Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RSST Přerov 4.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - TJ Sokol Dolní Újezd D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záboj Karel 4:0, Kopřiva Radoslav 4:0, Vaculík Jan 2:2, Kotlán Miroslav 3:1, body hostů: Pacáček Dominik 1:3, Rýček Eduard 1:3, Házová Katarína 1:3, Házová Tereza 0:4), TJ Chropyně D - TJ Sokol Dolní Újezd C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zawadski Michael 2:2, Ištvánek Dalibor 1:3, Caletka Petr 0:4, Brandejs Lukáš 2:2, body hostů: Zábranský Marek 3:1, Šeda Pavel 4:0, Ház Stanislav 1:3, Viliš Libor 3:1), Stolní tenis Radkovy - ST Rajnochovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Luděk 3:1, Ondruška Ivo 2:2, Kratochvíl Tomáš 2:2, Vašina Roman 4:0, body hostů: Blažek Martin 2:2, Chromčák Luboš 0:4, Zachrla Radim 3:1, Švarc Jiří 0:4), STK Hradčany C - TJ Sokol Černotín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Eva 2:2, Kyselák Tomáš 4:0, Kovář Karel 2:2, Vaculík Břetislav 2:2, body hostů: Mynařík Antonín 0:4, Hon Jiří 0:4, Vacek Michal 3:1, Jiříček Antonín 3:1), TJ Sokol Osek B - SK Všechovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkošný Martin 3:1, Hrabal Pavel 4:0, Stejskal Pavel 4:0, Rozkošný Filip 4:0, body hostů: Fryšák Roman 0:4, Ponížil Martin 0:4, Indruch Adam 0:4, Kopřiva Ondřej 1:3), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Opatovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Ivan 2:2, Kuchař Vlastimil 3:1, Janíček Miroslav 4:0, Zavadil Dominik 4:0, body hostů: Hostaša Jaroslav 0:4, Gryc Miroslav 1:3, Tomek Lumír 2:2, Kotek Pavel 0:1, Žeravík Pavel 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Opatovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacáček Dominik 2:2, Házová Katarína 3:1, Skopal Jaromír 1:3, Bouchal Petr 0:3, Házová Tereza 1:0, body hostů: Tomek Lumír 3:0, Hradil Bedřich 1:3, Hostaša Jaroslav 2:2, Gryc Miroslav 3:1, Žeravík Pavel 0:1), SK Všechovice - TJ Sigma Cidemat Hranice D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ponížil Martin 2:2, Martin Tomáš 0:4, Indruch Adam 1:3, WO 0:5, body hostů: Kuchař Vlastimil 3:0, Zavadil Dominik 2:1, Kozák Ivan 3:0, Poštulka Ivo 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Osek B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříček Antonín 3:1, Vašek Michal 1:3, Mynařík Antonín 1:1, Vacek Michal 3:1, Oblouk Josef 0:2, body hostů: Rozkošný Filip 2:2, Rozkošný Martin 1:3, Stejskal Pavel 2:2, Olivík Martin 3:1), ST Rajnochovice B - STK Hradčany C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachrla Radim 4:0, Švarc Jiří 1:2, Chromčák Luboš 1:3, Blažek Martin 3:1, Frkal Miroslav 0:1, body hostů: Dvořáková Eva 0:4, Kyselák Tomáš 3:1, Kovář Karel 2:2, Vaculík Břetislav 2:2), TJ Sokol Dolní Újezd C - Stolní tenis Radkovy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šeda Pavel 3:1, Ház Martin 3:1, Ház Stanislav 3:1, body hostů: Procházka Luděk 1:3, Vašina Roman 4:0, Ondruška Ivo 0:4, Mikeška Lukáš 0:4), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - TJ Chropyně D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlán Miroslav 2:2, Záboj Karel 3:1, Kopřiva Radoslav 2:1, Vaculík Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Brandejs Lukáš 4:0, Zawadski Michael 2:2, Zlámalová Petra 0:4, Ištvánek Dalibor 0:3, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Chropyně D - TJ Sokol Dolní Újezd D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zawadski Michael 4:0, Zlámalová Petra 0:4, Caletka Petr 0:4, Brandejs Lukáš 3:1, body hostů: Házová Katarína 2:2, Rýček Eduard 2:2, Skopal Jaromír 3:1, Pacáček Dominik 2:2), Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Luděk 3:1, Ondruška Ivo 1:3, Kratochvíl Tomáš 1:3, Vašina Roman 4:0, body hostů: Hubáček Vladimír 2:2, Kopřiva Radoslav 3:1, Vaculík Jan 0:4, Kotlán Miroslav 2:2), STK Hradčany C - TJ Sokol Dolní Újezd C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Eva 2:2, Kyselák Tomáš 3:1, Lehnfeld Miroslav 0:4, Vaculík Břetislav 1:3, body hostů: Zábranský Marek 4:0, Šeda Pavel 3:1, Ház Martin 1:3, Ház Stanislav 2:2), TJ Sokol Osek B - ST Rajnochovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozkošný Martin 1:3, Stejskal Pavel 3:1, Olivík Martin 3:1, Rozkošný Filip 2:2, body hostů: Blažek Martin 2:2, Chromčák Luboš 0:4, Švarc Jiří 2:2, Zachrla Radim 3:1), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Černotín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Vlastimil 4:0, Besta Vratislav 2:2, Zavadil Dominik 2:1, Kozák Ivan 2:2, WO 1:0, body hostů: Vacek Michal 3:1, Jiříček Antonín 2:2, Oblouk Josef 0:4, Hon Jiří 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Opatovice C - SK Všechovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hostaša Jaroslav 4:0, Gryc Miroslav 4:0, Tomek Lumír 4:0, Hradil Bedřich 3:1, body hostů: Ponížil Martin 1:3, Martin Tomáš 0:4, Indruch Adam 0:4, Kopřiva Ondřej 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - SK Všechovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Jaromír 3:1, Házová Katarína 3:1, Pacáček Dominik 4:0, Rýček Eduard 2:2, body hostů: Ponížil Martin 0:4, Fryšák Roman 1:3, Indruch Adam 3:1, Kopřiva Ondřej 0:4), TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Opatovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jiříček Antonín 4:0, Mynařík Antonín 0:2, Vacek Michal 2:1, Vašek Michal 0:4, Oblouk Josef 0:2, WO 1:0, body hostů: Hradil Bedřich 2:2, Tomek Lumír 3:1, Hostaša Jaroslav 2:2, Gryc Miroslav 2:1, WO 0:1), ST Rajnochovice B - TJ Sigma Cidemat Hranice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachrla Radim 4:0, Švarc Jiří 2:2, Chromčák Luboš 2:2, Blažek Martin 2:2, body hostů: Janíček Miroslav 3:1, Kozák Ivan 0:4, Kuchař Vlastimil 3:1, Koval Jiří 0:4), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Osek B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šeda Pavel 4:0, Ház Stanislav 0:4, Ház Martin 1:3, body hostů: Stejskal Pavel 3:1, Rozkošný Martin 1:3, Olivík Martin 2:2, Hrabal Pavel 3:1), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - STK Hradčany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlán Miroslav 1:3, Záboj Karel 2:2, Hubáček Vladimír 3:1, Kopřiva Radoslav 2:0, Vaculík Jan 0:2, body hostů: Kyrych Pavel 2:2, Kyselák Tomáš 3:1, Sehnálková Lenka 2:2, Dvořáková Eva 1:3), TJ Chropyně D - Stolní tenis Radkovy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zawadski Michael 3:1, Ištvánek Dalibor 2:2, Krejčíř Jiří 1:3, Brandejs Lukáš 3:1, body hostů: Mikeška Lukáš 0:4, Ondruška Ivo 1:1, Procházka Luděk 2:2, Vašina Roman 4:0, Dluhoš Petr 0:2),
5. kolo:
Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Dolní Újezd D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Luděk 4:0, Ondruška Ivo 1:3, Vašina Roman 4:0, Kratochvíl Tomáš 2:2, body hostů: Házová Katarína 1:3, Rýček Eduard 0:4, Ház Jaroslav 2:2, Pacáček Dominik 2:2), STK Hradčany C - TJ Chropyně D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyselák Tomáš 3:0, Sehnálková Lenka 2:1, Dvořáková Eva 3:0, Vaculík Břetislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Brandejs Lukáš 0:4, Zawadski Michael 1:3, Ištvánek Dalibor 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Pavel 3:1, Rozkošný Filip 0:4, Rozkošný Martin 2:2, Olivík Martin 3:1, body hostů: Kotlán Miroslav 3:1, Vaculík Jan 1:3, Hubáček Vladimír 2:2, Záboj Karel 2:2), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Dolní Újezd C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeděnka Jaroslav 2:2, Kuchař Vlastimil 3:0, Janíček Miroslav 3:0, Zavadil Dominik 1:3, WO 1:1, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Šeda Pavel 2:2, Ház Martin 1:2, Ház Stanislav 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Opatovice C - ST Rajnochovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Lumír 4:0, Hradil Bedřich 0:4, Gryc Miroslav 3:0, Hostaša Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Blažek Martin 1:3, Chromčák Luboš 1:3, Švarc Jiří 1:3, Zachrla Radim 2:1, WO 1:0), SK Všechovice - TJ Sokol Černotín B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil Martin 2:2, Indruch Adam 1:3, Kopřiva Ondřej 1:3, Martin Tomáš 1:3, body hostů: Vašek Michal 4:0, Nedělka Aleš 0:4, Svák Vladimír 4:0, Jiříček Antonín 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Černotín B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bouchal Petr 1:3, Házová Katarína 2:2, Pacáček Dominik 2:2, Rýček Eduard 2:2, body hostů: Vacek Michal 4:0, Jiříček Antonín 4:0, Mynařík Antonín 0:4, Vašek Michal 1:3), ST Rajnochovice B - SK Všechovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Jiří 3:1, Chromčák Luboš 1:3, Bednárik Milan 1:3, Blažek Martin 3:1, body hostů: Ponížil Martin 3:1, Martin Tomáš 0:4, Indruch Adam 3:1, Kopřiva Ondřej 2:2), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Opatovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Šeda Pavel 4:0, Viliš Libor 3:1, Ház Stanislav 3:1, body hostů: Gryc Miroslav 2:2, Hostaša Jaroslav 0:4, Tomek Lumír 2:2, Hradil Bedřich 0:4), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - TJ Sigma Cidemat Hranice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Jan 0:4, Kotlán Miroslav 1:3, Kopřiva Radoslav 4:0, Hubáček Vladimír 4:0, body hostů: Kozák Ivan 2:2, Šeděnka Jaroslav 2:2, Kuchař Vlastimil 2:2, Zavadil Dominik 1:3), TJ Chropyně D - TJ Sokol Osek B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zawadski Michael 2:2, Ištvánek Dalibor 2:2, Konečný Roman 2:2, Brandejs Lukáš 4:0, body hostů: Štábl Jaroslav 0:4, Stejskal Pavel 2:2, Rozkošný Martin 1:3, Hrabal Pavel 3:1), Stolní tenis Radkovy - STK Hradčany C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Luděk 1:2, Ondruška Ivo 0:3, Kratochvíl Tomáš 0:4, Mikeška Lukáš 0:4, WO 2:0, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Sehnálková Lenka 4:0, Vaculík Břetislav 2:0, Dvořáková Eva 3:1, WO 0:2),
7. kolo:
STK Hradčany C - TJ Sokol Dolní Újezd D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Sehnálková Lenka 3:1, Kovář Karel 2:1, Dvořáková Eva 3:1, WO 0:1, body hostů: Bouchal Petr 0:4, Rýček Eduard 1:3, Házová Katarína 2:2, Pacáček Dominik 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Osek B - Stolní tenis Radkovy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Pavel 3:1, Rozkošný Martin 2:2, Olivík Martin 4:0, Rozkošný Filip 0:2, Hrabal Pavel 2:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 1:3, Mikeška Lukáš 0:3, Ondruška Ivo 1:3, Dluhoš Petr 3:1, Procházka Luděk 0:1), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Chropyně D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Dominik 3:1, Kozák Ivan 2:2, Kuchař Vlastimil 4:0, Besta Vratislav 1:3, body hostů: Brandejs Lukáš 1:3, Krejčíř Jiří 1:3, Ištvánek Dalibor 2:2, Křižan Jakub 2:2), TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hostaša Jaroslav 2:2, Gryc Miroslav 2:2, Tomek Lumír 3:1, Hradil Bedřich 1:3, body hostů: Vaculík Jan 0:4, Hubáček Vladimír 3:1, Kopřiva Radoslav 3:1, Kotlán Miroslav 2:2), SK Všechovice - TJ Sokol Dolní Újezd C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ponížil Martin 0:4, Fryšák Roman 2:2, Kopřiva Ondřej 2:2, Indruch Adam 1:3, body hostů: Zábranský Marek 2:2, Šeda Pavel 4:0, Ház Stanislav 3:1, Pecha Radek 2:2), TJ Sokol Černotín B - ST Rajnochovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiříček Antonín 3:1, Vacek Michal 3:1, Mynařík Antonín 0:4, Vašek Michal 3:1, body hostů: Švarc Jiří 1:3, Zachrla Radim 3:1, Blažek Martin 1:3, Chromčák Luboš 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - ST Rajnochovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouchal Petr 2:2, Házová Katarína 2:2, Pacáček Dominik 3:1, Rýček Eduard 2:2, body hostů: Blažek Martin 1:3, Švarc Jiří 2:2, Zachrla Radim 4:0, Chromčák Luboš 0:4), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Černotín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Marek 2:2, Ház Martin 1:3, Ház Stanislav 1:3, Šeda Pavel 3:1, body hostů: Vacek Michal 2:2, Jiříček Antonín 3:1, Oblouk Josef 0:4, Svák Vladimír 4:0), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - SK Všechovice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Radoslav 1:0, Kotlán Miroslav 4:0, Hubáček Vladimír 4:0, Záboj Karel 4:0, Vaculík Jan 2:1, body hostů: Ponížil Martin 0:4, Martin Tomáš 0:4, Indruch Adam 1:3, Kopřiva Ondřej 0:4), TJ Chropyně D - TJ Sokol Opatovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křižan Jakub 1:3, Caletka Petr 1:3, Sigmundová Julie 0:4, Brandejs Lukáš 1:3, body hostů: Gryc Miroslav 4:0, Hostaša Jaroslav 4:0, Tomek Lumír 3:1, Kotek Pavel 2:2), Stolní tenis Radkovy - TJ Sigma Cidemat Hranice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeška Lukáš 0:3, Ondruška Ivo 0:4, Kratochvíl Tomáš 0:2, Vašina Roman 4:0, Procházka Luděk 2:0, WO 1:0, body hostů: Kozák Ivan 2:2, Janíček Miroslav 2:1, Kuchař Vlastimil 3:1, Zavadil Dominik 2:2, WO 0:1), STK Hradčany C - TJ Sokol Osek B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Dvořáková Eva 3:1, Kovář Karel 3:0, Vaculík Břetislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Rozkošný Martin 0:4, Rozkošný Filip 0:4, Štábl Jaroslav 0:4, Hrabal Pavel 1:2, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Dolní Újezd D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkošný Martin 2:2, Hrabal Pavel 2:2, Stejskal Pavel 3:1, Olivík Martin 4:0, body hostů: Házová Katarína 3:1, Rýček Eduard 0:4, Ház Jaroslav 0:4, Pacáček Dominik 2:2), TJ Sigma Cidemat Hranice D - STK Hradčany C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Ivan 1:3, Šeděnka Jaroslav 3:1, Kuchař Vlastimil 3:1, Zavadil Dominik 3:1, body hostů: Kyselák Tomáš 3:1, Sehnálková Lenka 2:2, Vaculík Břetislav 1:3, Vaculík Jaroslav 0:4), TJ Sokol Opatovice C - Stolní tenis Radkovy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Lumír 2:2, Hradil Bedřich 2:2, Hostaša Jaroslav 3:1, Gryc Miroslav 3:1, body hostů: Procházka Luděk 2:2, Dluhoš Petr 0:4, Vašina Roman 4:0, Kratochvíl Tomáš 0:4), SK Všechovice - TJ Chropyně D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fryšák Roman 2:2, Martin Tomáš 0:4, Kopřiva Ondřej 0:4, Indruch Adam 1:3, body hostů: Konečný Roman 3:1, Ištvánek Dalibor 2:2, Zawadski Michael 4:0, Křižan Jakub 4:0), TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašek Michal 1:3, Mynařík Antonín 0:2, Vacek Michal 3:1, Jiříček Antonín 2:2, Hon Jiří 1:1, body hostů: Záboj Karel 2:2, Kotlán Miroslav 3:1, Hubáček Vladimír 3:1, Kopřiva Radoslav 1:3), ST Rajnochovice B - TJ Sokol Dolní Újezd C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zachrla Radim 2:2, Švarc Jiří 1:3, Chromčák Luboš 0:4, Blažek Martin 0:4, body hostů: Šeda Pavel 4:0, Procházka Václav 4:0, Ház Martin 3:1, Ház Stanislav 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Dolní Újezd C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ház Jaroslav 1:3, Házová Katarína 0:4, Pacáček Dominik 0:4, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Ház Stanislav 3:1, Ház Martin 4:0, Zábranský Marek 3:1, Šeda Pavel 4:0), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - ST Rajnochovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Radoslav 4:0, Kotlán Miroslav 2:2, Vaculík Jan 0:4, Hubáček Vladimír 2:2, body hostů: Chromčák Luboš 2:2, Zachrla Radim 3:1, Švarc Jiří 2:2, Bednárik Milan 1:3), TJ Chropyně D - TJ Sokol Černotín B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sigmundová Julie 0:4, Ištvánek Dalibor 2:2, Zawadski Michael 4:0, Brandejs Lukáš 3:1, body hostů: Vašek Michal 2:1, Vacek Michal 3:1, Mynařík Antonín 1:3, Pernický Marek 1:3, Hon Jiří 0:1), Stolní tenis Radkovy - SK Všechovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Dluhoš Petr 0:2, Procházka Luděk 3:1, Vašina Roman 4:0, Mikeška Lukáš 0:2, body hostů: Indruch Adam 1:3, Kopřiva Ondřej 1:3, Fryšák Roman 2:2, Ponížil Martin 2:2), STK Hradčany C - TJ Sokol Opatovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Jaroslav 0:4, Dvořáková Eva 1:3, Kovář Karel 2:1, Vaculík Břetislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Tomek Lumír 3:1, Hradil Bedřich 1:3, Gryc Miroslav 4:0, Hostaša Jaroslav 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Osek B - TJ Sigma Cidemat Hranice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozkošný Martin 3:1, Štábl Jaroslav 1:3, Stejskal Pavel 2:2, Rozkošný Filip 1:3, body hostů: Zavadil Dominik 2:2, Kozák Ivan 0:4, Šeděnka Jaroslav 3:1, Kuchař Vlastimil 4:0),
11. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Dolní Újezd D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Ivan 1:3, Šeděnka Jaroslav 4:0, Kuchař Vlastimil 4:0, Zavadil Dominik 4:0, body hostů: Rýček Eduard 1:3, Házová Katarína 1:3, Pacáček Dominik 1:3, Ház Jaroslav 0:4), TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Osek B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Lumír 2:1, Hradil Bedřich 4:0, Gryc Miroslav 3:1, Hostaša Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Rozkošný Martin 0:4, Hrabal Pavel 1:2, Štábl Jaroslav 0:4, Stejskal Pavel 1:3, WO 1:0), SK Všechovice - STK Hradčany C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fryšák Roman 0:3, Martin Tomáš 1:3, Kopřiva Ondřej 0:4, Indruch Adam 0:4, WO 1:0, body hostů: Vaculík Břetislav 3:1, Kovář Karel 3:0, Kyselák Tomáš 4:0, Dvořáková Eva 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Černotín B - Stolní tenis Radkovy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Michal 3:0, Hon Jiří 0:2, Jiříček Antonín 2:1, Vašek Michal 1:2, Mynařík Antonín 0:1, WO 4:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 1:3, Ondruška Ivo 2:2, Vašina Roman 3:1, WO 0:4), ST Rajnochovice B - TJ Chropyně D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chromčák Luboš 2:2, Švarc Jiří 2:2, Zachrla Radim 4:0, Blažek Martin 2:2, body hostů: Křižan Jakub 1:3, Ištvánek Dalibor 0:4, Konečný Roman 3:1, Brandejs Lukáš 2:2), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Pavel 4:0, Turbek Ondřej 0:4, Ház Stanislav 2:2, Ház Martin 2:2, body hostů: Kopřiva Radoslav 3:1, Kotlán Miroslav 2:2, Vaculík Jan 1:3, Hubáček Vladimír 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebesta Tomáš 0:2, Skopal Jaromír 0:1, Házová Tereza 0:4, Ház Jaroslav 1:3, Pacáček Dominik 0:3, Rýček Eduard 1:1, body hostů: Záboj Karel 4:0, Kopřiva Radoslav 2:0, Kotlán Miroslav 4:0, Hubáček Vladimír 4:0, Vaculík Jan 0:2), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Chropyně D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viliš Libor 3:1, Šeda Pavel 4:0, Ház Martin 1:3, Pecha Radek 0:4, body hostů: Zawadski Michael 1:3, Křižan Jakub 2:2, Konečný Roman 2:2, Brandejs Lukáš 3:1), ST Rajnochovice B - Stolní tenis Radkovy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromčák Luboš 1:3, Bednárik Milan 0:4, Švarc Jiří 2:2, Blažek Martin 3:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Procházka Luděk 3:1, Ondruška Ivo 1:3, Vašina Roman 4:0), TJ Sokol Černotín B - STK Hradčany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašek Michal 2:2, Mynařík Antonín 0:2, Vacek Michal 2:2, Jiříček Antonín 3:1, Hon Jiří 0:2, body hostů: Kyrych Pavel 1:3, Kyselák Tomáš 4:0, Blaha Igor 3:1, Vaculík Břetislav 1:3), SK Všechovice - TJ Sokol Osek B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fryšák Roman 1:3, Martin Tomáš 0:4, Kopřiva Ondřej 2:2, Indruch Adam 2:2, body hostů: Rozkošný Martin 4:0, Rozkošný Filip 1:3, Stejskal Pavel 4:0, Štábl Jaroslav 2:2), TJ Sokol Opatovice C - TJ Sigma Cidemat Hranice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Lumír 2:2, Hradil Bedřich 3:1, Gryc Miroslav 2:1, Hostaša Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Kozák Ivan 2:2, Šeděnka Jaroslav 1:3, Kuchař Vlastimil 3:1, Zavadil Dominik 0:3, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Dolní Újezd D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Lumír 3:0, Kotek Pavel 2:1, Gryc Miroslav 2:1, Hostaša Jaroslav 3:1, WO 0:3, body hostů: Házová Katarína 0:4, Rýček Eduard 0:3, Ház Jaroslav 1:2, Pacáček Dominik 2:1, WO 3:0), TJ Sigma Cidemat Hranice D - SK Všechovice 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Ivan 4:0, Šeděnka Jaroslav 4:0, Kuchař Vlastimil 4:0, Zavadil Dominik 4:0, body hostů: Ponížil Martin 0:4, Martin Tomáš 0:4, Indruch Adam 0:4, Kopřiva Ondřej 0:4), TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Černotín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štábl Jaroslav 2:2, Rozkošný Martin 2:2, Stejskal Pavel 3:1, Rozkošný Filip 1:3, body hostů: Jiříček Antonín 3:1, Mynařík Antonín 1:3, Vacek Michal 4:0, Vašek Michal 0:4), STK Hradčany C - ST Rajnochovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Igor 0:4, Dvořáková Eva 1:3, Lehnfeld Miroslav 1:3, Vaculík Břetislav 2:2, body hostů: Zachrla Radim 4:0, Frkal Miroslav 1:3, Švarc Jiří 4:0, Blažek Martin 3:1), Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Dolní Újezd C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:2, Ondruška Ivo 1:3, Procházka Luděk 1:3, Vašina Roman 4:0, body hostů: Šeda Pavel 3:1, Viliš Libor 3:1, Ház Martin 2:2, Pecha Radek 0:2, Ház Stanislav 0:2), TJ Chropyně D - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižan Jakub 2:2, Zawadski Michael 1:3, Brandejs Lukáš 3:1, Konečný Roman 3:1, body hostů: Hubáček Vladimír 2:2, Záboj Karel 3:1, Vaculík Jan 0:4, Kotlán Miroslav 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Chropyně D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacáček Dominik 2:2, Házová Katarína 3:1, Ház Jaroslav 1:3, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Ištvánek Dalibor 1:3, Zawadski Michael 3:1, Brandejs Lukáš 3:1, Konečný Roman 2:2), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - Stolní tenis Radkovy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlán Miroslav 2:2, Kopřiva Radoslav 2:0, Záboj Karel 3:1, Hubáček Vladimír 3:1, Vaculík Jan 0:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 0:4, Ondruška Ivo 0:4, Procházka Luděk 2:2, Vašina Roman 4:0), TJ Sokol Dolní Újezd C - STK Hradčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viliš Libor 3:1, Ház Stanislav 2:2, Zábranský Marek 1:1, Šeda Pavel 2:2, Ház Martin 1:1, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Kovář Karel 1:3, Blaha Igor 2:2, Kyselák Tomáš 4:0), ST Rajnochovice B - TJ Sokol Osek B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednárik Milan 1:3, Švarc Jiří 3:1, Chromčák Luboš 1:3, Blažek Martin 1:3, body hostů: Rozkošný Martin 3:1, Hrabal Pavel 3:1, Stejskal Pavel 4:0, Štábl Jaroslav 0:4), TJ Sokol Černotín B - TJ Sigma Cidemat Hranice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Michal 1:3, Vašek Michal 1:3, Jiříček Antonín 3:1, Mynařík Antonín 0:1, Pernický Marek 0:2, Hon Jiří 0:1, body hostů: Kozák Ivan 2:2, Šeděnka Jaroslav 3:1, Kaspar Michal 2:2, Kuchař Vlastimil 4:0), SK Všechovice - TJ Sokol Opatovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indruch Adam 2:2, Ponížil Martin 1:2, Martin Tomáš 0:4, Sedláček Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Tomek Lumír 4:0, Kotek Pavel 1:1, Gryc Miroslav 3:0, Hostaša Jaroslav 3:1, Žeravík Pavel 0:2, WO 0:1),
15. kolo:
SK Všechovice - TJ Sokol Dolní Újezd D 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Indruch Adam 1:3, Ponížil Martin 1:3, Kopřiva Ondřej 0:4, Martin Tomáš 0:4, body hostů: Pacáček Dominik 4:0, Ház Jaroslav 4:0, Házová Katarína 4:0, Rýček Eduard 2:2), TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Černotín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Lumír 4:0, Žeravík Pavel 2:2, Gryc Miroslav 4:0, Hostaša Jaroslav 4:0, body hostů: Vašek Michal 1:3, Pernický Marek 0:4, Mynařík Antonín 1:3, Hon Jiří 0:4), TJ Sigma Cidemat Hranice D - ST Rajnochovice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šeděnka Jaroslav 3:0, Kozák Ivan 1:2, Zavadil Dominik 3:0, Janíček Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Švarc Jiří 2:2, Blažek Martin 1:3, Chromčák Luboš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Dolní Újezd C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štábl Jaroslav 0:4, Stejskal Pavel 2:2, Rozkošný Martin 1:3, Rozkošný Filip 0:4, body hostů: Zábranský Marek 3:1, Viliš Libor 4:0, Ház Martin 2:2, Šeda Pavel 4:0), STK Hradčany C - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 3:1, Dvořáková Eva 2:2, Vaculík Břetislav 2:2, Blaha Igor 2:2, body hostů: Kotlán Miroslav 2:2, Záboj Karel 2:2, Vaculík Jan 2:2, Kopřiva Radoslav 1:3), Stolní tenis Radkovy - TJ Chropyně D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Luděk 1:3, Ondruška Ivo 0:4, Kratochvíl Tomáš 0:4, Vašina Roman 3:1, body hostů: Křižan Jakub 3:1, Zawadski Michael 2:2, Brandejs Lukáš 3:1, Konečný Roman 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - Stolní tenis Radkovy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pacáček Dominik 2:2, Házová Katarína 3:1, Ház Jaroslav 2:2, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Procházka Luděk 3:1, Vašina Roman 4:0, Kratochvíl Tomáš 0:4, Ondruška Ivo 1:3), TJ Chropyně D - STK Hradčany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zawadski Michael 1:3, Ištvánek Dalibor 0:2, Křižan Jakub 3:1, Brandejs Lukáš 3:1, Konečný Roman 2:0, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Dvořáková Eva 2:2, Blaha Igor 1:3, Vaculík Břetislav 0:4), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - TJ Sokol Osek B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlán Miroslav 3:1, Záboj Karel 4:0, Kopřiva Radoslav 3:1, Hubáček Vladimír 4:0, body hostů: Rozkošný Martin 0:4, Hrabal Pavel 2:2, Rozkošný Filip 0:4, Štábl Jaroslav 0:4), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sigma Cidemat Hranice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Viliš Libor 3:0, Šeda Pavel 3:0, Ház Martin 1:3, Zábranský Marek 1:3, WO 2:0, body hostů: Šeděnka Jaroslav 2:2, Kozák Ivan 1:3, Kuchař Vlastimil 1:1, Zavadil Dominik 2:2, WO 0:2), ST Rajnochovice B - TJ Sokol Opatovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromčák Luboš 2:2, Švarc Jiří 2:2, Bednárik Milan 0:4, Blažek Martin 2:2, body hostů: Tomek Lumír 3:1, Hradil Bedřich 3:1, Gryc Miroslav 2:0, Hostaša Jaroslav 2:2, Žeravík Pavel 0:2), TJ Sokol Černotín B - SK Všechovice 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oblouk Josef 1:1, Vašek Michal 4:0, Svák Vladimír 3:1, Vacek Michal 4:0, Mynařík Antonín 1:1, body hostů: Indruch Adam 2:2, Sedláček Jiří 0:4, Fryšák Roman 1:3, Ponížil Martin 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Dolní Újezd D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašek Michal 3:1, Jiříček Antonín 4:0, Hon Jiří 1:3, Mynařík Antonín 0:2, Vacek Michal 2:0, body hostů: Házová Katarína 1:3, Rýček Eduard 1:3, Skopal Jaromír 1:3, Pacáček Dominik 3:1), SK Všechovice - ST Rajnochovice B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ponížil Martin 1:3, Kopřiva Ondřej 0:4, Indruch Adam 3:1, Martin Tomáš 0:4, body hostů: Blažek Martin 3:1, Chromčák Luboš 3:1, Bednárik Milan 2:2, Švarc Jiří 4:0), TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Dolní Újezd C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Lumír 2:2, Hradil Bedřich 0:4, Gryc Miroslav 3:1, Hostaša Jaroslav 1:3, body hostů: Zábranský Marek 2:2, Ház Stanislav 1:3, Šeda Pavel 3:1, Viliš Libor 4:0), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šeděnka Jaroslav 3:1, Kozák Ivan 3:1, Kuchař Vlastimil 3:0, Zavadil Dominik 3:1, WO 0:1, body hostů: Kopřiva Radoslav 1:3, Záboj Karel 1:3, Vaculík Jan 1:3, Kotlán Miroslav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Osek B - TJ Chropyně D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Pavel 2:2, Hrabal Pavel 1:3, Rozkošný Martin 0:4, Rozkošný Filip 0:4, body hostů: Křižan Jakub 3:1, Zawadski Michael 3:1, Brandejs Lukáš 4:0, Konečný Roman 3:1), STK Hradčany C - Stolní tenis Radkovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Dvořáková Eva 2:2, Vaculík Břetislav 2:2, Matysík Jiří 0:4, body hostů: Procházka Luděk 3:1, Vašina Roman 3:1, Kratochvíl Tomáš 1:3, Ondruška Ivo 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - STK Hradčany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pacáček Dominik 2:2, Házová Katarína 1:2, Ház Jaroslav 0:3, Rýček Eduard 1:3, WO 2:0, body hostů: Kyrych Pavel 3:1, Dvořáková Eva 3:1, Vaculík Břetislav 1:2, Kovář Karel 3:0, WO 0:2), Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Osek B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Luděk 2:2, Ondruška Ivo 1:3, Kratochvíl Tomáš 1:3, Vašina Roman 4:0, body hostů: Rozkošný Filip 2:2, Rozkošný Martin 0:4, Stejskal Pavel 3:1, Hrabal Pavel 3:1), TJ Chropyně D - TJ Sigma Cidemat Hranice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baďura Jiří 0:4, Ištvánek Dalibor 1:3, Ocknecht Jiří 4:0, Brandejs Lukáš 4:0, body hostů: Šeděnka Jaroslav 2:2, Kozák Ivan 1:3, Kuchař Vlastimil 2:2, Zavadil Dominik 2:2), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - TJ Sokol Opatovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Jan 0:4, Kopřiva Radoslav 3:1, Záboj Karel 3:1, Kotlán Miroslav 4:0, body hostů: Tomek Lumír 1:3, Hradil Bedřich 2:2, Hostaša Jaroslav 2:2, Gryc Miroslav 1:3), TJ Sokol Dolní Újezd C - SK Všechovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 3:1, Štěpán Filip 1:3, Ház Stanislav 4:0, Ház Martin 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 2:2, Indruch Adam 2:2, Kopřiva Ondřej 1:3, Martin Tomáš 0:4), ST Rajnochovice B - TJ Sokol Černotín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Jiří 2:2, Chromčák Luboš 2:2, Bednárik Milan 1:3, Blažek Martin 3:1, body hostů: Vacek Michal 2:2, Vašek Michal 1:3, Mynařík Antonín 1:1, Jiříček Antonín 4:0, Pernický Marek 0:2),
19. kolo:
ST Rajnochovice B - TJ Sokol Dolní Újezd D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Jiří 0:3, Chromčák Luboš 2:2, Bednárik Milan 1:3, Blažek Martin 3:1, Frkal Miroslav 0:1, body hostů: Házová Katarína 3:1, Rýček Eduard 1:3, Ház Jaroslav 2:2, Pacáček Dominik 4:0), TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Dolní Újezd C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Michal 2:2, Vašek Michal 1:3, Jiříček Antonín 3:1, Mynařík Antonín 1:1, Hon Jiří 0:2, body hostů: Zábranský Marek 1:3, Viliš Libor 4:0, Šeda Pavel 3:1, Ház Martin 1:3), SK Všechovice - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ponížil Martin 2:2, Indruch Adam 2:2, Kopřiva Ondřej 0:4, Martin Tomáš 0:4, body hostů: Záboj Karel 4:0, Kotlán Miroslav 4:0, Kopřiva Radoslav 2:2, Vaculík Jan 2:2), TJ Sokol Opatovice C - TJ Chropyně D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hostaša Jaroslav 3:1, Hradil Bedřich 3:1, Žeravík Pavel 1:3, Andtýsek Petr 0:4, body hostů: Ocknecht Jiří 3:1, Baďura Jiří 1:3, Konečný Radim 3:1, Brandejs Lukáš 2:2), TJ Sigma Cidemat Hranice D - Stolní tenis Radkovy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeděnka Jaroslav 3:1, Kozák Ivan 2:2, Kuchař Vlastimil 3:1, Zavadil Dominik 3:1, body hostů: Procházka Luděk 0:4, Kratochvíl Tomáš 1:3, Ondruška Ivo 0:4, Vašina Roman 4:0), TJ Sokol Osek B - STK Hradčany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štábl Jaroslav 0:4, Hrabal Pavel 3:1, Rozkošný Martin 2:2, Rozkošný Filip 1:3, body hostů: Kyrych Pavel 3:1, Kyselák Tomáš 3:1, Dvořáková Eva 3:1, Kovář Karel 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sokol Osek B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ház Jaroslav 2:2, Házová Katarína 3:1, Skopal Jaromír 2:2, Rýček Eduard 1:3, body hostů: Hrabal Pavel 4:0, Stejskal Pavel 2:2, Rozkošný Martin 2:2, Rozkošný Filip 0:4), STK Hradčany C - TJ Sigma Cidemat Hranice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaha Igor 1:3, Vaculík Břetislav 2:1, Vaculík Jaroslav 0:4, Jiřík Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Šeděnka Jaroslav 3:1, Kozák Ivan 3:1, Kuchař Vlastimil 3:0, Zavadil Dominik 3:1, WO 0:1), Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Opatovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:3, Ondruška Ivo 1:3, Vašina Roman 4:0, Procházka Luděk 2:2, body hostů: Gryc Miroslav 3:1, Hostaša Jaroslav 2:2, Hradil Bedřich 3:1, Žeravík Pavel 0:4), TJ Chropyně D - SK Všechovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižan Jakub 4:0, Ištvánek Dalibor 2:2, Ocknecht Jiří 4:0, Brandejs Lukáš 4:0, body hostů: Ponížil Martin 0:4, Indruch Adam 1:3, Fryšák Roman 1:3, Martin Tomáš 0:4), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - TJ Sokol Černotín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Radoslav 1:3, Kotlán Miroslav 1:3, Vaculík Jan 0:4, Hubáček Vladimír 3:1, body hostů: Vacek Michal 2:2, Vašek Michal 3:1, Jiříček Antonín 3:1, Hon Jiří 3:1), TJ Sokol Dolní Újezd C - ST Rajnochovice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šeda Pavel 2:1, Viliš Libor 3:0, Ház Martin 1:2, Zábranský Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Blažek Martin 0:4, Chromčák Luboš 1:3, Švarc Jiří 3:1, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Dolní Újezd D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ház Stanislav 2:2, Zábranský Marek 4:0, Šeda Pavel 4:0, Ház Martin 2:2, body hostů: Pacáček Dominik 1:3, Ház Jaroslav 1:3, Rýček Eduard 2:2, Házová Katarína 0:2, Házová Tereza 0:2), ST Rajnochovice B - TJ Sokol Lipník nad Bečvou B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Jiří 3:1, Bednárik Milan 1:3, Chromčák Luboš 2:2, Blažek Martin 2:2, body hostů: Kopřiva Radoslav 4:0, Hubáček Vladimír 2:2, Kotlán Miroslav 2:2, Vaculík Jan 0:4), TJ Sokol Černotín B - TJ Chropyně D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Michal 4:0, Svák Vladimír 3:1, Pernický Marek 0:2, Hon Jiří 0:2, Oblouk Josef 1:1, Mynařík Antonín 0:2, body hostů: Křižan Jakub 3:1, Ištvánek Dalibor 2:2, Konečný Roman 2:2, Brandejs Lukáš 1:3), SK Všechovice - Stolní tenis Radkovy 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Indruch Adam 3:1, Martin Tomáš 0:4, Fryšák Roman 1:3, Sedláček Jiří 2:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Procházka Luděk 3:1, Ondruška Ivo 1:3, Vašina Roman 4:0), TJ Sokol Opatovice C - STK Hradčany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Lumír 2:1, Hradil Bedřich 3:1, Gryc Miroslav 2:0, Hostaša Jaroslav 3:1, Žeravík Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Kyselák Tomáš 4:0, Blaha Igor 0:3, Vaculík Břetislav 0:4, Kovář Karel 1:3, WO 0:1), TJ Sigma Cidemat Hranice D - TJ Sokol Osek B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeděnka Jaroslav 2:1, Kozák Ivan 3:1, Kuchař Vlastimil 3:1, Zavadil Dominik 4:0, WO 1:0, body hostů: Rozkošný Martin 1:3, Štábl Jaroslav 0:3, Hrabal Pavel 2:2, Stejskal Pavel 0:4, WO 0:1),
22. kolo:
TJ Sokol Dolní Újezd D - TJ Sigma Cidemat Hranice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ház Jaroslav 1:3, Házová Katarína 1:3, Pacáček Dominik 3:1, Házová Tereza 0:4, body hostů: Šeděnka Jaroslav 3:1, Kozák Ivan 1:3, Kuchař Vlastimil 3:1, Zavadil Dominik 4:0), TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Opatovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Pavel 1:3, Rozkošný Martin 0:4, Hrabal Pavel 3:1, Rozkošný Filip 1:3, body hostů: Gryc Miroslav 1:3, Hostaša Jaroslav 3:1, Tomek Lumír 3:1, Hradil Bedřich 4:0), STK Hradčany C - SK Všechovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselák Tomáš 4:0, Dvořáková Eva 4:0, Vaculík Břetislav 4:0, Vaculík Jaroslav 1:3, body hostů: Fryšák Roman 1:3, Martin Tomáš 0:4, Kopřiva Ondřej 1:3, Indruch Adam 1:3), Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Černotín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:3, Ondruška Ivo 2:2, Procházka Luděk 4:0, Vašina Roman 3:1, body hostů: Svák Vladimír 3:1, Vašek Michal 2:2, Jiříček Antonín 0:4, Hon Jiří 1:3), TJ Chropyně D - ST Rajnochovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižan Jakub 4:0, Ištvánek Dalibor 0:4, Konečný Radim 4:0, Brandejs Lukáš 4:0, body hostů: Blažek Martin 1:3, Chromčák Luboš 1:3, Zachrla Radim 1:3, Švarc Jiří 1:3), TJ Sokol Lipník nad Bečvou B - TJ Sokol Dolní Újezd C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Radoslav 2:2, Kotlán Miroslav 2:2, Záboj Karel 2:2, Hubáček Vladimír 3:0, Vaculík Jan 0:1, body hostů: Viliš Libor 4:0, Štěpán Filip 1:3, Pecha Radek 1:3, Hostášek Jakub 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy