Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
Slavia Liberec A - SKST Liberec O 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pažout Daniel 3:1, Fáček Petr 4:0, Buzek Josef 3:1, Hruda Kamil 4:0, body hostů: Misař Daniel 0:4, Hlavatý Martin 0:4, Perný Matěj 2:2, Veselka Jiří ml. 0:4), ST Frýdlant A - SKST Liberec M 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Potenský Jan 2:2, Krošlak Eduard 4:0, Široký Jiří 2:2, Žabka Radek 1:3, body hostů: Zacharová Kateřina 3:1, Kriegelstein Petr 3:1, Donát Ondřej 1:3, Richter Pavel 0:4), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Viktoria Dětřichov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říčař Rudolf 2:2, Pýcha Patrik 4:0, Havlík Jaroslav st. 1:3, Jarkovský Otto 2:2, body hostů: Hyršl Jiří 3:1, Novák Miroslav 0:4, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 2:2), TTC Liberec A - TTC Hrádek nad Nisou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek Miloslav 1:3, Engerer Jiří 2:2, Záleský Vlastimil 2:2, Boháč Miloš 2:2, body hostů: Hromník Mojmír 3:1, Šedina František ml. 4:0, Tacinec Martin 2:2, Novotný Jaroslav 0:4), TJ Jiskra Raspenava C - SKST Liberec N 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Josef 2:2, Sršeň Jiří 4:0, Pikous Marsel 4:0, Horák David 3:1, body hostů: Štolfa Jakub 2:2, Vejvoda Viktor 1:3, Vogel Matěj 0:4, Vogel Jakub 0:4),
2. kolo:
SKST Liberec O - SKST Liberec N 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Misař Daniel 0:4, Hlavatý Martin 1:3, Veselý Martin 0:4, Perný Matěj 3:1, body hostů: Mareš Erik 3:1, Štolfa Jakub 4:0, Čermák Bohuslav 2:2, Vogel Matěj 3:1), TTC Hrádek nad Nisou A - TJ Jiskra Raspenava C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedina František ml. 3:0, Hromník Mojmír 1:2, Paďourek Pavel 2:2, Novotný Jaroslav 2:1, WO 2:1, body hostů: Pikous Marsel 2:1, Sršeň Jiří 3:1, Boháč Vladimír 0:2, Čapek Josef 0:4, WO 1:2), TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Liberec A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Josef 3:1, Hyršl Jiří 3:1, Bohuněk Bohumil 0:4, Vacek Stanislav 0:4, body hostů: Legen Julius 3:1, Engerer Jiří 2:1, Boháč Miloš 3:1, Záleský Vlastimil 2:2, Kačírek Miloslav 0:1), SKST Liberec M - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Pavel 0:4, Link Martin 1:3, Kriegelstein Petr 2:2, Berger Jan 3:1, body hostů: Říčař Rudolf 3:1, Pýcha Patrik 3:1, Havlík Jaroslav st. 1:3, Jarkovský Otto 3:1), Slavia Liberec A - ST Frýdlant A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáček Petr 3:1, Pažout Daniel 1:3, Lanková Martina 1:3, Hruda Kamil 2:2, body hostů: Potenský Jan 4:0, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 3:1, Žabka Radek 0:4),
3. kolo:
ST Frýdlant A - SKST Liberec O 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Potenský Jan 4:0, Krošlak Eduard 4:0, Široký Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Veselka Jiří ml. 0:3, Perný Matěj 0:3, Hlavatý Martin 1:2, Misař Daniel 0:3, WO 5:0), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - Slavia Liberec A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říčař Rudolf 3:1, Jarkovský Otto 4:0, Havlík Jaroslav st. 3:0, Pýcha Patrik 3:1, WO 0:1, body hostů: Pažout Daniel 1:3, Lanková Martina 0:4, Buzek Josef 0:4, Hruda Kamil 1:2, WO 1:0), TTC Liberec A - SKST Liberec M 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legen Julius 4:0, Engerer Jiří 3:1, Záleský Vlastimil 3:1, Boháč Miloš 3:1, body hostů: Kriegelstein Petr 0:4, Zacharová Kateřina 3:1, Donát Ondřej 0:4, Link Martin 0:4), TJ Jiskra Raspenava C - TJ Viktoria Dětřichov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sršeň Jiří 4:0, Pikous Marsel 4:0, Rieger Pavel 0:2, Čapek Josef 1:3, Horák David 1:1, body hostů: Hyršl Jiří 1:3, Hejduk Alexander 2:2, Konečný Josef 2:2, Tomíček Evžen 1:3), SKST Liberec N - TTC Hrádek nad Nisou A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Erik 4:0, Štolfa Jakub 2:2, Kutifel Josef ml. 4:0, WO 0:5, body hostů: Vele Ondřej 0:3, Paďourek Pavel 0:3, Novotný Jaroslav 1:2, Tacinec Martin 1:2, WO 5:0),
4. kolo:
SKST Liberec O - TTC Hrádek nad Nisou A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jiří ml. 0:4, Veselý Martin 0:4, Nevery Filip 0:4, Perný Matěj 0:4, body hostů: Paďourek Pavel 4:0, Tacinec Martin 4:0, Novotný Jaroslav 4:0, Hromník Mojmír 4:0), TJ Viktoria Dětřichov A - SKST Liberec N 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelař Milan 3:1, Konečný Josef 4:0, Tomíček Evžen 2:2, Hejduk Alexander 0:4, body hostů: Vejvoda Viktor 2:2, Matějčík Jan 1:3, Vogel Matěj 1:3, Štolfa Jakub 3:1), SKST Liberec M - TJ Jiskra Raspenava C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Pavel 0:4, Link Martin 0:4, Kriegelstein Petr 2:2, Berger Jan 3:1, body hostů: Pikous Marsel 3:1, Sršeň Jiří 4:0, Horák David 2:2, Čapek Josef 2:2), Slavia Liberec A - TTC Liberec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pažout Daniel 2:2, Buzek Josef 0:4, Lanková Martina 2:2, Hruda Kamil 2:2, body hostů: Legen Julius 4:0, Engerer Jiří 1:3, Boháč Miloš 0:3, Záleský Vlastimil 4:0, Kačírek Miloslav 1:0), ST Frýdlant A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potenský Jan 2:2, Krošlak Eduard 1:3, Široký Jiří 2:2, Nohejl Václav 2:2, body hostů: Havlík Jaroslav st. 2:2, Pýcha Patrik 1:3, Jarkovský Otto 4:0, Říčař Rudolf 2:2),
5. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - SKST Liberec O 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pýcha Patrik 4:0, Jarkovský Otto 3:1, Havlík Jaroslav st. 4:0, Říčař Rudolf 1:3, body hostů: Misař Daniel 2:2, Veselka Jiří ml. 0:4, Hlavatý Martin 1:3, Perný Matěj 1:3), TTC Liberec A - ST Frýdlant A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek Miloslav 2:2, Engerer Jiří 2:2, Legen Julius 4:0, Boháč Miloš 2:2, body hostů: Krošlak Eduard 2:2, Potenský Jan 2:2, Široký Jiří 2:2, Starý Jiří st. 0:4), TJ Jiskra Raspenava C - Slavia Liberec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapek Josef 0:2, Pikous Marsel 3:1, Horák David 2:2, Sršeň Jiří 4:0, Vondráček Luboš 0:2, body hostů: Fáček Petr 1:3, Pažout Daniel 2:2, Lanková Martina 1:3, Hruda Kamil 3:1), SKST Liberec N - SKST Liberec M 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějčík Jan 2:2, Štolfa Jakub 4:0, Vejvoda Viktor 2:2, Vogel Jakub 0:4, body hostů: Kriegelstein Petr 3:1, Zacharová Kateřina 3:1, Donát Ondřej 1:3, Richter Pavel 1:3), TTC Hrádek nad Nisou A - TJ Viktoria Dětřichov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromník Mojmír 2:1, Tacinec Martin 2:2, Brigantová Beata 0:4, Laubr Lukáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Hejduk Alexander 1:2, Tomíček Evžen 2:0, Konečný Josef 4:0, Chmelař Milan 2:2, WO 3:0),
6. kolo:
SKST Liberec O - TJ Viktoria Dětřichov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knot Jan 3:0, Perný Matěj 0:4, Hlavatý Martin 1:3, Veselý Martin 0:3, Veselka Jiří ml. 0:1, WO 1:0, body hostů: Hyršl Jiří 2:2, Hejduk Alexander 3:0, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 3:1, WO 0:1), SKST Liberec M - TTC Hrádek nad Nisou A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kriegelstein Petr 1:1, Donát Ondřej 0:2, Link Martin 0:3, Richter Pavel 0:3, WO 6:0, body hostů: Novotný Jaroslav 2:1, Paďourek Pavel 3:0, Šedina František ml. 2:0, Tacinec Martin 2:0, WO 0:6), Slavia Liberec A - SKST Liberec N 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáček Petr 3:1, Lanková Martina 0:4, Wollmann Jaroslav 0:4, Hruda Kamil 2:2, body hostů: Kutifel Josef ml. 4:0, Mareš Erik 2:2, Matějčík Jan 3:1, Vejvoda Viktor 2:2), ST Frýdlant A - TJ Jiskra Raspenava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potenský Jan 3:1, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 2:2, Nohejl Martin 0:4, body hostů: Pikous Marsel 3:1, Sršeň Jiří 3:1, Horák David 2:2, Čapek Josef 1:3), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TTC Liberec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarkovský Otto 4:0, Říčař Rudolf 1:3, Havlík Jaroslav st. 2:2, Pýcha Patrik 3:1, body hostů: Legen Julius 2:2, Engerer Jiří 1:3, Boháč Miloš 1:3, Záleský Vlastimil 2:2),
7. kolo:
TTC Liberec A - SKST Liberec O 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legen Julius 3:1, Engerer Jiří 4:0, Záleský Vlastimil 4:0, Boháč Miloš 4:0, body hostů: Knot Jan 1:3, Perný Matěj 0:4, Veselý Martin 0:4, Misař Daniel 0:4), TJ Jiskra Raspenava C - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák David 2:2, Pikous Marsel 4:0, Boháč Vladimír 2:2, Sršeň Jiří 4:0, body hostů: Pýcha Patrik 1:3, Jarkovský Otto 2:2, Havlík Jaroslav st. 1:3, Kučírek Ondřej 0:4), SKST Liberec N - ST Frýdlant A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vogel Matěj 2:2, Vejvoda Viktor 4:0, Štolfa Jakub 1:3, Tauchman Denis 3:1, body hostů: Potenský Jan 3:1, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 1:3, Halík Jiří 0:4), TTC Hrádek nad Nisou A - Slavia Liberec A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedina František ml. 3:1, Hromník Mojmír 3:1, Paďourek Pavel 3:1, Novotný Jaroslav 3:1, body hostů: Fáček Petr 4:0, Hruda Kamil 0:4, Buzek Josef 0:4, Lanková Martina 0:4), TJ Viktoria Dětřichov A - SKST Liberec M 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 4:0, Tomíček Evžen 4:0, Konečný Josef 4:0, Bohuněk Bohumil 4:0, body hostů: Kriegelstein Petr 0:4, Donát Ondřej 0:4, Link Martin 0:4, Richter Pavel 0:4),
8. kolo:
SKST Liberec O - SKST Liberec M 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlavatý Martin 3:1, Nevery Filip 2:2, Misař Daniel 2:2, Veselý Martin 2:2, body hostů: Zacharová Kateřina 4:0, Donát Ondřej 0:4, Link Martin 0:4, Richter Pavel 3:1), Slavia Liberec A - TJ Viktoria Dětřichov A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fáček Petr 4:0, Buzek Josef 3:1, Pažout Daniel 1:3, Hruda Kamil 3:1, body hostů: Hejduk Alexander 2:2, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 1:3, Bohuněk Bohumil 0:4), ST Frýdlant A - TTC Hrádek nad Nisou A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potenský Jan 4:0, Krošlak Eduard 4:0, Široký Jiří 4:0, Cýrus Jan 4:0, body hostů: Vele Ondřej 0:4, Vele Martin 0:4, Laubr Martin 0:4, Župka Zdenek 0:4), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - SKST Liberec N 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říčař Rudolf 2:1, Kitzler Lubor ml. 2:2, Havlík Jaroslav st. 4:0, Jarkovský Otto 4:0, WO 0:1, body hostů: Štolfa Jakub 1:3, Matějčík Jan 0:3, Vejvoda Viktor 2:2, Vogel Matěj 0:4, WO 1:0), TTC Liberec A - TJ Jiskra Raspenava C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačírek Miloslav 1:2, Engerer Jiří 2:2, Záleský Vlastimil 3:1, Boháč Miloš 3:1, WO 0:1, body hostů: Sršeň Jiří 3:1, Pikous Marsel 1:2, Boháč Vladimír 0:4, Horák David 2:2, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Jiskra Raspenava C - SKST Liberec O 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Josef 2:2, Pikous Marsel 4:0, Sršeň Jiří 4:0, Rieger Pavel 0:2, Vondráček Luboš 0:2, body hostů: Veselka Jiří ml. 2:2, Veselý Martin 2:2, Nevery Filip 1:3, Misař Daniel 1:3), SKST Liberec N - TTC Liberec A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vogel Matěj 0:4, Vejvoda Viktor 1:3, Štolfa Jakub 1:3, Tauchman Denis 3:1, body hostů: Engerer Jiří 3:1, Boháč Miloš 3:1, Záleský Vlastimil 2:2, Legen Julius 3:1), TTC Hrádek nad Nisou A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedina František ml. 4:0, Hromník Mojmír 2:1, Tacinec Martin 1:3, Novotný Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Jarkovský Otto 3:1, Říčař Rudolf 0:4, Havlík Jaroslav st. 1:2, Svoboda Jan 2:2, WO 1:0), TJ Viktoria Dětřichov A - ST Frýdlant A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 1:3, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 2:2, body hostů: Nohejl Václav ml. 0:4, Potenský Jan 3:1, Krošlak Eduard 3:1, Široký Jiří 2:2), SKST Liberec M - Slavia Liberec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zacharová Kateřina 3:1, Kriegelstein Petr 2:2, Richter Pavel 0:3, Berger Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Fáček Petr 3:1, Buzek Josef 1:3, Lanková Martina 2:2, Pažout Daniel 0:3, WO 1:0),
10. kolo:
SKST Liberec O - Slavia Liberec A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Martin 3:1, Knot Jan 0:3, Veselka Jiří ml. 2:2, WO 0:6, body hostů: Buzek Josef 1:2, Pažout Daniel 2:1, Lanková Martina 0:2, Hruda Kamil 3:0, WO 6:0), SKST Liberec M - ST Frýdlant A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Pavel 2:2, Zacharová Kateřina 2:2, Kriegelstein Petr 1:3, Berger Jan 4:0, body hostů: Potenský Jan 3:1, Nohejl Václav 1:3, Široký Jiří 3:1, Nohejl Václav ml. 0:2, Nohejl Matěj 0:2), TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejduk Alexander 2:2, Tomíček Evžen 1:3, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 0:4, body hostů: Vlček Milan 3:1, Jarkovský Otto 4:0, Havlík Jaroslav st. 2:2, Říčař Rudolf 1:3), TTC Hrádek nad Nisou A - TTC Liberec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paďourek Pavel 3:1, Tacinec Martin 0:4, Vele Ondřej 0:4, Novotný Jaroslav 1:2, WO 0:1, body hostů: Legen Julius 2:1, Engerer Jiří 2:2, Boháč Miloš 3:1, Záleský Vlastimil 4:0, WO 1:0), SKST Liberec N - TJ Jiskra Raspenava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolfa Jakub 1:3, Čermák Bohuslav 1:3, Mareš Erik 2:2, Kutifel Josef ml. 3:1, body hostů: Sršeň Jiří 3:1, Pikous Marsel 4:0, Horák David 2:2, Vondráček Luboš 0:4),
11. kolo:
SKST Liberec N - SKST Liberec O 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vogel Matěj 2:2, Čermák Bohuslav 1:3, Vejvoda Viktor 3:1, Štolfa Jakub 4:0, body hostů: Hlavatý Martin 2:2, Misař Daniel 2:2, Veselý Martin 0:4, Perný Matěj 2:2), TJ Jiskra Raspenava C - TTC Hrádek nad Nisou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikous Marsel 3:1, Sršeň Jiří 4:0, Čapek Josef 0:3, Horák David 0:4, Vondráček Luboš 0:1, body hostů: Paďourek Pavel 2:2, Tacinec Martin 2:2, Novotný Jaroslav 2:2, Šedina František ml. 3:1), TTC Liberec A - TJ Viktoria Dětřichov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legen Julius 2:1, Engerer Jiří 3:1, Záleský Vlastimil 2:2, Boháč Miloš 2:2, WO 1:0, body hostů: Hejduk Alexander 2:2, Tomíček Evžen 0:3, Konečný Josef 2:2, Bohuněk Bohumil 2:2, WO 0:1), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - SKST Liberec M 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Milan 4:0, Jarkovský Otto 3:1, Havlík Jaroslav st. 3:1, Říčař Rudolf 3:0, WO 0:1, body hostů: Berger Jan 2:1, Kriegelstein Petr 0:4, Richter Pavel 0:4, Donát Ondřej 0:4, WO 1:0), ST Frýdlant A - Slavia Liberec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potenský Jan 3:1, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 2:2, Nohejl Tomáš 0:4, body hostů: Fáček Petr 4:0, Buzek Josef 1:3, Lanková Martina 2:2, Hruda Kamil 2:2),
12. kolo:
SKST Liberec O - ST Frýdlant A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jiří ml. 2:2, Hlavatý Martin 1:3, Veselý Martin 0:3, Misař Daniel 2:2, WO 0:1, body hostů: Potenský Jan 4:0, Krošlak Eduard 4:0, Široký Jiří 2:2, Halík Jiří 0:3, WO 1:0), Slavia Liberec A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fáček Petr 2:2, Buzek Josef 1:3, Pažout Daniel 0:4, Hruda Kamil 1:3, body hostů: Vlček Milan 4:0, Jarkovský Otto 4:0, Havlík Jaroslav st. 3:1, Říčař Rudolf 1:3), SKST Liberec M - TTC Liberec A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Link Martin 0:4, Richter Pavel 0:4, Kriegelstein Petr 2:2, Zacharová Kateřina 2:1, WO 1:0, body hostů: Kačírek Miloslav 2:1, Engerer Jiří 3:1, Boháč Miloš 3:1, Záleský Vlastimil 3:1, WO 0:1), TJ Viktoria Dětřichov A - TJ Jiskra Raspenava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Alexander 2:2, Tomíček Evžen 1:3, Konečný Josef 1:3, Bohuněk Bohumil 3:1, body hostů: Pikous Marsel 3:1, Sršeň Jiří 4:0, Suchánková Sylvie 0:4, Horák David 2:2), TTC Hrádek nad Nisou A - SKST Liberec N 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tacinec Martin 2:2, Šedina František ml. 3:1, Hromník Mojmír 4:0, Novotný Jaroslav 3:1, body hostů: Čermák Bohuslav 0:4, Mareš Erik 2:2, Vejvoda Viktor 1:3, Vogel Matěj 1:3),
13. kolo:
TTC Hrádek nad Nisou A - SKST Liberec O 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromník Mojmír 3:0, Šedina František ml. 3:0, Paďourek Pavel 3:0, Novotný Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Veselka Jiří ml. 0:4, Knot Jan 1:3, Perný Matěj 0:4, WO 0:5), SKST Liberec N - TJ Viktoria Dětřichov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vejvoda Viktor 3:1, Štolfa Jakub 2:2, Mareš Erik 4:0, WO 0:5, body hostů: Tomíček Evžen 0:3, Konečný Josef 1:2, Bohuněk Bohumil 2:1, Hejduk Alexander 0:3, WO 5:0), TJ Jiskra Raspenava C - SKST Liberec M 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikous Marsel 4:0, Horák David 2:2, Čapek Josef 2:2, Sršeň Jiří 4:0, body hostů: Berger Jan 2:2, Kriegelstein Petr 2:2, Richter Pavel 0:4, Link Martin 0:4), TTC Liberec A - Slavia Liberec A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legen Julius 3:1, Engerer Jiří 3:1, Záleský Vlastimil 3:1, Boháč Miloš 3:1, body hostů: Fáček Petr 2:2, Pažout Daniel 0:4, Lanková Martina 0:4, Hruda Kamil 2:2), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - ST Frýdlant A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Milan 3:1, Jarkovský Otto 2:2, Havlík Jaroslav st. 3:1, Říčař Rudolf 0:4, body hostů: Potenský Jan 2:2, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 3:1, Starý Jiří st. 1:3),
14. kolo:
SKST Liberec O - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Perný Matěj 1:3, Veselka Jiří ml. 1:3, Veselý Martin 1:3, WO 0:5, body hostů: Říčař Rudolf 1:2, Jarkovský Otto 3:0, Havlík Jaroslav st. 3:0, Pavlů Josef 2:1, WO 5:0), ST Frýdlant A - TTC Liberec A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Potenský Jan 2:1, Krošlak Eduard 2:1, Široký Jiří 2:1, Nohejl Tomáš 0:1, Nohejl Václav ml. 1:1, WO 5:0, body hostů: Kačírek Miloslav 0:4, Engerer Jiří 4:0, Záleský Vlastimil 1:3, WO 0:5), Slavia Liberec A - TJ Jiskra Raspenava C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buzek Josef 0:4, Fáček Petr 3:1, Pažout Daniel 2:2, Hruda Kamil 1:3, body hostů: Sršeň Jiří 4:0, Pikous Marsel 3:1, Boháč Vladimír 2:2, Horák David 1:3), SKST Liberec M - SKST Liberec N 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kriegelstein Petr 2:2, Donát Ondřej 1:3, Richter Pavel 1:3, Zacharová Kateřina 2:2, body hostů: Štolfa Jakub 3:1, Kutifel Josef ml. 4:0, Vejvoda Viktor 2:2, Vogel Matěj 1:3), TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Hrádek nad Nisou A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Alexander 0:3, Tomíček Evžen 0:3, Konečný Josef 0:4, Bohuněk Bohumil 1:3, WO 1:1, body hostů: Šedina František ml. 4:0, Hromník Mojmír 4:0, Novotný Jaroslav 3:0, Paďourek Pavel 2:1, WO 1:1),
15. kolo:
TJ Viktoria Dětřichov A - SKST Liberec O 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 1:3, Hyršl Jiří 3:1, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 4:0, body hostů: Knot Jan 3:1, Veselý Martin 1:3, Veselka Jiří ml. 1:3, Perný Matěj 0:4), TTC Hrádek nad Nisou A - SKST Liberec M 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šedina František ml. 2:2, Hromník Mojmír 3:1, Brigantová Beata 0:4, Novotný Jaroslav 2:2, body hostů: Berger Jan 4:0, Zacharová Kateřina 2:2, Kriegelstein Petr 2:2, Richter Pavel 1:3), SKST Liberec N - Slavia Liberec A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vogel Matěj 0:4, Vejvoda Viktor 4:0, Mareš Erik 3:1, Kutifel Josef ml. 4:0, body hostů: Fáček Petr 2:2, Pažout Daniel 1:3, Lanková Martina 1:3, Buzek Josef 1:3), TJ Jiskra Raspenava C - ST Frýdlant A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pikous Marsel 4:0, Horák David 0:4, Čapek Josef 0:4, Sršeň Jiří 4:0, body hostů: Potenský Jan 2:2, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 2:2, Nohejl Martin 2:2), TTC Liberec A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Legen Julius 0:3, Záleský Vlastimil 2:1, Engerer Jiří 1:3, Boháč Miloš 1:2, WO 2:1, body hostů: Vlček Milan 1:2, Jarkovský Otto 1:2, Havlík Jaroslav st. 3:0, Svoboda Jan 4:0, WO 1:2),
16. kolo:
SKST Liberec O - TTC Liberec A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselka Jiří ml. 0:4, Nevery Filip 0:4, Perný Matěj 0:4, Hlavatý Martin 0:4, body hostů: Kačírek Miloslav 4:0, Engerer Jiří 4:0, Boháč Miloš 4:0, Záleský Vlastimil 4:0), TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Jiskra Raspenava C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Milan 2:1, Svoboda Jan 3:1, Havlík Jaroslav ml. 4:0, Jarkovský Otto 3:0, Říčař Rudolf 0:1, WO 0:1, body hostů: Sršeň Jiří 3:1, Pikous Marsel 0:3, Boháč Vladimír 0:2, Horák David 0:4, Suchánková Sylvie 0:2, WO 1:0), ST Frýdlant A - SKST Liberec N 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potenský Jan 1:3, Krošlak Eduard 2:2, Široký Jiří 2:2, Starý Jiří st. 1:3, body hostů: Mareš Erik 3:1, Vejvoda Viktor 2:2, Štolfa Jakub 4:0, Vogel Matěj 1:3), Slavia Liberec A - TTC Hrádek nad Nisou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pažout Daniel 1:3, Fáček Petr 4:0, Lanková Martina 1:3, Hruda Kamil 1:3, body hostů: Vele Ondřej 0:4, Novotný Jaroslav 3:1, Tacinec Martin 3:1, Hromník Mojmír 3:1), SKST Liberec M - TJ Viktoria Dětřichov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zacharová Kateřina 4:0, Kriegelstein Petr 0:4, Link Martin 0:4, Berger Jan 4:0, body hostů: Hejduk Alexander 2:2, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 2:2, Bohuněk Bohumil 2:2),
17. kolo:
SKST Liberec M - SKST Liberec O 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zacharová Kateřina 2:2, Kriegelstein Petr 3:1, Donát Ondřej 2:2, Richter Pavel 1:3, body hostů: Hlavatý Martin 3:1, Veselka Jiří ml. 0:4, Veselý Martin 3:1, Perný Matěj 2:2), TJ Viktoria Dětřichov A - Slavia Liberec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 2:2, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 3:1, body hostů: Fáček Petr 4:0, Pažout Daniel 0:4, Buzek Josef 1:3, Hruda Kamil 1:3), TTC Hrádek nad Nisou A - ST Frýdlant A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedina František ml. 4:0, Hromník Mojmír 4:0, Tacinec Martin 1:2, Novotný Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Nohejl Matěj 2:2, Starý Jiří st. 1:3, Široký Jiří 0:4, Škeřík Petr 0:3, WO 1:0), SKST Liberec N - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vogel Matěj 1:3, Vejvoda Viktor 0:4, Mareš Erik 1:3, WO 0:5, body hostů: Svoboda Jan 1:2, Havlík Jaroslav st. 3:0, Jarkovský Otto 3:0, Havlík Jaroslav ml. 3:0, WO 5:0), TJ Jiskra Raspenava C - TTC Liberec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pikous Marsel 4:0, Sršeň Jiří 4:0, Horák David 4:0, Boháč Vladimír 2:2, body hostů: Kačírek Miloslav 0:4, Engerer Jiří 1:3, Boháč Miloš 0:4, Záleský Vlastimil 1:3),
18. kolo:
SKST Liberec O - TJ Jiskra Raspenava C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knot Jan 3:1, Nevery Filip 2:2, Misař Daniel 1:3, Veselý Martin 0:4, body hostů: Pikous Marsel 4:0, Schiller Miroslav 2:2, Horák David 3:1, Suchánková Sylvie 1:3), TTC Liberec A - SKST Liberec N 18:0wo, TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TTC Hrádek nad Nisou A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 2:2, Pýcha Patrik 4:0, Havlík Jaroslav st. 3:1, Říčař Rudolf 2:2, body hostů: Novotný Jaroslav 2:2, Tacinec Martin 3:1, Laubr Lukáš 0:4, Kučera Milan 0:4), ST Frýdlant A - TJ Viktoria Dětřichov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Potenský Jan 4:0, Krošlak Eduard 3:1, Široký Jiří 2:2, Nohejl Martin 0:4, body hostů: Hejduk Alexander 1:3, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 1:3), Slavia Liberec A - SKST Liberec M 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pažout Daniel 1:3, Lanková Martina 2:2, Buzek Josef 1:3, Hruda Kamil 3:1, body hostů: Berger Jan 4:0, Kriegelstein Petr 2:2, Zacharová Kateřina 0:4, Mikula Oldřich 2:1, Richter Pavel 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy