Výsledky do novin
Regionální soutěž 3.třídy
1. kolo:
Sokol Zásmuky B - KST Týnec nad Labem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Josef 1:3, Skývová Lenka 3:1, Suchý Ladislav 3:1, Krejčí František 4:0, body hostů: Jehlička Jan 1:3, Cincibus Milan ml. 1:3, Kubelka Lukáš 0:4, Buriánek Vladislav 3:1), TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Plaňany 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janich Petr 3:1, Homola Petr 4:0, Linger Tomáš 0:4, Kolář Marek st. 2:2, body hostů: Bartoš Vladimír 2:2, Koudelka Ivan 1:3, Ležal Jaromír 3:1, Kulhavý Roman 1:3), TJ Sokol Velký Osek E - SK Nová Ves I."C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukal Antonín 1:3, Houdek František 3:1, Ziegelbauer Adam 2:2, Otta Jiří 0:4, body hostů: Šafránek Jaroslav 3:1, Voslař Jiří 3:1, Bodláková Tereza 1:3, Hladík Martin 3:1),
2. kolo:
ST Býchory - TTC Dobřichovská Pivnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejfar Václav 0:4, Filip Marek 0:4, Vyhnánek Vojtěch 1:3, Čížek Jiří 2:0, Martínek Ondřej 0:2, body hostů: Souček Radek 3:1, Horký Miroslav 4:0, Pikner Jan 3:1, Mašín Pavel 3:1), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Velký Osek E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Vladimír 3:1, Ležal Jaromír 2:2, Koudelka Ivan 4:0, Kulhavý Roman 1:3, body hostů: Houdek František 2:2, Kukal Antonín 1:3, Ziegelbauer Adam 2:2, Otta Jiří 1:0, Váňa Dominik 0:3), Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Český Brod "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skývová Lenka 3:1, Cikán Miloslav 0:2, Švec Josef 2:2, Krejčí František 4:0, Suchý Ladislav 2:0, body hostů: Janich Petr 3:1, Homola Petr 2:2, Kolář Marek st. 0:4, Opršal Tomáš 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Český Brod "A" - KST Týnec nad Labem B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janich Petr 3:1, Homola Petr 4:0, Opršal Tomáš 4:0, Kolář Marek st. 2:2, body hostů: Fousek Jiří 0:4, Kubelka Lukáš 1:3, Cincibus Milan ml. 2:2, Jehlička Jan 0:4), TJ Sokol Velký Osek E - Sokol Zásmuky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Houdek František 1:3, Otta Jiří 1:0, Ziegelbauer Adam 0:4, Kukal Antonín 1:3, Váňa Dominik 0:3, body hostů: Suchý Ladislav 4:0, Skývová Lenka 2:2, Švec Josef 3:1, Krejčí František 4:0), TTC Dobřichovská Pivnice B - SK Nová Ves I."C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Radek 3:1, Horký Miroslav 4:0, Pikner Jan 3:1, Mašín Pavel 3:1, body hostů: Hrouda Vladimír 0:4, Kubišta Petr 0:4, Hladík Martin 2:2, Šafránek Jaroslav 1:3), Viktoria Radim B - ST Býchory 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 4:0, Prorok Jaroslav 3:1, Hovorka Tomáš 4:0, Němeček Robert 3:1, body hostů: Čížek Jiří 1:1, Vyhnánek Vojtěch 0:4, Vyhnánek Jakub 1:3, Fejfar Václav 0:4, Filip Marek 0:2),
4. kolo:
SK Nová Ves I."C" - Viktoria Radim B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Martin 1:3, Bodláková Tereza 0:4, Šafránek Jaroslav 1:2, Voslař Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Prorok Jaroslav 3:1, Proroková Eliška 3:1, Němeček Robert 2:2, Thiel Pavel 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Plaňany - TTC Dobřichovská Pivnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Vladimír 1:3, Ležal Jaromír 1:3, Lakatoš Josef 1:3, Koudelka Ivan 3:1, body hostů: Souček Radek 2:2, Horký Miroslav 3:1, Malec Jan 3:1, Mašín Pavel 2:2), TJ Sokol Český Brod "A" - TJ Sokol Velký Osek E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janich Petr 4:0, Homola Petr 4:0, Kolář Marek st. 4:0, Opršal Tomáš 4:0, body hostů: Otta Jiří 0:4, Psota Karel 0:4, Otta Pavel 0:4, Chod Jakub 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Velký Osek E - KST Týnec nad Labem B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukal Antonín 3:0, Kurka Jiří 1:3, Zach Daniel 3:1, Houdek František 4:0, WO 1:0, body hostů: Fousek Jiří 1:3, Kubelka Lukáš 1:3, Buriánek Vladislav 2:1, Novotný Radek 0:4, WO 0:1), TTC Dobřichovská Pivnice B - Sokol Zásmuky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký Miroslav 1:3, Souček Radek 0:3, Ježek Jiří 1:2, Mašín Pavel 1:3, WO 2:0, body hostů: Suchý Ladislav 4:0, Skývová Lenka 4:0, Cikán Miloslav 0:3, Krejčí František 3:0, WO 0:2), Viktoria Radim B - TJ Sokol Plaňany 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 4:0, Mašín Miloslav 3:1, Proroková Eliška 2:2, Prorok Jaroslav 4:0, body hostů: Koudelka Ivan 2:2, Kulhavý Roman 0:4, Lakatoš Josef 0:4, Ležal Jaromír 1:3),
6. kolo:
KST Týnec nad Labem B - ST Býchory 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan ml. 3:1, Jehlička Jan 2:2, Buriánek Vladislav 3:1, Fousek Jiří 3:1, body hostů: Vyhnánek Jakub 1:3, Čížek Jiří 4:0, Vyhnánek Vojtěch 0:4, Filip Marek 0:2, Martínek Ondřej 0:2), Sokol Zásmuky B - Viktoria Radim B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Suchý Ladislav 3:0, Skývová Lenka 3:0, Kašpar Milan 1:2, Cikán Miloslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Mašín Miloslav 2:2, Růžičková Klára 2:2, Klimák Josef 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Český Brod "A" - TTC Dobřichovská Pivnice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janich Petr 3:1, Homola Petr 3:0, Opršal Tomáš 4:0, Kolář Marek st. 3:1, WO 1:0, body hostů: Horký Miroslav 0:4, Ježek Jiří 0:4, Souček Radek 1:2, Malec Jan 1:3, WO 0:1),
7. kolo:
TTC Dobřichovská Pivnice B - TJ Sokol Velký Osek E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký Miroslav 4:0, Souček Radek 2:2, Ježek Jiří 2:2, Mašín Pavel 2:2, body hostů: Kukal Antonín 3:1, Otta Jiří 0:1, Ziegelbauer Adam 3:1, Váňa Dominik 0:4, Psota Karel 0:3), Viktoria Radim B - TJ Sokol Český Brod "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Mašín Miloslav 4:0, Prorok Jaroslav 3:1, Hovorka Tomáš 3:1, body hostů: Janich Petr 1:3, Kolář Marek st. 2:2, Gurčík Jan 0:4, Opršal Tomáš 1:3), ST Býchory - SK Nová Ves I."C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martínek Ondřej 0:2, Vyhnánek Jakub 0:4, Čížek Jiří 3:1, Filip Marek 0:4, Vyhnánek Vojtěch 0:2, body hostů: Bodláková Tereza 3:1, Šafránek Jaroslav 3:1, Hladík Martin 3:1, Voslař Jiří 4:0),
8. kolo:
KST Týnec nad Labem B - SK Nová Ves I."C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cincibus Milan ml. 3:1, Kubelka Lukáš 2:2, Jehlička Jan 2:2, Fousek Jiří 3:1, body hostů: Bodláková Tereza 0:4, Hladík Martin 0:4, Šafránek Jaroslav 3:1, Voslař Jiří 3:1), TJ Sokol Plaňany - ST Býchory 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhavý Roman 3:1, Lakatoš Josef 4:0, Ležal Jaromír 3:1, Koudelka Ivan 2:2, body hostů: Vyhnánek Jakub 1:3, Filip Marek 0:4, Čížek Jiří 3:1, Fejfar Václav 0:4), TJ Sokol Velký Osek E - Viktoria Radim B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otta Jiří 2:2, Kukal Antonín 1:2, Psota Karel 0:4, Váňa Dominik 0:4, WO 1:0, body hostů: Prorok Jaroslav 3:1, Thiel Pavel 3:1, Mašín Miloslav 2:1, Proroková Eliška 4:0, WO 0:1),
9. kolo:
TTC Dobřichovská Pivnice B - KST Týnec nad Labem B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Souček Radek 3:1, Slabý Jaroslav 1:3, Horký Miroslav 4:0, Mašín Pavel 1:3, body hostů: Jehlička Jan 2:2, Cincibus Milan ml. 1:3, Kubelka Lukáš 2:2, Buriánek Vladislav 2:2), ST Býchory - Sokol Zásmuky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martínek Ondřej 0:4, Fejfar Václav 0:2, Vyhnánek Vojtěch 0:4, Čížek Jiří 3:1, Vyhnánek Jakub 0:2, body hostů: Kašpar Milan 3:1, Švec Josef 3:1, Skývová Lenka 4:0, Krejčí František 3:1), SK Nová Ves I."C" - TJ Sokol Plaňany 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bodláková Tereza 2:1, Voslař Jiří 3:1, Hladík Martin 4:0, Šafránek Jaroslav 3:1, Hrouda Vladimír 1:0, body hostů: Koudelka Ivan 2:0, Komárek Josef 0:4, Kulhavý Roman 0:4, Lakatoš Josef 1:3, Ležal Jaromír 0:2),
10. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Plaňany 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlička Jan 3:1, Cincibus Milan ml. 4:0, Buriánek Vladislav 2:1, Kubelka Lukáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Koudelka Ivan 2:2, Lakatoš Josef 0:4, Pros Jaroslav ml. 0:4, Ležal Jaromír 2:1, WO 1:0), Sokol Zásmuky B - SK Nová Ves I."C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skývová Lenka 4:0, Švec Josef 2:2, Suchý Ladislav 2:2, Krejčí František 3:1, body hostů: Bodláková Tereza 0:4, Šafránek Jaroslav 3:1, Hladík Martin 0:4, Voslař Jiří 2:2), TJ Sokol Český Brod "A" - ST Býchory 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janich Petr 3:1, Homola Petr 3:1, Opršal Tomáš 2:2, Kolář Marek st. 2:2, body hostů: Vyhnánek Vojtěch 0:4, Filip Marek 0:4, Čížek Jiří 4:0, Vyhnánek Jakub 2:2), TTC Dobřichovská Pivnice B - Viktoria Radim B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slabý Jaroslav 0:3, Souček Radek 1:3, Karban Tomáš 0:3, Horký Miroslav 2:2, WO 2:0, body hostů: Prorok Jaroslav 3:1, Thiel Pavel 2:1, Hovorka Tomáš 4:0, Mašín Miloslav 2:1, WO 0:2),
11. kolo:
Viktoria Radim B - KST Týnec nad Labem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Prorok Jaroslav 3:1, Mašín Miloslav 2:1, Hovorka Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Kubelka Lukáš 0:4, Cincibus Milan ml. 3:1, Jehlička Jan 1:3, Buriánek Vladislav 1:2, WO 0:1), ST Býchory - TJ Sokol Velký Osek E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Marek 2:2, Vyhnánek Vojtěch 2:2, Čížek Jiří 4:0, Vyhnánek Jakub 3:1, body hostů: Otta Jiří 2:0, Psota Karel 0:4, Váňa Dominik 0:4, Ziegelbauer Adam 3:1, Žižka Ladislav 0:2), SK Nová Ves I."C" - TJ Sokol Český Brod "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Martin 1:3, Kubišta Petr 0:3, Šafránek Jaroslav 3:1, Voslař Jiří 3:1, Hrouda Vladimír 0:1, body hostů: Janich Petr 2:2, Homola Petr 2:2, Opršal Tomáš 1:3, Kolář Marek st. 4:0), TJ Sokol Plaňany - Sokol Zásmuky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ležal Jaromír 2:2, Pros Jaroslav ml. 0:1, Komárek Josef 0:4, Koudelka Ivan 3:1, Bartoš Vladimír 0:3, body hostů: Švec Josef 2:2, Kašpar Milan 3:1, Kormaňák Pavel 2:2, Krejčí František 4:0),
12. kolo:
KST Týnec nad Labem B - Sokol Zásmuky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlička Jan 1:3, Cincibus Milan ml. 3:1, Kubelka Lukáš 2:2, Buriánek Vladislav 3:1, body hostů: Kašpar Milan 0:4, Kormaňák Pavel 2:2, Suchý Ladislav 2:2, Skývová Lenka 3:1), TJ Sokol Plaňany - TJ Sokol Český Brod "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ležal Jaromír 4:0, Lakatoš Josef 0:2, Bartoš Vladimír 4:0, Koudelka Ivan 3:1, Pros Jaroslav ml. 0:2, body hostů: Janich Petr 1:3, Homola Petr 1:3, Kolář Marek st. 1:3, Opršal Tomáš 2:2), SK Nová Ves I."C" - TJ Sokol Velký Osek E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubišta Petr 1:3, Hrouda Vladimír 2:2, Bodláková Tereza 1:3, Šafránek Jaroslav 3:1, body hostů: Kukal Antonín 4:0, Žižka Ladislav 1:3, Ziegelbauer Adam 3:1, Váňa Dominik 1:3),
13. kolo:
TTC Dobřichovská Pivnice B - ST Býchory 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karban Tomáš 0:4, Horký Miroslav 3:1, Souček Radek 2:2, Mašín Pavel 2:2, body hostů: Čížek Jiří 4:0, Vyhnánek Jakub 2:2, Filip Marek 0:2, Vyhnánek Vojtěch 2:2, Fejfar Václav 1:1), TJ Sokol Velký Osek E - TJ Sokol Plaňany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Dominik 1:3, Ziegelbauer Adam 4:0, Houdek František 3:1, Psota Karel 1:3, body hostů: Koudelka Ivan 3:1, Ležal Jaromír 2:2, Lakatoš Josef 2:2, Pros Jaroslav ml. 0:3, Bartoš Vladimír 0:1), TJ Sokol Český Brod "A" - Sokol Zásmuky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Opršal Dan 0:2, Janich Petr 2:2, Opršal Tomáš 2:2, Kolář Marek st. 3:1, Gurčík Jan 0:2, body hostů: Skývová Lenka 1:3, Suchý Ladislav 4:0, Švec Josef 1:3, Krejčí František 3:1),
14. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Český Brod "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cincibus Milan ml. 3:1, Jehlička Jan 3:1, Kubelka Lukáš 1:3, Fousek Jiří 0:4, body hostů: Janich Petr 2:2, Homola Petr 2:2, Kolář Marek st. 1:3, Opršal Tomáš 4:0), Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Velký Osek E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Josef 4:0, Krejčí František 4:0, Suchý Ladislav 4:0, Skývová Lenka 4:0, body hostů: Ziegelbauer Adam 0:4, Váňa Dominik 0:4, Kukal Antonín 0:4, Žižka Ladislav 0:4), SK Nová Ves I."C" - TTC Dobřichovská Pivnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodláková Tereza 0:1, Šafránek Jaroslav 4:0, Hrouda Vladimír 1:2, Kubišta Petr 3:1, Hladík Martin 3:0, WO 0:1, body hostů: Malec Jan 2:2, Ježek Jiří 0:4, Souček Radek 2:0, Mašín Pavel 0:3, Karban Tomáš 0:2, WO 1:0), ST Býchory - Viktoria Radim B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejfar Václav 0:4, Filip Marek 0:4, Vyhnánek Jakub 2:2, Martínek Ondřej 0:4, body hostů: Prorok Jaroslav 3:1, Thiel Pavel 4:0, Hovorka Tomáš 3:1, Mašín Miloslav 4:0),
15. kolo:
Viktoria Radim B - SK Nová Ves I."C" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Thiel Pavel 3:0, Mašín Miloslav 3:0, Hovorka Tomáš 2:1, Proroková Eliška 3:0, WO 5:0, body hostů: Šafránek Jaroslav 1:3, Kubišta Petr 0:4, Hladík Martin 0:4, WO 0:5), TTC Dobřichovská Pivnice B - TJ Sokol Plaňany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Radek 2:2, Horký Miroslav 4:0, Slabý Jaroslav 2:0, Mašín Pavel 1:3, Ježek Jiří 0:2, body hostů: Koudelka Ivan 3:1, Bartoš Vladimír 2:2, Ležal Jaromír 1:3, Pros Jaroslav ml. 1:3), TJ Sokol Velký Osek E - TJ Sokol Český Brod "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Dominik 0:4, Houdek František 1:3, Čebiš Patrik 0:1, Kukal Antonín 3:1, Psota Karel 0:3, body hostů: Janich Petr 4:0, Homola Petr 3:1, Kolář Marek st. 2:2, Opršal Tomáš 3:1),
16. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TJ Sokol Velký Osek E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buriánek Vladislav 4:0, Fousek Jiří 4:0, Jehlička Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Váňa Dominik 0:3, Psota Karel 0:3, Chod Jakub 0:3, Čebiš Patrik 0:3, WO 5:0), Sokol Zásmuky B - TTC Dobřichovská Pivnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Ladislav 3:0, Krejčí František 3:0, Skývová Lenka 3:1, Kašpar Milan 2:0, Kormaňák Pavel 0:2, WO 0:2, body hostů: Horký Miroslav 1:3, Souček Radek 2:1, Malec Jan 0:3, Karban Tomáš 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Plaňany - Viktoria Radim B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Vladimír 4:0, Ležal Jaromír 3:1, Kulhavý Roman 0:2, Koudelka Ivan 0:4, Lakatoš Josef 0:2, body hostů: Mašín Miloslav 2:2, Thiel Pavel 3:1, Němeček Robert 2:2, Hovorka Tomáš 2:2),
17. kolo:
ST Býchory - KST Týnec nad Labem B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejfar Václav 0:4, Filip Marek 2:2, Vyhnánek Jakub 2:2, Martínek Ondřej 0:3, WO 1:0, body hostů: Fousek Jiří 1:2, Kubelka Lukáš 4:0, Jehlička Jan 2:2, Buriánek Vladislav 4:0, WO 0:1), Viktoria Radim B - Sokol Zásmuky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Prorok Jaroslav 4:0, Proroková Eliška 2:2, Hovorka Tomáš 1:3, body hostů: Cikán Miloslav 1:3, Skývová Lenka 3:1, Suchý Ladislav 2:2, Krejčí František 1:3), TTC Dobřichovská Pivnice B - TJ Sokol Český Brod "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malec Jan 0:4, Horký Miroslav 2:2, Karban Tomáš 0:4, Souček Radek 2:2, body hostů: Janich Petr 4:0, Homola Petr 3:1, Kolář Marek st. 3:1, Opršal Tomáš 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Velký Osek E - TTC Dobřichovská Pivnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chod Jakub 0:4, Čebiš Patrik 1:3, Ziegelbauer Adam 4:0, Kukal Antonín 3:1, body hostů: Souček Radek 2:2, Horký Miroslav 3:1, Karban Tomáš 1:3, Mašín Pavel 2:2), TJ Sokol Český Brod "A" - Viktoria Radim B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janich Petr 1:2, Homola Petr 0:3, Opršal Tomáš 1:3, Kolář Marek st. 1:3, WO 2:0, body hostů: Prorok Jaroslav 4:0, Thiel Pavel 3:0, Mašín Miloslav 2:1, Hovorka Tomáš 2:2, WO 0:2), SK Nová Ves I."C" - ST Býchory 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubišta Petr 0:4, Hrouda Vladimír 1:3, Šafránek Jaroslav 2:2, Hladík Martin 3:1, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Vyhnánek Jakub 4:0, Filip Marek 2:2, Vyhnánek Vojtěch 1:3),
19. kolo:
SK Nová Ves I."C" - KST Týnec nad Labem B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubišta Petr 1:2, Hrouda Vladimír 0:2, Bodláková Tereza 1:2, Hladík Martin 0:3, Šafránek Jaroslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Jehlička Jan 3:1, Kubelka Lukáš 3:1, Buriánek Vladislav 4:0, WO 0:5), ST Býchory - TJ Sokol Plaňany 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejfar Václav 0:4, Filip Marek 1:3, Vyhnánek Jakub 2:2, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Bartoš Vladimír 3:1, Koudelka Ivan 2:2, Ležal Jaromír 3:1, Lakatoš Josef 1:1, Pros Jaroslav ml. 0:2), Viktoria Radim B - TJ Sokol Velký Osek E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašín Miloslav 4:0, Prorok Jaroslav 4:0, Hovorka Tomáš 4:0, Němeček Robert 3:1, body hostů: Ziegelbauer Adam 1:3, Váňa Dominik 0:4, Psota Karel 0:4, Kukal Antonín 0:4),
20. kolo:
KST Týnec nad Labem B - TTC Dobřichovská Pivnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlička Jan 2:2, Cincibus Milan ml. 2:0, Kubelka Lukáš 1:3, Fousek Jiří 1:3, Buriánek Vladislav 2:0, body hostů: Malec Jan 2:2, Karban Tomáš 0:4, Horký Miroslav 3:1, Souček Radek 3:1), Sokol Zásmuky B - ST Býchory 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí František 4:0, Švec Josef 3:1, Cikán Miloslav 4:0, Skývová Lenka 4:0, body hostů: Vyhnánek Jakub 1:3, Filip Marek 0:4, Vyhnánek Vojtěch 0:4, Fejfar Václav 0:4), TJ Sokol Plaňany - SK Nová Ves I."C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Vladimír 2:2, Ležal Jaromír 3:1, Lakatoš Josef 1:3, Koudelka Ivan 4:0, body hostů: Kubišta Petr 1:3, Hrouda Vladimír 2:2, Šafránek Jaroslav 3:1, Hladík Martin 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Plaňany - KST Týnec nad Labem B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ležal Jaromír 2:2, Lakatoš Josef 0:4, Kulhavý Roman 0:4, Pros Jaroslav ml. 0:4, body hostů: Jehlička Jan 4:0, Cincibus Milan ml. 3:1, Kubelka Lukáš 3:1, Buriánek Vladislav 4:0), SK Nová Ves I."C" - Sokol Zásmuky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodláková Tereza 0:4, Šafránek Jaroslav 3:1, Kubišta Petr 1:1, Hrouda Vladimír 0:4, WO 0:2, body hostů: Suchý Ladislav 2:1, Švec Josef 2:2, Skývová Lenka 4:0, Cikán Miloslav 2:1, WO 2:0), ST Býchory - TJ Sokol Český Brod "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Marek 0:4, Vyhnánek Vojtěch 0:4, Vyhnánek Jakub 1:3, Čížek Jiří 2:0, Fejfar Václav 0:2, body hostů: Janich Petr 4:0, Homola Petr 4:0, Kolář Marek st. 3:1, Opršal Tomáš 2:2), Viktoria Radim B - TTC Dobřichovská Pivnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 4:0, Proroková Eliška 1:3, Hovorka Tomáš 3:1, Němeček Robert 2:2, body hostů: Horký Miroslav 2:2, Souček Radek 2:2, Ježek Jiří 1:3, Mašín Pavel 1:3),
22. kolo:
KST Týnec nad Labem B - Viktoria Radim B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan ml. 2:1, Jehlička Jan 0:2, Kubelka Lukáš 0:3, Fousek Jiří 0:2, WO 4:2, body hostů: Prorok Jaroslav 3:0, Thiel Pavel 2:0, Hovorka Tomáš 2:1, Proroková Eliška 1:1, WO 2:4), TJ Sokol Velký Osek E - ST Býchory 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ziegelbauer Adam 3:1, Čebiš Patrik 0:1, Kukal Antonín 2:2, Psota Karel 1:3, Váňa Dominik 1:2, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Vyhnánek Jakub 4:0, Filip Marek 1:3, Vyhnánek Vojtěch 1:3), TJ Sokol Český Brod "A" - SK Nová Ves I."C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janich Petr 2:0, Homola Petr 1:3, Opršal Tomáš 4:0, Kolář Marek st. 3:1, Bašta Radek 1:1, body hostů: Kubišta Petr 1:3, Hrouda Vladimír 0:4, Šafránek Jaroslav 3:1, Hladík Martin 1:3), Sokol Zásmuky B - TJ Sokol Plaňany 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Miloslav 2:2, Švec Josef 2:2, Krejčí František 1:0, Kormaňák Pavel 2:2, WO 0:3, body hostů: Bartoš Vladimír 2:1, Ležal Jaromír 2:1, Lakatoš Josef 1:3, Koudelka Ivan 1:2, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS