Výsledky do novin
Okresní přebor 4. třídy
1. kolo:
Nosislav "A" - D.H. Loučky 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broskva Alois 4:0, Ondrušíková Petra 4:0, Smetana Vladimír 4:0, Zbořil Miroslav 4:0, body hostů: Halouzka Zdeněk 0:4, Kotlín Vladimír 0:4, Smejkal Jan 0:4, Pololáník Pavel 0:4), Sokol Kuřim "C" - Březina 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Tomáš 2:2, Pololáník Jan 3:1, Vasas Miroslav 2:2, Valenta Ondřej 3:1, body hostů: Drahovzal Miroslav 3:1, Kousalík Marek 2:2, Walsberger Jan 1:3, Kalivoda Zdeněk 0:4), Hrušovany "B" - Lažánky "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kijac Zdeněk 1:2, Škarda Oldřich 4:0, Hodec Pavel 3:1, Karban Aleš 0:4, Havlík Jan 1:0, body hostů: Steinhauser Jan 1:3, Špaček Petr 0:2, Baier Radek 3:1, Doležel Tomáš 2:2, Burian Lubomír 1:1), Mor.Knínice "B" - Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Zdeněk 3:1, Adamíková Petra 2:2, Kachlík Jan 0:4, Hledík Ivoš 3:1, body hostů: Bernard Stanislav 3:1, Kepák Libor 2:2, Nivnický Václav 1:3, Španihel Jaroslav 2:2), Tvarožná "C" - Řeznovice "I" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daňková Lucie 2:2, Dostál Tomáš 1:3, Malý Václav 3:1, Forman Tomáš 1:3, body hostů: Mrkvička Adam 2:2, Lustig Adam 4:0, Šimeček Radek 0:4, Karpíšek Jakub 3:1),
2. kolo:
D.H. Loučky - Řeznovice "I" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlín Vladimír 1:3, Smejkal Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 4:0, Pololáník Pavel 0:4, body hostů: Záviška Josef ml. 3:1, Makovický Marek 2:2, Karpíšek Jakub 2:2, Šimeček Radek 1:3), Říčany "B" - Tvarožná "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bernard Stanislav 3:1, Kepák Libor 2:2, Nivnický Václav 2:2, Španihel Jaroslav 2:2, body hostů: Zeman Pavel 3:1, Daňková Lucie 1:3, Forman Tomáš 0:4, Malý Václav 3:1), Lažánky "D" - Mor.Knínice "B" 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Burian Lubomír 4:0, Steinhauser Jan 1:3, Špaček Petr 1:2, WO 0:6, body hostů: Špaček Zdeněk 2:1, Adamíková Petra 2:1, Kachlík Jan 0:3, Vojanec Libor 1:1, WO 6:0), Březina - Hrušovany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahovzal Miroslav 4:0, Kousalík Marek 1:3, Kalivoda Zdeněk 2:2, Hloušek Petr 2:2, body hostů: Hodec Pavel 3:1, Kijac Zdeněk 0:4, Havlík Jan 3:1, Karban Aleš 1:3), Nosislav "A" - Sokol Kuřim "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zbořil Miroslav 1:3, Smetana Vladimír 4:0, Broskva Alois 2:2, Ondrušíková Petra 2:2, body hostů: Ptáček Tomáš 1:3, Pololáník Jan 2:2, Vasas Miroslav 2:2, Valenta Ondřej 2:2),
3. kolo:
Sokol Kuřim "C" - D.H. Loučky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Ondřej 1:3, Ptáček Tomáš 2:2, Krebs Pavel 3:1, Vasas Miroslav 1:3, body hostů: Pololáník Pavel 3:1, Smejkal Jan 2:2, Kotlín Vladimír 0:4, Halouzka Zdeněk 4:0), Hrušovany "B" - Nosislav "A" 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kijac Zdeněk 0:4, Havlík Jan 0:2, Hodec Pavel 1:3, Karban Aleš 1:3, WO 0:2, body hostů: Ondrušíková Petra 3:1, Broskva Alois 4:0, Smetana Vladimír 3:0, Zbořil Miroslav 2:1, WO 2:0), Mor.Knínice "B" - Březina 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Zdeněk 3:1, Toldy Jozef 0:4, Hledík Ivoš 1:3, Kahle Marek 0:4, body hostů: Drahovzal Miroslav 4:0, Kousalík Marek 2:2, Walsberger Jan 2:0, Hloušek Petr 3:1, Kalivoda Zdeněk 1:1), Tvarožná "C" - Lažánky "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daňková Lucie 0:2, Dostál Tomáš 2:2, Malý Václav 4:0, Forman Tomáš 0:4, Zeman Pavel 2:0, body hostů: Špaček Petr 2:2, Doležel Tomáš 2:2, Burian Lubomír 2:2, Steinhauser Jan 2:2), Řeznovice "I" - Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Marek 3:1, Karpíšek Jakub 1:3, Šimeček Radek 3:1, Pyrochta David 0:4, body hostů: Bernard Stanislav 2:2, Španihel Jaroslav 3:1, Dvořáček Josef 1:2, Kepák Libor 3:1, Gold Jiří 0:1),
4. kolo:
D.H. Loučky - Říčany "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlín Vladimír 2:2, Smejkal Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 3:1, Pololáník Pavel 3:1, body hostů: Bernard Stanislav 1:3, Kepák Libor 0:4, Nivnický Václav 2:2, Španihel Jaroslav 2:2), Lažánky "D" - Řeznovice "I" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Tomáš 2:2, Steinhauser Jan 0:4, Burian Lubomír 0:4, Chylková Urbánková Jitka 4:0, body hostů: Záviška Josef ml. 3:1, Karpíšek Jakub 2:2, Lehocký Vojtěch 3:1, Šimeček Radek 2:2), Březina - Tvarožná "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peprný Aleš 4:0, Drahovzal Miroslav 3:1, Kousalík Marek 4:0, Kalivoda Zdeněk 3:1, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 0:4, Forman Tomáš 0:4, Malý Václav 1:3), Nosislav "A" - Mor.Knínice "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broskva Alois 4:0, Ondrušíková Petra 4:0, Smetana Vladimír 4:0, Zbořil Miroslav 4:0, body hostů: Vojanec Libor 0:4, Kachlík Jan 0:4, Kahle Marek 0:4, Toldy Jozef 0:4), Sokol Kuřim "C" - Hrušovany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Tomáš 2:2, Valenta Ondřej 4:0, Krebs Pavel 3:1, Vasas Miroslav 2:2, body hostů: Kijac Zdeněk 2:2, Havlík Jan 1:2, Hodec Pavel 2:2, Karban Aleš 0:4, Pirožek David 0:1),
5. kolo:
Hrušovany "B" - D.H. Loučky 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karban Aleš 2:2, Hodec Pavel 2:2, Havlík Jan 2:1, Pirožek David 0:4, Pirožek Tomáš 0:1, body hostů: Smejkal Jan 2:2, Pololáník Pavel 1:3, Halouzka Zdeněk 4:0, Kotlín Vladimír 3:1), Mor.Knínice "B" - Sokol Kuřim "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toldy Jozef 0:4, Špaček Zdeněk 1:3, Kachlík Jan 1:3, Vojanec Libor 3:1, body hostů: Ptáček Tomáš 3:1, Šlezinger Aleš 4:0, Vasas Miroslav 1:3, Valenta Ondřej 3:1), Tvarožná "C" - Nosislav "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daňková Lucie 0:4, Forman Tomáš 0:4, Malý Václav 3:1, Dostál Tomáš 0:4, body hostů: Smetana Vladimír 3:1, Zbořil Miroslav 3:1, Broskva Alois 4:0, Ondrušíková Petra 3:1), Řeznovice "I" - Březina 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Marek 1:3, Pyrochta David 0:4, Mrkvička Adam 1:2, Šimeček Radek 0:4, WO 0:1, body hostů: Peprný Aleš 4:0, Drahovzal Miroslav 4:0, Kousalík Marek 3:1, Hloušek Petr 1:1, Walsberger Jan 1:0, WO 1:0), Říčany "B" - Lažánky "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kepák Libor 1:3, Španihel Jaroslav 1:3, Bernard Stanislav 1:3, Dvořáček Josef 1:1, Gold Jiří 0:2, body hostů: Baier Radek 4:0, Steinhauser Jan 4:0, Burian Lubomír 1:3, Doležel Tomáš 3:1),
6. kolo:
D.H. Loučky - Lažánky "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pololáník Pavel 0:4, Smejkal Jan 2:2, Halouzka Zdeněk 2:2, Kotlín Vladimír 3:1, body hostů: Chylková Urbánková Jitka 3:1, Baier Radek 3:1, Steinhauser Jan 1:3, Doležel Tomáš 2:2), Březina - Říčany "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahovzal Miroslav 4:0, Kousalík Marek 3:1, Kalivoda Zdeněk 1:3, Peprný Aleš 4:0, body hostů: Bernard Stanislav 1:3, Španihel Jaroslav 2:2, Kepák Libor 0:4, Nivnický Václav 1:3), Nosislav "A" - Řeznovice "I" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Vladimír 4:0, Zbořil Miroslav 1:2, Broskva Alois 4:0, Ondrušíková Petra 3:1, WO 1:0, body hostů: Šimeček Radek 0:4, Záviška Josef ml. 1:3, Karpíšek Jakub 0:3, Makovický Marek 2:2, WO 0:1), Sokol Kuřim "C" - Tvarožná "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Tomáš 3:1, Valenta Ondřej 3:1, Krebs Pavel 3:1, Vasas Miroslav 3:1, body hostů: Daňková Lucie 0:4, Hylmar Miroslav 0:2, Dostál Tomáš 0:4, Malý Václav 4:0, Forman Tomáš 0:2), Hrušovany "B" - Mor.Knínice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škarda Oldřich 2:0, Karban Aleš 1:3, Havlík Jan 2:2, Hodec Pavel 4:0, Kijac Zdeněk 0:2, body hostů: Adamíková Petra 1:3, Toldy Jozef 2:2, Hrubeš Alois 2:2, Hledík Ivoš 2:2),
7. kolo:
Mor.Knínice "B" - D.H. Loučky 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hledík Ivoš 1:3, Špaček Zdeněk 3:1, Toldy Jozef 2:2, Vojanec Libor 3:1, body hostů: Kotlín Vladimír 2:2, Smejkal Jan 2:2, Halouzka Zdeněk 3:1, Pololáník Pavel 0:4), Tvarožná "C" - Hrušovany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 0:4, Malý Václav 4:0, Daňková Lucie 2:2, body hostů: Kijac Zdeněk 1:3, Škarda Oldřich 3:1, Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 2:1, Karban Aleš 0:1), Řeznovice "I" - Sokol Kuřim "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroutil Vladimír 3:1, Makovický Marek 1:3, Záviška Josef ml. 1:3, Novák Aleš 2:2, body hostů: Ptáček Tomáš 0:2, Valenta Ondřej 3:1, Pololáník Jan 3:1, Krebs Pavel 3:1, Vasas Miroslav 0:2), Říčany "B" - Nosislav "A" 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kepák Libor 0:4, Španihel Jaroslav 1:3, Nivnický Václav 2:2, Gold Jiří 0:2, Dvořáček Josef 0:2, body hostů: Smetana Vladimír 3:1, Zbořil Miroslav 3:1, Ondrušíková Petra 4:0, Broskva Alois 3:1), Lažánky "D" - Březina 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinhauser Jan 1:3, Doležel Tomáš 3:1, Špaček Petr 1:2, Chylková Urbánková Jitka 4:0, Burian Lubomír 1:0, body hostů: Drahovzal Miroslav 2:2, Kousalík Marek 3:1, Hloušek Petr 1:3, Walsberger Jan 0:2, Kalivoda Zdeněk 0:2),
8. kolo:
D.H. Loučky - Březina 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smejkal Jan 0:4, Pololáník Karel 3:1, Halouzka Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 3:1, body hostů: Peprný Aleš 4:0, Kousalík Marek 1:3, Hloušek Petr 1:3, Kalivoda Zdeněk 1:3), Nosislav "A" - Lažánky "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Miroslav 2:2, Broskva Alois 4:0, Smetana Vladimír 4:0, Bohunický Pavel 0:4, body hostů: Steinhauser Jan 1:3, Doležel Tomáš 2:2, Burian Lubomír 2:2, Špaček Petr 1:3), Sokol Kuřim "C" - Říčany "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Tomáš 2:1, Valenta Ondřej 3:0, Krebs Pavel 3:1, Šlezinger Aleš 2:0, WO 2:2, body hostů: Bernard Stanislav 0:3, Španihel Jaroslav 0:3, Dvořáček Josef 1:1, Nivnický Václav 1:3, WO 2:2), Hrušovany "B" - Řeznovice "I" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kijac Zdeněk 0:4, Hodec Pavel 2:2, Pirožek David 0:4, Havlík Jan 3:1, body hostů: Karpíšek Jakub 2:2, Záviška Josef ml. 3:1, Dohnal František 4:0, Makovický Marek 2:2), Mor.Knínice "B" - Tvarožná "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubeš Alois 2:2, Toldy Jozef 1:1, Špaček Zdeněk 2:2, Hledík Ivoš 1:3, Vojanec Libor 2:0, body hostů: Forman Tomáš 1:3, Daňková Lucie 4:0, Dostál Tomáš 0:2, Malý Václav 3:1, Hylmar Miroslav 0:2),
9. kolo:
Tvarožná "C" - D.H. Loučky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Tomáš 0:4, Hylmar Miroslav 0:2, Malý Václav 4:0, Daňková Lucie 2:2, Forman Tomáš 0:2, body hostů: Pololáník Pavel 2:2, Smejkal Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 2:2), Řeznovice "I" - Mor.Knínice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvička Adam 1:3, Pyrochta David 0:4, Šimeček Radek 0:4, Hájek Marek 4:0, body hostů: Hledík Ivoš 3:1, Špaček Zdeněk 3:1, Adamíková Petra 2:2, Toldy Jozef 3:1), Říčany "B" - Hrušovany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kepák Libor 0:2, Nivnický Václav 2:2, Bernard Stanislav 3:1, Španihel Jaroslav 3:1, Dvořáček Josef 1:1, body hostů: Škarda Oldřich 4:0, Hodec Pavel 2:2, Karban Aleš 0:4, Havlík Jan 1:1, Kijac Zdeněk 0:2), Lažánky "D" - Sokol Kuřim "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Jan 2:2, Špaček Petr 0:2, Doležel Tomáš 4:0, Chylková Urbánková Jitka 4:0, Burian Lubomír 1:1, body hostů: Ptáček Tomáš 1:3, Valenta Ondřej 1:3, Vasas Miroslav 1:3, Krebs Pavel 2:2), Březina - Nosislav "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peprný Aleš 4:0, Drahovzal Miroslav 3:1, Walsberger Jan 0:4, Kousalík Marek 0:4, body hostů: Ondrušíková Petra 2:2, Broskva Alois 2:2, Nekvapil Pavel 2:2, Smetana Vladimír 3:1),
10. kolo:
D.H. Loučky - Nosislav "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Martin 3:1, Smejkal Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 1:3, Kotlín Vladimír 1:3, body hostů: Ondrušíková Petra 1:3, Broskva Alois 4:0, Smetana Vladimír 2:2, Zbořil Miroslav 1:3), Březina - Sokol Kuřim "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peprný Aleš 4:0, Drahovzal Miroslav 1:3, Kousalík Marek 2:2, Kalivoda Zdeněk 1:1, Walsberger Jan 0:2, body hostů: Pololáník Jan 3:1, Vasas Miroslav 3:1, Ptáček Tomáš 0:4, Krebs Pavel 2:2), Lažánky "D" - Hrušovany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinhauser Jan 2:2, Burian Lubomír 2:2, Špaček Petr 0:4, Chylková Urbánková Jitka 4:0, body hostů: Kijac Zdeněk 1:3, Havlík Jan 1:3, Škarda Oldřich 3:1, Hodec Pavel 3:1), Říčany "B" - Mor.Knínice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Stanislav 3:1, Kepák Libor 2:2, Nivnický Václav 1:3, Španihel Jaroslav 2:2, body hostů: Hledík Ivoš 2:2, Špaček Zdeněk 4:0, Vojanec Libor 2:2, Toldy Jozef 0:4), Řeznovice "I" - Tvarožná "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makovický Marek 3:1, Šimeček Radek 2:2, Záviška Josef ml. 3:1, Mrkvička Adam 4:0, body hostů: Daňková Lucie 3:1, Hylmar Miroslav 0:4, Dostál Tomáš 0:4, Forman Tomáš 1:3),
11. kolo:
Řeznovice "I" - D.H. Loučky 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Makovický Marek 1:3, Záviška Josef ml. 1:3, Šimeček Radek 1:3, WO 0:5, body hostů: Kotlín Vladimír 3:0, Pololáník Pavel 0:3, Halouzka Zdeněk 3:0, Mašek Martin 3:0, WO 5:0), Tvarožná "C" - Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daňková Lucie 2:2, Forman Tomáš 0:4, Malý Václav 4:0, Zeman Pavel 4:0, body hostů: Bernard Stanislav 1:3, Nivnický Václav 2:2, Španihel Jaroslav 1:3, Kepák Libor 2:2), Mor.Knínice "B" - Lažánky "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleskač Miroslav 2:2, Špaček Zdeněk 2:2, Toldy Jozef 1:3, Hledík Ivoš 2:2, body hostů: Baier Radek 3:1, Steinhauser Jan 3:1, Burian Lubomír 0:4, Špaček Petr 3:1), Hrušovany "B" - Březina 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kijac Zdeněk 0:4, Havlík Jan 0:2, Hodec Pavel 2:2, Pirožek David 1:3, WO 0:2, body hostů: Peprný Aleš 2:0, Drahovzal Miroslav 4:0, Kousalík Marek 3:0, Walsberger Jan 2:1, Machát Tomáš 0:2, WO 2:0), Sokol Kuřim "C" - Nosislav "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Jan 3:1, Vasas Miroslav 2:2, Krebs Pavel 2:2, Valenta Ondřej 1:3, body hostů: Broskva Alois 3:1, Ondrušíková Petra 1:3, Smetana Vladimír 3:1, Zbořil Miroslav 0:2, Bohunický Pavel 1:1),
12. kolo:
D.H. Loučky - Sokol Kuřim "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halouzka Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 3:1, Mašek Martin 4:0, Smejkal Jan 1:3, body hostů: Valenta Ondřej 1:3, Vasas Miroslav 0:4, Šlezinger Aleš 3:1, Ptáček Tomáš 1:3), Nosislav "A" - Hrušovany "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Vladimír 1:0, Broskva Alois 4:0, Mušálek Pavel 2:2, Ondrušíková Petra 3:1, Rylich Bohuslav 2:1, body hostů: Kijac Zdeněk 1:3, Pirožek David 0:4, Hodec Pavel 3:1, Pirožek Tomáš 0:4), Březina - Mor.Knínice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahovzal Miroslav 3:1, Kousalík Marek 3:1, Walsberger Jan 2:2, Hloušek Petr 2:2, body hostů: Pleskač Miroslav 3:1, Špaček Zdeněk 3:1, Adamíková Petra 0:4, Toldy Jozef 0:4), Lažánky "D" - Tvarožná "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Jan 3:1, Doležel Tomáš 3:1, Špaček Petr 1:3, Baier Radek 4:0, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Forman Tomáš 0:4, Zeman Pavel 1:0, Malý Václav 3:1, Hylmar Miroslav 0:3), Říčany "B" - Řeznovice "I" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kepák Libor 3:1, Nivnický Václav 2:2, Španihel Jaroslav 3:1, Bernard Stanislav 3:1, body hostů: Makovický Marek 1:3, Záviška Josef ml. 1:3, Šimeček Radek 1:3, Karpíšek Jakub 2:2),
13. kolo:
Říčany "B" - D.H. Loučky 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bernard Stanislav 0:3, Nivnický Václav 1:3, Kepák Libor 0:4, Španihel Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Pololáník Pavel 2:2, Mašek Martin 3:0, Kotlín Vladimír 3:1, Halouzka Zdeněk 3:1, WO 1:0), Řeznovice "I" - Lažánky "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Marek 1:2, Karpíšek Jakub 2:2, Lustig Adam 4:0, Záviška Josef ml. 3:1, Šimeček Radek 1:0, body hostů: Burian Lubomír 0:4, Špaček Petr 1:3, Baier Radek 3:1, Steinhauser Jan 1:3), Tvarožná "C" - Březina 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daňková Lucie 0:4, Hylmar Miroslav 0:4, Malý Václav 3:1, Forman Tomáš 0:4, body hostů: Peprný Aleš 3:0, Drahovzal Miroslav 3:1, Hloušek Petr 3:1, Kousalík Marek 3:1, Walsberger Jan 1:0), Mor.Knínice "B" - Nosislav "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojanec Libor 1:1, Špaček Zdeněk 1:3, Pleskač Miroslav 2:2, Hledík Ivoš 1:3, Toldy Jozef 0:2, body hostů: Karas Jiří 1:3, Smetana Vladimír 4:0, Broskva Alois 4:0, Nekvapil Pavel 2:2), Hrušovany "B" - Sokol Kuřim "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kijac Zdeněk 2:2, Pirožek David 0:4, Hodec Pavel 3:1, Pirožek Tomáš 0:4, body hostů: Vasas Miroslav 3:1, Ptáček Tomáš 2:2, Kočková Andrea 2:2, Krebs Pavel 4:0),
14. kolo:
D.H. Loučky - Hrušovany "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlín Vladimír 4:0, Halouzka Zdeněk 4:0, Smejkal Jan 4:0, Mašek Martin 1:0, Pololáník Lukáš 1:2, body hostů: Kijac Zdeněk 1:3, Hodec Pavel 1:3, Pirožek David 0:4, Pirožek Tomáš 0:4), Sokol Kuřim "C" - Mor.Knínice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Tomáš 2:2, Krebs Pavel 2:0, Valenta Ondřej 2:2, Vasas Miroslav 3:1, Kočková Andrea 0:2, body hostů: Adamíková Petra 0:4, Hledík Ivoš 2:2, Hrubeš Alois 1:3, Pleskač Miroslav 4:0), Nosislav "A" - Tvarožná "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Miroslav 3:1, Zástěra Tomáš 3:1, Broskva Alois 4:0, Ondrušíková Petra 2:0, Pilát Libor 0:2, body hostů: Malý Václav 3:1, Daňková Lucie 1:3, Forman Tomáš 0:4, Dostál Tomáš 0:4), Březina - Řeznovice "I" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peprný Aleš 3:1, Hloušek Petr 1:3, Drahovzal Miroslav 1:3, Kousalík Marek 2:2, body hostů: Karpíšek Jakub 0:4, Šimeček Radek 2:2, Lehocký Vojtěch 4:0, Lustig Adam 3:1), Lažánky "D" - Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Jan 4:0, Burian Lubomír 2:2, Špaček Petr 1:3, Špaček David 0:4, body hostů: Španihel Jaroslav 3:1, Nivnický Václav 2:2, Kepák Libor 2:2, Dvořáček Josef 2:2),
15. kolo:
Lažánky "D" - D.H. Loučky 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček David 0:4, Burian Lubomír 0:4, Steinhauser Jan 2:2, Baier Radek 2:2, body hostů: Mašek Martin 3:0, Pásek Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 3:1, Halouzka Zdeněk 3:1, Pololáník Jan 0:1), Říčany "B" - Březina 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernard Stanislav 2:2, Nivnický Václav 2:2, Španihel Jaroslav 2:2, Dvořáček Josef 1:1, Kepák Libor 1:1, body hostů: Drahovzal Miroslav 2:2, Kousalík Marek 2:2, Hloušek Petr 2:2, Machát Tomáš 2:2), Řeznovice "I" - Nosislav "A" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovický Marek 0:4, Karpíšek Jakub 0:4, Šimeček Radek 1:3, Škůrková Marcela 0:4, body hostů: Ondrušíková Petra 4:0, Broskva Alois 3:1, Zbořil Miroslav 4:0, Smetana Vladimír 4:0), Tvarožná "C" - Sokol Kuřim "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daňková Lucie 2:2, Forman Tomáš 0:4, Malý Václav 4:0, Hylmar Miroslav 1:3, body hostů: Ptáček Tomáš 2:2, Kočková Andrea 1:3, Vasas Miroslav 3:1, Valenta Ondřej 3:1), Mor.Knínice "B" - Hrušovany "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojanec Libor 4:0, Hledík Ivoš 1:3, Toldy Jozef 3:1, Pleskač Miroslav 4:0, body hostů: Kijac Zdeněk 1:3, Hodec Pavel 2:2, Skála Jaroslav 0:4, Karban Aleš 1:3),
16. kolo:
D.H. Loučky - Mor.Knínice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Martin 2:0, Smejkal Jan 2:2, Halouzka Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 3:1, Pololáník Jan 2:0, body hostů: Adamíková Petra 0:4, Toldy Jozef 0:4, Hledík Ivoš 1:3, Pleskač Miroslav 3:1), Hrušovany "B" - Tvarožná "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karban Aleš 2:2, Hodec Pavel 3:1, Kijac Zdeněk 1:3, Pirožek David 0:4, body hostů: Daňková Lucie 3:1, Hylmar Miroslav 1:3, Forman Tomáš 2:2, Malý Václav 4:0), Sokol Kuřim "C" - Řeznovice "I" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočková Andrea 0:4, Šlezinger Aleš 3:1, Ptáček Tomáš 2:2, Valenta Ondřej 3:1, body hostů: Záviška Josef ml. 1:3, Karpíšek Jakub 1:3, Lustig Adam 4:0, Šimeček Radek 2:2), Nosislav "A" - Říčany "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broskva Alois 4:0, Ondrušíková Petra 2:1, Smetana Vladimír 4:0, Zbořil Miroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Kepák Libor 0:4, Španihel Jaroslav 1:3, Nivnický Václav 0:3, Dvořáček Josef 0:1, Gold Jiří 0:3, WO 1:0), Březina - Lažánky "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drahovzal Miroslav 3:1, Kousalík Marek 3:1, Peprný Aleš 4:0, Machát Tomáš 1:3, body hostů: Doležel Tomáš 2:2, Burian Lubomír 2:2, Špaček Petr 1:3, Špaček David 0:4),
17. kolo:
Březina - D.H. Loučky 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kousalík Marek 2:2, Drahovzal Miroslav 0:4, Hloušek Petr 1:3, Kalivoda Zdeněk 1:3, body hostů: Mašek Martin 2:0, Pololáník Jan 3:1, Kotlín Vladimír 4:0, Halouzka Zdeněk 3:1, Smejkal Jan 0:2), Lažánky "D" - Nosislav "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Jan 1:3, Baier Radek 4:0, Špaček Petr 1:3, Chylková Urbánková Jitka 2:2, body hostů: Smetana Vladimír 3:1, Zbořil Miroslav 2:2, Ondrušíková Petra 1:3, Broskva Alois 2:2), Říčany "B" - Sokol Kuřim "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kepák Libor 2:2, Nivnický Václav 1:3, Dvořáček Josef 0:1, Bernard Stanislav 2:2, WO 0:3, body hostů: Ptáček Tomáš 1:2, Vasas Miroslav 2:1, Kadlec Jiří 2:2, Valenta Ondřej 3:0, WO 3:0), Řeznovice "I" - Hrušovany "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karpíšek Jakub 2:2, Lehocký Vojtěch 4:0, Lustig Adam 4:0, Šimeček Radek 4:0, body hostů: Pirožek David 0:4, Karban Aleš 1:3, Pirožek Tomáš 0:4, Kijac Zdeněk 1:3), Tvarožná "C" - Mor.Knínice "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 0:4, Malý Václav 2:2, Forman Tomáš 0:4, body hostů: Hledík Ivoš 3:1, Toldy Jozef 4:0, Vojanec Libor 3:1, Pleskač Miroslav 3:1),
18. kolo:
D.H. Loučky - Tvarožná "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Martin 4:0, Smejkal Jan 1:3, Kotlín Vladimír 4:0, Halouzka Zdeněk 3:1, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 1:3, Forman Tomáš 0:4, Malý Václav 2:2), Mor.Knínice "B" - Řeznovice "I" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojanec Libor 3:1, Toldy Jozef 2:2, Špaček Zdeněk 3:1, Pleskač Miroslav 3:1, body hostů: Karpíšek Jakub 0:4, Mrkvička Adam 1:3, Lustig Adam 4:0, Šimeček Radek 0:4), Hrušovany "B" - Říčany "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kijac Zdeněk 2:2, Pirožek David 0:2, Karban Aleš 0:4, Hodec Pavel 3:1, Pirožek Tomáš 0:2, body hostů: Španihel Jaroslav 3:1, Bernard Stanislav 3:1, Nivnický Václav 3:1, Kepák Libor 2:2), Sokol Kuřim "C" - Lažánky "D" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ptáček Tomáš 0:3, Krebs Pavel 2:1, Vasas Miroslav 1:2, Valenta Ondřej 3:0, WO 5:0, body hostů: Doležel Tomáš 2:2, Burian Lubomír 2:2, Steinhauser Jan 2:2, WO 0:5), Nosislav "A" - Březina 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broskva Alois 3:1, Bohunický Pavel 1:2, Smetana Vladimír 4:0, Zbořil Miroslav 3:1, Nekvapil Pavel 0:1, body hostů: Drahovzal Miroslav 2:2, Kousalík Marek 1:3, Hloušek Petr 1:3, Kalivoda Zdeněk 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy