Výsledky do novin
Regionální soutěž 1.třídy
1. kolo:
Sokol Zásmuky A - Stolní tenis Kolín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odvárka Leoš 4:0, Kormaňák Pavel 0:4, Neštuk Jaroslav 2:2, Skývová Lenka 0:4, body hostů: Pros Jaroslav 2:2, Malenovský Aleš 2:2, Výborný Pavel 3:1, Roudný Petr 3:1), TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Velim A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Karel 4:0, Čížek Martin 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Mokříž Bohuslav 4:0, body hostů: Dulík Roman 0:4, Balouš Petr 0:4, Pena Štěpán 0:4, Men Matěj 0:4), KST Týnec nad Labem A - Stolní tenis Kolín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cincibus Milan 0:4, Brunclík Marek 0:2, Buriánek Vladislav 0:3, Buriánek Daniel 2:2, Cincibus Milan ml. 0:1, WO 2:0, body hostů: Havlíček Vladimír 3:1, Dolejš Martin 4:0, Svoboda Miloš 4:0, Bednařík Martin 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salák Alois 3:0, Bajtler Luboš 3:0, Kahoun Václav 3:0, Havránek Stanislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Moravec Václav 0:4, Kleibl Michal 0:4, Novák Petr 0:4, WO 0:5),
2. kolo:
ST EUROMASTER Kolín D - TJ Klučov A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Věra 0:3, Kopiště Milan 0:3, Nekovář Petr 1:2, Bártová Kateřina 0:3, WO 5:0, body hostů: Kurel David 4:0, Ševčík Jiří ml. 3:1, Chlumský Petr 4:0, WO 0:5), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Starý Kolín A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Miloš 3:1, Bednařík Martin 1:3, Dolejš Martin 3:1, Havlíček Vladimír 3:1, body hostů: Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 1:3, Bajtler Luboš 0:4, Salák Alois 1:3), TJ Sokol Velim A - KST Týnec nad Labem A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 1:3, Jeřala Pavel 2:2, Dej František 1:2, Škopek Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Cincibus Milan 4:0, Brunclík Marek 4:0, Buriánek Daniel 2:1, Buriánek Vladislav 0:3, Cincibus Milan ml. 0:1, WO 1:0), Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Velký Osek C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odvárka Leoš 2:2, Klimeš Vladimír 2:2, Vojtíšek Tomáš 1:3, Neštuk Jaroslav 2:2, body hostů: Svoboda Karel 3:1, Čížek Martin 3:1, Laštovička Jiří 1:3, Mokříž Bohuslav 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Velký Osek C - Stolní tenis Kolín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Karel 3:1, Čížek Martin 2:2, Laštovička Jiří 0:4, Mokříž Bohuslav 2:2, body hostů: Roudný Petr 4:0, Pros Jaroslav 1:3, Výborný Pavel 2:2, Pros Jan 2:2), KST Týnec nad Labem A - Sokol Zásmuky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brunclík Marek 2:2, Cincibus Milan 2:1, Buriánek Vladislav 1:3, Buriánek Daniel 4:0, WO 1:0, body hostů: Odvárka Leoš 2:2, Klimeš Vladimír 0:4, Neštuk Jaroslav 2:1, Suchý Ladislav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Velim A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtler Luboš 0:4, Salák Alois 2:2, Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 2:2, body hostů: Sixta Pavel 1:3, Jeřala Pavel 3:1, Škopek Martin 1:3, Dej František 3:1), TJ Klučov A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chlumský Petr 3:0, Kurel David 3:0, Cherednik Konstantin 3:0, Ševčík Jiří ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Moravec Václav 1:3, Kleibl Michal 0:4, Novák Petr 0:4, WO 0:5),
4. kolo:
Stolní tenis Kolín B - ST EUROMASTER Kolín D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Výborný Pavel 3:0, Roudný Petr 0:3, Malenovský Aleš 0:3, Pros Jan 1:3, WO 3:0, body hostů: Šembera Karel 3:1, Holman Martin 3:0, Vokounová Adéla 1:2, Mazurkiewicz Ivo 2:1, WO 0:3), Stolní tenis Kolín A - TJ Klučov A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lain Lukáš 0:4, Bednařík Martin 1:2, Havlíček Vladimír 2:1, WO 1:6, body hostů: Chlumský Petr 2:0, Kurel David 3:0, Douša Ivan 1:1, Ševčík Jiří ml. 1:2, WO 6:1), Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Starý Kolín A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Vladimír 2:2, Odvárka Leoš 1:3, Suchý Ladislav 0:4, Cikán Miloslav 0:4, body hostů: Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 2:2, Bajtler Luboš 3:1), TJ Sokol Velký Osek C - KST Týnec nad Labem A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Martin 2:2, Svoboda Karel 3:0, Mokříž Bohuslav 3:1, Čebiš Luboš 2:2, WO 0:1, body hostů: Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 0:2, Buriánek Daniel 3:0, Chval Jan 0:4, Cincibus Milan ml. 1:1, WO 1:0),
5. kolo:
KST Týnec nad Labem A - Stolní tenis Kolín B 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brunclík Marek 0:4, Cincibus Milan 0:2, Buriánek Vladislav 0:3, Buriánek Daniel 0:2, Cincibus Milan ml. 0:2, WO 0:3, body hostů: Pros Jaroslav 3:0, Výborný Pavel 3:0, Roudný Petr 4:0, Pros Jan 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Sokol Velký Osek C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtler Luboš 1:3, Salák Alois 1:3, Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 3:1, body hostů: Svoboda Karel 1:3, Hanušová Blanka 1:3, Mokříž Bohuslav 3:1, Čebiš Luboš 2:2), TJ Klučov A - TJ Sokol Velim A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Potměšil Zdeněk 1:1, Douša Ivan 3:0, Kurel David 3:0, Ševčík Jiří ml. 2:1, WO 6:0, body hostů: Sixta Pavel 0:4, Jeřala Pavel 2:2, Dej František 0:3, WO 0:6), ST EUROMASTER Kolín D - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokounová Adéla 3:1, Nekovář Petr 3:1, Šembera Karel 3:0, Holman Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Moravec Václav 0:4, Čihák Jaroslav 0:4, Rob Karel 0:4, Skyva Milan 2:1, WO 1:0),
6. kolo:
Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros Jaroslav 2:2, Roudný Petr 2:2, Malenovský Aleš 1:3, Pros Jan 2:2, body hostů: Moravec Václav 0:4, Skyva Milan 3:1, Pokorný Jaroslav 4:0, Pak Viktor 2:2), Stolní tenis Kolín A - ST EUROMASTER Kolín D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 3:1, Bednařík Martin 2:1, Havlíček Vladimír 3:0, Dolejš Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Kopiště Milan 0:4, Bártová Věra 0:4, Nekovář Petr 0:3, Vokounová Adéla 2:1, WO 2:0), Sokol Zásmuky A - TJ Klučov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Ladislav 1:2, Švec Josef 0:3, Skývová Lenka 0:3, Neštuk Jaroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 2:1, Douša Ivan 1:2, Kurel David 3:0, WO 0:4), KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Starý Kolín A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 2:2, Cincibus Milan ml. 0:4, Buriánek Vladislav 0:2, Buriánek Daniel 2:2, WO 0:2, body hostů: Kahoun Václav 3:0, Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 2:2, Melichar Lukáš 1:2, WO 2:0),
7. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín A - Stolní tenis Kolín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtler Luboš 1:3, Salák Alois 1:3, Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 2:2, body hostů: Pros Jaroslav 1:3, Výborný Pavel 3:1, Roudný Petr 2:2, Pros Jan 2:2), TJ Klučov A - TJ Sokol Velký Osek C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří ml. 1:3, Mukařovský Aleš 0:4, Douša Ivan 1:3, Chlumský Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Svoboda Karel 2:1, Čížek Martin 3:1, Čebiš Luboš 2:2, Mokříž Bohuslav 3:1, WO 0:1), ST EUROMASTER Kolín D - TJ Sokol Velim A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Martin 4:0, Bártová Věra 2:2, Kopiště Milan 2:2, Mazurkiewicz Ivo 3:0, WO 0:1, body hostů: Sixta Pavel 2:1, Dej František 1:3, Pena Adam 0:4, Vejtruba František 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Stolní tenis Kolín A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skyva Milan 1:3, Čihák Jaroslav 1:3, Rob Karel 0:3, Moravec Václav 0:4, WO 1:0, body hostů: Havlíček Vladimír 4:0, Dolejš Martin 4:0, Svoboda Miloš 3:1, Bednařík Martin 2:1, WO 0:1),
8. kolo:
Stolní tenis Kolín B - Stolní tenis Kolín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pros Jan 3:1, Výborný Pavel 3:1, Roudný Petr 3:1, Pros Jaroslav 3:1, body hostů: Bednařík Martin 4:0, Zápotocký Milan 0:4, Lain Lukáš 0:4, Holler Jan 0:4), TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 1:3, Jeřala Pavel 1:2, Dej František 1:2, Vejtruba František 1:3, WO 2:0, body hostů: Skyva Milan 4:0, Pak Viktor 3:1, Moravec Václav 0:3, Pokorný Jaroslav 3:0, WO 0:2), Sokol Zásmuky A - ST EUROMASTER Kolín D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neštuk Jaroslav 3:0, Vojtíšek Tomáš 4:0, Odvárka Leoš 3:1, Klimeš Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Novák Ladislav 0:4, Nekovář Petr 0:3, Kopiště Milan 1:3, Kalva Tomáš 0:4, WO 1:0), KST Týnec nad Labem A - TJ Klučov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubelka Lukáš 0:4, Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 1:2, Cincibus Milan ml. 0:4, WO 1:0, body hostů: Cherednik Konstantin 4:0, Kurel David 4:0, Ševčík Jiří ml. 3:1, Chlumský Petr 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Klučov A - TJ Sokol Starý Kolín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří ml. 2:2, Douša Ivan 0:4, Chlumský Petr 3:0, Kurel David 4:0, WO 0:1, body hostů: Kahoun Václav 2:2, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 1:3, Bajtler Luboš 1:2, WO 1:0), ST EUROMASTER Kolín D - TJ Sokol Velký Osek C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokounová Adéla 0:4, Holman Martin 4:0, Šembera Karel 2:1, Mazurkiewicz Ivo 3:0, WO 0:2, body hostů: Svoboda Karel 2:1, Čebiš Luboš 1:3, Čížek Martin 0:2, Mokříž Bohuslav 1:2, Laštovička Jiří 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Sokol Zásmuky A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skyva Milan 2:2, Pokorný Jaroslav 4:0, Rob Karel 1:3, Čihák Jaroslav 2:2, body hostů: Odvárka Leoš 3:1, Klimeš Vladimír 1:3, Neštuk Jaroslav 3:1, Skývová Lenka 0:4), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Velim A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 4:0, Bednařík Martin 3:1, Dolejš Martin 4:0, Havlíček Vladimír 2:2, body hostů: Sixta Pavel 1:3, Jeřala Pavel 2:2, Pena Adam 0:4, Škopek Martin 0:4),
10. kolo:
Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Velim A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Výborný Pavel 2:2, Pros Jaroslav 1:3, Roudný Petr 3:1, Pros Jan 4:0, body hostů: Sixta Pavel 2:2, Jeřala Pavel 0:1, Vejtruba František 1:3, Dej František 2:2, Škopek Martin 1:2), Sokol Zásmuky A - Stolní tenis Kolín A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odvárka Leoš 1:3, Klimeš Vladimír 1:3, Švec Josef 0:4, Neštuk Jaroslav 0:2, WO 0:2, body hostů: Havlíček Vladimír 3:0, Dolejš Martin 3:0, Svoboda Miloš 2:2, Bednařík Martin 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Karel 2:0, Čebiš Luboš 3:0, Čížek Martin 2:1, Mokříž Bohuslav 3:1, Laštovička Jiří 0:2, WO 1:1, body hostů: Skyva Milan 0:4, Pak Viktor 1:3, Pokorný Jaroslav 3:0, Chvojka Antonín 0:3, WO 1:1), KST Týnec nad Labem A - ST EUROMASTER Kolín D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Daniel 4:0, Brunclík Marek 3:0, Buriánek Vladislav 2:1, Cincibus Milan 2:0, Cincibus Milan ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Kalva Tomáš 0:4, Náhlovský David 0:4, Bártová Věra 1:2, Novák Ladislav 0:3, WO 2:0),
11. kolo:
TJ Klučov A - Stolní tenis Kolín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 2:2, Ševčík Jiří ml. 2:1, Chlumský Petr 2:1, Kurel David 3:1, WO 0:2, body hostů: Pros Jan 4:0, Výborný Pavel 1:3, Malenovský Aleš 0:3, Pros Jaroslav 0:3, WO 2:0), ST EUROMASTER Kolín D - TJ Sokol Starý Kolín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Martin 2:1, Kopiště Milan 1:2, Šembera Karel 2:1, Mazurkiewicz Ivo 3:0, WO 1:3, body hostů: Kahoun Václav 3:0, Havránek Stanislav 1:2, Salák Alois 0:3, Bajtler Luboš 0:3, WO 3:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - KST Týnec nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jaroslav 3:1, Skyva Milan 3:1, Čihák Jaroslav 1:3, Rob Karel 1:3, body hostů: Brunclík Marek 2:2, Cincibus Milan 2:2, Buriánek Daniel 3:1, Cincibus Milan ml. 1:3), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Velký Osek C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 3:1, Dolejš Martin 3:0, Bednařík Martin 1:2, Havlíček Vladimír 3:1, WO 2:0, body hostů: Svoboda Karel 2:2, Čebiš Luboš 2:1, Čížek Martin 0:3, Mokříž Bohuslav 0:3, Laštovička Jiří 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Velim A - Sokol Zásmuky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Pavel 2:2, Vejtruba František 2:2, Dej František 3:1, Škopek Martin 0:4, body hostů: Neštuk Jaroslav 1:3, Vojtíšek Tomáš 2:2, Klimeš Vladimír 2:2, Odvárka Leoš 4:0),
12. kolo:
Stolní tenis Kolín B - Sokol Zásmuky A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roudný Petr 3:1, Malenovský Aleš 3:0, Pros Jan 3:0, Výborný Pavel 2:1, WO 2:1, body hostů: Klimeš Vladimír 0:3, Suchý Ladislav 0:4, Odvárka Leoš 2:1, Vojtíšek Tomáš 0:3, WO 1:2), TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Velký Osek C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 1:3, Jeřala Pavel 0:3, Petřík Petr 1:2, Dej František 3:1, Vejtruba František 0:1, WO 1:0, body hostů: Svoboda Karel 3:1, Čížek Martin 2:2, Mokříž Bohuslav 2:2, Čebiš Luboš 3:0, WO 0:1), Stolní tenis Kolín A - KST Týnec nad Labem A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:1, Bednařík Martin 3:1, Dolejš Martin 3:1, Havlíček Vladimír 3:1, WO 1:0, body hostů: Cincibus Milan 0:4, Brunclík Marek 2:2, Cincibus Milan ml. 0:3, Buriánek Daniel 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Starý Kolín A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skyva Milan 1:3, Čihák Jaroslav 3:1, Rob Karel 0:4, Pokorný Jaroslav 3:1, body hostů: Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 2:2, Bajtler Luboš 1:3, Salák Alois 2:2),
13. kolo:
TJ Klučov A - ST EUROMASTER Kolín D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří ml. 3:1, Chlumský Petr 3:0, Douša Ivan 3:1, Kurel David 4:0, WO 0:1, body hostů: Vokounová Adéla 1:3, Nekovář Petr 1:3, Kopiště Milan 0:3, Bártová Věra 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Starý Kolín A - Stolní tenis Kolín A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtler Luboš 0:4, Salák Alois 1:3, Kahoun Václav 3:0, Havránek Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Havlíček Vladimír 3:1, Dolejš Martin 2:2, Svoboda Miloš 3:1, Bednařík Martin 2:1, WO 0:1), KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Velim A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Vladislav 0:4, Cincibus Milan 3:1, Brunclík Marek 3:1, Buriánek Daniel 3:1, body hostů: Sixta Pavel 2:2, Jeřala Pavel 0:2, Dej František 1:3, Petřík Petr 3:1, Vejtruba František 1:1), TJ Sokol Velký Osek C - Sokol Zásmuky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Karel 1:0, Čížek Martin 1:2, Mokříž Bohuslav 1:2, Čebiš Luboš 3:0, Laštovička Jiří 1:1, WO 4:0, body hostů: Klimeš Vladimír 1:3, Odvárka Leoš 3:1, Švec Josef 1:3, WO 0:4),
14. kolo:
Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Velký Osek C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pros Jaroslav 1:3, Kuch Tomáš 0:4, Malenovský Aleš 1:2, Pros Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Čížek Martin 2:2, Svoboda Karel 3:1, Čebiš Luboš 3:1, Laštovička Jiří 1:2, WO 0:1), Sokol Zásmuky A - KST Týnec nad Labem A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odvárka Leoš 4:0, Klimeš Vladimír 1:2, Neštuk Jaroslav 1:2, Suchý Ladislav 0:4, WO 2:0, body hostů: Cincibus Milan 3:1, Brunclík Marek 2:2, Buriánek Daniel 2:1, Buriánek Vladislav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Velim A - TJ Sokol Starý Kolín A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sixta Pavel 1:3, Vejtruba František 1:3, Jeřala Pavel 1:2, Dej František 2:2, WO 0:1, body hostů: Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 1:3, Melichar Lukáš 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Klučov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 1:3, Čihák Jaroslav 2:2, Kleibl Michal 1:3, Novák Petr 1:3, body hostů: Ševčík Jiří ml. 2:2, Kurel David 4:0, Chlumský Petr 4:0, Mukařovský Aleš 1:3),
15. kolo:
ST EUROMASTER Kolín D - Stolní tenis Kolín B 10:8 (pokuta 100, čtyřhry 1:1, body domácích: Kopiště Milan 1:1, Vokounová Adéla 2:1, Nekovář Petr 2:1, Holman Martin 4:0, Bártová Věra 0:2, WO 0:2, body hostů: Pros Jaroslav 1:3, Výborný Pavel 1:3, Malenovský Aleš 1:2, Pros Jan 2:1, WO 2:0), TJ Klučov A - Stolní tenis Kolín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Jiří ml. 1:2, Douša Ivan 0:3, Bossanyi Michal 0:3, Kurel David 3:0, WO 4:0, body hostů: Havlíček Vladimír 3:0, Svoboda Miloš 2:1, Bednařík Martin 1:2, Dolejš Martin 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Starý Kolín A - Sokol Zásmuky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtler Luboš 3:1, Salák Alois 1:2, Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Odvárka Leoš 2:2, Klimeš Vladimír 1:3, Neštuk Jaroslav 0:3, Cikán Miloslav 1:3, WO 0:1), KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Velký Osek C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 2:2, Brunclík Marek 3:1, Buriánek Vladislav 0:4, Buriánek Daniel 3:1, body hostů: Svoboda Karel 3:1, Čížek Martin 1:3, Čebiš Luboš 1:3, Mokříž Bohuslav 3:1),
16. kolo:
Stolní tenis Kolín B - KST Týnec nad Labem A 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Výborný Pavel 3:0, Roudný Petr 3:0, Pros Jaroslav 2:1, Pros Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Brunclík Marek 0:4, Buriánek Daniel 1:3, Buriánek Vladislav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Velký Osek C - TJ Sokol Starý Kolín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Martin 2:2, Čebiš Luboš 3:1, Mokříž Bohuslav 3:1, Svoboda Karel 2:2, body hostů: Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 1:3, Salák Alois 0:4, Bajtler Luboš 1:3), TJ Sokol Velim A - TJ Klučov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sixta Pavel 2:0, Jeřala Pavel 2:1, Petřík Petr 3:0, Dej František 3:0, Škopek Martin 2:0, WO 0:3, body hostů: Douša Ivan 1:2, Spáčil Ladislav 0:4, Bossanyi Michal 0:3, Budský Radek 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - ST EUROMASTER Kolín D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 3:1, Čihák Jaroslav 3:1, Rob Karel 3:1, Pokorný Jaroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Nekovář Petr 1:2, Kopiště Milan 1:3, Bártová Věra 1:3, Kalva Tomáš 0:4, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - Stolní tenis Kolín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Václav 2:2, Čihák Jaroslav 1:3, Novák Petr 0:4, Pokorný Jaroslav 4:0, body hostů: Pros Jan 3:1, Roudný Petr 3:1, Pros Jaroslav 1:3, Malenovský Aleš 2:2), ST EUROMASTER Kolín D - Stolní tenis Kolín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekovář Petr 0:4, Bártová Věra 0:4, Vokounová Adéla 3:0, Kopiště Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Havlíček Vladimír 3:1, Dolejš Martin 3:1, Svoboda Miloš 3:1, Bednařík Martin 3:0, WO 0:1), TJ Klučov A - Sokol Zásmuky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Jiří ml. 2:1, Spáčil Ladislav 1:1, Douša Ivan 4:0, Kurel David 3:0, Potměšil Zdeněk 2:0, WO 2:0, body hostů: Suchý Ladislav 0:4, Neštuk Jaroslav 1:1, Odvárka Leoš 1:3, Cikán Miloslav 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Starý Kolín A - KST Týnec nad Labem A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salák Alois 2:2, Bajtler Luboš 2:2, Kahoun Václav 3:0, Havránek Stanislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Brunclík Marek 3:1, Buriánek Daniel 3:1, Kubelka Lukáš 0:4, Buriánek Vladislav 0:3, WO 0:1),
18. kolo:
Stolní tenis Kolín B - TJ Sokol Starý Kolín A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pros Jan 3:1, Výborný Pavel 2:2, Roudný Petr 3:1, Pros Jaroslav 0:4, body hostů: Kahoun Václav 3:1, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 1:3, Bajtler Luboš 2:2), TJ Sokol Velký Osek C - TJ Klučov A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížek Martin 1:2, Čebiš Luboš 2:2, Mokříž Bohuslav 2:2, WO 1:5, body hostů: Ševčík Jiří ml. 3:0, Douša Ivan 0:2, Bossanyi Michal 0:3, Kurel David 3:0, WO 5:1), TJ Sokol Velim A - ST EUROMASTER Kolín D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Pavel 2:2, Jeřala Pavel 2:2, Petřík Petr 1:2, Dej František 2:2, WO 0:1, body hostů: Holman Martin 4:0, Vokounová Adéla 4:0, Kopiště Milan 0:4, Bártová Věra 0:3, WO 1:0), Stolní tenis Kolín A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 4:0, Bednařík Martin 4:0, Dolejš Martin 4:0, Havlíček Vladimír 4:0, body hostů: Moravec Václav 0:4, Kleibl Michal 0:4, Novák Petr 0:4, Matouš Dominik 0:4),
19. kolo:
Stolní tenis Kolín A - Stolní tenis Kolín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 4:0, Dolejš Martin 3:1, Bednařík Martin 2:1, Havlíček Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Pros Jan 1:3, Pros Jaroslav 0:4, Roudný Petr 1:3, Výborný Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Velim A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojka Antonín 2:0, Skyva Milan 2:1, Čihák Jaroslav 3:0, Pokorný Jaroslav 3:0, WO 2:3, body hostů: Sixta Pavel 0:3, Jeřala Pavel 1:2, Petřík Petr 0:2, Vejtruba František 0:3, WO 3:2), ST EUROMASTER Kolín D - Sokol Zásmuky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekovář Petr 1:3, Kopiště Milan 2:2, Novák Ladislav 0:4, Holman Martin 4:0, body hostů: Suchý Ladislav 1:3, Odvárka Leoš 3:1, Neštuk Jaroslav 3:1, Skývová Lenka 2:2), TJ Klučov A - KST Týnec nad Labem A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Jiří ml. 4:0, Chlumský Petr 3:1, Lambert Zdeněk 0:1, Potměšil Zdeněk 2:2, Štábla Peter 0:3, body hostů: Brunclík Marek 2:2, Buriánek Daniel 3:1, Cincibus Milan ml. 1:3, Buriánek Vladislav 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Starý Kolín A - TJ Klučov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salák Alois 2:2, Bajtler Luboš 0:4, Kahoun Václav 3:1, Havránek Stanislav 2:2, body hostů: Kurel David 4:0, Chlumský Petr 2:2, Ševčík Jiří ml. 2:2, Douša Ivan 1:3), TJ Sokol Velký Osek C - ST EUROMASTER Kolín D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Karel 2:0, Čebiš Luboš 4:0, Čížek Martin 2:2, Mokříž Bohuslav 4:0, Laštovička Jiří 2:0, body hostů: Nekovář Petr 1:3, Novák Ladislav 0:4, Kopiště Milan 1:3, Bártová Věra 0:4), Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš Vladimír 2:1, Odvárka Leoš 3:0, Neštuk Jaroslav 2:1, Cikán Miloslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Chvojka Antonín 1:3, Moravec Václav 1:3, Čihák Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Velim A - Stolní tenis Kolín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sixta Pavel 2:2, Sedláček Pavel 0:4, Vejtruba František 2:2, Dulík Roman 0:4, body hostů: Havlíček Vladimír 3:1, Dolejš Martin 3:1, Svoboda Miloš 3:1, Bednařík Martin 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Velim A - Stolní tenis Kolín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sixta Pavel 2:2, Škopek Martin 1:3, Petřík Petr 2:1, Vejtruba František 1:3, WO 0:1, body hostů: Pros Jaroslav 2:2, Výborný Pavel 3:1, Malenovský Aleš 2:2, Roudný Petr 2:1, WO 1:0), Stolní tenis Kolín A - Sokol Zásmuky A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Miloš 3:0, Bednařík Martin 3:0, Dolejš Martin 3:0, Havlíček Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Cikán Miloslav 0:4, Krombholz Josef 0:4, Kašpar Milan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B - TJ Sokol Velký Osek C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 0:4, Kleibl Michal 0:3, Moravec Václav 0:3, Matouš Dominik 0:4, WO 2:0, body hostů: Čebiš Luboš 4:0, Mokříž Bohuslav 4:0, Čížek Martin 3:0, Laštovička Jiří 3:0, WO 0:2), ST EUROMASTER Kolín D - KST Týnec nad Labem A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holman Martin 3:0, Kopiště Milan 0:3, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Nekovář Petr 2:2, WO 3:1, body hostů: Brunclík Marek 2:2, Cincibus Milan 1:1, Cincibus Milan ml. 0:3, Buriánek Vladislav 2:1, WO 1:3),
22. kolo:
Stolní tenis Kolín B - TJ Klučov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pros Jan 2:1, Výborný Pavel 0:3, Pros Jaroslav 2:2, Roudný Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Chlumský Petr 1:3, Ševčík Jiří ml. 3:1, Mukařovský Aleš 0:2, Kurel David 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Starý Kolín A - ST EUROMASTER Kolín D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtler Luboš 2:2, Salák Alois 4:0, Kahoun Václav 4:0, Havránek Stanislav 4:0, body hostů: Novák Ladislav 0:4, Nekovář Petr 1:3, Kopiště Milan 1:3, Bártová Věra 0:4), KST Týnec nad Labem A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brunclík Marek 4:0, Buriánek Daniel 4:0, Cincibus Milan ml. 2:0, Buriánek Vladislav 3:1, Kubelka Lukáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Moravec Václav 2:2, Chvojka Antonín 0:4, Novák Petr 0:4, Matouš Dominik 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velký Osek C - Stolní tenis Kolín A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Karel 2:2, Čebiš Luboš 1:2, Čížek Martin 1:3, Mokříž Bohuslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Holler Jan 0:4, Dolejš Martin 4:0, Svoboda Miloš 1:2, Havlíček Vladimír 4:0, WO 1:0), Sokol Zásmuky A - TJ Sokol Velim A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Vladimír 4:0, Odvárka Leoš 4:0, Neštuk Jaroslav 4:0, Vojtíšek Tomáš 4:0, body hostů: Men Matěj 0:4, Hyšpler Jan 0:4, Pena Adam 0:4, Bulgr Jan 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS