Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Hnidka Marian 2:1, Krejčí Tomáš 1:2, Řezníček Lukáš 2:2, WO 2:0, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Ghariani Sebastian 4:0, Vodňanský Martin 0:3, Švarc Martin 1:2, WO 0:2), STC Slaný - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Rampa Ladislav 1:3, Černý Martin 1:3, body hostů: Moravec Milan 3:1, Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 2:2, Spiegl Richard 2:2), TTC Kladno C - SK Pšovlky 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vospálek Miroslav 3:1, Procházka Ondřej 4:0, Strejc Václav 2:2, Mikulejský Filip 4:0, body hostů: Nachtigal Vlastimil ml. 1:3, Hospodářský Jonny ml. 2:2, Šulitka Oldřich 0:4, Koleníková Dana 0:4), SK Viktorie Ořech A - KST Rakovník D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Martin 4:0, Krasničan Jaroslav 2:2, Skřivánek Jiří 3:1, Novák Marek 0:4, body hostů: Adamczuk Jan 3:1, Kapoun Ondřej 1:3, Adamczuk Janusz 1:3, Froněk Petr 2:2), Sokol Rudná - TJ Sokol Unhošť 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 3:1, Mitáš Josef 1:1, Cacek Tomáš 4:0, Nágr Pavel 1:1, body hostů: Mach Libor 1:3, Urban Jiří 2:2, Burgr Martin 0:4, Fryš Zdeněk 0:4), Sokol Nižbor - TSM Kladno 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Rujder David 2:0, Rákosník Petr 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:8, body hostů: Chaloupka Mikuláš 0:2, Krous Martin 0:2, Brynda Matyáš 0:2, Archmann Jiří 0:2, WO 8:0),
2. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnidka Marian 2:2, Táborský Oldřich 0:4, Krejčí Tomáš 2:2, Lafek Dominik 1:3, body hostů: Běloušek David 1:3, Trpák Radek 2:2, Jirkovský Václav 4:0, Szabo Jiří 4:0), STC Slaný - TJ Sokol Roztoky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 1:3, Materna George 0:2, Štricová Niamh 4:0, Černý Martin 3:1, Vaktor Ivan 2:0, body hostů: Žáček Josef 2:2, Jirásek Jiří 3:1, Vodňanský Martin 0:4, Pöschl Miroslav st. 1:3), TTC Kladno C - KST Rakovník D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulejský Filip 2:1, Procházka Ondřej 2:2, Strejc Václav 0:3, Vospálek Miroslav 0:3, Horbaj Dušan 0:1, WO 1:1, body hostů: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 2:1, Adamczuk Jan 3:1, Lepka Martin ml. 2:1, WO 1:1), SK Viktorie Ořech A - SK Pšovlky 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Marek 3:1, Krasničan Jaroslav 3:1, Skřivánek Jiří 3:0, Ptáčník Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, Hospodářský Jonny ml. 2:2, Šulitka Oldřich 0:4, Flajšingr Petr 0:3, WO 0:1), Sokol Rudná - TSM Kladno 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Hluchý Marek 2:2, Mitáš Josef 0:2, Frýdl Miloš 4:0, Nágr Pavel 2:0, body hostů: Krous Martin 1:3, Plachá Liliana 2:2, Chaloupka Mikuláš 1:3, Brynda Matyáš 0:4), Sokol Nižbor - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Rákosník Petr 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, Rujder David 2:0, WO 2:6, body hostů: Mach Libor 0:2, Urban Jiří 0:2, Jangl Zdeněk 0:2, Burgr Martin 0:2, WO 6:2),
3. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TJ Sokol Unhošť 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:0, Jakoubek Jakub 2:0, Jirásek Jiří 2:0, Žáček Josef 2:0, WO 8:0, body hostů: Mach Libor 0:2, Urban Jiří 0:2, Sokolovský Petr 0:2, Zbírkovský Milan 0:2, WO 0:8), Sokol Lány B - TSM Kladno 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Szabo Jiří 3:0, Hrbek Jiří 3:0, Běloušek David 3:0, Moravec Milan 2:0, Hrbek Daniel 0:1, WO 5:0, body hostů: Brynda Matyáš 1:3, Vojna Daniel 0:4, Archmann Jiří 0:4, WO 0:5), SK Pšovlky - Sokol Rudná 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 1:3, Flajšingr Petr 1:3, Kadeřábek Milan 1:3, Šulitka Oldřich 0:4, body hostů: Cacek Tomáš 4:0, Hluchý Marek 4:0, Mitáš Josef 3:1, Jelínek Vladimír 2:2), KST Rakovník D - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepka Martin ml. 0:3, Kapoun Ondřej 0:3, Adamczuk Jan 2:1, Macek Zdeněk ml. 2:1, WO 4:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rujder David 2:1, Rákosník Petr 1:2, Šturc Jaroslav 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Buštěhrad - TTC Kladno C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 4:0, body hostů: Vychodil Luděk 3:1, Procházka Ondřej 1:3, Vospálek Miroslav 1:3, Habrcetl Milan 1:3), STC Slaný - SK Viktorie Ořech A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 2:0, Černý Martin 3:0, Štricová Niamh 3:0, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:5, body hostů: Skřivánek Jiří 0:3, Krasničan Jaroslav 1:2, Novák Marek 0:2, Krolop David 0:3, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TSM Kladno 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:0, Jakoubek Jakub 0:2, Jirásek Jiří 3:0, Žáček Josef 2:0, WO 6:2, body hostů: Brynda Matyáš 1:2, Vojna Daniel 1:2, Archmann Jiří 0:3, WO 2:6), Sokol Lány B - TJ Sokol Unhošť 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbek Jiří 4:0, Szabo Jiří 4:0, Běloušek David 1:3, Moravec Milan 4:0, body hostů: Mach Libor 1:3, Urban Jiří 0:4, Zbírkovský Milan 1:3, Švejda Ondřej 1:3), SK Pšovlky - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flajšingr Petr 0:3, Hospodářský Jonny ml. 0:2, Kadeřábek Milan 2:1, Šulitka Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Rujder David 2:1, Pech Jan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:5), KST Rakovník D - Sokol Rudná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczuk Janusz 3:1, Adamczuk Jan 2:2, Kapoun Ondřej 1:2, Macek Zdeněk ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 3:1, Frýdl Miloš 2:1, Hluchý Marek 1:3, Mitáš Josef 0:3, Jelínek Vladimír 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - SK Viktorie Ořech A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stolz Daniel 0:4, Řezníček Lukáš 4:0, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 2:2, body hostů: Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 3:1, Krolop David 1:3), STC Slaný - TTC Kladno C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Materna George 3:0, Černý Martin 3:0, Poláček Vladimír 1:2, Štricová Niamh 3:0, WO 0:4, body hostů: Levenec Alexandr 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Strejc Václav 0:3, Habrcetl Milan 0:3, WO 4:0),
5. kolo:
TTC Kladno C - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Ondřej 1:2, Vospálek Miroslav 1:2, Jelínek Kryštof 0:3, Habrcetl Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Ghariani Sebastian 4:0, Vodňanský Martin 3:1, Jakoubek Jakub 2:2, WO 0:5), SK Viktorie Ořech A - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krasničan Jaroslav 1:3, Novák Marek 3:1, Krolop David 0:4, Ptáčník Martin 2:2, body hostů: Szabo Jiří 2:2, Hrbek Jiří 4:0, Jirkovský Václav 2:2, Spiegl Richard 2:2), Sokol Rudná - TJ Sokol Buštěhrad 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 2:1, Mitáš Josef 0:3, Cacek Tomáš 3:1, WO 2:0, body hostů: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 2:2, Krejčí Tomáš 2:1, Štěpán Pavel 0:3, WO 0:2), Sokol Nižbor - STC Slaný 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 1:2, Šmíd Miroslav 0:3, Rujder David 4:0, WO 0:2, body hostů: Pánek Jan 2:2, Macák Petr 1:3, Sajdl Vladimír 1:2, Poláček Vladimír 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Unhošť - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 2:1, Fryš Zdeněk 3:1, Sokolovský Petr 2:1, Urban Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:4, Šulitka Oldřich 1:2, Flajšingr Petr 0:4, Kadeřábek Milan 2:1, WO 2:0), TSM Kladno - KST Rakovník D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynda Matyáš 0:4, Vojna Daniel 0:4, Chaloupka Mikuláš 0:3, Krous Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Macek Zdeněk ml. 4:0, Adamczuk Jan 3:1, Adamczuk Janusz 4:0, Kapoun Ondřej 0:1, Froněk Petr 2:0, WO 0:1),
6. kolo:
TTC Kladno C - Sokol Lány B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Kryštof 0:4, Strejc Václav 0:4, Habrcetl Milan 1:3, Vospálek Miroslav 0:4, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Szabo Jiří 4:0, Spiegl Richard 3:1, Moravec Milan 4:0), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Roztoky B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krolop David 2:1, Skřivánek Jiří 3:0, Novák Marek 1:2, Ptáčník Martin 2:0, WO 5:1, body hostů: Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 2:2, Zwiefelhofer Jiří 0:4, WO 1:5), Sokol Rudná - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cacek Tomáš 1:1, Hluchý Marek 2:0, Mitáš Josef 2:0, Frýdl Miloš 2:0, Jelínek Vladimír 0:1, WO 8:0, body hostů: Vajnar Luboš 1:2, Pánek Jan 0:3, Materna George 0:2, Vaktor Ivan 1:0, WO 0:8), Sokol Nižbor - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, Rákosník Petr 2:1, Rujder David 3:0, WO 0:6, body hostů: Řezníček Lukáš 0:3, Lafek Dominik 0:3, Krejčí Tomáš 1:1, Táborský Oldřich 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Unhošť - KST Rakovník D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 0:2, Urban Jiří 0:4, Sokolovský Petr 0:3, Fryš Zdeněk 1:2, Zbírkovský Milan 0:2, WO 1:1, body hostů: Kapoun Ondřej 3:0, Adamczuk Janusz 2:0, Adamczuk Jan 4:0, Macek Zdeněk ml. 3:0, Lepka Martin ml. 1:1, WO 1:1), TSM Kladno - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachá Liliana 1:1, Vojna Daniel 1:1, Chaloupka Mikuláš 1:2, Krous Martin 1:1, WO 8:0, body hostů: Šulitka Oldřich 1:3, Kadeřábek Milan 4:0, Kadeřábek David 0:1, WO 0:8),
7. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodňanský Martin 2:1, Ghariani Sebastian 1:2, Jirásek Jiří 3:0, Žáček Josef 3:0, Jakoubek Jakub 0:1, WO 2:1, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 1:2, Šulitka Oldřich 0:4, Kadeřábek David 0:2, Kadeřábek Milan 3:1, WO 1:2), Sokol Lány B - KST Rakovník D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 0:4, Hrbek Jiří 3:1, Szabo Jiří 1:2, Moravec Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Adamczuk Janusz 3:1, Kapoun Ondřej 2:2, Adamczuk Jan 2:2, Macek Zdeněk ml. 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - TJ Sokol Unhošť 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Řezníček Lukáš 2:2, Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 2:2, Fryš Zdeněk 1:3, Sokolovský Petr 2:2), STC Slaný - TSM Kladno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Martin 4:0, Sajdl Vladimír 2:0, Pánek Jan 2:1, Chadima Ondřej 1:3, WO 0:3, body hostů: Krous Martin 2:2, Brynda Matyáš 0:4, Vojna Daniel 1:2, Chaloupka Mikuláš 1:1, WO 3:0), TTC Kladno C - Sokol Rudná 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 0:4, Vospálek Miroslav 2:2, Horbaj Dušan 0:4, Habrcetl Milan 0:4, body hostů: Cacek Tomáš 4:0, Frýdl Miloš 4:0, Hluchý Marek 3:1, Jelínek Vladimír 3:1), SK Viktorie Ořech A - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Martin 2:1, Skřivánek Jiří 0:3, Krasničan Jaroslav 1:2, Novák Marek 1:3, WO 3:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rujder David 3:0, Šturc Jaroslav 1:2, Šmíd Miroslav 1:2, WO 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - KST Rakovník D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodňanský Martin 1:2, Jirásek Jiří 2:0, Ghariani Sebastian 3:0, Žáček Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Kapoun Ondřej 1:2, Adamczuk Janusz 0:3, Adamczuk Jan 0:1, Macek Zdeněk ml. 2:0, Lepka Martin ml. 0:2, WO 0:5), Sokol Lány B - SK Pšovlky 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Běloušek David 0:2, Hrbek Jiří 3:0, Szabo Jiří 2:1, Moravec Milan 2:0, WO 5:2, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 2:1, Kadeřábek Milan 0:3, Šulitka Oldřich 1:3, WO 2:5), TJ Sokol Buštěhrad - TSM Kladno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lafek Dominik 1:3, Řezníček Lukáš 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 3:1, body hostů: Plachá Liliana 1:3, Chaloupka Mikuláš 3:1, Vojna Daniel 1:3, Krous Martin 2:2), STC Slaný - TJ Sokol Unhošť 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajnar Luboš 3:1, Vaktor Ivan 2:1, Macák Petr 1:2, Štricová Niamh 4:0, WO 0:2, body hostů: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 0:4, Fryš Zdeněk 1:2, Zbírkovský Milan 0:3, WO 2:0), TTC Kladno C - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 1:2, Vospálek Miroslav 0:3, Horbaj Dušan 1:1, Habrcetl Milan 0:3, Strejc Václav 0:1, WO 4:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rujder David 3:0, Šturc Jaroslav 2:1, Šmíd Miroslav 2:1, WO 0:4), SK Viktorie Ořech A - Sokol Rudná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 0:1, Ptáčník Martin 3:1, Škoda Jiří 0:3, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Frýdl Miloš 2:2, Hluchý Marek 2:2, Jelínek Vladimír 1:3),
9. kolo:
Sokol Rudná - TJ Sokol Roztoky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cacek Tomáš 2:2, Hluchý Marek 1:3, Mitáš Josef 0:2, Frýdl Miloš 3:1, Jelínek Vladimír 0:1, WO 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Žáček Josef 2:2, Ghariani Sebastian 3:1, Vodňanský Martin 0:3, WO 0:1), Sokol Nižbor - Sokol Lány B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 1:3, Šturc Jaroslav 3:1, Rujder David 1:3, body hostů: Moravec Milan 2:2, Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 0:4, Spiegl Richard 2:2), TJ Sokol Unhošť - TTC Kladno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 1:2, Sokolovský Petr 1:2, Švejda Ondřej 1:2, Bucek Jindřich 1:3, WO 1:2, body hostů: Levenec Alexandr 3:1, Vychodil Luděk 3:0, Procházka Ondřej 0:3, Vospálek Miroslav 3:0, WO 2:1), TSM Kladno - SK Viktorie Ořech A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Archmann Jiří 1:3, Chaloupka Mikuláš 1:2, Vojna Daniel 3:1, Krous Martin 0:3, WO 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 2:1, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 3:0, Novák Marek 2:2, WO 0:2), SK Pšovlky - TJ Sokol Buštěhrad 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Hospodářský Jonny ml. 3:1, Kadeřábek David 0:1, Šulitka Oldřich 0:4, Flajšingr Petr 0:3, body hostů: Řezníček Lukáš 2:2, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 4:0, Lafek Dominik 2:2), KST Rakovník D - STC Slaný 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lepka Martin ml. 1:3, Froněk Petr 0:2, Adamczuk Janusz 2:1, Adamczuk Jan 3:1, Kapoun Ondřej 0:1, WO 1:1, body hostů: Sajdl Vladimír 3:1, Černý Martin 2:2, Pánek Jan 1:2, Bouška Jiří 2:1, WO 1:1),
10. kolo:
Sokol Rudná - Sokol Lány B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 2:2, Hluchý Marek 3:1, Jelínek Vladimír 1:1, Frýdl Miloš 3:1, Mitáš Josef 0:2, body hostů: Moravec Milan 3:1, Spiegl Richard 3:1, Jirkovský Václav 0:4, Trpák Radek 1:3), Sokol Nižbor - TJ Sokol Roztoky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 1:2, Rujder David 4:0, WO 0:3, body hostů: Jirásek Jiří 0:4, Žáček Josef 2:1, Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Unhošť - SK Viktorie Ořech A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 2:1, Fryš Zdeněk 2:1, Zbírkovský Milan 0:4, Bucek Jindřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 2:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 3:1, WO 0:2), TSM Kladno - TTC Kladno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Archmann Jiří 0:4, Chaloupka Mikuláš 2:2, Vojna Daniel 1:2, Krous Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Levenec Alexandr 3:1, Procházka Ondřej 4:0, Vospálek Miroslav 1:3, Habrcetl Milan 1:2, WO 0:1), SK Pšovlky - STC Slaný 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Hospodářský Jonny ml. 0:3, Koleníková Dana 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Černý Martin 3:1, Vajnar Luboš 4:0, Vaktor Ivan 3:0, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:2), KST Rakovník D - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabinger Vít 0:1, Adamczuk Janusz 2:1, Kapoun Ondřej 2:1, Adamczuk Jan 3:0, Lepka Martin ml. 2:1, WO 0:3, body hostů: Řezníček Lukáš 2:1, Krejčí Tomáš 2:2, Hnidka Marian 0:3, Lafek Dominik 0:3, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Sokol Buštěhrad - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 0:2, Řezníček Lukáš 0:2, Krejčí Tomáš 0:3, Hnidka Marian 1:2, WO 6:0, body hostů: Černý Martin 3:0, Štricová Niamh 3:0, Vaktor Ivan 1:1, Macák Petr 2:0, WO 0:6), TTC Kladno C - SK Viktorie Ořech A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 2:1, Vospálek Miroslav 1:2, Mikulejský Filip 3:0, Vychodil Luděk 3:0, WO 3:1, body hostů: Ptáčník Martin 2:1, Skřivánek Jiří 1:2, Novák Marek 0:3, Krasničan Jaroslav 0:3, WO 1:3), Sokol Rudná - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cacek Tomáš 0:2, Hluchý Marek 0:2, Jelínek Vladimír 0:2, Frýdl Miloš 2:1, Mitáš Josef 0:1, WO 6:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Rujder David 3:0, Rákosník Petr 1:1, Šturc Jaroslav 1:1, WO 0:6), TJ Sokol Unhošť - TSM Kladno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Libor 4:0, Urban Jiří 2:2, Fryš Zdeněk 4:0, Sokolovský Petr 2:1, Zbírkovský Milan 0:1, body hostů: Vojna Daniel 1:3, Krous Martin 2:2, Chaloupka Mikuláš 1:3, Brynda Matyáš 0:4), SK Pšovlky - KST Rakovník D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 2:2, Hospodářský Jonny ml. 2:2, Kadeřábek David 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 0:1, body hostů: Macek Zdeněk ml. 3:1, Kapoun Ondřej 1:1, Adamczuk Jan 4:0, Adamczuk Janusz 2:1, Lepka Martin ml. 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Roztoky B - Sokol Lány B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 3:1, Vodňanský Martin 0:3, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Moravec Milan 2:2, Hrbek Jiří 1:3, Běloušek David 0:3, Spiegl Richard 2:1, WO 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 3:0, Vodňanský Martin 0:2, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 3:0, WO 0:5, body hostů: Řezníček Lukáš 1:2, Hnidka Marian 1:2, Krejčí Tomáš 0:3, Lafek Dominik 0:2, WO 5:0), Sokol Lány B - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běloušek David 0:2, Hrbek Jiří 1:1, Trpák Radek 0:3, Moravec Milan 1:2, WO 6:0, body hostů: Černý Martin 2:1, Sajdl Vladimír 3:0, Vaktor Ivan 2:0, Pánek Jan 1:1, WO 0:6), SK Pšovlky - TTC Kladno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 4:0, Hospodářský Jonny ml. 1:3, Kadeřábek David 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 0:1, body hostů: Mikulejský Filip 3:1, Procházka Ondřej 2:2, Vospálek Miroslav 3:1, Habrcetl Milan 2:1, WO 1:0), KST Rakovník D - SK Viktorie Ořech A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Jan 3:1, Adamczuk Janusz 1:3, Macek Zdeněk ml. 2:2, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 2:2, Novák Marek 0:4), TJ Sokol Unhošť - Sokol Rudná 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fryš Zdeněk 1:3, Mach Libor 3:1, Sokolovský Petr 0:3, Zbírkovský Milan 0:4, WO 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 3:1, Frýdl Miloš 4:0, Barcal Petr 3:1, Hluchý Marek 1:2, WO 1:0), TSM Kladno - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plachý Josef 1:2, Archmann Jiří 1:2, Chaloupka Mikuláš 0:4, Krous Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Šturc Jaroslav 3:1, Rujder David 1:1, Homolka Tomáš 1:3, WO 0:2),
13. kolo:
Sokol Lány B - TJ Sokol Buštěhrad 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běloušek David 0:4, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan 4:0, Jirkovský Václav 1:3, body hostů: Krejčí Tomáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, Řezníček Lukáš 2:2, Lafek Dominik 1:3), TJ Sokol Roztoky B - STC Slaný 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 0:4, Vodňanský Martin 0:3, Žáček Josef 1:2, Jirásek Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Černý Martin 4:0, Štricová Niamh 3:1, Vajnar Luboš 1:2, Macák Petr 2:1, WO 0:2), KST Rakovník D - TTC Kladno C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 2:1, Adamczuk Jan 2:1, Adamczuk Janusz 3:0, Macek Zdeněk ml. 3:0, WO 3:1, body hostů: Mikulejský Filip 2:1, Vychodil Luděk 0:3, Procházka Ondřej 0:3, Habrcetl Milan 0:3, WO 1:3), SK Pšovlky - SK Viktorie Ořech A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 1:3, Hospodářský Jonny ml. 3:0, Koleníková Dana 0:3, Šulitka Oldřich 0:4, WO 1:1, body hostů: Ptáčník Martin 3:1, Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Škoda Jiří 2:1, WO 1:1), TSM Kladno - Sokol Rudná 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brynda Matyáš 0:4, Chaloupka Mikuláš 1:3, Archmann Jiří 0:4, Krous Martin 0:3, WO 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 3:0, Frýdl Miloš 4:0, Barcal Petr 4:0, Jelínek Vladimír 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Unhošť - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Jiří 0:2, Mach Libor 1:1, Fryš Zdeněk 0:3, Bucek Jindřich 0:2, WO 7:0, body hostů: Kovanda Milan 3:0, Pech Jan 1:1, Rujder David 2:0, Šturc Jaroslav 2:0, WO 0:7),
14. kolo:
TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 1:3, Fryš Zdeněk 2:2, Zbírkovský Milan 1:3, body hostů: Ghariani Sebastian 3:1, Vodňanský Martin 3:1, Samková Natálie 0:4, Švarc Martin 3:1), TSM Kladno - Sokol Lány B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Archmann Jiří 0:4, Chaloupka Mikuláš 3:1, Vojna Daniel 2:2, Krous Martin 1:3, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Moravec Milan 3:1, Běloušek David 1:3, Trpák Radek 2:2), Sokol Rudná - SK Pšovlky 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Barcal Petr 4:0, Hluchý Marek 3:1, Frýdl Miloš 4:0, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:4, Kadeřábek Milan 1:3, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 0:4), Sokol Nižbor - KST Rakovník D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Rákosník Petr 3:0, Šturc Jaroslav 1:2, Rujder David 3:0, WO 1:4, body hostů: Kapoun Ondřej 0:3, Lepka Martin ml. 1:2, Adamczuk Janusz 1:1, Froněk Petr 0:3, WO 4:1), TTC Kladno C - TJ Sokol Buštěhrad 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ondřej 4:0, Levenec Alexandr 2:1, Vychodil Luděk 3:0, Mikulejský Filip 3:1, WO 0:2, body hostů: Řezníček Lukáš 1:3, Hnidka Marian 0:4, Krejčí Tomáš 0:3, Lafek Dominik 1:2, WO 2:0), SK Viktorie Ořech A - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krasničan Jaroslav 1:2, Skřivánek Jiří 0:2, Krolop David 0:3, Novák Marek 1:2, WO 5:0, body hostů: Vaktor Ivan 3:0, Macák Petr 3:0, Sajdl Vladimír 3:0, Poláček Vladimír 0:2, WO 0:5),
15. kolo:
TSM Kladno - TJ Sokol Roztoky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Archmann Jiří 0:2, Chaloupka Mikuláš 0:2, Vojna Daniel 0:3, Krous Martin 2:1, WO 6:0, body hostů: Ghariani Sebastian 3:0, Vodňanský Martin 2:1, Jakoubek Jakub 1:1, Samková Natálie 2:0, WO 0:6), TJ Sokol Unhošť - Sokol Lány B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zbírkovský Milan 0:3, Švejda Ondřej 0:2, Urban Jiří 0:3, Fryš Zdeněk 0:4, WO 4:0, body hostů: Hrbek Jiří 4:0, Moravec Milan 4:0, Spiegl Richard 2:0, Běloušek David 2:0, WO 0:4), Sokol Nižbor - SK Pšovlky 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pech Jan 2:0, Rákosník Petr 2:0, Šturc Jaroslav 2:1, Rujder David 2:0, WO 0:7, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:3, Kadeřábek Milan 1:1, Šulitka Oldřich 0:2, Kadeřábek David 0:2, WO 7:0), Sokol Rudná - KST Rakovník D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cacek Tomáš 2:2, Barcal Petr 1:3, Hluchý Marek 0:4, Frýdl Miloš 4:0, body hostů: Štepka Vladimír 3:0, Macek Zdeněk ml. 2:2, Lepka Martin ml. 3:1, Kapoun Ondřej 1:3, Adamczuk Janusz 0:1), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Buštěhrad 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Jiří 1:3, Skřivánek Jiří 1:3, Novák Marek 0:4, Krasničan Jaroslav 3:1, body hostů: Krejčí Tomáš 3:1, Řezníček Lukáš 4:0, Hnidka Marian 3:1, Lafek Dominik 1:3), TTC Kladno C - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Kryštof 0:3, Vospálek Miroslav 0:2, Strejc Václav 0:3, Procházka Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Štricová Niamh 3:0, Pánek Jan 2:1, Materna George 2:1, Vajnar Luboš 1:1, WO 0:5),
16. kolo:
STC Slaný - TJ Sokol Buštěhrad 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaktor Ivan 2:2, Macák Petr 2:1, Sajdl Vladimír 2:1, Vajnar Luboš 4:0, WO 0:2, body hostů: Krejčí Tomáš 2:2, Řezníček Lukáš 0:4, Hnidka Marian 2:1, Lafek Dominik 0:3, WO 2:0), SK Viktorie Ořech A - TTC Kladno C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 3:1, body hostů: Mikulejský Filip 1:3, Vychodil Luděk 3:1, Levenec Alexandr 3:1, Procházka Ondřej 2:2), Sokol Nižbor - Sokol Rudná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovanda Milan 4:0, Šmíd Miroslav 1:2, Šturc Jaroslav 1:2, Rujder David 3:1, WO 0:2, body hostů: Frýdl Miloš 2:2, Barcal Petr 1:3, Cacek Tomáš 2:1, Hluchý Marek 0:3, WO 2:0), TSM Kladno - TJ Sokol Unhošť 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:2, Chaloupka Mikuláš 2:1, Plachá Liliana 3:0, Krous Martin 2:2, WO 2:1, body hostů: Mach Libor 2:2, Urban Jiří 0:4, Zbírkovský Milan 0:3, Fryš Zdeněk 3:0, WO 1:2), KST Rakovník D - SK Pšovlky 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 3:1, Adamczuk Janusz 3:1, Adamczuk Jan 3:1, Macek Zdeněk ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:3, Kadeřábek Milan 3:0, Šulitka Oldřich 0:4, Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, WO 2:0), Sokol Lány B - TJ Sokol Roztoky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lážnovský Jan 0:3, Spiegl Richard 0:2, Libovický Radek 0:4, Běloušek David 0:2, WO 3:2, body hostů: Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 2:0, Ghariani Sebastian 3:0, Vodňanský Martin 3:0, WO 2:3),
17. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TTC Kladno C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodňanský Martin 1:2, Samková Natálie 2:1, Ghariani Sebastian 2:1, Žáček Josef 3:0, WO 1:3, body hostů: Mikulejský Filip 1:2, Vychodil Luděk 1:2, Vospálek Miroslav 2:1, Habrcetl Milan 0:3, WO 3:1), Sokol Lány B - SK Viktorie Ořech A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Milan 3:0, Spiegl Richard 3:1, Jirkovský Václav 2:1, Běloušek David 3:1, WO 0:2, body hostů: Skřivánek Jiří 3:1, Novák Marek 0:3, Krolop David 0:4, Veverka Jan 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Rudná 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 0:4, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 1:3, Řezníček Lukáš 1:3, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Frýdl Miloš 3:1, Barcal Petr 4:0, Hluchý Marek 2:2), STC Slaný - Sokol Nižbor 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 1:3, Macák Petr 2:2, Zýmová Pavla 1:3, Poláček Vladimír 2:2, body hostů: Kovanda Milan 3:1, Rujder David 1:3, Rákosník Petr 2:2, Šturc Jaroslav 4:0), SK Pšovlky - TJ Sokol Unhošť 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 1:3, Flajšingr Petr 0:3, Kadeřábek Milan 2:1, Šulitka Oldřich 0:4, WO 2:0, body hostů: Mach Libor 3:1, Urban Jiří 4:0, Fryš Zdeněk 2:2, Sokolovský Petr 2:0, WO 0:2), KST Rakovník D - TSM Kladno 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamczuk Janusz 3:0, Adamczuk Jan 3:0, Kapoun Ondřej 3:0, Macek Zdeněk ml. 2:0, WO 6:0, body hostů: Krous Martin 0:3, Vojna Daniel 0:4, Hýžová Denisa 0:4, WO 0:6),
18. kolo:
Sokol Lány B - TTC Kladno C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jirkovský Václav 1:3, Běloušek David 3:1, Lážnovský Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Vychodil Luděk 3:0, Vospálek Miroslav 2:1, Habrcetl Milan 1:2, Strejc Václav 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Roztoky B - SK Viktorie Ořech A 13:5 (18,29 nehl, čtyřhry 1:1, body domácích: Vodňanský Martin 1:1, Samková Natálie 3:0, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 2:0, Ghariani Sebastian 1:0, WO 2:3, body hostů: Skřivánek Jiří 0:3, Novák Marek 0:3, Krolop David 0:3, Ptáčník Martin 1:1, WO 3:2), STC Slaný - Sokol Rudná 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajnar Luboš 0:4, Sajdl Vladimír 3:1, Štricová Niamh 3:0, Vaktor Ivan 1:3, Rampa Ladislav 0:1, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Frýdl Miloš 2:2, Barcal Petr 3:1, Hluchý Marek 2:2), TJ Sokol Buštěhrad - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lafek Dominik 0:3, Hnidka Marian 1:2, Krejčí Tomáš 1:2, Řezníček Lukáš 2:2, WO 3:0, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rákosník Petr 0:3, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:3), KST Rakovník D - TJ Sokol Unhošť 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 1:2, Macek Zdeněk ml. 3:0, Adamczuk Jan 3:0, Adamczuk Janusz 3:0, WO 1:3, body hostů: Mach Libor 1:2, Urban Jiří 0:3, Fryš Zdeněk 1:2, Švejda Ondřej 0:3, WO 3:1), SK Pšovlky - TSM Kladno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 2:2, Nachtigal Vlastimil ml. 0:4, Kadeřábek Milan 4:0, Šulitka Oldřich 1:3, body hostů: Krous Martin 2:2, Plachý Josef 3:1, Cimrmanová Eliška 1:3, Vojna Daniel 3:1),
19. kolo:
SK Pšovlky - TJ Sokol Roztoky B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 2:1, Flajšingr Petr 0:3, Kadeřábek Milan 2:1, Šulitka Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Vodňanský Martin 2:2, Pöschl Miroslav st. 2:2, WO 0:5), KST Rakovník D - Sokol Lány B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapoun Ondřej 4:0, Adamczuk Janusz 1:1, Adamczuk Jan 1:2, Macek Zdeněk ml. 1:3, Lepka Martin ml. 1:0, WO 1:1, body hostů: Moravec Milan 3:1, Spiegl Richard 2:2, Běloušek David 1:2, Jirkovský Václav 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Unhošť - TJ Sokol Buštěhrad 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Libor 1:1, Sokolovský Petr 0:2, Švejda Ondřej 1:3, Zbírkovský Milan 0:4, WO 0:4, body hostů: Krejčí Tomáš 4:0, Hnidka Marian 3:0, Řezníček Lukáš 2:0, Lafek Dominik 1:2, WO 4:0), TSM Kladno - STC Slaný 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chaloupka Mikuláš 0:2, Vojna Daniel 0:2, Plachá Liliana 0:3, Krous Martin 1:1, WO 7:0, body hostů: Černý Martin 3:0, Sajdl Vladimír 2:0, Poláček Vladimír 1:1, Vaktor Ivan 2:0, WO 0:7), Sokol Rudná - TTC Kladno C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Barcal Petr 2:2, Nágr Pavel 2:2, Frýdl Miloš 4:0, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Procházka Ondřej 2:2, Vospálek Miroslav 0:4, Habrcetl Milan 0:4), Sokol Nižbor - SK Viktorie Ořech A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovanda Milan 3:0, Rákosník Petr 1:2, Pech Jan 2:1, Šturc Jaroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Ptáčník Martin 1:2, Krasničan Jaroslav 2:1, Skřivánek Jiří 0:3, Novák Marek 0:3, WO 4:0),
20. kolo:
KST Rakovník D - TJ Sokol Roztoky B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kapoun Ondřej 1:1, Adamczuk Janusz 0:2, Adamczuk Jan 2:1, Lepka Martin ml. 1:2, WO 7:0, body hostů: Ghariani Sebastian 3:1, Jirásek Jiří 3:0, Vodňanský Martin 0:3, WO 0:7), SK Pšovlky - Sokol Lány B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hospodářský Jonny ml. 2:1, Flajšingr Petr 1:1, Kadeřábek Milan 0:3, Šulitka Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Běloušek David 2:1, Spiegl Richard 2:1, Moravec Milan 2:1, Hrbek Jiří 2:0, WO 0:5), TSM Kladno - TJ Sokol Buštěhrad 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cimrmanová Eliška 2:1, Vojna Daniel 3:1, Plachá Liliana 2:2, Krous Martin 2:2, Chaloupka Mikuláš 0:1, body hostů: Krejčí Tomáš 1:3, Řezníček Lukáš 3:1, Hnidka Marian 3:1, Lafek Dominik 0:4), TJ Sokol Unhošť - STC Slaný 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 0:2, Fryš Zdeněk 0:2, Bucek Jindřich 0:3, Zbírkovský Milan 0:2, WO 4:3, body hostů: Černý Martin 3:0, Štricová Niamh 2:0, Vajnar Luboš 2:0, Macák Petr 2:0, WO 3:4), Sokol Nižbor - TTC Kladno C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Miroslav 2:1, Rákosník Petr 2:0, Homolka Tomáš 1:2, Šturc Jaroslav 4:0, WO 4:0, body hostů: Levenec Alexandr 2:2, Procházka Ondřej 0:3, Vospálek Miroslav 1:2, Habrcetl Milan 0:2, WO 0:4), Sokol Rudná - SK Viktorie Ořech A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cacek Tomáš 4:0, Hluchý Marek 3:1, Barcal Petr 3:0, Frýdl Miloš 3:0, WO 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 1:2, Skřivánek Jiří 0:4, Novák Marek 0:4, Škoda Jiří 0:3, WO 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - Sokol Rudná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 1:3, Vodňanský Martin 1:3, Jirásek Jiří 3:1, Žáček Josef 4:0, body hostů: Cacek Tomáš 2:2, Barcal Petr 2:2, Hluchý Marek 0:4, Frýdl Miloš 3:1), Sokol Lány B - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Milan 1:2, Hrbek Jiří 2:1, Jirkovský Václav 1:1, Běloušek David 0:3, WO 4:1, body hostů: Kovanda Milan 2:0, Rujder David 2:1, Rákosník Petr 2:1, Šturc Jaroslav 1:2, WO 1:4), TTC Kladno C - TJ Sokol Unhošť 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 2:1, Mikulejský Filip 1:3, Levenec Alexandr 2:2, Vychodil Luděk 2:1, WO 2:0, body hostů: Urban Jiří 2:2, Mach Libor 0:2, Fryš Zdeněk 3:1, Sokolovský Petr 2:2, WO 0:2), SK Viktorie Ořech A - TSM Kladno 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 1:3, Ptáčník Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Plachá Liliana 1:3, Chaloupka Mikuláš 1:3, Krous Martin 2:1, Vojna Daniel 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Buštěhrad - SK Pšovlky 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lafek Dominik 2:2, Hnidka Marian 3:1, Krejčí Tomáš 4:0, Řezníček Lukáš 3:1, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 2:2, Kadeřábek Milan 1:3, Flajšingr Petr 0:4, Šulitka Oldřich 1:3), STC Slaný - KST Rakovník D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 2:0, Černý Martin 2:0, Vaktor Ivan 2:1, Macák Petr 2:0, WO 8:0, body hostů: Lepka Martin ml. 0:3, Kapoun Ondřej 0:3, Froněk Petr 1:2, WO 0:8),
22. kolo:
Sokol Lány B - Sokol Rudná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Milan 4:0, Hrbek Jiří 3:1, Jirkovský Václav 1:3, Běloušek David 2:2, body hostů: Cacek Tomáš 3:1, Barcal Petr 2:2, Nágr Pavel 1:3, Cihelka Jaroslav 0:4), TJ Sokol Roztoky B - Sokol Nižbor 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žáček Josef 1:0, Jakoubek Jakub 0:2, Samková Natálie 1:2, Ghariani Sebastian 2:0, WO 4:5, body hostů: Rujder David 2:1, Rákosník Petr 2:0, Homolka Tomáš 0:2, Šturc Jaroslav 0:1, WO 5:4), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Unhošť 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Marek 2:1, Skřivánek Jiří 3:0, Krasničan Jaroslav 4:0, Ptáčník Martin 2:0, WO 1:3, body hostů: Urban Jiří 1:2, Mach Libor 0:2, Švejda Ondřej 0:3, Bucek Jindřich 0:4, WO 3:1), TTC Kladno C - TSM Kladno 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 3:1, Mikulejský Filip 3:1, Levenec Alexandr 4:0, Vychodil Luděk 3:0, WO 0:1, body hostů: Chaloupka Mikuláš 2:1, Vojna Daniel 0:4, Cimrmanová Eliška 0:4, Plachá Liliana 0:4, WO 1:0), STC Slaný - SK Pšovlky 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 3:0, Vajnar Luboš 2:1, Materna George 2:1, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:4, body hostů: Hospodářský Jonny ml. 0:3, Kadeřábek Milan 3:0, Flajšingr Petr 0:3, Šulitka Oldřich 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Buštěhrad - KST Rakovník D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lafek Dominik 0:2, Stolz Daniel 0:2, Řezníček Lukáš 2:1, Krejčí Tomáš 3:0, WO 7:0, body hostů: Lepka Martin ml. 2:2, Kapoun Ondřej 3:1, Froněk Petr 0:2, WO 0:7),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Nižbor - KST Rakovník D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovanda Milan 2:0, Šturc Jaroslav 0:2, Pech Jan 0:3, Rujder David 0:2, WO 0:1, body hostů: Macek Zdeněk ml. 2:1, Štepka Vladimír 2:0, Adamczuk Jan 2:0, Kapoun Ondřej 1:1, WO 1:0), STC Slaný - TJ Sokol Roztoky B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:3, Sajdl Vladimír 1:3, Černý Martin 2:2, Vaktor Ivan 3:1, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Ghariani Sebastian 2:2, Žáček Josef 3:1, Samková Natálie 0:4), TTC Kladno C - SK Viktorie Ořech A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 2:0, Mikulejský Filip 2:0, Levenec Alexandr 3:0, Vychodil Luděk 2:0, body hostů: Ptáčník Martin 0:3, Skřivánek Jiří 0:2, Krasničan Jaroslav 0:2, Novák Marek 0:2), TSM Kladno - TJ Sokol Unhošť 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojna Daniel 0:2, Krous Martin 0:2, Chaloupka Mikuláš 0:2, Plachá Liliana 1:1, Cimrmanová Eliška 0:1, body hostů: Mach Libor 3:0, Urban Jiří 2:0, Fryš Zdeněk 1:1, Sokolovský Petr 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Rakovník D - Sokol Nižbor 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 1:2, Adamczuk Jan 3:1, Štepka Vladimír 3:1, Macek Zdeněk ml. 1:3, Adamczuk Janusz 0:1, body hostů: Kovanda Milan 4:0, Rujder David 2:2, Šturc Jaroslav 1:3, Rákosník Petr 1:3), TJ Sokol Roztoky B - STC Slaný 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 1:1, Samková Natálie 1:1, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 3:0, body hostů: Štricová Niamh 2:1, Černý Martin 0:3, Pánek Jan 0:2, Zýmová Pavla 0:2), SK Viktorie Ořech A - TTC Kladno C 5:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krasničan Jaroslav 2:1, Novák Marek 0:3, Ptáčník Martin 3:0, Skřivánek Jiří 0:3, body hostů: Vychodil Luděk 2:1, Levenec Alexandr 2:1, Mikulejský Filip 1:2, Procházka Ondřej 2:1), TJ Sokol Unhošť - TSM Kladno 9:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Libor 3:1, Fryš Zdeněk 3:1, Sokolovský Petr 1:2, Bucek Jindřich 0:1, Zbírkovský Milan 2:1, body hostů: Plachá Liliana 2:2, Cimrmanová Eliška 0:3, Vojna Daniel 2:2, Krous Martin 2:1, Chaloupka Mikuláš 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Nižbor - KST Rakovník D -:-, STC Slaný - TJ Sokol Roztoky B -:-, TTC Kladno C - SK Viktorie Ořech A -:-, TSM Kladno - TJ Sokol Unhošť -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Rakovník D - TJ Sokol Roztoky B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapoun Ondřej 0:2, Štepka Vladimír 2:1, Macek Zdeněk ml. 1:2, Adamczuk Jan 2:2, Adamczuk Janusz 0:2, body hostů: Jirásek Jiří 4:0, Žáček Josef 3:1, Ghariani Sebastian 1:2, Vodňanský Martin 1:2), SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Unhošť 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krolop David 1:3, Skřivánek Jiří 3:0, Novák Marek 1:2, Krasničan Jaroslav 4:0, body hostů: Urban Jiří 2:2, Zbírkovský Milan 0:4, Sokolovský Petr 2:1, Bucek Jindřich 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Roztoky B - KST Rakovník D 9:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ghariani Sebastian 2:1, Samková Natálie 0:2, Žáček Josef 3:0, Jirásek Jiří 2:1, body hostů: Adamczuk Jan 2:1, Štepka Vladimír 1:2, Adamczuk Janusz 1:2, Kapoun Ondřej 0:1, Lepka Martin ml. 0:1), TJ Sokol Unhošť - SK Viktorie Ořech A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jiří 2:2, Mach Libor 4:0, Švejda Ondřej 1:2, Bucek Jindřich 2:1, Zbírkovský Milan 0:1, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 3:1, Novák Marek 0:4, Krolop David 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Roztoky B - KST Rakovník D -:-, SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Unhošť 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krasničan Jaroslav 3:0, Skřivánek Jiří 0:2, Krolop David 2:1, Ptáčník Martin 3:0, body hostů: Mach Libor 2:1, Urban Jiří 1:2, Sokolovský Petr 0:1, Bucek Jindřich 0:2, Švejda Ondřej 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline