Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Turnov D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jáč Miloš 3:1, Matoušková Stanislava 2:2, Jiroš Adam 2:1, Longin Milan 2:0, Kopiary Lubomír 0:2, body hostů: Šonský Patrik 3:0, Vrabec Jakub 2:2, Zítko Martin 0:4, Pitro Lukáš 0:3, Varcl Matěj 1:0), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mastník Radek 0:4, Zahradník Jan 2:2, Slavík Miroslav 3:1, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Oliverius Pavel 1:3, Šákr Josef 2:2, Hofman Denis 3:1, Nešvera Miroslav 1:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 1:3, Drechsler Jan 3:1, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Pecka Vlastimil 3:1, Matouš Roman 2:2, Daníček Radek 3:1, Sudek Petr 0:4), SKST Liberec L - SKST Liberec K 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutifel Josef ml. 1:2, Tauchman Denis 0:3, Matějčík Jan 2:1, Holík Tomáš 1:2, body hostů: Košek Martin 2:1, Pařízková Monika 3:0, Knot Jan 0:3, Berger Jan 3:0), TJ Spartak Chrastava B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša Pavel 4:0, Charvát Luboš 1:3, Lipenský Robert 0:4, Zahradník Petr 2:2, body hostů: Reichl Radomír 3:1, Čech Milan 3:1, Gabriel Václav st. 2:2, Kopecký Stanislav 1:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Tanvald A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 2:2, Kocour Jan 3:1, Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 0:4, Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 3:1, Směšný Milan 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Vesec A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jáč Miloš 0:2, Jiroš Adam 0:2, Longinová Ilona 0:3, Anděl Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 3:0, Ježek Pavel 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Tanvald A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jakub 2:2, Krauter Gunar 0:4, Šonský Patrik 3:0, Knob Michal 1:3, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 1:3, Holec Jaroslav st. 3:1, Směšný Milan 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Spartak Chrastava B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Jan 2:1, Paldus Martin 1:2, Slavík Miroslav 2:1, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Průša Pavel 2:2, Zahradník Petr 1:2, Živnůstka Miroslav 1:2, Charvát Luboš 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oliverius Pavel 1:2, Nešvera Miroslav 1:2, Šákr Josef 0:3, Hofman Denis 2:1, body hostů: Bříza František 2:1, Reichl Radomír 3:0, Čech Milan 1:2, Jaderný Petr 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec L 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Matěj 2:1, Blažek Petr 2:1, Drechsler Jan 1:2, Ryšavý Milan 4:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 2:2, Mareš Erik 1:2, Holík Tomáš 1:2, Tauchman Denis 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec K 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daníček Radek 2:2, Hradecký Jakub 1:3, Sudek Petr 1:3, Pecka Vlastimil 3:1, body hostů: Košek Martin 4:0, Pařízková Monika 1:3, Absolonová Marie 0:3, Berger Jan 3:1, Žid Jaromír 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Tanvald A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:1, Jiroš Adam 1:2, Longinová Ilona 2:1, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 0:3, Holec Jaroslav st. 1:2, Macoun Miroslav 2:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Vesec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Patrik 1:2, Mencl Kryštof 0:3, Vrabec Jakub 1:2, Knob Michal 2:2, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 3:0, Ježek Pavel 0:3, Souček Josef 2:1), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:4, Mastník Radek 1:3, Zahradník Jan 2:2, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Čech Milan 2:2, Bříza František 3:1, Jaderný Petr 2:2, Jablonovský Jan 3:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Spartak Chrastava B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šákr Josef 3:0, Nešvera Miroslav 1:2, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 2:1, body hostů: Živnůstka Miroslav 1:2, Průša Pavel 2:1, Zahradník Petr 0:3, Charvát Luboš 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - SKST Liberec K 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 1:2, Blažek Petr 1:2, Drechsler Jan 3:0, Ryšavý Milan 3:0, body hostů: Košek Martin 2:1, Absolonová Marie 1:2, Žid Jaromír 1:2, Knot Jan 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - SKST Liberec L 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daníček Radek 1:2, Sudek Petr 0:2, Hradecký Jakub 0:3, Pecka Vlastimil 2:1, body hostů: Pusch František 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0, Holík Tomáš 2:1, Tauchman Denis 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježek Pavel 3:1, Kocour Jan 2:2, Fejtek Ondřej 2:2, Líbal Jaromír 3:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:1, Holík Tomáš 2:2, Mareš Erik 1:3, Tauchman Denis 0:4), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec K 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 3:0, Holec Jaroslav st. 2:1, Směšný Milan 1:3, body hostů: Košek Martin 3:1, Absolonová Marie 1:3, Žid Jaromír 1:2, Lieskovský Daniel 0:3), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Petr 1:2, Šimon Miroslav 0:2, Charvát Luboš 0:3, Průša Pavel 2:1, body hostů: Ryšavý Milan 3:0, Drechsler Jan 3:0, Drechsler Matěj 2:1, Blažek Petr 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 0:4, Gabriel Václav st. 2:2, Kopecký Stanislav 0:3, Reichl Radomír 4:0, body hostů: Pecka Vlastimil 2:2, Matouš Roman 2:2, Daníček Radek 3:1, Molitoris Dušan 2:1), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Bratříkov B 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Vladimír 3:1, Longinová Ilona 2:1, Jiroš Adam 2:1, Anděl Jiří 3:1, body hostů: Paldus Tomáš 3:1, Mastník Radek 1:3, Paldus Martin 0:3, Zahradník Jan 0:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Nový Bor C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrabec Jakub 1:1, Brenner Matěj 0:2, David Lukáš 0:3, David Jaroslav 0:2, body hostů: Hofman Denis 3:0, Šákr Josef 2:0, Oliverius Pavel 2:0, Nešvera Miroslav 1:1),
5. kolo:
TJ Sokol Vesec A - SKST Liberec K 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Pavel 0:2, Kocour Jan 2:0, Fejtek Ondřej 3:0, Líbal Jaromír 3:0, body hostů: Košek Martin 1:2, Absolonová Marie 0:3, Žid Jaromír 0:2, Lieskovský Daniel 1:1), TJ Jiskra Tanvald A - SKST Liberec L 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 3:0, Pavelka Radim 2:1, Holec Jaroslav st. 1:1, Směšný Milan 2:1, WO 0:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 1:2, Holík Tomáš 2:0, Mareš Erik 0:3, Tauchman Denis 0:3, WO 1:0), TJ Spartak Chrastava B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 2:2, Charvát Luboš 3:1, Lipenský Robert 1:3, Zahradník Petr 1:3, body hostů: Pecka Vlastimil 1:1, Daníček Radek 4:0, Sudek Petr 2:2, Hradecký Jakub 2:2, Tichý Vojtěch 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Raspenava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 1:3, Jablonovský Jan 2:2, Dědek Pavel 1:3, Reichl Radomír 4:0, body hostů: Ryšavý Milan 3:1, Drechsler Jan 2:2, Drechsler Matěj 2:2, Blažek Petr 1:3), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Nový Bor C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anděl Jiří 2:2, Jiroš Adam 1:2, Jáč Miloš 0:3, Hlaváček Vladimír 2:2, body hostů: Hofman Denis 4:0, Oliverius Pavel 3:1, Šákr Josef 1:2, Nešvera Miroslav 1:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Bratříkov B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knob Michal 2:1, Brenner Matěj 0:3, Mencl Kryštof 0:3, Vrabec Jakub 2:1, body hostů: Paldus Tomáš 2:0, Slavík Miroslav 2:1, Zahradník Jan 2:1, Mastník Radek 1:2, Paldus Martin 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Vesec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:3, Mastník Radek 1:2, Zahradník Jan 3:0, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 1:2, Kocour Jan 1:2, Ježek Pavel 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Tanvald A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Jiří 2:1, Oliverius Pavel 2:1, Nešvera Miroslav 2:1, Hofman Denis 2:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Pavelka Radim 2:1, Směšný Milan 0:3, Vorlíček Michal 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 0:4, Drechsler Jan 1:2, Drechsler Matěj 2:1, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Anděl Jiří 3:1, Longinová Ilona 2:2, Jiroš Adam 2:1, Jáč Miloš 2:1), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Turnov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sudek Petr 1:3, Matouš Roman 3:1, Hradecký Jakub 1:3, Daníček Radek 3:1, body hostů: Šonský Patrik 2:2, Vrabec Jakub 4:0, Krauter Gunar 0:4, Varcl Jakub 2:2), SKST Liberec L - TJ Spartak Chrastava B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutifel Josef ml. 2:0, Holík Tomáš 2:0, Tauchman Denis 1:1, Pusch František 2:0, WO 1:0, body hostů: Charvát Luboš 0:2, Živnůstka Miroslav 0:2, Zahradník Petr 1:1, Šimon Miroslav 0:2, WO 0:1), SKST Liberec K - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolonová Marie 1:2, Pařízková Monika 2:1, Štolfa Jakub 0:3, Košek Martin 2:2, body hostů: Reichl Radomír 4:0, Čech Milan 1:2, Jablonovský Jan 3:0, Dědek Pavel 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Tanvald A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 0:4, Mastník Radek 1:3, Zahradník Jan 3:1, Paldus Tomáš 4:0, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Směšný Milan 1:3, Vorlíček Michal 2:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Vesec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jan 1:1, Bartoš Jiří 1:3, Nešvera Miroslav 3:1, Hofman Denis 3:1, Oliverius Pavel 1:1, body hostů: Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 4:0, Kocour Jan 0:4, Ježek Pavel 1:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Turnov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 2:1, Ryšavý Milan 2:1, Drechsler Jan 2:1, Blažek Petr 2:1, body hostů: Šonský Patrik 3:0, Vrabec Jakub 1:2, Krauter Gunar 0:3, Varcl Jakub 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Turnov C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníček Radek 3:0, Pecka Vlastimil 2:0, Molitoris Dušan 1:2, Matouš Roman 3:0, body hostů: Anděl Jiří 1:2, Longinová Ilona 0:3, Jiroš Adam 1:2, Jáč Miloš 0:2), SKST Liberec L - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutifel Josef ml. 2:1, Holík Tomáš 1:2, Tauchman Denis 1:1, Mareš Erik 0:4, Matějčík Jan 0:1, body hostů: Čech Milan 3:1, Jaderný Petr 2:1, Jablonovský Jan 3:0, Dědek Pavel 1:2), SKST Liberec K - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pařízková Monika 4:0, Žid Jaromír 1:3, Absolonová Marie 0:4, Košek Martin 3:1, body hostů: Charvát Luboš 3:1, Šimon Miroslav 1:3, Živnůstka Miroslav 2:2, Zahradník Petr 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Spartak Chrastava B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 0:4, Kocour Jan 3:1, Líbal Jaromír 3:0, Fejtek Ondřej 3:1, body hostů: Zahradník Petr 3:1, Živnůstka Miroslav 1:3, Šimon Miroslav 1:3, Lipenský Robert 1:2), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vorlíček Michal 1:2, Směšný Milan 2:1, Holec Jaroslav st. 1:2, Macoun Miroslav 4:0, body hostů: Jablonovský Jan 3:1, Čech Milan 1:2, Dědek Pavel 0:3, Kopecký Stanislav 1:2), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec L 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 3:0, Anděl Jiří 3:0, Jiroš Adam 1:2, body hostů: Kutifel Josef ml. 1:2, Holík Tomáš 0:3, Mareš Erik 1:2, Tauchman Denis 1:2), TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec K 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knob Michal 3:0, Vrabec Jakub 1:1, Jindrák Lukáš 3:0, Šonský Patrik 2:1, body hostů: Košek Martin 1:2, Žid Jaromír 0:2, Lieskovský Daniel 0:3, Berger Jan 1:1, Knot Jan 0:1), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paldus Martin 0:3, Paldus Tomáš 2:0, Mastník Radek 0:3, Zahradník Jan 1:2, body hostů: Ryšavý Milan 2:1, Drechsler Jan 1:2, Blažek Petr 3:0, Pikous Marsel 2:0), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Jiří 2:0, Šákr Josef 2:0, Oliverius Pavel 2:0, Hofman Denis 1:1, Sucharda Jan 0:1, WO 3:0, body hostů: Mádle Luděk 1:2, Tichý Vojtěch 1:2, Mašek Vladislav 0:3, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jíra Jiří 1:3, Kocour Jan 2:2, Fejtek Ondřej 3:1, Líbal Jaromír 4:0, body hostů: Čech Milan 2:2, Jablonovský Jan 3:1, Dědek Pavel 1:3, Kopecký Stanislav 0:4), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Spartak Chrastava B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Směšný Milan 2:0, Pavelka Radim 2:0, Holec Jaroslav st. 1:2, Macoun Miroslav 3:0, body hostů: Charvát Luboš 0:3, Živnůstka Miroslav 1:2, Zahradník Petr 1:1, Šimon Miroslav 0:2), TJ Sokol Turnov C - SKST Liberec K 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:2, Jiroš Adam 1:3, Longinová Ilona 3:0, Anděl Jiří 1:3, body hostů: Košek Martin 3:1, Žid Jaromír 0:1, Knot Jan 1:3, Berger Jan 2:1, Lieskovský Daniel 2:1), TJ Sokol Turnov D - SKST Liberec L 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šonský Patrik 2:0, Jindrák Lukáš 2:0, Vrabec Jakub 2:1, Knob Michal 3:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 0:3, Holík Tomáš 0:3, Mareš Erik 1:1, Tauchman Denis 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 1:2, Mastník Radek 2:1, Zahradník Jan 3:0, Paldus Tomáš 2:1, body hostů: Sudek Petr 2:1, Matouš Roman 0:3, Daníček Radek 1:2, Tichý Vojtěch 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Jiskra Raspenava B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 0:4, Šákr Josef 2:2, Oliverius Pavel 4:0, Hofman Denis 3:1, body hostů: Ryšavý Milan 3:1, Drechsler Jan 1:3, Blažek Petr 2:2, Pikous Marsel 1:3),
10. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Vesec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 2:2, Drechsler Jan 1:3, Blažek Petr 2:2, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 2:2, Kocour Jan 2:2, Ježek Pavel 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Tanvald A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Molitoris Dušan 0:4, Hradecký Jakub 4:0, Matouš Roman 3:1, Pecka Vlastimil 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 1:3, Holec Jaroslav st. 2:2), SKST Liberec L - TJ Sokol Bratříkov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Erik 2:2, Holík Tomáš 1:2, Rosu Robert Alexandru 2:1, Kutifel Josef ml. 4:0, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 2:2, Paldus Martin 0:3, Slavík Miroslav 1:2), SKST Liberec K - TJ Jiskra Nový Bor C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Jan 0:2, Absolonová Marie 2:2, Lieskovský Daniel 3:0, Košek Martin 3:1, Žid Jaromír 0:2, body hostů: Hofman Denis 2:2, Oliverius Pavel 2:2, Šákr Josef 1:3, Nešvera Miroslav 2:1), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Miroslav 1:3, Průša Pavel 3:1, Hanák Petr 1:2, Zahradník Petr 2:2, Charvát Luboš 1:0, body hostů: Jiroš Adam 1:3, Longinová Ilona 2:2, Jáč Miloš 3:1, Longin Milan 2:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Milan 3:0, Jablonovský Jan 2:0, Kopecký Stanislav 0:3, Reichl Radomír 3:0, body hostů: Vrabec Jakub 1:2, Varcl Jakub 1:2, Mencl Kryštof 1:2, Brenner Matěj 0:2),
11. kolo:
TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Tanvald A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drechsler Jan 4:0, Ryšavý Milan 2:1, Blažek Petr 0:3, Pikous Marsel 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 2:2, Pavelka Radim 1:3, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Vesec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Roman 4:0, Hradecký Jakub 0:2, Pecka Vlastimil 2:1, Daníček Radek 2:2, Sudek Petr 1:0, body hostů: Líbal Jaromír 1:3, Fejtek Ondřej 3:1, Kocour Jan 1:2, Ježek Pavel 0:3), SKST Liberec L - TJ Jiskra Nový Bor C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Erik 1:1, Rosu Robert Alexandru 2:0, Kutifel Josef ml. 3:0, Pusch František 2:0, body hostů: Hofman Denis 1:2, Oliverius Pavel 0:2, Šákr Josef 0:2, Nešvera Miroslav 0:2), SKST Liberec K - TJ Sokol Bratříkov B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berger Jan 2:1, Absolonová Marie 3:0, Lieskovský Daniel 1:2, Košek Martin 4:0, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 1:2, Mastník Radek 0:3, Slavík Miroslav 0:3), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Turnov D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Průša Pavel 2:2, Šimon Miroslav 1:3, Hanák Petr 3:1, body hostů: Šonský Patrik 2:2, Varcl Jakub 1:3, Jindrák Lukáš 1:3, Vrabec Jakub 3:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Turnov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Milan 0:3, Jaderný Petr 3:0, Jablonovský Jan 2:1, Reichl Radomír 4:0, body hostů: Anděl Jiří 2:2, Jiroš Adam 0:3, Hlaváček Vladimír 1:2, Longin Milan 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítko Martin 1:2, Varcl Matěj 0:3, Červová Jitka 0:3, Vrabec Jakub 2:1, body hostů: Longin Milan 3:0, Jáč Miloš 2:0, Jiroš Adam 3:0, Kopiary Lubomír 1:2, Ouvín Josef 0:1), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Bratříkov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nešvera Miroslav 3:1, Šákr Josef 1:3, Oliverius Pavel 1:2, Hofman Denis 3:1, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 4:0, Paldus Martin 0:4, Slavík Miroslav 1:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Vojtěch 0:3, Sudek Petr 0:2, Barbora Adam 0:3, Hradecký Jakub 3:0, body hostů: Ryšavý Milan 3:0, Drechsler Jan 2:1, Pikous Marsel 2:1, Blažek Petr 1:1), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Spartak Chrastava B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gabriel Jan 0:2, Kopecký Stanislav 0:2, Dědek Pavel 1:2, Čech Milan 0:2, body hostů: Hanák Petr 3:0, Průša Pavel 1:1, Zahradník Petr 2:0, Charvát Luboš 2:0), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Vesec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 2:2, Směšný Milan 1:3, Holec Jaroslav st. 2:2, Pavelka Radim 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 3:1, Fejtek Ondřej 2:2, Kocour Jan 2:2, Ježek Pavel 0:4), SKST Liberec K - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolonová Marie 2:2, Berger Jan 1:3, Knot Jan 3:1, Košek Martin 4:0, body hostů: Holík Tomáš 2:2, Pusch František 0:4, Kutifel Josef ml. 3:1, Tauchman Denis 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kocour Jan 0:3, Fejtek Ondřej 3:0, Líbal Jaromír 4:0, body hostů: Longinová Ilona 2:2, Jiroš Adam 1:3, Longin Milan 1:2, Hlaváček Vladimír 2:1), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 2:0, Vorlíček Michal 2:0, Holec Jaroslav st. 2:1, Pavelka Radim 2:1, body hostů: Vrabec Jakub 1:2, Brenner Matěj 0:3, David Lukáš 1:1, David Jaroslav 0:2), TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Bratříkov B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 0:3, Průša Pavel 0:2, Charvát Luboš 1:2, Hanák Petr 1:2, body hostů: Paldus Tomáš 3:0, Zahradník Jan 3:0, Mastník Radek 1:2, Slavík Miroslav 2:0), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Nový Bor C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaderný Petr 1:2, Dědek Pavel 0:3, Kopecký Stanislav 0:3, Čech Milan 2:1, body hostů: Hofman Denis 3:0, Oliverius Pavel 2:1, Šákr Josef 1:2, Sucharda Jan 3:0), SKST Liberec L - TJ Jiskra Raspenava B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutifel Josef ml. 3:0, Veselka Jiří st. 2:0, Holík Tomáš 0:3, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Ryšavý Milan 1:2, Drechsler Jan 1:2, Pikous Marsel 1:2, Blažek Petr 0:2), SKST Liberec K - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Jan 0:2, Lieskovský Daniel 3:1, Absolonová Marie 1:3, Košek Martin 4:0, Žid Jaromír 1:1, body hostů: Daníček Radek 1:0, Hradecký Jakub 2:2, Molitoris Dušan 2:2, Sudek Petr 1:3, Mádle Luděk 1:2),
14. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Miroslav 3:1, Směšný Milan 1:2, Holec Jaroslav st. 2:1, Pavelka Radim 3:1, body hostů: Hlaváček Vladimír 1:3, Anděl Jiří 3:1, Jiroš Adam 1:2, Longin Milan 0:3), TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Josef 2:0, Ježek Pavel 2:0, Kocour Jan 3:0, Fejtek Ondřej 2:0, body hostů: David Lukáš 0:3, Brenner Matěj 0:2, David Jaroslav 0:2, Varcl Matěj 0:2), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Bratříkov B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaderný Petr 1:2, Gabriel Jan 0:3, Kopecký Stanislav 0:3, Čech Milan 2:1, body hostů: Paldus Tomáš 3:0, Zahradník Jan 2:1, Paldus Martin 1:2, Slavík Miroslav 3:0), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Průša Pavel 2:2, Charvát Luboš 1:3, Hanák Petr 4:0, body hostů: Hofman Denis 3:1, Oliverius Pavel 2:2, Šákr Josef 2:2, Sucharda Jan 0:4), SKST Liberec K - TJ Jiskra Raspenava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 2:2, Absolonová Marie 1:3, Berger Jan 3:1, Košek Martin 3:1, body hostů: Ryšavý Milan 2:2, Drechsler Jan 2:2, Pikous Marsel 1:3, Blažek Petr 2:2), SKST Liberec L - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Erik 0:4, Holík Tomáš 2:2, Rosu Robert Alexandru 4:0, Kutifel Josef ml. 3:1, body hostů: Matouš Roman 1:3, Hradecký Jakub 2:2, Daníček Radek 2:2, Pecka Vlastimil 2:2),
15. kolo:
SKST Liberec L - TJ Sokol Vesec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Viktor 1:2, Holík Tomáš 2:1, Rosu Robert Alexandru 2:1, Kutifel Josef ml. 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 1:3, Fejtek Ondřej 2:1, Ježek Pavel 0:3, Souček Josef 1:2), SKST Liberec K - TJ Jiskra Tanvald A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lieskovský Daniel 4:0, Absolonová Marie 1:2, Berger Jan 1:2, Košek Martin 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 3:1, Pavelka Radim 2:2, Směšný Milan 0:3, Vorlíček Michal 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Spartak Chrastava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikous Marsel 2:2, Drechsler Jan 3:1, Blažek Petr 1:3, Ryšavý Milan 2:2, body hostů: Hanák Petr 3:1, Průša Pavel 2:2, Zahradník Petr 2:2, Charvát Luboš 1:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradecký Jakub 3:0, Daníček Radek 2:0, Sudek Petr 1:2, Pecka Vlastimil 2:1, body hostů: Dědek Pavel 1:2, Čech Milan 2:1, Kopecký Stanislav 0:3, Gabriel Jan 0:2), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Jan 3:0, Paldus Martin 1:2, Slavík Miroslav 2:1, Paldus Tomáš 3:0, body hostů: Hlaváček Vladimír 1:2, Anděl Jiří 2:1, Longin Milan 0:3, Jiroš Adam 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nešvera Miroslav 2:2, Šákr Josef 1:2, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 3:1, body hostů: David Lukáš 1:3, David Jaroslav 2:2, Brenner Matěj 0:3, Vrabec Jakub 2:1),
16. kolo:
SKST Liberec K - TJ Sokol Vesec A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lieskovský Daniel 1:3, Absolonová Marie 1:3, Berger Jan 3:1, Košek Martin 3:1, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Fejtek Ondřej 2:2, Kocour Jan 1:3, Ježek Pavel 1:3), SKST Liberec L - TJ Jiskra Tanvald A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Viktor 1:2, Holík Tomáš 2:1, Rosu Robert Alexandru 3:0, Kutifel Josef ml. 3:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Pavelka Radim 0:3, Vorlíček Michal 1:2, Holec Jaroslav st. 0:3), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Spartak Chrastava B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Molitoris Dušan 0:4, Hradecký Jakub 3:0, Daníček Radek 2:1, Tichý Vojtěch 1:3, body hostů: Hanák Petr 3:1, Průša Pavel 1:3, Živnůstka Miroslav 2:1, Charvát Luboš 2:1), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ryšavý Milan 1:0, Drechsler Jan 2:0, Blažek Petr 2:0, Pikous Marsel 1:0, WO 3:0, body hostů: Čech Milan 0:2, Dědek Pavel 0:2, Kopecký Stanislav 0:2, WO 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - TJ Sokol Turnov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šákr Josef 3:1, Nešvera Miroslav 1:2, Oliverius Pavel 1:2, Hofman Denis 3:1, body hostů: Hlaváček Vladimír 4:0, Anděl Jiří 2:2, Longin Milan 0:3, Jiroš Adam 0:3), TJ Sokol Bratříkov B - TJ Sokol Turnov D 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:4, Mastník Radek 0:3, Zahradník Jan 1:2, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Knob Michal 4:0, Jindrák Lukáš 3:1, Vrabec Jakub 1:2, Varcl Jakub 2:1),
17. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Bratříkov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 0:3, Kocour Jan 1:2, Fejtek Ondřej 1:2, Líbal Jaromír 2:2, body hostů: Zahradník Jan 4:0, Paldus Tomáš 2:1, Mastník Radek 1:2, Slavík Miroslav 2:1), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Nový Bor C 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holec Jaroslav st. 2:1, Směšný Milan 2:1, Vorlíček Michal 0:4, WO 0:4, body hostů: Nešvera Miroslav 1:2, Šákr Josef 2:0, Bartoš Jiří 1:1, Oliverius Pavel 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Jiskra Raspenava B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 3:1, Longinová Ilona 0:2, Jiroš Adam 1:2, Anděl Jiří 4:0, Longin Milan 1:0, body hostů: Drechsler Jan 3:1, Pikous Marsel 2:2, Drechsler Matěj 0:3, Blažek Petr 0:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrabec Jakub 3:1, Jindrák Lukáš 3:1, Varcl Jakub 0:4, Šonský Patrik 1:3, body hostů: Daníček Radek 2:2, Hradecký Jakub 4:0, Sudek Petr 2:2, Molitoris Dušan 1:3), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Hanák Petr 1:3, Charvát Luboš 3:1, Průša Pavel 2:2, body hostů: Mareš Erik 3:1, Holík Tomáš 1:3, Mikula Oldřich 2:2, Vejvoda Viktor 1:3), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec K 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Radomír 3:0, Čech Milan 2:1, Dědek Pavel 1:2, Bříza František 3:0, body hostů: Lieskovský Daniel 2:1, Žid Čeněk 0:3, Berger Jan 1:2, Žid Jaromír 0:3),
18. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Bratříkov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Miroslav 4:0, Směšný Milan 0:3, Holec Jaroslav st. 1:2, Pavelka Radim 3:1, body hostů: Paldus Tomáš 2:2, Zahradník Jan 3:1, Mastník Radek 0:3, Slavík Miroslav 1:2), TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kocour Jan 1:3, Fejtek Ondřej 2:2, Líbal Jaromír 4:0, body hostů: Oliverius Pavel 3:1, Šákr Josef 3:1, Nešvera Miroslav 2:2, Bartoš Jiří 0:4), TJ Sokol Turnov D - TJ Jiskra Raspenava B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 0:3, Varcl Jakub 0:2, Vrabec Jakub 1:2, Šonský Patrik 2:1, body hostů: Drechsler Jan 3:0, Pikous Marsel 3:0, Blažek Petr 1:2, Drechsler Matěj 1:1), TJ Sokol Turnov C - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Vladimír 2:2, Longinová Ilona 2:2, Jiroš Adam 2:2, Anděl Jiří 3:1, body hostů: Daníček Radek 3:1, Hradecký Jakub 3:1, Sudek Petr 1:3, Molitoris Dušan 0:4), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SKST Liberec L 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reichl Radomír 3:0, Čech Milan 2:1, Gabriel Jan 1:2, Bříza František 4:0, body hostů: Vejvoda Viktor 0:4, Mareš Erik 2:1, Holík Tomáš 1:2, Rosu Robert Alexandru 0:3), TJ Spartak Chrastava B - SKST Liberec K 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Luboš 2:2, Průša Pavel 1:3, Šimon Miroslav 0:3, Zahradník Petr 3:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Lieskovský Daniel 3:1, Berger Jan 3:1, Štolfa Jakub 0:3),
19. kolo:
TJ Spartak Chrastava B - TJ Sokol Vesec A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Petr 1:2, Průša Pavel 1:2, Charvát Luboš 2:1, Hanák Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 4:0, Kocour Jan 2:2, Pleštil Luděk 0:4, WO 0:4), TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Jiskra Tanvald A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaderný Petr 3:1, Dědek Pavel 0:4, Jablonovský Jan 1:2, Čech Milan 3:1, body hostů: Macoun Miroslav 4:0, Pavelka Radim 1:3, Holec Jaroslav st. 2:2, Vorlíček Michal 1:2), SKST Liberec L - TJ Sokol Turnov C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vogel Matěj 1:2, Pusch František 3:0, Mareš Erik 0:3, Rosu Robert Alexandru 4:0, body hostů: Anděl Jiří 2:2, Hlaváček Vladimír 1:2, Longinová Ilona 2:1, Jiroš Adam 0:3), SKST Liberec K - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Absolonová Marie 1:1, Žid Jaromír 2:0, Berger Jan 2:1, Lieskovský Daniel 1:1, WO 3:0, body hostů: Brenner Matěj 1:2, Varcl Matěj 0:3, Vrabec Jakub 2:1, WO 0:3), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Sokol Bratříkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 1:1, Drechsler Jan 2:0, Blažek Petr 2:1, Ryšavý Milan 3:0, body hostů: Paldus Tomáš 2:1, Zahradník Jan 0:3, Paldus Martin 0:2, Chlum Lukáš 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Jiskra Nový Bor C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradecký Jakub 3:1, Daníček Radek 2:2, Barbora Adam 0:3, Pecka Vlastimil 2:2, Sudek Petr 1:0, body hostů: Hofman Denis 3:1, Oliverius Pavel 4:0, Šákr Josef 1:3, Bartoš Jiří 0:4),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Sokol Vesec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Radomír 3:1, Čech Milan 1:3, Dědek Pavel 1:3, Bříza František 4:0, body hostů: Líbal Jaromír 2:2, Fejtek Ondřej 3:1, Kocour Jan 2:2, Ježek Pavel 0:4), TJ Spartak Chrastava B - TJ Jiskra Tanvald A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr 2:1, Průša Pavel 1:1, Charvát Luboš 3:0, Hanák Petr 3:0, body hostů: Macoun Miroslav 2:1, Vorlíček Michal 0:3, Holec Jaroslav st. 0:3, Směšný Milan 0:2), SKST Liberec K - TJ Sokol Turnov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolonová Marie 0:3, Žid Jaromír 1:1, Berger Jan 0:3, Lieskovský Daniel 1:2, body hostů: Anděl Jiří 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 3:0, Jiroš Adam 1:1), SKST Liberec L - TJ Sokol Turnov D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pusch František 3:0, Mareš Erik 1:1, Vogel Matěj 1:2, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Knob Michal 2:1, Vrabec Jakub 1:2, Brenner Matěj 0:3, Varcl Matěj 0:2), TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C - TJ Sokol Bratříkov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradecký Jakub 2:0, Matouš Roman 1:1, Pecka Vlastimil 3:0, Daníček Radek 2:0, body hostů: Paldus Tomáš 1:2, Zahradník Jan 0:2, Paldus Martin 0:2, Mastník Radek 0:2), TJ Jiskra Raspenava B - TJ Jiskra Nový Bor C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 3:0, Drechsler Jan 2:1, Blažek Petr 0:3, Ryšavý Milan 3:0, body hostů: Hofman Denis 2:1, Oliverius Pavel 1:2, Šákr Josef 1:2, Sucharda Jan 0:3),
21. kolo:
TJ Sokol Vesec A - TJ Jiskra Raspenava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 1:3, Kocour Jan 1:3, Fejtek Ondřej 4:0, Líbal Jaromír 3:1, body hostů: Ryšavý Milan 2:2, Pikous Marsel 1:1, Drechsler Matěj 3:1, Blažek Petr 0:4, Drechsler Jan 1:1), TJ Jiskra Tanvald A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 0:1, Macoun Miroslav 0:2, Holec Jaroslav st. 2:1, Vorlíček Michal 0:3, Směšný Milan 0:2, body hostů: Pecka Vlastimil 3:0, Hradecký Jakub 2:1, Matouš Roman 2:1, Daníček Radek 2:0), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec L 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paldus Martin 0:4, Slavík Miroslav 3:1, Zahradník Jan 2:1, Paldus Tomáš 3:1, body hostů: Pusch František 4:0, Veselka Jiří st. 1:3, Mareš Erik 1:3, Mikula Oldřich 1:2), TJ Jiskra Nový Bor C - SKST Liberec K 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jan 1:3, Šákr Josef 3:1, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 3:1, body hostů: Košek Martin 3:1, Berger Jan 1:3, Žid Jaromír 1:3, Absolonová Marie 0:3), TJ Sokol Turnov C - TJ Spartak Chrastava B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longinová Ilona 1:3, Jiroš Adam 1:2, Longin Milan 0:2, Anděl Jiří 3:1, Matoušková Stanislava 0:1, body hostů: Hanák Petr 4:0, Zahradník Petr 2:2, Charvát Luboš 1:2, Průša Pavel 2:1), TJ Sokol Turnov D - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varcl Jan st. 0:2, Varcl Matěj 0:2, Brenner Matěj 0:3, Šonský Patrik 1:1, body hostů: Reichl Radomír 3:0, Kopecký Luboš 2:0, Jaderný Petr 1:1, Čech Milan 2:0),
22. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Jiskra Raspenava B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelka Radim 3:1, Holec Jaroslav st. 1:3, Směšný Milan 0:3, Macoun Miroslav 2:2, body hostů: Ryšavý Milan 3:1, Drechsler Jan 3:1, Pikous Marsel 2:2, Drechsler Matěj 1:2), TJ Sokol Vesec A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Pavel 1:2, Kocour Jan 3:0, Fejtek Ondřej 2:1, Líbal Jaromír 3:0, body hostů: Matouš Roman 1:2, Mádle Luděk 0:3, Tichý Vojtěch 2:1, Barbora Adam 0:3), TJ Jiskra Nový Bor C - SKST Liberec L 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šákr Josef 0:3, Sucharda Jan 1:2, Oliverius Pavel 3:0, Hofman Denis 0:3, WO 5:0, body hostů: Pusch František 3:1, Vejvoda Viktor 2:2, Holík Tomáš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Bratříkov B - SKST Liberec K 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paldus Martin 1:3, Paldus Tomáš 3:1, Chlum Lukáš 0:4, Zahradník Jan 3:1, body hostů: Košek Martin 4:0, Berger Jan 2:2, Žid Jaromír 1:3, Absolonová Marie 2:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Spartak Chrastava B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jindrák Lukáš 2:1, Varcl Jakub 1:2, Vrabec Jakub 1:2, Šonský Patrik 1:3, body hostů: Hanák Petr 4:0, Zahradník Petr 3:0, Charvát Luboš 1:2, Průša Pavel 0:3), TJ Sokol Turnov C - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiroš Adam 2:2, Matoušková Stanislava 2:2, Kopiary Lubomír 0:4, Anděl Jiří 4:0, body hostů: Reichl Radomír 3:1, Dědek Pavel 1:3, Jaderný Petr 2:2, Čech Milan 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy