Výsledky do novin
Krajský přebor 1
1. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - KST Jeseník C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horáček Michal 0:1, Braun Norbert 2:2, Müller Lukáš 2:2, Janků Karel 4:0, Skokanová Lenka 0:3, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:1, Kunc Radim 1:3, Fňukal Zdeněk 1:3, Šimek Pavel 3:1), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Čechovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 1:2, Chytil Miroslav 1:2, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 4:0, body hostů: Novák Dominik 2:2, Jančík Jiří 1:2, Lošťák Martin 1:2, Pekař René 0:3), TJ Sokol Jestřebí - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 0:3, Malý Jiří 3:0, Sedláček Bohumír 2:1, Čecháček Radek 3:0, body hostů: Kovačík Roman 1:2, Vysloužil Radek 1:2, Kroutil Tomáš 1:2, Zapletal Jan 1:2), TJ Sokol Tovačov - TJ Chropyně B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 0:3, Palčík Zdeněk 0:2, Otáhal Vlastimil 2:1, Pazdera Jaroslav st. 0:3, body hostů: Plšek Josef 3:0, Grmela Tomáš 2:1, Utíkal Zdeněk 2:1, Topič Petr 2:0), TJ Olympia Bruntál - KST Město Albrechtice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 3:0, Čechová Kristina 0:2, Koval Michal 3:0, Machů Jaroslav 3:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 1:2, Santarius Gustav 1:2, Matyáš Jaroslav 0:3, Kozák Petr 0:2), TJ Postřelmov - SK Kolšov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 2:1, Zitta David 2:0, Blaháček Ivo 1:2, Honemann Vlastimil ml. 3:0, body hostů: Čermák Martin 2:1, Honemann Vlastimil 0:3, Směšný Tomáš 1:2, Poisl Isidor 0:2),
2. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - TJ Postřelmov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Lukáš 1:1, Luňáček Jiří 0:2, Skokanová Lenka 0:3, Malý Jan 1:2, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:0, Zitta David 3:0, Smolík Michal 1:1, Blaháček Ivo 1:1), KST Jeseník C - SK Kolšov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 1:3, Janoušek Vladimír 1:3, Fňukal Zdeněk 3:1, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Čermák Martin 2:2, Honemann Vlastimil 2:2, Švesták Drahoslav 3:1, Žák Milan 0:4), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Čechovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 1:2, Kadlec Vítězslav 3:0, Vojtek Roman 3:0, Santarius Gustav 2:1, body hostů: Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 1:2, Pekař René 1:2, Chytil Milan 0:3), TJ Olympia Bruntál - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 2:2, Čechová Kristina 2:2, Hostěnský Robert 1:3, Machů Jaroslav 3:1, body hostů: Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 2:2, Paděra Pavel 1:3, Chytil Miroslav 1:3), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Tovačov 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Pavel 2:1, Malý Jiří 3:0, Sedláček Bohumír 2:1, Čecháček Radek 3:0, body hostů: Horák Milan 1:2, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 0:3, Otáhal Vlastimil 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Chropyně B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačík Roman 3:0, Zapletal Jan 0:3, Vysloužil Radek 0:3, Dohnálek Ondřej 1:2, body hostů: Grmela Aleš 2:1, Topič Petr 3:0, Grmela Tomáš 2:1, Utíkal Zdeněk 1:2),
3. kolo:
TTC Pramet Šumperk B - SK Kolšov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skokanová Lenka 1:2, Horáček Michal 0:2, Vicenec Libor 0:3, Müller Lukáš 2:1, body hostů: Švesták Drahoslav 3:0, Čermák Martin 2:1, Honemann Vlastimil 3:0, Žák Milan 0:2), KST Jeseník C - TJ Postřelmov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Radim 0:4, Fňukal Zdeněk 2:2, Janoušek Vladimír 1:2, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:2, Smolík Michal 2:2, Stryk Zdeněk 2:2, Blaháček Ivo 2:1), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Čechovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 1:2, Hostěnský Robert 1:2, Machů Jaroslav 0:3, body hostů: Novák Dominik 0:3, Lošťák Martin 3:0, Pekař René 3:0, Chytil Milan 2:1), KST Město Albrechtice B - Sportklub Štarnov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec David 0:3, Santarius Gustav 1:1, Vojtek Roman 0:3, Kadlec Vítězslav 2:1, body hostů: Holiš Roman 2:1, Martinů Jiří ml. 3:0, Paděra Pavel 2:1, Chytil Miroslav 1:1), TJ Sokol Jestřebí - TJ Chropyně B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 0:2, Malý Jiří 0:2, Sedláček Bohumír 0:3, Čecháček Radek 0:2, body hostů: Grmela Aleš 3:0, Topič Petr 2:0, Grmela Tomáš 2:0, Utíkal Zdeněk 2:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Tovačov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 3:1, Zapletal Jan 0:4, Vysloužil Radek 2:2, Dohnálek Ondřej 2:2, body hostů: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 1:3, Otáhal Vlastimil 2:2),
4. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sokol Tovačov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Michal 2:2, Honemann Vlastimil ml. 3:1, Zitta David 3:1, Blaháček Ivo 0:4, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 1:3), SK Kolšov - TJ Chropyně B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Čermák Martin 1:3, Mazurka Tomáš 1:2, Švéda Marek 2:2, body hostů: Grmela Aleš 3:1, Utíkal Zdeněk 1:3, Grmela Tomáš 2:2, Plšek Josef 2:1), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Jestřebí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 1:3, Vyvial Jaromír 3:1, Santarius Gustav 2:2, Kadlec Vítězslav 2:2, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 3:1, Král Pavel 1:3, Daniel Jan nejml. 0:4), TJ Olympia Bruntál - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 2:2, Hostěnský Robert 2:2, Machů Jaroslav 2:2, Koval Michal 2:2, body hostů: Kovačík Roman 3:1, Vysloužil Radek 1:3, Zapletal Jan 1:3, Holík Petr 3:1), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Čechovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 2:1, Malý Jan 0:3, Müller Jiří 4:0, body hostů: Richter David 1:3, Lošťák Martin 1:3, Pekař René 1:2, Chytil Milan 2:1), KST Jeseník C - Sportklub Štarnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Vladimír 1:3, Kunc Radim 2:2, Fňukal Zdeněk 1:3, Šimek Pavel 3:1, body hostů: Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, Paděra Pavel 2:2, Chytil Miroslav 1:3),
5. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Chropyně B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smolík Michal 1:2, Stryk Zdeněk 0:3, Honemann Vlastimil ml. 1:2, Zitta David 1:2, body hostů: Plšek Josef 2:1, Grmela Aleš 2:1, Grmela Tomáš 2:1, Utíkal Zdeněk 3:0), SK Kolšov - TJ Sokol Tovačov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Martin 3:1, Mazurka Tomáš 1:3, Švéda Marek 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Palčík Zdeněk 3:1, Otáhal Vlastimil 2:2), KST Město Albrechtice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Vítězslav 0:3, Palivec David 0:3, Vojtek Roman 1:2, Santarius Gustav 3:1, body hostů: Kovačík Roman 4:0, Vysloužil Radek 1:2, Zapletal Jan 2:1, Holík Petr 2:1), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Jestřebí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajča Patrik 1:3, Hostěnský Robert 3:1, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 2:2, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 2:2, Král Pavel 1:3, Daniel Jan nejml. 0:3), TTC Pramet Šumperk B - Sportklub Štarnov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 2:2, Braun Norbert 1:3, Malý Jan 1:2, Müller Jiří 2:2, body hostů: Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 0:3), KST Jeseník C - TJ Sokol Čechovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Vladimír 0:1, Kunc Radim 0:3, Fňukal Zdeněk 2:1, Šimek Pavel 2:1, WO 0:2, body hostů: Richter David 3:0, Lošťák Martin 2:1, Pekař René 0:2, Chytil Milan 1:1, WO 2:0),
6. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - TJ Postřelmov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter David 2:2, Chytil Milan 0:3, Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 3:1, body hostů: Zitta David 2:2, Honemann Vlastimil ml. 4:0, Smolík Michal 0:2, Blaháček Ivo 1:2, Stryk Zdeněk 1:0), Sportklub Štarnov - SK Kolšov 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 0:4, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, Švéda Marek 2:1), TJ Sokol Jestřebí - TTC Pramet Šumperk B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 2:2, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 0:3, Čecháček Radek 4:0, body hostů: Janků Karel 3:1, Braun Norbert 2:2, Müller Lukáš 1:3, Skokanová Lenka 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - KST Jeseník C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 1:1, Vysloužil Radek 1:1, Dohnálek Ondřej 0:1, Zapletal Jan 0:3, Kroutil Tomáš 0:2, WO 0:1, body hostů: Šimek Pavel 3:0, Dvořák Vítek 2:1, Fňukal Zdeněk 2:0, Janoušek Vladimír 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Tovačov - KST Město Albrechtice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 3:0, Otáhal Vlastimil 1:3, body hostů: Vyvial Jaromír 2:2, Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 1:2, Palivec David 2:1), TJ Chropyně B - TJ Olympia Bruntál 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:1, Grmela Tomáš 2:0, Plšek Josef 3:0, Grmela Aleš 3:0, body hostů: Koval Michal 0:3, Machů Jaroslav 0:3, Krajča Patrik 0:2, Čechová Kristina 1:1),
7. kolo:
TJ Sokol Čechovice B - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter David 3:0, Chytil Milan 2:1, Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 2:1, body hostů: Čermák Martin 0:3, Honemann Vlastimil 2:1, Švesták Drahoslav 2:1, Žák Milan 0:3), Sportklub Štarnov - TJ Postřelmov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paděra Pavel 1:1, Mišun Miroslav 0:2, Holiš Roman 1:2, Chytil Miroslav 0:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 1:2, Zitta David 3:0, Stryk Zdeněk 2:0, Blaháček Ivo 2:0), TJ Sokol Jestřebí - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Pavel 2:2, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 1:3, Čecháček Radek 2:2, body hostů: Dvořák Vítek 4:0, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 2:2, Janoušek Vladimír 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TTC Pramet Šumperk B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal Jan 1:2, Kroutil Tomáš 1:2, Kovačík Roman 2:1, Černý Marek 0:3, body hostů: Janků Karel 2:1, Braun Norbert 2:1, Müller Lukáš 2:1, Skokanová Lenka 2:1), TJ Sokol Tovačov - TJ Olympia Bruntál 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 3:1, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 1:3, Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 0:3), TJ Chropyně B - KST Město Albrechtice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Aleš 3:0, Plšek Josef 2:0, Grmela Tomáš 3:0, Zapletal Miroslav 0:2, Nesvadba David 0:1, body hostů: Vyvial Jaromír 0:3, Kadlec Vítězslav 1:2, Santarius Gustav 1:2, Palivec David 1:1),
8. kolo:
TJ Postřelmov - KST Město Albrechtice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Pavel 0:1, Blaháček Ivo 2:1, Zitta David 1:2, Honemann Vlastimil ml. 4:0, Smolík Michal 2:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 2:2, Palivec David 0:3, Santarius Gustav 1:2, Kozák Petr 1:2), SK Kolšov - TJ Olympia Bruntál 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Švesták Drahoslav 2:2, Čermák Martin 2:1, Švéda Marek 2:1, Burian Jaroslav 0:1, body hostů: Koval Michal 4:0, Machů Jaroslav 1:3, Čechová Kristina 1:3, Hostěnský Robert 1:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Tovačov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Lukáš 3:0, Janků Karel 1:2, Malý Jan 3:0, Müller Jiří 2:2, body hostů: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 2:1, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3), KST Jeseník C - TJ Chropyně B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macík Petr 0:2, Janoušek Vladimír 1:2, Fňukal Zdeněk 1:1, WO 0:4, body hostů: Grmela Aleš 2:0, Grmela Tomáš 0:2, Utíkal Zdeněk 1:0, Plšek Josef 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Jestřebí 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter David 3:1, Chytil Milan 1:2, Novák Dominik 2:2, Lošťák Martin 2:2, Jančík Jiří 1:0, body hostů: Čecháček Radek 2:2, Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 1:3, Daniel Jan ml. 1:3), Sportklub Štarnov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paděra Pavel 2:2, Chytil Miroslav 2:2, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, body hostů: Kovačík Roman 3:1, Zapletal Jan 1:3, Holík Petr 1:3, Dubský Pavel 1:3),
9. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Olympia Bruntál 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smolík Michal 2:2, Stryk Zdeněk 1:3, Blaháček Ivo 0:3, Zitta David 2:2, body hostů: Koval Michal 3:1, Machů Jaroslav 3:1, Čechová Kristina 4:0, Hostěnský Robert 0:3), SK Kolšov - KST Město Albrechtice B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Vlastimil 2:1, Švesták Drahoslav 1:2, Čermák Martin 1:2, Švéda Marek 4:0, body hostů: Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 1:2, Kozák Petr 1:2, Palivec David 2:1), TTC Pramet Šumperk B - TJ Chropyně B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Lukáš 1:1, Janků Karel 2:0, Malý Jan 3:0, Müller Jiří 2:0, body hostů: Plšek Josef 1:0, Grmela Aleš 0:2, Grmela Tomáš 0:2, Utíkal Zdeněk 0:2, Topič Petr 0:2), KST Jeseník C - TJ Sokol Tovačov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paraskevopulos Filip 4:0, Kunc Radim 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Fňukal Zdeněk 1:3, body hostů: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 2:2), TJ Sokol Čechovice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter David 3:0, Chytil Milan 1:2, Novák Dominik 1:2, Lošťák Martin 3:1, body hostů: Dubský Pavel 2:2, Holík Petr 3:0, Kovačík Roman 0:3, Zapletal Jan 0:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Jestřebí 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 2:1, Chytil Miroslav 1:2, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, body hostů: Čecháček Radek 2:1, Malý Jiří 1:2, Sedláček Bohumír 0:3, Daniel Jan ml. 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Jestřebí - TJ Postřelmov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 0:3, Malý Jiří 1:2, Sedláček Bohumír 1:2, Čecháček Radek 1:2, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:0, Zitta David 2:1, Stryk Zdeněk 2:1, Smolík Michal 2:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - SK Kolšov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 3:1, Dubský Pavel 0:3, Holík Petr 3:0, Vysloužil Radek 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 1:3, Švéda Marek 2:2, Čermák Martin 0:3, Švesták Drahoslav 2:1), TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Čechovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 1:3, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Jančík Jiří 4:0, Richter David 2:2, Lošťák Martin 3:1, Chytil Milan 0:3), TJ Chropyně B - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Tomáš 2:1, Plšek Josef 1:1, Grmela Aleš 3:0, Topič Petr 2:0, Utíkal Zdeněk 0:1, body hostů: Holiš Roman 1:2, Martinů Jiří ml. 2:1, Chytil Miroslav 0:3, Mišun Miroslav 0:2), KST Město Albrechtice B - TTC Pramet Šumperk B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 2:0, Vyvial Jaromír 2:0, Kadlec Vítězslav 2:1, Santarius Gustav 2:1, body hostů: Müller Lukáš 0:3, Malý Jan 1:2, Braun Norbert 1:1, Skokanová Lenka 0:2), TJ Olympia Bruntál - KST Jeseník C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 0:3, Čechová Kristina 0:2, Machů Jaroslav 1:2, Koval Michal 1:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 3:0, Šimek Pavel 3:0, Fňukal Zdeněk 1:2, Janoušek Vladimír 2:0),
11. kolo:
TJ Sokol Jestřebí - SK Kolšov 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 1:2, Sedláček Bohumír 1:2, Malý Jiří 3:0, Čecháček Radek 3:1, body hostů: Směšný Tomáš 2:2, Čermák Martin 1:2, Švesták Drahoslav 2:1, Los Alois 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Postřelmov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Petr 1:2, Dubský Pavel 1:1, Dohnálek Ondřej 1:2, Zapletal Jan 1:2, Kovačík Roman 0:1, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 2:1, Zitta David 2:1, Smolík Michal 1:2, Stryk Zdeněk 3:0), TJ Sokol Tovačov - Sportklub Štarnov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 3:1, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Otáhal Vlastimil 1:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 2:2, Chytil Miroslav 1:3, Mišun Miroslav 0:3), TJ Chropyně B - TJ Sokol Čechovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Josef 3:0, Grmela Aleš 3:0, Topič Petr 0:1, Grmela Tomáš 2:1, Zapletal Miroslav 1:1, body hostů: Lošťák Martin 1:2, Maděrka Aleš 0:3, Novák Dominik 1:2, Chytil Milan 1:2), KST Město Albrechtice B - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palivec David 3:1, Vyvial Jaromír 2:2, Santarius Gustav 2:2, Kadlec Vítězslav 0:3, Vojtek Roman 0:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 1:3, Janoušek Vladimír 2:2), TJ Olympia Bruntál - TTC Pramet Šumperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 2:1, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 3:1, body hostů: Müller Lukáš 0:4, Malý Jan 2:1, Braun Norbert 1:2, Skokanová Lenka 1:2),
12. kolo:
KST Jeseník C - TTC Pramet Šumperk B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Pavel 2:0, Janoušek Vladimír 2:0, Fňukal Zdeněk 2:0, Matějíček Miloš st. 2:0, body hostů: Braun Norbert 0:2, Müller Lukáš 0:2, Skokanová Lenka 0:2, Horáček Michal 0:2), TJ Sokol Čechovice B - Sportklub Štarnov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter David 2:1, Novák Dominik 1:2, Chytil Milan 0:3, Lošťák Martin 1:3, body hostů: Holiš Roman 4:0, Martinů Jiří ml. 3:0, Paděra Pavel 2:1, Chytil Miroslav 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Jestřebí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačík Roman 2:0, Kroutil Tomáš 1:1, Holík Petr 3:0, Vysloužil Radek 2:0, body hostů: Čecháček Radek 0:3, Malý Jiří 1:1, Sedláček Bohumír 0:2, Král Pavel 0:2), TJ Chropyně B - TJ Sokol Tovačov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:2, Grmela Aleš 3:0, Grmela Tomáš 3:0, Plšek Josef 1:0, Nesvadba David 0:2, body hostů: Pazdera Jaroslav st. 1:2, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 2:1, Vojtašek Miroslav 0:3), KST Město Albrechtice B - TJ Olympia Bruntál 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 0:2, Kadlec Vítězslav 3:1, Vojtek Roman 1:2, Vyvial Jaromír 3:1, Santarius Gustav 2:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 1:3, Krajča Patrik 1:3, Čechová Kristina 2:1), SK Kolšov - TJ Postřelmov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Drahoslav 1:3, Směšný Tomáš 3:1, Švéda Marek 2:2, Čermák Martin 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 1:3, Zitta David 1:3, Stryk Zdeněk 3:1, Smolík Michal 4:0),
13. kolo:
TJ Postřelmov - TTC Pramet Šumperk B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaháček Ivo 2:2, Stryk Zdeněk 2:1, Smolík Michal 2:1, Zitta David 2:2, body hostů: Müller Jiří 2:2, Malý Jan 1:3, Müller Lukáš 1:2, Braun Norbert 2:1), SK Kolšov - KST Jeseník C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Směšný Tomáš 1:2, Honemann Vlastimil 0:3, Čermák Martin 1:2, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 1:2, Fňukal Zdeněk 3:0, Janoušek Vladimír 1:2), TJ Sokol Čechovice B - KST Město Albrechtice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančík Jiří 4:0, Lošťák Martin 2:2, Chytil Milan 0:4, Richter David 3:1, body hostů: Santarius Gustav 2:2, Kadlec Vítězslav 2:1, Vojtek Roman 1:3, Palivec David 2:2, Vyvial Jaromír 0:1), Sportklub Štarnov - TJ Olympia Bruntál 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 2:0, Chytil Miroslav 1:1, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, body hostů: Koval Michal 1:2, Machů Jaroslav 0:3, Čechová Kristina 0:2, Hostěnský Robert 0:2), TJ Sokol Tovačov - TJ Sokol Jestřebí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 1:3, body hostů: Malý Jiří 4:0, Čecháček Radek 3:0, Sedláček Bohumír 1:2, Král Pavel 1:2), TJ Chropyně B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Tomáš 1:1, Plšek Josef 2:0, Grmela Aleš 3:0, Utíkal Zdeněk 2:1, body hostů: Brzokoupil Jiří 1:2, Vysloužil Radek 0:3, Dubský Pavel 1:1, Holík Petr 0:2),
14. kolo:
SK Kolšov - TTC Pramet Šumperk B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švesták Drahoslav 0:2, Honemann Vlastimil 0:2, Směšný Tomáš 0:2, Čermák Martin 0:2, body hostů: Müller Jiří 2:0, Malý Jan 2:0, Müller Lukáš 2:0, Braun Norbert 2:0), TJ Postřelmov - KST Jeseník C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaháček Ivo 2:2, Smolík Michal 3:1, Honemann Vlastimil ml. 2:2, Zitta David 2:2, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Šimek Pavel 1:3, Fňukal Zdeněk 1:3, Janoušek Vladimír 1:3), TJ Sokol Čechovice B - TJ Olympia Bruntál 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lošťák Martin 3:1, Chytil Milan 0:2, Novák Dominik 1:2, Richter David 4:0, Jančík Jiří 2:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 2:2, Čechová Kristina 1:3, Hostěnský Robert 0:3), Sportklub Štarnov - KST Město Albrechtice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paděra Pavel 1:3, Chytil Miroslav 2:2, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 2:2, body hostů: Vyvial Jaromír 3:1, Kadlec Vítězslav 3:1, Vojtek Roman 0:2, Palivec David 1:3, Santarius Gustav 1:1), TJ Chropyně B - TJ Sokol Jestřebí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Josef 2:2, Grmela Aleš 4:0, Grmela Tomáš 1:2, Topič Petr 1:3, body hostů: Malý Jiří 3:1, Čecháček Radek 3:1, Sedláček Bohumír 1:3, Král Pavel 0:3), TJ Sokol Tovačov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 0:3, Pazdera Jaroslav st. 2:0, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 0:3, body hostů: Brzokoupil Jiří 2:1, Holík Petr 2:1, Dubský Pavel 3:0, Vysloužil Radek 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Tovačov - TJ Postřelmov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 2:1, Palčík Zdeněk 1:2, Otáhal Vlastimil 0:3, Pazdera Jaroslav st. 1:3, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 3:1, Stryk Zdeněk 3:0, Zitta David 1:2, Smolík Michal 2:1), TJ Chropyně B - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Miroslav 0:2, Grmela Aleš 3:0, Utíkal Zdeněk 1:2, Grmela Tomáš 3:0, Plšek Josef 1:0, body hostů: Švéda Marek 2:1, Čermák Martin 0:3, Švesták Drahoslav 1:2, Honemann Vlastimil 1:2), TJ Sokol Jestřebí - KST Město Albrechtice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 0:4, Král Pavel 2:2, Sedláček Bohumír 3:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Santarius Gustav 1:3, Kadlec Vítězslav 3:1, Vyvial Jaromír 2:2, Vojtek Roman 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Olympia Bruntál 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 1:2, Brzokoupil Jiří 2:1, Kovačík Roman 1:2, Dubský Pavel 4:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 2:1, Hostěnský Robert 0:3, Jasinský Čestmír 1:2), TJ Sokol Čechovice B - TTC Pramet Šumperk B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Richter David 0:2, Pekař René 0:2, Lošťák Martin 2:1, Maděrka Aleš 0:3, body hostů: Janků Karel 2:1, Malý Jan 3:0, Braun Norbert 1:1, Müller Lukáš 2:0), Sportklub Štarnov - KST Jeseník C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Miroslav 1:2, Paděra Pavel 1:1, Holiš Roman 3:0, Martinů Jiří ml. 3:0, body hostů: Matějíček Miloš st. 2:1, Janoušek Vladimír 0:3, Macík Karel 0:3, Šimek Pavel 1:1),
16. kolo:
TJ Chropyně B - TJ Postřelmov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:1, Grmela Aleš 2:0, Plšek Josef 3:0, Grmela Tomáš 3:0, body hostů: Honemann Vlastimil ml. 0:3, Stryk Zdeněk 0:3, Zitta David 0:2, Smolík Michal 1:1), TJ Sokol Tovačov - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Otáhal Vlastimil 0:3, Palčík Zdeněk 3:0, body hostů: Švesták Drahoslav 2:1, Švéda Marek 1:2, Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - KST Město Albrechtice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Petr 3:0, Brzokoupil Jiří 2:0, Kovačík Roman 2:0, Dubský Pavel 1:2, Dohnálek Ondřej 0:1, body hostů: Kadlec Vítězslav 1:2, Vyvial Jaromír 1:2, Vojtek Roman 1:2, Santarius Gustav 0:2), TJ Sokol Jestřebí - TJ Olympia Bruntál 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 1:3, Král Pavel 0:4, Sedláček Bohumír 3:1, Malý Jiří 4:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 3:1, Jasinský Čestmír 2:2, Hostěnský Robert 1:3), Sportklub Štarnov - TTC Pramet Šumperk B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Miroslav 1:3, Paděra Pavel 3:0, Holiš Roman 2:1, Martinů Jiří ml. 3:1, body hostů: Janků Karel 3:1, Malý Jan 0:4, Braun Norbert 1:2, Müller Lukáš 1:2), TJ Sokol Čechovice B - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lošťák Martin 3:1, Pekař René 1:3, Maděrka Aleš 1:3, Jančík Jiří 3:1, body hostů: Matějíček Miloš st. 4:0, Janoušek Vladimír 1:3, Macík Karel 1:3, Šimek Pavel 2:2),
17. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sokol Čechovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaháček Ivo 2:2, Honemann Vlastimil ml. 3:1, Smolík Michal 1:2, Zitta David 3:1, body hostů: Richter David 4:0, Lošťák Martin 0:4, Maděrka Aleš 1:3, Novák Dominik 1:2), SK Kolšov - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 2:2, Čermák Martin 1:2, Švéda Marek 3:1, Švesták Drahoslav 2:2, Mazurka Tomáš 1:0, body hostů: Holiš Roman 4:0, Mišun Miroslav 0:4, Paděra Pavel 1:3, Chytil Miroslav 2:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Sokol Jestřebí 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 2:0, Malý Jan 1:1, Braun Norbert 2:1, Müller Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Malý Jiří 2:1, Sedláček Bohumír 0:2, Král Pavel 0:2, Daniel Jan ml. 0:2, WO 0:1), KST Jeseník C - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 1:3, Janoušek Vladimír 1:3, Fňukal Zdeněk 0:3, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Holík Petr 2:2, Kovačík Roman 3:1, Dubský Pavel 2:2, Vysloužil Radek 2:1), KST Město Albrechtice B - TJ Sokol Tovačov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Santarius Gustav 1:2, Palivec David 1:3, Vyvial Jaromír 4:0, Kadlec Vítězslav 2:2, Vojtek Roman 0:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 1:3), TJ Olympia Bruntál - TJ Chropyně B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajča Patrik 2:1, Čechová Kristina 2:1, Hostěnský Robert 1:2, Machů Jaroslav 0:4, body hostů: Topič Petr 3:1, Grmela Tomáš 2:1, Hrdina Jan 2:1, Utíkal Zdeněk 1:2),
18. kolo:
SK Kolšov - TJ Sokol Čechovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Vlastimil 4:0, Švesták Drahoslav 0:1, Mazurka Tomáš 3:1, Švéda Marek 2:2, Čermák Martin 1:2, body hostů: Richter David 2:2, Lošťák Martin 1:3, Maděrka Aleš 1:3, Novák Dominik 2:2), TJ Postřelmov - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaháček Ivo 2:1, Honemann Vlastimil ml. 0:1, Stryk Zdeněk 3:0, Zitta David 3:0, Smolík Michal 0:1, body hostů: Holiš Roman 2:1, Chytil Miroslav 1:2, Paděra Pavel 0:3, Mišun Miroslav 0:2), KST Jeseník C - TJ Sokol Jestřebí 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fňukal Zdeněk 2:1, Janoušek Vladimír 1:2, Šimek Pavel 1:2, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Malý Jiří 3:1, Sedláček Bohumír 2:1, Král Pavel 0:3, Daniel Jan ml. 0:3), TTC Pramet Šumperk B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janků Karel 1:1, Malý Jan 2:0, Braun Norbert 2:1, Müller Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Holík Petr 0:3, Dubský Pavel 0:2, Kovačík Roman 1:1, Vysloužil Radek 1:1, WO 0:1), TJ Olympia Bruntál - TJ Sokol Tovačov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machů Jaroslav 1:1, Veiglová Jarmila 0:2, Hostěnský Robert 0:3, Čechová Kristina 1:2, body hostů: Horák Milan 2:1, Pazdera Jaroslav st. 3:0, Palčík Zdeněk 2:0, Otáhal Vlastimil 1:1), KST Město Albrechtice B - TJ Chropyně B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palivec David 1:2, Vyvial Jaromír 2:1, Vojtek Roman 1:2, Kadlec Vítězslav 1:3, body hostů: Topič Petr 4:0, Grmela Tomáš 1:2, Hrdina Jan 2:1, Utíkal Zdeněk 1:2),
19. kolo:
KST Město Albrechtice B - TJ Postřelmov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 1:1, Vyvial Jaromír 0:2, Vojtek Roman 0:2, Kadlec Vítězslav 0:3, Matyáš Jaroslav 0:1, body hostů: Stryk Zdeněk 3:0, Zitta David 3:0, Smolík Michal 2:0, Blaháček Ivo 1:1), TJ Olympia Bruntál - SK Kolšov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hostěnský Robert 1:3, Krajča Patrik 2:2, Machů Jaroslav 2:2, Koval Michal 3:1, body hostů: Honemann Vlastimil 3:1, Švéda Marek 3:1, Mazurka Tomáš 1:3, Čermák Martin 1:3), TJ Sokol Tovačov - TTC Pramet Šumperk B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Palčík Zdeněk 1:2, Horák Milan 2:1, Otáhal Vlastimil 1:2, Vojtašek Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Malý Jan 4:0, Skokanová Lenka 3:1, Agachi Konstantin 1:3, WO 0:5), TJ Chropyně B - KST Jeseník C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Utíkal Zdeněk 1:0, Hrdina Jan 1:3, Grmela Tomáš 1:2, Topič Petr 3:1, Grmela Aleš 3:0, body hostů: Šimek Pavel 3:1, Fňukal Zdeněk 1:3, Janoušek Vladimír 1:3, Kunc Radim 1:2), TJ Sokol Jestřebí - TJ Sokol Čechovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Jan ml. 1:3, Král Pavel 3:1, Sedláček Bohumír 1:2, Malý Jiří 4:0, body hostů: Lošťák Martin 1:3, Maděrka Aleš 3:1, Novák Dominik 2:2, Kolík Petr 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - Sportklub Štarnov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Petr 1:2, Kovačík Roman 2:0, Vysloužil Radek 3:0, Dubský Pavel 3:0, body hostů: Holiš Roman 1:2, Paděra Pavel 0:3, Procházka Zdeněk 0:3, Mišun Miroslav 1:1),
20. kolo:
TJ Olympia Bruntál - TJ Postřelmov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hostěnský Robert 0:3, Krajča Patrik 1:2, Machů Jaroslav 2:1, Koval Michal 3:1, Veiglová Jarmila 0:1, body hostů: Stryk Zdeněk 3:1, Zitta David 3:1, Smolík Michal 1:2, Blaháček Ivo 1:2), KST Město Albrechtice B - SK Kolšov 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palivec David 2:1, Vyvial Jaromír 2:1, Santarius Gustav 0:1, Kadlec Vítězslav 3:0, Vojtek Roman 2:0, body hostů: Honemann Vlastimil 0:3, Švéda Marek 1:2, Mazurka Tomáš 1:1, Čermák Martin 1:2, Švesták Drahoslav 0:1), TJ Chropyně B - TTC Pramet Šumperk B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdina Jan 0:1, Topič Petr 2:0, Grmela Tomáš 3:0, Grmela Aleš 2:0, WO 3:0, body hostů: Malý Jan 1:2, Skokanová Lenka 0:3, Agachi Konstantin 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Tovačov - KST Jeseník C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 2:2, Otáhal Vlastimil 2:2, Palčík Zdeněk 2:2, body hostů: Šimek Pavel 2:2, Fňukal Zdeněk 2:2, Janoušek Vladimír 2:2, Kunc Radim 2:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Čechovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Petr 2:2, Brzokoupil Jiří 0:4, Dubský Pavel 3:1, Vysloužil Radek 3:1, body hostů: Lošťák Martin 4:0, Maděrka Aleš 2:2, Novák Dominik 1:3, Kolík Petr 1:3), TJ Sokol Jestřebí - Sportklub Štarnov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daniel Jan ml. 2:1, Král Pavel 2:1, Sedláček Bohumír 2:1, Malý Jiří 2:1, body hostů: Holiš Roman 2:1, Paděra Pavel 0:3, Procházka Zdeněk 2:1, Mišun Miroslav 0:3),
21. kolo:
TJ Postřelmov - TJ Sokol Jestřebí 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaháček Ivo 3:0, Smolík Michal 1:1, Honemann Vlastimil ml. 3:0, Zitta David 1:2, body hostů: Malý Jiří 1:2, Sedláček Bohumír 1:2, Král Pavel 1:2, Daniel Jan ml. 0:2), SK Kolšov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Martin 1:2, Honemann Vlastimil 2:1, Švéda Marek 3:0, Švesták Drahoslav 2:2, body hostů: Kovačík Roman 0:4, Vysloužil Radek 2:1, Holík Petr 2:1, Zapletal Jan 1:2), TJ Sokol Čechovice B - TJ Sokol Tovačov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Jiří 0:4, Richter David 2:2, Maděrka Aleš 2:2, Lošťák Martin 3:1, body hostů: Horák Milan 2:2, Pazdera Jaroslav st. 3:1, Palčík Zdeněk 3:1, Otáhal Vlastimil 1:3), Sportklub Štarnov - TJ Chropyně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Miroslav 2:2, Paděra Pavel 2:2, Holiš Roman 3:1, Martinů Jiří ml. 2:2, body hostů: Grmela Tomáš 3:1, Grmela Aleš 2:2, Hrdina Jan 2:2, Utíkal Zdeněk 0:4), TTC Pramet Šumperk B - KST Město Albrechtice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 1:3, Müller Lukáš 3:1, Braun Norbert 1:2, Müller Jiří 4:0, body hostů: Kadlec Vítězslav 1:3, Vyvial Jaromír 3:1, Santarius Gustav 1:3, Vojtek Roman 1:2), KST Jeseník C - TJ Olympia Bruntál 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunc Radim 1:2, Janoušek Vladimír 1:2, Fňukal Zdeněk 2:1, Matějíček Miloš st. 4:0, body hostů: Koval Michal 2:2, Machů Jaroslav 1:2, Krajča Patrik 0:3, Čechová Kristina 2:1),
22. kolo:
SK Kolšov - TJ Sokol Jestřebí 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švesták Drahoslav 3:1, Burian Jaroslav 2:2, Směšný Tomáš 2:0, Čermák Martin 3:1, Dražný Alois 0:1, body hostů: Malý Jiří 4:0, Sedláček Bohumír 1:3, Král Pavel 0:4, Daniel Jan ml. 0:3), TJ Postřelmov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaháček Ivo 4:0, Smolík Michal 2:2, Honemann Vlastimil ml. 1:3, Zitta David 2:2, body hostů: Vysloužil Radek 3:1, Kovačík Roman 1:3, Holík Petr 2:2, Zapletal Jan 1:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Tovačov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Miroslav 1:3, Mišun Miroslav 1:3, Paděra Pavel 3:1, Martinů Jiří ml. 3:1, body hostů: Pazdera Jaroslav st. 3:1, Horák Milan 2:2, Palčík Zdeněk 2:2, Otáhal Vlastimil 1:3), TJ Sokol Čechovice B - TJ Chropyně B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Jiří 2:2, Richter David 2:2, Maděrka Aleš 2:2, Lošťák Martin 2:2, body hostů: Grmela Tomáš 4:0, Hrdina Jan 0:4, Grmela Aleš 4:0, Utíkal Zdeněk 0:4), KST Jeseník C - KST Město Albrechtice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 2:1, Janoušek Vladimír 0:3, Fňukal Zdeněk 2:1, Matějíček Miloš st. 4:0, Kunc Radim 1:0, body hostů: Vyvial Jaromír 1:3, Santarius Gustav 2:2, Vojtek Roman 1:2, Kadlec Vítězslav 1:2), TTC Pramet Šumperk B - TJ Olympia Bruntál 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokanová Lenka 1:1, Müller Lukáš 2:0, Braun Norbert 3:0, Müller Jiří 3:0, body hostů: Koval Michal 0:2, Machů Jaroslav 0:3, Čechová Kristina 0:2, Krajča Patrik 1:1, Hostěnský Robert 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS