Výsledky do novin
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Slavoj Obecnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 4:0, Šapovalov Jiří 3:0, Pacourek Jan 1:1, Novák Tomáš 1:3, Mrázek Jindřich st. 0:1, body hostů: Srch Radek 2:2, Steiner František 1:3, Tůma Radek 1:2, Hála Pavel 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taller Filip 3:0, Urban Jan 0:3, Pospíšil Antonín 0:3, Fialová Zuzana 1:3, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 2:1, Novotný Jiří 2:1), TJ Sokol Příbram B - Kanoistický klub Rakovník 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Miroslav 0:4, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 2:2, Štengl Jan 3:1, Cír Libor 1:3, Koloc Miroslav 1:2), KST Rakovník B - KST Rakovník C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kos Zdeněk 2:1, Čech Pavel 3:0, Andrt Tomáš 2:1, Pisár Jan 3:0, body hostů: Kapoun Ondřej 0:3, Macek Zdeněk ml. 0:3, Brabec Stanislav 1:2, Rezek Jan 1:2), TTC Kladno B - TJ Chaloupky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 2:0, Mikulejský Filip 0:2, Navrátil Tomáš 3:0, Vajcová Kateřina 3:0, body hostů: Vacura Josef ml. 1:2, Novák Michal 1:2, Nguyen Ngoc Bach 0:2, Lysý Tomáš 0:2), SK Březnice A - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jakub 2:1, Čížek Marek 2:1, Drábek Martin 2:1, Michal Radek 2:1, body hostů: Bohdan Luděk 1:2, Křikava Richard 1:2, Včelička Lubomír 1:2, Šrámek David 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Hředle - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Jindřich st. 1:2, Šapovalov Jiří 0:3, Pacourek Jan 0:3, Lédl Jiří 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 2:1, Novotný Jiří 2:1, Řáha Vladimír 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Slavoj Obecnice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taller Filip 2:1, Urban Jan 2:1, Fiala Ondřej 2:1, Fialová Zuzana 3:0, body hostů: Srch Radek 3:0, Tůma Radek 0:3, Steiner František 0:3, Petráň Zdeněk 0:3), TJ Sokol Příbram B - KST Rakovník C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Miroslav 2:0, Císař Jan 1:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 3:0, body hostů: Brabec Stanislav 1:2, Krůta Václav 1:2, Cír Radek 0:2, Fabinger Vít 0:2), KST Rakovník B - Kanoistický klub Rakovník 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrt Tomáš 0:1, Čech Pavel 2:1, Mikeš Milan 2:1, Vlček Jiří 3:0, Pisár Jan 2:0, body hostů: Štěpánek Pavel 3:0, Štengl Jan 0:3, Koloc Miroslav 0:3, Sušánka Pavel 0:3), TTC Kladno B - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 0:3, Gábriš Michal 3:0, Hrubý Vlastimil 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, body hostů: Tůma Pavel 2:1, Křikava Richard 0:3, Včelička Lubomír 1:2, Šrámek David 1:2), SK Březnice A - TJ Chaloupky 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jakub 2:1, Drábek Martin 1:2, Haník Josef 2:1, Soused Zbyněk 3:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:0, Vacura Josef ml. 1:2, Novák Michal 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3),
3. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TJ Chaloupky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 1:3, Hála Pavel 0:3, Steiner František 0:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 1:2, Tschunko Zdeněk 2:1), TTC Slovan Kladno - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Jiří 2:0, Novotný Jiří 1:1, Špalek Miroslav 3:0, Pavlíček Ondřej 1:0, Plecitý Lukáš 1:1, body hostů: Roziňák Jan 1:2, Šrámek David 0:3, Včelička Lubomír 1:1, Rada Jonáš 0:2), Kanoistický klub Rakovník - TTC Kladno B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 2:2, Holý Jiří 0:2, Štěpánek Pavel 3:1, Sušánka Pavel 0:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Navrátil Tomáš 2:2, Mencl Jiří 3:1, Levenec Alexandr 1:3), KST Rakovník C - SK Březnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krůta Václav 1:1, Fabinger Vít 2:1, Rezek Jan 2:1, Cír Radek 2:1, WO 2:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 0:3, Šimek Jakub 0:2, Drábek Martin 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Příbram B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lédl Jiří 3:0, Novák Tomáš 2:1, Pacourek Jan 0:3, Šapovalov Jiří 3:0, body hostů: Vrátný Martin 2:1, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 1:2, Váňa Miroslav 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - KST Rakovník B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 3:1, Urban Jan 1:3, Taller Filip 1:3, Fiala Ondřej 4:0, body hostů: Vlček Jiří 3:1, Mikeš Milan 2:2, Přibík Jan 2:2, Kos Zdeněk 0:4),
4. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - T. J. Sokol Králův Dvůr A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Tomáš 1:3, Hála Pavel 1:3, Steiner František 2:2, Srch Radek 4:0, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Roziňák Jan 2:2, Šrámek David 0:4, Včelička Lubomír 3:1), TTC Slovan Kladno - TJ Chaloupky 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Jiří 0:3, Macák Milan 0:2, Špalek Jiří 4:0, Špalek Miroslav 3:1, Plecitý Lukáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 2:2, Novák Michal 1:2, Tschunko Zdeněk 2:2, WO 0:1), Kanoistický klub Rakovník - SK Březnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štengl Jan 3:0, Cír Libor 1:1, Koloc Miroslav 1:2, Štěpánek Pavel 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Šimek Jakub 0:3, Drábek Martin 1:2, Michal Radek 0:2), KST Rakovník C - TTC Kladno B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Stanislav 1:2, Krůta Václav 3:0, Cír Radek 0:3, Rezek Jan 1:3, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Hrubý Vlastimil 1:2, Navrátil Tomáš 3:0, Vychodil Luděk 1:2), TJ Sokol Hředle - KST Rakovník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 0:3, Polášek Milan 0:2, Šapovalov Jiří 0:2, Lédl Jiří 1:2, WO 1:0, body hostů: Vlček Jiří 2:0, Mikeš Milan 3:0, Přibík Jan 3:0, Andrt Tomáš 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Sokol Příbram B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kilian Vít 0:4, Fialová Zuzana 3:1, Taller Filip 0:4, Fiala Ondřej 4:0, body hostů: Vrátný Martin 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2, Mráz Roman 2:2, Císař Jan 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Příbram B - TJ Slavoj Obecnice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:2, Císař Jan 2:1, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Srch Radek 2:2, Tůma Radek 1:2, Petráň Zdeněk 0:2, Hála Pavel 1:2, Lukeš Tomáš 0:1), KST Rakovník B - TTC Slovan Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Milan 3:0, Přibík Jan 1:2, Kos Zdeněk 2:1, Vlček Jiří 3:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:1, Špalek Jiří 1:2, Špalek Miroslav 0:3, Novotný Jiří 0:3), TTC Kladno B - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:1, Vychodil Luděk 3:0, Levenec Alexandr 1:2, Mencl Jiří 3:0, body hostů: Lédl Jiří 2:1, Šapovalov Jiří 1:2, Novák Tomáš 0:3, Hájek Miroslav 0:3), SK Březnice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 0:3, Drábek Martin 1:2, Čížek Pavel 3:0, Soused Zbyněk 0:4, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Taller Filip 2:1, Fialová Zuzana 2:1, Urban Jan 2:1), TJ Chaloupky - Kanoistický klub Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 2:1, Tschunko Zdeněk 0:3, Vacura Josef ml. 0:3, Nguyen Ngoc Bach 2:2, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:0, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 1:2), T. J. Sokol Králův Dvůr A - KST Rakovník C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:1, Včelička Lubomír 2:1, Roziňák Jan 2:1, Tůma Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Krůta Václav 1:2, Štepka Vladimír 3:0, Rezek Jan 0:3, Cír Radek 0:3, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Příbram B - TTC Slovan Kladno 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Jaromír 0:3, Císař Jan 0:2, Mráz Roman 0:3, Vrátný Martin 3:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 2:1, Řáha Vladimír 1:1), KST Rakovník B - TJ Slavoj Obecnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeš Milan 2:0, Andrt Tomáš 2:0, Kos Zdeněk 2:0, Vlček Jiří 2:0, body hostů: Lukeš Tomáš 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 0:2), TTC Kladno B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Vlastimil 2:2, Vychodil Luděk 2:2, Navrátil Tomáš 1:3, Vajcová Kateřina 3:1, body hostů: Taller Filip 1:3, Fiala Ondřej 4:0, Urban Jan 3:1, Selement Jaroslav 0:4), SK Březnice A - TJ Sokol Hředle 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 1:2, Haník Josef 0:3, Čížek Pavel 0:3, Soused Zbyněk 2:1, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 2:1, Novák Tomáš 3:0, Hájek Miroslav 1:2), TJ Chaloupky - KST Rakovník C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:2, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 3:1, WO 1:0, body hostů: Brabec Stanislav 3:1, Rezek Jan 3:1, Fabinger Vít 0:4, Krůta Václav 1:1, WO 0:1), T. J. Sokol Králův Dvůr A - Kanoistický klub Rakovník 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:1, Včelička Lubomír 2:1, Roziňák Jan 1:2, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Štěpánek Pavel 3:1, Štengl Jan 1:2, Koloc Miroslav 0:3, Sušánka Pavel 0:3),
7. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - Kanoistický klub Rakovník 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 2:2, Herink Jan 2:2, Lukeš Tomáš 0:4, Srch Radek 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 3:1, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 1:3, Holý Jiří 0:1), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 4:0, Novotný Jiří 1:2, Macák Milan 0:3, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Štepka Vladimír 2:2, Rezek Jan 2:2, Brabec Stanislav 1:2, Cír Radek 0:3), TJ Sokol Hředle - TJ Chaloupky 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 1:3, Novák Tomáš 1:2, Lédl Jiří 3:0, Mrázek Jindřich st. 0:4, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 2:1, Tschunko Zdeněk 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - T. J. Sokol Králův Dvůr A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kilian Vít 0:3, Taller Filip 1:2, Urban Jan 0:3, Fiala Ondřej 3:0, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Roziňák Jan 1:2, Včelička Lubomír 2:1, Křikava Richard 2:1), TJ Sokol Příbram B - TTC Kladno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Mráz Roman 1:3, Císař Jan 2:2, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Vychodil Luděk 3:1, Levenec Alexandr 3:1, Pachman Tomáš 1:3), KST Rakovník B - SK Březnice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Přibík Jan 2:0, Mikeš Milan 2:0, Vlček Jiří 2:0, body hostů: Soused Zbyněk 0:2, Čížek Pavel 0:2, Drábek Martin 0:2, Šimek Jakub 0:2),
8. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - KST Rakovník C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Herink Jan 0:3, Lukeš Tomáš 0:3, Srch Radek 4:0, body hostů: Cír Radek 2:2, Štepka Vladimír 3:1, Rezek Jan 2:1, Brabec Stanislav 2:1), TTC Slovan Kladno - Kanoistický klub Rakovník 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 2:0, Plecitý Lukáš 0:2, Macák Milan 3:0, Pavlíček Ondřej 2:0, WO 1:0, body hostů: Štěpánek Pavel 1:2, Štengl Jan 1:1, Koloc Miroslav 0:2, Sušánka Pavel 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Hředle - T. J. Sokol Králův Dvůr A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šapovalov Jiří 2:2, Novák Tomáš 1:3, Mrázek Jindřich st. 2:2, Lédl Jiří 3:0, Pacourek Jan 0:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Roziňák Jan 3:1, Včelička Lubomír 1:3, Křikava Richard 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Chaloupky 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kilian Vít 1:2, Taller Filip 2:2, Urban Jan 0:4, Fiala Ondřej 4:0, Macháček Pavel st. 0:1, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 3:1, Vacura Josef ml. 3:1, Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:3), TJ Sokol Příbram B - SK Březnice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Mráz Roman 1:3, Císař Jan 3:1, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 3:1, Čížek Pavel 2:2, Drábek Martin 0:4, Šimek Jakub 1:3), KST Rakovník B - TTC Kladno B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Pavel 0:1, Přibík Jan 2:2, Mikeš Milan 1:2, Vlček Jiří 2:2, Andrt Tomáš 3:0, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Mencl Jiří 0:4, Navrátil Tomáš 2:2, Hrubý Vlastimil 1:2),
9. kolo:
TTC Kladno B - TJ Slavoj Obecnice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:0, Hrubý Vlastimil 2:0, Vajcová Kateřina 3:0, Vychodil Luděk 0:1, WO 3:0, body hostů: Herink Jan 0:3, Petráň Zdeněk 0:2, Hála Pavel 1:1, WO 0:3), SK Březnice A - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 3:1, Drábek Martin 1:3, Haník Josef 3:1, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Špalek Miroslav 4:0, Novotný Jiří 0:2, Řáha Vladimír 2:2, Macák Milan 1:3, Plecitý Lukáš 0:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Příbram B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 2:2, Novák Michal 2:1, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 2:2, body hostů: Vrátný Martin 3:1, Císař Jan 1:3, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr A - KST Rakovník B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 1:3, Včelička Lubomír 0:1, Řejha Pavel 1:2, Tůma Pavel 4:0, Hošková Denisa 0:2, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Vlček Jiří 2:2, Přibík Jan 2:1, Čech Pavel 2:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Hředle 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 3:0, Koloc Miroslav 2:1, Sušánka Pavel 0:3, Štengl Jan 4:0, body hostů: Šapovalov Jiří 2:2, Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 0:3), KST Rakovník C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 0:3, Rezek Jan 0:2, Brabec Stanislav 0:3, Štepka Vladimír 2:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:0, Fiala Jan 3:0, Urban Jan 2:1, Macháček Pavel st. 1:1),
10. kolo:
TTC Kladno B - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Vlastimil 3:1, Vychodil Luděk 1:3, Navrátil Tomáš 1:3, Vajcová Kateřina 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Špalek Miroslav 3:1, Macák Milan 2:2, Novotný Jiří 0:3, Plecitý Lukáš 0:1), SK Březnice A - TJ Slavoj Obecnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jakub 1:2, Drábek Martin 2:1, Haník Josef 1:2, Čížek Pavel 4:0, body hostů: Srch Radek 2:2, Herink Jan 0:3, Hála Pavel 2:1, Petráň Zdeněk 1:2), TJ Chaloupky - KST Rakovník B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nguyen Van Vui 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3, Novák Michal 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:1, body hostů: Přibík Jan 2:1, Vlček Jiří 1:2, Mikeš Milan 3:0, Andrt Tomáš 2:1), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Sokol Příbram B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 3:0, Včelička Lubomír 1:2, Řejha Pavel 2:1, Tůma Pavel 2:1, body hostů: Vrátný Martin 2:1, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 0:3), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 1:2, Cír Libor 0:3, Koloc Miroslav 1:2, Štengl Jan 2:2, body hostů: Fiala Ondřej 4:0, Fiala Jan 3:0, Taller Filip 1:2, Urban Jan 1:2), KST Rakovník C - TJ Sokol Hředle 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Zdeněk ml. 2:0, Štepka Vladimír 0:2, Rezek Jan 1:2, Brabec Stanislav 4:0, WO 2:0, body hostů: Mrázek Jindřich st. 2:2, Pacourek Jan 2:1, Hájek Miroslav 0:3, Šapovalov Jiří 0:1, WO 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 3:0, Novák Tomáš 0:3, Pacourek Jan 0:3, Mrázek Jindřich st. 0:3, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 3:0, Urban Jan 2:1, Taller Filip 2:1), TJ Sokol Příbram B - KST Rakovník B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 0:3, Císař Jan 0:3, Mráz Roman 1:2, Vrátný Martin 2:1, body hostů: Vlček Jiří 3:0, Mikeš Milan 3:0, Přibík Jan 1:2, Kos Zdeněk 2:1), TTC Kladno B - SK Březnice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:0, Gábriš Michal 2:0, Vychodil Luděk 1:1, Hrubý Vlastimil 2:1, WO 0:1, body hostů: Soused Zbyněk 0:2, Čížek Pavel 2:1, Drábek Martin 0:3, Šimek Jakub 0:2, WO 1:0), TJ Chaloupky - T. J. Sokol Králův Dvůr A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Stanislav 0:4, Tschunko Zdeněk 1:2, Vacura Josef ml. 1:2, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Řejha Pavel 1:3, Hošková Denisa 2:1, Roziňák Jan 2:1), Kanoistický klub Rakovník - KST Rakovník C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Pavel 2:1, Cír Libor 1:2, Koloc Miroslav 0:3, Štengl Jan 0:3, body hostů: Štepka Vladimír 2:1, Brabec Stanislav 2:1, Rezek Jan 3:0, Kapoun Ondřej 2:1), TJ Slavoj Obecnice A - TTC Slovan Kladno 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner František 0:3, Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 1:2, Srch Radek 1:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:0, Špalek Miroslav 3:0, Špalek Jiří 3:0, Řáha Vladimír 1:1, Plecitý Lukáš 0:1),
12. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srch Radek 3:0, Steiner František 2:1, Tůma Radek 0:3, Hála Pavel 3:0, body hostů: Lédl Jiří 2:1, Šapovalov Jiří 1:2, Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 0:3), TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 2:2, Špalek Jiří 3:1, Novotný Jiří 0:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Macák Milan 0:2, body hostů: Fiala Ondřej 4:0, Fiala Jan 1:3, Fialová Zuzana 2:2, Urban Jan 1:3), Kanoistický klub Rakovník - TJ Sokol Příbram B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Pavel 4:0, Cír Libor 1:2, Holý Jiří 0:1, Štengl Jan 3:1, Koloc Miroslav 0:2, body hostů: Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:2, Hlaváček Jaromír 1:2, Váňa Miroslav 0:3), KST Rakovník C - KST Rakovník B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cír Radek 2:1, Brabec Stanislav 2:1, Rezek Jan 2:1, Krůta Václav 2:1, body hostů: Čech Pavel 1:2, Andrt Tomáš 1:2, Kos Zdeněk 2:1, Adamczuk Jan 0:3), TJ Chaloupky - TTC Kladno B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tschunko Zdeněk 0:3, Novák Michal 0:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 1:2, body hostů: Vajcová Kateřina 3:0, Navrátil Tomáš 1:2, Mencl Jiří 2:1, Vychodil Luděk 2:0), T. J. Sokol Králův Dvůr A - SK Březnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 4:0, Včelička Lubomír 0:3, Křikava Richard 0:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Čížek Pavel 2:2, Haník Josef 1:2, Šimek Jakub 1:2),
13. kolo:
TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Hředle 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 2:0, Špalek Jiří 2:0, Macák Milan 2:0, Pavlíček Ondřej 2:0, body hostů: Pacourek Jan 0:2, Hájek Miroslav 0:2, Polášek Milan 0:2, Mrázek Jindřich st. 0:2), TJ Slavoj Obecnice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hála Pavel 1:3, Tůma Radek 2:2, Steiner František 0:4, Srch Radek 4:0, body hostů: Fiala Jan 3:1, Taller Filip 1:3, Fialová Zuzana 3:1, Kilian Vít 2:2), KST Rakovník C - TJ Sokol Příbram B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Vladimír 3:0, Krůta Václav 2:0, Brabec Stanislav 2:1, Rezek Jan 2:1, body hostů: Císař Jan 0:3, Mráz Roman 1:2, Hlaváček Jaromír 0:3, Váňa Miroslav 1:1), Kanoistický klub Rakovník - KST Rakovník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 0:2, Holý Jiří 0:1, Sušánka Pavel 0:3, Štěpánek Pavel 1:1, Koloc Miroslav 0:1, WO 1:1, body hostů: Mikeš Milan 3:0, Vlček Jiří 2:0, Přibík Jan 2:0, Kos Zdeněk 1:1, WO 1:1), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TTC Kladno B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 0:4, Křikava Richard 0:3, Včelička Lubomír 0:3, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Hrubý Vlastimil 3:1, Navrátil Tomáš 2:1, Levenec Alexandr 2:1), TJ Chaloupky - SK Březnice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 1:3, Novák Michal 2:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, body hostů: Čížek Pavel 1:3, Soused Zbyněk 2:2, Haník Josef 1:3, Šimek Jakub 2:1),
14. kolo:
TJ Chaloupky - TJ Slavoj Obecnice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysý Tomáš 3:1, Tschunko Zdeněk 1:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 4:0, body hostů: Srch Radek 3:1, Tůma Radek 0:4, Hála Pavel 0:3, Petráň Zdeněk 1:2), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řejha Pavel 2:1, Včelička Lubomír 0:2, Křikava Richard 0:2, Tůma Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 2:1, Řáha Vladimír 1:2, Macák Milan 0:2, WO 2:0), TTC Kladno B - Kanoistický klub Rakovník 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulejský Filip 2:0, Gábriš Michal 2:0, Vajcová Kateřina 2:0, Hrubý Vlastimil 2:0, body hostů: Štěpánek Pavel 0:2, Štengl Jan 0:2, Koloc Miroslav 0:2, Sušánka Pavel 0:2), SK Březnice A - KST Rakovník C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Marek 0:3, Šimek Jakub 0:2, Čížek Pavel 2:1, Soused Zbyněk 1:2, body hostů: Krůta Václav 2:1, Štepka Vladimír 3:0, Rezek Jan 1:2, Macek Zdeněk ml. 2:0), TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 1:3, Vrátný Martin 3:1, body hostů: Lédl Jiří 2:2, Šapovalov Jiří 2:2, Novák Tomáš 2:2, Pacourek Jan 2:2), KST Rakovník B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Andrt Tomáš 1:1, Vlček Jiří 2:0, Mikeš Milan 2:0, WO 3:1, body hostů: Fiala Ondřej 0:2, Urban Jan 1:2, Pospíšil Antonín 0:3, WO 1:3),
15. kolo:
T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Slavoj Obecnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:0, Křikava Richard 0:2, Včelička Lubomír 3:0, Tůma Pavel 2:0, WO 2:0, body hostů: Petráň Zdeněk 1:2, Herink Jan 1:2, Lukeš Tomáš 0:3, WO 0:2), TJ Chaloupky - TTC Slovan Kladno 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysý Tomáš 0:2, Tschunko Zdeněk 0:3, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:2, Novák Michal 0:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 1:2, Řáha Vladimír 2:1, Macák Milan 2:1), SK Březnice A - Kanoistický klub Rakovník 10:8 (hl.18,21, čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 3:1, Šimek Jakub 0:4, Soused Zbyněk 3:1, Čížek Pavel 3:1, body hostů: Štěpánek Pavel 3:1, Štengl Jan 2:2, Koloc Miroslav 1:3, Sušánka Pavel 1:3), TTC Kladno B - KST Rakovník C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:1, Gábriš Michal 2:1, Mencl Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 2:2, body hostů: Kapoun Ondřej 0:4, Krůta Václav 1:2, Rezek Jan 0:3, Štepka Vladimír 3:0), KST Rakovník B - TJ Sokol Hředle 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:0, Mikeš Milan 2:0, Andrt Tomáš 2:0, Vlček Jiří 2:0, body hostů: Polášek Milan 0:2, Mrázek Jindřich st. 0:2, Novák Tomáš 0:2, Pacourek Jan 0:2), TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 0:4, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Kilian Vít 1:3, Taller Filip 2:2, Urban Jan 2:2, Fiala Ondřej 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drbohlav Marek 1:2, Taller Filip 1:1, Urban Jan 2:1, Fiala Ondřej 3:0, Kilian Vít 1:0, body hostů: Lédl Jiří 3:0, Šapovalov Jiří 0:3, Novák Tomáš 0:3, Mrázek Jindřich st. 1:2), KST Rakovník B - TJ Sokol Příbram B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk 2:1, Přibík Jan 2:1, Andrt Tomáš 0:3, Mikeš Milan 4:0, body hostů: Vrátný Martin 2:2, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 1:2, Váňa Miroslav 1:2), SK Březnice A - TTC Kladno B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimek Jakub 2:0, Čížek Marek 2:0, Čížek Pavel 1:0, Soused Zbyněk 1:0, WO 3:0, body hostů: Pachman Tomáš 0:2, Fleislébr Jiří 0:2, Navrátil Tomáš 0:2, WO 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Chaloupky 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 3:1, Včelička Lubomír 1:3, Křikava Richard 0:3, Roziňák Jan 2:2, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 4:0, Vacura Josef ml. 2:2, Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:2), KST Rakovník C - Kanoistický klub Rakovník 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 2:2, Krůta Václav 2:2, Macek Zdeněk ml. 2:1, Štepka Vladimír 3:1, body hostů: Štengl Jan 1:3, Štěpánek Pavel 4:0, Cír Libor 0:4, Koloc Miroslav 1:2), TTC Slovan Kladno - TJ Slavoj Obecnice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špalek Miroslav 2:0, Řáha Vladimír 1:1, Špalek Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, body hostů: Hála Pavel 1:2, Herink Jan 0:3, Lukeš Tomáš 0:2, Petráň Zdeněk 0:2),
17. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TJ Sokol Příbram B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 0:2, Steiner František 0:3, Srch Radek 1:2, body hostů: Vrátný Martin 3:0, Císař Jan 3:0, Mráz Roman 2:0, Váňa Miroslav 1:1), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řáha Vladimír 1:3, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 1:3, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Vlček Jiří 3:1, Přibík Jan 1:3, Kos Zdeněk 1:2), TJ Sokol Hředle - TTC Kladno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lédl Jiří 2:0, Mrázek Jindřich st. 0:2, Dvořáček Jaromír 0:3, Polášek Milan 0:3, body hostů: Gábriš Michal 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, Mencl Jiří 2:0, Navrátil Tomáš 1:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - SK Březnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kilian Vít 0:1, Fiala Jan 3:0, Urban Jan 1:2, Fialová Zuzana 3:1, Fiala Ondřej 2:1, body hostů: Čížek Marek 1:3, Čížek Pavel 1:3, Soused Zbyněk 1:2, Šimek Jakub 2:1), Kanoistický klub Rakovník - TJ Chaloupky 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 2:1, Cír Libor 0:3, Koloc Miroslav 3:0, Štěpánek Pavel 4:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 1:3, Vacura Josef ml. 1:2, Novák Michal 1:2, Tschunko Zdeněk 1:2), KST Rakovník C - T. J. Sokol Králův Dvůr A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štepka Vladimír 3:1, Cír Radek 1:3, Krůta Václav 1:3, Rezek Jan 2:2, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Řejha Pavel 1:3, Roziňák Jan 2:2, Křikava Richard 2:2),
18. kolo:
TTC Slovan Kladno - TJ Sokol Příbram B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 2:1, Špalek Jiří 1:1, Řáha Vladimír 2:1, Pavlíček Ondřej 3:0, body hostů: Vrátný Martin 2:1, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 0:3, Šprysl Josef 0:2), TJ Slavoj Obecnice A - KST Rakovník B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Tomáš 0:3, Srch Radek 2:0, Tůma Radek 1:2, Hála Pavel 0:3, body hostů: Vlček Jiří 2:1, Přibík Jan 2:1, Kos Zdeněk 2:1, Andrt Tomáš 2:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TTC Kladno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 2:2, Fialová Zuzana 2:2, Fiala Jan 0:4, Fiala Ondřej 3:1, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Gábriš Michal 1:3, Navrátil Tomáš 2:2, Hrubý Vlastimil 3:1), TJ Sokol Hředle - SK Březnice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Miroslav 1:1, Šapovalov Jiří 0:2, Pacourek Jan 0:3, Mrázek Jindřich st. 0:2, body hostů: Čížek Pavel 3:0, Soused Zbyněk 2:0, Šimek Jakub 2:0, Čížek Marek 1:1), KST Rakovník C - TJ Chaloupky 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cír Radek 2:0, Štepka Vladimír 2:0, Krůta Václav 3:0, Brabec Stanislav 2:0, body hostů: Novák Michal 0:3, Tschunko Zdeněk 0:2, Nguyen Van Vui 0:2, Novák Stanislav 0:2), Kanoistický klub Rakovník - T. J. Sokol Králův Dvůr A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 1:3, Koloc Miroslav 1:2, Sušánka Pavel 0:3, Štěpánek Pavel 3:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Hošková Denisa 2:2, Řejha Pavel 2:1, Roziňák Jan 1:2),
19. kolo:
Kanoistický klub Rakovník - TJ Slavoj Obecnice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štengl Jan 3:0, Koloc Miroslav 1:1, Cír Libor 2:1, Štěpánek Pavel 3:0, body hostů: Hála Pavel 2:1, Petráň Zdeněk 0:3, Steiner František 0:3, Herink Jan 0:2), KST Rakovník C - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rezek Jan 2:2, Cír Radek 1:1, Krůta Václav 2:2, Štepka Vladimír 4:0, Brabec Stanislav 1:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 3:1, Špalek Miroslav 2:2, Řáha Vladimír 1:3, Novotný Jiří 0:4), TJ Chaloupky - TJ Sokol Hředle 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschunko Zdeněk 2:1, Novák Michal 2:1, Vacura Josef ml. 3:0, Nguyen Ngoc Bach 2:1, body hostů: Lédl Jiří 1:2, Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 0:3), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roziňák Jan 0:3, Řejha Pavel 1:1, Křikava Richard 0:3, Tůma Pavel 2:1, body hostů: Fiala Ondřej 3:0, Fiala Jan 2:1, Fialová Zuzana 2:1, Urban Jan 1:1), TTC Kladno B - TJ Sokol Příbram B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 2:0, Gábriš Michal 2:0, Mencl Jiří 3:0, Hrubý Vlastimil 2:0, body hostů: Vrátný Martin 0:3, Císař Jan 0:2, Mráz Roman 0:2, Váňa Miroslav 0:2), SK Březnice A - KST Rakovník B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 0:3, Čížek Marek 1:2, Soused Zbyněk 2:1, Čížek Pavel 1:3, body hostů: Mikeš Milan 3:1, Přibík Jan 2:1, Čech Pavel 1:2, Andrt Tomáš 3:0),
20. kolo:
KST Rakovník C - TJ Slavoj Obecnice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan 3:1, Cír Radek 2:1, Krůta Václav 2:1, Brabec Stanislav 2:2, body hostů: Srch Radek 4:0, Hála Pavel 1:3, Steiner František 0:3, Tůma Radek 0:3), Kanoistický klub Rakovník - TTC Slovan Kladno 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cír Libor 0:2, Koloc Miroslav 1:1, Štengl Jan 2:1, Štěpánek Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Špalek Miroslav 3:0, Jůza Jan 0:3, Kříž Petr 1:2, WO 0:4), T. J. Sokol Králův Dvůr A - TJ Sokol Hředle 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řejha Pavel 2:0, Roziňák Jan 2:0, Tůma Pavel 3:0, Včelička Lubomír 2:1, body hostů: Šapovalov Jiří 0:3, Novák Tomáš 0:3, Mrázek Jindřich st. 1:1, Dvořáček Jaromír 0:2), TJ Chaloupky - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschunko Zdeněk 1:3, Novák Michal 2:2, Vacura Josef ml. 2:1, Nguyen Ngoc Bach 2:2, Novák Stanislav 0:1, body hostů: Kilian Vít 0:2, Fiala Jan 2:2, Fiala Ondřej 4:0, Fialová Zuzana 3:1, Urban Jan 0:2), SK Březnice A - TJ Sokol Příbram B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 0:4, Soused Zbyněk 1:3, Šimek Jakub 2:1, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Vrátný Martin 4:0, Císař Jan 1:3, Mráz Roman 3:1, Sýkora Josef 2:1), TTC Kladno B - KST Rakovník B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 2:1, Gábriš Michal 1:2, Hrubý Vlastimil 2:1, Vajcová Kateřina 3:0, WO 1:0, body hostů: Mikeš Milan 2:2, Přibík Jan 1:2, Čech Pavel 1:1, Andrt Tomáš 0:3, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Slavoj Obecnice A - TTC Kladno B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steiner František 0:2, Tůma Radek 0:2, Hála Pavel 0:2, Srch Radek 1:1, WO 0:1, body hostů: Navrátil Tomáš 2:0, Hrubý Vlastimil 2:0, Mencl Jiří 1:1, Gábriš Michal 2:0, WO 1:0), TTC Slovan Kladno - SK Březnice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Jiří 3:0, Jůza Jan 1:2, Řáha Vladimír 0:3, Špalek Miroslav 4:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Čížek Pavel 2:1, Čížek Marek 1:2, Šimek Jakub 0:3), TJ Sokol Příbram B - TJ Chaloupky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 3:0, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 2:1, Vrátný Martin 3:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:1, Novák Michal 1:2, Lysý Tomáš 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3), KST Rakovník B - T. J. Sokol Králův Dvůr A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibík Jan 1:2, Čech Pavel 0:2, Mikeš Milan 1:2, Vlček Jiří 2:1, Andrt Tomáš 0:1, body hostů: Tůma Pavel 3:0, Řejha Pavel 3:0, Roziňák Jan 1:2, Křikava Richard 1:2), TJ Sokol Hředle - Kanoistický klub Rakovník 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 1:2, Mrázek Jindřich st. 1:2, Pacourek Jan 1:2, Šapovalov Jiří 1:3, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:1, Koloc Miroslav 2:1, Cír Libor 1:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - KST Rakovník C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Taller Filip 2:2, Fialová Zuzana 3:1, Urban Jan 2:1, Fiala Ondřej 2:2, body hostů: Štepka Vladimír 4:0, Krůta Václav 2:2, Rezek Jan 0:4, Cír Radek 0:3),
22. kolo:
TTC Slovan Kladno - TTC Kladno B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Preis František 0:2, Kříž Petr 0:3, Špalek Miroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Mencl Jiří 2:0, Navrátil Tomáš 1:1, Hrubý Vlastimil 0:1, Vajcová Kateřina 2:0, Fleislébr Jiří 0:1, WO 4:0), TJ Slavoj Obecnice A - SK Březnice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Tomáš 1:2, Petráň Zdeněk 0:2, Steiner František 0:3, Herink Jan 1:2, body hostů: Soused Zbyněk 3:0, Čížek Pavel 3:0, Šimek Jakub 3:0, Čížek Marek 0:2), KST Rakovník B - TJ Chaloupky 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 3:0, Čech Pavel 1:1, Mikeš Milan 2:1, Vlček Jiří 3:0, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 2:1, Novák Michal 0:3, Tschunko Zdeněk 0:3, Lysý Tomáš 0:2), TJ Sokol Příbram B - T. J. Sokol Králův Dvůr A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:1, Císař Jan 1:2, Sýkora Josef 2:1, Vrátný Martin 4:0, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Řejha Pavel 1:2, Roziňák Jan 0:3, Křikava Richard 0:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - Kanoistický klub Rakovník 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 2:2, Kilian Vít 2:2, Taller Filip 3:1, Stacho Libor 1:3, body hostů: Štěpánek Pavel 4:0, Štengl Jan 2:2, Koloc Miroslav 2:2, Sušánka Pavel 0:4), TJ Sokol Hředle - KST Rakovník C 9:9 (18,33 nehl, čtyřhry 2:0, body domácích: Pacourek Jan 1:3, Novák Tomáš 3:1, Mrázek Jindřich st. 1:3, Lédl Jiří 2:2, body hostů: Cír Radek 2:2, Štepka Vladimír 3:1, Krůta Václav 4:0, Rezek Jan 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Gábriš Michal 0:4, Mencl Jiří 2:1, Vajcová Kateřina 1:3, body hostů: Fiala Ondřej 3:1, Fiala Jan 2:2, Fialová Zuzana 3:1, Urban Jan 2:1), KST Rakovník B - TTC Slovan Kladno 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeš Milan 3:0, Vlček Jiří 2:1, Přibík Jan 1:2, Pisár Jan 3:0, body hostů: Špalek Miroslav 1:2, Pavlíček Ondřej 2:1, Macák Milan 0:3, Řáha Vladimír 0:3), TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Hředle 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 1:1, Císař Jan 2:0, Sýkora Josef 3:0, Vrátný Martin 2:1, body hostů: Šapovalov Jiří 0:2, Pacourek Jan 0:3, Novák Tomáš 0:2, Lédl Jiří 2:0, Mrázek Jindřich st. 0:1), TJ Chaloupky - SK Březnice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lysý Tomáš 1:3, Tschunko Zdeněk 1:2, Novák Michal 3:0, Nguyen Ngoc Bach 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Šimek Jakub 0:4, Čížek Pavel 2:1, Čížek Marek 2:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TTC Kladno B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jan 2:2, Taller Filip 1:3, Urban Jan 1:3, Fiala Ondřej 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 3:1, Mencl Jiří 3:1, Hrubý Vlastimil 1:3, Gábriš Michal 1:3), TTC Slovan Kladno - KST Rakovník B 7:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špalek Miroslav 3:1, Macák Milan 1:2, Řáha Vladimír 0:3, Pavlíček Ondřej 3:1, body hostů: Pisár Jan 2:2, Mikeš Milan 4:0, Vlček Jiří 1:2, Přibík Jan 0:3), TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Příbram B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Jindřich st. 2:1, Pacourek Jan 0:2, Šapovalov Jiří 2:1, Lédl Jiří 0:2, WO 5:0, body hostů: Vrátný Martin 3:1, Císař Jan 1:2, Mráz Roman 2:1, WO 0:5), SK Březnice A - TJ Chaloupky 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:2, Čížek Pavel 1:2, Haník Josef 1:2, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Nguyen Ngoc Bach 4:0, Novák Michal 2:2, Tschunko Zdeněk 1:2, Lysý Tomáš 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Vlastimil 1:1, Navrátil Tomáš 1:1, Mencl Jiří 3:0, Vajcová Kateřina 3:0, body hostů: Fiala Ondřej 2:1, Fiala Jan 0:3, Fialová Zuzana 0:2, Taller Filip 0:2), KST Rakovník B - TTC Slovan Kladno -:-, TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Hředle 9:0wo, TJ Chaloupky - SK Březnice A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Kladno B - KST Rakovník B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vychodil Luděk 1:2, Gábriš Michal 3:1, Mencl Jiří 2:1, Vajcová Kateřina 2:1, Navrátil Tomáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Mikeš Milan 1:2, Pisár Jan 4:0, Vlček Jiří 0:2, Přibík Jan 1:2, Čech Pavel 0:2, WO 0:1), SK Březnice A - TJ Sokol Hředle 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:2, Čížek Pavel 1:3, Soused Zbyněk 3:1, Haník Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Lédl Jiří 3:1, Pacourek Jan 1:3, Novák Tomáš 1:3, Šapovalov Jiří 2:1, WO 1:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Rakovník B - TTC Kladno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrt Tomáš 1:3, Vlček Jiří 2:2, Přibík Jan 1:3, Pisár Jan 4:0, body hostů: Vajcová Kateřina 2:2, Mencl Jiří 2:2, Gábriš Michal 3:1, Navrátil Tomáš 0:2, Hrubý Vlastimil 1:1), TJ Sokol Hředle - SK Březnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacourek Jan 1:3, Novák Tomáš 2:2, Lédl Jiří 2:2, Šapovalov Jiří 2:2, body hostů: Čížek Pavel 2:2, Soused Zbyněk 3:1, Čížek Marek 1:3, Haník Josef 3:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Kladno B - KST Rakovník B -:-, SK Březnice A - TJ Sokol Hředle -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS