Výsledky do novin
Okresní přebor 3.třída
1. kolo:
TJ Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech F 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tříska Luboš 1:2, Hikl Josef 2:1, Vanson Patrick 3:0, Chval Ivan 1:1, Kamenszki Ivan 1:0, WO 5:0, body hostů: Matoušek Zdeněk 1:3, Severa Martin 1:3, Bulín Zdeněk 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Roztoky E - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Jakub 0:4, Fishman Alexandr 0:2, Eibich Jan 4:0, Bárta Kryštof 4:0, Antoš Vojtěch 2:0, body hostů: Stržínek Jiří 2:2, Vilimovský Miroslav 2:2, Petkanič Vladimír 1:3, Šír Martin 1:3), TJ Úholičky D - TJ Sokol Únětice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří 0:4, Dalihod Miroslav st. 1:3, Ducháčková Radka 1:3, Zapletal Radek 0:4, body hostů: Krupička Radim 2:2, Honek Jan st. 4:0, Trubnikov Stanislav 4:0, Franc Martin 4:0), TJ Úholičky C - Sokol Rudná C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák František 3:1, Dalihod Jakub 4:0, Otépka Radim 0:1, Kozel Petr 2:2, Nemec Libor 1:2, body hostů: Šenbauer Jiří 1:3, Foltyn Jiří 2:2, Charvát Vojtěch 3:1, Sloup Jiří 0:4), SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Černošice C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 2:1, Veverka Václav ml. 1:2, Veverka Václav st. 1:2, Pavlín Šimon 0:3, WO 5:0, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Hrdina Pavel 4:0, Veselý Petr 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Černošice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cafourek Tomáš 1:3, Bulín Zdeněk 3:1, Blažek Jiří 3:1, Novák Tomáš 1:3, body hostů: Veselý Petr 2:2, Suchý Michal 0:4, Tichý Jiří 2:2, Hrdina Pavel 4:0), Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sloup Jiří 1:3, Šenbauer Jiří 1:3, Foltyn Jiří 2:2, Charvát Vojtěch 2:2, body hostů: Poncar Karel 4:0, Soukup Vojtěch 0:4, Hlaváč Jan 2:2, Redlich Michal 4:0), TJ Sokol Únětice B - TJ Úholičky C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honek Jan st. 2:0, Krupička Radim 4:0, Trubnikov Stanislav 4:0, Franc Martin 4:0, Freisleben Robin 2:0, body hostů: Otépka Radim 0:4, Hocek František 0:4, Vorm Petr 0:4, Nemec Libor 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Úholičky D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Ondřej 4:0, Stržínek Jiří 4:0, Petkanič Vladimír 0:4, Šír Martin 1:3, body hostů: Dalihod Miroslav st. 1:3, Ducháčková Radka 2:2, Dvořák Jiří 2:1, Král Martin 2:2, Dvořáková Martina 0:1), TJ Sokol Roztoky E - TJ Sokol Středokluky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Jakub 0:4, Lukáš Lukáš 0:4, Eibich Jan 4:0, Šturm Vojtěch 2:2, body hostů: Kamenszki Ivan 2:2, Hikl Josef 3:1, Vanson Patrick 3:1, Tříska Luboš 2:2),
3. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Roztoky E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Jiří 2:2, Bulín Zdeněk 1:3, Matoušek Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Eibich Jan 3:0, Bárta Kryštof 3:0, Lukáš Jakub 0:3, Šturm Vojtěch 2:1, WO 5:0), TJ Úholičky D - TJ Sokol Středokluky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalihod Miroslav st. 2:2, Ducháčková Radka 0:4, Zapletal Radek 1:3, Král Martin 2:2, body hostů: Horák Marek 2:2, Kamenszki Ivan 1:3, Vanson Patrick 4:0, Tříska Luboš 4:0), TJ Úholičky C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák František 2:2, Dalihod Jakub 2:2, Kozel Petr 2:2, Kapusta Arnošt 2:2, body hostů: Stržínek Jiří 3:1, Horák Ondřej 4:0, Vilimovský Miroslav 1:3, Kalousek Jindřich 0:4), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Únětice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zacharda Aleš 0:4, Redlich Michal 4:0, Poncar Karel 4:0, Zacharda Jáchym ml. 4:0, body hostů: Trubnikov Stanislav 1:3, Franc Martin 1:3, Honek Jan st. 1:3, Otradovec Josef 1:3), Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenbauer Jiří 4:0, Bystroň Ondřej 3:1, Bachor Jan 2:2, Sloup Jiří 4:0, body hostů: Pavlín Šimon 0:4, Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Veverka Václav st. 0:4, Veverka Václav ml. 1:3),
4. kolo:
Sokol Rudná C - TJ Sokol Černošice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vojtěch 4:0, Bachor Jan 0:4, Bystroň Ondřej 4:0, Šenbauer Jiří 3:1, body hostů: Veselý Petr 2:2, Hrdina Pavel 1:3, Čáp Martin 1:3, Tichý Jiří 1:3), TJ Sokol Únětice B - SK Viktorie Ořech E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sitta Radomír 3:1, Freisleben Robin 3:1, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 1:3, body hostů: Jambor Václav 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 1:3, Veverka Václav st. 0:4, Veverka Václav ml. 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - SK Viktorie Ořech G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Ondřej 3:1, Stržínek Jiří 4:0, Petkanič Vladimír 1:3, Vilimovský Miroslav 2:2, body hostů: Hlaváč Jan 1:3, Hruška Ondřej 2:2, Soukup Vojtěch 3:1, Flusser Martin 0:4), TJ Sokol Středokluky B - TJ Úholičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamenszki Ivan 2:2, Kába Michal 0:4, Tříska Luboš 3:1, Vanson Patrick 2:2, body hostů: Dalihod Jakub 2:2, Dvořák František 4:0, Kozel Petr 2:2, Otépka Radim 1:3), TJ Sokol Roztoky E - TJ Úholičky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fishman Alexandr 2:2, Eibich Jan 4:0, Lukáš Jakub 1:3, Lukáš Lukáš 1:3, body hostů: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 2:2, Dvořák Jiří 3:1, Král Martin 3:1),
5. kolo:
TJ Úholičky D - SK Viktorie Ořech F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháčková Radka 0:4, Dvořáková Martina 0:4, Dvořák Jiří 2:2, Král Martin 0:1, Martin Král st. 0:3, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Bulín Zdeněk 3:1, Severa Martin 3:1, Němejc Melichar 4:0), TJ Úholičky C - TJ Sokol Roztoky E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalihod Jakub 4:0, Dvořák František 2:2, Kozel Petr 1:3, Vorm Petr 0:4, body hostů: Lukáš Jakub 1:3, Bárta Kryštof 3:1, Eibich Jan 3:1, Šturm Vojtěch 2:2), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Středokluky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Ondřej 3:1, Redlich Michal 3:1, Poncar Karel 4:0, Zacharda Jáchym ml. 4:0, body hostů: Horák Marek 0:4, Hikl Josef 0:4, Kába Michal 0:4, Kamenszki Ivan 2:2), SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jambor Václav 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Krejčová Barbora 2:2, Veverka Václav st. 1:3, body hostů: Horák Ondřej 4:0, Stržínek Jiří 3:1, Vilimovský Miroslav 1:3, Kalbáč Karel 0:4), TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Únětice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Veselý Petr 2:2, Hrdina Pavel 2:2, Čáp Martin 2:2, body hostů: Sitta Radomír 4:0, Freisleben Robin 0:4, Krupička Radim 1:3, Trubnikov Stanislav 2:2),
6. kolo:
SK Viktorie Ořech F - Sokol Rudná C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bulín Zdeněk 2:2, Blažek Jiří 3:1, Severa Martin 0:4, Němejc Melichar 0:4, body hostů: Charvát Vojtěch 3:1, Bachor Jan 2:2, Foltyn Jiří 2:2, Sloup Jiří 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Sokol Černošice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stržínek Jiří 1:2, Horák Ondřej 3:0, Kalbáč Karel 1:2, Šír Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Čáp Martin 3:1, Hrdina Pavel 3:1, Farský Daniel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hikl Josef 2:2, Vanson Patrick 1:3, Kamenszki Ivan 3:1, Tříska Luboš 4:0, body hostů: Veverka Václav ml. 1:3, Pavlín Šimon 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 1:3, Jambor Václav 2:2), TJ Sokol Roztoky E - SK Viktorie Ořech G 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fishman Alexandr 0:4, Antoš Vojtěch 0:4, Kačena Marek 0:4, Lukáš Lukáš 0:4, body hostů: Redlich Michal 4:0, Zacharda Jáchym ml. 4:0, Hruška Ondřej 4:0, Soukup Vojtěch 4:0), TJ Úholičky D - TJ Úholičky C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháčková Radka 1:3, Dvořáková Martina 0:4, Král Martin 0:4, Martin Král st. 0:4, body hostů: Kapusta Arnošt 4:0, Dvořák František 4:0, Kozel Petr 3:1, Dalihod Jakub 4:0),
7. kolo:
TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech F 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozel Petr 1:2, Dvořák František 2:1, Dalihod Jakub 3:0, WO 3:3, body hostů: Matoušek Zdeněk 2:1, Severa Martin 0:3, Bulín Zdeněk 1:2, WO 3:3), SK Viktorie Ořech G - TJ Úholičky D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč Jan 4:0, Hruška Ondřej 4:0, Zacharda Aleš 4:0, Šrenk Štěpán 3:1, body hostů: Dvořáková Martina 0:2, Ducháčková Radka 0:4, Král Martin 0:4, Zapletal Radek 0:4, Dvořák Jiří 1:1), SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Roztoky E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jambor Václav 1:0, Pražský Michal 2:2, Krejčová Barbora 2:2, Veverka Václav ml. 4:0, Yaroslavtsev Vitaly 2:1, body hostů: Antoš Vojtěch 0:4, Bárta Kryštof 3:1, Šturm Vojtěch 2:2, Fishman Alexandr 0:4), TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Středokluky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Pavel 4:0, Veselý Petr 3:1, Suchý Michal 1:3, Čáp Martin 3:1, body hostů: Hikl Josef 1:3, Tříska Luboš 3:1, Horák Marek 1:3, Kamenszki Ivan 0:4), Sokol Rudná C - TJ Sokol Únětice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenbauer Jiří 3:1, Bystroň Ondřej 3:1, Foltyn Jiří 3:1, Sloup Jiří 4:0, body hostů: Honek Jan st. 3:1, Otradovec Josef 0:4, Trubnikov Stanislav 0:4, Franc Martin 0:4),
8. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Únětice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulín Zdeněk 3:1, Cafourek Tomáš 1:3, Novák Tomáš 1:3, Fürst Mirko 0:4, body hostů: Otradovec Josef 4:0, Freisleben Robin 2:2, Franc Martin 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - Sokol Rudná C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilimovský Miroslav 0:1, Stržínek Jiří 2:2, Doležal Tomáš 4:0, Horák Ondřej 3:1, Šír Martin 0:3, body hostů: Foltyn Jiří 2:2, Charvát Vojtěch 2:2, Bachor Jan 1:3, Sloup Jiří 2:2), TJ Sokol Roztoky E - TJ Sokol Černošice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Lukáš 0:4, Kuchtová Klára 0:4, Bárta Kryštof 4:0, Lukáš Jakub 1:3, body hostů: Hrdina Pavel 3:1, Veselý Petr 2:2, Čáp Martin 3:1, Tichý Jiří 3:1), TJ Úholičky D - SK Viktorie Ořech E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Martina 0:2, Ducháčková Radka 3:1, Zapletal Radek 0:4, Dalihod Miroslav st. 1:3, Dvořák Jiří 0:2, body hostů: Krejčová Barbora 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 4:0, Veverka Václav ml. 3:1, Jambor Václav 2:1, Veverka Václav st. 1:0), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Petr 0:4, Dalihod Jakub 2:2, Dvořák František 3:1, Kapusta Arnošt 2:2, body hostů: Hruška Ondřej 1:3, Zacharda Aleš 1:3, Redlich Michal 4:0, Soukup Vojtěch 3:1),
9. kolo:
SK Viktorie Ořech G - SK Viktorie Ořech F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poncar Karel 4:0, Hlaváč Jan 4:0, Zacharda Aleš 2:2, Redlich Michal 3:1, body hostů: Kuchta Jiří 0:4, Němejc Melichar 0:4, Novák Tomáš 2:2, Severa Martin 1:3), SK Viktorie Ořech E - TJ Úholičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 1:3, Jambor Václav 3:1, Pražský Michal 0:3, Krejčová Barbora 2:2, Veverka Václav st. 1:0, body hostů: Dalihod Jakub 3:1, Dvořák František 4:0, Hocek František 1:3, Kozel Petr 1:3), TJ Sokol Černošice C - TJ Úholičky D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 4:0, Veselý Petr 4:0, Hrdina Pavel 4:0, Čáp Martin 4:0, body hostů: Zapletal Radek 0:4, Král Martin 0:4, Dvořák Jiří 0:4, Dvořáková Martina 0:4), Sokol Rudná C - TJ Sokol Středokluky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenbauer Jiří 3:1, Sloup Jiří 3:1, Charvát Vojtěch 4:0, Bachor Jan 3:1, body hostů: Kába Michal 0:4, Kamenszki Ivan 2:2, Vanson Patrick 1:3, Hikl Josef 0:4), TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Robin 0:2, Honek Jan st. 4:0, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 2:2, Otradovec Josef 0:2, body hostů: Horák Ondřej 3:1, Doležal Tomáš 1:3, Vilimovský Miroslav 1:3, Stržínek Jiří 2:2),
10. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bulín Zdeněk 2:2, Němejc Melichar 1:3, Novák Tomáš 0:1, Cafourek Tomáš 1:3, Severa Martin 1:2, body hostů: Doležal Tomáš 4:0, Horák Ondřej 4:0, Stržínek Jiří 3:1, Kalousek Jindřich 0:4), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Únětice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tříska Luboš 3:1, Hikl Josef 2:2, Vanson Patrick 3:1, Kamenszki Ivan 2:2, body hostů: Honek Jan st. 3:1, Freisleben Robin 1:3, Anderson Ben 1:3, Trubnikov Stanislav 1:3), TJ Sokol Roztoky E - Sokol Rudná C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ciněk David 0:4, Kuchtová Klára 0:4, Eibich Jan 4:0, Lukáš Lukáš 2:2, body hostů: Sloup Jiří 3:1, Charvát Vojtěch 3:1, Novák Miroslav 2:2, Dvořák Jan 2:2), TJ Úholičky C - TJ Sokol Černošice C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák František 4:0, Dalihod Jakub 4:0, Kapusta Arnošt 2:2, WO 0:5, body hostů: Tichý Jiří 1:2, Hrdina Pavel 1:2, Veselý Petr 0:3, Čáp Martin 0:3, WO 5:0), SK Viktorie Ořech G - SK Viktorie Ořech E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrenk Štěpán 2:2, Soukup Vojtěch 4:0, Redlich Michal 3:1, Zacharda Jáchym ml. 4:0, body hostů: Pražský Michal 0:4, Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Veverka Václav st. 0:4, Krejčová Barbora 1:3),
11. kolo:
SK Viktorie Ořech E - SK Viktorie Ořech F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Veverka Václav ml. 3:1, Krejčová Barbora 4:0, Pražský Michal 4:0, body hostů: Novák Tomáš 1:3, Matoušek Zdeněk 1:1, Bulín Zdeněk 1:3, Kuchta Jiří 0:4, Cafourek Tomáš 0:2), TJ Sokol Černošice C - SK Viktorie Ořech G 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichý Jiří 0:4, Veselý Petr 1:3, Čáp Martin 3:1, WO 0:5, body hostů: Redlich Michal 3:0, Soukup Vojtěch 2:1, Hruška Ondřej 1:2, Hlaváč Jan 2:1, WO 5:0), Sokol Rudná C - TJ Úholičky D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenbauer Jiří 1:0, Bystroň Ondřej 4:0, Sloup Jiří 4:0, Wimmerová Lucie 4:0, Charvát Vojtěch 3:0, body hostů: Král Martin 0:4, Zapletal Radek 0:4, Dvořáková Martina 0:3, Ducháčková Radka 0:4, Dvořák Jiří 0:1), TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Roztoky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Jan st. 3:1, Freisleben Robin 2:2, Trubnikov Stanislav 4:0, Krupička Radim 0:4, body hostů: Fabiánek David 2:2, Lukáš Jakub 1:3, Eibich Jan 3:1, Šturm Vojtěch 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Sokol Středokluky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Ondřej 4:0, Vilimovský Miroslav 1:3, Šír Martin 0:4, Doležal Tomáš 4:0, body hostů: Tříska Luboš 2:2, Hikl Josef 2:2, Vanson Patrick 2:2, Kamenszki Ivan 1:3),
12. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Středokluky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Bulín Zdeněk 4:0, Kuchta Jiří 1:3, Němejc Melichar 0:2, Severa Martin 1:1, body hostů: Kamenszki Ivan 2:2, Chval Ivan 0:4, Tříska Luboš 2:2, Vanson Patrick 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Sokol Roztoky E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Ondřej 4:0, Stržínek Jiří 3:1, Kalbáč Karel 3:1, Doležal Tomáš 4:0, body hostů: Bárta Kryštof 2:2, Antoš Vojtěch 0:4, Kačena Marek 0:4, Lukáš Jakub 0:4), TJ Sokol Únětice B - TJ Úholičky D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trubnikov Stanislav 4:0, Sitta Radomír 4:0, Honek Jan st. 4:0, Freisleben Robin 4:0, body hostů: Dvořák Jiří 0:4, Král Martin 0:4, Ducháčková Radka 0:4, Dvořáková Martina 0:4), Sokol Rudná C - TJ Úholičky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 0:4, Sloup Jiří 2:2, Charvát Vojtěch 4:0, Šenbauer Jiří 3:1, body hostů: Dalihod Jakub 3:1, Dvořák František 2:2, Kapusta Arnošt 1:3, Kozel Petr 1:3), TJ Sokol Černošice C - SK Viktorie Ořech E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Martin 4:0, Suchý Michal 0:4, Tichý Jiří 1:3, Havel Petr 0:4, body hostů: Pavlín Šimon 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Veverka Václav ml. 3:1, Veverka Václav st. 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Černošice C - SK Viktorie Ořech F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 1:3, Veselý Petr 2:2, Hrdina Pavel 3:1, Čáp Martin 3:1, body hostů: Severa Martin 0:4, Fürst Mirko 2:2, Novák Tomáš 4:0, Bulín Zdeněk 1:3), SK Viktorie Ořech G - Sokol Rudná C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poncar Karel 3:1, Redlich Michal 4:0, Hlaváč Jan 2:2, Zacharda Aleš 1:3, body hostů: Bachor Jan 0:4, Cihelka Jaroslav 3:1, Charvát Vojtěch 1:3, Sloup Jiří 2:2), TJ Úholičky C - TJ Sokol Únětice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Josef 3:1, Dvořák František 4:0, Dalihod Jakub 4:0, Kapusta Arnošt 3:1, body hostů: Sitta Radomír 0:4, Freisleben Robin 2:2, Trubnikov Stanislav 0:4, Franc Martin 0:4), TJ Úholičky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal Radek 0:4, Dalihod Miroslav st. 1:3, Ducháčková Radka 1:3, Dvořáková Martina 0:2, Dvořák Jiří 0:2, body hostů: Horák Ondřej 4:0, Doležal Tomáš 3:1, Stržínek Jiří 4:0, Šír Martin 2:0, Kalbáč Karel 1:1), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Roztoky E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kamenszki Ivan 4:0, Hikl Josef 4:0, Vanson Patrick 4:0, WO 0:5, body hostů: Šimon Matyáš 0:3, Vágner Jonáš 0:3, Lukáš Jakub 0:3, Lukáš Lukáš 0:3, WO 5:0),
14. kolo:
TJ Sokol Roztoky E - SK Viktorie Ořech F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchtová Klára 0:4, Lukáš Lukáš 0:4, Antoš Vojtěch 3:1, Fishman Alexandr 1:3, body hostů: Fürst Mirko 3:1, Bulín Zdeněk 4:0, Severa Martin 3:1, Cafourek Tomáš 2:2), TJ Sokol Středokluky B - TJ Úholičky D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hikl Josef 4:0, Kamenszki Ivan 4:0, Vanson Patrick 3:1, Fencl Lukáš 2:2, body hostů: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 0:4, Dvořák Jiří 2:2, Král Martin 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Úholičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Ondřej 3:1, Doležal Tomáš 3:1, Šír Martin 1:3, Petkanič Vladimír 0:2, Vilimovský Miroslav 0:2, body hostů: Kozel Petr 2:2, Dvořák Josef 1:3, Dalihod Jakub 2:2, Dvořák František 4:0), TJ Sokol Únětice B - SK Viktorie Ořech G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sitta Radomír 0:4, Honek Jan st. 3:1, Trubnikov Stanislav 3:1, Krupička Radim 0:4, body hostů: Redlich Michal 4:0, Zacharda Aleš 2:2, Hruška Ondřej 2:2, Soukup Vojtěch 2:2), SK Viktorie Ořech E - Sokol Rudná C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veverka Václav ml. 0:4, Veverka Václav st. 0:4, Pražský Michal 0:4, Šimáček Libor 1:1, WO 0:3, body hostů: Charvát Vojtěch 4:0, Cihelka Jaroslav 3:1, Sloup Jiří 3:0, Bachor Jan 3:0, WO 3:0),
15. kolo:
TJ Sokol Černošice C - Sokol Rudná C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keclík Rostislav 0:4, Souček Jan 1:3, Čáp Martin 0:4, Tichý Jiří 1:3, body hostů: Charvát Vojtěch 3:1, Wimmerová Lucie 3:1, Šenbauer Jiří 4:0, Sloup Jiří 4:0), SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Únětice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčová Barbora 2:2, Veverka Václav ml. 1:3, Pavlín Šimon 1:3, Veverka Václav st. 0:4, body hostů: Anderson Ben 1:3, Trubnikov Stanislav 4:0, Otradovec Josef 3:1, Honek Jan st. 4:0), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zacharda Jáchym ml. 4:0, Soukup Vojtěch 4:0, Hruška Ondřej 4:0, Zacharda Aleš 3:1, body hostů: Doležal Tomáš 1:3, Petkanič Vladimír 0:4, Šír Martin 0:4, Kalbáč Karel 0:4), TJ Úholičky C - TJ Sokol Středokluky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák František 4:0, Dalihod Jakub 4:0, Dvořák Josef 3:1, Kapusta Arnošt 3:1, body hostů: Horák Marek 0:4, Hikl Josef 0:4, Vanson Patrick 1:3, Kamenszki Ivan 1:3), TJ Úholičky D - TJ Sokol Roztoky E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří 3:1, Dalihod Miroslav st. 3:1, Zapletal Radek 0:4, Ducháčková Radka 3:1, body hostů: Lukáš Jakub 1:3, Tydlitát Jan 1:3, Bárta Kryštof 4:0, Antoš Vojtěch 1:3),
16. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Úholičky D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Bulín Zdeněk 4:0, Severa Martin 4:0, Fürst Mirko 4:0, body hostů: Dvořák Jiří 0:4, Zapletal Radek 0:2, Král Martin 0:4, Ducháčková Radka 0:4, Dvořáková Martina 0:2), TJ Sokol Roztoky E - TJ Úholičky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukáš Lukáš 0:4, Lukáš Jakub 0:2, Tydlitát Jan 0:4, Šimon Matyáš 0:4, Bárta Kryštof 2:0, body hostů: Kozel Petr 4:0, Kapusta Arnošt 4:0, Dvořák František 3:1, Dalihod Jakub 3:1), TJ Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Marek 1:3, Tříska Luboš 0:4, Kamenszki Ivan 1:3, Hikl Josef 1:3, body hostů: Poncar Karel 4:0, Redlich Michal 4:0, Hruška Ondřej 4:0, Flusser Martin 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - SK Viktorie Ořech E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Ondřej 4:0, Doležal Tomáš 4:0, Stržínek Jiří 2:2, Kalbáč Karel 1:3, body hostů: Krejčová Barbora 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 1:3, Veverka Václav st. 0:4, Veverka Václav ml. 2:2), TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Černošice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honek Jan st. 3:1, Freisleben Robin 3:1, Trubnikov Stanislav 2:2, Franc Martin 1:3, body hostů: Tichý Jiří 1:3, Čáp Martin 3:1, Hrdina Pavel 3:1, Souček Jan 0:4),
17. kolo:
Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech F 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foltyn Jiří 2:1, Požárský Josef 2:0, Sloup Jiří 3:0, Šenbauer Jiří 2:1, Cihelka Jaroslav 1:0, WO 5:0, body hostů: Severa Martin 0:4, Novák Tomáš 1:3, Fürst Mirko 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Jiří 1:3, Veselý Petr 1:3, Hrdina Pavel 3:1, Čáp Martin 3:1, body hostů: Stržínek Jiří 2:2, Petkanič Vladimír 0:4, Doležal Tomáš 2:2, Horák Ondřej 4:0), SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Středokluky B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčová Barbora 2:2, Veverka Václav st. 0:4, Yaroslavtsev Vitaly 1:3, Veverka Václav ml. 2:2, body hostů: Horák Marek 1:3, Kamenszki Ivan 4:0, Hikl Josef 4:0, Vanson Patrick 2:2), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Roztoky E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Flusser Martin 3:1, Hruška Ondřej 4:0, Šrenk Štěpán 4:0, WO 0:5, body hostů: Fishman Alexandr 1:2, Kaláb Adam 0:3, Lukáš Lukáš 0:3, Lukáš Jakub 0:3, WO 5:0), TJ Úholičky C - TJ Úholičky D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Petr 2:2, Dvořák Josef 3:1, Dvořák František 4:0, Dalihod Jakub 4:0, body hostů: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 1:3, Martin Král st. 0:4, Král Martin 2:2),
18. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Úholičky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Zdeněk 0:1, Novák Tomáš 1:3, Bulín Zdeněk 2:2, Fürst Mirko 3:1, Kuchta Jiří 0:3, body hostů: Dalihod Jakub 3:1, Dvořák František 4:0, Kapusta Arnošt 2:2, Kozel Petr 1:3), TJ Úholičky D - SK Viktorie Ořech G 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Jiří 1:2, Zapletal Radek 0:3, Ducháčková Radka 0:3, Dvořáková Martina 0:3, WO 5:0, body hostů: Hruška Ondřej 4:0, Zacharda Aleš 3:1, Soukup Vojtěch 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Roztoky E - SK Viktorie Ořech E 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fishman Alexandr 0:3, Šimon Matyáš 0:3, Kuchtová Klára 0:3, Lukáš Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Krejčová Barbora 4:0, Yaroslavtsev Vitaly 4:0, Jambor Václav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Černošice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hikl Josef 1:3, Krlín Bohumil 0:4, Horák Marek 1:3, Kamenszki Ivan 0:4, body hostů: Veselý Petr 3:1, Hrdina Pavel 4:0, Tichý Jiří 3:1, Čáp Martin 4:0), TJ Sokol Únětice B - Sokol Rudná C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Jan st. 3:1, Otradovec Josef 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 1:3, body hostů: Požárský Josef 2:2, Charvát Vojtěch 1:3, Wimmerová Lucie 1:3, Cihelka Jaroslav 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Únětice B - SK Viktorie Ořech F 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Honek Jan st. 3:0, Freisleben Robin 2:1, Trubnikov Stanislav 1:2, Franc Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Severa Martin 1:3, Bulín Zdeněk 3:1, Matoušek Zdeněk 2:2, WO 0:5), Sokol Rudná C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foltyn Jiří 2:2, Charvát Vojtěch 1:1, Cihelka Jaroslav 3:1, Šenbauer Jiří 2:2, Požárský Josef 2:0, body hostů: Horák Ondřej 4:0, Stržínek Jiří 1:3, Petkanič Vladimír 0:4, Doležal Tomáš 1:3), TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Roztoky E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Jan 2:2, Keclík Rostislav 3:1, Veselý Petr 3:1, Tichý Jiří 3:1, body hostů: Lukáš Lukáš 0:4, Šimon Matyáš 0:4, Bárta Kryštof 4:0, Lukáš Jakub 1:3), SK Viktorie Ořech E - TJ Úholičky D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 4:0, Jambor Václav 3:0, Krejčová Barbora 4:0, Veverka Václav ml. 4:0, Veverka Václav st. 0:1, body hostů: Ducháčková Radka 0:4, Dvořáková Martina 0:4, Dvořák Jiří 1:3, Král Martin 0:4), SK Viktorie Ořech G - TJ Úholičky C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Redlich Michal 4:0, Hruška Ondřej 3:1, Poncar Karel 4:0, Zacharda Jáchym ml. 4:0, body hostů: Dalihod Jakub 0:4, Dvořák František 1:3, Kozel Petr 0:4, Kapusta Arnošt 0:4),
20. kolo:
SK Viktorie Ořech F - SK Viktorie Ořech G 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Tomáš 0:4, Bulín Zdeněk 0:4, Severa Martin 0:4, Němejc Melichar 0:4, body hostů: Poncar Karel 4:0, Redlich Michal 4:0, Zacharda Aleš 4:0, Zacharda Jáchym ml. 4:0), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalihod Jakub 4:0, Vorm Petr 0:4, Kozel Petr 2:2, Kapusta Arnošt 3:1, body hostů: Krejčová Barbora 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Pavlín Šimon 1:3, Veverka Václav st. 1:3), TJ Úholičky D - TJ Sokol Černošice C 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ducháčková Radka 0:3, Dvořák Jiří 0:2, Král Martin 1:2, Zapletal Radek 0:3, Dvořáková Martina 0:1, WO 5:0, body hostů: Hrdina Pavel 4:0, Veselý Petr 4:0, Tichý Jiří 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Středokluky B - Sokol Rudná C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenszki Ivan 2:2, Hikl Josef 0:4, Vanson Patrick 0:4, Horák Marek 0:4, body hostů: Požárský Josef 4:0, Wimmerová Lucie 3:1, Cihelka Jaroslav 4:0, Sloup Jiří 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Sokol Únětice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stržínek Jiří 2:2, Doležal Tomáš 2:2, Kalbáč Karel 1:3, Horák Ondřej 4:0, body hostů: Honek Jan st. 2:2, Freisleben Robin 1:3, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - SK Viktorie Ořech F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Ondřej 4:0, Doležal Tomáš 4:0, Stržínek Jiří 4:0, Kalbáč Karel 2:1, Petkanič Vladimír 0:1, body hostů: Blažek Jiří 1:3, Bulín Zdeněk 1:3, Severa Martin 0:4, Kuchta Jiří 0:4), TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Středokluky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otradovec Josef 2:2, Freisleben Robin 1:3, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 2:2, body hostů: Hikl Josef 2:2, Horák Marek 1:3, Vanson Patrick 3:1, Kamenszki Ivan 2:2), Sokol Rudná C - TJ Sokol Roztoky E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Cihelka Jaroslav 4:0, Sloup Jiří 2:0, Šenbauer Jiří 4:0, Novák Miroslav 0:2, body hostů: Lukáš Jakub 2:2, Lukáš Lukáš 0:4, Šimon Matyáš 0:4, Litoš Josef 1:3), TJ Sokol Černošice C - TJ Úholičky C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Petr 1:3, Tichý Jiří 2:2, Suchý Michal 0:4, Čáp Martin 0:4, body hostů: Dvořák František 4:0, Dalihod Jakub 4:0, Kozel Petr 3:1, Nemec Libor 2:2), SK Viktorie Ořech E - SK Viktorie Ořech G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jambor Václav 1:3, Pražský Michal 1:3, Veverka Václav st. 1:3, Veverka Václav ml. 2:2, body hostů: Poncar Karel 4:0, Zacharda Jáchym ml. 4:0, Soukup Vojtěch 3:1, Zacharda Aleš 0:4),
22. kolo:
SK Viktorie Ořech F - SK Viktorie Ořech E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Zdeněk 2:2, Novák Tomáš 3:1, Severa Martin 1:3, Bulín Zdeněk 2:2, body hostů: Pražský Michal 3:1, Veverka Václav ml. 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 0:4, Veverka Václav st. 2:2), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Černošice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Jan 2:2, Poncar Karel 4:0, Hruška Ondřej 1:3, Flusser Martin 1:3, body hostů: Tichý Jiří 1:3, Veselý Petr 2:2, Hrdina Pavel 3:1, Čáp Martin 2:2), TJ Úholičky D - Sokol Rudná C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří 1:3, Zapletal Radek 0:4, Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 0:4, body hostů: Požárský Josef 4:0, Charvát Vojtěch 4:0, Bachor Jan 4:0, Dvořák Jan 3:1), TJ Sokol Roztoky E - TJ Sokol Únětice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fishman Alexandr 1:3, Antoš Vojtěch 1:3, Šimon Matyáš 1:3, Litoš Josef 0:4, body hostů: Honek Jan st. 4:0, Freisleben Robin 1:3, Trubnikov Stanislav 4:0, Otradovec Josef 4:0), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Marek 0:4, Hikl Josef 2:2, Vanson Patrick 1:3, Kamenszki Ivan 1:3, body hostů: Horák Ondřej 4:0, Doležal Tomáš 4:0, Stržínek Jiří 2:2, Kalbáč Karel 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy