Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
Sokol Bohušovice - ASK Lovosice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruška Drahoš 4:0, Krejčí Miloslav 3:1, Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 4:0, body hostů: Skopec Petr 2:2, Mego Pavel 0:4, Lehký Milan 0:4, Santo Petr 0:4), SK Štětí C - ST Baroni Třebívlice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 4:0, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 3:1, body hostů: Štokr Martin 0:4, Maxa Zdeněk 2:2, Krug Antonín 1:3, Šolar Ladislav 0:2, Hřebačka Daniel 0:2), TJ Sokol Brozany A - KST Kalich Litoměřice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 3:1, Vaníček Jaroslav 1:3, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Svatoš Leoš 1:3, Valášek Valerián 0:4, Kaválek Ondřej 1:3), KST Kalich Litoměřice B - Sokol Libochovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sekyra Jiří 2:1, Kohlert Jiří 3:0, Jonáš Stanislav 2:1, Chuchlová Jana 2:1, WO 5:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Obr Ivan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Mnetěš A - TJ Sokol Terezín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloub Pavel 4:0, Kloub Lukáš 4:0, Řezáč Jiří 0:4, Maťák Jiří 2:2, body hostů: Stranka Pavel 2:2, Skokan Jaroslav 2:2, Zdvořák Jaroslav 1:3, Martínek Karel 1:3), TTC Roudnice D - TTC Roudnice E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horejsek Jakub 3:1, Kotrba Petr 4:0, Sklenička Jan ml. 3:1, Krauskopf Karel 0:4, body hostů: Jaroš Václav 1:3, Jiránek Miroslav 1:3, Sedláček Jiří ml. 1:3, Vyskočil Tomáš 3:1),
2. kolo:
ASK Lovosice B - TTC Roudnice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 3:1, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 4:0, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Mejzr Radek 3:1, Medáček Jaroslav 2:2, Dufek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Terezín C - TTC Roudnice D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stranka Pavel 0:3, Skokan Jaroslav 1:2, Friedrich Bohuslav 1:3, WO 2:5, body hostů: Horejsek Jakub 2:1, Sklenička Jan ml. 3:0, Kozel Bohumil 0:1, Zimák Michal 3:0, WO 5:2), TJ Sokol Mnetěš A - Sokol Libochovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezáč Jiří 4:0, Kloub Lukáš 4:0, Kloub Pavel 4:0, Král Jaroslav 4:0, body hostů: Obr Ivan 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Bernard Jaroslav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4), KST Kalich Litoměřice C - KST Kalich Litoměřice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 2:1, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 0:2, Marušinec Zdeněk 3:1, Svatoš Leoš 0:2, WO 1:0, body hostů: Šperling Milan 1:3, Nedbal Václav 1:2, Kohlert Jiří 2:2, Jonáš Stanislav 4:0, WO 0:1), ST Baroni Třebívlice B - TJ Sokol Brozany A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maxa Zdeněk 2:2, Šolar Ladislav 0:4, Hřebačka Daniel 0:4, Šolar Milan 2:2, body hostů: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Jaroslav ml. 2:2), Sokol Bohušovice - SK Štětí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchner Petr 3:1, Ruška Drahoš 0:4, Krejčí Tomáš 4:0, Pacl Miloslav 1:3, body hostů: Jurista Josef 3:1, Havran Michal 1:3, Dvořák Milan 2:2, Novotný Petr 2:2),
3. kolo:
SK Štětí C - ASK Lovosice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan 4:0, Havran Michal 2:2, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 3:1, body hostů: Skopec Petr 1:3, Mego Pavel 0:4, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 2:2), TJ Sokol Brozany A - Sokol Bohušovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 3:1, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Ruška Drahoš 0:4, Kirchner Petr 3:1, Pacl Miloslav 1:3, Krejčí Miloslav 1:3), KST Kalich Litoměřice B - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 2:2, Friedl Rudolf 4:0, Kohlert Jiří 2:2, Sekyra Jiří 3:1, body hostů: Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 2:2, Štokr Martin 1:3, Hřebačka Daniel 0:4), TJ Sokol Mnetěš A - KST Kalich Litoměřice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Petr 2:2, Král Jaroslav 3:1, Kloub Pavel 4:0, Kloub Lukáš 4:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 2:2, Kaválek Ondřej 1:3, Valášek Valerián 0:4, Cigánek Jiří 0:4), TTC Roudnice D - Sokol Libochovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrba Petr 4:0, Sklenička Jan ml. 4:0, Horejsek Jakub 4:0, Zimák Michal 4:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Obr Ivan 0:4), TTC Roudnice E - TJ Sokol Terezín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 1:3, Mejzr Radek 4:0, Sedláček Jiří ml. 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 1:3, Skokan Jaroslav 0:4, Stranka Pavel 1:3, Pavelková Lenka 2:2),
4. kolo:
ASK Lovosice B - TJ Sokol Terezín C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Pavelková Lenka 3:1, Friedrich Bohuslav 1:3, Skokan Jaroslav 2:2, Zdvořák Jaroslav 3:1), Sokol Libochovice B - TTC Roudnice E 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bernard Jaroslav 0:4, Obr Ivan 2:2, Lahovský Vladimír 1:3, WO 0:5, body hostů: Jiránek Miroslav 1:2, Sedláček Jiří ml. 3:0, Mejzr Radek 2:1, Vyskočil Tomáš 3:0, WO 5:0), KST Kalich Litoměřice C - TTC Roudnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 1:3, Marušinec Zdeněk 1:3, Svatoš Leoš 0:2, Valášek Valerián 0:2, body hostů: Zimák Michal 3:1, Horejsek Jakub 3:1, Sklenička Jan ml. 3:1, Kozel Bohumil 2:2), TJ Sokol Mnetěš A - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Lukáš 3:1, Král Jaroslav 3:1, Kloub Pavel 3:1, Maťák Jiří 1:3, body hostů: Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 3:1, Štokr Martin 1:3, Hřebačka Daniel 0:4), Sokol Bohušovice - KST Kalich Litoměřice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 1:3, body hostů: Nedbal Václav 1:3, Zeman Vladimír 1:3, Šperling Milan 0:4, Kohlert Jiří 2:2), SK Štětí C - TJ Sokol Brozany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan 0:4, Havran Michal 0:4, Novotný Petr 2:2, Jurista Josef 2:2, body hostů: Šild Vladimír 3:1, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Brozany A - ASK Lovosice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 3:1, Vaníček Pavel ml. 4:0, body hostů: Skopec Petr 0:4, Mego Pavel 0:4, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 1:3), KST Kalich Litoměřice B - SK Štětí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chuchlová Jana 1:3, Sekyra Jiří 2:2, Jonáš Stanislav 2:2, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Havran Michal 1:3, Jurista Josef 4:0, Drtil Aleš 0:4, Novotný Petr 4:0), TJ Sokol Mnetěš A - Sokol Bohušovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Petr 2:2, Kloub Lukáš 3:1, Kloub Pavel 4:0, Keltner František 1:3, body hostů: Ruška Drahoš 1:3, Krejčí Miloslav 2:2, Pacl Miloslav 0:4, Kirchner Petr 3:1), TTC Roudnice D - ST Baroni Třebívlice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Petr 3:1, Kozel Bohumil 2:2, Sklenička Jan ml. 2:2, Loždinka Viktor 1:3, body hostů: Krug Antonín 0:4, Štokr Martin 2:2, Šolar Milan 4:0, Maxa Zdeněk 2:2), TTC Roudnice E - KST Kalich Litoměřice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Svatoš Leoš 0:4, Valášek Valerián 0:4, Marušinec Zdeněk 0:4), TJ Sokol Terezín C - Sokol Libochovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hojda Miloš 1:2, Pavelková Lenka 3:0, Skokan Jaroslav 3:0, Friedrich Bohuslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 1:3, Obr Ivan 2:2, WO 0:5),
6. kolo:
ASK Lovosice B - Sokol Libochovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 2:2, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 2:2, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 4:0), KST Kalich Litoměřice C - TJ Sokol Terezín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Marušinec Zdeněk 3:1, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 1:3, body hostů: Friedrich Bohuslav 3:1, Skokan Jaroslav 3:1, Zdvořák Jaroslav 0:4, Pospíšil Petr 1:3), ST Baroni Třebívlice B - TTC Roudnice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 1:3, Hřebačka Daniel 0:4, Krug Antonín 2:2, Štokr Martin 1:3, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0), Sokol Bohušovice - TTC Roudnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 3:1, Krejčí Tomáš 3:1, Ruška Drahoš 1:3, body hostů: Zimák Michal 2:2, Sklenička Jan ml. 0:4, Horejsek Jakub 2:2, Kotrba Petr 2:2), TJ Sokol Mnetěš A - SK Štětí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloub Lukáš 2:2, Maťák Jiří 0:4, Kloub Pavel 4:0, Keltner František 2:2, body hostů: Burda Petr 1:3, Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 2:2, Novotný Petr 3:1), TJ Sokol Brozany A - KST Kalich Litoměřice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 4:0, Vaněk Michal 2:2, Vaníček Jaroslav 2:2, body hostů: Zeman Vladimír 1:3, Friedl Rudolf 2:2, Kohlert Jiří 1:3, Jonáš Stanislav 2:2),
7. kolo:
KST Kalich Litoměřice B - ASK Lovosice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekyra Jiří 3:1, Chuchlová Jana 3:1, Jonáš Stanislav 4:0, Kohlert Jiří 3:1, body hostů: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 1:3, Kahun David 0:4, Lehký Milan 1:3), TJ Sokol Mnetěš A - TJ Sokol Brozany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Petr 1:3, Král Jaroslav 1:3, Kloub Pavel 4:0, Kloub Lukáš 1:3, body hostů: Pala Martin 0:4, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 3:1, Vaníček Jaroslav 3:1), TTC Roudnice D - SK Štětí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 4:0, Horejsek Jakub 2:2, Sklenička Jan ml. 2:1, Kozel Bohumil 1:1, Krauskopf Karel 1:1, WO 1:0, body hostů: Burda Petr 1:3, Jurista Josef 3:1, Novotný Petr 1:3, Havran Michal 0:3, WO 0:1), TTC Roudnice E - Sokol Bohušovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Krejčí Tomáš 1:3, Kalina Miroslav 0:4, Ruška Drahoš 0:4, Kirchner Petr 3:1), TJ Sokol Terezín C - ST Baroni Třebívlice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelková Lenka 2:2, Kuře Pavel 0:4, Skokan Jaroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 1:3, body hostů: Štokr Martin 1:3, Krug Antonín 3:1, Maxa Zdeněk 3:1, Šolar Milan 4:0), Sokol Libochovice B - KST Kalich Litoměřice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 2:2, Coufal Václav 0:4, body hostů: Kmoch Pavel ml. 4:0, Kaválek Ondřej 2:2, Marušinec Zdeněk 4:0, Valášek Valerián 2:2),
8. kolo:
ASK Lovosice B - KST Kalich Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mego Pavel 2:2, Skopec Petr 2:2, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 1:3, Kmoch Pavel 4:0, Marušinec Zdeněk 1:3), ST Baroni Třebívlice B - Sokol Libochovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 4:0, Šolar Ladislav 0:1, Štokr Martin 2:2, Šolar Milan 4:0, Hřebačka Daniel 2:1, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 2:2), Sokol Bohušovice - TJ Sokol Terezín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruška Drahoš 0:4, Kirchner Petr 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Kalina Miroslav 0:4, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Skokan Jaroslav 2:2, Pospíšil Petr 2:2, Pavelková Lenka 2:2), SK Štětí C - TTC Roudnice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Petr 0:4, Havran Michal 2:2, Novotný Petr 2:2, Jurista Josef 0:4, body hostů: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0), TJ Sokol Brozany A - TTC Roudnice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Michal 0:4, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 1:3, Vaníček Pavel ml. 0:4, body hostů: Kotrba Petr 3:1, Sklenička Jan ml. 3:1, Zimák Michal 3:1, Horejsek Jakub 3:1), TJ Sokol Mnetěš A - KST Kalich Litoměřice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kloub Lukáš 1:2, Král Jaroslav 1:2, Řezáč Jiří 1:2, Kloub Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Bartošek Ivo 2:2, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 1:3, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Mnetěš A - ASK Lovosice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloub Lukáš 3:1, Král Jaroslav 1:1, Kloub Pavel 4:0, Maťák Jiří 2:2, Král Pavel 1:1, body hostů: Skopec Petr 3:1, Mego Pavel 0:4, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 2:2), TTC Roudnice D - KST Kalich Litoměřice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 3:1, Horejsek Jakub 2:2, Sklenička Jan ml. 4:0, Krauskopf Karel 1:2, Kozel Bohumil 0:1, body hostů: Zeman Vladimír 3:1, Šperling Milan 0:4, Kohlert Jiří 1:3, Jonáš Stanislav 2:2), TTC Roudnice E - TJ Sokol Brozany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 4:0, Sedláček Jiří ml. 4:0, Mejzr Radek 2:2, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Vaníček Jaroslav 1:3, Vaníček Jaroslav ml. 1:3, Vaníček Pavel ml. 0:4, Vaněk Michal 0:4), TJ Sokol Terezín C - SK Štětí C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Petr 1:3, Pavelková Lenka 1:3, Skokan Jaroslav 1:3, Friedrich Bohuslav 1:3, body hostů: Čenkovič Jaroslav 0:4, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 4:0, Havran Michal 4:0), Sokol Libochovice B - Sokol Bohušovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Coufal Václav 0:4, Obr Ivan 2:2, body hostů: Kalina Miroslav 2:2, Ruška Drahoš 2:2, Pacl Miloslav 4:0, Kirchner Petr 4:0), KST Kalich Litoměřice C - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 4:0, Kaválek Ondřej 2:2, Marušinec Zdeněk 2:2, Kmoch Pavel 3:1, body hostů: Štokr Martin 1:3, Maxa Zdeněk 1:3, Šolar Milan 2:2, Krug Antonín 1:3),
10. kolo:
ASK Lovosice B - ST Baroni Třebívlice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 2:2, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 2:2, Santo Petr 0:4, body hostů: Štokr Martin 1:3, Šolar Milan 3:1, Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 3:1), Sokol Bohušovice - KST Kalich Litoměřice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kirchner Petr 4:0, Pacl Miloslav 3:1, Krejčí Tomáš 2:2, Ruška Drahoš 0:4, body hostů: Kmoch Pavel ml. 2:2, Valášek Valerián 0:2, Kmoch Pavel 2:2, Kaválek Ondřej 2:2, Svatoš Leoš 1:1), SK Štětí C - Sokol Libochovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Petr 4:0, Havran Michal 4:0, Novotný Petr 4:0, Jurista Josef 4:0, body hostů: Dlouhý Jiří 0:4, Franc Dominik 0:4, Vejman Jakub 0:4, Coufal Václav 0:4), TJ Sokol Brozany A - TJ Sokol Terezín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Jaroslav ml. 3:1, Vaníček Pavel 4:0, Pala Martin 1:2, Vaníček Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Skokan Jaroslav 1:3, Martínek Karel 0:4, Hojda Miloš 0:3, WO 1:0), KST Kalich Litoměřice B - TTC Roudnice E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Vladimír 2:2, Nedbal Václav 0:3, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Jiránek Miroslav 1:3, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 1:3, Vyskočil Tomáš 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Roudnice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloub Petr 2:2, Král Jaroslav 0:2, Kloub Pavel 3:1, Kloub Lukáš 2:2, Maťák Jiří 0:2, body hostů: Sklenička Jan ml. 2:2, Zimák Michal 3:1, Krauskopf Karel 0:2, Horejsek Jakub 3:1, Kozel Bohumil 1:1),
11. kolo:
TTC Roudnice D - ASK Lovosice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horejsek Jakub 4:0, Krauskopf Karel 1:1, Sklenička Jan ml. 4:0, Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 2:0, body hostů: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 1:3, Lehký Milan 0:4, Kahun David 0:4), TJ Sokol Mnetěš A - TTC Roudnice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloub Lukáš 3:1, Král Jaroslav 3:1, Kloub Pavel 4:0, Kloub Petr 1:3, body hostů: Jiránek Miroslav 1:3, Medáček Jaroslav 1:3, Mejzr Radek 0:4, Vyskočil Tomáš 3:1), TJ Sokol Terezín C - KST Kalich Litoměřice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdvořák Jaroslav 0:4, Skokan Jaroslav 3:1, Pospíšil Petr 0:4, Friedrich Bohuslav 2:2, body hostů: Zeman Vladimír 2:2, Friedl Rudolf 2:2, Kohlert Jiří 3:1, Jonáš Stanislav 4:0), Sokol Libochovice B - TJ Sokol Brozany A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Václav 0:2, Lahovský Vladimír 2:2, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 0:4, Bernard Jaroslav 0:2, body hostů: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Pavel ml. 3:1, Pala Martin 3:1), KST Kalich Litoměřice C - SK Štětí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel 2:2, Valášek Valerián 1:3, Kaválek Ondřej 3:1, Marušinec Zdeněk 3:1, body hostů: Havran Michal 1:3, Burda Petr 2:2, Drtil Aleš 0:4, Novotný Petr 4:0), ST Baroni Třebívlice B - Sokol Bohušovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krug Antonín 3:1, Štokr Martin 3:1, Hřebačka Daniel 1:3, Maxa Zdeněk 2:2, body hostů: Kalina Miroslav 0:4, Ruška Drahoš 1:3, Kirchner Petr 4:0, Pacl Miloslav 2:2),
12. kolo:
ASK Lovosice B - Sokol Bohušovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 2:2, Santo Petr 0:4, Lehký Milan 1:3, body hostů: Ruška Drahoš 3:1, Krejčí Miloslav 2:2, Kirchner Petr 4:0, Krejčí Tomáš 4:0), ST Baroni Třebívlice B - SK Štětí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolar Milan 4:0, Šolar Ladislav 0:2, Maxa Zdeněk 2:2, Krug Antonín 1:3, Štokr Martin 0:2, body hostů: Havran Michal 3:1, Jurista Josef 2:2, Burda Petr 2:2, Novotný Petr 2:2), KST Kalich Litoměřice C - TJ Sokol Brozany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Pavel ml. 3:1, Marušinec Zdeněk 1:3, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 0:4, body hostů: Šild Vladimír 4:0, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Pavel ml. 1:3), Sokol Libochovice B - KST Kalich Litoměřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 1:3, Bernard Jaroslav 0:4, body hostů: Bartošek Ivo 4:0, Kohlert Jiří 3:1, Šindelář Miloslav st. 2:2, Jonáš Stanislav 4:0), TJ Sokol Terezín C - TJ Sokol Mnetěš A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Karel 2:2, Pavelková Lenka 2:2, Skokan Jaroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 2:2, body hostů: Kloub Petr 0:4, Král Jaroslav 0:4, Kloub Lukáš 4:0, Kloub Pavel 4:0), TTC Roudnice E - TTC Roudnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 1:3, Mejzr Radek 1:3, Nguyen Hai Van 0:4, Vyskočil Tomáš 3:1, body hostů: Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 1:3, Horejsek Jakub 3:1, Sklenička Jan ml. 4:0),
13. kolo:
TTC Roudnice E - ASK Lovosice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Vyskočil Tomáš 4:0, Mejzr Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Santo Petr 0:3, Kahun David 0:3, Mego Pavel 0:3, Lehký Milan 1:2, WO 5:0), TTC Roudnice D - TJ Sokol Terezín C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 4:0, Kozel Bohumil 2:1, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Friedrich Bohuslav 0:4, Pavelková Lenka 1:3, Skokan Jaroslav 0:3, Martínek Karel 0:4, WO 1:0), Sokol Libochovice B - TJ Sokol Mnetěš A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bernard Jaroslav 0:4, Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 4:0, body hostů: Maťák Jiří 2:2, Král Jaroslav 3:1, Kloub Lukáš 2:2, Kloub Pavel 3:1), KST Kalich Litoměřice B - KST Kalich Litoměřice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 4:0, Friedl Rudolf 2:2, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 4:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 0:2, Marušinec Zdeněk 2:2, Svatoš Leoš 0:4, Kaválek Ondřej 1:3, Valášek Valerián 0:2), TJ Sokol Brozany A - ST Baroni Třebívlice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 2:2, Pala Martin 2:2, body hostů: Maxa Zdeněk 3:1, Štokr Martin 0:2, Šolar Ladislav 2:2, Krug Antonín 0:4, Hřebačka Daniel 0:2), SK Štětí C - Sokol Bohušovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havran Michal 1:3, Jurista Josef 4:0, Novotný Petr 4:0, Burda Petr 1:3, body hostů: Pacl Miloslav 2:2, Ruška Drahoš 2:2, Krejčí Miloslav 2:2, Kalina Miroslav 0:4),
14. kolo:
ASK Lovosice B - SK Štětí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 1:3, Lehký Milan 1:3, Kahun David 0:4, body hostů: Drtil Aleš 2:2, Havran Michal 4:0, Dvořák Milan 3:1, Novotný Petr 4:0), Sokol Bohušovice - TJ Sokol Brozany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchner Petr 2:2, Pacl Miloslav 0:4, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 0:4, body hostů: Vaníček Jaroslav 2:2, Vaníček Pavel 3:1, Klominský Jiří 3:1, Pala Martin 2:2), ST Baroni Třebívlice B - KST Kalich Litoměřice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štokr Martin 0:4, Šolar Milan 1:3, Šolar Ladislav 1:2, Maxa Zdeněk 3:1, Hřebačka Daniel 0:1, body hostů: Bartošek Ivo 2:2, Zeman Vladimír 3:1, Friedl Rudolf 2:2, Kohlert Jiří 4:0), KST Kalich Litoměřice C - TJ Sokol Mnetěš A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaválek Ondřej 1:3, Svatoš Leoš 0:4, Marušinec Zdeněk 1:3, Valášek Valerián 1:3, body hostů: Král Jaroslav 4:0, Kloub Lukáš 4:0, Král Pavel 1:3, Kloub Pavel 4:0), Sokol Libochovice B - TTC Roudnice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 2:2, Bernard Jaroslav 0:4, body hostů: Zimák Michal 2:2, Kozel Bohumil 2:2, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 4:0), TJ Sokol Terezín C - TTC Roudnice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Karel 0:4, Skokan Jaroslav 3:1, Stranka Pavel 2:2, Friedrich Bohuslav 3:1, body hostů: Mejzr Radek 3:1, Jiránek Miroslav 3:1, Medáček Jaroslav 1:3, Dufek Jaroslav 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Terezín C - ASK Lovosice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojda Miloš 3:1, Skokan Jaroslav 2:1, Pospíšil Petr 3:0, Friedrich Bohuslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Skopec Petr 3:1, Mego Pavel 0:4, Lehký Milan 1:2, Santo Petr 0:3, WO 2:0), TTC Roudnice E - Sokol Libochovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:1, Mejzr Radek 4:0, Medáček Jaroslav 4:0, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 0:4, Vejman Jakub 0:4, Obr Ivan 1:3), TTC Roudnice D - KST Kalich Litoměřice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 2:2, Sklenička Jan ml. 4:0, Horejsek Jakub 2:2, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Svatoš Leoš 0:4, Marušinec Zdeněk 2:2, Valášek Valerián 0:4), ST Baroni Třebívlice B - TJ Sokol Mnetěš A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 2:2, Šolar Ladislav 2:2, Krug Antonín 2:2, Štokr Martin 0:4, body hostů: Kloub Petr 1:3, Král Jaroslav 1:3, Kloub Lukáš 4:0, Kloub Pavel 4:0), KST Kalich Litoměřice B - Sokol Bohušovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friedl Rudolf 3:1, Zeman Vladimír 1:3, Jonáš Stanislav 3:1, Kohlert Jiří 1:3, body hostů: Kirchner Petr 3:1, Pacl Miloslav 2:2, Krejčí Miloslav 2:2, Ruška Drahoš 1:3), TJ Sokol Brozany A - SK Štětí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 1:0, Pala Martin 0:3, Klominský Jiří 4:0, Horký Vladimír 0:3, WO 0:1, body hostů: Novotný Petr 2:2, Jurista Josef 1:3, Dvořák Milan 2:2, Havran Michal 1:2, WO 1:0),
16. kolo:
ASK Lovosice B - TJ Sokol Brozany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 1:3, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Vaníček Jaroslav ml. 2:2, Vaníček Pavel 4:0, Vaníček Jaroslav 2:2, Pala Martin 1:3), SK Štětí C - KST Kalich Litoměřice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:1, Dvořák Milan 0:4, Havran Michal 1:3, Burda Petr 1:3, body hostů: Bartošek Ivo 2:2, Friedl Rudolf 4:0, Kohlert Jiří 2:2, Jonáš Stanislav 3:1), Sokol Bohušovice - TJ Sokol Mnetěš A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchner Petr 3:1, Pacl Miloslav 2:2, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 0:4, body hostů: Maťák Jiří 1:3, Král Jaroslav 2:2, Řezáč Jiří 1:3, Kloub Pavel 3:1), ST Baroni Třebívlice B - TTC Roudnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolar Ladislav 3:0, Šolar Milan 2:1, Krug Antonín 2:2, Maxa Zdeněk 2:2, Hřebačka Daniel 0:1, WO 1:0, body hostů: Zimák Michal 1:3, Horejsek Jakub 3:1, Kozel Bohumil 0:3, Sklenička Jan ml. 2:2, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice C - TTC Roudnice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 2:2, Kaválek Ondřej 2:2, Marušinec Zdeněk 2:2, Valášek Valerián 2:2, body hostů: Jiránek Miroslav 3:1, Sedláček Jiří ml. 3:1, Medáček Jaroslav 2:2, Dufek Jaroslav 0:4), Sokol Libochovice B - TJ Sokol Terezín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obr Ivan 2:2, Vejman Jakub 0:4, Lahovský Vladimír 3:0, Bernard Jaroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Skokan Jaroslav 3:1, Zdvořák Jaroslav 2:2, Hojda Miloš 3:0, WO 0:1),
17. kolo:
Sokol Libochovice B - ASK Lovosice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obr Ivan 4:0, Vejman Jakub 1:3, Lahovský Vladimír 2:2, Bernard Jaroslav 0:4, body hostů: Skopec Petr 3:1, Mego Pavel 1:3, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 2:2), TJ Sokol Terezín C - KST Kalich Litoměřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvořák Jaroslav 0:4, Stranka Pavel 2:2, Skokan Jaroslav 3:1, Friedrich Bohuslav 3:1, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 2:2, Valášek Valerián 2:2, Svatoš Leoš 1:3), TTC Roudnice E - ST Baroni Třebívlice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:0, Sedláček Jiří ml. 2:2, Mejzr Radek 3:0, Vyskočil Tomáš 3:0, WO 3:0, body hostů: Krug Antonín 0:4, Šolar Milan 1:0, Hřebačka Daniel 0:4, Maxa Zdeněk 1:3, WO 0:3), TTC Roudnice D - Sokol Bohušovice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimák Michal 3:1, Kozel Bohumil 3:1, Sklenička Jan ml. 4:0, Horejsek Jakub 4:0, body hostů: Krejčí Miloslav 1:3, Pacl Miloslav 1:3, Kalina Miroslav 0:4, Ruška Drahoš 0:4), SK Štětí C - TJ Sokol Mnetěš A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drtil Aleš 1:3, Burda Petr 1:3, Dvořák Milan 2:2, Jurista Josef 4:0, body hostů: Mareš Václav 0:4, Král Jaroslav 3:1, Kloub Petr 2:2, Kloub Pavel 3:1), KST Kalich Litoměřice B - TJ Sokol Brozany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Vladimír 0:4, Friedl Rudolf 1:3, Jonáš Stanislav 4:0, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Vaněk Michal 1:3, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav 2:2, Pala Martin 3:1),
18. kolo:
ASK Lovosice B - KST Kalich Litoměřice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 3:1, Lehký Milan 3:1, Santo Petr 0:4, body hostů: Kohlert Jiří 2:2, Bartošek Ivo 3:1, Sekyra Jiří 3:1, Jonáš Stanislav 2:2), TJ Sokol Brozany A - TJ Sokol Mnetěš A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 3:1, Vaníček Pavel 3:1, Pala Martin 0:4, Vaníček Jaroslav 4:0, body hostů: Keltner František 2:2, Král Jaroslav 2:2, Kloub Petr 1:3, Maťák Jiří 1:3), SK Štětí C - TTC Roudnice D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Milan 2:1, Havran Michal 2:1, Novotný Petr 3:0, Drtil Aleš 0:3, WO 5:0, body hostů: Kozel Bohumil 1:3, Zimák Michal 1:3, Horejsek Jakub 3:1, WO 0:5), Sokol Bohušovice - TTC Roudnice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacl Miloslav 2:2, Krejčí Miloslav 2:2, Krejčí Tomáš 4:0, Ruška Drahoš 1:3, body hostů: Vyskočil Tomáš 3:1, Mejzr Radek 2:2, Jaroš Václav 2:2, Nguyen Hai Van 0:4), ST Baroni Třebívlice B - TJ Sokol Terezín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krug Antonín 3:1, Šolar Ladislav 2:0, Štokr Martin 3:1, Maxa Zdeněk 4:0, Hřebačka Daniel 1:1, body hostů: Skokan Jaroslav 0:4, Friedrich Bohuslav 0:4, Pospíšil Petr 2:2, Zdvořák Jaroslav 1:3), KST Kalich Litoměřice C - Sokol Libochovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmoch Pavel 4:0, Kmoch Pavel ml. 4:0, Marušinec Zdeněk 4:0, Svatoš Leoš 4:0, body hostů: Coufal Václav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Franc Dominik 0:4, Vejman Jakub 0:4),
19. kolo:
KST Kalich Litoměřice C - ASK Lovosice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 4:0, Kmoch Pavel 3:1, Valášek Valerián 0:3, Marušinec Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Skopec Petr 2:2, Mego Pavel 1:3, Santo Petr 1:3, Lehký Milan 0:3, WO 1:0), Sokol Libochovice B - ST Baroni Třebívlice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Václav 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Vejman Jakub 0:4, Franc Dominik 0:4, body hostů: Maxa Zdeněk 4:0, Štokr Martin 4:0, Krug Antonín 4:0, Šolar Ladislav 4:0), TJ Sokol Terezín C - Sokol Bohušovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdvořák Jaroslav 2:2, Hojda Miloš 1:3, Skokan Jaroslav 2:2, Friedrich Bohuslav 2:2, body hostů: Ruška Drahoš 0:4, Krejčí Miloslav 2:2, Pacl Miloslav 3:1, Kirchner Petr 4:0), TTC Roudnice E - SK Štětí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 1:3, Vyskočil Tomáš 4:0, body hostů: Havran Michal 2:2, Jurista Josef 2:2, Dvořák Milan 0:4, Novotný Petr 2:2), TTC Roudnice D - TJ Sokol Brozany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimák Michal 1:3, Kozel Bohumil 0:4, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 3:1, body hostů: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 2:2, Klominský Jiří 2:2, Vaníček Jaroslav 2:2), KST Kalich Litoměřice B - TJ Sokol Mnetěš A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekyra Jiří 1:3, Nedbal Václav 2:2, Jonáš Stanislav 1:3, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Řezáč Jiří 2:2, Král Jaroslav 3:1, Kloub Lukáš 1:3, Kloub Pavel 4:0),
20. kolo:
ASK Lovosice B - TJ Sokol Mnetěš A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 2:2, Lehký Milan 1:3, Santo Petr 0:4, body hostů: Kloub Lukáš 4:0, Král Jaroslav 3:1, Keltner František 2:2, Kloub Pavel 4:0), KST Kalich Litoměřice B - TTC Roudnice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlert Jiří 2:2, Friedl Rudolf 2:2, Jonáš Stanislav 2:2, Bartošek Ivo 3:1, body hostů: Zimák Michal 2:2, Kozel Bohumil 0:4, Horejsek Jakub 3:1, Sklenička Jan ml. 2:2), TJ Sokol Brozany A - TTC Roudnice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 1:3, Klominský Jiří 2:2, Vaníček Jaroslav 1:3, body hostů: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 1:3, Vyskočil Tomáš 4:0), SK Štětí C - TJ Sokol Terezín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havran Michal 1:3, Dvořák Milan 4:0, Novotný Petr 2:1, Jurista Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Friedrich Bohuslav 2:2, Pospíšil Petr 1:3, Pavelková Lenka 2:2, Zdvořák Jaroslav 0:3, WO 0:1), Sokol Bohušovice - Sokol Libochovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kirchner Petr 4:0, Pacl Miloslav 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Krejčí Miloslav 4:0, body hostů: Coufal Václav 0:4, Vejman Jakub 0:4, Dlouhý Jiří 0:4, Franc Dominik 0:4), ST Baroni Třebívlice B - KST Kalich Litoměřice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 3:1, Šolar Ladislav 3:1, Krug Antonín 3:1, Štokr Martin 1:2, Hřebačka Daniel 0:1, body hostů: Kmoch Pavel ml. 2:2, Valášek Valerián 0:4, Kmoch Pavel 1:3, Marušinec Zdeněk 3:1),
21. kolo:
ST Baroni Třebívlice B - ASK Lovosice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maxa Zdeněk 3:1, Štokr Martin 2:2, Hřebačka Daniel 1:3, Krug Antonín 3:1, body hostů: Mego Pavel 0:4, Skopec Petr 4:0, Lehký Milan 2:2, Santo Petr 1:3), KST Kalich Litoměřice C - Sokol Bohušovice 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kmoch Pavel ml. 4:0, Marušinec Zdeněk 3:1, Svatoš Leoš 1:3, WO 0:5, body hostů: Krejčí Miloslav 1:2, Kalina Miroslav 0:3, Pacl Miloslav 1:2, Kirchner Petr 2:1, WO 5:0), Sokol Libochovice B - SK Štětí C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lahovský Vladimír 2:2, Obr Ivan 2:2, Bernard Jaroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Havran Michal 1:2, Dvořák Milan 3:0, Novotný Petr 2:1, Jurista Josef 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Terezín C - TJ Sokol Brozany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hojda Miloš 0:4, Pavelková Lenka 1:3, Pospíšil Petr 3:1, Friedrich Bohuslav 1:3, body hostů: Šild Vladimír 2:2, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Pavel ml. 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 3:1), TTC Roudnice E - KST Kalich Litoměřice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jiránek Miroslav 3:0, Medáček Jaroslav 2:1, Mejzr Radek 2:1, Vyskočil Tomáš 2:0, WO 6:0, body hostů: Nedbal Václav 0:3, Zeman Vladimír 0:4, Kohlert Jiří 2:2, WO 0:6), TTC Roudnice D - TJ Sokol Mnetěš A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zimák Michal 3:1, Sklenička Jan ml. 4:0, Kozel Bohumil 1:3, WO 0:5, body hostů: Kloub Petr 0:3, Keltner František 1:2, Kloub Lukáš 1:2, Kloub Pavel 2:1, WO 5:0),
22. kolo:
ASK Lovosice B - TTC Roudnice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mego Pavel 1:3, Kahun David 0:4, Lehký Milan 1:3, Santo Petr 1:3, body hostů: Zimák Michal 4:0, Kozel Bohumil 2:2, Horejsek Jakub 4:0, Sklenička Jan ml. 3:1), TTC Roudnice E - TJ Sokol Mnetěš A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Miroslav 2:2, Sedláček Jiří ml. 3:1, Mejzr Radek 2:1, Vyskočil Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Keltner František 1:3, Maťák Jiří 0:4, Kloub Lukáš 3:1, Kloub Pavel 1:2, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice B - TJ Sokol Terezín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Pavel 0:4, Šindelář Miloslav st. 3:1, Sekyra Jiří 3:1, Kohlert Jiří 2:2, body hostů: Skokan Jaroslav 2:2, Stranka Pavel 1:3, Hojda Miloš 4:0, Martínek Karel 1:3), TJ Sokol Brozany A - Sokol Libochovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jaroslav 4:0, Vaníček Pavel 4:0, Pala Martin 3:1, Vaníček Pavel ml. 3:1, body hostů: Bernard Jaroslav 0:4, Lahovský Vladimír 1:3, Obr Ivan 1:3, Vejman Jakub 0:4), SK Štětí C - KST Kalich Litoměřice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Milan 1:2, Havran Michal 1:2, Novotný Petr 1:2, Jurista Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Kmoch Pavel ml. 3:1, Kaválek Ondřej 1:3, Marušinec Zdeněk 2:2, WO 0:5), Sokol Bohušovice - ST Baroni Třebívlice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruška Drahoš 3:1, Krejčí Miloslav 4:0, Krejčí Tomáš 4:0, Kirchner Petr 4:0, body hostů: Maxa Zdeněk 1:3, Štokr Martin 0:4, Hřebačka Daniel 0:4, 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy