Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1
1. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Otaslavice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Karel 3:0, Jelínek Michal 3:1, Širila Jaroslav 4:0, Fojtík Lubomír 4:0, WO 1:0, body hostů: Daněček Lukáš 1:3, Fiala Tomáš 0:3, Jansa Martin 0:4, Horna Michal I. 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Čehovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Marek 2:2, Kroupa Zdeněk 2:2, Kadlík Vladimír 4:0, Válek Jiří 2:2, body hostů: Růžička Luboš 2:2, Růžička Svatopluk 0:4, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2), TJ Sokol Čechovice E - SDH Dětkovice C 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolík Petr 3:0, Makovec Rostislav 2:1, Fréhar Jan 3:0, Šťastný David 0:3, WO 5:0, body hostů: Brlica Filip 1:3, Danyi Petr 2:2, Hybl Martin 1:3, WO 0:5), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Plumlov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 3:1, Švancara Jaroslav 3:1, Podhorný Zdeněk 1:3, Páleníček Michal 2:2, body hostů: Komínek Tomáš 0:3, Lužný Radek 1:3, Vyskočil Petr 4:0, Zelený Miloš 1:3, Vaňák Pavel st. 1:0), ST Bílovice A - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Petr 4:0, Krupa Jaroslav 3:1, Tesař Vladimír 1:3, Staněk Vladimír 1:3, body hostů: Zbořil Radek 0:2, Tesárek Pavel 2:2, Dvorský Dušan 3:1, Koutný Jaroslav 0:4, Zavadil Roman 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Lukáš 4:0, Jansa Martin 0:4, Horna Michal I. 0:4, Hochman Libor 2:2, body hostů: Dvorský Dušan 3:1, Zavadil Roman 3:1, Tesárek Pavel 1:1, Zbořil Radek 2:2, Koutný Jaroslav 1:1), TJ Sokol Plumlov - ST Bílovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 3:1, Marušinec Rostislav 0:2, Lužný Radek 2:2, Vyskočil Petr 4:0, Vaňák Pavel st. 2:0, body hostů: Krupa Petr 1:3, Krupa Jaroslav 3:1, Tesař Vladimír 1:3, Staněk Vladimír 0:4), SDH Dětkovice C - Babylon Brodek u Konice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brlica Filip 2:2, Danyi Petr 4:0, Švéda Viktor 4:0, Melka Květoslav 1:3, body hostů: Páleníček Michal 1:3, Tuscher Josef 0:4, Švancara Jaroslav 2:2, Šmíd Vladimír 2:2), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechovice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 1:3, Růžička Svatopluk 1:3, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 1:3, body hostů: Šťastný Pavel 3:1, Fréhar Jan 2:2, Kolík Petr 3:1, Makovec Rostislav 4:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 2:2, Fojtík Lubomír 3:1, Jelínek Karel 4:0, Dvořák Zdeněk 2:1, WO 1:0, body hostů: Kadlík Vladimír 2:1, Válek Jiří 0:4, Přidal Jiří 0:4, Kroupa Zdeněk 2:2, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Otaslavice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Marek 4:0, Přidal Jiří 4:0, Válek Jiří 4:0, Kroupa Zdeněk 4:0, body hostů: Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, Patková Markéta 0:4, Šatný Jaroslav 0:4), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovec Rostislav 4:0, Šteigl Šimon 0:2, Frňka Patrik 3:1, Kolík Petr 3:1, Šťastný Pavel 1:0, WO 0:1, body hostů: Širila Jaroslav 2:2, Dvořák Zdeněk 2:2, Jelínek Karel 0:3, Fojtík Lubomír 0:4, WO 1:0), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čehovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Jaroslav 3:1, Šmíd Vladimír 3:1, Podhorný Zdeněk 1:1, Páleníček Michal 1:3, Tuscher Josef 0:2, body hostů: Růžička Luboš 4:0, Růžička Svatopluk 0:4, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2), ST Bílovice A - SDH Dětkovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Vladimír 0:4, Krupa Jaroslav 2:2, Tesař Vladimír 0:4, Barták Michal 1:3, body hostů: Melka Květoslav 3:1, Juráček Michal 2:2, Brlica Filip 4:0, Švéda Viktor 4:0), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Plumlov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Roman 3:1, Dvorský Dušan 2:2, Tesárek Pavel 2:2, Zbořil Radek 2:1, Koutný Jaroslav 1:0, body hostů: Vyskočil Petr 3:1, Piňos Zbyněk 2:2, Lužný Radek 1:3, Komínek Tomáš 0:3, Vaňák Pavel st. 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Plumlov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 2:2, Horna Michal I. 1:3, Jansa Martin 1:3, Hochman Libor 2:2, body hostů: Piňos Zbyněk 4:0, Lužný Radek 2:2, Vyskočil Petr 4:0, Marušinec Rostislav 0:4), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melka Květoslav 2:2, Brlica Filip 3:1, Švéda Viktor 4:0, Juráček Michal 2:2, body hostů: Zavadil Roman 2:2, Dvorský Dušan 0:2, Tesárek Pavel 2:2, Zbořil Radek 1:3, Koutný Jaroslav 0:2), TJ Sokol Čehovice - ST Bílovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Luboš 4:0, Růžička Svatopluk 2:2, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 3:1, body hostů: Krupa Jaroslav 1:3, Barták Michal 1:3, Staněk Vladimír 1:3, Tesař Vladimír 0:4), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - Babylon Brodek u Konice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Širila Jaroslav 4:0, Dvořák Zdeněk 3:1, Jelínek Karel 3:1, Fojtík Lubomír 2:2, body hostů: Švancara Jaroslav 2:2, Šmíd Vladimír 2:2, Podhorný Zdeněk 0:2, Páleníček Michal 0:4, Tuscher Josef 0:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Čechovice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlík Vladimír 2:2, Válek Jiří 2:1, Kroupa Zdeněk 1:3, Diviš Marek 0:2, Přidal Jiří 0:2, WO 1:0, body hostů: Kolík Petr 3:1, Makovec Rostislav 1:3, Šťastný Pavel 3:0, Fréhar Jan 3:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Otaslavice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Viktor 3:1, Havlíček Ondřej 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Šťastný David 2:2, body hostů: Daněček Lukáš 2:2, Fiala Tomáš 0:4, Hochman Libor 3:1, Horna Michal I. 0:4), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 3:0, Podhorný Zdeněk 0:1, Páleníček Michal 3:0, Švancara Jaroslav 3:0, Tuscher Josef 0:2, WO 4:0, body hostů: Přidal Jiří 1:3, Diviš Marek 1:3, Doležal Alois 1:3, WO 0:4), ST Bílovice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Vladimír 0:2, Krupa Jaroslav 3:1, Barták Michal 2:2, Krupa Petr 3:1, Tesař Vladimír 1:1, body hostů: Jelínek Karel 2:2, Jelínek Michal 0:4, Dvořák Zdeněk 2:2, Širila Jaroslav 3:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čehovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Roman 1:1, Dvorský Dušan 2:2, Tesárek Pavel 1:3, Zbořil Radek 2:2, Koutný Jaroslav 1:1, body hostů: Růžička Luboš 3:1, Růžička Svatopluk 0:4, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 3:1), TJ Sokol Plumlov - SDH Dětkovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piňos Zbyněk 3:1, Komínek Tomáš 3:1, Lužný Radek 2:2, Vyskočil Petr 3:1, body hostů: Danyi Petr 3:1, Juráček Michal 1:3, Hýbl Tomáš 0:4, Melka Květoslav 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - SDH Dětkovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, Šatný Jaroslav 0:4, Fiala Tomáš 0:4, body hostů: Švéda Viktor 4:0, Danyi Petr 4:0, Brlica Filip 4:0, Melka Květoslav 4:0), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Plumlov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Luboš 3:1, Růžička Svatopluk 0:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 4:0, Růžička Lubomír 0:2, body hostů: Vyskočil Petr 1:1, Šmudla Roman 3:1, Piňos Zbyněk 2:2, Lužný Radek 1:3, Zelený Miloš 0:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Karel 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2, Širila Jaroslav 4:0, Švécarová Pavla 1:3, body hostů: Dvorský Dušan 2:2, Zbořil Radek 0:2, Tesárek Pavel 2:2, Koutný Jaroslav 0:4, Zavadil Roman 2:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - ST Bílovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlík Vladimír 3:1, Válek Jiří 4:0, Diviš Marek 4:0, Přidal Jiří 0:2, Kroupa Zdeněk 2:0, body hostů: Krupa Jaroslav 0:4, Barták Michal 0:4, Staněk Vladimír 1:3, Krupa Petr 2:2), TJ Sokol Čechovice E - Babylon Brodek u Konice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Viktor 1:3, Havlíček Ondřej 2:2, Fréhar Jan 3:1, Makovec Rostislav 4:0, body hostů: Leskovec Václav 1:3, Šmíd Vladimír 2:2, Páleníček Michal 2:2, Švancara Jaroslav 1:1, Podhorný Zdeněk 0:2),
7. kolo:
Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Otaslavice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 3:1, Švancara Jaroslav 2:0, Leskovec Václav 2:2, Páleníček Michal 3:1, Podhorný Zdeněk 0:2, body hostů: Hochman Libor 1:3, Daněček Lukáš 2:2, Horna Michal I. 2:2, Jansa Martin 1:3), ST Bílovice A - TJ Sokol Čechovice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Jaroslav 2:2, Krupa Petr 3:1, Tesař Vladimír 1:3, Staněk Vladimír 0:4, body hostů: Fréhar Jan 0:3, Makovec Rostislav 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Dušek Viktor 3:1, Kolík Petr 1:0), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Roman 4:0, Zbořil Radek 4:0, Koutný Jaroslav 4:0, Dvorský Dušan 2:0, Tesárek Pavel 2:0, body hostů: Coufalík Jaroslav 0:4, Málek Miloslav 0:4, Bartošík Michal 0:4, Janík Šimon 0:4), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 2:2, Lužný Radek 0:4, Zelený Miloš 0:1, Vyskočil Petr 1:3, Komínek Tomáš 0:3, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:2, Širila Jaroslav 3:1, Belant Vladislav 4:0, Jelínek Karel 4:0), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Čehovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Viktor 4:0, Juráček Michal 1:3, Danyi Petr 3:1, Melka Květoslav 1:3, body hostů: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 1:3, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Čehovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šatný Jaroslav 0:4, Jansa Martin 1:3, Horna Michal I. 0:4, Hochman Libor 3:1, body hostů: Mlčoch Miloš 3:1, Růžička Svatopluk 2:2, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 3:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Dětkovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švécarová Pavla 3:1, Dvořák Zdeněk 3:1, Širila Jaroslav 3:1, Smékal Petr 0:4, body hostů: Hýbl Tomáš 1:3, Melka Květoslav 1:3, Danyi Petr 1:3, Švéda Viktor 4:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Plumlov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oplocký Petr st. 3:1, Válek Jiří 4:0, Přidal Jiří 1:2, Diviš Marek 3:1, WO 0:1, body hostů: Šmudla Roman 3:1, Piňos Zbyněk 1:3, Lužný Radek 0:2, Marušinec Rostislav 0:3, Zelený Miloš 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dušek Viktor 2:1, Fréhar Jan 3:0, Havlíček Ondřej 2:0, Šťastný David 0:3, WO 5:1, body hostů: Zbořil Radek 1:2, Dvorský Dušan 1:3, Koutný Jaroslav 2:2, WO 1:5), Babylon Brodek u Konice - ST Bílovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 3:1, Leskovec Václav 2:0, Páleníček Michal 4:0, Švancara Jaroslav 3:0, Tuscher Josef 0:2, WO 0:1, body hostů: Krupa Jaroslav 1:2, Barták Michal 0:4, Krupa Petr 1:3, Staněk Vladimír 1:3, WO 1:0),
9. kolo:
ST Bílovice A - TJ Sokol Otaslavice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Jaroslav 4:0, Krupa Petr 2:2, Staněk Vladimír 3:1, Tesař Vladimír 2:2, body hostů: Hochman Libor 2:2, Daněček Lukáš 3:1, Jansa Martin 0:4, Horna Michal I. 0:4), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - Babylon Brodek u Konice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesárek Pavel 2:2, Koutný Jaroslav 3:1, Dvorský Dušan 3:1, Zbořil Radek 2:2, body hostů: Leskovec Václav 1:3, Páleníček Michal 1:3, Šmíd Vladimír 2:2, Švancara Jaroslav 2:2), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Čechovice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komínek Tomáš 1:3, Piňos Zbyněk 2:2, Lužný Radek 0:4, Zelený Miloš 1:3, body hostů: Makovec Rostislav 4:0, Kolík Petr 4:0, Weisser Radim 1:3, Fréhar Jan 3:1), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juráček Michal 2:1, Danyi Petr 2:1, Švéda Viktor 1:2, Buřt Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Diviš Marek 0:4, Kadlík Vladimír 1:3, Válek Jiří 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 1:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 3:1, WO 1:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 1:3, Širila Jaroslav 4:0, Jelínek Karel 1:2, Oulehla Jaromír 0:4, WO 0:1),
10. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, Hochman Libor 0:4, Šatný Jaroslav 0:4, body hostů: Dvořák Zdeněk 4:0, Švécarová Pavla 4:0, Jelínek Karel 4:0, Soldán Martin 4:0), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 4:0, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 2:2, body hostů: Diviš Marek 1:3, Válek Jiří 3:1, Přidal Petr st. 0:4, Coufalík Jaroslav 0:4), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Čechovice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buřt Petr 1:2, Danyi Petr 1:3, Juráček Michal 0:4, Švéda Viktor 2:2, Melka Květoslav 0:1, body hostů: Kolík Petr 4:0, Makovec Rostislav 4:0, Fréhar Jan 2:2, Otava Jan 2:2), TJ Sokol Plumlov - Babylon Brodek u Konice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marušinec Rostislav 0:2, Lužný Radek 3:1, Piňos Zbyněk 2:2, Vyskočil Petr 2:2, Zelený Miloš 0:2, body hostů: Leskovec Václav 1:3, Páleníček Michal 2:2, Šmíd Vladimír 3:1, Švancara Jaroslav 3:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - ST Bílovice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Radek 2:0, Tesárek Pavel 4:0, Zavadil Roman 3:1, Dvorský Dušan 4:0, Koutný Jaroslav 2:0, body hostů: Krupa Jaroslav 0:4, Barták Michal 0:4, Krupa Petr 0:4, Tesař Vladimír 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Otaslavice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvorský Dušan 4:0, Koutný Jaroslav 4:0, Tesárek Pavel 4:0, Zbořil Radek 4:0, body hostů: Hochman Libor 0:4, Horna Michal I. 0:4, Hlavík Milan 0:4, Šatný Jaroslav 0:4), ST Bílovice A - TJ Sokol Plumlov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Michal 2:2, Krupa Jaroslav 2:2, Krupa Petr 2:2, Tesař Vladimír 0:4, body hostů: Vyskočil Petr 4:0, Šmudla Roman 4:0, Lužný Radek 1:3, Piňos Zbyněk 1:1, Zelený Miloš 0:2), Babylon Brodek u Konice - SDH Dětkovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleníček Michal 2:2, Leskovec Václav 0:2, Šmíd Vladimír 2:2, Švancara Jaroslav 3:1, Podhorný Zdeněk 0:2, body hostů: Hybl Martin 2:2, Melka Květoslav 3:1, Buřt Petr 3:1, Juráček Michal 1:3), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Čehovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Ondřej 3:1, Fréhar Jan 2:2, Šteigl Šimon 3:1, Weisser Radim 0:4, body hostů: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Marek 2:2, Bouda Květoslav 0:4, Válek Jiří 1:3, Přidal Jiří 1:3, body hostů: Širila Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 3:1, Jelínek Karel 1:1, Soldán Martin 4:0, Švécarová Pavla 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horna Michal I. 1:3, Jansa Martin 1:3, Šatný Jaroslav 0:4, Hlavík Milan 1:3, body hostů: Bouda Květoslav 3:1, Přidal Jiří 3:1, Válek Jiří 4:0, Kroupa Zdeněk 3:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čechovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 2:2, Dvořák Zdeněk 1:3, Fojtík Lubomír 2:2, Švécarová Pavla 1:3, body hostů: Kolík Petr 4:0, Frňka Patrik 2:2, Fréhar Jan 4:0, Otava Jan 0:4), TJ Sokol Čehovice - Babylon Brodek u Konice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Luboš 2:1, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 3:1, Růžička Svatopluk 0:1, body hostů: Leskovec Václav 0:3, Páleníček Michal 2:2, Švancara Jaroslav 2:2, Šmíd Vladimír 1:3, Podhorný Zdeněk 0:1), SDH Dětkovice C - ST Bílovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buřt Petr 4:0, Danyi Petr 4:0, Švéda Viktor 3:0, Melka Květoslav 1:3, Hybl Martin 0:1, body hostů: Staněk Vladimír 1:3, Barták Michal 1:3, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 1:3), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piňos Zbyněk 4:0, Šmudla Roman 4:0, Lužný Radek 4:0, Vyskočil Petr 2:0, Zelený Miloš 1:1, body hostů: Tesárek Pavel 1:3, Zbořil Radek 0:4, Zavadil Roman 0:1, Dvorský Dušan 0:4, Koutný Jaroslav 0:3),
13. kolo:
TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Otaslavice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komínek Tomáš 4:0, Marušinec Rostislav 2:2, Šmudla Roman 4:0, Vyskočil Petr 3:1, body hostů: Horna Michal I. 0:4, Hochman Libor 1:3, Jansa Martin 2:2, Fiala Tomáš 0:4), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - SDH Dětkovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavadil Roman 4:0, Dvorský Dušan 1:3, Tesárek Pavel 0:2, Zbořil Radek 2:2, Koutný Jaroslav 0:2, body hostů: Švéda Viktor 3:1, Buřt Petr 2:2, Danyi Petr 3:1, Juráček Michal 1:3), ST Bílovice A - TJ Sokol Čehovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Michal 0:4, Krupa Jaroslav 2:2, Krupa Petr 0:4, Tesař Vladimír 0:4, body hostů: Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 4:0, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 4:0), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 1:3, Švancara Jaroslav 2:2, Leskovec Václav 0:2, Páleníček Michal 1:3, Podhorný Zdeněk 0:2, body hostů: Širila Jaroslav 4:0, Fojtík Lubomír 2:2, Jelínek Karel 2:2, Soldán Martin 4:0), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušek Viktor 2:2, Kolík Petr 3:0, Havlíček Ondřej 2:2, Šteigl Šimon 2:2, Otava Jan 0:1, body hostů: Diviš Marek 3:1, Válek Jiří 2:2, Kroupa Zdeněk 2:2, Přidal Petr st. 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - TJ Sokol Čechovice E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hochman Libor 1:3, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, Slavík Petr 0:4, body hostů: Fréhar Jan 4:0, Makovec Rostislav 4:0, Havlíček Ondřej 3:1, Kolík Petr 4:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - Babylon Brodek u Konice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Marek 3:1, Válek Jiří 2:2, Kroupa Zdeněk 4:0, Bouda Květoslav 1:3, body hostů: Leskovec Václav 0:2, Páleníček Michal 2:2, Šmíd Vladimír 2:2, Švancara Jaroslav 2:2, Podhorný Zdeněk 0:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - ST Bílovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 4:0, Fojtík Lubomír 4:0, Švécarová Pavla 2:2, Smékal Petr 0:4, body hostů: Barták Michal 2:2, Krupa Jaroslav 1:3, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 2:2), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 2:2, body hostů: Zavadil Roman 3:1, Dvorský Dušan 0:2, Koutný Jaroslav 2:2, Tesárek Pavel 0:4, Zbořil Radek 0:2), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Plumlov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buřt Petr 0:2, Danyi Petr 3:1, Švéda Viktor 3:1, Hybl Martin 1:3, Melka Květoslav 0:2, body hostů: Piňos Zbyněk 3:1, Šmudla Roman 2:2, Vyskočil Petr 3:1, Lužný Radek 1:3),
15. kolo:
SDH Dětkovice C - TJ Sokol Otaslavice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buřt Petr 4:0, Danyi Petr 4:0, Juráček Michal 4:0, Melka Květoslav 3:1, body hostů: Jansa Martin 0:4, Horna Michal I. 0:4, Hlavík Milan 0:4, Hochman Libor 1:3), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Čehovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Radek 1:3, Piňos Zbyněk 3:1, Komínek Tomáš 1:3, Vyskočil Petr 1:3, body hostů: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 2:2), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesárek Pavel 1:3, Dvorský Dušan 4:0, Zavadil Roman 3:0, Zbořil Radek 0:2, Koutný Jaroslav 2:0, WO 0:1, body hostů: Širila Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 0:4, Fojtík Lubomír 2:2, Švécarová Pavla 2:1, WO 1:0), ST Bílovice A - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Jaroslav 2:2, Barták Michal 2:2, Krupa Petr 0:1, Tesař Vladimír 0:4, Vítek Jaroslav 0:3, body hostů: Diviš Marek 2:2, Meixner Petr 4:0, Válek Jiří 3:1, Kroupa Zdeněk 3:1), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čechovice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švancara Jaroslav 2:2, Šmíd Vladimír 4:0, Podhorný Zdeněk 1:3, Páleníček Michal 1:3, body hostů: Šteigl Šimon 3:1, Šťastný David 0:3, Havlíček Ondřej 2:2, Dušek Viktor 2:2, Šťastný Pavel 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - Babylon Brodek u Konice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlavík Milan 0:4, Šatný Jaroslav 0:4, Hochman Libor 3:1, Jansa Martin 0:4, body hostů: Švancara Jaroslav 4:0, Šmíd Vladimír 3:1, Leskovec Václav 3:1, Páleníček Michal 3:1), TJ Sokol Čechovice E - ST Bílovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Viktor 3:1, Weisser Radim 1:3, Otava Jan 1:3, Kolík Petr 3:0, Šťastný Pavel 1:0, body hostů: Barták Michal 2:2, Krupa Jaroslav 2:2, Tesař Vladimír 2:2, Krupa Petr 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přidal Jiří 0:4, Bouda Květoslav 0:2, Oplocký Petr st. 0:4, Válek Jiří 2:2, Diviš Marek 1:1, body hostů: Zbořil Radek 4:0, Tesárek Pavel 3:1, Dvorský Dušan 2:2, Koutný Jaroslav 4:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Plumlov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Zdeněk 2:2, Fojtík Lubomír 4:0, Jelínek Karel 2:2, Švécarová Pavla 2:2, body hostů: Piňos Zbyněk 2:2, Vaňák Pavel ml. 0:4, Vyskočil Petr 3:1, Lužný Radek 1:3), TJ Sokol Čehovice - SDH Dětkovice C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 3:1, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 3:1, body hostů: Danyi Petr 3:1, Hybl Martin 0:4, Melka Květoslav 0:4, Buřt Petr 1:3),
17. kolo:
TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Otaslavice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Svatopluk 3:1, Mlčoch Miloš 4:0, Kardinál Tomáš 4:0, Kunert Pavel 4:0, body hostů: Hochman Libor 1:3, Horna Michal I. 0:4, Jansa Martin 0:4, Slavík Petr 0:4), SDH Dětkovice C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melka Květoslav 0:2, Buřt Petr 4:0, Danyi Petr 4:0, Juráček Michal 2:2, Hybl Martin 1:1, body hostů: Širila Jaroslav 1:3, Dvořák Zdeněk 2:2, Jelínek Karel 1:3, Fojtík Lubomír 1:3), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Němčice nad Hanou C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komínek Tomáš 1:3, Piňos Zbyněk 4:0, Zelený Miloš 2:2, Vyskočil Petr 3:1, body hostů: Diviš Marek 1:3, Bouda Květoslav 0:4, Válek Jiří 2:2, Kroupa Zdeněk 3:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čechovice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvorský Dušan 2:2, Koutný Jaroslav 3:1, Zbořil Radek 1:3, Zavadil Roman 1:1, Tesárek Pavel 0:2, body hostů: Šťastný Pavel 3:1, Fréhar Jan 3:1, Frňka Patrik 3:1, Otava Jan 0:4), ST Bílovice A - Babylon Brodek u Konice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Michal 3:1, Krupa Jaroslav 4:0, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 1:3, body hostů: Páleníček Michal 1:3, Šmíd Vladimír 2:2, Podhorný Zdeněk 1:3, Švancara Jaroslav 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Otaslavice C - ST Bílovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horna Michal I. 2:2, Jansa Martin 0:4, Šatný Jaroslav 0:4, Slavík Petr 0:4, body hostů: Tesař Vladimír 3:1, Krupa Petr 3:1, Krupa Jaroslav 4:0, Barták Michal 4:0), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleníček Michal 2:2, Leskovec Václav 0:3, Šmíd Vladimír 3:1, Švancara Jaroslav 3:1, Tuscher Josef 0:1, body hostů: Koutný Jaroslav 3:1, Zavadil Roman 3:1, Tesárek Pavel 1:3, Zbořil Radek 1:3), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Plumlov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolík Petr 4:0, Fréhar Jan 4:0, Otava Jan 0:4, Šťastný David 2:2, body hostů: Piňos Zbyněk 2:2, Šmudla Roman 2:2, Lužný Radek 1:3, Komínek Tomáš 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou C - SDH Dětkovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Diviš Marek 1:3, Oplocký Petr st. 2:2, Coufalík Jaroslav 0:4, Přidal Jiří 0:4, body hostů: Danyi Petr 4:0, Buřt Petr 3:1, Hybl Martin 4:0, Melka Květoslav 1:0, Juráček Michal 1:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čehovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Lubomír 2:2, Jelínek Karel 1:3, Širila Jaroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 2:2, body hostů: Růžička Luboš 2:2, Růžička Svatopluk 1:3, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy