Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
KS II.A (MS)
1. kolo:
Orel Paskov B - TJ Sokol Příbor 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němčík Pavel 1:2, Taichman Ivo 0:3, Vidlička Radomír 1:2, Michna Petr 2:1, body hostů: Kypr Tomáš 3:0, Krček Kamil 3:0, Pavlištík Břetislav 0:3, Fojtík Luděk 2:1), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Brušperk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Martin 2:2, Spiel Petr 0:2, Neubauer Valdemar 2:2, Ivánek Svatomír 2:2, Popelář Radim 2:0, body hostů: Beneš Radek 4:0, Kocián Petr 4:0, Gromnica Václav 0:4, Dolegovský Patrik 0:4), TJ Nový Jičín C - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 3:1, Zich Michal nejml. 1:0, Kment Tomáš 0:4, Trabura Lubomír 2:2, Kratochvíl Roman 2:1, body hostů: Pustka Matouš 2:2, Mohyla Petr 2:2, Pavliska Martin 3:1, Pustka Mikuláš 1:3), TJ TŽ Třinec C - TJ Mořkov 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galuszka Weronika 2:0, Mitrega Roman 2:0, Jurga Filip ml. 3:0, Makara Nico 3:0, body hostů: Černoch Rostislav 0:3, Hušek Petr 0:3, Pavlín Petr 0:2, Kučera Roman 0:2), SSK Komorní Lhotka B - TJ TTC Vendryně 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návrat Lubomír 4:0, Kroupa Aleš 1:3, Kroupa Pavel 1:3, Branny Daniel 1:3, body hostů: Berbr Aleš 2:2, Válek Filip 3:1, Drozd Aleš 3:1, Cieslar Marcin 1:3), TJ Sokol Ropice - KST Dolní Lomná 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przeczek Kamil 0:2, Chudík Jiří 2:0, Volný Marek 3:0, Ogrocki Tomáš 3:0, body hostů: Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 0:3, Šigut Dalibor 0:2, Szotkowski Jan 1:1),
2. kolo:
Orel Paskov B - TJ Sokol Brušperk B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polomíček Roman 1:2, Vidlička Radomír 0:3, Michna Ivo 1:2, Taichman Ivo 1:2, body hostů: Beneš Radek 3:0, Kocián Petr 3:0, Dolegovský Patrik 0:3, Gromnica Václav 3:0), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Příbor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spiel Petr 2:2, Velička Martin 0:2, Neubauer Valdemar 2:2, Ivánek Svatomír 3:1, Popelář Radim 2:0, body hostů: Kypr Tomáš 1:3, Krček Kamil 4:0, Pavlištík Břetislav 0:4, Bělík Jakub 2:2), TJ Nový Jičín C - TJ Mořkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Michal nejml. 3:1, Kopecký Stanislav st. 2:2, Šimíček Vladimír 0:2, Havrlant Jaromír 3:1, Ščibrániová Jana 0:2, body hostů: Poruba Jiří 4:0, Kravčenko Viktor 1:3, Kunc Patrik 2:2, Cikryt Tomáš 1:3), TJ TŽ Třinec C - ST Kozlovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 1:2, Březina Tomáš 2:1, Weber Milan 0:3, Makara Nico 1:3, body hostů: Pustka Matouš 3:1, Mohyla Petr 2:1, Pavliska Martin 3:0, Pustka Mikuláš 1:2), SSK Komorní Lhotka B - KST Dolní Lomná 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:1, Pagáč Zbyněk 3:0, Kroupa Pavel 1:2, Kroupa Aleš 2:1, body hostů: Kantor Tomáš 2:1, Gruszka Jan 0:3, Szotkowski Jan 2:1, Šigut Dalibor 0:3), TJ Sokol Ropice - TJ TTC Vendryně 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chudík Jiří 1:3, Volný Marek 2:2, Przeczek Kamil 3:1, Przybyla Jan 4:0, body hostů: Berbr Aleš 2:2, Válek Filip 2:2, Drozd Aleš 2:2, Cieslar Marcin 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Příbor - TJ TTC Vendryně 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlištík Břetislav 4:0, Fojtík Luděk 0:4, Bělík Jakub 1:2, Krček Kamil 2:2, body hostů: Berbr Aleš 1:3, Válek Filip 3:1, Drozd Aleš 2:2, Cieslar Marcin 2:1), TJ Sokol Brušperk B - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gromnica Václav 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Dolegovský Patrik 0:3, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Kantor Tomáš 2:2, Szotkowski Jan 2:1, Šigut Dalibor 1:2, Gruszka Jan 0:3), ST Kozlovice - SSK Komorní Lhotka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Mohyla Petr 2:1, Pustka Mikuláš 2:1, Pustka Matouš 1:2, body hostů: Návrat Lubomír 2:1, Kroupa Aleš 1:2, Pagáč Zbyněk 1:2, Nikl Zdeněk 0:3), TJ Mořkov - TJ Sokol Ropice 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Rostislav 0:2, Hušek Petr 0:2, Pavlín Petr 0:3, Kučera Roman 0:2, body hostů: Przeczek Kamil 3:0, Volný Marek 2:0, Ogrocki Tomáš 2:0, Przybyla Jan 2:0), Orel Paskov B - TJ Nový Jičín C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taichman Ivo 0:2, Michna Petr 0:2, Němčík Pavel 2:1, Novák Michal 0:3, body hostů: Trabura Lubomír 3:0, Kopecký Stanislav st. 2:1, Loukota Dušan 1:1, Kratochvíl Roman 2:0), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ TŽ Třinec C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Martin 1:1, Neubauer Valdemar 2:0, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 2:0, body hostů: Galuszka Weronika 1:2, Weber Milan 0:2, Dudys Dominik 0:2, Makara Nico 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Příbor - KST Dolní Lomná 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlištík Břetislav 3:0, Fojtík Luděk 0:2, Velička Lukáš 2:1, Krček Kamil 3:0, body hostů: Szotkowski Jan 2:1, Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 0:3, Šigut Dalibor 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ TTC Vendryně 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gromnica Václav 1:2, Neuwirth Jaroslav ml. 1:2, Neuwirth Jaroslav 3:0, Kocián Petr 3:0, body hostů: Berbr Aleš 2:1, Válek Filip 1:2, Drozd Aleš 0:3, Válek Petr 1:2), ST Kozlovice - TJ Sokol Ropice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 0:4, Pustka Mikuláš 0:4, Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Przybyla Jan 2:2, Volný Marek 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2, Przeczek Kamil 2:1), TJ Mořkov - SSK Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mezera Matěj 2:2, Kravčenko Viktor 0:1, Kunc Patrik 1:2, Poruba Jiří 3:1, Holub Ivo 1:2, body hostů: Branny Daniel 0:4, Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Aleš 3:1, Kroupa Pavel 2:1), Orel Paskov B - TJ TŽ Třinec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michna Petr 3:1, Taichman Ivo 1:2, Novák Michal 1:2, Němčík Pavel 4:0, body hostů: Galuszka Weronika 3:1, Weber Milan 2:2, Vostrčil Jaroslav 0:3, Byrtus Štěpán 0:3), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Nový Jičín C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Martin 2:1, Neubauer Valdemar 2:0, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 2:1, body hostů: Trabura Lubomír 0:3, Kopecký Stanislav st. 1:2, Loukota Dušan 0:3, Havrlant Jaromír 1:1),
5. kolo:
TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Příbor 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kment Tomáš 2:1, Kopecký Stanislav st. 2:1, Tomčík Radek 1:2, Kelnar Miroslav 0:4, body hostů: Krček Kamil 3:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Fojtík Luděk 2:1, Velička Lukáš 1:2), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudys Dominik 2:2, Makara Nico 2:2, Lachowicz Jiří 2:2, Jurga Filip ml. 3:1, body hostů: Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, Pinteš Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav 4:0), SSK Komorní Lhotka B - Orel Paskov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návrat Lubomír 2:0, Kroupa Aleš 2:0, Kroupa Pavel 1:2, Branny Daniel 3:0, body hostů: Němčík Pavel 1:2, Michna Petr 0:3, Válek Petr 1:1, Vidlička Radomír 0:2), TJ Sokol Ropice - SK Stolní tenis Pstruží B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 2:2, Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 3:0, Chudík Jiří 2:2, body hostů: Popelář Radim 1:3, Neubauer Valdemar 1:3, Velička Martin 0:4, Ivánek Svatomír 3:0), TJ TTC Vendryně - ST Kozlovice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavřel Ivo 1:1, Pszczolka Vlastimil 0:2, Dudys Roman 0:3, Szopa Marek 0:2, body hostů: Pustka Matouš 3:0, Mohyla Petr 2:0, Pavliska Martin 2:0, Pustka Mikuláš 1:1), KST Dolní Lomná - TJ Mořkov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 0:3, Šigut Dalibor 0:3, Szotkowski Jan 3:1, body hostů: Poruba Jiří 4:0, Kunc Patrik 2:1, Mezera Matěj 1:2, Černoch Petr 2:1),
6. kolo:
TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Brušperk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Michal nejml. 3:1, Kopecký Stanislav st. 0:4, Trabura Lubomír 3:1, Havrlant Jaromír 3:1, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:1, Gromnica Václav 2:2, Vantuch František 1:3, Mrowetz Bruno 1:3), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 3:0, Březina Tomáš 1:1, Lachowicz Jiří 2:1, Dudys Dominik 3:0, body hostů: Krček Kamil 1:2, Pavlištík Břetislav 1:2, Bělík Jakub 0:3, Velička Lukáš 0:2), SSK Komorní Lhotka B - SK Stolní tenis Pstruží B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branny Daniel 2:1, Kroupa Aleš 2:1, Kroupa Pavel 0:1, Návrat Lubomír 3:0, Pagáč Zbyněk 1:1, body hostů: Ivánek Svatomír 2:1, Neubauer Valdemar 0:2, Velička Martin 1:2, Popelář Radim 1:2, Spiel Petr 0:1), TJ Sokol Ropice - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ogrocki Tomáš 2:1, Przeczek Kamil 2:1, Chudík Jiří 1:1, Przybyla Jan 2:1, Volný Marek 1:0, body hostů: Novák Michal 1:2, Michna Petr 2:1, Taichman Ivo 0:3, Válek Petr 1:2), TJ TTC Vendryně - TJ Mořkov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavřel Ivo 1:2, Szopa Marek 1:2, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Kunc Patrik 1:2, Kravčenko Viktor 0:3, Kudělka Tomáš 2:1), KST Dolní Lomná - ST Kozlovice 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kantor Tomáš 1:3, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 1:2, Szotkowski Jan 2:2, body hostů: Pustka Matouš 4:0, Mohyla Petr 3:1, Pavliska Martin 0:3, Pustka Mikuláš 3:0),
7. kolo:
TJ Sokol Příbor - ST Kozlovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypr Tomáš 3:0, Fojtík Luděk 1:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Krček Kamil 3:0, body hostů: Pustka Matouš 0:3, Mohyla Petr 2:1, Pavliska Martin 0:3, Pustka Mikuláš 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ Mořkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Neuwirth Jaroslav 3:0, Dolegovský Patrik 1:2, Gromnica Václav 3:1, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Holub Ivo 0:3, Kunc Patrik 1:2, Černoch Petr 1:2), Orel Paskov B - TJ TTC Vendryně 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 2:2, Novák Michal 2:2, Taichman Ivo 1:1, Válek Filip 4:0, Válek Petr 0:1, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 3:1, Zavřel Ivo 0:4, Szopa Marek 0:3), SK Stolní tenis Pstruží B - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Spiel Petr 1:1, Velička Martin 0:2, Neubauer Valdemar 1:2, Popelář Radim 3:0, WO 4:0, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:2, Gruszka Jan 1:2, WO 0:4), TJ Nový Jičín C - SSK Komorní Lhotka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Jaromír 1:1, Kment Tomáš 0:2, Loukota Dušan 0:3, Nguyen Adam 0:2, body hostů: Návrat Lubomír 2:1, Kroupa Aleš 2:0, Branny Daniel 2:0, Pagáč Zbyněk 2:0), TJ TŽ Třinec C - TJ Sokol Ropice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudys Dominik 2:2, Galuszka Weronika 4:0, Makara Nico 0:3, Jurga Filip ml. 2:2, Lachowicz Jiří 0:1, body hostů: Przybyla Jan 2:2, Ogrocki Tomáš 1:3, Chudík Jiří 2:2, Przeczek Kamil 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Příbor - TJ Mořkov 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 2:2, Velička Lukáš 1:2, Pavlištík Břetislav 1:2, Krček Kamil 4:0, body hostů: Poruba Jiří 3:1, Mezera Matěj 1:3, Kunc Patrik 1:2, Kravčenko Viktor 1:2), TJ Sokol Brušperk B - ST Kozlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav 3:1, Kocián Petr 3:1, body hostů: Mohyla Petr 3:1, Pustka Matouš 2:2, Pavliska Martin 2:2, Pustka Mikuláš 1:3), Orel Paskov B - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 1:2, Válek Petr 2:1, Taichman Ivo 3:1, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 0:3, Šigut Dalibor 1:2, Gruszka Jan 1:2), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ TTC Vendryně 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiel Petr 2:2, Velička Martin 1:3, Neubauer Valdemar 1:2, Popelář Radim 2:2, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 4:0, Zavřel Ivo 2:2, Szopa Marek 0:3), TJ Nový Jičín C - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Jaromír 0:4, Zich Michal nejml. 4:0, Kopecký Stanislav st. 1:3, Trabura Lubomír 3:1, body hostů: Volný Marek 3:1, Przybyla Jan 2:2, Przeczek Kamil 2:2, Ogrocki Tomáš 1:3), TJ TŽ Třinec C - SSK Komorní Lhotka B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makara Nico 3:1, Jurga Filip ml. 3:1, Galuszka Weronika 3:0, Byrtus Štěpán 0:4, body hostů: Nikl Zdeněk 1:3, Kroupa Pavel 2:2, Macura Roman 2:2, Chýlek Rostislav 1:2),
9. kolo:
SSK Komorní Lhotka B - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pagáč Zbyněk 1:3, Kroupa Aleš 4:0, Branny Daniel 2:1, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Krček Kamil 2:2, Kypr Tomáš 2:2, Pavlištík Břetislav 0:4, Bělík Jakub 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Brušperk B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ogrocki Tomáš 2:0, Przeczek Kamil 1:1, Volný Marek 3:0, Przybyla Jan 2:0, body hostů: Gromnica Václav 1:2, Vantuch Tomáš 0:2, Mrowetz Bruno 0:2, Krupník Lukáš st. 0:2), TJ TTC Vendryně - TJ Nový Jičín C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavřel Ivo 2:1, Mojtek Ladislav 0:3, Staněk Radomír 0:3, Szopa Marek 2:1, body hostů: Loukota Filip 3:0, Trabura Lubomír 3:0, Kopecký Stanislav st. 1:2, Loukota Dušan 1:2), KST Dolní Lomná - TJ TŽ Třinec C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szotkowski Jan 2:2, Gruszka Jan 1:3, Šigut Dalibor 0:3, Kantor Tomáš 3:1, body hostů: Makara Nico 3:1, Jurga Filip ml. 2:2, Dudys Dominik 2:2, Galuszka Weronika 2:1), ST Kozlovice - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blabla Ladislav 2:1, Pustka Mikuláš 2:1, Pavliska Martin 2:1, Mohyla Petr 2:1, body hostů: Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 2:1, Taichman Ivo 0:3, Válek Petr 0:3), TJ Mořkov - SK Stolní tenis Pstruží B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudělka Tomáš 1:2, Kravčenko Viktor 0:3, Kunc Patrik 1:2, Poruba Jiří 1:2, body hostů: Popelář Radim 2:1, Ivánek Svatomír 2:1, Neubauer Valdemar 3:0, Spiel Petr 2:1),
10. kolo:
SSK Komorní Lhotka B - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Aleš 2:2, Nikl Zdeněk 2:2, Branny Daniel 2:2, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav 4:0, Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Příbor 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Volný Marek 1:3, Ogrocki Tomáš 1:3, Przybyla Jan 3:1, body hostů: Krček Kamil 2:2, Kypr Tomáš 4:0, Pavlištík Břetislav 0:4, Bělík Jakub 2:2), TJ TTC Vendryně - TJ TŽ Třinec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavřel Ivo 2:2, Szopa Marek 0:4, Drozd Aleš 3:1, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Makara Nico 3:1, Galuszka Weronika 2:2, Jurga Filip ml. 1:3, Mitrega Roman 1:2, Lachowicz Jiří 0:1), KST Dolní Lomná - TJ Nový Jičín C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szotkowski Jan 4:0, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 2:1, Kantor Tomáš 2:2, body hostů: Trabura Lubomír 3:1, Kopecký Stanislav st. 1:3, Loukota Dušan 0:3, Kment Tomáš 2:1), ST Kozlovice - SK Stolní tenis Pstruží B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Blabla Ladislav 0:4, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Popelář Radim 3:1, Ivánek Svatomír 1:1, Neubauer Valdemar 3:1, Spiel Petr 2:1, Velička Martin 0:2), TJ Mořkov - Orel Paskov B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kravčenko Viktor 2:1, Mezera Matěj 1:2, Kudělka Tomáš 0:3, Kunc Patrik 2:2, body hostů: Válek Filip 2:1, Novák Michal 2:1, Němčík Pavel 2:1, Michna Petr 1:2, Válek Petr 1:0),
11. kolo:
SK Stolní tenis Pstruží B - Orel Paskov B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Humpoliček David 2:1, Velička Martin 2:1, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 3:0, body hostů: Michna Petr 0:3, Taichman Ivo 1:2, Michna Viktor 1:2, Pohanka Marek 0:3), TJ TŽ Třinec C - TJ Nový Jičín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 2:1, Březina Tomáš 1:2, Galuszka Weronika 0:3, Makara Nico 1:3, body hostů: Trabura Lubomír 4:0, Zich Michal nejml. 3:0, Kopecký Stanislav st. 2:1, Loukota Dušan 0:3), TJ Sokol Ropice - SSK Komorní Lhotka B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Bugoš Rostislav 1:3, Ogrocki Tomáš 3:0, Chudík Jiří 2:2, body hostů: Kroupa Aleš 2:2, Macura Roman 2:2, Přeček Libor 0:4, Novák Petr 2:1), KST Dolní Lomná - TJ TTC Vendryně 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 1:2, Szotkowski Jan 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 4:0, Zavřel Ivo 1:2, Szopa Marek 0:3), TJ Mořkov - ST Kozlovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudělka Tomáš 3:0, Kunc Patrik 1:2, Černoch Petr 1:2, Poruba Jiří 4:0, body hostů: Mohyla Petr 2:2, Pavliska Martin 2:1, Pustka Mikuláš 0:3, Blabla Ladislav 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Příbor 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 3:0, Vantuch František 2:1, Dolegovský Patrik 0:3, Beneš Radek 3:0, body hostů: Kypr Tomáš 2:1, Pavlištík Břetislav 1:2, Fojtík Luděk 1:2, Velička Lukáš 0:3),
12. kolo:
TJ Sokol Příbor - Orel Paskov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 2:0, Fojtík Luděk 2:0, Velička Lukáš 2:1, Krček Kamil 2:1, body hostů: Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 0:3, Michna Petr 2:0, Taichman Ivo 0:2), TJ Sokol Brušperk B - SK Stolní tenis Pstruží B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Pinteš Petr 0:4, Vantuch Tomáš 0:3, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Popelář Radim 3:1, Ivánek Svatomír 3:1, Spiel Petr 2:2, Velička Martin 1:2), ST Kozlovice - TJ Nový Jičín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:1, Blabla Ladislav 1:1, Pustka Mikuláš 3:0, Mohyla Petr 3:0, body hostů: Kratochvíl Roman 2:1, Loukota Dušan 0:3, Kment Tomáš 0:2, Beier David 0:2), TJ Mořkov - TJ TŽ Třinec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezera Matěj 3:1, Kravčenko Viktor 2:1, Kunc Patrik 1:2, Poruba Jiří 3:1, body hostů: Makara Nico 3:1, Lachowicz Jiří 1:3, Dudys Dominik 1:2, Drong Jan 0:3), TJ TTC Vendryně - SSK Komorní Lhotka B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mitrega Waclaw 1:2, Zavřel Ivo 1:2, Cieslar Marcin 1:2, Drozd Aleš 1:2, body hostů: Návrat Lubomír 1:2, Kroupa Aleš 3:0, Pagáč Zbyněk 3:0, Kroupa Pavel 1:2), KST Dolní Lomná - TJ Sokol Ropice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Tomáš 2:1, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 0:3, Szotkowski Jan 2:1, body hostů: Przybyla Jan 3:0, Volný Marek 2:1, Ogrocki Tomáš 1:2, Przeczek Kamil 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - Orel Paskov B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocián Petr 4:0, Neuwirth Jaroslav 4:0, Gromnica Václav 1:2, Neuwirth Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Válek Filip 2:2, Novák Michal 2:2, Michna Petr 0:4, Němčík Pavel 1:2), TJ Sokol Příbor - SK Stolní tenis Pstruží B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kypr Tomáš 4:0, Fojtík Luděk 2:2, Krompolc Jiří 0:4, Krček Kamil 3:0, Jakubec Ondřej 0:1, body hostů: Popelář Radim 3:1, Spiel Petr 1:3, Neubauer Valdemar 2:2, Velička Martin 1:3), TJ Mořkov - TJ Nový Jičín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Ivo 1:3, Kravčenko Viktor 3:1, Kunc Patrik 0:4, Poruba Jiří 3:1, body hostů: Trabura Lubomír 3:1, Kratochvíl Roman 2:2, Kment Tomáš 2:2, Zich Michal nejml. 1:1, Beier David 1:1), ST Kozlovice - TJ TŽ Třinec C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 2:2, Blabla Ladislav 3:1, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 2:2, body hostů: Makara Nico 3:1, Dudys Dominik 2:2, Lachowicz Jiří 1:3, Mitrega Roman 0:3), KST Dolní Lomná - SSK Komorní Lhotka B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gruszka Jan 0:2, Šigut Dalibor 0:2, Kantor Josef 0:2, Kantor Tomáš 0:2, body hostů: Kroupa Aleš 2:0, Pagáč Zbyněk 2:0, Návrat Lubomír 2:0, Kroupa Pavel 2:0), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Ropice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mitrega Waclaw 2:2, Cieslar Marcin 2:2, Drozd Aleš 4:0, Berbr Aleš 1:1, Zavřel Ivo 1:1, body hostů: Przybyla Jan 2:2, Volný Marek 3:1, Przeczek Kamil 1:3, Ogrocki Tomáš 0:4),
14. kolo:
TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Příbor 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Waclaw 1:3, Cieslar Marcin 2:2, Drozd Aleš 3:1, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Krček Kamil 4:0, Kypr Tomáš 2:2, Fojtík Luděk 1:3, Velička Lukáš 0:4), KST Dolní Lomná - TJ Sokol Brušperk B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:3, Šigut Dalibor 1:2, Szotkowski Jan 3:1, body hostů: Kocián Petr 3:1, Koval Jakub 3:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Vantuch Tomáš 1:2), SSK Komorní Lhotka B - ST Kozlovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Aleš 4:0, Nikl Zdeněk 1:3, Branny Daniel 2:1, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Mohyla Petr 1:3, Pavliska Martin 1:3, Pustka Mikuláš 2:2, Blabla Ladislav 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ Mořkov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Volný Marek 3:0, Ogrocki Tomáš 3:0, Przybyla Jan 0:4, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Holub Ivo 1:3, Kravčenko Viktor 1:2, Mezera Matěj 1:2), TJ Nový Jičín C - Orel Paskov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopecký Stanislav st. 2:0, Trabura Lubomír 2:0, Loukota Dušan 1:2, Kratochvíl Roman 3:0, body hostů: Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 1:2, Vidlička Radomír 1:1, Válek Petr 0:2), TJ TŽ Třinec C - SK Stolní tenis Pstruží B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makara Nico 3:1, Lachowicz Jiří 2:1, Weber Milan 1:2, Dudys Dominik 3:1, body hostů: Ivánek Svatomír 3:1, Spiel Petr 0:4, Velička Martin 1:2, Neubauer Valdemar 1:2),
15. kolo:
KST Dolní Lomná - TJ Sokol Příbor 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Tomáš 0:2, Šigut Dalibor 0:2, Gruszka Jan 0:3, Szotkowski Jan 2:1, body hostů: Krček Kamil 3:0, Kypr Tomáš 3:0, Fojtík Luděk 1:1, Pavlištík Břetislav 1:1), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Brušperk B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitrega Waclaw 1:2, Cieslar Marcin 2:0, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 2:0, WO 0:1, body hostů: Koval Jakub 1:2, Gromnica Václav 0:2, Vantuch František 0:3, Mrowetz Bruno 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Ropice - ST Kozlovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Marek 4:0, Przybyla Jan 1:3, Przeczek Kamil 4:0, Ogrocki Tomáš 1:3, body hostů: Mohyla Petr 2:2, Pavliska Martin 0:4, Pustka Mikuláš 2:2, Blabla Ladislav 2:2), SSK Komorní Lhotka B - TJ Mořkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Aleš 3:1, Kroupa Pavel 0:4, Branny Daniel 3:1, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Poruba Jiří 4:0, Mezera Matěj 1:3, Kudělka Tomáš 2:2, Kunc Patrik 1:3), TJ TŽ Třinec C - Orel Paskov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weber Milan 2:2, Makara Nico 3:0, Lachowicz Jiří 0:3, Dudys Dominik 3:1, body hostů: Michna Petr 2:2, Němčík Pavel 2:2, Taichman Ivo 2:1, Pohanka Marek 0:3), TJ Nový Jičín C - SK Stolní tenis Pstruží B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Roman 3:1, Kment Tomáš 2:2, Kopecký Stanislav st. 1:2, Beier David 1:3, body hostů: Popelář Radim 3:1, Spiel Petr 2:2, Velička Martin 1:3, Neubauer Valdemar 2:1),
16. kolo:
Orel Paskov B - SK Stolní tenis Pstruží B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Petr 2:2, Michna Ivo 1:3, Matýsek Aleš 2:2, Taichman Ivo 3:1, body hostů: Popelář Radim 4:0, Spiel Petr 3:1, Velička Martin 1:3, Kubala Patrik 0:4), TJ Nový Jičín C - TJ TŽ Třinec C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Loukota Dušan 1:1, Kopecký Stanislav st. 1:1, Kratochvíl Roman 3:0, Trabura Lubomír 3:0, body hostů: Makara Nico 2:1, Lachowicz Jiří 0:3, Byrtus Štěpán 0:2, Cieslar Ondřej 0:2), SSK Komorní Lhotka B - TJ Sokol Ropice 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Branny Daniel 3:1, Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Aleš 2:2, WO 0:5, body hostů: Volný Marek 2:1, Ogrocki Tomáš 0:3, Przybyla Jan 1:2, Przeczek Kamil 1:2, WO 5:0), TJ TTC Vendryně - KST Dolní Lomná 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavřel Ivo 2:2, Szopa Marek 1:2, Drozd Aleš 3:0, Berbr Aleš 4:0, body hostů: Szotkowski Jan 2:2, Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 0:3), ST Kozlovice - TJ Mořkov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Blabla Ladislav 1:3, Pustka Mikuláš 1:3, Mohyla Petr 4:0, body hostů: Poruba Jiří 3:1, Holub Ivo 0:4, Kravčenko Viktor 3:1, Kudělka Tomáš 3:1), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Brušperk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 2:2, Krompolc Jiří 0:4, Pavlištík Břetislav 3:1, Bělík Jakub 3:1, body hostů: Kocián Petr 4:0, Koval Jakub 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Vantuch Tomáš 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Příbor - TJ Nový Jičín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 2:0, Fojtík Luděk 1:1, Pavlištík Břetislav 2:1, Krček Kamil 3:0, body hostů: Loukota Dušan 2:1, Kelnar Miroslav 0:3, Ščibrániová Jana 0:2, Tomčík Radek 0:2), TJ Sokol Brušperk B - TJ TŽ Třinec C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 4:0, Gromnica Václav 0:3, Vantuch František 1:2, Kocián Petr 3:1, body hostů: Makara Nico 2:2, Lachowicz Jiří 2:2, Dudys Dominik 1:2, Březina Tomáš 1:2), Orel Paskov B - SSK Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Filip 2:2, Němčík Pavel 2:2, Michna Petr 0:2, Novák Michal 2:2, Válek Petr 0:1, body hostů: Návrat Lubomír 2:2, Kroupa Aleš 2:2, Pagáč Zbyněk 4:0, Galmus Libor 1:2), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Ropice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Martin 0:3, Spiel Petr 1:2, Neubauer Valdemar 0:3, Popelář Radim 2:1, body hostů: Volný Marek 3:0, Chudík Jiří 1:2, Przybyla Jan 2:1, Ogrocki Tomáš 3:0), ST Kozlovice - TJ TTC Vendryně 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 1:3, Blabla Ladislav 2:1, Pustka Mikuláš 0:3, Mohyla Petr 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 2:2, Cieslar Marcin 3:0, Mitrega Waclaw 0:3), TJ Mořkov - KST Dolní Lomná 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černoch Petr 0:1, Kravčenko Viktor 1:2, Kunc Patrik 3:0, Poruba Jiří 4:0, Kudělka Tomáš 2:1, body hostů: Szotkowski Jan 2:2, Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - TJ Nový Jičín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Petr 4:0, Gromnica Václav 0:3, Vantuch Tomáš 1:2, Beneš Radek 4:0, body hostů: Trabura Lubomír 2:2, Kratochvíl Roman 1:3, Loukota Dušan 1:2, Kment Tomáš 1:2), TJ Sokol Příbor - TJ TŽ Třinec C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kypr Tomáš 4:0, Velička Lukáš 1:3, Bělík Jakub 2:1, Krček Kamil 1:1, Pavlištík Břetislav 0:2, body hostů: Makara Nico 2:2, Galuszka Weronika 2:2, Dudys Dominik 2:2, Lachowicz Jiří 1:2), SK Stolní tenis Pstruží B - SSK Komorní Lhotka B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velička Martin 1:3, Spiel Petr 1:3, Neubauer Valdemar 2:1, Popelář Radim 3:1, body hostů: Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Aleš 3:1, Pagáč Zbyněk 2:2, Nikl Zdeněk 0:3), Orel Paskov B - TJ Sokol Ropice 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 0:2, Michna Petr 1:2, Válek Filip 2:1, body hostů: Volný Marek 3:0, Chudík Jiří 3:0, Ogrocki Tomáš 1:2, Przybyla Jan 1:1), TJ Mořkov - TJ TTC Vendryně 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Matěj 3:1, Kravčenko Viktor 1:3, Kudělka Tomáš 0:2, Poruba Jiří 3:1, Holub Ivo 0:2, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 3:1, Cieslar Marcin 1:3, Szopa Marek 2:2), ST Kozlovice - KST Dolní Lomná 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliska Martin 2:1, Blabla Ladislav 1:2, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 3:1, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:2, Šigut Dalibor 0:3, Gruszka Jan 1:2),
19. kolo:
ST Kozlovice - TJ Sokol Příbor 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliska Martin 3:0, Tobola Daniel 1:1, Pustka Mikuláš 2:1, Mohyla Petr 3:0, body hostů: Kypr Tomáš 0:3, Krček Kamil 1:0, Bělík Jakub 1:2, Pavlištík Břetislav 0:2, Velička Lukáš 0:2), TJ Mořkov - TJ Sokol Brušperk B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poruba Jiří 3:1, Kravčenko Viktor 0:3, Kudělka Tomáš 2:1, Mezera Matěj 4:0, body hostů: Neuwirth Jaroslav 3:1, Vantuch Tomáš 1:3, Neuwirth Jaroslav ml. 0:3, Gromnica Václav 1:2), TJ TTC Vendryně - Orel Paskov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Marcin 3:0, Zavřel Ivo 1:1, Drozd Aleš 2:1, Berbr Aleš 3:0, body hostů: Válek Filip 2:1, Novák Michal 0:3, Vidlička Radomír 0:3, Taichman Ivo 0:2), KST Dolní Lomná - SK Stolní tenis Pstruží B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Tomáš 2:2, Gruszka Jan 3:1, Šigut Dalibor 0:3, Szotkowski Jan 4:0, body hostů: Popelář Radim 3:1, Ivánek Svatomír 2:2, Spiel Petr 1:3, Petr Jaromír 0:3), SSK Komorní Lhotka B - TJ Nový Jičín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Aleš 1:1, Kroupa Pavel 2:0, Branny Daniel 2:1, Pagáč Zbyněk 3:0, body hostů: Kopecký Stanislav st. 2:1, Loukota Dušan 0:3, Ščibrániová Jana 0:2, Beier David 0:2), TJ Sokol Ropice - TJ TŽ Třinec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Rusnák Tomáš 1:3, Čellár Jaroslav 1:3, Chudík Jiří 3:1, body hostů: Byrtus Štěpán 2:2, Galuszka Weronika 4:0, Lachowicz Jiří 0:4, Weber Milan 2:2),
20. kolo:
TJ Mořkov - TJ Sokol Příbor 0:10wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Ivo 0:3, Kravčenko Viktor 1:2, Poruba Jiří 1:2, Mezera Matěj 1:2, body hostů: Kypr Tomáš 2:1, Bělík Jakub 3:0, Velička Lukáš 2:1, Pavlištík Břetislav 2:1), ST Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavliska Martin 2:1, Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:3, Mohyla Petr 2:1, body hostů: Kocián Petr 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Koval Jakub 3:0, Neuwirth Jaroslav 1:2), KST Dolní Lomná - Orel Paskov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Tomáš 0:2, Gruszka Jan 0:2, Šigut Dalibor 0:2, Szotkowski Jan 0:2, body hostů: Válek Filip 2:0, Němčík Pavel 2:0, Novák Michal 2:0, Michna Petr 1:0, Taichman Ivo 1:0), TJ TTC Vendryně - SK Stolní tenis Pstruží B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szopa Marek 1:3, Drozd Kamil 1:3, Drozd Aleš 3:1, Berbr Aleš 3:1, body hostů: Ivánek Svatomír 3:1, Spiel Petr 3:1, Velička Martin 2:2, Petr Jaromír 0:4), TJ Sokol Ropice - TJ Nový Jičín C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Przeczek Kamil 4:0, Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 3:0, Przybyla Jan 1:3, body hostů: Kopecký Stanislav st. 2:2, Kratochvíl Roman 2:2, Loukota Dušan 1:2, Beier David 0:3), SSK Komorní Lhotka B - TJ TŽ Třinec C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branny Daniel 1:1, Pagáč Zbyněk 0:2, Kroupa Pavel 1:2, Kroupa Aleš 3:0, WO 4:0, body hostů: Galuszka Weronika 3:1, Lachowicz Jiří 2:1, Byrtus Štěpán 0:3, WO 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Příbor - SSK Komorní Lhotka B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypr Tomáš 2:1, Fojtík Luděk 1:2, Pavlištík Břetislav 3:0, Krček Kamil 3:1, body hostů: Kroupa Aleš 2:2, Návrat Lubomír 1:2, Pagáč Zbyněk 1:2, Kroupa Pavel 0:3), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Petr 2:2, Neuwirth Jaroslav ml. 2:2, Gromnica Václav 0:4, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Volný Marek 2:2, Przybyla Jan 3:1, Chudík Jiří 1:3, Ogrocki Tomáš 2:2), TJ Nový Jičín C - TJ TTC Vendryně 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loukota Dušan 2:1, Trabura Lubomír 1:2, Kment Tomáš 2:1, Kelnar Miroslav 0:4, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 2:1, Cieslar Marcin 1:2, Zavřel Ivo 1:2), TJ TŽ Třinec C - KST Dolní Lomná 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dudys Dominik 2:2, Drong Jan 0:3, Lachowicz Jiří 2:1, Makara Nico 4:0, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:3, Gruszka Jan 1:2, Šigut Dalibor 1:2), Orel Paskov B - ST Kozlovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Petr 2:0, Michna Petr 3:0, Novák Michal 2:1, Válek Filip 2:1, Taichman Ivo 1:0, body hostů: Mohyla Jan 0:3, Pustka Mikuláš 0:3, Pavliska Martin 2:1, Tobola Daniel 0:3), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Mořkov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neubauer Valdemar 0:1, Spiel Petr 2:0, Velička Martin 1:2, Popelář Radim 3:0, Ivánek Svatomír 2:0, body hostů: Kudělka Tomáš 1:2, Poruba Jiří 1:2, Kravčenko Viktor 1:2, Holub Ivo 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - SSK Komorní Lhotka B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch Tomáš 0:3, Krupník Lukáš st. 0:2, Mrowetz Bruno 0:3, Koval Jakub 2:1, body hostů: Kroupa Aleš 3:0, Návrat Lubomír 3:0, Pagáč Zbyněk 2:1, Kroupa Pavel 1:1), TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlištík Břetislav 1:3, Fojtík Luděk 0:2, Velička Lukáš 2:2, Kypr Tomáš 4:0, Krček Kamil 1:1, body hostů: Volný Marek 3:1, Przeczek Kamil 2:2, Przybyla Jan 1:3, Ogrocki Tomáš 2:2), TJ TŽ Třinec C - TJ TTC Vendryně 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus Štěpán 0:2, Lachowicz Jiří 0:2, Weber Milan 0:3, Mitrega Roman 1:2, body hostů: Berbr Aleš 3:0, Drozd Aleš 3:0, Zavřel Ivo 2:0, Szopa Marek 1:1), TJ Nový Jičín C - KST Dolní Lomná 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trabura Lubomír 4:0, Kopecký Stanislav st. 2:2, Kratochvíl Roman 2:1, Loukota Dušan 0:4, body hostů: Szotkowski Jan 3:1, Kantor Tomáš 1:3, Šigut Dalibor 1:3, Gruszka Jan 2:1), SK Stolní tenis Pstruží B - ST Kozlovice 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubala Patrik 0:3, Velička Martin 1:2, Neubauer Valdemar 2:1, Spiel Petr 0:3, WO 4:0, body hostů: Tobola Daniel 2:2, Pustka Mikuláš 3:1, Pavliska Martin 4:0, WO 0:4), Orel Paskov B - TJ Mořkov 10:0wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Michna Petr 3:1, Novák Michal 0:3, Němčík Pavel 2:2, Válek Filip 4:0, Taichman Ivo 0:1, body hostů: Poruba Jiří 2:2, Mezera Matěj 2:2, Kravčenko Viktor 2:2, Kudělka Tomáš 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy