Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 2A
1. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Otaslavice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal I. 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Ondratice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oplocký Petr ml. 1:3, Palásek Jaromír 1:2, Válek Vít 0:4, Janík Michal ml. 0:3, WO 2:0, body hostů: Řehulka Michal 2:1, Zich Petr ml. 4:0, Cetkovský Martin 2:1, Sedlář Jan 4:0, WO 0:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - STK Hradčany 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Radek 3:1, Kovačík Roman 3:1, Kroutil Tomáš 0:4, Šolle Radovan 0:4, body hostů: Holub Oto 2:2, Galanda Tomáš 2:2, Vaculík Roman 4:0, Kubík David 2:2), Sportovní klub Rakov - TJ Sigma Cidemat Hranice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludka Jaroslav 4:0, Ludka Jan 2:2, Frydrych Ondřej 1:3, Vykopal Jaroslav 2:2, body hostů: Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 3:1, Němeček Ladislav 1:3), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Lutín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 2:2, Černoch Alois st. 4:0, Coufal Ondřej 1:1, Coufal Igor 4:0, Kubánek Martin 1:1, body hostů: Zbořil Radek 2:2, Kocián Martin 1:3, Tlach Miroslav 0:4, Začal Martin 1:3), SK Přerov C - TJ Sokol Kojetín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Hynek 0:4, Šikl Richard 1:3, Červinka Lukáš 0:4, Krudenc Martin 3:1, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 3:1),
2. kolo:
TJ OP Prostějov - SK Přerov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 4:0, Stužka Oldřich st. 1:2, Lužný Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Hejduk Pavel 1:3, Krudenc Martin 1:3, Jarolím Tomáš 1:3, Otáhal Bořek 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 3:1, Orság Vlastimil 2:2, Prokeš Lukáš 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Šternberk B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplocký Petr ml. 1:2, Palásek Jaromír 1:3, Válek Vít 1:2, Janík Michal ml. 2:1, WO 2:1, body hostů: Coufal Ondřej 3:0, Černoch Alois st. 2:1, Suchý Filip 0:4, Šauer Miloš 3:0, WO 1:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlář Jan 3:1, Řehulka Michal 0:4, Milar Martin 2:2, Zich Petr ml. 3:1, body hostů: Tlach Miroslav 1:3, Halfar Václav 2:2, Zbořil Radek 2:2, Kocián Martin 3:1), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - Sportovní klub Rakov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 4:0, Sklenář Jakub 0:2, Dohnálek Ondřej 4:0, Kroutil Tomáš 2:2, Vysloužil Radek 2:0, body hostů: Ludka Jaroslav 1:3, Vykopal Jaroslav 2:2, Ludka Jan 1:3, Frydrych Ondřej 0:4), STK Hradčany - TJ Sigma Cidemat Hranice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galanda Tomáš 4:0, Kubík David 3:1, Vaculík Roman 4:0, Holub Oto 3:1, body hostů: Sohr Radovan 1:3, Zobaník Jaroslav 0:4, Jemelka Libor 1:3, Němeček Ladislav 0:4),
3. kolo:
TJ OP Prostějov - TJ Sokol Kojetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 1:3, Lužný Petr 1:3, Hrůza Pavel 1:3, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Odehnal Jakub 1:3, Orság Vlastimil 3:1, Prokeš Lukáš 3:1), TJ Sokol Otaslavice - SK Přerov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 4:0, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Hejduk Pavel 2:2, Krudenc Martin 2:2, Otáhal Bořek 2:2, Jarolím Tomáš 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sigma Lutín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Vít 0:4, Oplocký Petr ml. 0:4, Palásek Jaromír 1:2, Janík Michal ml. 2:1, WO 1:1, body hostů: Kocián Martin 3:0, Trunkát Dalibor 4:0, Zbořil Radek 2:2, Začal Martin 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 1:1, Zich Petr ml. 3:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 2:2, Řehulka Michal 0:2, body hostů: Coufal Ondřej 4:0, Černoch Alois st. 1:3, Vémola Martin 2:2, Kubánek Martin 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sigma Cidemat Hranice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovačík Roman 3:0, Kroutil Tomáš 2:1, Vysloužil Radek 2:1, Dohnálek Ondřej 2:1, WO 0:4, body hostů: Jemelka Libor 1:2, Sohr Radovan 1:2, Šuba Vojtěch st. 0:3, Němeček Ladislav 1:2, WO 4:0), STK Hradčany - Sportovní klub Rakov 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík David 2:0, Galanda Tomáš 2:0, Holub Oto 2:1, Vaculík Roman 2:0, WO 7:0, body hostů: Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jan 0:2, Ludka Jaroslav 0:2, Frydrych Ondřej 0:2, WO 0:7),
4. kolo:
SK Přerov C - Sportovní klub Rakov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarolím Tomáš 2:1, Krudenc Martin 3:0, Otáhal Bořek 2:1, Hejduk Pavel 2:2, WO 3:0, body hostů: Vykopal Jaroslav 2:2, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 0:3, Frydrych Ondřej 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Cidemat Hranice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Lukáš 2:1, Odehnal Jakub 2:1, Orság Vlastimil 3:1, Matula Jaroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Klos Otto 0:4, Sohr Radovan 1:2, Staněk Roman 0:3, Jemelka Libor 2:2, WO 2:0), T.J. Sokol Šternberk B - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 0:1, Coufal Ondřej 2:0, Šauer Miloš 4:0, Černoch Alois st. 3:1, Kubánek Martin 2:0, WO 0:3, body hostů: Dohnálek Ondřej 1:3, Kroutil Tomáš 1:2, Sklenář Jakub 0:3, Šolle Radovan 0:3, WO 3:0), TJ Sigma Lutín - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Radek 2:2, Halfar Václav 3:1, Tlach Miroslav 1:3, Trunkát Dalibor 3:1, body hostů: Cápík Antonín 0:4, Galanda Tomáš 4:0, Holub Oto 2:2, Kubík David 1:3), TJ OP Prostějov - TJ Sokol Němčice nad Hanou 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 1:1, Hrůza Petr 1:1, Sedláček Jiří 3:0, Běhal Jiří st. 3:0, WO 2:4, body hostů: Janík Michal ml. 1:2, Válek Vít 1:2, Palásek Jaromír 0:2, Palásek Martin 0:2, WO 4:2), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Ondratice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Sedlář Jan 1:3, Zich Petr ml. 4:0, Cetkovský Martin 2:2, Řehulka Michal 2:2),
5. kolo:
SK Přerov C - TJ Sigma Cidemat Hranice 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejduk Pavel 4:0, Krudenc Martin 3:1, Otáhal Bořek 2:2, Jarolím Tomáš 3:1, body hostů: Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 0:4, Zobaník Jaroslav 0:1, Klos Otto 1:3, Staněk Roman 0:3), TJ Sokol Kojetín - Sportovní klub Rakov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokeš Lukáš 1:1, Odehnal Jakub 2:0, Orság Vlastimil 2:1, Matula Jaroslav 4:0, WO 5:0, body hostů: Vykopal Jaroslav 1:3, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 1:1, Frydrych Ondřej 0:2, WO 0:5), T.J. Sokol Šternberk B - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Alois st. 2:2, Kubánek Martin 2:2, Coufal Ondřej 2:1, Šauer Miloš 4:0, WO 0:1, body hostů: Cápík Antonín 0:4, Galanda Tomáš 3:1, Holub Oto 2:2, Kubík David 0:3, WO 1:0), TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trunkát Dalibor 2:0, Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 3:0, Halfar Václav 2:0, WO 0:5, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:3, Kroutil Tomáš 0:2, Šolle Radovan 0:3, Sklenář Jakub 0:3, WO 5:0), TJ OP Prostějov - TJ Sokol Ondratice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 2:2, body hostů: Sedlář Jan 0:1, Řehulka Michal 2:2, Zich Petr ml. 3:1, Cetkovský Martin 3:1, Zich Petr st. 0:3), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Janík Michal ml. 2:2, Válek Vít 3:1, Oplocký Petr ml. 2:2, Palásek Jaromír 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou - SK Přerov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 0:3, Palásek Jaromír 0:3, Válek Vít 1:2, Janík Michal ml. 3:1, WO 2:1, body hostů: Jarolím Tomáš 2:2, Otáhal Bořek 2:1, Hejduk Pavel 3:0, Červinka Lukáš 2:1, WO 1:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Kojetín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehulka Michal 0:2, Milar Martin 3:1, Zich Petr ml. 4:0, Cetkovský Martin 3:0, Sedlář Jan 1:1, WO 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 1:2, Odehnal Jakub 0:4, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 2:2, WO 1:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ OP Prostějov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 4:0, Vysloužil Radek 0:4, Dohnálek Ondřej 2:2, Kroutil Tomáš 1:3, body hostů: Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 2:2, Běhal Jiří st. 2:2), STK Hradčany - TJ Sokol Otaslavice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 3:1, Galanda Tomáš 3:1, Vaculík Roman 4:0, Kubík David 2:2, body hostů: Kalabis Petr 2:2, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4), Sportovní klub Rakov - T.J. Sokol Šternberk B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykopal Jaroslav 3:1, Ludka Jan 1:3, Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Šauer Miloš 4:0, Černoch Alois st. 2:2, Běhal Jeroným 1:3, Suchý Filip 1:2, WO 1:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sigma Lutín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Tlach Miroslav 2:2, Zbořil Radek 4:0, Kocián Martin 4:0, Začal Martin 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Kojetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 2:2, Oplocký Petr ml. 0:4, Palásek Jaromír 0:3, Janík Michal ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 4:0, Orság Vlastimil 3:1, Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice B - SK Přerov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 0:2, Řehulka Michal 2:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 2:1, Zich Petr ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Jarolím Tomáš 1:2, Otáhal Bořek 0:4, Hejduk Pavel 0:3, Červinka Lukáš 4:0, WO 2:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroutil Tomáš 3:1, Vysloužil Radek 1:1, Kovačík Roman 2:1, Běhal Milan 2:0, Černý Marek 0:2, WO 0:3, body hostů: Kalabis Petr 3:0, Mikuš Michal 0:3, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 1:2, WO 3:0), STK Hradčany - TJ OP Prostějov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Oto 2:2, Kubík David 0:4, Vaculík Roman 3:1, Galanda Tomáš 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 2:2, Lužný Petr 2:2, Běhal Jiří st. 2:2), Sportovní klub Rakov - TJ Sigma Lutín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jan 0:3, Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jaroslav 3:1, WO 0:3, body hostů: Kocián Martin 2:2, Zbořil Radek 2:1, Začal Martin 2:1, Tlach Miroslav 3:0, WO 3:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - T.J. Sokol Šternberk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 2:2, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Šauer Miloš 3:1, Černoch Alois st. 2:2, Běhal Jeroným 1:3, Suchý Filip 2:2),
8. kolo:
SK Přerov C - T.J. Sokol Šternberk B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoc Milan 3:1, Krudenc Martin 4:0, Jarolím Tomáš 3:1, Otáhal Bořek 3:1, body hostů: Černoch Alois st. 1:3, Šauer Miloš 2:2, Běhal Jeroným 0:4, Suchý Filip 0:4), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Matula Jaroslav 3:1, Orság Vlastimil 1:3, Prokeš Lukáš 2:2, body hostů: Trunkát Dalibor 0:1, Zbořil Radek 3:1, Halfar Václav 2:2, Kocián Martin 2:2, Začal Martin 1:2), TJ OP Prostějov - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 2:1, Sedláček Jiří 2:0, Hrůza Petr 2:1, Běhal Jiří st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Ludka Jaroslav 1:2, Vykopal Jaroslav 2:1, Ludka Jan 0:3, Frydrych Ondřej 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sigma Cidemat Hranice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 2:2, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 3:1, Klos Otto 1:3, Němeček Ladislav 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Petr 2:2, Válek Vít 1:3, Palásek Jaromír 1:3, Janík Michal ml. 2:2, body hostů: Běhal Milan 1:3, Dohnálek Ondřej 3:1, Vysloužil Radek 3:1, Kroutil Tomáš 3:1), TJ Sokol Ondratice B - STK Hradčany 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cetkovský Martin 1:2, Milar Martin 0:2, Řehulka Michal 2:1, Zich Petr ml. 1:1, Sedlář Jan 0:1, WO 0:5, body hostů: Holub Oto 1:2, Galanda Tomáš 2:0, Vaculík Roman 2:1, Kubík David 2:1, WO 5:0),
9. kolo:
SK Přerov C - TJ Sigma Lutín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarolím Tomáš 2:1, Krudenc Martin 1:2, Šikl Richard 3:0, Otáhal Bořek 4:0, WO 2:1, body hostů: Hampl Jiří 0:4, Kocián Martin 1:2, Halfar Václav 0:3, Zbořil Radek 2:1, WO 1:2), TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Šternberk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Jaroslav 3:0, Prokeš Lukáš 2:1, Odehnal Jakub 2:1, Orság Vlastimil 1:2, WO 4:0, body hostů: Černoch Alois st. 2:2, Suchý Filip 1:3, Běhal Jeroným 1:3, WO 0:4), TJ OP Prostějov - TJ Sigma Cidemat Hranice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Petr 4:0, Hrůza Petr 4:0, Sedláček Jiří 1:2, Běhal Jiří st. 3:1, WO 0:1, body hostů: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 1:3, Klos Otto 0:4, Němeček Ladislav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice - Sportovní klub Rakov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 1:2, Kalabis Petr 3:0, Krátký Jan 0:4, WO 2:0, body hostů: Ludka Jaroslav 3:1, Vykopal Jaroslav 3:1, Ludka Jan 2:1, Frydrych Ondřej 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 3:1, Válek Vít 3:1, Palásek Jaromír 1:2, Janík Michal ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Cápík Antonín 0:4, Holub Oto 2:2, Strohalm Zdeněk 2:2, Kubík David 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Petr st. 1:3, Sedlář Jan 2:2, Milar Martin 3:0, Cetkovský Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Dohnálek Ondřej 2:2, Vysloužil Radek 2:2, Sklenář Jakub 0:4, Běhal Milan 3:0, WO 1:0),
10. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín D - SK Přerov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 4:0, Běhal Milan 2:1, Kovačík Roman 3:0, Kroutil Tomáš 1:3, Šolle Radovan 0:1, WO 0:1, body hostů: Krudenc Martin 0:4, Netesal Jiří 2:2, Jarolím Tomáš 2:2, Otáhal Bořek 1:2, WO 1:0), STK Hradčany - TJ Sokol Kojetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 2:1, Kubík David 1:2, Vaculík Roman 3:0, Galanda Tomáš 4:0, WO 1:2, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Odehnal Jakub 1:2, Orság Vlastimil 0:3, Prokeš Lukáš 1:2, WO 2:1), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Němčice nad Hanou 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludka Jaroslav 2:2, Ludka Jan 0:2, Frydrych Ondřej 0:4, Vykopal Jaroslav 4:0, Wroblowský Michal 0:2, body hostů: Zemánek Petr 3:1, Palásek Jaromír 2:0, Válek Vít 2:2, Janík Michal ml. 3:1, Oplocký Petr ml. 0:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Ondratice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 1:2, Klos Otto 1:2, Němeček Ladislav 0:4, WO 1:1, body hostů: Zich Petr ml. 3:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 1:2, Řehulka Michal 3:0, WO 1:1), T.J. Sokol Šternberk B - TJ OP Prostějov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Ondřej 3:1, Šauer Miloš 3:1, Černoch Alois st. 1:2, Vémola Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Lužný Petr 1:3, Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 1:2, WO 0:1), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Otaslavice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Martin 3:1, Zbořil Radek 3:1, Halfar Václav 3:1, Začal Martin 2:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Krátký Jan 0:4),
11. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 2:2, Kroutil Tomáš 2:2, Dohnálek Ondřej 4:0, Vysloužil Radek 1:2, Šolle Radovan 0:1, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 1:3), STK Hradčany - SK Přerov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 1:3, Kubík David 2:2, Vaculík Roman 2:2, Galanda Tomáš 3:1, body hostů: Krudenc Martin 2:2, Otáhal Bořek 3:1, Netesal Jiří 3:1, Jarolím Tomáš 0:4), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Ondratice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ludka Jaroslav 2:1, Wroblowský Michal 0:3, Frydrych Ondřej 1:2, Vykopal Jaroslav 1:3, WO 2:1, body hostů: Zich Petr ml. 4:0, Milar Martin 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Řehulka Michal 2:1, WO 1:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Němeček Ladislav 2:2, body hostů: Zemánek Petr 3:1, Palásek Jaromír 0:2, Válek Vít 1:3, Janík Michal ml. 3:1, Oplocký Petr ml. 0:2), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Otaslavice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 2:1, Suchý Filip 3:1, Černoch Alois st. 3:1, Coufal Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Krátký Jan 0:3, Jeřábek Jakub 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, WO 0:1), TJ Sigma Lutín - TJ OP Prostějov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Martin 2:2, Halfar Václav 3:1, Zbořil Radek 4:0, Trunkát Dalibor 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 1:3, Hrůza Petr 1:3, Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Otaslavice - TJ OP Prostějov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Mikuš Michal 2:2, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 2:2, Běhal Jiří st. 3:1), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehulka Michal 2:2, Sedlář Jan 2:1, Cetkovský Martin 1:2, Milar Martin 4:0, WO 2:0, body hostů: Janík Michal ml. 3:1, Válek Vít 0:4, Palásek Jaromír 1:2, Oplocký Petr ml. 1:2, WO 0:2), STK Hradčany - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 3:1, Kubík David 2:2, Vaculík Roman 3:1, Galanda Tomáš 2:2, body hostů: Kovačík Roman 4:0, Dohnálek Ondřej 2:2, Kroutil Tomáš 0:4, Sklenář Jakub 0:4), TJ Sigma Cidemat Hranice - Sportovní klub Rakov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Libor 3:1, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 2:2, Němeček Ladislav 0:4, body hostů: Vykopal Jaroslav 2:2, Ludka Jaroslav 3:1, Frydrych Ondřej 3:1, Ludka Jan 1:3), TJ Sigma Lutín - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trunkát Dalibor 1:1, Začal Martin 3:1, Halfar Václav 2:2, Tlach Miroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Coufal Ondřej 4:0, Mynařík Alfons 0:3, Běhal Jeroným 1:2, Suchý Filip 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Kojetín - SK Přerov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 2:2, Matula Jaroslav 3:1, body hostů: Hejduk Pavel 2:2, Krudenc Martin 1:3, Netesal Jiří 3:1, Jarolím Tomáš 1:3),
13. kolo:
SK Přerov C - TJ OP Prostějov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarolím Tomáš 1:3, Šikl Richard 2:2, Červinka Lukáš 0:4, Šoc Milan 4:0, body hostů: Lužný Petr 3:1, Sedláček Jiří 2:2, Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 2:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 2:2, Orság Vlastimil 2:2, Matula Jaroslav 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 3:1, Krátký Jan 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jeroným 2:2, Černoch Alois st. 1:3, Suchý Filip 2:2, Vémola Martin 3:1, body hostů: Zemánek Petr 4:0, Válek Vít 3:1, Palásek Jaromír 1:3, Diviš Marek 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Ondratice B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zbořil Radek 3:0, Halfar Václav 2:0, Kocián Martin 2:1, Trunkát Dalibor 0:1, WO 8:0, body hostů: Milar Martin 0:3, Cetkovský Martin 0:3, Řehulka Michal 2:1, WO 0:8), Sportovní klub Rakov - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykopal Jaroslav 2:1, Ludka Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 1:2, Wroblowský Michal 0:3, WO 2:2, body hostů: Kovačík Roman 3:0, Běhal Milan 2:1, Dohnálek Ondřej 2:1, Kadlčík Jiří 1:2, WO 2:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - STK Hradčany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 3:1, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 2:2, body hostů: Galanda Tomáš 3:1, Kubík David 0:4, Holub Oto 1:3, Vaculík Roman 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Kojetín - TJ OP Prostějov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Lukáš 1:3, Odehnal Jakub 2:2, Orság Vlastimil 2:2, Matula Jaroslav 3:1, body hostů: Lužný Petr 0:4, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 3:1), SK Přerov C - TJ Sokol Otaslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Richard 3:1, Jarolím Tomáš 3:1, Čada Hynek 1:3, Šoc Milan 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 1:3, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Němčice nad Hanou 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Miroslav 2:1, Halfar Václav 2:1, Kocián Martin 4:0, Zbořil Radek 4:0, WO 2:0, body hostů: Válek Vít 2:2, Palásek Martin 0:4, Palásek Jaromír 0:2, Doležal Alois 0:4, WO 0:2), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Ondratice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Filip 1:2, Černoch Alois st. 1:1, Běhal Jeroným 1:2, Kubánek Martin 0:2, Coufal Ondřej 1:0, WO 6:0, body hostů: Milar Martin 0:4, Cetkovský Martin 4:0, Řehulka Michal 3:0, WO 0:6), TJ Sigma Cidemat Hranice - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 2:2, body hostů: Kovačík Roman 2:2, Dohnálek Ondřej 3:1, Běhal Milan 2:2, Kadlčík Jiří 2:2), Sportovní klub Rakov - STK Hradčany 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jaroslav 0:3, Frydrych Ondřej 1:2, Zamazal Lubomír 0:4, WO 0:3, body hostů: Galanda Tomáš 4:0, Kubík David 2:1, Vaculík Roman 3:0, Holub Oto 2:1, WO 3:0),
15. kolo:
Sportovní klub Rakov - SK Přerov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jaroslav 2:0, Wroblowský Michal 0:3, Vykopal Jaroslav 1:2, WO 0:5, body hostů: Jarolím Tomáš 2:1, Otáhal Bořek 2:1, Hejduk Pavel 3:0, Zlámal Jaromír 1:1, WO 5:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 1:3, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 4:0, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Odehnal Jakub 3:1, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 2:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - T.J. Sokol Šternberk B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Jakub 2:2, Kovačík Roman 3:1, Kroutil Tomáš 0:4, Kadlčík Jiří 3:1, body hostů: Vémola Martin 2:2, Černoch Alois st. 2:2, Šauer Miloš 3:1, Suchý Filip 1:3), STK Hradčany - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík David 0:3, Strohalm Zdeněk 1:2, Holub Oto 0:3, Galanda Tomáš 2:2, WO 3:0, body hostů: Trunkát Dalibor 1:0, Zbořil Radek 3:0, Kocián Martin 2:1, Halfar Václav 3:0, Začal Martin 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ OP Prostějov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Zdeněk 0:4, Zemánek Petr 1:1, Válek Vít 1:3, Janík Michal ml. 3:1, Palásek Jaromír 0:1, WO 0:1, body hostů: Běhal Jiří st. 2:2, Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:0, Hrůza Petr 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Otaslavice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 1:2, Řehulka Michal 4:0, Sedlář Jan 3:0, Cetkovský Martin 3:0, WO 3:0, body hostů: Kalabis Petr 1:3, Mikuš Michal 0:2, Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:3, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Sigma Cidemat Hranice - SK Přerov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 0:4, Jemelka Libor 3:1, body hostů: Jarolím Tomáš 3:1, Otáhal Bořek 2:2, Hejduk Pavel 1:3, Zlámal Jaromír 3:1), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frydrych Ondřej 0:4, Ludka Jaroslav 3:1, Ludka Jan 0:4, Vykopal Jaroslav 4:0, body hostů: Matula Jaroslav 2:2, Odehnal Jakub 2:2, Prokeš Lukáš 3:1, Orság Vlastimil 2:2), STK Hradčany - T.J. Sokol Šternberk B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strohalm Zdeněk 1:3, Galanda Tomáš 4:0, Holub Oto 3:1, Kubík David 3:1, body hostů: Šauer Miloš 2:2, Černoch Alois st. 1:3, Běhal Jeroným 1:3, Suchý Filip 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sigma Lutín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačík Roman 3:0, Kadlčík Jiří 0:3, Beneš Kryštof 0:4, Sklenář Jakub 0:4, WO 0:2, body hostů: Halfar Václav 3:1, Zbořil Radek 3:0, Začal Martin 2:1, Kocián Martin 3:1, WO 2:0), TJ Sokol Ondratice B - TJ OP Prostějov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 1:3, Řehulka Michal 2:2, Sedlář Jan 1:2, Cetkovský Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Sedláček Jiří 4:0, Hrůza Petr 3:1, Běhal Jiří st. 1:3, Lužný Petr 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Otaslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Vít 2:2, Zemánek Petr 3:1, Palásek Jaromír 3:1, Janík Michal ml. 2:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Mikuš Michal 2:2, Jeřábek Jakub 0:4, Krátký Jan 0:4),
17. kolo:
SK Přerov C - TJ Sokol Němčice nad Hanou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Richard 4:0, Červinka Lukáš 2:2, Čada Hynek 2:2, 0:4, body hostů: Válek Vít 2:2, Janík Michal ml. 2:2, Palásek Jaromír 1:3, Oplocký Petr ml. 3:1), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Ondratice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Orság Vlastimil 2:1, Odehnal Jakub 0:2, Matula Jaroslav 3:0, Prokeš Lukáš 2:1, WO 6:0, body hostů: Zich Petr st. 1:3, Milar Martin 1:3, Řehulka Michal 2:1, WO 0:6), TJ OP Prostějov - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Petr 3:0, Sedláček Jiří 3:0, Lužný Petr 3:1, Běhal Jiří st. 2:1, WO 2:1, body hostů: Dohnálek Ondřej 0:3, Kadlčík Jiří 1:2, Kroutil Tomáš 1:2, Sklenář Jakub 0:4, WO 1:2), TJ Sokol Otaslavice - STK Hradčany 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Jan 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Daněček Zdeněk 0:3, Kalabis Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Kubík David 3:1, Cápík Antonín 2:2, Holub Oto 3:1, Galanda Tomáš 2:1, WO 1:0), T.J. Sokol Šternberk B - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vémola Martin 2:0, Šauer Miloš 2:0, Běhal Jeroným 2:1, Černoch Alois st. 1:1, WO 8:0, body hostů: Ludka Jan 0:3, Vykopal Jaroslav 1:2, Ludka Jaroslav 1:2, WO 0:8), TJ Sigma Lutín - TJ Sigma Cidemat Hranice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Radek 4:0, Tlach Miroslav 3:1, Halfar Václav 3:0, Kocián Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 0:4, Klos Otto 0:4, Jemelka Libor 0:3, WO 1:0),
18. kolo:
TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Němčice nad Hanou 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Lukáš 2:2, Odehnal Jakub 2:1, Orság Vlastimil 3:0, Matula Jaroslav 3:1, WO 1:1, body hostů: Janík Michal ml. 3:1, Válek Vít 0:4, Oplocký Petr ml. 0:3, Palásek Jaromír 1:2, WO 1:1), SK Přerov C - TJ Sokol Ondratice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Bořek 2:1, Netesal Jiří 1:2, Šoc Milan 2:1, Zlámal Jaromír 2:0, WO 5:1, body hostů: Cetkovský Martin 2:1, Sedlář Jan 1:3, Zich Petr st. 1:3, WO 1:5), TJ Sokol Otaslavice - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Jaroslav 0:4, Jeřábek Jakub 2:2, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 3:1, body hostů: Dohnálek Ondřej 3:1, Kovačík Roman 3:1, Kadlčík Jiří 3:1, Kroutil Tomáš 2:2), TJ OP Prostějov - STK Hradčany 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Petr 3:1, Sedláček Jiří 2:2, Lužný Petr 3:1, Běhal Jiří st. 2:2, body hostů: Strohalm Zdeněk 1:3, Galanda Tomáš 4:0, Holub Oto 0:4, Kubík David 1:3), TJ Sigma Lutín - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Radek 2:0, Tlach Miroslav 2:0, Halfar Václav 3:0, Kocián Martin 2:0, WO 5:3, body hostů: Ludka Jaroslav 0:3, Ludka Jan 0:3, Vykopal Jaroslav 0:3, WO 3:5), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Cidemat Hranice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běhal Jeroným 2:2, Šauer Miloš 3:1, Suchý Filip 0:4, Černoch Alois st. 3:1, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 3:1, Klos Otto 1:3, Jemelka Libor 1:3),
19. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - SK Přerov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 3:1, Kubánek Martin 1:3, Běhal Jeroným 1:3, Černoch Alois st. 3:1, body hostů: Šikl Richard 2:2, Čada Hynek 0:4, Hejduk Pavel 2:2, Otáhal Bořek 4:0), TJ Sigma Lutín - TJ Sokol Kojetín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trunkát Dalibor 2:2, Zbořil Radek 4:0, Kocián Martin 2:1, Tlach Miroslav 2:1, WO 2:0, body hostů: Odehnal Jakub 1:2, Matula Jaroslav 0:4, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 2:1, WO 0:2), Sportovní klub Rakov - TJ OP Prostějov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wroblowský Michal 0:4, Ludka Jan 0:3, Ludka Jaroslav 3:0, Frydrych Ondřej 1:3, WO 0:2, body hostů: Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 3:1, Lužný Petr 2:1, Běhal Jiří st. 2:1, WO 2:0), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ Sokol Otaslavice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Vítek Zdeněk 3:1, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Jeřábek Jakub 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal I. 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Němčice nad Hanou 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovačík Roman 1:3, Kroutil Tomáš 3:0, Kadlčík Jiří 1:3, Sklenář Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Válek Vít 2:2, Janík Michal ml. 2:2, Palásek Jaromír 2:1, Zemánek Petr 3:1, WO 0:1), STK Hradčany - TJ Sokol Ondratice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda Tomáš 3:1, Vaculík Roman 3:1, Holub Oto 3:1, Kubík David 3:1, body hostů: Milar Martin 1:3, Sedlář Jan 2:2, Zich Petr st. 1:3, Dostál Jaromír 0:4),
20. kolo:
TJ Sigma Lutín - SK Přerov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Radek 3:1, Trunkát Dalibor 2:0, Tlach Miroslav 3:1, Kocián Martin 4:0, Začal Martin 2:0, body hostů: Hejduk Pavel 1:3, Otáhal Bořek 1:3, Šikl Richard 0:4, Čada Hynek 0:4), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Kojetín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 2:2, Běhal Jeroným 0:4, Kubánek Martin 4:0, Černoch Alois st. 3:1, body hostů: Matula Jaroslav 1:3, Odehnal Jakub 2:2, Prokeš Lukáš 2:2, Orság Vlastimil 2:2), TJ Sigma Cidemat Hranice - TJ OP Prostějov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 0:4, Sohr Radovan 2:2, Kořínek Lukáš 1:3, Jemelka Libor 3:1, body hostů: Lužný Petr 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Hrůza Petr 2:2, Běhal Jiří st. 3:1), Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Otaslavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašláň Vladimír 2:2, Ludka Jan 2:2, Ludka Jaroslav 3:1, Frydrych Ondřej 2:2, body hostů: Kalabis Petr 4:0, Jeřábek Jakub 3:1, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal I. 0:4), STK Hradčany - TJ Sokol Němčice nad Hanou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík David 0:4, Holub Oto 3:1, Vaculík Roman 3:0, Galanda Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Zemánek Petr 1:3, Válek Vít 1:3, Palásek Jaromír 1:3, Janík Michal ml. 3:0, WO 1:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín D - TJ Sokol Ondratice B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovačík Roman 0:1, Sklenář Jakub 0:4, Kadlčík Jiří 0:4, Kroutil Tomáš 2:1, WO 1:4, body hostů: Milar Martin 3:0, Sedlář Jan 3:0, Dostál Jaromír 2:1, Zich Petr st. 2:1, WO 4:1),
21. kolo:
SK Přerov C - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Richard 4:0, Hejduk Pavel 3:1, Čada Hynek 1:2, Otáhal Bořek 4:0, WO 1:0, body hostů: Kadlčík Jiří 2:2, Šolle Radovan 1:3, Beneš Kryštof 0:4, Dohnálek Ondřej 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Kojetín - STK Hradčany 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matula Jaroslav 4:0, Orság Vlastimil 2:2, Prokeš Lukáš 3:1, Kilhof Jiří 2:2, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Cápík Antonín 0:4, Holub Oto 3:1, Kubík David 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - Sportovní klub Rakov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Válek Vít 3:0, Palásek Jaromír 1:2, Zemánek Petr 4:0, Janík Michal ml. 2:1, WO 3:0, body hostů: Ludka Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 1:2, Ludka Jan 1:2, Kotas Jiří 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sigma Cidemat Hranice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zich Petr st. 0:4, Řehulka Michal 2:2, Milar Martin 2:2, Cetkovský Martin 3:1, body hostů: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 2:2, Klos Otto 0:2, Jemelka Libor 2:2, Vítek Zdeněk 2:0), TJ OP Prostějov - T.J. Sokol Šternberk B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běhal Jiří st. 0:4, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 3:1, Hrůza Pavel 3:1, body hostů: Vémola Martin 2:2, Kubánek Martin 2:2, Černoch Alois st. 1:3, Běhal Jeroným 2:2), TJ Sokol Otaslavice - TJ Sigma Lutín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Michal I. 0:4, Jeřábek Jakub 0:4, Krátký Jan 0:4, Kalabis Petr 4:0, body hostů: Trunkát Dalibor 3:1, Kocián Martin 3:1, Zbořil Radek 1:1, Začal Martin 3:1, Halfar Václav 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Olomouc Neředín D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Jaroslav 2:1, Prokeš Lukáš 3:1, Kilhof Jiří 4:0, Orság Vlastimil 3:0, WO 2:0, body hostů: Kadlčík Jiří 2:2, Dohnálek Ondřej 0:2, Beneš Kryštof 0:4, Šolle Radovan 0:4, WO 0:2), SK Přerov C - STK Hradčany 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šikl Richard 4:0, Otáhal Bořek 3:1, Hejduk Pavel 4:0, Čada Hynek 2:2, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Kyselák Tomáš 1:3, Kubík David 2:2, Cápík Antonín 0:4), TJ Sokol Ondratice B - Sportovní klub Rakov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cetkovský Martin 2:0, Zich Petr st. 1:1, Milar Martin 2:1, Řehulka Michal 3:0, WO 3:3, body hostů: Ludka Jaroslav 1:2, Frydrych Ondřej 0:3, Ludka Jan 1:1, Kotas Jiří 0:2, WO 3:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sigma Cidemat Hranice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplocký Petr ml. 0:4, Válek Vít 2:1, Palásek Jaromír 1:2, Janík Michal ml. 3:1, WO 1:1, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 3:1, Vítek Zdeněk 1:2, Jemelka Libor 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Otaslavice - T.J. Sokol Šternberk B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horna Michal I. 0:4, Krátký Jan 1:3, Kalabis Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Kubánek Martin 1:2, Černoch Alois st. 2:1, Běhal Jeroným 2:1, Vémola Martin 2:1, WO 4:0), TJ OP Prostějov - TJ Sigma Lutín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běhal Jiří st. 2:2, Sedláček Jiří 3:1, Lužný Petr 2:2, Hrůza Pavel 1:3, body hostů: Halfar Václav 2:2, Tlach Miroslav 1:3, Začal Martin 1:3, Trunkát Dalibor 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy