Výsledky do novin
Okresní přebor 2.třída
1. kolo:
Sokol Rudná B - TJ Sokol Roztoky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Josef 1:3, Wimmerová Lucie 1:3, Nágr Pavel 3:1, Cihelka Jaroslav 0:4, body hostů: Švarc Martin 4:0, Zwiefelhofer Jiří 3:1, Eibich Jan 3:1, Šturm Vojtěch 1:3), TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Lety B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Jan 0:2, Lauko Ladislav 4:0, Pecháček Jiří 3:1, Havlíčková Markéta 1:3, Ihl Roman 2:0, body hostů: Nykl Václav 2:2, Holeček David 1:3, Černý Radek 1:3, Květoň Jan 2:2), SK Viktorie Ořech D - TJ Sokol Libčice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píš Daniel 4:0, Novák Tomáš 2:2, Matoušek Zdeněk 1:2, Bulín Zdeněk 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 0:1, body hostů: Tkadlec Jaroslav 1:3, Beltrám Javier Ernesto 3:1, Stypa Jiří 0:4, Framberk Jan 3:1), TJ Slavoj Davle - TJ Úholičky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek František 0:4, Kruch Petr 0:1, Nágl Václav 2:2, Hrstka František 3:1, Počta Tomáš 1:2, body hostů: Krásný Antonín 3:1, Navrátil Lukáš 3:1, Dalihod Jakub 1:3, Dalihod Miroslav 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Libčice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Vladimír ml. 3:1, Vácha Vladimír st. 2:2, Roziňák Jan 3:1, Merta Jiří 0:4, body hostů: Telipský Josef 3:1, Špiegel Jan 1:3, Manek Jakub 3:1, Klinga Petr 1:3), TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Martin 0:4, Zmatlík Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 0:4, Cimler Lukáš 3:1, body hostů: Freisleben Zdeněk 4:0, Tůma Martin 3:1, Doležal Tomáš 3:1, Horák Ondřej 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šturm Vojtěch 0:4, Bárta Kryštof 1:3, Eibich Jan 3:1, Zwiefelhofer Jiří 1:3, body hostů: Freisleben Zdeněk 3:1, Tůma Martin 4:0, Doležal Tomáš 1:3, Skoupil Lukáš 3:1), TJ Sokol Libčice C - TJ Sokol Černošice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klinga Petr 2:1, Telipský Josef 0:3, Špiegel Jan 1:1, Manek Jakub 1:2, Kosnar Vladimír 0:1, WO 5:0, body hostů: Čáp Martin 2:2, Zmatlík Lukáš 2:2, Cimler Lukáš 4:0, WO 0:5), TJ Úholičky B - Řevnická sportovní s.r.o 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Lukáš 2:2, Dalihod Miroslav 0:4, Krásný Antonín 1:3, Dalihod Jakub 1:3, body hostů: Vácha Vladimír ml. 4:0, Vácha Vladimír st. 3:1, Roziňák Jan 4:0, Merta Jiří 1:3), TJ Sokol Libčice D - TJ Slavoj Davle 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Jaroslav 3:1, Tkadlec Jaroslav 3:1, Framberk Jan 3:1, Stypa Jiří 1:1, Popek David 1:1, body hostů: Hrstka František 1:1, Nágl Václav 1:3, Braný Václav 1:3, Tománek František 1:3, Kruch Petr 1:1), TJ Sokol Lety B - SK Viktorie Ořech D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeček David 2:2, Květoň Jan 4:0, Nykl Václav 2:2, Černý Radek 2:2, body hostů: Yaroslavtsev Vitaly 0:4, Blažek Jiří 1:3, Píš Daniel 3:1, Heřman Miroslav 2:2), Sokol Rudná B - TJ Viktoria Vestec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágr Pavel 4:0, Charvát Vojtěch 1:1, Jelínek Vladimír 3:1, Wimmerová Lucie 2:2, Požárský Josef 1:1, body hostů: Pecháček Jiří 2:2, Lauko Ladislav 2:2, Vaňousová Barbora 0:4, Ihl Roman 1:3),
3. kolo:
TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Roztoky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šveňha Jiří 0:2, Král Jan 1:3, Lauko Ladislav 3:1, Havlíčková Markéta 0:4, Ihl Roman 0:2, body hostů: Pöschl Miroslav st. 3:1, Zwiefelhofer Jiří 3:1, Eibich Jan 3:1, Bárta Kryštof 3:1), SK Viktorie Ořech D - Sokol Rudná B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřman Miroslav 1:3, Blažek Jiří 1:3, Pavlín Jiří 1:3, Píš Daniel 2:2, body hostů: Požárský Josef 3:1, Wimmerová Lucie 1:3, Jelínek Vladimír 3:1, Nágr Pavel 4:0), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Lety B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek František 1:3, Počta Tomáš 1:1, Nágl Václav 0:4, Hrstka František 0:4, Braný Václav 0:2, body hostů: Květoň Jan 4:0, Černý Radek 3:1, Holeček David 4:0, Nykl Václav 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Libčice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Vladimír ml. 4:0, Vácha Vladimír st. 3:1, Roziňák Jan 3:1, Merta Jiří 1:3, body hostů: Framberk Jan 2:2, Votoček Jaroslav 1:3, Tkadlec Jaroslav 1:3, Stypa Jiří 1:3), TJ Sokol Černošice B - TJ Úholičky B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdina Pavel 2:2, Zmatlík Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 3:1, Cimler Lukáš 4:0, body hostů: Navrátil Lukáš 3:1, Dalihod Miroslav 0:4, Carvan Miloslav 1:3, Krásný Antonín 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Libčice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Tomáš 0:1, Tůma Martin 4:0, Freisleben Zdeněk 1:3, Bujárek Milan 3:1, Skoupil Lukáš 2:1, body hostů: Špiegel Jan 2:2, Manek Jakub 2:2, Telipský Josef 1:3, Klinga Petr 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Libčice C 0:18wo, TJ Úholičky B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dalihod Miroslav 0:4, Navrátil Lukáš 0:4, Krásný Antonín 2:2, Dalihod Jakub 2:2, body hostů: Bujárek Milan 3:1, Freisleben Zdeněk 3:1, Tůma Martin 4:0, Skoupil Lukáš 2:2), TJ Sokol Libčice D - TJ Sokol Černošice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beltrám Javier Ernesto 0:1, Framberk Jan 0:3, Tkadlec Jaroslav 2:1, Votoček Jaroslav 0:3, Janura Jakub 0:2, WO 4:0, body hostů: Zmatlík Petr 3:1, Zmatlík Lukáš 4:0, Čáp Martin 3:1, WO 0:4), TJ Sokol Lety B - Řevnická sportovní s.r.o 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Jan 3:1, Kovář Václav 0:4, Nykl Václav 1:3, Holeček David 2:2, body hostů: Merta Jiří 1:3, Roziňák Jan 3:0, Vácha Vladimír ml. 3:1, Vácha Vladimír st. 3:1, Váchová Věra 0:1), Sokol Rudná B - TJ Slavoj Davle 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágr Pavel 4:0, Požárský Josef 3:1, Wimmerová Lucie 4:0, Jelínek Vladimír 4:0, body hostů: Hrstka František 0:4, Nágl Václav 0:4, Tománek František 1:3, Hloch Jan 0:4), TJ Viktoria Vestec B - SK Viktorie Ořech D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 4:0, Ihl Roman 3:1, Pecháček Jiří 4:0, Havlíčková Markéta 3:1, body hostů: Hruška Ondřej 0:4, Pražský Michal 0:4, Blažek Jiří 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 0:4),
5. kolo:
SK Viktorie Ořech D - TJ Sokol Roztoky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Ondřej 1:3, Blažek Jiří 0:4, Heřman Miroslav 1:3, Píš Daniel 2:2, body hostů: Bárta Kryštof 3:1, Pöschl Miroslav st. 4:0, Eibich Jan 2:2, Zwiefelhofer Jiří 3:1), TJ Slavoj Davle - TJ Viktoria Vestec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágl Václav 1:3, Hrstka František 1:1, Kruch Petr 2:2, Tománek František 0:4, Urbanský Tomáš 0:2, body hostů: Pecháček Jiří 2:2, Lauko Ladislav 4:0, Ihl Roman 3:1, Havlíčková Markéta 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - Sokol Rudná B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Vladimír ml. 3:1, Vácha Vladimír st. 3:1, Roziňák Jan 4:0, Merta Jiří 1:3, body hostů: Nágr Pavel 2:2, Požárský Josef 0:4, Charvát Vojtěch 1:3, Jelínek Vladimír 2:2), TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Lety B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zmatlík Petr 2:2, Zmatlík Lukáš 3:1, Cimler Lukáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Černý Radek 0:3, Holeček David 2:1, Nykl Václav 0:3, Květoň Jan 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Libčice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Tomáš 3:1, Freisleben Zdeněk 4:0, Tůma Martin 4:0, Skoupil Lukáš 4:0, body hostů: Framberk Jan 0:4, Janura Jakub 0:4, Stypa Jiří 0:4, Tkadlec Jaroslav 1:3), TJ Sokol Libčice C - TJ Úholičky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špiegel Jan 2:1, Klinga Petr 2:2, Telipský Josef 4:0, Manek Jakub 2:2, Kosnar Vladimír 0:1, body hostů: Krásný Antonín 2:2, Carvan Miloslav 1:3, Dalihod Jakub 1:3, Dvořák František 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Úholičky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zwiefelhofer Jiří 1:3, Bárta Kryštof 0:4, Švarc Martin 4:0, Eibich Jan 3:1, body hostů: Krásný Antonín 1:3, Carvan Miloslav 3:1, Dalihod Jakub 2:2, Navrátil Lukáš 2:2), TJ Sokol Libčice D - TJ Sokol Libčice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Framberk Jan 1:3, Stypa Jiří 0:4, Tkadlec Jaroslav 2:2, Votoček Jaroslav 1:3, body hostů: Telipský Josef 4:0, Klinga Petr 1:1, Manek Jakub 4:0, Špiegel Jan 3:1, Kosnar Vladimír 0:2), TJ Sokol Lety B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Květoň Jan 1:3, Černý Radek 0:4, Nykl Václav 1:3, Holeček David 0:4, body hostů: Horák Ondřej 4:0, Freisleben Zdeněk 4:0, Tůma Martin 4:0, Stržínek Jiří 2:2), Sokol Rudná B - TJ Sokol Černošice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágr Pavel 3:1, Požárský Josef 1:3, Wimmerová Lucie 1:3, Jelínek Vladimír 3:1, body hostů: Zmatlík Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 4:0, Charvát Petr 1:3, Cimler Lukáš 2:2), TJ Viktoria Vestec B - Řevnická sportovní s.r.o 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 2:2, Král Jan 1:3, Pecháček Jiří 1:3, Vaňousová Barbora 1:3, body hostů: Vácha Vladimír st. 3:1, Vácha Vladimír ml. 4:0, Roziňák Jan 4:0, Merta Jiří 0:4), SK Viktorie Ořech D - TJ Slavoj Davle 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlín Jiří 4:0, Blažek Jiří 3:1, Heřman Miroslav 2:2, Píš Daniel 4:0, body hostů: Urbanský Tomáš 0:4, Hrstka František 2:2, Nágl Václav 0:4, Tománek František 1:3),
7. kolo:
TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Roztoky D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počta Tomáš 0:1, Nágl Václav 2:2, Kruch Petr 1:3, Hrstka František 0:4, Tománek František 0:3, body hostů: Eibich Jan 4:0, Bárta Kryštof 2:2, Švarc Martin 4:0, Zwiefelhofer Jiří 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - SK Viktorie Ořech D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Vladimír st. 4:0, Vácha Vladimír ml. 4:0, Roziňák Jan 4:0, Merta Jiří 0:4, body hostů: Píš Daniel 1:3, Hruška Ondřej 1:3, Poncar Karel 1:3, Yaroslavtsev Vitaly 1:3), TJ Sokol Černošice B - TJ Viktoria Vestec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmatlík Petr 2:2, Charvát Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 2:2, Cimler Lukáš 2:2, body hostů: Lauko Ladislav 4:0, Pecháček Jiří 3:1, Havlíčková Markéta 0:4, Ihl Roman 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Sokol Rudná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Martin 3:1, Bujárek Milan 3:1, Freisleben Zdeněk 2:2, Stržínek Jiří 0:4, body hostů: Požárský Josef 1:3, Nágr Pavel 3:1, Charvát Vojtěch 1:3, Jelínek Vladimír 3:1), TJ Sokol Libčice C - TJ Sokol Lety B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Manek Jakub 2:2, Klinga Petr 3:1, Telipský Josef 2:2, Špiegel Jan 1:3, body hostů: Holeček David 1:3, Černý Radek 0:4, Nykl Václav 3:1, Květoň Jan 4:0), TJ Úholičky B - TJ Sokol Libčice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krásný Antonín 3:1, Carvan Miloslav 2:0, Navrátil Lukáš 4:0, Dalihod Jakub 4:0, Dalihod Miroslav 0:2, body hostů: Janura Jakub 0:4, Framberk Jan 1:3, Tkadlec Jaroslav 1:3, Votoček Jaroslav 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Libčice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Kryštof 3:1, Eibich Jan 4:0, Zwiefelhofer Jiří 3:1, Šturm Vojtěch 2:2, body hostů: Stypa Jiří 0:4, Janura Jakub 0:4, Tkadlec Jaroslav 2:2, Framberk Jan 2:2), TJ Sokol Lety B - TJ Úholičky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květoň Jan 4:0, Holeček David 2:2, Nykl Václav 4:0, Černý Radek 3:1, body hostů: Navrátil Lukáš 1:3, Zapletal Radek 0:4, Carvan Miloslav 0:4, Krásný Antonín 2:2), Sokol Rudná B - TJ Sokol Libčice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Vladimír 3:1, Nágr Pavel 4:0, Bystroň Ondřej 1:3, Wimmerová Lucie 1:1, Cihelka Jaroslav 0:2, body hostů: Špiegel Jan 2:2, Klinga Petr 1:3, Manek Jakub 2:2, Telipský Josef 2:2), TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lauko Ladislav 4:0, Král Jan 1:3, Pecháček Jiří 2:2, Ihl Roman 1:3, body hostů: Bujárek Milan 3:1, Tůma Martin 3:1, Freisleben Zdeněk 1:3, Doležal Tomáš 1:3), SK Viktorie Ořech D - TJ Sokol Černošice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlín Jiří 1:3, Píš Daniel 4:0, Heřman Miroslav 0:4, Bulín Zdeněk 0:4, body hostů: Zmatlík Petr 2:2, Cimler Lukáš 3:1, Charvát Petr 3:1, Zmatlík Lukáš 3:1), TJ Slavoj Davle - Řevnická sportovní s.r.o 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágl Václav 1:3, Tománek František 0:2, Kruch Petr 2:2, Hrstka František 2:2, Braný Václav 0:2, body hostů: Vácha Vladimír st. 2:2, Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 1:3, Roziňák Jan 4:0),
9. kolo:
Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Roztoky D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roziňák Jan 3:1, Vácha Vladimír st. 3:1, Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Švarc Martin 1:3, Zwiefelhofer Jiří 1:3, Bárta Kryštof 1:3, Eibich Jan 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Černošice B - TJ Slavoj Davle 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Petr 2:2, Zmatlík Petr 3:1, Zmatlík Lukáš 3:1, Cimler Lukáš 4:0, body hostů: Hrstka František 1:3, Kruch Petr 1:3, Nágl Václav 1:3, Tománek František 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - SK Viktorie Ořech D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupil Lukáš 2:2, Bujárek Milan 4:0, Doležal Tomáš 3:1, Freisleben Zdeněk 3:1, body hostů: Blažek Jiří 0:3, Píš Ondřej 0:4, Poncar Karel 2:2, Hruška Ondřej 1:3, Píš Daniel 1:0), TJ Sokol Libčice C - TJ Viktoria Vestec B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klinga Petr 3:1, Manek Jakub 2:2, Telipský Josef 2:2, Špiegel Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Lauko Ladislav 4:0, Pecháček Jiří 2:2, Ihl Roman 1:3, Vaňousová Barbora 0:4, WO 1:0), TJ Úholičky B - Sokol Rudná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalihod Jakub 2:2, Dvořák František 2:2, Navrátil Lukáš 3:1, Dalihod Miroslav 0:4, body hostů: Jelínek Vladimír 3:1, Nágr Pavel 4:0, Cihelka Jaroslav 1:3, Požárský Josef 1:3), TJ Sokol Libčice D - TJ Sokol Lety B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beltrám Javier Ernesto 2:2, Votoček Jaroslav 3:1, Framberk Jan 3:1, Tkadlec Jaroslav 3:1, body hostů: Černý Radek 0:4, Krisová Marcela 0:4, Holeček David 1:3, Květoň Jan 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Lety B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Martin 4:0, Šturm Vojtěch 1:3, Eibich Jan 3:1, Zwiefelhofer Jiří 2:2, body hostů: Květoň Jan 3:1, Černý Radek 0:4, Holeček David 2:2, Nykl Václav 1:3), Sokol Rudná B - TJ Sokol Libčice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágr Pavel 4:0, Wimmerová Lucie 2:2, Cihelka Jaroslav 2:2, Jelínek Vladimír 4:0, body hostů: Beltrám Javier Ernesto 0:4, Votoček Jaroslav 1:3, Framberk Jan 2:2, Tkadlec Jaroslav 1:3), TJ Viktoria Vestec B - TJ Úholičky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 4:0, Král Jan 1:3, Pecháček Jiří 2:2, Ihl Roman 3:1, body hostů: Navrátil Lukáš 1:3, Dalihod Jakub 1:3, Krásný Antonín 3:1, Carvan Miloslav 1:3), SK Viktorie Ořech D - TJ Sokol Libčice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píš Daniel 1:3, Blažek Jiří 1:3, Heřman Miroslav 1:3, Pavlín Jiří 4:0, body hostů: Špiegel Jan 2:2, Manek Jakub 1:3, Klinga Petr 3:1, Telipský Josef 3:1), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanský Tomáš 0:4, Počta Tomáš 0:2, Kruch Petr 0:4, Hrstka František 1:3, Braný Václav 0:2, body hostů: Bujárek Milan 4:0, Freisleben Zdeněk 4:0, Tůma Martin 4:0, Doležal Tomáš 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Černošice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 3:1, Vácha Vladimír st. 4:0, Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 1:3, body hostů: Zmatlík Petr 0:4, Cimler Lukáš 2:2, Charvát Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Roztoky D 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zmatlík Lukáš 3:0, Farský Daniel 1:2, Zmatlík Petr 3:0, Cimler Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Zwiefelhofer Jiří 1:3, Bárta Kryštof 1:3, Šturm Vojtěch 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Řevnická sportovní s.r.o 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 3:1, Freisleben Zdeněk 1:3, Bujárek Milan 3:1, Selement Jaroslav 2:2, body hostů: Vácha Vladimír st. 1:3, Roziňák Jan 2:2, Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 0:4), TJ Sokol Libčice C - TJ Slavoj Davle 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klinga Petr 4:0, Palan Vladimír 3:1, Manek Jakub 3:0, Špiegel Jan 2:2, Kosnar Vladimír 1:0, body hostů: Hrstka František 0:4, Kruch Petr 1:3, Nágl Václav 2:2, Karlík Václav 0:4), TJ Úholičky B - SK Viktorie Ořech D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Lukáš 2:2, Dalihod Miroslav 0:1, Dvořák František 3:1, Dalihod Jakub 3:1, Krásný Antonín 2:1, body hostů: Blažek Jiří 1:3, Pavlín Jiří 1:3, Píš Daniel 4:0, Heřman Miroslav 0:4), TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Libčice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 4:0, Král Jan 2:2, Pecháček Jiří 2:2, Ihl Roman 3:1, body hostů: Bartoň Milan 3:1, Votoček Jaroslav 0:4, Framberk Jan 1:3, Tkadlec Jaroslav 1:3), TJ Sokol Lety B - Sokol Rudná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček David 2:2, Černý Radek 1:3, Nykl Václav 2:2, Krisová Marcela 2:2, body hostů: Jelínek Vladimír 3:1, Nágr Pavel 4:0, Cihelka Jaroslav 1:3, Požárský Josef 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - Sokol Rudná B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zwiefelhofer Jiří 2:2, Švarc Martin 4:0, Bárta Kryštof 2:2, Fishman Alexandr 0:4, body hostů: Nágr Pavel 2:2, Wimmerová Lucie 2:2, Cihelka Jaroslav 1:3, Jelínek Vladimír 3:1), TJ Sokol Lety B - TJ Viktoria Vestec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Jan 4:0, Černý Radek 1:3, Nykl Václav 1:3, Holeček David 1:3, body hostů: Lauko Ladislav 3:1, Pecháček Jiří 3:1, Král Jan 0:4, Ihl Roman 3:1), TJ Sokol Libčice D - SK Viktorie Ořech D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Jaroslav 0:4, Bartoň Milan 4:0, Framberk Jan 1:3, Tkadlec Jaroslav 2:2, body hostů: Píš Daniel 2:2, Hruška Ondřej 1:3, Poncar Karel 3:1, Redlich Michal 3:1), TJ Úholičky B - TJ Slavoj Davle 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krásný Antonín 2:0, Navrátil Lukáš 3:1, Dalihod Jakub 3:1, Dvořák František 4:0, Dvořák Jiří 1:1, body hostů: Hrstka František 2:2, Kruch Petr 0:2, Tománek František 1:3, Nágl Václav 0:4, Urbanský Tomáš 0:2), TJ Sokol Libčice C - Řevnická sportovní s.r.o 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Telipský Josef 2:2, Manek Jakub 1:3, Klinga Petr 1:3, Špiegel Jan 2:2, body hostů: Merta Jiří 0:4, Vácha Vladimír st. 3:1, Roziňák Jan 3:1, Vácha Vladimír ml. 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Černošice B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skoupil Lukáš 2:1, Freisleben Zdeněk 3:0, Selement Jaroslav 1:1, Bujárek Milan 3:0, Vilimovský Miroslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Cimler Lukáš 1:3, Zmatlík Lukáš 2:2, Keclík Rostislav 0:4, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Roztoky D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Tomáš 2:2, Freisleben Zdeněk 4:0, Tůma Martin 3:1, Bujárek Milan 2:0, Skoupil Lukáš 0:2, body hostů: Zwiefelhofer Jiří 2:2, Švarc Martin 3:1, Lukáš Jakub 0:4, Kačena Marek 0:4), TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Libčice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Petr 0:1, Zmatlík Petr 4:0, Čáp Martin 0:4, Cimler Lukáš 2:2, Veselý Petr 0:3, body hostů: Telipský Josef 3:1, Špiegel Jan 2:2, Manek Jakub 2:2, Klinga Petr 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Úholičky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Vladimír st. 4:0, Roziňák Jan 3:1, Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 0:4, body hostů: Navrátil Lukáš 2:2, Dalihod Jakub 1:3, Dvořák František 1:3, Krásný Antonín 1:1, Carvan Miloslav 0:2), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Libčice D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágl Václav 0:4, Hrstka František 3:1, Kruch Petr 1:3, Tománek František 1:3, body hostů: Bartoň Milan 4:0, Votoček Jaroslav 2:2, Tkadlec Jaroslav 2:2, Framberk Jan 3:1), SK Viktorie Ořech D - TJ Sokol Lety B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlín Jiří 3:1, Redlich Michal 3:1, Heřman Miroslav 0:4, Blažek Jiří 1:3, body hostů: Holeček David 3:1, Kovář Václav 1:3, Nykl Václav 2:2, Květoň Jan 3:1), TJ Viktoria Vestec B - Sokol Rudná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 3:1, Král Jan 1:1, Pecháček Jiří 2:2, Jungvirt Tomáš 1:3, Havlíčková Markéta 0:2, body hostů: Jelínek Vladimír 4:0, Požárský Josef 1:3, Cihelka Jaroslav 1:3, Mitáš Josef 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Viktoria Vestec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Martin 4:0, Eibich Jan 3:1, Zwiefelhofer Jiří 2:1, Bárta Kryštof 1:3, Kačena Marek 0:1, body hostů: Jungvirt Tomáš 1:3, Ihl Roman 0:4, Lauko Ladislav 3:1, Pecháček Jiří 2:2), Sokol Rudná B - SK Viktorie Ořech D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Vladimír 3:1, Požárský Josef 0:4, Nágr Pavel 3:1, Cihelka Jaroslav 0:2, Charvát Vojtěch 1:1, body hostů: Redlich Michal 3:1, Poncar Karel 2:2, Píš Daniel 2:2, Blažek Jiří 2:2), TJ Sokol Lety B - TJ Slavoj Davle 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Květoň Jan 4:0, Kovář Václav 0:4, Nykl Václav 3:1, Holeček David 3:1, body hostů: Hrstka František 2:2, Kruch Petr 1:3, Tománek František 2:2, Nágl Václav 1:3), TJ Sokol Libčice D - Řevnická sportovní s.r.o 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Jaroslav 1:3, Bartoň Milan 3:1, Framberk Jan 2:2, Tkadlec Jaroslav 2:2, body hostů: Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 0:4, Roziňák Jan 1:3, Vácha Vladimír st. 3:1), TJ Úholičky B - TJ Sokol Černošice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Lukáš 1:2, Dalihod Jakub 0:3, Dvořák František 2:1, Krásný Antonín 2:1, WO 4:0, body hostů: Cimler Lukáš 4:0, Zmatlík Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Libčice C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Telipský Josef 2:2, Palan Vladimír 2:2, Klinga Petr 1:3, Špiegel Jan 1:3, body hostů: Tůma Martin 2:2, Freisleben Zdeněk 1:3, Bujárek Milan 3:1, Selement Jaroslav 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Libčice C - TJ Sokol Roztoky D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klinga Petr 3:1, Telipský Josef 2:2, Palan Vladimír 4:0, Manek Jakub 2:2, body hostů: Zwiefelhofer Jiří 3:1, Bárta Kryštof 0:4, Eibich Jan 2:2, Šimon Matyáš 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Úholičky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoupil Lukáš 3:1, Freisleben Zdeněk 3:1, Doležal Tomáš 3:1, Tůma Martin 3:1, body hostů: Krásný Antonín 0:4, Carvan Miloslav 0:4, Navrátil Lukáš 0:4, Dvořák František 4:0), TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Libčice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Keclík Rostislav 0:4, Čáp Martin 2:2, Zmatlík Lukáš 3:1, Cimler Lukáš 3:1, body hostů: Bartoň Milan 2:2, Votoček Jaroslav 1:3, Framberk Jan 3:1, Tkadlec Jaroslav 2:2), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Lety B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Vladimír st. 3:1, Vácha Vladimír ml. 4:0, Roziňák Jan 3:1, Merta Jiří 1:3, body hostů: Holeček David 1:3, Fryje Jindřich 0:4, Květoň Jan 3:1, Nykl Václav 1:3), TJ Slavoj Davle - Sokol Rudná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágl Václav 1:3, Hrstka František 2:2, Kruch Petr 2:2, Tománek František 2:2, body hostů: Požárský Josef 0:4, Nágr Pavel 4:0, Cihelka Jaroslav 1:3, Jelínek Vladimír 4:0), SK Viktorie Ořech D - TJ Viktoria Vestec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Píš Daniel 2:2, Pavlín Jiří 2:2, Blažek Jiří 2:2, Zacharda Jáchym ml. 3:1, body hostů: Jungvirt Tomáš 1:3, Havlíčková Markéta 0:2, Lauko Ladislav 4:0, Pecháček Jiří 2:2, Ihl Roman 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - SK Viktorie Ořech D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fishman Alexandr 0:1, Eibich Jan 2:2, Bárta Kryštof 1:3, Zwiefelhofer Jiří 3:1, Švarc Martin 2:1, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 4:0, Píš Daniel 1:3, Soukup Vojtěch 2:2, Heřman Miroslav 1:3), TJ Viktoria Vestec B - TJ Slavoj Davle 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ihl Roman 2:2, Jungvirt Tomáš 3:1, Pecháček Jiří 3:1, Lauko Ladislav 4:0, body hostů: Tománek František 1:3, Braný Václav 0:2, Hrstka František 2:2, Kruch Petr 1:3, Počta Tomáš 0:2), Sokol Rudná B - Řevnická sportovní s.r.o 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitáš Josef 2:2, Nágr Pavel 2:2, Jelínek Vladimír 3:1, Plecitý Lukáš 3:1, body hostů: Vácha Vladimír st. 1:3, Vácha Vladimír ml. 3:1, Roziňák Jan 2:2, Merta Jiří 0:4), TJ Sokol Lety B - TJ Sokol Černošice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Jan 4:0, Krisová Marcela 1:3, Černý Radek 0:4, Holeček David 2:2, body hostů: Cimler Lukáš 3:1, Zmatlík Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 3:1, Charvát Petr 2:2), TJ Sokol Libčice D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Jaroslav 0:4, Framberk Jan 0:4, Bartoň Milan 4:0, Tkadlec Jaroslav 2:2, body hostů: Horák Ondřej 3:1, Skoupil Lukáš 3:1, Doležal Tomáš 2:2, Freisleben Zdeněk 2:2), TJ Úholičky B - TJ Sokol Libčice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Lukáš 2:2, Dvořák František 3:1, Carvan Miloslav 0:4, Krásný Antonín 2:2, body hostů: Telipský Josef 3:1, Palan Vladimír 4:0, Manek Jakub 1:3, Klinga Petr 1:3),
17. kolo:
TJ Úholičky B - TJ Sokol Roztoky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák František 1:3, Navrátil Lukáš 3:1, Dalihod Miroslav 1:3, Carvan Miloslav 3:1, body hostů: Švarc Martin 4:0, Zwiefelhofer Jiří 2:2, Eibich Jan 2:2, Tydlitát Jan 0:4), TJ Sokol Libčice C - TJ Sokol Libčice D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telipský Josef 3:0, Manek Jakub 2:1, Klinga Petr 2:1, Špiegel Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Stypa Jiří 1:3, Framberk Jan 3:1, Tkadlec Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Lety B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoupil Lukáš 2:2, Freisleben Zdeněk 4:0, Doležal Tomáš 4:0, Tůma Martin 3:1, body hostů: Nykl Václav 1:3, Černý Radek 1:3, Kovář Václav 1:3, Fryje Jindřich 0:4), TJ Sokol Černošice B - Sokol Rudná B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Petr 0:4, Zmatlík Petr 0:4, Zmatlík Lukáš 1:3, Cimler Lukáš 0:4, body hostů: Plecitý Lukáš 4:0, Nágr Pavel 4:0, Mitáš Josef 4:0, Jelínek Vladimír 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Viktoria Vestec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Vladimír st. 4:0, Roziňák Jan 3:1, Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 0:4, body hostů: Havlíčková Markéta 1:3, Jungvirt Tomáš 2:2, Pecháček Jiří 1:3, Procházka Martin 1:3), TJ Slavoj Davle - SK Viktorie Ořech D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nágl Václav 0:4, Hrstka František 2:2, Kruch Petr 1:3, Tománek František 1:3, body hostů: Redlich Michal 2:2, Píš Daniel 4:0, Poncar Karel 3:1, Heřman Miroslav 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Slavoj Davle 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Martin 4:0, Bárta Kryštof 4:0, Šturm Vojtěch 0:4, Zwiefelhofer Jiří 4:0, body hostů: Hrstka František 1:3, Kruch Petr 1:3, Tománek František 1:3, Nágl Václav 1:3), SK Viktorie Ořech D - Řevnická sportovní s.r.o 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlín Jiří 1:3, Hruška Ondřej 1:3, Píš Daniel 2:2, Soukup Vojtěch 1:3, body hostů: Vácha Vladimír ml. 3:1, Roziňák Jan 4:0, Vácha Vladimír st. 4:0, Merta Jiří 0:4), TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Černošice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ihl Roman 1:3, Jungvirt Tomáš 3:1, Pecháček Jiří 1:3, Lauko Ladislav 3:1, body hostů: Cimler Lukáš 4:0, Zmatlík Petr 0:4, Zmatlík Lukáš 2:2, Charvát Petr 2:2), Sokol Rudná B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Lukáš 3:1, Nágr Pavel 4:0, Mitáš Josef 1:3, Jelínek Vladimír 1:3, body hostů: Skoupil Lukáš 2:2, Bujárek Milan 2:2, Selement Jaroslav 3:1, Tůma Martin 0:4), TJ Sokol Lety B - TJ Sokol Libčice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Jan 3:1, Holeček David 2:2, Nykl Václav 2:2, Černý Radek 1:3, body hostů: Telipský Josef 4:0, Špiegel Jan 1:3, Palan Vladimír 3:1, Manek Jakub 0:4), TJ Sokol Libčice D - TJ Úholičky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Jaroslav 1:3, Beltrám Javier Ernesto 0:2, Framberk Jan 1:3, Tkadlec Jaroslav 1:3, Bartoň Milan 2:0, body hostů: Navrátil Lukáš 2:2, Dvořák František 4:0, Carvan Miloslav 2:2, Krásný Antonín 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Libčice D - TJ Sokol Roztoky D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Jaroslav 1:3, Framberk Jan 2:2, Bartoň Milan 3:1, Tkadlec Jaroslav 1:3, body hostů: Švarc Martin 4:0, Zwiefelhofer Jiří 2:2, Bárta Kryštof 3:1, Lukáš Jakub 0:4), TJ Úholičky B - TJ Sokol Lety B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák František 2:2, Krásný Antonín 3:1, Carvan Miloslav 2:2, Kapusta Arnošt 2:2, body hostů: Kovář Václav 1:3, Černý Radek 0:4, Nykl Václav 4:0, Holeček David 2:2), TJ Sokol Libčice C - Sokol Rudná B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Telipský Josef 2:2, Palan Vladimír 3:1, Klinga Petr 0:4, Manek Jakub 0:4, body hostů: Plecitý Lukáš 4:0, Nágr Pavel 2:2, Mitáš Josef 2:2, Jelínek Vladimír 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Viktoria Vestec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoupil Lukáš 2:2, Tůma Martin 1:3, Freisleben Zdeněk 2:2, Doležal Tomáš 2:2, body hostů: Král Jan 1:3, Havlíčková Markéta 1:3, Pecháček Jiří 4:0, Lauko Ladislav 3:1), TJ Sokol Černošice B - SK Viktorie Ořech D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keclík Rostislav 0:4, Zmatlík Petr 2:2, Tichý Jiří 1:3, Cimler Lukáš 4:0, body hostů: Heřman Miroslav 1:3, Bulín Zdeněk 2:2, Krejčová Barbora 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Slavoj Davle 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vácha Vladimír ml. 3:0, Vácha Vladimír st. 2:1, Roziňák Jan 3:0, Merta Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Tománek František 0:4, Kruch Petr 1:3, Hrstka František 2:2, WO 0:5),
20. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - Řevnická sportovní s.r.o 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Kryštof 1:3, Švarc Martin 4:0, Zwiefelhofer Jiří 1:3, Eibich Jan 1:3, body hostů: Vácha Vladimír st. 3:1, Vácha Vladimír ml. 3:1, Roziňák Jan 3:1, Merta Jiří 0:4), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Černošice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek František 1:3, Hrstka František 0:4, Kruch Petr 1:3, Braný Václav 0:2, Počta Tomáš 0:2, body hostů: Cimler Lukáš 4:0, Zmatlík Petr 3:1, Zmatlík Lukáš 3:1, Charvát Petr 4:0), SK Viktorie Ořech D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 4:0, Píš Daniel 2:2, Pavlín Jiří 2:2, Bulín Zdeněk 0:4, body hostů: Bujárek Milan 3:1, Freisleben Zdeněk 1:3, Doležal Tomáš 2:2, Skoupil Lukáš 2:2), TJ Viktoria Vestec B - TJ Sokol Libčice C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ihl Roman 1:2, Jungvirt Tomáš 2:1, Pecháček Jiří 1:2, Lauko Ladislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Klinga Petr 3:1, Telipský Josef 2:2, Kosnar Vladimír 0:4, WO 0:5), Sokol Rudná B - TJ Úholičky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágr Pavel 4:0, Charvát Vojtěch 1:3, Jelínek Vladimír 3:1, Plecitý Lukáš 4:0, body hostů: Navrátil Lukáš 1:3, Dvořák František 1:3, Krásný Antonín 1:3, Dalihod Jakub 1:3), TJ Sokol Lety B - TJ Sokol Libčice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Květoň Jan 4:0, Černý Radek 0:4, Nykl Václav 1:3, Holeček David 1:3, body hostů: Bartoň Milan 3:1, Votoček Jaroslav 3:1, Framberk Jan 3:1, Tkadlec Jaroslav 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Lety B - TJ Sokol Roztoky D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nykl Václav 1:3, Holeček David 1:3, Květoň Jan 3:1, Černý Radek 1:3, body hostů: Švarc Martin 4:0, Zwiefelhofer Jiří 3:1, Šturm Vojtěch 0:4, Eibich Jan 3:1), TJ Sokol Libčice D - Sokol Rudná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkadlec Jaroslav 3:1, Votoček Jaroslav 1:3, Bartoň Milan 3:1, Framberk Jan 2:2, body hostů: Plecitý Lukáš 4:0, Sloup Jiří 1:3, Cihelka Jaroslav 1:3, Charvát Vojtěch 1:3), TJ Úholičky B - TJ Viktoria Vestec B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krásný Antonín 2:2, Dvořák Jiří 0:4, Navrátil Lukáš 3:1, Dvořák František 3:1, body hostů: Havlíčková Markéta 1:3, Ihl Roman 2:2, Pecháček Jiří 2:2, Lauko Ladislav 3:1), TJ Sokol Libčice C - SK Viktorie Ořech D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klinga Petr 2:2, Palan Vladimír 4:0, Telipský Josef 1:3, Kosnar Vladimír 0:2, Špiegel Jan 0:2, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 1:3, Píš Daniel 3:1, Redlich Michal 3:1, Pavlín Jiří 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Slavoj Davle 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Freisleben Zdeněk 3:1, Doležal Tomáš 3:1, Bujárek Milan 4:0, Skoupil Lukáš 4:0, body hostů: Nágl Václav 0:4, Kruch Petr 2:2, Tománek František 0:4, Braný Václav 0:4), TJ Sokol Černošice B - Řevnická sportovní s.r.o 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Petr 1:3, Zmatlík Petr 1:3, Zmatlík Lukáš 2:2, Cimler Lukáš 2:2, body hostů: Vácha Vladimír ml. 4:0, Roziňák Jan 2:2, Vácha Vladimír st. 4:0, Merta Jiří 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Černošice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Matyáš 0:1, Eibich Jan 2:2, Zwiefelhofer Jiří 2:2, Šturm Vojtěch 1:3, Švarc Martin 3:0, body hostů: Zmatlík Petr 2:2, Tichý Jiří 1:3, Zmatlík Lukáš 2:2, Cimler Lukáš 3:1), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 0:4, Vácha Vladimír st. 1:3, Merta Jiří 0:4, Vácha Vladimír ml. 1:3, body hostů: Tůma Martin 4:0, Skoupil Lukáš 3:1, Bujárek Milan 4:0, Selement Jaroslav 3:1), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Libčice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tománek František 2:2, Nágl Václav 1:3, Kruch Petr 1:3, Hrstka František 3:1, body hostů: Manek Jakub 2:2, Palan Vladimír 4:0, Telipský Josef 3:1, Kosnar Vladimír 0:4), SK Viktorie Ořech D - TJ Úholičky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Redlich Michal 4:0, Zacharda Jáchym ml. 4:0, Píš Daniel 4:0, Čierny Alexander 2:2, body hostů: Dalihod Jakub 0:4, Dvořák František 1:3, Krásný Antonín 1:3, Navrátil Lukáš 0:4), TJ Sokol Libčice D - TJ Viktoria Vestec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Jaroslav 1:3, Bartoň Milan 4:0, Framberk Jan 2:2, Tkadlec Jaroslav 2:2, body hostů: Král Jan 0:4, Jungvirt Tomáš 2:2, Lauko Ladislav 3:1, Pecháček Jiří 2:2), Sokol Rudná B - TJ Sokol Lety B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Vladimír 3:0, Mitáš Josef 3:0, Plecitý Lukáš 3:0, Nágr Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Květoň Jan 0:4, Nykl Václav 0:4, Holeček David 0:4, WO 0:5),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS