Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Bludov - TTC Mohelnice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Tomáš 0:2, Srb Pavel 0:2, Brokeš Josef 1:2, Jelínek Jakub 0:2, body hostů: Jarmar Petr 3:0, Ellner Martin 1:1, Duchaň Stanislav 2:0, Hojgr Jan 2:0), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Čechovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cetkovský Martin 1:2, Vlach Michal 0:3, Janík Michal st. 2:1, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Vejmola Pavel 4:0, Stužka Oldřich ml. 1:2, Jančík Jiří 0:3, Šťastný Jaroslav 3:0), TJ Sokol Buk - SK Přerov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 1:3, Bluma Jindřich 1:3, Divina Jiří 2:1, Koutný Pavel 4:0, body hostů: Valašík Lukáš 3:1, Maděrka Svatopluk 2:2, Netesal Jiří 0:4, Šoc Milan 2:1), KST Jeseník B - TTC Pramet Šumperk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karatidis Petros 0:1, Vinkler Vladimír 3:1, Veigl Lukáš 0:4, Dvořák Vítek 3:1, Schopf Karel 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 4:0, Šubčík Jiří 2:2, Müller Jiří 1:3, Malý Jan 1:3), KST Město Albrechtice - T.J. Sokol Šternberk 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 3:0, Vyvial Jaromír 1:1, Adamec Štěpán 3:0, Štěpanek Martin 2:1, body hostů: Coufal Igor 1:2, Pischel Jiří 0:3, Prázdný Pavel st. 0:3, Vyhnálek Tomáš 1:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Jezernice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Jakub 0:3, Dubský Pavel 1:2, Saksa Ivan 1:2, Pospíšil Jaroslav 2:1, body hostů: Venclů Lukáš 2:1, Šuba Vojtěch ml. 3:0, Raška Jiří 1:2, Gorecki Pavel 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Bludov - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Tomáš 0:4, Srb Pavel 1:3, Brokeš Josef 3:0, Jelínek Jakub 2:2, body hostů: Gargel Zbyněk 2:2, Lechner Radim 3:1, Saksa Ivan 3:1, Dubský Pavel 1:2), TTC Mohelnice - TJ Sokol Jezernice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarmar Petr 0:3, Hojgr Stanislav 0:3, Duchaň Stanislav 3:0, Hojgr Jan 1:2, body hostů: Gorecki Pavel 2:1, Venclů Lukáš 2:1, Šuba Vojtěch ml. 2:1, Raška Jiří 2:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyvial Jaromír 1:2, Sopčák Lukáš 3:0, Adamec Štěpán 1:0, Štěpanek Martin 3:0, Santarius Gustav 0:2, body hostů: Beneš Jan ml. 2:1, Vlach Michal 1:2, Cetkovský Martin 0:3, Sedlář Jan 1:2), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Čechovice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, Coufal Igor 2:1, Vyhnálek Tomáš 1:3, body hostů: Stužka Oldřich ml. 4:0, Šťastný Zdeněk 2:1, Šťastný Jaroslav 2:1, Jančík Jiří 0:3), TJ Sokol Buk - KST Jeseník B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Martin 2:2, Bluma Jindřich 0:4, Divina Jiří 2:1, Koutný Pavel 2:2, body hostů: Janoštík Petr 3:1, Dvořák Vítek 3:1, Vinkler Vladimír 2:2, Veigl Lukáš 1:2), SK Přerov B - TTC Pramet Šumperk 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Netesal Jiří 1:3, Maděrka Svatopluk 2:1, Valašík Lukáš 2:2, WO 0:4, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Rabenseifner Milan 2:1, Janků Karel 1:2, Šubčík Jiří 1:1, WO 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Jezernice 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílek Tomáš 0:2, Srb Pavel 0:2, Brokeš Josef 0:2, Jelínek Jakub 0:2, body hostů: Gorecki Pavel 2:0, Venclů Lukáš 2:0, Šuba Vojtěch ml. 2:0, Raška Jiří 2:0), TTC Mohelnice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchaň Stanislav 3:1, Ellner Martin 1:3, Jarmar Petr 1:3, Hojgr Jan 2:2, body hostů: Gargel Zbyněk 3:1, Lechner Radim 4:0, Saksa Ivan 1:3, Dubský Pavel 1:3), TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Šternberk 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 2:2, Janík Michal st. 3:1, Zich Petr ml. 3:1, Beneš Jan ml. 1:3, body hostů: Coufal Igor 3:1, Prázdný Pavel st. 1:3, Pischel Jiří 2:2, Vyhnálek Tomáš 1:3), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Čechovice 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 1:1, Vyvial Jaromír 0:2, Adamec Štěpán 0:3, Štěpanek Martin 0:3, body hostů: Vejmola Pavel 2:1, Šťastný Zdeněk 3:0, Šťastný Jaroslav 2:0, Jančík Jiří 2:0), TJ Sokol Buk - TTC Pramet Šumperk 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 0:2, Divina Jiří 0:2, Bluma Jindřich 0:3, Koutný Pavel 1:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 2:0, Šubčík Jiří 1:1, Janků Karel 2:0), SK Přerov B - KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 3:1, Netesal Jiří 1:3, Valašík Lukáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Janoštík Petr 2:1, Dvořák Vítek 0:3, Veigl Lukáš 2:1, Vinkler Vladimír 1:2, WO 5:0),
4. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Jeseník B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lechner Radim 2:2, Pospíšil Jaroslav 4:0, Dubský Pavel 2:2, Gargel Zbyněk 2:2, body hostů: Schopf Karel 1:3, Dvořák Vítek 2:2, Janoštík Petr 3:1, Veigl Lukáš 0:4), TJ Sokol Jezernice - TTC Pramet Šumperk 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venclů Lukáš 1:2, Raška Jiří 0:3, Šuba Vojtěch ml. 0:3, Šuba Bedřich 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Rabenseifner Milan 3:0, Šubčík Jiří 2:1, Janků Karel 2:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Buk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 4:0, Žatecký Vladimír 2:1, Adamec Štěpán 2:1, Štěpanek Martin 0:1, Vyvial Jaromír 1:2, body hostů: Divina Jiří 3:1, Hrubý Martin 1:3, Dorazil Václav 0:3, Bluma Jindřich 1:2), T.J. Sokol Šternberk - SK Přerov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 2:2, Coufal Ondřej 2:2, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 1:3, body hostů: Valašík Lukáš 4:0, Maděrka Svatopluk 3:1, Šoc Milan 2:2, Netesal Jiří 0:3), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Ondratice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Pavel 3:1, Jelínek Jakub 1:3, Brokeš Josef 2:1, Blaťák Marek 2:2, body hostů: Beneš Jan ml. 3:1, Janík Michal st. 1:3, Milar Martin 0:4, Vlach Michal 3:0), TTC Mohelnice - TJ Sokol Čechovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojgr Jan 3:1, Ellner Martin 2:2, Jarmar Petr 1:3, Duchaň Stanislav 2:2, body hostů: Vejmola Pavel 1:3, Šťastný Zdeněk 4:0, Šťastný Jaroslav 1:3, Jančík Jiří 2:2),
5. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lechner Radim 0:2, Pospíšil Jaroslav 0:2, Dubský Pavel 0:3, Gargel Zbyněk 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:0, Šubčík Jiří 1:1, Janků Karel 1:1), TJ Sokol Jezernice - KST Jeseník B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 2:2, Venclů Lukáš 0:4, Raška Jiří 1:2, Šuba Bedřich 3:1, body hostů: Janoštík Petr 3:1, Dvořák Vítek 2:2, Schopf Karel 3:1, Veigl Lukáš 1:2), KST Město Albrechtice - SK Přerov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 4:0, Žatecký Vladimír 1:3, Adamec Štěpán 0:4, Štěpanek Martin 2:1, Vyvial Jaromír 0:1, body hostů: Valašík Lukáš 3:1, Maděrka Svatopluk 3:1, Šoc Milan 2:2, Netesal Jiří 1:3), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Buk 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyhnálek Tomáš 1:2, Čapčuch Josef 1:2, Pischel Jiří 0:2, Prázdný Pavel st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Divina Jiří 3:0, Koutný Pavel 2:0, Hrubý Martin 2:1, Dorazil Václav 1:2, Bluma Jindřich 0:1, WO 0:1), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Čechovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jakub 0:4, Srb Pavel 3:1, Brokeš Josef 3:1, Blaťák Marek 1:3, body hostů: Vejmola Pavel 3:1, Šťastný Zdeněk 2:2, Šťastný Jaroslav 1:3, Jančík Jiří 3:1), TTC Mohelnice - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojgr Jan 3:0, Ellner Martin 3:0, Jarmar Petr 0:3, Duchaň Stanislav 3:0, body hostů: Vlach Michal 1:2, Beneš Jan ml. 1:2, Janík Michal st. 1:2, Milar Martin 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Ondratice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Michal 0:3, Cetkovský Martin 1:2, Janík Michal st. 1:2, Beneš Jan ml. 2:1, body hostů: Gargel Zbyněk 2:1, Saksa Ivan 2:1, Lechner Radim 2:1, Dubský Pavel 2:1), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Jezernice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 3:0, Vejmola Pavel 2:0, Jančík Jiří 0:3, Šťastný Zdeněk 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 1:2, Venclů Lukáš 1:2, Raška Jiří 1:2, Šuba Vojtěch ml. 0:1, Gorecki Pavel 0:1), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Bludov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 3:0, Divina Jiří 2:1, Bluma Jindřich 2:1, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Blaťák Marek 1:2, Srb Pavel 0:3, Brokeš Josef 1:2, Jelínek Jakub 0:3), SK Přerov B - TTC Mohelnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 3:0, Hrabica Marián 1:1, Netesal Jiří 1:2, Valašík Lukáš 3:0, body hostů: Hojgr Jan 0:3, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 1:2, Hojgr Stanislav 0:2), KST Jeseník B - KST Město Albrechtice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schopf Karel 3:0, Vinkler Vladimír 1:1, Veigl Lukáš 1:2, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Sopčák Lukáš 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Vojtek Roman 1:2, Vyhňák Zdeněk 0:2), TTC Pramet Šumperk - T.J. Sokol Šternberk 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rabenseifner Milan 2:0, Šubčík Jiří 2:0, Janků Karel 1:2, Žvátora Miroslav 3:0, body hostů: Vyhnálek Tomáš 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, Coufal Ondřej 0:2, Pischel Jiří 0:2),
7. kolo:
TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Jezernice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Michal 2:2, Janík Michal st. 2:2, Zich Petr ml. 3:1, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Šuba Bedřich 1:3, Venclů Lukáš 3:1, Šuba Vojtěch ml. 0:2, Raška Jiří 1:3, Gorecki Pavel 1:1), TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:2, Vejmola Pavel 3:1, Jančík Jiří 0:3, Šťastný Zdeněk 3:1, body hostů: Gargel Zbyněk 3:1, Lechner Radim 3:1, Saksa Ivan 1:3, Dubský Pavel 0:3), TJ Sokol Buk - TTC Mohelnice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 2:0, Divina Jiří 1:1, Bluma Jindřich 2:1, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Hojgr Jan 0:3, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 0:2, Hojgr Stanislav 0:2), SK Přerov B - TJ Sokol Bludov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 2:0, Hrabica Marián 2:0, Netesal Jiří 2:0, Valašík Lukáš 1:0, WO 1:0, body hostů: Srb Pavel 0:2, Jelínek Jakub 0:2, Brokeš Josef 0:1, Blaťák Marek 0:2, WO 0:1), KST Jeseník B - T.J. Sokol Šternberk 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schopf Karel 2:1, Veigl Lukáš 2:1, Vinkler Vladimír 2:1, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 1:2, Coufal Ondřej 1:2), TTC Pramet Šumperk - KST Město Albrechtice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabenseifner Milan 2:1, Šubčík Jiří 2:0, Malý Jan 2:1, Žvátora Miroslav 3:0, body hostů: Sopčák Lukáš 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Vyhňák Zdeněk 0:3, Kozák Petr 0:2),
8. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - KST Město Albrechtice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 2:0, Lechner Radim 1:1, Saksa Ivan 3:0, Gargel Zbyněk 2:1, body hostů: Adamec Štěpán 0:3, Sopčák Lukáš 1:2, Vojtek Roman 1:1, Vyhňák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Šternberk 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 2:2, Šuba Vojtěch ml. 3:0, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 3:1, body hostů: Prázdný Pavel st. 2:2, Pischel Jiří 1:3, Coufal Ondřej 1:2, Vyhnálek Tomáš 1:2), TJ Sokol Bludov - KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 1:2, Blaťák Marek 0:2, Brokeš Josef 1:1, Jelínek Jakub 0:3, Blaťák Vojtěch 0:1, body hostů: Janoštík Petr 3:0, Vinkler Vladimír 3:0, Schopf Karel 2:1, Veigl Lukáš 1:1), TTC Mohelnice - TTC Pramet Šumperk 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hojgr Jan 1:2, Stuchlý Rostislav 0:2, Jarmar Petr 2:1, Ellner Martin 0:3, body hostů: Žvátora Miroslav 2:1, Rabenseifner Milan 2:1, Wiesner Petr 2:1, Píša Radovan 2:0), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Buk 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Michal 3:1, Janík Michal st. 3:1, Zich Petr ml. 0:1, Beneš Jan ml. 2:2, Sedlář Jan 0:2, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Hrubý Martin 3:1, Bluma Jindřich 1:3, Divina Jiří 1:2), TJ Sokol Čechovice - SK Přerov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Oldřich ml. 3:0, Vejmola Pavel 2:1, Jančík Jiří 2:1, Šťastný Zdeněk 2:1, body hostů: Hrabica Marián 0:3, Valašík Lukáš 3:0, Hejduk Pavel 0:3, Netesal Jiří 0:3),
9. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - T.J. Sokol Šternberk 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jaroslav 3:1, Lechner Radim 0:3, Saksa Ivan 1:2, Gargel Zbyněk 4:0, body hostů: Prázdný Pavel st. 1:3, Vyhnálek Tomáš 2:2, Pischel Jiří 1:2, Coufal Ondřej 2:1), TJ Sokol Jezernice - KST Město Albrechtice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 3:0, Venclů Lukáš 2:0, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Šuba Bedřich 3:0, Raška Jiří 0:1, body hostů: Adamec Štěpán 1:2, Sopčák Lukáš 1:2, Vojtek Roman 0:3, Vyhňák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Bludov - TTC Pramet Šumperk 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srb Pavel 2:2, Blaťák Marek 2:1, Blaťák Vojtěch 0:3, Jelínek Jakub 2:2, body hostů: Žvátora Miroslav 2:2, Rabenseifner Milan 4:0, Wiesner Petr 2:1, Skokanová Lenka 0:3), TTC Mohelnice - KST Jeseník B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchaň Stanislav 1:2, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 0:3, Hojgr Jan 1:3, body hostů: Janoštík Petr 4:0, Vinkler Vladimír 1:2, Schopf Karel 3:0, Veigl Lukáš 1:2), TJ Sokol Ondratice - SK Přerov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Michal 3:1, Cetkovský Martin 0:4, Janík Michal st. 2:2, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Valašík Lukáš 3:1, Hrabica Marián 2:2, Hejduk Pavel 1:3, Netesal Jiří 2:2), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Buk 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:1, Vejmola Pavel 2:1, Jančík Jiří 1:2, Šťastný Zdeněk 3:1, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Divina Jiří 3:0, Hrubý Martin 0:3, Bluma Jindřich 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Martin 1:1, Bluma Jindřich 0:2, Divina Jiří 1:2, Koutný Pavel 0:3, body hostů: Gargel Zbyněk 2:1, Pospíšil Jaroslav 3:0, Lechner Radim 1:1, Saksa Ivan 2:0), SK Přerov B - TJ Sokol Jezernice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 2:1, Šoc Milan 1:1, Hrabica Marián 2:1, Valašík Lukáš 3:0, body hostů: Gorecki Pavel 1:2, Venclů Lukáš 0:3, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Raška Jiří 1:1), KST Jeseník B - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Vladimír 1:2, Veigl Lukáš 1:2, Dvořák Vítek 3:0, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Beneš Jan ml. 2:1, Janík Michal st. 1:2, Vlach Michal 1:2, Zich Petr st. 0:3), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Čechovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabenseifner Milan 4:0, Šubčík Jiří 1:2, Janků Karel 1:2, Žvátora Miroslav 3:1, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:1, Vejmola Pavel 1:3, Stužka Oldřich ml. 1:2, Novák Dominik 0:3), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 2:0, Adamec Štěpán 2:0, Kadlec Vítězslav 1:0, Štěpanek Martin 2:0, Vojtek Roman 0:2, WO 2:0, body hostů: Srb Pavel 1:2, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 0:1, Blaťák Vojtěch 0:2, WO 0:2), T.J. Sokol Šternberk - TTC Mohelnice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pischel Jiří 1:1, Čapčuch Josef 0:2, Prázdný Pavel st. 0:3, Vyhnálek Tomáš 0:2, body hostů: Hojgr Jan 3:0, Jarmar Petr 2:0, Duchaň Stanislav 2:0, Ellner Martin 1:1),
11. kolo:
TJ Sokol Buk - TJ Sokol Jezernice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 0:2, Divina Jiří 2:0, Bluma Jindřich 3:0, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 1:2, Venclů Lukáš 0:3, Raška Jiří 0:1, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Gorecki Pavel 0:1), SK Přerov B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 1:2, Šoc Milan 2:1, Hrabica Marián 2:1, Valašík Lukáš 3:1, body hostů: Gargel Zbyněk 1:3, Pospíšil Jaroslav 3:0, Lechner Radim 0:3, Saksa Ivan 1:2), KST Jeseník B - TJ Sokol Čechovice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vítek 1:1, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 3:0, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 1:2, Vejmola Pavel 0:3, Stužka Oldřich ml. 0:2, Novák Dominik 0:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Ondratice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žvátora Miroslav 2:0, Šubčík Jiří 2:0, Janků Karel 2:0, Rabenseifner Milan 2:0, body hostů: Beneš Jan ml. 0:2, Janík Michal st. 0:2, Vlach Michal 0:2, Zich Petr st. 0:2), KST Město Albrechtice - TTC Mohelnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sopčák Lukáš 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Vojtek Roman 0:3, Štěpanek Martin 1:1, Palivec David 0:1, body hostů: Hojgr Jan 3:0, Jarmar Petr 3:0, Duchaň Stanislav 2:1, Ellner Martin 1:2), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Bludov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 2:1, Coufal Igor 3:0, Prázdný Pavel st. 2:1, Pischel Jiří 2:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 2:1, Jílek Tomáš 0:3),
12. kolo:
TTC Mohelnice - TJ Sokol Bludov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojgr Jan 2:0, Duchaň Stanislav 2:0, Ellner Martin 3:0, Jarmar Petr 1:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Brokeš Josef 0:2, Jílek Tomáš 0:2, Jelínek Jakub 1:1), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Ondratice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmola Pavel 3:0, Jančík Jiří 2:1, Šťastný Zdeněk 4:0, WO 0:3, body hostů: Janík Michal st. 0:3, Malík Miroslav st. 0:3, Zich Petr st. 0:2, Beneš Jan ml. 1:1, WO 3:0), SK Přerov B - TJ Sokol Buk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valašík Lukáš 2:1, Olejník Jakub 2:0, Hrabica Marián 2:1, Maděrka Svatopluk 2:1, body hostů: Koutný Pavel 1:2, Divina Jiří 1:2, Hrubý Martin 0:3, Bluma Jindřich 1:1), TTC Pramet Šumperk - KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubčík Jiří 1:3, Müller Jiří 2:2, Malý Jan 1:3, Žvátora Miroslav 4:0, body hostů: Janoštík Petr 3:1, Schopf Karel 1:3, Vinkler Vladimír 2:2, Dvořák Vítek 2:2), T.J. Sokol Šternberk - KST Město Albrechtice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 3:0, Coufal Igor 3:0, Pischel Jiří 1:2, Prázdný Pavel st. 2:2, body hostů: Štěpanek Martin 1:3, Žatecký Vladimír 2:1, Adamec Štěpán 0:3, Sopčák Lukáš 1:2), TJ Sokol Jezernice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 3:1, Venclů Lukáš 2:2, Raška Jiří 0:4, Šuba Bedřich 2:2, body hostů: Pospíšil Jaroslav 4:0, Lechner Radim 2:2, Saksa Ivan 1:3, Gargel Zbyněk 2:2),
13. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gargel Zbyněk 2:0, Pospíšil Jaroslav 2:0, Saksa Ivan 2:1, Lechner Radim 2:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Kobza Štěpán 1:2, Jelínek Jakub 0:2, Brokeš Josef 1:1), TJ Sokol Jezernice - TTC Mohelnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Jiří 1:0, Venclů Lukáš 3:1, Šuba Bedřich 2:2, Šuba Vojtěch ml. 1:3, Gorecki Pavel 0:3, body hostů: Hojgr Jan 0:4, Duchaň Stanislav 3:1, Ellner Martin 3:1, Jarmar Petr 3:1), TJ Sokol Ondratice - KST Město Albrechtice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Michal st. 2:2, Vlach Michal 2:2, Zich Petr ml. 1:3, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Štěpanek Martin 2:2, Žatecký Vladimír 2:2, Sopčák Lukáš 3:1, Adamec Štěpán 1:3), TJ Sokol Čechovice - T.J. Sokol Šternberk 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Jiří 2:2, Lošťák Martin 1:3, Novák Dominik 0:3, Šťastný Zdeněk 1:0, Stužka Oldřich ml. 1:2, body hostů: Prázdný Pavel st. 2:2, Coufal Igor 3:1, Pischel Jiří 3:1, Vyhnálek Tomáš 2:1), KST Jeseník B - TJ Sokol Buk 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Vladimír 2:1, Dvořák Vítek 2:1, Veigl Lukáš 2:1, Janoštík Petr 2:1, body hostů: Divina Jiří 1:2, Koutný Pavel 1:2, Hrubý Martin 1:2, Bluma Jindřich 1:2), TTC Pramet Šumperk - SK Přerov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 1:2, Šubčík Jiří 3:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 2:1, body hostů: Maděrka Svatopluk 0:3, Otáhal Bořek 0:3, Valašík Lukáš 2:1, Hejduk Pavel 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 2:1, Raška Jiří 2:0, Venclů Lukáš 3:0, Šuba Vojtěch ml. 2:1, body hostů: Srb Pavel 0:3, Kobza Štěpán 1:2, Brokeš Josef 0:3, Jílek Tomáš 1:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TTC Mohelnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gargel Zbyněk 2:2, Pospíšil Jaroslav 3:1, Saksa Ivan 2:2, Lechner Radim 2:2, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Duchaň Stanislav 2:2, Ellner Martin 2:2, Jarmar Petr 1:3), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Ondratice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyhnálek Tomáš 0:4, Coufal Ondřej 0:4, Prázdný Pavel st. 2:1, Coufal Igor 4:0, body hostů: Beneš Jan ml. 2:2, Vlach Michal 3:1, Zich Petr ml. 2:2, Janík Michal st. 2:1), TJ Sokol Čechovice - KST Město Albrechtice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stužka Oldřich ml. 2:0, Richter David 2:0, Jančík Jiří 3:0, Šťastný Zdeněk 2:0, body hostů: Štěpanek Martin 0:3, Žatecký Vladimír 0:2, Sopčák Lukáš 0:2, Adamec Štěpán 0:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Buk 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maixner Vladimír 0:3, Šubčík Jiří 3:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:1, body hostů: Hrubý Martin 1:3, Koutný Pavel 0:3, Divina Jiří 1:2, Bluma Jindřich 2:1), KST Jeseník B - SK Přerov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vítek 1:1, Schopf Karel 2:0, Veigl Lukáš 2:1, Janoštík Petr 3:0, body hostů: Maděrka Svatopluk 1:2, Hejduk Pavel 0:3, Valašík Lukáš 1:1, Otáhal Bořek 0:2),
15. kolo:
KST Jeseník B - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 2:0, Dvořák Vítek 1:1, Vinkler Vladimír 3:0, Janoštík Petr 2:0, body hostů: Pospíšil Jaroslav 1:2, Saksa Ivan 0:2, Dohnálek Ondřej 0:2, Vysloužil Radek 0:2), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Jezernice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wiesner Petr 2:0, Šubčík Jiří 2:0, Žvátora Miroslav 2:0, Rabenseifner Milan 2:0, body hostů: Šuba Bedřich 0:2, Šuba Vojtěch ml. 0:2, Venclů Lukáš 0:2, Raška Jiří 0:2), TJ Sokol Buk - KST Město Albrechtice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Martin 2:0, Bluma Jindřich 2:0, Dorazil Václav 2:0, Koutný Pavel 2:0, body hostů: Muroň Antonín 0:2, Chovaniok Jan 0:2, Palivec David 0:2, Adamec Štěpán 0:2), SK Přerov B - T.J. Sokol Šternberk 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, Hrabica Marián 2:1, Valašík Lukáš 3:0, body hostů: Coufal Ondřej 1:2, Pischel Jiří 0:3, Coufal Igor 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2), TJ Sokol Ondratice - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Michal 2:0, Janík Michal st. 2:0, Zich Petr ml. 2:1, Beneš Jan ml. 3:0, body hostů: Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 0:3, Jílek Tomáš 0:2, Kobza Štěpán 0:2), TJ Sokol Čechovice - TTC Mohelnice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stužka Oldřich ml. 1:2, Vejmola Pavel 3:0, Jančík Jiří 1:2, Šťastný Zdeněk 3:1, body hostů: Hojgr Jan 1:3, Duchaň Stanislav 1:2, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 1:2),
16. kolo:
TTC Pramet Šumperk - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Jiří 1:1, Šubčík Jiří 2:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:0, body hostů: Pospíšil Jaroslav 1:2, Dohnálek Ondřej 0:3, Saksa Ivan 0:2, Vysloužil Radek 0:2), KST Jeseník B - TJ Sokol Jezernice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veigl Lukáš 3:0, Dvořák Vítek 0:3, Vinkler Vladimír 2:1, Janoštík Petr 3:1, body hostů: Venclů Lukáš 1:3, Šuba Bedřich 2:1, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Raška Jiří 1:2), SK Přerov B - KST Město Albrechtice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoc Milan 2:0, Maděrka Svatopluk 2:0, Hrabica Marián 2:0, Valašík Lukáš 2:0, body hostů: Adamec Štěpán 0:2, Palivec David 0:2, Muroň Antonín 0:2, Chovaniok Jan 0:2), TJ Sokol Buk - T.J. Sokol Šternberk 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Martin 2:0, Bluma Jindřich 2:0, Divina Jiří 1:2, Koutný Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Coufal Ondřej 1:2, Prázdný Pavel st. 0:3, Coufal Igor 1:1, Pischel Jiří 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejmola Pavel 2:0, Stužka Oldřich ml. 2:0, Novák Dominik 1:2, Jančík Jiří 3:0, body hostů: Brokeš Josef 1:2, Kobza Štěpán 1:2, Jílek Tomáš 0:2, Jelínek Jakub 0:2), TJ Sokol Ondratice - TTC Mohelnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 1:3, Janík Michal st. 2:2, Vlach Michal 3:0, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Hojgr Jan 2:2, Ellner Martin 3:1, Jarmar Petr 1:3, Duchaň Stanislav 0:3),
17. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Ondratice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Saksa Ivan 2:2, Pospíšil Jaroslav 4:0, Zapletal Jan 0:3, Lechner Radim 2:2, body hostů: Beneš Jan ml. 2:2, Zich Petr ml. 2:2, Janík Michal st. 3:1, Cetkovský Martin 0:3), TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Čechovice 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Raška Jiří 0:1, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Venclů Lukáš 2:1, Šuba Bedřich 2:1, Gorecki Pavel 1:1, WO 4:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 4:0, Jančík Jiří 2:2, Šťastný Jaroslav 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Bludov - TJ Sokol Buk 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Tomáš 0:2, Srb Pavel 0:2, Brokeš Josef 0:3, Jelínek Jakub 0:2, body hostů: Koutný Pavel 3:0, Divina Jiří 2:0, Hrubý Martin 2:0, Bluma Jindřich 2:0), TTC Mohelnice - SK Přerov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojgr Jan 2:2, Duchaň Stanislav 3:1, Ellner Martin 1:2, Jarmar Petr 2:2, body hostů: Hrabica Marián 4:0, Jarolím Tomáš 0:4, Valašík Lukáš 3:1, Otáhal Bořek 0:3), KST Město Albrechtice - KST Jeseník B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpanek Martin 0:3, Vojtek Roman 1:1, Žatecký Vladimír 2:1, Adamec Štěpán 1:2, Palivec David 0:1, body hostů: Janoštík Petr 2:0, Dvořák Vítek 0:3, Vinkler Vladimír 3:0, Veigl Lukáš 3:0, Schopf Karel 0:1), T.J. Sokol Šternberk - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Ondřej 1:1, Vémola Martin 0:2, Pischel Jiří 0:3, Čapčuch Josef 1:2, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, Šubčík Jiří 2:0, Müller Lukáš 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Ondratice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuba Vojtěch ml. 3:0, Venclů Lukáš 2:0, Gorecki Pavel 0:3, Šuba Bedřich 3:0, WO 1:0, body hostů: Beneš Jan ml. 1:1, Janík Michal st. 1:2, Zich Petr ml. 1:2, Cetkovský Martin 0:3, WO 0:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Čechovice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Saksa Ivan 1:2, Pospíšil Jaroslav 1:2, Lechner Radim 1:2, Kovačík Roman 1:2, WO 5:0, body hostů: Šťastný Zdeněk 3:1, Stužka Oldřich ml. 3:1, Jančík Jiří 2:2, WO 0:5), TTC Mohelnice - TJ Sokol Buk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarmar Petr 1:3, Hojgr Jan 3:1, Ellner Martin 2:2, Duchaň Stanislav 1:3, body hostů: Koutný Pavel 4:0, Divina Jiří 2:2, Bluma Jindřich 2:2, Hrubý Martin 1:3), TJ Sokol Bludov - SK Přerov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Tomáš 2:2, Srb Pavel 2:2, Brokeš Josef 0:4, Jelínek Jakub 2:2, body hostů: Hrabica Marián 4:0, Otáhal Bořek 2:2, Jarolím Tomáš 1:3, Valašík Lukáš 3:1), T.J. Sokol Šternberk - KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubánek Martin 0:3, Čapčuch Josef 1:1, Šauer Miloš 0:3, Pischel Jiří 2:1, body hostů: Vinkler Vladimír 3:0, Dvořák Vítek 1:2, Veigl Lukáš 2:1, Schopf Karel 2:0), KST Město Albrechtice - TTC Pramet Šumperk 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpanek Martin 0:1, Vojtek Roman 0:2, Žatecký Vladimír 1:2, Adamec Štěpán 1:2, Palivec David 0:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, Müller Lukáš 0:2, Šubčík Jiří 2:0),
19. kolo:
KST Město Albrechtice - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Santarius Gustav 2:0, Štěpanek Martin 1:1, Adamec Štěpán 1:0, Palivec David 1:1, Žatecký Vladimír 1:1, WO 4:0, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:3, Lechner Radim 3:0, Beneš Kryštof 0:3, WO 0:4), T.J. Sokol Šternberk - TJ Sokol Jezernice 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufal Ondřej 0:2, Prázdný Pavel st. 0:2, Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 1:1, body hostů: Šuba Bedřich 3:0, Venclů Lukáš 2:0, Šuba Vojtěch ml. 2:0, Raška Jiří 1:1), KST Jeseník B - TJ Sokol Bludov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Vladimír 3:0, Veigl Lukáš 2:0, Schopf Karel 0:1, Janoštík Petr 3:0, Kašník Sebastián 0:2, body hostů: Srb Pavel 1:2, Jílek Tomáš 1:2, Jelínek Jakub 1:2, Brokeš Josef 0:2), TTC Pramet Šumperk - TTC Mohelnice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Müller Jiří 1:0, Šubčík Jiří 2:0, Rabenseifner Milan 2:0, Žvátora Miroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Ellner Martin 0:2, Hojgr Jan 0:2, Jarmar Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Ondratice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bluma Jindřich 2:2, Sedlák Miroslav 0:4, Divina Jiří 3:1, Koutný Pavel 3:1, body hostů: Beneš Jan ml. 3:1, Vlach Michal 2:2, Zich Petr ml. 2:2, Cetkovský Martin 1:3), SK Přerov B - TJ Sokol Čechovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 2:2, Maděrka Svatopluk 1:3, Netesal Jiří 0:4, Valašík Lukáš 4:0, body hostů: Vejmola Pavel 3:1, Šťastný Zdeněk 3:1, Stužka Oldřich ml. 2:2, Jančík Jiří 1:3),
20. kolo:
T.J. Sokol Šternberk - T.J. Sokol Olomouc Neředín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prázdný Pavel st. 2:0, Coufal Ondřej 1:1, Vyhnálek Tomáš 2:1, Pischel Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Kovačík Roman 0:3, Lechner Radim 3:0, Dohnálek Ondřej 0:2, Beneš Kryštof 0:2, WO 0:1), KST Město Albrechtice - TJ Sokol Jezernice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpanek Martin 2:2, Palivec David 2:2, Vojtek Roman 1:2, Žatecký Vladimír 1:3, body hostů: Šuba Bedřich 3:1, Venclů Lukáš 3:1, Šuba Vojtěch ml. 3:1, Raška Jiří 0:3), TTC Pramet Šumperk - TJ Sokol Bludov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Jiří 0:2, Müller Lukáš 2:0, Žvátora Miroslav 3:0, Rabenseifner Milan 3:0, body hostů: Srb Pavel 1:2, Jelínek Jakub 0:3, Jílek Tomáš 0:2, Brokeš Josef 1:1), KST Jeseník B - TTC Mohelnice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veigl Lukáš 0:1, Schopf Karel 2:0, Vinkler Vladimír 2:1, Janoštík Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Hojgr Jan 1:2, Ellner Martin 1:2, Jarmar Petr 0:2, WO 0:3), SK Přerov B - TJ Sokol Ondratice 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šoc Milan 1:0, Netesal Jiří 1:1, Maděrka Svatopluk 3:0, Valašík Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Beneš Jan ml. 0:3, Zich Petr ml. 1:1, Cetkovský Martin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Buk - TJ Sokol Čechovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bluma Jindřich 1:2, Sedlák Miroslav 0:3, Divina Jiří 0:3, Koutný Pavel 3:0, body hostů: Vejmola Pavel 3:0, Šťastný Zdeněk 2:1, Stužka Oldřich ml. 2:1, Jančík Jiří 1:2),
21. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín B - TJ Sokol Buk 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 2:2, Dohnálek Ondřej 2:2, Vysloužil Radek 2:2, Pospíšil Jaroslav 2:2, body hostů: Koutný Pavel 2:2, Divina Jiří 2:2, Bluma Jindřich 3:1, Sedlák Miroslav 1:3), TJ Sokol Jezernice - SK Přerov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rytíř Pavel 0:3, Šuba Vojtěch ml. 1:1, Raška Jiří 0:3, Venclů Lukáš 2:1, body hostů: Hrabica Marián 3:0, Šoc Milan 1:2, Valašík Lukáš 3:0, Netesal Jiří 1:1), TJ Sokol Ondratice - KST Jeseník B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 0:3, Janík Michal st. 1:1, Zich Petr ml. 0:3, Beneš Jan ml. 1:2, body hostů: Janoštík Petr 3:0, Vinkler Vladimír 1:2, Schopf Karel 2:0, Veigl Lukáš 2:0, Dvořák Vítek 1:0), TJ Sokol Čechovice - TTC Pramet Šumperk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmola Pavel 2:2, Novák Dominik 1:2, Šťastný Petr 0:3, Stužka Oldřich ml. 2:2, body hostů: Žvátora Miroslav 4:0, Wiesner Petr 4:0, Janků Karel 1:2, Maixner Vladimír 0:3), TJ Sokol Bludov - KST Město Albrechtice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 1:3, Jelínek Jakub 2:1, Brokeš Josef 2:1, Jílek Tomáš 0:4, body hostů: Žatecký Vladimír 2:2, Štěpanek Martin 3:1, Palivec David 1:2, Adamec Štěpán 3:0), TTC Mohelnice - T.J. Sokol Šternberk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ellner Martin 2:1, Hojgr Jan 1:1, Jarmar Petr 3:0, Duchaň Stanislav 2:1, body hostů: Prázdný Pavel st. 1:2, Vyhnálek Tomáš 0:3, Pischel Jiří 1:2, Coufal Ondřej 1:1),
22. kolo:
TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Buk 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gorecki Pavel 1:2, Raška Jiří 1:3, Šuba Vojtěch ml. 1:2, Venclů Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Koutný Pavel 3:1, Bluma Jindřich 1:2, Hrubý Martin 3:1, Divina Jiří 1:2, WO 1:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín B - SK Přerov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dubský Pavel 1:3, Pospíšil Jaroslav 4:0, Saksa Ivan 3:1, Dohnálek Ondřej 1:3, body hostů: Hrabica Marián 2:2, Valašík Lukáš 2:2, Šoc Milan 3:1, Netesal Jiří 0:4), TJ Sokol Čechovice - KST Jeseník B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmola Pavel 3:1, Novák Dominik 1:3, Šťastný Petr 0:4, Stužka Oldřich ml. 3:1, body hostů: Janoštík Petr 4:0, Vinkler Vladimír 2:2, Schopf Karel 2:2, Dvořák Vítek 1:3), TJ Sokol Ondratice - TTC Pramet Šumperk 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehulka Michal 1:2, Janík Michal st. 0:3, Zich Petr ml. 0:3, Beneš Jan ml. 2:1, body hostů: Žvátora Miroslav 3:0, Wiesner Petr 3:0, Janků Karel 2:1, Maixner Vladimír 1:2), TTC Mohelnice - KST Město Albrechtice 10:0wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Ellner Martin 1:1, Hojgr Jan 1:0, Jarmar Petr 0:1, WO 8:0, body hostů: Žatecký Vladimír 0:1, Štěpanek Martin 0:1, Palivec David 1:0, Adamec Štěpán 1:0, WO 0:8), TJ Sokol Bludov - T.J. Sokol Šternberk 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Pavel 0:2, Jílek Tomáš 0:2, Brokeš Josef 2:1, Jelínek Jakub 2:2, WO 1:2, body hostů: Pischel Jiří 2:2, Coufal Ondřej 2:1, Vyhnálek Tomáš 1:1, Coufal Igor 2:0, WO 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS