Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - KST Victory Liberec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otmar Petr 1:2, Otmar Michal 2:1, Hegar Michal 1:2, Hlubuček Tomáš 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 0:3, Provazník Tomáš 2:1, Vaníček Jiří 2:1), TJ Sokol Semily A - SKST Cvikov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 2:2, Šonský Jaroslav 1:3, Janoušek Ladislav 2:2, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Pavelka Josef 4:0, Bárta Roman 2:2, Fišera Milan 0:4, Bílek Rudolf st. 2:2), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jaroslav 3:0, Štěpánek Zdeněk 0:3, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Marholt David 2:2, Jemelka Ivan 2:1, Knot Jan 0:3, Požárský Jiří 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 2:2, Tamchyna Petr 3:1, Lučan Ladislav 0:2, Pobuda Josef 3:1, Lindner Ladislav 0:2, body hostů: Novák Kamil 2:2, Veselka Jiří st. 1:3, Pusch František 3:1, Vojkovič Karel st. 2:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Turnov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 0:1, Korp Petr st. 2:2, Korp Oliver Petr 2:2, Bayer Aleš 3:1, Grubr Vojtěch 2:1, body hostů: Dědek Jiří 3:1, Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 1:3, Anděl Jiří 1:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Bratříkov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudinský David 2:1, Horník Stanislav 2:0, Studecký Lubor 3:0, Hekerle Tomáš 2:1, body hostů: Slavík Miroslav 0:3, Doležal Václav 0:3, Jareis Otakar ml. 0:3, Šourek Pavel 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Cvikov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišarová Markéta 0:2, Dlouhý Dominik 0:2, Krejčík František 0:2, Fejfar Zdeněk 0:2, body hostů: Pavelka Josef 2:0, Fišera Milan 2:0, Bárta Roman 2:0, Bílek Rudolf st. 2:0), TJ Sokol Semily A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělka Jaroslav 1:1, Šonský Jaroslav 1:3, Janoušek Ladislav 2:2, Bělovský Josef 3:1, Mejsnar František ml. 1:1, body hostů: Vojtěch Jiří 4:0, Anton Petr 2:2, Vaníček Jiří 1:3, Rýgl Lukáš 1:3), Cvikováček Cvikov A - SKST Liberec J 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 2:1, Štěpánek Zdeněk 1:2, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Novák Kamil 2:2, Pusch František 2:1, Vojkovič Karel st. 3:0, Mečl Jan st. 0:1, Veselka Jiří st. 1:1), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Liberec I 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lindner Ladislav 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Bukovec Radek 1:2, Pobuda Josef 2:2, body hostů: Požárský Jiří 3:1, Novota Štefan 1:3, Marholt David 3:1, Berger Jan 0:3), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Bratříkov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Miloslav 1:2, Korp Oliver Petr 2:1, Grubr Vojtěch 3:0, Bayer Aleš 2:1, body hostů: Doležal Václav 0:3, Šourek Pavel 2:1, Jareis Otakar ml. 1:2, Kolesa Ladislav 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Turnov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudinský David 2:1, Horník Stanislav 1:1, Studecký Lubor 2:1, Hekerle Tomáš 3:0, body hostů: Vrabec Jan 1:2, Dědek Jiří 1:2, Jiroš Adam 1:2, Knob Michal 0:2),
3. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Turnov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 2:2, Vaníček Jiří 0:4, Provazník Tomáš 0:3, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 2:2, Vrabec Jakub 3:1, Anděl Jiří 2:1), SKST Cvikov A - TJ Sokol Bratříkov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišera Milan 2:1, Česenek Vratislav 2:0, Bárta Roman 2:1, Pavelka Josef 2:1, body hostů: Zahradník Jan 0:3, Šourek Pavel 2:1, Paldus Martin 0:3, Doležal Václav 1:1), SKST Liberec I - Jiskra Kamenický Šenov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:1, Marholt David 0:3, Požárský Jiří 1:2, Kutifel Josef ml. 1:3, body hostů: Korp Oliver Petr 2:2, Bayer Aleš 3:0, Korp Petr st. 2:1, Grubr Vojtěch 2:1), SKST Liberec J - TJ Jiskra Nový Bor B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojkovič Karel st. 0:1, Butrym Dariusz 2:2, Butrym Sandra 1:3, Pusch František 4:0, Veselka Jiří st. 2:1, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Studecký Lubor 1:3, Horník Stanislav 1:3, Rudinský David 2:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - Cvikováček Cvikov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Tomáš 0:3, Dlouhý Dominik 0:2, Otmar Petr 3:0, Otmar Michal 1:3, Hegar Michal 0:1, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 2:1, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Štěpánek Zdeněk 2:1), TJ Sokol Semily A - TJ Doksy - Mimoň A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 3:0, Bělka Jaroslav 3:0, Málek Lukáš 0:2, Bělovský Josef 3:0, David Lukáš 0:1, body hostů: Pobuda Josef 1:2, Bukovec Radek 1:2, Lučan Ladislav 1:2, Urban Tomáš 0:3),
4. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Bratříkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anton Petr 1:3, Provazník Tomáš 2:2, Vaníček Jiří 1:3, Vojtěch Jiří 3:1, body hostů: Zahradník Jan 2:2, Šourek Pavel 4:0, Doležal Václav 2:2, Mastník Radek 1:3), SKST Cvikov A - TJ Sokol Turnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 1:0, Česenek Vratislav 3:0, Bárta Roman 2:1, Fišera Milan 1:3, Pavelka Josef 2:1, body hostů: Vrabec Jan 1:3, Jiroš Adam 0:4, Knob Michal 3:0, Anděl Jiří 1:2), SKST Liberec I - TJ Jiskra Nový Bor B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 0:4, Marholt David 1:3, Kutifel Josef ml. 2:2, Požárský Jiří 3:1, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Studecký Lubor 2:2, Horník Stanislav 2:2, Rudinský David 2:2), SKST Liberec J - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 1:3, Veselka Jiří st. 1:2, Novák Kamil 0:3, Pusch František 3:1, body hostů: Jindrák Lukáš 2:2, Bayer Aleš 3:1, Korp Petr st. 2:1, Korp Oliver Petr 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Doksy - Mimoň A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlubuček Tomáš 3:0, Otmar Michal 3:0, Hegar Michal 0:3, Otmar Petr 3:0, body hostů: Pobuda Josef 1:2, Bukovec Radek 1:2, Lučan Ladislav 1:2, Urban Tomáš 0:3), TJ Sokol Semily A - Cvikováček Cvikov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 4:0, Málek Lukáš 0:4, David Lukáš 0:4, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Fojt Pavel 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 2:2),
5. kolo:
Cvikováček Cvikov A - KST Victory Liberec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Štěpánek Zdeněk 0:2, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Polák Tomáš 3:1, Fojt Pavel 1:0, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Provazník Tomáš 1:3, Anton Petr 2:1, Rýgl Lukáš 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - SKST Cvikov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukovec Radek 0:2, Tamchyna Petr 1:1, Lazar Julius 0:3, Pobuda Josef 2:1, Lučan Ladislav 0:1, body hostů: Pavelka Josef 2:1, Bárta Roman 3:0, Česenek Vratislav 2:1, Bílek Rudolf st. 1:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Petr st. 2:1, Čermák Miloslav 2:1, Korp Oliver Petr 1:2, Bayer Aleš 3:0, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Michal 2:1, Otmar Petr 1:2, Hegar Michal 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Semily A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Denis 3:1, Studecký Lubor 1:3, Rudinský David 3:0, Hekerle Tomáš 2:2, body hostů: Bělovský Josef 2:2, Bělka Jaroslav 1:3, Mejsnar František ml. 2:2, Šonský Jaroslav 1:2), TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec I 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Jaroslav 2:1, Knob Michal 3:0, Vrabec Jan 2:1, Dědek Jiří 2:1, body hostů: Novota Štefan 0:3, Požárský Jiří 1:2, Marholt David 1:2, Jemelka Ivan 1:2), SKST Liberec J - TJ Sokol Bratříkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pusch František 1:2, Veselka Jiří st. 3:0, Svědík Miroslav 2:1, Butrym Dariusz 3:1, body hostů: Doležal Václav 0:4, Šourek Pavel 2:1, Kolesa Ladislav 1:2, Zahradník Jan 1:2),
6. kolo:
Cvikováček Cvikov A - SKST Cvikov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 1:3, Tomek Jaroslav ml. 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:3, body hostů: Bárta Roman 3:1, Fišera Milan 2:2, Česenek Vratislav 0:4, Bílek Rudolf st. 4:0), TJ Doksy - Mimoň A - KST Victory Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučan Ladislav 0:4, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 0:2, Pobuda Josef 4:0, Bukovec Radek 0:2, body hostů: Vojtěch Jiří 2:2, Anton Petr 2:2, Provazník Tomáš 2:2, Vaníček Jiří 2:2), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Sokol Semily A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Miloslav 3:0, Korp Petr st. 1:1, Korp Oliver Petr 3:0, Bayer Aleš 2:1, body hostů: Bělovský Josef 1:2, Bělka Jaroslav 1:2, Šonský Jaroslav 0:3, Málek Lukáš 0:2), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horník Stanislav 1:1, Hofman Denis 1:1, Hekerle Tomáš 3:0, Rudinský David 3:0, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Michal 1:2, Otmar Petr 0:2, Hegar Michal 0:2), TJ Sokol Turnov B - SKST Liberec J 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrabec Jakub 0:3, Vrabec Jan 1:1, Anděl Jiří 0:2, Knob Michal 2:1, Jiroš Adam 0:1, body hostů: Pusch František 3:0, Novák Kamil 2:1, Holík Tomáš 2:1, Veselka Jiří st. 1:1), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec I 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Jareis Otakar ml. 0:4, Doležal Václav 2:1, Zahradník Jan 1:3, body hostů: Požárský Jiří 2:2, Novota Štefan 3:1, Jemelka Ivan 2:2, Marholt David 2:1),
7. kolo:
KST Victory Liberec A - SKST Liberec I 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anton Petr 1:2, Vojtěch Jiří 3:0, Provazník Tomáš 3:0, Vaníček Jiří 1:2, body hostů: Novota Štefan 1:2, Marholt David 1:2, Jemelka Ivan 0:3, Kutifel Josef ml. 2:1), SKST Cvikov A - SKST Liberec J 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 2:2, Česenek Vratislav 2:2, Bárta Roman 2:1, Pavelka Josef 3:1, body hostů: Pusch František 2:2, Butrym Dariusz 2:2, Novák Kamil 0:4, Veselka Jiří st. 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Turnov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 3:0, Hegar Michal 0:3, Otmar Petr 3:1, body hostů: Dědek Jiří 1:3, Vrabec Jakub 1:3, Knob Michal 3:0, Vrabec Jan 0:3), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Bratříkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 3:0, Bělka Jaroslav 3:0, Šonský Jaroslav 0:3, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Jareis Otakar ml. 1:3, Šourek Pavel 0:1, Doležal Václav 1:2, Kolesa Ladislav 0:3, Zahradník Jan 2:0), Cvikováček Cvikov A - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 1:3, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 3:0, Štěpánek Zdeněk 1:3, body hostů: Korp Petr st. 3:1, Bayer Aleš 3:1, Korp Oliver Petr 2:1, Grubr Vojtěch 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Jiskra Nový Bor B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 3:1, Lazar Julius 1:2, Pobuda Josef 1:1, WO 0:2, body hostů: Hofman Denis 2:1, Hekerle Tomáš 2:1, Rudinský David 2:2, Horník Stanislav 1:2, WO 2:0),
8. kolo:
KST Victory Liberec A - SKST Liberec J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Provazník Tomáš 2:2, Anton Petr 2:2, Vaníček Jiří 1:3, body hostů: Svědík Miroslav 3:1, Pusch František 4:0, Novák Kamil 1:3, Veselka Jiří st. 0:1, Holík Tomáš 0:3), SKST Cvikov A - SKST Liberec I 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišera Milan 2:1, Česenek Vratislav 2:1, Bárta Roman 1:2, Pavelka Josef 3:1, body hostů: Novota Štefan 0:4, Jemelka Ivan 2:1, Marholt David 1:2, Kutifel Josef ml. 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Bratříkov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Michal 4:0, Hlubuček Tomáš 3:0, Hegar Michal 0:3, Otmar Petr 2:2, body hostů: Doležal Václav 2:2, Šourek Pavel 2:2, Jareis Otakar ml. 1:2, Kolesa Ladislav 0:2, Zahradník Jan 0:1), TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Turnov B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 1:2, Bělka Jaroslav 0:3, Šonský Jaroslav 0:3, Bělovský Josef 1:2, body hostů: Šonský Jaroslav 2:1, Vrabec Jan 2:1, Dědek Jiří 3:0, Knob Michal 3:0), Cvikováček Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Jaroslav 1:1, Fojt Pavel 0:2, Štěpánek Zdeněk 0:3, Tomek Jaroslav ml. 1:2, body hostů: Hofman Denis 3:0, Hekerle Tomáš 3:0, Rudinský David 1:1, Horník Stanislav 1:1), TJ Doksy - Mimoň A - Jiskra Kamenický Šenov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 2:2, Bukovec Radek 1:3, Lindner Ladislav 0:3, Tamchyna Petr 3:1, body hostů: Korp Oliver Petr 2:2, Korp Petr st. 3:1, Bayer Aleš 3:1, Čermák Miloslav 1:2),
9. kolo:
Jiskra Kamenický Šenov A - KST Victory Liberec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Oliver Petr 2:1, Jindrák Lukáš 1:1, Korp Petr st. 3:0, Bayer Aleš 2:1, body hostů: Anton Petr 1:2, Plíšek Jan 0:3, Janoušek Milan 0:3, Vojtěch Jiří 2:0), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Cvikov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oliverius Pavel 1:3, Hofman Denis 2:2, Rudinský David 2:1, Hekerle Tomáš 4:0, body hostů: Pavelka Josef 3:1, Bárta Roman 1:3, Česenek Vratislav 0:4, Fišera Milan 2:1), TJ Sokol Turnov B - Cvikováček Cvikov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jakub 1:3, Vondra Pavel 1:1, Knob Michal 3:1, Šonský Jaroslav 3:1, Jiroš Adam 0:2, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 0:4, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Doksy - Mimoň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Jareis Otakar ml. 3:1, Doležal Václav 1:3, Zahradník Jan 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 1:3, Lučan Ladislav 2:2, Bukovec Radek 0:4), SKST Liberec I - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 2:2, Kutifel Josef ml. 4:0, Marholt David 1:3, Novota Štefan 2:2, body hostů: Hlubuček Tomáš 3:1, Otmar Michal 3:1, Otmar Petr 1:3, Hegar Michal 0:4), SKST Liberec J - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žid Jaromír 0:4, Absolonová Marie 1:2, Novák Kamil 0:3, Pusch František 4:0, body hostů: Mejsnar František ml. 3:1, Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 2:1, Šonský Jaroslav 1:2),
10. kolo:
Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Cvikov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Oliver Petr 2:0, Čermák Miloslav 1:1, Korp Petr st. 2:1, Bayer Aleš 3:0, body hostů: Česenek Vratislav 1:2, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 0:2, Bílek Rudolf st. 0:2), TJ Jiskra Nový Bor B - KST Victory Liberec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Stanislav 2:1, Hofman Denis 3:0, Rudinský David 2:1, Hekerle Tomáš 2:1, body hostů: Vojtěch Jiří 1:2, Vaníček Jiří 0:3, Anton Petr 0:3, Provazník Tomáš 2:1), TJ Sokol Turnov B - TJ Doksy - Mimoň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Jaroslav 3:1, Vrabec Jan 1:3, Knob Michal 2:2, Vondra Pavel 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Pobuda Josef 1:3, Lazar Julius 2:2, Lučan Ladislav 1:3), TJ Sokol Bratříkov A - Cvikováček Cvikov A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šourek Pavel 1:0, Jareis Otakar ml. 1:1, Doležal Václav 2:1, Zahradník Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Štěpánek Zdeněk 1:2, Fojt Pavel 1:2, Tomek Jaroslav ml. 0:2, WO 0:3), SKST Liberec I - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 1:1, Marholt David 0:3, Kutifel Josef ml. 2:1, Novota Štefan 2:2, Mikula Oldřich 0:2, body hostů: Mejsnar František ml. 2:2, Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 2:1, Bělka Jaroslav 2:1), SKST Liberec J - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svědík Miroslav 3:0, Novák Kamil 0:2, Pusch František 2:1, Butrym Dariusz 3:0, body hostů: Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Michal 1:2, Otmar Petr 1:2, Hegar Michal 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Sokol Semily A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 0:3, Hlubuček Radek 0:3, Hlubuček Tomáš 3:1, body hostů: Mejsnar František ml. 4:0, Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 1:2, Bělka Jaroslav 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Doksy - Mimoň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 3:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, Fojt Pavel 1:3, Tomek Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Pobuda Josef 1:3, Lazar Julius 1:3, Bukovec Radek 1:3), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grubr Vojtěch 1:2, Bayer Aleš 2:1, Korp Petr st. 2:1, Korp Oliver Petr 4:0, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Studecký Lubor 0:3, Rudinský David 1:2, Horník Stanislav 0:3), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Bratříkov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrabec Jan 2:2, Šonský Jaroslav 3:0, Vrabec Jakub 0:3, Vondra Pavel 3:1, body hostů: Zahradník Jan 2:2, Jareis Otakar ml. 1:3, Šourek Pavel 3:0, Doležal Václav 0:3), SKST Liberec I - SKST Liberec J 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutifel Josef ml. 2:1, Rosu Robert Alexandru 3:0, Marholt David 2:1, Novota Štefan 2:1, body hostů: Holík Tomáš 0:3, Novák Kamil 0:3, Pusch František 3:0, Mečl Jan st. 0:1, Veselka Jiří ml. 0:2), KST Victory Liberec A - SKST Cvikov A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Vaníček Jiří 0:4, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 2:2, body hostů: Pavelka Josef 1:3, Fišera Milan 2:2, Bárta Roman 3:1, Česenek Vratislav 2:1),
12. kolo:
KST Victory Liberec A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Tomáš 3:1, Vojtěch Jiří 2:2, Anton Petr 1:2, Vaníček Jiří 1:3, body hostů: Hlubuček Tomáš 0:4, Otmar Michal 3:1, Otmar Petr 4:0, Hegar Michal 1:2), SKST Cvikov A - TJ Sokol Semily A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Roman 3:0, Bílek Rudolf st. 3:0, Česenek Vratislav 1:2, Fišera Milan 2:1, body hostů: Janoušek Ladislav 0:3, Bělovský Josef 2:1, Bělka Jaroslav 1:2, Šonský Jaroslav 0:3), SKST Liberec J - TJ Doksy - Mimoň A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pusch František 1:0, Svědík Miroslav 2:1, Novák Kamil 0:3, Butrym Dariusz 4:0, Holík Tomáš 1:1, body hostů: Tamchyna Petr 2:2, Lazar Julius 1:2, Bukovec Radek 1:2, Pobuda Josef 1:2), TJ Sokol Turnov B - Jiskra Kamenický Šenov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiroš Adam 1:3, Dědek Jiří 2:2, Knob Michal 2:1, Šonský Patrik 1:3, body hostů: Bayer Aleš 4:0, Korp Oliver Petr 1:3, Jindrák Lukáš 0:2, Čermák Miloslav 2:1, Korp Petr st. 2:0), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Jiskra Nový Bor B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Slavík Miroslav 0:4, Doležal Václav 1:3, Zahradník Jan 2:2, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Rudinský David 1:3, Hofman Denis 3:1, Horník Stanislav 3:1), SKST Liberec I - Cvikováček Cvikov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:0, Kutifel Josef ml. 2:0, Novota Štefan 1:2, Klement Milan 3:0, body hostů: Plaček Jaroslav 1:2, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:2),
13. kolo:
SKST Cvikov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česenek Vratislav 2:1, Bílek Rudolf st. 3:0, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 2:1, body hostů: Otmar Michal 1:2, Hlubuček Tomáš 1:2, Otmar Petr 2:1, Hegar Michal 0:3), KST Victory Liberec A - TJ Sokol Semily A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 2:1, Vaníček Jiří 2:1, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 3:1, body hostů: Janoušek Ladislav 2:2, Bělovský Josef 2:1, Šonský Jaroslav 0:3, David Jaroslav 0:3), SKST Liberec J - Cvikováček Cvikov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pusch František 2:0, Mečl Jan st. 1:1, Holík Tomáš 3:0, Butrym Dariusz 2:0, body hostů: Plaček Jaroslav 1:2, Štěpánek Zdeněk 0:2, Fojt Pavel 0:2, Tomek Jaroslav st. 0:2), SKST Liberec I - TJ Doksy - Mimoň A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klement Milan 1:0, Rosu Robert Alexandru 2:0, Požárský Jiří 2:1, Novota Štefan 1:2, Kutifel Josef ml. 2:0, body hostů: Tamchyna Petr 1:2, Pobuda Josef 1:2, Lazar Julius 1:2, Bukovec Radek 0:2), TJ Sokol Bratříkov A - Jiskra Kamenický Šenov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 2:1, Slavík Miroslav 0:3, Doležal Václav 0:3, Zahradník Jan 1:2, body hostů: Korp Oliver Petr 2:1, Korp Petr st. 3:0, Bayer Aleš 3:0, Čermák Miloslav 1:2), TJ Sokol Turnov B - TJ Jiskra Nový Bor B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Patrik 0:3, Knob Michal 0:3, Dědek Jiří 1:2, Šonský Jaroslav 3:1, body hostů: Hekerle Tomáš 4:0, Rudinský David 1:2, Hofman Denis 2:1, Horník Stanislav 2:1),
14. kolo:
TJ Sokol Turnov B - KST Victory Liberec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jan 3:1, Dědek Jiří 3:1, Jiroš Adam 0:2, Knob Michal 3:1, Vrabec Jakub 0:1, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Anton Petr 1:3, Provazník Tomáš 1:3, Vaníček Jiří 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Cvikov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 2:1, Jareis Otakar ml. 0:2, Doležal Václav 0:3, Zahradník Jan 0:3, body hostů: Česenek Vratislav 2:1, Bílek Rudolf st. 3:0, Bárta Roman 3:0, Fišera Milan 1:1), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec I 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korp Oliver Petr 2:2, Grubr Vojtěch 2:1, Korp Petr st. 1:2, Bayer Aleš 4:0, body hostů: Rosu Robert Alexandru 3:1, Kutifel Josef ml. 1:3, Novota Štefan 0:3, Marholt David 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec J 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Lubor 4:0, Rudinský David 2:1, Hekerle Tomáš 1:2, Hofman Denis 2:2, body hostů: Pusch František 2:2, Butrym Dariusz 3:1, Holík Tomáš 0:3, Novák Kamil 0:3), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jaroslav ml. 2:1, Fojt Pavel 2:1, Štěpánek Zdeněk 0:3, Polák Tomáš 4:0, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 2:1, Hlubuček Tomáš 1:2, Hegar Michal 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 0:3, Bukovec Radek 0:2, Pobuda Josef 1:2, Lučan Ladislav 1:2, body hostů: Bělovský Josef 3:0, Janoušek Ladislav 1:2, Mejsnar František ml. 3:0, Bělka Jaroslav 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Bratříkov A - KST Victory Liberec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 4:0, Jareis Otakar ml. 2:2, Doležal Václav 2:1, Zahradník Jan 1:3, body hostů: Vojtěch Jiří 3:1, Provazník Tomáš 1:3, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 1:2), TJ Sokol Turnov B - SKST Cvikov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondra Pavel 0:4, Dědek Jiří 3:0, Vrabec Jan 0:2, Knob Michal 3:1, Vrabec Jakub 0:1, body hostů: Fišera Milan 2:2, Bílek Rudolf st. 3:1, Bárta Roman 2:1, Česenek Vratislav 1:2), TJ Jiskra Nový Bor B - SKST Liberec I 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Denis 1:3, Rudinský David 1:2, Studecký Lubor 2:1, Hekerle Tomáš 4:0, body hostů: Novota Štefan 2:2, Požárský Jiří 1:3, Rosu Robert Alexandru 2:1, Kutifel Josef ml. 1:2), Jiskra Kamenický Šenov A - SKST Liberec J 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Oliver Petr 2:2, Čermák Miloslav 1:3, Korp Petr st. 2:1, Bayer Aleš 3:1, body hostů: Butrym Dariusz 2:2, Pusch František 3:1, Veselka Jiří st. 1:3, Mečl Jan st. 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 2:1, Bukovec Radek 1:2, Lučan Ladislav 0:3, Pobuda Josef 1:3, body hostů: Otmar Petr 3:1, Otmar Michal 3:0, Hlubuček Tomáš 3:0, Krejčík František 0:3), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Semily A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Zdeněk 1:3, Fojt Pavel 0:4, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Polák Tomáš 3:1, body hostů: Bělovský Josef 3:1, Janoušek Ladislav 2:2, Mejsnar František ml. 2:2, Bělka Jaroslav 2:1),
16. kolo:
TJ Sokol Semily A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar František ml. 1:3, Bělka Jaroslav 3:1, Šonský Jaroslav 1:2, Janoušek Ladislav 3:1, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 1:3, Hegar Michal 1:2), TJ Doksy - Mimoň A - Cvikováček Cvikov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Julius 2:2, Tamchyna Petr 3:1, Pobuda Josef 3:1, Lučan Ladislav 1:3, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Polák Tomáš 3:1, Fojt Pavel 1:3, Štěpánek Zdeněk 1:3), TJ Jiskra Nový Bor B - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jiří 1:3, Horník Stanislav 1:2, Oliverius Pavel 1:2, Studecký Lubor 2:2, body hostů: Bayer Aleš 3:1, Korp Oliver Petr 4:0, Korp Petr st. 1:2, Čermák Miloslav 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Turnov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 2:0, Jareis Otakar ml. 0:2, Doležal Václav 3:0, Zahradník Jan 3:0, body hostů: Dědek Jiří 1:2, Knob Michal 1:2, Vondra Pavel 0:2, Jiroš Adam 0:1, Šonský Jaroslav 0:1), SKST Liberec J - SKST Liberec I 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 1:2, Mečl Jan st. 1:1, Veselka Jiří st. 1:2, Novák Kamil 2:1, Pusch František 1:0, WO 4:0, body hostů: Požárský Jiří 4:0, Novota Štefan 2:2, Matějčík Jan 0:4, WO 0:4), SKST Cvikov A - KST Victory Liberec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Roman 1:2, Bílek Rudolf st. 2:1, Česenek Vratislav 2:1, Fišera Milan 3:0, body hostů: Vojtěch Jiří 3:0, Anton Petr 0:3, Vaníček Jiří 1:2, Plíšek Jan 0:3),
17. kolo:
KST Victory Liberec A - Cvikováček Cvikov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Anton Petr 0:4, Vaníček Jiří 2:1, Provazník Tomáš 1:3, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 2:2, Tomek Jaroslav ml. 3:1, Fojt Pavel 2:1), SKST Cvikov A - TJ Doksy - Mimoň A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Rudolf st. 0:2, Česenek Vratislav 0:2, Bárta Roman 1:2, Fišera Milan 0:2, WO 0:1, body hostů: Tamchyna Petr 3:0, Pobuda Josef 1:1, Lazar Julius 2:0, Bukovec Radek 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - Jiskra Kamenický Šenov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlubuček Tomáš 0:2, Otmar Petr 0:2, Hegar Michal 0:3, Otmar Michal 1:1, body hostů: Grubr Vojtěch 3:0, Bayer Aleš 2:0, Korp Oliver Petr 2:0, Korp Petr st. 1:1), TJ Sokol Semily A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar František ml. 4:0, Janoušek Ladislav 2:1, David Lukáš 0:3, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Rudinský David 2:2, Hofman Denis 2:2, Horník Stanislav 1:2, Bartoš Jiří 0:3), SKST Liberec I - TJ Sokol Turnov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Požárský Jiří 2:2, Kutifel Josef ml. 4:0, Marholt David 1:2, Klement Milan 2:1, Novota Štefan 0:1, body hostů: Šonský Jaroslav 2:2, Vrabec Jan 1:3, Knob Michal 1:3, Dědek Jiří 2:1), TJ Sokol Bratříkov A - SKST Liberec J 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šourek Pavel 2:1, Jareis Otakar ml. 2:1, Doležal Václav 1:2, Zahradník Jan 3:0, body hostů: Pusch František 3:0, Absolonová Marie 1:2, Holík Tomáš 0:3, Vogel Matěj 0:3),
18. kolo:
SKST Cvikov A - Cvikováček Cvikov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česenek Vratislav 2:2, Bílek Rudolf st. 1:3, Bárta Roman 3:1, Fišera Milan 2:2, body hostů: Plaček Jaroslav 4:0, Štěpánek Zdeněk 0:4, Tomek Jaroslav ml. 2:2, Fojt Pavel 2:2), KST Victory Liberec A - TJ Doksy - Mimoň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Jiří 3:1, Provazník Tomáš 2:2, Anton Petr 1:3, Vaníček Jiří 1:3, body hostů: Tamchyna Petr 4:0, Pobuda Josef 0:4, Lazar Julius 3:1, Bukovec Radek 2:2), TJ Sokol Semily A - Jiskra Kamenický Šenov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František ml. 0:2, Janoušek Ladislav 1:1, David Jaroslav 0:3, Bělovský Josef 0:2, body hostů: Grubr Vojtěch 3:0, Bayer Aleš 1:1, Korp Oliver Petr 2:0, Korp Petr st. 2:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlubuček Tomáš 3:0, Otmar Petr 1:1, Hegar Michal 1:2, Otmar Michal 3:0, body hostů: Rudinský David 0:3, Hofman Denis 2:1, Horník Stanislav 1:2, Bartoš Jiří 0:2), SKST Liberec J - TJ Sokol Turnov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Kamil 2:2, Veselka Jiří st. 3:1, Holík Tomáš 0:3, Butrym Dariusz 3:1, body hostů: Dědek Jiří 2:2, Vrabec Jan 2:2, Knob Michal 1:3, Anděl Jiří 2:1), SKST Liberec I - TJ Sokol Bratříkov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutifel Josef ml. 1:1, Marholt David 2:0, Novota Štefan 3:0, Klement Milan 2:1, body hostů: Jareis Otakar ml. 0:3, Slavík Miroslav 0:3, Doležal Václav 0:2, Šourek Pavel 2:0),
19. kolo:
SKST Liberec I - KST Victory Liberec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:0, Požárský Jiří 2:1, Kutifel Josef ml. 2:1, Novota Štefan 2:2, body hostů: Provazník Tomáš 0:4, Vojtěch Jiří 3:0, Vaníček Jiří 1:2, Anton Petr 0:3), SKST Liberec J - SKST Cvikov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Kamil 1:3, Holík Tomáš 0:3, Veselka Jiří st. 1:2, Pusch František 3:1, body hostů: Bárta Roman 4:0, Bílek Rudolf st. 3:1, Fišera Milan 1:2, Pavelka Josef 1:2), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 1:3, Anděl Jiří 1:2, Jiroš Adam 0:3, Vrabec Jan 3:1, body hostů: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 3:0, Hlubuček Radek 1:2), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Semily A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 3:1, Mastník Radek 0:4, Doležal Václav 1:3, Zahradník Jan 3:1, body hostů: Bělovský Josef 3:1, Mejsnar František ml. 2:2, Janoušek Ladislav 2:2, Šonský Jaroslav 2:2), Jiskra Kamenický Šenov A - Cvikováček Cvikov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korp Petr st. 1:2, Grubr Vojtěch 2:1, Korp Oliver Petr 2:1, Bayer Aleš 4:0, body hostů: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 1:2, Tomek Jaroslav ml. 1:2, Fojt Pavel 0:3), TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Doksy - Mimoň A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jan 0:3, Hofman Denis 2:1, Horník Stanislav 1:2, Hekerle Tomáš 2:2, body hostů: Tamchyna Petr 3:1, Pobuda Josef 2:1, Lazar Julius 2:1, Lučan Ladislav 1:2),
20. kolo:
SKST Liberec J - KST Victory Liberec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Butrym Dariusz 2:0, Svědík Miroslav 2:0, Pusch František 3:0, Mečl Jan st. 2:1, body hostů: Vaníček Jiří 0:3, Anton Petr 0:3, Plíšek Jan 0:2, Vojtěch Jiří 1:1), SKST Liberec I - SKST Cvikov A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rosu Robert Alexandru 3:1, Novota Štefan 0:2, Kutifel Josef ml. 2:1, Klement Milan 2:2, Požárský Jiří 1:1, body hostů: Bárta Roman 2:2, Bílek Rudolf st. 3:1, Pavelka Josef 0:4, Fišera Milan 2:1), TJ Sokol Bratříkov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šourek Pavel 2:2, Mastník Radek 1:3, Doležal Václav 0:3, Zahradník Jan 3:1, body hostů: Otmar Petr 3:1, Otmar Michal 3:1, Hlubuček Tomáš 3:1, Golis Radek 0:3), TJ Sokol Turnov B - TJ Sokol Semily A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Jiří 0:3, Jiroš Adam 0:2, Knob Michal 2:1, Vrabec Jan 1:2, body hostů: Bělovský Josef 3:0, Janoušek Ladislav 2:1, Mejsnar František ml. 2:1, Šonský Jaroslav 1:1), TJ Jiskra Nový Bor B - Cvikováček Cvikov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jan 2:2, Rudinský David 4:0, Horník Stanislav 1:2, Hofman Denis 2:2, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Fojt Pavel 1:3, Tomek Jaroslav st. 0:4, Tomek Jaroslav ml. 2:1), Jiskra Kamenický Šenov A - TJ Doksy - Mimoň A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korp Petr st. 3:1, Jindrák Lukáš 1:2, Korp Oliver Petr 0:3, Bayer Aleš 4:0, body hostů: Tamchyna Petr 3:1, Pobuda Josef 2:2, Lazar Julius 1:2, Bukovec Radek 0:3),
21. kolo:
KST Victory Liberec A - Jiskra Kamenický Šenov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Provazník Tomáš 2:1, Vojtěch Jiří 1:1, Anton Petr 0:3, Vaníček Jiří 0:3, WO 6:0, body hostů: Bayer Aleš 3:1, Korp Oliver Petr 2:2, Korp Petr st. 3:0, WO 0:6), SKST Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 3:1, Bílek Rudolf st. 3:0, Bárta Roman 1:2, Česenek Vratislav 2:2, body hostů: Rudinský David 1:3, Horník Stanislav 1:3, Oliverius Pavel 2:1, Bartoš Jiří 1:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Turnov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 2:2, Štěpánek Zdeněk 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Polák Tomáš 1:3, body hostů: Knob Michal 2:2, Vrabec Jan 4:0, Jiroš Adam 0:3, Šonský Jaroslav 3:0), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Bratříkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:3, Tamchyna Petr 4:0, Lazar Julius 2:2, Lučan Ladislav 1:3, body hostů: Zahradník Jan 2:2, Šourek Pavel 3:1, Doležal Václav 0:4, Jareis Otakar ml. 3:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec I 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otmar Petr 2:2, Otmar Michal 2:1, Hegar Michal 0:3, Hlubuček Tomáš 2:2, body hostů: Novota Štefan 1:3, Rosu Robert Alexandru 4:0, Požárský Jiří 3:0, Marholt David 0:3), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec J 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mejsnar František ml. 1:1, Janoušek Ladislav 1:1, Málek Lukáš 1:2, Bělovský Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Novák Kamil 2:1, Veselka Jiří ml. 0:3, Veselka Jiří st. 2:1, WO 0:4),
22. kolo:
SKST Cvikov A - Jiskra Kamenický Šenov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišera Milan 0:4, Bílek Rudolf st. 3:0, Česenek Vratislav 1:2, Bárta Roman 1:3, body hostů: Korp Oliver Petr 2:2, Grubr Vojtěch 2:2, Bayer Aleš 3:0, Korp Petr st. 2:1), KST Victory Liberec A - TJ Jiskra Nový Bor B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaníček Jiří 1:2, Anton Petr 2:1, Provazník Tomáš 1:2, Vojtěch Jiří 4:0, body hostů: Hekerle Tomáš 3:1, Rudinský David 1:2, Horník Stanislav 1:2, Sucharda Jan 0:3), TJ Doksy - Mimoň A - TJ Sokol Turnov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukovec Radek 1:1, Tamchyna Petr 2:0, Lazar Julius 3:0, Pobuda Josef 3:0, body hostů: Knob Michal 0:1, Anděl Jiří 0:3, Vrabec Jan 0:2, Dědek Jiří 1:1, Vrabec Jakub 0:2), Cvikováček Cvikov A - TJ Sokol Bratříkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 1:3, Fojt Pavel 0:3, Tomek Jaroslav ml. 2:1, Štěpánek Zdeněk 2:2, body hostů: Doležal Václav 1:3, Jareis Otakar ml. 2:2, Šourek Pavel 3:0, Zahradník Jan 3:0), TJ Sokol Semily A - SKST Liberec I 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mejsnar František ml. 2:2, Janoušek Ladislav 1:2, Málek Lukáš 0:3, Bělovský Josef 3:1, body hostů: Novota Štefan 1:3, Rosu Robert Alexandru 4:0, Požárský Jiří 2:1, Marholt David 1:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. A - SKST Liberec J 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otmar Petr 1:2, Otmar Michal 1:2, Hegar Michal 0:3, Hlubuček Tomáš 1:2, body hostů: Butrym Dariusz 3:0, Veselka Jiří st. 2:1, Mečl Jan st. 1:2, Svědík Miroslav 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy