Výsledky do novin
Okresní přebor II. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Hudlice C - TJ Lokomotiva Zdice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartůněk David 2:2, Sklenář David 3:0, Sarvaš Vilém 3:1, Vaculík Stanislav ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Johan Hynek 0:4, Hašek Zdeněk 1:3, Poncar Václav 1:2, Spousta Martin 3:1, WO 0:1), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Žebrák C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Stanislav 2:2, Janeček Tomáš 1:3, Janeček Václav 1:3, Kureš Milan 3:1, body hostů: Šlosar Milan 3:1, Spousta Jan 4:0, Dvořák Pavel 0:4, Drsek Václav 2:2), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Králův Dvůr C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gottwald Miroslav 0:3, Holý Stanislav 0:2, Gürtner Pavel 2:2, Kratochvíl Jindřich 1:2, WO 4:0, body hostů: Vrecion Jiří 3:0, Kračmer Matěj 3:1, Bělohoubek Vlastimil 2:0, Břížďala Miroslav ml. 1:2, WO 0:4), TJ Chaloupky C - TJ Srbsko A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 3:1, Kindl David 4:0, Stoklasa Richard 0:4, Kořínek František 4:0, body hostů: Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 2:2, Lev Těšivoj 1:3, Adamec Luboš 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Karlštejn B - TJ Srbsko A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gottwald Miroslav 2:2, Gürtner Pavel 4:0, Holý Stanislav 3:1, Habětín Jaroslav 0:4, body hostů: Horáček Miroslav 2:2, Ranzi Piero 1:3, Vavřinec Jiří 2:0, Adamec Luboš 2:2, Lev Těšivoj 0:2), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Králův Dvůr C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Anděl Miloš 1:2, Janeček Tomáš 0:3, Rácz Rudolf 2:1, Kureš Milan 2:2, WO 3:0, body hostů: Vrecion Jiří 2:2, Bělohoubek Vlastimil 3:0, Rada Jonáš 0:3, Břížďala Miroslav ml. 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Hudlice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cajthaml Pavel 2:2, Zíma Radek 1:3, Mencl Josef 0:4, Hřích Václav 0:3, WO 1:0, body hostů: Sklenář Tomáš 3:0, Sklenář David 4:0, Sarvaš Vilém 2:2, Vaculík Stanislav ml. 3:1, WO 0:1), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Zdejcina A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:1, Spousta Martin 3:1, Poncar Václav 2:2, WO 0:5, body hostů: Gladič Michal 0:3, Pertl Antonín 1:2, Kodet Roman 3:0, Šívr Milan 0:3, WO 5:0),
3. kolo:
TJ Zdejcina A - TJ Sokol Žebrák D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pertl Antonín 4:0, Kodet Roman 4:0, Šívr Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Cajthaml Pavel 1:2, Drahovzal Petr 1:2, Zíma Radek 1:2, Mencl Josef 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Žebrák C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sklenář David 3:1, Sklenář Tomáš 3:0, Bartůněk David 2:2, Hrkal Rudolf 0:2, Lev Daniel 1:0, WO 2:0, body hostů: Spousta David 0:3, Drsek Václav 1:3, Spousta Jan 3:0, Šlosar Milan 1:3, WO 0:2), TJ Slovan Lochovice C - TJ Srbsko A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anděl Miloš 1:3, Janeček Tomáš 4:0, Jirkovský Antonín st. 3:0, Kureš Milan 2:2, WO 1:0, body hostů: Vavřinec Jiří 1:3, Horáček Miroslav 0:4, Šeršeň Miroslav 2:2, Adamec Luboš 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Chaloupky C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Jindřich 1:2, Holý Stanislav 2:1, Gottwald Miroslav 1:2, WO 4:4, body hostů: Kořínek František 3:0, Mraček František 2:1, Růžička Jaroslav 0:3, WO 4:4),
4. kolo:
TJ Chaloupky C - TJ Slovan Lochovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Větrovský Petr 3:1, Kindl David 3:0, Mraček František 0:1, Kořínek František 4:0, Růžička Jaroslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Rácz Rudolf 1:3, Janeček Tomáš 1:3, Jirkovský Antonín st. 2:1, Kureš Milan 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Králův Dvůr C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lev Leoš 2:2, Štanc Ota 1:3, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Sklenář Tomáš 4:0, body hostů: Bielčik Miroslav 2:2, Vrecion Jiří 2:2, Kračmer Matěj 1:3, Břížďala Miroslav ml. 1:3), TJ Sokol Žebrák C - TJ Zdejcina A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spousta David 4:0, Spousta Jan 3:0, Šlosar Milan 2:2, Šlosar Roman 1:1, Drsek Václav 1:1, WO 0:1, body hostů: Gladič Michal 0:4, Hazuka Jiří 1:3, Klaus Ladislav 2:1, Kodet Roman 1:3, WO 1:0), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hašek Zdeněk 2:2, Spousta Martin 3:1, Poncar Václav 2:1, Johan Hynek 0:4, WO 0:1, body hostů: Zíma Radek 2:2, Mencl Josef 1:3, Drahovzal Petr 3:1, Cajthaml Pavel 2:1, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Žebrák C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelšina Lukáš 0:4, Spousta Martin 2:2, Jeníček Vladimír 1:2, Johan Hynek 0:3, WO 1:1, body hostů: Spousta Jan 2:0, Spousta David 4:0, Šlosar Milan 3:1, Šlosar Roman 2:0, Drsek Václav 0:2, WO 1:1), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Zdejcina A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bielčik Miroslav 3:1, Vrecion Jiří 4:0, Rada Jonáš 1:2, Břížďala Miroslav ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Gladič Michal 0:4, Kodet Roman 1:3, Klaus Ladislav 1:3, Pertl Antonín 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Hudlice C - TJ Srbsko A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Daniel 4:0, Sklenář David 4:0, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Sklenář Tomáš 1:0, WO 0:3, body hostů: Vavřinec Jiří 0:3, Horáček Miroslav 0:3, Šeršeň Miroslav 1:2, Lev Těšivoj 0:4, WO 3:0), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Karlštejn B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirkovský Antonín st. 3:1, Janeček Tomáš 3:1, Plecitý Stanislav 0:4, Kureš Milan 3:1, body hostů: Gottwald Miroslav 1:3, Gürtner Pavel 4:0, Holý Stanislav 1:3, Kratochvíl Jindřich 1:3),
6. kolo:
TJ Chaloupky C - TJ Sokol Hudlice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 1:3, Mraček František 1:3, Kindl David 1:3, Kořínek František 0:4, body hostů: Sklenář David 4:0, Lev Daniel 4:0, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Sarvaš Vilém 2:2), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Králův Dvůr C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeníček Vladimír 1:3, Spousta Martin 2:2, Hašek Zdeněk 2:2, Poncar Václav 2:2, body hostů: Bělohoubek Vlastimil 1:3, Kračmer Matěj 4:0, Rada Jonáš 1:3, Břížďala Miroslav ml. 3:1), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Žebrák D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spousta David 2:0, Spousta Jan 2:0, Palek Petr 2:1, Dvořák Pavel 0:2, WO 5:3, body hostů: Hřích Václav 0:3, Drahovzal Petr 2:1, Mencl Josef 1:2, WO 3:5), TJ Srbsko A - TJ Zdejcina A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šeršeň Miroslav 4:0, Horáček Miroslav 1:0, Vavřinec Jiří 1:3, Adamec Luboš 0:4, Ranzi Piero 1:2, body hostů: Ledvoň Jaroslav 1:3, Hazuka Jiří 2:2, Pertl Antonín 3:1, Kodet Roman 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Žebrák D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kračmer Matěj 3:1, Bielčik Miroslav 2:1, Břížďala Miroslav ml. 2:1, Vrecion Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 1:3, Cajthaml Pavel 3:0, Drahovzal Petr 0:3, WO 0:2), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Srbsko A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:1, Spousta Martin 3:1, Preis Tomáš 1:3, Poncar Václav 3:1, body hostů: Šeršeň Miroslav 3:1, Horáček Miroslav 1:3, Ranzi Piero 2:2, Vavřinec Jiří 0:4), TJ Zdejcina A - TJ Chaloupky C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zíma Karel 0:4, Kodet Roman 1:3, Pertl Antonín 2:2, Ledvoň Jaroslav 0:4, body hostů: Růžička Jaroslav 2:2, Kořínek František 3:1, Kindl David 4:0, Větrovský Petr 4:0), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Karlštejn B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sklenář David 3:0, Vaculík Stanislav ml. 2:1, Sarvaš Vilém 0:3, Štanc Ota 2:1, WO 5:0, body hostů: Gottwald Miroslav 1:3, Holý Stanislav 1:3, Gürtner Pavel 3:1, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Hudlice C 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janeček Václav 0:4, Janeček Tomáš 0:4, Kureš Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Sklenář Tomáš 3:0, Sklenář David 3:0, Bartůněk David 3:0, Lev Daniel 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Zdejcina A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Stanislav 2:2, Gürtner Pavel 2:2, Kratochvíl Jindřich 2:2, Pastorek Ondřej 1:3, body hostů: Gladič Michal 0:4, Kodet Roman 4:0, Klaus Ladislav 3:1, Pertl Antonín 2:2), TJ Chaloupky C - TJ Lokomotiva Zdice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Mraček František 1:3, Větrovský Petr 2:1, Kořínek František 2:2, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 3:1, Preis Tomáš 1:3, Spousta Martin 4:0, Poncar Václav 2:1, WO 0:1), TJ Srbsko A - TJ Sokol Žebrák D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ranzi Piero 3:1, Šeršeň Miroslav 3:1, Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 1:3, body hostů: Zíma Radek 2:2, Mencl Josef 0:4, Drahovzal Petr 3:1, Cajthaml Pavel 3:1), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Žebrák C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrecion Jiří 2:2, Rada Jonáš 0:4, Břížďala Miroslav ml. 3:0, Bělohoubek Vlastimil 2:2, WO 1:0, body hostů: Spousta David 3:1, Spousta Jan 3:1, Šlosar Milan 1:3, Šlosar Roman 1:2, WO 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Žebrák C - TJ Srbsko A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drsek Václav 0:4, Šlosar Milan 3:1, Spousta Jan 4:0, Šlosar Roman 4:0, body hostů: Horáček Miroslav 1:3, Ranzi Piero 1:3, Vavřinec Jiří 1:3, Šeršeň Miroslav 2:2), TJ Sokol Žebrák D - TJ Chaloupky C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 2:2, Cajthaml Pavel 0:3, Drahovzal Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Kindl David 4:0, Kořínek František 3:1, Větrovský Petr 4:0, Růžička Jaroslav 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Karlštejn B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:0, Jeníček Vladimír 3:0, Preis Tomáš 2:1, Poncar Václav 2:0, WO 5:1, body hostů: Holý Stanislav 1:2, Gottwald Miroslav 0:4, Habětín Jaroslav 0:4, WO 1:5), TJ Slovan Lochovice C - TJ Zdejcina A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anděl Miloš 2:2, Jirkovský Antonín st. 3:1, Rácz Rudolf 2:2, Plecitý Stanislav 2:2, body hostů: Gladič Michal 0:4, Ledvoň Jaroslav 0:4, Hazuka Jiří 3:1, Kodet Roman 4:0),
10. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Lokomotiva Zdice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Stanislav 2:2, Jirkovský Antonín st. 4:0, Anděl Miloš 2:1, Kureš Milan 3:1, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 2:2, Prokop Jan 0:4, Johan Hynek 0:4, Poncar Václav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Žebrák D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pastorek Ondřej 1:3, Holý Stanislav 0:4, Gottwald Miroslav 0:4, Gürtner Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Drahovzal Petr 3:0, Cajthaml Pavel 3:1, Zíma Radek 3:1, Mencl Josef 3:1, WO 0:1), TJ Chaloupky C - TJ Sokol Žebrák C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 2:1, Větrovský Petr 1:2, Kořínek František 1:3, WO 2:0, body hostů: Spousta David 4:0, Šlosar Roman 3:1, Šlosar Milan 1:3, Spousta Jan 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Srbsko A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 4:0, Kračmer Matěj 3:1, Břížďala Miroslav ml. 4:0, body hostů: Horáček Miroslav 0:4, Ranzi Piero 0:4, Vavřinec Jiří 0:4, Šeršeň Miroslav 1:3),
11. kolo:
TJ Chaloupky C - TJ Sokol Králův Dvůr C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 2:2, Větrovský Petr 3:1, Kořínek František 1:3, body hostů: Bielčik Miroslav 3:1, Kračmer Matěj 2:2, Hucek Filip 2:2, Břížďala Miroslav ml. 3:1), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Karlštejn B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosar Roman 4:0, Šlosar Milan 2:2, Drsek Václav 4:0, Spousta David 3:0, WO 0:1, body hostů: Holý Stanislav 0:3, Gürtner Pavel 1:3, Kratochvíl Jindřich 1:3, Gottwald Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák D - TJ Slovan Lochovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 3:1, Drahovzal Petr 4:0, Cajthaml Pavel 3:1, body hostů: Anděl Miloš 1:3, Jirkovský Antonín st. 2:2, Kureš Milan 2:2, Plecitý Stanislav 1:3), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Hudlice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pertl Antonín 1:3, Ledvoň Jaroslav 0:4, Klaus Ladislav 1:3, Hazuka Jiří 1:3, body hostů: Sklenář Tomáš 4:0, Sklenář David 4:0, Vaculík Stanislav ml. 4:0, Zíma Petr 1:3),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Sokol Hudlice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jiří 0:4, Spousta Martin 0:4, Hašek Zdeněk 0:4, Poncar Václav 1:1, WO 0:2, body hostů: Sklenář Tomáš 3:0, Sklenář David 3:0, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Dvořák Kamil 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Žebrák C - TJ Slovan Lochovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosar Roman 3:1, Spousta Jan 3:0, Drsek Václav 1:3, Šlosar Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Anděl Miloš 1:3, Janeček Tomáš 1:3, Kureš Milan 3:0, Plecitý Stanislav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Karlštejn B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 4:0, Kračmer Matěj 2:2, Břížďala Miroslav ml. 4:0, body hostů: Holý Stanislav 1:3, Gottwald Miroslav 0:4, Polomík Albert 0:4, Pastorek Ondřej 1:3), TJ Srbsko A - TJ Chaloupky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeršeň Miroslav 3:1, Ranzi Piero 2:2, Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 2:2, body hostů: Kořínek František 4:0, Hoskovec Václav 0:4, Růžička Jaroslav 1:3, Větrovský Petr 3:1),
13. kolo:
TJ Srbsko A - TJ Sokol Karlštejn B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeršeň Miroslav 4:0, Vavřinec Jiří 1:3, Horáček Miroslav 3:1, Ranzi Piero 3:1, body hostů: Gottwald Miroslav 2:2, Holý Stanislav 1:3, Kratochvíl Jindřich 1:3, Gürtner Pavel 1:3), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Slovan Lochovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břížďala Miroslav ml. 3:1, Kračmer Matěj 2:2, Bielčik Miroslav 4:0, Hucek Filip 1:3, body hostů: Rácz Rudolf 3:1, Jirkovský Antonín st. 2:2, Kureš Milan 0:4, Janeček Tomáš 1:3), TJ Sokol Hudlice C - TJ Sokol Žebrák D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lev Daniel 3:0, Lev Leoš 1:1, Vaculík Stanislav ml. 2:2, Sklenář David 4:0, WO 1:2, body hostů: Cajthaml Pavel 2:2, Drahovzal Petr 0:3, Müller Michal 1:2, Mencl Josef 0:3, WO 2:1), TJ Zdejcina A - TJ Lokomotiva Zdice C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodet Roman 0:3, Pertl Antonín 1:2, Klaus Ladislav 0:1, Hazuka Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Spousta Martin 2:1, Hašek Zdeněk 0:2, Poncar Václav 3:0, Jeníček Vladimír 2:1, WO 5:0),
14. kolo:
TJ Sokol Žebrák D - TJ Zdejcina A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Josef 2:2, Zíma Radek 3:1, Müller Michal 3:1, Cajthaml Pavel 3:1, body hostů: Gladič Michal 0:4, Ledvoň Jaroslav 0:4, Kodet Roman 2:2, Pertl Antonín 3:1), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Hudlice C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlosar Roman 0:1, Šlosar Milan 0:3, Drsek Václav 0:3, Dvořák Pavel 0:3, Šlosar Vojtěch 0:2, WO 5:0, body hostů: Sklenář David 4:0, Lev Daniel 4:0, Vaculík Stanislav ml. 4:0, WO 0:5), TJ Srbsko A - TJ Slovan Lochovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ranzi Piero 2:2, Šeršeň Miroslav 4:0, Lev Těšivoj 0:4, Vavřinec Jiří 2:2, body hostů: Anděl Miloš 2:2, Janeček Tomáš 2:2, Kureš Milan 2:2, Plecitý Stanislav 2:2), TJ Chaloupky C - TJ Sokol Karlštejn B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Větrovský Petr 4:0, Kindl David 4:0, Trejbal Petr 2:0, Kořínek František 4:0, Růžička Jaroslav 1:1, body hostů: Gottwald Miroslav 1:3, Holý Stanislav 0:4, Gürtner Pavel 0:4, Kratochvíl Jindřich 0:4),
15. kolo:
TJ Slovan Lochovice C - TJ Chaloupky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Václav 0:4, Janeček Tomáš 0:3, Plecitý Stanislav 0:3, Kureš Milan 0:4, WO 2:0, body hostů: Kořínek František 4:0, Kindl David 4:0, Větrovský Petr 4:0, Trejbal Petr 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Sokol Hudlice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hucek Filip 0:4, Vrecion Jiří 2:1, Břížďala Miroslav ml. 2:1, Bielčik Miroslav 0:4, WO 1:1, body hostů: Sklenář David 2:2, Lev Daniel 4:0, Vaculík Stanislav ml. 2:1, Lev Leoš 2:1, WO 1:1), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Žebrák C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaus Ladislav 1:0, Kodet Roman 0:4, Pertl Antonín 1:2, Hazuka Jiří 1:3, Urban Josef 0:3, WO 0:1, body hostů: Spousta David 3:1, Šlosar Milan 4:0, Drsek Václav 2:2, Šlosar Roman 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Žebrák D - TJ Lokomotiva Zdice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zíma Radek 3:0, Cajthaml Pavel 3:0, Drahovzal Petr 0:3, Müller Michal 3:1, WO 3:0, body hostů: Jeníček Vladimír 1:3, Spousta Martin 1:2, Hašek Zdeněk 2:1, Poncar Václav 0:3, WO 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Žebrák C - TJ Lokomotiva Zdice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spousta David 4:0, Drsek Václav 1:3, Šlosar Milan 2:1, Šlosar Roman 2:2, WO 1:0, body hostů: Spousta Martin 3:1, Jeníček Vladimír 1:3, Preis Tomáš 0:4, Poncar Václav 2:1, WO 0:1), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Králův Dvůr C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gladič Michal 0:4, Urban Josef 0:4, Kodet Roman 0:4, Pertl Antonín 1:3, body hostů: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 3:1, Kračmer Matěj 4:0, Břížďala Miroslav ml. 4:0), TJ Srbsko A - TJ Sokol Hudlice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ranzi Piero 0:4, Šeršeň Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 0:4, Horáček Miroslav 0:4, body hostů: Sklenář Tomáš 4:0, Sklenář David 4:0, Lev Daniel 3:1, Lev Leoš 4:0), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Slovan Lochovice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Habětín Jaroslav 2:2, Polomík Albert 0:4, Cůbr Martin 0:4, WO 0:5, body hostů: Janeček Václav 2:1, Jirkovský Antonín st. 3:0, Kureš Milan 3:0, Anděl Miloš 2:1, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Sokol Hudlice C - TJ Chaloupky C 18:0wo, TJ Zdejcina A - TJ Srbsko A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodet Roman 3:1, Klaus Ladislav 2:0, Hazuka Jiří 2:1, Pertl Antonín 1:3, Gladič Michal 0:2, WO 0:1, body hostů: Šeršeň Miroslav 3:1, Ranzi Piero 1:3, Lev Těšivoj 1:3, Horáček Miroslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Lokomotiva Zdice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kračmer Matěj 3:1, Vrecion Jiří 3:0, Břížďala Miroslav ml. 3:0, Rada Jonáš 3:1, WO 2:0, body hostů: Spousta Martin 1:3, Preis Tomáš 0:4, Hašek Zdeněk 1:3, Poncar Václav 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Žebrák C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mencl Josef 1:3, Cajthaml Pavel 3:1, Hřích Václav 1:3, WO 0:5, body hostů: Spousta Jan 3:0, Spousta David 2:1, Palek Petr 2:1, Šlosar Vojtěch 0:3, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Králův Dvůr C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Michal 1:3, Cajthaml Pavel 2:2, Drahovzal Petr 1:2, Zíma Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Kračmer Matěj 3:1, Rada Jonáš 0:4, Břížďala Miroslav ml. 4:0, Vrecion Jiří 3:0, WO 1:0), TJ Srbsko A - TJ Lokomotiva Zdice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ranzi Piero 3:0, Šeršeň Miroslav 2:0, Horáček Miroslav 0:3, Vavřinec Jiří 0:3, WO 6:0, body hostů: Hašek Zdeněk 2:2, Jeníček Vladimír 2:2, Poncar Václav 2:1, WO 0:6), TJ Chaloupky C - TJ Zdejcina A 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Jaroslav 0:3, Kindl David 3:0, Větrovský Petr 3:0, Kořínek František 1:0, Sedláček Petr 1:1, WO 5:0, body hostů: Hazuka Jiří 1:3, Kodet Roman 2:2, Urban Josef 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Hudlice C 0:18wo,
19. kolo:
TJ Sokol Hudlice C - TJ Slovan Lochovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Kamil 3:1, Bartůněk David 3:1, Vaculík Stanislav ml. 2:0, Sklenář Tomáš 3:0, WO 0:3, body hostů: Jirkovský Antonín st. 1:1, Plecitý Stanislav 0:4, Kureš Milan 0:4, Anděl Miloš 1:2, WO 3:0), TJ Zdejcina A - TJ Sokol Karlštejn B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hazuka Jiří 4:0, Klaus Ladislav 2:0, Pertl Antonín 2:1, Kodet Roman 3:0, Urban Josef 0:1, WO 1:2, body hostů: Holý Stanislav 0:3, Habětín Jaroslav 0:4, Gürtner Pavel 1:2, Pastorek Ondřej 1:2, WO 2:1), TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Chaloupky C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hašek Zdeněk 0:3, Spousta Martin 2:2, Poncar Václav 2:1, WO 0:7, body hostů: Kořínek František 1:1, Růžička Jaroslav 0:2, Větrovský Petr 3:0, Sedláček Petr 2:1, WO 7:0), TJ Sokol Žebrák D - TJ Srbsko A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Josef 0:4, Zíma Radek 3:1, Cajthaml Pavel 4:0, Drahovzal Petr 3:1, body hostů: Šeršeň Miroslav 2:2, Ranzi Piero 2:2, Horáček Miroslav 1:3, Vavřinec Jiří 1:3), TJ Sokol Žebrák C - TJ Sokol Králův Dvůr C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spousta David 2:2, Spousta Jan 1:3, Šlosar Roman 1:2, Šlosar Milan 0:4, WO 0:1, body hostů: Kračmer Matěj 1:3, Vrecion Jiří 4:0, Břížďala Miroslav ml. 3:1, Bielčik Miroslav 3:0, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Srbsko A - TJ Sokol Žebrák C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeršeň Miroslav 4:0, Horáček Miroslav 1:3, Ranzi Piero 2:2, Vavřinec Jiří 1:3, body hostů: Šlosar Roman 3:1, Šlosar Milan 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Drsek Václav 0:4), TJ Chaloupky C - TJ Sokol Žebrák D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 3:1, Větrovský Petr 4:0, Kořínek František 3:1, body hostů: Zíma Radek 2:2, Mencl Josef 1:3, Cajthaml Pavel 1:3, Müller Michal 2:2), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Lokomotiva Zdice C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gottwald Miroslav 0:2, Holý Stanislav 0:2, Gürtner Pavel 2:1, WO 5:5, body hostů: Spousta Martin 3:0, Preis Tomáš 1:1, Hašek Zdeněk 0:1, Poncar Václav 1:0, WO 5:5), TJ Zdejcina A - TJ Slovan Lochovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodet Roman 4:0, Hazuka Jiří 3:1, Urban Josef 0:2, Ledvoň Jaroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Plecitý Stanislav 1:2, Janeček Tomáš 1:3, Kureš Milan 2:2, Jirkovský Antonín st. 2:1, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice C - TJ Slovan Lochovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašek Zdeněk 2:2, Spousta Martin 2:2, Preis Tomáš 1:3, Johan Hynek 0:4, body hostů: Rácz Rudolf 4:0, Jirkovský Antonín st. 2:2, Kureš Milan 3:1, Plecitý Stanislav 2:2), TJ Sokol Žebrák D - TJ Sokol Karlštejn B 18:0wo, TJ Sokol Žebrák C - TJ Chaloupky C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlosar Roman 4:0, Šlosar Milan 3:1, Spousta David 4:0, Spousta Jan 2:2, body hostů: Růžička Jaroslav 0:4, Kindl David 1:3, Větrovský Petr 1:3, Kořínek František 1:3), TJ Srbsko A - TJ Sokol Králův Dvůr C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ranzi Piero 2:2, Horáček Miroslav 1:1, Šeršeň Miroslav 2:2, Vavřinec Jiří 1:3, Lev Těšivoj 0:2, body hostů: Bielčik Miroslav 4:0, Hlaváček Jan 1:3, Rada Jonáš 3:1, Břížďala Miroslav ml. 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Králův Dvůr C - TJ Chaloupky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielčik Miroslav 4:0, Vrecion Jiří 3:1, Kračmer Matěj 1:3, Břížďala Miroslav ml. 2:2, body hostů: Kořínek František 2:2, Kindl David 2:2, Růžička Jaroslav 0:2, Větrovský Petr 2:2, Sedláček Petr 0:2), TJ Sokol Karlštejn B - TJ Sokol Žebrák C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Stanislav 3:1, Pastorek Ondřej 2:2, Gottwald Miroslav 0:4, Kratochvíl Jindřich 0:4, body hostů: Dvořák Pavel 2:2, Drsek Václav 4:0, Palek Petr 3:1, Šlosar Vojtěch 2:2), TJ Slovan Lochovice C - TJ Sokol Žebrák D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Antonín st. 3:1, Anděl Miloš 1:3, Jirkovský Antonín 0:4, Kureš Milan 2:2, body hostů: Cajthaml Pavel 3:1, Drahovzal Petr 3:1, Mencl Josef 1:1, Müller Michal 3:1, Zíma Radek 0:2), TJ Sokol Hudlice C - TJ Zdejcina A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář David 3:1, Vaculík Stanislav ml. 3:1, Bartůněk David 4:0, Sklenář Tomáš 4:0, body hostů: Kodet Roman 2:2, Hazuka Jiří 0:4, Urban Josef 0:4, Ledvoň Jaroslav 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS