Výsledky do novin
Okresní přebor II.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Božejov A - SK Rodinov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Milan 4:0, David Lukáš 1:3, Vaněk Jaroslav 1:3, Vrána Milan 1:3, body hostů: Emr Čestmír 3:1, Novotný Petr 0:4, Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 3:1), SK Tenis Polesí B - SK Kamenice nad Lipou C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrčka Roman 3:1, Volavka Milan 4:0, Hanzálek Miroslav 0:1, Lisý Ondřej 3:1, Škorpík Jaroslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Kubíska Radek 1:3, Dejmek Oldřich 1:3, Fencl Jiří 1:3, Luňák Zdeněk 1:2, WO 1:0), TJ Chmelná z.s. C - SK Horní Ves A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klubal Jan 0:3, Vodička Bohuslav 1:2, Pisinger Václav 1:3, Drbal Miloslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 3:0, Dvořák Aleš 3:0, Švehla Jaroslav 2:1, Dvořák Jakub 0:1, WO 0:2), TJ Start Nový Rychnov A - SK Jiřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Jiří 1:3, Nepraš Jiří 3:1, Krejzlík Michal 1:2, Nepraš Jaromír 4:0, WO 1:0, body hostů: Marek Roman 3:1, Svoboda Jaroslav 0:4, Jůzl Radek 2:2, Jůzl Martin 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Rynárec A - TJ Slavoj Pacov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Jaroslav st. 2:2, Březina Miroslav 2:2, Semrád Eduard 4:0, Vránek Vratislav 3:1, body hostů: Sovka Martin 1:3, Krenar Pavel 2:2, Michálek Jan 1:3, Lískovec Martin 1:3), TJ Jiskra Humpolec G - TJ Spartak Pelhřimov E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamza Tomáš 3:0, Marek Jiří 0:4, Krčil Jiří 4:0, Kubů Zdeněk 3:1, Kubíček Oldřich 1:0, body hostů: Vacek Václav 1:3, Hrkal Václav 1:3, Kubín Vlastislav 2:2, Nacházel Aleš 1:3),
2. kolo:
SK Rodinov B - TJ Spartak Pelhřimov E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 3:1, Filípek Jindřich 3:1, Emr Čestmír 2:2, body hostů: Kubín Vlastislav 0:4, Hrkal Václav 0:4, Malý Zdeněk 1:3, Nacházel Aleš 4:0), TJ Slavoj Pacov C - TJ Jiskra Humpolec G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Martin 2:2, Míka Tomáš 0:4, Sovka Martin 3:1, Krenar Pavel 3:1, body hostů: Prokop Tomáš 1:3, Krčil Jiří 2:2, Kubíček Oldřich 1:3, Hamza Tomáš 4:0), SK Jiřice A - TJ Sokol Rynárec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Petr 1:3, Jůzl Martin 0:2, Jůzl Radek 1:2, Jůzl Josef 0:4, Tejkal Miroslav 0:1, WO 2:0, body hostů: Březina Miroslav 2:2, Vránek Vratislav 4:0, Semrád Eduard 3:0, Urbánek Jaroslav st. 3:0, WO 0:2), SK Horní Ves A - TJ Start Nový Rychnov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla Jaroslav 3:1, Parkan Aleš 3:0, Dvořák Jakub 0:4, Dvořák Aleš 4:0, WO 1:0, body hostů: Havelka Jiří 1:3, Krejzlík Michal 1:3, Nepraš Jaromír 2:1, Pech Jakub 1:3, WO 0:1), SK Kamenice nad Lipou C - TJ Chmelná z.s. C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíska Radek 2:2, Dejmek Oldřich 1:3, Luňák Zdeněk 4:0, Fencl Jiří 2:2, body hostů: Pisinger Václav 3:1, Vodička Bohuslav 2:2, Klubal Jan 2:2, Přibyl Petr 0:4), TJ Sokol Božejov A - SK Tenis Polesí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Miloslav 1:3, Malý Milan 1:2, Vrána Milan 0:3, Vaněk Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Lisý Ondřej 3:1, Škorpík Jaroslav 3:1, Smrčka Roman 4:0, Hanzálek Miroslav 2:0, WO 0:2),
3. kolo:
SK Tenis Polesí B - SK Rodinov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčka Roman 2:2, Volavka Milan 3:1, Hanzálek Miroslav 3:1, Škorpík Jaroslav 1:3, body hostů: Tržil Jiří 0:4, Daňhel Jiří 3:1, Filípek Jindřich 3:1, Emr Čestmír 1:3), TJ Chmelná z.s. C - TJ Sokol Božejov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Bohuslav 1:3, Zadražil Miloslav 4:0, Drbal Miloslav 1:3, Pisinger Václav 3:1, body hostů: Paluch Lukáš 2:2, Malý Milan 3:1, David Lukáš 2:2, Vaněk Jaroslav 0:4), TJ Start Nový Rychnov A - SK Kamenice nad Lipou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Jiří 2:2, Nepraš Jaromír 2:2, Krejzlík Michal 1:3, Nepraš Jiří 4:0, body hostů: Musil Josef 0:4, Dejmek Oldřich 2:2, Luňák Zdeněk 3:1, Fencl Jiří 2:2), TJ Sokol Rynárec A - SK Horní Ves A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Březina Miroslav 1:3, Vránek Vratislav 1:2, Urbánek Jaroslav st. 1:3, Semrád Eduard 2:2, WO 1:0, body hostů: Fröhlich Václav 3:1, Parkan Aleš 4:0, Dvořák Aleš 1:2, Švehla Jaroslav 2:2, WO 0:1), TJ Jiskra Humpolec G - SK Jiřice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubů Zdeněk 2:2, Hamza Tomáš 2:0, Kubíček Oldřich 1:2, Krčil Jiří 3:0, Prokop Tomáš 0:2, WO 2:0, body hostů: Marek Roman 0:3, Tejkal Miroslav 2:2, Šimůnek Petr 2:2, Jůzl Josef 2:1, WO 0:2), TJ Spartak Pelhřimov E - TJ Slavoj Pacov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Zdeněk 3:1, Hrkal Václav 1:3, Nacházel Aleš 3:1, Kubín Vlastislav 3:1, body hostů: Lískovec Martin 1:3, Krenar Pavel 3:1, Sovka Martin 2:2, Sekyra Jan 0:4),
4. kolo:
SK Rodinov B - TJ Slavoj Pacov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tržil Jiří 2:2, Daňhel Jiří 3:1, Filípek Jindřich 2:1, Emr Čestmír 1:3, Novotný Petr 0:1, body hostů: Lískovec Martin 1:3, Dvořák Miroslav 0:4, Krenar Pavel 3:1, Sovka Martin 4:0), SK Jiřice A - TJ Spartak Pelhřimov E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůzl Martin 1:3, Tejkal Miroslav 0:3, Marek Roman 2:1, Šimůnek Petr 1:3, WO 2:0, body hostů: Kubín Vlastislav 3:1, Nacházel Aleš 4:0, Hrkal Václav 2:1, Mach Radek st. 1:2, WO 0:2), SK Horní Ves A - TJ Jiskra Humpolec G 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 4:0, Švehla Jaroslav 2:0, Dvořák Aleš 4:0, Dvořák Jakub 1:1, body hostů: Kubíček Oldřich 1:3, Marek Jiří 0:4, Hájek Jaroslav 0:4, Hajčiar Jan 0:4), SK Kamenice nad Lipou C - TJ Sokol Rynárec A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirsa Miloš 0:4, Dejmek Oldřich 0:4, Fencl Jiří 0:4, Luňák Zdeněk 0:4, body hostů: Semrád Eduard 4:0, Vránek Vratislav 4:0, Březina Miroslav 4:0, Urbánek Jaroslav st. 4:0), TJ Sokol Božejov A - TJ Start Nový Rychnov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Milan 3:1, Vrána Milan 0:4, Vaněk Jaroslav 1:3, David Lukáš 0:4, body hostů: Havelka Jiří 3:1, Nepraš Jiří 3:1, Nepraš Jaromír 3:1, Krejzlík Michal 3:1), SK Tenis Polesí B - TJ Chmelná z.s. C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisý Ondřej 1:3, Škorpík Jaroslav 0:3, Smrčka Roman 1:2, Hanzálek Miroslav 1:0, Volavka Milan 1:2, WO 0:2, body hostů: Zadražil Miloslav 4:0, Pisinger Václav 4:0, Vodička Bohuslav 1:2, Drbal Miloslav 1:2, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Chmelná z.s. C - SK Rodinov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drbal Miloslav 1:3, Pisinger Václav 4:0, Klubal Jan 1:3, Vodička Bohuslav 3:1, body hostů: Daňhel Jiří 3:1, Novotný Petr 2:2, Tržil Jiří 1:3, Emr Čestmír 1:3), TJ Start Nový Rychnov A - SK Tenis Polesí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepraš Jiří 3:0, Havelka Jiří 0:3, Nepraš Jaromír 0:3, Krejzlík Michal 0:4, WO 3:0, body hostů: Volavka Milan 3:1, Lisý Ondřej 3:0, Smrčka Roman 2:1, Hanzálek Miroslav 1:1, Škorpík Jaroslav 1:0, WO 0:3), TJ Sokol Rynárec A - TJ Sokol Božejov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březina Miroslav 3:1, Urbánek Jaroslav st. 4:0, Vránek Vratislav 3:1, Semrád Eduard 4:0, body hostů: Malý Milan 2:2, Vaněk Jaroslav 0:4, Vrána Milan 0:4, Horák Tomáš 0:4), TJ Jiskra Humpolec G - SK Kamenice nad Lipou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil Jiří 0:3, Hamza Tomáš 4:0, Kubíček Oldřich 4:0, Prokop Tomáš 1:3, Marek Jiří 0:1, body hostů: Jůna Jan 2:2, Luňák Zdeněk 2:2, Dejmek Oldřich 1:3, Fencl Jiří 2:2), TJ Spartak Pelhřimov E - SK Horní Ves A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Zdeněk 2:1, Kubín Vlastislav 2:2, Nacházel Aleš 1:3, Vacek Václav 1:2, Hrkal Václav 1:0, WO 0:1, body hostů: Fröhlich Václav 2:1, Parkan Aleš 3:0, Dvořák Aleš 3:1, Švehla Jaroslav 0:4, Dvořák Jakub 0:1, WO 1:0), TJ Slavoj Pacov C - SK Jiřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekyra Jan 0:4, Lískovec Martin 3:1, Krenar Pavel 3:1, Sovka Martin 4:0, body hostů: Marek Roman 3:1, Jůzl Radek 1:3, Šimůnek Petr 1:3, Tejkal Miroslav 1:3),
6. kolo:
SK Rodinov B - SK Jiřice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 4:0, Filípek Jindřich 4:0, Emr Čestmír 2:2, body hostů: Jůzl Martin 0:4, Jůzl Radek 1:3, Vincenc Jan 0:4, Svoboda Jaroslav 2:2), SK Horní Ves A - TJ Slavoj Pacov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 2:0, Švehla Jaroslav 2:2, Dvořák Aleš 4:0, Dvořák Jakub 0:2, body hostů: Lískovec Martin 0:4, Michálek Jan 0:4, Sovka Martin 2:2, Krenar Pavel 2:2), SK Kamenice nad Lipou C - TJ Spartak Pelhřimov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Zdeněk 2:2, Fencl Jiří 1:3, Dejmek Oldřich 1:3, Kubíska Radek 1:3, body hostů: Mach Radek st. 3:1, Malý Zdeněk 2:2, Nacházel Aleš 3:1, Hrkal Václav 3:1), TJ Sokol Božejov A - TJ Jiskra Humpolec G 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Milan 2:2, Vacek Vladimír 0:4, Vaněk Jaroslav 0:4, Vrána Milan 0:4, body hostů: Kubů Zdeněk 4:0, Hamza Tomáš 4:0, Marek Jiří 3:1, Kubíček Oldřich 3:1), SK Tenis Polesí B - TJ Sokol Rynárec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisý Ondřej 1:3, Škorpík Jaroslav 0:1, Smrčka Roman 0:4, Hanzálek Miroslav 2:2, Volavka Milan 1:2, body hostů: Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 3:1, Semrád Eduard 4:0, Urbánek Jaroslav st. 2:2), TJ Chmelná z.s. C - TJ Start Nový Rychnov A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pisinger Václav 2:1, Vodička Bohuslav 2:1, Klubal Jan 0:1, Zadražil Miloslav 4:0, Hubata Vacek Jaroslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Nepraš Jiří 2:2, Havelka Jiří 0:3, Nepraš Jaromír 1:2, Pech Jakub 0:4, WO 0:2),
7. kolo:
TJ Start Nový Rychnov A - SK Rodinov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havelka Jiří 1:3, Nepraš Jiří 4:0, Krejzlík Michal 0:4, Nepraš Jaromír 2:2, body hostů: Tržil Jiří 1:3, Daňhel Jiří 3:1, Tomec Pavel 3:1, Emr Čestmír 2:2), TJ Sokol Rynárec A - TJ Chmelná z.s. C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březina Miroslav 3:1, Urbánek Jaroslav st. 2:2, Vránek Vratislav 4:0, Semrád Eduard 3:1, body hostů: Pisinger Václav 1:3, Vodička Bohuslav 3:1, Drbal Miloslav 0:4, Přibyl Petr 0:4), TJ Jiskra Humpolec G - SK Tenis Polesí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Jiří 1:3, Kubíček Oldřich 1:3, Prokop Tomáš 1:2, Kubů Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Volavka Milan 4:0, Lisý Ondřej 4:0, Smrčka Roman 2:2, Hanzálek Miroslav 0:3, WO 0:1), TJ Spartak Pelhřimov E - TJ Sokol Božejov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Radek 1:3, Malý Zdeněk 3:1, Nacházel Aleš 2:2, Kubín Vlastislav 2:2, body hostů: Malý Milan 3:1, Paluch Lukáš 4:0, David Lukáš 1:3, Vacek Vladimír 0:4), TJ Slavoj Pacov C - SK Kamenice nad Lipou C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Martin 2:2, Michálek Jan 3:1, Sovka Martin 4:0, Krenar Pavel 3:1, body hostů: Luňák Zdeněk 1:3, Fencl Jiří 2:2, Kubíska Radek 0:4, Jirsa Miloš 1:3), SK Jiřice A - SK Horní Ves A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Petr 0:3, Jůzl Josef 1:3, Vincenc Jan 0:4, Jůzl Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 3:0, Dvořák Aleš 4:0, Švehla Jaroslav 2:0, Dvořák Jakub 1:1, WO 0:1),
8. kolo:
SK Rodinov B - SK Horní Ves A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tržil Jiří 2:2, Daňhel Jiří 2:2, Novotný Petr 1:3, Emr Čestmír 0:4, body hostů: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 4:0, Dvořák Aleš 2:2, Švehla Jaroslav 1:1, Dvořák Jakub 0:2), SK Kamenice nad Lipou C - SK Jiřice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíska Radek 3:1, Dejmek Oldřich 3:1, Luňák Josef 1:3, Fencl Jiří 3:1, body hostů: Marek Roman 0:4, Jůzl Radek 2:2, Šimůnek Petr 3:1, Jůzl Josef 1:3), TJ Sokol Božejov A - TJ Slavoj Pacov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána Milan 0:4, David Lukáš 0:4, Malý Milan 3:1, Vacek Vladimír 0:4, body hostů: Lískovec Martin 3:1, Michálek Jan 3:1, Sovka Martin 4:0, Krenar Pavel 3:1), SK Tenis Polesí B - TJ Spartak Pelhřimov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisý Ondřej 3:1, Škorpík Jaroslav 1:3, Smrčka Roman 1:3, Hanzálek Miroslav 1:1, Volavka Milan 1:1, body hostů: Kubín Vlastislav 1:3, Nacházel Aleš 3:1, Mach Radek 1:3, Malý Zdeněk 4:0), TJ Chmelná z.s. C - TJ Jiskra Humpolec G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisinger Václav 0:4, Vodička Bohuslav 2:2, Drbal Miloslav 2:1, Zadražil Miloslav 4:0, Přibyl Petr 0:1, body hostů: Hájek Jaroslav 3:1, Marek Jiří 1:3, Kubíček Oldřich 1:3, Hamza Tomáš 3:1), TJ Start Nový Rychnov A - TJ Sokol Rynárec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepraš Jaromír 1:2, Havelka Jiří 1:3, Krejzlík Michal 1:3, Nepraš Jiří 3:0, WO 2:0, body hostů: Urbánek Jaroslav st. 2:2, Urbánek Jaroslav ml. 0:2, Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 3:1, WO 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Rynárec A - SK Rodinov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jaroslav st. 4:0, Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 2:2, Semrád Eduard 4:0, body hostů: Tržil Jiří 1:3, Emr Čestmír 0:4, Filípek Jindřich 0:4, Daňhel Jiří 2:2), TJ Jiskra Humpolec G - TJ Start Nový Rychnov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčil Jiří 2:2, Marek Jiří 1:3, Kubíček Oldřich 3:1, Kubů Zdeněk 1:3, body hostů: Nepraš Jiří 4:0, Nepraš Jaromír 3:1, Havelka Jiří 1:3, Krejzlík Michal 1:3), TJ Spartak Pelhřimov E - TJ Chmelná z.s. C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nacházel Aleš 3:1, Čermák Karel 0:4, Malý Zdeněk 2:2, Mach Radek st. 0:4, body hostů: Pisinger Václav 3:1, Vodička Bohuslav 4:0, Drbal Miloslav 2:2, Přibyl Petr 2:2), TJ Slavoj Pacov C - SK Tenis Polesí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lískovec Martin 0:4, Michálek Jan 0:3, Sovka Martin 2:1, Krenar Pavel 4:0, WO 2:0, body hostů: Volavka Milan 2:2, Lisý Ondřej 3:1, Smrčka Roman 1:2, Hanzálek Miroslav 2:1, WO 0:2), SK Jiřice A - TJ Sokol Božejov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Petr 2:1, Jůzl Josef 2:1, Vincenc Jan 3:0, Svoboda Jaroslav 2:1, WO 2:2, body hostů: Paluch Lukáš 2:1, Malý Milan 0:3, Kopřiva Miloslav 1:2, David Lukáš 0:3, WO 2:2), SK Horní Ves A - SK Kamenice nad Lipou C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 2:0, Švehla Jaroslav 3:1, Dvořák Aleš 4:0, Dvořák Jakub 0:2, body hostů: Kubíska Radek 0:4, Dejmek Oldřich 0:4, Jirsa Miloš 2:2, Fencl Jiří 1:3),
10. kolo:
SK Rodinov B - SK Kamenice nad Lipou C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tržil Jiří 4:0, Daňhel Jiří 3:1, Filípek Jindřich 3:0, Emr Čestmír 2:2, Novotný Petr 0:1, body hostů: Kubíska Radek 1:3, Jůna Jan 0:4, Fencl Jiří 1:3, Luňák Zdeněk 2:2), TJ Sokol Božejov A - SK Horní Ves A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Vladimír 2:1, Vaněk Jaroslav 0:2, Vrána Milan 0:3, Horák Tomáš 0:3, WO 0:5, body hostů: Fröhlich Václav 3:0, Parkan Aleš 3:0, Dvořák Aleš 2:0, Švehla Jaroslav 1:1, Dvořák Jakub 0:1, WO 5:0), SK Tenis Polesí B - SK Jiřice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ištok Josef 0:4, Smeták Libor 4:0, Smrčka Roman 3:1, Doubek Jiří 4:0, body hostů: Marek Roman 2:2, Šimůnek Petr 1:3, Vincenc Jan 1:3, Jůzl Martin 1:3), TJ Chmelná z.s. C - TJ Slavoj Pacov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Bohuslav 3:1, Pisinger Václav 4:0, Zadražil Miloslav 4:0, Hubata Vacek Jaroslav 4:0, body hostů: Lískovec Martin 0:4, Michálek Jan 0:4, Sovka Martin 1:3, Sekyra Jan 0:4), TJ Spartak Pelhřimov E - TJ Start Nový Rychnov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Radek 1:1, Nacházel Aleš 3:1, Malý Zdeněk 3:1, Vacek Václav 2:2, Čermák Karel 0:2, body hostů: Havelka Jiří 2:2, Nepraš Jiří 4:0, Nepraš Jaromír 1:3, Pech Jakub 0:4), TJ Sokol Rynárec A - TJ Jiskra Humpolec G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Jaroslav st. 3:1, Březina Miroslav 0:4, Vránek Vratislav 4:0, Semrád Eduard 4:0, body hostů: Krčil Jiří 1:3, Kubů Zdeněk 1:3, Prokop Tomáš 1:3, Kubíček Oldřich 2:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Humpolec G - SK Rodinov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokop Tomáš 1:3, Krčil Jiří 2:2, Kubíček Oldřich 2:2, Kubů Zdeněk 1:3, body hostů: Tržil Jiří 2:2, Daňhel Jiří 2:2, Emr Čestmír 3:1, Filípek Jindřich 3:1), TJ Spartak Pelhřimov E - TJ Sokol Rynárec A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Radek st. 0:4, Vacek Václav 0:4, Malý Zdeněk 1:3, Mach Radek 0:4, body hostů: Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 4:0, Urbánek Jaroslav st. 4:0, Semrád Eduard 4:0), TJ Slavoj Pacov C - TJ Start Nový Rychnov A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lískovec Martin 3:1, Sekyra Jan 2:2, Krenar Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Krejzlík Michal 0:3, Havelka Jiří 1:2, Nepraš Jaromír 2:1, Pech Jakub 1:2, WO 5:0), SK Jiřice A - TJ Chmelná z.s. C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Petr 1:3, Tejkal Miroslav 0:2, Marek Roman 0:3, Jůzl Radek 0:4, Vincenc Jan 0:2, WO 0:1, body hostů: Hubata Vacek Jaroslav 4:0, Zadražil Miloslav 4:0, Pisinger Václav 4:0, Klubal Jan 2:1, WO 1:0), SK Horní Ves A - SK Tenis Polesí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 3:0, Švehla Jaroslav 0:3, Dvořák Aleš 4:0, Dvořák Jakub 0:1, WO 1:0, body hostů: Lisý Ondřej 1:3, Volavka Milan 1:3, Smrčka Roman 2:2, Hanzálek Miroslav 0:3, WO 0:1), SK Kamenice nad Lipou C - TJ Sokol Božejov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luňák Zdeněk 3:1, Fencl Jiří 3:1, Jirsa Miloš 2:2, Dejmek Oldřich 2:2, body hostů: Malý Milan 4:0, Vaněk Jaroslav 1:3, David Lukáš 1:3, Vrána Milan 0:4),
12. kolo:
SK Rodinov B - TJ Sokol Božejov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tržil Jiří 4:0, Daňhel Jiří 3:1, Filípek Jindřich 3:0, Emr Čestmír 3:1, Novotný Petr 1:0, body hostů: David Lukáš 0:4, Vacek Vladimír 0:4, Malý Milan 2:2, Vaněk Jaroslav 0:4), SK Kamenice nad Lipou C - SK Tenis Polesí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Jiří 0:4, Dejmek Oldřich 1:3, Luňák Zdeněk 1:3, Kubíska Radek 0:3, WO 1:0, body hostů: Lisý Ondřej 3:0, Volavka Milan 3:1, Smrčka Roman 3:1, Škorpík Jaroslav 4:0, WO 0:1), SK Horní Ves A - TJ Chmelná z.s. C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla Jaroslav 2:0, Parkan Aleš 4:0, Fröhlich Václav 4:0, Dvořák Aleš 3:1, Dvořák Jakub 0:2, body hostů: Pisinger Václav 0:4, Vodička Bohuslav 2:2, Přibyl Petr 1:3, Drbal Miloslav 0:4), SK Jiřice A - TJ Start Nový Rychnov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimůnek Petr 2:2, Marek Roman 1:3, Jůzl Josef 2:2, Svoboda Jaroslav 1:3, body hostů: Nepraš Jiří 4:0, Nepraš Jaromír 3:1, Havelka Jiří 1:3, Krejzlík Michal 2:2), TJ Slavoj Pacov C - TJ Sokol Rynárec A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Jan 0:4, Augustin Roman 0:4, Lískovec Martin 0:4, Krenar Pavel 3:1, body hostů: Semrád Eduard 4:0, Urbánek Jaroslav st. 3:1, Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 3:1), TJ Spartak Pelhřimov E - TJ Jiskra Humpolec G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nacházel Aleš 3:1, Mach Radek 2:2, Malý Zdeněk 3:1, Vacek Václav 1:1, Čermák Karel 0:2, body hostů: Hamza Tomáš 4:0, Kubů Zdeněk 2:2, Kubíček Oldřich 1:3, Prokop Tomáš 0:4),
13. kolo:
TJ Spartak Pelhřimov E - SK Rodinov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Radek 2:2, Vacek Václav 1:2, Malý Zdeněk 3:1, Nacházel Aleš 4:0, Čermák Karel 0:1, body hostů: Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 0:4, Emr Čestmír 1:3, Tomec Pavel 2:2), TJ Jiskra Humpolec G - TJ Slavoj Pacov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamza Tomáš 3:1, Krčil Jiří 3:1, Kubíček Oldřich 0:3, Kubů Zdeněk 3:1, Prokop Tomáš 1:0, body hostů: Michálek Jan 1:3, Lískovec Martin 1:3, Krenar Pavel 4:0, Sekyra Jan 0:4), TJ Sokol Rynárec A - SK Jiřice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jaroslav ml. 1:3, Březina Miroslav 4:0, Vránek Vratislav 4:0, Semrád Eduard 4:0, body hostů: Jůzl Josef 1:3, Šimůnek Petr 1:3, Svoboda Jaroslav 1:3, Jůzl Radek 0:4), TJ Start Nový Rychnov A - SK Horní Ves A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havelka Jiří 1:3, Krejzlík Michal 0:3, Pech Jakub 0:4, Nepraš Jaromír 2:1, WO 0:2, body hostů: Fröhlich Václav 3:0, Parkan Aleš 4:0, Dvořák Aleš 2:1, Švehla Jaroslav 2:2, WO 2:0), TJ Chmelná z.s. C - SK Kamenice nad Lipou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pisinger Václav 2:2, Vodička Bohuslav 3:1, Přibyl Petr 0:4, Hubata Vacek Jaroslav 4:0, body hostů: Kubíska Radek 1:3, Dejmek Oldřich 2:2, Fencl Jiří 2:2, Jůna Jan 2:2), SK Tenis Polesí B - TJ Sokol Božejov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčka Roman 4:0, Volavka Milan 3:1, Hanzálek Miroslav 3:0, Škorpík Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Vacek Vladimír 0:4, Vaněk Jaroslav 0:4, Vrána Milan 0:4, Malý Milan 2:1, WO 1:0),
14. kolo:
SK Rodinov B - SK Tenis Polesí B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 3:0, Filípek Jindřich 3:0, Emr Čestmír 3:1, WO 2:0, body hostů: Lisý Ondřej 2:2, Škorpík Jaroslav 0:4, Volavka Milan 0:4, Smrčka Roman 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Božejov A - TJ Chmelná z.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paluch Lukáš 4:0, Malý Milan 2:2, Vacek Vladimír 2:2, Vaněk Jaroslav 1:3, body hostů: Vodička Bohuslav 3:1, Pisinger Václav 2:2, Drbal Miloslav 2:2, Přibyl Petr 0:4), SK Kamenice nad Lipou C - TJ Start Nový Rychnov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíska Radek 0:4, Dejmek Oldřich 1:3, Fencl Jiří 2:2, Luňák Zdeněk 3:1, body hostů: Nepraš Jiří 3:1, Nepraš Jaromír 3:1, Havelka Jiří 2:2, Krejzlík Michal 2:2), SK Horní Ves A - TJ Sokol Rynárec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla Jaroslav 0:4, Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 3:0, Dvořák Aleš 3:1, WO 1:0, body hostů: Semrád Eduard 2:2, Březina Miroslav 1:3, Vránek Vratislav 1:3, Urbánek Jaroslav st. 1:2, WO 0:1), SK Jiřice A - TJ Jiskra Humpolec G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůzl Radek 1:2, Marek Roman 1:3, Šimůnek Petr 1:3, Jůzl Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Hamza Tomáš 4:0, Krčil Jiří 3:0, Kubů Zdeněk 2:2, Kubíček Oldřich 3:1, WO 1:0), TJ Slavoj Pacov C - TJ Spartak Pelhřimov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lískovec Martin 3:1, Michálek Jan 2:2, Augustin Roman 1:3, Krenar Pavel 4:0, body hostů: Nacházel Aleš 2:2, Čermák Karel 2:2, Malý Zdeněk 2:2, Mach Radek st. 0:4),
15. kolo:
TJ Slavoj Pacov C - SK Rodinov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Jan 2:2, Augustin Roman 0:4, Sekyra Jan 0:4, Lískovec Martin 3:1, body hostů: Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 3:1, Emr Čestmír 2:2, Filípek Jindřich 3:1), TJ Spartak Pelhřimov E - SK Jiřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nacházel Aleš 2:2, Mach Radek 2:1, Malý Zdeněk 3:1, Hrkal Václav 3:1, WO 1:0, body hostů: Marek Roman 1:3, Jůzl Josef 0:4, Jůzl Martin 0:3, Svoboda Jaroslav 4:0, WO 0:1), TJ Jiskra Humpolec G - SK Horní Ves A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamza Tomáš 1:1, Prokop Tomáš 1:2, Kubíček Oldřich 1:3, Kubů Zdeněk 2:2, Krčil Jiří 1:1, WO 1:0, body hostů: Fröhlich Václav 4:0, Parkan Aleš 4:0, Dvořák Aleš 1:2, Švehla Jaroslav 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Rynárec A - SK Kamenice nad Lipou C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vránek Vratislav 4:0, Březina Miroslav 3:1, Urbánek Jaroslav st. 3:1, Semrád Eduard 4:0, body hostů: Kubíska Radek 1:3, Dejmek Oldřich 1:3, Musil Josef 0:4, Jůna Jan 0:4), TJ Start Nový Rychnov A - TJ Sokol Božejov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepraš Jiří 4:0, Havelka Jiří 3:0, Krejzlík Michal 2:1, Nepraš Jaromír 2:1, WO 2:1, body hostů: Horák Tomáš 0:3, Vrána Milan 0:4, Vacek Vladimír 1:2, Malý Milan 1:2, WO 1:2), TJ Chmelná z.s. C - SK Tenis Polesí B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pisinger Václav 3:1, Vodička Bohuslav 0:3, Přibyl Petr 0:4, Hubata Vacek Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Volavka Milan 2:2, Škorpík Jaroslav 2:2, Hanzálek Miroslav 2:1, Smrčka Roman 2:2, WO 1:0),
16. kolo:
SK Rodinov B - TJ Chmelná z.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 3:1, Filípek Jindřich 3:1, Novotný Petr 0:4, body hostů: Vodička Bohuslav 3:1, Pisinger Václav 2:2, Drbal Miloslav 1:3, Klubal Jan 1:3), SK Tenis Polesí B - TJ Start Nový Rychnov A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škorpík Jaroslav 3:1, Smrčka Roman 3:1, Hanzálek Miroslav 2:1, Volavka Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Havelka Jiří 0:4, Nepraš Jiří 4:0, Krejzlík Michal 0:4, Nepraš Jaromír 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Božejov A - TJ Sokol Rynárec A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Vladimír 0:4, Vaněk Jaroslav 0:4, Vrána Milan 0:4, Horák Tomáš 0:4, body hostů: Semrád Eduard 4:0, Březina Miroslav 4:0, Urbánek Jaroslav st. 4:0, Vránek Vratislav 4:0), SK Kamenice nad Lipou C - TJ Jiskra Humpolec G 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíska Radek 1:3, Dejmek Oldřich 1:3, Fencl Jiří 1:3, Luňák Zdeněk 2:2, body hostů: Krčil Jiří 4:0, Kubů Zdeněk 3:1, Kubíček Oldřich 2:2, Hamza Tomáš 2:0, Prokop Tomáš 0:2), SK Horní Ves A - TJ Spartak Pelhřimov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švehla Jaroslav 1:3, Parkan Aleš 3:0, Fröhlich Václav 4:0, Dvořák Aleš 2:2, Dvořák Jakub 0:1, body hostů: Malý Zdeněk 2:2, Kubín Vlastislav 1:3, Mach Radek 3:1, Mach Radek st. 0:4), SK Jiřice A - TJ Slavoj Pacov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vincenc Jan 0:3, Jůzl Josef 1:3, Jůzl Radek 0:3, Svoboda Jaroslav 2:2, WO 2:0, body hostů: Augustin Roman 3:1, Krenar Pavel 3:0, Michálek Jan 2:2, Lískovec Martin 3:0, WO 0:2),
17. kolo:
SK Jiřice A - SK Rodinov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jůzl Josef 1:1, Marek Roman 0:2, Šimůnek Petr 1:2, Svoboda Jaroslav 0:3, WO 6:0, body hostů: Tržil Jiří 3:0, Daňhel Jiří 3:0, Emr Čestmír 1:1, Filípek Jindřich 1:1, WO 0:6), TJ Slavoj Pacov C - SK Horní Ves A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Augustin Roman 0:3, Michálek Jan 1:2, Lískovec Martin 0:3, Krenar Pavel 2:1, WO 4:0, body hostů: Fröhlich Václav 3:0, Parkan Aleš 3:0, Dvořák Aleš 2:1, Švehla Jaroslav 1:2, WO 0:4), TJ Spartak Pelhřimov E - SK Kamenice nad Lipou C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nacházel Aleš 4:0, Mach Radek 4:0, Malý Zdeněk 2:1, Kubín Vlastislav 2:2, Hrkal Václav 1:0, body hostů: Kubíska Radek 0:4, Luňák Zdeněk 2:2, Fencl Jiří 1:3, Dejmek Oldřich 0:4), TJ Jiskra Humpolec G - TJ Sokol Božejov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Oldřich 2:2, Krčil Jiří 3:1, Prokop Tomáš 2:2, Kubů Zdeněk 4:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 0:4, Kottová Jana 0:4, Kopřiva Miloslav 2:2, Malý Milan 3:1), TJ Sokol Rynárec A - SK Tenis Polesí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jaroslav st. 3:1, Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 3:0, Semrád Eduard 1:3, WO 1:0, body hostů: Volavka Milan 1:3, Lisý Ondřej 0:4, Smrčka Roman 1:3, Hanzálek Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ Start Nový Rychnov A - TJ Chmelná z.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Jiří 1:3, Nepraš Jiří 4:0, Nepraš Jaromír 2:2, Krejzlík Michal 2:2, body hostů: Vodička Bohuslav 3:1, Pisinger Václav 3:1, Drbal Miloslav 1:3, Přibyl Petr 0:4),
18. kolo:
SK Rodinov B - TJ Start Nový Rychnov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tržil Jiří 2:2, Daňhel Jiří 1:3, Filípek Jindřich 4:0, Emr Čestmír 2:2, body hostů: Krejzlík Michal 2:2, Nepraš Jiří 3:1, Nepraš Jaromír 2:2, Havelka Jiří 0:4), TJ Chmelná z.s. C - TJ Sokol Rynárec A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodička Bohuslav 1:3, Pisinger Václav 1:3, Hubata Vacek Jaroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Urbánek Jaroslav st. 1:2, Březina Miroslav 1:2, Vránek Vratislav 2:1, Semrád Eduard 2:1, WO 5:0), SK Tenis Polesí B - TJ Jiskra Humpolec G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Volavka Milan 4:0, Hanzálek Miroslav 2:0, Smrčka Roman 2:2, Škorpík Jaroslav 2:1, Ištok Jan 0:2, Ištok Josef 0:1, body hostů: Kubů Zdeněk 2:2, Krčil Jiří 2:2, Kubíček Oldřich 1:3, Prokop Tomáš 1:3), TJ Sokol Božejov A - TJ Spartak Pelhřimov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paluch Lukáš 4:0, Malý Milan 2:2, Vacek Vladimír 1:3, Vrána Milan 0:4, body hostů: Nacházel Aleš 3:1, Kubín Vlastislav 3:1, Malý Zdeněk 1:3, Hrkal Václav 2:2), SK Kamenice nad Lipou C - TJ Slavoj Pacov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíska Radek 2:2, Dejmek Oldřich 2:2, Fencl Jiří 2:2, Jirsa Miloš 1:3, body hostů: Michálek Jan 2:2, Augustin Roman 0:4, Lískovec Martin 3:1, Krenar Pavel 4:0), SK Horní Ves A - SK Jiřice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla Jaroslav 1:0, Parkan Aleš 3:0, Fröhlich Václav 3:0, Dvořák Aleš 3:0, Dvořák Jakub 1:2, WO 0:3, body hostů: Jůzl Martin 0:3, Vincenc Jan 1:3, Tejkal Miroslav 0:3, Jůzl Josef 1:2, WO 3:0),
19. kolo:
SK Horní Ves A - SK Rodinov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švehla Jaroslav 2:2, Parkan Aleš 3:0, Fröhlich Václav 3:0, Dvořák Aleš 2:1, Dvořák Jakub 0:1, WO 0:2, body hostů: Tomec Pavel 2:2, Daňhel Jiří 0:4, Emr Čestmír 0:3, Filípek Jindřich 2:1, WO 2:0), SK Jiřice A - SK Kamenice nad Lipou C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jaroslav 2:2, Marek Roman 0:4, Šimůnek Petr 2:2, Jůzl Josef 2:2, body hostů: Fencl Jiří 4:0, Dejmek Oldřich 2:2, Kubíska Radek 2:2, Luňák Zdeněk 2:2), TJ Slavoj Pacov C - TJ Sokol Božejov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michálek Jan 4:0, Augustin Roman 3:1, Krenar Pavel 1:3, Lískovec Martin 4:0, body hostů: Vrána Milan 1:3, Vaněk Jaroslav 1:3, David Lukáš 1:3, Vacek Vladimír 1:3), TJ Spartak Pelhřimov E - SK Tenis Polesí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrkal Václav 1:3, Nacházel Aleš 2:2, Malý Zdeněk 4:0, Kubín Vlastislav 2:2, body hostů: Lisý Ondřej 2:2, Škorpík Jaroslav 2:2, Smrčka Roman 1:3, Hanzálek Miroslav 2:2), TJ Jiskra Humpolec G - TJ Chmelná z.s. C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Oldřich 2:2, Prokop Tomáš 1:3, Krčil Jiří 3:1, Kubů Zdeněk 4:0, body hostů: Vodička Bohuslav 2:2, Pisinger Václav 0:4, Drbal Miloslav 2:2, Klubal Jan 2:2), TJ Sokol Rynárec A - TJ Start Nový Rychnov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jaroslav st. 2:2, Březina Miroslav 2:2, Vránek Vratislav 3:1, Semrád Eduard 3:1, body hostů: Nepraš Jaromír 3:1, Nepraš Jiří 2:2, Pech Jakub 0:4, Havelka Jiří 1:3),
20. kolo:
SK Rodinov B - TJ Sokol Rynárec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tržil Jiří 1:3, Daňhel Jiří 0:3, Filípek Jindřich 2:2, Emr Čestmír 0:3, Novotný Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Březina Miroslav 3:1, Urbánek Jaroslav st. 2:2, Semrád Eduard 3:0, Vránek Vratislav 4:0, WO 0:1), TJ Start Nový Rychnov A - TJ Jiskra Humpolec G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havelka Jiří 0:4, Nepraš Jaromír 3:1, Krejzlík Michal 0:4, Nepraš Jiří 4:0, body hostů: Hamza Tomáš 2:2, Krčil Jiří 2:2, Prokop Tomáš 2:2, Kubíček Oldřich 3:1), TJ Chmelná z.s. C - TJ Spartak Pelhřimov E 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vodička Bohuslav 1:2, Pisinger Václav 2:1, Zadražil Miloslav 3:0, Hubata Vacek Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Hrkal Václav 0:4, Kubín Vlastislav 2:2, Malý Zdeněk 1:3, WO 0:5), SK Tenis Polesí B - TJ Slavoj Pacov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzálek Miroslav 2:2, Smrčka Roman 3:1, Škorpík Jaroslav 2:2, Volavka Milan 3:1, body hostů: Lískovec Martin 2:2, Sekyra Jan 0:4, Krenar Pavel 4:0, Augustin Roman 0:4), TJ Sokol Božejov A - SK Jiřice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paluch Lukáš 4:0, Malý Milan 4:0, Vaněk Jaroslav 0:3, Kopřiva Miloslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Svoboda Jaroslav 2:2, Jůzl Josef 1:3, Šimůnek Petr 2:2, Marek Roman 0:3, WO 1:0), SK Kamenice nad Lipou C - SK Horní Ves A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jiří 2:2, Semerád Pavel 1:3, Dejmek Oldřich 2:2, Luňák Zdeněk 3:1, body hostů: Dvořák Aleš 3:1, Parkan Aleš 4:0, Švehla Jaroslav 1:3, Dvořák Jakub 0:4),
21. kolo:
SK Kamenice nad Lipou C - SK Rodinov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíska Radek 2:2, Luňák Zdeněk 2:2, Dejmek Oldřich 3:1, Fencl Jiří 3:1, body hostů: Tomec Pavel 0:4, Emr Čestmír 2:2, Daňhel Jiří 2:2, Filípek Jindřich 2:2), SK Horní Ves A - TJ Sokol Božejov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švehla Jaroslav 2:1, Parkan Aleš 3:0, Fröhlich Václav 3:0, Dvořák Aleš 3:0, Dvořák Jakub 0:1, WO 0:3, body hostů: Vacek Vladimír 0:3, Vaněk Jaroslav 1:3, Vrána Milan 0:3, David Lukáš 1:2, WO 3:0), SK Jiřice A - SK Tenis Polesí B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimůnek Petr 2:2, Svoboda Jaroslav 2:2, Jůzl Radek 0:3, Jůzl Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Volavka Milan 4:0, Smrčka Roman 2:2, Škorpík Jaroslav 1:3, Hanzálek Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Slavoj Pacov C - TJ Chmelná z.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Augustin Roman 2:2, Michálek Jan 3:1, Lískovec Martin 4:0, Krenar Pavel 0:4, body hostů: Vodička Bohuslav 3:1, Přibyl Petr 1:3, Pisinger Václav 2:2, Drbal Miloslav 1:3), TJ Start Nový Rychnov A - TJ Spartak Pelhřimov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jakub 0:4, Krejzlík Michal 1:2, Havelka Jiří 1:2, Nepraš Jaromír 3:1, WO 2:0, body hostů: Nacházel Aleš 4:0, Kubín Vlastislav 2:2, Malý Zdeněk 1:2, Hrkal Václav 2:1, WO 0:2), TJ Jiskra Humpolec G - TJ Sokol Rynárec A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčil Jiří 3:1, Kubů Zdeněk 1:3, Kubíček Oldřich 0:4, WO 0:5, body hostů: Urbánek Jaroslav st. 1:2, Semrád Eduard 2:1, Vránek Vratislav 2:1, Březina Miroslav 3:0, WO 5:0),
22. kolo:
SK Rodinov B - TJ Jiskra Humpolec G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tržil Jiří 3:1, Daňhel Jiří 3:1, Filípek Jindřich 3:1, Emr Čestmír 3:1, body hostů: Prokop Tomáš 1:3, Kubů Zdeněk 1:3, Kubíček Oldřich 1:3, Krčil Jiří 1:3), TJ Sokol Rynárec A - TJ Spartak Pelhřimov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Jaroslav st. 3:1, Březina Miroslav 3:1, Vránek Vratislav 3:1, Semrád Eduard 4:0, body hostů: Nacházel Aleš 1:3, Kubín Vlastislav 1:3, Hrkal Václav 1:3, Mach Radek 0:4), TJ Start Nový Rychnov A - TJ Slavoj Pacov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nepraš Jaromír 4:0, Havelka Jiří 2:2, Krejzlík Michal 2:2, Nepraš Jiří 3:1, body hostů: Michálek Jan 1:3, Augustin Roman 0:4, Krenar Pavel 3:1, Lískovec Martin 1:3), TJ Chmelná z.s. C - SK Jiřice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Bohuslav 4:0, Pisinger Václav 4:0, Přibyl Petr 1:3, Hubata Vacek Jaroslav 4:0, body hostů: Svoboda Jaroslav 1:3, Šimůnek Petr 1:3, Jůzl Josef 1:3, Marek Roman 0:4), SK Tenis Polesí B - SK Horní Ves A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škorpík Jaroslav 0:1, Smrčka Roman 0:4, Lisý Ondřej 3:0, Smeták Libor 4:0, Volavka Milan 2:1, WO 1:0, body hostů: Fröhlich Václav 2:2, Dvořák Aleš 1:3, Švehla Jaroslav 1:3, Dvořák Jakub 0:1, Parkan Aleš 2:0, WO 0:1), TJ Sokol Božejov A - SK Kamenice nad Lipou C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Milan 3:1, Vacek Vladimír 1:3, Vrána Milan 0:4, David Lukáš 0:4, body hostů: Dejmek Oldřich 4:0, Fencl Jiří 2:2, Jůna Jan 3:1, Luňák Zdeněk 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS