:1, Bartošík Lubomír 1:2, Jansa Milan 0:3, WO 0:4), Orel Orlice - TTC Ústí nad Orlicí D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Václav 2:1, Kolomý Tomáš 1:1, Adamec Lukáš 1:2, Hubálek Zdeněk 3:0, Adamec Miroslav ml. 1:0, body hostů: Svojanovský Radim 3:0, Hrdina Lukáš 1:2, Pražák Zdeněk 0:3, Doležal Tomáš 0:3), TJ Sokol Žamberk A - TJ Lanškroun A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Michael 1:3, Schreiber Michal 1:2, Puchmeltr Michal 0:3, Sourada Milan 3:1, body hostů: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 2:2, Dokoupil Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 2:1),
22. kolo:
TJ Jiskra Litomyšl B - Orel Vysoké Mýto A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrová Vlasta 0:4, Štarman Karel 3:1, Syrová Lucie 2:2, Valdhans Rudolf 3:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Fišer Lukáš 2:2, Vojnar Jiří 2:2, Synek Martin 2:2), TJ Sokol Borová - TJ Sokol Sudslava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chadima Tomáš 0:2, Štrof Jaroslav 2:0, Langr Lukáš 3:0, Vrba Jan 3:0, body hostů: Syrový Vojtěch 1:2, Dostálek Jaroslav 0:3, Dostálek Martin 0:2, Syrový Karel 1:1), TTC Ústí nad Orlicí C - TJ Vidlatá Seč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 2:2, Krupa Michal 1:3, Lamač Martin 3:1, Jedlička Richard 3:1, body hostů: Osecký Lukáš 3:1, Famfulík Vladislav ml. 2:2, Famfulík Petr ml. 2:2, Famfulík Petr st. 0:4), KST SK US Steinerová Choceň z.s. C - TJ Svitavy 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Absolon Martin 2:1, Oliva Vladimír 1:1, Beneš Václav 1:2, Příhoda Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Charous Jan 3:1, Bartošík Lubomír 1:3, Jansa Milan 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Žamberk A - TTC Ústí nad Orlicí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schreiber Michal 2:2, Suchomel Michael 2:2, Puchmeltr Michal 0:4, Sourada Milan 4:0, body hostů: Svojanovský Radim 3:1, Hrdina Lukáš 2:2, Pražák Zdeněk 2:2, Doležal Tomáš 1:3), Orel Orlice - TJ Lanškroun A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamec Miroslav ml. 0:3, Hubálek Zdeněk 0:3, Kolomý Tomáš 1:2, Adamec Václav 2:2, body hostů: Bako Adam 4:0, Jányš Ondřej 2:1, Dokoupil Marek 1:2, Langr Lukáš ml. 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS